Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 4 různá jména: Meno, Petřičák, R., Roman.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.10.2010 13:39

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Jak je to s tou letenkou?

Roman 213.?.?.?

Byl by Vas nazor skutecne az tak protichudny (nez vetsina prispevku) kdyby jste do Evropy neletel?
Jinak, mne by to taky nasralo.
Francouze z pracovniho styku trochu znam a vzdycky mne hnevalo jaki maji k zivotu, nebo spis pracovnim povinnostem, pristup. Ale na druhe strane, v koutku duse jim snad i zavidim.

230315

16.05.2011 13:17

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

R. 213.?.?.?

Ve veci Strauss-Kahn.
At to prevracim tak jako tak, nemuzu prijit na duvod "popravy" toho pana. Co muze jenom byt za obvinenim sefa MMF, zidovskeho puvodu (mozna i VolnoMezonetaka) a navic v NY?

244180

07.03.2012 11:13

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

RE: Volební podvod

Roman 213.?.?.?

Mozna proto Rusko vyhlasilo, ze bude monitorovat volby v USA. Po tom, co se absolutne odfiltroval Ron Paul a Romney vitezi nad Santorum jenom o usi (i kdyz pry nalil do to o 80-85% vice penez), tak bude zajimave sledovat, jak se budou veci vyvijet dal.
I kdyz je to jenom nezajimave divadlo v svetlech reflektoru toho,
co se blizi v Evrope z ekonomickeho hlediska a na blizkem vychode z globalniho.

264831

02.02.2015 14:46

Řízená demolice starého světa

RE: Stary svet nebyl nijak rozdilny od noveho sveta,nebot stejni lide vladnou.

Petřičák 213.?.?.?

Ne že bych snad měl iluze o inteligenci střadatelů, ale pokud už někdo má reálný důvod nevěřit stávajícímu estabilishmentu natolik, že investuje do komodit, nejde mi na rozum, proč by svůj majetek dobrovolně vydával jen kvůli tomu, že to někdo vydal vyhláškou. Už Maháthma Gándhí či Martin Luther King věděli, že obyčejnou občanskou neposlušností na těch správných místech lze estabilishmentu spáchat větší škody nežli násilím. Lidi si nechají líbit ledasco, ale sáhnout jim na reálný majetek už by je probrat mohlo.

326256

09.02.2015 13:22

Řízená demolice starého světa

RE: Stary svet nebyl nijak rozdilny od noveho sveta,nebot stejni lide vladnou.

Petřičák 213.?.?.?

Bu, bu, bu... Bojím, bojím... [smích] Ne, že by mi to snad vadilo, ale copak Vás vedlo ke změně z vykání na tykání? [vyplazený jazyk] Upřímně, nevidím jediný důvod proč bych měl vyznávat křesťanství a klanět se Vatikánu jen proto, že se tato ideologie rozšířila i ve střední Evropě. Každý snad můžeme věřit či nevěřit čemu chceme, ne? A mě se ten ateizmus líznutý trochou mystiky tak líbí... [smích]

326669

02.03.2015 11:13

Mé druhé Já

Oko za oko, zub za zub, chazar za gojima

Petřičák 213.?.?.?

Pýcha předchází pád, každý lovec se snadno může stát obětí. Svět patří těm, co se z něj neposerou a ne poserům co se bojí konkurence. Středověký řád (NWO) není nic jiného než strach z konkurence. Status Quo bude existovat jen tak dlouho, dokud jej ostatní budou respektovat!

328076

04.03.2015 16:14

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

Žvásty

Petřičák 213.?.?.?

Abych řekl pravdu, tento článek mě vedl k zamyšlení o panu vydavateli. Za normálních okolností totiž má tendenci se distancovat od témat se kterými nesouhlasí obligátním upozorněním na neshodu uvedených názorů s jeho názory. V tomto případě se tak nestalo, naopak, on sám dokonce v posledním odstavci tento pamflet podporuje. Článek je splácaninou různých pseudoargumentů, které ve výsledku vůbec nedávají smysl. Ano, formální vzdělání má své mouchy, ostatně to krásně vystihl už Albert Einstein svým výrokem: Je div, že lidská zvídavost dokáže přežít formální vzdělání. Formální vzdělání je nedokonalé, ale je to jediný prostředek, jak vzdělávat masy ať už v dobrém či špatném slova smyslu. Celé tohle slohové cvičení ve mě probouzí víru v to, že mám pravdu. Elity se skutečně bojí. Mají strach z toho, že lidé začnou používat vlastní mozek a budou bojkotovat jejich ideologie. Za peníze si elity mohou koupit cokoli, co je člověk ochoten prodat, ale nikdy si nekoupí matku Přírodu. Peníze nikomu nezaručí, že jej matka Příroda neodstaví v rámci evoluce na slepou kolej jakožto experiment, který se neosvědčil. Naivně si myslí, že likvidací konkurenční DNA umožní té své přežít. Život si vždycky najde cestu a vždycky tu bude někdo, kdo bude lepší než současné elity!

328257

04.03.2015 18:29

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Žvásty-vaše?

Petřičák 213.?.?.?

Formální vzdělání skutečně nemá s inteligencí nic společného. Inteligence je pouze schopnost dovozovat nové závěry s použitím stávajících faktů. Intelekt člověka je dán jednak jeho inteligencí ale také souborem axiomů ze kterých vychází. Tvorba tohoto souboru axiomů pouhou inteligencí je značně neefektivní. Lidstvo by nikdy nedosáhlo takového technologického rozmachu, kdyby každá generace začínala vždy od nuly a ne na axiomech svých předků. Proto je snaha formálního vzdělání na nejnižším stupni nabídnout člověku co nejširší záběr z aktuálního poznání a tím jej nasměrovat k dalšímu vzdělávání. Když budu dítě od začátku vést k nějakému cíli aniž bych nejdřív zjistil, co doopravdy umí a co jej naplňuje, vychovám duševního mrzáka. Rodiče i učitelé mají být člověku průvodcem a rádcem ale nikdy ne diktátorem. To nejdůležitější co se musí každý naučit je schopnost vlastního úsudku, jinak bude celý život pouhou loutkou v rukou manipulátorů.

328268

05.03.2015 15:55

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Žvásty

Petřičák 213.?.?.?

Technologický stín nebo mrtvý chazar, jaký je v tom rozdíl? [smích]

328364

01.04.2015 09:22

Výpověď mládí: Seru na vás

Hromada blbostí

Petřičák 213.?.?.?

Jak to říkávaly naše babičky? Nic není tak horké, jak se uvaří. Celý článek naprosto záměrně manipuluje čtenářem a podsouvá mu pocit totální bezmoci. Svoboda volby je to nejlepší, co člověku může život dát. Že je většina lidí hloupá a se svojí svobodou neumí nakládat je jejich boj. Jakékoli zákony či pravidla společnosti jsou pouhými doporučeními. Je jen na mě jakožto svobodném jedinci, která budu respektovat, která porušovat a jaké za to ponesu následky. Vychovat popisovaného duševního mrzáka není nic těžkého pokud jsou rodiče idioti a v životě se ženou jen za mrzkým materiálním pozlátkem. Všechno musí mít hned, tak si pořídí hypotéku a stanou se doživotním otrokem. Pak tráví v mizerné práci spoustu času a jejich dítě vychovává v lepším případě paní na hlídání, v horším ulice. Záleží na tom, co od života opravdu chcete. Dobře vychované loajální děti nebo pěkný dům či auto aby vás sousedi nepomluvili?

330232

01.04.2015 10:36

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Petřičák 213.?.?.?

A víte co? Celý život se živím poctivou prací. Nikdy jsem nikoho záměrně neokradl. Úctu druhého si každý člověk musí zasloužit vlastními činy a příkladem. Tím se řídím i ve vztahu k vlastním rodičům. Do svých záležitostí si nenechám od nikoho mluvit, dokonce ani od zmiňovaných rodičů. Jejich hlas je pro mě pouhým doporučením. Stejně tak se nijak nevměšuji do záležitostí jiných lidí. Žij a nech žít, jak prosté. Porušuji pravidla o kterých vím, že si to můžu dovolit aniž bych způsobil újmu. Upřímně řečeno, jsem opravdu zvědav, zda někdo z diskutujících přijde také s rozumnými argumenty a nikoli jen s bezduchým nicneříkajícím plácáním. Pokud s někým nesouhlasím, je třeba umět vysvětlit proč a ne hlasitě řvát, že je to pitomec, protože si myslí něco jiného.

330250

01.04.2015 12:13

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Petřičák 213.?.?.?

Petřičák prosím pěkně, ale nechci být hnidopich. [smích] Ironií osudu je, že já netoužím být vzorným občanem. Já se jen snažím být sám sebou jak to jednou krásně popsal Jan Werich: Když už člověk jednou je... Upřímně řečeno, agitační fráze jsou to úplně poslední co mě zajímá, o politických stranách českého zahnívajícího brčálníku nemluvě. Mohu se zeptat z čeho soudíte, že nevidím kolem sebe? Já si velmi dobře všímám všech přednesených negativ dnešní doby. Nezavírám před nimi oči. Jen se snažím zde přítomné upozornit na fakt, že si za drtivou většinu těchto problémů můžeme sami tím, že je mlčky trpíme. Pokud mi něco vadí, ale nijak se tomu nebráním, je poněkud pokrytecké si stěžovat, nemyslíte?

330270

01.04.2015 13:30

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Petřičák 213.?.?.?

Ano, i to se stává. Já nikde netvrdím, že můj přístup je bezchybný a stoprocentně platný. Takový návod na život vám nedá nikdo. Já jen na základě vlastního pozorování a zkušeností vypozoroval, že trpělivá výchova a vzájemná důvěra rodiče a dítěte je jednou z možností jak zvýšit pravděpodobnost, že nevychovám citového mrzáka. Stejně důležitou roli samozřejmě hraje i psychická robustnost dítěte samotného. Konzumace drog ať už státem povolených či zakázaných je opět volbou každého jedince. Chránit někoho před jím samotným je principielní blbost. Když si někdo má nabít hubu, nabije si ji i kdyby se jeho rodič na hlavu stavěl. Propadnutí jakékoli závislosti se dá označit za nedostatek sebekázně. Znamená to, že se vzdávám svobodné volby a nechám za sebe rozhodovat chemii.

330280

01.04.2015 14:00

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Petřičák 213.?.?.?

V zásadě máte pravdu, pouze jste opomenul jeden důležitý detail, byť jste jej sám citoval: ...pokud tím nezpůsobím újmu. Tuto podmínku vnímám velmi silně jak vůči ostatním tak vůči sobě samotnému a mám poměrně propracovaný systém jejího vyhodnocování. Obávám se, že nějaký podrobnější popis je bohužel nad možnosti této diskuze. Předpokládám, že laskavý čtenář pochopí, jak je to myšleno. [mrknutí jedním okem]

330284

24.06.2020 10:40

Existujú dôkazy v procese s Kotlebom ohľadne čísla 1488?

Statistika

Meno 213.?.?.?

Bolo by skvele, keby autor spocital vsetky zmluvy napr. p. Lasicu a zistil, kolko z nich malo sumu 1488, 88 a podobne. A potom poratal seky rozdane p.Kotlebom a zistil, kolko z nicj percentualne bolo na sumu 1488 a podobne. A argument, ze za nieco nebol doteraz nikto sudeny ma aku vahu? Kym neboli pocitace, nikto nebol sudeny za kyberzlociny. Znamena to, ze prvy sudeny sa mal obhajovat podobne? Tento clanok je plny zlych argumentov.

380169

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?