Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 5 příspěveků, 1 jméno: ppppp.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

31.12.2014 14:33

Transevoluce: Věk lidské dekonstrukce

Castro mi byl v nečem sympaťák

ppppp 78.?.?.?

ale pokud je to s tím setkáním s Estulinem tak, jak se píše, tak buď trochu senilní, nebo nemá lepší zábavu, nebo od nej zvedavost...

Vzpomeňme si na vetu spred 20 lety "počítač je schopný všeho". Prešly léta, a co takové hrozné udelá ten počítač navíc? Bububu na obsluhu nových Androidu? Žrádlo pro novou verzi windowsu?
Jsem rád, že naše policie má tento rok konečne jakžtakž prístupnou databázi prestupku, jakou meli v podstate DDR Nemci pred skoro 30 lety. Mapy katastru byly v kompech skoro pred 20 lety, ale doteď je bordel, a neví se, co s tolika vlastníky, lépe rečeno, jak jim umele rozdrobený majetek ukrást. Poplatky se platí doteď, jakoby žádné počítače nepomohly, spíš o tu investici do nich vetší. Daňové priznání bylo ješte nedávno jen na papíre, 10x vyplňovat totéž, jakoby tam ty počítače taky 20 let nemely, a nekupovaly každých 3-5 let nový windows a mašinu.
Dnes pokrokove me nutí používat pro úrední dokumenty Windows, nebo podobne, aniž se mohu rozhodnout, zda ho vlastne chci jako produkt volného a nemanipulovaného trhu.

Estulin se obaluje vrstvou zježených chlupu, aby bylo videt, jak je velký a duležitý. Bezkabelové "napojení na mozek" v blízké dobe nehrozí, duhovku, ať si treba skenují stejne jako občanku.
Žije docela mimo realitu zajatý aglomeracemi posazenými také mimo realitu. Počítač sám nevyprodukuje více potravy, energie, nesníží nároky, nevyléčí (včetne psychiky), neopraví, i když jako nástroj k tomu muže výrazne prispet.

Ať nestraší vedou. Stejne nevíme hromadu vecí a tihleti popularizátori mi prijdou jako "apokalisti" co je volne rečeno "jehovisti šírící apokalypsu". Tenhle zase šírí témer neco jako scientologii. Každý chce být moudrý a nacpat do popredí sebe se zníženým ohledem na druhé, však nač také, když mají nárok být jen zaručene horší. Ohurování blíže neurčeným a príliš zobecneným "pokrokem" je opet jen ohurování fikcí.

324225

30.12.2014 22:48

Na Ukrajině nejde o demokracii, ale o náš velký prodělek

RE: Proč to vlastně Američani všechno dělají.....skutečný důvod.

ppppp 78.?.?.?

Asi tak. Psalo se o tom i tady, až nejde o podobný zdroj:
http://www.zvedavec.org/vezkratce/9629/

Svet se delí na výpalníky a vypalované. Hra na slepou bábu byla prokouknuta napríklad v Kosovu, Iráku, Iránu, Afghanistánu, Lybii, Sýrii, Ukrajine, a podobne, je zrejmý nesmysl vyznačit "osu zla" a neumet ríct dost jasne, co vlastne je tím nejvetším zlem.

Odmítače platit výpalné. Evropa musí být do toho namočena až po uši podle její reakcí, a držena fest za koule.

Je to o tom, z čeho má být vlastne financovaný a hlavne udržitelný "americký sen". Je ale stále opravdu mnoho lidí, kterí podléhají zázrakofonii, perpetomobilismu, nebo očakávají, že se nekdo jiný muže namáhat za ne. Sme odmeňováni/krmeni čím dál více iluzí, mnozí prijímáme tenhle druh "potravy".

324203

29.12.2014 16:50

Olly a Ginn

paneláky a kastrace

ppppp 78.?.?.?

nezdá se mi jednoznačné, že kastrace je lepší rešení, než zabití mláďat. Fungovalo to staletí, a dnešní módní výstrelky s tím nic nenadelají. Príroda je na to prizpusobena, zvírata plodí proto více potomku, je to také určitá strategie. Stejne se stejná strategie teď používá na Ukrajine, a to si jdeme namlouvat, jací jsme humanisti, zejména ti, kterí se účastní "šírení lidských práv". Srny, divočáky se v pohode premnoží, nadelají škod na úrode, o které dnešní ekologové nebo ochránci zvírat dohromady nic neví a odmítají akceptovat, že není stejne místa pro všechny. Stejne tak se namnoží hospodárská zvírata, pokud mají prostor. Proto je nutný kompromis, stanovení mír/mantinelu, a ne extremizování "moderních poznatku" ve vztahu zvíre/človek, aby se nakonec stejne to srnčí maso objevilo nekde predražené na talíri, protože musí vytáhnout peníze i za to ostatní, co nefunguje, a čemu dnes brání od stolu lidé, kterí dávno neví, kolik toho sežere zvíre, a co všechno potrebuje. Tím, že udelám ze sebe vegetariána stejne problém beze zbytku nevyreším.
Rekneme si rovnou, že pojmy jako "týrání zvírat" slouží dnes spíše pro politické účely, i když občas zahrnují i vecnou podstatu. Není ani nekdy zrejmé, zda je napríklad v paneláku více týráno zvíre, nebo kolem/spolubydlící, i když napohled je vše, jak má být. Takové parky a ulice proste dneškem požadovanou koncentraci bytových/domových zvírat už špatne nesou, dokonce i na venkove jsou chodníky lemované, a žádné sáčky s tím nic jen tak neudelají. Nekde je toho míra, a platí vetší pes sežere a vykadí víc. Težko také s nečím hnout, když je to i predmetem biznisu. Pritom 2 bežné injekce pro ovci nebo kočku stojí více, než ovce a kočka. Pes s cenou krávy není výjimka. Jedno zvíre má extrémní cenu, druhé žádnou...není porádek.

324166

28.12.2014 14:32

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme ... rozumu

ppppp 78.?.?.?

Pápež bol štátom v štáte tak ako sú aj dnešné mimovládky. Cirkev sa nesmela miešať do politiky, a to sa jej vytýka aj dnes, hoci by to podľa mňa robiť mala, ale s rozumom. Ak ju hodnotím podľa ovocia, tak nevie dosť nahlas povedať, kto a ako "kradne". Po nej túto falošnú toleranciu opakujú ostatní. Nevie sa postaviť proti zrejmým zbojstvám a pirátstvam v zákonoch. Rôzne jej zázraky odvádzajú pozornosť od toho, čo je potrebné včas urobiť, aby potom zázrak prísť nemusel.

Sloboda nie je iba to, čo môžeš urobiť, ale aj to, čím nezaťažíš ostatných. Podľa toho, čo si napísal si pôžitkár (čo je v spore s tebou proklamovaným kresťanstvom). Nárokuješ si super pocit byť v Alpách, hoci ho vieš nahradiť alternatívou, ak by si chcel, a nezaťažíš planétu transfermi. Moja babka nevedela jazdiť na bicykli, o čo také strašné prišla, nikdy sa mi na to nesťažovala.

Ten plot je ukážka, aký si jednostranný. Ako môžeš vedieť, či by ten plot nezneužívali z druhej strany? Kadečo by sem pašovali a od nás tiež. Ľudia? U nás zadarmo vyštudovaný ubzikne von. Predstav si, že vychováš deti, a po vyštudovaní a zlízaní smotany ubziknú. Mám tohoto v okolí dosť. Zaplatíš niekomu štúdium, kurz, a on ti nič za to nedá. Ako dlho a koľkých by si takto dokázal sponzorovať?

Veru som nemal žiadnu stranícku podporu z rodiny. Skôr naopak. Čo je pyramída vôbec nechápeš. Tak skús pochopiť povedzme "multilevel-marketing" a podobné ťahy. Nejedná sa o hierarchiu, ale rekurzívny model ťahajúci zo systému peniaze a v reálnom čase odoberajúci peniazom hodnotu. Predstav si, že ja ti požičiam 1000E, ale mám na konte iba 100E. Urobím to tak, aby som ti tých 1000E požičal postupne počas tvojho priebežného zárobku (a zárobku tvojich susedov používajúcich rovnaký systém). V konečnom dôsledku je to to isté, akoby som ti nepožičal takmer nič, ale povedal ti, vieš čo, požičiam ti na začiatok 100E a tých 10E mi budeš mesačne odvádzať celý rok(ale z tvojho skutočného zárobku napr.200E, zostane ti na spotrebu reálne 90E, pretože 110E dáš každý mesiac späť, z toho 100E ti banka dá späť pôžičku na ďalší mesiac, je to nastavené tak, aby si nikdy nemohol zarobiť toľko, aby si v danom mesiaci splatil mesačný dlh a sám si požičať splátku na budúci mesiac, a ani nemohol vypovedať niekoľkomesačnú zmluvu). Je to to isté ako ďalšie zdanenie(príjemcom nie je štát, ale banka), akoby DPH a spol. nestačilo. Ak by si si tých prvých 100E požičal sám z našetreného, tak banku neživíš. Aby ale nešlo šetriť banky istia štátnym dlhom, infláciou, umelým navýšením cien nehnuteľností.

Neopakuj nezmysly. Podľa nejakej skupiny chorých ľudí nejde označiť ako chorý systém, keď v ňom boli aj zdraví. Boli pravidlá hry, aj dnes sú Darwinisti. Buď zatiaľ rád, že nemusíš dávať ruky na volant.

324141

27.12.2014 18:26

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme ... rozumu

ppppp 78.?.?.?

Presne tak, iba si pozabudol, kto ho inštaloval. Celkom isto nie Romanovci.
Vôbec sa nedá povedať, že napríklad Stalin bol boľševik na rozdiel od Lenina. Je dokonca pravdepodobné, že mu na druhý svet pomohli. Donieslo sa ti, kto bol vlastne zodpovedný za ukrajinský hladomor? Prečo použili na ťažkú pôdu kone miesto volov, a kto to aranžoval? Prečo sa to dnes interpretuje, ako sa komu hodí?
Nemôžeš pripisovať zlo/dobro režimu, vždy za tým sú konkrétni ľudia, nech sa režim volá akokoľvek. To si len naletel na prehistorický manipulačný trik, keď sa nalepením paušalizujúcej nálepky stráca konkrétna adresa a zodpovednosť.
Aj dnešná pseudodemokracia dopadne tak isto, lebo ju inštalujú ľudia neschopní žiť s pomocou zmysluplnej práce. Vždy je otázka času, kedy sa ukáže neživotaschopnosť systému.
Samozrejme nemáš pravdu, pyramída boľševika bola skôr politická, kým dnešná pyramída je finančno-hospodárska. Na 1 dolár krytý prácou sa pripíšu ďalšie 2 fiktívne, ktoré postupne tomu prvému znižujú hodnotu počas strednej doby dôvery ľudí k pôvodnej hodnote. Toto by si ako matematiky znalý mal po tých pár rokoch zbadať, a evidovať pravú mieru medziročnej inflácie aj s dôsledkami.
S tou elitou si inak odbočil od podstaty, keďže si predtým ponúkol nereálny návod. Reagoval som celkovo na teba, nešlo o omyl. Neviem, ako tebe, ale mne za socializmu neboli odopreté slobody ako náboženská, vycestovacia apod. Neviem, komu takému vadil vtedy tak strašne ostnatý drôt, bolo nemálo legitímnych prechodov, dnes sú sídla zbohatlíkov obohnané podobne, asi o nich nevieš. Prinajmenšom tým pokryli nelegálny pohyb tovaru, adepti na Darwina sú aj dnes. Nezriedka sú podobne nepriechodné aj poniektoré dnešné hranice okresov. Aj dnes je to len o konkrétnych ľuďoch, kto strieľa do ktorého vlastného obyvateľstva. Nikto normálny to nerobil ani vtedy, ani dnes. V USA vytiahneš v 10m vzdialenosti proti policajtom rybičku a si zastrelený toľkokrát, koľko je policajtov. Tu ešte aj zločincov nechajú behať po meste.
Ešte môžeš vysvetliť, prečo je ostnatý drôt v BA na Hviezdoslavovom, pred US veľvyslanectvom. Tak skús svoje úvahy ďalej optimalizovať.

324104

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 2

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?