Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 524 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, r,m,, r.m, r.m,., r.m., r.n..

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

15.05.2018 00:00

Západ nebo Východ?

Je to docela dobrý text

r.n. 80.?.?.?

s optimistickým závěrem, který se podobá nástinu programového vyhlášení. "Můžeme toho dosáhnout ve spojení s okolními národy," to sice poněkud zavání internacionální pomocí, ale když to bude pomoc právní nebo znalecká a tak podobně viz. tuneláři Mostecké uhelné u soudu ve Švýcarsku, to by šlo. Někdo nám musí krejt záda, protože jsou zazobaní a mocní [velký smích]

364166

13.05.2018 01:58

Jaderné chucpe

Kolonizace USA byl mistrovský sionistický kousek

r.m. 80.?.?.?

Izrael je největší kumulativní příjemce zahraniční pomoci USA od druhé světové války. K dnešnímu dni Spojené státy poskytly Izraeli 134,7 miliardy dolarů (současných nebo neinflačně upravených dolarů) v rámci dvoustranné pomoci a financování protiraketové obrany. Téměř veškerá bilaterální pomoc USA Izraeli je ve formě vojenské pomoci, i když v minulosti získala izraelská ekonomická pomoc i značnou část.
Israel is the largest cumulative recipient of U.S. foreign assistance since World War II. To date, the United States has provided Israel $134.7 billion (current, or noninflation-adjusted, dollars) in bilateral assistance and missile defense funding. Almost all U.S. bilateral aid to Israel is in the form of military assistance, although in the past Israel also received significant economic assistance. https://fas.org/sgp/crs/mideast/RL33222.pdf
-
Starému troubovi Trumpovi během několika měsíců vysvětlili, že se žádné nezávislé prezidentování nekoná. Dostat Obamu se jim tak lehce nepodařilo, ale nakonec ho zdehonestovali a odcházel málem s ostudou.
Jaderný pistolník Netanjahu/Mileikowski si mne ruce. Prozatím se na jeho šmelinu pro militaristické popěvky zapomělo. Co zkusí dál? Na Írán odpálit preventivní atomovku? Kolik amerických životů potřebuje ten šmejd k udržení se u vlády?

364136

13.05.2018 01:36

Jaderné chucpe

ankéř Sheldon Adelson? ten dědek, co udělal Mileikowskýho

r.m. 80.?.?.?

premiérem? Od kdy je majitel zlodějského hazardního průmyslu bankéřem? Okrádat závisláky a zoufalce, co nemají jinou možnost se udřít bez naděje anebo doufat, že možná, někdy, snad přijde výhra?
Koupil si hazardní dědek i někoho v Chazariátu Česko, hájemství vyvolených normalizačních otrokářů? Trik chazariátu s levnou měnou, ukotvenou vyvoleným Singerem pečlivě udržuje rozdíl mezi životní úrovní na Západě a Českým kráterem, nejprůmyslovější zemí v EU. Je to zrada dosud krytá celkovou protinárodní propagandou.
Podporuje ji u nás zejména Deník Referendum, kde židovští autoři otevřeně vyzývají k odstranění národní veteše. Tím mají na mysli třeba Slovanskou epopej Alfonse Muchy.
Ať nepruděj a namalujou si vlastní Chazarskou epopej. Bude začínat kočovníky od Kaspického moře.
P.S. proč mi při otvírání stránek prohlížeč blikne 2x? Při otevření nového diskusního příspěvku, při ukládání, i při prostém otevření článku. Není mi to příjemné. Nějaká dvojí komunikace editore?

364135

12.05.2018 20:12

Jaderné chucpe

pro tyhle hezké chvilky si nás Izrael drží jako mopslíka

r.m. 80.?.?.?

svědčí o tom, že Česko zablokovalo prohlášení EU k přesunu ambasády USA do Jeruzaléma. Pokud se jedná o hlasování v OSN, posloužíme také
V Praze se slaví Pražské jaro, 100 let od založení Filharmonie se slaví s ohledem na odkazy židovské kultury v českých zemích. Zároveň se v rámci Pražského jara slaví 70 let od založení Izraele.
Obsazování kulturního prostoru jede. K tomu dostala Karlova Univerzita vedená komunistickým kolaborantem Zimou 7 milionů na zřízení "židovských studií". Dlouholetý záměr.
Česko se koří chazarskému nepůvodnímu etniku v České kotlině. Za pomoci katolických prelátů dodávám. Jsou spojení restitučním megapodvodem.
Proto zdanění církevních restitucí nikdy neprojde, židi to nedovolí.

364129

10.05.2018 14:49

Fiasko bombardování Sýrie

obřezánci znovu zaútočili, naše média žvatlají o Íránském útoku.

r.m. 80.?.?.?

Přitom to prý bylo asi takhle:
1. Islamisti kolem Golan napadli postavení Syrské armády.
2. Syrská armáda napadla postavení Islamistů.
3. Izrael odpověděl na napadení islamistů
4. Syrská armáda odpověděla na napadení ze strany Izraele
5. Izraelské letectvo napadlo Sýrii
6. Sýrie se bránila a většinu střel sestřelila.
Na diskusi v Iděsu řádí celá zdejší židonacistická úderka. Vyjadřuje věrnost a neochvějné postoje jak milicionáři za Husáka. Oni se potřebují ztotožnit s něčím velkým a zahraničním. Se Sovětským svazem, s "pevností demokracie" na Blízkém východě nebo strejdou Samem s odrbanými dolary ze židovských tiskáren po kapsách. [velký smích]
---
Další střípek:
Iranci tam vubec nebyli. Vetsinu raket vystrelil 137. syrsky regiment 7. mechanizovane divize, ktery byl predtim pod palbou. Prvni dva utoky od Izraele nebyly na Irance ale na SAA, ktera odpovedela.
--
Vrtá mi hlavou proč by Írán jen tak pro zábavu vypouštěl rakety na Golany. Buď tam Icikové shromažďovali válečný materiál nebo to vyprovokovaly islamistické bojůvky kryté letecky Izraelem.

364086

08.05.2018 23:16

Fiasko bombardování Sýrie

Trump vypověděl jadernou dohodu s Íránem přes nesouhlas Evropy

r.m. 80.?.?.?

tak a jsme v perdeli, další krok tím nejstupidnějším způsobem k válce američanů kousek od Evropy. US Chazariát vrní blahem,
Připomenout tu súdánskou továrnu na léky bylo dobrý. Chazaři zmanipulovali chuť vojáků si zastřílet. US vykonali pomstu na drzounech, kteří za výrobu léků neplatili poplatky do globální kasičky
Tihle poláci předělaný na židy jako Mileikovič na Netanjahua nikdy neustupujou, jsou posedlí mesianismem a mamonem. Usmolenej šmelinář, ukrajinská rozteklá princezna a vypatlaný synáček. To je materiál.
Válka s Íránem v Sýrii za Větší Izrael je zas o něco blíž. Nebo snad Evropa neposlechne strýčka a bude jadernou dohodu s Íránem respektovat dál?

364038

06.05.2018 18:32

Přichází nová migrační krize

vpadla i registrační krize na nekalou Zvědavčí konkurenci AC24

r.m. 80.?.?.?

tam se krásně nadávalo na režim)). Od nápadu někoho od Geršla přešli na novou grafiku a způsob přihlašování. Nejeden z nepřátel establashitmentu zdejší lidodemokratůry to nevydýchal.
-
a k tématu:
je otázka kolik ze skutečných syrských uprchlíků se vrací z Turecka domů a kolik chce pořád do EU. Afgánců a spol nás zbaví snad jen odchod američanů z Afghánistánu, takže nikdy.
Jestli Erdogan otevře hranice na Západ, udělá to neregulovaně nebo po kouskách a za výhody zase spadne pro doktory a inženýry klec.
Kam americká demokratizační bota šlápne, odtud prchají lidé. Jestli to do dnes někomu z našich papalášů nedošlo, je to ten správný ichtyl na správném místě.

363985

02.05.2018 23:29

Skutečný plán neokonů pro Sýrii se noří z nedostatku trosek

tlak se stupňuje: Indie ztratila zájem o ruskou stíhačku páté generace FGFA

r.m. 80.?.?.?

Podle článku „India withdraws from FGFA project, leaving Russia to go it alone“ v magazínu Jane's Defence Weekly se Indie rozhodla odstoupit od rusko-indického projektu stíhačky páté generace FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft). Stroj měl vycházet z ruské stíhačky páté generace Su-57 a využívat díly vyrobené v Indii.
http://www.armadninoviny.cz/indie-ztratila-zajem-o...
Konec plánu na společnou továrnu v Indii zdraží vývoj a výrobu. Indové místo rusů začali jednat přímo s Macronem. Osobně se do toho ten polyouchylný rothschildovec údajně vložil.
Indický manévr Rusko zdrží.[b] Micron to udělal schválně[/b].[bliji]
Trumpovi Micron prý připoměl, že Rafaly jsou jediný evropský letadla, který umí lítat z amerických lodí.

363948

02.05.2018 22:27

Bez moudré politiky není moudrého národa

Rovnost, volnost, Rafale. Macronova Francie zahájila globální ofenzívu

r.m. 80.?.?.?

https://www.info.cz/svet/analyza-rovnost-volnost-r...
Když se Emmanuel Macron předloni stal francouzským prezidentem, začalo se mu kvůli nevysoké postavě říkat „Micron.“
Jakoby mimochodem dělá z Francie geopolitického tygra. Prostředkem jsou zbraně, kterých Francie chrlí do celého světa čím dál více. Nejviditelnější to teď je u letounů Rafale.
U francouzských zaměstnanců a důchodců, které chtěl oholit po českém neoliberálním vzoru, prachy nevybere. Zbývá surovinová loupež ve své bývalé kolonii po boku postaršího chvástavého pána ve štráfatým triku.
Zakrslý polydeviantní kandidát rodiny Rothschild si na Sýrii chystá brčko.
-
Na posluhování ideologii se zhroutil celý Východní blok a poučení bylo drsné. Západní Evropa nemá potřebnou zkušenost.

363943

29.04.2018 00:30

Americká vláda podporuje nebezpečné nové genetické manipulace

změnit DNA postřikem, to bylo terno

r.m. 80.?.?.?

na češích vyzkoušeno už snad v roce 2010, když sem přijeli biologové účinnost prověřit
Přes den dělali, ale přes noc se s nima výborně chlastalo.

363880

23.04.2018 10:34

Starbucks na hanbě

my jsme dál - sedm cizinců zbilo číšníka do bezvědomí, pátrá po nich policie

r.m. 80.?.?.?

Snědí cizinci komzumovali na zahrádce restaurace u Národní třídy donesený alkohol. Číšník je napomenul a zůstal bezvládně ležet na zemi po několika dělovkách. Záchranáři ho ve vážném stavu převezli na jednotku intenzivní péče a v nemocnici následně musel podstoupit operaci hlavy.
Skrývají se v některém z hotelů?
https://praha.idnes.cz/skupina-cizinci-pachatele-z...
https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-kr...
"Turisti" zde:
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Pingl byl obohacen, díky mutti Merkel.[bliji]

363819

17.04.2018 20:57

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Dobře, že Rusko vyhrává.

r.m. 80.?.?.?

Představte si, že by Assad prohrál a na jeho místo by přišel náboženský režim ala Sauúdská Arábie. Přes takovou Sýrii by se postavily ropovody a plynovody. Místo na Rusku by Evropa byla energeticky závislá na těch obřezaných magorech s utěrkama a jarmulkama na hlavách.
Nic horšího by se Evropě a nám nemohlo stát.
-
Aspoň můžu s klidem předat dětem a vnoučatům zprávu. Že velkou krizi 1929 vyvolali hrabiví američtí a evropští židi a tím spustili II. světovou válku, že vyvolali ještě větší krizi v roce 2008 a právě se pokouší vyvolat III. světovou válku.
A že je stejně ke konci života ti samí obyčejně vokradou o peníze a ještě na to budou hrdý a budou si tom vyprávět vtipy v pejzárně [velký smích]

363754

17.04.2018 20:39

Naše nebohá vládo

RE: Jan Hamáček řídí schůzi sněmovny stylem kuráta Katze

r.m. 80.?.?.?

Rozhodně. Dva Komouši se 29 let po pádu Komoušova dohadujou jak nám budou vládnout.

363752

16.04.2018 23:15

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

sledujte obličej holky na ramenou otce, když slyší raketu

r.m. 80.?.?.?

Mrkněte na tu malou holku s vlajkou, sleduj její oči, když slyší raketu na obloze
https://youtu.be/iXI6R69hUxY?t=160
Jsou to záběry z improvizovaných oslav odražení raketového útoku, to dítě na rozdíl od našich přeplácených sráčů ve Sněmovní ulici a Strakově akademii zchudlých šlechtičen ví, že jde o život.
Kdo má děti, ví sakra dobře, co to pro ní do budoucna znamená.

363724

16.04.2018 22:55

Naše nebohá vládo

Jan Hamáček řídí schůzi sněmovny stylem kuráta Katze

r.m. 80.?.?.?

Předseda ČSSD Jan Hamáček, za Husáka, bývalý viceprezident Světové organizace socialistické mládeže, který po nedokončených vysokoškolských působí jenom v politice řídí parlament.
https://www.youtube.com/watch?v=r-1tapqghm0
Nejen, že nemáme vládu, ale ani parlament není zcela hmotný a v reálném čase.

363723

15.04.2018 22:30

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Roger Waters přerušil koncert ve Španělsku a divákům řekl: Bílé helmy jsou fake a bombardování je zločin.

r.m. 80.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=tvVaG10AEI0

363676

14.04.2018 03:03

Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

RE: Můj osobní názor je ten

r.m. 80.?.?.?

souhlasím, bez odvedení pozornosti u nich začne občanská válka, za 30 let se už vykličkovali do autu.

363603

14.04.2018 02:01

Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

RE: No cement

r.m. 80.?.?.?

co třeba Filipíny, ten jejich šéf si několikrát dovolil veřejně vynadat americkým prezidentíkům, z toho jednou řekl o Obamovi rovnou, že je kokot.
To by mohl být i OSN uznatelný důvod zbombardovat ty tropické bažiny jménem Filipíny. Vždyť je to jen špinavý Luzon, ten F35ky zvládnou.[velký smích]

363601

14.04.2018 00:41

Možnosti anglo-sionistů

další odporná drzá lež ČT v přímém přenosu

r.m. 80.?.?.?

První český rozhovor z vesmíru. ČT se spojila s astronautem Feustelem: https://video.aktualne.cz/z-domova/prvni-rozhovor-...
České televizi se podařilo spojit s Mezinárodní vesmírnou stanicí (ISS). Moderátor Daniel Stach se bavil s americkým astronautem Andrewem Feustelem, ve studiu pořadu Hyde Park Civilizace byla přítomná jeho manželka Indira Feustelová. Česká televize rozhovor odvysílá v sobotu.
-
Populární homosexuální mluvící hlava moderátora ČT nic neslyšela o ing. Remkovi. Jako odrostlejší kluk jsem slyšel skutečně první rozhovor z vesmíru a dokonce viděl, protože ho přenášela Československá televize.
Rozdíl mezi ČST a ČT není žádný, obě jsou hlásný trouby papalášů panujícího režimu. [bliji]
Jo kdyby tak byl Remek aspoň žid, to by ho z dějin nevygumovali...
Statečná srdce - rakety Vladimír Remek a jeho let do kosmu 1978 - https://www.youtube.com/watch?v=qL-Sj_9FD2c
P.S. všimněte si propagandistického úvodu dobového dokumentu, co mi to jen připomíná ...pořad Newsroom nebo snad Události komentáře...?

363599

11.04.2018 21:13

Nová italská vláda zřejmě spustí krizi v EU

RE: EU se to začíná rozpadat

r.m. 80.?.?.?

promiň, ale epshark mi dost zavání záměrným vyvoláváním paniky nepodložené událostí

363555

dělal jsem s chlórem, respektive s velkými tlakovými lahvemi, odstavit spotřebovanou, spustit plnou a tu prázdnou mrchu odpojit, s maskou bylo prd vidět, takže bez ní a když něco, tak samotnej filtr do huby a po slepu vylézt z chlórovny na plac
Vo nervy to nylo, měli jsme to dělat ve dvou, ale vedení uspořilo personál, takže v jednom, což zase znamenalo porušení předpisů a v případě nadýchání nebo stříknutí zbytku stlačenýho chlóru do xichtu a v malý místnosti by pojišťovna nezaplatila ani šesták.
Odmítl jsem to dělat a odešel, nejsem sebevrah.

363554

07.04.2018 14:05

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

Myslím, že Nikulina z Ruska skutečně vylákali, dělává se to tak.

r.m. 80.?.?.?

Nikulina hned po zatčení převezli do Bohnic na pavilón 27 a později na jiný. Přesně to uvádí v Kauzách Soukup na TV Barrandov. https://www.barrandov.tv/video/123591-kauzy-jaromira-soukupa-4-4-2018
Zprávu o jeho zatčení pustili až po 14 dnech. Mezitím byl přikurtovaný na posteli a na nitrožilním Rivotrilu v kombinaci s antipsychotikem. Rozvázaliho teprv až už byl hodnej zombík.
Kdo by sebou neseknul, když mu dojde jak byl blbej a hrozí mu 70 let kriminálu.
Vypadá to, že Nikulina někdo vylákal z Ruska s příslibem čehosi. Zatykač američani napsali už hned jak přejel hranice z Běloruska do Polska a naši ho vykonali jen 12 hodin poté co ten mamlas přijel. Prej dlouhodobě plánovaná akce, pochlubili se naši.
Jeho vydáním podpindos Pelikán porušil zákon, protože Nikulin požádal o azyl a řízení nezkončilo. Kde jsou demošky Sluníčkářů na obranu práva na azyl? Někdo je zapoměl zaplatit a studentům - brigádníkům přilepšit?
Fakt to stojí za shlédnutí.

363498

27.03.2018 23:30

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

přichází doba temna ve jménu lepších zítřků

r.m. 80.?.?.?

v jedný jsem vyrostl, ve druhý chcípnu? Zenit režimu žijícího z podstaty byla brnkačka, tihle jsou čerství.
Časem na východní frontě vychladnou Prý je to tam vcelku běžná zdravotní komplikace.

363283

22.03.2018 01:41

Piráti už se za nás perou

Však taky soudruh Bartoš je absolvent Sorosova výcvikového

r.m. 80.?.?.?

lágru. Platil mu v něm školné. Stačilo mi sledovat co si říkají při jednom setkání v kavárně Rybka, patřící stejnojmennému židovi.

363185

že oproti bělošským spolužákům černošští studenti a studenti z etnických menšin v mnohem větší míře školu nedokončí, a je mnohem menší pravděpodobnost, že jim bude udělen nejvyšší titul.
-
Protože jsou v průměru hloupější než běloši, jednoduchý. Dokonce se v severských zemích, kam masově barevní imigrují, IQ snížilo mezigeneračně o 6, 5% [chechtot]

363184

20.02.2018 21:12

Eskalace v Sýrii – kam až lze Rusy dotlačit?

Nejlepší bude to, co jim sundá nejvíc letadel.

r.m. 80.?.?.?

Přednostně Likvidovat US poradce v povstaleckých jednotkách sice přinese uspokojení, ale ztráta pár pěšáků Impérium nezajímá.
Rádi by vytvořili nový stát jako to provedli v Sůdánu. V jednom ložiska ropy a veškerý zpracovatelský průmysl v druhé polovině. Tu průmyslově rozvinutější část odříznout od zdrojů a ničit a ve druhé ničeho neschopné části drancovat co to jde.
-
Ten mamlas co vyrazil s kolonou do útoku bez protiletecké ochrany dostal co si zasloužil. Bohužel i jeho lidi. Dokud nebude mít agresor zrátu alespoň jednoho stroje na nálet, bude pokračovat.

362704

14.02.2018 12:15

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

RE: Článek

r.m. 80.?.?.?

Nacisti jim vpálili do mozků Stockholský syndrom, hromadně. Okultně pokoutním způsobem vyhráli ))

362537

13.02.2018 22:31

Centrum.cz věrolomně nedoručuje emaily obsahující zmínku o tzv. desinformačních webech

Freemaily Economie filtrují zprávy s odkazem na dezinformační weby. Může za to antispam

r.m. 80.?.?.?

Podle Štěpána Burdy, ředitele divize Produkt a vývoj v Economii, dotyčné e-maily filtruje externí antivirové řešení, které má Economia na svých službách nasazeno. „Používáme pro naše freemailové portály antivirové řešení Virusfree.
Službu Virusfree v Česku provozuje firma Excello.
Podle Tomáše Charváta z firmy Excello antivirová a antispamová služba Virusfree skutečně e-maily s výskytem domén Aeronetu nebo Parlamentních listů filtruje.
-
Konkrétně je v tom taky namočený tenhle jejich nagelovaný pšítel s něčím vytahanou tlamkou a poněkud vrostlýma ouškama)):
Vložený obrázek
Peter Jančárik (Konspiratori.sk): S filtrováním konspiračních webů Česku rádi pomůžeme).
https://www.lupa.cz/clanky/peter-jancarik-konspira...
Majitel pravdy a jeho práce tady: https://www.slideshare.net/peterjancarik
Dostávají zakázky také od Evropské komise.
Šlo jednoznačně o pokus ovlivnict naše prezidentské volby. Maily nechodily od 15 prosince 2017, voby byly v ternímu 12. 1. 2018 – 27. 1. 2018 [bliji]
Seznam vadných webů podle Jančárika: https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php

362530

13.02.2018 22:01

Centrum.cz věrolomně nedoručuje emaily obsahující zmínku o tzv. desinformačních webech

RE: Hmm..zas jeden přemoudřelej

r.m. 80.?.?.?

freemaily mají volně pouštět maliy mezi lidmi a už vůbec je nemají číst, porušují směrnici EU o síťové neutralitě

362524

13.02.2018 21:35

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

pravděpodobně židovský dobře živený provokatér s tlampačem

r.m. 80.?.?.?

Žene mladé pomatence do boje. Stejné jako v bavorsku 1919.
https://youtu.be/zPYUUnkBlq0

362523

29.01.2018 21:41

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

mne zajímala prezidentská pravomoc k ČNB

r.m. 80.?.?.?

jmenovat členy její Rady a guvernéra. Když jsem si představil, koho by tam prosadili Drahošovi poradci, byla moje volba jasná.
Trochu si o panu slušňákovi počtěte: https://app.box.com/s/vyfqj47yyqp004b8q05i

362222

29.01.2018 21:16

Dilema uprchlíků - Německo se přetahuje se střední Evropou kdo z koho

zdá se, že fašisté se pomnožili i v JZ Německu

r.m. 80.?.?.?

https://www.hlavnespravy.sk/vrazda-pripisovana-imi...
Město Kandel u hranic bývalé Francie
Agentúra DPA uviedla, že protestujúci zaplnili miestne trhové námestie, pričom niektorí držali v rukách transparenty s heslami “Otvorené hranice sú nerozum, kto chráni našu krajinu?” či “Bezpečnosť pre ženy”. Prívrženci druhého tábora zase vyzývali na “povstanie proti rasizmu”.
Na protestných akciách v Kandeli sa zúčastnili aj členky miestneho ženského spolku, ktoré pochodovali na námestie od drogérie, kde bolo 27. decembra dobodané na smrť 15-ročné dievča identifikované ako Mia V.

362220

19.01.2018 20:36

Zeman bude "odejit"

RE: Zvolí sa poskok s agendou ako tá pumpárska

r.m. 80.?.?.?

Choďte študovať do zahraničia, ak chcete mať vzdelanie!
V České republice získává vysokoškolské vzdělání 40% slovenské populace příslušného věku a nadání. Zadara.

362014

15.01.2018 15:13

Zeman bude "odejit"

RE: Obrázek téměř stačí pro informaci

r.m. 80.?.?.?

Kulisy mají připomínat Listopad, kdy Drahouš poslušně zdobil rudé nástěnky[bliji]

361954

13.01.2018 22:42

Panika Borise Johnsona v Moskvě: Agónie rozpadající se říše

Říše se bojí dokonce i svého vlastního chvostu, který ztratila někde v temnotě.

r.m. 80.?.?.?

tahle věta byla o nás

361914

31.12.2017 16:37

Co stojí v Česku dobro?

Inkluzí a imigrací se musí nejprve snížit IQ populace jako Ve Skandinávii

r.m. 80.?.?.?

An annual reduction of IQ by 0.21 percent on average has been measured in Norwegians since that year, equivalent to a 6.5 percent decrease between generations.
https://www.thelocal.no/20171228/intelligence-of-n...
Platí i pro Švédsko Dánsko a zejména Finsko, jejichž školství a imigrační politika je nám vzorem.
-
How many Stockholmers are actually immigrants?
https://www.thelocal.no/20171218/you-wont-believe-...

361704

31.12.2017 16:19

Západ potvrzuje, že loajalita Polska byla bezcenná

Inteligence Skandinávců mezigeneračně poklesla o 6,5 %.

r.m. 80.?.?.?

An annual reduction of IQ by 0.21 percent on average has been measured in Norwegians since that year, equivalent to a 6.5 percent decrease between generations.
The trend is similarly prominent in both Denmark and Norway and even more so in Finland.
https://www.thelocal.no/20171228/intelligence-of-n...
A pak, že projekt na základě Kalergiho Panevropy neexistuje. Dokonce i vůdčí lid "insuchtmenschen" je instalován dle rad toho rasistického génia. Možná, že to byl i Marťan. [oči v sloup] [bliji]

361703

15.12.2017 15:15

Analýza: Trumpovo prohlášení o Jeruzalémě má skrytou agendu

no vida, jeden přeloženej článek mimo mainstream

r.m. 80.?.?.?

dokáže čtenáři vysvětlit o co vlastně. Penězi nebohých čtenářů a spotřebitelů vyfutrovaný hlavní proud oproti tomu blábolí hrušky s jabkama cinknutý rozemletou PETkou.

361448

11.12.2017 14:25

Zpráva o pokroku v americko-ruské válce

„Američtí voliči jsou blbí jako tágo.“

r.m. 80.?.?.?

Další video se zaměstnancem televize CNN ze zákulisí „továrny na fake news“
https://www.casopis-sifra.cz/americti-volici-jsou-...
Zaměstnance CNN natočil novinář James O´Keefe z Project Veritas. Na prvním videu John Bonifield, který má v CNN na starost zpravodajství související se zdravím, poodhaluje zákulisí vzniku zpráv na této televizi a přiznává, že k vytváření „fake news“ o Trumpovi pobízí novináře ze CNN nejvyšší šéfové. „Prezident Trump odstoupil od klimatické dohody a my jsme den a půl zpravodajsky pokrývali klimatickou dohodu. A výkonný ředitel CNN (Jeff Zucker) na našem interním setkání řekl, že odvádíme dobrou práci, ale že to už stačí a máme se zase vrátit k Rusku.
[velký smích]
Jeff Zucker, je takovej vyžranej ukrajinskej Chazar

361410

11.12.2017 14:05

Válka je mír

RE: Prča je v tom,

r.m. 80.?.?.?

ale všímají, bělochy řádně na*ral. Dobře vědí, kdo jim tiskem hajzlpapíru ukradl úspory i penze.
Mr. Bond - Dear Donald White nationalist rap cz titulky
https://youtu.be/vBCX33cydRQ

361409

10.12.2017 22:59

Michael Flynn přiznal vinu: Více důkazů o kolosálním podvodu ohledně „Russiagate“

otázka ferdinanda peroutky je zodpovězena

r.m. 80.?.?.?

v dnes slavném až dnes slavném článku ironicky napsal, že je velmi zvědavý, co udělá masívní lžidovská imigrace se Spojenými státy.
Tak dneska už to víme.

361393

10.12.2017 21:36

Balfourova deklarace: Světový sionismus a první světová válka

jako každý ingeneurský projekt má i tenhle mouchy

r.m. 80.?.?.?

svědčí o tom přes 30 geneticky podmíněných a výlučně "židovských" chorob díky příbuzenskému křížení, které nařizuje jejich primitivní věrouka [velký smích]

361391

01.12.2017 17:10

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

Vybrané příjmy zahraničního agenta Evropské hodnoty

r.m. 80.?.?.?

S tímhle souhlasit mám osobně problém...
-
Příjmy jEvropských hodnot Indulony Jandy přes inkasní agenturu SAB Fiance výběr nejlepších "přátel":
20.11.2017 27 000,00 CZK Bezhotovostní příjem EMBASSY OF ISRAEL
Evropske hodnoty1213/2017
0308 0 EMBASSY OF ISRAEL

15.11.2017 10 000,00 CZK Bezhotovostní příjem Úřad vlády ČR
ZAJISTENI KULATEHO STOLUPYORD052442171007
0308 171007 0 Úřad vlády ČR

13.10.2017 75 064,50 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN EMBASSY +
/RFB/VENDOR PAYMENTGRANT 17 GR 123
0 AMERICAN EMBASSY +

19.09.2017 104 319,98 CZK Bezhotovostní příjem KONRAD – ADENAUER – 0308 171006 KONRAD – ADENAUER –

01.08.2017 66 275,43 CZK Bezhotovostní příjem GLOBSEC European Pro
/DO2017-07-31/SPINVOICE 172006, EVROPSKE HODNOTY
GLOBSEC European Pro

19.07.2017 127 323,35 CZK Bezhotovostní příjem EUROPEAN COMMISSION
1770231958 172005, 1792069141
EUROPEAN COMMISSION

01.06.2017 131 213,50 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN EMBASSY +
/RFB/VENDOR PAYMENTGRANT 17 GR 058
0 AMERICAN EMBASSY +

24.05.2017 320 678,00 CZK Bezhotovostní příjem CITIBANK EUROPE PLC
NIDB/165792INVOICE PAYMENTCZP021805172017-05-18
0000 0 0 CITIBANK EUROPE PLC

27.04.2017 55 682,16 CZK Bezhotovostní příjem CESKO-NEMECKY FOND B
4177543KONTO NR:CZ3320100000002300405420RATE: 1, E2E6759
CESKO-NEMECKY FOND B

01.03.2017 285 000,00 CZK Bezhotovostní příjem Centrum SEBEVĚDOMÉ Č
Program pro soudržnou společnost vevisegrádském kontextu – spoluprácev oblasti bezpečnostní a migračnípolitiky
1 Centrum SEBEVĚDOMÉ Č

28.02.2017 66 049,45 CZK Bezhotovostní příjem SECRETARIAT INTERN O
1ST PAYMENT – STRATCOM SUMMIT CONF. MAY 2017-RS322 ,,,,, 49274
SECRETARIAT INTERN O

11.01.2017 124 846,45 CZK Bezhotovostní příjem AMERICAN FRIENDS OF
CONTACT PERSON: JAN FAMULE AFOCR GRANT TEL +420 773 064 169 ABIC/FIO BCZPP BNY CUST RRN – O/B CITIBANK NY ( z CityBank New York)
AMERICAN FRIENDS OF

361263

27.11.2017 14:14

Jak jsem nepoužil Uber

Uber a spol. je jen vějička

r.m. 80.?.?.?

Nalákat pofidérními výhodami co nejvíc lidí, ke splnění účelu, o kterém se nemluví.
Třeba svého času u nás inovátorská elektronická eBanka kolem roku 2000. Nadšenci v ní jen dělali křoví pro praní vagónů Kellnerových peněz. Spíše estébácko kágébáckých peněz teda.
viz. wiki: V roce 1999 do banky vstoupila finanční skupina České pojišťovny, která zde v roce 2000 získala majoritní podíl a ten postupně navyšovala až na 100% základního kapitálu (2005).
Jakmile hoši z ČP měli banku, začal v ní unikátní a ničím nekontrolovaný kapitálový mumraj.
-
K něčemu obdobnému, ovšem daleko démoničtějšímu slouží masky smějících se bestií ala Uber a jmenované prohlížeče nebo aplikace editore.
Možná každý samostatný výrobce umělých inteligencí takové soubory stop o chování reálných lidí potřebuje. Kdo je má jako google, ten je nedá.

361201

03.11.2017 20:58

Dodonovi oponenti tlačí Moldavsko ke vstupu do NATO

tak odtud vítr fouká, viz pád ukrajinskýho Antonova najatého Francií

r.m. 80.?.?.?

nedávno v Africe, na AC24 byl článek, část posádky byla moldavská, zbytek francarmy a piloti úkáčka, cíl Moldavsko.
Spadli hned po vzletu za pobřežím.Bylo tam komando záchranářů a stovky negrů na pláži opodál brousily kusadla na leteckej plech, náklad nechtěj, tanky totiž neplavou

360876

29.10.2017 21:16

Zbraně pro budování říše nebo národní osvobození?

a tady naše role užitečných idotů

r.m. 80.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/kauzy/cia-chtela-at-dodam-dezinformace-proti-saddamovi-tvrdi-exsef-bis.html
V napjatém podzimu 2001 vstoupil do hry také premiér Zeman, který ve Washingtonu prohlásil, že Mohammed Atta společně s iráckým diplomatem plánovali útok na pražskou redakci Svobodné Evropy. Později se Růžek Zemana ptal, co ho k tomuto nepodloženému prohlášení vedlo. „Víte, pane řediteli, oni mě nutili, abych řekl, že Atta s Al-Aním v Praze zorganizovali útok na Dvojčata. Tak jsem jim řekl, že že jestli spolu vůbec něco plánovali, pak útok na Svobodnou Evropu,“ sdělil mi pan premiér svým milým způsobem,“
-
no není to úsměvný, stejná role jako pod Moskvou?

360796

13.10.2017 23:31

Izrael zuří kvůli návštěvě palestinského vůdce ve Švédsku

2,5 roku uplynulo od publikování článku

r.m. 80.?.?.?

a nyní už víme jak bylo Švédsko za své drzosti exemplárně potrestáno. Hájíte čmoudy, tady jich máte plnej pytel.
Jako bonus Švédsko dostane neoliberální pravicovou partičku a ještě si ji dobrovolně zvolí.
Geniální, bohužel. [velký smích]

360488

11.10.2017 08:52

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: patří do krátce, nemůžu to tam dát editore

r.m. 80.?.?.?

ano, ale teprve po zvětšení obrázku ve zdejším prostředí je to patrné. V originálu na novinkách se to dalo lehce přehlédnout ))

360464

11.10.2017 08:48

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: George Soros admits Nazi collaboration with no regrets....

r.m. 80.?.?.?

Ano, to je ten rozhovor o jeho práci za války. Bylo mu 14. Věk sedí, protože transporty z Maďarska do obsazení Wermachtem neprobíhaly.[naštvaný]

360463

10.10.2017 14:21

Velká americká lež o ISIS a SDF –„Kurdistán“ a nové války o naleziště plynu

RE: USA by se měli stáhnout ze Syrie

r.m. 80.?.?.?

Oni se tam vrací pravidelně. Dneska už vůbec nemluví o izraelsko - americké válce proti Sýrii v letech 1983 - 1984.

360449

09.10.2017 20:27

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

Britský buzerant utýral dívku, kterou o dva týdny dříve

r.m. 80.?.?.?

s partnerem adoptoval.
Nařčení z vraždy jednatřicetiletý muž, který se živil jako trenér ve fitness centru, odmítá.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451381-br...
Další oběť blbých sluníček zdebilizovaných chazarstvem. [bliji]

360435

07.10.2017 19:59

Skrytý smysl katalánského separatismu

5 Catalan Cities Step Away From Spain With New Jewish History Network

r.m. 80.?.?.?

https://www.nytimes.com/2016/06/08/world/europe/ca...
Beside Girona, the other Catalan cities in the Spanish network are Besalú, Castelló d’Empúries, Tortosa and Barcelona.
Starostka Girony" “we think we can do better in terms of showcasing our Jewish patrimony.”
Na čele katalánské separace jsou opět nám známé figury. Má to být snad vděk Španělsku za omluvu a nabídku občanství sefardským vyhnaným po roce 1492? Asi ano. Jinak poděkovat zřejmě neumí.
Snad komplet seznam sítě židovských opěrných bodů: http://www.redjuderias.org/ciudades/
[velký smích]

360384

07.10.2017 19:22

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Soros, rok narození 1930

r.m. 80.?.?.?

sice to bylo poněkud jinak, ale jádro historky je pravdivé

360382

05.10.2017 11:15

Lithium - vláda schválila krádež století

Co na to náš jinak aktivní prezident? Vypráví v USA vtipy

r.m. 80.?.?.?

Jednou z mnoha sympatických věcí na Židech je jejich smysl pro humor. Ten šíří nejen od Šumavy k Tatrám, ale i z New Yorku přes Jeruzalém až do Prahy. Nebo naopak. V jeho rámci židovská organizace Gershon Jacobson Jewish Continuity Foundation udělila Miloši Zemanovi vyznamenání s názvem Bojovník za pravdu (Warrior for Truth). Před dvěma lety stejné vyznamenání udělila jistému Donaldu Trumpovi. Ano, tomu Trumpovi. Co k tomu dodat? Židovská lobby, Zeman a Trump se přece komentují sami.
http://outsidermedia.cz/milos-zeman-bojovnik-za-pr...
[chechtot]

360322

04.10.2017 14:21

Lithium - vláda schválila krádež století

patří do krátce, nemůžu to tam dát editore

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
Hovínky.cz pro jistotu debilizace uveřejnily fotku pouze s jedním rozbitým oknem hotelu.Na fotkách normálních médií jsou okna pro střelbu rozbitá dvě.
Údajná výzbroj AR-15 odvozená z vojenských M-16 s ráží 5,56 mm. Ještě směšnější údaj. Dokonce i automaty 7,62 mm mají daleko vyšší práskavý zvuk než ty nefalšované kulometné dávky ze záběrů.
A Blisty blejou svý zaprodaný kydy o zlovolných prodejích zbraní občanům...

360297

03.10.2017 18:27

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

Sliby německé CDU z roku 1991

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
Ano, ano, taky jsem zíral jako teď vy. [chechtot]

360279

03.10.2017 18:24

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Jedno procento nejbohatších, nebo talmudističtí banksteři?

r.m. 80.?.?.?

Marc Richa alias Marek Reich skutečně nechal vyrůst toho nosatého prolhaného Východňára. Už je po smrti myslím.
V USA měl jít sedět, ale co se nestalo - premiér Izrahelle zaletěl za Clintonem a ten mu poslední den své sranda vlády udělil milost.
Prodali nás židům komplet.
Další prodeje zajistili Klausovi privatizační zloději. Podniky dovedli ke krachu a dluhy byly převedeny do Konsolidační banky, později agentury. Tam je za babku skoupil Goldman Sachs.
Ano, komplet jsme v prdeli.

360278

01.10.2017 05:38

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

Čulík obětoval své čtenáře neoliberálům, dělá to pravidelně viz link

r.m. 80.?.?.?

Two Madeleine Albright PhD Scholarships in Czech Studies starting 2016-17
https://blisty.cz/art/81864.html
[bliji]

360248

19.09.2017 23:13

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

celé je to umělý problém vyrobený k blahu 1ho procenta

r.m. 80.?.?.?

Po pádu komunistickýho bloku zmizel nenažrancům jediný kloudný nepřítel. Rozhodli se, že už nikdy nenechají ňáký masy se tak zorganizovat, aby se s nimi museli dělit víc než o minimum.
Bělošská pracovní síla je pro ně nebezpečná, barevní se nezmůžou ani do konce století na nic víc než kravály, maximálně ničení strojů jak běloši před 150 lety.
Celé je to jako obvykle tak jednoduché, aby si intoši řekli "přeci by něco tak primitivního nikdo neplánoval". Ale naplánoval drazí blbečkové se zbytečnými tituly.
Zaměstnáme různobarevný mravence válkama mezi sebou o pár drobků nebo červů a než se vzpamatujou budou v hajzlu.

360116

19.09.2017 18:00

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

Pokus otevřít školy islamizaci v roce 2013 nevyšel, tohle taky vyčpí

r.m. 80.?.?.?

Islamizaci ti šmejdi u nás připravovali preventivně už před náletem sereščatových kobylek .
"Domnívám se, že to byla od prvopočátku naplánovaná akce a naše škola měla být lakmusovým papírkem, jestli šátky a podobné věci se ve školách budou nosit, nebo ne. Byl to rok 2013 a v tom období se ještě nehovořilo o migrantech a o problémech s nimi souvisejícími."
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Red...
Už chápu proč ten chlapík vyskočil z okna ČT. Šel po něm ztopořený Moravec [velký smích][velký smích]

360110

06.09.2017 22:00

Německo přesouvá zpět do vlasti zlaté rezervy ze zahraničí kvůli stabilitě

RE: A proto vlastizrádci co byli u vesla naše zlato rozfofrovali.

r.m. 80.?.?.?

zodpovědná je tehdejší bankovní rada v čele s teplým estébákem Tošovským. není to tak dávno, co svýmu hošovi nechal řídit ferari a vymlátili se.
...a spravedlivý Vendelín na Hradčanech měl spoustu práce s cestováním po světě a sbíráním diplomů. I kdyby ne, stejně tomu nerozuměl, proto ho vybrali.

359890

01.09.2017 13:03

Euro: Bude se nás někdo vůbec ptát?

RE: Samozřejmě, že to mají obšlápnuté.

r.m. 80.?.?.?

blahopřeji, vaše naděje zvítězila nad rozumem [velký smích]

359778

29.08.2017 15:00

Neokonzervativci ženou USA a zbytek světa do nebezpečné krize

Neocons = chazaři

r.m. 80.?.?.?

hezky jejich vznik popisuje dokument Bitter Lake, základem jejich učení je lež ve prospěch nejvyšších vrstev, kterými jsou jako na potvoru právě chazaři. Vymyslel chazarský rasistický nacista prof. Leo Strauss.
Chazar a muslim jsou si podobní. Neoconi jsou totéž co Muslimské bratrstvo.
Adam Curtis: Bitter Lake https://uloz.to/hledej?q=bitter+lake
Nebýt I. a II. světové války, žádný problém s Chazary by neexistoval. Jejich masová imigrace z Ruska, Ukrajiny, Haliče zničila nakonec i USA.

359759

29.08.2017 14:47

Strhávání památníků je příznakem americké sebevraždy

nejen památníky a nejen v USA, Volkswagen brouka vymyslel žid

r.m. 80.?.?.?

alespoň podle blistů.
"Maikäfer", česky chrousta, začala pod názvem "Superior" jako lidové
auto vyrábět automobilka Standard v Ludwigsburgu na základě projektu
Josefa Ganze. Jeho plány byly po Berlínské autošou r. 1933 ukradeny
Gestapem přímo z konstrukční kanceláře, Hitlerovi se chroust líbil.
Ganz byl žid,
po propuštění se mu podařilo uprchnout do Švýcarska.
https://blisty.cz/art/87892.html
[bliji]

359757

28.08.2017 14:17

Epizoda 13. Proč Londýn dal Hitlerovi Vídeň a Prahu, část 2.

Chazarka z NEDu vyzývá Německo, aby opustilo vojenskou zdrženlivost

r.m. 80.?.?.?

Německo se ve světě těší velké vážnosti, napsala Anne Applebaum. Ale se slábnutím americké moci a vzestupem autoritářských mocností musí země odložit svou vojenskou zdrženlivost a konečně Evropu vést.
https://blisty.cz/art/87878.html
...Zatímco se Amerika Donalda Trumpa obrací do sebe a možná opouští agendu volného obchodu a dlouhodobý závazek vůči demokracii, Německo vypadá jako možná náhrada.
...aby Evropu zabezpečilo před budoucí ruskou agresí; aby pomohlo zajistit mír - a tím ukončit uprchlickou krizi - na Blízkém východě; aby ve věci libyjské rekonstrukce provedlo cokoliv kromě řečí.
--
Mír na Blízkém východě? Já to přeložím: Aby Německo válčilo otevřeně ve prospěch Izraele. O to jde poslední roky, o nic jiného. Muslimové a běloši chcípaj, žid se směje.

359743

22.08.2017 16:56

Chraňme si náš Seznam.cz – je totiž na světě jedinečný

"závadné" informace google nezobrazuje

r.m. 80.?.?.?

Seznam ano. Například informace o personálním obsazení stalinských gulagů. 11 z 12 lágrů vedli židi.

359670

15.08.2017 09:50

Narušení navigace lodí ukazuje na použití ruské kybernetické zbraně

dokud s GPS špásovali jen Amíci, byli potichu

r.m. 80.?.?.?

viz například menší ostrovy nasáklé ropou na severu Kanady, zmizely z el. map. Mám to od pramene, viděl jsem to kdysi v Simpsonech))

359573

12.08.2017 16:12

Na pláži 2017: Půvab jaderné války

RE: Na břehu

r.m. 80.?.?.?

viděl jsem, posádka vystoupila na pevninu z emocionálních příčin, nechala se ozářit při banální hře na normální život, nastoupila na ponorku a odplavala umřít na nemoc z ozáření kamsi do oceánu

359555

11.08.2017 18:52

Na pláži 2017: Půvab jaderné války

RE: Osobní holokaust

r.m. 80.?.?.?

pravda je, že se počet kovových nanočástic v ovčanských mozcích neustále zvyšuje. Nejsou jen z letadel, ono zmíněné Lidové vozidlo s ufiklým filtrem to může zastat taky.
...lékaři registrují zvyšující se počet tzv. atralgií pohybového systému, takový to "furt to někde píchá" a příčina nikde.

359544

11.08.2017 18:27

Konec „levných válek“ pro Spojené státy

kde je zatmění měsíce

r.m. 80.?.?.?

tam bývá pár dní poté zemětřesení

359543

08.08.2017 19:59

Budeme bojovat proti všem?

RE: Pokud odvolají sluníčka Trumpa nastoupí Mike Pence

r.m. 80.?.?.?

problém úroků vyřešili jako velmoc: zrušili je globálně

359509

08.08.2017 19:56

Anglosaská sportovní mafie přišla o rozum

RE: toth

r.m. 80.?.?.?

cha! my máme úplně jiný borce: "Více než fanatický fanoušek: identita ženy, kterou odmítl Valentino Rossi, odhalena". S takovým titulkem přišel během úterý italský web Sportfair. https://sport.aktualne.cz/motorismus/motocykly/min...
po tom co jí prošla i instalace milenky za svou náměstkyni i ohýbání proudu dotací kýženým směrem jí k tomu rypáku narost i hřeben a vratiprst.

359508

08.08.2017 12:44

Anglosaská sportovní mafie přišla o rozum

mimo téma - možná jsem přišel na to, proč musel zvítězit Macron

r.m. 80.?.?.?

https://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/francie-...
zapadá to do mé teorie, že věci nejsou tak složité jak se snaží jevit, další privatizační projekty na východě už nebudou, došly a zbytek je v zadlužený válčící Ukrajině. Jimi vypuštění supi teď klovou do mršinn vlastního hejna. [velký smích]
A proto taky chtějí "zjednodušit" zákonník práce a prodloužit týdenní pracovní dobu na naší úroveň.
Podniky dostanou se změněnou legislativou jak mašličkou na dortu.

359492

08.08.2017 12:11

Budeme bojovat proti všem?

Pokud odvolají sluníčka Trumpa nastoupí Mike Pence

r.m. 80.?.?.?

začne přímá židovláda bratří Kochů a spol. Ti se za žádnou cenu nechtějí podílet na splácení dluhu 19 biliónů USD.
"Obrovský vliv Kochových "černých peněz" zdokumentovala v roce 2016 Jane Mayerová ve své knize "Černé peníze". Kochovy peníze financují mimo jiné téměř 300 akademických kurzů na univerzitách, kde to, co se vyučuje, diktuje pravice: studenti se dovídají, že Keynes je špatně, robotárny jsou to správné a globální oteplování je mýtus."
https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/aug...
Americký finance může zachránit leda měnová reforma ala ČSR 1953. Koruna ovšem nebyla globální platidlo, takže tudy taky nemůžou.
Pan Buchanan má starosti, které brzy starosti nebudou. )))

359491

05.08.2017 19:51

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

Chtělo by to ještě pár optimistických reportáží z Černobylu generále.

r.m. 80.?.?.?

Tamní myšice lesní zvládly radioaktivitu na výbornou, i hmyz kterým se živí a to jsou blbý myši, člověku to nemůže ublížit, je chytrej generále. Skopněte s kavaců hochy z National Geografic ať naklušou do studia, má to bejt do šábesu hotový.

359436

05.08.2017 19:36

Americká elita proti zbytku světa

Nedoufej. Americká armáda chce miniaturní jaderné pumy...

r.m. 80.?.?.?

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/445498-a...
...nastavitelné pumy by měly být schopny zlikvidovat například jen městskou čtvrť, aniž by poškodily zástavbu v sousedství...
Možná jde o miniaturizované neutronky s vyšší intenzitou záření při menší síle výbuchu.
Někdo těm kreténům nakecal, že nemoc z ozáření neexistuje. Z požadavků na vlastnosti náloží si lze domyslet pravděpodobnost použití i cíle. Navíc odvolali, že atomovou zbraň nepoužijí jako první.
Ti co američanům vládnou nedají pokoj, jsou nereformovatelní stejně jako komunisti.[bliji]

359435

05.08.2017 19:12

My 2

RE: Pří vší úctě, pane Stworo,

r.m. 80.?.?.?

po čase se protagonisté opravdu sejdou, ale na kožním a ona i na gyndě, protože fekální bakterie do pochvy skutečně nepatří

359433

03.08.2017 00:41

Němečtí novináři jsou obviňováni z uprchlické krize

propagandisticky spojit přísun nelegálů s levicí je majstrštyk

r.m. 80.?.?.?

part
partaje, které by měly tradičně bránit zájmy pracujících občanů, jsou předem diskvalifikovaný

359361

03.08.2017 00:32

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

RE: Totalne FAKE NEWS ...

r.m. 80.?.?.?

běžná věc, po dopadu dvou letadel v USA zpravidla padají tři baráky, jsou nejlepší ve všem
nakonec za vyditelnou demolici a následnou diskusi o WTC 7 by mohli být i vděční; tím míň se totiž mluví o demolici Silversteinovo dvojdomku z karet

359360

03.08.2017 00:27

Jak se stal pro bandu zločinců sen o migraci skutečností

vozí je sem jako dobytek na tuny v oranžových vestách

r.m. 80.?.?.?

zhruba tohle mne napadlo po přečtení ročního plánu OSN tady: http://refugeesmigrants.un.org/sites/default/files...
Smrdí z toho cynická nadřazenost nějakých nadlidí. Smrady si lidský mozek pamatuje už na poprvé, zjistili vědátoři. Zapisuje to prastará struktura, kterou máme spllečnou uz s plazama.
Než by to zpracovaly čelní laloky a vědomí vůbec, bylo by po lovu.)))

359359

01.08.2017 13:55

Němečtí novináři jsou obviňováni z uprchlické krize

noviny především kryly neschopnost báby Merkelse poučit a chybu napravit

r.m. 80.?.?.?

...odporná parodie na ženskou proškolená komunistickou tajnou policií a ještě úchylná. Nechat řídit stát bukvice je neúnosný riziko. Uvidíte jak dopadne Francie. Macron to rozvrtá, ale opravit nic nemůže, protože by to znamenalo nižší zisky pro jeho obřezaný chlebodárce.[velký smích]

359329

01.08.2017 13:18

Nové americké sankce... Tak se ukažte!

Podobně dusili Japonsko řadu let před Pearl Harborem

r.m. 80.?.?.?

Nakázali jim podmínky, které by vedly k hladomoru. Věděli, že vyhrát nemůžou, ale neměli jinou volbu.
Už Peroutka napsal, že je zvědavý jak se masová židovská imigrace do USA projeví. Stalo se. [bliji]

359327

25.07.2017 17:34

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

RE: Vědecké důkazy ohledně WTC existují - kontext se současnou situací v Evropě

r.m. 80.?.?.?

inu, poznáš je ovoci...ten barák sjel do země jako blesk )))

359229

24.07.2017 13:28

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

RE: Totalne FAKE NEWS ...

r.m. 80.?.?.?

Že se čílíš editore, Snopes je jen prázdná schránka původně o žrádle pro psy, zakoupená CIA pro stoupence Stratforu a dalších zažidovaných organizací.

359210

24.07.2017 13:24

Když nastal konec Evropy

zpátky do područí církevních loutkářů

r.m. 80.?.?.?

Zrestaurovat křesťanství, aby se jeho pomocí dalo vládnout zpitomělým masám, se nepovedlo. Zkouší proto dovézt lidi ovládané jinou věroukou a doufají ve splnění svých cílů.
Pitomci.

359208

24.07.2017 12:03

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

kdysi, když se Blisty ještě daly číst....

r.m. 80.?.?.?

18. 3. 2002
Pochybnosti o pozadí zářijových teroristických útoků proti USA sílí
Bushka Bryndová
https://legacy.blisty.cz/art/10121.html

359207

24.07.2017 11:58

Veveřička

Strakapoud a sociální darwinismus

r.m. 80.?.?.?

https://legacy.blisty.cz/art/10125.html
ve školách nám lhali až se jim od hub prášilo

359206

23.07.2017 22:53

Single Lady – Jízda v Óčku

RE: kulturní marxizmus v Hollywoodu

r.m. 80.?.?.?

Vyrábí iluzi kulturní nadřazenosti nosatejch hřebejků, ty takzvaně české filmy přímo řvou podivnou unylostí děje, zvláště scény rodičů a jejich dětí.

359197

24.06.2017 22:39

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

RE: Za vším hledej demokrata

r.m. 80.?.?.?

ale, ale...zřejmě jsi to v mladém dospělém věku nezažil...nadávám na současný režim vydatně, ale tvůj názor je mi k smíchu, možná spíš k pláči.

358616

10.06.2017 15:58

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

RE: Souhlas s výhradou ..

r.m. 80.?.?.?

ale slovenští obroditelé si latinskou kostrou ulehčovali práci, nechali sekundu od secundus, tedy druhý
My jsme onačejší řemeslníci. Slovo vteřina je odvozené od ruského slova vtorój, tedy druhý )))

358326

10.06.2017 15:51

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

nejen zdegenerovala

r.m. 80.?.?.?

k majetkům přišla i hromada rychlokvašených max. dvougeneračních imbecilů, u Goldmanů je hlavní líheň
Patří k bontónu si ochočit nějaký srandastát a vycucnout ho.

358325

09.06.2017 14:25

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

prej, že globalizace a technický pokrok nás posunuly vpřed tam píšou

r.m. 80.?.?.?

Návrat obrny do Sýrie ohrožuje globální úsilí o boj s touto chorobou
9. 6. 2017
Jde o virus typu 2 odvozený od od vakcíny. Tyto viry jsou mutacemi virových kmenů používaných v orálně podávané vakcíně a mohou způsobit chorobu na místech, kde existuje špatná úroveň vakcinace.
Originální kmen 2. typu nebyl objeven nikde ve světě od roku 1999, ale jiné typy letos způsobily tři případy onemocnění v Afghánistánu a dva v Pákistánu. Existují také čtyři případy onemocnění způsobeného virem odvozeným z vakcíny v Kongu.
http://www.dailystar.com.lb/News/Middle-East/2017/Jun-08/408974-syrian-polio-outbreak-hits-global-effort-to-eradicate-virus.ashx
...ty vakcíny tam dotuje Gates NGO nebo Rockefellerova nadace nebo obě zločinecké organizace společně? Prej pokrok aneb jak zpíval Kryl: Vpřed jenom vpřed a vpředu smrdí síra.
Ostatně předpovědět návrat vymýcených chorob nebylo těžké. Po vítězství asociálních sionistických diktatur zvaných demokracie, které záměrně ničí vyspělé zdravotnické systémy založené na bezplatné péči financované ze všeobecného pojištění, se nemohlo stát nic jiného.
Penze se záměrně odsouvají do kategorie "posmrné záležitosti."

358298

06.06.2017 21:19

Agenda Bilderbergu 2017

ten vřed se dá vyléčit poměrně snadno a jednorázově

r.m. 80.?.?.?

aplikujeme 1 x SCUD, staré osvědčené léčivo na idioty

358260

25.05.2017 20:19

Jak dostat Julia Assangeho: o čem se nemluvilo

...a pošleme tam mladýho, on to natočí

r.m. 80.?.?.?

Takhle nejčastěji končívají betelné pravdy, které se provlékly dohledem pečlivého politického dozoru - editora velkého média. Rozhovor World News BBC, který s Pilgerem dělala Greta Guru-Murth patří do týhle kategorie. Blbka má pozitivní čárku u vedení a kvalifikaci hadru na podlahu pokecanou výpotky mocných.
...a pak, že naše žurnalistika není světová. Jasně, že je, když máme tolik redaktrollů vyškolených v USA. Jsou jich plný veřejnoprávní a uhlobaronský média.
Ten film o Assangeovi jsem viděl, manipulace z něj čišela jak když se poránu vleze do putiky čtvrtý cenový.

357956

22.05.2017 23:16

Moje cesta do Sýrie

...Also spracht Mohammed ! Ámen.

r.m. 80.?.?.?

tahle fotka je i s komentářem hodná širší publicity )))
http://tnit.fr/syrie/100_0753reduc-konirny.jpg
fotografická část je stejně amatérsky věrohodná
...konírny křižáckého hradu francouzského jména, fotka nejasná jako role Francie v syrské taškařici...

357933

13.05.2017 17:07

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

Kdo nedělal pro Židy nemůže být prasident ani na jedné straně oceánu

r.m. 80.?.?.?

Riaditeľ Rady ekonomických poradcov Donalda Trumpa Gary Cohn má zaujímavé názory, ktoré podporujú globalizáciu. Začínal ako obchodník v U. S. Steel. Neskôr prešiel do investičnej banky Goldman Sachs kde skončil ako riaditeľ operácií. Najzaujímavejšie je to, že Cohn bol donedávna registrovaný ako člen Demokratickej strany.
Donald Trump podľa nedávneho rozhovoru pre Wall Street Journal nechá v svojej funkcii šéfku Federálneho rezervného systému, čo je americká centrálna banka, Janet Yellen, dokonca po tom ako vyprší jej kontrakt začiatkom budúceho roku. Len nedávno sa americký prezident chystal, že ju pošle na dôchodok.
literarky.cz
Kolem slečny Macronové je to samý tatík s kupírovanou oháňkou. Kromě bezdětné lezby, komunistky Makrelové.
Objevil jsem fotku jak Macrón klečí u stolku před Makrelovou. Jak jsem jí použil v diskusi na AC24, za pýár hodin zmizela. Tak aspoň tuhle:
Vložený obrázek
Množit se kromě židů a muslimů nebude nikdo a bysta fidli basta.[chechtot]

357792

13.05.2017 16:58

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

RE: Emmanuel Clinton vtipne !!

r.m. 80.?.?.?

Aha, takže lidi z Matfyzu co chlastaj i hulej jako nenamatikovaný běžný smrtelník neexistujou. Až je uvidím, řeknu jim tu novinu, že mají občanku neoprávněně. [vyplazený jazyk]

357791

29.04.2017 14:16

Je euroland na pokraji rozpadu?

RE: Proč?

r.m. 80.?.?.?

..a jediná centrální banka ala evropský FED umožní pohodlnné holení půl miliardy obyvatel kontinentnu.

357528

29.04.2017 14:02

První transgenderový prezident: Trump se stává Hillary

ISIS se omluvila za útok na izraelské vojáky na Golanech

r.m. 80.?.?.?

ISIS Apologized To Israel For Attacking IDF Soldiers '
http://www.newsweek.com/isis-fighters-regret-attacking-israel-apologize-defense-minister-591020
Informovaly o tom taky Times of Israel.

357527

28.04.2017 20:30

Je euroland na pokraji rozpadu?

Brexitem se GB posunuje do "splendit isolation" před II. W.Krieg

r.m. 80.?.?.?

možná ještě dále.
Článek mi potvrdil podezření, že jde o přípravu GB do vzdálenější pozice před vyvoláním války na evropském kontinentě chazarskými FEDneocony. A opět v bratrském objetí s britským establishmentem a královskou rodinou.
Všimněte si, že ve šech takových zemích vládnou životní poměry popisované už Charlesem Dickensem.
Pro běžného Čehúna ta správa znamená: nehromaď úspory v penězích, dopadneš jako tvůj děda a praděda. A je vcelku jedno, jestli budeme mít euro nebo korunu. Na příkladu výroby dvou bilionů jalových korun s americkými Chazary kolaborující ČNB to lze snadno dovodit.

357518

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?