Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, Adam+, ceskarepublikapro21stolet, jansmith1984, Kivik, Ovčák bezmozků, pedros, peter34, Slain, Vopice, ΚΚΕ.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.03.2012 16:30

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 171.?.?.?

Změny (a často k lepšímu) prosazovali historicky většinou
>mladí blbci .

Staří nemají ani náhodou patent na rozum a skutečně moudrých (aby to bylo v prospěch celé společnosti) je mezi nimi také jako šafránu, paní Jarmilo. Naopak věkem se stávají zlostnými, často senilní, přestávají být pružní v chápání reality a mnozí umírají stejně "pitomí" jako byli za mlada...[smích]


Je to o přirozené inteligenci bez ohledu na věk (IQ se ale nesmí přeceňovat, protože bez charakteru a morálky celku neprospívá), plus o chápání reality a odpoutanosti (i kristus měl kolem třicítky) a o vhledu (intuici), tedy o pojmech, které vám (co by člověku s analytickou myslí (stále v kalupu), a který o studium, viz: Eckhart Tolle nebo Eduard Tomáš) nemá zájem, mnoho neříkají.


Možná by bylo dobré se zamyslet i nad tím, jak lidé vašeho způsobu vnímání (tj. volební disidenti) často reagují:

Emotivně, sebestředně, dotčeně, útočně, arogantně a často i bez poskytnutí jakýchkoli faktů nebo důkazů, které prokáží, že ONI mají pravdu a jejich OPONENTI se mýlí.


Můžete mi říci, jak mám věřit úsudku člověka, který nezvládá své vlastní emoce, je vztahovačný, irituje jej mnohdy obecně a s nadsázkou použité slovo "pitomec", který nedokáže být nad věcí a svoje názory ani hodnověrně OBHÁJIT????


Nemusíte odpovídat...[smích] Vždyť vy s jendousmithů od jisté doby nemluvíte a nekamarádíte (zboural vám vaše bábovičky a nahlodal platnost teorií, které s takovou vážností a s pocitem "osvícené" propagujete).

To i kamarád hestroy se svou občasnou blahosklonností nebo uvážlivý djb jsou lepší parťáci, protože alespoň dovedou udržet emoce na uzdě.


Pro vás je každá OPOZICE umělá, všichni jsou AGENTY a podporovat alespoň ty, co se o NĚCO v prospěch celku snaží je (jak emotivně prohlásil dub) KOLABORACE. Sama NIC se svých teorií prosadit nedokážete (a to nejen proto, že v mnohém nerespektují pozemskou realitu), ale to vám nebrání v ROZDĚLOVÁNÍ těch, které byste měla pomáhat proti farizejům SPOJOVAT.

A když nemáte v ruce LEPŠÍ KARTY (řešení), tak je alespoň nepřemlouvat k nasedání neoliberálům na lopatu. Vždyť uplatnit svůj hlas pro opozici k modrým strakám (byť to problém celkově neřeší a je to jen příprava před defenestrací všech pokrytců) je pořád lepší, než než si nechat od neoliberální pravice sr-t na hlavu a pak si stěžovat, že mě okrádají, až nemám na slušné živobití....

Pořád NIC, paní Jarmilo ????...[smích]


Tolik už zde bylo na toto téma zde v různých vláknech od vaších oponentů namítáno, ale KDE NIC TU NIC. A když jste začala dělit lidi podle věku, tak slogan na závěr: Starého psa novým kouskům nenaučíš,

a nic ve zlém a Peace s vámi,

jansmith[smích]

265349

11.05.2012 14:15

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Vopice 171.?.?.?

Luxore, nenechte se těmito kryptokomunisty vyprovokovat. Já osobně vím velice dobře, že jste člověk nestranný, neboť k vašim nejoblíbenějším diskutérům, s kterým jste si tak často přátelsky plácali po rameni a vyjadřovali si vzájemnou úctu, je komunista Moudrostrak.

Proto si myslím, že zdejší bolševická klika spíše nepochopila váš skutečný přístup ke komunistické problematice. Měli by si přečíst historii vašich příspěvků, aby se konečně dovtípili, že i s komunisty najdete společnou řeč.

Tak se neurážejte, z bolševické kliky si nic nedělejte, a dál neste pochodeň poznání pro ostatní diskutující.

268735

25.10.2012 17:14

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Lidi brzděte.

Ovčák bezmozků 171.?.?.?

Takže jinými slovy: ti, co nepojedou se systémem, nebudou ho neustálými volbami podporovat a nedej bože si budou žít po svém, ti by měli viset. A je to venku.

Jste bolševik, fašista, nebo jen katolík? Tyhle party mají totožné názory.

277829

Až k tomu dojde i u nás, a emerické soukromé žoldácké bandy tu budou ostrými střílet do demonstrantů, sami nepostižitelní, tak ještě budeme se slzou v oku vzpomínat na invazi v r.1968...

285734

29.04.2013 13:50

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Vopice 171.?.?.?

Ahá, soudruh nacista promluvil. Tož, pane Esmate, vůdci zdar a jednou to snad konečně klapne a budete si moci podříznout nějakého žida osobně. Jistě už se na to moc těšíte, nacistickou propagandou vypláchnuté kebule už nic jiného ani nechtějí. Už jste si oholil tu dutou kebuli?

289036

19.08.2013 09:38

Volební kampaň kandidáta na starostu Moskvy financována zahraničím

Čo spája Alexeja Navalneho, Tomáša Sedláčeka a Emu Beblavú?

peter34 171.?.?.?

Navalny je otvorene považovaní za agenta USA aj preto, lebo sa zúčastnil na Yale World Fellows Program (tam ho školili čo a ako). Na programe bola aj agentka Beblavá zo Slovenska a Tomáš Sedláček z Česka.

294604

10.10.2013 11:39

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

Vopice 171.?.?.?

No, myslím, že tady pan Viny už začíná chápat, jakou patologickou fantasmagorii tu stvořil, takže začíná kopat nožičkami a chytat se slovíčkaření, aby si zachránil svou tvář.

Nícméně je natolik bystrý, že dokáže svou autoanalýzu perfektně popsat:

>Kamaráti, ktorí sa snažia tu jedného veľkohubo zničiť a nevyjde to a potom chŕlia svoju frustráciu všade naokolo sú trvalo srandovní.

Ovšem i tohle je perla:

Nenapísal som naopak, že tých dobrých ľudí je väčšina a s tými pár hňupmi si hravo poradia???

Inu, možná to pan Viny napísal, nicméně si tím obrovsky naběhl, neboť je to nesmysl, protože většina lidí se prostě nechová jako prase hlavně proto, že se bojí postihu (regulace). Už ve školce totiž dětem paní učitelka řekne, že rozbíjet Pepíkovi nos je špatně (regulace), že krást mu svačinu je špatně (regulace), že tahat kočku za ocas je špatně (regulace) a případné násilné svlékání kalhotek Aničce je taky špatně (regulace).

Pan Viny ovšem postavu regulátora (samozřejmě že v jeho omezeném pohledu na svět je tento regulátor ze zásady tvrdý levičák) vidí jako zlého démona (nikoliv jako hodnou paní učitelku).

Takže to ještě v rychlosti shrneme:

>trh je prirodzenou súhrou dopytu a jeho uspokojovania.

Znásilnění je tedy přirozená souhra poptávky po sexu (uspokojení).

>Akákoľvek regulácia tohto prirodzeného behu treťou stranou je nezmysel vedúci k násiliu páchanom na jedných v tzv prospech druhých

Pokud se tedy někdo třetí bude snažit znásilnění zabránit, vede to k násilí na chudákovi silnějším, ve prospěch slabšího a to je dle pana Vinyho špatně.

Naštěstí pan Viny po dlouhém přemýšlení došel k názoru, že bez regulace by se všichni začali den ze dne chovat slušně, protože by se začali autoregulovat.

A jen mimochodem, pokud se teď pan Viny začne odvolávat na to, že neměl vůbec na mysli obchod s bílým masem, dětmi, otroky (tato regulace je podle něj zřejmě úplně nejhorší), ale jen obchodování s rohlíky, tak by si měl vzpomenout, že to byl on, kdo by chtěl, aby to fungovalo jako v přírodě (právo silnějšího).

297624

jj, dostal od zastupujícího říšského protektora Seemana explodující láhev šaratice, prý na novorční přípitek, ale s takovou silou zřejmě pan vyslanec nepočítal...

301853

... pak mi vysvětlete například toto:
http://www.klinikazdravi.cz/magazin/-2860/

304152

18.07.2014 12:38

Americké právo se vnucuje na evropském území

lod se potapi

171.?.?.?

Je na case vystoupit z EU.

313430

24.11.2014 21:38

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: dovolme si malou, konspiracni uvahu

171.?.?.?

"v uplnem tichu" hm, vy asi z Prahy nebudete, ze [velký smích] ?

321896

04.12.2014 23:30

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Jak vznikají války?

171.?.?.?

Chce to tem valecnym stvacum proste zavcas rozbit hubu, aby si ji nemohli moc otevirat.

Kdyby Janukovic ten majdan rozmaznul berkutem driv nez se to stacilo rozsirit, tak i kdyby je vsechny postrilel a rozjezdil tankama, bylo by ztrat na zivotech vyrazne mene nez dnes.

322726

14.04.2015 23:13

Pod falešnou vlajkou

RE: viete co mi tam vadi?

Slain 171.?.?.?

Ano, doložit. Klidně zde citujte kde v programu (předpokládám, že myslíte NSDAP) se něco takového píše. Když se tím netajil, nebude to pro Vás jistě problém.

Vyjádřila jste se jasně, podle Vás šlo o potrestání zločinů Německa, na čež jsem reagoval, že pokud šlo opravdu o potrestání zločinů, logicky bychom měli nalézt další tribunály které by soudily ty Spojenecké zločiny, měříme přeci stejným metrem. Vyzval jsem Vás abyste mě o nich informovala, ale nikde nic. Mám to chápat tak, že se Spojenci nikdy zločinu nedopustili a co jsem Vám poskytl jako příklad neexistovalo nebo to mám chápat tak, že zločiny byly vítězné straně víceméně u zadele a šlo jim o to co jsem popsal ve svém minulém příspěvku?

Nevídáné? To ne. Nepopsané? Pak přiznáváte, že byli souzeni za něco co nebylo trestné. Nedělám nic jiného, než že posuzuji události v kontextu doby, nemusíte upozorňovat. Osud něm. zajatců byl hrozný "ale znovu upozorňuji, abyste soudil podle doby, která byla."? To znamená co? Podle Vašeho vzoru mohu říci, že ty Vaše údajné rasy určené k selekci bylo hrozné utrpení, "ale znovu upozorňuji, abyste soudila podle doby, která byla." = v pořádku? Když se to hodí, kontext doby dělá ze zločinu zřejmě ospravedlnitelnou událost, když se to nehodí, kontext doby je pro Vás neviditelný, tak nějak?

Pokud vím, tak SSSR si Polsko ukrojilo dle paktu Molotov-Ribbentrop, ale Vy to vidíte jinak, jako opodstatněné, protože Poláci nebyli žádná neviňátka. Dobře, podle Vaší logiky se tedy zločin ze strany Německa nestal, Poláci totiž nebyli neviňátka a konflikt Německa a Polska měl taky své opodstatnění, správně?

P.S. ty exkurze do toho co z toho vzešlo atd. zde psát nemusíte, spíš reagujte na to o čem diskutujeme, nevyhýbejte se reakci psaním bezpředmětných věcí. Za mých školních dob se tomu říkalo "omáčka".

331159

29.04.2015 14:15

Oklamané Polsko (VI)

RE: Vrchol drzosti

Vopice 171.?.?.?

Promiňte, nedošlo mi, že někdo nepochopí, co znamená originál článku. Takže originálem článku míním tu původní verzi v angličtině, kterou najdete, když kliknete na link po článkem, nikoliv tento článek. [oči v sloup]

332055

12.05.2015 09:00

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Do nacistov nadavaj inym

Vopice 171.?.?.?

Vopravdu? Ty nevíš, že v Praze bylo dost Němců? Češi nebyli tak oddaní fašouni, jako Slováci, to je prostě fakt. Nebo to všechno byla německá minorita? Kolik jste tam na Slovensku měli Němců? A jestli mě fašistický režim povolá do armády, tak se na ně vyseru. Slušní Ukrajinci také nejdou bojovat proti svým spoluobčanům. Profesionální vojáci bojující za jiné zájmy jsou obyčejní žoldáci.

332663

12.05.2015 09:05

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Do nacistov nadavaj inym

Vopice 171.?.?.?

No když to říkáš ty a fašouni nikdy nelžou, tak to asi bude pravda. Ani jeden jediný Žid nevítal Rudou armádu, protože mu hodní Ukrajinci nikdy nepověsili příbuzného. Už to chápu.

332665

15.05.2015 10:51

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Vopice 171.?.?.?

Děkuji vám pane Tituško za další podnětné informace. Nyní již jen zbývá odhalit, která entita řídí celý svět. Velkého Žida už jsme vyloučili. Nyní pravděpodobně stále hraje hlavní roli Velký Jezuita, který zřejmě ovládá Velkého Žida. Je možné, že jste při svém bádání došel ještě dále, tedy k odhalení Velkého Neznámého, který ovládá Velkého Jezuitu. Je dokonce možné, že vám toto bádání přineslo nebývalé zlepšení vaší životní úrovně a pohody.

Nicméně stále zůstává otázka, co s tím? Na Ukrajině se řešení této otázky, tedy vyvraždění zlého Moskala ovládaného Velkým Neznámým chopili nacistické bataliony složené z fotbalových ultras placené jidovskými oligarchy, čímž se prudce zvýšila životní úroveň každého Ukrajince, který již netrpí pod zlým tatarským Moskalem. Až budou vyčištěna území od Moskalů úplně, bude možné frakovat a sázet GMO, které bude možné práškovat Roundapem, který jak již bylo prokázáno, má velice příznivé účinky na zdraví (autizmus) skutečných Ukrajinců, tedy prvních árijců, jak praví ukrajinští vědci nedávno zjistili. Je samozřejmé, že i jidovští oligarchové, kteří ovládají nacistické bataliony, jsou ovládání Velkým Neznámým, z čehož vyplývá to, že Velký Neznámý se těší ze zmaru a z lidských obětí.

Jelikož vím, že jste tomuto bádání zasvětil celý život, zajímalo by mě, proč se Velký Neznámý, který ovládá celý svět a každou stranu, tolik soustředí na ničení a vraždění, když má k dispzici, jako jediný správce světa, možnosti jiné, mírumilovnější a možná i vyloženě konstruktivní.

A proč vůbec pomáhá rachitickým chcípákům zakládat strany a vytvářet Vůdce, když jim pak stejně chce vedení odebrat, dokonce i před tím, než vyrazí na zlého Moskala. Víte, jsem jen prostý člověk a tak mi myšlení Velkého Neznámého nedává žádný smysl, ale vy jste ho již možná pochopil, takže byste mi tu jedoduchou otázku mohl zodpovědět.

332885

15.05.2015 10:52

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: Rozpad armády Ruska je len otázkou času

Vopice 171.?.?.?

K tomuto názoru jsi přišel sám, nebo ti ho někdo poradil?

332886

01.07.2015 14:14

Návštěva na kriminálce

RE: Tak fajn. :)

171.?.?.?

To je jiste dobře. Nicméně na novou vizáž opravdu zvědavý nejsem [velký smích]

335834

11.07.2015 00:15

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Pane Bože hmm

Adam+ 171.?.?.?

Česko platí cikánům 10 miliard ročně a tedy neselhali cikáni,ale Češi,protože ti na ně dohlížejí a mají je na povel,hmmm.

To je celková planetární krize,protože Řecko nemá zdroje ryby ani ropu ani zemědělství,lesnictví které by bylo udržitelné.Nemají nic.To bude pořád dokola a v Polsku se platilo potravinovými lístky na maso ještě asi do 1990,prtože si Polsko vzalo půjčky od USA-ušáků s jarmulkou.
Takže a nikdo to dneska již neví dokonce můj kamarád novinář koukal jak "vejr...oni totiž platili masem to se vyváželo údajně se tím ten dluh prý umořoval.
(No je to dost možné,protože ten sajrajt Poláci vyvážej i dneska do levných českých obchodáků.)

336324

17.03.2017 22:01

Lidovky citují Zvědavce jako desinformační zdroj, aniž si ověřily fakta

To ještě někdo ty "Lidovky" čte?

pedros 171.?.?.?

356534

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 77 čtenářů částkou 10 636 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 1

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 0

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
23,23 Kč
Euro
25,08 Kč
Libra
29,91 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,38 Kč
Švýcarský frank
23,63 Kč
100 japonských jenů
20,77 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,42 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 669,39 Kč
1 unce stříbra
427,44 Kč
Bitcoin
224 201,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?