Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, maru.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

FED si vymohl propuštění 13 zaměstnanců, dalších 45 čelí disciplinárnímu řízení a snížení platů. FED oznámil záměr pokračovat u některých současných i bývalých zaměstnanců BNP v civilních donucovacích akcích.

Hollande obvinil Washington z neadekvátní výše pokuty pro zahraniční banku, když prohřešky svých vlastních bank trestá US mnohem nižšími sankcemi.Za prohřešky, které způsobily finanční krizi byly banky potrestány pokutou v miliardách, ale nemusely přiznat vinu (akt, který může vést ke ztrátě licence).

U podobného provinění platila v roce 2012 holandská banka ING pokutu pouze 619.000.000 USD a a britská banka Standard Chartered pokutu 670.000.000 USD. Banka HSBC, která byla také obviněna ze spoluúčasti na praní špinavých peněz, zaplatila pokutu 1.900.000.000 USD.Žádná z těchto bank nebyla nucena přiznat vinu a nebyla omezena v bankovních operacích.

V květnu musela švýcarská banka Credit Suisse přiznat vinu, že pomáhala Američanům vyhnout se placení daní. Dostala pokutu 2.600.000.000 USD - více než trojnásobek pokuty 780.000.000 USD, kterou v roce 2009 USA uložily její "kolegyni" švýcarské bance UBS za stejné provinění.

Ve srovnání s těmito případy je trest 8.970.000.000. USD + přiznání viny + propuštění zaměstnanců + omezení v bankovních operacích pro francouzskou banku BNP Paribas naprosto nepřiměřený a právem vzbuzuje dojem vydírání a nepřípustného nátlaku Wall Street na Francii.

Nepřiměřeně vysoké sankce pro BNP zhoršily americko-francouzské vztahy a mohou mít negativní dopady nejen na francouzskou, ale i na evropskou ekonomiku.
Francouzští představitelé začátkem června varovali, že by jejich prosazení mohlo způsobit problémy i v rámci jednání o Transatlantické obchodní dohodě mezi Evropskou unií a Spojenými státy - ale nebylo jim to nic platné.

http://citizen.co.za/afp_feed_article/us-poised-to...

http://www.forbes.com/sites/francescoppola/2014/07...

312547

Není to možné, francouzské banky nemají vlastní měnu,jsou předlužené, navíc spadají pod Evropskou centrální banku, která spolupracuje s FEDem.

Následoval by stejný trest jako u Putina - a zasáhl by celou předluženou EU. Zmrazení kont v zahraničí, zrušení možnosti používat platební karty, zneužití ratingových agentur pro snížení ratingu Francie ,možná i uzavření dceřiných poboček amerických bank ve Francii.Zákaz cleringových operací evropským bankám, snížení ratingu evropským státům atd. atd.
FED drží Evropu pěkně pod krkem.
Podle mého názoru je EU od roku 2008 pod útokem finanční oligarchie Wall Street.EU je přes finanční systém a americké základny v Evropě vazalem USA.
To vysvětluje její jednání při uměle vytvořené krizi v roce 2008-asistence při výprodeji hmotného majetku států a občanů bankám, při "vyjednávání" podmínek TTIP a při uměle vytvořené politické krizi s Ruskem, vysvětluje to, proč je EU ochotná sponzorovat fašistický režim v Ukrajině, který jí přinese jen problémy,zrušit výstavbu plynovodu, který by ji uchránil od případných výpadků dodávek plynu přes neklidnou Ukrajinu, proč předstírá, že věří Američanům nesmyslné návrhy na dovoz břidlicového plynu. Vysvětluje to, proč zadlužená Belgie skupuje ve velkém (za částku přesahující její roční HDP) bezcenné americké dluhopisy prodané Čínou a Ruskem a zatěžuje tak evropský finanční systém.

USA zde plánují trvalé vojenské základny a zásahy nejen v rámci "obrany" států EU, ale i v případě nepokojů v jednotlivých zemích EU.

-----
Pokusit se zrušit vypořádání v dolarech si může dovolit pouze silná země s vlastní měnou, s poměrně nízkým dluhem a s velkými zásobami přírodního bohatství.Putin byl k těmto krokům donucen sankcemi Wall Street a finančním útoky na Rusko. Pracuje teď s Čínou na vlastním finančním systému, vlastních platebních kartách - plánují v Honkongu zalozit ratingovou agenturu - konkurenta amerických ratingových agentur.Na Putinovu hlavu je vypsaná odměna (v rámci Ukrajiny) a USA plánují utratit dost velké částky na roztáčení protiruské propagandy, na Putinovo svržení/odstranění a změnu režimu v Rusku.

312552

03.07.2014 11:47

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

maru 94.?.?.?

Armádu ano, ale s normální branou povinností.
To, co navrhuje tato vláda pod tlakem senátorů USA, však není normální armáda. Je to povinné odvádění "masa" pro nakrmení kulometů za cizí (nikoli české) zájmy.
A dokonce i žen - takovou vymoženost nemají ani fašisti na Ukrajině - tam je účast žen v armádě dobrovolná.

Naše obyvatelstvo nebude vojensky cvičené - to jen, když se podplacení panáci z vlády rozhodnou je nahnat před kulomety za cizí zájmy, vyhlásí - při obejití parlamentu!!! - branou povinnost. Muži i ženy mezi 18-60 lety budou absolvovat 3 měsíční výcvik (možná 6 měsíční - ale to jsou podle mne kecy, aby to nebylo tak okaté) a pak budou vrženi přímo do ostrých bojů.

Přesně takto to teď funguje na Ukrajině - ale i tam je vynechána braná povinnost žen.

Dokud naše vláda kope za cizí zájmy, nemá smysl schvalovat mechanismus, který pošle v podstatě necvičené lidi za cizí zájmy umírat.

Celý ten zákon na mne působí dojmem, že Američané potřebují vyklidit český strategcký prostor - ničím jiným není.
A vláda, která ho navrhuje, je zločinná.

312586

05.07.2014 10:06

Známka toho, kam by mohl ukrajinský konflikt vést?

V Doněcku operuje Nacigarda, Kolomojského oddíl Donbass - se svatojiřskými stužkami povstalců

maru 94.?.?.?

Je to podobné jako v Oděse. Nacigarda se vydává za povstalce - je ověšena svatojiřskými stužkami.
Včera v Doněcku zastřelili tako označení zamaskovaní ozbrojenci čtyři cleny patroly - spolupracovníky GAI Doněck.
Patrola spolupracovala s milicemi obránců Doněcka.
--------
Ozbrojenci byli maskovaní, označení svatojiřskou stužkou a ozbrojení zahraniční výzbrojí.
Předpokládá se, že by to mohli být členové Kolomojského trestního oddílu Donbass, který diverzně operuje na území Doněcké republiky.
21. května velitel Donbassu Semenčenko prohlásil, že zavraždí všechny milicionáře, kteří spolupracují s povstalci Doněcka.

http://www.oplot.info/content/oni-prishli-ubivat-m...

312687

05.07.2014 10:15

Známka toho, kam by mohl ukrajinský konflikt vést?

RE: V roce 1941

maru 94.?.?.?

U nás tedy Němci domy vypalovali o sto šest - co Lidice, Ležáky, Javoříčko a další vypálené osady? Co to tady, proboha, trousíte?

312688

06.07.2014 18:11

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Je potreba !!!

maru 94.?.?.?

To nevadí, nikdy nevíte jistě, co kde který čin způsobí. Přinejmenším by to dalo najevo smýšlení budoucích voličů - což se jistě počítá.

------------------
Lze případně rozšířit i o obvinění z podpory a propagace fašismu dle § 260 a 261 Trestního zákona č. 140/1961 Sb.

Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka

§ 260
(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,
b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo
c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

§ 261
Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 260 , bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.


--------

https://www.facebook.com/UkraineHR

https://www.facebook.com/republikpopulairedudonbas...

312812

15.07.2014 13:48

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

maru 94.?.?.?

Mám z výpovědi jiného zdroje potvrzeno, že přinejmenším matka slavjanského obránce s přezdívkou Rys po odchodu obránců Slavjanska zastřelena byla. Podle tohoto zdroje - když se to Rys dozvěděl, dal dohromady bojovou jednotku, kterou pojmenoval po své matce.
-----------
O ukřižování dítěte nic nevím.
Je jasné, že ve válce vznikají dezinformace a věřte mi, že z té oblasti čtu mnoho zpráv z mnoha zdrojů.
Ve světle těch zpráv - např. z výpovědí zajatců z řad ukrajinské armády či nacigardy - zpráva o zastřelení matek obránců Slavjanska nijak nevybočuje z událostí, které jsou z míst bojů opakovaně sdělovány.
Máte možnost nahlédnout do novin obránců i do novin západní Ukrajiny - čtěte o stejných událostech v obou zdrojích, poslouchejte videa a sám si rozhodněte, kde je asi pravda.
Jinak to nejde.

313303

19.07.2014 17:40

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: lžete sami sobě

maru 94.?.?.?

Tady k tomu máte vysvětlení:

http://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_7369

313520

25.07.2014 12:21

Jak jsem málem přišel o Sofii

Bezplatné poradenství nabízí právnická organizace Iuridicum Remedium

maru 94.?.?.?

Já vám přispěji, ale není to trvalé řešení - zkuste se obrátit pro bezplatnou radu na organizaci Iuridicum Remedium:

"Zabýváme se zejména problémy vyplývající z pracovně právních vztahů, nájemního bydlení a excesů při exekucích. Zároveň spolupracujeme s nevládními organizacemi zacílenými na jednotlivé skupiny sociálně znevýhodněných.

Pomocná právní ruka se nabízí ve formě podrobné písemné konzultace problému, sepisování listin podání i v podobě advokátního zastupování u soudů a jednání s protistranou."

http://www.iure.org/kontakt

314026

02.10.2014 21:11

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

Národní demokracie kandiduje v koalici s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti

maru 94.?.?.?

A Dělnická strana sociální spravedlnosti do ČR letos v únoru zvala Pravý sektor:
http://old.dsss.cz/dsss-pozve-zastupce-praveho-sek...

Společná kandidátní listina Národní demokracie a DSSS zde:

www.nebruselu.cz/img/kandidatni_listina_praha_fina...

Podle mého názoru Vás taková kandidatura zdiskredituje, pane Stwora. Jednoznačně.

318415

12.10.2014 13:03

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

Pokus o občanské, socialistické Novorusko byl zničen komplotem oligarchů.

maru 94.?.?.?

Protože takový státeček by ohrožoval oligarchy v západním i východním bloku.
I Putin je oligarcha a podporuje jemu věrné oligarchy.

Nejspíše půjdeme do války dvou oligarchických bloků, které se přetahují o moc.

318931

12.10.2014 13:28

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

Nepohodlné informace nelze vynechávat

maru 94.?.?.?

Nepohodlným se stal nejen Strelkov, ale i Mozgovoj, který situaci přesně vystihl:
"Situace je nepřehledně spletitá. Všichni křičí mír! Mám otázku - pro koho má být ten mír? Je nutné bojovat dál a udělat to, co chce národ a ne jednotlivě vybrané osoby, které sedí v kabinetech. A jestli se jim nelíbí to, co chce národ, tak mohou ty kabinety vyklidit. A jít místo toho na ulici.
Velitele donutili podřídit se "nové vládě" tím, že ovládli zbraně a zásobování. A lidé chtěli od počátku vytvořit Novorusko a ne tyto ohryzky.

Jsem přesvědčen, že na celém světě nepřikazují politici oligarchům, ale oligarchové politikům."
----
Novorusko v současné dohodnuté podobě je okleštěné, ohryzané Luhansko a Doněcko, které bude mít velký problém ochránit svá největší města, protože leží v "odzbrojeném" pásmu. Naděje Novoruska spočívala v ruské pomoci, v úzkém propojení a spoluprací s Ruskem (plynovody, pohyb zboží apod.).Tím, že minská dohoda určila, že občané Novoruska nebudou mít pod kontrolou své hranice (kontrolovat je bude západní Ukrajina spolu s Ruskem), je tato naděje naprosto zmařena. Stávají se samostatné existence neschopným územím, nenáviděným zbytkem Ukrajiny.
------
Shrnuto a podtrženo - pokus o občanské, socialistické Novorusko se mocným nehodil do krámu a skončil komplotem oligarchů - a to jak východních tak západních.

318933

12.10.2014 20:00

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

94.?.?.?

Obávám se, že vám to ani nerozklíčuji. Čas to rozklíčuje určitě lépe. Odpovím k vašim jednotlivým odstavcům.

1. To video mohlo být z Krymu. Pak by děj videa nebyl až tak nepochopitelný. Na Krymu se trhla většina ukrajinské armády od Ukrajiny a přecházela pod krymské (většinou ruské) vedení. A někde jsem kdysi četl, že Strelkov je ruský důstojník, který přišel pomoci Donbasu z Krymu.
Strelkov sám je v Novorusku ctěn jako jeden z největších novoruských hrdinů.

2.Souhlasím s vámi, že Rusové Putina většinově podporují.Mají už zkušenost s Jelcinem, který prodal Rusko západu, a nechtějí, aby se to opakovalo. Putin pozdvihl Rusko, má imperiální ambice a Rusové na něj mohou být - a také jsou - hrdí. 6. kolona je vývojem situace donucena kopat za fašisty a na to jsou Rusové citliví. A oni ukrajinský fašismus velice dobře vidí.

3.Nikde netvrdím, že Putin měl vtrhnout na Ukrajinu. Ani novoruská domobrana v tom nemá jasno. Ale kroky, které se dějí, ukazují, že Putinovi je problém s Novoruskem dost na obtíž.
-Putin odmítl Novorusko, když žádalo příslib začlenění do RF.
-Putin nedávno prohlásil, že charkovská oblast nebude spadat do Novoruska.
-Armáda Novoruska nedostávala oficiální podporu a vybavení od ruského vedení.Financovali ji její sympatizanti, kamarádi bojovníků. Většinu výzbroje si vybojovala na Ukrech.
-Putin prohlásil, že podporuje jednotnou Ukrajinu.
-Někde jsem četl vyjádření Strelkova, ať do něj lidé v Novorusku žádné naděje nevkládají. Že se nemůže vrátit do Novoruska, protože ho nenechají překročit hranici.
-Se souhlasem Putina byl boj v Novorusku zastaven uprostřed vítězného postupu armády Novoruska. Nespokojenost se Zacharčenkem se ve zpravodajství domobrany občas objevovala už před příměřím. Byl - spolu se svými lidmi - označován za lidi oligarchy Achmetova. Za jeho vlády ustaly snahy o znárodnění majetku oligarchů.
-Se souhlasem Putina bylo na minských dohodách zrazeno Novorusko.
-Rozpor mezi dvěma politickými proudy v Novorusku (Achmetovci-okleštěný Donbas v Ukrajině versus Mozgovoj, Strelkov - občanské, socialistické samostatné Novorusko včetně Oděsy případně vykopání fašounů a přívrženců západu z celé Ukrajiny) se naplno projevil nyní, rozhodnutím parlamentu DLR o tom, že nebude posunut termín voleb do Rady lidových poslanců a prezidenta. Volební komise žádala o posunutí termínu z 2.11. na 9.11., protože mnohé politické subjekty dostaly k registraci u volební komise nekompletní dokumenty a z kandidátů na prezidenta se u volební komise stačil ze 6 lidí zaregistrovat pouze Zacharčenko, ostatní kandidáti ještě sbírají podpisy. Žádosti komise nebylo vyhověno.
-Obávám se, že i lidi v Rusku robotují na oligarchy.

4.Netroufal bych si hádat, co si mrznoucí Ukrajinci zvolí. Možná, že odhodí Porošenka a zvolí si Jaroše nebo Ljaška.

5.Tento článek je překlad z oficiálního webu do...

Automaticky kráceno

318968

12.10.2014 20:03

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

maru 94.?.?.?

Obávám se, že vám to ani nerozklíčuji. Čas to rozklíčuje určitě lépe. Odpovím k vašim jednotlivým odstavcům.

1. To video mohlo být z Krymu. Pak by děj videa nebyl až tak nepochopitelný. Na Krymu se trhla většina ukrajinské armády od Ukrajiny a přecházela pod krymské (většinou ruské) vedení. A někde jsem kdysi četl, že Strelkov je ruský důstojník, který přišel pomoci Donbasu z Krymu.
Strelkov sám je v Novorusku ctěn jako jeden z největších novoruských hrdinů.

2.Souhlasím s vámi, že Rusové Putina většinově podporují.Mají už zkušenost s Jelcinem, který prodal Rusko západu, a nechtějí, aby se to opakovalo. Putin pozdvihl Rusko, má imperiální ambice a Rusové na něj mohou být - a také jsou - hrdí. 6. kolona je vývojem situace donucena kopat za fašisty a na to jsou Rusové citliví. A oni ukrajinský fašismus velice dobře vidí.

3.Nikde netvrdím, že Putin měl vtrhnout na Ukrajinu. Ani novoruská domobrana v tom nemá jasno. Ale kroky, které se dějí, ukazují, že Putinovi je problém s Novoruskem dost na obtíž.
-Putin odmítl Novorusko, když žádalo příslib začlenění do RF.
-Putin nedávno prohlásil, že charkovská oblast nebude spadat do Novoruska.
-Armáda Novoruska nedostávala oficiální podporu a vybavení od ruského vedení.Financovali ji její sympatizanti, kamarádi bojovníků apod. Většinu výzbroje si vybojovala na Ukrech.
-Putin prohlásil, že podporuje jednotnou Ukrajinu.
-Někde jsem četl vyjádření Strelkova, ať do něj lidé v Novorusku žádné naděje nevkládají. Že se nemůže vrátit do Novoruska, protože ho nenechají překročit hranici.
-Se souhlasem Putina byl boj v Novorusku zastaven uprostřed vítězného postupu armády Novoruska. Nespokojenost se Zacharčenkem se ve zpravodajství domobrany občas objevovala už před příměřím. Byl - spolu se svými lidmi - označován za lidi oligarchy Achmetova. Za jeho vlády ustaly snahy o znárodnění majetku oligarchů.
-Se souhlasem Putina bylo na minských dohodách zrazeno Novorusko.
-Rozpor mezi dvěma politickými proudy v Novorusku (Achmetovci-okleštěný Donbas v Ukrajině versus Mozgovoj, Strelkov - občanské, socialistické samostatné Novorusko včetně Oděsy případně vykopání fašounů a přívrženců západu z celé Ukrajiny) se naplno projevil nyní, rozhodnutím parlamentu DLR o tom, že nebude posunut termín voleb do Rady lidových poslanců a prezidenta. Volební komise žádala o posunutí termínu z 2.11. na 9.11., protože mnohé politické subjekty dostaly k registraci u volební komise nekompletní dokumenty a z kandidátů na prezidenta se u volební komise stačil ze 6 lidí zaregistrovat pouze Zacharčenko, ostatní kandidáti ještě sbírají podpisy. Žádosti komise nebylo vyhověno.
-Obávám se, že i lidi v Rusku robotují na oligarchy.

4.Netroufal bych si hádat, co si mrznoucí Ukrajinci zvolí. Možná, že odhodí Porošenka a zvolí si Jaroše nebo Ljaška.

5.Tento článek je překlad z oficiálního web...

Automaticky kráceno

318969

12.10.2014 20:04

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

maru 94.?.?.?

5.Tento článek je překlad z oficiálního webu domobrany. Nebudu vynechávat zprávy jen proto, že někomu nesednou do světonázoru. Na zbytek se musíte dotázat editora.

318971

04.12.2014 02:07

Posviťme si na americkou ambasádu!

Překlep v URL:

maru 94.?.?.?

mobilisace.cz

322645

04.12.2014 17:45

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Z toho prset nebude

maru 94.?.?.?

Tady nejde o Zemana, jde o princip. Prezident byl zvolen v řádných volbách, nelze se vměšovat do vnitřních záležitostí státu a zaplatit fašistické skupinky, aby ho ukřičely k demisi.

Akce Posviťme si na americkou ambasádu přitáhne k činnosti USA v ČR pro USA nevítanou pozornost a ukáže USA, že jejich metoda revolucí je zde částečně profláknutá a možná si to uvědomí i někde jinde.

Chelemendik např. píše, že "A velmi důležitá je další věc. Pouze v Česku se začaly organizovat akce na podporu Zemana, což je velmi dobrá věc. V Maďarsku ani na Slovensku se nic takového neodehrálo."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-St...

322708

04.12.2014 17:50

Obrana dolarového imperialismu

RE: globální imperium násilí

maru 94.?.?.?

Ten otravuje i na nwoo.org - a používá i ty samé překopírované příspěvky. Je to placený trol, vydělává si na chleba.

322710

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

je to s dobrovolnými příspěvky na provoz zase velmi špatné. Stalo se už trapným koloritem Zvědavce, že několik dnů před koncem měsíce musím tady psát urgentní prosby v křiklavém červeném rámečku, protože v pokladně chybí velká část potřebné částky.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 1

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Měnové kurzy

USD
23,25 Kč
Euro
25,24 Kč
Libra
30,04 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,37 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 881,64 Kč
1 unce stříbra
436,70 Kč
Bitcoin
224 571,49 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?