Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 43 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jahna, jullia.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.02.2014 01:05

Velký nikaragujský kanál, čili čínský rébus pro USA

RE: US demokracia a podnikanie.

jullia 193.?.?.?

..no bohem ne, ale tak podobně. a to jste nevěděl ?

304051

07.03.2014 19:59

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Nový prezident Ukrajiny bude Jaroš.

Jahna 193.?.?.?

To jsou videa, která nepotřebují komentář. Tomu se říká demokratická diskuse. Asi ho školili v Americe. Copak je problém, aby takovýho degena někdo típnul?
Na druhou stranu, kdyby ho típli, nebylo by takových videí, ale kolik lidí tohle shlédne?

306154

26.03.2014 14:28

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: Klaus je naprosto jistě velmi záporná postava a má na svědomí mnoho zásadních nepravostí!

Jahna 193.?.?.?

No pokud jsem si všiml, tak Klause zmiňuje, protože vyjímku si vymohl Klaus. Těžko psát o vyjímce a nejmenovat. Že je to tuneldědek, nikdo nezpochybňuje.
A že vyjímka nebyla potřeba ?..tak proč si obdobnou vyjímku vymohli a prosadili poláci a britové?

307404

21.04.2014 11:01

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Pokud jde o Kellera

Jahna 193.?.?.?

Viděl jsem spoustu jeho přednášek a jistě to myslí upřímně, ale i kdyby si při pohledu na výplatní pásku z Bruselu zachoval zdravý rozum a nadhled, tak to tam sám asi nevytrhne. Aby měl alespoň nějakou šanci, potřeboval by charisma a výřečnost Nigela Farage, což jak všichni víme moc nemá.
Takže hlava spíš bude bolet jeho a politické body shrábne někdo jiný. Že je v obraze neznamená, že tam bude něco platný.

308798

10.10.2014 11:01

No pasaran!

RE: ami

193.?.?.?

Chápu tvůj vztek, ale to je přesně to, na co Oni čekají. V Kyjevě se taky čekalo na první výstřel a podívej se jak to dopadlo. A vzhledem ktomu, že o vyšetření toho kdo na majdanu střílel, není jaksi zájem, je jasné odkud vítr vane.
To, že mají pražští majdanisté povolení od magistrátu, buzerovat na staromáku do 18.listopadu, je přeci jasný pokus o vyvolání víc než jen slovních střetů. Sázejí na to, že když to nevyjde po celé dlouhé týdny, tak snad na toho sedmnáctýho by to vyjít mohlo. No a pokud to ani tehdy nevyvolá žádný pořádný konflikt, na kterým se dá stavět, tak po 17. už to nemá cenu. A to je to, před čím Procházková varuje.

318829

11.11.2014 10:24

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jahna 193.?.?.?

Váš příspěvek, Jacobe, jen názornou ukázkou toho, jak lze problém převrátit vzhůru nohama. Banky z ekonomik odsávají peníze čím dál neomalenějším způsobem a jeden přijde s radou kde ušetřit, aby bylo na další bonusové výpalné.
Stačí do poslední věty spořícího příspěvku dosadit místo kouření jídlo a máte výstižný obsah onoho příspěvku. Aneb co vše udělat pro to, aby s námi vrchnost mohla i nadále počítat.

320773

20.11.2014 16:41

Mistr převratů z NED nespouští ČR z očí

demonokracie

193.?.?.?

Jestli už nenastává čas, kdy usa a spol. tak dlouho předvádějí světu, co je demokracie a jiné další vznosné pojmy, že vlastně demokracie a americká politika jedno jsou. Stejně tak se postupně stal socialismus synonymem útlaku, přestože má své světlé stránky.
Prostě demokracie je zaklínadlo, které už působí až komicky. Je to takřka sprosté slovo, kdyby nebylo úplně prázdné. Je to vymlácená sláma. Za sto let bude označovat defektní systém vlády, kterým byl infikován svět, aby byl lépe ovladatelný hrstkou zvrácených entit.
Je to starý svět. možná.

321588

02.12.2014 14:07

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: Hikikomori a oběti systému?

193.?.?.?

Položil jste si správnou otázku, jen ta odpověď je trochu unáhlená:".. Nebo snad nám vládnou nějací marťani? Ne lidi jako my.."
Jak můžete tvrdit, že to nejsou marťani, dokonce že to jsou lidi jako my ? Vy jste je snad viděl, vy je znáte? Já ne. Ať se podíváte kam chcete, ze všeho čouhá agenda nwo, každá změna je krok proti lidstvu, takže jistota, že nám vládnou lidi jako my, rozhodně není na místě.

322487

05.12.2014 12:08

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Pozoruhodně rozporuplný text.

193.?.?.?

Správně jste zvýraznil, že je rozdíl mezi nechci a nemůžu.
Protože dnes je to úplně stejné a mnohdy horší, s tím rozdílem, že lidi nemohou cestovat nebo kupovat si třeba kvalitní jídlo, protože si to prostě nemůžou dovolit. A říkat si co chtějí to už teprve ne. Zeptejte se zaměstnanců všeho druhu, jak se vyplácí říkat co si myslí. Dneska musíte držet hubu a šoupat nohama ne aby vás nezavřeli, ale aby vás ne(pro)pustili. No to ale přece nevadí, za to si určitě můžou sami, hlavně že máme tu svobodu a demo...

322751

05.12.2014 13:05

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: I tzv. hikikomori jdou, celkem logicky, ruku v ruce se systémem

193.?.?.?

"Také Ty lidi, osobně, neznám. A přesto nepochybně vím, že to nejsou žádní " marťani ". " ..To si nechte zarámovat a zasklít. Je to vzorový příklad jednoho úsloví: Jistota, matka hlupáků. ,není to přesná citace, ale ducha to vystihuje.
Možná by vás pochopil astronom a popularizátor vědy pan Grygar. Věří v boha ,ale marťani nejsou, protože nemá spolehlivé důkazy. A na dotaz, co jsou spolehlivé důkazy, odpověděl, že by to musela být vědecká práce publikovaná v prestižním vědeckém časopisu. Tady by pomohl snad jen pan Chocholoušek.

322755

05.12.2014 14:26

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Pozoruhodně rozporuplný text.

193.?.?.?

To máte pravdu. Ty moje věty byly reakce na jeho příspěvek. Proti jeho extrému jsem postavil druhý extrém.
Ale pokud si myslíte , že máme nějakou obecně platnou svobodu, tak to bych si dovolil nesouhlasit. Jediná trvale platná svoboda, které lze dosáhnout, je ta vnitřní. Jenom ta je nezávislá na tom, kde žijete. Dokud není dosažena, je to jen klišé, ale není to utopie.
https://www.youtube.com/watch?v=1DgPaoObetE
omlouvám se administrátorovi, zapoměl jsem, jak zařídit, aby byl odkaz aktivní.

322763

09.01.2015 10:14

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

islám

193.?.?.?

"..., islám není horší než křesťanství a určitě je mnohem méně nebezpečný než jisté temné proti-lidské náboženství,.."
Ano islám není horší než křesťanství, je totiž tak jiný, že ho nelze srovnávat. Právo šaría a praktiky s ním spojené jsou asi na úrovni sředověké katolické inkvizice a zatímco se někteří arabové dodneška oddávají kamenování, židé se drží svého "oko za oko,zub za zub" tak Kristus hlásal miluj svého bližního jako sám sebe.
A tak zatímco být dobrým muslimem zvládnete s prstem v nose, milovat bližního svého to mnozí ani nejsou schopni pochopit, natož to žít.
Toto je jen taková poznámka pod čarou a nic proti muslimům. To s tím prstem v nose je nadsázka, nezkoušel jsem být tobrým muslimem a nechtěl bych být ani dobrým katolíkem, lepší je snažit se být dobrým člověkem.

324706

13.01.2015 09:44

Nejsem Charlie

RE: Kdo sponsoroval a řídil akci proti H.B.?

193.?.?.?

Dobře napsáno, dobře.
Saker kalí vodu a uvádí v článku nepravdy.
Pro dokreslení situace: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2005-redakce-charlie-hebdo-podporovala-puc-na-ukrajine-podivejte-se-na-karikatury

325054

30.01.2015 10:13

Bagrový Bůh kontra Kolotočový Bůh

RE-RE: Pravda je jen jedna, a tu mám já.

193.?.?.?

Jih111 to napsal dobře a jasně, dodatky jsou zbytečné a zmatečné. Pokud chcete měnit svět, začněte u sebe. Až toho dosáhnete, zjistíte že i svět kolem vás se změnil.

326079

30.01.2015 10:49

Podivné očkování s americkým akcentem

šiřitelé dobra

193.?.?.?

Pokud si někdo nebyl dodnes jistý závadností očkování, tak tento článek tu jistotu dává. Stačí se podívat, jak usa šíří dobro po celém světě, jak nezištně pomáhají, jak mírumilovní jsou, a máte jasno (bohužel kromě pána, který dodnes nepochopil veverku Zrzečku).

Z článku Literárních novin "Svět v roce 2015 podle Baracka Obamy" : „Držíme se zásady, že větší státy nesmějí zastrašovat ty malé – a odmítáme tak ruskou agresi, podporujeme ukrajinskou demokracii a ujišťujeme o své pozici naše spojence v NATO,“ prohlásil prezident země, která od druhé světové války napadla přes padesát „menších“ zemí, loni zablokovala další rezoluci Rady bezpečnosti OSN, která vyzývala Izrael k ukončení okupace palestinských území, a vzápětí pohrozila ukončením pomoci palestinské samosprávě, pokud bude žalovat Izrael za válečné zločiny.
http://www.literarky.cz/politika/svet/19128-svt-v-roce-2015-podle-baracka-obamy

326086

04.03.2015 11:02

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

podíl myšlení na genocidě lidstva

193.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=xMqzSiazDqI&list=PLBA87133F0E46B71C

328231

..."- Veda, výskum, nové udržateľné technológie, voľná energia, ochrana životného prostredia, zlepšenie kvality života na Zemi - Nový zmysel bytia a nový smer vývoja ľudstva...."..blablablaa.
To jsou normální politický žvásty, který se cpou lidem už věky. Nový smysl bytí, nový směr vývoje, to je jak reklama na tatranky: nová, ještě lepší receptura.., jakoby nový=lepší.
A celé je to v trpném rodě, jako že se to ono to bude se provede. A kdo to realizuje. Nějak tam chybí člověk.
Než něco začnete vymýšlet, přečtěte si pohádku Rozum a štěstí.

328333

12.03.2015 15:02

ECB kupuje Európu

RE: Příliš složitá konstrukce.

193.?.?.?

" Pokud jsou veškeré nové peníze vytvářeny jako dluh, tak po splacení musí ten dluh zaniknout společně se splacenými penězi a nikomu nic v kapse nezůstane. " ....no ovšem a proto banky bohatnou stále rychlejším tempem, to bude tou jejich dobročinností. Samozřejmě, že vím co tu opus vykládá, jsou to učebnicové poučky pro ekonomy, takové příklady, ideální situace, prostě out of reality.
" Čistě akademicky, pokud banka za dluh nedostane peníze a třeba dostane dům, tak jej bud musí prodat a utržené peníze zlikvidovat, nebo rovnou zlikvidovat ten barák. Bance nic nepatří, jen úroky! " ... čistě akademicky, dá se s úspěchem pochybovat o tom, že exekutoři oblepují cedulkami domácnosti nešťastníků a zabavují majetky jenom proto, aby to zboží následně zlikvidovali, takový dobráci to asi nebudou.
Roman1 působí bdělejším dojmem.

328992

13.03.2015 13:46

ECB kupuje Európu

RE: O čem to vlastně je?

193.?.?.?

Všechny vaše zasvěcené ekonomické úvahy by měly smysl, kdyby na světě byly pouze suverénní státy s osvícenými vládci a obyvatelstvem, prostě ideální společnost. Ale současnost je téměř opačná a proto žádné změny v ekonomice nemůžou zajistit výrazné a trvalé zlepšení. To je asi jako kdybychom chtěli pomoct člověku prolezlému rakovinou tím, že mu spravíme zuby.
Zubař se určitě bude hodit, ale pouze pokud tu rakovinu pacient překoná.
Takže se tu můžeme akademicky bavit o ekonomii, ale dokud se v lidsvu neprobudí Člověk, bude to všechno jen takové řečnické cvičení. Ten závěr zní dost pateticky ale jak to říct jinak ?

329087

Tralala, to jste trochu posrala.
Jeďte do libovolného města hraničícího s Polskem a vlezte do libovolného obchoďáku. Nejvíc poláků najdete u regálů s alkoholem a situaci, kterou jste popsala jako typicky českou, shledáte typicky polskou.
Polák, když vybírá zboží,tak má dojem, že je vkrámě úplně sám, takže ikdyž ho obklopuje celá rodina a ucpávají uličku, nikomu to nesepne.
Až budete hledat typicky českou vlastnost, zkuste se víc zamyslet.

329748

26.03.2015 09:34

Solženicin a Sacharov v SSSR – Soral a Dieudonne ve Francii

RE: Solženicyn

193.?.?.?

Stojí to za to.

http://www.ulozto.cz/hledej?q=Defamation_cili%2C-pravda-o-tzv.-antisemitismu

329877

30.03.2015 11:45

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

193.?.?.?

Nevím nevím, ale ikdyby se odpůrců a hujerů sešlo celkem třeba deset tisíc, tak je to jen jedno promile národa . A to je skupinka pod úrovní statisticé odchylky.
Takže se ta procenta docela dobře neprokázala. Vzhledem k tomu, že někteří zvolili BOJKOT jako formu protestu, tak skutečný obraz je úplně jinde.
Že by někteří zastánci humanitárních bombardování civilistů ochuzeným uranem a jiných podobných výdobytků západní demokracie, dávali svůj postoj najevo tím, že zůstanou doma, je dosti nepravděpodobné.
Nakonec ta hrstka SS-hujerů (Spojené Státy [cool] ) bude reálné množství.

330104

01.04.2015 12:04

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: mudr

193.?.?.?

Jasně vysvítá, že Petřičák je v pohodě zatímco vás přepadá zoufalsví.
Jenže Petřičákova pohoda a příčetnost nemusí pocházet z toho, že má nahrabáno. Třeba umí být spokojený sám se sebou.
" Svobodný jedinec v západní demokracii neexistuje, "...svoboda není stav okolí, ale stav vnitřní. Dokud vám někdo neudělá lobotomii, nebo si ji nenaordinujete sám třeba usilovným chlastáním, pořád máte možnost dosáhnout svobody .
Jestli se vám to nezdá, tak je tu ješě způsob, který jste sám nastínil.
" Život je sám o sobě omezení..." .. .. .. .. .. .

330267

01.04.2015 23:01

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

193.?.?.?

Se spoustou věcí, které vám leží na srdci se dá souhlasit, ale opravdu se jaksi utápějí v hromadě blbostí. Na BL váš životopis končí slovy " bývalý nepřítel socialismu a nyní demokracie ".
Je jedno čeho nepřítel, ale popisujete se jako nepřítel, to není zrovna tvořivý přístup.
Spíš to psaní připomíná masochistu, co si nazvrací do vany a pak se v tom rochní. No možná by to chtělo pevný bod. Jinak to nemá řešení a je to na zbláznění.

330341

02.04.2015 10:54

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

193.?.?.?

Odvaha nevědění

330367

27.04.2015 22:19

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie

RE: TTIP - o co vlastně jde?

193.?.?.?

Pár zdrojů pro představu co je ttip.

https://www.youtube.com/watch?v=STP8b0pifTQ

http://www.blisty.cz/art/71451.html

http://www.blisty.cz/art/73260.html

https://www.youtube.com/watch?v=5P7h3tD4JsU

331918

25.05.2015 09:25

Fenomén Jan Stern

RE: naozaj podarené

193.?.?.?

No možná máte pravdu, ale kde je v článku ta nepublikovatelná a nebezpečná pravda?

333497

26.05.2015 09:15

Kdo vlastní zemědělskou půdu na Ukrajině?

RE: Ukrajina je asi Prokleta

193.?.?.?

Pořád mi není jasné, jak je to s tím hladomorem 1932-33. Jsou různé výklady, ale ta verze, ve které si Stalin sám plánovaně způsobí hladomor, ta je dosti nepravděpodobná.
Jednu jsem četl předevčírem na cfp : Stalin od roku 1925, kdy zrušil západní koncese, musel vyvážet většinu vypěstovaného obilí a platit jím dodávky západních technologií pro budování průmyslu, zemědělství i obrany. Zemí se přehnal hladomor 1932-33 se 7 milióny obětí, přesto nikdo SSSR nepomohl.
A docela to dokresluje i jedna věta z wiki : Někdy bývá za původce také označována „Zlatá blokáda“, od roku 1925 západní země odmítaly platbu Sovětského svazu zlatem, tomu tak nezbývalo než platit dovoz západních strojů zásobami ropy, dřeva a obilí jako obchodní "měnou".
Takže jsme zase u nadnárodních bankéřů , čím to ?

333558

07.06.2015 19:22

Sú konšpirácie nutným zlom?

RE: Blažená nevědomost

193.?.?.?

Možné řešení :

http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/snizte-si-sve-iq

334213

17.06.2015 09:39

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Arabáči v Londýně

193.?.?.?

Mně se nezdá, že je ten odkaz šířením hysterie. Pokud ty obrázky nejsou fejk tak je to jen doplnění hlavního článku. Navíc informace v článku vyvolávají větší obavy, než fotky pár navedených .
Asi jako kdybyste vyvěsil článek o systematickém organizovaném plánu rozšířit po evropě smrtelnou nemoc a někdo vám ho doplní obrázky lidí napadených touto nemocí.
Samozřejmě, že jsou muslimové nástrojem, stejně jako politici a spol. , ale kdo teda tím nástrojem vládne?

334906

17.06.2015 20:31

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Zamysleme se, zda obstojíme

193.?.?.?

Už to nehulte. Je s podivem, že se najdou ještě najivnější lidi než je T.Fisherová. neuvěřitelné , neuvěřitelně smutné.

334963

13.07.2015 09:18

Proč Tsipras zradil

RE: ADS

193.?.?.?

Nehledejte opoziční sílu vůči zlu v nějakém státu, to je právě ten klam.

Stojí to za těch 9 minut : http://www.dailymotion.com/video/xyt150_vy-musite-byt-tou-zmenou-eckhart-tolle-cz_lifestyle

336455

16.07.2015 22:37

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Myslím, že se autor mýlí.

193.?.?.?

Je lhostejno co píše wiki o vzniku islámu. Ani dva křesťani neuctívají stejného boha. Každý uctívá svojí představu o Něm o Tom.
Někdo je křesťan každou neděli a zbylých šest dní v týdnu vás bez mrknutí okrade obelhá a kdovícoještě, a jiný má srdce na pravém místě a žije krásně a v kostele v životě nebyl.
Je úplně běžné, že se směšuje víra , náboženství a církev.
Církev je nejníž, je to systém ovládání založený na strachu, náboženství jsou mnohá, nestejné frekvence stejně jako lidi jsou na ruzné úrovni a víra je osobní věc, takže jediná živá.
S lidma na úrovni církevnictví se většinou vůbec nedomluvíte, na úrovni náboženství to bude plodná planá disputace a na úrovni víry není třeba slov.
Islám vznikl v oblasti polodivokých kočovných kmenů, sepsal ho rabín, protože mohamed byl negramotný , údajně .. takže pro někoho dobrý pro někoho málo. Když si pětkrát denně umyjete ruce , to pro někoho může být pokrok.

336700

20.07.2015 08:58

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Zmenu nikdo nechce- lidi se chteji mit jenom lip, nic vic. Pres chamtivot to nemuze projit. Jsme k nicemu

193.?.?.?

Protože to vymysleli na západě, nevědí, že tady už se to v určitý modifikaci zkoušelo. Není to totiž nic jinýho, než socialismus vylepšený tím, že se odstraní peníze. Za sociku bylo taky hospodaření založený na konečných zdrojích a když se něco recyklovalo, tak proto protože toho bylo málo a ne, aby se nějaká firma napakovala.
Jacques Fresco je asi dobrák a myslí to dobře, ale když vidíte ty jeho geometrický futuristický města, tak jde trochu mráz po zádech. Ldi si asi představuje jako mravence nebo včely, nevím. Myslí to dobře ale prosakuje z toho takovej Sluníčkovej koncentrák. Vlastně je to NWO s jiným volebním programem.
Největší mínus je, že je to shora směřovaná změna a ne zevnitř, takže musí selhat. Dokud se to tu důkladně nepo..re, nic nového nemůže vzejít.

336828

02.08.2015 12:42

Zvědavec má novou tvář

RE: Můj názor je...

193.?.?.?

Naopak nový kabát Zvědavce odpovídá době a proto je horší než špatný. Ten původní nebyl moc příjemný tou záplavou šedi, vlastně byl komplet v barvách policejních aut od usa až po rusko. Je to taková unifikace veřejného prostoru pro chystaný nwo .
No ale ten nový kabát odhalil krásu starého, vlastně to ani nelze srovnávat. To staré byl jakýs takýs kabát, to nové je rubáš do rakve.

337419

02.08.2015 18:45

Zvědavec má novou tvář

RE: Můj názor je...

193.?.?.?

A víte, že jsem takové stránky vlastně nenašel. Samozřejmě že mezi e-shopy a jinými typy stránek by se něco po dlouhém hledání našlo, ale ty mají jiný účel a tím pádem i strukturu. Zpravodajských stránek s možností diskuse, aniž byste měl facebook-profil , těch je čím dál míň. Což je vlastně velké ocenění pro Zvědavce, který to jako jeden z mála umožňuje.
Jeden z diskutujících níže uvedl, že Zvědavec byl nepřehlédnutelný a teď poněkud splývá s mnohými. To je docela výstižné. Někdy stačí pár drobných úprav a výsledek je lepší, než když všechno překopáte, míň je často víc, to je celé.
S ideálními stránkami nemohu sloužit, nejsou. Vlastě jsou to takové, které pokud slouží dobře, se nemění.
Ale lidi si zvyknou na všechno, teď je trend měnit věci přestože fungují. Např. v našem městě většinu hlavních cest předělali tak že je výrazně zúžili, všude nasekali ostrůvky a obrubníky, takže nemůžete předjet ani cyklistu. A to všechno prý kvůli bezpečnosti ! [chechtot] . A takhle "vylepšili" i hlavní silnici, po které jezdí záchranky do nemocnice. Nevím, kudy se k té nemocnici budou dostávat, ale po "nové, lepší" silnici to rozhodně nepůjde, je totiž denně zasekaná .

337451

15.08.2015 18:24

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

193.?.?.?

Promiňte, ale na konci druhého odstavce máte chybu. Právě proto, že civilizací degenerovaný člověk reaguje reflexně jako zrcátko či prasátko, tak vy mu dáte facku a on vám ji vrátí. Prostě následuje podmíněná reakce, žádná akce, nic tvořivého. No možná přiběhne pro druhou, pokud se to tak naučil, ale jinak nic , jen reakce.

338157

24.08.2015 08:46

Uprchlíci v geopolitické hře

RE: Submisivní masa

193.?.?.?

Není nutné jim nastavovat podmíky jak z koncentráku druhé svět. apod. . Stačí po nich chtít práci jako po běžných lidech a hned byste viděl jak by je přešel humor. Ale když vidíte, co po sobě všude kam přijdou, nechávají za bordel, tak asi nikdy neslyšeli o popelnici, natož o práci. A co se týče legislativy, tak to je to nejmenší. Je to jen hra, slova na papíře, slátaniny, který včera byly jiný a zítra budou zase jjný. Kde je vůle tam je cesta.

338546

02.09.2015 10:08

Privatizace je jádrem fašismu

dva bozi v jedné knize

193.?.?.?

Jedna trefná definice od jistého biologa pana Dawkinse. „Bůh ze Starého zákona je patrně ta nejprotivnější postava v celé beletrii. Žárlí a ještě je na to pyšný. Je to malicherný, nespravedlivý, nemilosrdný tvor posedlý ovládáním ostatních, pomstychtivý, krvežíznivý našeptávač etnických čistek, je to rozmarný, nenávistný tyran se zálibou v misogynii, homofobii, rasismu, infanticidě, genocidě, filicidě, šíření chorob, megalomanství a sadomasochismu.„
A pak tu máme Ježíše, z jehož učení vysvítá úplně jiný obraz boha, milujícího odpouštějícího atd. Zjednodušeně se dá charakterizovat st.zák. jako, oko za oko zub za zub, zatímco nový zák. jako, on po tobě kamenem ty po něm chlebem. Jenom šílenec mohl umístit starý zákon a nový zákon do jedné knihy. A pokud se najdou jedinci, kteří tam snad něco hledají, musejí si nutně uhnat kvalitní schizofrenii, což se zdá být jako záměr těch, kteří bibli takto zredigovali.
Ostatně církev je toho živým důkazem, káže chudobu a restituuje a restituuje a restituuje..., jistě pro obecné blaho, jako v dobách kdy upalovala a zavírala a konfiskovala.

338906

06.09.2015 14:45

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

čtěte si svou bibli

193.?.?.?

Čtěte si svou bibli a nechte ostatní uctívat, co je jim libo. To podstatné je, jak člověk žije a pokud někoho duchovně zušlechťuje třeba uctívání jabloňových květů, tak je na správné cestě, narozdíl od toho, kdo pro samé knihy nemá čas na život. Vaše biblické disputace nikam nevedou a zbytečně nafukují diskuzi.
Takže pokud vás bible činí lepším, je to dobré, a stejně dobré je pokud jiné činí lepším třeba pochopení Budhy. Že ho nechápete vy, neznamená, že neukazuje stejným směrem jako JK.[smích]

339126

06.09.2015 20:05

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: čtěte si svou bibli

193.?.?.?

Máte pravdu, ale pan opus mi připomíná scény z filmu Světáci, kdy se každý naučil bezvýznamný úsek z kultury, vědy atd. a jakmile zachytil příležitost, tak spustil to co se naučil.
...příkladně ta Marie Kurí Sklodovská.......že ?...
ikyž vlastně příměr úplně nesedí, protože ve Světácích nikomu své pravdy nenutili.

339150

07.09.2015 09:22

Bláznivé stareny!

migrant nebo voják

193.?.?.?

"Fugasi, kdo je to nudista ?" - " Někdo úplně nahej, šéfe" - " A jak se pozná četník?"- " To je někdo úplně voblečenej, šéfe" .
Takže jediný rozdíl je v hadrech. Vezměte milionovou armádu, třeba muslimů, oblečte je do civilu a pošlete do Evropy a projdou třeba až do Londýna jako nůž máslem.
Je to úplná komedie, policajti a vojáci se pokoušejí brzdit hordy nájezdníků holýma rukama, případně slzákem, a ono to jak vidno nefunguje. Jak by asi vypadala situace, kdyby hranice přecházeli ve vojenským..?
Ten dávný trojský kůň byl ze dřeva , ten dnešní je z falešného humanismu.

339176

14.09.2015 21:46

Migrantes ante portas

vo co de

193.?.?.?

Všiml jsem si, když jsme u těch médií, že se až na vyjímky nesnaží zakrývat neomalenost valících se muslimů, ten bordel, který po nich všude zůstává a spoustu jiných rarit. Až by se zdálo, že jde o to, vyvolat co nejsilnější odpor. A za poslední rok zveřejňovaná zvěrstva IS jsou vlastně o tomtéž.
Takže se zdá, že někdo kromě rozvrácení národních států a jejich hodnot v horizontu několika let, nekontrolovatelné invaze bojovníků IS, zároveň hraje kartu vyvolání občanských nepokojů v reálném čase, sekundárně třeba konflikt mezi státy eu. Tudíž ONI mají tak málo času, že se snaží vyvolat konflikt, nebo vytvořit podmínky pro jeho spuštění, za každou cenu.

339439

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 1

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 2

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 0

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,09 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 391,53 Kč
1 unce stříbra
533,73 Kč
Bitcoin
249 979,81 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?