Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 18 různých jmén: <nic>, anonym, Badatel, BeFree, Bronci, Bronci=Lenka, kapor, Lekno, Leon Kreutzfeld, Merlin, Merlin_S, mi88ki, Mirec001, Paul, podkova, TheBigBlue, Ulda, vladuna.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.02.2006 12:00

„Naše“ takypolicie

RE: Aktivni policie

Paul 165.?.?.?

K zajímavmému příspěvku pouze tolik.
Podle mého názoru policie a podsvětí bývají často jedni a ti samí lidé.
V lepším případě je policie neschopná a laxní, v tom horším policie organizovaný zločin přímo řídí. [zahanbení]

93491

13.02.2007 16:32

Hledá se moderátor diskuzí

RE: To je zadarmo?

Leon Kreutzfeld 165.?.?.?

Ale ja jsem nemyslel pet korun za smazany prispevek. Ja myslel, pet korun za moderovany prispevek. Nekde tady pan Stwora uvadel, jak male mnozstvi se jich smaze. Proto se zde vede diskuze kultivovana a v mezich slusnosti.

128674

07.08.2007 11:21

Otrokářský systém vrcholí

To je narez

Leon Kreutzfeld 165.?.?.?

Tento clanek, to je fakt narez jako Na Kovarne. Neco mezi Kerouacem a Hemingwayem. Tempo jak na speedu, ale kratke vety.

Poradim vam pane Skapik, kdyz nechcete tolik pracovat a mit se pritom dobre, musite taky investovat. Za mych mladych casu maminka aby toho vic usila tak zahodila jehlu a investovala do siciho stroje. Dnes kdyz vetsina z vas pracuje v zamestnaneckem pomeru je ten vztah mezi individualni investici a produktivitou trochu mene viditelny, ale porad existuje.

Misto siciho stroje investuje do investicniho fondu. Zrovna ted mate dobrou sanci, protoze my kapitani NWO jsme zaridili kratkodobou korekci a propad cen.

141230

10.08.2007 10:55

Strýčku Same, tvůj bankéř chce s tebou mluvit. Hned!

ChIPAC

Leon Kreutzfeld 165.?.?.?

Je cas zalozit ChIPAC.

141515

03.01.2008 22:27

Klasické české pohádky kritickým okem

cenzura a recenze

Bronci 165.?.?.?

Autor mel zustat u puvodniho zameru. Nebo se na clanek podivat s odstupem. Takovou snusku hlouposti jsem totiz uz dlouho necetla.

Cekala jsem vtipny clanek, ale zasadit "za komunististu tocene" pohadky do reality dneska radoby vtipnymi pripominkami soucasnych skutecnosti (Shengen, EU, hygienici, multikulti, xenofobie) a fakticka slaptnuti vedle (sul neni potreba atd. atp.) dobry napad naprosto zhatily.

Krome jineho autorovi v jeho oblibene pohadce uslo, ze kral nalozil kralovsky poklad ne ze "chce s tím zlatem za Maruškou koupit sůl", ale aby naopak dokazal, ze mel pravdu, a ze ta vdova pokladu neodola a sul mu za nej da. Coz vdova neudelala a dala za pravdu Marusce. Dobre rika, ze "ovcim budu davat lizat smaragdy?" a ze i jeji deti vedi, ze "sul je potreba", coz autor clanku zrejme nevi (mel by konzultovat dietology nebo zit bez soli), a na sve diky panu Werichovi oblibene pohadce ukazal, ze mu uplne usla moralni nota teto klasiky, a hlavne - ze sveho oblibeneho herce v jeho hereckem koncertu ani neposloucha. Take naprosto opominul, ze v tomto koncertu neslo o singl, ale o duo, ale Atakdale pro nej byl zrejme naprosto nepotrebna vedlejsi postava. A ze zrovna improvizovane dialogy dvojice Werich-Burian jsou mnohym narodem citovany nazpamet a jsou soli pohadky, take nevi. Inu, znalosti realii malicko chybi.

Strikne pro potreby sve doby ideova natocena pohadka Pysna princezna (dle B.N. "Potrestana pycha" ) by v autorove podani zrejme pohorela totalne. A presto - i ona je klasikou, a nezbytna pisnicka "ten dela to a ten zas ono" pro komunisticke politrugy a pohlavary je do deje vkusne zakomponovana. Tehdy umeli panove scenariste a reziseri i toto zaobalit a i tato pohadka je soucasti filmoveho pokladu. Autor ji nezna? Skoda, mohl by se poucit. Protoze Cisaruv pekar a Pekaruc cisar ma sve pisnickove pasaze ze stejneho duvodu.

V komunismu jsem vyrustala, vyrustala jsem na techto a ruskych pohadkach, hranych i kreslenych, a neni v dnesni dobe (od 90. let) jedina pohadka, ktera by se jim vyrovnala, ani tem ceskym, ani tem ruskym, byt se nektere podarily.

Na letosni vanoce pripravene dve adaptace Bozeny Nemcove (Tri zivoty, Tri srdce) a Mec Kristalek, jakkoli se napr. J. Strach snazil byl poeticky a jiny, proste na umeni tehdejsi doby nemaji. Mec Kristalek byl bezduchy, navzdory vybornym hercum a jejich vykonum. Tri zivoty nebyly uplne hrozne, ale klasicka Nemcova to take nebyla.

Presto dekuji.

150498

07.07.2008 11:28

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: nevim

Bronci=Lenka 165.?.?.?

Záchrana bílého muže již běží...

http://zelenkova.blog.respekt.cz/c/12731/Agresivni...

a Web Ligy otevřených mužů
http://ilom.webnode.cz/o-nas/.

Tak, a zpet vydelavat ty hodnoty. [smích]

164719

13.01.2009 17:15

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

Druha strana mince...

TheBigBlue 165.?.?.?

http://special.novinky.cz/izrael/
http://eretz.cz/content/view/2021/43/
http://eretz.cz/content/view/7755/125/
http://eretz.cz/content/view/7760/125/
http://atllanka.net/index.php?text=115-pallywood-a-islamofilie
http://www.youtube.com/watch?v=t_B1H-1opys

180831

25.02.2009 10:52

Prý je zamilovanost choroba

Oba pohledy stoji za zvazeni.

Ulda 165.?.?.?

Stejne
jako nam po staleti basnici a spisovatele vnucovali a dodnes vnucuji svuj pohled na lasku ci zamilovanost, je jeji dnesni degradace na uroven pouhe davky oxitocinu minimalne zavadejici.
Jiste, ze dnes dokazeme vysvetlit stavy vedomi pomoci zmen pomeru latek v nasem tele, ale stejne tak dobre muzeme verit v puvodni "basnicke" pojeti teto pravdy.
A jak uz zde bylo uvedeno, dalsim a zcela oddelitelnym tematem je snaha o napasirovani techto pravd do grafu vyvoje HDP, jenz se zda byt v posledni dobe nasim Bohem. Bohem, ke kteremu se vsichni svorne modlime. A neni to nakonec Buh, kdo odedavna stoji za tim honosnym a libym citem, ktery nazyvame zamilovanosti? [zmaten]

184549

03.12.2009 22:17

Pozvánka na hlavní líčení

potrestat Google?

Merlin_S 165.?.?.?

Jestlize provozovatel internetovych novin je trestan ze to "zpristupnil" preklad clanku na svuj web, tak by me zajimalo jestli to slovo "preklad" je take dulezite, nebo jestli totez chteji aplikovat na linkovani originalniho clanku umisteneho nekde na webu. Uz jen umisteni jmena autora a nazvu jeho clanku v Aj je dost na to aby si kazdy pres google clanek nasel a prelozil. Tak kde je ta hranice? Preklad? Link? Pouhe verejne pojmenovani existence autora a dila je propagace?

Jsem zvedavy co by rekl soudce na tohle:

http://translate.google.cz/translate_s?hl=cs&clss=&q=D.+Cassidy+Holocaust&tl=en&sl=cs

Pane Stwora, nechcete na preliceni vytisknout techto par stranek z Googlu a ukazat soudci ze ponekud zaspal dobu a mel by se naucit pouzivat Internet?

206245

09.09.2011 17:44

Nadstandardní blázinec

neduveruju im

podkova 165.?.?.?

- Psychiatrie: na mušku jsme si vzali děti!
http://www.stream.cz/video_world/V_L5KRPoTJ0
http://www.stream.cz/video/219638-psychiatrie-pomoc-nebo-hrozba
- Psychiatry: An industry_of_Death
http://video.google.com/videoplay?docid=-30073771927921128#

252873

Tento clanok zvlastnym sposobom vysvetluje dolezity ciel najvrchnejsieho manazermentu a tym je: " depopulacia ".

253788

05.10.2011 07:46

Novinky v očkování

Nebezpečí excesivního očkování během vývoje mozku: vztah k poruchám autistického spektra

Merlin 165.?.?.?

http://janoch.borec.cz/nemoci/Russell_ockovani.htm...

Vakciny jsou ten "nejlepsi" zpusob jako "omezit" populaci na Zemi.

254505

06.02.2012 12:39

Microsoft kupuje od Mercka eugenickou technologii

Moze to byt pre niektorych sokujuca informacia, avsak virusy neexistuju.

Badatel 165.?.?.?

Virusy nikto zatial nevidel, nie su na to ziadne vedecke dokazy.
video (klik na CC - titulky - cca 4h dokument)

02:16:39 Veď nie sú žiadne dôkazy o tom, že napríklad vírusy ako také existujú.
02:25:43 Ukázal mi, že HIV test, ktorému som sa podrobila, nenájde žiaden HIV, pretože tento vírus ešte nikdy nikde nenašli.
02:26:43 Požiadal som ich, aby mi ukázali dôkaz, kedy bol vírus izolovaný
02:31:05,800 -->
Vírusy, ak teda teraz prichádzame k téme, že vírusy neexistujú, tak môžem povedať: Išla som touto cestou.
Zisťovala som to v Inštitúte Róberta Kocha – a k ničomu som sa nedostala.
Zisťovala som to v mojej nemocenskej poisťovni – neuviedli mi žiadne publikácie.
Ja sama som tou cestou išla. A vyzývam ostatných, aby to tiež urobili tak.
A je to úplne jednoduché. Treba sa iba pýtať:
Kde je tu nejaká vedecká publikácia, v ktorej je uvedený objav a izolácia, čiže dôkaz
nejakého vírusu spôsobujúceho údajne chorobu - osýpky, HIV, kiahne, chrípku – kde je to dokázané?
A takú vám nemôžu uviesť.
atdatd

Ked existuju, preco je to potom tajne a dosial oficialne nepublikovane? Ved o nic tajne by predsa ist nemalo?
--------------------------------- (cely prispevok je zial autoskrateny, tak viacej info najdete niekde na webe)

Osobně se domnívám, že viry nejsou žádné malé samostatné organizmy, které žijí a množí se podobně jako třeba zmenšené bakterie, ale že jsou to pouze výkaly organizmů. Konkrétně bakterií a cizopasníků. Nákaza se tedy nepřenáší tím, že by do člověka proniknul vir a rozmnožil se v něm. Do člověka se dostane bakterie a nebo cizopasník a ten v něm ty viry začne produkovat jako svůj odpad.
Viry samostatné nelze prokázat, ale dají se prokázat reakce na určitý virus. Viry také nesou určité genetické informace, zrovna tak, jako se dají prokázat třeba v moči.
MuDrci mají problém pochopit, proč antibiotika nezabírají na viry - podle mně je docela logické, že odmítají konzumovat výkaly svých kořistí.
Za "virózu" považuji reakci organizmu na zvýšené množství odpadních látek bakterií nebo cizopasníků - dokud je hladina těchto látek pod určitou hranicí, organizmus nereaguje, nebo alespoň nereaguje tak bouřlivě. Pokud hladina stoupne, například proto, že se třeba některé bakterie víc rozmnoží, je tělo jejich výkaly "otráveno" a té otravě se brání. Množství "virů" v těle může také stoupnout při "likvidaci" bakterií nebo cizopasníků, navíc je jasné, že nějaké výkaly/viry produkují i ta "hodná" antibiotika. Zřejmě tady někde bude důvod pro vznik Herxheimerovy reakce.
Při užívání MMS se "chemicky" likviduje všechno, co je kyselejší, než tělu prospívá. Logicky při tom musí vznikat odpad, který bude mít složení velice podobné "virům". Tento odpad musí tělo vyloučit a udržet hladinu toxinů na přijatelné v

262690

20.09.2012 09:56

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: Uz Marx rekl,ze pomoci mamonu znici krestansky svet.

Lekno 165.?.?.?

Diky, chcel som podobnym prispiet, tak mozno aspon takto:

Vysvetlenie dejin

Strucny povod

Pentagon informs Netanyahu, there will be no greater Khazatian emprire

275123

21.09.2012 12:04

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: Uz Marx rekl,ze pomoci mamonu znici krestansky svet.

165.?.?.?

To je trosku nepresne. Ak by si zil v Nemecku ako rolnik, bol by si automaticky v tom case nacista? Adolf.H je baron Rotchild a prepojenie s elitou je rodinna linia, to bol plan elity.
Plan sa nerobi na rok dopredu ale na desatrocia (The Fabians).
Ohladom Noribmerskych zakonov, skus toto (je tam spociatku doktorska pomoc, ale tie dalsie informacie asi prilis nepoznas). Ten isty clovek podal nedavno trestne oznamenie na tieto spolocnosti: linka

275230

Vypada to na smesne divadilko?:

First of all please note that President Ahmajinedad of Iran works for the Khazarian Satanists and is an integral part of their plan to start WW3.
http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2012/02/israel.html


Iranian President Mahmoud Ahmadinejad said Tuesday that a new world order needs to emerge
http://www.video.theblaze.com/shows/index.jsp?content=wilkow

277273

20.11.2014 13:44

Mistr převratů z NED nespouští ČR z očí

Máme smůlu

mi88ki 165.?.?.?

Náš prezident se tomu bude těžko bránit. Na to nemá v záloze zbraně posledního soudu a těch pár grippenů ..., k tomu ještě držených velkým bráchou. Nemluvě o tom velká část degenů s agentem Kárlem 007 v čele, to nedopadne dobře.

321571

20.11.2014 18:48

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Autor se myli

anonym 165.?.?.?

Clanek je peknou ukazkou toho, ze nevzdelany a kriticky neuvazujici clovek si dokaze "logicky" zduvodnit I ty nejvetsi hovadiny. Za vsechno zlo sveta muze jeden Havel, initciativa obcanu bez podpory XX ambasady je I ve veku Facebooku nemozna, vsechno se musi odehravat pod kontrolou tajnych sluzeb, buran je genius, kteremu ostatni zavidi jeho silu. No, je to pekna snuska. Jsem rad, ze podobnelidi nepotkavam casto.

321600

29.04.2015 13:58

Hitler věděl, že válku prohraje

Třeba všechno bylo jinak

mi88ki 165.?.?.?

Někde jsem četl takovou hypotézu, že Hitlerova babička sloužila kdesi v Rakousku u Rothschildů. Poté co jako služebná otěhotněla, musela opustit tuto rodinu. Celé z toho vyšlo, že Dolfík byl vlastně utajeným vnukem Rothschildů a ti později celou jeho "kariéru" sponzorovali a taky mu ušlapávali cestičku na výsluní. Ale ve skutečnosti "využili jeho rétorického talentu" ke svým zájmům, tedy rozpoutání celosvětového konfliktu.
Netvrdím, že ten článek nemohl být jen spekulace, ale osobně taky nevěřím, že by nějaký Rakouský kaprál a neúspěšný malíř dokázal dostat skoro celý svět do války, pokud by za tím nestál v zákulisí někdo důležitější.

332054

04.05.2015 02:57

Zápalná oběť

Nejsem optimista

vladuna 165.?.?.?

Cit.: "Nenechávejme je v tom nebezpečném tranzu, zatřesme s nimi a probuďme je dřív, než je probudí povolávací rozkazy." Ne pani Lenko, jim ten tranz nevideni a neslyseni vyhovuje. A mnohe z nich neprobudi ani ty povolavaci rozkazy. To bude zase jenom mala mensina, ktera zjisti, ze byli podvedeni. Stejne jako s rokem 1989. Kolik je tech, kteri [si] dnes priznaji, ze byli podvedeni?

332256

25.07.2015 00:50

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Znamka jako ve skole: 2.8 [24/7/2015]

vladuna 165.?.?.?

Tak mi z toho plyne, ze nepatrna vetsina je pro noveho Zvedavce; tedy pokud jde o formu.
Pokud je Zvedavec financovan z prispevku, bylo by byvalo patrne lepsi jeste pred rozjetim tohoto projektu usporadat nejakou anketu, jestli ano nebo ne, a jestli ano, pak dalsich par doplnujicich otazek.
Zajimalo by mne, kolik z tech co posilali prispevky prestanou je posilat diky novemu designu a kolik tech, kteri neposilali, posilat zacnou prave pro novy design.

337104

09.12.2015 06:08

Soumrak filosofie a věčné náboženství

RE: Poznamky...

vladuna 165.?.?.?

Na Marcelku z hor se vykaslete a nepiste blbosti.
הֲבֵל הֲבָלִים אָמַר קֹהֶלֶת, הֲבֵל הֲבָלִים הַכֹּל הָבֶל
Vanity of vanities, saith Koheleth; vanity of vanities, all is vanity
Tady to mate v hebrejstine a anglictine.
Pro duch a dech se pouziva רוּחַ a to tam nenajde.
Pred krkolomnymi preklady, ktere hledaji v textech to co tam neni, k potvrzeni vlastnich teorii, davam prednost syrove lingvistice.

342943

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 45 čtenářů částkou 6 716 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konzervativci v Británii zvítězili. Drtivě. Brexit bude!13.12.19 10:53 Británie 3

Hidžábem to začíná12.12.19 11:38 Francie 1

Italské námořnictvo čelí Erdoganovi: Na Kypr dorazila italská fregata Federico Martinengo 10.12.19 21:50 Itálie 1

Turečtí vojáci vyvěsili tureckou vlajku na řeckém ostrově v řece Evros10.12.19 20:19 Řecko 1

Turecká letadla dnes 30x narušila vzdušný prostor Řecka v Egejském moři10.12.19 19:50 Řecko 2

Důkaz o "nezávislosti" průzkumů veřejného mínění10.12.19 14:14 Česká republika 6

Střelec v ostravské nemocnici zabil šest lidí. Neměl legální zbraň10.12.19 11:21 Česká republika 6

EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí10.12.19 11:10 Evropská unie 0

Poslanci chtějí zakázat domobranu10.12.19 11:06 Česká republika 2

Čína zakáže americkou technologii - začíná ná totální technologická válka 09.12.19 20:19 Čína 0

Cultural Enrichment #1309.12.19 19:39 USA 1

Belgie: Muslimský mob podpaluje vánoční strom na náměstí a řve "Allahu akbar"09.12.19 19:27 Belgie 1

Hihi. Chvilkaři se zlobí na Klause mladšího. Nemohou zneužit symbol trikolory09.12.19 17:51 Česká republika 2

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk09.12.19 11:20 USA 1

Chvilkaři proti Babišovi, Sardinky proti Salvinimu - stejný scénář, jak přes kopírák09.12.19 11:15 Itálie 1

Augsburg: Muslimové na vánočních trzích ubili hasiče09.12.19 11:11 Německo 0

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 3

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 3

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 5

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,54 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,98 Kč
100 rublů
36,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 803,92 Kč
1 unce stříbra
387,94 Kč
Bitcoin
166 341,14 Kč

Poslední aktualizace: 14.12.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?