Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 268 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, nikdy.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

03.12.2016 10:14

Putin (konečně) začal čistit Medveděvovu vládu

kéž by i u nás

nikdy 86.?.?.?

došlo k podobnému nekompromisnímu postupu vůči zlodějům a korupčníkům i na nejvyšších místech. Podařil se jen Rath a to jen tou shodou okolností, že už vadil všem politikům bez ohledu na stranu, u jiných se to nikdy nepovedlo a pokud už byla lumpárna neukrytelná, byl potrestán nejbližší zaměstnanec - úředník.

proto to taky u nás vypadá, jak to vypadá. V zemi, kam patří i ta naše ale zdá se nepatří už Rusko, kde odhalení zloděje na vysokém postu je prý útokem na svobodu nás všech, to jinak vypadat nemůže.

353812

03.12.2016 10:10

Prastaré spirituální kořeny rusofobie

nevidím nic nepochopitelného

nikdy 86.?.?.?

v tlaku na Rusko, snaha uloupit bohatství obrovské, zatím v plen nevydané země, je naprosto pochopitelná snaha ze strany těch, jejichž předci ovládali postupně svět tak, že ničili a zabíjeli a plenili, a podobné postupy vykazuje Západ.

jsou to kořeny veskrze materialistické-

Musíme ale konstatovat, že rusofobie u nás nebyla zvykem, nebyla masově cítěna a pokud dnes je silná, pak je to zjevný úspěch západní propagandy a jejích domácích hlasatelů, doufejme však, že jen úspěch prchavý.

353811

13.03.2015 07:05

Úskalí v problematice povinného očkování

Očkování je v pořádku a homeopatie je nesmysl

86.?.?.?

mám dítě, je očkované a to nad zákonnou povinnost a uvažuji ještě o očkování proti žloutence, patrně někdy v létě. Očkování miliony životů zachránilo. Jak vůbec víte, že ty z dětí, které fatálně reagovaly na běžné očkování by reagovaly lépe v případě onemocnění nemocí, před níž je očkování mělo chránit? není pravděpodobnější, že by i onemocnění mělo pro ně osudový průběh?

a nabízet homeopatika, to už hraničí s šílenstvím

329062

13.03.2015 06:59

„Tajný“ puč Victorie Nuland v Gruzii

RE: eurointegrovaná Gruzie ???

86.?.?.?

nevím, co vy jste měl ze zeměpisu, ale Gruzie JE v Evropě, i když není v EU

329061

10.11.2014 10:11

V Norsku dál kradou děti

RE: Fašismus

86.?.?.?

no tak tam nejezděte - je to tak snadné

320696

10.11.2014 10:09

V Norsku dál kradou děti

RE: PETICE ZA JUSTICI!

86.?.?.?

oodsun Němců bylo to nejlepší, co válka ve své hrůze přinesla. Nebýt toho, bylo to tady jako v Jugoslávii. Díky prezidente Beneši

320695

10.11.2014 10:08

V Norsku dál kradou děti

RE: PETICE ZA JUSTICI!

86.?.?.?

no řada z těch ptců neplatí dlouhodobě výživné, tedy sami se jako otcové vyřazují ze hry. Lásce neporučíš

320694

10.11.2014 10:06

V Norsku dál kradou děti

RE: Norsko určitě ví co dělá

86.?.?.?

jistě jejich syn nebyl sám - takové vrahy ze sebe vydala i zcela majoritní společnost a to v nemalé míře. Rasismus a váš a nejen vás příspěvek rasistický je, je zlem a to mimořádným zlem a svědčí o tom, že s vámi něco není v pořádku. Jiné adoptované cikánské děti a je jich většiuna žijí běžným způspobem jsou z nich lékaři, zedníci i učitelky. nechce si své pověry a nezesměšňujte se jimi

320693

10.11.2014 10:03

V Norsku dál kradou děti

RE: vzkaz pro otroky

86.?.?.?

jak to souvisí s nucenou adopcí českých občanů v zahraničí a nemožnost je vrátit do vlasti?

320691

Faktem zůstává, že pokud v diskuzích i na celkem solidních serverech (nikoliv na MF nebo NP) vystoupíte s odsudkem kampaně proti Zemanovi,Rusku... diskutující, zpravidla mladší, jsou z toho celí zoufalí, nechcete-li kývnout na jejich tvrzení a vede si svou a snažíte se protiargumentovat, ukáže se, že jste agresivní člověk, s nímž se diskutovat prostě nedá, protože pořád mele svou. Někeří pak rovnou řeknou - už vás nebudu číst, nechci to poslouchat. Tak i takhle vypadá veřejná diskuze, takto jsme se naučili za "demokracie" diskutovat. V těch slušných diskuzích je to asi strop odsudku, v některých pak jste napadán hrubými urážkami a současně proto, že to vy prý hriubě urážíte (asi neakceptací cizích argumentů)

Zeman ať je jaký chce, je pořád ještě lepší volbou než Schwarzenberg. Jde-li o Dientsbiera, toho jsem v první volbě volila a děkuji osudu, že zvolen nebyl, protože po neúspěchu předvedl neco něuvěřitelného . dupání nožkama rozmazleného fracka, neuvědomila jsem si před první volbou, že je, stejně jako kdysi Ruml, jen papaláškým děckem, kterému se dle jeho mínění nedostalo za socialismu toho, co si měl zasloužit, Zeman není moje krevní skupina, nemám ho ráda a mnohá jeho tvrzení jsou tvrzeními na hlavu padlého (muslimové, ženská práva), ale z toho děsu, který byl k volbě předložen je skutečně nejlepší a Američani by se měli vyrhnout na vymýcení korupce u nich doma, práce je tam dost. Na "tiché Američany" nejsme zvědavi - já aspoň ne.

320689

20.08.2014 09:12

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: my, vlastenci jiného ražení

86.?.?.?

mluvím za jiné než blbé vlastence . a jsem dcerka, která nesnáší hlupáky, lidi netolerantní a skryté nepřiznané homosexuýly, ti bývají totiž hodně agresivní, derklarují přísnou homofobii - ale co to právě vám budu povídat, že [velký smích]

315814

20.08.2014 09:07

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

86.?.?.?

znásilnil? a pak si ho vzala? měla to babička v hlavě v pořádku? v padesátých letech byly nemanželské děti běžně tolerovány, popisujete poměry někdy za Rakouska

315813

20.08.2014 09:06

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

86.?.?.?

homosexualita, jak konstatoval už Konrád Lorenz je i u jiných tvorů nežli lidí a zdá se být, stejně jako asexualita, úspěšnou evoluční strategií právě proto, že homosexuálové nebo asexuálové (včely například) se podílejí na výchově potomků rodiny aniž by prosazovali vlastní a tak přežívá více potomkl než v rodinách bez nich.


Jinak nemylte se, homosexualita a pedofilie jsou zcela odlišné stavy a proto malým dětem stejného pohlaví jako adoptivní rodiče nehrozí o nic větší nebezpečí než v hetero rodinách.


Kdyby měkly děti dávat pučený souhlas, tak by jim muselo být kolem dvaceti a to už se neadoptuje [chechtot]

315812

20.08.2014 09:01

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

86.?.?.?

tedy to nechápu - problém? Dítě tyto kontakty jistě nevnímá jako prioritně sexuální, ale jako cizové a ty probíhají třeba mezi tatíkem a jeho tatíkem, dědečkem, políben a pohlazen je i potomek z dřívějšího vztahu nebo neteř na návštěvě. Kdyby se sexualita dala odkoukat, jak to, že mají heterosexuálové také homosexuální děti? [chechtot]

315811

20.08.2014 08:58

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

86.?.?.?

jsem rodič a pozoruju, že šikana není pro rodiče, ať takové nebo makové, ale proto, že dítě neumí najít cestu ke kolektivu nebo kolektiv sám není v pořádku (vede ho agresivní blbec, je to stejné jako v politice), rozhodně je i všem ostatní dětem jedno s kým spí rodiče jejich kamarádů, jistě o tom promluví, jistě zašprýmují - ale to je asi všechno Nakonec budou i závidět- kolik dětí s heterosexuálními rodiči s nimi oběma žije ve společné domácnosti? a kolik jich má několik matek i otců?

315810

15.08.2014 06:55

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

86.?.?.?

podle mně je dětem naprosto jedno, s kým spí jeho ridiče, ba dokonce své rodiče jako bytosti sexuáolní nevnímá a ani vnímat nechce. a oplzlosti jsou všude kolem nás, podívejte se na novinky . nedočtete se tam, co která hvězdičk umí, ale jak jí vykouklo prso takže tak

315448

15.08.2014 06:52

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

86.?.?.?

no promiňte, jak jste byl nucen žít ve vztahu, který vám nevyhovoval? kdo vás nutil se ženit? já naopak to, že homosexuál/sexuálka) oklame partnera opačného pohlaví a ať ze zbabělosti, touhy po dětech, snaze vyhovět okolí s ním naváže vztah, který je ze strany homosexuála podvodem, ba dokonce s ním má děti, považuji za tak odporné a neodpustitelné, že se heterosexuální využitý partner musí cítit léta pošpiněn.
Jinak mi homosexuálové ani jejich slavnostui ba ani případná adopce dětí vůbec nevadí - jak asi by se měli děti vyjadřovat - třeba tříleté, ř¨čtyřleté k tomu, že je chtějí adoptovat dva tatínci nebo dvě maminky?
PArazitování na druhém partnerovi mi ale vadí, nkdyby se to stalo mně, nikdy bych to partnerovi neodpustila

315447

15.08.2014 06:46

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

my, vlastenci jiného ražení

86.?.?.?

se jiným lidem do jejich soukromí nepleteme, nemyslíme si, že by sexuální orientace byla rozhodující pro hodnocení člověka, sneseme i pride parade, nakonec obscénnost, kterou nškteří účastníci předehrávají se ničm neličí od téhož v mnoha časopisech pro pány programech pro tytéž a nakonec s náznakem i v reklamách. Takže, milí homosexuálové, užijte si svůj svátek opravdu parádně a pokud máte v sobě dost lásky a trpělivosti a schopnosti pečovat, přeju vám i tu adopci dítěte. Rodina je skupina lidí, kteří k sobě mají vztah, obyčejně je to vážně žena, muž a děti, ale rozhodně to tak nemusí být vždy.

315446

28.07.2014 06:46

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

vzhledem k tomu, že lidstvo válčí v podstatě plynule a po staletí,

86.?.?.?

nikdy neexistovalo jako běžné po dobu dětství vyrůstat s oběma rodiči - moji prarodiče a to všichni vyrůstali jen s matkami - otcové padli za první světové, jejich rodiče vyrůstali jen s matkami . otcové padli v různých rakouských vojenských dobrodružstvích a zemřeli na pracovní úrazy,znám rodiny, kde po smrti matky na TBC vyrůstaly pro změnu jen s otcem nebo jako "obecní děti" po smrti obou rodičů takže život s mamkou a taťkou jako běžný způsob dětství nebyl běžným nikdy. - a vyrostli lidé významní a řádní. Funkční rodina je ta, která dítěti zabezpečí citové i sociální zázemí a je jedno, zda je velká nebo malá, zda je obvyklá nebo jednopohlavní - některé to má jednodušší, třeba ta s babičkami a dědečky, ale jinak je to v podstatě jedno.

314187

28.07.2014 06:36

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

RE: ševče, drž se svého kopyta - tedy veteriny

86.?.?.?

čert je schován v tom "stejně vybavené" spermie ani vajíčka, byť je produkuje jeden jedinec nejsou žádné a žádná "stejně" vybaveny, každá nese svou specifickou soupravu genů, takže se v rodině klidně narodí blonďák i černovlasý, blbec i inteligent a to vše ze stejných rodičů - asi to nejsem já, kdo by si měl něco přečíst o genetice. Taky o jiných tvorech to platí - černá kočka a zrzavý kocour budou mít barevně (i povahově) tak pestrou skladbu koťat, jakoby to snad ani nebyli sourozenci.

314186

28.07.2014 06:29

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

škoda, že lidé, jako je autor,

86.?.?.?

jako je Carla del Ponteová a podobné vždy prokouknou až v okamžiku, kdy je už služba pravým démonům, jak je autor nazývá, neživí. Dokud je živí, slouží do roztrhání těla, pracují na nespravedlnosti jako koně a celkem to skousnou. Později ovšem, aby ukonejšili hlas svého svědomí, začnou pouštět po kapkách pravdu - svou roli ve lži ale nikterak nezhodnotí. Proto nemají mé uznání ať dnes říkají cokoliv.

314185

22.07.2014 09:19

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

zcela s článkem souhlasím

86.?.?.?

i když , abych pravdu řekla, Palestince, jejich chování k ženám, rozhodně nemusím, v tomto mají naprostou pravdu

313735

22.07.2014 09:14

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

ševče, drž se svého kopyta - tedy veteriny

86.?.?.?

protože jinak je to snůška blábolů . polopravd, neopodstatněných domněnek a naprostých blbostí. Třeba to, že deti ze stejné rodiny mají stejné zděděné, to je blbost, každý člověk (s výjimkou identických tedy jednovaječných dvojčat - i každý jiný tvor na zemi) si nese zcela jedinečnou genetickou výbavu , takže jedno díte v rodině můře být dobrák od kosti a druhé vrah (doporučuji knířku Krev mé krve). prostě jsou to žvásty

313734

15.06.2014 15:32

Politické procesy padesátých let

RE: Priciny antisemitismu...

86.?.?.?

vaše názory jsou odporné, a to je ještě lichotka. Tedy 6 milionů mrtvých je vám málo, vy licitujete většími počty z jiné skupiny? slyšíte se? co kdyby tam, ve frontě na sprchu smrti stála vaše maminka a vy zatím v jiném pochodu odcházel ještě pár týdnů dřít, taky byste to tak viděl?
Zahynulo podle vás židů málo? kdyby jich bylo třeba 9 milionů, byl byste spokojenější? že se nestydíte.

Ano, Slovanů také zahynulo mnoho a je chyba nás ( i vás), že jejich obětí nevzpomínáme, ale víme o nich, ba, víme. To ale neznamená, že ať Slovanů zahynulo sebevíce, ostatní oběti jsou umenšeny.

Židé prošli tím, čím by prošli i Slované, hromadným vybíjením a mnohdy, zejména ti polští, se setkali s vrahy, tentokrát Slovany, i ve vlastních vsích. To je ostuda.

Toho si všimne i slepý, že pro jisté lidi je holocaust dobrým kšeftem, ať jsou to určití izraelští politici, nebo rasisti vašeho kalibru, jste vy i oni jednoho rodu.
Já žasnu, že se můžete podívat na hromady dětských botiček, zavražděných židovských dětí třeba v Osvětimi a pak ze sebe vypotit něco tak odporného. a to ještě vám připomínám, že mnohé z těch židovských obětí samo sebe vnímalo jako příslušníka jiných národů, jako Němce, Čecha, Poláka...
Vy , rasisti všeho druhu jste nebezpeční pro společnost a patříte potrestat, hodujete na mrtvých a je třeba se váš štítit. Je dobře, když vám to co nejvíce lidí řekne. snad budete mít dobré spaní a nebude se vám zdát o výhni pece, kam vás hážou živého. Neumírají masy, tisíce a miliony, umírá každý člověk sám . I vy

311679

15.06.2014 07:49

Politické procesy padesátých let

RE: Tomu clanku se neda neverit ......

86.?.?.?

lituju vašeho příbuzného, žer jako vězeň těžil uran, ale nenapadlo vás, že uran ( a uhlí a kámen, písek, kaolin...) se těžil i dávno před komunismem a taky ho těžili lidé . co myslíte, byl to jejich sen, dělat těžkou a nebezpečnou a mizerně placenou práci nebo k tomu byli sociálními podmínkami, nutností přežít, nuceni, Třeba by z nich byli umělci, třeba vědci, ale bohužel, museli těžit.

311670

15.06.2014 07:45

Politické procesy padesátých let

RE: velmi zajímavý článek,

86.?.?.?

já tedy váš dotaz nechápu, ale pokud pochoduje skupina lidí (rasisti) na Romy, a říkají, že jsou Češi, pak Češi jsou, pokud jakákoliv skupina o sobě smýšlí jako o Češích, pak taky Čechy jsou - nechápu, co je na tom divného. jsou Čechy i kdyby byli zeleně puntíčkovaní a narodili se na Marsu. Pokud jiná parta přepadne zase jiné lidi a řva na ně "bílé svině" jsou to taky rasisti , ale národnostě jsou těmi, za koho se považují¨Váš obrat "vaše české pochody na romy" je rovněž rasistický. Já na romy žádný pochod nevedu, ani neřádím dlouho do noci, nekradu a nekřičím "nic než národ", nicméně jsem Češka - chci Češkou být po celý život.

311669

15.06.2014 07:38

Politické procesy padesátých let

RE: somarina

86.?.?.?

vy máte ale v dějepise nedostatky . víte proč došlo k bolševizaci ?
protože ČSSD stejně jako dnes se pěkne sžila s kapitálem a neprosazovala zájmy svých voličů, naopak, podílela se proti nim na obchodech kapitálu i na jeho podvodech, zklamala své voliče, dokonce je okradla - případ Lidový dům- a nakonec vidíme, jak moc prolidové jsou SD strany dnes - nestojí za nic.

V současnosti i některé KS strany šly touto cestou, Itálie, Francie a během jednoho, dvou volebních období byly v háji - lidé jsou dnes chytřejší a kolaborující strany nevolí, jenže SD strany jsou už jako kolaboranti vnímány tak dlouho, že je to jejich znak.

311668

15.06.2014 07:32

Politické procesy padesátých let

RE: take este raz

86.?.?.?

zklamu vás, píšete blbosti, můj předek by zakládajícím členem KSČ a nebyl žid ani omylem, jsou to jen jecy

311667

15.06.2014 07:30

Politické procesy padesátých let

RE: Priciny antisemitismu...

86.?.?.?

antisemitismus je rasismus jako každý jiný a stál za jedním z největších vyvražďovacích akcí, za genocidu. Já se musím divit tomu, že vám není hanba něco tak odporného, jako antisemitské tlachy vypouštět z úst. Kdyby vaše DNA prošla diagnostikou, koukal byste, vsadím se, jako puk. My, lidé v Evropě i jinde pocházíme všichni z malé lidské skupinky a kromě Afričanů pak ještě jen z jejího kousíčku, který se dostal na sever. Já se musím štítit všech rasistů, antisemity nevyjímaje a to i přesto, že stejné blbosti, ale o Palestincích píše deník Eretz a stejně idiotsky tam reagují diskutující na to, když se dozvědí, že jsou jejich postoje rasistické.

Není mezi vámi rozdílu, mezi Kukluxklanem, mezi antisemity, mezi sionisty, ... jste stejní a stejně nechutní.
Nechápu takové uvažování a pokud skutečně nějakýá skupina představuje zlo, jste to vy, uminutí rasisté. Zametejte před svými prahy a pak si vyprávějte pověry sami mezi sebou, Židé jsou národem jako každý jiný, nejsou ani lepší ani horší než ostatní, ale už tváří v tvář lidským obětem dětským obětem z jejich řad, které byli zabity lidmi vašeho smýšlení, byste se měli stydět.

311666

13.06.2014 16:12

Politické procesy padesátých let

RE: ideologie

86.?.?.?

souhlasím

311617

13.06.2014 16:10

Politické procesy padesátých let

RE: Jako vzdy,cesky narod tosezrali s navijakem,lidove receno.

86.?.?.?

když čtu podobné výblitky, pak si říkám jako správný ateista - bože bože, do kohos to duši dal. jděte se vycpat se svým antisemitismem, jste už opravdu směšní

311616

13.06.2014 16:09

Politické procesy padesátých let

RE: Ja to znam jinak

86.?.?.?

kolektivizace zemědělství znamenala, že jsme měli jedno z nejlepších zemědělství na světě - teď máme pěkné úhory s vlčími máky a lebedou. Kolektivizace znamenala, že ti, kdo odpracovali většinu zemědělské výroby na ní také participovali a ne jako žebráci, ale jako hospodáři - byla správná jako cesta

311615

13.06.2014 16:07

Politické procesy padesátých let

RE: Nevinní komunisté?

86.?.?.?

opravdu zajímavé by bylo vědět (a to třeba rozsudkem ne rodinnými pověstmi) za co byli vaši příbuzní odsouzeni. Protože vybavte si hodiny dějepisu, existovali vrazi (vražda Anny Kvášové například), existovali zapalovači družstevních stohů, a mnozí další, kteří cíleně a násilně se snažili škodit ČSR - a musím vám říci, že pak byli odsuizeni správně a sprvavedlivě

311614

13.06.2014 16:05

Politické procesy padesátých let

RE: Slansky nevinny...

86.?.?.?

váš nick vás plně charakterizuje

311613

13.06.2014 16:02

Politické procesy padesátých let

velmi zajímavý článek,

86.?.?.?

i já si myslím, že kdyby nebyl proti nejprve sovětskému Rusku a pak proti všem státům soc, soustavy veden ekonomický a ideologický i informační boj, nikdy by se nestalo to, co se stalo, patrně by socialismus se ctí obstál a byl lákavý dosud , nicméně myslím si rovněž, že představitelé SSR a ostatních států neměli tak lehkověrně skočit na špek podobným dezinformacím, nebyli to už nezkušení začínající politici, ale politici, kteří zažili druhou světovou,. pokud už na špek skočili, neměli nikdy dopustit tresty smrti - protože lidský život považuje právě jejich ideologie za hodnotu nejvyšší.
a k ostatním příspěvkům . Slánský nebyl Žid, byl to Čech, protože každý je tím, kým se cítí být a rasista je rasistou, ať se děje co se děje.

311612

10.06.2014 11:31

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

RE: Názor měšťáka co prd ví o přírodě

86.?.?.?

no to se tedy pletete, z údajů, které jistě budou dosrupné i na internetu je jasné, že třeba srnčí se pořád zmenšuje - že by proto, že silné kusy se podílejí na budoucích populacích nebo spíš proto, že skončí na talíři? a parůžky na chatě?

311408

10.06.2014 11:29

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

naprosto souhlasím,

86.?.?.?

doba. kdyby myslivci jen pomáhali jako každý predátor přežití nejsilnějších kusů a urychlovali smrt, která už přicházela (zranění) jsou hudbou budoucnosti, zatím kromě povolených odstřelů - střílíme ty nejlepší kusy, kdo by se staral o genetiku, ještě si trošku upytlačíme navíc (můj soused je myslivec i se svým i syny, vidím to, je to prostě prostřený talíř pro fajnšmekry, no ale šlechta a placené revíry to tedy nevylepší

311406

10.06.2014 10:28

Převrat v Abcházii

podle mne je to základní lidské právu

86.?.?.?

svrhnout špatnou vládu

311400

03.06.2014 15:30

Vláda nesplnila naše požadavky, Majdan nerozpustíme!

takže o Kyjevě budou rozhodovat lidé (všichni Kyjevané nebo jen ti z Majdanu?)

86.?.?.?

a o budoucnosti východní a jižní Ukrajiny budou rozhodovat taky jen oni a kromě nich ještě lupiči a loupežníci?

311018

03.06.2014 15:15

„Velký Izrael“ a „mizení“ Palestiny

RE: Původ Židů a Palestinců? Imigrace...

86.?.?.?

no, zase tak liduprázdná nebyla - Jeruzalém stál a byl osídlen, města při pobřeží rovněž (např. Haifa)přístavy... takže tak. Jinak k pašování zbraní Palestinci - i nám v době německé okupace byly shazovány zbraně a Palestinci je potřebují, kdyby nebojovali, už by na těch místech nežili a Velký Izrael by existoval.
Palestinští bojovníci jsou podle všech pravidel partyzáni a vedou partyzánskou válku a tu lze vést i proti civilům na obsazených územích, Ovšem krutost, kterou se právě tato válka vyznačuje, je podle mne způsobena jednak dlouhým trváním, jednak beznadějí a celkový zvlčením původně jen odbojníků - válka lidi prostě zkazí. Boje frakcí i během zápasu, který rozhodně nemá vítězství na dosah, je naprosto a zcela běžné.
Rovněž palestinské vedení nese obrovský díl viny, za ty peníze, které od světa Palestinci dostali, už mohli vyslat tisíce svých dětí studovat do celého světa, přinést domů vědu, technologie, znalosti a těmi by zvítězili rozhodně rychleji a snadněji než šátky na hlavách a ženy zakrytými obličeji.
Palestinci jdou ve vývoji své komunity dozadu místo vpřed a to je chyba. Ovšem válka samozřejmě ničí i Izraelce, i jejich společnost je rozhádaná a netáhne za jeden provaz a navíc, násilníci se po bojích taky u nich vracejí domů. Kolik přepadení, kolik vražd a kolik domácího násilí mají na obou stranách na svědomí ti, kdo si mysleli, že bojují za svatou věc (každý ale za jinou), ale kdysi, teď dovedou jen zabíjet

311017

03.06.2014 14:51

„Velký Izrael“ a „mizení“ Palestiny

RE: jak nálézt utrpením pochopení,soucit a souvislosti.

86.?.?.?

kým však byl v předchozím životě ten nebohý kůň?

311015

03.06.2014 14:49

„Velký Izrael“ a „mizení“ Palestiny

poznámka editora je zcela mimo mísu

86.?.?.?

je zcela a naprosto jedno, kdo je kdo geneticky, podstatné je, kdo se kým cítí, kdo se kde cítí doma. Podle mého soudu bylo mimořádnou chybou, která svědčí o tom, že národy Asie /Afriky..) nebyly považovány za nám rovné, už to, že byl stát Izrael vytvořen na cizím území, Mandát VB není v tomto žádným argumentem, to přece samo o sobě bylo výsledkem loupeže. Chybou bylo, že se nejednalo s usedlíky na území Palestiny a na jejich postoj nebyl brán zřetel, případně že nebyl změněn jednáním.
Takto hříchy Němců vůči židům i Židům ( a taky hříchy Poláků,Ukrajinců...) platí někdo úplně jiný. o tom hlasovaly státy, které nebyly tam, v Palestině, doma, bylo to vrchnostenské rozhodnutí. Třeba by bývali tehdejší Palestinci území prodali - prý to byla poušť a Němci to měli koupit pro své oběti.
Dnes jsme se však posunuli, už tam v bývalé Palestině, jsou doma generace původně evropských obyvatel, narodily se jim tam děti, vyrostly tam, už je odtud nikdo nedostane a je úplně jedno, zda jsou to geneticky Chazaři, Sumerové, Egypťané nebo Germáni , jsou tam už doma.
Podle mého soudu mír nenastane do té doby, dokud přes mezistupeň dvoustátí,kde žádný ze států však nebude charakterizován náboženstvím nebo jednou národností,přejde vývoj k federaci dvou rovnoprávných republik. Nakonec k době mají jak Židé tak Arabové i Palestinci, tedy muslimové, docela blízko od příšerného rituálního podřezávání zvířat po dívání se na ženy skrz prsty.

311014

19.05.2014 09:19

Svět jako továrna na popelníčky

páni, to je pěkný šťavnatý článek,

86.?.?.?

opravdu jsem se pobavila a kromě toho autor uvedl pravdivé argumenty, možná že ne kompletní, ale pravdivé ano, díky

310266

12.05.2014 06:10

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

RE: Jaké štěstí jmenovat se Goldstein

86.?.?.?

léčíte se?

310011

08.05.2014 07:48

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

RE: Důkazní váha psychologických znaleckých posudků

86.?.?.?

to je vážně moc zajímavé, můžete sem dát odkaz?

309861

05.05.2014 21:34

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

86.?.?.?

je mi líto, ale vy i váš předřečník žijete v iluzích v pověrách a o profesi advokáta nevíte nic a taky ne o jejich možnostech. To, že právo aspoň u nás v ČR je stále více formální, že stále méně usiluje o zjištění pravdy a dává přednost naplnění formalit, to je jasné - ale advokáti za to nemohou.V naše parlamentu mám za to že jsem někde četla, převažují lékaři a co provedli se zdravotnictvím? hanba mluvit.

309657

05.05.2014 08:10

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

86.?.?.?

a zedníkovi, který vám staví dům jde o co? a učiteli, který učí vaše děti? každému jde TAKY o prachy, protože sám musí žít a platit, ale ošidit klienta úmyslně , to je opravdu výjimka, stejná, jako když vám prodají v obchodě kyselé mléko, není to pravidlem. až budou advokáti brát plat od státu pevný a srovnatelný se státními zástupci či soudci, pak budou pro lidi pracovat zdarma

309571

05.05.2014 08:05

Washington usiluje o zánik Ruska

i já se bojím, že válka o ruské nerostné bohatství začíná

86.?.?.?

a jen věřím, že Rusko dokáže najít ještě jednou mírové řešení, protože jinak i po nás bude veta

309570

04.05.2014 21:11

Několik faktů o Putinovi

RE: Článek obsahuje nesmysly a lži.

86.?.?.?

já se cítím manipulována naopak protiruskými médii, obhajují neobahjitelné a chovají se, jako bychom tady u toho všichni nebyli. Zajímavé je to, že antiruská propaganda přiměla řadu lidí, kteří léta nemluvili k tomu, aby se za Rusko postavili - my nejsme tak hloupí a chápeme o co jde. V Rusku je toho jistě hodně ke kritice i u Putina, ale oni jsou v nebezpečí života, chystají se na ně (i naše armáda ) a to se nesmí stát. Srovnávat Rusko a Ameriku a úplně mimo, Amerika na každé ze světových válek vydělala, sama své území v polovině devatenáctého století násilně rozšířila o oblasti dříve mexické, Rusko bylo z hlediska běžných lidé chudé, prodělalo industrializaci za velice těžkých podmínek, vydrželo tři veliká napadení svého území, přes to je silné a po odchodu Jelcina stále silnější, to je podstatné. Rusko je naděje

309526

04.05.2014 12:29

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

86.?.?.?

je to tak, že svému klientovi pomůžou a vám přijde, že vám uškodili, je vaše věc. a poradím - nechoďte za nimi, není to povinné

309445

04.05.2014 07:38

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

86.?.?.?

souhlasím s vámi s tou výhradou, že právě mladá generace má blíže ke stádnímu chování mezi svými ( a k naprostému pocitu individuální výjimečnosti ve vztahu k jiným generacím) a proto jsou více manipulováni - prostě se bojí mezi přáteli říkat něco jiného, než je požadováno. Lze jen doufat, že i u této generace rozum zvítězí a hlava plná vlastních myšlenek je taky dá veřejně najevo.Nemluvím o jednotlivcích, ale o tendenci.
ano, i lidé vzdělaní (i ta tlupa advokátů a asi i lékařů, učitelů, inženýrů, zootechniků, chovatelů, překladatelů....) se dají ošidit jak politiky tak obyčejnými podvodníky.
A advokáti pokud jste to už zmínila ani učitelé a ti další lidé se vzdělání, se nevzdělávali prioritně proto, aby mohli někomu ubližovat s mít strach - dovím se, že vy, odpůrkyně škatulkování tak pevně škatulkujete právě advokáty - něco vám prohráli? Lidé se vzdělávají proto, aby mohli vykonávat profese, jejich cílem je pomoci jiným a au advokátů to platí taky. [velký smích]

309431

04.05.2014 07:31

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: Na co Rusko čeká?

86.?.?.?

když je to smutné, kdyby Rusko zasáhlo, ohrozilo by nás všechny válkou, která by opatrně skončila jako jaderná a hádejte, kdo by na evropském bojišti použil tyto zbraně jako první - ten, kdo je tady doma nebo někdo jiný? Putin dělá, co musí.

309430

03.05.2014 22:13

Několik faktů o Putinovi

Putin je jistě mimořádný státník

86.?.?.?

nadaný politik a to i praktický, má určitě schopnost obklopit se solidními a loajálními lidmi, má vizi, ví, co chce pro Rusko, po kecálkovi Gorbačovovi a opilci Jelcinovi svěží vítr, ale není to žádný nadčlověk, trochu mne ty ódy zarážejí, to, co dělá, nedělá sám, umí zvolit lidi, umí je patrně i nadchnout a s nimi spolupracovat. Současně to není žádné dobračisko, že by se rozplakal nad bezprizorným děckem asi nečekejme,není dobře dělat byť v nadsázce z lidí polobohy.

309408

03.05.2014 22:08

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

86.?.?.?

to, co vy nazýváte lacinou licoměrnou přetvářkou, já nazývám dát prostor různým názorům.
V každém případě jsem stoprocentně přesvědčena jak o tom, že pan Dolejší je neobjektivní a protirusky zaujatý, tak i o tom, že takový není úmyslně ani v ničích službách, ale zkrátka neumí na cokoliv, spojeného s Ruskem nahlížet ani se snahou po objektivitě.
Skoro mi to připadá, jako by se mu nejvíce svět zavděčil, kdyby Rusko napadl. No a pak Čulík dává slovo i jiným názorů, citacím , skoro můžu říci, že jeho snaha po pestrosti názorů je neobvyklá v našich luzích a hájích.
Neříkám, že blisty jsou dokonalé, starosti britských akademiků jdou vážně mimo mne, taky každého lumpa nemusím hned otřít trochu antikomunistické rétoriky, ani nepovažuji za výborné tvrdit, že třeba na UKrajině dnes je na tom Západ a Rusko s vměšováním stejně, ono je rozdíl bránit se lupiči za vraty a rozdíl vypravit se loupit, takže Rusko v tomto konfliktu má mé naprosté sympatie, je v právu, ale ať tak či tak, pouze blisty jako periodiku a deník nabízejí rozličné názory, takže díky aspoń za ně.

309405

03.05.2014 18:15

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

86.?.?.?

tedy já to vidím jinak Čulík dává prostor rozličným názorům (nejvíce ho ale zajímají osudy pedagogů ve Velké Británii) a pokud se pana Dolejšího týká, není schopen vidět své protiruské brýle, neumí to zkrátka, ale nehledala bych za tím nějaký zlý úmysl.I když i já tam postrádám Kotrbu, Víta ještě že se občas objeví pan Jerman

309371

03.05.2014 18:11

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

86.?.?.?

léčíte se s tím zastydlým antisemitismem?

309369

29.04.2014 12:46

Putinovo dilema

já myslím (doufám),

86.?.?.?

že Putinovo Rusko už se nenechá zblbnout nějakým Jelcinem, že se udrží a bude sílit, protože je to pro svět jediná naděje na nasazení uzdy naprosto zdivočelým americkým politikům a zbrojařům, nechali by nás zemřít všechny jen pro svůj zisk.

309153

12.04.2014 08:29

Do světa se vrací válečný stav

RE: Zmatení pojmů

86.?.?.?

jsem spokojena s tím, že vám došly argumenty. Rasa, plemeno a druh nejsou pojmy, které označují totožné věci snad bych mohla připustit, že poddruh je v jistím slova smyslu přírodním výběrem vytvořené plemeno, ale opravdu jen se zavřenýma oběma očima. Všechny národy vedly výboje (možná), ale jen některé v novověku vybily téměř celé kontinenty a jen některé třeba ještě v sedmdesátých letech minulého století prováděly nevyžádanou sterilizaci domorodých žen, jako třeba představitelé australských bělochů (vaší oblíbené skupiny) a kradli děti stejných domorodců, aby je podrobili převýchově, a třeba Austrálci jsou samostatnou skupinou, nejsou to ani černoši, ani běloši, ani asiaté.....vy chytrej a otroctví nyní bují v arabském světe (zejména a to jsou dle vaší vlastní kategorizace shora taky běloši [chechtot] jo a kde církem hovoří o tzv. dědičném hříchu v souvislosti s tzv. mícháním ras? když právě malá Asie, jih Evropy se míchaly už od pradávna?

308331

11.04.2014 12:13

Do světa se vrací válečný stav

RE: Zmatení pojmů

86.?.?.?

prosím vás, co to placáte? rasismem je to, co staví jedny lidi proti druhý, hledá to, co neexistuje, hledá zdůvodnění nadřazení jedněch nad druhými jako objektivní a nutnou skutečnost a antisemitismus je forma rasismu, stejně jako antipalestinismus, kterým se vyznačuje třeba deník Eretz, je jím rovněž anticiganismus atd atd.Sionismus a antisemitismus a všechny ostatní rasismy nebo projevy nadřazenosti třeba pro pohlaví /machismus), jsou kvítky z téže čertovy zahrádky. Pokud se někdo cítí příslušníkem národa, pak jím je - co na to nemlžete pochopit? nemusí mít žádné zkoušky a předpoklady ani znát řeč, pocházet z předků- stačí, když se příslušníkem toho kterého národa prostě cítí. a mezi všemi národy jsou lidé zblblí rasismem a potřebou někoho jiného ponížit, abych se já cítil lépe - to bohužel platí i o Češích

308299

11.04.2014 12:06

Do světa se vrací válečný stav

RE: Zmatení pojmů

86.?.?.?

vážně si ráda popovídám s odborníkem vašeho ražení, mám šestileté dítě a ta diskuze je dost podobná. [překvapení]
Takže - to, co vy nazýváte "rasami" a co v čisté podobě neexistuje snad nikde, je běžný produkt života (jen tak, pro pořádek, vím že vám, znalci zbytečně, připomínám, že koncovka _ismus je pořád se -s tedy rasismus nikoliv rasizmus, snad až při příští změně pravidel dojde na vaše pojetí).Je to produkt obyčejné náhody, kde v jaké skupině jaké znaky získaly převahu, ty se tam utvrdily a převážily. Nakonec existuje velmi vážně braná domněnka, že naši předci vypadali podobně jako dnešní Křováci, u kterých se objevují v podstatě všechny znaky ostatních "ras", barva pleti, typ vlasů ba i to orientální víčko.
Tedy náhoda mohla přinést i to, že v Evropě budou šikmoocí lidé a v Asii modroocí blonďáci , takže tolik k vaší "zásadní poznámce". Lidé jsou jedním druhem v podstatě s minimálními odlišnostmi (nemluvím o odlišnostech jednotlivců). Liší se nedůležitými vnějšími znaky, nikoliv schopnostmi, nejsou tedy rozhodně "jiní" v tom vašem podivném slova smyslu, jsou stejní, jsme jeden druh a důkazem je to, že lidé všech barev a provedení spolu mají životaschopné a dalšího rozmnožování schopné potomky. samozřejmě, že prosazení se jednotlivců s určitými odlišnostmi v konkrétním prostředí úspěšnějším vedlo i k tomu, že například v Africe je více lidí se srpkovitou anémií - zkrátka se tato dnes vada udržela více v populaci proto, že se v daném prostředí osvědčila.


Zatím, největší problémy v soužití s jinými osvědčili sami Evropané, na jejichž kontě jsou vybité civilizace i celé národy. Michání lidí (genetické) je naprosto v pořádku, každý míšenec je v lepší zdravotní kondici a zpravidla i větší nežli nemíšenec, to platí všeobecně bez ohledu na rasu, tedy geneticky od sebe vzdálenější lidé mají větší šanci na zdatnější potomky, platí to u zvířat a u lidí jakbysmet. Takže je jen ku prospěchu.

a jinak, ano, pochopil jste to správně, jsme nepřetržitou šňůrou matek a otců spojeni všichni živí na planetě spolu, tedy i ta žížala a vy jste vlastně vzdálení bratranci až na to, že ona snad jen zatím je druhem úspěšnějším, protože existuje o dost déle než my, lidé. a ano, z hlediska přírody jsme si všichni také rovni - nebo snad si myslíte , že antropocentrismus je v živočišné říši převažuje?

a pojem "rasa" se už dávno, pradávno nepoužívá ani u zvířat jsou to buď druhy u zvířat divokých (poddruhy) nebo plemena u zvířat domestikovaných, Probuďte se, středověk skončil.

vaše termíny pro jakési zařazení lidí jsou už dávno pasé, bývaly i jiné a jsou taky v pytli, jsme prostě jen lidé takoví i makoví, lidé. [chechtot]

308297

11.04.2014 07:09

Do světa se vrací válečný stav

RE: Zmatení pojmů

86.?.?.?

máte patrně vážné potíže s pochopením psaného textu, ale nic, dnes existují výukové metody, které vám pomohou toto zvláštnost zvládnout.
Tedy znovu - antisemitismus je výraz, který se vžil pro rasistický odpor k židům, neracionální a hloupý stejně jako i jiné rasismy.
Ano, rasismus je cejch, jímž si ten, kdo má potíže se sebevědomím, snaží vytvořit svět se skupinou lidí, kteří jsou mu již svým zrozením podřízeni - a je směšný a nebezpečný .
Lidé nepocházejí z opice, ani opice nepocházejí z opice a ani lidoopi nepocházejí z opice, pouze tyto tři skupiny primátů mají svého společného předka, od hlavní linie z něj pocházející se v průběhu věků oddělovaly linie shora uvedené a zahájily samostatný vývoj. /někdy má člověk pocit, že k oddělení teprve dojde - u některých jednotlivců).
Skutečnost, že lidé jako primáti (hominidé) vznikli v Africe je nejen všeobecně přijímána jako hypotéza, ale již prokázána jak kosterními nálezy tak nálezy zbytků činnosti tak rovněž genetickým průzkumem, který jednak potvrdil, že lidé vznikli jako jediný druh (nepotvrdil se tedy předpoklad Číňanů, že oni maji jiného nejbližšího předka), bylo také tímto způsobem zjištěno, které skupiny se oddělovaly od afrického výsadku a přibližně i kde, je z toho jasné, že z Afriky odešlo několik skupin, jedna jediná pak byla předkem všech neafričanů. Tedy, k vašemu zármutku Židů, nežidů, Čechů. Rusů, Španělů a Indiánů a Číňanů a Indů a...

Proto jsou Afričané geneticky pestřejší než jiné skupiny a proto jsem nejmenovala ve skupině neafričanů Američany, protože tam dochází k mísení genetického materiálu, takže jejich genetická pestrost musí být vyšší než jiných neafričanů. Proto a právě proto jsme si všichni rovni a není racionální důvod jednu skupinu adorovat a jinou zatracovat _ jen pro jejich skutky v čase.

jen pro zajímavost - co podle vás znamená slovo "cholerický"? jistě něco zvláštního
[velký smích]

308288

10.04.2014 15:04

Do světa se vrací válečný stav

RE: Vlastenec

86.?.?.?

vsadím se, že jste tleskal naší účasti na válce proti Jugoslávii, Afganistánu atd atd a teď tady pláčete, že se přijeli tehdejší spojenci (nejen SSSR) a usadili se v kasárnách a nic dalšího? to jste tedy vážně směšný

308256

10.04.2014 15:02

Do světa se vrací válečný stav

RE: Zmatení pojmů

86.?.?.?

prosím vás, to jsou tendenční bláboly a vy to víte. V našich reáliích je antisemitismus jasné protižidovství bez ohledu na to, zda patří napadaní lidé do semitské skupiny nebo ne geneticky. Kromě toho, kde dnes existuje po této stránce jasná skupina lidí? podstatné je vnitřní cítění a snad i zařazení jazyka.
mongoloidé je vůbec termín, který není užíván o nikom, ani o tom, kdo trpí Downovým syndromem, černoši sami nejsoiu ani náhodou v tomto slova smyslu jedinou rasou, jsou totiž geneticky mnohokrát rozrůzněnější nežli celá zbylá lidská populace -. svědčí to o tom, že většina původních lidstva, z něhož pocházíme všichni, zůstala doma, v Africe.
a ano, i konvertitů se může týkat antisemitismus , samozřejmě pokud sebe sami považují za Židy. Například kým podle vás byla Božena Němcová? Češka po matce, Němka(Rakušanka) po otci? míšenkou? nebo velkou českou spisovatelkou. Češkou volbou? Peter Jilemnický sám o sobě říkal : jsem Čech rodem a Slovák volbou a stal se slovenským spisovatelem. Takže si strčte svůj rasismus proti komukoliv za klobouk, protože největším zlem jsou rasisté, ať již svou nenávist k jiným obalují do hávu keců, náboženství nebo politiky

308255

06.04.2014 08:35

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

86.?.?.?

vám se o těch "zločinných Židech" musí i zdát - léčíte se?

308007

06.04.2014 08:33

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

86.?.?.?

ano, Katyně a její okolí má dvojí minulost, v jedné Poláci vraždili Rusy ve druhé to bylo naopak, pláče se ale jen pro jedny mrtvé - proč?

308005

06.04.2014 08:32

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Zvěrstva ruských bolševiků.

86.?.?.?

já jsem četla jakýsi kalendář z té doby a tam se psalo o znárodnění žen v bolševickém Rusku, to víte, mediální válka a kecy byly i tehdy, Ovšem to, že jakákoliv občanská válka nese utrpení o tom není sporu, Nicméně Poláci taky nejsou beránci, jejich zábor našeho pohraničí po Mnichovu je znám a dodnes nejsou tam oblíbeni a kromě toho, jak se chovali k Židům, kteří se zdecimováni v koncentrácích vraceli v minimálním počtu domů a tam je Poláci zblblí katolíci, vraždili je neodpustitelné, v té době se totiž už vědělo, čím si ti lidé prošli

308004

06.04.2014 08:27

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Jakých Slovanů?

86.?.?.?

co to je za hloupost? Slované samozřejmě jsou, jejich přínos světu není v "západním" světě přiznávám, vždyť si přečtěte nějakou nově vydanou encyklopedii, a střed evropské a asijské civilizace je nesmysl. V Asii samotné je několik zcela odlišných "civilizací" nebo podle vás třeba Čína je stejná jako Arabské emiráty nebo Saúdská Arábie? nebo Indie? I Evropa, i když menší, má řadu rozdílů, my jsme byli jsme i budeme Evropou střední, která je ovlivňována spíše východem a to jak Slovany, tak třeba Turky a ovlivňování je vzájemné. Jiné vlivy působí na Francii, Řecko, Itálii a zase jiné na Portugalsko, Španělsko a Británii

308003

06.04.2014 08:22

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

86.?.?.?

nechci se hádat, ale Ázerbajdžán nikdy nebyl Němci obsazen, a jednotky SS jako elitní brali do sebe jen Němce, možná narozené třeba v Dánsku, ale Němce. Bandera byl v koncentráku, to si tedy západní Ukrajinci tím vítáním Němců parádně naběhli, ale on byl jakýmsi ideologem, proto se hnutí jmenuje po něm.

308002

06.04.2014 08:17

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: pavt

86.?.?.?

já myslím, že to Putin nepotřeboval, je si vědom, že ruskojazyční Ukrajinci tak usedlí rodilí Rusové proti Rusku nepůjdou ve většině. Ale moc se to hodilo majdanským protagonistům a jejich poradcům, že je měli je prostě jasné, měli je nakonec i naši sametoví revolucionáři, a navíc scénář s ostřelovači, kteří zabíjejí na obě strany se osvědčil i v afrických zemích a tam tedy Rusové nic nedělali. Ukrajinci samozřejmě nemají genocidu v krvi, ani Rusové, o Němcích si tak jista nejsem, nedělali to poprvé. Jak vás napadlo, že to bylo nachystáno měsíce předem? to, že u nás je problém mít referendum v jedné obci neznamená, že jinde je to taky problém, to je jen vaše, ničím nepodložená, úvaha.
Ano, jistě by byl i velkoruský nacionalismus nebezpečný, ovšem, musel by se nějak projevovat, zatím vidíme jen rozšiřování NATO, porušení jeho slibu, že se nepřiblíží k ruským hranicím, útoky USA a i NATO na nezávislé státy, mnohé vojenské zásahy tam, kde neměli co dělat, které přinesly tisíce mrtvých. Takže jsou to jiné zájmy, nežli ruské, které ohrožují svět. Pročpak nekritizujete ty manévry v Pobaltí? snad i v Polsku? Rusko není ovce a nenechá se podříznout a je to tak v pořádku, chrání tím i nás.
Hranice se v Evropě posouvaly vždy, připomínám jen kus Německa, který připadl Polsku. Pouze my jsem byli na straně vítězů a přišli o Zakarpatskou Ukrajinu a nedostali ani území kolem Budyšína. Krym získalo Rusko dávno a odebrán mu byl neprávem, lidi se báli cvoků z Majdanu a jsou rádi, že se k nim nedostanou, ukrajinští ruskojazyční obyvatelé jistě nejsou nadšeni z toho, že kandidátka na prezidentku Tymošenková je chce vyhladit jadernými zbraněmi - nebo jí to snad nakukal Putin?

308001

06.04.2014 08:03

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: lenže -

86.?.?.?

rozhodně s tím nesouhlasím, hladomor na Ukrajině byl výsledkem souhry několika okolností, sucha a neúrody, a idiotských politických a policejních zásahů a rozhodně byly ty zásahy zločinné

308000

06.04.2014 07:59

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: genocida v krvi

86.?.?.?

však taky banderovci nejsou národ, ale výlupek toho nejhoršího, co na Ukrajině ( a zejména té dříve polské) bylo k dispozici. Političtí komisaři v Rudé armádě byli rozličných národností, rozhodně ne většinově Židé a se zemědělstvím toho moc společného neměli

307999

06.04.2014 07:57

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Nekolik dodatku k upresneni a porozumeni teto casti sveta.

86.?.?.?

Němci se nemuseli poučovat o koncentračních táborech v Rusku, stačilo je obšlehnout od svých germánských bratří, kteří je provozovali dlouhá léta v Africe. Ruské gulagy nebyly vyhlazovacími tábory a zveřejněný deník (nalezený dávno po smrti autora) jednoho ze strážných v takovém sibiřském táboře svědčí o tom, že tak, jak to má být, vězňové si stěžovali na nespravedlnosti od věznitelů a ti se toho obávali, protože stížnosti byly pečlivě prošetřovány, takže tedy moc se tamní režim a poměry s koncentráky, které zplodili Němci , nepodobal. Znovu opakuji, v gulazích se cíleně nevyhlazovalo a nejsou o ničem takovém nejen důkazy ale ani podezření, vždyť i Solženicyn, pokud něco podobného píše, nikdy nebyl svědkem ani on ani nikdo jiný, jen to slyšel, že někde tam, někde jinde někdo jiný něco provedl.
Nechápu tu myšlenkovou přesmyčku k Izraeli a poměrům tam i na okupovaných územích a opakuji, antisemitismus je stejné zlo, jako nacismus a jiné rasismy.

307998

06.04.2014 07:44

Do světa se vrací válečný stav

velmi pěkný článek, věcný a rozumný

86.?.?.?

nicméně proč mám z některých příspěvků dojem, že základem lásky k Palestincům není jejich svoboda, ale jedna z forem rasismu - antisemitismus? Kritizovat Izrael není o kritice Židů jako národa, jako kritizovat Hitlerovo Německo není o kritice Němců jako národa, protože v každém národě i skupině, mezi Čechy, Němci, Rusy,Cikány, Nigérijci, Araby atd je většina lidí slušných a mezi nimi i lumpové, samozřejmě existuje poměrně velká skupina lidí, které jen strach z odsudku drží dál od trestné činnosti a těm takové poměry, které dovolují útoky na jinak smýšlející, na ženy, lidi pro barvu pleti či náboženství povzbudí a chovají se jako utržení ze řetězu.
I já považuji silné Rusko za garanci toho, že se svět nezblázní a válka nebude.

307997

27.03.2014 20:21

Juvenilní justice v Norsku

RE: Rossija! Poslední normální země v okolí!

86.?.?.?

vy píšete pod vlivem? že to není vůbec srozumitelné

307470

27.03.2014 20:19

Juvenilní justice v Norsku

RE: AHA!

86.?.?.?

hezké, až na to, že děti z "výchovu" zatím ze sebe takového psychopata jako děti skvělé v Norsku nevydali. Plácnout přes zadek je normální i v živočišné řiši, jak tady kdosi už psal, a mlácení dítěte je trestáno všude. Pro mnohé děti je asi příjemnější držet facku, než poslouchat v Norsku tedy asi oblíbený křik rodičů, který vyústí s jejich vzájemnou hádku ono je rozdíl bít děti a bít děti - kolipak dětí jste vychoval vy sám, osobně, ne manželka, ale vy

307469

27.03.2014 20:16

Juvenilní justice v Norsku

RE: Neuvěřitelné

86.?.?.?

no promiňte, ale jak své dítě vychovám je zcela a jen moje věc, to už bychom tady byli jak za Rakouska, kdy bláznivá služka v židovské rodině nechala pokřtít neduživé novorozeně a to pak rodičům odebrali, že nemlže v židovské rodině zůstat. Rodiče jsou zodpovědni za své děti i jejich výchovu, Souhlasím s povinným očkováním, souhlasím i se sexuální výchovou podanou přiměřeně veku, ale rozhodně ne s tím, že mi stát bude nasazovat mantinely, jak dítě vychovat.
a k té demokracii, snad přesnější by bylo chceme v ní žít, ovšem rozhodně v ní nežijeme -. kde je jaká vláda lidu?

307468

27.03.2014 20:09

Juvenilní justice v Norsku

RE: Pokud to nakonec zavedou u nas...

86.?.?.?

jak můžete plést dohromady zrovnoprávnění homosexuálů a genderový pohled na člověka (pohlavní odlišnosti v psychologii jsou spíše produktem výchovy...) a šílený kšeft s pěstounstvím či dokonce adopcemi? Pokud pěstouni budou brát za svou práci peníze, potud to bude kšeft,, to se nedá nic dělat a udržet ho v mezích mohou jen nějaké SOS vesničky ale určitě ne strčit děti cizím lidem a nechat je na ně kdoví jak působit a ještě jim dávat peníze. To, že sociální pracovníci to nemají zcela v hlavě v pořádku a zajímají je nikoliv spokojenost dítěte, ale blbosti, zda má matka doma mouku (povinnost péci je patrně v nějaké jejich instruktážní příručce zavedena)a podobně, to je i u nás. Pokud budou jako supové kolem dětí kroužit podnikatelé s jejich životy - pěstouni, pak jsou v ohrožení, ale ne kvůli homosexuálům, feministkám a gender studiím, ale kvůli prachům, které někomu mohou vynést jejich nařízené pobyty u pěstounů

307467

23.02.2014 18:26

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Re: Rusko je po staletí expanzivním státem

86.?.?.?

ano, ale Rusko má mocenské zájmy proto, aby přežilo, ti ostatní proto, aby Rusko okradli

305226

23.02.2014 18:24

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Stádo

86.?.?.?

prosím vás, dejte už těm židům pokoj, je to národ jako každý jiný a kdo si to nemyslí je rasista

305225

17.02.2014 15:37

Svátek lásky nebo války?

RE: Jediné východisko

86.?.?.?

a to je reakce na co? nebo jen bláboliblábolibláboli?

304889

14.02.2014 16:13

Svátek lásky nebo války?

RE: No, pokud se muž nechá mlátit ženou, nic jiného si zřejmě nezaslouží.

86.?.?.?

mlátit nemá nikdo nikoho, jen hlupáci a hlupačky se uchylují k násilí, hlupáků je však násobně více.

304709

14.02.2014 16:12

Svátek lásky nebo války?

RE: Jediné východisko

86.?.?.?

měl byste navštívit odborného lékaře nebo se třeba dožijete toho, že vás ženy přehne přes koleno, stáhne kalhoty i trenky a pořádně vám naplácá na holou. Zasloužil byste si to, stydět za násilí se má násilník, nikoliv oběť, tu to násilí neponižuje, jen násilníka.

304708

14.02.2014 16:10

Svátek lásky nebo války?

RE: Všechno má svůj důvod

86.?.?.?

jasně, prudila, tak jste ji zbil, to je přece spravedlivé, že jo, díky, milé feministky, že se již více než sto let staráte o naše práva, díky vám můžeme získat vzdělání, volit a být voleny, a taky se nemusíme nechat bít od mužů. Skláním se před vámi

304707

10.02.2014 21:05

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?

86.?.?.?

tam měli úřady zakročit mnohem a mnohem dříve, zneužívání dětí pedofily je a bude trestné

304415

10.02.2014 21:04

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?

86.?.?.?

asi nějaká podivná sekta - kontrola těchto skupin státem je prospěšná vždyť možná je jich pár, které děti nezneužívají, ale kolik jich i ve světe bylo, že děti zneužívali, týrali, kontrola to omezí

304413

10.02.2014 21:01

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

86.?.?.?

sexuální výchova je zcela v pořádku, je dokonce zjištěno, že vzdělané děti později zahajují svůj intimní život a to ostatní - to jsou vaše intimní fantazie Skutečnost, že existují i lidé přitahovaní stejným pohlaví před dětmi těžko utajíte a možná to bude i vaše dítě. Takže i to je v pořádku. Pouze přehnaný zájem o sex z hlediska výuky by byl podivný, ale vzdělat děti o funkcích jejich těla je správné. Souhlasím i s adopcemi dětí homosexuály. Lidé nemají volbu - být homo nebo hetero. už se takoví narodí - to nevíte?

304412

10.02.2014 20:54

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

86.?.?.?

vy pletete dohromady klevety a fakta, sovětská moc spolu se státem převzala taky statisice dětských potulných skupin, dětských bezdomovců Kdyby nebylo komunistů, v Rusku by na vsi dosud svítili loučemi, ale panstvo by se prohánělo ve svých trojkách krajem . Domící násilí je i u nás palčivým probklémeme a nechybí ani ubité ženy. Že se v Rusku hodně pije je asi pravda a je pěkné, že to kritizuje příslušník národa známého maximální konzumací piva, po kterém, jak je vidět , se vážně hloupne.

Každopádně nechápu, jakou to má souvislost s praxí, kdy jsou děti pod falešnými záminkami odebírány rodičům, pokud taková praxe někde panuje, je to vážně zvěrstvo a je třeba proti tomu bojovat.

304409

no to se tedy probuďte, vy myslíte polopoláky, ale Ukrajinci rozhodně ne.

303589

30.01.2014 12:18

Janukovičův poslední krok by mohl učinit rozdělení Ukrajiny nevyhnutelným

a co měl podle vás, autore, dělat?

86.?.?.?

válčit? nemá vyhnutí. a může za to manipulativní protijanukovičová a protiruská kampaň

303588

25.01.2014 18:58

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Únia mužov-co učí Ing. L. Balvín moderní Sokrates

86.?.?.?

pokud autor této poznámky a jeho názoroví souputníci mají být příkladem užského intelektu, ta, řeknu vám,je to ještě horší, než jsme si myslely., [chechtot] a že jsme si toho moc o mužské inteligenci nemyslely. [vyplazený jazyk]

303259

25.01.2014 18:56

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Jo, leda tak v představách některých lidí, komentujících staré články

86.?.?.?

rasismus je pověra pro zakomplexované a proto nikdy nemlže být vědou

303258

25.01.2014 18:50

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: nesouhlasím s vyzněním tohoto článku, s jeho zjevným rasismem

86.?.?.?

jsou to nesmysly, co píšete, a pokud to nevíte, lituju vás.

303257

22.01.2014 13:21

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Článek není úplně správný, i když souhlasím s uvedenými argumenty

86.?.?.?

ano, souhlasím, každý trest za tu lahev je přiměřený, Já jsme nečetla spis a neviděla proces, takže si netroufám soudit, zda ten druhý čin byl rasistický, zda tedy ti mladíci s IQ, které jim tak tak dovede promluvit pět vět je to IQ, které jim umožní pochopit, co je to rasismus. Možná tudy se ubíralo uvažování soudu. a že jedni dopadli ta a druzí onak? a co byste tedy navrhoval, ty s lahví propustit, protože si někdo myslí, že ten druhý trest nebyl přiměřený: nebo co?

302997

22.01.2014 13:11

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Únia mužov-co učí Ing. L. Balvín moderní Sokrates

86.?.?.?

muži degenerují na úroveň žen? asi jste se přepsal, to by se muži museli sakra moc a sakra dlouho snažit, aby dosáhli úrovně běžné ženy a i tak jen ti nejlepší by se jí mohli přiblížit. Vidím, že žijete v sebeklamu, a to byste neměl, to vám škodí.

302995

22.01.2014 13:02

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Genocida původního českého obyvatelstva je zřejmá

86.?.?.?

aha, a když byli v podstatě lovnou zvěří, měli chodit se srdcem na dlani? vzpamatujte se

302994

22.01.2014 13:00

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Blbý kdo bere, blbější kdo dává.

86.?.?.?

Tabu v sociálních vědách od Petra Bakaláře je hloupý rasistický blábol, přečtěte si raději knihu Jak neměřit člověka J.S. Goulda, který je na rozdíl, od Bakaláře vědcem

302993

vy byste zasloužil přinejmenším pár facek a to i v případě, kdybyste si to nemyslel, ale jen žvanil. Jistě vás bude zajímat, že po Židech a Cikánech měli přijít Slovani a my jsem Slovani, přinejmenším Hitler nás za ně považoval, něco tak nechutného, jako vaše slova, hodit na papír, je prostě fuj

302992

22.01.2014 12:52

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: nesouhlasím s vyzněním tohoto článku, s jeho zjevným rasismem

86.?.?.?

vy se běžte léčit, zažil jste někdy paniku? pak byste věděl, že lidi vezmou zbytečnost, podstatné je, že se ihned pro dceru vrátili. Kromě toho, kdyby nebyli vystaveni požáru, nemuseli být v panice, kdoví co a koho byste zachraňoval vy, a třeba nic a nikoho...

302991

pokud se týká závistivých příspěvků, kdo dostal více, zda paterčata nebo čtyřčata, to je naprosto zcela hloupost, paterčata je výjimka, je to zvláštnost mnohem větší než čtyřčata. Hledáte v tom spravedlnost? ale ta tam není, vždyť co rodiče čtyř, pěti dětí od sebe maximálně rok vzdálených? mají to snad lehčí? Takže když vás trápí osud čtyřčat a jejich nedostatečné materiální pokrytí, pak udělejte v jejich prospěch sbírku a je to.

a pokud se týká rodičů Kudrikovců - koho to zajímá? i kdyby byli zloději z povolání, jak to mění situaci jejich odporným činem poznamenané dcerky?

celé ty výklady jsou jen o jednom - o zjevné, hloupém a primitivním rasismu.

302961

22.01.2014 07:55

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

nesouhlasím s vyzněním tohoto článku, s jeho zjevným rasismem

86.?.?.?

zkuste si jej přečíst s vynecháním etnické příslušnosti a co se dozvíme?
Malý Patrik byl napaden dvěma také ještě dětmi s velmi sníženým IQ a násilnou povahou bez vytvoření vyšších citů, byl jimi týrán a skoro utýrán. Útočníci byli potrestáni po právu, ten, mladší patnácti let nijak, protože není trestně odpovědný, ten starší potrestán byl a to jako mladistvý, tedy poloviční možnou sazbou. Během vyšetřování znalecký posudek zjistil, že útočník je bude a zůstane duševně plochým, násilným člověkem s nízkým IQ bez jakýchkoliv možností vcítit se do druhého nebo chápat co je dobré a co špatné. Takoví lidé se zkrátka rodí či se takovými stanou. Bez ohledu na etnickou příslušnost. Že jejich čin neshledal soud rasistickým, to je věc soudního názoru, ústava soudci tento nárok zaručuje.

druhý případ je jiný, v noci parta výrostků již trestně zcela odpovědných bez významného intelektového nebo vývojového deficitu, smířených s tím, že může dojít k obětem na životech, vhodila hořlavinu do cizího obývaného domu a dítě z domu utrpělo vážný úraz z doživotními následky. Byli potrestáni po právu a poprávu byli potrestáni přísně. Nebo snad chcete, aby do vašeho domu a na vaše dítě někdo v noci hodil zápalnou lahev pod jakoukoliv záminkou? byli potrestáni exemplárně a já tomu tleskám

302959

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?