Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 101 příspěveků, 10 různých jmén: Detoxik, exDIAs, Global Parasit, Global Parasit must die, globalparasitmustdie, Přetrdílo, Rubens, Tasilko, Timechild, Torpado.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.04.2012 10:32

Velký restart

RE: Precist a poslat dal

exDIAs 87.?.?.?

Sorry, ale tento pán pripomína iniciatívu 99%, ktorú aj ovce na Slovensku konečne prekukli a poslali kam patrí...
Modus operandi ako cez kopirák. Podľa činov poznáte ich...

267809

Pred nedávnom sa prevalil na Slovensku škandál o náhrade cukru v kolových nápojoch izoglukózou. Argumentovalo sa tým, že izoglukóza je lacnou náhradou cukru a že je "neškodná" ako každá chemikália v našom potravinovom reťazci. Výsledkom však bolo, že kontaminované kolové nápoje boli drahšie oproti susedným štátom, ktoré používali cukor. Proste svinstvo nad svinstvo. A toto im žerieme.
Nik ma nepresvedčí, že klasicky hospodáriaci poľnohospodár musí byť v strate, to by musel byť v strate celý priemysel, lebo je nemysliteľné, že by niekto zasial 10 čipov do zeme a vyrástlo mu dajme tomu sto, ako je to v prípade zrna, alebo dáte dva čipy k sebe a zrodia sa vám štyri, len tak, z ničoho po výdatnom polievaní vodou, ktorá je tu odjakživa a zadarmo od boha, že sme si ju nechali spoplatniť a ako čítam, aj otráviť, je len naša chyba.
Tráva na lúkach rastie zadarmo, krava ju spasie, je z nej úžitok a ešte aj jej odpad prináša ďalší úžitok. Výroba umelých hnojív a svinských prísad do potravín prináša okrem výrazného profitu pre farmakomafiu aj výraznú dlhotrvajúcu ekologickú záťaž. Lenže ľudí odnaučili robiť na poliach, každý by dnes najradšej sedel za PC a odtiaľ vyrábal "hodnoty" z ničoho. O 10-15 rokov nebude mať ani v našich končinách kto produkovať potraviny pre našu populáciu. Mladí nemajú záujem o túto prácu, jednoducho a doslova im smrdí...Zato máme ekonómov a odborníkov na deriváty ako maku. A rastie silno počet užitočných idiotov, ktorý sa ani na vlastných zlých skúsenostiach so systémom nepoučia a systém tvrdo podporujú hojnou konzumáciou chemikálií v podobe jedla(podobnosť s amarounami čisto náhodná), liekov a psychodristov z oblbovacích krabičiek.

268103

Dnes priniesla manželka takú tragikomickú epizódku, ktorú som nemohol nehodiť do placu. Syn dostal nejaké cmúľacie lieky na alergiu, ktorá samozrejme obsahuje aspartam. Keďže je značne si vedomá jeho "pozitív", spýtala sa lekárničky, či nemajú iný liek s rovnakou účinnou látkou. Samozrejme mali, ale opäť s neželaným prídavkom. Rovnako to bolo aj so sirupom. Tak už nahnevane sa opýtala, že na čo všade ten aspartam strkajú. Na to dostala kvalifikovanú odpoveď, citujem:"aby to lepšie držalo" a "že ONI(farmakomafiáni) to vedia, prečo to tam dávajú", pričom tie lieky sú určené vyslovene deťom. No áno, ONI naozaj vedia, prečo ten neurotoxín tým našim deťom do všetkého dávajú, žiaľ, nie je to z dôvodov, o ktorom sú najčastejšie matky presvedčené, keď vidia biely plášť. Aj Mengele nosil biely plášť, aby prikryl svoju čiernu dušu.
Nech mi nejaký z tých vygumovaných ekonomických celebrít vysvetlí, akú položku z párgramového lieku by tvorila necelá čajová lyžička cukru, ak je už potreba ten liek pre deti sladiť a či náhrada sladidla cukrom by zruinovala farmakomafiánsku spoločnosť.

268208

15.05.2012 20:49

Šlo u zřícení Suchoje v Indonésii o průmyslovou sabotáž?

RE: urcite to nenapadlo jen mne

exDIAs 87.?.?.?

Pravda pravda, už za tuhého totáča Rusáci prišli o Concordski na leteckej prehliadke v Paríži, kde sa to zviedlo na chybu pilota a až po dvoch dekádach sa uvoľnila informácia, že pád stroja zapríčinil pridrbaný žabožrútsky pilot Mirážu, ktorý vykonával technologickú špionáž a dostal sa do kolízneho kurzu s týmto lietadlom. Kapitán tohto lietadla sa chcel zrážke vyhnúť a lietadlo sa v dôsledku manévru blízko zeme zrútilo. Išlo o revolučný prvok na nose toho lietadla, ktoré umožňovalo aj pri nižších rýchlostiach väčší vztlak a tým pádom kratšiu štartovaciu dráhu ako u klasického Concorde, pokiaľ ma pamäť neklame. Každopádne Rusáci dlhé desaťročia tajili túto informáciu i keď ideologicky ju mohli použiť vo svoj prospech, otázne je, čo následne oni vykonali [smích]

268981

15.05.2012 20:57

Šlo u zřícení Suchoje v Indonésii o průmyslovou sabotáž?

RE: Nejspis neslo

Detoxik 87.?.?.?

Nedajte sa veľkosťou zmiasť, v dobe krízy sa lieta menej, lietadla nie sú až tak vyťažené a tak stačia menšie, ekonomickejšie a hlavne modernejšie typy. Na to, aby Boeing niečo podobné vyvinul do letuschopného stavu treba niekoľko rokov vývoja. Práve menšie lietadlá začnajú byť vážnou konkurenciou na tých kratších tratiach Boeingom i lietajúcim autobusom.

268982

15.05.2012 21:59

Ekvádor 2012

RE: Paní to

exDIAs 87.?.?.?

No žiaľ túto neplodnú diskusiu vediete vy pane. Akým právom vnucujete svoju"kultúru" civilizácii, ktorá aj bez vašich/našich "výdobytkov" v prostredí veľmi neprajnom životu jednotlivca dokázala prežiť tisícročia, kým na ich územie nevstúpil veľký ON, dobyvateľ a pánboh v jednom, bielý pako bez znalostí miestnej krehkej rovnováhy, ktorá tejto civilizácii umožnila prežiť. Ropa a drevo sa vyťaží a čo ďalej? Budú ako my jesť chemické svinstvá, dýchať smog a tešiť sa civilizačným chorobám a chorobám vyvolaným v záujme farmakomafie. Starcov a chorých odsúdite na živorenie a to v krátkej dobe, za účelom maximálneho zisku. Ale nie ste pánboh, neviete ani jeden druh, ktorý svojou smradľavou bagandžou, ktorou vstúpite do ich sveta a rozmliaždite čo jediného chrobáčika, oživiť a prinavrátiť do pôvodnej krásy. Takže nakoniec ten najväčší barbar ste vy a vám podobný nafúkaní narcisi, ktorý si vidia na koniec svojich rúk zvierajúcich pre život nepotrebné iPody...

268984

10.06.2012 20:49

Rusko, Čína a WTO (I)

RE: žeby nový Cosmos Interceptor?

exDIAs 87.?.?.?

Nejde o žiadnu stopu rakety, ten úkaz je na oblohe zreteľný niekoľko desiatok sekund(v úplnej tme), stopa po rakete by sa stratila okamžite po prelete rakety(ide vlastne o smerové vyhorenie paliva, ktoré poháňa raketu vpred), inak by nebolo nič jednoduchšie, ako sa naviesť na raketu protiraketou po jej stope...Každopádne ide o demonštráciu sily na jednej strane a poukázanie, že celá PRO Usraela je iba bohapustým okrádaním daňových poplatníkov v záujme jelít na strane druhej.

270467

19.06.2012 22:17

Slovensko má svého Breivika

Test národa

exDIAs 87.?.?.?

Toto etnikum, na ktoré sa väčšina Slovákov oprávnene hnevá, parazituje v Európe už 8 storočí. Za túto dobu už aj sprostý Jano z najzastrčenejšej osady prišiel na to, k čomu vymysleli zubnú kefku. Títo indoprišelci však nepoznajú ani náznak hygieny, prežívajú stáročiami napriek prenasledovaniu práve vďaka svojej potkanej rozmnožovacej schopnosti. Nieto dňa, aby v slovenských médiách neodznel kriminálny príspevok, kde hlavnými aktérmi sú práve naši počerní nechcení spoluobčania. Práca sa im štíti, rovnako ako získavanie aspoň základného vzdelania. Skutočne česť výnimkam. Ale ako sa vraví, jedna lastovička jar nerobí, tak ani onen v ich komunite exot sa nemôže nádejať, že vďaka osobnému príkladu zo svojich súkmeňovcov narobí stachanovcov.
Áno, vláda a jelitá v pozadí ich potrebujú, preto tá obrovská dotácia a nadzákonná ochrana, aby za ich chrbtami mohli činiť svoje špinavé kšefty. A až dôjde trpezlivosť, tak sa predhodia davu ako pôvodcovia nešťastia. Málokomu dôjde, že jeden obrezaný vychytralý minister či poslanec za krátku dobu nakradne a nadevastuje v rámci spoločnosti viac, ako desiatky cigánskych kolónií. Nie je však normálne, aby cigoška, čo v živote nerobila, iba 5 detí odrodila mala zo sociálnych dávok príjem, ako dve priemerné slovenské rodiny. Ale kto jej taký štedrý milodar udelil? Sama isto nie. Ten prst teda musí zákonite ukazovať inde, ako odkiaľ smrad vanie. Cigán má na druhej strane smolu, je odlišný, tmavý, smrdí a má spravidla vďaka príbuzenskej plemenitbe veľmi nízke IQ, ľahko sa identifikuje. Ale oni sú len symptómom tejto chorej spoločnosti. Pôvodcu nákazy však treba hľadať inde.
Predpokladám, že sú lakmusovým papierikom nasratosti obyvateľstva. Až príde k najhoršiemu, (ONI)nechajú ich zomlieť v nejakom krvavom mäsomlynčeku, ale holokaustom sa to už nebude môcť nazvať, nakoľko na ten terminus už má copyright autocenzúrne nemenovateľná privilegovaná kasta. A titul svine zostane samozrejme opäť majorite, od ktorej sa bude žiadať výpalné.Nihil novi sub sole.
A karavána pôjde ďalej, lebo ovce to tak chcú.

270809

28.07.2012 23:20

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

exDIAs 87.?.?.?

Ono to zhovadilosť až taká nie je. Skúste si pozrieť štatistiky krádeží v krajinách, kde sa uvedený trest aplikuje a budete mrkať na drát. Aj Rath by si pri platnosti takéhoto zákona rozmyslel, či sa bude po zvyšok života kŕmiť rukou, ktorou si vytiera riť.
Samozrejme, okamžité zavedenie takéhoto zákona by znamenalo jednu generáciu postihnutých, ale v ďalšej by už išlo naozaj o výnimky. A o to práve pseudohumanistom zlodejským ide, za pláštikom tzv. falošného humanizmu páchajú neľudské činy a očakávajú zaobchádzanie v rukavičkách. Kde sú práva obetí, ktorá z obetí si mohla vybrať, či chce byť alebo nebyť obeťou daného zločinca? Tak potom aké to ohľady, vraždil si?-skapeš, kradol si?-prídeš o drápu, poškodil si svoje okolie?-ideš do lochu. Je v záujme väčšiny sa vysporiadať s delikventami násilných a úmyselných trestných činov. A trest väzenia jednoznačne v čo najtvrdších podmienkach, predsa nemôže byť trestom pre nesprispôsobivú počernú menšinu väzenie, ktoré z hľadiska súčasných podmienok pri ich životnom štýle pôsobí ako 5-hviezdičkový all-inclusive hotel. Nútené práce, ťažká drina, aby to bolo pre páchanie ďalších zločinov v budúcnosti demotivujúce. Keď sa pozriete okolo seba, je mnoho činnosti, ktoré predchádzajúci režim financoval a udržiaval v prospech spoločnosti. Lúky boli kosené, potoky a rieky udržiavané, cestná infraštruktúra detto, dnes je to všetko v dezolátnom stave a pritom štát vykladá obrovské finančné prostriedky na luxusný pobyt týchto delikventov, ktorý čas využívajú spravidla na lepšie zaškolenie na budúce páchanie zločinov. Výmena skúseností, pokračovanie v páchaní trestnej činnosti za múrmi väzníc - majú obrovské množstvo času, ktoré by sa dalo využiť v prospech celej spoločnosti, ktorej svojou činnosťou iba ubližovali.

272647

28.07.2012 23:53

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

exDIAs 87.?.?.?

veľmi krátkozraké, niečo na spôsob keď mne koza, susedovi dve...
Ak takéhoto jedinca eliminujete zo života spoločnosti, tak už nikomu ďalšiemu neublíži. V prípade, že ho iba zavriete, čo mu bráni v tom, aby svoj skutok nezopakoval a to či už za bránami väznice alebo mimo nej, pri pokuse o útek. Koľko doživotných väzení takého hajzla "prevychová"? Je mi vždy na smiech, keď uverejnia nejaký strašný čin z emeriky, kde zločinec dostane niekoľko doživotných väzení bez možnosti prepustenia. A vždy si spomeniem aj na príčinu zrušenia Alcatrazu, kde sa dlhé desaťročia zatajovalo, že odtiaľ niekto unikol a dodnes o nich nikto nič nevie. Ak ide o ťažkých delikventov, koľko ďalších obetí im pribudlo na konte, obetí, ktoré boli presvedčované pseudohumanistami, že majú od takýchto delikventov pokoj?
Každý sme si strojcom svojho šťastia a kto chce kam, pomôžme mu tam... Ak spoločnosť dovolí odsúdenie nevinných ľudí, tak je sprostá, ale ak bráni tzv. "práva" delikventov, je chorá. Potom ale nech si nik nesťažuje, že sa stal obeťou nejakého úmyselného trestného činu, prípadne niekto z jeho blízkych. Lebo sami to tak chceli. Svoje práva podriadili právam zločincov a neskoro je plakať nad rozliatym mliekom. V hre je každý z nás a preto som jednoznačne za starozákonné oko za oko v prípadoch, kde je nespochybniteľná vina zločinca.

272648

29.07.2012 21:02

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

exDIAs 87.?.?.?

Celkom rád som čítal Vaše príspevky, ale vykľula sa z Vás zakomplexovaná feministka. Čo má Váš link spoločné s trestom za zlodejstvo? To, že ste si nechali ubližovať, je len a len Váš problém, ak ste si naivne myslali, že Váš trýzniteľ jedného dňa zázračne "precitne" svedčí o Vašej bezbrehej naivite. Pri prvej príležitosti ste mu to mali nechať zrátať a zaraziť mu tie zhovadilosti.Teraz ste po bitke generál a rozosielate off topic linky. Nie každý chlap je hovado a nie každá žena kurva.

272700

29.07.2012 21:05

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Řešení

exDIAs 87.?.?.?

Tak prečo platíte z daní Vašich katov v Iraku, Afganistane a všade po svete, kde sa USraelu zapáči vraždiť? To že to robíte cez svojich zástupcov tam Vás viny nezbavuje, Vy ste neskutočný demagóg, asi ako požierač kuracieho mäsa, čo sa tvári ako svätý za dedinou, veď on to kura nezavraždil. Že to bolo ale na jeho objednávku, to už si uvedomiť nechce.

272701

29.07.2012 21:32

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Shrnutí

exDIAs 87.?.?.?

A opäť ste totálne vedľa. Skúste sa zamyslieť, prečo bol zrušený trest smrti. Nebodaj sa Vás niekto v referende na to pýtal? Bolo toto rozhodnutie demokratické?
Prdlajs. Zrušili ho elitári, lebo tento vykonanie tohto zákona sa odvolať nedá, zabezpečili si tak absolútnu beztrestnosť, lebo v tých ich pomätených hlavách nie je miesto na nejaké ľudské zaobchádzanie. Od začiatku majú sociopatické úmysly s cieľom redukovať obyvateľstvo. Už len za tú myšlienku by mali visieť na kandelábroch a nie riadiť spoločnosť.
Ak IM je niekto nepohodlný, nemajú ho problém transportovať do krajiny, kde ho môžu podľa ľubovôľe mučiť, omývať vodou, doložte si čo chcete. Poprípade na Vás niekto z teplého kresielka navedie nejaké explodujúce lietadielko, ak ste sa stali príliš nepohodlným a môžete byť kľudne príslušníkom vraždiaceho etnika, ak nad Vami Vaši elitári zlomia palicu, ste iba cieľ.
A za toto všetko sú nepotrestateľní, rovnako ako za vraždu a samovraždu tisícok nevinných ľudí po zamatovom podvode, kedy sme si nechali nakukať beztrestnosť týchto psychopatov.
Prečo máte aj v zákone možnosť účinnej sebaobrany aj s prípadnou smrťou útočníka, keď je to podľa Vás také nehumánne. Spoločnosť má právo vylúčiť zo svojho stredu indivíduá, ktoré úmyselne spoločnosti škodí, lebo práve nečinnosťou dláždime cestu diktátorom. Tu redaktor uverejní článok, ktorý vysloví pochybnosť o počte nejakých obetí a hrozí mu za to nemalý trest a niekto otvorene prezentuje potrebu vyvraždenia väčšiny populácie a otvorene sa Vám smeje aj s pomocou Vami zvolených zástupcov do ksichtu? Ste Vy normálny?
Ale to by si holt ovce museli uvedomiť, že sú určené iba ako tovar na konzumáciu a nie na život ich proťajškov vlastniacich a využívajúcich mäsiarske nože.

272704

Mne sa najviac páčili tie rozprávočky o hrdinských yankees, ktorí pravdepodobne príborovým nožíkom rozpárali trup lietadla letu 93, aby zabránili osmahnutým uteráčnikom vykonať ďalší zbabelý a podlý čin proti najväčšej debokrácii pod Slnkom.
Trosky lietadla sa našli v okruhu niekoľkých kilometrov, čo evidentne svedčí o explózii vo vzduchu a nie o hrdinskom napikovaní daným lietadlom do zeme, ako sa snažia zmrdomédiá vysvetliť pád lietadla.
ešte vysvetľujúci link k tomu:
http://insidejob.blog.cz/0809/dve-letadla-z-11-zar...

274618

Každý z nás pravdepodobne skladal v detstve vežičky z kociek, ktoré po nadobudnutí istej kritickej výšky vždy smerovali vplyvom gravitácie k zemi, pričom mali tendenciu sa vychýliť do strany. Inside pyrotechnici odviedli skutočne excelentnú prácu s cieľom eliminovať škody na ostatných okolitých budovách, veď pri výške vyše 400 m by trosky dopadli cez niekoľko ulíc ale ono svete div sa, bang-bang-bang a budovy padli na úhľadné hromádky. Aj snaha o extrémne rýchly odsun kritických trosiek svedčí o nekalých činoch zmrdovládcov. Pre svoju vlastnú škodu sa však týmito detailami jednoznačne usvedčili, jedna budova by mohla padnúť popisovaným spôsobom, ale ako zabezpečiť, aby prehorenie nosníkov v obidvoch budovách bolo rovnomerné a aby nedošlo k náklonu vrchných poschodí nad ohniskom požiaru? Príliš veľa náhod aby to bolo ako to uvádzajú ich zmrdomédiá.

274652

08.10.2012 21:27

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Zdravím Kysučan,

dosť ma Vami prezentované hodnotenie sveta zaujalo. Mám jednu otázku k bodu 100. Myslíte si, že ten Globálny parazit pochádza z nášho sveta? Že všetko to úsilie na zhromaždenie zlata nejde podľa pravekých plánov opísaných v Enuma eliš? Že tiež len plní úlohy svojej "rasy", ktoré sú v rozpore s tými ľudskými. Z nášho pohľadu dlhovekosti vzhľadom k vlastnostiam jeho domovského prostredia sa zdá pre nás nesmrteľným. Preto tá nepretržitá kontinuita kolaborantov, ktorá pracuje v prospech tohto Admina projektu "Človek" po celé generácie.
Osobne som tiež presvedčený, že onen dží-pí sídli v Švajci, aby som to ešte upresnil, niekde veľmi blízko LHC v CERNe.

276794

09.10.2012 18:29

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Samozrejme, uvítam každú doplňujúcu informáciu k motívom a cieľom GP. Politici boli vždy, počas celých dejín ľudstva iba lepšie platení štatisti, o tom niet pochýb. Šedé eminencie a ich bábkovodiči hýbali dejinami, politici iba robili PR ich projektom. Aký je vzťah Vis Maior a GP? Alebo inak, kedy sa ukončí šafárenie GP-diabla?

276847

10.10.2012 21:18

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Ako môže Vis Maior na základe znalostí možností a fungovania GP, ktoré vládne tzv. stádu( ktoré nie je schopné na základe cielene zatajovaných informácií o možnostiach človečenstva a ich pripusťme paranormálnym ojebabrávaním) tolerovať zneužívanie ním poskytnutých a naučených techník, ktoré v konečnom dôsledku mali povznieť projekt "Človek" na vyšší level. Bez pomoci Vis Maior je fakticky nemožné, aby človečí plebs pod úrovňou GP dosiahol na vyšší stupeň, keďže toto nie je v záujme týchto psychopatov. A k čomu vlastne celé to tzv. úsilie globalizácie, keď už dnes ale i v minulosti de facto hýbali svetom, v globálnom svete budú ľahko identifikovateľný, zatiaľ čo súčasný "chaos" im bez problémov umožňuje maskovať svoje aktivity pred stádom. Píšete, že ľudia si vyberajú svoju pravdepodobnostnú cestu, ale zatiaľ sa to vždy javí tak, že vplyvom GP je im ponúkaný výber len medzi zlým a horším smerom. Ten dobrý totiž nie je v prospech GP, viedol by prakticky k zrušeniu ich monopolu na znalosti, na základe ktorých svet ojebabrávajú.

276886

12.10.2012 20:36

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

No s tým snehuliakom je to tiež tak, ako s ovčanmi, ak Vám na sneh bude VM šľahať plameňometom, tak žiadneho nepostavíte. Podobne GP už len sabotuje zámer VM manipulovaním vedomia a najmä podvedomia ovčanov a tým znemožňuje, aby sa vymanili z košiara. GP už dávno stratil akýkoľvek morálny kredit, aby riadil globálne procesy. Udalosti posledných rokov svedčia skôr o tom, že si je toho vedomý a jedná v štýle po ňom potopa. Cestu do pekiel si dláždi krvou a utrpením celých národov a i keď to tak nevyzerá, táto vojna je už dávno svetová. Obete na všetkých frontách ( a tým nemyslím len tie klasické vojnové) sa už môžu rátať doslova na milióny a to na všetkých kontinentoch, len ovčan to stále nevidí a nechápe. A asi ani nemôže, lebo je permanentne klamaný a manipulovaný technológiami, o ktorých ani netuší. Dôsledná príprava šíkov užitočných idiotov a bábok a prináša pre človečenstvo trpké ovocie.
Svoj realizmus tiež uzatvorím podobnou myšlienkou, aj rakovinová bunka je na začiatku iba jedna a čo dokáže s celým organizmom, keď sa jej farmakomafiánsky pomôže.

277021

15.10.2012 22:34

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Zdravím Kysučan,
Tak rád Vás aj s udom čítam, ale nedalo mi, aby som nevzniesol nejaké námietky proti uvedeným myšlienkam.
ad úrok, je to popieranie základných princípov známeho vesmíru, vznik niečoho z ničoho. Keď Vám požičiam sekeru(nástroj), neokotí sa Vám a po roku mi ju vrátite maximálne tupú alebo hrdzavú. Prečo má byť finančný nástroj úročený? Je to rovnaké zlo ako krádež(zoberme si to dôsledkov, dnes nie že si chcete zobrať úver, ale ste donútený systémom, inak ste bezdomovec bez šance VM požadovaného rastu). To že sa to interpretuje ináč, je samostatná kapitola.

No a teraz si to rozmeňme na drobné sebarast: ako si dieťa, ktoré sa vďaka očkovaniu stalo autistom naplní body 1-6 napriek tomu, ako podľa Vás VM mu dal do vienka istý potenciál, ktorý však GP a jeho prisluhovači vynulovali. Je, či vlastne bolo na začiatku štartovacej čiary a stačilo 3x pich a je v riti ako bača s drevákami. Samozrejme za to viním ako aj za všetko zlo spoôsobené človeku GP, lebo zlo je absolútne a uhol pohľadu z neho nespraví dobro. Iba snaha ospravedlniť takéto zlo. Keď niekoho zabijem, okradnem, spoločensky znemožním a vďaka tomu nastane nejaké moje "dobro", lebo vždy je tu nejaký motív, ktorý ma smeruje k dosiahnutiu môjho dobra, to ešte neznamená, že to zlo hocikto iný posúdi ako dobro. A rovnako je to aj v prípade GP, zlo ním páchané alebo na zlo, na ktoré naviedol svojich poskokov rôznych levelov zostane iba vždy zlom, ani jedna nimi vyrobená mŕtvola, krádež, riadená degenerácia populácie či iné ich "dobro" nebude a nemôže byť posudzované VM ako dobro, ale vždy iba ako ZLO, v opačnom prípade VM stojí proti princípom, ktoré sám od ľudstva očakáva. Miesto trestu pre GP však vidíme stále upevňovanie jeho pozícií a de facto aj potvrdenie od VM o správnosti voľby GP. Ľudstvo hynie v tisíckach na to "dobro" a VM musí byť posadnutí pachom krvi, že takéto hrátky GP toleruje cele tisícky rokov v rámci biblického projektu. Neviem, kam to dospeje, ale podľa dostupných informácií nie sme tu prvou civilizáciou. Osobne verím tomu, že ak éra dinosaurov trvala desiatky milónov rokov, príroda (VM) určite zariadila vznik vyššieho dinoida so schopnosťami minimálne na úrovni človeka. A asi tento projekt nevyšiel, keďže skameneliny z tej doby nachádzame dodnes aj so zaujímavými a najmä utajovanými artefaktami. A ak je možné cestovanie v čase, tak občasné stretnutia s reptiliánmi môže mať aj tento dôvod. V ére dinománie som raz pustil z ruky knihu, ktorá popisovala, ako by zrejme taký inteligentný dinoid vyzeral, popis sa na 100% zhodoval s popisom reptošov. Tak vôbec nemusíme byť navštevovaní mimozemšťanmi, stačia nám vlastné druhy, ktoré zmenia iba jeden rozmer nášho priestoru. My dokážeme zatiaľ iba tri, ale nie je vylúčené, že to nie je v našich silách.

277224

15.10.2012 22:35

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Pokr.
Ak na skazkách rôznych konšpiračných autorov je aspoň zbla pravdy, tak sa to deje celkom bežne.
Ale aby som neodbočoval, nie je vylúčené, že aj biblický projekt skončí veľkou skartáciou a upratovaním a nastane čas hmyzákov. Zatiaľ vývoj ukazuje skôr na nezdar, lebo problémy sa skôr hromadia a riešenia sú iba na úkor utrpenia väčšiny sapiensov. Na rozdiel od iných živočíšnych druhov ideme ako civilizácia nad rámec obnoviteľných zdrojov a zďaleka to nie je o veľkosti populácie, ale o miere sebeckosti o čom zase hovoria štatistiky o životnej úrovni a vlastníctve planéty.

277225

25.01.2013 21:05

Více k pláči, nežli k smíchu

RE: Ktokoľvek bude Českým prezidentom, na Slovensku chlieb nezlacnie.

Tasilko 87.?.?.?

Zvolenie Šláfenberga za načalnika českej kotliny bude mať pravdepodobne aj nedozierne následky pre Slovákov, nakoľko ten xuj v ľudskej koži usiluje o zrušenie Benešových dekrétov, čo sa týka samozrejme aj Slovenska. Huni si isto medlia ruky...

283491

16.02.2013 12:09

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

globalparasitmustdie 87.?.?.?

Preco si myslite, ze to svinstvo musi prebehnut celym motorom?Staci ho pristrekovat do horucich vyfukovych plynov a nic tym neobrusite. Letecky personal dnes nema sajnu, co doplna na palubu,nebudte naivny, do lietadla sa aj pasazierom preukazatelne podarilo prepasovat bomby, tak taketo svinstvo zostane bez povsimnutia, ked bude vydavane za prevadzkovu napln. A ako uz bolo spomenute nie kazde contrails je chemtrails, je zabavne pozorovat lietadla letiace v rovnakych vyskovych a poveternostnych podmienkach, kde jedno zanechava za sebou contrails a druhe chemtrails a nechodte na mna s odhadom, dnes tu mate flightradar, kde si overite , v akej vyske dane lietadlo leti. Pripadne ked contrailove lietadlo leti v chemtrailovej stope[smích]

284970

13.03.2013 23:13

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

Global Parasit 87.?.?.?

Až taká teória to asi nebude, keď už staré sumerské záznamy (Enuma eliš - 7 tabuliek zrodenia) popisujú dôvod vzniku Homo sapiens práve vytvorenie inteligentnych biorobotov, ktorý by za E.T. dolovali zlato nevyhnutné k ich životu(energetická potreba z dôvodu vysoko excentrickej dráhy ich planéty v rámci Slnečnej sústavy). Robota to bola ťažká, podľa zmieňovaných záznamov "bohovia" reptali a tak sme boli stvorení ako "baníci". To že práve zlato je od vekov vekúcich tak vysoko cenené, i keď sú na zemi ďaleko vzácnejšie prvky súvisí práve s tou potrebou pre E.T. Podľa všetkého, zlato trvale prúdi od nás k nim, vzhľadom k obežnej dobe ich planéty sú pre nás s našim chápaním času de facto nesmrteľní, tam by som aj hľadal tzv. Globálneho prediktoram(kontinuita rabovačiek vždy s cieľom dobývania zlata), je im úplne u riti, ako druh Homo tu šafári, dokonca si hovejú v zvrátenostiach páchaných ich kápami-nadrabínmi. A VM? pravdebodobne ide v tom s nimi.

286260

13.03.2013 23:31

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

Global Parasit 87.?.?.?

Stačí, že príde niekto, kto ohlási nahosť kráľa a dá plebsu páku-koleso rozumej pre súčasnú spoločnosť možnosť využívania voľnej energie, nespoplatniteľnej ako molekuly vzduchu, ktorý dýchame a celý kilowatpapierikov skončí skôr, ako sa zavedie. Všetky súčasné energetické stroje fungujú na princípoch 100 až 200 ročných, niekomu tu evidentne vadí možnosť technologicko-kultúrneho skoku ľudstva prevyšujúcemu éru zavádzania plynného skupenstva vody do energetických činností humanoidov v dobe dávno minulej. Princípy sú známe cele tisícročia, nie sme tu prvá rasa sapiensov, dejiny nadobudnuté znalosti neskončili v ničote, zostali uchované a užívané sociopatmi od počiatku nám známych vekov.

286262

14.03.2013 12:17

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

Global Parasit 87.?.?.?

Udo-ľudo,
nehovorím tu o UFOnoch, ale o reálnych záznamoch vtedy žijúcich ľudí, ktorí svoje poznatky prácne natlačili do hlinených tabuliek. Až v našom veku sme boli schopní rozoznať, čo tým chcel autor povedať, že sú tam popísané genetické manipulácie. To, že vidíš za ET tykadielka je Tvoj stereotyp, boli sme predsa stvorení k ich obrazu, či si ráno potrebuješ čistiť tykadielka?
A zmienka o primerane morálnom štandarde civilizácie vypustenia vhodnej mi vyvolala úsmev na tvári, nepokladám diktátorskú emerickú kastu za vhodnú toho činu a dnes sa veselo premávajú po Marse, predtým po mesiaci, svoje stopy zanechali už aj v ďalekom vesmíre. Teda ako som napísal, VM ide v tom s nimi...
A pravda nemôže poškodiť žiadne fórum, skôr lži a tých je na ostatných fórach prevaha.

286293

14.03.2013 12:46

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

Global Parasit must die 87.?.?.?

Každý doposiaľ kolosálny systém, bez ohľadu na stupeň vývoja, ktorý dosiahol, vyhnil zvnútra. Celé civilizácie skončili v prepadlisku dejín, zostali tu po nich v lepšom prípade kamenné artefakty a stopy v bioinformačnom poli, v horšom o nich ani nevieme. Hádam si nemyslíte, že za 200-300 milónov rokov dinosaurus neuchopil do paprče nástroj a nerozvinul svoje šedé bunky mozgové. Podľa bájov darwinistov musel nevyhnutne dospieť do štádia v ktorom sme aj dnes. A asi aj oni zoskočili a ... doskočili.
A ani médiá nie sú všemocné, paraziti ako ste správne pomenovali sú už dnes skôr tými hasičmi, nervózne pobehujúcimi medzi slaboducho riešenými problémami, holt s čím bojuješ, s tým schádzaš a aj ich sa degenerácia úspešne chopila.

286297

päťpéčkové somariny, z vás museli mať na fyzike riadnu čurinu a učitelia hlavobôľ, že aj takýto obmedzenci im do školy chodiť musia. Musíte nutne všetko meniť na teplo, aby ste s niečím pohli? To sa potom nedivím, že sa vám od mladosti varí mozog. Tak to to nefunguje, možno potom by ste mali vybiť aj všetky zvery a ryby, lebo svojim pohybom generujú teplo a spôsobujú de facto ohriatie vzduchu a oceánov. Ale kľudne si blábolte niekde v kúte sám, aby ste neboli za blázna

286453

18.03.2013 20:52

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

Timechild 87.?.?.?

Ako to tu už ktosi vo fóre spomenul, existuje niekoľko kvalitatívnych tried a sám osobne som sa s ich dosahom oboznámil. V USA kúpené Salomonky vyrobené v Číne mi vydržali 2x tak dlho ako kúpené na Slovensku. Notebook Acer zakúpený v Nemecku v roku 2004 mi drží dodnes, akurát sa mu rozpadli pánty a minulý mesiac odpochodoval disk, ale dával som mu zabrať, takže sa nedivím. Asus sa mi do dvoch rokov pokazil(odišiel motherboard) a aj záručnú opravu som musel reklamovať. Dnes má 3 roky a nie je funkčný opäť. Nejde zapnúť, nefunguje vypínač a to napriek faktu, že som ho na 99% vypínal a zapínal softwarovo. Samozrejme bol kúpený u nás. Robím technického správcu a vidím, kam do riti sa poslednú dobu derie kvalita výrobkov. Všetko je iba na spotrebu, nie na výdrž. [bliji]

286598

24.03.2013 22:56

Houžvičky

RE: Nejnádhernější článek pana Editora

Timechild 87.?.?.?

Ako stále, zase plácate nezmysly. Stačí aby priestor medzi nami a Slnkom obsahovalo o jedno zrnko prachu na km viac a máme tu dou ľadovú ako vyšitú. Zďaleka nepoznáme pomery, aké v okolitom vesmíre vládnu, vesmírne telesá stále posudzujeme iba z hľadiska gravitačných pomerov. Zohrievanie aj iných planét v súčasnosti prebieha aj bez antropogénneho zásahu, ak pominieme tie smiešne hračky na Marse.
Čo sa týka tej tepelnej bilancie, je to veľmi zložitá rovnica, ktorú tu zjednodušujete, iba sa Vás spýtam, kde sa akože to teplo vyžiari, keď sme ako planéta obklopený vákuom a nemáme možnosť to teplo odovzdať? Termoska funguje práve na tomto princípe.

287057

26.03.2013 13:16

Houžvičky

RE: Nejnádhernější článek pana Editora

Timechild 87.?.?.?

problém je však v tom, že súčet Slnkom a inými vesmírnymi objektmi vyžiarená energia prijatá Zemou je vyšší ako Zemou vyžiarená, toto mi snáď nepopriete...
Veľa dobre známych a overených vecí neznamená, že sú poznané, každodenne dochádza aj vo fyzike k prehodnocovaniu faktov a zmene teórii, na ktorých tie "veci" fungujú.

287181

14.04.2013 22:01

Problémy se štítnou žlázou u novorozenců v USA po výbuchu ve Fukušimě

Bezpečné ryby?

Global Parasit must die 87.?.?.?

Moja skôr otázka ako príspevok sa týka rýb z uvedenej oblasti. Poslednú dobu som si všimol zníženie cien Lososov Gorbuša v sieti Tesco, pochádzajúce z lovu v oblasti FAO 67(severovýchodný Pacifik), ktorý susedí s oblasťou FAO 61, teda oblasťou, ktorá zahŕňa aj Fukušimu. Vie niekto overiť, či tie ryby sú bezpečné? Ryby boli lovené koncom novembra 2012, nakoľko sieti Tesco sa nedá veriť ani oznam o otváracích hodinách. [bliji]

288088

19.04.2013 23:53

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

Vraj dobrý komparz si najali

Timechild 87.?.?.?

No neviem, ja mať takto odrovnané nohy, tak som minimálne v bezvedomí.
http://www.jewishterrorism.com/wp-content/uploads/...

288434

19.04.2013 23:59

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

RE: Vraj dobrý komparz si najali

Timechild 87.?.?.?

a ešte jedna vec, všimnite si tú "krv" a úsmevy na tvárach obetí, to už nenajali lepších hercov?
http://www.jewishterrorism.com/

288436

20.04.2013 21:57

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

RE: Vraj dobrý komparz si najali

Timechild 87.?.?.?

No a korunu tomu všetkému dnes nasadilo obecenstvo, ktoré tlieskalo svojim blízkobudúcim kápom k "úspechu". Toto dementné stádo si nič iné, ako fašototalizmus nezaslúži. Tak šup šup, nech už konečne precitnú.

288504

29.04.2013 22:53

Problémy se štítnou žlázou u novorozenců v USA po výbuchu ve Fukušimě

Fukušima - false flag na zakrytie špinavostí

Timechild 87.?.?.?

Na tomto snímku je jasné, čo chcú svetové agentúry zamaskovať:
http://www.jimstonefreelance.com/frontview.jpg. Proste tam reaktor už nie je a je to možne len preto, že explodoval. A btw, zamyslel sa pri pohľade na príchod tsunami do japonských osád a miest, že prečo pri tak "silnom" zemetraseni(9,1 RS) nebola žiadna stavba pred zasiahnutím tsunami v troskách. Stačí porovnať zábery z Kobe, kde registrovali 100x slabšie zemetrasenie (7,2 RS) a škody tam boli obrovské. Tsunami mala zakryť iba útok na Fukušimu, kde sa Japonci mali podieľať na obohacovaní uránu pre Irán.
A dodám ešte, že už aj u nás sa predávajú ryby z oblasti FAO 61, teda oblasti zasiahnutej únikom rádioaktivity z Fukušimy, kto neverí, nech uteká s geigerom do Tesca.

289056

29.04.2013 23:03

Problémy se štítnou žlázou u novorozenců v USA po výbuchu ve Fukušimě

RE: Fukušima - false flag na zakrytie špinavostí

Timechild 87.?.?.?

a ešte jeden snímok zhora, http://www.jimstonefreelance.com/fukushimatoptext.... kde je porovnávka hrúbky stien hál s reaktorom s minivanom ležiacim v ruinách. Aká detonácia rozmetala tak hrubé steny haly reaktoru 3?

289058

05.05.2013 22:16

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Zlato jakožto peníze tak způsobovalo stejné potíže, jako papírové peníze...

Timechild 87.?.?.?

Bavíme sa o energonosičoch, ktorých zásoby rapídne ubúdajú a ktorých kontrola v horizonte nanajvýš pár desaťročí stratí zmysel, nakoľko sa vyčerpajú pre rastúce tendencie ich rabovania? No to potom tí paraziti asi nemajú všetkých 5P pohromade.
Tá kontrola je skôr veľmi dočasná záležitosť, dovŕšená bude zbavením sa vyžírkov zdrojov, ktorí svojim konzumistanom parazitom skracujú pohodlný život v štvrtej ríši. Až nájdu konečné riešenie na tých 6 a pol miliardy untermenschov, nastane čas D. A tá doba sa rýchlo blíži, tak ako v hodinách času sa presýpajú fosílne energonosiče do ničoty. Paraziti majú tisícročia veci pekne načasované, plebsu kvapkajú "technologické zázraky" naozaj v mikrokvapkách, zlatý vek pre nich ešte len príde. Ale o tom si pravdepodobne my už písať nebudeme.

289194

14.05.2013 16:55

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Zlato jakožto peníze tak způsobovalo stejné potíže, jako papírové peníze...

Timechild 87.?.?.?

L(udo), stále nechcete vidieť, že niekto žijúci naprieč stáročiami si tu riadi inteligentnejšie bioroboty za účelom dobývania toho cenného, prečo vôbec ľudstvo stvoril - zlata. Súčasné signály o globálne chýbajúcom zlate iba dopĺňajú mozaiku, ktorú už niekto v dávnej minulosti sa márne pokúšal rozbiť vymazaním pamäti ľudstva. To, že nie je milosrdný k svojim "dietkam" iba nám pripomína, že sme tu na drinu, na ktorú sám nemá. Všetko ostatné je pre neho iba hemženie medzi obťažujúcimi švábmi, kým bude tu čo dolovať v záujme ICH, tak máme akú-takú existenciu istú. Potom sa zožerieme navzájom a ONI potiahnu inde, kde si vytvoria dalšie manuálne pracujúce zvieratko.
Preto IM je jedno, akú hye(no)rarchiu si biostroje dočasne zvolia, kým to nenaruší ich produkciu. Nejaká globálna jadrová vojna nie je zatiaľ ani v ICH záujme už z vyššie spomínaných dôvodov, preto zástupných sociopatov zatiaľ držia na uzde.

289701

16.05.2013 22:14

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Timechild 87.?.?.?

Tak si to má nechať pre seba, a nie vystavovať na odiv, potom je to chorá úchylka. Ak je priposratá. že ju s pravdepodobnosťou nula nula nič postihne nejaká smrteľná choroba, to ešte neznamená, že spácha eutanáziu. Ak áno, tak bola v prvom rade psychicky zrelá na celoživotné odborné liečenie. A nie je to len jej vec, potom ak je to len jej vec, tak nech sa halí aj v sprche do kožucha a nech nenapádajú paparazzi, že si dovolili do ich súkromia nahliadnuť. Raz sú ich veci verejne, raz súkromné. Ale tento trend je rozhodne chorý a nahráva opäť mengelofilným mäsiarom v bielych plášťoch v cieľoch redukcie populácie akoukoľvek cestou.

289846

16.05.2013 22:55

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Timechild 87.?.?.?

že tých 13% je dostatočný dôvod na to, aby som sa nimi nenechal zmrzačiť. Navyše, nik z tých mengeloidov nie je Sibyla a ich odhady sú na úrovni doporučení stávkových kancelárií, s tým, že oni ako majitelia majú svoj zisk vždy istý.
Je dosť prípadov ľudí, nad ktorými farmakolaboranti zlomili palicu a tí ľudia naďalej napriek ich "istote" žijú. Lebo sa na nich vysrali.

289852

16.05.2013 22:58

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Timechild 87.?.?.?

a ešte jedna otázka k vašim 87%, ako s tým korešponduje následné naliatie silikónu do kožtičiek? Asi to tu pravdepodobnosť znižuje, však? Nejaký divný oxymoron.

289853

04.06.2013 16:32

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Přetrdílo 87.?.?.?

prosím Vás, vysvetlite mi ako politika ovplyvňuje plodnosť GMO osiva.

290790

04.06.2013 21:18

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Přetrdílo 87.?.?.?

tak to ste čítali dosť zle, niekedy mám pocit, že máte problém pochopiť písaný text na základe údajov, ktoré tu skreslene podávate. Za prvé. Monsanto likviduje najmä ľudí, ktorí z princípu ich osivo odmietaju a to tak, že to ich svinstvo tiež vypúšťa peľ a keď sa ocitne na poli, ktoré nie je osiate ich svinstvom, tak takého majiteľa na základe copyrightu pritlačia k múru, prípadne sa mu stane malá nehoda terminujúca jeho existenciu, prípadne ho súdne vyzlečú z treniek.
To za A a za B, sú dôkazy o škodlivosti GMO, ktorými boli vo Francúzsku krmené hlodavce s neblahým dôsledkom na ich život. A keďže ide o mimoriadne odolný druh živočíchov(schopných prežiť A-bombu či iné svinstvá prakticky bez úhony-potvrdené v rámci jadrových testov) ale neschopných už bez úhony prežiť krmenie GMO, tak v prípade dvojmúdrych živočíchov niet pochýb o škodlivosti vzhľadom k dobe expozície.
C. Monsanto nedovolilo vo vlastných stravovacích zariadeniach podávať GMO potraviny, vraj z dôvodu možnosti výberu, ale vám alebo mne už ten výber nedoprajú a sú celí žeraví to svinstvo v ľúbivom sračkoobale predávať, podotýkam bez označenia.
Takže milý pane pavt, ako vás tu už ktosi upozornil, dávajte pozor, na to čím zachádzate. Karma alebo osud alebo hovorte tomu ako chcete vie byť riadna sviňa a navyše pracuje bez milosti.

290810

07.06.2013 18:29

Monsanto a její podvodná hra s GMO v Evropě

Svet patrí blbcom.

Přetrdílo 87.?.?.?

A to sú ich schopní trollovia typu pavt obhajovať. Nuž čo, od toho niekto vymyslel terminus technicus užitočný idiot.

290953

07.06.2013 20:52

Monsanto a její podvodná hra s GMO v Evropě

RE: Svet patrí blbcom.

Přetrdílo 87.?.?.?

A tu je jeden z dôvodov, prečo nie GMO a prečo nie Monsanto:
http://www.greenmedinfo.com/blog/lethality-roundup-weedkiller-may-extend-beyond-plants-humans-study-shows

290955

08.06.2013 22:50

Monsanto a její podvodná hra s GMO v Evropě

RE: Z takového zrní nelze uvařit pivo!

Přetrdílo 87.?.?.?

Oni vyrábajú pivo? Kde a odkedy? To už aj ta Zemanova čistička protéz chutí lepšie.

290981

09.06.2013 22:18

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

Přetrdílo 87.?.?.?

Skvelá myšlienka, vynucuje ľudí k ďaleko väčšej aktivite ako pri pasívnych príjemcoch dávok. Postav dom, zasaď strom, uživ seba a rodinu, je to prísne individualistické ale s perspektívou vytvárania komunít, ja pestujem reďkovky, ty jablká... Dnes pri pohľade na drevenice v skanzenoch sa zamýšľam, o čo sa máme lepšie voči poddaným, ktorý mali svoju vlastnú strechu nad hlavou a odvádzali desiatok (10%!!!). Dnes za svoju prácu odvádzame nepomerne viac a máme za to nekvalitné potraviny, vzduch, vodu, za to viac technických hračičiek a menej sedliackeho rozumu...

291015

11.07.2013 13:06

Korupce v přímém přenosu

Recyklovaní hajzlíci

Přetrdílo 87.?.?.?

Máte pravdu, u nás sa zrovna recyluje čiernokňažník Čarnogurský, na prezidenta by ten chruňo, čo rozdrbal slovenské poľnohospodárstvo, rád dosiahol.

293091

24.03.2014 18:48

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

MaSSonisti sa prerátali

Timechild 87.?.?.?

ich rukopis je čoraz viac čitateľnejší. Lietadlo z Malajzie muselo zmiznúť z popudu červenostrechára, v hre boli nejaké PRC technológie.


Pekná analýza súčasného sveta je uvedená tu:
http://leofrankel.wordpress.com/2013/07/17/vybrane...

a k hlavnej téme, toto sa chystá ako odpoveď:
http://www.youtube.com/watch?v=6OPmBImx4oA
porovnajte túto techniku s drevenými hlavňami našich bezzubých armád.

307297

24.03.2014 21:24

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: abych to vysvětlil

Timechild 87.?.?.?

Presne o tom vravia stare sumerské tabuľky zrodenia(Enuma Eliš). Zlato bolo dôvodom kolonizácie Zeme. To, že ľudstvo ešte nedocenilo technologické možnosti pre prežitie civilizácie je naša smola. Jedna otázka, prečo všetky staroveké civilizácie tak uctievali zlato?
A prečo kráľovské koruny boli takým malým cargokultovým spodobením mimozemských zariadení na ovládanie mysle?(Kto mal korunu, sa podobal božským vyvolencom, ktorí však mal reálne možnosti na telepatické ovládanie más homorobotov). V každej starobylej legende boli prví králi božského pôvodu, neskôr boli nahradení ich polobastardmi až po dnešných nanobastardov. A kam sa podeli prví králi? No presne tam, kde aj zlato.

307308

24.03.2014 22:14

Zapomenutý puč

podobnosť čisto nenáhodná

Timechild 87.?.?.?

Pekné zábery v závere dokumentu, masy hajlujúce na uliciach a námestiach, skoro ako za Schicklgrubera na Vaclaváku
http://www.youtube.com/watch?v=SQM6zdYKAqk&feature...

307312

01.05.2014 22:17

Role Západu v ruských reformách

RE: Ilúzia nádeje na kratšiu cestu k pokroku

Timechild 87.?.?.?

Nedávno som na nejakých dokukanáloch zachytil seriál o vyľudnených mestách. Bol tam aj Detroit, ktorý už v 80.rokoch kolaboval, ale to naši havloidi zabudli pripomenúť, že v JupoSsersej boli úroky v bankách vyše 20% a ekonomika šla do riti, potom prišiel veľký herec a sioligarchia u nás obrátila kormidlo, aby ich vytiahli zo sračiek. Na úkor otrokov z východu dnes amerikáni prežívajú, bohatstvo im už však došlo, pretože s jedlom rastie chuť a tak si zuby po uteráčnikoch brúsia už aj na medveďa. Detroit je už dnes mŕtve mesto a detroizáciu Lóvenska dopustili aj cigán s fickom, takže vieme, čo nás čaká...

309280

14.05.2014 21:28

Ukrajina: Hra na čekanou

RE: Vysledky referenda

Timechild 87.?.?.?

A čo potom budú robiť tie stovky pajácov v Bruseli po najbližších voľbách so sotva 20% podporou? Chuj s takou organizáciou, ktorá nemá podporu ani polovičnú. Ľudia v Európe sa vraždia desiatky rokov po miliónoch, a pritom by pre pokoj stačilo useknúť iba pár dobre zvolených hláv. A hovoríme si inteligentné stvorenia? To do akého zrkadla sa pozeráme?

310112

15.05.2014 16:05

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

Timechild 87.?.?.?

Good job, ako sa hovorí [chechtot]

310140

17.05.2014 20:57

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Energorubl je sice vynikající nápad

Timechild 87.?.?.?

Ten váš pesimizmus je totálne otravný. Hádam si nemyslíte, že tieto kroky Putin nemá posvätené. Rusoligarchovia môžu na tom iba získať, keď nahradia hajzelpapier skutočnou hodnotou a oni to tiež dobre vedia. Podporou dolára si pília vlastný konár, pretože tá podpora ide len do zbrojného priemyslu de facto namiereného proti Rusku a jeho spojencom. Iné zázraky City-Wall Street už nemá.

310225

17.05.2014 21:01

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

Timechild 87.?.?.?

Väčších zapredancov v Eu asi ani nenájdete, tí by predali aj vlastnú mater. Počnúc spodinou končiac vrchnosťou je poľská nátura horšia od jevrejov, niekedy pochybujem, že nosia slovanskú krv. Mamon a honba za ziskom cez mŕtvoly je u nich v móde. Alebo sú už tak prešľachtení, že im z toho hrabe, šmelia aj s morálkou a onedlho sa im to vráti.

310226

24.05.2014 21:00

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: nezmysly

Timechild 87.?.?.?

Argumentovať množstvom finančných prostriedkov, mimochodom, vytlačeného toaleťáku bez hodnoty s cieľom okrádať predovšetkým usraelského daňového poplatníka s nefunkčnými vojenskými hračkami je mimo realitu. Ani zlaté vidle použité pri prehadzovaní hnoja nezvyšuje hodnotu tejto nevábnej komodity, i keď by si to majitelia zo City tak priali. Hovno hovnom zostane, aj keby ste mali dať za to majland vďaka Ojebamovi a podobným poskokom.

310611

24.05.2014 21:15

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Mimochodom US erár má ešte jeden veľký problém, priamo pod riťou jednu veľkú prírodnú časovanú bombu, ktorej stačí dopomôcť silnejším výbuchom či zbraňou typu H.A.A.R.P. a to je Yelowstonský park, kde drieme supervulkán schopný okamžite zlikvidovať život v okruhu 1000 km a zvyšok spraviť neobývateľným na dlhé roky. A nie je ani treba celý kontinent nukleárne bombardovať, iba mierne uvoľniť tlak [chechtot]

310613

25.05.2014 21:17

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,

Timechild 87.?.?.?

No podľa predbežných výsledkov voľby na Slovensku dopadli priam katastrofálne, účasť okolo 13%, podľa toho, koľko kresiel dostal eurohujer Hranol s hlasom podobným fickovi boli voliť hlavne v rámci tej osminy ľudia s pokročilým Alzheimerom či inak podobne postihnutí. Inak mi nedá, že každý z nich nadáva na zlé pomery, ale volia smerovať celé EU smerom do (_;_) prostredníctvom podobných kreatúr, aby aj ostatným ešte tie pomery dosrali. Dosť z nich sa už konca tejto ich zlej voľby nedožijú, preto to považujem za strašnú zlomyseľnosť voči generácii, ktorá príde po nich.

310655

25.05.2014 21:27

EU ztrácí ruský plyn z východní Sibiře ve prospěch Číny – historické selhání

RE: Je to malinko slozitejsi.

Timechild 87.?.?.?

Je tu ešte jeden zdroj, chodí po ňom každý z nás. Niekde je bližšie k povrchu (Island), niekde sa musí trochu viac vŕtať, ale nikde nie viac ako 10km a to je zdroj geotermálny. Je temer nevyčerpateľný(v dohľadnej dobe určite) a mohol by odstaviť všetky zdroje založené na fosíliách. Len tu nie je vôľa, prečo asi?

310656

26.05.2014 18:29

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Dovolím si nesúhlasiť, tam nejde o zohriatie ale natlakovanie k tomu, aby sa kôra pretrhla. A už pri výbuchu Cár bomby sa Rusi obávali narušenia zemskej kôry a tak zrušili 3.stupeň a znížili tým účinok bomby na tretinu, max. na 60MT TNT. V Yellowstone stači prebiť tú kôrku a magma ide hore okamžite, pretože zhora ju nebude nič tlačiť. Podobne americké pobrežie je veľmi zraniteľné a tam majú najväčšie mestá. Vyvolať podmorským výbuchom niekde v Tichomorí tsunami nie je nemožné, dosah na území usraeského štátu by bol opäť katastrofálny, to sú tie asymetrické riešenia, kedy sa dá katastrofa vyvolať aj mimo napadnutie protivníkovho územia.

310697

26.05.2014 19:22

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

a ešte dodatok, máte staré informácie, toho magmatu je aj dnes dostatok, stačí iba odštupľovať [oči v sloup]

310699

26.05.2014 19:25

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

samozrejme, chýba link, takže voilà:
http://www.topky.sk/cl/11/1371492/Sokovani-vedci--...

310700

26.05.2014 20:51

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Vážený kolega, ste vo svojich argumentoch príliš pozadu. Argumenty o nosnosti sú staré niekoľko desaťročí. Ďalší fakt je, že podobný účinok má v krátkom čase po sebe odpálenie aj menších termonukleárnych náloží v danej lokalite. Tá lokalita je sama o sebe časovanou bombou, kôra nie je pevná, ako zrovna pod vami, je deravá ako ementál o čom svedčia rôzne termojavy viditeľné na povrchu. Takisto porovnávate neporovnateľné, pichnite špendlíkom do bowlingovej gule, nič sa nestane, ale tým istým špendlíkom vám balón buchne. A tá veľkosť kaldery robí celú kôru nad ňou veľmi krehkou, pláva v podstate na tekutine, ktorá sa navyše neustále tlakuje.
K tým vašim gigantickým náložiam, opäť stačí uvoľniť pnutie v zemskej kôre na správnom mieste a zvyšok spraví sama doska, ktorá tsunami odštartuje. A tie rozhrania dosiek su už niekoľko desaťročí známe. Jeden taký prúser opäť na usraelskom západnom pobreží čaká na uvoľnenie, je to len otázka času, či sa to stane samé o sebe, či im niekto k tomu "pomôže". A verte, žiadne gigantické výbuchy nie su treba. Stačí použiť princíp juda, rozhýbaná hmota už dokoná svoje, spoľahlivo v oboch prípadoch. Takže žiadných rakiet netreba mieriť na jablko či ich hlavný stan, katastrofa takýchto rozmerov by ich vrhla späť pred obdobie clovisského človeka.

310707

27.05.2014 18:35

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Vidieť, že ste nevideli ani jedno video podmorského výbuchu, tu pre ukážku iba takého drobčeka s ekvivalentom 30kT, teda rádovo 6tisíc krát menšieho, ako v prípade použitia prípadného následovníka Cár bomby http://www.youtube.com/watch?v=LnqxYl8R4c8. A ešte mi chviľu tvrďte, že vzniká iba rázová vlna. Na rôznych videách ich všade pekne vidno, lenže až po nej prichádza ozajstná pohroma. Pletiete rázovú vlnu s energiou do vzduchu vyzdvihnutej vody. Aj ten "špliechanec" sa vráti dole a vytvorí následnú vlnu, ktorá sa valí po hladine až príde k pevnine. Lenže podľa Vás neprúdi, prečo potom lode lietali po výbuchu hore dole a opakujem, bola to len bombička oproti tej, o ktorej uvažujeme. Tie pohyby, ktoré ste uviedli, nie sú simultánne a nerušia sa navzájom. Aj výbuch vodíkovej bomby vytláča vodu z jej predošlého miesta a nie že nie. Tým uvádza do pohybu obrovské množstvá vody a tie sa len tak nezastavia.

310735

27.05.2014 19:01

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

a ešte jeden zdroj, tentokrát konšpiračný:
http://www.reformation.org/nuclear-tsunamis.html

310736

02.06.2014 21:02

Vláda nesplnila naše požadavky, Majdan nerozpustíme!

RE: Co je to vlastně štěstí?

Timechild 87.?.?.?

Ta fosília Koyaanisqatsi pochádza dokonca z roku 1982. V 1988 prišla Powaqqatsi, niečo ako život na úkor iného. Záver trilógie tvorí Naqoyqatsi - civilizované násilie, vojna ako spôsob života, život zabíjajúci všetko ostatné.

311000

03.06.2014 23:04

Kapitalisté, technokraté a fanatici: vzestup nového mocenského bloku

RE: “OLIGARCHIA” - moc peňazí!

Timechild 87.?.?.?

Nie do novej, ale konečnej.

311032

21.07.2014 19:20

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Lzi

Timechild 87.?.?.?

presne tak, dopravné lietadlo vo výške 10km letí najmenej 800 km/h teda niečo vyše 13km za minútu. Diaľkový dosah BUKu je max. 42 km,jej priestor účinnej pôsobnosti je taká sploštená deravá kopula, navyše ovplyvnená terénnymi nerovnosťami, takže ako píšete, toho času bolo naozaj minimum aj pre skúsené bukové posádky. Pre rebelov bez informácií z prehľadových radarov a letovej prevádzky temer nemožné včas reagovať. Vzhľadm k tomu, že v danom koridore civilné lietadlá podľa zverejnených info predtým nelietali, bolo to čakanie na povestného kúzelníka. Leda že niekto mal celkový prehľad o vzdušnej situácii v danom regióne, rebeli to však neboli z prozaických príčin. Takisto vlastníctvo tohto komplexu v rukách rebelov doteraz žiadny vierohodný zdroj nepotvrdil, čím je páchateľ jasne určiteľný. Preskúmanie trosiek zrúteného lietadla, chemická analýza črepín a spalín po výbušninách isto určí, kto a ako to spôsobil. Podľa fotiek viaceré indície poukazujú na prienik črepín z vnútra lietadla von, teda explóziu v tele lietadla, čo raketa opäť nespôsobí, nakoľko priamy zásah cieľa v prípade BUKa je fikciou, ničí sa kužeľom črepín, nie prepichovaním raketou, k tomu majú v bojovej hlavici radar na odpálenie nálože v potrebnej vzdialenosti.

313694

31.07.2014 16:15

Izrael ukradl 44% půdy Gazy … nahání obyvatele Gazy do zbývající oblasti

RE: Neviem, ako ináč by mohli obmedziť

Timechild 87.?.?.?

Tvoj argumentačný potenciál je pod úrovňou zvieraťa, na ktoré sa odvolávaš. Nemci či Japonci dostali po hube až po tom, ako niekoho okupovali, nie naopak, ich vina bola jasná a ak nechceli skončiť spopolnení(Drážďany) či rádioaktívni(Hirošima, Nagasaky), tak sa museli poddať. Palestínčania žiadny takýto spor nevyvolali.
Ad poddanie sa, nič zlé Ti neprajem, ale až budeš žiť uprostred cigánskej komunity, čo bude onedlho realita celého SK vďaka skvelým sponzorom eurohujerským aj slovenskej vlády pri odmeňovaní plodenia osmahlými občanmi, tak si na to spomeň a akceptuj to. A hlavne to nerieš, veď za tých 800 rokov, čo tu zúria udenáči si sa mohol pripraviť...

314506

31.07.2014 16:16

Izrael ukradl 44% půdy Gazy … nahání obyvatele Gazy do zbývající oblasti

RE: Neviem, ako ináč by mohli obmedziť

Timechild 87.?.?.?

samozrejme Nagasaki

314507

14.10.2014 14:50

Proč ropa klesá

RE: Na udržanie vojnovej mašinérie USA a dolárovej pasce – do kedy?

Rubens 87.?.?.?

Saudov to dobehne najskôr, ich populacna explózia vďaka rope spôsobila ich závislosť na tejto komodite. Dlhodobo nízka cena spôsobí U nich ďalšie farebné revolúcie či už U nich, či už susedov uteráčnikov S rovnakým vývojom(Kuvajt, Sme,...
A Kurzy V ozbrojených zložkách proti ISIL,toť len dôsledok fanaticky snahy uteráčnikov dostať svojich72 panien, ak skapú ženskou rukou, skončia V pekle.

319086

14.10.2014 21:14

Proč ropa klesá

Baranidlo z piesku

Timechild 87.?.?.?

Celý článok je iba nezmyselná fikcia, dokazujúca tézu o zdochýnajúcom koňovi. Ak niekto tvrdí, že citujem:"Obě země(Rusko a Sýria) jsou silně příjmově závislé na vývozu ropy a její nižší cena znamená příchod méně peněz, zdůraznil Abanmy. Státy Zálivu budou poklesem ceny ovlivněny méně.", tak nemá všetkých 5p pohromade. V prvom rade, Saudi majú gule riadne škrípnuté v americkom zveráku. Od roku 1950 počet jeho obyvateľov vďaka rope stúpol 8násobne na dnešných 30 miliónov, z čoho vyše 37% tvoria deti do 15 rokov. To znamená, že značne stúpol aj počet vlastných konzumentov ropy. Potraviny musia vo veľkom dovážať, nakoľko v tej ich púšti veľa možností na sebestačnoť nie je. Pritom cena potravín trvale rastie, od roku 2005 sú viac ako dvojnásobné. Celková situácia na Arabskom polostrove vďaka rope je obdobná, je to časovaná nálož, kde populačná krivka prudko vyrazila nahor a od roku 1950 celková populácia regiónu 7násobne narástla z 8 miliónov. Nízka cena ropy, do ktorej sa ako vazali usraelaského panstva pustili, je tým povestným pílením vlastného konára. Jedinou komoditou, ktorá je zaujímavá pre svet je ich ropa. Ak za ňu dostanú menej, začne hlad, nebude na predražené budovy, spotrebujúce megawaty energií na chladenie, nebude na údržbu infraštruktúry pred dobiedzajúcou púšťou. Život v púšti v ich podaní je sakramenstky drahá záležitosť a málo kto z nich sa vydá cestou predkov ako Nomádi na ťavích chrbtoch za krajšími zajtrajškami, keď v garážach hrmia stáda koní petrolejových.
Rusi si svoje odbytištia nájdu, keď ropa nepotiahne ekonomiku, sú tu ďalšie možnosti, kde môžu pridať, to čo EU možno ušetrí na rope, určite minie na plyne. Vo svete oko za oko funguje už tisícročia, aby si raz Saudi nemuseli ropu od Rusov kupovať nemuseli, lebo dnes nepoznajú mieru.
Saudi to nemôžu dlhodobo ustáť a kto im tvrdí opak, nehorázne im klame a mali by ho podľa svojich "mierumilovných" pravidiel ošetriť.

319107

21.10.2014 22:29

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

Kontinuálny proces

Timechild 87.?.?.?

1.)Prečo tie značky základní NATO tak podozrivo pripomínajú hákové kríže?
2.)Pokusy o revíziu 2.sv.vojny nie sú žiadnou novinkou, ešte sa spojeneckí vojaci tľapkali po pleciach oslavujúc víťazstvo nad nemeckou hydrou a už sa plánovali spôsoby, ako povaliť Kremeľ. Japonci si to odsrali ako prví, ako demonštrácia sily, ktorá zmení pomery v Rusku a jeho satelitov. Uniknuté správy a odtajnené archívy kde-čo poodhaľujú z tohto ničomného úsilia. A ovce naleteli na dostatok banánov i toho hajzláku, preštrngali sa na druhú stranu barikády, bližšie k nožu mlynčeka, ktorý ich čo nevidieť zomelie, bo letargia či lenivosť myslieť je u nich nepriehliadnuteľná.

319525

28.10.2014 22:05

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: Na Seznamu

Timechild 87.?.?.?

na toto existuje jedno riťošerbľové slovenské porekadlo: Čo sa babe zdalo, to sa babe snilo. Navyše, ukazuje sa, že smer ktoré Rusko nabralo, nie je vecou iba jediného človeka. Jelzmanom už asi pšenka na šírej Rusi tak skoro nepokvitne.

319929

01.11.2014 23:41

Japonsko reaguje na zhoršení katastrofy ve Fukušimě tím… že znovu otvírá jadernou elektrárnu u aktivní sopky

RE: Jedna radioaktivní částice rozhodně není nebezpečná

Timechild 87.?.?.?

Túto demagógiu choďte šíriť na západné pobrežie USA, určite sa Vám za ňu poďakujú.

320191

05.11.2014 11:36

Soulož do zadku

Buzicke maniere

Rubens 87.?.?.?

Nejako sa ta buzikokratura musí zaviest ako norma, tak pre heterakov to posunu cez prdel. Že vďaka ovcianstvu nakoniec vsetci skoncime v riti je isté. Hnus velebnosti, keď cerstvo zanalizovaneho vtáka si kooperujuca súložnička v severskej trojke strčí až po semenniky do gagora a tvári sa, aká je to lahôdka. Jeden by sa zgrcal.

320356

05.11.2014 19:16

Soulož do zadku

RE: Patent na EBOLU č.:CA2741523A1 vlastní vláda USraela (pozri WM 153)

Timechild 87.?.?.?

A prečo ten duševný kretén nejde príkladom, nech si to svinstvo naočkuje a zapne kameru, nech to môže vrhnúť na tvojutrubku.K tomu mu pridať to tlieskajúce obecenstvo, nech si to užijú z prvého radu. Rezať ho po milimetroch denne, aby ho tie dementnosti prešli.
Mimochodom, aj prežitie eboly nie je bez nasledkov, 50% preživsích má problém so zrakom(často končí slepotou), neznesiteľné bolesti a pociťuje trvalú vyčerpanosť.

320387

05.11.2014 22:06

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Opakuješ ako debil stále dookola, ako sme mohli do NATO dobrovoľne vstúpiť, keď referendum k tomu bolo naschvál zmarené? Koľko že sa to ľudí referenda zúčastnilo? Ako sa teda mohla nadpolovičná väčšina vyjadriť, keď tam ani nebola? Už to pochop, troll prisprostatý, že nik dobrovoľne do NATO nevstúpil!!!

320410

05.11.2014 22:12

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Si úplne vedľa a raz sa ti to vráti. Karma je sviňa, na to nezabudni! Ani Onassisovi miliardy nepomohli. ad d) aké dohody boli o nemennosti hraníc Ukrajiny, keď doteraz ich nemá nikým uznané? O čom to debílku melieš? Krym zostal naďalej ruský a aj vyjadrenie názorov obyvateľov by tej tvojej dutej hlave mohlo niečo povedať.
e)Na druhú stranu, USA sa vyjadrilo, že sa nebudú základne NATO k Rusku približovať výmenou za uvoľnenie východnej Európy. Kto tu porušil dohody?
To že si neschopný svoju vlasť brániť je tiež vypovedajúce. Lebo ten čas sa blíži...

320413

05.11.2014 22:24

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

A posledná otázka na trolla, keď si taký demokrat, prečo si sa ešte neobesil? Ako je možné, že v jedinom úspešnom referende sa temer 52% Slovákov nevyslovilo potrebu vstúpiť do EU a napriek tomu dnes platíme západným bankám výpalne? Predsa demokracia je názor väčšiny, oprav ma ak sa mýlim.

320415

05.11.2014 23:03

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

no bližšie je asi starecká demencia, keď sa tu tak oháňa vekom [překvapení]

320416

05.11.2014 23:04

Soulož do zadku

RE: Nedá sa nič robiť

Timechild 87.?.?.?

žeby z riti popadali? No veru, veľa ich vyzerá ako hovná. [bliji]

320417

06.11.2014 20:40

Čí ponorka ve švédských vodách?

Vztýčený prostredník

Timechild 87.?.?.?

Pekný epilóg k hystérii presstitútok:
http://www.rg.ru/2014/10/21/lodka-site.html

320494

06.11.2014 22:53

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Aha, takže žiť na dlh ti vonia? Tak to odkáž vnukom, určite sa budeš v hrobe mrviť, keď ťa budú preklinať za splácanie dlhov, na ktorých nemali žiadny podiel. Slovenská ekonomika visí na kórejských a západoeurópskych gumkách, keď sa pretrhnú, odkryje sa naša holota. Ten tebou spomínaný experiment nám zabezpečoval sebestačnosť, viac ekonomickej slobody, rusák nám nikdy nediktoval, kolko smieme mať vinohradov, čím smieme svietiť, koľko cukrovej repy, kam smieme vyvážať a čo, vrátane zbraní. Dnes sme len montovňou, zdetroizovaná krajina a čaká nás osud teritórií v zámorí. Potom buď frajer a vyjdi do ulíc búšiac sa do pŕs, že si za zdevastovanie Slovenska volil fašistickú lúzu v Bruseli. Raz ten dlh budeme musieť splatiť, a je čoraz väčší.

320509

06.11.2014 22:55

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

BTW, 48% nikdy nemôže byť väčšina, nikdy!!! Aj toto je len podvod zakompovaný do demokratúry.

320510

06.11.2014 23:20

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Keby sa aj Maďari na juhu Slovenska rozhodli pre autonómiu a neskôr k pripojeniu k Maďarsku, je jediným riešením ich ísť tam vystrieľať ako zajace? Poslať tam po zuby ozbrojených vojakov aby tam masakrovali ženy, deti, starých? Čo by si tým poriešil? Stovky rokov by nás nenávideli, nič by nám nedarovali. A aj tak tomu nezabrániš, ak budeš takto veci riešiť, čo i len v myšlienkach. Tých ľudí musíš v prvom rade motivovať k tomu aby zostali súčasťou Slovenskej republiky, ale nie formou represií. Násilie vždy plodí iba násilie, v poslednej dobe sme toho svedkami viac, ako by sme chceli.
K tej dohode medzi Ruskom a ukrojinou, uveď zdroj, kde je to napísané, kde sú vymedzené hranice ukrojiny.
Pokiaľ nevieš, odkiaľ vietor fúka, je stratou času sa s tebou vôbec baviť. Ideš kamoško v protismere presne v intenciách známeho vtipu. Škaredo narazíš, ale to je tvoj problém, nebude ťa škoda. Celé stáročia Rusko vyťahovalo Gayrópu zo sračiek, čo si sama nadrobila. "Priatelia" zo západu nás vždy zradili. Odtiaľ čakaj dýku, pre nich sme boli vždy iba podradní.

320512

10.11.2014 22:32

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Odstranit Zemana nejde jen o dostavbu Temelína

Timechild 87.?.?.?

Tak už mi je jasný jeho usraelskovriťolezný postoj, do Rasije predsa ako pičus nemóže idtí.

320745

10.11.2014 22:34

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Pussy Riot v plné nahotě

Timechild 87.?.?.?

No čo sa divíte, po tej kvapavke, čo ju páli zo šukania v chráme sa musí štetka nejak schladiť.

320746

17.12.2014 22:59

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Rychlý konec Ruska

Timechild 87.?.?.?

Prípravy na "ostrú" vojnu globálneho rozsahu sú v plnom prúde, Fašington už aj Kastróla si nakláňa, len aby Ivanove prskavky nenašli svoje základne v tomto karibskom raji.
http://www.nytimes.com/2014/12/18/world/americas/u...
http://www.washingtonpost.com/world/national-secur...
http://www.nationaljournal.com/white-house/alan-gr...
http://news.yahoo.com/secret-talks-canada-vatican-...

323590

18.12.2014 21:18

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Panika vrcholí

Timechild 87.?.?.?

a ešte pre porovnávku dlh ČR, vzhľadom k počtu obyvateľov je to vražedné číslo:
http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/czechr...

323654

27.12.2014 20:35

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme ... rozumu

Timechild 87.?.?.?

Bodaj by niekomu vadil, keď ideš ako podľa Talmudu. Si tak oblbnutý siomédiami, že nevidíš, či si to za otroka. A najlepším otrokom je ten, čo nevie, že ním je, si toho exemplárnym príkladom. Skús len raz vybočiť z natalmudovanej lajny a uvidíš, aký svet naozaj je a v akom žiješ. Ihneď pochopíš, v akej "slobode" si doteraz žil. Ale žiaľ, podľa indoktrinácie si beznádejný prípad, i keď okolnosti možno budú aj voči Tvojej osobe raz menej zhovievavé a napriek tomu, že budeš super zamestnancom, dostaneš sa na dlažbu. Mňa už za názor z roboty vyhodili a bolo to za totálnu blbosť, vôbec nesúvisiacu s mojou pracovnou činnosťou. Stačilo povedať zakomplexovanej šéfke po materskej, že nemá na istú vec nárok a bolo. A ak máš svoj vek a isté vzdelanie, tak je to dnes skôr handicap, ako prednosť. Spoločnosti potrebujú pritrúblych trúdov, schopných akéhokoľvek podrazu na svojich kolegov, tlačí sa individualita, a ani zamestnávateľ nie je pánboh. Máš značné problémy s definíciami pojmov. Názorným príkladom je chápanie pojmu elita. A toto je poslednýkrát, čo na Teba reagujem, už som minul písmen na trolla doteraz až dosť, dúfam, že Ti aspoň dobre platia. Tak sa Ti odzdravím pozdravom Tvojich súkmeňovcov(Vanguard, Vojta Iljič Lenin...):"Heil Hydra" [bliji]

324108

26.01.2015 00:09

Zvláštnosti ruského národného charakteru

RE: Co to tu meleš za nesmysle?

Timechild 87.?.?.?

Škoda na neho reagovať, je to užitočný anonymný imbecil, čo raz vystupuje pod IP začínajúcim 195., teraz pre zmenu 168 ale jeho rukopis je jasný. Škoda je čo len minúť jediné písmenko, treba ho ignorovať, taký sám odpadne ako vred, keď si ho tu nik všímať nebude.

325841

30.01.2015 00:05

Rok 2015 – pohyb finančního světa se zrychluje

RE: Příčina všeho zla

Rubens 87.?.?.?

A koľko ľudí V Gayrópe pripravil O prácu?

326050

30.01.2015 10:53

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Cervarix je normální očkovací látka

Rubens 87.?.?.?

No zatial svojimi vedomostami iba potvrdzujete, ze citate iba tie detske pribehy a skutocny svet vam unika. Pekne ste si nabehli na vidle tymto komentom, to uz ste sa mohli aj v tych detskych knizkach docitat, ze mlcanie je zlato, samozrejme nie ukrajinske, ktore hned zmizlo.K problematike ockovania iba tolko, ak mi ukazete jednu jedinu dvojitu slepu studiu, ktora preukaze prinos ockovania bez evidentne horsich vedlajsich ucinkov, ako je ochorenie, voci ktoremu su urcene, tak uznam, ze mate pravdu. Zatial v Gayrope opat prebieha masivne stahovanie liekov, u ktorych sa preukazal testovaci podvod a to je iba vrchol ladovca podvodneho farmabiznisu, vid chemoterapia, nahle umrtia kojencov po ockovani, narast autizmu v priebehu jednej de-generacie, odskodnovanie obeti neziaducich ucinkov ockovania vo svete mimo vychodnu Gayropu...

326087

27.04.2015 15:38

Co Putin chce?

RE:

Timechild 87.?.?.?

Najvacsia sranda je, ze na tom Titanicu im uz nepatri ani ta paluba, na ktorej tancuju. Ale k veci, americka elita uz stratila kredit, o tom, ze sa kormidlo otaca do inych vod uz nevie snad iba Ojebamasbombama a jeho nohsledi. GP stratil trpezlivost a necha ich komplet potopit, ohrozuju aj jeho zaujmy, projekt uSSa sa mu taktiez nevydaril. Stale to vsak nechapu, ze skoncili, kopu okolo seba a nevsimli si, ze uz su vyzuti.Ziadne TTIP sa konat nebude, je to iba hra na zdrziavanu, z ktorej vyjdu iba ako porazeni. GP nema zujem sanovat dlhy vypchatych dutohlavok, a tak ako skoncil experiment socializmus v priebehu jednej patrocnice, ukonci aj americky sen. Mimochodom, Amerika mohla byt vzorom tak najmenej 40 rokov dozadu, odvtedy sa vezie na bankrotoch, Denver bol len prvy mementom, ktori nepochopili.

331892

01.05.2015 20:48

Páni a otroci

RE: Zase falešný obraz světa

Timechild 87.?.?.?

Skuste si najst nejake info o Labyrinth Group a WingMakeroch

332175

01.05.2015 21:20

Páni a otroci

RE: Otroci ale pani jsou kdo?

Timechild 87.?.?.?

uz som to tu uvadzal, hladajte odkaz na Tvorcov Kridiel, mnohe to z historie vysvetluje.

332178

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 1

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
26,40 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,38 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 006,15 Kč
1 unce stříbra
523,46 Kč
Bitcoin
415 340,60 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?