Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 124 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Cico Ciciak, Cico_Ciciak.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.04.2015 21:09

Vláda morální spodiny

RE: .......pokracovani..

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Dovolím si tvrdiť, že za posledných minimálne 200 rokov boli všetky "revolúcie" organizované lútkovodičmi!!! A tie čipy v gebuli???!!! Pokiaľ to bude mať x výhod, tak väčšina spoločnosti si ani nevšimne tú jednu ale zásadnú nevýhodu - otroctvo!!! Už toľko krát sa ľudia nechali namotať!!! A elity to veľmi dobre vedia!!! Oni sú dokonalí psychológovia!!! Tuším rokefeler raz povedal, že ľudia sú tak neskutočne dôverčiví, že stačí ich len presvedčiť o výhodách nejakého pre ľud skryte negatívneho opatrenia, zákona, veci, vynálezu, tehcnológie..., pričom si ani len nevšimnú, že to bude výhoda pre nás (elity)!!!

331060

17.04.2015 18:27

Normand Hodges (CIA) se přiznal k vraždě Merilyn Monroe

RE: Velmi pravděpodobně je to hoax

Cico_Ciciak 109.?.?.?

ZSSR bol po celý čas riadený západom/ussa, okrem vlády Stalina, tam to nemali až tak pod kontrolou!!! Takže never nejakej báchorke o tzv. studenej "vojne"!!! Po celú studenú vojnu išlo o zničenie ZSSR z vnútra!!!

Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1)
---------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-j...

331371

21.04.2015 01:18

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ide o degeneráciu, demoralizáciu a postupnú depopuláciu a zničenie bielej rasy v (západnej) Európe a následné vytvorenie vhodnejšej biomasy a kultúry pre elity!!! Elity totiť meškajú s demontážou buržoázneho liberalizmu/kapitalizmu, ktorý je aj pre elity nebezpečný a zavedenie akéhosi pseudo-socializmu!!! Preto multi-kulti, lgbti, gender, juvenílka, rozpad rodiny, jedy v potrave, vakcíny a podobné sprostosti!!!

Pán Stwora:

"Norové se nezbláznili. Byli vybráni pro pilotní projekt, který má být implementován i v EU. Je součástí široké agendy spadající pod OSN. Společnost, která si osobuje právo na děti? Filosofie Fabiánských socialistů a nacistů - proudů stvořených globálními elitami.
Léta je to financováno a organizováno The Rockefeller Foundation a Carnegie Foundantion a dalšími...
Na první pohled je smyslem institucionalizace Brave New World - vědeckotechnické diktatury v rukou korporací. Ale pravým důvodem této korporátní agrese je depopulizace a následná výměna civilizace za vhodnější pro kultivaci. Juvenilní justice je jen jedním se zrůdných nástrojů. Pro pochopení věci jako celku je třeba si uvědomit, že globální elity po několik staletí řeší problém, kterým je existence liberálního kapitalismu jako sebevražedného systému, který nemůže existovat v uzavřeném ekosystému aniž by nedošlo ke zničení ekosystému. Depopulizační agenda v podobě juvenilní justice, podpory LGTB komunity, imigace a multikulturalismu, vakcín, genetických zbraní jako hormonální antikoncepce je krizovým řešením.

Silno doporučujem naštudovať článok - "O válkách"!!! Zo začiatku trocha nudné, ale potom sa to rozbehne!!! Je to ťažké štúdium, ale bez pochopenia aspoň časti, nemáte šancu vedieť, o čo dnes ide a zmeniť to!!! Najprv si ale preštudujte aspoň prvé 2 linky!!!

http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-...

http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkriz...

O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!!!
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

Odhalení - Zvrácené plány světové elity a to jak jsou pravdivé
--------------------------------------------------------------
http://www.nwoo.org/2015/04/07/odhaleni-zvracene-p...

Aaron Russo about Rockefellers (cz subtitles)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA

Úlohu štvrtej ríše zohrá "Veľký kalifát"!!!
-------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/ulohu-stvrte...

Dlouhodobá antikoránická strategie zákulisí biblického projektu
------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/dlouhodoba-ant...

331586

03.05.2015 02:08

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ľudia stále nechápu, že Európa bola vybudovaná na základoch národných štátov a rozdielnych kultúrach!!! (Celosvetová) liberalizácia obchodu (minimálne tá podľa korporácií a globalistov) je rovnaká hlúposť a cesta do pekla ako liberalizácia a uvoľňovanie prirodzených morálnych a kultúrnych noriem, zábran, zvykov a zákonov, ktoré vedie k úpadku a degenerácii celej spoločnosti!!! Stačí si zobrať ako príklad starovekú Rímsku ríšu!!! Tá sa stala tiež obeťou celkovej dekadencie a degenerácie obyvateľstva!!!

332214

03.05.2015 02:11

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Niečo o ttip, tisa, ceta, tpp, nafta, acta... Dajte vyhľadať ttip!!! Je tam toho dosť!!!

Finančný systém - Záhuba ľudstva!!!
---------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/financny-system-zahuba-ludstva.html

332215

03.05.2015 03:39

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

ZSSR by sa pravdepodobne tak ľahko a rýchlo nerozpadol, nebyť plánovaného sabotovania z vnútra, pričom riadičom bol globálny prediktor (gp)!!! Po vražde Stalina a nástupe trockystov a chruňa chruščova to mal ZSSR spočítané!!! Čakalo sa len na vyhynutie starých/Stalinových riadiacich kádrov!!! Neviem, či mohol ten tzv. "socializmus" fungovať, ale je pravda, že (gp) počas studenej "vojny" usiloval o konvergenciu oboch systémov - západného kapitalizmu a východného pseudo-"socializmu" (štátny kapitalizmus), z čoho mal vzniknúť akýsi mix, ďalší pseudo-"socializmus", avšak stále založený na davovo-"elitárnej"/fašistickej báze, ale možno viac funkčný s menej defektami, než tými, čo do toho predošlého "socíku" "naočkoval gp, aby stále slúžil jemu a jeho egoistickým cieľom, to znamená k zavedeniu svetovej vlády!!! Avšak konvergencia nevyšla a začalo to ísť dole vodou od smrti Roosvelta, pretože atlantickí kapitalisti/buržoázne-liberálne elity tento proces zablokovali!!! Ďalej už pred 89 bolo naplánované, že východný blok sa jednoducho vyrabuje, vybrakuje a zničí sa konkurencia pre západný (nadnárodný) kapitál!!! Totiž atlantickej západnej žido-anglossassi ne-civilizácii a jej liberálnemu kapitalizmu hrozil kolaps a vyrabovanie, zkolonizovanie, zotročenie a získanie nových odbytísk východného bloku to len oddialilo!!! GP usiluje už možno aj viac než 100 rokov o demontáž buržnoázneho liberalizmu (kapitalizmu), ktorý ani nebol v pláne v takejto "bujarej" podobe, pretože jednoducho aj gp/globálne elity si uvedomuje, že kapitalizmus je dlhodobo neudržateľný systém v uzavretej biosfére Zeme a hrozí vyčerpanie všetkých zdrojov a kolaps prírody a spoločnosti!!! To by samozrejme stiahlo dolu aj globálne elity/gp!!! A preto sa dnes pokúšajú zaviesť akýsi technokratický pseudo-"socializmus" (očipovanie, implantáty, kontrola myšlienok(?)...) Samozrejme, že nepôjde o skutočný socializmus alebo komunizmus, to znamená všeobecne spravodlivú spoločnosť skutočných ĽUDÍ žijúcich pod "diktátom" svojho svedomia a nepôjde ani o spoločnosť, kde bude môcť každý slobodne napĺňať svoj vrodený genetický a duševný potenciál daný od Boha!!! Proste bude to stále to isté otrokársko-elitárne fašistické hovno, len v inom obale, prikryté inou načančanou a peknučkou fasádou pre tupé chorobne dôverčivé ovce!!! Tuším nejaký rokefeler povedal, že ľudia nie sú ani tak hlúpi ako až príliš moc dôverčiví a vždy sa dajú ľahko ojebať!!! Pravda = skutočnosť!!! Pomôže študovať ksb/dvtr a materiály vnútorného prediktora ZSSR na http://leva-net.webnode.cz/!!!

332216

03.05.2015 03:39

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!!!
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/


Západ a SSSR - jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1-5) - Odporúčam aj výbornú diskusiu!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnosti-probihala-studena-valka-1-/

Všetky diely pokope v pdf!!!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/Z%C3%A1pad%20a%20SSSR%20-%20jak%20ve%20skutecnosti%20prob%C3%ADhala%20studen%C3%A1%20v%C3%A1lka.pdf


Viac!!!

Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnosti, manipulácia más...
-----------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socialnej.html

332217

03.05.2015 03:41

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Aj o Stalinovi!!!

Slovania, Slovensko, Rusko, Stalin, história...!!!
------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slovensko-rusko-historia.html

332218

03.05.2015 03:50

Prokletí plukovníka Kaddáfího

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Richard Sulík: "Celá Eúropska únia je zblbnutá prehnanou politickou korektnosťou"
-------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=7WP4bhZmKAk&featur...

332219

06.05.2015 00:33

Historie, kterou nás neučili

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Títo drístaji a zástancovia kapitalizmu - libertariáni a pravičáci, ma nestačia prekvapovať stále novými hlúposťami!!! Tým ich populistickým rečiam o tom, že dnes nie je kapitalizmus a že ten bájny TRUE kapitalizmus je niečo vznešenejšie, ľudskejšie a vlastne v poriadku, než čo tu máme dnes, sa môžem len uchechtávať až sa za bachor chytám!!! A naopak tu budú niečo drístať o neajakom údajnom "socializme"!!! Títo hlupáci by si mali najprv spraviť jasno v pojmoch!!! V jednoduchosti povedzme, že socializmus je forma všeobecne spravodlivej spoločnosti pre všetkých, ktorá je založená na spoločnom vlastníctve a bla bla bla..., to nie je dôležité!!! Na tom sa všetci zhodneme!!! Ale dnes rozhodne nie je žiaden socializmus!!! Dnes tu máme nezmyselný globálny liberálny kapitalizmus vo svojej najzhubnejšej podobe!!! Na tom sa tiež všetci zhodneme (iba blbec nie), takže nechápem tieto drísty o "socíku"!!! Povedzme, že minulý režim bola určitá forma/stupeň socializmu, aj keď do toho úprimného to malo rozhodne ďaleko!!! Problém bol, že tu ani nikto nechcel zavádzať (nebola snaha) skutočný socializmus (aspoň sa priblížiť)!!! "Socík" nám bol podvrhnutý a naočkovaný ako projekt globalizácie globálnych parazitov s množstvom defektov, ktoré im poslúžili!!! Ďalej ku kapitalizmu!!! Už ma to fakt unavuje a preto to píšem posledný krát!!! Zjednodušene znamená kapitalizmus možnosť podnikania!!! Čím sa líši od remeselnej výroby alebo maloobchodnej výroby???!!! No predsa tým, že kapitalizmus vyrástol na priemyselnej revolúcii, veľkopriemysle a veľkokapitále, ktorý umožnil aj bez vlastného pričinenia (parazitizmom, švindlovaním, špekulovaním, amorálnym jednaním, trebárs aj bez porušenia zákonov, alebo presadením vhodných zákonov pre seba), bez vlastnej práce a šikovnosti, dosahovať ohromné zisky, čo v remeselnej výrobe nebolo možné, kedže všetko robil remeselník/remeselníci a záležalo len na jeho/ich zručnosti a šikovnosti!!! To práve ranný liberálny kapitalizmus dal možnosť nekonečne bohatnúť a vyniknúť kapitálu, akciám, burzám, bankám... a posadil človeka na druhé miesto za prachy a kapitál a prachy/ekonomika sú len prostriedok moci!!! Alebo aj inak!!! Politika je len predĺžená ruka ekonomickej moci a je jej podriadená ako všetko v našej tzv. "vyspelej" (ne)civilizácii!!! To práve ranný kapitalizmus bez obmedzení a so školáckymi chybami, keď neexistovali protimonopolné opatrenia, dal možnosť vzniknúť monopolom, kartelom, korporáciám a konglomerátom, ktorých predsa nikdy neazujímalo zarobiť si tak akurát na živobytie ako remeselníka alebo malého obchodníka, alebo bežného človeka, ale iba dosahovať čo najväčšie zisky pre majiteľov a akcionárov, získavať čoraz väčšiu moc, vplyv a drtiť konkurenciu akýmkoľvek spôsobom, aj za cenu porušovania a obchádzania zákonov, morálky a nepísaných pravidiel férovej hry!!!

332382

06.05.2015 00:34

Historie, kterou nás neučili

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Korporácie potom sprivatizovali štáty a vytvorili si z nich svoje filiálky ako nástroje svojej globálnej moci!!! Až potom prišli tie bájne údajne "ničiace" zásahy štátu, ktoré majú podľa libertariánskych trtkov údajne na svedomí vznik monopolov, čo je samozrejme holý nezmysel!!! Tie už existovali v tej dobe!!! Tým si práve už vzniknuté monopoly a kartely iba pozrichrovali svoju moc a odstránili zbytkovú konkurenciu, ktorú sa im nepodarilo skúpiť a hlavne si korporácie cez štáty a medzinárodné inštitúcie upevnili svoju globálnu moc!!! Pretože po túžbe po peniazoch, prichádza na rad túžba po absolútnej moci!!! Tomu predsa nemohla zabrániť žiadna debilná neexistujúca neviditeľná ruka trhu a slabý obrezaný štát už tobôž!!! Smithová "ruka" funguje maximálne v remeselnej výrobe, ale nie v kapitalistickej veľkopriemyselnej výrobe!!! Ak niečo skutočne a brutálne hýbe trhom, tak je to chamtivosť, prahnutie po moci, klientelizmus, korupcia, emócie, švindle, manipulácie, lživé a manipulujúce reklami, sociálne inžinierstvo a psychológia, podprahové programovanie oviec a más, naočkovaný bezbrehý konzum nepotrebných sračiek, defektný unifikovaný vzdelávací systém... a nie nejaký prirodzený dopyt a ponuka!!! Hahahaha!!! Toľká naivita!!! Však si naštudujte akými podvodmi, švindlami a nemorálnymi praktikami vybudoval rokefeler svoje impérium a monopol standard oil, až ho museli tí ussácki "polo-bohovskí" pravičáci a libertariáni - "symbol dokonalého" kapitalizmu, rozbiť!!! Alebo rotšild!!! To je kapitola sama o sebe, jak všetkých ojebal, že angličania prehrali v bitke u Waterloo!!! To práve kapitalizmus urobil z ľudí zver a vyextrahoval z nich to najhoršie, čo v nich je a umocnil to na x-tú a túto špinu rozšíril do každého aspektu ľudského života!!! Alebo inak!!! To kapitalizmus dal možnosť vyniknúť 1% príživníckych psychopatov a degenov bez zábran!!! Tak prečo stále fňukáte vy debilní dogmatickí libertariáni???!!! Čo stále robíte z toho kapitalizmu takú obrovskú a spásonostnú modlu, keď ňou nie je???!!! Čo vám už načisto jebe???!!! Nechápem tú potrebu neustále kvákať: Toto nie je kapitalizmus, toto nie je kapitalizmus..., ako papagáj, ako keby si chceli tým dokázať, aký sú múdri, alebo čo!!! Liberálny kapitalizmu je mŕtvy a totálne zlyhal na plnej čiare a ľudstvo urobí najlepšie pre svoju budúcnosť, keď ho pošle do riti!!! I keď proti podnikaniu nič nemám, ale podporujem malé a stredné podnikanie s rozumným centrálnym plánovaním a stanovenie rozumnej hornej hranice spotreby pre všetkých bez výnimky!!! To je podľa mňa jediná dlhodobo udržateľná cesta!!! Alebo inak boj jak zvery v džungli, teda kapitalizmus!!! Však to bolo už od začiatku jasné, že kapitalizmus sa bude riadiť heslom: Maximalizuj svoje zisky bez akéhokoľvek svedomia!!!

332383

06.05.2015 00:35

Historie, kterou nás neučili

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Tá všeobecná dekadencia a sociálne problémy, čo tu máme dnes (a rozhodne to je stále kapitalizmus, či sa to nejakému libertariánskemu trtkovi páči, alebo nie), i keď nie v nejakej laissez-faire forme manchesterskeho typu, ale to je tak všetko, to je práve zásluha kapitalizmu ako takého - teda zisk nadovšetko, ži na dlh, nepozeraj na zajtrajšok, po nás potopa...!!! Od určitého stupňa/úrovne spoločensko-mocenskej pyramídy, už nejde o zárobenie si peňazí na živobytie a nejaké koníčky s primeranou mierou, ale o absolútnu moc!!! Keď sa bavíme o kapitalizme, tak sa musíme baviť o jeho formách, fázach, alebo v rámci určitej hierarchicko-mocenskej úrovni spoločnosti (ovce na spodku pyramídy fachčia v tuhom kapitalizme a žerú sa navzájom ako vlci a globalisti si kapitalizmus prispôsobujú v prospech seba, ale aj tam sa žerú a nie že nie!!!), kedže nejaká čistá utopistická forma kapitalizmu je holý nezmysel a čistá utópia!!! Nikdy nebol a nikdy nebude!!! Už len kvôli tomu 1% nenažraných parazitických psychopatov a degenov, ako som už spomínal a hlavne preto, že homo-sapiens je tvor SOCIÁLNY a len vďaka tomu doteraz prežil na Zemi!!! Tie drísty libertariánov o atomizovaných spoločnostiach a podobných zvrátených neprirodzených hlúpostiach, by nás ako živočíšny druh, totálne odrovnali!!! Mňa nezaujímajú nejaké debilné utopistické a dogmatické poučky libertariánov o kapitalizme, ktoré si beztak prispôsobujú podľa seba a ich vlhkých pravičáckych snov, že je to slobodné podnikanie, slobodný trh a vlastnenie výrobných prostriedkov!!! Áno, výrobných prostriedkov, a preto remeselnícka výroba a kapitalizmus sú 2 rozdielne veci!!! Skôr sa stavím, že bude do budúcna existovať 75% socializmus než 100% slobodný a voľný trh!!! Mňa zaujíma reálny kapitalizmus v praxi a nie nejaké utopistické drísty!!! 100% slobodný trh beztak neexistuje, nikdy neexistoval a nebude existovať, to je mýtus!!! Preto si radšej zadefinujme reálne poučky o kapitalizme: Kapitalizmus je maximálne ožobráčenie pracujúcej väčšiny na úkor parazitujúcej nepracujúcej menšiny!!! Maximalizuj svoje zisky bez ohľadu na sociálne problémy a životné prostredie, lebo inak ťa zničí konkurencia a zhynieš!!! Teda znič ju ty prvý!!! Och aké "vznešené"!!! Kapitalizmus je defektný systém, ktorý nemôže dlhodobo fungovať v uzavretej biosfére Zeme, bez toho, aby nezničil všetko živé na planéte, a je to systém, ktorý ide na to úplne zle, a práve preto bol implementovaný priamo alebo nepriamo globálnymi parazitmi, alebo boli nimi vytvorené také podmienky, aby mohol vôbec vzniknúť, aby im slúžil!!! Respektíve už od samého začiatku bol jeho vývin podchytený a riadený, ale tento proces sa vymkol kontrole a kapitalizmus ani nemal prerásť do takejto bujarej podoby ako dnes a ani nemal tak dlho existovať!!!

332384

06.05.2015 00:36

Historie, kterou nás neučili

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Preto globálni kurátori pracujú na demontáži liberálneho kapitalizmu!!! Takže dnes tu máme rozhodne kapitalizmus, o tom nemôže byť žiadna diskusia!!! Preto aj vlastne sa vedú všetky tie imperialistické a kolonialistické vojny o suroviny, lacnú pracovnú silu a nové odbytiská!!! Bez tohto by ten "slávny" západný liberálny kapitalizmus, ktorý si žil na úkor iných a nemá ani suroviny, zakapal!!! A v jednom štáte je asi každému debilovi jasné, že liberálny kapitalizmus nemôže fungovať, pretože mottom liberálneho kapitalizmu je dosahovanie neobmedzených ziskov!!! Ale ako chcete dosahovať neobmedzené zisky bez surovín, lacnej pracovnej sily, nových odbytísk, bez sociálneho napätia, revolúcií a občianských vojen v obmedzenom priestore s určitým množstvom ľudí a hlavne obklopený konkurenciou, ktorá si ide brutálne po krku???!!! Jasné, že to nie je možné a dlhodobo udržateľné bez neustáleho zhubného rozširovania (globalizácie) sa ako rakovina von do sveta a preto vždy víťazí na plnej čiare zdravý rozum - plánovanie, plán, koncepcia, centrálne plánovanie...!!! Asi sa zhodneme, že globalizácia pax americana je špatná!!! "Liberální ekonomika není schopna řešit reálné problémy ekonomiky/národa/hospodárstva, které vlastně (sama) způsobuje!!! ...zavedení demograficky plánované reálné ekonomiky s prvky tržního systému!!! Ekonomika tak bude dělat to, k čemu je určena!!! Sloužit státu/národu, resp. lidem a jejich demograficky podmíněným potřebám!!! Trh bude jen stimulem pro rozvoj společnosti, nikoli však pro nesmyslný a nemožný trvalý růst spotřeby a bezbrehý konzum!!!" Amen!!!

Korporácie, monopoly a kartely krívia trh omnoho viac než občasný zásah štátu!!! Liberáli si tárajú len také polopravdy a jednu časť pravdy, ktorá sa im hodí, keď tvrdia, že štátne zásahy za všetko môžu!!!

Ono aj ťažko je niečo vyčítať štátom, keď proste zatiahli tie mega-dlhy korporácií, bánk a vlastne aj obyčajných ľudí, počas finančnej krízy po roku 2008, ktorá prišla z ussa, keď pred krízou veľké banky v ussa a asi tá "slávna" "neviditeľná ruka trhu" začali poskytovať brutálne úvery, hypotéky každému bezdomovcovi, aj keď vedeli, že tie peniaze už neuvidia a malé banky, aby prežili, tak to začali robiť tiež!!! Tam bolo hneď od začiatku jasné, čo chcú veľké banky!!! Dostať do problémov malé banky a potom ich za zníženú cenu špekulantsky odkúpiť a ešte viac si upevniť svoj monopol!!! Však keby štáty po svete tie dlhy nezatiahli, tak si neviem predstaviť, čo by sa dialo!!! Takto to len pravdepodobne oddialili!!! Ale osobne si beztak myslím, že žiadna kríza nebude, pretože tá by so sebou stiahla aj globálne elity a hlavne najväčších veriteľov ussa a držiteľov dolárového zeleného sracáka!!!

332385

06.05.2015 00:37

Historie, kterou nás neučili

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Podľa mňa môže dolár fungovať a byť udržovaný pri živote kľudne ešte dlho a môže sa to naťahovať ľubovoľne a upustí sa od neho, až keď budú mať zaň globálne elity náhradu a nejakú alternatívu!!! Pochybujem, že by riskovali totálnu kalamitu a stratu globálneho riadenia v tom totálnom chaose, čo by nastal!!! No ale čo som chcel povedať, že práve kapitalizmus nám dal závažie na nohu v podobe súkromných monopolov a monopolných strategických odvetví ako napríklad bankový sektor a veľké firmy, ktoré zamestnávajú hodne ľudí (a zobral suverenitu), ktoré hazardujú s nami všetkými a ktoré nás všetkých držia za gule a ktoré nás môžu kedykoľvek stiahnúť so sebou a preto sa ich všetky štáty aj s politikmi boja a majú problém na ne zatlačiť!!!

Kapitalizmus - Parazit ľudstva!!!
---------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/kapitalizmus-parazit-ludstva_17.html

332386

06.05.2015 18:41

Epizoda 1. Bank of England

RE: Tak prečo to funguje ????

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Dám sem odkaz, kde je celý môj komentár na tvoj príspevok, lebo tu to celé nevýjde!!!

Slobodná a spravodlivá spoločnosť!!!
------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/05/slobodna-spr...

332424

14.05.2015 19:02

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Polsko bylo kaucovane Zapadem

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ty sa radšej komiku nevyjadruj k Stalinovi, to by si musel mať načítané a preštudované to obdobie (udalosti a pomery), v ktorom žil!!! Ale nie z engliš zdrojov + anti-komunistickej propagandy a od trockystov typu chruňo chruščov!!! Toto si prečítaj!!! Trocha populárnejšia cesta!!! Z pohľadu žido-anglossassov (londýn, ussa) bola ww2 hlavne o ovládnutí Ruska, jeho ohromných surovín a o získaní svetovlády!!! Preto musel globálny prediktor podporovať Stalina, pretože chcel demontovať kapitalizmus!!! To isté robí teraz z Ruskom a Čínou!!! ussa je na odpis!!!

Aj o Stalinovi!!!

Slovania, Slovensko, Rusko, Stalin, história...!!!
--------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slovensko-rusko-historia.html

332824

14.05.2015 22:30

Epizoda 2. Americké Federální rezervy

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

The Money Masters (1,2)
----------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=PFxiCA_CJGY

https://www.youtube.com/watch?v=f00JnFUi9Mo

332835

17.05.2015 09:49

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Erudovaný ekonom?

109.?.?.?

Obmedzenie zahraničného lacného dovozu sa môže nastaviť rozumne a nemusí sa jednať o kompletný zákaz!!! Môžu sa povoliť nejaké menej významné odvetvia, kde je rýchly vývoj, s tým, že strategické sa ochránia, aby bol aj nejaký stimul a konkurencia z vonku, ale aby to zase nezruinovalo celú domácu ekonomiku a hospodárstvo ako u nás po "revolúcii" (a krajina sa tak nestala kolóniou), bez ktorej nemôže žiaden národ existovať a nieto byť ešte k tomu aj sebestačným a suverénnym!!! Inak definuj mi ty ekonomicko-pavedný "odborník" (skôr teoretik), čo to je produktivita práce, zvyšovať produktivitu, zdravá produktivita a načo vlastne je tá produktivita!!! No povedz!!! Ešte mi vysvetli, ako je možné neustále zvyšovať produktivitu práce v rámci štátnych hraníc a vytvárať tak nadbytok, ktorý nie je potrebný pre národ a hlavne v uzavretej biosfére Zeme s obmedzenými nerastnými surovinami, aby nedošlo k zničeniu všetkého živého na Zemi, vrátane prírody!!! No jedine vojnami, za prítomnosti sociálnych nepokojov a likvidovaním nepotrebnej biomasy, tak, ako sa to deje v kapitalizme!!! Proste sa niečo musí plánovane a permanentne rozbombardovať a vyzabíjať (lebo bohatí a mocní sa nechcú deliť), aby sa mohlo zase začať budovať odznova a nakopla sa tak ekonomika!!! To chceš aj pre svoje deti???!!! K čomu je vlastne potrebné, aby jedna krajina vyrábala pre druhú, alebo nebodaj pre celý svet???!!! Načo je to dobré???!!! Jedine pre kapitalistu a jeho neustále väčší zisk a jeho parazitickú existenciu!!! Alebo je to dobré snáď kvôli údajnému "nevyhnutnému pokroku a konkurencii"???!!! Pokrok dokedy a kam???!!! Ten dnešný údajný "nevyhnutný pokrok a konkurencia" je skôr mýtom než skutočnosťou a skôr sa jedná o všeobecnú dekadenciu spoločnosti a človeka a "konkurenciu" v nemorálnom ojebávaní!!! Fakt je ten, že všeobecná kvalita statkov sa neustále znižuje, aby sa udržoval umelý dopyt a nenastala sociálna humanitárna katastrofa!!! Amerika je inak dosť veľká krajina s dostatočným počtom ľudí na to, aby si tí dokázali sami medzi sebou dostatočne konkurovať a inovatívne myslieť, a nepotrebujú na to nejaké stimuly od zahraničných výrobcov, ktorí ťažia iba z toho, že dokážu viac zdierať otrokov a domorodcov!!! Každý národ sa má v prvom rade starať sám o seba a snažiť sa naplniť čo najviac svojich demografických a základných životných potrieb podľa svojich možností a schopností!!! Iba tak môže byť nezávislým a suverénnym!!! Ako do určitej miery ČS pred "revolúciou"!!!

333004

18.05.2015 07:23

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Cico Ciciak 109.?.?.?

To je úplne jedno, čo tu píšeš!!! Či Stalin zozačiatku spolupracoval zo západnými korporáciami a podobne!!! Dôležité je, že Stalin bol zvolený do funkcie v roku 1922 a trockého vyhnal zo ZSSR tuším až niekedy po roku 1927, takže trocky, trockysti a ostatné (pro-západné) zapredané živle a kolaboranti ZSSR mali ešte stále dostatok času a priestoru škodiť!!! Až Stalin postupne zbavoval ZSSR závislosti na cudzích/zahraničných vplyvoch, postupne zbavoval trockystov vplyvu a vybudoval zo ZSSR nezávislú svetovú veľmoc, ktorá potom neskôr už nebola závislá na dovoze strojov, technológii... zo západu!!! A to bola aj jedna z príčin ww2 z pohľadu západných kapitalistických elít!!!

333073

18.05.2015 07:34

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Nějaký Valerij Pjakin...

109.?.?.?

Presne tak!!! ČS je treba opäť spojiť, vystúpiť z eu a nato a vybudovať životaschopnú armádu ako nárazník voči poľsku, maďarsku, utečencom, nato...!!! Jak budú do budúcna dochádzať zdroje (hlavne pitná voda), tak ju bude treba!!! ČS si dokáže vyrobiť takmer všetko (už to raz dokázalo) a za prebytok bude nakupovať suroviny a to, čo ešte nedokážame vyrobiť!!!

333074

18.05.2015 07:36

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Nějaký Valerij Pjakin...

109.?.?.?

A koho zaujíma politická realita???!!! Politika má byť len odrazom priania spoločnosti!!! Treba to už konečne tým pro-západným kolaborantom vysvetliť!!!

333076

18.05.2015 08:20

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Erudovaný ekonom?

Cico Ciciak 109.?.?.?

Ty dogmatický trhovnícky truľo!!! Sú zásahy, ktoré sa skôr dajú nazvať populistické opatrenia idiotov a potom premyslené, konzervatívne a osvedčené ZÁSAHY ako správne nastavené dane, clo, dotácie, protimonopolné opatrenia, zákony, ústava... Si uvedom, že trh je len jeden zo stimulujúcich faktorov rozvoja spoločnosti a vôbec nie ten najdôležitejší!!! Najdôležitejšia je vždy koncepčná otázka, to znamená, čo spoločnosť chce, aké ciele sleduje a kam sa chce do budúcna uberať!!! Jeden z najdôležitejších cieľov je prežitie spoločnosti ako celku a zabezpečenie jej životných a demografických potrieb a na dosiahnutie tohto cieľa nie je trh nevyhnutne potrebný!!! Treba si uvedomiť, že ľudstvo žije podstatnú časť svoje existencie v rôznych tlupách, kmeňoch alebo rodových zriadeniach a to bez trhovníckych mechanizmov, respektíve neuvedených do extrému!!! Ako pozitívne príklady riadenej ekonomiky a hospodárstva v moderných dejinách si treba zobrať napríklad politiku Stalina - socializmus, čínsky model štátneho kapitalizmu (kde je kapitalizmus ešte drsnejší než na západe), alebo Japonsko a jeho zmiešaný systém!!! Zmiešaný systém v podstate vždy fungoval v každej kapitalistickej krajine odjakživa, či už v menšej alebo väčšej miere!!! Ako negatívne príklady a dopady ranného kapitalizmu na spoločnosť a svet kvôli nedostatočnému reguľovaniu trhu treba spomenúť napríklad divoký proces vzniku korporácií, monopolov a kartelov na západe a ich obrovskú moc a dopady na celý svet!!! Konkrétne príklady ani nemá zmysel menovať!!! Je ich plná celá história!!! WW2 ti stačí???!!!

333081

22.05.2015 12:47

Nastane nový pogrom židů?

Koncepcia sociálnej bezpečnosti a dostatočne všeobecná teória riadenia...

109.?.?.?

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/05/koncepcia-so...

333387

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 3

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?