Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 124 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Cico Ciciak, Cico_Ciciak.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.09.2014 04:59

Bankovnictví pravdy a lží

.

Cico Ciciak 109.?.?.?

Autor, zdroj?

317382

14.09.2014 07:59

Bankovnictví pravdy a lží

.

Cico Ciciak 109.?.?.?

1. Je asi jedno, či je centrálna banka "národná", kedže beztak pracuje/požičiava prachy pre zahraničné banky, vlastnené zahraničnými akcionármi, ktorí vysávajú ruských občanov cez úrok, ktorý nakoniec beztak skončí v "zahraničnom vačku". A keď úver nedokážu splatiť, tak si zahraničná banka vezme od dlžníka nejakú reálnu hodnotu, ktorou sa zaručil, aby dostal do banky úrok. Takto sa občania stávajú nájomníkmi a otrokmi vo vlastnej krajine. Súhlasím, že to je asi jediná príčina vzniku tohto finančného systému (ak nerátame moc) a to z celohistorického hľadiska. Proste postupný presun/okrádanie reálnych hodnôt jednotlivcov bez práce k malej hŕstke špekulantov a zlodejov a to LEGÁLNOU cestou. Geniálny systém...

2. Takže celý medzinárodný peňažný systém založený na americkom doláre ako rezervnej mene je vlastne pyramídová hra, že? Každý sa chce zbaviť tohto zeleného hajzláka čo najskôr, aby nezostal na vrchole pyramídy ako idiot so všetkými tými zelenými sracákmi, keď ho už nebude mať komu "predať". A poistka sú správne namierené atomofky, ktoré sa už postarajú o toho, kto by chcel z kola von.


Pár otázok:

1. "17) ze všech uvedených skutečností tedy vyplývá že pokud banky v jakoukoli dobu neposkytnou úvěry v relevantně vyšší hodnotě nežli byly úvěry předchozí - dlužníci a celá ekonomika začínají mít problém. Je vhodné ještě připomenout že banky provozují svůj business stejně jako jakákoliv jiná soukromě vlastněná společnost - tedy pro nejvyšší možný zisk pro své majitele, a přesto že vlastnická struktura dnešních bank (stejně jako mnoha dalších společností) je prakticky nedohledatelná - na vrcholu těchto struktur jsou vždy určití jednotlivci - a tito mají nad ostatními takovou moc (právě oni určují prakticky na celém světe průběh tzv. ekonomických cyklů tím že právě oni volí komu, kolik a kdy půjčí a komu/kdy ne) že je jen stěží pochopitelné že je toto veřejností (i v zemích kde se lidé obecně považují za inteligentní a vzdělané) naprosto ignorováno."

Toto by som poprosil nejako rozviesť. Ako potom vlastne tí jednotlivci ovládajú svet? Akú reálnu moc majú a na čom sa zakladá? Komu požičiavajú?

2. Čo sa stane, keď banka skrachuje? Kto vyplatí vkladateľov, sporiteľov? Budú niečo platiť majitelia bánk, akcionári? Zhabú im vily, motorové člny a tryskáče? Je banka a.s.? Alebo proste dôjde k tomu, že jednoducho povedia: BOHUŽIAĽ, ako amíci, keď odmietli zameniť ich bezcenné zelené papieriky za zlato?

3. Kto vlastni narodnu banku slovenska? Súkromníci? Alebo sa to nedá moc presne určiť ako v prípade fedu? A nie je dôležité, že kto ju vlastní, ale to že vlastne chráni súkromné banky štátnou mocou a istí daňami, teda reálnou hodnotou a pomáha im praktikovať tento zvrhlý podvod?

317385

14.09.2014 16:06

Bankovnictví pravdy a lží

Rudolf Vasky - Slovenský gurú :D

Cico Ciciak 109.?.?.?

http://ulozto.sk/xLdZn5s/rudolf-vasky-tretia-cesta-pdf


Bezúročná ekonomika - Alternatíva k súčasnému finančníctvu
------------------------------------------------------------------------------------------
http://dolezite.sk/old/Bezurocna_ekonomika_Alternativa_k_sucasnemu_financnictvu.html

http://dolezite.sk/old/Cinsky_mur_Ako_bola_financovana_najvacsia_stavba_na_svete.html

http://johnybgood.thoughts.com/posts/ty-somar-bez-urokuf-to-nejdze-kedz-zrusice-uroky-sak-zrusice-ekonomiku

http://johnybgood.thoughts.com/posts/aku-ulohu-zohraval-marshalov-plan-pri-zotavovani-nemecka


Neo-liberalizmus: Čas tlačenia "ničím" nekrytých peňazí - Rudolf Vaský
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberalizmus-cast-prva-liberalizmus

http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberalizmus-cast-druha-cas-tlacenia-nicim-nekrytych-penazi

http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberalizmus-cast-tretia-john-maynard-keynes-zakladatel-modus-operandi-neo-liberalizmu

Poznámka editora: Což takhle udělat ty odkazy klikací?

317423

14.09.2014 16:08

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Je to strašně jednoduché

109.?.?.?

Ja som to prečítal všetko. Baví ma to. A pochopil som tak možno 75%.

317424

14.09.2014 16:50

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Nepochopil som

Cico Ciciak 109.?.?.?

Ja to chápem tak, že centrálna banka natlačí peniaze a vyrazí mince a poskytne ich súkromným bankám na úver podľa potreby. Banky potom hotovosť poskytujú nám. Banky by mali asi držať nejakú hotovosť pre prípad, že ju bude treba napríklad v bankomatoch.

317427

14.09.2014 18:03

Bankovnictví pravdy a lží

RE: hodně nepřesná tvrzení

Cico Ciciak 109.?.?.?

1. Nie je problém, aby centrálna banka natlačila peniaze a doviezli ich tam vo vagóne. Však to hovorí. Alebo si ich môže kúpiť od inej banky, ktorá ma viac peňazí v hotovosti.

2. 9) je-li splacena bankovní půjčka - částka je stažena z trhu (z účtu/hotovosti dlužníka) a v okamžiku kdy je předaná bance zde zaniká - trh tímto splacením přišel o část své báze.
- Dodal by som, že ten splatený dlh sa odovzdá centrálnej banke a súkromná banka si nechá iba úrok.

- Multiplikačn efekt je podľa mňa niečo iné. Je prítomný v bankovom systéme založenom na čiastočných rezervách:
Multiplikační efekt lze definovat jako opětovnou tvorbu peněz z jednou už zapůjčených prostředků, přičemž v každém stupni předpokládáme, že část prostředků zůstane v bance ve formě rezerv. Ukažme si to na hypotetickém příkladu. Na trhu působí jen jedna banka, která hodlá vždy držet hotovostní rezervy ve výši 10 % depozit na požádání. Marek si do dotyčné banky uloží 100 000 Kč (formou vkladu na viděnou). Banka si 10 000 Kč (10 %) ponechá jako rezervu a zbylých 90 000 Kč „zapůjčí“ Janovi a „připíše“ je na jeho běžný účet. Peněžní zásoba se v důsledku toho zvýšila právě o výši tohoto úvěru: Marek má účetně stále k dispozici svých 100 000 Kč, Jan nyní účetně získal dodatečnou „kupní sílu“ ve výši 90 000 Kč. To však není vše, banka nyní zopakuje tentýž proces, avšak tentokrát s Janovým „vkladem“ 90 000 Kč. A tak dále a tak dále; proces multiplikace depozit pokračuje, dokud banka nedosáhne požadovaného rezervního poměru (v našem případě 10 %). Na konci procesu banka vytvoří na bázi „původních“ 100 000 Kč (hotovostní peníze) dodatečných 900 000 Kč (bezhotovostní peníze ve formě vkladů na viděnou), tedy původní vklad (100 000 Kč) byl bankou „multiplikován“ desetinásobně (na 1 000 000 Kč). Multiplikační násobící činitel vkladu v bance je převráceným zlomkem zlomku povinných bankovních rezerv.

- Inflácia a deflácia:
No tak keď si niekto požičia a potom to pustí do obehu a podarí sa mu to získať nazad nejakým podnikaním, tak to vráti + úrok. Čiže v obehu je menej peňazí len o ten úrok. Peniaze s ktorými sa dá zaplatiť úrok však idú do obehu len zase vo forme pôžičky, keď si niekto požičia. Peniaze na zaplatenie úroku tam normálne nie sú. Čiže nejaká deflácia tam môže byť. Inflácia a deflácia je asi stále prítomná v nejakej miere. Inflácia by zase mohla vznikať vtedy, keď sa nepodarí niekomu splácať pôžičku. Čiže za peniaze si založí biznis a pustí ich do obehu, ale nič nevyprodukuje alebo nič nepredá. Takže v ekonomike sú prachy, ale žiadna hodnota. A keď je v ekonomike veľa prachov a málo hodnoty, tak ten tovar a služby sú vzáčnejšie a drahšie, keď je ich málo. A cena stúpa. A za tie isté prachy si ale kúpiš menej napríklad rožkov, keď sú drahšie napríklad 2x, takže majú...

Automaticky kráceno

317432

14.09.2014 19:23

Bankovnictví pravdy a lží

RE: hodně nepřesná tvrzení

Cico Ciciak 109.?.?.?

...takže majú menšiu hodnotu. Ale ako hovoríš, kedže je tento finančný systém založený na dlhu, tak si stále musí niekto požičiavať, aby bolo z čoho splácať úroky. A keď si nikto nepožičia, tak nie je kde brať na úroky a ekonomika sa rúca. Je to kolobeh.

317437

03.10.2014 00:13

Kameny s doporučeními v Georgii

.

Cico Ciciak 109.?.?.?

Áno, som za dramatické zníženie svetovej populácie a to prirodzenou cestou. Jednoducho zakázať mať deti určitým skupinám a sterilizovať ich vakcínami a podobne. Musí sa to ale urobiť nejako rozumne a do 100 rokov by sa to mohlo podariť. Nie som zástanca toho, že Zem znesie aj viac ľudí. Možno áno, ale ja tu chcem mať aj prírodu, lesy a divé zvieratá. Ako človek nie som sebec.

318425

03.10.2014 00:32

Podivný nový dodatek „2014“ ke kamenům v Georgii

RE: kamene

Cico Ciciak 109.?.?.?

Napísal si totálnu hlúposť. Totálne s tebou nesúhlasím. Na Zemi je aj príroda, lesy a zvieratá a chcem, aby aj naďalej boli.

318427

04.10.2014 09:36

Podivný nový dodatek „2014“ ke kamenům v Georgii

RE: kamene

Cico Ciciak 109.?.?.?

Ja som reagoval iba na to, že keby tu bolo 50 miliárd ľudí, jak ten blbec píše, tak by zase nebolo miesta pre prírodu, lesy a divú zver. A ako sa hovorí, každý musí začať sám od seba. Ja som už začal...

318511

06.10.2014 21:27

Dedolarizace

RE: Východ nebo Západ

Cico Ciciak 109.?.?.?

Presne tak. Ono problém je, že aj samotné západné štáty by sa dokázali sebestačne uživiť, bez nejakej brutálnej finančnej a materiálnej globalizácie aká je teraz, ale ľudia si to moc neuvedomujú. Dnes si Česko alebo Slovensko dokáže vyrobiť takmer všetky esenciálne produkty a služby (aj finančné) a nepotrebuje k tomu zahraničných investorov, ani pôžičky od svetových banksterov, ani byť v nejakej EÚ. Dovážalo by sa iba to, čo by sme nevedeli vyrobiť a nie ako teraz, cesnak z Číny a dovážať to neefektívne obkľukami cez celý svet ako idioti a mínať zdroje a čas a zaťažovať prírodu. Prečítajte si nejaké články a pozrite videá od Rudolf Vaský. Ten navrhuje už vyskúšanú alternatívu k dnešnému zvrhlému finančnému systému. Proste urobiť krvavú revolúciu, zrušiť súkromné banky (tým obmedziť moc banksterov) a úroky a národnú menu a tvorbu peňazí prevezme štát, ktorý bude poskytovať pôžičky bez úroku. Sami si natlačíme toľko peňazí, koľko bude v ekonomike potreba a aby reálne odrážali hodnotu, tak ako to urobil Hitler. Všetky strategické podniky prevezme štát, aby nás oligarchovia a bankstri nemohli vydierať. Ak budú chcieť, môžu zostať vo vedení a ďalej viesť podniky, ale zavedie sa pre všetkých 100% zdanenie príjmu nad určitú hodnotu, pokiaľ nebudú znova reinvestované v domácej krajine, tak ako sa to urobilo v Nemecku po 2. sv. vojne, ktorý dal vzníknúť nemeckému hospodárskemu zázraku. Komu sa to nebude páčiť, môže ísť do prdele aj zo svojimi prachami a investíciami. Tie už vôbec nebudeme potrebovať, lebo si ich natlačíme sami. Samozrejme, najprv si budeme musieť zaobstarať nejakých 10 odpaľovacích rámp pre rakety s jadrovými hlavicami. Tiež sa bude musieť obyvateľstvo vyzbrojiť, aby v momente, keď by došlo k nejakým zmenám v ústave pod vplyvom úplatkov od domácich alebo zahraničných oligarchov a banksterov alebo najatých žoldákov zo západu, tak aby sme mohli hneď zasiahnúť a urobiť krvavú nápravu. Po pár takýchto revolúciách ich to prejde a mamonárske svine si zapamätajú, že ak budú znova vyskakovať, tak budú vysieť. Tiež sa bude musieť zrušiť profi vojsko, polícia a tajná služba sami obyvatelia štátu budú robiť tieto služby ako dobrovoľníci a budú sa striedať ako komisie na súdoch v usa. To isté v kontrolných úradoch, ktoré budú kontrolovať politikov, 100% zdaňovanie a podobne. Samozrejme, najprv sa bude musieť nájsť nejaký férový diktátor, ktorý sa k tomu odhodlá a zorganizuje to. [mrknutí jedním okem] Hitler mal jednu smolu, a to že nemal atomofky. My už vieme, že sa dajú vyrobiť... [mrknutí jedním okem]

318647

18.10.2014 17:31

Rusko se zbavuje dolarů, aby ochránilo měnu a zmírnilo pokles ceny ropy

RE: Zvedavec není antisemitský

Cico Ciciak 109.?.?.?

Prečítaj si toto. To ťa dostane do obrazu:


Nedotknuteľní - Nidal Saleh - O nebezpečnom židovskom Talmude
-------------------------------------------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Nedotknute%C4%BEn%C3%AD+Nidal+Saleh


JACK BERNSTEIN - Život Amerického Žida v Marxisticko Rasistickém Izraeli
------------------------------------------------------------------------
http://uloz.to/hledej?q=zivot+%C5%BEida


Medzinárodný žid - Henry Ford
-----------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Medzin%C3%A1rodn%C3%BD+%C5%BEid


Moje probuzení - David Duke
---------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Moje+probuzen%C3%AD

319311

24.10.2014 19:41

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

Demagógia, propaganda a hlúpe ovce

Cico Ciciak 109.?.?.?

Takže klasika. Máme tu nejakého znudeného alebo skutočne zo systému a súčasného stavu západu frustrovaného ZÁPADNÉHO DOMORODCA!!!, ktorý predvčerom konvertuje na islam (to médiá preistotu zamlčia), vyhodí sa do povetria a ejhla, hneď tu máme masívnu kampaň a propagandu všetkých západných médií o zlo islame, o zlých muslimoch, potvrdenú poučku - čo Arab to terorista a všade v mainstreamových diskusiách totálne vymyté ovce, ktoré si medzi sebou navzájom dávajú pluska za príspevky typu - "Kedy už konečne tú Arabskú háväď vybombardujeme?", bez toho aby vedeli, o čo ide. Pozrite sa len na české ihojte, čo tam tí antiruskou a antimuslimskou propagandou zblbnutí ľudia píšu. A keď sa im to snažíte vysvetliť, tak nemáte šancu a hneď ste onálepkovaný za rusofila, komunistu a konšpirátora, pretože správny demokrat a kapitalista musí nenávidieť Rusov a muslimov, že? To dá predsa rozum. Teda aspoň tým hlúpym zdegenerovaným ovciam, ktoré každý deň šňupú svoju najpravdivejšiu paradigmu. Hnus! Už ma niekedy ten život medzi touto bandou degenov fakt nebaví! [bliji] [bliji] [bliji]

319722

Už by sa malo konečne rozlyšovať, o akého "muslima" v skutočnosti ide. Či rodilého Araba, prisťahovalca alebo znudeného západného domorodcu. Taktiež by sa vždy malo zistiť prečo konvertoval na islam a či to nie je náhodou preto, lebo už má tejto špiny, faloše a pseudomorálky tej najdokonalejšej západnej civilizácie pokrk.

Článok je výstižný a mal by byť na titulkoch každého média. Ale to sa asi nedočkáme, kedže médiá nie sú nezavislé. [bliji]

319727

24.10.2014 22:27

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

RE: Kanada je pouze součástí plánu NWO...

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Je to stará osvedčená stratégia. Verejnosť sa musí nejako presvedčiť. Mna len štve to, že sa to robí takýmto spôsobom ako malé deti na základke, keď jeden smrad potajme presvedčí pol triedy aby sa nehrali s nejakou vytypovanou obeťou, s ktorou má ten smrad spor, ale nevie ho vyriešiť ako chlap zoči voči. Keď sa toto robí medzi malými deťmi, tak čo sa potom robí medzi dospelými? 1000x horšie svinstvá. Dakedy si dalo otvorene a férovo jedno vojsko druhému do držky a vec bola vyriadená.

Áno, dnes to vypadá, že už dávno nežijeme v slobodnej spoločnosti. To mi pripomenulo toto video:

Peter Stanek - Globálna kríza a kontrolovaná spoločnosť
---------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=CpWK79lEpVs

319728

29.10.2014 06:47

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

RE: Putin by se rad zase stal svetovou velmoci

Cico_Ciciak 109.?.?.?

No a to je dobre či zle? Ja si myslím, že dobre a čaká nás to tiež. Musíme sa odprostiť od konzumu a nemíňať energiu na ajfóny a podobné blbosti...

319945

09.11.2014 11:15

Smlouva TISA: globální migrace pracovních sil bez práv a likvidace státu

RE: Kopie nicméně trefná, aneb jak se převrací kultura

Cico_Ciciak 109.?.?.?

A kde robíš ty, prezraď!!!??? Aj ja chcem ty frajer!!! V práci nie som dobrovoľne, ale preto že musím, aby som neskapal od hladu a neumrznul pod mostom ty rozumbrada!!! Len pár ľudí na svete má to šťastie, intelekt od narodenia, alebo šťastie na vzdelanie, že si môže dovoliť robiť prácu, ktorá ho baví a napĺňa!!! Takýchto ako ty by som zbičoval!!! [bliji] [bliji] [bliji] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

320633

09.11.2014 11:49

V Norsku dál kradou děti

Preboha

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Preboha, kde je nejaký prvý článok, kde sa píše o čo tam vlastne ide? Prečo jej zobrali deti? O čo tam vlastne ide???!!!

320637

09.11.2014 18:43

Japonsko reaguje na zhoršení katastrofy ve Fukušimě tím… že znovu otvírá jadernou elektrárnu u aktivní sopky

RE: Jedna radioaktivní částice rozhodně není nebezpečná

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Vieš niečo viac, čo mi nie frajer???!!! Sem s tým a hneď!!!

320650

Môžeš to rozviesť, prečo vydierali Japonsko a prečo to odpálili? Aký k tomu mali dôvod? Zdroj, link...? Vďaka

320651

Preboha, o čom sa to stále mudruje???!!! Však aj tomu najväčšiemu dementovi musí byť jasné, že ussa využíva voči Arabom starú osvedčenú stratégiu, ktorá sa používala už za Ríma a to - Rozdeľuj a panuj!!! Vedia veľmi dobre, že keby sa Arabi spojili, alebo vyrástli v regióne silné islamské štáty so silnými arámadmi ako Irán, ktoré by ešte k tomu vlastnili jadrové rakety, tak by západ mohol leda tak držať hubu a krok, prípadne niečo zaštekať ako v prípade Ruska a Číny. Ussácke elity, čo sú na 99% globálne monopoly, kartely, korporácie a banky, kujúce v karteli spolu s politikmi, chcú zdemokratizovať arabský región, nastoliť tam ten pseudo kapitalizmus, rozumej korporátny socializmus a začleniť arabské štáty do globálnych pravidiel, aby mohli ľahko vydrancovať ich národy cez pôžičky, privatizácie, zaplavenie trhu západnými dotovanými sračkami, zničiť domácich výrobcov a donútiť ich obchodovať za bezcenné doláre, kryté len správne namierenými atomovkami. Saudská Arábia a podobní šaškovia sú využívaní len ako užitoční idioti! Samozrejme že keď v štáte vládne nejaký národne uvedomelý cár, vladár, diktátor a podobne (ako Putin), ktorý si tieto veci uvedomuje, tak si tam túto chátru len tak nepustí. No a títo šmejdi sa potrebujú dostať na nové trhy, v tomto prípade arabské, kde sú desiatky miliónov ľudí a príležitostí, kde môžu obchodovať, vyciciavať, decimovať, drancovať, poskytovať pôžičky na úrok a podobne! Oni vedia, že tento ich príživnícky a parazitický systém je len o slepej a nanútenej dôvere v nejaké bezcenné natlačené papieriky, ktoré nemajú v skutočnosti žiadnu cenu ani nie sú tovarom ako zemiaky, takže ho potrebujú neustále držať v chode, lebo inak by stratili nad nami moc a museli by začať skutočne pracovať niekde na poli, aby neskapali od hladu!!! Takže musia tieto staré arabské režimy, prekážky v podobe národných štátov, štátnych regulácií a konzervatívnu náboženskú morálku sundať dole a Arabov naučiť, ako majú správne konzumovať! Keď sa im tam podarí exportovať "demokraciu", tak potom títo šmejdi nemajú problém cez finančné toky ovládať politickú scénu, presadzovať cez lobing tú správnu legislatívu, privatizovať, vymývať ľuďom mozgy súkromnými médiami a rozťahovať svoje chápadlá cez tretí sektor a rôzne neziskovky! Či je nad nimi ešte niekto, nejaký talmud-kabala ezotérický degen, čo pije krv z kojencov a ktorý sa chce pasovať do role iperátora a ovládať takto celý svet a honiť si nad ním, neviem! Možno sme fakt len potrava pre nejakých ufónov z inej dimezie, ktorí sa živia našimi emóciami a táto elita, títo šmejdi sú iba ich poskoci! Boh vie!!!

320654

Dneší židia nie sú žiadni semiti a nie sú to ani židia!!! Radšej sa dovzdelaj!!! Slovo žid vzniklo až niekedy v 18. storočí v anglickom jazyku!!! Židia sú dnes z 99% chazari - aškenázi 90% a sefardi 10%!!!

JACK BERNSTEIN - Život Amerického Žida v Marxisticko Rasistickém Izraeli
---------------------------------------------------------------
http://uloz.to/hledej?q=zivot+%C5%BEida


Proč se vraždí v Izraeli - Dr. Nidal Saleh - O histórii židov
-------------------------------------------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Pro%C4%8D+se+vra%C5%BEd%C3...

320655

09.11.2014 20:14

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Na otázku v titulku článku budu citovat mnoha léty prověřený zdroj.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Žiadna nukleárna vojna nebude!!! Mimozemšťania ktorí sledujú náš vývoj okamžite zasiahnú, pokiaľ by sa schylovalo k vojne na Zemi, kde by mal byť zničený všetok život!!! Jednoducho to nedovolia!!! Už za studenej vojny boli prípady, keď sa nad nukleárnymi silami vyskytlo ufo a následne boli tieto silá vypnuté a znefunkčnené!!!

320659

09.11.2014 20:15

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Demokracia je principiálny omyl

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Bolo by dobré naštudovať si demokraciu v starovekom Grécku za Solóna!!!

320660

09.11.2014 20:18

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Demokracia je principiálny omyl

Cico_Ciciak 109.?.?.?

No skús nám to vyargumentovať. Vážne by ma to zaujímalo!!! Ja si myslím, že určitá hierarchia, rasizmus a šovinizmus v spoločnosti je prospešná. Koniec koncov aj v zvieracej ríši platí určitá hierarchia medzi druhmi, aj v rámci druhu, keď jednotliví členovia bojujú o družku, potravu a teritórium a navzájom sa zabíjajú alebo vyháňajú. Takže davaj!!! Zaujíma ma to!!! Vďaka

320662

S germánmi, anglosasmi, frankami a neviem kým, nechcem mať nič spoločné. Ja som Slovan!!! A spomínané západné civilizácie sa Slovanov vždy snažili zotročiť, ovládnuť alebo zničiť!!! Dokonca sa hovorí, že Cyril a Metod boli len trojské kone západu, aby nás mohli ľahšie premôcť!!!

ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač - 1.časť
-------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=DwxOR3ILLq8


ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV - Slobodný vysielač - 2.časť
-------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew

320663

09.11.2014 20:46

Boj miliardářů, který rozdělil Ukrajinu

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

O čom sa zase debatuje? Ukrajina bola plánovane rozmrvená z vonku ako bývalá Juhoslávia na začiatku 90. rokov a poprava bola dokonaná Kosovom a to za pomoci nacionalistických vášni importovaných západom!!! Je to ten istý scenár ako cez kopirák!!! Ussákom ide o to rozbiť všetky posledné veľké a silné štáty sveta do jedného!!! Štáty ktoré by im mohli v budúcnosti prerásť cez hlavu a byť potenciálnym spojencom Ruska!!! To ussák nedovolí!!! Mali sme tu Juhosláviu, Afganistan, Irak, teraz Sýriu a Irán s Čínou si tiež príde na svoje!!! A potom už konečne zavládne na Zemi ten vytúžený mier a demokracia!!! ussa bude najväčšia ríša všetkých čias s najväčšou armádou sveta a ostatní poskoci budú iba tak do počtu aj s ich zdecimovanými armádami ako dnes v podstate celá EÚ na čele s VB, FRA, NEM. Takže o čo ide? Klasická vyraďovačka!!!

320665

09.11.2014 21:35

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Urguju vsechny pritomne!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ty si dobrý komediant!!! Mi chceš povedať, že zo zlata a baráka sa nažeriem? Keby si povedal, nakúpte si konzervy a obilie, tak ešte by som ti uveril!!!

320666

A tebe čo drbe chlapec???!!! Nemiešaj sa do toho, do čoho ťa nie je nič!!! Na teba som nereagoval!!!

320671

18.11.2014 14:31

Viktoru Orbánovi vyhrožováno protestním hnutím majdanského stylu

Internetová daň

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Môže mi niekto vysvetliť, o čo ide v tej internetovej dani v Maďarsku? Komu to najviac uškodí? Žeby niekto mohol prísť o zisky? Voláko sa mi to nezdá!!!

321248

18.11.2014 17:47

Viktoru Orbánovi vyhrožováno protestním hnutím majdanského stylu

Hajzli

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Tak už mi je jasné, o čo ide!!! Ja som to vedel, že to nebude také jednoduché, ako nám to súkromné prozápadné mainstream médiá tlačia do kapúst!!!

http://www.zive.cz/bleskovky/madarsko-od-pristiho-...

http://www.zive.sk/clanok/99650/madarska-interneto...

Ľudia sú zase de bilné ovce a nič nepochopili!!! Nechali sa zase oje bať cudzími satanskými záujmami!!!

"Za jednotlivé uživatele budou daně platit poskytovatelé připojení, kteří tak budou muset zvednout ceny za připojení k internetu" ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

NO A SME DOMA ! ! ! Prečo si neznížia zisky???!!! Skrachovali by???!!! To tažko!!!

Takže kto má problém???!!! Ziskuchtivé korporácie, v tomto prípade najväčší poskytovateľ internetu v Maďarsku - zrudný dojče telekom!!! To že nám tu médiá, ktoré zhodou okolností sú vlastnené korporáciami, robia brutálnu propagandu o zrudnej a diktátorskej vláde V. Orbána a že chudáci ľudia budú obmedzovaní v slobode a demokracii a bla bla bal, to je nevkusný lživý hnus!!! Obyčajné zavádzanie a lži!!! Vieme, ktorá bije - Orbán odmieta nezmyselné sankcie voči Rusku, ktoré stoja na klamstvách západu, je silne pronárodný, čo sa samoška ussa (korporácie, banky, kartely, sionisti a oligarchovia) a jej poskokovi eu nepáči, pretože takýto politik nebude nikdy podporovať totálnu liberalizáciu a dereguláciu trhu vo svojej milovanej krajine, kde si takéto korporátnicke a banksterské svine môžu v takýchto nihilistických podmienkach najlepšie rochniť!!! A chce aj vybudovať ropovod s Ruskom mimo za sra nú a nespolahlivú západom schválne rozbitú ukrainu!!! To sú pravé príčiny, prečo má Orbán, Zeman a Fico problém!!! Preto sa tento zákon spojil rovno aj s možnosťou odvolania vlády!!!

ĽUDIA BDITE ! ! !

Žiadam slovenskú, českú a maďarskú vládu o vystúpenie zo satanských spolkov - eu a nato!!! Viem, že sa nás len tak ľahko nevzdajú a ľudia by tu boli hnusne vystavovaný zrudným propagandistickým lžiam o diktatúre a potláčaní slobody a demokracie, ale musí im ukázať, že štát je iba náš a nedáme si ho rozkradnúť!!! Nedáme sa zotročiť!!! Nedáme si zobrať slobodu západnými korporátnikmi a bankstermi!!! Poďme ľudia do toho!!! Urobme revolúciu!!! Nebojme sa!!! Keď naše vlády uvidia, že za nimi stojíme, tak uvidíte, že sa nebudú báť a začnú pracovať pre nás a ďalší pos ratí politici sa pridajú k nám!!! Ubijeme tie satanské a zradcovské svine!!! A nech len prídu dákí okupanti zo západu!!! Ubijeme ich roxormi!!! Máme početnú výhodu!!!

321285

19.11.2014 12:56

Do prázdna...

Blud!!!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Miroslav Dolejší: Analýza událostí 17. listopadu 1989
------------------------------------------------------------------------------
http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/67-miroslav-dol...


25 rokov od prevratu - Informačná vojna 17.11.2014 Ľubomír Huďo
----------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=tBYt0cHtgfU&list=U...

321382

27.11.2014 05:15

Něžný sametový brutální masakr

RE: Základna ne-moci

Cico_Ciciak 109.?.?.?

dolezite.sk je cenzúrovaná žumpa!!! Blokli mi postovanie príspevkov po tom, čo som písal názory proti kapitalizmu!!!

322064

27.11.2014 21:55

Putin pomáhá kopat hrob Wall Street Journalu

RE: Človek je prakticky jediný tvor na planéte, ktorý má 1% inštinktov a 99% naučených stereotypov.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Dá sa s tým súhlasiť. Rodina je to posledné miesto, kde človek môže nájsť útočisko, kde sa môže uchovať nejaká morálka, tradícia a ľudské hodnoty!!! Toto elita potrebuje rozbiť a zničiť, aby už človeka potom vychovávali iba oni - ich médiá a zdegenerované, amorálne klany v uliciach!!!

322112

03.12.2014 01:12

Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce?

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Zabudnite na tento zkabalizovaný ekonomický model!!! Je to jeden zkabalizovaný blud!!! Celá táto úročná ekonomika je založená na tom, že z jednej strany sa štát dobrovoľne zadlžuje, teda svoj ľud a pumpuje peniaze do ekonomiky a na druhej strane si ich špinaví nenažraní fašistickí bankstri jednoducho odsávajú cez úrok a dividendy, ktoré vysávajú na tvrde pracujúcom ľude, ktorý vytvára skutočné hodnoty a potom si títo šmejdi za tieto prachy získané za nič kupujú skutočné hodnoty, na ktorých ľud tvrdo pracoval!!! Takže zarábajú nehorázne prachy bez práce!!! A z toho zákonite vzniká inflácia ako hrom a boom and busty!!! Toto je jediná trvale udržateľná cesta a inej cesty niet!!! Vám hovorím!!! Toto keď pochopíte, tak už inak rozmýšľať nebudete!!!

Bezúročná ekonomika - Alternatíva k súčasnému finančníctvu
----------------------------------------------------------

Rudolf Vaský - Tretia cesta
---------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Rudolf+vasky+tretia+cesta


http://dolezite.sk/old/Bezurocna_ekonomika_Alterna...


http://dolezite.sk/old/Cinsky_mur_Ako_bola_financo...


http://johnybgood.thoughts.com/posts/ty-somar-bez-...


http://johnybgood.thoughts.com/posts/aku-ulohu-zoh...


Informačná Vojna - Rudolf Vasky - 19. Február 2013 - Slobodný Vysielač
----------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=xRdSBQEhZlI


Neo-liberalizmus: Čas tlačenia "ničím" nekrytých peňazí - Rudolf Vaský
----------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberaliz...

http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberaliz... - Tu je to o Hitlerovi, židoch, Rotschildovi...

http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberaliz... - Tu je to o Hitlerovi, židoch, Rotschildovi, pumpovanie peňazí štátom do ekonomiky, úrok ako príčina inflácie...


Hrozné odhalenie, sú to všetci špinavé, zlomyseľné a zločinecké Fašistické svine!
---------------------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/hrozne-odhale...


My všetci sme Ježiš, my všetci sme Hitler! - Rudolf Vaský - Vynikajúce!!!
-------------------------------------------------------------------------
http://tinyurl.com/q3lgyw3


Analýza dok. Stratégia podpory vstupu zahr. invest. do SR, schválené vládou SR 9.marca 1999 (prepis) - Neokolonializmus
----...

Automaticky kráceno

322567

03.12.2014 01:13

Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce?

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Analýza dok. Stratégia podpory vstupu zahr. invest. do SR, schválené vládou SR 9.marca 1999 (prepis) - Neokolonializmus
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/analza-dok-st...

322568

04.12.2014 12:28

Obrana dolarového imperialismu

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Jasné, že sa títo fašistíckí ussácki hajzli len tak ľahko a bez boja nevzdajú svojho dolárového monopolu!!! Kto by sa vzdal!!! Proste príde za nimi nejaký štát, čo potrebuje doláre, aby mohol vôbec medzinárodne obchodovať a oni mu povedia, že mu natlačia zelený sracák ale výmenou za ropu, plyn alebo čokoľvek iné, alebo na dlh, alebo mu zmenia za poplatok (respektíve mmf, svetová banka alebo kto)!!! Proste zelený sracák za skutočné hmotné hodnoty!!! No kto by to nebral, že???!!!

322680

04.12.2014 13:11

Obrana dolarového imperialismu

RE: globální imperium násilí

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ale čo tuto chceš odstraňovať štáty ty antištátista!!! Opakuješ to v každej vete, ako keď otec povie pred 5 ročným deckom piča!!! To je ako keby si odstránil človeka nemocného na rokovinu namiesto rakoviny samotnej!!! Je treba odstrániť príčinu zla!!! Rakovinu!!! Keď zrušíš štát, tak si ho beztak ľudia založia znova, lebo to je ľudské a prirodzené a dovolím si povedať, že je to naša hlavná evolučná črta, ktorá z nás robí úspešný živočíšny druh!!! Akurát som čítal, že práve neandrtálci vyhynuli preto, lebo im chýbala takáto spoločnenská vlastnosť, spájať sa do väčších celkov. Štát je dobrá vec!!! Spája ľudí s podobnými názormi, filozofiami, hodnotami, cnosťami, kultúrami a tradíciami a poskytuje ochranu a útočisko!!! Ak sa vám to nepáči, tak chodte volakde do zadku!!! To že sa naň prisali pijavice, to je problém!!! Ale treba ho riešiť tak, že odstránime pijavice!!! Beztak keby si zrušil štát, tak zachvíľu si ho nejaké pijavice znova vytvoria, aby mohli znova ovládať ľudí a vysávať ich!!! Verím, že prvý kto chcel štát neboli pijavice ale my obyčajní ľudia!!! Poďme sundať tento režim, ubijeme pijavice, znárodníme monopoly, zavedieme bezúročnú ekonomiku, zrušíme demokraciu a našich politických zástupcov budeme vyberať vo výberových konaniach založených čisto na dovednostiach a morálke a kontrolu, dozor a audit ich práce budeme robiť cez dobrovoľné komisie zložené z nás všetkých!!!

322686

05.12.2014 09:33

Význam zrušení South Stream

RE: Kde nie je vôľa, tam nie je cesta.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

No a kde chceš pestovať tie energetické plodiny???!!! U teba na záhrade???!!! Nemáme už dosť zdevastovaných lesných plôch a budeme ešte vyrubovať ďalšie (aj pre západ), alebo devastovať ornú pôdu pre jedlé plodiny???!!! A neviem si predstaviť, ako budeš kúriť drevom v paneláku!!! [zmaten] Treba konečne výjsť do ulíc a všetko to ubiť na smrť včetne piatej americkej kolóny na čele s veľvysrancom ussa a hlavne eu komisiu!!! [bliji]

322739

Nikdy som nepochopil, kde sa bere v človekovi táto ľahostajnosť voči zlu!!! Tak ten tajomný udavač vie, čo za svinstvá robí jeho zamestnávateľ, ale aj nepriek tomu už získal hrošiu kožu a robí tam aj naďalej a nechce prísť o svoju prácu!!! No to je pekné!!! To isté, všetci vieme aj si to navzájom hovoríme, že sme ovce, alebo že všetky vojny sú len o bohatstve a moci mocných, ale aj tak ďalej volíme ako ovce, alebo ďalej bojujeme ako poskoci na povel mocných a nič s tým neurobíme!!! Toto nepochopím, prečo človek s tým nie je schopný niečo urobiť???!!! Prečo každý nezačne sám od seba a nedá zlu jasne najavo, že už bolo dosť???!!! Prečo len čaká, až to niekto druhý urobí za neho???!!!

322887

12.12.2014 12:17

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

Riešenie je len jedno!!!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Nepočúvajte týchto zkabalizovaných ekonomických idiotov typu opus!!! Sú to idioti!!!


Úrok, dividendy a žitie bez práce a z práce iných, ktorí vytvárajú skutočné hodnoty, je najväčší morálny zločin a hriech!!! Je to prachsprosté vykorisťovanie a špekulovanie!!! Každý zisk je krádež v spoločnosti, pokiaľ nie je znova reinvestovaný za účelom zníženia ceny výrobku, zvýšenia kvality výrobku a za účelom celkového povzdvihnutia spoločnosti!!! Človek má žiť zo skutočnej práce a z primeranej mzdy!!! Bohužial dnešná zkabalizovaná ekonomická teória to celé prekrútila!!! Najhoršie je, že tak zdegenerovane premýľajú aj samotní zkabalizovaní ekonómovia a ľudia!!! Si zapamätajte, že peniaze sú iba dokladom o vykonanej práci a jedine tým majú byť kryté!!! Peniaze nie sú tovar ako zemiaky!!! To je kabalistická lož a magorina!!! Ekonomika sa musí opäť stať súčasťou morálky ako za Platóna!!! Tento systém musí ísť dole!! Idioti!!!


Bezúročná ekonomika - Alternatíva k súčasnému finančníctvu!!!
-------------------------------------------------------------

Rudolf Vaský - Tretia cesta
---------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Rudolf+vasky+tretia+cesta


http://dolezite.sk/old/Bezurocna_ekonomika_Alternativa_k_sucasnemu_financnictvu.html


http://dolezite.sk/old/Cinsky_mur_Ako_bola_financovana_najvacsia_stavba_na_svete.html


http://johnybgood.thoughts.com/posts/ty-somar-bez-urokuf-to-nejdze-kedz-zrusice-uroky-sak-zrusice-ekonomiku


http://johnybgood.thoughts.com/posts/aku-ulohu-zohraval-marshalov-plan-pri-zotavovani-nemecka - Dobrý článok, ktorý dokazuje, že tretia cesta funfuje


Informačná Vojna - Rudolf Vasky - 19. Február 2013 - Slobodný Vysielač
----------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=xRdSBQEhZlINeo-liberalizmus: Čas tlačenia "ničím" nekrytých peňazí - Rudolf Vaský
----------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberalizmus-cast-prva-liberalizmus

http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberalizmus-cast-druha-cas-tlacenia-nicim-nekrytych-penazi - Tu je to o Hitlerovi, židoch, Rotschildovi...

http://johnybgood.thoughts.com/posts/neo-liberalizmus-cast-tretia-john-maynard-keynes-zakladatel-modus-operandi-neo-liberalizmu - Tu je to o Hitlerovi, židoch, Rotschildovi, pumpovanie peňazí štátom do ekonomiky, úrok ako príčina inflácie...Hrozné odhalenie, sú to všetci špinavé, zlomyseľné a zločinecké Fašistické svine!
---------------------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/hrozne-odhalenie-su-to-vsetci-spinave-zlomyselne-a-zlocinecke-fasisticke-svine--2

323243

12.12.2014 12:17

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Riešenie je len jedno!!!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

My všetci sme Ježiš, my všetci sme Hitler! - Rudolf Vaský - Vynikajúce!!!
-------------------------------------------------------------------------
http://tinyurl.com/q3lgyw3Analýza dok. Stratégia podpory vstupu zahr. invest. do SR, schválené vládou SR 9.marca 1999 (prepis) - Neokolonializmus!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://johnybgood.thoughts.com/posts/analza-dok-stratgia-podpory-vstupu-zahr-invest-do-srschvlen-vldou-sr-9marca-1999-prepisKolonizácia Slovenska
---------------------
https://www.youtube.com/watch?v=nlWu5MNpe4s

323244

12.12.2014 13:00

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

Mor ho!!!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Keď ussraelci rozpútajú válku, tak už nebudú môcť začať ani od nuly, pretože nebudú už vôbec existovať!!! Rusko s Čínou ich zasype jadrovými raketami a urobia z nich rádioaktívny popol!!! Oni sa snažia rozpútať válku ale tak, aby za nich bojovali iní - Európania!!! Ale ešte nemajú kompletne zmagorených všetkých ľudí v Európe cez svoju ussácko mediálnu propagandu!!! A ani nebudú mať!!! Sú na omyle degeni!!! Pretože nikto nepôjde riskovať vlastný život za ich nenažrané bruchá, počnúc mnou!!!

A teraz všetci opakujte po mne!!! (Podľa kvantovej fyziky a teórie holografického vesmíru, je myšlienka a vedomie najväčší PÁN, ktorý dokáže meniť realitu, meniť vesmír, meniť všetko, pretože hmota ani energia neexistuje!!! Je to len prelud!!!)

Takže ideme:

Skončila si kabala!!!

Serem ti na válku ussa, kabala, issrael, počuješ ma???!!!

Zdochnite fašistickí hajzli!!!

Skapte v krčoch!!!


Výzva ozbrojeným složkám ČR a SR: nenechte se vtáhnout do války, která není vaše!
---------------------------------------------------------------------------------
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/vyzva-ozbrojenym-slozkam-cr-a-sr-nenechte-se-vtahnout-do-valky-ktera-neni-vase.htmlHolografický vesmír
-------------------
http://www.knihy-a.cz/4652/michael-talbot-vesmir-jako-hologram

https://www.youtube.com/watch?v=3spRsSVPYzU

https://www.youtube.com/watch?v=cuqUqyO_xaU

https://www.youtube.com/watch?v=_H0mPzBtbjE

https://www.youtube.com/watch?v=7QUP-CgtU3Y


Atheneho teória všetkého
------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MKtcMQkudhA&index=1&list=WL

323249

12.12.2014 16:34

Trestné izraelské demolice domů

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

JACK BERNSTEIN - Život Amerického Žida v Marxisticko Rasistickém Izraeli
------------------------------------------------------------------------
http://uloz.to/hledej?q=zivot+%C5%BEidaProč se vraždí v Izraeli - Dr. Nidal Saleh - O histórii židov
-------------------------------------------------------------
http://uloz.to/hledej?q=Pro%C4%8D+se+vra%C5%BEd%C3%AD+v+Izraeli+-+Dr.+Nidal+SalehŽidia si kúpili v Palestíne iba menšinu územia a zvyšok dobili a ukradili!
--------------------------------------------------------------------------
http://kandalaft.blog.sme.sk/c/275136/Stat-Palestina-Za-alebo-proti.htmlSliby a zrady: Briti a boj o Svatou zem
---------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=WaChM8-2lc4Islam a západ - História islamu
-------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=OAfF1EyKqFE&index=1&list=PL0_RijcuYdlqQJislkvPVoeIQ83L_pcZCJak žijí Židé v Iránu
---------------------
https://www.youtube.com/watch?v=etKxHEWu7noIrán - storočie bojov o ropu - Dokument sk
------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=vnqPUZKSOnUIslamský štát - Informačná vojna - Slobodný vysielač - Vynikajúce
-----------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=t5u4a__c6rcIrán - Slobodný vysielač
------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=SHQNtRpGzEsSadám Husajn - Najlepší nepriateľ Ameriky
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=Go4nyoq4ZI8Proč musel zemřít Kadáfí a Libye?
---------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=ht_k2RKAWGs

http://www.protiprudu.org/libya-v-totalnom-chaose/Spojenectvo USA - ISIS (ISIL) odhalené
--------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&Ruská FSB - Islámský stát je projektem Obamovo tajné bezpečnostní protiteroristické komise, která se prezidentovi vymkla z podkontroly!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://aeronet.cz/news/ruska-fsb-islamsky-stat-je-projektem-obamovo-tajne-bezpecnostni-protiteroristicke-komise-ktera-se-prezidentovi-vymkla-z-podkontroly/Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky
----------------------------------------------------------------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2014/10/6194-kanada-ve-valce-po-13-let-sokovana-ze-terorista-zautocil-na-jeji-vojaky.htmObrana dolarového imperialismu
------------------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2014/12/6249-obrana-dolaroveho-imperialismu.htmPetr Pelikán / Břetislav Tureček - ISIL - Debatní klub
------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=Rjt2YPftHwk

323260

14.12.2014 02:26

Oddělování Evropy

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Pozerám, že sú tu nejakí vymetení idiotkovia!!! Takže musím tu reagovať na tie lži, že ussáci postavili Nemecko po vojne na nohy!!!

http://johnybgood.thoughts.com/posts/aku-ulohu-zohraval-marshalov-plan-pri-zotavovani-nemecka - Dobrý článok, ktorý dokazuje, že tretia cesta funfuje

323359

14.12.2014 02:29

Oddělování Evropy

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ozrejmenie pojmov!!! Lebo vydím, že sem stále lozia malomocní troli!!!


Základné pojmy - Kapitalizmus, socializmus a boľševizmus
--------------------------------------------------------
https://www.facebook.com/notes/milan-rusko/z%C3%A1kladn%C3%A9-pojmy-kapitalizmus-socializmus-a-bo%C4%BE%C5%A1evizmus/10150295845331629


Boľševizmus je židovský a nie je to socializmus ani komunizmus!!!
-----------------------------------------------------------------
https://hlavuhore.wordpress.com/2007/07/02/bolsevizmus-je-zidovsky-i-a-s-leese/

https://hlavuhore.wordpress.com/2007/07/03/bolsevizmus-je-zidovsky-ii-a-s-leese/


Židovská nevyhlášená válka lidstvu - Alexej Fjodorovič Pavlov - Vynikajúce!!!
-----------------------------------------------------------------------------
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf


Komunizmus má 3 fázy - 1. Diktatúra proletariátu, 2. Socializmus a 3. Komunizmus - Platí iba v rámci Marxizmu, čo je židovský nástroj na zotročenie gojímov!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://sk.wikipedia.org/wiki/Diktat%C3%BAra_proletari%C3%A1tu

http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=91293.1200;wap2

http://referaty.aktuality.sk/socializmus/referat-24673


Kapitalizmus a socializmus - Vysvetlenie pojmov
-----------------------------------------------
http://hladanie.wz.cz/skola/kapsoc2.htm


Kapitalizmus a socializmus - Pyramída a kruh
--------------------------------------------
http://www.cepta.sk/index.php/sk/duchovny-rozvoj/univerzita-zivota-mimograntmenu-317/spolonost-mimograntmenu-320/221-kapitalizmus-a-socializmus-pyramida-a-kruh


Václav Havel sloužil lži a nenávisti. Sametová revoluce byla podvod - Vysvetlené pojmy od Petra Hájeka, ako neocon, lavičiar...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.knihy-a.cz/21528/vaclav-havel-slouzil-lzi-a-nenavisti-sametova-revoluce-byla-podvod-rozhovor-s-petrem-hajkem

323360

14.12.2014 02:30

Oddělování Evropy

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Zaujímavá literatúra!!!


http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/ - Literatúra, knihy!!!

http://www.vzdelavaci-institut.info/ - Pozor na toto!!!


Odporúčam:


Židovská nevyhlášená válka lidstvu - Alexej Fjodorovič Pavlov
------------------------------------------------------------------------------
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf


Odkud pochází islám? - P. Curzio Nitoglia
-----------------------------------------------------
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odkud_pochazi_islam.pdf


Kdo skutečně řídí islám? - Johannes Rothkranz
------------------------------------------------------------
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

323361

17.12.2014 12:43

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

To si snáď robia títo šmejdi prdel!!! Nech ich vyplatia všetcí tí sorošovia, rotštítovia a kameňofeleri!!! Tí majú prachov dosť!!! Nech si sami financujú ten svoj degen okult biznis a z vlastného vrecka!!! Ja sa im na to nemienim skladať!!!

Inak na ukrajine je fašizmus!!!


Fašizmus - Vláda monopolov, kartelov, korporácií a bánk - Diktatúra mamonu!!!
-----------------------------------------------------------------------------
Jedna z definícií - Najreakčnejšia šovinistická diktatúra veľkoburžoázie obmedzujúca najzákladnejšie demokratické slobody - hitlerovský, talianský...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%A1ismus


My všetci sme Ježiš, my všetci sme Hitler! - Rudolf Vaský - Vysvetlenie fašizmu na spodku článku
------------------------------------------------------------------------------------------------
http://tinyurl.com/q3lgyw3

A PRESNE AKO V NEMECKU, K MOCI V ČESKOSLOVENSKU V ROKU 1989 SA FAŠISTI DOSTALI CEZ ÚROKY, ZISKY A DIVIDENDY ktoré si strkali do súkromných vačkov a s ktorými si kupovali politické strany v Československu a teraz ďalej ich kupujú tu na Slovensku!

A práve preto, dnes môžeme úplne legitímne a oprávnene nazvať režim ktorí tu bol nainštalovaný v roku 1989:

- Fašistický režim, nie preto že by sa niekedy otvorene hlásil k Fašizmu - ale preto, lebo nikdy nezaviedol 100% zdaňovanie ziskov ak nešli na re-investície (, nezakázal úroky a dividendy - zarábanie bez práce) a systematicky pomáha vysávať výsledky práce celého národa cez úroky, zisky a dividendy do súkromných vačkov. - korporativizmus, korporátokracia, korporátny socializmus, fašizmus!!!

Hrozné odhalenie, sú to všetci špinavé, zlomyseľné a zločinecké Fašistické svine!

Dnes úplne legitímne a oprávnene môžeme nazvať Dzurindu, Fica, Slotu, Bugára, Sulíka Fígeľa (ako aj veľa ďalších) a ich politické strany: špinavé, zlomyseľné a zločinecké Fašistické svine,

- nie preto že by sa niekedy otvorene hlásil k Fašizmu - ale preto, lebo nikdy nezaviedli 100% zdaňovanie ziskov ak nešli na re-investície a systematicky pomáhajú svojou politikov a legislatívou vysávať výsledky práce celého národa cez úroky, zisky a dividendy do súkromných vačkov.

A toto vysávanie výsledkov práce celého národa cez úroky, zisky a dividendy do súkromných vačkov nie je len fašistická špinavosť a svinstvo, ale je to ťažký fašistický zločin proti Slovenskému národu a občanom Slovenska!

323552

18.12.2014 14:32

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Panika vrcholí

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Tak ale musíte chápať ľudia, že tieto články a správy slúžia aj ako preventívna propaganda voči takýmto potenciálnym zverstvám!!! Teraz keď to už skoro každý vie, tak si to len tak títo ussraelskí sion talmud kabalistickí šmejdi nedovolia spraviť!!! Je dobre o tom písať, aj keď sa to nemusí zakladať na pravde!!!

323628

18.12.2014 14:38

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Mate sanci na tom vydelat ...

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Teraz je krásne vidieť celú tú špekulantskú sion kabala globálnu ekonomiku, ktorá tu vládne na tomto svete!!! Je to paveda vytvorená za jediným účelom ovládania más a národov!!! Aspoň sa tie sion kabalistické svine pekne odhalia!!!

Židovská nevyhlášená válka lidstvu - Alexej Fjodorovič Pavlov - Vynikajúce!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit...

323630

18.12.2014 14:44

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Myslím si, že Rusko potrebuje aspoň také 2 roky na úplné odstrihnutie svojej ekonomiky od sion kabalistického dolára a nahradenia zlatom alebo rubľami a jenami!!! Otázka je, či to vydrží Rusko, Rusi alebo ussraelská sion kabala rozpúta 3. sv. vojnu, alebo sa dolár s ussraelom nadobro zrúti do horúcich pekiel, čo by som im zo srdca prial!!! A vôbec mi nebude ľúto amerických belochov!!! Nech za svoju blbosť pykajú!!! Prajem to aj Európe na čele s nami!!! Nech pykáme za svoju sprostotu!!! Aspoň všetci uvidia, kto mal pravdu a kto bol satan ancikrist!!! To ma bude napĺňať energiou a nemusím ani žrať!!!

323631

24.12.2014 14:30

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ktorú "jednu" banku to má autor na mysli???!!! Má aj meno???!!! Anglicky moc neviem!!! Díkes

323977

25.12.2014 14:08

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: to nie len USA - to cely svet

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Tak za 1. chlapče!!! Hitlera a 2. sv vojnu sem neťahaj, lebo nemáš absolútne historické znalosti!!! Nejdem ti to tu vysvetlovať, lebo to by bolo nadlho a nemienim tu ani bojovať s veternými mlynmi - s tvojou totálne pomýlenou paradigmou!!!

Za 2. Hitler navrhnul Tisovi, aby vyhlásil samostatné Slovensko, lebo už existovala tajná dohoda medzi tým "já to neby" poľskom a maďarskom, ktoré si nás už naporcovali!!! Jedine to zachovalo Slovenskú celistvosť!!! Ja som národný socialista a súhlasím s vysťahovaním židov preč aj s rasovou otázkou, rovnako ako Hitler!!! Holokaust je podvod, ale o tom inokoedy!!! Ako hovorím, nemám na teba čas ty zúbožený markizák!!!

Za 3. ukrajina si vybrala svoju cestu na "ochranu" národných záujmov, keď nabrala smer eu - aj to len západná časť!!! Východ nesúhlasí!!! ukrajinu rozbila nevyberavá, nedemokratická a fašistická politika kyjeva a jeho západných proussraelských pánov!!!

Za 4. ukrajina tým otvorila pandorinu skrinku, pretože chcela zmeniť geopolitickú situáciu v regióne. Vieš, že rakety nato z ukrajiny doletia do Moskvy za 3 min.???!!! Nevieš ty úbožiak!!! Tak zavri hubu!!! ukrajina tým dala Moskve sväté právo hájiť si svoju národnú bezpečnosť, tak ako si to slobodne vybrala ukrajina!!! Nie je o čom!!! Aj Rusko má právo, keď má ukrajina!!!

Za 5. Na Kryme prebehlo právoplatné referendum podľa medzinárodného práva!!! Vedel si ty blbec, že Krym sa chcel osamostatniť už v r. 1991???!!! Vedel si, že v kosove nebolo žiadne referendum!!!??? Vedel si, že židovský zradca chruščov predal Krym ukrajine protiprávne???!!! Pozri si Putina vo Valdai, tam tuším rozpráva o histórii ukrajiny!!! Vedel si, že ussáci si chceli ukoristiť Krym pre seba???!!! Oni to robia tak elegantne!!! Urobia puč a dosadia si svoju bábku!!! Arábia, J. Amerika a Európa by mohla o tom skladať básne!!!

Dám ti petelicu do hlavy, aby sa ti rozsvietilo!!! Na chytaj!!!

200 let terorismu USA
----------------------
http://euserver.parlamentnilisty.cz/AddComment.asp...

USA jsou na špici seznamu států ohrožujících světový mír, jsou teroristickou supervelmocí
-----------------------------------------------------------------------------------------
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1435...

Díkůvzdání - Oslava genocidy domorodých Američanů
-------------------------------------------------
http://www.nwoo.org/2014/12/20/dikulvzdani-oslava-...

Západ žije na cudzí účet, divoká privatizácia v Rusku
-----------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=z6IuT1N3Xww

Takže zalez chlapče!!!

324011

01.01.2015 02:53

Transevoluce: Věk lidské dekonstrukce

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Zaujímavé videá!!! Doplnenie v diskusii v 1. videu!!!

Írán a Rusko. Konglomerát versus blok. Kaspický blok - Môže to byť zase iba agitka globálneho prediktora/nwo na dosiahnutie svetovlády mierovou cestou!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=IcSpdlSo5AI


6 priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení/komunikace/agrese
---------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=WEINJQ6wd0Q

324247

Pod toto sa podpíšem!!!

Ako zachrániť Európu pred terorizmom?
-------------------------------------
http://www.chelemendik.sk/Ako_zachranit_Europu_pre...

325207

12.02.2015 09:16

Referendum v našom ústavnom systéme

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

A čo tak nerobiť blbé referendá ktoré nič nemenia (legislatívu) a sú len akýmsi drahým prieskumom verejnej mienky???!!! Kde ani dnes nikto nevie poriadne povedať, ako je to so záväznosťou politikov a nrsr v prípade úspešného referenda!!! Ak som dobre počúval sulíka, tak aj dnes je v zákone uvedené, že homoši si nemôžu adoptovať deti, tak o čom kuva bolo to referendum???!!! Väčšina ľudí vám kašle na nejakú priamu demokraciu a možnosť samorozhodovať o spoločnosti!!! Bohužiaľ je to tak!!! Referendom nejde zmeniť dôležité systémové veci a je aj otázka namieste, či by mala o dôležitých veciach rozhodovať demokratická väčšina - banda nevzdelaných blbcov a zvieratok s pudmi!!! Možnosťou by bolo zníženie kvóra, napríklad!!! Ďalšia možnosť tu predsa je vždycky - a to revolúcia!!! Tá dokáže zmeniť všetko!!! Ale bohužiaľ ľuďom asi neprekáža tento fašistický režim!!! Takže chudáci by ani nevedeli, čo majú zložiť a čo nastoliť!!! Iba ak nejaký majdánek by mohol byť ďalšou možnosťou, kde pár stotisíc idiotov udá smer celej krajine - desiatkam miliónov!!! Proste 90% ľudí v spoločnosti sú ovce, konzumenti a zombie!!! Je to geneticky dané a je to tak a nič to nezmení, ani priama demokracia ani pometená ksb, ktorá je iba pre vyvolených!!! Prečo???!!! Lebo 90% sa vám na ňu z vysoka vyserie, aj keby o nej vedela!!! Hahahaha!!! Je to bohužiaľ tak!!! Už je to iba na vás ksbákoch!!! Musíte sa začať politicky angažovať a tak niečo zmeniť!!! V provom rade systém, financie, potom systém vzdelávania, atď.!!! Lenže čím to nahradíte???!!! Zase nejakým fašizmom len s inou ideológiou a pozlátkom, podľa vás objektívnou???!!! Čo to je objektívny???!!! Nájdem 10 ľudí a každý bude tvrdiť niečo iné!!! Hahahaha!!! Ale o vás ksbákoch si myslím iba samé nepekné veci a síce, že ste banda pár sebcov, ktorí sa uzavreli do svojho ezoterizmu!!! Ak si myslíte, že ľudia sa budú k vám dobrovoľne sami od seba pripájať a študovať nejaké ťažko pochopiteľné bludy, kde sa ani väčšina vašich historických tvrdení nedá dokázať, čiže ak si myslíte, že to budú ľudia robiť sami od seba a tak rozširovať základňu informovaných a prebudených ľudí, používajúcich vlastnú hlavu, tak ste pekne na omyle!!! Už len v dnešnej informačnej vojne, kde sa zámerne vypúšťajú plevely, aby bolo ťažké nájsť pravdu a aby už nič poriadne nedávalo zmysel (kaleidoskop), tak nemá obyčajný človek ani najmenšiu šancu obstáť!!! Od kedy stojí tento svet, tak sa ľudia nezmenili!!! Nezmenil sa ani fašistický systém!!! Zmenil sa vždy iba obal - dnes neoliberálna nefunkčná a bezzubá demokracia!!! Človek je idiotský tvor odsúdený k zániku!!! A elity si to veľmi dobre uvedomujú a tak chcú zachrániť aspoň seba!!! Ja im už začínam celkom rozumieť, pretože prečo by mali prežívať nejakí slabí, tupí a vymytí jedinci!!! To odporuje zákonu džungle!!! Vždy prežije iba tá najvä

326904

12.02.2015 09:25

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Referendum

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Však demokracia ani nemôže existovať, lebo nič také ani neexistuje!!! Hahahaha!!! To len tupé ovce si myslia, že tupá väčšina môže skutočne efektívne a objektívne o niečom rozhodovať!!! To je lož a utópia!!! Demokracia je len prázdne slovo!!! Vedel to už aj Sokrates aj Platón a preto sa zamýšlali nad tým, ako nahradiť ten blud s názvom demokracia!!! Proste každý môže rozhodovať a byť slobodný iba do takej miery, na akom duševnom, intelektuálnom a morálnom leveli sa nachádza!!! Zabudnite na nejakú demokraciu - všeliek na všetko!!! Žiaden zákon ani systém nič nezmôže!!! Všetko stojí a padá iba na ľuďoch!!! A kedže človek je geneticky od prírody omylný, tak ani iný výsledok než katastrofálny sa nedá očakávať!!! Však sa zamyslite nad sebou!!! Čítate už roky rôznych zvedavcov a oddávate sa rôznym koncepciám a čo ste dokázali, čo ste zmenili???!!! Hovno!!! 90% ľudí sú stále idioti a idioti zostanú a ja mám smolu, že patrím k tým vyvoleným 10%, ktoré musia znášať týchto idiotov na každom kroku!!!

Kráľovstvo alebo demokracia - Slobodný vysielač - Ľudia nie sú si rovní!!!
--------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=HBECfImb_oI&list=UUDoELQ1X3_bHD0ijM6iWzIw


Platón - Ústava
---------------
http://nb.vse.cz/kfil/elogos/student/komink1.htm


Demokracia je principiálny omyl - Pavol Peter Kysucký
-----------------------------------------------------
http://www.ulozto.sk/xYGT4Qh/demokracia-je-principialny-omyl-pavol-peter-kysucky-zip


Main Kampf - Adolf Hitler - CZ - O parlamentnej demokracii sa pojednáva napríklad od strany číslo 31
----------------------------------------------------------------------------------------------------
http://uloz.to/xAgCvjZw/mk-ah-zip

326906

12.02.2015 09:30

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: hanba nad hanbu

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Pozrimeže, fašista, nacista, nácek, rasista, anarchista, antiglobalista, hrozba pre demokraciu a mier!!! Uááááááááá...!!! Chlapec, že je demokracia pičovina a idiotov treba sterilizovať, to vedel už strýko hitler a všetci na neho nedobre spomínajú!!! Musím sa smiať, keď sa títo kovaní priami demokrati prebúdzajú z ťažkej demokratickej opice!!! Hahahaha!!!

326907

12.02.2015 09:34

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Okolo 15% účasti - priestor v televízii a rozhlase 50% / 50%

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ale netáraj!!! Čím prevalcoval???!!! Však ani teraz si nemôžu adoptovať deti!!! A sobášiť???!!! Nech sa aj 3x denné, je mi to jedno, to ma neohrozuje ani nikoho iného, len šovinistov!!! Keď bude referendum, čo bude aj skutočne meniť právny stav a nie len nejaký drahý priezkum verejnej mienky a bude to v zákone aj represívne pozichrované, tak pôjdem naň!!! Toto bola čistá fraška!!! A môžte sa vy všetci demagogickí a populistickí huďovia a lichtneri aj posrať!!! Taká je pravda = skutočnosť!!!

326908

12.02.2015 09:42

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Piata hlava - Zákonodarná moc

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Chlapec, o tom nie je len božské referendum, ale celá božská a všeliečiaca domokracia!!! Je utópia, aby sa všetci ľudia zúčasťňovali nejakých referend a volieb a volili efektívne a objektívne!!! Vždy budú len podľa svojich zvieracích inštinktov, osobnej miery morálky, úrovne duchovného stavu, intelektu a iných geneticky daných vlastností, ktoré sa dedia!!! A kedže 90% ľudí sú idioti, tak ani inak sa to nemôže skončiť!!! Názor väčšiny nerovná sa ešte objektívna pravda!!! Taká je pravda = skutočnosť!!! Chodte sa už s tou demokraciou niekdy zahrabať!!! Žiadna vláda ľudu nie je!!! Je iba dav a elita!!! Vždy bolo a bude!!!

326909

Nastolenie mieru v Sýrii = zvrhnutie Assada!!! Dobre som sa nasmial!!! Hahahahaha!!! Ja mám lepší nápad!!! Zasypať ussa jadrovou smršťou a zavládne mier nielen v Sýrii ale na celom svete!!! Hahahahahaha!!!

326910

13.02.2015 13:11

Venezuela: Prevrat v priamom prenose

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Zase tá istá ussraelsko pučistická schéma!!! Stále ten istý rukopis!!! Po koľký krát už???!!! Zlý diktátor, hodná opozícia, byť násilnícka, islamistická, homošská a neviem aká, zapredávajúca národ do rúk veľkého satana, čo nikoho nezaujíma!!! Hlavne, že kope za ussraelcov a ich mocensko-finančnícke záujmy!!! Už sa zase začína programovať verejná mienka dutých atlanťanov, aby sa zase našla nejaká zámienka a ospravedlnenie na šírenie "humanity, slobody" a demokracie!!! Demokraciu iba bez úvodzoviek, lebo o demokracii si myslím iba to najhoršie!!! Radšej 1000 čávezov (sere ma jeho VRAŽDA!!!) než jednu neoliberálnu demokraciu - tzv. "liek" na všetko!!! Tento fašistický režim je tak humánny a demokratický, že si najprv od tzv. "vlády ľudu" - svojich oviec a lístko-vhadzovačov vypýta (vymytím a naprogramovaním cez médiá) ich tichý a dekedy aj búrlivý ovčí súhlas a potlesk k páchaniu fašistických zverstiev, ktoré sa zaobalia do nejakej tej pekne znejúcej ideológie ako trebárs - sloboda, rovnosť a spravodlivosť!!! Milé a demokratické od nich!!! Je neskutočné, že tieto krajiny, ktoré majú najväčšie surovinové bohatstvá na svete sa majú vždy najhoršie, vždy sa tam nájde nejaský ten hodný biely "učiteľ a radca", ktorého nikto nepozval a zlý teroristi alebo drogoví baróni!!! Tieto krajiny majú také neskutočné prírodné bohatstvo, že každá z nich by mohla poslať do riti celý západ, ale vždy je to naopak až na pár výnimiek ako napríklad saudov - ussraelských kámošov!!! Toto si atlantické ovce vôbec nevšímajú ani sa nad tým logicky nazamýšlajú, že prečo by mala nejaká Venezuela a jej politici kšeftovať s drogami, keď majú iné reálne bohatstvo za ktoré by si mohli skúpiť celý debilný západ!!! Ale ovečky z atlantídy zase naletia tej rozprávočke o zlých hošoch, o potláčaní slobody a demokracie, fňuk, fňuk a o chudákoch politických väzňoch typu skurvysyn chodorovsky, ktorí by sa mali nazývať pravými menami a to židovskí zradcovia národa, tak ako Ježiš nazýval hajzlov satanovou synagógov a byť na mieste popravení!!! To jediné si zaslúžia!!! Neznášam týchto ussraelských diverzantských imperialistických pičizmrdov!!! Nech ich už niekto konečne zlikviduje!!! Keď u nás na Slovensku vypukne revolúcia, tak všetci zradcovia zkončia s prestreleným temenom!!! Budem k ním milosrdný!!! A bude mi jedno, že ma budú nazývať fašistom!!! Fašizmus vymysleli beztak oni aj s ich globálnymi šéfikmi!!!

327003

13.02.2015 13:12

Venezuela: Prevrat v priamom prenose

RE: Soros položil Libru, ...

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Chlapec, dám ti jednu radu!!! Naštuduj si, čo je to komunizmus a nešír tu bludy!!! V Kórei žiaden komunizmus nie je, nikdy nebol, ani nebude!!! Rovnako to platí pre celý svet aj pre tú vašu českú kokotlinu!!!

Základné pojmy - Kapitalizmus, socializmus, boľševizmus...!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/zakladne-pojmy-kapitalizmus-socializmus.html

327004

13.02.2015 13:15

Venezuela: Prevrat v priamom prenose

RE: Pikle imperialistů

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Aj keby to bola pravda, čo nieje hajzel, nič to nemení na tom, že to môže byť tebe aj tvojej zapičenej ussraelskej modle u piči a nemáš tam právo strkať ten tvoj zasratý ussraeslký čumák, ty hajzez zasratý neoliberálno-havloidne-kocabo-pesudohumanisticko-demokratický!!!

327005

18.02.2015 10:10

Únor 48

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

No a kde sú spomenutí nosatí???!!! Všade, kde sa montoval boľševizmus v Európe boli!!! Všimol som si jedno slovo o zednároch!!! I keď zednári boli vytvorení žido-sionistami, respektíve ich títo nosáči infiltrovali, tak aj tak by sa mali výraznejšie spomenúť!!!

327367

18.02.2015 11:14

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Jsou USA fašistickou zemí?

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Prosímťa,

"Fašizmus je otrokársky/totalitný systém samo/riadenia v davovo-elitárnej spoločnosti, založený na ľubovoľnej ideológii, respektíve zaobalený ľubovoľnou ideológiou (marxizmus, kapitalizmus, korporativizmus, socializmus, boľševizmus, liberalizmus, demokracia), kde sa vedomé zlo prezentuje a násilne presadzuje ako dobro a jediné správne a pravdivé riešenie." (moja definícia) Takže príznaky fašizmu môžu byť defakto ľubovoľné!!!

Takže ja beriem aj demokraciu a liberalizmus ako isté formy fašizmu!!! Však aký je rozdiel, či ťa fašizuje menšina alebo väčšina alebo nejaká multikulti, gender, lgbti, neprirodzene rovnostkárska a iná havloidno-kocábia fašistická sebranka???!!! Existuje síce ústava (republika), ktorá by mala stáť nad väčšinou alebo aj menšinou, ale to je iba zdrap papiera!!! Viď ussa!!! Máš snáď pocit, že v dnešnej neoliberálnej demokracii môžeš vybočiť z radu???!!! Ale skutočne vybočiť a nie len natetovať si na čelo, že si kokot, počúvať hip-hop alebo fetovať!!! Môžeš snáď hovoriť o tom, že holokaust stojí na mizerných "dôkazoch", alebo o tom, že neoliberálnu demokraciu neberieš ako najvyšší level ľudstva???!!! Nemôžeš, lebo ťa tento fašistický systém, ktorý len môžeme povedať formou kooptoval neoliberálnu demokraciu, potlačí, zdiskredituje a onálepkuje práve za fašistu!!! Choré a zvrhlé!!!

Inak viac o definícii fašizmu a iných pojmoch!!!

Základné pojmy - Kapitalizmus, socializmus, boľševizmus, fašizmus...!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/zakladne-pojmy-kapitalizmus-socializmus.html

327370

18.02.2015 11:39

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Jsou USA fašistickou zemí?

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Všetky tieto ideológie a filozofie v celej histórii sveta vznikali buď priamo alebo nepriamo ako reakcia na niečo!!! Každá ideológia bola v podstate fašistická a mala za ciel ovládať tupé masy v prospech niekoho na dosiahnutie svetovlády!!! To je najvyšší cieľ vo svete!!! A keď si dobrý prediktor a konceptuológ, tak si mohol s presnosťou predpovedať, že na boľševizmus/"komunizmus" - antikapitalizmus vznikne ako reakcia systém veľkokapitalistov, ktorý bude protiboľševický - vlastne fašizmus!!! Však Hitlera podporavali a financovali veľkokapitalisti a aj niektorí antisemiti, ktorí museli tušiť, že boľševizmus je židovský!!! U mňa je beztak fašizmus všetko a závisí len na kooptovanej ideológii, za ktorú sa skryje!!! Aj keď myslím si, že nemá zmysel sa zapodievať nejakými debilnými pojmami a strácať s nimi čas a energiu a stačí povedať, že všade na svete vládne totalitno-otrokársky systém, ktorý bráni ľuďom stať sa skutočnými ľuďmi!!!

327372

18.02.2015 11:56

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Stejná situace je také v Evropě a leckde jinde po světě!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

čt sa práve drží dnešných ideologických mantinelov a hlása "jedinu a správnu" ideológiu - neoliberálnej ussáckej demokracie!!! Ty si myslíš, že im niekto platí???!!! Aj to sa používa v krajných prípadoch, ale čt funguje ako celá spoločnosť na princípe tupého davu a riadiacej elity!!! V čt sú ideológovia/politruci jak za boľševizmu a títo neoliberálno-demokratickí boľševici to robia dovolím si povedať čisto z osobného presvedčenia!!! Potom sú tam takí tí hajzli bez chrbtovej kosti, ktorí sú "poplatní" systému a len preobliekajú kabáty, potom túto organizáciu ako aj analogicky celú spoločnosť tvoria otroci, ktorí to berú ako zamestnanie a robia len to, čo im zamestnávateľ/systém nariadi!!! Sú oddaní svojmu zamestnávateľovi/systému, aj keď niektorí vedia, že je mafiánsky, ale sú tomu ľahostajní!!! A potom tu je posledná skupina - nepriatelia čt/štátu, ktorých čt/systém a hlavne títo presvedčení ideológovia s tupými ovcami potlačí a vypoklonkuje preč!!! Nakoniec sú sami nútení odísť, ako Ľubomír Huďo z stv!!! Čiže spoločnosť sa riadi a chráni akoby sama!!!

327374

18.02.2015 12:23

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

RE: Americe vždy vládli boháči

Cico_Ciciak 109.?.?.?

A preto je treba tento fašistický individualistický neoliberálno-demokratický kapitalistický režim poslať do riti!!! Ľudia musia pochopiť, že tento individualisticko-vykorisťovateľský systém založený na zvieracích inštinktoch je zhubný ako tá najväčšia rakovina sveta a potláča svedomie v nich!!! Ľudia musia začať viac používať svedomie namiesto chladného a vypočítavého rácia!!! Ale musia k tomu dospieť sami vzdelávaním a hľadaním pravdy, že je to jediná možná cesta, inak to bude iba ďalší fašizmus!!! A kedže ja som kovaný pesimista, tak tomu neverím!!!

327375

19.02.2015 12:18

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

RE: Zmyslové vnímanie.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ideálne by bolo, aby zanikla demokracia a nejaké voľby, lebo demokracia a voľby (väčšinový systém) je tiež podľa mňa len forma fašizmu!!! Najideálnejšie by bolo, aby vládli rodení, morálni a svedomití vodcovia, pretože nikdy nenastane taký stav, že budú všetci ľudia na Zemi uvedomelí, informovaní a do všetkého sa rozumieť do takej miery, aby mohli o sebe a smerovaní celej spoločnosti rozhodovať väčšinovým systémom a dalo sa povedať, že hlas jedného človeka = hlas celej spoločnosti!!! To sa mi nevidí!!! Výhoda ľudstva podľa mňa práveže spočíva v tom, že si vie prácu podeliť a každý robí to, čo chce, alebo vie robiť a tak sa dá dosiahnúť komplikovanejší celok!!! Dnes je problém v tom, že každá tá "kasta" spločnosti neťahá za jeden povraz, ale každá si chce ukoristiť čo najviac a nemyslí na spoločnosť ako celok!!! Každý robí len pre seba a nepriamo pre spoločnosť!!! Chýba tam to svedomie a hlavne u toho 1% sveta!!! Deľba práce je však prítomná iba pri nejakom komplikovanejšom cieli, ale nie pri voľbách, kde sa proste všetci nahrnú, nepodelia si "prácu" a myslia si, že zvládnu všetko a snažia sa správne rozhodnúť a voliť o celej spoločnosti, čo je podľa mňa somarina!!! To by muselo byť nejak tak, že proste ľudia by boli natoľko uvedomelí, že by si pri určitých referendách alebo voľbách povedali: Teraz ja voliť nejdem, lebo sa do toho nerozumiem a nech ide hlasovať ten, čo sa tomu rozumie!!! Ale pochybujem, že by k tomu dochádzalo!!! Problém je v tom, že dnes si o sobe myslí každý špinavý cigáň, že môže hlasovať a rozhodovať o všetkom a celej spoločnosti bez patričného duševného, morálneho, rozumového a genetického levelu respektíve potenciálu, čo je jednoducho nezmysel!!! Jeden človek sa nemôže rozumieť všetkému ani komplikovanému celku (spoločnosť)!!! To nebude nikdy!!! A dnešní fašisti s tým práveže veľmi dobre počítajú a nie je pre nich nič zložitého nasmerovať tie tupé ovce do ohrady, tak ako oni chcú!! Treba vymyslieť taký systém, kde nebude hlavným motorom iba bezbrehé dosahovanie zisku a moci na úkor iných, ale zdokonaľovanie svojich fyzických a duševných vlastností a motivácia pracovať pre spoločnosť ako celok a nie iba pre seba!!! Ale kedže som rodený pesimista, tak tomu neverím!!!

327422

Samozrejme, že pre elity sú jedy, ktoré žereme a ktoré nám sami priamo alebo nepriamo nútia cez reklamy, peňažné otroctvo, ideologicky..., spásonosné a plynú im z toho neskutočné výhody ako genocída, zmenšovanie svetovej populácie, debilizácia, degenerácia, výrábanie pacientov, vytváranie závislosti na nich a samozrejme zisk a moc!!! Zoberme si len fakt, že v minulosti žili ťažko pracujúci roľnícki ľudia zdravšie než dnes!!! Väčšinou si dokázali vypestovať a vychovať zdravé potraviny!!! Dnes pracujúci otrok za 350-750 euro keš držaný v otroctve peňazí, úžery a strachu, si ťažko môže dovoliť kupovať zdravú potravu, trebárs žiť na makrobiotike!!! Už zarážajúci je ten fakt, že establišment vôbec môže vedome dovoliť predávať jedy s tým tvrdením: Však je trhové hospodárstvo a neviditeľná ruka trhu a je len na ovci, aby si vybrala!!! Je jasné, že ťažko pracujúca ovca, ktorá otročí na kapitalistov, priemyselníkov a úžerníkov - 1% za 350-750 euro, námá žiaden výber!!! To sa už ale nehovorí!!! Povie sa iba, že je to tvoj problém, že si sa nedokázal vypracovať na toho vykorisťovateľa - kapitalistu, úžerníka a toho, čo vlastne nevytvorí žiadne potrebné a reálne hodnoty!!! Oni ale zabúdajú, že sú tu aj ľudia s pevnou morálkou, s citom pre fér hru a so silným svedomím!!! A za to aký sú, musia trpieť a žrať sračky, pretože im svedomie nedovolí začať ojebávať ľudí a zarábať na ich sprostote!!! Čiže dnešný fašistický systém funguje tak, že vyhrávajú iba tie najväčšie kurvy bez morálky a svedomia!!!

Léčba rakoviny zevnitř (cz tit.)
--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=_WtPMcMdPGI

https://www.youtube.com/watch?v=cLHRTz3oMsc


Rakovina je stále veľká neznáma
-------------------------------
http://www.zemavek.sk/articles/view/rakovina-je-stale-velka-neznama


Rakovina - Koniec zastrašujúcej chorobe a klamstvám (SK titulky)
----------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=WycyZFQ8mj8

http://rakovina.nazory.eu/rubriky/dr-matthias-rath


Svět bez rakoviny – Příběh vitaminu B17 - Kniha o rakovine, rakovina...
-----------------------------------------------------------------------
Svět bez rakoviny – Příběh vitaminu B17 patří mezi nejznámější knihy E. Griffina. Po celém světě se jí prodalo víc než půl milionu kusů. Poprvé vyšla už v 70. letech, u nás ji vydalo nakladatelství Mladá fronta. Vitamin B17 zvaný též laetril se v přírodě vyskytuje ve více než 1200 rostlinách, v semenech mandle, švestky a nejvíc v jádrech meruňky. Biochemik E. T. Krebs a výzkumy dalších odborníků a klinik prokázaly, že účinně likviduje rakovinné buňky. Kde je tedy problém? Podle knihy nikoli ve vědě, ale v politice a bilionovém byznysu s rakovinou.


Makrobiotika
------------
http://cs.wikipedia.org/wiki/Makrobiotika

http://sk.wikipedia.org/wiki/Makrobiotika

http:/...

Automaticky kráceno

327425

PSYCHIATRIA - PRIEMYSEL SMRTI
-----------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=gE6_NetAByo


Informačná vojna 19.07.2013 - Psychiatria
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=VyGDr5Nc8Fk

327548

05.03.2015 02:52

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: A chýba tam zásadný veb

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Ty si totálne popletený ty liberálno-libertariánsky šašek!!! "Komunistické" spoločnosti existovali už za doby starých Slovanov v dŕžave!!! Aj filozofi v starovekom Grécku už o tejto myšlienke filozofovali!!! Hovorí ti niečo kmeň, rodové zriadenie, prvotnopospolná spoločnosť???!!! Marxovi dovolili tú sračku vypustiť a zpropagovať práve globálne elity, aby odfajčili kapitalizmus (druh fašizmu), lebo vedeli, že je trvale neudržateľný a už im poslúžil a mohli všade rozpútať boľševizmus za účelom dosiahnutia svetovej vlády!!! Absolútna sloboda neexistuje!!! Vždy existuje nejaká závislosť!!! Človek nie je ostrov!!! To len tento od začiatku chybný kapitalistický a liberalistický systém tlačí človekovi do hlavy kaleráby o absolútnom individualizme!!! Čo je nonsens a utópia!!! Tvoja definícia slobody, že môcť rozhodovať, čo s tvojím výtvorom, je úplne zdegenerovaná a chybná, pretože tú ti nikto nezaručí, iba práve optimálna spolupráca a závislosť na iných!!! Ty papek!!! A čo si predstavuješ pod pojmom tvoj vlastný výtvor???!!! Myslís žida gejca a "jeho" windóze???!!! Ten ale vznikol práve spoluprácou, ty pako!!! A tí ajtí inžinieri odkiaľ prebrali vedomosti???!!! Čo myslíš???!!! Zase len od druhých!!! A tých i zobrali odkiaľ???!!! Z prírody!!! Takže o nejakých "vlastných" výtvoroch je zbytočné a nesprávne hovoriť!!! Ďalej, keď si budeš vedieť upiecť chleba, alebo budeš mať pekárňu ale nie múku, tak si v riti!!! Alebo budeš mať farmu, ale niekto ti ju vyrabuje na základe zlej spolupráce a spolunažívania medzi ľuďmi, tak si zase v riti!!! A že budeš mať mulifunkčnú farmu, kde si všetko urobíš aj s rodinou sám???!!! Ručím ti, že všetko si sám neurobíš!!! Opäť ti tu len pomôže kvalitná spolupráca a optimálne fungovanie celej spoločnosti a najlepšie pravej komunistickej spoločnosti, o ktorú by sme sa mali všetci snažiť!!! Predstav si Star Trek, kde nie je hmotná núdza alebo existuje dostatok voľnej a prakticky nevyčerpateľnej energie!!! Tam ti bude každý srať na nejaké "tvoje" výtvory!!! Načo by mu boli???!!! Čo tam s nimi budeš robiť, keď tam nebudú existovať peniaze???!!! Budeš si tie patenty chrániť a držať v trezore alebo vymieňať s niekym za niečo podobné, alebo ukážeš svoju veľkosť a skutočnú ľudskosť a prispeješ svojim dielom do spoločnosti a uvoľníš patenty zadarmo a bez nároku na protihodnotu???!!! Uvedom si, že v Star Trek svete si už ľudia nekonkurujú medzi ľuďmi ale medzi ostatnými mimozemskými rasami a aby mohol ľudský druh prežiť, tak musí pracovať nie každý na seba ale pre spoločnosť!!! Si popletený a rozmýšlaš iba na nízkej materiálnej úrovni a v dimenzii, kde o všetkom rozhoduje zisk a chorobná potreba niečo vlastniť!!! K čomu chceš vlastne niečo vlastniť???!!! Vlastníctvo by malo slúžiť k nejakému cieľu, ako ruky a hlava k tvoreniu, premýšlaniu a zdokonalovaniu sa!!! Napríklad nejaká vec k uľahčeniu...

Automaticky kráceno

328310

05.03.2015 02:53

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: A chýba tam zásadný veb

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Napríklad nejaká vec k uľahčeniu roboty a podobne!!! Všetky ostatné nepotrebné serepetičky, ktoré človek má len za účelom užívania si, by mali zmiznúť z povrchu zemského a bol by kľud!!! Potom by ti už nemal kto čo zobrať!!! Myslíš si, že by ti niekto odmontoval a ukradnul kotrbu, odrezal ruku (aby si s ňou mohol vyhoniť???!!!), alebo ukradnul kalkulačku, alebo lopatu, krompáč...???!!! Ani dnes ti ich nikto neukradne!!! Hahahahaha!!! Lebo to má každý!!! A v budúcnosti bude mať každý replikátor alebo transportér, tak načo by ti ich niekto kradnul???!!! V budúcnosti každý pochopí, že mu je mercedes na dve veci!!! Tiež pochopí, že keď bude chcieť žiť pri mori alebo na lodi, tak ju ich nebude chcieť vlastniť, ale nájde si tam prácu!!! A ak nebude pre neho miesto, lebo na to nebude mať geneticky, duševne alebo intelektuálne, alebo budú plné kapacity, tak bohužiaľ, bude sa s tým musieť zmieriť!!! To je zákon prírody a každý sa to naučí chápať!!! Tiež každý pochopí, že práca je nevyhnutná a šľachtí človeka!!! A keď budú nejaké problémy s pár degenmi???!!! Nič nie je dokonalé!!! Aj v Star Treku sa trestajú zločinci!!! Alebo budú problémy s cigáňmi???!!! Nie je problém!!! Nebudeme už trpieť politicky korektným kreténizmom a jednoducho ich sterilizujeme pre dobro celého sveta!!! Aké problémy???!!! Sem s nima!!! Hahahahaha!!!

328311

05.03.2015 02:59

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: A chýba tam zásadný veb

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Choď do riti aj s marxom!!! Žilo sa už tisíce rokov pred marxom a možno aj desiatky, státisíce rokov!!! Bohvie, aké civilizácie tu boli dávno pred nami a ako žili!!!

328312

Počúvajte ma vy globálne elity, illumináti, mimozemšťania, entity z iných dimenzií a podobne!!! Ak si to môžete prečítať, tak tu vám ponúkam nový udržateľný, lepší a hlavne mierový koncept/projekt globalizácie a smerovania ľudstva!!!


Prijateľné a výhodné pre väčšinu obyvateľstva na Zemi aj pre vás vy šmejdi:

- Vesmírny koncept/projekt rozvoja a smerovania ľudstva (globalizácia), dobývanie, kolonizácia a výskum vesmíru - Nový zmysel bytia a nový smer vývoja ľudstva

- Multipolárny svet so zachovaním štátov a národov, dať každému národu možnosť vytvoriť si vlastný štát a možnosť samorozhodovania o svojom smerovaní

- Meritokracia, technokracia, centrálne riadené a plánované hospodárstvo (lokálne - vlády, globálne - OSN a podobne)

- Veda, výskum, nové udržateľné technológie, voľná energia, ochrana životného prostredia, zlepšenie kvality života na Zemi - Nový zmysel bytia a nový smer vývoja ľudstva

- Postupná demontáž/zmenšenie významu kapitalizmu a konzumu (všetko podriadené zisku, urvi si koľko vládzeš, zožer koľko vládeš) - Zmena morálky ľudstva

- Nepodmienený základní prijem - Nový impulz

- Postupná demontáž súčasného finančného systému založenom na úroku, neustálom zadlžovaní a nebezpečne trvale udržateľnom raste a vojnách


Chce to len chcieť a uvedomiť si obrovské výhody pre všetkých!!! Samozrejme, že to nebude ľahké a budeme sa musieť popasovať s hodne problémami, ale spoločnou prácou to môžeme zvládnuť!!!

328317

Ak si myslíš, že ľudia sa len tak sami zobudia, tak snívaj ďalej!!!

Propaganda nie je nič zlé, pokiaľ nie je vyložene lživá!!! Účelom propagandy je vyvolať záujem o nejakú myšlienku a pozitívny ohlas u jednoduchých ľudí!!! Aj Hitler o tom píše v Main Kampf a bol si toho vedomý!!! Je jedno ako moc je tvoj názor správny a cnostný!!! Pretože pokiaľ neoslovíš tú menej vzdelanú a od prírody menej inteligentnú väčšinu národa, ktorej bude vždy viac než odborne zdatnej elity národa alebo morálnych a duševne vyspelých ľudí, ktorí vedia rozlišovať dobro od zla, tak nemáš šancu dostať svoj názor medzi ľudí tak, aby ho táto tupšia väčšina pochopila a vzala za svoj a tak vlastne uspieť napríklad vo voľbách!!! Preto musíš svoj názor alebo myšlienku sformulovať takým spôsobom, aby ho jednoduchí ľudia pochopili!!! Nemôžeš to takýmto tupším ľuďom predložiť moc zložito a odborne ako pre fundovaných odborníkov, ktorých je vždy menej, to je jasné!!!

328327

12.03.2015 13:07

Tak co, vyhrála Syriza?

RE: Vyvlastnenie velkokapitálu

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Presne tak!!! Dobre napísané!!! Volačo som začul, že ju financovali rotšiti (alebo dedo soroš?), takže ak je to pravda, tak potom je to celé len také divadielko pre chátru s kúpenými bábkami a finančníci to majú pevne v hrsti, tak ako vždy!!! A preto nechodím voliť!!! Načo robiť zo seba idiota!!!

328980

12.03.2015 13:15

Tak co, vyhrála Syriza?

RE: Pozorujeme prostě socialismus na konci s vědou

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Nie je socializmus ako socializmus!!! Socialisti boli už od začiatku v podstate židia/sionisti!!! Aj keď myšlienka socializmu a komunizmu siaha tisíce rokov dozadu, aj do starovekého Grécka - Platón, Sokrates!!! Treba si uvedomiť, že dnes jak pravica tak ľavica je tá istá fašistická minca o dvoch stranách a skutočným vládcom sveta je úplne jedno, kto bude vládnuť!!! Či totálna deregulácia a liberálna ekonomika alebo veľký štát a jeho veľké zásahy!!! Oni majú prichystaný scenár pre obe varianty!!! Ver mi!! Na Zemi sú ľudia už tisíce rokov ovládaný tým istým fašistickým otrokársko-elitárnym systémom a mení sa len forma a kulisy - ideologické pozlátko, ale jadro zostáva stále otrokárske!!! Neviem, kedy to už konečne ľudia pochopíte a zbavíte sa tohto čierno-bieleho videnia sveta a hlavne tejto pravo-ľavej paradigmy!!! Inak vám len zostáva robiť naveky otrokov a ja vám to len prajem!!! Za blbosť sa platí!!! A za opakujúcu blbosť sa platí otroctvom!!!

328982

16.03.2015 19:11

ECB kupuje Európu

RE: nesmyslný článek

Cico_Ciciak 109.?.?.?

1. Odkiaľ máš tie čísla o hdp???!!! Však to je skreslená a nič nehovoriaca hodnota!!! Prečo sem nedáš aj zvyšok sveta, ale nejaké otrokársko-montérske česko alebo slovensko (východný blok), kde 75% otrokov berie almužnú v priemere 350 euro keš (kúpi si ešte menej než za socíka, možno iba lacné jedovaté sračky a spotrebiče s kurvítkami, aj to iba na úver!!!) a tým pádom sa nemá pre koho vyrábať a predávať, keď nikto nemá dostatok prachov, aby mohol podporiť konzum a následnú produkciu???!!! Takisto bolo celé hospodárstvo účelovo po "revolúcii" zlikvidované štátnymi elitami, aby nevznikla konkurencia pre západ a preto sa tu vyrába o to menej!!! Daj čisté hdp, ktoré nebude przniť nejaká inflácia!!! Kto sa má do toho vyznať???!!! Ja sa do týchto pavedársko-ekonomických čachrov nevyznám a ani nemám čas tie dogmatické sračky študovať!!! Daj sem presné čísla pre laikov, koľko sa vyrobilo a vyprodukovalo produktov (spotrebovalo materiálu) a služieb za boľševika a koľko sa vyrobí dnes tých všetkých sračiek (teda jednoznačne väčšia záťaž pre prírodu), aby bola ako sa povie "konkurencia"!!! Tiež si porovnaj taký bežný/štandardný majetok "robotníka" za boľševika a dnes!!! Určite má toho viac a kupuje to častejšie než za socíka!!! To si fakt robíš srandu, že svet "nerastie" - nepribúda ľudí, tovarov a nepotrebných sračiek, nedochádza k rozvoju sveta (ďalšia spotreba, drancovanie prírody, znečistenie, väčšia pôrodnosť!!!), nezvyšuje sa produktivita (Slovensko už prekročilo priemer produktivity eu, ale platy naďalej zmrazené!!!), nedrancuje sa príroda, neťaží sa čoraz viac surovín, nekonzumuje sa viac oproti dobe od konca ww2 po dnešok, neznečisťuje sa príroda...???!!! Všade sa spomína trvale udržateľný rast, rozvoj, hospodársky rast, ekonomický rast a všetky tie utopistické a neuskutočniteľné blbosti na ombedzenej planéte s ombedzenými zdrojmy!!! Jasné, že nie každému sa to darí!!! Lebo je to trvale nemožné!!! Je to logický nonsens!!! Nič nemôže rásť donekonečna!!! Ani strom nerastie do neba!!! Nie je to udržateľné v momentálnych podmienkach, pokiaľ sa nepríde s nejakou voľnou a 100% nezávadnou energiou alebo čo!!! Kde to vlastne žiješ???!!! Hahahahaha!!! Ty ekonóm!!! Zídi radšej sem dole z olympu medzi nás, alebo sa vráť z 5. dimenzie nazad do reality!!! Hahahahaha!!!

http://sk.wikipedia.org/wiki/Trvalo_udr%C5%BEate%C4%BEn%C3%BD_rozvoj

http://openiazoch.zoznam.sk/cl/142617/Pre-udrzatelny-rast-globalnej-ekonomiky-su-potrebne-strukturalne-reformy

http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/331913-mmf-svet-musi-viac-urobit-pre-rast/

329302

16.03.2015 19:11

ECB kupuje Európu

RE: nesmyslný článek

Cico_Ciciak 109.?.?.?

2. Tiež čo tu spomínaš, že bankárstvo a finančný systém tu nie je od toho, aby skúpil svet!!! Hahahaha!!! Ty si pekný tĺk!!! Je to len nástroj globálneho prediktora respektíve jeho globálnych periférií - globálnych elít (rokefeler, rotšild) na to, aby nás zotročil alebo zkúpil (to je fuk!!!), nenechal nás nadýchnuť sa a udržal nás na určitej ceste, po ktorej globálne elity chcú, aby sme išli!!! Zotročený a finančne porobený človek sa ľahšie kontroluje než slobodný a nezávislý!!! To isté platí o náboženstvách!!! Sú to tiež len ideologické nástroje na ľahšie ovládanie oviec!!! V minulosti to tieto úžernícke špiny robili skutočne tak, že poctivým jednoduchým ľuďom a roľníkom dávali pôžičky za ťažký úrok a oni im dali do zástavy zase pre zmenu skutočný majetok a hodnoty, ktoré im tieto úžernícke špiny zrekvírovali, pokiaľ to chátra nedokázala zplatiť!!! Čiže fakt tu docházalo k presúvaniu majetku z bodu A do bodu B!!! Dnes už tieto špiny nepotrebujú náš majetok, lebo ho už majú vyše hlavy!!! Oni dnes potrebujú získať nad celým svetom absolútnu moc!!! Však dnes už 0,001% svetovej populácie - pár rodín, bánk a konglomerátov vlastní väčšinu svetového bohatstva, kapitálu, nevyhnutných surovín sveta (voda, pôda) a kontroluje skoro celkové množstvo obeživa v ekonomike a sedí na kohútikoch!!! Neviem, čo má neoficiálne ecb (veľké globálne banky v pozadí - nenalhávajme si niečo iné!!!) za ľubom!!! No asi to nebude nič iného než proste vyplatiť vyvolených mocných veriteľov, ktorí majú na to dostatočné páky, aby za to lobovali a presadili si to!!!

3. Inflácia súvisí s úrokami, lebo núti ľudí produkovať, makať a zarábať čoraz viac, aby si aspoň zachovali minuloročný štandard (zase nutný trvalý rast)!!! Jasné, že nie všetkým ľuďom alebo štátom sa to podarí, ale aj tak je z každej strany počuť, že ekonomika/hospodárstvo musí neustále rásť, aby sme sa nedostali do ekonomického útlmu a následnej biedy a udržali si aspoň štandard, ak sa už aj nedá zvýšiť!!! Pretože čím ide ekonomika viac do riti - nekonzumuje sa, nevyrába sa, tak sa zatvárajú podniky a ľudia prichádzajú o prácu a zrazu 1/3 národa nerobí, nekonzumuje a je na dávkach a to zákonite zaťaží celú spoločnosť a zníži aj životný štandard tých, ktorým sa zatiaľ darí, alebo tiež postupne prichádzajú o zákazky a podobne!!! No samozrejme, že by sa tí "nepotrební" ľudia mohli nechať zakapať alebo zlikvidovať ako podkany, ale to predsa nikto nechce, nie???!!! Ale robí sa to nepriamo pomocou rôzne vykonštruovaných vojen, to je jasné!!! Ešte k tej inflácii!!! Jednou z hlavných príčin inflácie ak nie najhlavnejšou je úrok!!!

329303

16.03.2015 19:13

ECB kupuje Európu

RE: nesmyslný článek

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Príklad!!! Požičiam si od banky 1000 euro a musím banke vrátiť s úrokami 2000 euro, kúpim stroj na chleba za 1000 euro a vyrobím a predám toľko chlebov, že zarobím 2000 euro, ktoré vrátim banke a banka zlikviduje 1000 euro istinu a úrok 1000 ako svoj zisk si ponechá!!! Avšak chlebu už nieto, lebo sa som ho predal a zákazníci zožrali!!! Čiže ten úrok 1000 euro, čo má bankár, tak sú prácou, tovarmi a službami nekryté peniaze!!! Takže keď bankár jebne do obehu tých 1000 euro, tak zákonite vznikne inflácia!!! Samozrejme, že to je len zjednodušený príklad a v skutočnosti to prebieha inak!!! Vykryje sa to inými produktami a podobne!!! To nič na tom nemení, že celý systém úroku je neistý švindel postavený len na nejakej náhodnej rozhádzanosti - že snáď to voláko vydrží a sem tam nejaká kríza a ešte aj samotný bankári jej môžu tak trochu pomôcť!!! Už len tými svojimi neskutočnými ziskami, keď napríklad začnú ponúkať lacné pôžičky, aby vyvolali krízu a dosiahli nejaký svoj cieľ, alebo aby zlikvidovali alebo dostali do problémov menšie banky a potom ich zalacno zkúpili a zabezpečili si svoj monopol!!!

4. Či sa ti to páči alebo nie, tak peňažná zásoba sa neustále z roka na rok zväčšuje (a je jedno, že sa splatená istina zlikviduje, keď úroky beztak zostávajú a ďalšie dlhy/peniaze pribúdajú do obehu!!!), pretože aby bolo možné splácať dlhy aj s úrokami (bankári to veľmi dobre vedia!!!), tak sa musia ľudia neustále zadlžovať a tak dostávať do ekonomiky ďalšie peniaze, pretože neviem či vieš, ale čisto teoreticky v ekonomike neexistujú peniaze na splácanie úrokov a preto sa musia dostávať do obehu cez ďalšie úvery!!!

Peníze bez úroků a inflace - Margrit Kennedy - CZ
-------------------------------------------------
http://uloz.to/xWZUCfye/penize-bez-uroku-a-inflace-margrit-kennedy-cz-pdf


Bezúročná ekonomika
-------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/bezurocna-ekonomika-alternativa-k.html

5. Aj toto čo tu tvrdíš, že jediný problém je nedostatočné zdaňovanie korporácií, bánk, strojov a daňové raje!!! To určite nie je hlavný problém!!! Čo úrok, inflácia, gigantické nikdy nesplatiteľné dlhy, derivátové virtuálne kasíno, špekulácie s menami, na burzách a akciových trhoch???!!! Nič???!!! Keď zdaníš korporácie, tak kde tie prachy skončia???!!! No vo vreckách pracujúcich určite nie!!! To by si musel nejako tie korporácie donútiť, aby dávali ľuďom väčšie platy, ktorí by následne podporovali konzum a výrobu - teda vzájomnú symbiózu a nie dogmatickú a utopistickú trhokratúru!!! Ale zase sme pri udržateľnom raste a rozvoji, kedže ľudia sú magorení tým, že potrebujú k životu stále viac a že neexistuje žiaden strop!!! Čo je samozrejme nonsens!!! Trvale to nejde robiť pri obmedzených surovinových zdrojoch!!!

329304

23.03.2015 12:26

Venezuela není hrozbou

...

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Pre ussákov je hrozbou každá krajina, ktorá nemá "dostatočne" liberálnu ekonomiku, priatelí sa s tými "nesprávnymi" kamarátmi a proste ide si svojou vlastnou cestou!!! Vtedy majú totiž júeses gavrment a ich páni - nadštátne globálne štruktúry kapánek problém!!! To je jasan!!!

329673

ussa asi fakt postupne slabnú!!! Problém je, aký dlhý to bude proces!!! Je nutné sa však na to pozrieť z komplexného hľadiska a nielen, že hurá, misia splnená!!! To je len začiatok!!! Inak to že slabnú ussa je len súčasťou plánu globálneho prediktora a súčasťou je aj snaha o zničenie/rozpad Ruska!!! A nie len to, ale aj doslova a do písmena genocída západnej kapitalistickej/liberálno-buržoáznej ne-civilizácie, kde zatiaľ patríme aj my, kde bude pôvodné obyvateľstvo nahradené úplne novou "biomasov" a novou torokársko-elitárnou kultúrou!!! Nekecám!!! Stačí vidieť skutočnosť!!! Agendy a ideológie ako multi-kulti, lgbti, gender, juvenilná justícia, očkovanie a podobne = pomalá genocída, sú hlavnými nástrojmi tohto cieľa!!! Rusko (a nie len oni) má vďaka tejto výhodnej "konštelácii" šancu prísť so svojim mierovým projektom globalizácie (objektívny proces) a hlavne musí bezodkladne presadiť (aj my) okamžité rozšírenie tzv. Koncepcie sociálnej bezpečnosti - KSB a jej jadro - Dostatočne všeobecnú teóriu riadenia - DVTR, na všetkých úrovniach spoločnosti a zavedenie jej princípov do vzdelávacieho systému, aby prišla zmena odspodu tým, že ľudia si rozšíria svoju osobnú mieru morálky a svedomia a svoju osobnú mieru chápania riadiacich procesov sociálnych supersystémov a fungovania celého sveta (exoterické poznanie)!!! Len z takýchto dostatočne vzdelaných, slobodných a nezmanipuľovateľných ľudí môžu vzísť aj dostatočne morálne riadiace kádre, ktoré bude zase držať na uzde dostatočne vzdelaná, slobodná a nezmanipuľovateľná väčšina spoločnosti!!! Iba vtedy je možné vybudovať skutočné "kráľovstvo Božie" na Zemi, po ktorom všetci tak veľmi stále snívame, ale konáme presný opak!!! Samozrejme, že proti sú iba paraziti - elity, psychopati a špinavci!!! Iba vtedy je možná zmena a koniec moci globálneho prediktora/parazita, tým že stratí svoj monopol na informácie a vedomosti (ezoterické poznanie) a človek sa stane skutočne slobodným a už nebude potrebovať všetky tie demokracie, liberalizmy a kapitalizmy, ktoré nemajú absolútne nič spoločné so skutočnou slobodou!!! Ešte vám prezradím jedno tajomstvo!!! Viete prečo globálny prediktor/globalisti (kurátori biblického projektu globalizácie) dlhodobo tak vehementne presadzujú rôznych "socialistov" a ľavičiarov???!!! Samozrejme, žo to nie sú skutoční socialisti, ale len ich bábky!!! Logicky premýšľajte, prečo!!! Práve preto, že globalisti tiež vedia že kapitalizmus/buržoázny liberalizmus v uzavretej biosfére je dlhodobo neudržateľný defektný systém, ktorý vedie iba k jednému a to k zničeniu všetkého živého na Zemi, vrátane nás samotných!!! To je holá pravda = skutočnosť!!! Kapitalisti a libetariáni môžu kvičať koľko len chcú, ale to že je to pravda, to jednoducho nepoprúm, ani nezmenia žiadnymi "obrezanými" štátmi (len dočasné riešenie)!!! Preto globalisti nepreferujú tie rôzne libertariánske...

Automaticky kráceno

330523

04.04.2015 13:34

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Preto globalisti nepreferujú tie rôzne libertariánske a pravicové strany, pretože to by len urýchlilo deštrukciu planéty!!! Saozrejme, že tie strany sú dnes už len pseudo-pravicové (rovnako ako ľavica), pretože sú už tiež dávno nainfikované rôznymi ľavicovými ideológiami!!! Čiže dnes tu máme iba akýsi názorový stred a už neexistuje čistá ľavica a pravica, až na pár bezvýznamných strán, ktoré sa beztak nikdy nedostanú k moci!!! O čo teda globálnemu prediktorovi ide???!!! Cieľom je akási konvergencia medzi kapitalizmom a socializmom, teda zaviesť najaký pseudo-"socializmus" 70. rokov minulého storočia, ktorý poznáme z ČS!!! Na prvý pohľad to vypadá celkom sľubne napríklad v tom, že tam nebude existovať taký bezbrehý konzum a honba za nekonečnými ziskami ako v kapitalistickej spoločnosti, respektíve v jej rôznych modifikáciách!!! Problém však je, že to bude len kvázi-"socializmus", kde budeme stále len otrokmi transnacionálnych korporácií a globálnych elít a budeme stále žiť v otrokársko-elitárnom systéme tak ako dnes!!! Preto, ak chceme byť skutočne slobodný, tak našim cieľom by mal byť skutočný komunizmus (aspoň sa priblížiť), čo je spoločnosť ľudí, ktorí žijú pod diktátom svojho svedomia!!! Diktát svedomia, kde každý človek vo svojej miere morálky a chápania prehodnocuje svoje činy, konanie a patričnú nápravu, v rámci osobnej komunikácie s Bohom bez prostredníka!!! Takže nemýlte si ten akože-"komunizmus", čo tu bol za boľševika so skutočnou slobodnou spoločnosťou ľudí so svodomím = komunizmus!!! Je to len a len na nás!!! Nikto okrem nás samotných nám nepomôže ľudia!!! Zabudnite na spasiteľa!!! To sú len bludy mocných, ktorí nás takto začali ovládať pred tisíckami rokov, aby sme boli poslušní, o nič sa nesnažili a pekne, pokorne a nečinne čakali na svojho spasiteľa!!! Tiež zabudnite na to, že sa niektorý z tých elitárov nad nami len tak zľutuje!!! Oni chcú aj naďalej žiť v luxuse a mať nad nami absolútnu moc a kontrolu, ale samozrejme len pre seba a nepotrebujú sa s týmto svojim výhodným stavom s nikým deliť!!! Z luxusu sa totiž ťažko presedláva nazad dole - do bahna a špiny!!! Vy by ste to urobili???!!! Pravdepodobnosť je mizivá!!! Ako hovorí V.V. Pjakin: Informácie sú moc, tak vezmite túto moc do svojich vlastných rúk!!! A to hneď!!! Nechcete???!!! Tak prečo potom stále snívate o lepšom svete???!!! Nezdá sa vám to pokrytecké???!!! Tak potom nefňukajte a len čakajte na spasiteľa!!! 50 rokov, 200 rokov, 1000... To môže už byť ale úplne neskoro!!! Myslím, že sa ho ani nedočkáte!!! Amen!!!

330524

04.04.2015 13:36

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: .

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Povinné čítanie!!! Najprv si ale naštudujte aspoň toto!!!

http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/

http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/


O válkách - Dobre si prečítajte tú tabuľku v strede!!!
------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/


Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.03.2015 Titulky CZ
----------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=Q-8LMHPIMhc&feature=share


Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnosti, manipulácia más...
-----------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socialnej.html

330525

Humus!!! Bezbrehý nanútený liberalizmus, nanútené hentaké a tamtaké rovnostkárstvo a nanútený politicky korektný kreténizmus!!! Čistý kryštalický fašizmus v praxi!!! Idem grcať!!!

http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/liberalizmus...

330555

Zmätok v pojmoch máš ty, kamarát!!! Zase nečítaš, iba yebesh!!!

Takže, čo je liberalizmus???!!! Extrém, rovnako ako konzervativizmus!!! Človek potrebuje aj jedno aj druhé a bez jedného ani druhého nemôže žiť!!!

Definícia liberalizmus!!!

"Liberalizmus je druh fašizmu (v širokém významu slova). Podstatou liberalizmu je ničím neohraničené uvolňování norem a pravidel (ve smyslu "vše je dobře, vše je pokrok") bez úvah o morálce a podpora bezbřehé různorodosti. Ideologie bezbřehé různorodosti jako normy, ohraničené snad jen zákony, sloužícími primárně opět k ochraně oné bezbřehé různorodosti."

"Liberalizmus je druh fašizmu (v širokém významu slova). Podstatou liberalizmu je ničím neohraničené uvolňování norem a pravidel (ve smyslu „vše je dobře, vše je pokrok“) bez úvah o morálce a podpora bezbřehé různorodosti (nekrofilní zoofil? - v pořádku, hlavně že je liberál), to vše ohraničené snad jen zákony, které jsou ale zase určeny primárně na ochranu liberalizmu. Liberalizmus je jeden z mnohých nástrojov na riadenie stáda. Má našliapnuté k politkorektnej absurdite a je len na „pánoch“ ako veľmi uvoľnia riadiacu páku podľa potreby riadenia procesu. (A koľko okien Overtona postavia). Absurditou je, že v postsovietských krajinách je ústavne zakázaná akákoľvek „štátna ideológia“. Pričom tí, čo to kričia, oduševnene leštia koľaje pre vlak liberalizmu, ktorý sám o sebe ideológiou bezpochyby je, aj keď prefíkane skrytou."

330647

07.04.2015 08:54

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Greenwashing?

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Aký grínfašing???!!! Máš dojem, že je súčasná globálna forma kapitalizmu honby za čo najväčšími ziskami a konzumom, trvale/dlhodobo udržateľným systémom v uzavretej biosfére a s obmedzeným množstvom surovín ako je Zem???!!!

330650

07.04.2015 09:31

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Nikde nevidím nejaké reprodukčné kvóty!!!

330653

07.04.2015 13:36

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Děsná naivita

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Presne tak!!! Ako hovorí Vasky: Úroky a dividendy sú zlo!!! Sú to prachy za nič!!! Úroky a dividendy sú len prostriedky a nástroje globálnych elít na zotročenie ľudí!!! Aj keď sa zrušia, oni tí šmejdi si vymyslia niečo nové, tak ako píšeš!!! Dovtedy už budeme všetci kompletne očipovaní a pod dorbnohľadom, alebo nám budú meniť psychiku a ovládať nás pomocou nejakých vĺn šíriacich sa vzduchom (možno to už robia), alebo budeme jednoducho žiť v nejakom metrixe jak v tom filme!!! A potomkovia týchto psychopatických klanov a rodov sa budú len smiať, že ich pradedovia používali také predpotopné metódy ako úroky, dividendy, médiá, konzum, ideológie a podobné sračky!!! Ľudstvo nie je nepoučiteľné!!! Ľudstvo sa správa prirodzene ako stádo oviec!!! K tomu sme boli koniec koncov vyšľachtení!!! Ako otroci!!!

330663

08.04.2015 13:39

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Greenwashing?

Cico_Ciciak 109.?.?.?

To je jasnačka!!! Inak Rusko nie je až taký hegemón!!! Nezabúdaj, že je tu ešte Čína, Ázia celkovo zo pár miliárd ľudí a Arabi cca. 1,5 mld.!!! Zmena príde odspodu iba vtedy, ak prežijeme a hlavne biela rasa, nie???!!! Inak zaujímalo by ma, čo si predstavuješ pod tou zmenou odspodu???!!! Každý o tom hovorí, ale nijako konkrétne!!! Či len čakať a kritizovať namiesto riešení???!!!

330705

08.04.2015 14:35

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: GLOBALIZACE JE OBJEKTIVNÍ PROCES

Cico_Ciciak 109.?.?.?

- Skôr by bolo lepšie napísať, že biblický projekt/koncept globalizáce sa končí a globalizácia bude pokračovať inak!!! Pravdepodobne mierovou cestou!!!


- Syntéza/konvergencia oboch systémov (pseudo-komunizmus + kapitalizmus = pseudo-socializmus) nevyšla a zlyhala a preto bude pravdepodobne nasledovať genocída bielej rasy (multi-kulti, lgbti, gender, očkovanie, žrádlo, rozbitie rodiny...) a výmena za vhodnejšiu biomasu (Muslimovia alebo akýsi hnedý mišung), na ktorej sa vybuduje nová kultúra vyhovujúca globálnym elitám!!! Globálne elity totiž vedia, že buržoázny liberalizmus/kapitalizmus je trvale neudržateľný systém v uzavretej biosfére s obmedzenými surovinami a vždy vedie k zničeniu planéty!!! Pomôže nám iba voľná energia!!!

O válkách - Dobre si prečítajte tú tabuľku v strede!!!
------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

Odhalení - Zvrácené plány světové elity a to jak jsou pravdivé
--------------------------------------------------------------
http://www.nwoo.org/2015/04/07/odhaleni-zvracene-p...

Úlohu štvrtej ríše zohrá "Veľký kalifát"!!!
-------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/ulohu-stvrte...

Dlouhodobá antikoránická strategie zákulisí biblického projektu
-------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/dlouhodoba-ant...


- Robí mi problém rozlíšiť, kto patrí medzi lokálnu/štátnu elitu povedzme ussraela (ussáci + sionisti?) a kto medzi globálnu elitu (rokefeler, rotšild?)!!! Často sa spomína západné/atlantické a východné/euroázijské krídlo globálneho prediktora!!! Zaujímalo by ma, kto patrí kde!!! Ten zmrd rotšild patrí asi k atlantickému krídlu, ale kto k euroázijskému???!!! Však západ chcel vždy dobiť/zotročiť/rozdrobiť/zničiť Rusko a kedže je tá špina rotšild zo západu, tak by som povedal, že aj on mal vždy snahu na podrobení Ruska, ale teraz to vypadá, že ten šmejd už presťahoval svoje sídlo do Ázie, Číny!!! Takže by som povedal, že to asi všetko riadi, alebo nie???!!! Alebo sa len snaží zachrániť si svoj prašivý kožuch???!!! Nad globálnou elitou je pravdepodobne gp, ale kto/čo to kurva je???!!! Androidi, mimáci, entity z iných dimenzií, realít, vesmírov???!!! Tak mnoho otázok a tak málo odpovedí!!! Problém je v tom, že reálne zlepšenie v praktickom živote sa prejaví až možno za pár generácií a my sa toho ho už beztak nedožijeme!!! Takže nazad k pásu a makať na rotšilda!!! Bohužiaľ ma Boh neobdaril dostatočným intelektom, aby som mohol robiť to, čo chcem a hlavne niečo lepšie zaplatené (a ešte mi aj nadelil chronické problémy) a tak mi nezostáva nič iné, len si to vyžrať až do samého trpkého konca!!!

330711

11.04.2015 10:02

Vláda morální spodiny

.

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Dobrý článok!!! Hodne ľudí to však už vie, alebo aspoň tuší!!! I keď problém je s tou časťou ľudstva, čo sa má dobre (žije na úkor väčšiny) a ich pomätení prívrženci s vymytými mozgami, ktorí si pochopiteľne myslia, že je všetko tak, ako má byť a že dnes ľudstvo žije najlepšie za celú svoju históriu!!! Ešte treba vymyslieť, jak z tej bryndy von a to čo najskôr!!! Kto by to dokázal, tak by sa mal právo nazývať najväčším vynálezcom všetkých čias a predčil by aj vynálezcu kolesa!!! Myslím si, že už nemáme čas čakať ďalších 25-100 rokov!!!

330945

11.04.2015 18:52

Vláda morální spodiny

RE: ?

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Znova???!!! A akým spôsobom???!!! To môžme aj teraz, stačí len navrhnúť funkčnú koncepciu!!! Problém je, že či presvedčíš aj tú väčšinu, ktorej vymyla mozgy tá parazitická menšina!!!

330982

11.04.2015 21:51

Vláda morální spodiny

RE: ?

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Vidím, že tomu rozumieš!!! Ale chcelo by to rozpracovať viac než len nadpis!!! Bohužiaľ rozdrobená spoločnosť dlho neprežije!!! Na to už doplatili neandrtálci!!! Prinajmenšom sa môžme baviť tak o sebestačných komúnach a menších mestách bez peňazí s minimálnym osobným vlastníctvom, niečo na spôsob židovských kibucov, ale aj tie budú zákonite (postupne) spolupracovať s ostatnými celkami, pretože globalizácia je objektívny proces a žiadna sila na Zemi ju nezastaví!!! Globalizáciu netreba chápať vyložene len v negatívnom slova zmysle!!! Skôr sa ju snažme chápať optimistickejšie ako spoluprácu!!! Ovšem najpr treba vymyslieť mechanizmus na eliminovanie 1% psychopatických degenov, parazitov a príživníkov prahnúcich iba po moci!!!

330995

11.04.2015 22:05

Vláda morální spodiny

RE: Řešení v nedohlednu

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Neznamená to, že keď je človek tupý, že je aj amorálny!!! Tiež neznamená, že keď je niekto racionálny, alebo inteligentný, že bude aj morálny, bude vedieť, čo je dobré pre celú spoločnosť, alebo sa bude rozumieť politike, riadiacim globálnym procesom a prebiehajúcim javom v spoločnosti a vo svete!!! Často to je tak, že práve títo rozumbradi len parazitujú na väčšine, pretože si myslia, že keď majú vyššie iq, že môžu vykorisťovať a ovládať zvyšok!!! Práve rozumný a morálni ľudia zároveň by sa mali dostávať do riadiacich funkcií a ukazovať správny smer a cestu tej tupej väčšine, pretože bez tej tupej väčšiny robošov nemôže existovať ani ten najväčší chytrák na svete!!!

330997

11.04.2015 22:12

Vláda morální spodiny

RE: Řešení v nedohlednu

Cico_Ciciak 109.?.?.?

By sme videli ty libertariánsky chytrák, ako by si prežil v tej tvojej atomizovanej spoločnosti!!! Fakt je ten, že tupá väčšina práve najviac dopláca na to, že je tupá, tak neviem, o čom točíš!!! Zdá sa ti, že žiť za 350 euro/mesiac keš a makať na tých pár vykorisťovateľských chytrákov, ktorí bez tých "tupcov" zakapú od hladu a zmrznú od zimy, nie je už dostatočne tvrdý trest za svoju tuposť???!!! Alebo vojny...!!! Ďalšie som už napísal vyššie a k tebe už nemám o čom!!! Pridaj sa k rokefelerovi!!! Ten má podobné názory ako ty!!!

Aaron Russo about Rockefellers (cz subtitles)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA


Odhalení - Zvrácené plány světové elity a to jak jsou pravdivé
--------------------------------------------------------------
http://www.nwoo.org/2015/04/07/odhaleni-zvracene-p...

330999

12.04.2015 13:10

Vláda morální spodiny

RE: .......pokracovani..

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Je to trocha komplikované a popletené!!! Tu je jedna z teórií (riadenia), ako by mohla byť globlna moc/globálna elita organizovaná!!! Hovorí sa tomu teória o globálnom prediktorovi!!! Tu je taký mix aj s komentármi ľudí dole, čo tomu (asi) rozumejú!!! Globálnemu riadeniu sa potom venuje teória - tzv. koncepcia sociálnej bezpečnosti a jej jadro - dostatočne všeobecná teória riadenia!!! Veľmi ťažké na pochopenie!!! A neviem, ako to reálne pomôže ľuďom!!! Tak možno za 100 rokov, keď ju bude ovládať aj malé decko v perinke!!! Hahahaha!!! Takže brzké zmeny nečakaj!!! Môj typ je ten, že do 50 rokov tu budeme mať brutálnu pseudo-socialistickú technokratickú diktatúru s čipmi v gebuli!!!

Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnost, manipulácia más...!!!
----------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-pre...

331042

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 5

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Slovenská televize manipuluje chybně zobrazenými grafy07.02.21 12:26 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,42 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,21 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
17,03 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
20,17 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 135,20 Kč
1 unce stříbra
594,73 Kč
Bitcoin
1 087 477,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?