Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 3 různá jména: Josef II., Kamil, Karel 2..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.08.2014 18:42

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Morálka v období socializmu

Kamil 90.?.?.?

Souhlasím.
Ten článek vůbec nebere v potaz ekonomické a společenské důvody nástupu komunistů v Rusku a potažmo Říjnové revoluce. Není důležité, kdy autor žil, jeho článek je prostě výblitek.

316189

03.10.2014 22:19

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

Karel 2. 90.?.?.?

Po boji je každý generál. Ale myslím, že tu teď vůbec nejde o Západ, co si myslí. Jde o Ukrajince /bez rozdílu národnosti/, kterých je 40 milionů a kteří představují pro Rusko 1/3 vlastního státu. Jde o to, co si oni myslí o Rusech a co si myslet budou i za 20 let. To okolí Putina myslím trápí nejvíc. Vojenský zásah, byť jistě vítězný, by znamenal velmi těžké trauma, které by zůstalo ve vetšině Ukrajinců na dalších 50 let. Vzpomeň si na na rok 1968 u nás.

318477

10.10.2014 10:04

Žlutá revoluce v Hong Kongu

Jasně a srozumitelně.

Kamil 90.?.?.?

Bez filosofických keců a inteligentního žvanění. Přesný rozbor situace a velmi pěkné zhodnocení zákulisí "Žluté revoluce". Děkuji.

318822

12.10.2014 08:30

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: veru tak -

Kamil 90.?.?.?

Ano, Strelkov je bojovník. Bez něj by k jednání vůbec nedošlo. Bez něj by Ukrajinu k jednacímu stolu s Novoruskem nikdo nedostal. Teď holt to vezmou do ruky politici a prodají ho za pár grošů. Mouřenín vykonal své, mouřenín může jít....

318909

15.10.2014 20:57

Ještě jednou volby

RE: Deluze

Kamil 90.?.?.?

Souhlasím, že na politiku nemáte a jsem z Čech, když s cizincem máte problémy. Běžte si své komplexy léčit jinam /tedy pokud tento server není Váš/. Skoro mi to tak připadá. Je to tu čím dál ubožejší. Začínám litovat svého finančího příspěvku.

319171

21.10.2014 18:18

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: Podobnost je ale čistě náhodná

Kamil 90.?.?.?

Myslím, že máte pravdu. Srovnání v článku dost kulhá. Kdybych já hledal paralelu, musel bych jít mnohem dál do minulosti. USA se spíše chová jako starověká říše, jako Řím v době počínajícího úpadku kolem roku 400 n.l. Potom stačí odhodlaný barbar, který bojuje za ideály a je konec. Prostě se jim to začíná rozpadat pod rukama. Začalo to již Vietnamem, kdy tato země pochopila, že není schopna vést regulérní válku. Prostě Američané jsou nyní už jen rozmazlená, zhýčkaná pakáž. Skutečná válka, 14 dní bez vody, bez jídla, bez trávy je pro ně nepředstavitelná.
Nasadit řadovou americkou armádu například proti Číňanům by skončilo totální fraškou.
Koned dolaru, znamená konec USA. Čína to chápe již dávno a teď už i země BRICS. Víc než třetí světové války se bojím, že nebudou banány, taky už jsem rozmazlený ....

319513

27.10.2014 09:37

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Slované a Asiaté.

Kamil 90.?.?.?

Byl jsem v Rusku, na Ukrajině nebo Bělorusku několikrát. Domluvím se dobře, ale pro ty, kteří ruštinu neovládají, mám radu. Stačí, když řeknete jsem Čech a jsme Slované a všichni vám půjdou na ruku, budou vás hostit, budou se s vámi přátelit. Pro naše multikulti a obdivovatele Rakouska-Uherská to možná je k smíchu, ale Rusové si velmi cení slovanství. Neřikejte však, že jste kamarád Němců, s tím si tam přátele nezískáte. Proč to píšu? EU je německá, Německo poslouchá USA. Rusové to už dobře vědí. Pochopili, že tam spojence nenajdou a proto se obrátili na Čínu. To pro ně není přirozené spojení ale existenční nutnost. Politikou zadržování Ruská se vytváří blok Rusko-Čína, který je vojensky neporazitelný. Nicméně velmi nebezpečný pro celý svět. Mám obavu, že to nikdo pořádně nechápe nebo si to nepřipouští. Tento svazek nás jednou může pohltit všechny. Evropa je první na ráně. A potom se nikdo nebude ptát na které straně jsme stáli.

319853

29.10.2014 21:08

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

Ještě jedna možnost.

Kamil 90.?.?.?

Ta analýza je asi přesná. Nicméně vychází z předpokladu, že když Ukrajinci prorazí blokádu, Rusové budou muset zasáhnout. Já se ptám proč? Je tu i varianta, že nezasáhnou a nechají východní Ukrajinu padnout..... [překvapení]

320012

30.10.2014 10:49

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

Sníží se aktiva, ne závazky.

Kamil 90.?.?.?

Možná by bylo dobré si při všech těch filosofických úvahách uvědomit, kdo na /nyní čistě teoretickém/ krachu dolaru skutečně prodělá a kdo vydělá.
Jen velmi přibližně při krachu v poměru 1:100. Řekněme, že jste majitel 1 mld, potom vám zbude 10 milionů, s tím se dá slušně žít. Pokud máte 100 tisíc, zbude vám jeden, co s ním naděláte asi víte. Pokud máte obrovskou STÁTNÍ pohledávku jako třeba Čína, sníží se vám její hodnota na 1/100. Pokud máte obrovský STÁTNÍ dluh rovněž se sníží na 1/100.
No a co my s 1 tisícem? Z banky nám příjde dopis, že nám zvyšují úrok z půjčky na 500% nebo pokud s tím nesouhlasíme /na to máme právo/, uhraďte dluh do měsíce. Pokud se nyní budete ohánět fixací, že úvěr je v korunách a ne v dolarech nebo něčím podobným, pozorně si přečtěte úvěrovou smlouvu. S tím se tam vždy někde ve Společných ujednáních počítá.
Tak vezměte svůj 1 tisíc a běžte zaplatit zbytek hypotéky. No a pokud vám to nebude stačit /což asi ne/, připravte se na exekutora, ten nekrachuje souběžně s dolarem.
A banky ty také ne, ty vám prostě vypnou terminály a nedostanete se ani k výplatě.
Tak se /nyní čistě teoreticky/, moc netěšme .....

320047

01.11.2014 08:56

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

RE: Já na vojně ještě byl

Kamil 90.?.?.?

Já myslím, že nebyl. A možná tak na 5 měsíců, protože jinak bys nemohl psát takové pitomosti. To Tvé - nikdy jsem nepochopil - svědčí spíš o tom, že jsi o vojně slyšel akorát vyprávět starší kamarády v hospodě.

320153

03.11.2014 18:27

Boj miliardářů, který rozdělil Ukrajinu

Ani vedení EU neví zřejmě o čem mluví. Minský protokol a memorandum.

Kamil 90.?.?.?

Protocol

The protocol of the Minsk Agreement consists of twelve points:[6]

Ensure an immediate bilateral ceasefire.
Ensure the monitoring and verification by the OSCE of the ceasefire.
A decentralisation of power, including through the adoption of the law of Ukraine "about local government provisional arrangements in some areas of Donetsk and Luhansk Oblasts" (law on the special status).
Ensure the permanent monitoring of the Ukrainian-Russian border and verification by the OSCE with the creation of security zones in the border regions of Ukraine and the Russian Federation.
To immediately release all hostages and illegally detained persons.
A law on preventing the prosecution and punishment of persons in connection with the events that have taken place in some areas of Donetsk and Luhansk Oblasts.
Continue the inclusive national dialogue.
To take measures to improve the humanitarian situation in Donbass.
Ensure early local elections in accordance with the law of Ukraine "about local government provisional arrangements in some areas of Donetsk and Luhansk Oblasts" (law on the special status).
Withdraw the illegal armed groups, military equipment, as well as fighters and mercenaries from Ukraine.
To adopt the program of economic recovery and reconstruction of Donbass region.
To provide personal security for the participants in the consultations.

Follow-up memorandum

In the two weeks after the Minsk Protocol was signed, there were frequent violations of the ceasefire by both parties to the conflict.[7][8] Talks continued in Minsk, and a follow-up to the Minsk Protocol was agreed to on 19 September 2014. This memorandum clarified the implementation of the Protocol. Amongst some of the peacemaking measures agreed to were:[7][9][10]

To pull heavy weaponry 15 kilometres (9.3 mi) back on each side of the line of contact, creating a 30-kilometre (19 mi) buffer zone
To ban offensive operations
To ban flights by combat aircraft over the security zone
To withdraw all foreign mercenaries from the conflict zone
To set up an OSCE mission to monitor implementation of Minsk Protocol

320263

06.11.2014 14:46

Soulož do zadku

Tvorba pro buzny nebo pro satany?

Kamil 90.?.?.?

Pro buzny .....

320469

10.11.2014 15:50

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

Invaze Rusů na Ukrajině potvrzena !!

Kamil 90.?.?.?

Konečně jasný důkaz o invazi Ruska na Ukrajině.
Teď už to nemůže nikdo popřít, to to trvalo - https://www.youtube.com/watch?v=05zJArX3Hp8

320715

11.11.2014 10:55

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Sme

Josef II. 90.?.?.?

Základní zákon revoluce, praví: Pro revoluci nepostačuje, aby si vykořisťované a utiskované masy uvědomily, že není možno žít po staru a domáhaly se změny, pro revoluci je nutno, aby vykořisťovatelé nemohli žít a vládnout starým způsobem. Jedině tehdy, když „dolejší vrstvy“ nechtějí staré a když „hořejší“ vrstvy nemohou po staru, jedině tehdy může revoluce zvítězit.

320777

15.11.2014 19:16

Do prázdna...

Když to nezná autor, neznamená to, že to neexistuje.

Kamil 90.?.?.?

V.I.Lenin (r.1916) : Imperialismus jako nejvyšší fáze vývoje kapitalismu.
/stručný filosofický slovník, vydání z roku 1966/

Takto charakterizuje hlavní rysy :

1. koncentrace výroby a kapitálu, která dosáhla tak vysokého stupně, že vytvořila monopoly s rozhodující úlohou v hospodářském životě,
2. splynutí bankovního kapitálu s kapitálem průmyslovým a na základě takto vytvořeného finančního kapitálu vznik finanční oligarchie,
3. vývoz kapitálu na rozdíl od vývozu zboží nabývá neobyčejně velkého významu,
4. vznikají mezinárodní monopolistické svazy kapitalistů, kteří si rozdělují svět,
5. terotoriální rozdělení celého světa mezi největší kapitalistické mocnosti je ukončeno

Jak vidno, již před 100 lety pojmenovali někteří lidé dnešek. S menší historickou úpravou to sedí jako prdel na hrnci.

321090

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 11 525 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska19.10.19 00:32 Chorvatsko 0

Idnes dokumentuje, jak v Polsku natočili vznik fake news, nejlépe, jak svede: výrobou fake news!18.10.19 15:19 Česká republika 0

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 3

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

Měnové kurzy

USD
22,98 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
21,19 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
35,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 270,81 Kč
1 unce stříbra
403,44 Kč
Bitcoin
182 176,82 Kč

Poslední aktualizace: 18.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?