Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Definitíva, jh111, pavt, Tak je to.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.04.2014 18:10

Řekněte NE všem těm velkým lžím!

Fašisti a nacisti

Tak je to 185.?.?.?

sú zlí - pokiaľ to nie sú naši kamaráti na Ukrajine.
Horšie na fašistickej karte je, že sa jedná pravdepodobne aj o zámernú provokáciu Ruska na vyvolanie ozbrojeného konfliktu.
Z môjho pohľadu všetky konflikty citované vyššie mali ešte jeden, možno základný účel. Snahu o rozvrat zvyšku sveta, aby sa USA stali, resp. udržali takto mocnosťou číslo 1, podľa starého rímskeho "rozdeľ a panuj"
Takže uvrhnúť do vojnového chaosu celý svet a z toho profitovať.

309074

04.05.2014 23:54

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Z jakého důvodu

185.?.?.?

Zda se, ze nikdo jeste nepochopil, ze zapad chce 3ww, protoze jinak konci. Konci ekonomicky, konci celky jako EU (ta konci stejne) a take USA. Konci socioekonomicky rezim na kterem jsou anglosaske elity zavisle. Zadny globalismus, totalni rozpad zapadu. Nasilim ovsem nikdo nikoho nadlouho nepripouta, prave naopak, coz zase nechapou ti, kteri tyto situace vytvareji.

Jim jde o vse a napsal jsem to s pomernou jistotou jiz u pocatku konfliktu v Syrii. Rusko jiz nema kde ustupovat. To, ze nyni nezasahuje ma svuj duvod - vse ma (bohuzel) svuj cas a misto.

Z podobnych duvodu zacala i 2ww. Jedno je jiste, konec hry na demokracii, konec diplomacie, rukavicky jdou bokem. Ted je pouze otazkou, kdy zacne mela a take pevne doufam, ze nyni se konecne presune centrum konfliktu do Severni Ameriky. Nebo ma kvuli hratkam USA opet umirat cela Evropa? Nyni je na obcanech EU, aby si s prodejnym chlevem v politice a medialni sfere zametli prah. Pokud to totiz neudelaji, bude pozde a opet se bude valcit na tradicnich polich, coz je presny cil USA.

309543

30.07.2014 10:10

Izrael si klestí cestu Palestinou krádežemi a vražděním

Opět klasický Roberts

pavt 185.?.?.?

No, jako obvykle článek od Robertse plný polopravd.

Na jedné straně je nesporná krádež území a vůbec vznik státu Izrael ne zrovna košer metodami. Ovšem co se dá dělat, už je to sedmdesát let a vracet stav zpět by bylo vršením zase nových nespravedlností. Izrael holt vyhrál všechny války a má si tedy jisté právo diktovat podmínky míru. Pokud si chtěli diktovat Palestinci, měli ty války vyhrát. Bohužel, tragédií Palestinců je, že nejsou schopni přijmout a smířit se s vlastní porážkou a akceptovat nespravedlivé, špatné ale aspoň nějaké mírové podmínky. Velmi by mne zajímalo, jak by to dopadlo s Němci, pokud by po 2sv.válce bojovali jako wehrwolfové a neakceptovali porážku…
Dále, není pravda, že by svět Izrael nekritizoval, copak u nás nejsou kritické články o tisíci mrtvých Palestinců? Copak nejsou demonstrace? Roberts ale klasicky mlží kvůli důvodu právě této krize - ano Hamás zcela jednoznačně odpaloval rakety na Izrael (a sám se tím chlubí), budoval tunely, který dle Robertse prý neexistují (Hamás se tím sám chlubí a fotí se v nich jeho bojovníci). Hamás si dokázal naštvat i Egypt, protože organizoval na Sinaji přepadávání vojáků a další teroristické akce, takže se nelze divit, že Egyptu došla trpělivost a začal s pašeráckými tunely tvrdě bojovat. Tvrzení, že Palestinci jsou mírumilovní je velmi komické, protože tito mírumilovní Palestinci si ve svobodných volbách zvolili Hamás, což není nic jiného, než mafie, která vládne diktátorskými metodami a která Palestince okrádá o pomoc z Evropy, aby mohla nakupovat další zbraně. Je to Hamás, který schovává rakety ve školách (sama OSN to konstatovala) a své základny a odpalovací rampy a tunely zcela systematicky buduje v civilních čtvrtích, protože každý zabitý civilista se jeho propagandě hodí. Nelíbí se mi izraelské metody, ale je třeba říci, že pokud by chtěl Izrael opravdu Palestince vyhladit, už by v Gaze nikdo nežil. Izrael se alespoň minimálně tváří, že se snaží vyhnout civilním obětem (i když by určitě mohl udělat mnohem více). Naproti tomu Hamás zcela jednoznačně říká, že bude zabíjet izraelské civilisty - já v tom postoji tedy vidím jistý rozdíl. Je také vidět rozdíl v životě Palestinců na západním břehu a v Gaze - zatímco Fatah se stará o to, aby Izrael nebyl provokován, Hamás ne. Život na západním břehu stojí taky za prd, ale minimálně tam Palestince nikdo nebombarduje - teda aspoň teď ne… Jsou tam šikanováni, omezování, to je jednoznačně špatné, ale oproti životě v Gaze je to pořád mnohem lepší…

Mír už by mohl být, ale Palestinci bohužel prokaučovali příležitost, kdy byl Clintonem zahnán Barak do kouta a souhlasil s maximem mírových podmínek, které Palestinci mohou získat. Jenže oni chtějí víc, chtějí návrat půdy atd., což se nikdy nestane, tedy dokud Izrael neporazí. Tudíž válka bude pokračovat…

314389

19.02.2015 08:35

Evropa supů

Výsledky EÚ pomoci.

Definitíva 185.?.?.?

Výsledky EÚ pomoci tu boli pekne zosumarizované. Nechcel by niekto urobiť tabuľku o "úspešnej" pomoci EÚ pre Slovensko, Česko?

Zúrivosť nemeckej tlače dokazuje, že Varoufakis je muž na svojom mieste. Kam sa hrabe Slovenská politická luza od 1989! Naše príjmy sú ešte nižšie ako príjmy Grékov v dnešnej najhlbšej kríze. V SR cigáni sa majú stále lepšie a Sloveni riešia ekonomiku v kostole. A nikde nič, alebo všade ticho, poslušne čakáme, až nás EÚ sup "sezobne". Naši vnuci sa budú učiť, že od Dunaja k Tatrám bolo kedysi územie osídlené krmivom pre supov EÚ.

327400

19.02.2015 09:09

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

Zmyslové vnímanie.

Definitíva 185.?.?.?

Otrasný, nečitateľný článok.

Človek používajúci zmyslové vnímanie sveta, poznanie predkov, logiku veci a samo vzdelávajúci sa celý život, dôjde k záveru, čo je zdravá potravina a zdravý spôsob života.

Zdravá strava a zdravý spôsob života spôsobuje, že človek vo svojom živote nepotrebuje lekára, nebude žrať chémiu od farmaceutických korporácií, nebude nakupovať potravinové odpady a zdraviu škodlivé chemicky upravené otraviny v supermarketoch. Takíto človek žije na vidieku, cestuje čím menej autom a býva v energeticky úspornom dome, ideálne s vlastnou studňou, ČOV, zrážky likviduje na vlastnej záhrade a tí šťastnejší majú aj fotovoltaickú ostrovnú elektráreň.

Zdravo žijúci a mysliaci človek sa odstrihne od všetkých fašistických korporácií, ktoré zotročujú ľudí aj národy. A to je katastrofa pre fašisticko sionistickú juntu ovládajúcu USA a EÚ. Jednoducho "elity": cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a ich mafie bez boja a bez vojen stratia moc nad davom, tlupou, menejcenným človekom a zdochnú hladom.

Ku zdravému spôsobu života patrí aj referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, čo je základný predpoklad, aby parlament a vláda začali pracovať pre blaho ľudu a nie pre blaho svoje a svojho panstva, svetové korporácie a "elitu".

Zdravo žijúci a mysliaci človek si predĺži vek o 20 - 30 rokov, /sú to produktívne roky, žiadny starobinec!/ a spôsobí krach sociálnej poisťovne a obrovské zisky pre zdravotnú poisťovňu.

Elita potrebuje človeka zadĺženého, platiaceho úžernícke úroky a 70 - 80% daní z príjmu/zlatý feudalizmus, 10%/, platiaceho energie pre monopolné koncerny , elita cez otraviny vyrába pacientov, aby mal kto žrať chemické "lieky", ktoré neliečia, ale len potláčajú nepríjmené pocity zo zhumpľovaného životného štýlu koznumného otroka, biorobota, ktorý má cenu len dovtedy, kým produkuje zisky pre "elitu".

327402

12.03.2015 11:36

Tak co, vyhrála Syriza?

Šéf rady pro rozhlasové a televizní vysílání měl po projevu presidenta odstoupit.

jh111 185.?.?.?

Místo toho se rada arogantně obhajuje, prý je nezávislá?
Ale na čem je nezávislá?
Na pravdě?
Možná, když TV tak vehementně obhajuje majdanovskou demokracii a demokratické svržení Janukoviče.
Možná by chtělo demokraticky přinést v době jednání rady před TV, pneumatiky. No když je to nyní demokratické vyjádření nespokojenosti občanů?
Nebo to platí pouze pro Ukrajinu a režii z ambasády?

328970

23.03.2015 17:13

Venezuela není hrozbou

Do kamene tesat !!!

jh111 185.?.?.?

Přidávám odkaz na článek Parlamentních listů.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-ca...

329700

"Chceš-li ovládnout svého nepřítele vychovej jeho děti".

Češi, Slováci, uložte si do do pamäti a to do smrti.

Jedná sa o ideologický stupeň ovládnutia nepriateľa, neuvedomujete si ho, tešíte sa, že decko v škole získalo "vedomosti" a pritom vám z neho spoločnosť robí zombie, ktorý bude POSLÚCHAŤ cirkev, korporácie, banky, supermarkety, lekárov, nebude vedieť pracovať s faktami a používať rozum.

Zmiznú štáty a národy z mapy sveta, ostane len bezmenná masa biorobotov, otrokov, pre výrobné linky korporácií. Vaše deti budú len energiou, batériami pre výrobné linky, ktoré sa pri poruche vymenia. Cieľom NWO je znížiť populáciu na 500 mil. biorobotov, ktorí budú postačovať na obsluhu elity a tým nebudú zbytočne spotrebované obmedzené zdroje Zeme na život.

330576

05.04.2015 14:21

Školy nyní indoktrinují 4leté děti vinou a označují je za „rasisty“ za to, že kladou otázky

RE: Školy nyní indoktrinují 4leté

Definitíva 185.?.?.?

Opísali ste genocídu bielej rasy, genocídu Slovanov.

330577

13.04.2015 00:12

Vláda morální spodiny

RE: demokracie

jh111 185.?.?.?

Nenadávejte na demokracii,
tu ste nezažil.
To co se děje je pseudodemokracie.
Volí se strany, ale v paramentu jako mávnutím kouzelného proutku jsou nezodpovědní poslanci, kteří si mohou založit stranu, která se vůbec voleb nezúčastnila. Viz TOP09 atd.
Nebo poslanec blokuje celou sněmovnu i proti vůli strany za kterou byl zvolen.
Ale zároveň to neznamená co poslanec to osobnost.
Poslanec musí hlasovat jak nařídí strana a v koalici jak se dohodnou zástupci koalice.
Zájmy voličů se potom vytratí.

V demokracii by měla existovat opozice.
Jenže tady na levici je pouze KSČM, která pouze blokuje hlasy voličů
jelikož po volbách s ní nikdo koalici nevytvoří.
Možná by bylo lepší ji zrušit a vytvořit stranu, která může něco reálného prosadit.

331081

13.04.2015 09:36

Vláda morální spodiny

RE: demokracie

jh111 185.?.?.?

A to jako fašismus s jediným správným názorem bude lepší?
Demokracie by byla krásná,
kdyby v ní existovala zpětná vazba občanů na řízení společnosti,
ale ta chyběla i za socialismu.
Ještě se nabízí harmonie.
http://harmonie111.webnode.cz/

331094

15.04.2015 06:39

Vláda morální spodiny

RE: demokracie

jh111 185.?.?.?

Zřejmě jste žil v jiném socialismu.
Charta 77 a Několik vět snad nebyla kritika? No ažeby to byly vyžadované věci? A potlačování nepřípustné?
A vtip
Mám dotaz, tady soudruh Kotas.
Mám dotaz, tady soudruh Kotas.
Mám dotaz, kde je soudruh Kotas?
Také plyšák v 89 začal požadavky studentů na pořádání kulatých stolů
s vedením společnosti.
Jinak s Vámi souhlasím v dalším máte pravdu.
Pouze jste smíchal jablka s hruškami.

331172

20.07.2015 17:36

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

asi tak

185.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=C2ahWHbUVVU

336861

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?