Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 2 různá jména: Aleš Krejčí, Aleš Krejčí / Brno.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.09.2013 14:21

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

Výborný komentář..

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Doporučuji si otevřít ten odkaz, opravdu tam nehorázně vymýšlí lži: http://zpravy.idnes.cz/rusko-hlasi-odpaleni-dvou-b...
V této souvislosti je zajímavá skutečnost, že Babiš koupil Mafru, tedy i Lži-Dnes má ve své moci, uvidíme co to změní:
http://ekonomika.idnes.cz/babis-koupil-vydavatelst.... Majitelé cizáci balí kufry, proč? Už víc napáchat nešlo? Nebo už je nikdo nečte ani pro pobavení?

296210

18.09.2013 17:42

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

Zkreslený výklad !

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ta lesba chce jenom zrušit instituci manželství, nejsem si jistý, že by chtěla zrušit rodinu úplně. Podle mě je to výborný nápad, aby se stát do takových záležitostí nevměšoval. Ani homo-lesbo nadšenci nejsou takovým nebezpečím pro rodinu jako sám stát. Je to především stát, který tu rozvrací rodiny takovým způsobem, že cca 30.000 dětí ročně v ČR přicházejí o výchovný vliv jednoho rodiče, většinou otce a jednostranná výchova pak obvykle způsobí doživotní nenávist dětí proti tomu rodiči, který je zavržený. Pak vznikají homo-lesbo nadšenci.

296360

25.09.2013 18:17

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Zkreslený výklad !

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Stát rozvrací vztahy mezi občany tzv. pozitivní diskriminací, neboli upřednostňováním práv určitých skupin v nepřiměřené míře.

V případě rozpadů rodin stát upřednostňuje v rozvodovém, opatrovnickém a výživné stanovujícím řízení především matky. Již samo manželství bez zásahu státu je umění vyrovnávat tužby, pocity apod. zúčastněných, které často bývají na vlásku i v tzv. spořádaných manželstvích. Je-li však nabídka na lepší život pro jednoho z partnerů, není divu, že tento jí často využije, bez ohledu na to, že je na čí úkor je.
Děti jsou v drtivé většině prostřednictvím státních soudů svěřovány do výlučné výchovy matek, otcům je napařeno kolegiálními opatrovnickými soudkyněmi přemrštěné výživné. Výchovný vliv otců je ponecháván v drtivé většině na libovůli matek, které v drtivé většině svojí situaci nenalézají uspokojivou a za tento stav viní své bývalé manžely a trestají třeba tím, že jim neumožňují styk s dětmi. Vymahatelnost soudního rozhodnutí je v tomto případě a právě díky soudům naprosto nulová.
Samozřejmě zdůvodnění matek, proč nemohou děti za otcem, jsou špatné vlastnosti otců. Děti si tak již od útlého věku vštěpují nenávist k zavrženému otci, případně nenávist k manipulující matce, proti které nemohou nic dělat, takže přirozenou odpovědí na jejich zkušenost může být i změna sexuální orientace.
Česká justice, mimochodem s největším počtem soudců na obyvatele ze zemí EU, na rozvodech samozřejmě dokazuje svojí potřebnost, rozvod se větví do několika kauz, jako o svěření dětí, o výživné, o případné exekuce zaviněné nesplácením, apod., které rozhodují různí soudci, na jejichž činnosti se samozřejmě podílí právníci, soudní znalci, policisté, apod., cca třetina soudní kapacity se věnuje rozvodům a navazujícím řízením, stejně tak třetina kapacity vězení je využívána pro neplatiče výživného. O naprosté zrůdnosti českého justičního systému svědčí i ta skutečnost, že vězení za dluhy bylo zrušeno v Rakousko-Uhersku již v roce 1860 a společnost to považovala za velký občanský výdobytek, ale v současném zřízení je tento již nenávratně ztracen.
Stejně jako jsou lobby farmaceutů a další, prosazující si zákony pro své obohacení, je stejěn tak nenápadná lobby justiční, která uvedené zákony navrhuje a prosazuje prostřednictvím poslanců s právním vzděláním, kteří jsou rozloženi napříč politickým spektrem, a kteří jsou si dobře vědomi skutečnosti, že všechny je živí, nebo může živit právě justice, ať přímo, nebo nepřímo.

Není pochyb, že v případě rozvratu rodin státními úředníky se jedná o genocidu tradiční společnosti prováděnou v řádu několika generací.

296802

07.01.2014 10:42

Otrávení Pacifiku

RE: je to celé vymyšlené

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ať je to vymyšlené nebo není, důležité je, že dosud nebyla populace západního pobřeží USA zmotivována přesunout se do jiné části světa a zahájit tak další stěhování národů. To se týká i samotných japonců.

302186

07.01.2014 10:50

Otrávení Pacifiku

RE: je to celé vymyšlené

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

EXPERTS: THE WORST IS YET TO COME, Vizualizace postupného zamoření tichého oceánu: http://www.turnerradionetwork.com/news/72-mjt

302187

09.01.2014 11:34

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

RE: Kecy a brainwashing

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ano, nadbytečný článek. Při nejmenším pořád neveřím, že pobouření pravdoláskovců nad zvolením Zemana bylo předstírané. V současné hře se hraje o menší zlo a i to má namále díky žalostné rozlišovací schopnosti spoluobčanů. Důkazem budiž i tento zamlžující článek.

302276

22.01.2014 10:40

Den oživlých mrtvol

Číše ještě není naplněna?!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Myslím si, že už nazrál čas, dokumentace a důkazů je dost, dát Berkutu volnou ruku. [smích]

302976

30.01.2014 17:20

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

Což takhle lepší budoucí?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Usnesení sněmu D.O.S.T. považuji za jasné a výborné. Je to výborné, že takoví lidé jsou mezi námi!
Potíž je asi v tom, že tomu našinec zvyklý na televizní zkratky nerozumí. Vymytí senilové takové usnesení nepochopí a tak se příspěvky nakonec zvrtnou v tlachání na téma tehdá/nyní. Jako by měli úplně vypnutý modul na přemýšlení o budoucím, které přeci může být lepší než tehdá/nyní!

303623

31.01.2014 10:23

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Nikdy jsem nezaznamenal, že by D.O.S.T. se postavilo rozkrádání, toonnelům, exekutorským a justičním mafiím.

- MoUdrostraku to je Tvůj jediný důvod k odsouzení činnosti D.O.S.T.?
- Je to závažná chyba, že odsuzují jenom prosazování úchylů, a zbytek nešvarů neřeší?
- Cožpak Tebou vytčené nešvary podporují?
- Aby byl Tebou vůbec někdo oceněn musí se věnovat všem neduhům co jich společnost má?
- Neposkytneš další důkazy o jejich zhoubnosti, nebo ses vyčerpal?
- Na zbytek Tvého výlevu se nedá odpovídat, je to jenom tlachání a obrázek jak z televize.

303679

04.02.2014 19:15

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Další tlachání, které však není odpovědí na všechny mé otázky. Proto se ptám znovu a lépe na to, na co jsem ještě odpověď nedostal, ač jsem se ptal:

Nikdy jsem nezaznamenal, že by D.O.S.T. se postavilo rozkrádání, toonnelům, exekutorským a justičním mafiím.


- MoUdrostraku to je Tvůj jediný důvod k odsouzení zde vystaveného manifestu D.O.S.T.?
- Je to zásadní zhoubná chyba, že manifest odsuzuje jenom prosazování úchylů, a zbytek nešvarů neřeší?
- Cožpak Tebou vytčené nešvary manifest podporuje když se o nich nezmiňuje?
- Aby byl Tebou vůbec někdo oceněn musí se věnovat všem neduhům co jich společnost má?
- Nebo se musí věnovat jenom těm neduhům, které právě ty považuješ za hlavní?

304026

06.02.2014 18:22

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Na Slovensku vyšla vynikající kniha:

G L O B Á L N A...S E X U Á L N A...R E V O L U C I A

Ztrata SLOBODY v mene SLOBODY

http://www.martinus.cz/?uItem=157134
http://afinabul.blog.cz/1212/zhrnutie-prednasky-gl...
http://www.youtube.com/watch?v=87N0Q1t_eog
http://cs.gloria.tv/?media=492952

Jde o knihu německé socioložky Gabriele Kuby „Globálna sexuálna revolúcia“ (Lúč, Bratislava, 2013), která mrazivě popisuje dlouhodobý útok nadnárodních organizací (EU, OSN) na institut rodiny a jejich propagaci homosexualismu a ideologie gender. Na Slovensku už konzervativci knihou moudře obdarovali všechny zákonodárce.

Zhrnutie prednášky: Globálna sexuálna revolúcia
15. prosince 2012 v 7:02 | afinabul | Ponerológia
Kamarátka sa zúčastnila seminára - Globálna sexuálna revolúcia - v mene slobody strácame slobodu, ktorý viedla nemka Gabriela Kuby, rozvedená 68 ročná žena.


Šla tam s tým, že vlastne vie a vidí ako to dnes ide dole vodou a čo sa deje, takže si myslela že ju nič neprekvapí. Nuž nebolo to tak. Vlastne ani netušila ako to na západe už beží a čo všetko sa tam postupne (salámovou metódou) začalo akceptovať. A preto sa nám o tom rozhodla "v stručnosti" napísať. Čítala som to s otvorenými ústami, tak sa chcem s tým podeliť ďalej.

V roku 2001 sa v Nemecku uzákonili registrované partnerstvá. Od vtedy sa postupne deti začali učiť, že si môžu vybrať akú majú orientáciu a ak si tým nie sú isté (čo sa v tak sexualizovanej spoločnosti pod vplyvom takejto výchovy stáva čoraz častejšie), tak sa nemajú hanbiť prihlásiť sa k lesbičkám a gayom. Je tam silne propagovaný gender mainstreaming a postupne sa stáva pre ľudí akceptovateľným - to zmanená, že deti sa už nerodia ani ako chlapci ani ako dievčatá. Chlapcov a dievčatá (mužov a ženy) z nich vyrobí spoločnosť - a tomu treba zabrániť - a preto by deti mali mať právo vybrať si nie len ich sexuálnu orientáciu, ale aj ich vlastné pohlavie. Rovnako spoločenské pojmy mužský a ženský by sa mali zrušiť. Sexuálna orientácia a partnerské pojmy by sa mali oslobodiť od akýchkoľvek noriem, napríklad vzťahy kde sú viac než dvaja zúčastnení.

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladka...

Automaticky kráceno

304203

06.02.2014 18:24

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladkajú genitálie a podobne (áno stále rozprávame o 3-5 ročných deťoch). Tieto deti sú dokonca podporované v tom, aby masturbovali. Rodičia by im mali ukázať ako sa to robí a v niektorých škôlkach sa tiež majú možnosť dozvedieť tieto informácie s odôvodnením, že od narodenia sú to sexuálne bytosti, ktoré majú právo aj na sexuálny život. Čo úplne odporuje výskumom, ktoré skúmali hladinu hormónov a zistili, že typicky mužský hormón testosterón u malých chlapcov po narodení na krátko stúpne (pár týždňov) a potom sa až do puberty udržiava na veľmi nízkej úrovni, kedy začne postupne stúpať až dosiahne hladinu hormónov dospelého muža. Rovnako to funguje u dievčat so ženským hormónom estrogénom a progesterónom.

Tieto veci pokračujú na základných školách (v Nemecku prvé 4 triedy). Deti robia projekty o sexe, pohlavných orgánoch, ktoré prezentujú pred celou triedou (aby pre ne v budúcnosti nebolo nepríjemné o tom rozprávať), navliekajú kondómy na umelohmotné makety a podobne. V švajčiarskych školách sa presadzuje a zavádza pornografia do vyučovania. Rodina sa už nemá zakladať na príbuzenských vzťahoch, ale na sociálnej sieti bez daných noriem, napríklad jedno dieťa by mohlo mať aj 4 rodičov. Účasť na tomto vyučovaní je povinná a ak s tým rodičia nesúhlasia hrozí im až väzenie (napríklad tam na 40 dní skončili rodičia - baptisti, ktorí odmietli, aby sa ich dieťa tohto vyučovania zúčastňovalo)

Problematika homosexuálne orientovaných ľudí je tu tiež veľmi rozsiahla - máme právo vybrať si či budeme homo, ale zakazujú sa terapie (ktoré boli úplne bežné pred tým ako sa homosexualita vyškrtla zo zoznamu chorôb), ktoré by ľudom s homosexuálnou orientáciou pomohli byť hetero.

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené)...

Automaticky kráceno

304204

06.02.2014 18:24

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené). Pritom na 10 prirodzených rodín, ktoré chcú dieťa pripadá jedno voľné dieťa. V Anglicku boli zatvorené všetky kresťanské agentúry (a charity) ktoré sprostredkúvali adopciu detí - pretože jednou z podmienok, ktoré mali bolo, že to musia byť heterosexuálne páry.

A tiež začínajú tlaky, ktoré sa snažia o presadenie pedofílie - s odôvodnením, že deti majú právo na sexuálny život.

Celá táto homo-lobby je veľmi inteligentná a presadzuje veci už spomínanou salámovou metódou: Vždy sa pretlačí len toľko, koľko vie spoločnosť práve zniesť . Napr. my nechceme adopciu ani žiadne špeciálne práva, len uzákonenie partnerstva osôb rovnakého pohlavia (koliesko salámy). Keď je toto už schválené, odrazia sa odtiaľ a majú ďalšie požiadvaky (ďalšie kolieska salámy), až nakoniec zatvoria v Anglicku kresťanské agentúry (to už chýba zo salámy poriadny kus). Presadiť menšie požiadavky je oveľa ľahšie (jedno odrezané koliesko si nik nevšimne) a tiež sa proti tomu oveľa ťažšie bráni. V Nemecku sa to podarilo dotiahnuť takto ďaleko práve preto, že kresťania a ľudia ktorým na tom záleží celú situáciu ignorovali a považovali ich malé požiadavky za akceptovateľné. Aj preto je potrebné bojovať už od začiatku a proti každej aj zdanlivo malej požiadavke.

Týchto vecí tam bolo oveľa viac. Spomenula som tie, ktoré boli pre mňa najviac šokujúce. Znie to hrozne. Ale Ježiš nás varoval, že prídu hrozné časy. A tak nechcem, aby sme teraz vešali hlavy a zúfali si... naopak... chcem vás povzbudiť, aby sme vytrvali, aby sme zdravo rozmýšľali a nenechali sa zlákať a oklamať týmto svetom. Aby sme videli pravdu a tešili sa z nej. Ostaňme verní a tešme sa z toho krásneho čo nám Boh dal, že nás stvoril ako muža a ženu. Modlime sa za tých ľudí a žehnajme im. Radujme sa z toho, že všetko čo sa deje nám slúži na dobré a buďme pevne zakorenení v našom Pánovi.

A ako aj Kuby povedala: bdejme a nedovoľme, aby to dosiahlo také rozmery aj na Slovensku.

304205

09.02.2014 21:49

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

MoUdrostaku děkuji, jasně, napřed rozumím, ale pak Ti nerozumím:

Jak si ve své nesmlouvavosti představuješ uskutěčnitele společenských změn?
Míří Tvé hodnocení Pepíků a Mařenek k jejich probuzení?
Myslíš, že používáš ta vhodná slova, aby se tak skutečně stalo?
To je ta síla, které dáváš naději, že to tu změní?
Ne-li, tak jakého čekáš spasitele, můžeš mi ho přiblížit?
Opravdu si myslíš, že společnost má na víc, než na Tebou opovrhované upřednostňování těch lehce hodnějších dozorců?
Pěkně prosím, naveď mě na ty Tvé vyvolené, co jsou ti povolaní. Tlachů, že tu nikdo není, mě prosím ušetři.

V Rusku společenské změny provádí estébák, na rozdíl od našeho právě zvoleného, který šel jenom okolo, jehož činností nakonec byla "jenom" průmyslová ochrana, která je mj. běžná ve všech koncernech, které chtějí být na špici. Opravdu si myslíš, že to není cesta upřednostňovat třeba japonce, nebo vůbec cokoliv, co má hlavu, byť bez paty?Jestli jsou všechny Tvé odpovědi na mé otázky kladné, můžeš nám popsat, kde žiješ?
[zmaten]

304355

15.02.2014 18:38

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: ...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Chachá. Soudy praskají ve švech, protože češi zase tak úplně blbí nejsou a za pravdu se soudí víc, než je nám předkládáno.

Prvostupňový soud je v současné podobě jenom taková fraška, na kterou se nemá ani smysl osobně dostavovat. Sotva to poskládá dohromady. Na odvolací je dobré nahrnout důkazy, aby bylo na čem stavět při použití mimořádných prostředků.

Mimořádné soudy tedy nakonec musí řešit všechno za nefunkční předchozí stupně a opravdu jim z kapacitních důvodů nezbývá nic jiného než to házet do koše a vybírat si jenom výrazně viditelné věci, které se hodí ke zveřejnění jako důkaz, že někdo v česká justici ještě pracuje.

A tak vlna nesouhlasů s pošlapáváním práva se převalí přes ústavní soud a pokračuje až k ESLP, kde jsou mimořádně vybrané osoby tzv. česká sekce, která zachraňuje pověst české justice a háže 99,99% stížností do koše. Zatímco od ústavního soudu se dočkáte i doporučeného vyrozumění, česká sekce Vám to pošle jenom do schránky na formuláři, kde pouze mění adresu. O zdůvodnění si můžete nechat zdát.

Přesto váženému panu editorovi doporučuji to na ESLP poslat už jen z toho důvodu, aby si ti soudem nepoznamení nevěřící Tomášové utvořili ucelenou představu o celé justiční mafii včetně jejího chapadla na ESLP.

Parazita právníka bych na to nebral, hodil bych jenom znění Ústavní stížnosti do obálky a poslal, musí posuzovat podle obsahu podání.. [velký smích]

304788

15.02.2014 21:30

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: Když byl Václav Klaus prezidentem

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Někteří jazykové zase tvrdí, že kriminály praskaly ve švech (ano, naplněné zbytečně zavřenými, kteří sloužili jenom k dokázání produktivity justice - jinak justice svojí užitečnost není schopná měřit, než počtem zavřených) , dokonce už i EU hrozila za nedodržování základních hygienických pravidel, tak slovo dalo slovo, a Klaus soudcům vyřešil potíž, aby se mohli do své zločinnosti pustit znovu a ty kriminály zase naplnit. Aneb: Má-li náš 10-milionový stát stejné množství soudců jak 100-milionové japonsko, jak jinak zajistit parazitům práci?

304790

26.03.2014 18:43

Juvenilní justice v Norsku

RE: Pokud to nakonec zavedou u nas...

Aleš Krejčí 89.?.?.?

Ve věci juvenilní justice vyšla na Slovensku naprosto otřesná kniha, která je na úrovni protokolů sionských mudrců:
Globálna sexuálna revolúcia

http://ulozto.cz/xUJypLXu/gabriela-kuby-globalna-s...
http://www.martinus.cz/?uItem=157134
http://afinabul.blog.cz/1212/zhrnutie-prednasky-gl...
http://www.youtube.com/watch?v=87N0Q1t_eog
http://cs.gloria.tv/?media=492952

Jde o knihu německé socioložky Gabriele Kuby „Globálna sexuálna revolúcia“ (Lúč, Bratislava, 2013), která mrazivě popisuje dlouhodobý útok nadnárodních organizací (EU, OSN) na institut rodiny a jejich propagaci homosexualismu a ideologie gender. Na Slovensku už konzervativci knihou moudře obdarovali všechny zákonodárce.

[i]Zhrnutie prednášky: Globálna sexuálna revolúcia
15. prosince 2012 v 7:02 | afinabul | Ponerológia

Kamarátka sa zúčastnila seminára - Globálna sexuálna revolúcia - v mene slobody strácame slobodu, ktorý viedla nemka Gabriela Kuby, rozvedená 68 ročná žena.

Šla tam s tým, že vlastne vie a vidí ako to dnes ide dole vodou a čo sa deje, takže si myslela že ju nič neprekvapí. Nuž nebolo to tak. Vlastne ani netušila ako to na západe už beží a čo všetko sa tam postupne (salámovou metódou) začalo akceptovať. A preto sa nám o tom rozhodla "v stručnosti" napísať. Čítala som to s otvorenými ústami, tak sa chcem s tým podeliť ďalej.

V roku 2001 sa v Nemecku uzákonili registrované partnerstvá. Od vtedy sa postupne deti začali učiť, že si môžu vybrať akú majú orientáciu a ak si tým nie sú isté (čo sa v tak sexualizovanej spoločnosti pod vplyvom takejto výchovy stáva čoraz častejšie), tak sa nemajú hanbiť prihlásiť sa k lesbičkám a gayom. Je tam silne propagovaný gender mainstreaming a postupne sa stáva pre ľudí akceptovateľným - to zmanená, že deti sa už nerodia ani ako chlapci ani ako dievčatá. Chlapcov a dievčatá (mužov a ženy) z nich vyrobí spoločnosť - a tomu treba zabrániť - a preto by deti mali mať právo vybrať si nie len ich sexuálnu orientáciu, ale aj ich vlastné pohlavie. Rovnako spoločenské pojmy mužský a ženský by sa mali zrušiť. Sexuálna orientácia a partnerské pojmy by sa mali oslobodiť od akýchkoľvek noriem, napríklad vzťahy kde sú viac než dvaja zúčastnení.

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa...

Automaticky kráceno

307411

26.03.2014 18:44

Juvenilní justice v Norsku

RE: Pokud to nakonec zavedou u nas...

Aleš Krejčí 89.?.?.?

Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladkajú genitálie a podobne (áno stále rozprávame o 3-5 ročných deťoch). Tieto deti sú dokonca podporované v tom, aby masturbovali. Rodičia by im mali ukázať ako sa to robí a v niektorých škôlkach sa tiež majú možnosť dozvedieť tieto informácie s odôvodnením, že od narodenia sú to sexuálne bytosti, ktoré majú právo aj na sexuálny život. Čo úplne odporuje výskumom, ktoré skúmali hladinu hormónov a zistili, že typicky mužský hormón testosterón u malých chlapcov po narodení na krátko stúpne (pár týždňov) a potom sa až do puberty udržiava na veľmi nízkej úrovni, kedy začne postupne stúpať až dosiahne hladinu hormónov dospelého muža. Rovnako to funguje u dievčat so ženským hormónom estrogénom a progesterónom.

Tieto veci pokračujú na základných školách (v Nemecku prvé 4 triedy). Deti robia projekty o sexe, pohlavných orgánoch, ktoré prezentujú pred celou triedou (aby pre ne v budúcnosti nebolo nepríjemné o tom rozprávať), navliekajú kondómy na umelohmotné makety a podobne. V švajčiarskych školách sa presadzuje a zavádza pornografia do vyučovania. Rodina sa už nemá zakladať na príbuzenských vzťahoch, ale na sociálnej sieti bez daných noriem, napríklad jedno dieťa by mohlo mať aj 4 rodičov. Účasť na tomto vyučovaní je povinná a ak s tým rodičia nesúhlasia hrozí im až väzenie (napríklad tam na 40 dní skončili rodičia - baptisti, ktorí odmietli, aby sa ich dieťa tohto vyučovania zúčastňovalo)

Problematika homosexuálne orientovaných ľudí je tu tiež veľmi rozsiahla - máme právo vybrať si či budeme homo, ale zakazujú sa terapie (ktoré boli úplne bežné pred tým ako sa homosexualita vyškrtla zo zoznamu chorôb), ktoré by ľudom s homosexuálnou orientáciou pomohli byť hetero.

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené). Pritom na 10 prirodzených rodín, ktoré chcú dieťa pripadá jedno voľné dieťa. V Anglicku boli zatvorené všetky kresťanské agentúry (a charity) ktoré sprostredkúvali adopciu detí - pretože jednou z podmienok, ktoré mali bolo, že to musia byť heterosexuálne páry.

A tiež začínajú tlaky, ktoré sa snažia o presadenie pedofílie - s odôvodnením, že deti majú právo na sexuálny život.

[b]Celá táto homo-lobby je veľmi inteligentná a presadzuje veci už spomínanou salámovou metódou: Vždy sa pretlačí len toľko, koľko vie spoločnos

307412

26.03.2014 18:48

Juvenilní justice v Norsku

RE: Pokud to nakonec zavedou u nas...

Aleš Krejčí 89.?.?.?

Celá táto homo-lobby je veľmi inteligentná a presadzuje veci už spomínanou salámovou metódou: Vždy sa pretlačí len toľko, koľko vie spoločnosť práve zniesť . Napr. my nechceme adopciu ani žiadne špeciálne práva, len uzákonenie partnerstva osôb rovnakého pohlavia (koliesko salámy). Keď je toto už schválené, odrazia sa odtiaľ a majú ďalšie požiadvaky (ďalšie kolieska salámy), až nakoniec zatvoria v Anglicku kresťanské agentúry (to už chýba zo salámy poriadny kus). Presadiť menšie požiadavky je oveľa ľahšie (jedno odrezané koliesko si nik nevšimne) a tiež sa proti tomu oveľa ťažšie bráni. V Nemecku sa to podarilo dotiahnuť takto ďaleko práve preto, že kresťania a ľudia ktorým na tom záleží celú situáciu ignorovali a považovali ich malé požiadavky za akceptovateľné. Aj preto je potrebné bojovať už od začiatku a proti každej aj zdanlivo malej požiadavke.

Týchto vecí tam bolo oveľa viac. Spomenula som tie, ktoré boli pre mňa najviac šokujúce. Znie to hrozne. Ale Ježiš nás varoval, že prídu hrozné časy. A tak nechcem, aby sme teraz vešali hlavy a zúfali si... naopak... chcem vás povzbudiť, aby sme vytrvali, aby sme zdravo rozmýšľali a nenechali sa zlákať a oklamať týmto svetom. Aby sme videli pravdu a tešili sa z nej. Ostaňme verní a tešme sa z toho krásneho čo nám Boh dal, že nás stvoril ako muža a ženu. Modlime sa za tých ľudí a žehnajme im. Radujme sa z toho, že všetko čo sa deje nám slúži na dobré a buďme pevne zakorenení v našom Pánovi.

A ako aj Kuby povedala: bdejme a nedovoľme, aby to dosiahlo také rozmery aj na Slovensku.

Dodávám, že ochranu tradičních rodinných hodnot má ve volebním programu do eurovoleb pouze strana NE Bruselu - Národní demokracie, viz http://nebruselu.cz/akcniprogram.htm Aleš Krejčí/Brno

307413

07.06.2014 11:17

Češi, nejzamračenější národ Evropy, se změnili v nevoliče

RE: Asi žiji jinde

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Ano, známý zlozvyk vnucující do podvědomí lež, že češi jsou v něčem nej... (následuje záporná vlastnost), jenom z trochu jiného soudku. Aneb začněte někomu tvrdit, že je vyvolený, a utáhnete ho na vařené nudli, věří čemukoliv a udělá, nebo neudělá, cokoliv. Proč bychom se měli usmívat jak slabomyslní, nebo zaprodanci nabízející nepotřebné krámy? Co je lepší, upřímnost, nebo přetvářka? Ze zkušeností v zaměstnaneckých poměrech si pamatuji, že čím více se všichni okolo usmívali, tím méně bylo na výplatní pásce.. [smích]

Ne vždy je otitulovaný člověk vzdělaný.
Otitulovaný člověk v dnešním pojetí je vyšlechtěn pro snadnější spolupráci s režimem, už jenom tím, že školství mu umožní proniknout do takových hlubin vědění, že na udržení co nejméně zkreslené představy o tom, co se děje, mu nezbývá čas, a musí se spolehnout na předžvýkané mínkotvornými zaprodanci. Otitulování dodává Homo Sapiens totéž co vůdci tlupy opic žlutá čepička. Ničím nepodloženou sebejistotu, že jeho názor je ten pravý. Dostaví-li se navíc hmotný úspěch, takový člověk je pro vývoj názorů zpravidla nepoužitelný. Sytý hladovému nevěří.

Příliš přívětivá slova pisatele na účet otitulované vrstvy prý ničené mocenskými vpády nebo přetahováné do ciziny bych přeložil tak, že se nechala v honbě za vlastním ziskem zaprodat k čemukoliv a chovala se ještě hůř než nájemní vrazi, nebo prodejné děvy, kteří dar vzdělatelnosti neobdrželi. Proto může být hybatelem společenských změn v čechách jenom nižší společenská třída. Nižší společenská třída je ale pořád příliš spokojená se svým údělem a proto si hledí svého a o ostatní se nezajímá. Proto si důsledek svého sobectví opět vychutná až do dna.

Pisatel trpí neopodstatněným stihomamem, že se prý společenské problémy Evropy nejprve projeví v ČR. Zajímalo by mě, jak si tedy vysvětluje:
- Současný nárůst euroskeptických stran v europarlamentě z různých evropských zemí, jenom ne od nás?
- Jak si vysvětluje tvrzení císaře pána za první světové:"Česká foják, dobrá foják"?
- Jak si vysvětluje kolaboraci ČSR za druhé světové s německem, kdy na vlastním německém území byl již nejméně rok průmysl rozbombardovaný?
- Jak si vysvětluje kolaboraci ČSR za druhé světové s německem, kdy na našem území nebyl žádný vnitřní odboj?

Závěr článku považuji za naprosto zhoubný, zavánějící křesťansko-židovskou hrou na protiklady, kde pisatel rozděluje svět na "my/oni". Ve srozumitelné češtině to zní takto: "Češi se budou usmívat, až jim budou pečení holuby létat do úst." Jestli toto má být smyslem článku, tak mám obavu, že k nezbytným společenským změnám tento článek nepřispěl, ba naopak je brzdí a "vyvolený" český národ jenom utužuje v nevědomosti.

311203

10.06.2014 16:49

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: Jak se to stalo?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Není důležitější umožnit dlužníkovi ty dluhy splácet, než ho zničit k smrti? Tohle považuji za naprostý fašismus. Vězení za dluh bylo zrušeno za císaře pána kolem roku 1860 a bylo to považováno za velký úspěch občanské společnosti. Nebyla důvodem celá nesmyslnost věznění, kdy povinný samozřejmě svým závazkům nemohl v šatlavě dostát? Jak jim může dostát věčně stíhaný a sám hladový pan Bezděk?

Dluhy se nemusí platit, Vy vylízanci!

Ať je dluh za cokoliv. Jediné co musíme, je umřít. Až si tohle uvědomí každý člověk, svět se posune vývojově na vyšší úroveň. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nechce. Kdo má na půjčení, má i na ztracení. Stará česká přísloví. Dokud se tohoto zhoubného předsudku nezbavíte, tak nepochopíte nic. O zítřku předem nikdo nic neví, jak může někdo tvrdit, že v budoucnosti něco určitě splatí? Tohle je podstata potíží nejen s lichvou, ale i s půjčováním bez lichvy.Jak někdo vůbec může spoléhat na budoucnost, navíc ještě druhé osoby, že splní závazky?

Z některých příspěvků na mě čiší naprostá nelidskost, tupost a úplná ztráta sounáležitosti a vcítění. Vzdávám uznání tímto panu editorovi, že tuto lidskou vlastnost neztratil a dokonce to zveřejní na svých stránkách.

Pan Bezděk dostává 2200,- Kč jako existenční minimum, tzn. opatrovnická mafie ho utopila na nesmyslně vysokém výživném, proto to má ještě ztržené i z existenčního minima. Největší vtip je ale v tom, že ten rozdíl, kolem tisícovky, děti jeho bývalé neuvidí, ale jdou státu.

Pan Bezděk se takovým důvodem samozřejmě musí tajit, protože nedokáže-li lůza pochopit, že ničení člověka z jakýchkoliv důvodů není přípustné, jak asi potom může ta stejná lůza hodnotit neplacení výživného dětem?

Velebnostiduvenblejtbeztakjstevšichnivoličitéparlamentnípakáže! [bliji]

311429

12.06.2014 23:54

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: Práva se nedovoláte!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Právnící jsou jenom dohazovači justiční mafie: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/4018...

311571

13.06.2014 16:15

Politické procesy padesátých let

RE: Nevinní komunisté?

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Mládenci, mládenci, s tím vražděním bržděte, jinak se Vám to vrátí a ani nebudete vědět odkud. Co si o sobě vůbec myslíte, (vypuštěno - moderátor) Vy jste jim dali život, aby jste jim ho mohli vzít?!
Není právě tento článkem důkazem, že trest smrti je nesmysl?
Když už jste nepochopili to podstatné, aspoň toto jste si z něj mohli odnést.
Pro mě je to navíc naprosto překvapivá zpráva, o které stojí za to přemýšlet. Nikoliv však na vlně neovládané dospívající síly.. [chechtot]

311618

25.06.2014 23:19

Vláda má starost - co s armádou

RE: Zbytečná armáda

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Vynikající příspěvek, naprosto souhlasím!
Tak to ja teda na tu "tvou vlast" autore z vysoka seru. V obrane proti komu? Ktera to je ta tva vlast? Ten bantustan ve sluzbach EUSAISR? Kdyz chces, tak si bez polozit zivot svuj nebo tam posli sve parchanty, ale nenut do toho druhe. Takovych vycuranych generalu, jako ses ty, co si sedi pekne v teplicku a chechtaji se jak druzi chcipaji uz tu bylo dost. Jaka zrudnost je posilat nekoho proti jeho vuli umirat za nejakou imaginarni vlast, ktera nikdy neexistovala.
Snad jen dodat, že povinná vojenská služba svobodné bytosti poškozuje, neboť setkání se státní blbostí v tak útlém věku nelze ustát bez pohromy, čehož důkazem jsou odcházející pokolení bezzubých, ke všemu lhostejných, vymytých a přitom vychcaných ovčanů, kteří si nechali vlast rozkrást pod rukama, kteří se na vojně naučili jenom zevlovat, chlastat, hulit, krást a šikanovat. Nyní by se ještě uměli sjíždět celým spektrem drog, které by jim přímo dodávala CIA. K panoptiku EUSAISR podlostí jak rozvrátit společnost nepochybně povinná vojenská služba patří..

312307

30.06.2014 15:33

Miluju zákaznické linky

RE: Je mi některých líto

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Mě zase ty zprávy na zvědavci přijdou docela odpovídající tomu, jaká jsme zvířata. Vítám tento článek, mne osobně to ke smíchu donutilo.. [chechtot]

312457

22.07.2014 13:13

Byla to Putinova raketa!

RE: Logika minulosti...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Dá se ten Váš příspěvek číst, to ano, jen ten konec je nějaký zmatený. Řekl bych to jinak:
Můžeme si za to sami, za svobodu se cedí krev, ale negrilují stejky na zahrádkách s uspávajícím vědomím, že to někdo vyřeší za nás. Každý je svého štěstí strůjcem a pečení holuby do huby sami nepřiletí.
Pořád mi vrtá hlavou, co ty potomky čechů tak vymylo, že znají stav, ale východisko z něj je jim neznámou [zmaten]

313745

25.07.2014 23:37

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

RE: Rozpad rodiny...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Autor i další osoby si zřejmě pletou dřevinu s lidskou bytostí, která je nevinná od samého počátku a proto jakékoliv její trestání je jenom známkou neschopnosti a ubohosti trestajícího tuto vychovat v souladu s přirozeností. Doporučuji všem přivržencům tvrdé výchovy seznámit se s dílem Naomi Aldort: http://ulozto.cz/xr2nnS2/naomi-aldortova-vychovava..., http://www.naomialdort.cz/, když už nejsou schopni přežvýkat dílo Jana Amose Komenského..
Ano, lze to považovat za tu poplivanou "americkou výchovu", o které ale našinec nic neví, protože se nezajímá. V tomto smyslu by mě zajímal názor autora, jak přehodnotí svůj středověký přístup.
Ano, ovocné stromy roubované a prořezávané, chráněné od škůdců, zalévané a přiživované, jsou v době takové péče přenáramně plodné i díky pocitu brzkého zmaru, kterým jim prořezávání působí. Plody však mají plné jedů a rychle umírají. Upustí-li se v průběhu života od jejich péče, skutečně zplaní k nepotřebě. Osobně upřednostňuji co nejsamostatnější jedince, kteří se o sebe dokáží postarat sami a jsou závislí na péči okolí co nejméně.. [smích]

314050

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 6

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?