Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Anellus.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.05.2014 08:32

Apel plukovníka Strelkova

On si někdy i plukovník myslí, že má v torně maršálskou hůl!

109.?.?.?

A ono nic. Nejdříve je dobré, mít dobré spojení - dobré informace.
Ruské vedení již dlouho vysílá silné signály, že nejdříve jednání, případná dohoda, a až v krajním případě zbraněmi mluviti.
I zdejší hvězdopravci pokládají toto spíše za klamaní tělem, než za skutečnost.
Diplomacie - jednání je jediná cesta, jak se nezamotat do bludného kruhu vzájemné odplaty za domnělé či skutečné (historické) křivdy. Jinak i když oprávněně plácnete po papuli válečného štváče, jeho "ponížení" mu nedovolí uznat prohru, a bude se snažit tu "svou věc" propagovat i nadále, a svůj postoj prezentovat jako hrdinství.
Ukrajinská armáda to není jen pravý sektor, a vystoupit z ní není vždy snadné. Roztočit běsy ve stylu: "zab nebo budeš zabit", nedá moc práce. I případná konečná separace přece nepotřebuje jako výsledek nesmiřitelné nepřátelství sousedů.
Rusko čekalo, že i separatisti si najdou takové hlavy, které budou schopné i jednání a především jednání. Hlavy ale odmítli "prosbu" o posečkání s referendama, a začali stavět Kreml před hotovou věc. Pokud šlo jen o referendum, byl vyjádřen Kremlem respekt. "Spontánnímu ozbrojenému odporu" vedoucímu do občanské války ale nelze fandit.
Proto také v současné době Rusko vzdává vysílání dalších signálů hluchým separatistům, a oznamuje spolupráci s příští zvolenou vládou. Do role pomocníka "jedné" strany občanské války se nehodlá nechat zatáhnout...

310577

24.05.2014 08:38

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,

109.?.?.?

Chystám se tam taky, to už budu nespíš až třetí. [chechtot]
Nepřijde-li po mně nikdo, můj hlas bude mít sílu jedné třetiny obce.

310579

26.05.2014 03:31

Apel plukovníka Strelkova

RE: Kdo seje vítr, sklidí bouři ?

109.?.?.?

>Jestli v tomto světě ještě existuje alespoň torzo spravedlnosti, musí být za tyto zločiny proti lidskosti souzeni.
Nestačilo by Vám kdyby o svou moc "tiše" přišli. Trest je to strašný. A zdá se být na cestě. Ob příspěvek nad Vaším píše 90-ka (velmi trefně) podobnému nespokojenci jako jste Vy:
>Neplačte jako malý Jarda... Každý dělá chybu a ONI ji dělají tím, že tisknou dolary a tím proti sobě obracejí svět, protože ten poznává, že dolar je potištěný papír. Naproti tomu pan PUtin + jemu spřátelené země pomalu ale JISTĚ připravují odchod od dolaru.. No a jak ten padne, skončí nadvláda USA.
>Prostě je neporazí vojensky, ale ekonomicky..
>Takže zatlačte slzu v oku a hlavu vzhůru, všechno dobře dopadne..

Nejde jen o nadvládu USA...
Já jen dodám, že bych na soudy a souzení moc nespoléhal, tam je možno uplatit nebo se odvolat... Takhle to bude definitivní a nedivadelní - bez toho cirkusu s vypůjčenou důstojností pomocí kostýmů (taláry)... [mrknutí jedním okem]
Povstaňte, přichází skutečná spravedlnost!

310663

26.05.2014 03:46

Mluvit o vlastnictví médií je antisemitské?

RE: Občianska povinnosť

109.?.?.?

>... musím predsa ako občan na to upozorniť tak verejne, ako aj príslušné orgány činné v trestnom konaní.
"Orgány činné v trestnom konaní" se zatím nachází v plenkách, a při přílišném naléhání, by mohly občana postihnout za veřejné narušování pokojného stavu tímto upozorňováním (- pobuřování).

310664

26.05.2014 05:47

Apel plukovníka Strelkova

RE: On si někdy i plukovník myslí, že má v torně maršálskou hůl!

109.?.?.?

Nezapomněl. Jen je nezbytné, aby to bylo možno vždy čestně prezentovat jen jako akce dom-obrany, ne jako "domútok", ani z taktických důvodů. Živé štíty nedobrovolné jsou vyloučeny, a mnoho dalšího (přepadání ze zálohy) a k tomu všemu nekonečná kázeň. Chirurgická přesnost, "bez" kolaterálních škod. Spíše rozkládat morálku UA, než likvidace živé síly nepřítele. Zvládne-li plukovník kromě náboru i to ostatní, tak tu hůl v té torně nakonec najde. Podpora Kremlu se v takovém případě čekat dá, nikoli v rovině vojenské ale diplomatické a technické...
Koordinace s vlastními vznikajícími politickými orgány a reprezentanty je zcela zásadní...

310665

06.06.2014 07:24

Aristokracie nebo demokracie?

Už, už jsem tomu závěru chtěl přitakat.

109.?.?.?

Ale pak jsem si začal představovat ony cechy. například cech právníků, poté cech bankéřů, cech politiků, cech oligarchů...
Tak mne pak napadlo, že se nemusíme nikam vracet, že autorovi uniklo při tom namáhavém třídění, že tam už jsme. Autor by jistě namítl, že za právníky tam bude jeden právník, za bankéře jeden bankéř... Ale praxe bude ze zkušenosti jiná, vznikne mnoho právnických cechů, bankéřských cechů podle specializace, či jiných významných znaků - třeba s červeným štítem, modrým štítem... Pak tam bude jeden cech závislých povolání t.j. "podnikatelů" za mzdu...[naštvaný]

Takže nic, hledat dál je potřeba, ba i ty ideje je potřeba vrátit do hry, je to o celkovém směřování společnosti. Tím nemám na mysli, vzletné ideje k zakrytí dotování vybraných či vyvolených sponzorů partajních.
Cesta by mohla být - návrat k jednoduchým srozumitelným zákonům trvalé platnosti, a výchovou zdolat tu vynalézavost v jejich obcházení, či modifikování podle potřeby.

311129

06.06.2014 23:39

Rusko „zradilo“ NWO

Rozvod po italsku.

109.?.?.?

Ten titulek není omyl.
Napadlo mne, že v tom starém oscarovém filmu je vlastně popsáno to dnešní ukrajinské rozvádění se. Ba i zdejší generalissimové by řešili rozvod úplně stejně jako v onom filmu. Také přitakávají ozbrojenému odtržení se východních rusky mluvících oblastí Ukrajiny, jako by neexistovalo nic civilizovanějšího, než rozvod vraždou. Jistě lze uvést mnoho důvodů proč je rozvod nutný, i když druhý partner trvá na nemožnosti rozvodu. Ale cestě násilí by měly předcházet pokusy o civilizovanou rozluku - diplomatické řěšení. I následné řešení silou by takovým postupem bylo legitimizováno.
Putinovo Rusko se drží, od doby kdy vystoupilo ze stínu vedoucí mocnosti (Sýrie), zejména přirozených práv a snaží se o vytvoření takových vztahů mezi státy, aby logicky myslící pozorovatel či účastník neměl možnost vidět dosud na mezinárodní scéně převládající anglosaský dvojí metr, na který je veškerá logika krátká. Tento dvojí metr,je obvykle založen na chytračení se smlouvami a zákony které se zrovna pro argumentaci hodí.
Rusko vychází z práva na sebeurčení, které je nadřazeno všem smlouvám, a ústavám a zákonům, je to základní lidské právo. Z toho lze odvodit, že obyvatelé určují jak bude nakládáno se zemí (půdou lesy i vodami), které obývají, též s kým se spojí, či "rozvedou",ale taky kdo jim bude vládnout. Že to není centrální vláda, která tyto obyvatele vlastní včetně jejich země.
Ozbrojení nadšenci ale vyrazili předčasně k samostatnosti a de facto pohřbili možné diplomatické řešení, i jako pokus vlastně předstupeň následného vymožení práva silou. Octli se tak navíc ve stejné kategorii s teroristy, což je jen jiný výraz pro "ozbrojenou opozici". Rozlišení vyžaduje znalost dalších informací, které ale mainstream potlačuje.
Je jen jediná možná cesta - přerušení cyklů odplaty, která na Ukrajině je jedním z hlavních problémů, i jejich dosavadní hrdinové zůstali zakleti v cyklech nenávisti vůči okolním národům, vyjma poláků, kteří jsou historií obdobně postiženi.
Ukrajinci sami musí najít cestu z této nenávistné spirály, ostatní jim v tom mohou jen pomoci. Jiná cesta ven z toho cyklování není. Že někteří zvenku mají i jiné zájmy, nemůže být důvodem, aby Rusko opustilo správnou cestu k urovnání - dohodou.

Mimochodem, ten film tenkrát byl komedií s nadsázkou a současná Ukrajina je tragédie bez nadsázky.

311181

06.06.2014 23:56

Happening za práva zvířat v Jihlavě

RE: TOP09 a Lidovci ...

109.?.?.?

Zapoměl jste na uměleckou svoloč. Tady jim to jeden publicista vytmavil.

311182

07.06.2014 10:56

Rusko „zradilo“ NWO

RE: Rozvod po italsku.

109.?.?.?

>Pravda naopak je, že byli nepřímo vyzváni politickou reprezentací Ruska, že mají aktivně ukázat, podobně, jako občané Krymu, co vlastně chtějí.
Ano, podle Vás, nepřímo je vyzvali k ozbrojenému povstání, což jste docílil posouváním od "nepřímo" přes "aktivně" až do krymské situace, která od počátku je naprosto jiná.
Nechce se Vám vzpomenout na poukazování na uspěchanost referenda, na slušné vzetí referend na vědomí ve formulaci vyjádření respektu k výsledkům.
Trestným oddílům fašistů se měli postavit přiměřenou obranou i domobranou, nejlépe masovým přečíslením.
Rusko má prioritní potřebu spolu s dalšími zeměmi reformovat mezinárodní vztahy na nový základ, to není ze slabosti, to je z hlediska perspektiv pro celé lidstvo.
Rusko bylo ale těmito uspěchanci de facto postaveno na úroveň anglosaských šiřitelů "hovnot demokracie" pomocí ozbrojených bojůvek, které i Vy sám považujete za produkt Ruska, sice jen nepřímý ale žádaný. Rusko podle mne nemá ani zájem na štěpení Ukrajiny, to jsou jen extrapolace zlých jazyků...

311201

12.10.2014 19:27

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Pořád nechápu smysl podobných přeložených příspěvků

Anellus 109.?.?.?

Západ nikdy neuzná Novorusko resp. státy DLR a LNR, pokud si Novorusko toto uznání nevynutí silou zbraní. A to je možné jen s masivní vojenskou a ekonomickou pomocí Ruska. Z tohoto pohledu jsou minská ujednání krajně nepříznivá pro opolčence a v podstatě dokonanou zradou. Příměří pro Kyjev sloužilo jen ke koncentraci a přeskupení sil a nebylo dodržováno ani den. Byl to politicky nešťastný krok, který zastavil úspěšnou ofenzívu Novorusů. Teď opět nastupují přeskupené síly chunty. Nově vzniklý státní útvar se dostane "do podvědomí mocných" jen pokud je schopen se těm "mocným" a jejich lokajům ubránit. Jinak jej "mocní" při nejbližší možné příležitosti opět delegitimizují. "Mocní" rozumí jen síle a právo na sebeurčení si ještě žádný národ světa bez schopnosti se ubránit nevydobyl. Bohužel Putin taktizuje a bude-li se mu to zdát právě prospěšné, hodí miliony Rusů na Ukrajině klidně přes palubu. Prodá je za pseudosmír s USA a EU. Škoda statečnosti a nadšení obránců Novoruska. Jejich heroické oběti budou promarněny.

318962

17.04.2015 10:39

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: neni hloupej ten kdo se hloupej porodi,

109.?.?.?

Ten pán ppppp, kterému jste omylem (aspoň doufám) čórknul jedno p, to už má ve svém nicku zakódované, že je rozhodnut nám všem ukázat jak ON tomu všemu rozumí.
Má v nicku všech pět pé pohromadě, možná i v reálu, ale to nestačí, když chybí "S" - soudnost. Přepočítává snaživě parametry hollywoodského scénáře, a ignoruje všechny lidové postřehy podložené hlubokou zkušeností.
Čoud dýmovnice příliš ocel neohřeje, to co "explodovalo" je pro další ohřev ztraceno. Svářeč ví, že prostorová konfigurace ohně (hořáku) a taveného materiálu je kriticky důležitá, vše ostatní jsou jen ztráty energie, další ztráty vedením tepla samotnými masivními nosníky, symetrie výsledku a asymetrie iniciace...
"Hollywood" pracuje s dojímavými prostředky ohně, kouře, nárazu,exploze, únosu, dokonce i skutečné smrti tentokrát v přímém přenosu. Oni dobře vědí, že na pořadí moc nesejde, ani na kvalitě či kvantitě, proto je to děravé pro soudného člověka jako řešeto, snad dokonce i záměrně, protože masám tato strava vyhovuje a jsou na ni zvyklé a soudnému člověku je tak vzkázáno: vidíš slupli to i s navijákem, nic s tím nenaděláš! My máme moc vás ohlupovat dle libosti!

331333

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?