Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 9 různých jmén: <nic>, Dobrý katolík, jansmith1984, jxvc, Kiviss, Manuell, MoUdrostrak, Petr Křivý, robob.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

19.08.2015 23:16

Jaká je budoucnost ruského rublu?

RE: kazda krajina

78.?.?.?

A ze ke smene zbozi za zbozi potrebujete za kazdou cenu americke barevne papirky, to je zahadou. Driv se plotilo platnem a fungovalo to celkem bez vady.

338365

19.08.2015 23:11

Jaká je budoucnost ruského rublu?

Rusko se zbavilo US dluhopisu

78.?.?.?

Rusko ma v drzeni desetilete US bondy, asi tak polovinu toho, co loni, cize prestalo je nakupovat a postupne se jich zbavuje. Takze jak vidno, vazne se pripravuje na den, kdy se prestanou menit ruble za dolary. Za US dolarem je giganticky dluh, ktery se diky smenitelnosti rozsiruje do dalsich zemi jako mor. Je velka sance, ze uz na podzim si s nim emericti soudruzi vycpou slamniky.

338364

16.07.2015 14:55

Proč Tsipras zradil

RE: Opravdu zradil?

78.?.?.?

Jit na GP pomoci toho vaseho JHWH je asi jako zkouset na te ponorce premluvit toho kapitana...

336675

08.07.2015 08:39

Jak Říše vrátí úder

je to naopak ; Kennedy...Varoufakis

78.?.?.?

Je to naopak. Ve skutečnosti banky používají Říši k dosažení svých cílů.

Chudák Varoufakis raději odstoupil, než by si nechal povraždit rodinu žoldáky banksterů. Vzpomeňme, jak tehdy dopadl Kennedy ; jeho mužští potomci a příbuzní zemřeli všichni za dost podivných okolností.

336197

30.05.2015 21:28

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: ŘEKL BYCH, ŽE JE TU PARALELA S JIŘÍM DIMITROVEM

78.?.?.?

tady nejsme (nastesti) v usa a soudni zkusenosti jsou neprenositelne. A to ze by Dimitrov pak po par letech 'do tejdne visel' nic nemeni na tom ze se obhajil proti mnohem nepratelstejsimu rezimu nez je ten dnesni zde.

Jde spis o to, k jakemu 'soudci' se pan Michal dostane. To, ze ho prevedli misto pod ostravu do prahy, to trochu smrdi...

333780

14.01.2015 16:02

Podivná obálka časopisu Economist

RE: vyklad kresby na obalce je vcelku zmateny

78.?.?.?

Spojujete dohromady dve odlisne veci. Takhle to nefunguje, je samozrejme velky rozdil mezi "myslet na zlo", nebo dokonce "myslet zle" a "byt si vedom zla". To posledni je nutne, k tomu aby clovek aktivne mohl podporovat dobro, to predtim je to cemu bychom se meli vyhnout nebot to vede k podpore zla, treba i primo, na esotericke urovni.

A nejake slunickareni a tvareni se ze se nic nedeje, to je samozrejme take spatne, o tom se nikdo nehada, je to znak dusevni nevyspelosti a osobni infantilizace (pokus o regresi, navrat do luna, freudovsky receno).

325139

01.12.2014 21:28

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: Moje zkušenost

78.?.?.?

No tak tohle mi prijde jen jako trapna subjektivni kauzistika. Nekdo neco nekdy (pred ~30 lety) videl, a neco videl vcera a prezentuje to tu jako kdyby slo o stejny typ staveb, ve stejnou dobu, o typicke pripady, o obecne vlastnosti.

Ja zas videl film jak se v 50.letech stavel Varsavsky "palac kultury a vedy" a technika byla na tu dobu a podminky prisla velmi pokrocila (zadne tahani betonu po koleckach... ono by to pri objemu stavby ani neslo, ze..) Ale na rozdil od vas to tu nespamuju prispevky abych dokazoval nadrazenost sovestkeho vedeni ci polaku na cechy ci nejakou podobnou ucelovou pitomost.

A v organizaci zalozene na planovanem hospodarstvi problem opravdu nebyl (co myslite, jakym zpusobem pracuje organizace takoveho nadnarodniho podniku, vzoru dneska? Myslite ze tam kazdou blbost resi nejaky vnitrni "volny trh" a ze si zamestnanci, business unity a branche nejak navzajem konkuruji?).

Problem byl spis v tom ze teoreticky optimalni system byl narusen zamerne - jednak na nevyssi urovni (zradci co diky principum tehdejsiho systemu si menohli urvat velky majetek chteli lidem znechutit socialismus aby jim nevadil prechod ke kapitalismu (a taky si to ti blbci pak "sami" vycinkali). Na nizsi urocni pak plosne rozkradani, opet tezko postihnutelne hlavne krytim ze shora (neslo si jit stezovat "o patro vys", protoze tam to bylo typicke jeste horsi, takze poctivci radsi drzeli hubu a krok).

Ale i tak to bylo celkove efektivnejsi nez dnes (srovnejme vystavbu bytu, infrastruktury, prumyslovych celku tehdy a dnes)
A to mame vyhodu naskoku techologickeho vyvoje.

Nakonec, ty chyby co byly tehdy jsou dnes stale, ale jeste horsi, a jako vsechno vic koncentrovane k tem co uchvatili nejvic moci (penez, vyrobnich prostredku) a medilani proaganda narozdil od te minule meni celkove povedomi moralky a etiky tak, aby to lidem nevadilo, a naopak se s tim ztotoznovali (prave zde diskutovana "konkurenceschopnost", vyhrat za kazdou cenu, hodnota osobnosti definovana tim co si kdo nahrabe, a vyzdvihovani tech nejhorsich lidskych vlastnosti jakozto prikladu vhodneho k nasledovani)


Jinak ohledne "znicil zdravi martin Bares", co by za to dneska lidi dali, kdyby po trech letech driny bylo na 1+1...

322461

20.06.2014 14:25

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Tak se s ním domluvte jinde!

jansmith1984 78.?.?.?

VIZ:
>Příspěvek zrušen. Mimo mísu, navíc zaplevelen nic neříkajícím obrázkem. Editor

Nejen MoU, ale i Jendasmithů se dostal na index Pravdy a lásky (málo se podbízeli?) a světe div se, indexu Pravdy a Lásky nikoli mainstreamových presstitutů a mainstreamových editorů, ale oba se dostali na index editora tzv. nezávislého webzinu (p.Stwory).


Dobrá... JendaSmith1984 to vyřešil tak, že svou mnohaletou podporu Zvědavce skončil. Jeho čas je příliš drahý, aby se podbízel a tyto řádky jsou snahou o last comment, který editor s největší prevděpodobností stejně opět vymaže...[smích]

JanSmith svůj krok vysvětil mimo jiné v příspěvku v debatě
Irák: Největší ropná loupež v historii?
a jedinou reakcí editora bylo:
>Příspěvek opět zrušen pro rozvláčnost a off topic plkání.


Editor se svým přístupem postupně zařadil mezi pokrytce (které svými i převzatými články na Zvědavci paradoxně tak rád pranýřuje...[smích] ), ale dokonce nemá ani dost odvahy a páteře na to, aby námitky vůči svému nefér jednání nechal posoudit v diskuzi ostatními.

Kamarádu Mou fandím, je to jeden z těch zvědavčích přispívatelů, kteří dávaji diskuzi na Zvědavci smysl (a přidanou hodnotu) a fakt, že je Moudrostrak u editora v nemilosti (vysvětlovanou zástupnými a úsměvnými důvody) o NĚČEM bohužel VYPOVÍDÁ...


A Peace s editorem, který takto vede webzin (webzin který se tváří jako nezávislý a měl by pomáhat lidem otevírat oči), který je ve skutečnosti koulí na noze svého tvůrce, s cílem (skrze odlišení se od kosher mainstreamu prostřednictvím příchozích) získat velmi pravděpodobně opět jen zdroj k přivýdělku...

jansmith[smích]

312001

06.06.2014 23:21

Happening za práva zvířat v Jihlavě

TOP09 a Lidovci ...

Kiviss 78.?.?.?

... stačí si poslechnout českou svoloč. Mají plnou hubu "komunistů" a intervence v r. 1968, ale invazní jednotky by dnes do země pozvali. Bez ohledu na příslušnost.

311178

28.05.2014 23:06

Proč jsem byl nucen uzavřít Lavabit

"... vždy měla sloužit" ?

Kiviss 78.?.?.?

... NIKDY nesloužila a sloužit nebude.
Dokud lidé nepřekonají svou lenost, hloupost a zbabělost.

310769

02.04.2014 18:36

Úvaha: Společný jmenovatel reakcí Evropy a USA na Rusko a Putina

RE: No, ano.

jansmith1984 78.?.?.?

Jak údajně říkával Švejk, pánové a kamarádi hestroji a Ponkráci, To chce klid.......[smích]


Pro p.Ponkráce:

Nevšiml jsem si, že bych spoludiskutéra nějak očerňoval a jeho myšlenky potlačoval. Pouze jsem mu na příkladech ukázal, že jeho názor na Babiše může být zkreslený, vyfabrikovaný mediálními presstituty ochotných a pokud s nimi konvenuje i nejlepší ministr financí ve Vesmíru (a zbytek zprofanované Topky a ODS), tak už v podstatě není o čem hovořit....[velký smích] ......

A 4 Dodody? Pokud platí první (viz. odstavec výše), tak platí také druhé, totiž že jsem žádné zvláštní domněnky nepřednesl. NAOPAK před nimi VARUJI a jako BONUS přidal i odkaz na NĚCO, co většinový občan (přesvědčen o své jediné pravdě - ostatně podobně jako západ a USrael ve věci Ukrajiny a Putina) neviděl ani z rychlíku.


Pro hestroje:

>Jakmile ta svině stbácká Babiš.....................

Takže Dohoda první a druhá: Nehřešte slovem / Neberte si nic osobně.

Máš nejvyšší čas začít Dohody studovat, kamaráde.....[smích]

A jestli šly ceny kukuřice nahoru nebo dolů, tak na to ti neodpovím, za to vím, že před pár lety stál litr nafty 15Kč a před tím 8. I za to může čert s rohama Babiš?


Před unáhlenými soudy si raději počkejme, co se bude dít po časech Kalouskovy devastace s českou ekonomikou a státní pokladnou v budoucnu a pak se uvidí.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

307784

16.12.2013 07:23

Havloidé útočí i na Ukrajině

výsměch

78.?.?.?

"Moc mi to připomínalo situaci u nás, řekněme v listopadu, v prosinci 1989. "

oni už jsou normálně tak nestydatí že nejen že se veřejně tahaj s kurvama, ale ještě nám do očí říkaj pravdu...

300800

16.12.2013 07:19

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Co je spojuje

78.?.?.?

chtělo by to vést si seznam, aby se pak na ně při opravdové revoluci nezapomělo...

300799

26.11.2013 18:21

Oligarchie versus planeta Země

RE: Klaatu a profesor..

Manuell 78.?.?.?

Veš v kožichu a jak se jí daří. Když už jsme u těch filmů, katastrof a loutkovodičů, pak nabízím pro totální otrávení dnešního večera ještě tento LINK: http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=320374&sId=&mId=

299915

27.04.2013 09:00

Hitler vyhrál válku

RE: Lepší pohled na souvislosti?

jansmith1984 78.?.?.?

Hezky napsané, udo1, kamaráde... Zvláště ta poznámka na závěr ... díky.... To se nebude místním mtkáčkům líbit..[velký smích]

jansmith[smích]

288918

28.11.2012 19:40

Smrt Západu a úpadek Východu

RE: http://www.mysteriumzla.sk/temne_bytosti.html

MoUdrostrak 78.?.?.?

Marťasi, bohužel nemohu souhlasit! Naprostá většina Emeričanů jsou jednoduší dobrosrdeční nevzdělanci[pláč] Necestují, nečtou a nezamýšlí se. Jsou stádem, které kopíruje bezmyšlenkovitě stereotypy co vidí okolo sebe! To, že je v Emerice tolik náboženství vedle sebe nic neznamená.

Inovace ve vědě a technice VŽDY do Emeriky dosud přináší cizinci!!! A jejich příval (těch inovativních) v posledních dekádách slábne a namísto toho z Emeriky vědci a inovátoři prchají do EU, zlého Ruska, zlé Číny, ke zlým musulmanským Erebům - kamkoliv!

Emerika nemá na čem stavět. 98% emerických universit je pod úrovní učňáků ve vytunelovaném, upravicovaném a zbídačeném Česko/slovensku. Proto Emeričany válcují Číňané i Hispanos[pláč] Stačí se podívat na LehoŽumpu/Nezvědavce jaká je mrzká znalostní úroveň průměrného Emeričana či naturalisovaného immigranta!

279724

26.11.2012 21:45

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

Dobrý katolík 78.?.?.?

>Odpovězte si, proč je nedílnou součástí křesťanské Bible Starý zákon

Výborná otázka. Ovšem další vývody odpovídají "přání otcem myšlenky".

Jen v rychlosti. Odkud čerpáte? Z katolických pramenů? No vida. A co když ty "židi" jsou prostě jen výmysl katolíků, aby bylo koho v pravou chvíli lynčovat? Bez zlovolného skrytého nepřítele se říše formují těžko.

>Takže nastoupilo křesťanství, další "stvořená boží filosofie" a jeho úkolem bylo zničit původní rodovou správu společenství

Aha. A Řím tyto kroky před křesťanstvím neprováděl? Podporoval původní rodové civilizace, nebo je snad vyhlazoval a nahrazoval svým zřízením?

>(odtud také pochází onen tisíciletý odpor k židům)

Tohle je vaše dedukce, která je ovšem zcela postavená na vodě. Víte, milá Lin, kolik "hezkých" věcí o židech řekli různí papežové? O židech do té doby nikdo nic ani nevěděl.

> A jak se dopídil i D.Solis, 1.sv.válka měla za úkol definitivně odstranit "staré", leč pevné monarchie,

Které se obvykle snažily seč mohly, aby se vymanily z vlivu Vatikánu.

No, je vidět, že přemýšlíte, ovšem občas si musíte vypomáhat katolickými pohádkami, což je celá zachovalá "historie". Nevadí. Ono se to poddá, až si uvědomíte ty "historické zdroje". Již delší dobu si všímám toho, že jedete dobře zaháknutá v tomhle systému, který dobře znáte a který se vám zřejmě protiví. To vám ovšem nebrání v tom, používat jeho data a z nich si pak vytvářet "vlastní" teorie. Chlapi za oponou si mohou mnout ruce, jak se jim jejich dílo podařilo. Je škoda, že nedohlédnete dál.

279616

11.11.2012 02:35

Jak na ně

RE: takto -

robob 78.?.?.?

Já myslím že mazat smrduté příspěvky, trolly apod. je chválihodná činnost, a měla by se provádět. Ale určitě by bylo lepší smazat vše včetně reakcí (byť dobře míněných) aby pak později příchozí nebyli zbytečně zvědaví [smích]
A nebo ještě lépe, tyto závadné příspěvky a reakce nemazat ale přesunout někam do 'chlívku' kde by si je zájemci mohli na vlastní nebezpečí přečíst (ale už by na ně nešlo reagovat a reakce na ně umístěné později do hlavní diskuse by se už bez milosti mazaly.

278874

28.08.2012 18:07

Ještě k pochodu bukvic

Ti, co uvěří, procitnou, ti co neuvěří, zemřou strašlivou smrtí

Petr Křivý 78.?.?.?

Přeji hezký a požehnaný den všem,

vážený pane anonyme, nenechte se otrávit zdejšími heretiky a barbary. Samozřejmě, že neposkvrněné početí, kdy Bůh navštívil panenku Marii je svatá pravda. Jsou na to i důkazy. Stačí si přečíst Bibli, knihu ze všech nejsvatější. Bible je obecně považována za cenný zdroj historických faktů.

Jak by mohla být panenka Marie pannou, kdyby to nebyla pravda? Již dva tisíce let se říká panna Marie. Je možné, aby lež vydržela tak dlouho? Panna Marie nám dala našeho spasitele, který ačkoliv Žid, který přišel výhradně za Židy, nakonec přinesl možnost zachránit se z plamenů pekelných i křesťanům. Neboť KAŽDÝ, kdo nepřijme našeho pána, bude uvržen do věčného zatracení, jak si můžeme přečíst v NZ.

Co se týká žen a jejich postavení v Bibli. Můžeme citovat:
Ženě řekl: „Velice rozmnožím tvé trápení i bolesti těhotenství, syny budeš rodit v utrpení, budeš dychtit po svém muži, ale on nad tebou bude vládnout.“(Genesis 3:16-17)

Takže je zřejmé, že žena je podřízena muži, neboť tak si přál Hospodin, židovský Bůh, ještě předtím, než se stal Bohem křesťanským, neboť se mu Židé již zprotivili honbou za zlatým teletem.

Ovšem můžeme pokračovat dále:
Lepší je špatnost muže než dobrota ženy, je to žena, kdo přivádí do hanby a zneuctění. (Sírachovec 42:9-14)

Muž si nemá zahalovat hlavu, protože je obrazem a odleskem slávy Boží, kdežto žena je odleskem slávy mužovy. (Korintským 11:7-10)

Žena ať přijímá poučení mlčky s veškerou podřízeností. Učit ženě nedovoluji. Žena nemá mít moc nad mužem, nýbrž má se nechat vést. (1.Timoteovi 2:11-14)

Ženy nechť ve shromáždění mlčí. Nedovoluje se jim, aby mluvily; mají se podřizovat, jak to říká i Zákon. Chtějí-li se o něčem poučit, ať se doma zeptají svých mužů; ženě se nesluší mluvit ve shromáždění. (Korintským 14:34-35)

Když má žena výtok, totiž svůj pravidelný krvavý výtok, bude v období svého krvácení nečistá sedm dní. Každý, kdo by se jí dotkl, bude nečistý až do večera.(Leviticus 15:19-22)

Když někdo prodá svou dceru za otrokyni, nebude s ní nakládáno jako s jinými otroky.(Exodus 22: 7-11)

Vybral jsem jen citáty na které jsem si teď v rychlosti vzpomněl, ale myslím, že je naprosto zřejmé, že žena je muži podřízena, i když je pravda, že po dlouhém rozjímání křesťanští myslitelé nakonec rozhodli, že žena není zvíře, ale že má také duši, jako muž.

A co se týká katolické církve, i tak velcí mužové, jako byl pan Hitler, nemohli popřít její kvality: “Až dosud neexistovalo na zemi nic velkolepějšího, než je hierarchická organizace katolické církve. Hodně jsem z této organizace převedl do své vlastní strany.”

S úctou
Petr Křivý

274012

Celé dnešní USA jsou vlastně takové jedno velké kosovo...

273936

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?