Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Belphegor, Dekra, jh111, Tak je to.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.05.2014 02:57

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

Trefne

185.?.?.?

Proc by meli mit svoji stranu, kdyz pres banky ridi vsechny?

K tomu Kellerovi, prekvapeni to bylo pro nej samotneho. Jak sam rekl, prijal kandidatku pouze proto, aby si "neco overil".
Hesla patri CSSD, tvar je vsunuta. On neni typ cloveka, co by nekdy rikal "prinesu vam zazraky".

Jsem si jist jednim. Je jediny, ktery z kandidatu je schopen rict vse, co v EP podchyti a pokud to bude neunosne, jediny, kdo vstane od stolu a poda demisi.
Samozrejme dejiny prokazaly, ze nic neni nemozne, ovsem je si vedom, ze bude naramne spiclovan (oproti ostatnim) a v pripade sebemensiho moralniho zavahani by jako sociolog skoncil.
Koncilo by vse, co kdy napsal (tech knih neni malo a presne dokladaji smerovani zapadu, nejen), znehodnoceny by byly vsechny prednasky, vse proti cemu kdy sel. A samozrejme, diskreditovan by byl samozrejme jako profesor, jak ve Francii, tak u nas.

Vsichni si muzou dovolit kompromisi, krome nej. A verim, ze by klidne sel i proti CSSD, ktera je nejednotna, jak nikdy predtim, hlavne tedy diky Ukrajine. A uprime, jiz hodne dlohou je na odpis.

Nepohybuje se mezi lobisty, mezi podnikateli, elitou. Neni nikomu zavazan, neni zavisly na vysce dani. A neni v politice 20 let... Pohybuje se mezi levicovou intelektualni casti, ktera podrazy neodpousti (to CSSD tak nejak nepochopila, ale na druhou stranu, musi se nejak lisit od KSCM, tak ji alespon potichu krade jeden napad za druhym...)To se temer o nikom z ostatnich rict neda.

S ostatnim souhlasim. Ja jsem rekl, ze dam hlas tomu, kdo jasne rekne, konec EU a bude mit realni vize pro dalsi vyvoj. Ani jedna strana. Presne se shoduji s VS, projizdel jsem si programy pomerne dlouho, jsou tam pouze tlachy o zmenach a body ktere jsou uvedeny v clanku.
Opet se tedy chteji vsichni reformovat, menit, zakazovat a povolovat. Ale hlavne at kola jedou dal. Jsou to vsichni, az na Konecnou, lide, kterym jde bud o vlastni zajmy (bylo to mozne vycist prave z tech bodu, ktere jim nevoni), nebo pouze karieriste.
A vyuzili kazde tema, napravo-nalevo, ktere se lidem nelibi. Hlavne se zalibit. Obecne, nemusim politiky, kteri se opakuji po nalade obyvatel. Lide broji proti cikanum, za 3 dny politici pisou o tom samem. Exekutori radi, politici se ozvnou az kdyz se cislo exekuci rocne blizi k milionu. A mluvi, mluvi, bez uprav zakonu (nebo jen naoko), narod to tesi, ale v realu se nic nedeje.
Politik by mel byt alespon ve sve odbornosti vizionar. Prevence je vzdy lepsi nez haseni pozaru.

310371

28.05.2014 13:09

Proč jsem byl nucen uzavřít Lavabit

Zisťujem to z každej strany

Tak je to 185.?.?.?

za Husákovho totáča bolo pre väčšinu ľudí viac slobody než je dnes, keď ste práve neboli rýpalom, alebo nenatrafili na úplného idiota. Dnes nás naženú bojovať na Ukrajinu, alebo humanitárne vybombardujú - a ešte budeme musieť byť vďační...ako inak - znova osloboditeľom.

310756

18.06.2014 11:16

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

Je úplně jak se člověk do té situace dostal

Dekra 185.?.?.?

důležité je, aby mu systém umožnil vrátit se zpět. To podle těch příběhů dnes není možné a těch případů už je tolik, že se opravdu ČR řadí k extrémistické banánové republice, kde vládne mafie a ne vláda.

311838

18.06.2014 15:35

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Je úplně jak se člověk do té situace dostal

185.?.?.?

Opravdu šílený svět. I pro zdravého šílený. Vysoké daně, samé poplatky, opravdu je těžké nezapomenout i pro toho kdo si dává opravdu pozor. Hodně lidí to opravdu vzdá a skočí pod vlak. Jen se pořád divím, že ještě nikdo nevzal třeba kalouska a jemu podobné sebou. Jsme zvlášní národ. Necháme se obíjet a nebráníme se. Tohle nám způsobili ti, které volíme a co uděláme v příštích volbách ? No zvolíme se je znova. Jak tady už někdo psal, příští revoluce už bude vyřizování účtů a to i s takovými ksindly ouřednickými,se kterými jste se setkal.
Teď čtu knihu "mnich který prodal své ferrari" a hodně přemýšlím co se životem. Všem pomoct nemůžeme, ale někomu ano. Já zkouším dělat to naplno, setkání například s naším systémem zdravotnictví, které odmítá platit to co je např. v Německu standartem, bere dech.

311847

20.06.2014 07:17

Jak zlikvidovat živnostníka

chce to změnit systém

Belphegor 185.?.?.?

Česká republika se prostě za poslední roky stala mafiánským rájem, kde to má obyčejný člověk opravdu složité. O podnikání ani nemluvě. Za to, že se např. musí platit DPH z nezaplacených faktur, nemůže žádný úředník, ale přímo ti nejvyšší představitelé státu. Tady konkrétně ta největší svině, která tady za poslední roky řádila = kalousek !!!

Ústava ČR jasně říká, že lid je zdrojem veškeré státní moci a když ti zástupci moci, kterou jsme jim my lid dali, nefungují ve prospěch občana, tak je třeba donutit je a to I SILOU !!!

311968

10.02.2015 11:23

A s nimi přišlo peklo…

RE: Majdan v barvě khaki

jh111 185.?.?.?

Reakce anonymnímu pisateli příspěvku 326617
Nereagujete na článek ani na příspěvek informační hodnota 0.
Je to systém Trollova jeskyně, kdy zatáhnete čtenáře do své jeskyně a strašíte čerty na zdi, které jste sám nakreslil.

Reakce Martenovi264 vycházíte z premisy, že zbankrotovanou zemi, musí někdo živit. Ale když jsou všichni švorcáci?

Jedná se o boj dvou skoro ruských etnik, nezapomínejme. Ti dokáží přežít ve sklepě v zimě bez světla, elektriky někdy i vody.
Nejdůležitější je boj za ideály.
Ideály Ruska jsou zřejmé boj proti fašistům.
Ideály Ukrajiny?
Boj proti oligarchům, za Ukrajinu za lepší život.
Bohužel si neuvědomují jak lehce jsou zmanipulovatelní.

326730

07.03.2015 01:05

Úskalí v problematice povinného očkování

Zvědavec jo to je balzám na nervy... neplacená reklama

jh111 185.?.?.?

Člověk ulopocený každodenními problémy,
vytočený nevyvážeností TV zpravodajství
přemýšlející nad tím jak se v našich krajích
ujme válečná propaganda,
jestli se vzbudí mlčící většina?
Nalezne oázu klidu a relaxaci na Zvědavci.
Děkuji za uvážlivý výběr témat článků.
To co je nám nyní potřeba je právě relaxace.

328542

A co po tom?
Pořád se jede podle plánu.
viz. Jitro kouzelníků.
„Nejde vůbec o potlačení nerovnosti mezi lidmi, ale naopak o její znásobení a o to, aby se z ní stal zákon chráněný nepřekročitelnými hradbami,“ říká Hitler... „Jak bude vypadat budoucí společenský řád? Kamarádi, řeknu vám to: bude v něm třída pánů, bude v něm dav různých členů strany hierarchicky utříděný, bude v něm veliká masa anonymů, kolektiv sloužících, navěky podřízených a ještě pod nimi třída ovládnutých cizinců, moderních otroků. A nad tím vším nová vysoká šlechta, o níž nemohu mluvit... Ale o těchto plánech nesmějí nic vědět prostí bojující.“

335332

A co po tom?
Viz. Jitro kouzelníků

Svět je hmota, jež se dá přeměňovat, aby se z ní uvolnila energie soustředěná kouzelníky, psychická energie schopná přilákat Mocnosti z Vnějšku, Neznámé Nadřazence, Pány Vesmíru. Činnost Černého řádu neodpovídá žádné politické nebo vojenské nutnosti, ale nutnosti magické. Koncentrační tábory vznikají ze zasvětitelské magie, jsou symbolickým aktem, jakousi maketou. Všechny národy budou vyrvány ze svých kořenů, proměněny v obrovský dav nomádů, v hrubou hmotu, s níž bude možno libovolně nakládat a z níž vzejde květ, člověk, který je ve styku s bohy. Je to model planety naruby (jako říkával Barbey d‘Aurevilly, že peklo je nebe naruby), planety, jež se stala magickou rolí přeorávanou Černým řádem.

335333

A co po tom?
viz. Jitro kouzelníků
„Prozradím vám jedno tajemství,“ řekl Hitler Rauschningovi, „zakládám řád.“ A vyvolává před ním hrady, kde se bude konat první zasvěcení. A dodává: „Odtamtud vzejde druhý stupeň člověka, jenž bude mírou a středem světa, člověka-boha. Člověk-bůh, nádherné ztělesnění Bytí, bude jakoby obrazem kultu... Ale jsou stupně, o nichž mi není dovoleno mluvit...“

335334

A co po tom?
Viz. Jitro kouzelníků
„Vy o mně nic nevíte, moji kamarádi ze strany nemají nejmenší představu o snech, kterými jsem posedlý, a o obrovité budově, jejíž základy budou alespoň položeny, až zemřu... Dochází k rozhodujícímu obratu světa. Ocitáme se na stěžejním bodě časů... Dojde k rozvratu planety, který vy nezasvěcenci nemůžete chápat... To, co se děje, je něco více než nástup nového náboženství...“

„Národní myšlenky,“ říká sám, „jsem musel použít z důvodů oportunity, ale věděl jsem už, že může mít jen zatímní hodnotu... Přijde den, kdy nezbude mnoho, ani u nás v Německu, z toho, čemu se říká nacionalismus. Na světě zavládne všesvětové bratrství pánů a vládců.“ Politika je jenom vnějším projevem, praktickou a okamžitou aplikací náboženské vize zákonů života vládnoucích zemi i vesmíru. Lidstvo má před sebou úděl, který nemohou pochopit obyčejní lidé, neboť by nedokázali snést tuto vizi. To je vyhrazeno jen několika zasvěcencům. „Politika,“ říká ještě Hitler, „je jen praktickou podobou a zlomkem tohoto osudu.“ Je to vnější část doktríny s jejími bojovými hesly, společenskými fakty, válkami. Ale doktrína má svůj esoterismus.

335335

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 883,66 Kč
1 unce stříbra
521,24 Kč
Bitcoin
421 938,50 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?