Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 54 příspěveků, 1 jméno: Definitíva.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.03.2014 08:15

Juvenilní justice v Norsku

Zaručene neslobodná spoločnosť.

Definitíva 95.?.?.?

Otrokárske Nórsko, ľudia sa stali otrokmi vlastného režimu. Slobodná vôľa a sloboda konania neexistuje. Patent na rozum má štát. Genetiku neprevychováte, genetiku môžete len selektovať.

307232

23.03.2014 08:29

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Jediný člověk, který hájil tradiční hodnoty jako rodina, pravda, morálka

Definitíva 95.?.?.?

Ťažký alkoholik Havel sám povedal: bol som použitý! Česi sú schizofrenici, nevedia sa rozhodnúť pre civilizačné hodnoty. Slovania a Rusi ich strašia a anglosaso židia ich priťahujú až tak, že sa nechávajú podplácať od EÚ. Namiesto toho, aby sa postavili na svoje nohy, použili vlastný rozum a urobili si doma poriadok, bez EÚ a USA. Česi majú k tomu bližšie ako Sloveni... od slova Slovensko.

Česi, máte veľa významných jedincov, ktorí prešťali anglosaso židov, jeden z nich sa volá Baťa a vybudoval Zlín, Svit... a dodnes v myslení ľudí v tomto regióne pretrvávajú Baťove hodnoty.

307233

22.04.2014 20:58

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Nenávisť proti Rusom.

Definitíva 95.?.?.?

Nenávisť je všeobecne primitívne dedičstvo nášho vývoja. Pragmatizmus a Zdravomyslie, zdravý sedliacky rozum podložený vedou, skúsenosťou a vzdelaním je o schopnosti prežiť.

Komunizmus a socializmus bol vypracovaný židmi na objednávku židov, Marx, Lenin,dejiny evidujú socialistické idei už u Adama Weishaupta, Rothschildovho ideológa. Židia všeobecne vynikajú abstraktným myslením.

Židoboľševická VOSR v Rusku bol puč platený USA súkromnými osobami za podpory štátov. Realizátori boli Lenin, Trocký a spol., židia tvorili väčšinu /až 80%/ vo vrcholových politických a štátnych orgánoch. Židia rituálne, podľa pravidiel platných v Chazarskej ríši, zavraždili prozápadne orientovaného cára a jeho rodinu, /dynastia Romanovcov sa k moci dostala za zvláštnych okolností, ktoré dodnes nie sú politicky korektné/, ďalej zaviedli v Rusku socializmus. Dve svetové vojny boli vyvolané západom a spolu s Židoboľševickou VOSR znamenali genocídu Ruského národa. Cár Romanov odmietol na konferencii vo Viedni Rothschildov návrh na centrálnu banku v Rusku.

My sme trpeli komunizmom a socializmom, ale Slovania, ani Rusi si ho nevymysleli a väčšina populácie ho odmietala. Nenávisť proti Rusom je teda iracionálna. Naopak Putinova politika je politikou ochrany slovanských hodnôt, mieru, humanity, rodiny ako základu spoločnosti, odmietania otroctva fyzického aj duchovného zavedeného súkromnými korporáciami.

Židovskú vládu v Rusku nakrátko prerušil maršal Žukov, keď vojensky dokázal obsadiť sídlo Beriju, zatknúť ho a zneškodniť Berijovu súkromnú armádu. Stalin nebol pôvodca čistiek, Stalin bol vykonávateľ vôle duchovného vodcu chazarov v Rusku, málo známeho Kaganoviča, ten bol odstavený od moci a zomrel nenápadne v ústraní. V Chazarskej ríši existovalo dvojvládie, duchovný a ideový vodca Kagan a jeho pobočník pre veci svetské. Tento model zaviedli Chazari aj v Rusku, Kaganovič a jeho ochranka Berija a pobočník Stalin pre veci svetské. Stalin sa židom vzoprel a zomrel neprirodzenou smrťou.

Udalosti na Ukrajine veľmi pripomínajú Židoboľševickú VOSR, len sa ich sa nepodarilo dotiahnuť mocensky dokonca, ale nenávisť a militarizmus Jacenjuka a jeho bandy je zrejmá, tak isto aj ich neschopnosť vládnuť. Meno USA politika Kagana s vládcom kaganom v kaganáte Chazarská ríša nie je čiste náhodné. Kto sa volá Kohn, Kuhn, Kohen, Cohen a pod. tak ten má predkov vystopovateľných až po Abraháma.

Slovania nie sú pomstychtivý, len sú dôverčivý a málo informovaní. Za to Rusi bojujú svoju tisícročnú vojnu a ide im o prežitie národa ako takého, alebo o jeho vymazanie z mapy. A my ostatní Slovania, politicky korektní a nevedomí si svojich vlastných dejín /Oskar Cvengrosch, Tajné dejiny Slovenska/, my, ktorí volíme za politikov análnych turistov, držme Rusom prsty, lebo s nimi zmiznú z povrchu Zeme aj biely ľudia, Slovania, ich kultúra, ktorej nositeľmi sú aj Škandinávci, časť Nemco...

Automaticky kráceno

308853

22.04.2014 21:00

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.

Definitíva 95.?.?.?

my, ktorí volíme za politikov análnych turistov, držme Rusom prsty, lebo s nimi zmiznú z povrchu Zeme aj biely ľudia, Slovania, ich kultúra, ktorej nositeľmi sú aj Škandinávci, časť Nemcov, Rakúšanov, Talianov a ďalších, lebo Slovania sú pôvodnými obyvateľmi Euroázie. Je to vojna na život a na smrť.

308854

23.04.2014 11:30

Čtvrtá politická teorie

Vždy len ideológie.

Definitíva 95.?.?.?

Politické teórie sú ideológie, niekto ich musel vypracovať a ten niekto musel byť niekým platený, ako napr. teória komunizmu a socializmu.

Ideológie slúžia na ovládanie más ľudí. Dialo sa to pred 10000 tisíc rokmi a deje sa to dodnes, robili a robia to aj všetky náboženstvá, inak aj sekty.

Článok zavádza ducha človeka od Zdravomyslia, zdravého sedliackeho rozumu, založenom na faktoch, vede, skúsenostiach, rozvoji duchovných schopností človeka, rozvoji spoločnosti, zavádza do siete teórií nedokázaných a nedokázateľných.

Človeku je geneticky vlastné, že verí a žiaľ verí bez dôkazov a skúseností a to je koniec civilizácie. Ľudstvo nemôže fungovať na tom, že niekto vymyslí teóriu a presvedčí masy, aby tejto teórii verili a že čas ukáže. Ukáže, žiaľ až o sto rokov a žiaľ aj stovky miliónov obetí, životov a zmarených ľudských osudov.

Všetky tie teórie sú asi tak potrebné a užitočné pre ľudstvo, ako kresťanstvo v stredoveku, ktoré sa transformovalo do genocídy Slovanov.

Autor ako verejne prospešný pracovník by mohol by pre ľudstvo viac užitočný ako teoretik vládnucej moci.

308879

03.05.2014 13:48

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Definitíva 95.?.?.?

Bola to Židoboľševická VOSR, židia - chazari ovládli Rusko a ZSSR až do nástupu Putina, vládu židov v Rusku krátko prerušil až maršal Žukov, zbavil moci Kaganoviča, ideového vodcu ZSSR a Beriju, vykonávateľa židovskej politiky. Kaganoviča nikdy nebolo vidno, bol šedou eminenciou politiky, dejiny o ňom mlčia, deti v škole hlúpnu. Kagan bol ideový vodca Chazarskej ríše, vražda Romanovcov bola rituálna chazarská vražda, ukončenie vlády jednej dynastie.

Rusi nie sú menejcenný národ, slovenčina má dodnes veľa spoločných slov s ruštinou. Všetci sme rovnakej genetiky, rovnako múdri aj hlúpi a rovnako slúžime cudziemu pánovi. Sme Slovania, boli sme porazení kresťanstvom, lebo sme boli nejednotní. Prvé čo USA po 1989 urobili, rozdelili jednotu ČSFR, Juhoslávie... postavili proti sebe Slovanov. Pritom komunizmus je židovská agenda, vymysleli ju a uviedli do života v Rusku. Vývoj Slovanov bol zastavený na sto rokov. Prezidenti od Brežneva až po Jelcyna boli bábkami USA, plnili želania chazarskej loby.

Chcete poznať pravú tvár USA? tábory FEMA, nárast nezamestnanosti, najviac väzňov na 1000 obyvateľov, vyše 50% rodín závislých od štátnych sociálnych dávok, USA sú zdrojom všetkých svetových konfliktov a vojen, včítane Židoboľševickej VOSR, oboch sv. vojen, Arabskej jari...USA od čias Kenedyho systematicky demontujú demokraciu vybudovanú na genocíde Indiánov. Sú skrachovanou ekonomikou, Rusi tlačia rubeľ s obsahom zlata, mena krytá zlatom, BRICS a Saudi obchodujú s Ruskom mimo USD, krach USA je otázkou mesiacov. USA ovláda niekoľko rodín, ktorí sú vlastníkmi FEDu. Niekoľko rodín a celý svet sa ich bojí.

Poslednou šancou USA je vojna medzi Ruskom a EÚ na Ukrajine, ekonomicky zničiť EÚ aj Rusko, aby mohli obnoviť svoju ekonomickú moc, tak ako po 2.sv.vojne. Pôžička od MMF pre Ukrajinu je podmienená potlačením pro ruských povstalcov, USA tlačí svet do vojny za každú cenu! Bratia Češi, ste v r.ti, ale ešte môžete vyliezť, zajtra však môže byť neskoro, budete zakapanejší ako bratia Slováci.

Slovania všeobecne sú kolonizovaní a zotročení od EÚ a USA. Vývoj Slovanov tisíc rokov brzdilo vražedné a temné kresťanstvo, potom Židoboľševická VOSR a socializmus. Socializmus padol preto, až keď si to želali USA a nie občania, Slovania. Žili sme a žijeme v otroctve ducha a peňazí, hlúpi a nevzdelaní, ale za to lakomí a v konzumnej ideológii súkromných korporácií. Zlatá klietka zajtra zmizne a rozšírite rady trampov, ktorí dnes nedobrovoľne stanujú na okrajoch USA miest. Ani židia neverili, že ich v dobytčákoch vezú na smrť. Spomeňte si na mňa, ak budete s holou r...ou.

Odveká vojna civilizácií, Slovanov a anglosaso židov, pokračovanie vojny bohov, s tým rozdielom, že bohovia sa nezabíjali! Vid. Zecharia Sitchin.

309354

06.05.2014 20:37

Washington usiluje o zánik Ruska

Dejiny vládnutia vo svete.

Definitíva 95.?.?.?

Slovania a zvlášť Rusi, zažívajú 1000 ročnú genocídu. Aby sa z nej mohli dostať, musia sa dozvedieť pravdivé dejiny Slovanov a národov celého sveta. Zecharia Sitchin popisuje osídlenie Slnečnej sústavy existenciu bohov na Zemi, stvorenie človeka, odovzdanie vlády na Zemi človeku-žiaľ katastrofické, človek asi dostal do vienka všetky zlé vlastnosti bohov, až po vznik judaizmu. Tam sa začínajú novodobé dejiny, o ktorých je už viac informácií.

Judaizmus je najúspešnejšia stratégie prežitia skupiny ľudí, hovoria si židia, a stratégia prežitia im káže ovládnuť Zem na úkor všetkého živého, títo židia sú Chazari, úhlavní nepriatelia Rusov. Judaizmus má svoje odnože, islam a kresťanstvo, predstavujú protipóly tak ako kapitalizmus a socializmus. Základnou zásadou ovládnutia ľudí ne Zemi je, že dvaja musia proti sebe bojovať, zatiaľ či tretí tieto boje riadi, vyvážene podporuje obe bojujúce strany tak, aby dosiahol svoj cieľ a bohatne - rozumej získava moc.

Základy biblického konceptu vládnutia boli zrodené v Starovekom Egypte, bibliu písali ľudia, ktorí si uzurpovali práva bohov, biblia je o ovládnutí ducha človeka, o jeho poslušnosti, o jeho zotročení, človek sa narodí hriešny, bezbranné decko prechádza krstom, od narodenia je človek vinný, má pocit viny za niečo, je zaviazaný poslušnosťou niekomu. Pokiaľ vládli bohovia, tak človeku pomáhali. Odkedy vládnu uzurpátori božskej moci, kriminálne živly kabaly, úroku a úžery, tak ľudia trpia, nenávidia, lakomejú, zomierajú.

Islam má viac prejavov, Koránický je úhlavným nepriateľom judaizmu, lebo zakazuje úrok a úžeru, hlavné nástroje vlády judaistov nad svetom. Ostatné formy islamu sú extrémistické až po teroristický Wahábizmus Saudov , ktorí si USA a Saudi pestujú ako kvetinku na záhradke. Všetky formy islamu sú odtrhnuté od reality a preto neschopné rozvoja technickej civilizácie vo svojich krajinách.

Slovania žili pod tisícročnou feudálnou vládou kresťanov a socialistov-judaistov, preto Slovanský civilizačný pokrok mešká tisíc rokov.

Keď si pozrieme len krátke dejiny: dvojičky 9/11, Juhoslávia, Irak, Lýbia, Sýria, Irán, tak všade majú prsty USA, ktoré sú vazalom sioniostov. BIS, FED, MMF, OSN, NATO sú ich nástroje vládnutia. Ukrajina je priamo riadená CIA, ktorá si objednala do Ukrajiny súkromné vojenské oddiely, zabijakov a štváčov. USA dali Ukrajine podmienku, že pôžičku MMF, ktorá hodí Ukrajinu sto rokov dozadu, dostanú, len ak zlikvidujú "teroristov" na východe Ukrajiny. Putin popiera pomoc vojakov Ruska pre protipučistický východ. Terajšia vláda Ukrajiny sa dostala k moci pučom! Neboli to ani demokratické voľby, ani revolúcia, realite zodpovedá definícia protivládneho puču riadeného CIA. USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukr...

Automaticky kráceno

309765

06.05.2014 20:40

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.

Definitíva 95.?.?.?

USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukrajine proti Rusku a to prostredníctvom vojsk NATO, ! ktoré majú byť posilnené vojskami štátov EÚ!!. Vojna EÚ proti Rusku.

Celé dianie na Ukrajine si môžeme zhrnúť do spôsobu vládnutia judaistov, kde sa dvaja bijú, tam tretí-USA zvíťazí, naviac vojnou sa oslabia EÚ aj Rusko, Ukrajina bude spustošená, a USA voči EÚ a Rusku ekonomicky posilnia. Tak to bolo aj po 2. sv. vojne, keď USA aj Británia s Franúzmi podporovali aj Hitlera, aj Stalina, Británia ekonomicky tak utrpela, že USA nemali problém podvodom presadiť USD ako svetovú menu, libru hodili cez palubu, teda USA aj ekonomicky ovládli svet.

Pamätajte kresťania, ste služobníkmi Satana, slúžite svetovej moci, dvojičkám Úroku a Úžere a bolo o vás rozhodnuté v Starovekom Egypte. Biely človek má určené byť sluhom, veď niekto musí aj chleba napiecť, alebo zomrieť tak ako stovky miliónov Slovanov za posledných 1000 rokov, ktorí sa vzopreli kresťanstvu, Židoboľševickej VOSR v Rusku, socializnmu a komunizmu, ktorí vypracoval potomok dvoch rabínov, volal sa Marx.

Rusko je ríša odporu proti kabale, proti vláde úroku a úžery a podľa biblického konceptu vládnutia neposlušní musia zomrieť. Alebo definitívne očistiť svet od sociálnych parazitov vládnucich úrokom a úžerou. Slovan nie je kresťan, Slovan nemení názor, Slovan sa nedá podplatiť kabalou ako havlisti, Slovan alebo vyhrá, alebo bude zabitý. Slovania ako prapôvodní obyvatelia Euroázie od Škandinávie, cez Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Balkán, Irán a celej severnej Ázie, sa musia zjednotiť proti svojmu skutočnému nepriateľovi, nemusia bojovať, len sa nesmú nechať ovládnuť EÚ a USA, ktorí sú otrokmi kabaly, len musia žiť podľa Slovanských zásad zdravého rozumu, ktoré presadzuje Putin.

Rusko tlačí rubeľ krytý zlatom, BRICS, Rusko, Irán a Saudi začali obchodovať mimo svetovú menu USD a mimo BIS. Začína sa prudký ekonomický kolaps USA, stačí ak svet odmietne USA a kabala sa zrúti sama,. bez boja. Ak chcú USA prežiť, potrebujú !súrne! novú vojnu EÚ proti Rusku na Ukrajine.

Slováci, ignorujte voľby do EÚ, vaši vlastní politici vás zrádzajú a zotročujú, odmietnite podporu USA na vojne na Ukrajine, lebo tu nejde o Ukrajinu, tu ide aj našu ekonomickú budúcnosť, buď ako rovnocenný a suverénny štát v EÚ, alebo ako feudálny otrok EÚ zašliapnutý vojnovou čižmou USA. Ten otrok to je tichá genocída Slovanov, nebolí a máte plné žalúdky zdraviu škodlivých p-otravín. Ale byť zašliapnutým otrokom, to bolí aj po smrti.

309766

18.05.2014 09:47

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

Definitíva 95.?.?.?

Na NWOO.org je rozhovor so Seregejom Gavrilovom. Ten menuje Slovanské národy, priateľov. Menoval aj Čechov, bál som sa, že ich nespomenie. Ale nemenoval Poliakov a Rumunov.

310242

18.05.2014 10:15

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Energorubl je sice vynikající nápad

Definitíva 95.?.?.?

Ruskí oligarchovia, vlastenci-lakomci, môžu vymeniť dolár za rubeľ a dostať sa k svetovej moci a to je pre Slovanov odchovaných na židovskej náuke úroku a úžery a moci peňazí veľké lákadlo. Putin bude demokrat, svetová jednotka a bude podporovaný svetovou mocou ruských oligarchov.

310243

20.05.2014 14:06

Barroso z EU jmenoval Papademose řeckým premiérem v roce 2011

Moc zbavuje človeka zdravého rozumu.

Definitíva 95.?.?.?

To je aj prípad Barrosa, maoistu, ktorí teraz slúži fašistickej EÚ, ktorá zavádza feudálny koloniálny systém moci nad Slovanmi v Európe a to podľa príkazov svetovej moci, cirkvi, šľachty a kráľovských rodov, bankárov a spolupracujúcej mafie. Občan denne stráca časť svojej slobody a štát svoju moc posilňuje, až svoju moc začne otvorene zneužívať proti občanom, vid USA.

310346

26.05.2014 22:33

Mluvit o vlastnictví médií je antisemitské?

Hovorme fakty, pravdu.

Definitíva 95.?.?.?

Niekto si vymyslel -izmy. Najväčší myslitelia sú židia, Marx teoreticky vyrobil komunizmus a socializmus, Adam Weishaupt-ideológ Rothschilda založil iluminátsky spolok a zaoberal sa socializmom.
Keď myslitelia stratia argumenty a strácajú moc a vplyv nad svojimi ovečkami, ktoré pasú tisícročia podľa Biblického projektu, tak vtedy začnú používať -izmy na zablokovanie a rozklad mysle svojich súperov.
Hovoriť pravdu a poznať nefalšované dejiny, toto vzdelaný a Slovanské Zdravomyslie používajúci jedinec nikdy neuzná za antisemitizmus, prípadne iný -izmus.
Pre chazara, konvertitu na židovstvo, je klamstvo a podvod pracovná metóda na pasenie oviec. Sionizmus je najmilitantnejšia a najagresívnejšia ideológia sveta a žiaľ ovládla politiku v USA, to je realita.

Holokaust židov - chazarov za 2sv. vojny je dejinný fakt.

Žido - chazaro boľševická VOSR v Rusku, ktorá nastolila socialistickú diktatúru na Rusov a Slovanov, zničila ruskú inteligenciu, poľnohospodárstvo a priemyselnú výrobu, zastavila technický rozvoj Slovanov na sto rokov, až do nástupu Putina.

To neplatí o východnej EÚ, kde Slovania od diktatúry socializmu plynule prešli pod feudálnu koloniálnu politiku EÚ, ktorá u Slovanov zničila poľnohospodárstvo a domáci priemysel, podobnosť so Židoboľševikmi čiste náhodná, technický pokrok dovážame, doma sa pestovať nesmie.

Anglosaso židdovská genocída Slovanov, ktorá trvá už takmer tisíc rokov a dnes beží ako nenásilná genocída, je fakt.

O dejinách musíme hovoriť pravdu, aby ju poznali aj židia - chazari, rovnako aj mladí Nemci a Slovania a to preto, aby sa tieto zlé dejiny už nikdy neopakovali.

Ak si niekto myslí, že som rasita, antisemita..., tak mi môže fúkať do ri.. Názor, myslenie Slovana žiadny -izmus nemôže zmeniť, Slovana môžete iba zabiť. Zabitých bolo vyše sto miliónov Slovanov, sú zabíjaní aj dnes, a vždy sú základom bielej rasy. Lebo tu niekto pracuje na zotročení bielej rasy a vymyslel si na to Biblický projekt:
vyvolený židovský národ /aj keď to nie je národ/, vyvolený americký národ-Obama /je to národ?/,
kresťan musí židovi pomáhať vždy a všade, naopak to neplatí, Izrael má exkluzívnu zmluvu s EÚ=ako plnoprávny člen EÚ, naopak to zase neplatí,
kresťanská duša bude otrokom, alebo musí zomrieť
kresťan sa rodí hriešny, celý život sa musí modliť
kresťan musí poslúchať Pána svojho, ktorému je teda otrokom.

Už aby sa narodil nejaký velikán, napr. ako Arthur Koestler, Trinásty kmeň, aby napísal o tom, ako sa lož už tisíce rokov používa ako pracovná metóda na ovládnutie a zotročenie ľudí a náboženstvá slúžia ako ideológia vlády lži a podvodu. Pravdu o židoch píšu aj židia, jedinci, ale nemajú v moci masmédiá a ich hlas zaniká.

Poznajte pravdu o Slovanoch a hlásajte pravdu proti lži, tak ako to robí Putin. -izmy a ich autorov pošlite na smetisko ľudstva.

310714

06.06.2014 08:45

Aristokracie nebo demokracie?

Pacient je technokrat.

Definitíva 95.?.?.?

Utápame sa v definíciách, v čistých, perfektných definíciách pripomínajúcich kabalu a prestávame používať zdravý rozum.

Súčasná moc sveta používa voľby na presadenie svojich záujmov, sú to súkromné finančné korporácie, mafie, kráľovské a šľachtické rody,ktoré vládnu svetu. Občan volí z politickej kandidátky, na ktorú sa politici sami zapíšu. Občan dostáva účelovú ponuku kandidátov, ktorí zaručene budú plniť príkazy NWO, posledné voľby v ČR sú toho príkladom, voľby do EÚ Slovania odmietajú, nie sú motivovaní, neveria, že v EÚ sa dá presadiť záujem Slovanov.

Zvyšky zdravého Slovanského rozumu, ktoré odolali kabale a nie sú zaťažené teóriou a definíciou kážu:

Priame voľby z okresov do parlamentu, ľudí známych ako najschopnejší z najschopnejších, podľa výberu občanov a nie politických strán.

Referendum na všetky rozhodnutia parlamentu. V dnešnej dobe internetu to nie je technický problém, ale problém amorálnosti našej politiky. Tam kde elita stratila morálku, tam musí byť politik pod kontrolou občanov. Zrušiť imunitu poslancov, zaviesť trestnú zodpovednosť poslancov a politikov. Referendum je samo očisťovací proces politiky od skorumpovaných, amorálnych poslancov. Štatistiky presne ukážu prácu každého poslanca a občan rozhodne. Že sú občania sprostí? Aj debil si vie spočítať výplatu a poľa výplaty sa bude rozhodovať vo voľbách, čo je vždy lepšie, ako skorumpovaná politická elita.

Uzákoniť v ústave, že zhoršovanie života občanov je trestné: zadlžovanie štátu, strata štátnej suverenity, podriadenosť Bruselu pri ESM, zvyšovanie daní a poplatkov, dovoz falšovaných a chemicky ošetrených potravín, podpora korporácií na úkor domácich podnikateľov, strata výroby a pracovných miest v prospech korporácií. Zrušiť dotácie ako zdroj krádeží, korupcie a vydierania a znížiť dane. Strata osobných slobôd, očkovanie, nosenie zbraní...

Otvorene sa postaviť proti diktatúre EÚ a NWO-USA, ako zdroj všetkého zla na svete, naposledy Ukrajina. Presadzovať Európu suverénnych štátov, ktoré spolupracujú na zmluvnom základe a na princípe obojstrannej výhodnosti.

Politické kandidátky sú o desiatich sionostoch, dvoch cudzincoch a jednom Zemanovi, čo mi veľmi pripomína Židoboľševickú VOSR v Rusku a následný boľševický socializmus v réžii kabaly a nie komunistov! Od čias Vladimíra I., Romanovcov a kabalistických boľševických socialistov, až Putin ako prvý sa vzoprel cudzej diktatúre. Povedzte občanom pravdu, občan nie je sprostý, pochopí a podľa toho bude aj voliť. Biblický projekt, ovládnutie a zotročenie ľudstva, piata kolóna finančnej svetovej moci, NWO.

Niet nad Slovanský zdravý rozum. Zažívame stret civilizácií, anglosaso židovskej a Slovanskej. Agresívnej, militantnej, podvodnej, klamárskej, otrokárskej proti Slovanom, ktorým vymazali ich rodovú a kultúrnu pamäť a zničili ich dejiny. Víťaz môže by

311134

06.06.2014 08:47

Aristokracie nebo demokracie?

RE: Pacient je technokrat, 2.

Definitíva 95.?.?.?

Víťaz môže byť iba jeden, lebo anglosaso židia už takmer 1000 rokov páchajú genocídu na Slovanoch, Slovania nemajú na výber, musia vyhrať. NATO a Slovania proti Rusku to je súčasť genocídy Slovanov pod kontrolou anglosaso židov, ovládnutie svetových energií.

311135

08.06.2014 09:44

Češi, nejzamračenější národ Evropy, se změnili v nevoliče

Paradox človečenstva.

Definitíva 95.?.?.?

K tomu, aby se Češi usmívali, a chodili k volbám, potřebují fungující stát a právo, jejich názory reprezentující nenakupovatelné politiky, nepodlézající zahraničí, skutečně svobodná neboli objektivní (pravdivá) média a školy, spolehlivé sociální a zdravotní zabezpečí.

V rozpore s týmto cieľom českí voliči volia tak, aby tento cieľ nikdy nedosiahli.

Pre úplnosť, slovenskí voliči nie sú lepší od Čechov. Obdobne funguje aj západná EÚ, len si nazbíjali viac zdrojov, tak ešte sociálne fungujú. O kandidátoch a voľbách rozhoduje NWO-USA-EÚ, ich cieľom je ovládnuť a zotročiť ľudstvo a kontrolovať energie sveta, svetu vládne elita korporácií, mafie a kráľovské rody, kým to volič nepochopí, dovtedy sa budeme len zakopávať. Snaha o ovládnutie ľudstva je stará ako ľudstvo samé, vid. Sumérska ríša, Sitchin.

Demokracia je ideológia, vytvára človeku zdanie, že volí svojho človeka, pritom volí zamestnanca NWO z politickej kandidátky.

Poznanie, spôsob myslenia, priorita spoločnosti pre osobným záujmom, rodenie detí, ich výchova a vzdelanie, toto sú priority prežitia človeka. Preto potrebujeme:
Priame voľby z okresov do parlamentu, vylúčiť politickú kandidátku.
Vládu odborníkov a nie politikov.
Referendum na všetky rohodnutia parlamentu.

311245

09.06.2014 20:55

Sekání luk

Rezačka dokáže...

Definitíva 95.?.?.?

...pred sebou zistiť aj klinec a okamžite sa zastaví. Keby človek chcel, tak rezačka zastaví aj pred zverou. Človek nechce. Nikto neplatí.

311344

10.06.2014 13:58

Americké korporace se zbavují dolarů výměnou za čínský renminbi, aby nakoupily dovozy

Svetová moc a peniaze.

Definitíva 95.?.?.?

Dôležité je uvedomiť si, kde leží konceptuálna moc. Biblický projekt bol vymyslený v Starovekom Egypte, jeho cieľom je ovládnuť a zotročiť všetkých ľudí, lebo len poslušný človek je použiteľný pre konceptuálnu moc. Konceptuálna moc diktuje ideológiu, tá ovláda moc výkonnú, zákonodárnu a súdnu.

Konceptuálna moc diktuje Tóru židom, diktuje kresťanstvo Slovanom aj Rusom od Vladimíra I., cez vládu Romanovcov, židoboľševickú VOSR a následný židoboľševický socializmus až do nástupu Putina. Komunizmus bola iba ideologická nálepka pre židoboľševický socializmus. Chudáci komunisti dodnes nevedia, kto bol ich pánom. Putin začína používať Slovanské zdravé myslenie, ale Rusko naďalej žije v prostredí, ktoré určujú židia, miliardári, korporácie, hlási sa k americkej demokracii, ktorá vznikla genocídou Indiánov.

Demokracia je tiež ideológia, ktorá vzbudzuje v občanoch pocit, že volia podľa svojej vôle, ale z kandidátov určených ideológiou a konceptuálnou mocou. Americká demokracia s konzumným spôsobom života, lacné peniaze, život na dlh, prebytok tovaru, zničenie rodiny, málo narodených detí a ich katastrofálna výchova vzdelanie v réžii štátu, multi kulti a gender, to je úpadok civilizácie.

Konzumný spôsob života a blahobyt na dlh, tomu neodolá žiadny človek, tejto ideológii sú si vedomí len niektorí vodcovia a tí sú systematicky likvidovaní, Irak, Lýbia, Sýria, Bolívia, Bielorusko, Rusko, Putin je na rade. Kto sa vzoprie konceptuálnej moci a jej ideológii, ten sa lúči so životom.

Inteligencia je definovaná ako schopnosť prežiť. Finančná moc riadená kabalou sa teda prispôsobí novej svetovej mene a bude svetové dianie ovládať naďalej. Aby nastala civilizačná zmena k novej morálke, k prechodu od technokracie ku rozvoju ducha spoločnosti, od atómovej bomby ku vzdelaniu detí a osídľovaniu kozmu, k tomu sa musí zmeniť ideológia a tú zmení konceptuálna moc. Tá ktorá židom dala Tóru. Židia aj keď nie sú všetci vysoko inteligentní, ani vzdelaní vo vlastných dejinách, Chazarský kaganát, oni sa len riadia Tórou, nedajú dopustiť na svoje náboženstvo, požičiavanie peňazí, zadlžovanie ľudí, štátov, firiem, úžernícky úrok, tisíce rokov praktikujú eugeniku, ktorú iným odopierajú.

Židia sú výkonnou mocou určenou ideológiou, vyvolený národ, chránený pred presilou ideológiami. Tóra garantuje židom úspech, ale len na úkor ostatných národov.

Aby sme židom neubližovali, sú medzi nimi aj slušní a pracovití, spoločensky prospešní, tak musíme upriamiť pozornosť na ideológiu sionizmu, ktorý sa zaštitil Tórou a je zdrojom všetkého zla na tomto svete! Sionizmus ovláda štát USA,kabala zase FED, MMF, ECB a systém centrálnych bánk, USA ovládajú NATO, OSN, EÚ, a zriaďujú početné účelové organizácie podľa potreby, napr. Haagský tribunál o Juhoslávii, ktorý prezentuje politicky korektný rasizmus proti Srbom za genocídu,...

Automaticky kráceno

311417

10.06.2014 13:59

Americké korporace se zbavují dolarů výměnou za čínský renminbi, aby nakoupily dovozy

RE: Svetová moc a peniaze 2.

Definitíva 95.?.?.?

Haagský tribunál o Juhoslávii, ktorý prezentuje politicky korektný rasizmus proti Srbom za genocídu, ktorá sa nestala.

Svetu vládnu tisíce rokov finančníci cez dlhy a úrok, kráľovské rody, mafie a Vatikán. Demokracia, nedemokracia, moc sa nemení, koncept ovládnutia ľudí v záujme svetovej moci sa nemení, budete poslušní a pracovití. Cigánsky a multi kulti teror je diktát moci pre bielu rasu, výchova k poslušnosti, aby nezistila, že môže aj neposlúchať otrokárov.

Koncept sa nemení, mení sa len ideológia, ako móda pre misky. Na Slovensku pod diktátom EÚ je našej SK moci dovolené vykonávať súdnu moc, všetky ostatné spoločenské moci sú mimo kompetencie SR, museli sme ich darovať EÚ. Súdna moc znamená, že kontrolujeme sami seba, či dodržiavame výkonnú a zákonodárnu moc EÚ komisie, ktorú nikto nevolil a ktorá je podriadená záujmom USA. Amnesty International a podobné "humanitárne" spolky platené sionistami ešte superdozorujú štát, súdnu moc, aby nikoho nenapadlo porušiť prikázania sionistov, Tóry, zadlžovať sa a platiť úrok.

Inak sa máme fajn, otroctvo je pre ľudí s dušou zvieraťa /nažrať sa, zabaviť sa, vyspať sa pod strechou/ príjemné, tovaru do bludu, bomby padajú, ale nie na naše hlavy, peniaze majú cenu smetí. Podľa toho skončia aj peniaze, na smetisku a podľa toho skončí aj ľudstvo po špirále vývoja ducha smerom dole, do jaskýň a doby kamennej, už nám k tomu chýba len atómová vojna sionistov proti Rusku. Rádioaktivitu sionisti zvyšujú priebežne, vid. urán v bombách pre Juhosláviu preto, že odmietali americkú demokraciu. Srbi žili v Krajine 500 rokov od pozvania Habsburgov, museli ju opustiť. Hádam by bolo načim sa opýtať američanov, ktorí oslobodili Chorvátov a Moslimov spod srbskej nadvlády, ako dlho žijú v amerike a či by nemali byť Indiáni konečne oslobodení od USA nadvlády.

311418

10.06.2014 14:25

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

Nepochopil.

Definitíva 95.?.?.?

Pán Bezděk nepochopil finančný koncept sveta, učenie Tóry pre židov, dlhy a úžernícky úrok, zotročovanie bielej a inej rasy. Nepochopil, že dlhy nie sú o pomoci, ale o otroctve. Nepochopil, že štát vykonáva dozor nad dodržiavaním prikázaní Tóry, dlhy a úrok, oboje sa platiť musia a oboje majú za cieľ prijímateľa pôžičky oholiť, pôžička na pôžičku, až do konca života. Celý život pracuj na svojho pána. Štát chráni pána, nie otroka.

Voľ nebyť, ako byť otrokom... Samo Chalúpka o Slovanoch proti kresťanom, vysoko aktuálne pre všetkých, čo milujú život na dlh.

311422

14.06.2014 09:26

Politické procesy padesátých let

RE: Priciny antisemitismu...

Definitíva 95.?.?.?

Antisemitizmus je, keď židovi šliapnete na kurie oko. Antisemitizmus môže byť hocičo a židia si všetko to hocičo zákonne ošetria, takže keď ste antisemita, rasista, nacionalista..., ak ste autor ďalších tisíc židmi ošetrených -izmov, skočí vám štátna moc po krku, lebo máte názor, ktorý sa židovi nepáči.

Dejinné fakty hovoria jasne. Za všetkým zlým hľadaj peniaze a židia sú špecialisti na peniaze. Tóra hovorí o požičiavaní a úžere ako nástroji na ovládnutie nežidov. USA sú vazalmi sionistov z Izraela, z demokracie v USA sa stala ideológia, keď ľudia volia dopredu určených kandidátov, židom v USA je jedno či voľby vyhrajú republikáni, alebo demokrati svoj záujem majú ošetrený. Biblia a kresťanstvo sú odnožou Tóry a je v nich povedané, že ľudia sa rosia hriešny, musia poslúchať a modliť sa, pomáhať židom vždy a všade, inak budú potrestaní, aj smrťou. Biblický projekt vymyslel niekto, kto má blízko k Tóre. V Rusku kresťanstvo od Vladimíra prvého likvidovalo Slovanov, na Slovensku o tom píše Samo Chalúpka v básni Mor ho a v komentároch prirovnáva nehumánnych, klamných a zradných kresťanov ku Slovanskej duši. Romanovci v Rusku boli pod vplyvom Európy, VOSR bola Židoboľševická a realizovala komunizmus a socializmus, dielo žida Marxa, ktorý ho spracoval na objednávku. Rusko aj ZSSR bolo pod vplyvom židov, ich vládu narušil maršal Žukov v 1954, Kaganovič, šedá eminencia ZSSR, zdroj zla je dodnes neznáma postava. Až Putin prerušil židovládu, ale Rusko je dodnes pod vplyvom US demokracie, bánk, korporácií. Ukrajina je o židoch, ktorí rozkrádajú verejné zdroje. Arabská jar a všeobecne Arabi sú sférou záujmu sionistov z Izraela. Einstein vraj bol plagiátor. Allbrightová bombardovala Srbov...

Viete povedať niečo zlé, čo sa udialo ľudstvu a neboli za tým židia, otroctvo v USA... Tvrdím tiež, že židia sú aj pracovitý, múdri a prospešný pre spoločnosť, ale sa verejne neozvú a ticho si užívajú výdobitky sionizmu, až kým zase niečo svetom nezahučí.

311645

22.07.2014 16:47

Byla to Putinova raketa!

RE: tah je na opici Obama

Definitíva 95.?.?.?

Benjamin Fullford na svojom webe informoval, že MH 370 bol unesený a parkuje v Holandsku, mal byť použitý ako nosič atómovej zbrane!?

313759

22.07.2014 17:07

Byla to Putinova raketa!

RE: Toto je spickova prace od Pepe Escobara,

Definitíva 95.?.?.?

Termín "svetovláda Anglosasov" navrhujem pozmeniť na svetovláda anglosaso-židov, alebo ešte presnejšie žido-anglosasov a termín presne zodpovedajúci dejinám by mal znieť chazaro-anglosasov, chazari predstavujú koncept a anglosasi sú pužití, ako ten papier, jednorazovo, USA sú systematicky ničené. Samozrejme s malým písmenom na začiatku, lebo sa nejedná o národ, ale o účelové označenie mix komunity, kultúr a konvertitov na židovstvo.

313763

25.07.2014 23:06

Trh zlata, insider trading a „finanční terorismus“ na Comexu

Radosť zo zdochýnania.

Definitíva 95.?.?.?

USD dodýchava a sním zdochne aj FED a Comex. Kľud a pohodu, stačí čakať a kúpiť lacné zlato.

314048

27.07.2014 09:05

Král Rychna

Švejkovina a atómová smrť.

Definitíva 95.?.?.?

Výborne napísané, optimisticky, bál som sa, že Švejkovina v Čechách vymrela. Ďakujem.

Realistická báseň, až na jeden verš, ktorým sa autor nechal uniesť do ríše snov: hnán byl vidlemi špatný panovník.

Ľudia precitnú, až keď budú hladní, chudobní, bez strechy nad hlavou a hubou budú drieť čiernu zem. Poviete si, našej generácie sa to netýka. Omyl. Atómová vojna je za dverami, na Ukrajine, USA sionisti sú zahnaní do kúta, nič sa im nedarí, Irak, Irán, Sýria, Líbya, Ukrajina. Rusi im zobrali dikciu medzinárodnej politiky. Medzinárodná mena, USD, je bankrot a v takej situácii je skratové konanie hotová vec. Bomba vybuchne rýchlo, následky sú smrteľné.

Sumérska civilizácia prišla, dosiahla svoj vrchol a potom veľmi rýchle skončila, skončila rýchlosťou atómového vetra, čo ušlo prežilo, ostatné zomrelo. Zecharia Sitchin. Dnešní anglosaso židovskí technokrati ešte z ďaleka nedosiahli úroveň Sumérov, ale dnešná politická kríza môže skončiť veľmi rýchle skratovým konaním.

Dejiny ľudstva sú dlhšie, ako nám klamú anglosaso židia v učebniciach a vzdelávacích TV. O Suméroch je tiež akosi ticho. O Slovanoch sa nedozviete nič, akoby neboli, nežili, len včera vyliezli z močiarov a prišli do Európy, ktorú od "nepamäti" obývali Germáni, pričom slovo Germánia používali starovekí historici na označenie územia, na ktorom žili Slovania. O Germánskom národe nenapísali ANI BODKU.

314130

29.07.2014 16:03

Spojené státy formulují zákon k iniciování III. světové války

Hodnotenie článku 1,3.

Definitíva 95.?.?.?

Prečo je článok hodnotený 1,3? Jedná sa o preklad dokumentu. Je preklad nepresný, niečo autor pridal, odobral, urobil nepresný preklad, použil nevhodné slová, výsmech, nadávky, iróniu?

Prečo má článok hodnotenie 1,3, keď sa jedná o dokument? Sú dokumenty, fakty pre túto spoločnosť nevhodné, nežiadúce?

314322

30.07.2014 14:40

Izrael si klestí cestu Palestinou krádežemi a vražděním

Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Definitíva 95.?.?.?

Dnešná populácia tzv. židov pozostáva z asi 95% chazarov, nazývajú sa aškenázsky židia prišli hlavne z Nemecka a Slovanských krajín. Domovinou Chazarov je územie pri Kaspiku a Čiernom mori, odkiaľ boli rozohnaní Rusmi a Byzanciou do celého sveta kvôli zbojníckemu spôsobu života, asi to majú v génoch a dedí sa to u nich dodnes.
Aškenázi nemajú žiadne dejinné právo na územie Palestíny, nikdy tam nežili, Palestína nikdy ich domovinou nebola.

Len 5% populácie židov tvoria sefardskí židia, ktorých domovinou je Blízky východ a Palestína mohla byť ich domovom.

Boh určil za vyvolený národ Židov, ktorých domovinou bola Palestína, ktorí odišli zo Starovekého Egypta. Dnes ich žije len 5% a bohovi sa tento zámer vôbec nepodaril, lebo originálni židia, sefardi, boli národmi zdecimovaní a nechcení.

Sefardi sú v Izraeli druhoradou pospolitosťou, majú obmedzené práva v porovnaní s Aškenázmi.

Chazari prijali židovstvo ako náboženstvo, asi im bolo ideove najbližšie ich morálke. Ak dnes poviete žid, tak je to na 95% chazar konvertovaný na židovstvo a nikdy jeho predkovia ku Palestíne ani nepáchli, nie to tam ešte žili. Chazari, konvertovaní židia, sa stotožnili s amorálnou židovskou vierou, boli stovky rokov prenasledovaní všetkými národmi ako nežiadúci, preto sa krížili aj s domácim obyvateľstvom a hovoriť o čistokrvnom chazarovi je dnes len fantazírovanie.

Hovoriť o nároku Chazarov ako vyvoleného národa na Palestínu je najväčší podvod v dejinách ľudstva. Arthur Koestler, Trinásty kmeň, pravdivá his-tóra o židoch. Celá Izraelská, USA, Britská... západná moc si robí z ľudí na svete kabaret na naše náklady.

314417

15.08.2014 22:00

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

Definitíva 95.?.?.?

Genetika sa nedá opraviť, generálkovať. Zlú genetiku rieši príroda mimo vplyvu človeka selekciou. U človeka "humánneho" sa zlá genetika anglosaso židov/chazarov môže len izolovať, nesmie sa množiť, aby sme sa vyhli sionistickému pomenovaniu slovom genocída, alebo rasizmus.

Zlú genetiku nemožno poľudštiť, možno ju len izolovať, dozorovať, aby sa nesprávala ako Rothschildov klan, banková úžera, úmyselné zadlžovanie štátov, firiem a ľudí a ich finančné zotročenie.

Rusko nepotrebuje zlú genetiku EÚ. Čo s ňou bude robiť? Nechá sa okrádať ako za čias Chazarského kaganátu, alebo po páde železnej opony, keď Rusko začalo byť vykrádané USA? Nech sa najskôr EÚ očistí, nech je hodna partnera ako je Rusko.

315480

15.08.2014 22:29

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Čo možno „ukradnúť“ a čo nie? Komu vlastne patríme my?

Definitíva 95.?.?.?

Kiska sa správa ako agent USA, ako bol aj Gorbačov.
Jeho vyjadrenia:
Krym bol anektovaný. To je klamstvo, anexia je násilný vojenský akt.
Na Kryme bolo porušené medzinárodné právo. Nebolo, prebehlo referendum v súlade s legislatívou OSN, teda USA demokratickou legislatívou, lebo USA riadia OSN. Medzinárodné právo bolo porušené pri vzniku Kosova a za podpory CIA, pri genocíde Srbov za podpory USA a Nemecka, pri humanitárnom bombardovaní Juhoslávie. Vid. Dorin, Srebrenica, príbeh politicky korektného rasizmu...
Kiska schvaľuje sankcie proti Rusku, ekonomika o obchod sa musia podriadiť politickým záujmom, t.j. záujmu USA začať vojnu proti Rusku, začať zabíjanie Slovanov Slovanmi, lebo v prvej línii NATO sú Slovania, Balt, Poľsko, Ukrajina... Súhlas so sankciami povedal, keď sa Fico, Orbán a Zeman a ostatné anglosaské štáty vyjadrili za nezmyselnosť a škodlivosť sankcií. Kiska ostáva na pozícii USA v rozpore s ostatnou Európou, okrem Poľska...

Kiska je scientológ, to povedal Fico a nech ma klepne, keď klamal. Scientológia nahradí u ateistov náboženstvo a cirkev. Scientológia je ideológiou Biblického projektu na osprosťovanie národov.

315481

16.08.2014 09:12

Opětovné publikování Séraliniho studie: věda mluví sama za sebe

Človek kat.

Definitíva 95.?.?.?

Ľudia sú schopní pre peniaze, pre bohatstvo a moc pozabíjať, vyhubiť milióny až miliardy ľudí zámernými chorobami a otravami, chémiou, rakovinou, civilizačnými chorobami a ešte na tom aj zbohatnúť.

Ľudia si ešte zaplatia za svoju vlastnú smrť.

Pôvodná funkcia peňazí bola len výmena tovaru. Dnes sú peniaze zdrojom bohatstva a moci. Rotschildovský kabalistický bankový systém a Keynesova ekonomika zničila morálku ľudstva. Vývoj spoločnosti sa začal uberať po špirále smerom dole, ako už mnohokrát v minulosti.

Civilizačné choroby to sú obezita, poškodený srdcovo cievny systém, infarkty, mozgové príhody, zničený pohybový aparát, bolesti hlavy a desiatky iných príznakov jednej choroby.

Tá choroba sa volá konzumný spôsob života podľa receptu USA, ten je návykový a zničujúci nielen pre človeka, ale aj pre celú spoločnosť.

Existuje 100% prevencia, volá sa zdravý spôsob života, ktorý sa deti ani v škole, ani od rodičov nenaučia. Ku zdravému spôsobu života patrí pravidelný pohyb, nepretržite sa potiť a dychčať min. 2x týždenne, min 30 min., najlepší je beh.
K zdravému spôsobu života patrí aj zdravá strava, základné potraviny bez chémie a nefalšované múkou, škrobom... Medzi vyslovene škodlivé, okysľujúce a teda aj choroby včítane rakoviny vyvolávajúce potraviny patrí kukurica a výrobky z nej, ďalej biela múka, všetky cukry, cigarety, alkohol, všetly chemické prídavky "E" do potravín. Hydinové mäso je zdravé len z malochovu na zelenej lúke, nie bravčovina z veľkofariem, najzdravšie je ovčie a hovädzie mäso. Morské ryby sú rizikové, rádioaktivita a znečistenie morí. Zoznam je veľmi dlhý, možno 90% ponuky supermarketov je o reklame a zisku firmy a nie o zdravej potravine.

Každý človek má svoj osud vo svojich rukách. Jednoducho si poviete, že kukuricu a výrobky z nej konzumovať nebudete a je to. Stane sa to, že budete zdravší a vyhnete sa riziku rakoviny, lebo pokrivenci politickí vždy budú presadzovať záujem korporácií ako Monsanto a váš osud má každý v prdeli. A Monsanto krachne.

Podobne je to s cigaretami a všetkým, čo obsahuje cukor. Cukor je návyková látka, pre telo škodlivá vo väčších množstvách a výrobca dáva cukor všade, zámerne vyvoláva návyk ľudí a dojí z vás peniaze.

Príčinou stareckej únavy a demencie je len a len zúženie ciev a strata ich pružnosti, nedostatok živín a kyslíka pre srdce a všetky ostatné orgány, srdce nevládze a pociťujete to ako únavu.

Poznám ľudí vo veku 60 - 70 rokov, ktorý fyzicky aj mentálne preskočia 30 - 40 ročných a to preto, že odmietajú chodiť ku doktorovi a liečia sa doma zdravým spôsobom života. Logicky sa ich život predĺži o 20 - 30 rokov, tým sa stávajú nepriateľom štátu, lebo vyvolajú bankrot sociálnej kasy. Zdravý človek je nepriateľom štátu, preto štát bude podporovať zdraviu škodiace korporácie, preto sa tento režim volá fašistický.

Zdravý ...

Automaticky kráceno

315502

16.08.2014 09:15

Opětovné publikování Séraliniho studie: věda mluví sama za sebe

RE: Človek kat. 2

Definitíva 95.?.?.?

Otroci v Starom Egypte pracovali 18 dní z 50-tich, zvyšok slávili bohov.

Zdravý spôsob života si vyžaduje váš čas, ten nemáte, musíte zarábať a robiť 10 – 12hod., denne, cez víkend nestíhate zameškané. Korporácie potrebujú otrokov na čo najdlhší pracovný čas, preto budete vždy robiť a nikdy nezbohatnete. A aj preto nikdy na seba nemáte čas. Korporácie a ich kolónia štát potrebujú chorých a závislých ľudí. Človek so závislosťou na potraviny dokáže skonzumovať obrovské množstvá potravín, ktoré telu vyslovene škodia a kasa obchodníkov sa krásne plní. Taktiež farmabiznis potrebuje chronicky chorých ľudí, ktorý denne požierajú desiatky liekov.

Lieky neliečia, lieky len potláčajú nepríjemné príznaky choroby. Lieky vám ničia pečeň a obličky...každá pre telo cudzia chemická látka môže byť príčinou rakoviny.

Existuje len jedna liečba a tou je zdravý spôsob života, udržiava všetky orgány funkčné, mladé a likviduje škodliviny z tela.

315503

17.08.2014 10:03

Povolení krást

Skrytá ideológia rozvracačov spoločnosti.

Definitíva 95.?.?.?

Evolučná teória o vývoji človeka, rast jeho mozgovej časti lebky, krátka doba existencie Homo sapiens. Tak toto sú absolútne demagógie, klamstvá bez DôKAZOV, žiadne kostrové nálezy na podporu evolúcie, teórie pseudovedcov. Ak kostru kromaňonca oblečiete do dnešných šiat a ho oholíte, tak máte moderného človeka. Nie sú kostrové nálezy o medzistupňoch v evolúcii. Existujúce staršie formy človeka vymizli a boli nahradené novou formou existencie.

Dnes sú archeologické dôkazy o existencii človeka desiatky tisíc rokov dozadu, o vyspelosti Sumérskej civilizácie, ktorej úroveň my dodnes nedosahujeme. Sú archeologické fakty, ktoré nás oprávňujú si myslieť, že človek je stvorený cudzou vesmírnou inteligenciou a že je súčasne jeho potomstvom, alebo že bol na ZEM presídlený.

V Starom zákone a biblii sú dejiny človeka "vylepšené" podľa Biblického projektu na ovládnutie ľudstva, na jeho duchovné zotročenie.

Genetika funguje ako kopírka, do molekuly presne, je nezávislá od vôle človeka. Potomstvo sa vždy podobá rodičom a to fyzicky aj duševne. Vonkajší prejav genetiky, správanie človeka, je možné prostredím čiastočne ovplyvniť, ale nie je možné zmeniť genetický kód. Robí sa to u nižších živočíchov, ale u človeka nie.

Ak má niekto zlodejské gény, tak ich má tisícky rokov a je vecou spoločnosti, v ktorej zlodej žije, do akej miery sa tieto gény navonok prejavia.

Ak spoločnosť tisícky rokov dovolí množiť sa a prosperovať zlodejom, tak je zlodejina základom morálky. Ak takúto spoločnosť dáte pod dozorovací režim a odstránite príčiny zlodejiny, hlad, chudoba, duchovný rozvoj, tak sa spoločnosť morálne obrodí a zlodejina akoby vymizla, ale gény sú tie isté!!!

Židia-chazari tisícky rokov praktikujú eugeniku, úspešných podporujú, finančne neúspešných sa zbavujú. Prebieha u nich selekcia na určité žiadané gény.

Chazari boli Rusmi vyhnaní do sveta a Ukrajina bola v susedstve Chazarského kaganátu. Dnešná miliardárska a politická špička na Ukrajine sú chazari!

Genetika je určujúca, prostredie môže jedinca ovplyvniť len do miery genetickej výbavy. Ak niekto nemá gény na učenie, tak ho môžete zabiť, aj tak sa nič nenaučí.

GENETIKA JE KOPÍRKA. Mutácia je možná, ale je veľmi zriedkavá a obyčajne nezlučiteľná so životom.

315558

17.08.2014 16:16

Povolení krást

RE: prof. Saveljev, expert na lidskou evoluci

Definitíva 95.?.?.?

Neviem, kto sú sysmpatizanti Izraela, ani ma to nezaujíma. Poblúdencov podľa Biblického projektu sú miliardy.

Izrael a sionizmu je však najmilitantnejšia a najrasistickejšia ideológia na svete. Židovstvo je najväčší podvod v dejinách. Dnešní židia sú pôvodom chazari, konvertovali na židovstvo a nikdy ani dnešní, ani minulí chazari nemalo svoj domov v Palestíne. Toto sú fakty, dokázateľné, vystopovateľné v his-tóra, viditeľné udalosti dnešných a minulých dní.

Napriek falšovaniu dejín ľudstva a his-tora židov a masmediálnemu vymývaniu mozgov pravdu a fakty nemožno skryť, lebo jednoducho Vesmír už tak funguje. Na každého príde, kto mečom zachádza, mečom schádza.

315589

21.08.2014 08:32

Ani zrno nazmar

Negatívna selekcia.

Definitíva 95.?.?.?

25 rokov u Slovanov vykonávajú anglosaso židia/chazari negatívnu selekciu v spoločnosti. Čo zlé to prežíva, čo dobré to je likvidované.

Ľudia sa delia: múdri a vzdelaní a tí ostatní, ktorých je min 2/3 väčšina.
Ak odišiel múdry a vzdelaný z poľnohospodárstva do iného odvetvia, tak si pomohol na peniazoch, voľnom čase a duševnom zdraví. A tak sa to deje už 25 rokov, čo zdravé zutekalo a to ostatné sú poľnohospodári.

Otrocký koloniálny vydieračský a dotáciami skorumpovaný konzumný kapitalizmus núti všetkých múdrych a vzdelaných z poľnohospodárstva odísť.

V poľnohospodárstve ostávajú zúfalci a nevzdelanci. Nevzdelanci sa nazývajú aj optimisti.

To mizivé % múdrych a vzdelaných súkromných moloroľníkov je systematicky ničených makroekonomikou EÚ, ktorá je nastavená tak /ceny-dotácie/, že u nás chov zvierat 25 rokov zaníká a na Západe funguje ďalej s extra starostlivosťou materských štátov o farmárov. Z rastlinnej výroby sa stáva troj plodinové pestovanie, obilie , kukurica, repka. Maštaľný hnoj nie je a je nahradzovaný umelými hnojivami, 25 rokov ubúda humus z pôdy. Dnešní odchovanci poľnohospodárskych Monsanto univerzít bez chémie nevedia dopestovať ani klások.

Obdobný vývoj registrujeme aj v priemysle, fabriky boli rozkradnuté= sprivatizované, školstvo degeneruje na USA systém, konzum ovládol ľudstvo a vyrába celé generácie chronicky chorých ľudí, ktorí sú psychicky spôsobilí plniť kasu farmaceutických korporácií, ale nie na používanie rozumu, zdravo žiť, pracovať na seba, svoju rodinu a komunitu.O zdravom spôsobe života deti v škole ani v rodine nič nepočujú, v detstve nezískajú návyky o zdravom žití, ale o homosexuáloch, kresťanstve, ktoré im zotročí slobodu ducha, o konzume, o poslušnosti a výhodách "demokracie" ako tom najlepšom, čo ľudstvo vymyslelo, čo je klamstvo ako svet, lebo keby sa učili zatajované dejiny Slovanov, spoznali by inú formu demokracie a duchovnej spoločnosti, ktorá pomáha jedincom v živote, ktorá nezotročuje ducha človeka a rozvíja spoločnosť a nie ju likviduje sociálnym parazitizmom úžerníckeho bankového systému, nekolonizuje cudzie územia, nerobí genocídu domorodcov.

Príčinou úpadku poľnohospodárstva je anglosaso židovský koloniálny parazitický systém. Vyspelé poľnohospodárstvo je základom vyspelej spoločnosti, vid.Západnú EÚ. Ak dopustíme zánik poľnohospodárstva, to znamená zánik našej kultúry a napredovania spoločnosti ako celku!

Boli z nás vyrobení poslušní bioroboti anglosaso židovskej/chazarskej civilizácie podľa Biblického projektu, našou úlohou je poslúchať a nechať sa vyciciavať sociálnymi parazitmi. Máme jediné právo, "slobodne" voliť politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami napísali.

315868

26.08.2014 21:42

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Doplniť pravdu.

Definitíva 95.?.?.?

Arthur Koestler, žid, v u nás nevydanej knihe Trinásty kmeň na faktoch poukazuje na pôvod dnešných 95% tzv. židov, pôvodom chazarov, obyvateľov Chazarského kaganátu od Kaspiku a Čierneho mora. Tých 95% dnešných tzv. židov nikdy v dejinách nemalo svojich predkov v Palestíne ani v Judei. Sú to biely ľudia nižšieho vzrastu a vôbec nie sú klábonosí a tmavšej pleti ako sú Sefardi a Arabi všeobecne, ako výsledok kríženia dvoch rás. Ich nárok na Palestínu, Jeruzalem a Izraelský štát je najväčší podvod v dejinách ľudstva.

Nezávislí genetický výskum potvrdil, že dnešní tzv. židia nemajú gény zhodné ani príbuzné s Arabmi, Judejcami, Palestínčanmi. Sú geneticky príbuzní obyvateľom od Čierneho mora. Zo svojho kaganátu boli vyhnaní Rusmi kvôli zbojníckemu spôsobu života, odvtedy je nepriateľstvo tzv. židov a Rusov nezmieriteľné. Vid aj vyhrážky Rothschilda na adresu Romanova po odmietnutí centrálnej banky.

Chazari prijali židovské náboženstvo, lebo im asi vyhovovalo ako ideológia sociálneho parazitizmu a ovládnutia sveta. Židovské náboženstvo nie je náboženstvo, ale najúspešnejšia stratégia prežitia určitej skupiny ľudí v dejinách ľudstva. /Peter Bakalář/

Veľmi dobre popisuje pôvod židov aj Nidal Saleh. Má priateľov židov. Treba si odpovedať na základné otázky. Kto je Judejec, Judea, Judaizmus. Kedy a z akého podnetu vzniklo slovo žid, židovstvo, Izrael a kto sú dnešní židia.

Jedna vec je neodškriepiteľná. Medzi tzv.židmi je veľa slušných a múdrych ľudí a ešte viac je tzv.židov, ktorí nepoznajú svoje pravdivé dejiny, rovnako ako Slovania nepoznajú tie svoje.
Žiaľ v rámci sionizmu sa k moci vo svete dostali finančné klany, ktoré ovládli štát USA a ovládajú aj EÚ, stáli za VŠETKÝMI svetovými konfliktmi, cez falošnú medzinárodnú menu-USD, cez život na dlh a bankovú úžeru sa im podarilo zotročiť a ovládnuť lakomé ľudstvo. Chazari cez ideológiu judaizmu vládnu svetu.

Neodškriepiteľné je to, že v dnešnej svetovláde je koncentrované všetko zlo ľudstva.
Židovstvo je mýtus, klam, najväčší podvod v dejinách.

316207

28.08.2014 21:28

Éra chimér

Stvorenie človeka.

Definitíva 95.?.?.?

S tou evolúciou by som narábal citlivo, lebo sú archelogické nálezy, ktoré nepriame svedčia, že človek bol stvorený mimozemskou inteligenciou. Evolúcia je nedokázanou teóriou ideológov svetovej moci.

Taktiež tvrdenie, že predkom človeka bol kríženec svine a opice, je nedokázaná a absolútne nevedecká hláška na osprosťovanie ľudí, spôsobenie chaosu v ľudskej mysli, na degradáciu ducha človeka, vytvorenie chaosu v duši človeka a jeho satanistické ovládnutie.

Sumérska civilizácia mala vedomosti a schopnosti, ktoré dnešné ľudstvo ešte nedosiahlo. Po zániku Sumérskej civilizácie došlo k úpadku ľudstva, cez Staroveký Egypt, Grécko, Rím, stredovek a posledných 100 rokov je ľudstvo ovládnuté technokraciou, čo nie je znakom len vyspelej civilizácie.

Ľudstvo nenapredovalo, ľudstvo upadalo! Vozenie sa v aute nie je znakom vývoja jedinca, vie to aj opica.

Odporúčam Zecharia Sitchin, všetky knihy a následne si vyhľadať odpovede na vzniknuté otázky. Hľadať súvislosti s informáciami na www.leva-net.cz. Sitchin je východiskom zo stratených a zničených dejín ľudstva.

316316

28.08.2014 21:35

Éra chimér

RE: Lidský druh začal jako hybridní potomstvo kance a opice, tvrdil americký vědec.

Definitíva 95.?.?.?

Máš pravdu, žerieme ako prasatá a volíme ako ovce a myslíme ako piliňák /matrac naplnený pilinami/, mozog je geneticky modifikovaná pilina z buka, lebo sprostosť človeka je skutočne tvrdá, odolná, po tisícročia.

316317

31.08.2014 07:58

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Oni si neuvědomují

Definitíva 95.?.?.?

Atómovky nemusí byť koniec civilizácie, len by sa niekoľko málo preživších vrátilo do jaskýň, ľudstvo stratí vedomosti, poznanie, generačnú pamäť, kultúru, bude 24 hod. denne zamestnané starosťami o prežitie.

Na Zemi sú dve civilizácie, ktoré sú vo vojne už 1000 rokov. Anglosaso židovská/chazarská, ktorá sa vyvíjala tisícky rokov na princípe sociálneho parazitizmu smerom dovnútra spoločnosti aj navonok, jej znakom je otroctvo /dnes finančné/ skryté za cirkev a demokraciu.
Druhá je civilizácia Slovanov, odmieta otroctvo, ctí si rodinu, spoločnosť spravuje na kolektívnom princípe, chránii prírodníé zdroje. Slovanské a Árijské dejiny boli zničené a sfalšované, sme klamaní o Slovensku, Slovenoch, Veľkej Morave...

Každý človek má svoj nezameniteľný genetický kód, ktorý predurčuje jeho správanie. Ak má človeku genetiku zla, tak sa môže len pokrytecky pretvarovať, že je dobrý, alebo žiť v režime, ktorý nedovolí genetike zla sa prejaviť.
Slovania svojich nepriateľov nezabíjajú, kým nemusia, vid. zajatci na Ukrajine, preto neostáva nič iné, ako režimové podmienky pre genetiku zla, jej izoláciu, dožitie a zabránenie jej množenia. Genetika zla sa nedá deliť podľa národov, štátov, kontinetov, je všade.
Režimovým prostredím sa môže stať len morálka spoločnosti a tu je problém, celý svet je skorumpovaný bohatstvom na dlh, úžerou, fašistická USA kabala vládne svetu, diktuje EÚ, ľudstvo je ovládnuté podľa Starého zákona a kabaly, ktoré chazari prijali za svoje náboženstvo, splodili sionizmus a Izrael a tisícročie zdokonaľujú teror, vojny a sociálny parazitizmus na celom svete.

316454

15.09.2014 11:21

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: Není kouře bez ohně!

Definitíva 95.?.?.?

Katyň má na svedomí Kaganovič, duchovný vodca kaganátu v Rusku, Berija bol vykonávateľ a Stalin bol bol čosi ako Obama, dymová clona, človek čo sa vzoprel židom/chazarom a začal robiť vlastnú politiku.

317478

15.09.2014 11:50

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: jednostranny pohlad

Definitíva 95.?.?.?

Za všetkým zlým, čo sa na svete stane, nájdete šľachtu a kráľovské rody, alebo Vatikán, alebo finančnú oligarchiu a s nimi spolupracujúce mafie. A v pozadí skrytá, pokrytecká, všetko riadiaca chazarská kabala.

317479

15.09.2014 21:28

Bankovnictví pravdy a lží

Chyba lávky.

Definitíva 95.?.?.?

Celé ľudstvo sa zaoberá bankovým systémom, ako ho vylepšiť, ako a prečo okráda a zotročuje ľudstvo.

Nikto sa nezaoberá tým, že celý ten zvrhlý bankový systém bol vytvorený za účelom okrádania človeka človekom. Celý systém pôžičiek a úrokov dokázal za niekoľko tisícročí ovládnuť ľudstvo, postaviť ho do role nevoľníka a umožnil sociálnym parazitom žať tam, kde nesiali.

To všetko preto, že niekto veľmi presne pozná genetickú výbavu človeka, jeho nekonečnú lakomosť, mamon, večný sen o bohatstve a moci.

Chyba je v osobnej morálke človeka, v hodnotovom systéme, v zmysle života. Väčšina z nás si v živote nepoložila otázku: aké sú moje morálne hodnoty, môj hodnotový systém, zmysel života? A keď si ho definujem sám pre seba, tak otázka znie: prečo som zavrhol, odmietol svoj hodnotový systém, prečo podľa neho nežijem, prečo si nechám vnucovať cudziu vôľu? Odpovede niet, lebo by si musel priznať vlastný mamon, lakomosť, sprostosť. Sprostosť je veľmi nepríjemná vec, človek sa s ňou rodí a s ňou aj zomrie, žiadna univerzita, ani konto v banke tento stav nezmenia. Lebo genetika funguje nezávisle na vôli človeka.

Viacerí definovali potrebu na prežitie: vzduch, voda, potrava, ošatenie, strecha nad hlavou a veľa, veľmi veľa lásky svojich blížnych a kontakt s komunitou. Toto všetko stojí málo peňazí, menej, ako z nás mnohí majú. Peniaze nie sú podmienkou žitia a
ľudského bytia.

Konzumný spôsob života je príčinou degradácie ľudstva. Celý finančný systém funguje nie preto, že existujú banky, ale preto, že ľudstvo je mamonárske a živí celý bankový systém.

Mamon je primitívnym pudom živých tvorov s nízkym stupňom rozvoja ducha a zabezpečuje prežitie v časoch biedy a hladu. Na jednej strane je v ľuďoch veľa primitivizmu-mamonu, na druhej strane je táto vlastnosť ducha živená tým, že NWO drží ovce v chudobe, denných krízach, nepokojoch, vojnách, teda núti ľudstvo škrečkovať na horšie časy. Tí, čo žijú v prebytku a škrečkujú, tí majú genetický defekt zvaný mamon, s ktorým NWO kalkuluje už od čias Starovekého Egypta a cieľavedome ničí civilizáciu ľudí.

317500

15.09.2014 21:40

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

Netreba sa štiepiť.

Definitíva 95.?.?.?

Netreba sa štiepiť ako slovenské politické strany, treba sa zjednocovať, zvoliť si prioritu a sprostosti nechať na neskôr.
Ne Bruselu je priorita, držím palce a podporujem. Slovania v Európe stratili moc preto, že sa nikdy nevedeli zjednotiť v činoch a tak sme sluhami a vazalmi Nemcov a Vatikánu.

317501

20.09.2014 22:16

Úmrtí na rakovinu v Argentině značně nad národním průměrem v oblastech silně osetých GMO

Všetko máte vo svojich rukách.

Definitíva 95.?.?.?

Začnite zdravo žiť, okrem iného je to zdravá strava a pohyb! Nekonzumujte zemiaky, kukuricu, pre náš spôsob života sú škodlivé aj bez agro chémie. Všetky škodliviny, ktoré potravinári používajú na zníženie nákladov a na zvýšenie zisku za potraviny, sú známe. Na prvom mieste je cukor a ochucovadlá, ktoré vyvolávajú návyk a zvýšenú konzumáciu potravín. Chemické konzervanty v mäsových a mliekarenských výrobkoch, silne narúšajú vnútorné prostredie a sú pre telo toxické.

Čítajte zloženie potravín, zatiaľ je to zákonná povinnosť výrobcu, aj keď napr u vody, škrobu a pod. nie je uvádzaný obsah v %, lebo ľudia by si mysleli, že je chyba v texte.

Kupujte základné potraviny, múka, mäso, zelenina a vráťte sa k tradičnému spracovaniu a pečeniu doma. Ak nemáte čas, lebo ste otrokom v práci, tak si čas nájdite, ide o vaše zdravie. Otroci v Starovekom Egypte z 50 dní pracovali 18 dní, zvyšok slávili bohov. Ste otroci, len vás tak nikto z politikov a zamestnávateľov neoslovuje.

Váš život a zdravie je vo vašich rukách. Ak ste nevzdelaní, tak sa vzdelajte. Ak vaša duša blúzni a ničí vaše telo, tak si definujte svoju morálku, zmysel života. Váš duch je schopný celoživotného rozvoja. Ak ste ovládaný bankami, supermarketmi, mobilom a TV, tak máte zvieracieho ducha v ľudskej schránke, ste človek len svojim výzorom, váš duch je otrokom cudzej moci.

317776

21.09.2014 09:51

Úloha křesťanství v procesu globalizace

Primitívne ľudstvo.

Definitíva 95.?.?.?

Špičkový článok. Kým takéto články nebudú mať hodnotenie 1,00, dovtedy bude ľudstvo primitívne, bezduché, zotročené.

Autor nepíše o roli scientológie, ktorá by mala nahradiť cirkev pre ateistov a zachovať moc prediktora.

Odporúčam Zecharia Sitchin, všetky diela. Dejiny ľudstva boli zničené. Tie najstaršie dejiny začali v Sumérskej civilizácii. Od dôb Sumérov ľudstvo upadá, od Sumérov ku Starovekému Egyptu, Grécku, Rímu, Stredoveku.

Dnešnú technickú dobu možno súdiť ako snahu prediktora o vytvorenie technosféry, technických vymožeností potrebných pre jeho ďalšiu existenciu na Zemi a v kozme. K tomu potrebuje masy ľudstva. Charakter dnešných technických vymožeností je o debilizácii a ovládnutí ľudstva, masmédiá, TV, mobily. Inteligencia človeka ako schopnosť prežitia klesá.

Po vybudovaní technosféry bude nasledovať depopulácia Zeme, aby ostali zachované zdroje pre existenciu vyvolených miliónov.

Náboženstvo sa začína vštepovať ľuďom do mysle v rannom detstve. U človeka aj vyšších cicavcov existuje v rannom detstve obdobie, keď návyky a spôsob myslenia získaný v detstve ostávajú vštepené aj v dospelosti, človek sa ich nezbaví, ak áno, tak len s veľkou psychickou ujmou. Dospelý človek má v mysli model správania z detstva, je nasmerovaný na manipuláciu mysle a otroctvo ducha až po hrob. Kresťanstvo pácha na deťoch najväčší zločin tým, že ich krstí a núti na náboženstvo v rannom veku, kedy decko nie je schopné myslieť, nemá poznanie, nevie sa brániť. Cirkev zneužíva objektívne poznanie na doživotné zotročenie ducha človeka, to je dôkazom esoterického učenia cirkvi.

Vykonávateľom vôle prediktora je židovské náboženstvo, z neho vychádza aj sionizmus, ktorý ovládol štát USA, demontuje demokratrickú ústavu USA a pácha teror na celom svete už storočia. Židovstvo-sionizmus, súkromný finančný kapitál bol príčinou Židoboľševickej VOSR v Rusku, dvoch svetových vojen, nastolenia socializmu u Slovanov, kolonizácie západných Slovanov pod EÚ, kolonizácie Ruska od r. 1991 do nástupu Putina. Slovania sú tisíc rokov zotročovaní a je na nich páchaná genocída, vid. aj dejiny Slovenov, Záborský, Cvengrosch.
Špičkový článok. Kým takéto články nebudú mať hodnotenie 1,00, dovtedy bude ľudstvo primitívne, bezduché, zotročené.

Autor nepíše o roli scientológie, ktorá by mala nahradiť cirkev pre ateistov a zachovať moc prediktora.

Odporúčam Zecharia Sitchin, všetky diela. Dejiny ľudstva boli zničené. Tie najstaršie dejiny začali v Sumérskej civilizácii. Od dôb Sumérov ľudstvo upadá, od Sumérov ku Starovekému Egyptu, Grécku, Rímu, Stredoveku.

Dnešnú technickú dobu možno súdiť ako snahu prediktora o vytvorenie technosféry, technických vymožeností potrebných pre jeho ďalšiu existenciu na Zemi a v kozme. K tomu potrebuje masy ľudstva. Charakter dnešných technických vymožeností je o debilizácii a ovládnutí ľudst...

Automaticky kráceno

317790

21.09.2014 09:54

Úloha křesťanství v procesu globalizace

RE: Primitívne ľudstvo 2.

Definitíva 95.?.?.?

Charakter dnešných technických vymožeností je o debilizácii ľudstva: masmédiá, TV, mobily. Inteligencia ako schopnosť prežitia klesá.

Po vybudovaní technosféry bude nasledovať depopulácia Zeme, aby ostali zachované zdroje pre existenciu vyvolených miliónov.

Náboženstvo sa začína vštepovať ľuďom do mysle v rannom detstve. U človeka aj vyšších cicavcov existuje v rannom detstve obdobie, keď návyky a spôsob myslenia získaný v detstve ostávajú vštepené aj v dospelosti, človek sa ich nezbaví, ak áno, tak len s veľkou psychickou ujmou. Dospelý človek má v mysli model správania z detstva, je nasmerovaný na manipuláciu mysle a otroctvo ducha až po hrob. Kresťanstvo pácha na deťoch najväčší zločin tým, že ich krstí a núti na náboženstvo v rannom veku, kedy decko nie je schopné myslieť, nemá poznanie, nevie sa brániť. Cirkev zneužíva objektívne poznanie na doživotné zotročenie ducha človeka, to je dôkazom esoterického učenia cirkvi.

Vykonávateľom vôle prediktora je židovské náboženstvo, z neho vychádza aj sionizmus, ktorý ovládol štát USA, demontuje demokratrickú ústavu USA a pácha teror na celom svete už storočia. Židovstvo-sionizmus, súkromný finančný kapitál bol príčinou Židoboľševickej VOSR v Rusku, dvoch svetových vojen, nastolenia socializmu u Slovanov, kolonizácie západných Slovanov pod EÚ, kolonizácie Ruska od r. 1991 do nástupu Putina. Slovania sú tisíc rokov zotročovaní a je na nich páchaná genocída, vid. aj dejiny Slovenov, Záborský, Cvengrosch.
Alebo je židovstvo a sionizmus podriadené kresťanstvu? Pápež sa klania židovským funkcionárom. Vyberte si.

Dnešná oficiálna politika USA a EÚ, ako vykonávateľov ideológie prediktora, je charaterizovaná: spupnosť, pýcha, povýšenosť, bezohľadnosť, likvidácia rodiny, národov a národných štátov.

Chemtrails mení podnebie Zeme, Ukrajina bola "napadnutá" Ruskom, Sýria, Irak, Líbya... konzumný spôsob života a produkcia chronicky chorých generácií ľudí. Čítajte aj Zaznobin a Fjodorov.

Z hľadiska budúcnosti aj malá populácia ľudí na Zemi raz vyčerpá zdroje pre život. Úlohou ľudstva je riešiť život vo Vesmíre a nie nechať sa osprosťovať TV, mobilom, bankami a zdraviu škodlivým žrádlom.
Dnešná oficiálna politika USA a EÚ, ako vykonávateľov ideológie prediktora, je charaterizovaná: spupnosť, pýcha, povýšenosť, bezohľadnosť, likvidácia rodiny národov a národných štátov.

Chemtrails mení podnebie Zeme, Ukrajina bola "napadnutá" Ruskom, Sýria, Irak, Líbya... konzumný spôsob života a produkcia chronicky chorých generácií ľudí. Čítajte aj Zaznobin a Fjodorov.
Aj vzdelané ľudstvo je nevzdelané a je súčasťou stáda, ktoré je nasmerované do svojej vlastnej skazy.

Aj malá populácia ľudí na Zemi raz vyčerpá zdroje pre život. Úlohou ľudstva je riešiť život vo Vesmíre a nie nechať sa osprosťovať TV, mobilom, bankami a zdraviu škodlivým žrádlom.

317791

21.09.2014 09:56

Úloha křesťanství v procesu globalizace

RE: Primitívne ľudstvo 3.

Definitíva 95.?.?.?

Ospravedlňujem sa za duplicitu, ale opakovanie je matkou múdrosti.

317792

23.09.2014 11:18

Rusko a Čína změní energetickou mapu světa

RE: A proč?

Definitíva 95.?.?.?

Dnešné Putinove Rusko nie je totožné so ZSSR, v ktorej vládla žido boľševická socialistická ideológia, ktorá ako to už býva zvykom, bola produktom chazarskej finančnej oligarchie, ktorá dnes ovláda USA a je nasťahovaná aj do Ruska, ale tam jej Putin od svojho nástupu krúti krkom a vyhlásil politiku pre občanov a nie pre zisk korporácií, ktoré vlastnia vyvolenci sveta.

Podobne aj Hitler nebol strojcom 2.sv. vojny, bol tou figúrkou na špagáte. Na Nemcov sa Češi môžu min.rovnako hnevať ako na ZSSR a napriek tomu okupované Nemecko bez vlastnej ústavy má v ČR otvorené dvere a nikto mu nepripomína ani 1. ani 2.sv.vojnu.

317877

26.09.2014 11:08

Západ bubnuje na Ukrajině na ústup

RE: Zjednodnodusme to

Definitíva 95.?.?.?

Výstižné, ku poznámke admina: Západ je pokrytecký, podvodný, podrazácky, má pre Rusko len dýku do chrbta. Lenže nemôže na žiadny spôsob, lebo prvé husle hrá Putin a len na Rusku, ako dovolí Obamovi, Kerymu, Porošenkovi a spol. zachovať si dôstojnosť pred svetom, ale len ak splnia podmienky Ruska. Rusko je majstrom diplomacie.

318066

03.10.2014 16:41

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: A co Německo?

Definitíva 95.?.?.?

Sionistický fašisti okupujúci štát USA vedia, že ich koniec je nezvratný, mohla by ich zachrániť jedine 3.sv.vojna, ale nemajú s kým, Rusi nesadli na lep. Bojím sa, že pár atómoviek z pomsty je reálny a nebezpečný scenár a fašistický sionisti v USA, Izraeli a Európe by mali byť preventívne zlikvidovaný skôr, ako niekomu prdne v gebuli.

318464

03.10.2014 17:04

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Dlhých 6400 slov.

Definitíva 95.?.?.?

Dlhý článok, povedal by som, že typický made in ČR. Ale vecné a komplexné zhrnutie politiky Ruska a USA. Ďakujem.

Doplním, že Rusko preberá globálnu predikciu vývoja ľudstva založenú na diktatúre svedomia a slobody jedinca, ktorá je opakom anglosaso židovskej civilizácie založenej na sociálnom parazitizme, tisíc ročnej koloniálnej politike a vykrádaní hodnôt tvorených v kolóniách, znakom je otroctvo, nevzdelanosť - hlúposť a poslušnosť svetovej elite otrokárov. Viac vid. leva-net.cz

Rusko určuje-navrhuje podmienky vývoja, svet to akceptuje a elita USA, reprezentant anglosaso židovskej civilizácie, zúri do bezvedomia, lebo je v roli diváka, kruté usvedčenie elity USA z vlastnej nezdelanosti, nevedomosti, nepoznania objektívnej reality Zeme a Vesmíru. Ešte aj Izrael sa správa pragmaticky, ako každý správny chazar, počká si na výsledok a potom bude pokračovať vo vlastnej prosperite, možno poprie aj sionizmus a existenciu štátu Izrael.

318465

18.10.2014 23:20

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

Okná sú našou súčasnosťou.

Definitíva 95.?.?.?

Presne podľa popísaných okien sa uzákoňuje homosexualita, ktorá je z pohľadu existencie človeka nezlučiteľná so životom, lebo nevie rodiť deti, u Slovanov bola okrajovou záležitosťou, mimo kultúru a morálku spoločnosti. Čiže cieľom homosex agendy je genocída bielej rasy pokojnou cestou. Podobné okná zažívame za posledných 25 rokov koloniálnej nadvlády USA nad EÚ a EÚ nad Slovanmi často.

Podľa Biblického projektu je biely človek buď múdry otrok, alebo mŕtvy Slovan. Biely človek je nahrádzaný inou kultúrou, ako to vidieť v USA, Británii, Francúzsku, Nemecku..., kultúrou nevzdelanou, ovládateľnou, otrocky poslušnou a závislou na pánovi. Uzákonenie homosexulity je v plnom súlade s Biblickým projektom, je to súčasť ničenia Slovanskej kultúry a nenásilnej genocídy Slovanov. Keby to politika dovolila, tak automobilka Fiat by zajtra zrušila závody v EÚ a prevádzkovala by len automobilky kúpené v USA, kde pracujú Mexičania, ukrutne pracovití, skromní, poznajúci hlad a biedu, spokojní s otrocky nízkou mzdou a poslušní. Európania sú leniví a rozmaznaní socializmom EÚ a budú nahradení.

Multi kulti a humanitná agenda je tiež o oknách. Pusť cudzinca podľa programu NWO do domu, aby si mohol zdochnúť. Prežije ten, kto sa dokáže najrýchlejšie množiť, nie ten najmúdrejší a najkrajší. Ak che múdry prežiť, musí niečo pre to urobiť, pre svojich potomkov. Ak nám je to jedno, tak sme zabili deti našich detí.

319327

21.10.2014 22:47

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: Ano -

Definitíva 95.?.?.?

Kaganovič bol ideovým vodcom v ZSSR, spolu s Berijom ho odstránil až maršal Žukov v 1954. Berija bol odsúdený, Kaganovič zomrel v ústraní. Kaganovič stál nad najvyšším sovietom, aj Stalinom, bol čosi ako vnútorný prediktor. Oslovenie kagan bolo pomenovanie pre ideového, duchovného vodcu v Chazarskom kaganáte, meno Kagan, Kaganovič sa dodnes často vyskytuje, aj v US politike, je naplnené symbolikou. Symbolika je aj v poprave cárskej rodiny po VOSR, vykonaná bola chazarmi pod velením chazarov, tento spôsob popravy po meči aj po praslici je symbolikou pre ukončenie vlády jednej dynastie pred nástupom novej vlády. V kaganáte boli vodcovia dvaja, kagan bol ideový vodca, žil v ústraní, nebol na očiach, druhý bol výkonný vodca a realizoval ideu. V ZSSR to boli Kaganovič a Berija, Stalin bol ten, čo bol za všetko vinný, tak ako nás to učí Západná ideológia. Židovská-chazarská symbolika sa tiahne celými dejinami a kto ju vie čítať, ten pozná pravdu.

http://leva-net.webnode.cz/products/carsky-general...

tu sa dozviete o metódach kolonizácie Ruska, tento proces trvá stáročia, samotná systematická fyzická a kultúrna genocída Slovanov trvá tisíc rokov.

Naposledy mali ČR aj SR garantované hranice za éry ZSSR, dnes nám ich negarantuje nikto. 3.sv.vojna zmení aj naše hranice! Rusko dnes garantuje hranice štátov, ktorí susedia s Ruskom a spolupracujú s ním.

Článok je dobrý a je logické, že piata kolóna musí mať proti ruský postoj, rovnako ako odchovanci dejín vytvorených Západom.
Stalin bol politik, osobnosť, autorita, vzoprel sa svetovému židovstvu a preto Západ na neho našpiní aj to, čo sa nedá. V Rusku je prehodnocovaný, viac na leva-net.cz.

319527

27.10.2014 21:12

Politolog: Maďarsko pod silným politickým tlakem Ameriky

RE: V USA se snad už všichni zbláznili!

Definitíva 95.?.?.?

Spojencami s Ruskom sme neboli, Boli sme spojencami ZSSR. Dnešné Putinove Rusko a židoboľševický ZSSR sú dva úplne odlišné svety. Treba žiť v realite, treba posudzovať aktuálne dianie, správanie sa subjektu. Treba žiť pragmaticky. USA prepadli na celej čiare, sú svetovým teroristom a likvidujú občianske slobody v záujme súkromných korporácií.

Nikto nenúti a nekáže podporovať niektorú mocnosť, len USA si to vynucujú na našich politikoch. Aj tak je každý strojcom svojho osudu, každý si môže vybrať. Otrokársky koloniálny systém NWO-USA-EÚ premaľovaný na konzumno kapitalistickú demokraciu, alebo slobodu jedinca pod seba diktatúrou svedomia, aktívne budovanie novej spoločnosti a morálky bez vojen a otroctva, bez pánov a tých ostatných. Vyhrá mocnosť, pre ktorú sa rozhodne viac ľudí.

319872

27.10.2014 21:23

Politolog: Maďarsko pod silným politickým tlakem Ameriky

Fico mení názor.

Definitíva 95.?.?.?

Po Orbánovi je kandidátom na sankcie USA aj Slovensko. Fico vyhlásil, že kašle na pravidlá EÚ v súvislosti s dodržaním dlhu. Pravidlá porušujú najsilnejšie ekonomiky, iba sprostí riťovlezci slovenskej politiky dodržiavajú deficit a chcú byť ešte lepší. Cameron odmietol prispieť do fondu EÚ, žeby ďalšie sankcie USA proti Britom? Konečne tá fašistická EÚ naberá ten správny smer ku seba zničeniu a nepomôžu ani všetci podplatení politici národných štátov.

Fico: Slabé Slovensko má mzdy 300 - 500,-€ a bohaté štáty 3,5-4000 a ešte potrebujú porušovať rozpočtové pravidlá. Lebo sú silný, kašlú na pravidlá, tie sú pre blbých a pracovitých Slovanov, otrokov v kolónii EÚ. Dokedy??? Dokedy budete voliť túto národnú lúzu.

319873

Chemtrails majú skleníkový efekt. Mliečna hmlovina obaľuje celú Zem. Je to vidno voľným okom. Niekedy je tak silná, že spôsobuje "zatmenie" Slnka. Hmlovina chemtrails sa nachádza nad prirodzenou kopovitou oblačnosťou. Pri nízkom Slnku je vidno, že hmlovina je vysoko, nad kopovitou oblačnosťou a sa farbí ružovo. Existuje aj smog z ľudskej činnosti, ten je nízko nad Zemou, pekne ho vidno z tatranských štítov, tiež sa farbí ružovo. Hmlovina chemtrails tvorí vysoký smog, cez deň mliečne biely, pri nízkom Slnku ružový.

Ružová farba je príznakom znečistenia atmosféry. Chemtrails je tabu, pritom sa vyskytuje častejšie ako prirodzená oblačnosť, cloní slnečný svit, znižuje asimiláciu rastlín, spôsobuje extrémy v počasí, horúci a dusný deň a mimoriadne vysoké teploty v noci. Ak je nebo sýto nebovo modré, tak slnko je ostré, ale nie je dusno a v noci sa výrazne ochladí, ráno je čerstvo.

Chemtrails je zločin proti ľudstvu, ľudia o ňom nevedia, pritom všetko je pozorovateľné voľným okom. Bohovia prišli z neba, bohovia sú v nebi, ľudstvo sa prestalo pozerať na nebo a bude kruto potrestané.

Chemtrails je klimatický terorizmus.

320624

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
16,90 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
20,80 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,66 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
692 742,60 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?