Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 1 jméno: trodas.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.04.2014 10:35

Polsko cvičilo ukrajinské bojůvky již před nepokoji Euromajdanu

Neonacisticky je ale přesné slovo.

trodas 77.?.?.?

Je sice fakt, že Bandera bojoval za nezávislost Ukrajiny, nicméně je také fakt, že přijal za vlastní nacistickou ideologii.

Jen pro osobní averzi (infikovanou českou justicí) vůči přesnému pojmenování těchhle neonácků by nemělo docházet k úpravě faktů.

Jak vím, že jde o fakta? Protože i v videu vyhotoveném členem MajdanTV (uvádí to ve videu) jsou záběry pochodujících hajlujících neonacistů. Ukázka zde:
http://a.pomf.se/llxtox.webm
Celé video zde:
http://www.youtube.com/watch?v=VNi32y1i-Ls

Podstatné ovšem je, že vlastní bezpečností složky, policie a armáda odepřela poslušnost Majdanovským pučistům a tím otevřela Pandořinu skříňku, o které se nesmí mluvit. A sice že jakmile bandu magorů ve vládě (kdekoliv na světě) přestanou lidi poslouchat, je konec jejich iluze "moci."

To způsobilo pád komunismu, když armáda NDR odmítla splnit rozkaz a zastavit protesty občanů. To také způsobí pád pučistů na Ukrajině, kteří mají 7% podporu a obsadili přesto ve vládě všechny klíčové posty + 3 hlavní strany Ukrajiny ani ve vládě nejsou. Může se ještě někdo divit tomu, co bude náledovat?

Otevřené prohlašování Viktorie "do píči s EU" Nulandové o tom, jak USA investovalo 5 miliard na změnu režimu také nepomáhají vytvořit auru moci vlády v Kyjevě, ale naopak je to mnohými Ukrajinci správně viděno jako že jde o loutky USA.

Začátek konce hegemonie USA ve světě (anebo co cheme, to se stane) přívě nastal. A že bylo načase [mrknutí jedním okem]

309206

08.05.2014 00:56

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

Důkazní váha psychologických znaleckých posudků

trodas 77.?.?.?

...a psychiatrie celkově.

O tom, že psychiatrie je přinejmenším problematické lékařské odvětví, vypovídá nejlépe experiment Davida Rosenhama provedený v roce 1973. Osm lidí, včetně jeho samotného, kteří nikdy neměli žádné psychiatrické problémy, se přihlásilo do osmi různých psychiatrických klinik roztroušených po celých USA. Službu konajícímu doktorovi řekli, že občas slýchají ve své hlavě hlas, který jim říká slovo „myšlenka.“ To byla jediná lež, co řekli. Jinak se chovali zcela normálně a žádnou další lež nikdo z nich neřekl.

Všichni byli diagnostikováni jako šílení, sedm z nich bylo dokonce diagnostifikováno jako trpící schizofremií. Všichni byli dopováni silnými psychofarmaky. A ačkoliv se jinak chovali normálně, tak je psychiatři odmítali propustit. David Rosenham strávil na psychiatrii dva měsíce, průměrně šlo o 19 dnů.

Ukázalo se, že jediným způsobem jak dosáhnout propuštění je souhlasit s tím, že jsou šílení, ale že se jejich stav lepší. Tedy potvrdit to, co psychiatři tvrdí a neoponovat jim, byla jediná cesta, jak psychiatři byli ochotni s pacienty komunikovat.

Přirozeně, že po propuštění a publikování výsledků tohoto experimentu nastalo pozdvižení. Jedna z kritizovaných psychiatrií vyzvala Rosenhama, aby jim poslal další simulující pacienty, že tentokrát je určitě odhalí. Rosenham souhlasil a za několik týdnů tito psychopati (pardon, psychiatři) prohlásili, že identifikovali 41 potencionálních simulantů.

Rosenham pak odhalil, že na psychiatrii ve skutečnosti neposlal nikoho.


...myslím, že to dostetečně vypovídá o tom, jaký je psychiatrie ve skutečnosti humbuk.

309848

18.05.2014 00:03

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Budoucí silná měna

trodas 77.?.?.?

"FED, evropská banka, světová banka dělají totéž a žádná hyperinflace se nekoná."

Ano, ale ptejte se proč. Tím, že FED vnutil ostatním vládám a společnostem (zejména génius Nixon a OPEC) užívání dolaru, tak se hyperinflace nekoná prostě proto, že dluhy USA se rozprostírají tak nějak na celý svět.
USA inflaci vyváží.
Co myslíte, že bylo s těmi "toxickými hypotékami"? Opravdu si myslíte, že amíci dobře nevěděli, že jejich hodnota je nula? Opravdu jsou všichni na WallStreet blbí jak poleno? Těžko, že?
Proč by je jinak prodávali, kdyby sypali, hmmm?

Věděli to dobře a udělali to tak, aby zase vyvezly část dluhu ven...

Dokud se ropa prodává za dolary a dokud US army zastraší každého, kdo by chtěl z tohoto vycouvat, tak je hyperinflace vyloučena. Ale počkejte, co se stane po tomto kroku Ruska v horizontu měsíců.


"Centrální ruská banka, která vlastně není státní, stejně jako jinde - chytrý židovský vynález - smí tisknout jen tolik rublů, kolik přijme USD(ten rubl je krytý dolarem). Čili rubl je vlastně přemalovaný dolar. Papír krytý hajzlpapír. Země musí hromadit USD aby mohla provést emisi vlastní měny. Tak to je ve VŠECH zemích slavné gayropy. Čili nonsens."

Tohle je velmi závažné tvrzení. Nezkoumal jsem to nikdy, byly by na to nějaké zdroje/odkazy/potvrzení? [zmaten] [zmaten] [zmaten] Zdálo by se mi to přímo vlastizradou a zatím jsem měl za to, že dolar je jištěn jen silou US army (Jak dopadl Irák se svým ropa za eura? Jak dopadla Libye se svým zlatým dinárem pro prodej nerostného bohatství celé Afriky za něj?) podržet všechny platby za ropu v dolarech.

Tím každý stát potřebuje dolary, neb bez ropy to nejde a tento neustálý zájem o ropu (tedy dolar) znemožňuje aby se inflace v USA projevila. Rozprostírá se to na celý svět...

Viz. http://www.youtube.com/watch?v=0tsUZinrCo8

310234

20.05.2014 11:20

Římská smlouva byla podepsána na čistém papíře

Humorné, nasmál jsem se :)

trodas 77.?.?.?

Přesto, že EU nesnášíme, tak je třeba se od toho oprostit a ocenit, jak těžké to bylo vůbec splácat [velký smích] [chechtot]

Všude se tomu stavěly překážky do cesty a je to skutečně humorná vložka. Nicméně to nemění nic na tom, jak velké množství řekne NE Bruselu (tuším č. 4), aby se konečně něco začalo posouvat k lepšímu.

310339

19.07.2014 15:48

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Let MH17

trodas 77.?.?.?

Nechápu, protože to nevypadá na fejk a protože nic nehoří, dokud letadlo nenarazí na zem...

Že by ho Ukrajinské SU-25 sundali kánony a hasící systémy Boeingu to uhasily?

313499

19.07.2014 15:52

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Čím by to separatisté tak asi mohli sestřelit?!

trodas 77.?.?.?

A pro ty extrémně nechápavé, tady to říká odborník, že separatisté prostě nemají čím v 10km sestřelit letadlo:

http://www.youtube.com/watch?v=ruAw10wMOo8

Už, nebo ještě ... ne?! [mrknutí jedním okem]

313500

23.07.2014 00:16

Byla to Putinova raketa!

RE: Oba letové zapisovače předány!

trodas 77.?.?.?

Neměli to předat jinak, než že se to pod dohledem jak Ruské, takBritské strany otevře, a data se zkopírují a před analýzou je dostanou v "syrovém" stavu všechny strany, aby nebyla možná manipulace s nimi.

Ale jestli je tohle skutečně kokpit (přední část letadla jsem viděl spadlou u silnice, tohle je les, to mi nějak nesedí):
http://blisty.cz/art/74012.html

...tak dostalo letadlo "zásah na čumák" a z hovorů pilotů nebude nic.

313811

23.07.2014 10:35

Ruský procesor Elbrus-8C

Známý špicl verzus strach z neznámého?

trodas 77.?.?.?

Mně fascinuje jedna věc - že i když víme, že USA špiclují jak jen mohou, tak je to OK.

Ale mnozí si ruský CPU nekoupí, protože by je MOHL špiclovat... [zmaten]


WTF! To je logika jak hrom. Pokud o někom víme, že špicluje, tak přeci to víme. A o tom druhém to jen tušíme, že by "mohl" a tak je snad lepší alternativou už jaksi logicky, ne?

...

Jinak ta velikost L2 keše má být v kBy [smích] 512 MB L2 keše by bylo zajisté moc moc hezké, ale to neumí ani Rusové [smích]
http://en.wikipedia.org/wiki/Elbrus-8C

313841

10.08.2014 11:46

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

Úspešnot stěžovatelů u Ústavního soudu ČR

trodas 77.?.?.?

Rád bych, aby ÚS stížnosti stěžovatele vyhověl, nicméně je třeba si uvědomit, že ÚS je "fabrika na odmítání stížností."

Fakta:
ÚS má 4 senáty.
ÚS za rok prohrčí kolem 4000 stížností.
Rok má 252 pracovních dnů.
To dělá 15.87 stížností na den.
Počtem senátů to dělá 3,96 stížností na den na senát.
Pracovní den má 8h, 4 stížnosti na den = 2h na stížnost.

Za dvě hodiny musí být přečteno, srovnána arguentace proti předchozím rozhodnutím soudů a vyhotoveno odmítavé usnesení.

To je fofr, že?

...

Teď to podstatné. Na ÚS nerozhodují soudci, ale justiční asistenti soudců. Každý jich má několik, aby se to stíhalo. Tito jsou mizerně placeni a tlačeni k co nejrychlejšímu "projednání" stížnosti, tedy k jejich zamítnutí.

Proč? Protože vyhotovit právně pro celou ČR závazný nález dá 1000x víc práce, musí se to prohnat přes hlasování senátu třeba i 5 či 8x, než to dva soudci ze třech schválí a ten poslední nebude moc vrčet - a to dá práci a čas. Za vyhotovení jednoho nálezu se dá stihnout asi tak 50 odmítavých usnesení, které nikdo nečte (!) a nejsou nijak závazná (ne jako usnesení NS ČR, které klidně ruší rozsudky Krajských a Vrchních soudů).

Z těchto důvodů je úspěšnost stěžovatelú pod 6% u ÚS:

nález Pl. ÚS 29/11, odlišné stanovisko soudkyně Ivany Janů, bod 7: "testem procentuálního poměru úspěšných stěžovatelů by... obtížně prošla i samotná ústavní stížnost... za léta 2001 až 2010 osciluje nálezovost (nálezy vyhovující i zamítavé) kolem 6,6 % (průměr i medián); pokud bychom vzali v úvahy pouze roky již judikatorně uzavřené (2001–2004), jedná se o čísla ještě nižší (průměr 6,53 %, medián 6,28 %). ...v rámci nálezů tvoří nálezy vyhovující průměrně 90 %... dospíváme k závěru o úspěšnosti stěžovatelů před Ústavním soudem... pod 6 %"

nález Pl. ÚS 29/11, bod 12: "vypracovalo analytické oddělení Ústavního soudu vlastní analýzu vycházející z 500 rozhodnutí Nejvyššího soudu vydaných v období od 1. 9. 2009 do 31. 8. 2010... 32 vyhovujících a 22 zamítavých rozhodnutí"

Tedy úspěšnost dovolání je 6,4%, úspěšnost Ústavní stížnosti je pod 6%.

...

Systém, ve kterém se pravdy ani zákonného ani ústavního rozhodnutí nedovoláte, protože na to není čas, nefunguje a nelze si myslet, že někomu postkyne nějakou ochranu. To je zcela naivní představa.
Mně už ÚS napsal do usnesení takové lži, jako že 1800 = 2800,- Kč a tedy odměna advokáta není nazákonná (větší jak údajný dluh) a tedy je rozhodnutí obecných soudů v pořádku.
Anebo že se nemohu (zatím) dovolávat toho, že celé mé trestní řízení je naprosto ale zásadně nezákonné od počátku, přesto že v jiných případech bylo zasaženo ÚS a zastaveno užívání důkazů získaných nezákonně (např. v případech nepřípustných důkazů z neústavně provedených prohlídek nastalo n...

Automaticky kráceno

315181

10.08.2014 11:46

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

RE: Úspešnot stěžovatelů u Ústavního soudu ČR

trodas 77.?.?.?

Anebo že se nemohu (zatím) dovolávat toho, že celé mé trestní řízení je naprosto ale zásadně nezákonné od počátku, přesto že v jiných případech bylo zasaženo ÚS a zastaveno užívání důkazů získaných nezákonně (např. v případech nepřípustných důkazů z neústavně provedených prohlídek nastalo např. v nálezech: III. ÚS 287/96, II. ÚS 347/96, III. ÚS 486/98, I. ÚS 201/01, II. ÚS 298/05, II. ÚS 362/06, I. ÚS 536/06, II. ÚS 474/07, IV. ÚS 1780/07, II. ÚS 1940/10, II. ÚS 3073/10, I. ÚS 3369/10, I. ÚS 515/12, IV. ÚS 2227/12, I. ÚS 2787/13) - ale v mém případě, kdy povolení soudu k prohlídce ÚPLNĚ CHYBÍ, tak se ÚS stále vymlouvá na to, že "nemůže zasáhnout" a tedy že dotčené soudy budou nadále nerušeně pošlapávat ústavní práva občanů.

V uvedených případech jde o zásah proti soudem vadně povoleným prohlídkám. V tomto případě prohlídka soudem povolena nebyla. Tím spíše je tak odůvodněn zásah Ústavního soudu a přesto se ho již skoro 6 let nemohu dovolat.

...

Ale doufejme, že v tomto případě se ÚS vzpamatuje a rozhodne meritorně a ne že stížnost nějakou LŽÍ odmítne, jak to běžně dělá více jak 94% stěžovatelům.

315182

10.08.2014 11:54

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

RE: Úspešnot stěžovatelů u Ústavního soudu ČR

trodas 77.?.?.?

Příklad LŽI u ÚS v praxi:

V usnesení I. ÚS 2394/12 se lze dočíst, že "Stěžovatel dále požaduje, aby Ústavní soud přikázal likvidaci důkazů..." "K takovému výroku však Ústavní soud není příslušný [§ 43 odst. 1 písm. d) zákona o Ústavním soudu], neboť stěžovatel se nesmí domáhat ničeho jiného, než umožňuje ustanovení § 82 zákona o Ústavním soudu."

Tedy likvidace nezákonných důkazů není v "pravomoci" ÚS. Opravdu?

Např. již v nálezu III. ÚS 62/95 (Marta Chadimová, nezákonné odposlechy) bylo jasně ve výroku uvedeno:

"se přikazuje předsedovi senátu 10 T tohoto soudu, aby v označené trestní věci z trestního spisu zn. 10 T 45/93 vyřadil a ve lhůtě 15 dnů od doručení tohoto nálezu zničil všechny záznamy o komunikaci stěžovatelky s jejím obhájcem JUDr. P., ať na magnetofonových nosičích nebo v písemné formě"

anebo v nálezu I. ÚS 3038/07 (odposledchy vojenské rozvědky v tr. řízení ne-ne):

"Ústavní soud policejnímu orgánu Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality SKPV Policie České republiky, expozituře České Budějovice, ve vztahu ke stěžovatelce přikazuje ze spisu ČTS: OKFK-22/4-2007 odstranit a neprodleně zničit záznamy o telekomunikačním provozu BRAVURA 3 a 4, včetně veškerých souvisejících dokumentů"

...že nezákonné důkazy je třeba zlikvidovat, pak proč by to mělo být "překročením své pravomoci" v tomto mém případě?!

Tady je jasný a nepopiratelný důkaz, že ÚS normálně LŽE ve svých usneseních. Tedy pokud si někdo myslí, že tento "soud" mu pomůže, nebo že ÚS se tím "přeci musí zabývat", tak je to optimista.

Jistě, musí se to zkusit. Musí. Ale...

315183

13.08.2014 21:57

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

RE: Osobní vzkaz Stworovi

trodas 77.?.?.?

Takže pokud upozorním na to, jak ÚS protiprávně rozhoduje, tak je to "medializace mého případu"? Hleďme! [smích]

Kolik z těch příspěvků (citací v nich) bylo o mně? Já bych řekl, že minimum a také bych řekl, že jsem přispěl k tomu, aby ostatní viděli ÚS takový, jaký je, a to na vcelku křiklavém případě.

Vaše tvrzení o tom, kdo si může či nemůže stěžovat, vychází z utkvělé a nepodložené premisy mé viny. Přitom jsem Vám nabídl, abyste se zastavil, že se můžete seznámit s podklady a s tím, jak obludně velký je to celé podvod (už mám i důkaz, že můj otec žije, takže psssst! [chechtot] ), a nereagoval jste nijak.

Takže pokud si někdo udělá na základě absolutních lží v médiích (které jinak bežně ze lží usvědčuje navíc), případně z opakovaně rušeného protiprávního odůvodnění nalézacího soudu, tak bych tady viděl najakou zaujatost. Že Vám vadí, že Vás odsoudila justice a mně ne?

Srovnání s O. J. Simpsonem považuji za ubohou podpásovku, nehodnou komentáře a po svých zkušenostech, kdy si ve zprávách přečtu pravý opak toho, co se řeklo u soudu, odmítám byť jen spekulovat o jeho vině, neb neznám spis.


Takže osobní výzva Stworovi - přestaňte se zbaběle schovávat za mediální lži a klidně si řekněme, kdo si co myslí a na základě čeho, abych tak jaksi měl možnost ty mediální bludy vyvrátit, resp. uvést na pravou míru [mrknutí jedním okem]

315361

19.08.2014 01:25

Jižní kotel

Protifašističtí bojovníci...

trodas 77.?.?.?

...by potřebovali pomoci. Rusko asi moc nemůže (už teď mu vyčítají vměšování se), ale měla by se najít nějaká cesta.

S tímhle zlem by se mělo bojovat:
http://www.globalresearch.ca/there-are-no-neo-nazi...
http://ax2.old-cans.com/g.php?p=banderovci&d=1&v=v...

Banderovci v akci - Volyň, 1944:
(pozor, drastické)
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=...

...


Třeba by se mohli rozhádat sami:

Šéf Pravého sektoru hrozí ozbrojeným pochodem na Kyjev
http://novinky.cz/zahranicni/evropa/345187-.html
Bojové oddíly Pravého sektoru označil za nelegální bandy, které bojují bez pravidel a mimo zákon. „Pro koho Jaroš pracuje?" uzavírá své prohlášení Avakov. (ministr vnitra Avakov ... a že by zadavatel byl ... Kolomejský? [smích] )

„Pokud nebudou naše požadavky splněny, během 48 hodin odvoláme naše jednotky z fronty a zahájíme pochod na Kyjev. Pochodové kolony Pravého sektoru se vydají na cestu v plné zbroji," napsal Jaroš. Avakova označil za vůdce "vnitřní kontrarevoluce". [velký smích] [velký smích] [velký smích]

315718

09.09.2014 15:55

Na pozadí ukrajinského příměří

Příměří podle nácků

trodas 77.?.?.?

Situace v Mariupolu - fašisti střílí lidi na ulici...

http://www.youtube.com/watch?v=UWPUgalOvxg

317036

17.09.2014 12:37

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

RE: Česká republika-zkušební laboratoř.

trodas 77.?.?.?

Pan Janoušek neutíkal ani když mu hrozilo 18 let, nyní důvody vazební (či zadržení pasu) shledat by bylo prapodivné a obtížně odůvodnitelné.

Další věc je, že si může a také asi podá dovolání, jenž může a asi také spojí s návrhem na odklad vykonavatelnosti rozsudku a pokud mu NS ČR vyhoví, tak do jeho rozhodnutí nebude možné ho obeslat s nástupem do výkonu trestu.

Toliko malá prábní exkurze pro Vás a pro další...

317584

17.09.2014 12:45

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

Striktně právně máme tříkomorový systém.

trodas 77.?.?.?

Vladimír se mýlí, když říká, že máme nefunkční dvoukomorový systém. Správně máme systém tříkomorový:
- poslanci
- senátoři
- prezident

Každá komora by měla dle svého postavení mít odpovídající pravomoco. Chci říci, že poslanci by neměli mít moci právo přehlasovat senát a ani obě komory dohromady by neměly mít právo přehlasovat prezidenta.
To je jako kdyby Krajský a Vrchní soud přehlasovaly Nejvyšší soud.

Absurdita.

Nicméně aby se omezil přílišný vliv hierarchické struktury (koncentrace moci), tak máme možné přehlasování umožněno.

Nicméně nemělo by to jít prostou většinou, ale vždy Ústavní většinou (2/3). Tedy pokud by veto senátu poslanci chtěli přehlasovat, tak jedině 2/3 a ne "101"... Shodné senát proti prezidentovi...

A je otázkou, co s poslanci vs Prezident. Tam bych se přikláněl k 80, 85%...

317585

23.09.2014 00:46

Jediné dvě jistoty ohledně tragedie Boeingu MH17

Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk

trodas 77.?.?.?

předběžná zpráva k MH17 letu:
http://www.scribd.com/doc/239143558/Preliminary-re...

"damage observed in the forward fuselage and cockpit section of the aircraft"

Fakt číslo 1 - poškození externími objekty je JEN v před ní části letadla = čti, kokpit a těsně za ním:

http://s15.postimg.org/anqg0sz2z/Boeing_777_MH17_z...

Proč je to důležité? Protože tak zásah z Buku nevypadá. Buk vyletí nad letadlo a zasype ho šrapnely a tlakovou vlnou se pokusí zlomit křídla... a většinou uspěje. Problém je v tom, že NELZE směrovat šrapnely vůbuchu Buku na tak malé místo na letadle, kde NIC JINÉHO není zasaženo...!

Fakt číslo 2 - utržené matky šroubů, držících pancéřované skleněné tabulky kokpitu, prokazují explozi uvnitř v kokpitu a tím vylučují Buk.
http://postimg.org/image/n8lcut8rn/
Při dekompresi vniknutím střepin z Buku ještě žádné letadlo neexplodovalo, pokud je mi známo (ale doporučuji studovat Ukrajinský sestřel jednoho civilního letadla už před tímto MH17 sestřelem).
Naopak pokud v uzavřeném prostoru kabiny (extrapevné dveře do kokpitu se tentokrát vymstily) vybuchnou granáty, tak se stane co, Kefalín? Vyvalí to okna a kokpit to roztrhá na kusy.

...

Jakákoliv debata o Buku, radaru a pod. je tedy nadále zbytečná. Můžeme se dohadovat proč očití svědci mluví o stíhačkách:
http://www.youtube.com/watch?v=yzAgg1kQNCU

...ale je to nepodstatné. Pozornost je třeba věnovat tomu, že průstřely jsou jen v oblasti kokpitu a utržené matky šroubů, držících pancéřované skleněné tabulky kokpitu, prokazují explozi v kokpitu. End of story, case closed.

317852

23.09.2014 01:08

Nástup fašismu

...a je moc zajímavé...

trodas 77.?.?.?

...že jinak vůči jakýmkoliv projevům, které lze alespoň vzdáleně označit byť jen za propagaci fašismu, se EU a USA ostře vymezují.

A přitom podporují tohle:
http://s923.photobucket.com/user/ax2cz/library/ban...

Jak zoufalí, musí být, když se o straně Svoboda a těchto pánech dávno ví, že si na neonácky jen nehrají - oni jimi jsou:

Oleg Tiahnybok chce pohřbít Banderu a "další hrdiny Ukrajiny" v Kyjevě:
http://en.voicesevas.ru/news/analytics/2827-tiahny...

Řádění Banderovců na Ukrajině - Volyň, 1944
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=...

Holt asi není spokojen s tím, že ho židovský Wiesenthal institut řadí v první desítce nejvíce židy nenávidějících veřejných osob (5 místo):
http://cs.wikipedia.org/wiki/Svoboda_%28politick%C...
"The Wiesenthal Center also cited Oleg Tyagnibok (No. 5) from the fascist Ukranian Svoboda party. He urged purges of the approximately 400,000 Jews and other minorities living in the Ukraine and has demanded that the country be liberated from the "Muscovite Jewish Mafia.""

Holt je to nově kámoš USA, takže takovéto návrhy jsou vlastně v pohodě, že? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

317855

01.03.2015 16:28

Němcovova vražda byla s největší pravděpodobností provedena pod falešnou vlajkou

RE: Další Putinova chyba.

trodas 77.?.?.?

Nesouhlasím s tím, že nešlo o selhání. FSB si tuto možnost měla ohlídat a Němcova hlídat. Zejména po interview, ve kterém se jasně vyjádřil tak, že ho mohou zabít:

http://sobesednik.ru/politika/20150210-boris-nemco...

[Presstituti] Zajímavé. A vy po takových rozhovorech s matkou jste se nezačal bát, že Vás Putin v nejbližší době může zabít osobně nebo přes prostředníky?
[Němcov] Víte, ano… trochu. Ne tak silně jako matka, ale přece jen… bojím se ho, ale ne tak mnoho. Pokud bych se bál velmi, těžko bych vedl opoziční stranu. (…)
[Presstituti] Doufejme, že přece jen zvítězí zdravý smysl a Putin vás nezavraždí.
[Němcov] Dej Bůh. Doufám v to..


Tím se de facto podepsal rozsudek smrti. Pro USA už měl nulovou hodnotu a takto posloužil jako super mučedník před demonstrací síly USA.

Cituji jiného pozorovatele: "Smrt Němcova je pro ruskou opozici, Západ a USA jako dar z nebe, mrtvý má pro ně mnohem větší cenu než měl živý. A navíc už nic nevykecá."

328025

11.08.2015 13:48

Zrůdy na Ukrajině. Made in USA

RE: Kdo neviděl

trodas 77.?.?.?

Zajímavé jsou i fotografie z Ukrajiny:
http://s923.photobucket.com/user/ax2cz/library/ban...

V massmédiích to ale člověk neuvidí... takové obrázky by mohly vzbudit otázky, zdali jde o "operaci proti teroristům" nebo ničení infrastruktury a vraždění civilistů...

337948

28.09.2015 18:16

Dopis čtenářky

RE: Pro zacatek by jednoduse..

trodas 77.?.?.?

Jednoduché to není, vy chcete po lidech změnit jim po 70+ let vtloukané rozdělení světa politiky na Pravici a Levici [mrknutí jedním okem] To opravdu není jednoduché, to většina nedokáže. A není možné se na ně pro to ani zlobit, ani je označovat na ovce. Většina z nás někdy také byla tzv. ovcí...

A je třeba nepropadat naivním představám. Musíme vycházet z lidí takových, jací jsou. Ne si je idealizovat.

Takže - hnutí, které získá podporu těch 99%, musí mít jeden jediný jasný cíl:
Já navrhuji odvolatelnost politiků - vše ostatní se vyřeší samo, jakmile budeme mít NAŠE zástupce, ne zástupce kapitálu, banksterů a dalších... a to zástupce, nad kterými budeme mít kontrolu, kdyby po zvolení chtěli začít vykonávat zcela jinou agendu, než pro kterou byli zvoleni.

K hnutí se může přidat každý (bereme komunisty i neonácky, anarchisty i ufouny), ale každý je okamžitě vyloučen a nemluví za dané hnutí, když ho zneužije k propagandě vlastního názoru na jiné otázky (politické), než které jsou cílem hnutí.

...

Nic nezničilo Occupy Wall Street lépe, než pár nadšených neomarxistů s rudými vlajkami. Viz. toto video, brilantně předpovídající nevyhnutelný konec:
http://youtube.com/watch?v=30Ie-Xr6NMY
(stejně tak funguje swastika, KKK nebo volání po konci kapitalismu, atd...)

Opět - chce to otázku, na které se těch 99% lidí shodne. Nebude a nesmí být možné propagovat v rámci daného hnutí (ani oblečením, ani transparenty, ani projevy) jakoukoliv jinou otázku.

...

A návody na to, jak postupovat aby se situace zlepšila, jsou tu dávno:
http://youtube.com/watch?v=8Zq4f6WYmHU

A jsou docela jednoduché. Jedna ze zásadních publikací o tom, jak pomocí Publc Relations ovládat masy:
http://ulozto.cz/xf8Joet7/psychologie-davu-gustave...

Ano, Psychologie dave of Gustava LeBona.

Jinak řečeno - víme jak na to a můžeme situaci změnit k lepšímu.

340079

09.10.2015 14:43

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

RE: ZB mimo mísu, jako ostatně vždy.

trodas 77.?.?.?

Proč se ten magor dostává ke slovu? Zbigniew Brzezinskij je totiž Obamův velký přítel a učitel:

Obama outstanding friend and mentor Zbigniew Brzezinskij
http://youtu.be/dkamZg68jpk?t=9m15s

A protože to byl on, kdo vymyslel Afghánskou past. O co jde? O to, že USA 6 měsíců předtím, než do Afghánu Rusové přišli demokratcky zvolené vládě pomáhat v boji s teroristy ("Bojovníky za svobodu", jenž mají ty "nejvznešenější lidské ideály": http://uloz.to/live/xCrHrTPK/taliban-are-freedom-f... ) a zahájil tak rozpad SSSR. Je tedyvnímám jako člověk, který Rusa dostal na kolena.

V roce 1998 válečný zločinec Zbigniew Brzezinskij uvedl, že financovat teroristy v Afghánu začali půl roku před tou invazí Rusů s tím cílem, že Rusy k invazi vyprovokují. Když se ho reportér optal, jestli to nebyla přímá provokace tak si uvědomil co řekl a otočil to tak, že řekl, že "my jsme nedotlačili Rusy k invazi" ale "vědomě jsme zvýšili (našimi akcemi) pravděpodobnost, že k tou dojde." (jako kdyby to nebylo to samé...) Dále to líčí jako že "políčil na Rusy Afghánskou past" a že to Carterovi prezentoval tak, že "dá Rusům jejich Vietnam."
http://dgibbs.faculty.arizona.edu/brzezinski_inter...

Shodně ve svých pamětech nazvaných trefně "Ze stínu" uvedl Robert Gates, ředitel CIA pod Ronaldem Reaganem a Bushem seniorem (dále byl Ministrem obrany pod Bushem juniorem a Obamou!), že ve skutečnosti USA začaly tajnou operaci 6 měsíců před invazí Rusů. Jejím nezakrývaným cílem bylo vlákat Rusy do Afghánské bažiny...
http://books.google.com/books?id=M51ssIgLMl8C&pg=P...

http://youtu.be/oMjXbuj7BPI?t=11m38s


Členové CFR jsou známí váleční zločinci - a Brzezinskij nechybí:
http://youtu.be/p8ERfxWouXs?t=20m21s
(McGeorge Bundy, Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinskij)

...

A USA tu jde o všechno. Je tedy jasné, proč CFR volá "Na zteč!"

340468

15.12.2015 16:19

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: Mizí nám webovky?

trodas 77.?.?.?

Optejte se svého ISP, co se děje a trvejte na vysvětlení. Mě obojí jede:
http://postimg.org/image/jtmqutk4r/
http://postimg.org/image/6zsc03p57/

(WinXP SP3, FF 10.0.10 ESR, NetTV kabelový modem)

343121

15.12.2015 16:35

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas 77.?.?.?

S článkem souhlasím a souhlasím i s Vaší myšlenkou o tom, že "nejde o fosilní zdroje jako takové." To opravdu nejde. Kriticky důležité je jen to, za jakou měnu se prodávají.

Přímá podpora teroristů hrozí vždy pořádným průšvihem (dnes už není rok 1980, máme internet a mocní celého světa ztratili kontrolu nad dialogem a ví to 1) ) a tak zbývá jen otázka: Proč to USA dělají?!:
Vložený obrázek

Protože mají dluhy a brzy se položí: http://www.usdebtclock.org

USA mohou odvrátit svůj krach jedině tak, že celý SVĚT za ně bude platit skrze petrodolar jejich dluhy. A pak tedy zkrachuje (ale později) celý svět... http://6b.cz/6TL

Je tedy podstatné, aby do Evropy dodávaly uhlovodíky spřízněné blízkovýchodní diktatury, projevující-se např. takto: b.cz/s6k

Protože tyto diktatury drží USA při moci a tedy budou vždy platbu realizovat v dolarech, chtějí-li vládnout dál (a neskončit na kandelábrech kam patří).

Rusko chce platby naopak realizovat v měnovém koši, Rublech či Yuanech = stalo se tak úhlavním nepřítelem USA a musí být démonizováno a zničeno (první to udělal Saddám, pak Kaddáfí, Irán by také chtěl... už vidíte, co je spojuje?) a když to nejde, tak alespoň odříznuto od Evropy (Ukropi na Ukrajině to už zařídí).

USA jde o všechno - všechno anebo krach. Takže jak propaganda bude sílit, tak i podpora teroristů. Pozor na to, jak budou další 11. září, jako 13.11.2015 v Francii...
The Paris Attacks Are Just The Beginning
http://6b.cz/2W3


PS. Rothshieldovským elitám je nějaké USA ukradené, včetně dolaru. Problém je, že lidé se probouzí a začínají chápat 1) že vlády jsou jen loutky a že nežijí v demokracii, ale ve finančním otroctví pro bankstery.
Krach USA - které využívají pro kontrolu světa - a dolaru by jim znemožnil ovládnout svět, což je jejich dlouhodobý (staletí) plán. A navíc by to spoustě lidí fakticky otevřelo oči (takže by jejich vláda velmi pravděpodobně navždy skončila), takže raději půjdou do WW3, než aby tohle dopustili.

The Road to World War 3 (dabing)
http://6b.cz/fCp

343122

15.12.2015 16:35

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas 77.?.?.?

1) Zbigniew Brzezinskij: Mocní ztratili kontrolu nad dialogem
-----------------------------------------------------------
http://6b.cz/WhE
"V posledních dekádách došlo díky sociálním změnám k celosvětové a bezprecedentní historické akceleraci. Hlavně pro instantní, masovou komunikaci, jako je rádio, televize a internet, které kumulativně stimulují obecné uvědomění-si a probuzení masové politické povědomosti. Výsledný, široce celosvětově rozšířený populární aktivismus, je prokazatelně nepřátelský k externímu ovládání toho druhu, jaký uspěl v dobách kolonialismu a imperialismu. Přesvědčení a vysoce motivovaní aktivisté vytvořili odpor politicky uvědomělých a historicky odmítavých lidí k externímu ovládání, jenž se prokázal být víc a více obtížněji potlačitelný."

343123

17.12.2015 02:08

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas 77.?.?.?

Nuž, je možné, že se mýlím. To se stává, jsme lidi a jsme omylní. Nicméně by bylo hezké, kdybyste uvedl v ČEM KONKRÉTNĚ se mýlím a uvedl odkazy na zdroje, ze kterých přinejmenším vyplyne, že se mýlím.

Toliko "tlučhubářsky" tvrdit, že se někdo mýlí, umí každý. Nicméne je to jen mlácení prázdné slámy - KONKRETIZUJTE TO! Rád se poučím...

Pokud dolar má vydržet už jen do náběhu na válečnou ekonomiku, tak je můj argument platný a stále jde o směšné, bezcenné papírky. Stejně jako všechny ty dluhopisy a další nesmysly, za které ČNB vyměnila naše zlato, viz:
http://uloz.to/xoavXjfL/cnb-struktura-vyse-rezerv-pdf

Shodně jako když dolar nahradí Amero, nebo speciální měna MMF/IMF (jejich právo vytvoření takové měny existuje...), tak platí mé postuláty, že:
- důvodem jednání USA a banksterů je neudržitelný dluh USA
- na oko jde o válku za záchranu dolaru, ve skutečnosti jde o válku za záchranu systému frakčního rezervního bankovnictví, který zotročuje všechny na planetě
- také jde o válku za záchranu "velkého klacku banksterů" - USA

Takže i podle Vás tady v zásadě není sporu o tom, proč se věci dějí - nechápu tedy stále v čem se mýlím a kde jsou podklady pro toto tvrzení.

343192

18.12.2015 00:55

Bruselský útok na Maďarsko

Demokreatura

trodas 77.?.?.?

Ano, demokreature je šaškárna a volby jsou atrakce. Nicméně nesouhlasím s tím, že nemá cenu jít volit a že má cenu spíšezvolit ignoraci voleb. Důvod je ten, že argument, že když bude parlament zvolen 1% voličů, tak nebude mít legitimitu, nebude fungovat.
Prostě řeknou, že ten zbytek si to tak příl, protože kdyby si to nepřál, tak by volil jinak.

...

Ukázkou, že věci lze změnit je likvidace ODS. Do nedávné doby nejsilnější politická strana a najednou - nula a nikdo po ní už neštěkne.

Shodně můžu dopadnout vlastizrádci z opačných stran, budou-li lidé masově volit Svobodné, Okamuru a... no, to je vlastně vše. Konvička se zdá trochu mimo... ten by zavíral i ty, kdož s ním nesouhlasí [překvapení]

...

Odvolatelnost politiků

Navrhuji vyhlásit generální stávku v placení daní - tedy spojenou s občanskou neposlušností, dokud nebude změna volebního zákona tak, aby politici šli odvolat.

Jinak nežijeme v demokracii, když politika lze zvolit ale už ne odvolat.

Jde o zavedení jednoduchého volebního systému: Už žádné přepočítávání - máme tu 10M lidí a 200 poslanců. Volební obvod tedy bude po 50k lidech a ti si zvolí svého poslance, ten je bude zastupovat, tečka. Žádné podvody s procenty, atd. Nikdo nebrání poslancům se sdružovat do stran, ale podstatné je, že budu odpovědni jen svým voličům - tedy žádné hlasování "dle partaje" - dle zájmů a preferencí voličů, resp.. jejich majority!

Odvolatelnost:
Pokud v daném 50k obvodu začnou lidé být s jejich poslancem nespokojení, tak na Magistrát začnou chodit podepisovat petici za jeho odvolání. Pokud byl poslanec zvolen 10k hlasy, tak 5k + 1 hlas = okamžitě ztrácí mandát a všechno, co bylo odhlasováno před méně než 3 měsíci se vrací k projednání, jakmile bude nový poslanec zvolen pro tento volební okruh.

A bude náš a buď bude zastupovat nás, nebo zase poletí. Snadné, efektivní a nenáročné. Volby ani není nutno znovu opakovat, pokud bude poslanec sloužit a hájit naše zájmy dobře - proč by nemohl zůročit své zkušenosti delším obdobím? Klidně doživotním.

Navíc malá možnost paralyzovat tzv. zákonodárný sbor také není od věci, vše co zplodili za posledních 20 let přineslo jen problémy... takže zpomalení chrlení nových zákonů také není od věci.

Za takovéto principy stojí jít do stávky a občanské neposlušnosti, ne? Nebo necháme našim dětem stejný bugr a demokreaturu, jako tu máme dnes...?

343233

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?