Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.05.2014 21:04

Washington usiluje o zánik Ruska

Vydržet

217.?.?.?

ty provokace amerických loutek z Kijeva a celý svět pozná, co jsou zač. Získat důkazy o propojení instalovaných fašistů z Kijeva a Washingtonu, zveřejnit je a americkým intrikánům a pokrytcům už neuvěří ani poslední bezdomovec.To bude poslední hřebík do jejich rakve. Stále jen provokují a čekají na to, aby Rusové vlétli na Ukrajinu.Pak by měli argumenty pro ruskou rozpínavost. V případě, že Rusové zůstanou doma, zbudou falešné karty jim. Celý svět, kromě jejich přisluhovačů, už dávno ví,že největším nebezpečím pro celý svět je nenažranost jejich elit,které politické loutky ovládají a manipulují s nimi podle svých predátorských zvyků. Rusové by ale měli ukázat, že nejsou slabí a bezmocní, pouze trpěliví a rozvážní. Je na nich , jak to udělají.

309768

07.05.2014 21:05

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

BRICS může položit základy k pádu dolaru

217.?.?.?

jako světové rezervní měny. Pokud se jim to povede, mají bankéřští světovládci úplně jiný problém než světovládu. Sami dobře ví,kde je jejich Achillova pata.

309828

nejmocnějších bankéřů západního světa (tedy skutečných vládců současného světa)jsou především mnozí politici,naprostá většina pracovníků médií,téměř všichni manažéři, mnoho intelektuálů a umělců,kteří spoléhají na to, že podporou banksterského kapitalismu a jeho skutečných vládců ukrytých v pozadí,si zajistí přes rozhodující slovo těchto bohů konzumní společnosti výnosné posty,pohodlný život v nadbytku a velmi pěkné příjmy nebo alespoň udrží ty stávající.Pravda a morálka je pro tyto jedince zbytečnou přítěží v honbě za kariérou, penězi a pohodlným životem. Názory prodejných intelektuálů a umělců je lepší ignorovat.Výše uvedené tvrzení psychiatrů je jedním z nich a hodí se světovládcům k dosažení jejich absolutní světovlády. Kdo není ovce, přemýšlí a neslouží mocným, je nebezpečný a nepřítel. Problém je v tom, že mnozí z poskoků se tváří jako seriozní odborníci a morálně vyspělí jedinci a naivní ovce jim to věří. A že takových servilních poskoků mocných je hodně, o tom nelze pochybovat ani vteřinu.

309879

Stát, který by dávno musel zbankrotovat, kdyby dolar nebyl světová rezervní měna a jejich vyvolení bankéři neměli od roku 1913 výhradní právo si tisknout či pouhou klávesnicí vytvářet biliony ničím nekrytých dolarů podle svých potřeb.Stát před bankrotem, který stále jen oddaluje a jeho superboháči přitom spřádají světovládné pavučiny a neví, který stát či firmu si koupit dříve. Stát, který pod veskrze falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv vysává pro jejich superboháče celý svět a kdo jim nepoklonkuje je okamžitě označen za říši zla a neprodleně bombardován,jsou v něm financovány a organizovány státní převraty, etnické a náboženské konflikty, sankcionován, a to vše jen proto, že elitáři nyní chtějí poroučet celému světu a vlastnit ho.Celý svět je tajnými službami pracujícími pro západní oligarchy tak šmírován, že Orwell by se nestačil divit. Ke šmírování slouží internet, mobily, platební karty, kamerové systémy a ovce si to šmírování ještě platí a lebedí si, jaké je to pohodlí. Po údajně nejsvobodnější a nejdemokratičtější zemi rostou koncentráky jako houby po dešti, sociální práva a svobody jsou osekávány na kost a média oligarchů do nás hustí jedině správnou pravdu stovkami televizních a rozhlasových kanálů a periodik. Kdo je skutečnou a opravdu nebezpečnou říši zla, na to ať si myslící lidé odpoví sami.

309933

11.05.2014 18:53

MMF jde na Ukrajině do války

Demokracie podle elit

217.?.?.?

Organizace jako MMF,WB,OSN,EU,NATO, nejrůznější nadace a podobné slouží především elitářům k prosazení jejich vlastních, velmi zištných a líbivými slovy demokracie, svoboda, lidská práva, humanitární pomoc maskovaných cílů.V podstatě jde o zotročení států a jejich občanů pomocí zadlužení, právních předpisů, vojenskou silou a pomoci postiženým, která by nebyla vůbec třeba, kdyby elitáři nebyli nenasytní mocí a penězi.

309995

12.05.2014 08:04

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

Krize nebo válka?

217.?.?.?

Ve 20. a 21. století je zoufalou vizitkou lidstva, že se 7 miliard lidí opakovaně nechává několika tisíci superboháčů, generálů a jejich politických loutek vmanévrovat do situace, kdy je na spadnutí buď obrovská krize nebo velká válka. Světovládci nesplatitelně zadluženého Západu hledají další kořisti a způsoby, jak oddálit nevyhnutelný krach a s ním spojené změny společenského uspořádání. Přitom rachotí zbraněmi,uvalují sankce, intrikují, organizují státní převraty, snaží se ekonomicky a finančně zotročit zbytek světa.Svět se ovšem rychle mění.Země Asie a další jsou daleko méně zadlužené, jsou na hospodářském vzestupu, mají nerostné bohatství a dostatek lidí zvyklých strádat, což se o stále ještě nablýskaném Západu rozhodně říci nedá. Navíc i země Asie a zejména Rusko mají tolik jaderných zbraní, že by svět mohly rozmetat na radioaktivní prach mnohokrát. Západ prostě tahá za kratší konec provazu.Proto světovládci hledají a sami připravují záminky pro rozpoutání krize a války. K tomu, aby k tomu nedošlo, se musí probudit obyvatelé Západu a světovládcům jasně říci, že toto nedopustí a zásadně změnit principy, na nichž Západ funguje.A to velmi rychle.

310015

jsou jen popsané listy papíru, který vydrží vše. Již šedesát let jsou vojenské agrese,bombardování civilistů, vysílání zabijáckých komand,organizace krizí, státních převratů,vraždy nepohodlných politiků, sabotáže, ekonomické zotročování, vydírání a vykrádání mnoha států pokrytecky vydávány elitáři a jejich loutkami v politice za šíření demokracie, svobody, lidských práv,pravdy,akty přátelství a pomoci.Moc elitářů plyne z naprosto nekontrolovatelného generování ničím nekrytých peněz pouhou klávesnicí vyvolených elitářů, zatímco ostatní lidé a státy si je musí tvrdě vydělat. Až svět začne v mezinárodním obchodě masivně používat jiné měny než dosud,a ta doba se rychle blíží,sesype se moc a bohatství elit toužících po světovládě jako domeček z karet.Vzniklá krize snad ??? konečně otevře oči i dosud pasivním občanům v domovinách elitářů, protože důsledky vzniklé krize budou podstatně horší než ve 30. letech 20. století a postihnou celý svět. Nejdříve se z krize vzpamatují ty státy, které mají suroviny a dostatek lidí snášejících strádání a tvrdou práci.Je zřejmé, že elitáři budou hnát svět do poslední velké války. Tomu je třeba doslova všemi způsoby zabránit, protože by přežili pouze radioaktivní švábi, a ani to není jisté

310074

14.05.2014 22:11

Ukrajina: Hra na čekanou

Paradoxy

217.?.?.?

Podle západních světovládců je agresor Rusko,které na Ukrajině ani nevystřelilo a Krym připojilo k Rusku na základě jednoznačného výsledku referenda,zatímco ti,co už šedesát let beztrestně bombardují, organizují státní převraty,likvidují nepohodlné politiky a vůdce,vyvolávají krize a konflikty po celém světě,soustavně intrikují a vysávají celý svět jako nenasytné pijavice,jsou médii a servilními poskoky oslavováni jako největší mírotvůrci a šiřitelé demokracie. Když "pokojní" demonstranti v Kyjevě řežou policajtům hlavy, zapalují je benzínem a najatí snipeři střílejí do lidí,je to demokratické, když se lidé na východě Ukrajiny chtějí odpojit na základě referend od fašistických samozvanců z Kijeva, jsou to teroristi. Kolik vojenských základen mají po světě Rusové a kolik Američané? Kolik zemí vysávají američtí oligarchové a kolik Rusové? A tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.Přesto jsou ti nebezpeční a zlí Rusové. Neuvěřitelné.

310113

17.05.2014 08:20

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

Začalo to Majdanem...

217.?.?.?

a skončí to buď globální krizí jako řemen (lepší verze) nebo poslední velkou válkou.Světovládci za velkou louží a jejich evropští poskoci museli čekat, že toto jim jen tak neprojde.Cílem je oslabit,zničit a vycucat Rusko nebo alespoň vyprovokovat s ním vojenský konflikt, protože nesplatitelně zadlužený Západ je ekonomicky na huntě. Západní oligarchové přitom neví, který stát si koupit dříve a jejich poradci dále vymýšlejí další Majdany. Putin zatím hraje tyto krvavé a velmi drahé šachy se západními provokatéry velmi dobře.Zničí jejich ničím nekryté měny nebo jim zastavením dodávek plynu a ropy "vypne" hospodářství a oligarchové budou muset čelit zlobě vlastních zbídačených obyvatel. Síla Ameriky dnes spočívá především v její vojenské síle, která zřejmě nezůstane nevyužita. Vojenská síla je jeden z jejích posledních trumfů, ne-li pouze jediný.Tato hra nemá dobré řešení. Jenom velmi špatné a to úplně nejhorší.

310199

19.05.2014 19:52

Svět jako továrna na popelníčky

Nelze srovnávat,

217.?.?.?

protože odtržením Kosova od Srbska a vyhnáním Srbů z rodné země Velký bratr získal úplnou kontrolu nad byznysem se zbraněmi, drogami,lidskými orgány,telekomunikacemi atd.,což je hodně výnosný kšeft, zatímco připojením Krymu k Rusku na základě referenda Velký bratr nezískal vytouženou kontrolu nad Černým mořem a ruskou černomořskou flotilou tím neposlal do šrotu. Tak celý ten krvavý bordel na Ukrajině byl zbytečný a ještě teprve skončí dalším obrovským fiaskem Velkého bratra. Ztráta zbylé důvěry bude , vyjádřena v penězích, mnohokrát dražší.

310311

19.05.2014 21:21

Metody Syngenty při umlčování opozice vůči GMO jsou neuvěřitelné

Když jde o zisky, demokracie končí

217.?.?.?

Jenže ony brzy skončí i ty ničím nekryté a pouhou klávesnicí vytvořené virtuální peníze, kvůli kterým ke všem lumpárnám dochází.

310318

24.05.2014 16:15

Globalizace zvláštních jednotek

Politici jsou jen loutky magnátů v pozadí

217.?.?.?

To, co se vydává za demokracii je ve skutečnosti bezohledná diktatura mocných zločinců v kravatách ukrytých v pozadí, kteří se pro astronomické zisky neštítí vůbec ničeho.Všichni by měli být postaveni před mezinárodní tribunál a souzeni jako váleční zločinci.Mají na svědomí tolik krve, bídy a utrpení milionů nevinných, že je to do nebe volající.Místo toho jsou však médii oslavováni jako pilíře demokracie.Neuvěřitelné!

310601

je z hlediska ekologie neuvěřitelná prasárna a další velká bublina Velkého bratra. Zasvěcení ví své. Podobných gigantických bublin je v zaoceánském vzoru českých zbohatlíků tolik, že až prasknou,pak teprve celý svět uvidí, co je to za intrikány a podvodníky a nebude se stačit divit.To už ale bude taková globální krize,že každý se bude starat jen o to, jak přežít důsledky tohoto údajně nejlepšího a nejdemokratičtějšího systému na světě...

310654

25.05.2014 23:19

Apel plukovníka Strelkova

Kdo seje vítr, sklidí bouři ?

217.?.?.?

Už dlouho je myslícím lidem jasné,kdo je největším diktátorem, teroristou, intrikánem a loupežníkem světa, který se pokrytecky ohání demokracií,svobodou, lidskými právy a všechny tyto hodnoty ve skutečnosti pošlapává, a to jen proto, aby jeho mocní boháči ukrytí ve svých sídlech vlastnili celý svět a mohli mu neomezeně a diktátorsky vládnout.Tito lidé v pozadí jsou tou skutečnou a temnou říší zla, která vyvolává krize, války, převraty, revoluce a konflikty jen proto, že na těchto hrůzách chtějí ještě více zbohatnout.Kvůli nim umírali a umírají a trpí nevinní lidé po celém světě.Jestli v tomto světě ještě existuje alespoň torzo spravedlnosti, musí být za tyto zločiny proti lidskosti souzeni.

310660

26.05.2014 19:49

Mluvit o vlastnictví médií je antisemitské?

Magnáti

217.?.?.?

Stačí se podívat, kdo vlastní většinu médií západního světa a není co řešit. To, že svět řídí elitářské spolky (Bilderberg Group, CFR,Trilaterální komise, předtím Římský klub) je rovněž jasné. Politici jsou jen jejich poslušné loutky a kdo není, ten je rychle odinstalován. Koho si elitáři pozvou, s tím mají své plány a pomocí médií jej rychle instalují do funkcí. Sami jsou v pozadí, ale de facto vše podstatné ovlivňují a rozhodují.Celý ten humbuk s volbami je jen divadlo pro naivní.Co ostatně čekat v systému, kde o všem rozhodují peníze a ti, co je mají.Problém je pouze v tom, že ty peníze jsou kryté už jenom strachem z následků krachu a pak ještě zbraněmi hromadného ničení. To je ovšem krytí účinnější než zlato.

310702

28.05.2014 19:19

Elita se zoufale snaží zachránit jednopolární svět

Kdo z koho ?

217.?.?.?

Světovládci se tentokrát budou radit, jak z té současné šlamastyky ven.Západní státy jsou nesplatitelně zadlužené( otázka je u koho?), ekonomiky jsou plné gigantických bublin a účetních fíglů, radikalizace společnosti se zvyšuje stejně jako nerovnoměrné rozdělování bohatství států.Mnozí občané EU mají čím dále tím více dost multi kulti společnosti Západní Evropy,nárůstu přistěhovalectví,unifikované legislativy i jednotné měny euro a Rusko a mnohé další státy zase neuvěřitelného amerického pokrytectví a elitáři financovaných převratů a revolucí všude tam, kde světovládci cítí tučnou kořist a sféry svých zájmů. Budou zase vybírat a schvalovat nové loajální prezidenty, premiéry a další jim oddané loutky postupně instalovat do vrcholných funkcí v bankách, ve vedení nadnárodních společností, v mezinárodních organizacích, tajných službách atd.Tentokrát ale mají podstatně větší problém než dříve. Rusko fašistickým převratem na Ukrajině s cílem jej bezprostředně ohrozit a následně vyrabovat tak vytočili, že to udělá vše proto, aby padl dolar jako rezervní měna a tím definitivně skončila éra unipolárního světa, který slouží Americe a štědře financuje zejména její elity. To by bezpochyby znamenalo i krach celého Západu a vlnu masových bouří a nepokojů v zemích Západu. Je jasné, že Ruskem avizovaná snaha o zrušení bezprecedentního stoletého monopolu vyvolených bankéřů na vydávání peněz bez omezení a tím i na ovládání světa elitáře skutečně velmi vyděsila, a proto můžeme očekávat četné další Majdany, barevné revoluce,intriky,mediální masáže, provokace,regionální války, etnické a náboženské konflikty, ekonomické války a závody ve zbrojení. Když se člověk podívá na seznam účastníků v Kodani, je jasné, že tlak na Rusko a občany EU bude obrovský a vedený po všech možných frontách (banky, média, politici,majoritní akcionáři velkých nadnárodních společností,mezinárodní organizace, armády,významní profesoři, dokonce i neurovědy a zase peníze budou hlavní zbraně světovládců za nastolení jediné světovlády).Blízká budoucnost bude proto hodně akční.

310765

29.05.2014 18:11

Za co bojují polské eskadry smrti na Ukrajině?

Jako všude

217.?.?.?

bojují hordy žoldáckých hrdlořezů za peníze západních světovládců ohánějících se demokracií, svobodou a lidskými právy.Peněz si na takové akce můžou světovládci pouhou klávesnicí vytvořit kolik chtějí.

310808

30.05.2014 17:58

Irák: Největší ropná loupež v historii?

Stále stejný scénář

217.?.?.?

Pod neuvěřitelně pokryteckou rouškou šíření demokracie, lidských práv a svobody vyvolat pomocí komand a najatých žoldáků převrat, povstání, válku, etnické a náboženské konflikty, pak to tam důkladně "humanitárně" rozbombardovat, rozeštvat lidi proti sobě,vybrakovat suroviny a vše, co má nějakou cenu a tradá zase jinam.Pokrytecky vybudovat to, co předtím vybombardovali a tvářit se jako spasitelé a zachránci.Po světovládných "mírotvůrcích" jen zkáza,mrtvoly, mrzáci,spálená a vykradená země.Nakonec ještě světu udělají kázání o dobrých mravech a demokracii. Kdyby to nebyla smutná realita, považoval bych to za krutý a drzý výsměch.

310867

31.05.2014 09:11

Rozhovor Olega Carjova pro Lifenews

Bianco šek

217.?.?.?

Právě ten poskytl svět ve 20. století západním oligarchům.Všechny jimi iniciované, připravené a financované zločiny (války, krize,etnické a náboženské konflikty a především ničím neregulované emitování papírových či spíše jen na počítači vyvolených vytvořených bilionů dolarů) svět předem odsouhlasil jako šíření demokracie, svobody a prosperity. Po neuvěřitelné provokaci světovládců na Ukrajině Rusko vyhlásilo odklon od dolaru jako rezervní měny a lze očekávat, že další země jej budou následovat.Je jim jasné, že pokud by Rusko bylo obklíčeno a vyrabováno, jsou na řadě ony. Protože mnohé země světa nejsou tak zadlužené jako dosud nablýskaný Západ, mají početné obyvatelstvo zvyklé na strádání, velké území,nové technologie, suroviny a v neposlední řadě i jaderné zbraně, mají slušnou šanci vymanit se z amerického područí a závislosti. Tím by bezprecedentní bianco šek byl nynějším světovládcům k ničemu a v zemích Západu by naopak došlo k masovým bouřím výrazně zchudlých obyvatel proti tamějším oligarchům.

310903

02.06.2014 07:36

Vláda nesplnila naše požadavky, Majdan nerozpustíme!

Kdo seje vítr, sklízí bouři

217.?.?.?

Majdanisty a organizátory a finančníky toho bordelu na Ukrajině bouře teprve čeká.Elitáři se budou hodně divit,co vlastně rozjeli.

310972

03.06.2014 19:41

Proč žádná ruská intervence na Ukrajině neexistuje

Odpočítávání začalo

217.?.?.?

Pouze nevím jestli konce Ameriky jako diktátorského hegemona světa a nedostižného vzoru našich zbohatlíků nebo do odpalu jaderných raket.

311020

04.06.2014 20:28

Vzestup Ruska ke globální moci

Zlo má mnoho podob

217.?.?.?

Zločinci se z prohrané 2. světové války poučili, že lidé nemají rádi gestapácké uniformy, ale zato hodně slyší na krásná slova o demokracii, svobodě a lidských právech, vítězství pravdy a dobra. Proto jimi operují, všude, kde mohou, ačkoliv páchají gigantické zločiny všude tam, kde cítí bohatou kořist. Nesuďte lidi podle zevnějšku a slov, ale podle činů poznáte je vždy. Často,bohužel,příliš pozdě. A protože mnoho lidí jsou nemyslící, pouze konzumu propadlé ovce nebo naopak vypočítaví křiváci, nemá pravda a dobro sebemenší šanci v boji se lží a zlem v současné prohnané a maskované podobě.Nad prohnanými zločinci vítězí jen ještě větší lotři než jsou oni.

311084

04.06.2014 20:55

Vzestup Ruska ke globální moci

Velmi falešné tvrzení

217.?.?.?

Tím, že si Rusko za pár týdnů nechá nainstalovat americké rakety na své hranice s Ukrajinou, prohrálo.Bankrot krachujících diktátorů se opět nekoná,naopak ti budou konat okázalé bankety a zase neuvěřitelně profitovat z definitivního rozkradení Ruska a celého světa. A Putin to dobře ví, ale na rozdíl od západních oligarchů má úctu k životu.

311087

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?