Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, arbys, EmHa, MartinH.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.08.2010 13:01

Chce někdo 6 milionů liber?

S takovými si už hrají jiní...

EmHa 82.?.?.?

Jejich vlastními zbraněmi se spammery již bojují internetové komunity. Kteří s veškerou vážností přistupují na jejich "obchody", ale pak si jakoby role vymění. Jako příklad :

http://www.419eater.com/

musím říct, že se vždycky při čtení příběhů pobavím. Třeba :

http://www.419eater.com/html/davids_harp.htm

226796

18.11.2010 11:12

Proč nebudu používat Student Agency

ještě horší jsou jen české filmy

MartinH 82.?.?.?

Já jsem si svůj díl hororu také užil. Nemám moc rád české filmy, některé byli dobré, když mi tak bylo 10,12 let. Když jsem jel z Prahy do Hannoveru, pouštěli S tebou mě baví svět a ještě nějaký 1 či 2 další české filmy velmi podobného ducha. Světe div se, nazpátek hráli S tebou mě baví svět. Nebylo úniku. Když jsem tam jel a zpět naposled. Hráli snad všechny díly Jak básníci přicházejí o iluze a všechny tyto s básníky. Opět, nic horšího už nemohli vybrat, bylo to nahlas o nějakém spaní ( noční spoj ) se nedalo ani uvažovat. Bylo to naposled co jsem s nimy jel. Pořídil jsem si auto, mam spotřebu okolo 6,5 na 100 km, a jezdím si SÁM a spokojený a o nějakých 500 Kč levněji !!! což je velmi zajímavý faktor

232571

13.08.2011 22:56

Prague Necro Pride

a kdo brání heterosexuálním většině ...

arbys 82.?.?.?

a kdo brání heterosexuálním většině, aby vyšla do ulic a oslavila se?

gayové a lesby tu byli od nepaměti a nikdo na tom nic nezmění. v psané historii neměli šanci najít si v organizovaně-ovládaných společnostech vzory k vytváření stálých vztahů. zatímco v pokryteckých evropských společenstvích tvoří rodinu žena, muž a děti, kdy muži většinou chodí obcovat tajně i dalšími ženami, aby nepůsobil nekřesťansky, muslimové si to zjednodušili a mají rovnou žen více, nemusejí se tak scházet jako psy. v každém případě je vidět, že si muži vždy dělají, co se jim zlíbí. to konec konců platí i pro ty menšinové.

a než sem zas nějaký tmář napíše, že homosexualita zazbíjí rodinu ... fakt: RODINU ZABÍJÍ ROZVOD!!! a na ten jsou vždy dva - HETEROSEXUÁLOVÉ! ale pokud na tom opravdu trváte, dámy a pánové, prosazujte zákaz rozvodu zákonem ... třeba pod trestem ukamenování a nebude se třeba na homsexualitu. a co je to prosím vás s těma adopcema homo-páry? kolik takových páru si myslíte, že bude opravdu stát o výchovu dětí, když většinou jsou sami takovými dospělými dětmi!

je mi líto, že lidé tak lehce přehlížejí - jak je některými zájmovými skupinami zneužívána otázka homosexuality, kdy si gaye a lesby kupují k protlačení globálních systémových právních infrastruktur - gaye a lesby nevnímaje.

250803

14.08.2011 12:32

Prague Necro Pride

RE: a kdo brání heterosexuálním většině ...

arbys 82.?.?.?

lidé běžně říkají svůj názor, pane. tentokrát to ale bylo něco jiného. státní úředník ze své funkce označil skupinu lidí, kteří ho platí ze svých daní, devianty. to je na vyhazov. to je jako by řekl, že staří lidé jsou ekonomice na obtíž, tudíž zbytečné. nemá právo se tak vyjadřovat ze své funkce, tedy pokud se nejmenuje Adolf Hitler. ale v hospodě si kámošům může nadávat na "buzny" jak se mu zlíbí. tam zase nemá právo ho nikdo špehovat. pokud jde o primátora, dělá, co by udělal každý logicky uvažující primátor, opět ze své funkce. podpoří ekonomiku svého města a ukáže všem obyvatelům, i těm heterosexuálním, kteří mohou mít homoděti, že město je tolerantní a pro ně bezpečné.

když byste sám byl gayem anebo lesbou, tyhle vaše výroky by vám přišly jako ze třetího světa anebo z předminulého století a pro VAŠI REALITU V 21. STOLETÍ přeci naprosto bezpředmětné. nemůžete svádět na homolidi neúspěch rodičů při vzdělávání svých vlastních dětí "v oboru reálného života". součastní rodiče na svoje děti čím dál, tím více kašlou a přibližujeme se západu, kdy dětí vychovává ulice, zkuste bydlet v Londýně... tam se výchova nechává na školu, která má svázané ruce a také na au-pairy, které pak někdy děti nakonec mají radši než své rodiče.

rozbité rodinné vazby a vztahy vůbec jsou velkým přítelem globalizace - takoví lidé se nestarají, jestli je noční stolek ze vzácného dřeva vyrobený ze vymýceného domova amazonských domorodců, anebo oblíbené tričko vyrobené dětmi v Indonésii z bavlny sbírané dětmi v Kazachstánů. Taky se moc nestarají, co dělají jejich vlastní vojáci v cizích zemích - např. hlídají rozsáhlá maková pole sloužící k heroinové produkci, která se dostává i k nám. hlavně že se pak policie chlubí, jak zatkla malého prodejce drog. a už vůbec se nestarají, jestli situace v Libyi je taková, jak ji média představují. hetero vztahům držela "kudlu pod krkem kvůli případnému rozvodu" církev, proto jich bylo v minulosti málo. za komunismu se bály ženy, že by vychovávali děti samy, a tak nechaly manžely, aby si dělali, co chtěli, hlavně, když udržely manželství pohromadě. Proto tomu v minulosti tak nebylo! rodiče manželky ji přemlouvali, ať se nerozvádí. aby se nemuseli stydět před známými. Proto tomu v minulosti tak nebylo!

když jde o zviditelňování ... různá vyznání, hlavně náboženská vytrubují svoji přítomnost i agendu už po tisíciletí - a co je přirozené na nich? organizované náboženství je jen další forma totality. jsem rád, že nám nevládne klér. ti by sice takovou pedofilii odsuzovali u jiných přísnými tresty, ale sami by si přišli na své. jaký že je to věkový limit pro sexuální styk např. ve Vatikánu? lidé, kteří nosí lásku v srdci a dávají ji svým blízkým, jsou mi tak hodnotní, že vybrat si mezi záchranou jedné dobré duše, či ...

Automaticky kráceno

250887

14.08.2011 12:33

Prague Necro Pride

RE: a kdo brání heterosexuálním většině ...

arbys 82.?.?.?

lidé, kteří nosí lásku v srdci a dávají ji svým blízkým, jsou mi tak hodnotní, že vybrat si mezi záchranou jedné dobré duše, či autobusu plného kléru, zariskuji svůj život pro ní.

Jinak sám za sebe můžu napsat, že chodím jen s muži. Na tričku to napsané nemám, ale v práci ( i v minulé a té před tím ) jsem s tím obeznámil spolupracovníky, když na to přišla řeč. Někteří mi to stále nevěří, protože prý se nechovám „jako ti v televizi“. Co k takovému názoru říct? Na průvodu jsem nebyl, nenašel jsem v sobě důvod. Své neúspěchy jsem taky nesváděl na hetero většinu, aby se mohl cítit ublížený. Prostě žiji svůj život dle nejlepšího svědomí. Když mi bylo 10, líbil se mi jeden vedoucí v pionýru. Co to z 10ti letého kluka dělá? Devianta? Když pomůže lidem nálepkování druhých k duševnímu sebeukájení, ať si poslouží, ale ať to dělají v soukromí. Na venek to působí nevyzrále, přinejmenším v 21. století.

Když chcete změnu, nevolte velké strany. Váš souboj, pane, by neměl být kvůli sexuálním orientacím, ale třídní, protože se řítíme do nového feudalismu. Jak se o tom mluvilo otevřeně už i na ČT24. Až si budete okusovat nehty namísto oběda, budete si naříkat, že jste svoji energii nedal do svých zájmů, místo proti zájmům lidí, na kterých vám vlastně ani nezáleží.

250888

15.08.2011 00:14

Prague Necro Pride

RE: a kdo brání heterosexuálním většině ...

arbys 82.?.?.?

píšete:
Neodovedal ste mi na otazku.

tak tedy:

Preco su caste rozvody?
hned první můj příspěvek...a než sem zas nějaký tmář napíše, že homosexualita zazbíjí rodinu ... fakt: RODINU ZABÍJÍ ROZVOD!!! a na ten jsou vždy dva - HETEROSEXUÁLOVÉ! ale pokud na tom opravdu trváte, dámy a pánové, prosazujte zákaz rozvodu zákonem ... třeba pod trestem ukamenování a nebude se třeba na homsexualitu. a co je to prosím vás s těma adopcema homo-páry? kolik takových páru si myslíte, že bude opravdu stát o výchovu dětí, když většinou jsou sami takovými dospělými dětmi!

Preco tomu v minulosti tak nebolo?
v mém druhém příspěvků...hetero vztahům držela "kudlu pod krkem kvůli případnému rozvodu" církev, proto jich bylo v minulosti málo. za komunismu se bály ženy, že by vychovávali děti samy, a tak nechaly manžely, aby si dělali, co chtěli, hlavně, když udržely manželství pohromadě. Proto tomu v minulosti tak nebylo! rodiče manželky ji přemlouvali, ať se nerozvádí. aby se nemuseli stydět před známými. Proto tomu v minulosti tak nebylo!


Komu zalezi na rozbiti rodin?
můj poslední příspěvek...ozbité rodinné vazby a vztahy vůbec jsou velkým přítelem globalizace - takoví lidé se nestarají, jestli je noční stolek ze vzácného dřeva vyrobený ze vymýceného domova amazonských domorodců, anebo oblíbené tričko vyrobené dětmi v Indonésii z bavlny sbírané dětmi v Kazachstánů. Taky se moc nestarají, co dělají jejich vlastní vojáci v cizích zemích - např. hlídají rozsáhlá maková pole sloužící k heroinové produkci, která se dostává i k nám. hlavně že se pak policie chlubí, jak zatkla malého prodejce drog. a už vůbec se nestarají, jestli situace v Libyi je taková, jak ji média představují.

ČETLA JSTE TO VŮBEC CELÉ?

250953

15.08.2011 00:35

Prague Necro Pride

RE: a kdo brání heterosexuálním většině ...

arbys 82.?.?.?

Jinak o deviaci - tedy co je a co není deviace, záleží na populární interpretaci. Nezapomeňte, že donedávna ji lékaři považovali za nemoc a mysleli si, že se dá léčit ...
O zemi si taky mysleli, že je placatá a kdo mluvil jinak, byl jeden čas adept na upálení. A zrzaví lidé byli topení hned po porodu jako děti ...
A jestli jste se prostě rozhodla, že vám vadí a jsou v porovnání vám nížší, neboli devianti, pak není něco v pořádku s váma.
Proto, když už máte v sobě tak málo lidské empatie, to svému potomkovi, který by byl homosexuální sdělíte, že je deviant?
Ale asi nejdůležitější je, že je třeba lidi nazývat lidmi ne různo-sexuály. Tím totíž lidi oddělujete a dáváte najevo, že nepatří mezi lidi a oni se pak vašim útokům brání a snaží se - např. Právě takovými průvody - dokázat, že patří mezi ostatní.
Takže ty průvody jsou reakce na minulé akce a příkoří. Nebo si myslíte, mozek popálený elektrošoky, při tzv. léčení homosexuality je pomoc? No a to, že je tam pár extravantních lidí, kteří se rádi předvedou, nemůžete přičítat celku. Takové najdete i mezi většinou.
Nedokážu si představit, že bych urážel lidi kolem sebe tím, že je budu pořád dokola nazývat heterosexuály, abych jim dal najevo, že jsou jiní, než já. To by snad mělo zkončit s čarodějnicemi a placatou Zemí!

250954

17.08.2011 00:10

Prague Necro Pride

RE: a kdo brání heterosexuálním většině ...

arbys 82.?.?.?

Je podporována - 1 ne preferována, jak tady dokolečka tvrdíte Vy - protože stále ještě existují lidé jako vy, paní. Stojíte v cestě určitému pokroku a zastřelit Vás není zákonem podpořeno a přiznejme si to, ani správná cesta.

To, že nemáte mozkovou kapacitu pochopit, že jste se myšlením zastavila v předminulém století, je zase Vaše vlastní odchylka od intelektně Vám nadřazených skupin, které dokáží vyvinout objektivnější závěry na základě myšlenkových pochodu Vám cizích, proto neočekávám, že to pochopíte a změníte názor - permanentně!

Jelikož Vás osobně těší dávat lidem nálepky, ponechám pojmenování Vaši odchylky na Vás.

Je tohle na Vás pořád ještě citové?

A milá paní, pedofilie není nebezpečná, ale jedinci, kteří napadají děti a zneužívají je ano, zrovna tak jako špatný přístup rodičů, kteří své děti nevyzbrojí vědomosti o ní. A alkohol taky není nebezpečný, ale jedinci, kteří v podnapilosti napadají a zabíjejí za volantem ano.

1 - důvod pro rozmělnění vazeb, ať už těch rodinných anebo sociálních jsem opravdu vysvětlil a pokud nejste tak pohodlná v pročítání se americkými webovými stránkami, jako v myšlení za svými vzornými normalizačně vymezenými ploty, tak tu nebudu muset psát esej. Neselhal jsem dokonce ani v tom, abych nekritizoval GL komunitu z opomíjení faktu, že jejich agenda byla unesena globalisty a politici i u nás to mají více či méně nařízeno z EU v podobě "doporučení" EK. Kde žijete, že Vám takto podstatné věci unikají?

Jinak doporučuji shlédnout Myšlenky zločince, 4. série 21. díl o oběti pedofila. Pod svícnem největší tma, jak se říká u nás. To si osobně myslím o lidech, kteří mají "plnou hubu" nařčení druhých. Vy skrýváte v sobě taky něco nehezkého, a proto odvádíte pozornost pryč na něco nepochopeného, co se Vám neumí bránit. Něco tak pseudo, jako pomyslná nálepka deviace se Vám opravdu bránit nebude. Hurá, poplácejte se po rameni, váš malý vnitřní svět je neohrožen! Jen by mně opravdu zajímalo, zda svým dětem anebo pradětem řeknete, že jsou devianti, až přijde na lámání chleba.

251155

25.01.2014 20:33

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Je to jinak.

82.?.?.?

rubínečku Rubínku, kde jsi nechal maminku, neutřela ti nudlinku [překvapení] [překvapení] [překvapení]

303265

13.05.2014 23:18

Americká přítomnost v Euroasii a její dopad na bezpečnost a vojenské dohody tohoto regionu

RE: My vsichni se podilime na vyzbrojovani USA

82.?.?.?

Financuje se z budoucích peněz, splácet to budou naše děti [bliji]

310072

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 2

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
371 829,86 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?