Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 52 příspěveků, 18 různých jmén: <nic>, .lak, +Adam, alfons, asdfgh, Belzebub, HHBB, Ivaneček, jansmith1984, Kiviss, Mgr. Jemelík, Osvěta do světa, Rád poradím, Ru5da, Rudolf_K, Slain, Vopice, xzx.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.07.2011 11:59

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

Mgr. Jemelík 77.?.?.?

Však já se divím, Aleši. A radím Vám, neodpovídejte tomu úlisnému kádrovači ani jej neoslovujte přímo. Zraňuje to jeho ego a to nám nyní jde nejvíce. O to více bude jeho paranoidní, jednostranně a omezeně (jeho znalosti kř. i judaismu jsou víc než žalostné) "vzdělaná" katolicko-komunistická mysl nešťastná. Mysl, vyžadující, aby pravda byla pro všechny (a nikdo z lidí kolem něj ale za ni, jak je nasnadě, nebyl zodpovědný, protože sama ozbrojená pěst dělnické třídy odmítá začít u sebe, jak již v mnoha svých goebbelsovsky omílaných COPY-PASTE příspěvcích naznačila). O to více se staví do role jakéhosi inkvizitora či misionáře, což dosvědčuje naše poznatky o jeho kryptokatolicismu. Jeho snaha je tudíž obrácena na druhé ("uvádění věcí na pravou míru" a podobné slinty - tváří se jako B-H, ale ten je jenom Jeden, Ten, s nímž naši otcové uzavřeli Smlouvu), ale sám na sobě nepracuje, neroste, čehož můžeme umně využít při jeho blížící se iniciaci.

Co na tom, že si zábavou s ním krátíte svoje dlouhé chvíle poté, co přicházíte ze zaměstnání? Měli bychom zas někdy zajít na ty kuželky, spolubratří zasílají nějaké nové instrukce (možná i nějaký nový protokol by se našel), tak bychom je v klidu u piva měli probrat.

Ten kašpárek Vám neuteče, bude tu stále k dispozici, dokud sem budete chodit, za to Vám ručím (Talmud sice nečte, ale otčenáše sype pravidelně, říkal mi to jeho soused - ostatní až osobně, budete se divit). Je Vaší osobou fascinován. Tak dalece, že občas nestíhá si ani uvařit, či si dojít na záchod (o onanii ani nehovořím, ale její odepření si jeho zpovědník jistě ocení), jen aby jste mu zde na tomto portálu neutekl a on na Vás nedejB-H neměl možnost se nalepit (což evokuje jiné úvahy, ale ty jsou dosud bez řádného sexuologického ověření čirou spekulací).
Pohrajte si s ním pak, nyní je třeba řešit podstatné věci. I kočky občas svoje myši odkládají na později. [mrknutí jedním okem]

J.

PS: Pravděpodobně se jmenuje J.M. a spadá do sféry kovaných katolíků, možná sedisvakantistů nebo tradičních konzervativců (prašť jako uhoď), pracujících pro Vatikán, nebo přinejmenším katolickou věc obecně (podobně jako Murdoch či A. Jones) s velkým zaujetím (tedy zadarmo, podobně jako my, nepočítám-li běžný rozpočet na chod Centra).
Ajpinu ještě zpracováváme (padl na to sice celý poloviční rozpočet Centra, ale nevadí), ale dívku už mu odhání náš "gigolo". Rodiče mu vystěhujeme do Argentiny. V poslední fázi jej přimějeme studovat ústní tradici Otců i "Protokoly" nazpaměť, podlehne našemu kouzlu. Za sedm let pilného studia Písem pak z dobytka bude konečně Člověk. Pak už budeme mít dostatek prostředků ovládat jej přímo, přes temnou stranu Síly, jako celý ostatní svět.

248029

17.07.2011 23:14

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

77.?.?.?

Nemůžeme chtít od státu něco, čeho nemůže být schopen. Uvěřímeli že je, budeme napáleni, zklamáni, rozhořčeni - prostě nasr...
Vše, co stát představuje, stojí na represivním aparátu. Je to dráb bez ohledu na to, že se o něm mohou povídat pěkné pohádky. Naivní je, že chceme, aby byl hodný, spravedlivý, sociální. A chceme věřit pohádce, že takový může být. Nemůže. Stojí na represi. Lidé to ještě posilují tím, že chtějí, aby byl k ostatním zlý. A to pak mají (i Vy pociťujete výsledek).

Můžete si vypěstovat vztah k desetitisícům lidí, se kterými můžete spravedlivě soucítit? Ve skutečnosti je to těžké i k našim několika nejbližším. Proto nelze čekat, že miliony lidí si vypěstuje k sobě spravedlivé vztahy a nazve to stát. To je holý nesmysl. Stát si někdo prosadil a zaštítil to nějakou mocí. A ta je z drtivé části namířena proti jiným lidem. Hledá jen kompromis co lidi snesou a co už ne, promítnuto do hraní si na levici/pravci, socky, liberály, kony a neokony, komouše, nácky, demokraty atd. Jako výraz moci je vždy uplatněn nárok na část energie (nějaká forma výdeje sil) k těm v podřízeném stavu. Obvyklý je nějaký poplatek. Záleží pak na fantazii, do jakého krásného důvodu ho zabalíte.
I státy jsou pak v hierarchickém uspořádání a proud odevzdané energie se hromadí do toho, co je zpětně uplatňováno jako moc. Na síle té moci se tedy podílí každý, kdo se toho systému účastní. Proto může naříkat jen sám nad sebou. Je to kruté, ale nějaká skutečná slitování z pozic moci nemůžete čekat. Aparátčíci mají zkušenost, že se jim to zle nevyplácí. Tuto zkušenost pociťují i skutečně mocní, protože z druhé strany pocit závazku a vděku často bývá doprovázen skrytou záští.

Stát z pohledu většiny vždy selže, z pohledu druhéh však plní účel. Ale počítelte s tím, že ten "druhý" bude s námi nadávat nahlas a dvojnásob, že to někdo kazí, protože je tu "zlo", které mu poskytne clonu, proto bude podstrkávat plejády "viníků" jako hromosvody.
Bezruč měl určitě pravdu. Ale nářky to nespraví. Ani zlost. Jak se k tomu postavit jsem psal výše. Přestat živit to, co mi neslouží a prosadit si to, co jsem schopen ohlídat.

248202

08.08.2011 19:49

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 77.?.?.?

[smích] ale Luxore, sem tam někdo potřebuje probrat z blouznění...pak se dostaneme i k povídání...
Zastánci permakultury, nejsou totéž, co šmelináři s myšlenkami. Permakultura vychází z poznání, že současný stav je v rozporu s "udržitelností života". Proto "zesměšňování idealismu fandů permakultury" je totéž, jako že zesměšňuji „udržitelný vyrovnaný systém, respektující prostředí s vědomím, že jsme jeho součástí“...
Už chápeš, jak jsem k tomu došel? Stačí si projít diskuzi. [mrknutí jedním okem]
>Já jsem ve svém příspěvku konstatoval, že hlavní problém zemědělství je přílišné řízení úředníky, tj. byrokracie a nedostatečné ohodnocení
To je sice pěkné, ale těchto říkanek mají byrokraté a úředníci plná ústa. Toto konstatování, na základě zkušeností, považuji tudíž za pindy.
Náznak řešení v sobě právě obsahují myšlenky zastánců "udržitelného života", a tato souvislost ti patrně unikla díky duchaplnému vtipkování.
Problematika komisí je problematika mocenského uspořádání, které směřuje k evropskému kolektivismu, tedy tomu, co již známe jako socialismus, nyní však jako evropský byrokratický superstát. Bude-li a bude-li mít z čeho čerpat, bude i mnoho komisí.
Je to dosti k tématu a souvislé?
Budu-li mít možnost, nejasnosti rád (za sebe) osvětlím.

250225

22.08.2011 14:56

Dopis, který potěšil

RE: Ano

Osvěta do světa 77.?.?.?

Když je člověk šikovný a dokonce umí sesmolit nějakou anglickou větu, tak stačí do google napsat: israeli take organ from dead palestinians

A co nám to vyjelo?

http://www.guardian.co.uk/world/2009/dec/21/israeli-pathologists-harvested-organs

http://rt.com/news/israel-harvested-organs-palestinians/

http://articles.cnn.com/2009-12-21/world/israel.organs_1_organs-harvested-israel-defense-forces?_s=PM:WORLD

A mnoho dalšího.

Je to skutečně tak? A už jsme chytřejší. [smích]

251595

26.09.2011 02:55

Moje manželka je Cikánka

RE: hm

asdfgh 77.?.?.?

no nevim jak autor textu ale provokatera z BISky bych cekal spis u vas. Ono se o vas leccos prozradi, kdyz vam tak lezi v zaludku zrovna Antifa, ktera je vse jen ne rasisticka a manipulujici.

Kazdopadne ale ano, ten clanek je takovy, no rekneme divny.. ALe obavam ze se spis jen podvedome bojim uverit ze to je doopravdy tak jak je tam napsano. Ono to totiz docela dava smysl. Nerikam ze jsou takovi vsichni (ani autor to nerika) ale velka cast urcite ano.

253938

16.03.2012 10:48

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

jansmith1984 77.?.?.?

Krásný a optimistický závěr, babo blažková, díky...[smích]


To je přesně to, co se tady (od doby prvního "výšplechtu" pí.Jarmily pro neúčast ve volbách, který BTW náš spor nastartoval) snažím.

Černobílé a emocemi a nasr-ností pokroucené vidění REALITY tzv. běžných lidí je velký problém, slepá ulička a nahrává Ovčákům. Občany rozděluje a snižuje jejich (volební) sílu...


Tzv. normální lidé se MUSÍ ve vlastním zájmu SPOJIT, nikoli hádat a přetahovat. A pokud nedokáží prosadit TADY a TEĎ účinnější řešení MARASMU (kam je kosher kloaka pro jejich naivitu a mnohdy nízké pudy natlačila), tak ALESPOŇ JÍT a dát při volbách hlas (možná budou v ČR jako na Slovensku předčasné volby) NĚKOMU, kdo se jich alespoň trošku ZASTANE. A u nás je to levicová OPOZICE nebo Piráti. I malé zlepšení je lepší než bezzubé teoretizování o VELKÝCH změnách, které volební disidenti stejně jejsou schopni uskutečnit..[smích]

Dokud to "svatí" a o SVÉ pravdě přesvědčení nepochopí (a bude jich pořád hodně), ke zlepšení (klidně malému) nedojde a kosher destrukce ještě jakž takž fungujícího sociálního státu bude (na základě ulhaných pouček neoliberální a bankovní klily) POKRAČOVAT.


A Peace s nimi,

jansmith[smích]

265337

15.10.2012 01:55

Volby

RE: A ještě malou připomínku,KSČM ve volbách volilo mnoho mladých lidí!!!

alfons 77.?.?.?

asi ne, ale urcite ji nezvysil... a nejen to
Ono vubec neni nahoda ze ruda armada po vpadu wermachtu i pres tezke pocatecni prohry a zmateny ustup nezkolabovala, ale zocelila se az se u Moskvy karta obratila.
Pokud by neprobehli ony osklive nedemokraticke stalinske cistky v tricatych letech, tak by se po invazi pata kolona pridala k Hitlerovi, cast by dezertovala a zbytek by nemel sanci...
On jiste Hitler vedel proc si mysli ze to do zimy vyhraje... vsak mel ze spanelska s patymi kolonami sve dobre zkusenosti a jiste kruhy o nichz se nesmi mluvit mu urcite naznacili ze ani v SSSR to nebude odlisne..

277154

14.01.2013 09:34

Volební divadlo – první kolo

RE: OKAMURA = JEJICH POJISTKA?

Ru5da 77.?.?.?

Tím bych si nebyl tak jistý, že knim nepatří. Musí jim být jasné, že tyhle (úmyslně) zpackané prezidentské volby díky široké informovanosti příště zúročí. Proč si myslíte, že mu dávají JEJICH MÉDIA takový velký prostor? Kdyby to nebyl jejich plán, tak ho jednoduše ignorují a on upadne v zapomění. Nebo? [zmaten]

282279

04.02.2014 19:46

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

jansmith1984 77.?.?.?

Dube, kamaráde....[smích]

Stále bojuješ dávno prohrané bitvy.... Mnohokrát tobě a tobě podobným bylo (bohužel zdá se neúspěšně) zde i jinde vysvětleno, že hubou se žádné pozitivní změny nevybojují.

Že naoko bojovný, ale ve skutečnosti přizdisr-čský přístup volebních disidentů nahrává právě těm, které tak expresivně kritizuješ/te a pokud nejsi sám schopen (ani ochoten) zvednout prd-l a kromě verbální onanie něco pro pozitivní změnu Systému fyzicky udělat, tak je stokrát lepší na tuto nevděčnou práci nominovat někoho schopnějšího.


Můžeme je stokrát kritizovat, ale volby toto umožňují a pokud nejsou občané (za vlivu mediálních kosherpresstitutů) totálně braiwashed nebo se naopak nenechají natolik znechutit, aby se svobodných voleb (podobně jako ty a tobě podobní) nezúčastnili, tak dokáží farizejům, při dobré volbě, jejich huby řádně natáhnout..[smích]

Viz. poslední volba prezidenta, kde pátá kolona Havloidů a maskot nejlepšího ministra financí ve Vesmíru Kraďouska kníže Schláfenberg totálně utřel (a to díky rozumným spoluobčanům, kteří zvedli prd-le a zvolili ze dvou možností osobnost, která je zastupuje). Proto také Zemanovi nemohou bojovníci za pravdu, lásku a demokracii dodnes ve spřátelených plátcích a televizích přijít na jméno..[smích]

Nebo předčasné volby do posl.sněmovny, kde zběř, v čele s NagyoNečasem, Drábkem, Bendlem, Pospíšilem, Němcovou, proslulým Kraďouskem a mnoha dalšími, přišla za hlasitého kňučení o vliv nad penězovody a nyní se snad díky nové vládě začne konečně se sanací státního rozpočtu tak, aby to nezaplatili (jak bylo za vlády farizejů zvykem) jen obyčejní občané..... Bohužel je mezi běžnými lidmi mnoho "pitomců", kteří ani nejdou k volbám a raději si bezzubě stěžují na netu nebo po hospodách.


Všechno souvisí se vším, kamaráde, a proto jsem v tomto vlákně u pí.Jarmily reagoval jak jsem reagoval... A pokud ti to není (jako v případě těch, které nesmíme jmenovat) "echt", tak sorry ....... a jak občas připomínám napiš si hadice, zatím co já si budu psát své matice...[smích]


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

304030

09.04.2014 08:44

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

77.?.?.?

"kdyby se Rusko zase dostalo s komunismem do Cech,to by pres noc se vyrojilo rano komunistu nepocitane"

holt to chce neudelat narozdil od 45' chybu a poradne si to s tema kolaborantama vyridit... aby uz nikdy zadnou zidli nezdedili...

308190

23.07.2014 08:41

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

Smutné přitakání

Ivaneček 77.?.?.?

Nejsem nijak erudovaný v tématice a nemůžu hodnotit nijak odborně, ale bohužel musím s autorem vesměs souhlasit. Nesleduji statistiky, čísla, studie, ale vidím to kolem sebe. Je docela evidentní, že lidi potřebují (bohužel) opět "na prdel", aby si uvědomili, že tímto sobeckým a egoistickým způsobem žádná společnost fungovat nemůže. Nebudu specifikovat, jen tu degradaci cítím ze všech stran. Jak mezilidských, tak politických, tak ekonomických… zdravotních, školství… prostě všude to jde do kopru. Snažím se své dítě vychovat lidsky, ale jak se mu, v té směsi hladových po velkém bohatství, bez nutností vydat úsilí, vlků, povede…? Největší chybou přírody byla tvorba člověka. Takového parazita ještě neměla.

313834

08.09.2014 19:17

NATO útočí!

Porošenko nevěří vlastním lidem. A ani se nedivím.

Kiviss 77.?.?.?

Kdyby jej nechalo komando chvíli bez dozoru, mohlo by se stát, že by tribunál v Haagu přišel, díky lidem Ukrajiny, o práci.

316984

09.10.2014 02:25

Sešlo se nás pět a půl

účast

77.?.?.?

A teď ještě kolik z těch pěti a půl bylo fízlů [velký smích]

318727

01.03.2015 15:23

Na Artěk letos ani koruna...

trapne vymluvy

77.?.?.?

Pry ze pata kolona... A ty cikani jsou co?

Jedine kriterium dle ktereho se dnes jede je "znicit vsechny slusne, dobre lidi a slovany obzvlast". Je to tak pruhledne, nechapu ze nekdo jeste zere ty kecy o demokracii a nevidi ta obludna pokrytectvi

328015

12.03.2015 01:08

Tak co, vyhrála Syriza?

Ať ta koza chcípne!

Kiviss 77.?.?.?

Tak trochu v tomto článku cítím destruktivní škodolibou radost "liberála".
Je však dost možné, že se mýlím.

Řecko je v pozici "prvňáka", kterého si vyhlídl, i s jeho svačinou, v průjezdu "deváťák" nebo co hůř - gauner.
(Ne, že by ten deváťák také nebyl gauner [mrknutí jedním okem] ).

Jinak, a již dříve řečeno:

Bude další evropské humanitární bombardování? (?!)

328945

20.03.2015 15:43

Rothschildové a Ukrajina

RE: Ti, kteří vlastní USA.

77.?.?.?

Kdyz neco tvorim a zkazim to, ze to nefunguje nebo to funguje blbe, tak je to chyba toho stvoreneho? Podle vasi interpretace se ma clovek, jakoby nepovedeny zmetek, se nejak sam opravit, aby ho "tvurci" milostive nechali zit? A co kdyz se "opravi" "jen" cca 90% lidsva, a zbytek (psychopati) zustanou rozbiti a diky mocenskym pozicim s nima nikdo nehne? Opravnuje to k zniceni i tech 90%?

To co pisete, je vpodstate klasicka viktimizace obeti (on si zato muze, ze ho vrah zabil, mel se lip branit)

329515

20.03.2015 15:45

Rothschildové a Ukrajina

RE: vrána vráně oči nevyklove

77.?.?.?

Spravne. Konkurence je spatna, to oni dobre vedi. Jen ovcim se to vyklada jinak, aby se hadaly mezi sebou a nehrozilo ze se i pri nejakem castecnem uvedomeni proti nim spoji.

329516

24.03.2015 03:36

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

RE: Rajcat a pukavcu je skoda ....

77.?.?.?

tak tak, abyste z toho pak neměl spíš pochod píchy [velký smích]

329736

08.04.2015 12:38

Výpověď mládí: Seru na vás

vaše hloupá fantazie se vám nepovedla

Belzebub 77.?.?.?

Žijete odtržen od reality liško.

330702

11.04.2015 13:54

Školy nyní indoktrinují 4leté děti vinou a označují je za „rasisty“ za to, že kladou otázky

RE: jak řešil svoje vzdělávání nejbohatší američan Joe Ross

+Adam 77.?.?.?

Takhle to má na svých stránkách,je to v jeho životopise.Na takový systém v každém případě....

330963

11.04.2015 16:06

Havrani čekají

Bůh nás ochrání pane Liška, nebojej se

+Adam 77.?.?.?

..easy imigration to the czech republic...Psáno na všech sloupích.Jeden američan se tím inspiroval a vystřílel tady po vzoru divokého západu celou rodinu kde bydlel..nebo ubodal?
Ovšem jako první se tam nahrnou "Turbanisté z Afriky.
turbanista-pískem a smrdím oplývající obyvatel Afriky,který žije v písku i kadí do něj.

330972

18.04.2015 01:46

Pod falešnou vlajkou

RE: viete co mi tam vadi?

Slain 77.?.?.?

Umíte argumentovat nebo jen neustále psát něco o bzučení? (řečnická otázka, vyhledejte si).

331397

05.05.2015 00:56

Náhrada za Skype? Existuje!

obecná doporučení

77.?.?.?

náhrada pro šifrovanou hlasovou komunikaci by měla mít tyto vlastnosti:

1) být opensource a to bezpodmínečně, jinak se nedá zjistit kdy, jak, co a kam posílá

2) založená na dobře zdokumentovaných protokolech (např. sip, zrtp)

3) používá známé a prověřené šifrovací algoritmy

4) být multiplatformí aby šla používat na MACu, Windows, Androidu a hlavně na jediném opravdu bezpečném OS - Linuxu (přesvědčit známé a příbuzné aby přešli na Linux je vůbec to nejlepší řešení)

5) úplně nejlepší je aby dokázala podporovat steganografické maskování mezi ostatními datovými přenosy - s tím jsem se ale ještě nesetkal (jen u posílání textových zpráv)

ps: doplní mě nějaký zkušený IT odborník?

332313

05.05.2015 01:04

Náhrada za Skype? Existuje!

RE: Stupeň utajení musí být minimálně přímo úměrný zašifrovanému nesmyslu.

77.?.?.?

STB apod. neměli supervýkonné počítače a obří datová uložiště, proto to nefungovalo a vyžadovalo obrovské množství lidí. Dnes je to už bohužel všechno k dispozici a za pakatel, včetně rozvinutých databázových vyhodnocovacích algoritmů (děkujeme Google) :-/

332314

15.05.2015 15:45

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Vopice 77.?.?.?

Doufám, že jsme na tom alespoň jako tito soudruzi, kteří přestavují vrchol transatlantické kultury? Pokud ne, tak bychom na tom měli tvrdě zapracovat, co říkáte, pane Tituško?

332910

26.05.2015 19:18

Nastane nový pogrom židů?

RE: židé

Vopice 77.?.?.?

Pane MU, mockrát vám děkuji za ještě hbitější odpověď. Víte, teď už mi to začíná dávat smysl. Pan Putin je sice ze země zla a ze zlé imperiální mocnosti, která se roztahuje po celém světě, jak by například správně podotkl pan Dolejší. Nicméně je dobrým křesťanem a proto možná opravdu přijde vyčistit USA od proradného Jida, který sice možná byl prvním člověkem na zemi, ale od té doby, co se bůh polepšil a nechal se pokřtít, zavrhl ho jako nepovedený vzorek.

Ale trochu jste mi zase přidělal starosti s tím Radomírem, protože vím, že žádní Slované neexistovali do té doby, než je vytvořili Římané pomocí křesťanského ritu a kompletně vytvořené nové řeči , tolik podobné latině.

S těmi známými máte možná pravdu, bylo by asi lepší, kdyby měli všichni jednotný názor a konečně pojmenovali to jediné zlo, které třímá na východě, v zlé a ošklivé zemi zvané Rusko, kde žijí samí zlí lidé, kteří rozumí jen síle. Proto je asi nutné, aby západ v jednom šiku vyrazil do posledního boje, toto zlo vykořenil, všechny odsunul někam za polární kruh a teprve pak nastane ten zlatý věk, protože dobře víme, kdo v posledních letech rozputával jeden konflikt za druhý, třeba i tou agresivní pasivitou, což byla ovšem jen zástěrka.

Děkuji mnohokrát za vše, co jste zde objasnil a možná vám pošlu také ten obrázek sv. pana Bandery a jeho apoštola pana Jaroše. Pan Muzyčko už bohužel není mezi námi, to mohl být druhý apoštol, ale to se nedá nic dělat.

333592

28.05.2015 20:16

USA zahájily nový útok na Rusko

RE: lol

77.?.?.?

Taky se divím proč sem takové nenávistné zvratky pan editor pustí. Navíc ten psychopat za to může být i placený, a tady se přitom pracně shání příspěvky na samotný provoz zvědavce.
Pravda, možná takovéto příspěvky rozproudí diskusi, ale nemyslím si že by diskuse vzniknuvší mentální analogií výkalu uprostřed obývacího pokoje byla příliš přínosná...

333687

17.06.2015 13:22

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

Rád poradím 77.?.?.?

Dobrý den, zaujalo mě vaše tvrzení, že Sakerův guru je Dugin. Můžete mi prosím naznačit, jak jste k tomuto závěru došel? Já měl za to, že Saker Dugina považuje za část páté kolony v Rusku, ale je možné, že ve skutečnosti je Saker silně proti Putinovi, takže Dugin je jeho spojenec.

Když mluvíte o Rusech a Slovanech, vy nevíte, že něco jako Slované neexistuje, protože šlo ve skutečnosti o roztroušené kmeny, které mluvily vesnici od vesnice (někde dokonce dům od domu) zcela odlišným jazykem a tzv. slovanské jazyky jsou kompletně vymyšlené a těmto kmenům vnucené při přijetí křesťanského ritu? Předpokládám, že se mnou souhlasíte, že osidlování neprobíhalo tak, že se z rodiny stala vesnice a z té vesnice odešli někteří založit jinou vesnici (protože by pak pravděpodobně mluvili stejnou řečí), ale tak, že se zničehonic objevily milióny lidí, kterí každý mluvil jiným jazykem, proto také před přijetím toho křesťanského ritu měli problém lidé se domluvit i v rámci jedné ulice.

Tato skutečnost také popírá i samotnou identitu Rusů, neboť ve skutečnosti šlo o kmeny mongoloidů, kteří nejdříve vyznávali islám, i když měli problém se s ním podrobně seznámit, neboť každá vesnice mluvila naprosto odlišným jazykem, proto se nakonec všichni naučili arabsky, aby si mohli Korán navzájem číst. Teprve pak se z nich přijetím křesťanského ritu stali křesťané a tzv. Slované, i když ve skutečnosti nejde o Slovany, protože podle DNA jde zcela prokazatelně o mongoloidy.

Vidím, že máte obrovské znalosti a tak bych se vás chtěl zeptat, jestli Arabové byli také roztroušené kmeny, které mluvili od vesnice k vesnici různými jazyky a teprve přijetím islámského ritu se z nich stali noví Arabové, kteří již mluvili arabsky. Asi ta arabština byla rodnou řečí Mohameda, který ji nejdříve naučil lidi ve své vesnici a pak pokračoval od vesnice k vesnici a učil ostatní. Nevíte náhodou, jak rychle byl schopen jednu vesnici naučit arabsky?

Děkuji a těším se na vaše další velmi zajímavé příspěvky.

334927

30.06.2015 17:18

Babiš se nám vyprázdnil

RE: mám dojem

77.?.?.?

To jsi se krásně rozhýkal. Jen jsi nějak zapomněl, že my tu v ČR dotujeme biopaliva více, než požadovala EU, protože se o to Babiš zasadil, ale chápu, že tyhle maličkosti nemá cenu řešit. Teď když jsi vysvětlil, že už jsme přišli o svobodu a nezávislost dávno, takže je to v pořádku, můžeme v tom pokračovat a ten systém "vylepšovat" zaváděním další centralizace moci.

Ano, stát by skutečně nezískal naprosto neekologické palivo, pokud by ho nedotoval. To je to hlavní aktivum, neeologické likvidování půdy a následné šacování peněženek daňových poplatníků. Jestli tohle nesouvisí s vexláctvím, tak už nevím co.

A děkujme za to EU, protože pro hýkaly bude vše dražší, půda se dříve zkurví a tím pádem bude lépe, jestli jsem to pochopil správně. Takže jdi vytvářet větší koncentrák a vesele si u toho hýkej do kroku, ty novodobý bolševiku.

335755

02.07.2015 15:03

Kobercové bombardování historie

RE: to je zase překlad

xzx 77.?.?.?

hm, a najednou se demagogie typu "abys mohl kritizovat, musis to jit hned udelat sam lip" muze?

Co tu jeste vsichni delate, ze jen nadavate na politiku, jakto ze uz nejste po vyhranych volbach vami zalozene politicke strany prinejmensim prezidenti EU a nenapravujete vsechny nesvary [velký smích] ?

335907

15.07.2015 19:01

Pozadí řeckého dluhu

Přání Moskvy a Pekingu v Řecku vytvořit nové mezinárodní instituce

+Adam 77.?.?.?

Aha,takže byrokracie.Samozřejmě řešení neexistuje.Člověk není nástrojem na vytváření zisku a ani zvířata k tomu nejsou určena. [chechtot] Takže to nikdy nebude fungovat...a řekové už vůbec ne,jsou to většinou pastevci koz a mořeplavci.
Neplést s "kozomrdy,to jsou zase arabové(přistěhovalci)

336629

22.07.2015 19:42

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

RE: ačkoliv je mi 70let

77.?.?.?

Taky bych se přimlouval za nebílé pozadí v nějaké příjemné barvě. "zvědavcová" modrá je možná příliš studená, zelená by byla optimální. Nebo případně možnost přepínání mezi studeným(modrá), teplým (třeba světle okrová) a zeleným pozadím. Aby si to každý přepnil podle roční doby. Třeba v současných úmorných vedrech má člověk chuť na zelenou nebo modrou barvu, ale rozhodně ne na vyprahlou pouštní pískovou [smích]

337003

Jen tak dal, zruste nam subvence, zavedte hranicni kontroly, viza, a treba i sankce, jen at to co nejvic ovci u nas co nejvic pociti, treba se konecne probudi a uvidi cim pro ten tzv. zapad vlastne jsme.
Z hlediska populacniho vyvoje ten tzv. zapad jiz prohral, jeho genocida je jiz vpodstate neodvratna, a to ze probiha relativne pomalu (a tudiz "neviditelne" pro bezne pomalu se varici zaby) na tom nic nezmeni, a trend je neodvratny, nechce-li se tzv. zapad ponorit do krvave obcanske valky, ci pouzit jina, karmicky opet velmi nevyhodna "reseni".
U nas, ve stredni a vychodni evrope je jeste sance toto zvratit, ovsem bez dramaticke zmeny geopoliticke orientace to nepujde...
To mimo jine okamzite implikuje, nema-li byt pro nas jako narod pozde, v nasledujicich volbach se do parlamentu ci senatu nesmi dostat zadna ze stran ktera at primo ci neprimo tuto genocidni cunami podporuje. Tudiz vlasnte asi zadna z tech ktere tam nyni jsou.. A ani to samozrejme neznamena, ze nejake ty nove to se budou chovat jinak...

338940

14.02.2016 00:40

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: Kontinet byl obsazen dávno vězeňským školstvím

.lak 77.?.?.?

Teď vidím v prvním slovu mého štěku překlep a jako by rozřetelnost zasahovala do rozšiřování vědomí a v kontextu pohledu to opravdu jen potvrzuje že vše souvisí v mnoha rovinách se vším a nastavuje nová prizma pohledů nad souvislostmi dění a možných příčin s následky nejen na komunikace ale i bytí z podstaty. Vizír Vložený obrázek

345564

16.05.2016 02:18

To se nevědělo dřív?

RE: To již Zvědavec nemá.....

77.?.?.?

fecebook nezakáží nikdy protože tam probíhá zpětná vazba podle které vaši otrokáři určují korekce v řízení, tak, abyste si pak sami ohlasovali že vlastně chcete přesně to co si oni přejí s vámi udělat.

348551

20.06.2016 13:43

Třináct let

Bezpečnostní služby si vylepšují kvalifikaci?

77.?.?.?

Důležitost a mzdy. A řešit se bude kdo bude hlídat hlídače. Od rozvinuté blahobytné průmyslové společnosti ke společnosti služeb bezprizorných cídičů škrpálů navzájem apod. a další vlaštofka na obzoru. Vyžírání vyžraných dementů cucající likvidováný státní cecík zřízenými neziskovkami mafiemi parazitů sobě + patrně ony akce retard.[chechtot][chechtot][chechtot]

349772

30.06.2016 11:03

Rozdíl mezi Mocí a Řízením na příkladu Davida Camerona

aktivace spících agentů

77.?.?.?

Ještě před rokem jsem netušil, že bude znovu aktuální tento termín z dob hluboké totality. Ale bohužel je to tak.
Docela mě šokovalo, jak navenek rozumní lidé byli ve skutečnosti spícími agenty, kteří byli na příkaz z Pentagonu všichni aktivováni.
Od Sobotky, přes Zaorálka až po Čulíka.

Ikdyž je možné, že některým z nich dali jen nůž na krk (podle mě třeba Čulík, kterému najednou hrozilo že se bude muset živit skutečnou prací místo tlachání). Jiným dali možná nabídku stát se součástí budoucího světového řádu (Zaorálek?).

Nebo je jen zastrašili exemplárním trestem pro nevinného Ratha, který byl díky svojí svéhlavosti a nezávslosti trnem v oku českým politickým špičkám, americkým farmaceutickým koncernům a nebezpečím v hladce fungujícím soukolí amerického NWO ovládající Evropu.

Případ Kramný byl jen další testovací soudní proces, zda veřejnost hladce spolkne odsouzení nevinného člověka zmanipulovanou justiční mafií (Bradáčová a další vyškolení v USA). Další případy s "nepohodlnými" budou následovat.

350070

22.07.2016 14:43

Děti jsou v první linii boje za zničení národa

RE: Deti sa prestávajú objavovať vo filmoch :-|

77.?.?.?

Genocida puvodniho obyvatelstva Severni Ameriky anglo$a$y vam prijde vtipna jenom proto ze zrovna tam byli ti vrazdici privandrovalci-okupanti-migranti trochu belejsi a vam geneticky a kulturne blizsi?

350660

14.01.2018 13:40

USA a Izrael zintenzivňují hybridní válku v Sýrii

Izrael nepochopil že má zaniknout a ustoupit šiitskému islámu

77.?.?.?

Psáno přes TOR. Zrušeno.

361921

14.12.2018 17:01

Veľvyslanec USA Adam Sterling na branno-bezpečnostnom výbore NR SR rozdával príkazy slovenským poslancom

Nadrizeny vydal rozkazy svym podrizenym

Rudolf_K 77.?.?.?

Slovensky parlament je prece americke ambasade podrizeny. Nadrizeny svolal sve podrizene a vydal jim rozkazy. Co je na tom divneho?

Driv to byla ambasada sovetska dnes americka. Dostali jsme se z deste pod okap. Amerika je dnes de facto oligarchie s demokratickym pozlatkem podobne jako imperialni Rim, ktery take predstiral, ze je republikou. V te oligarchii maji hlavni slovo neokoni a nelisi se prilis od oligarchie sovetske nebo cinske.

368488

22.04.2019 10:56

Kritika Izraele vás dostane do vězení

RE: holocaust

77.?.?.?

(Vkládáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno)

371130

02.06.2019 15:00

Britští rodiče umožnili změnu pohlaví synům ve věku 7 a 3 let

západ je odepsaný

77.?.?.?

Pjakin má bohužel pravdu. Západ už je zcela odepsaný. A ve vlastním zájmu bysme se od něj měli distancovat jak od území zasaženého morovou epidemií.

Globalisté nám tu nachystali migrační vlnu aspoň z prohnilého západu, když se islámu bráníme zuby nehty. Napřed sem nacpou západní degeneraci a pak i ty negry a muslimy.

371848

16.08.2019 18:44

Prague Pride? Demagogie, lži a pokrytectví Sorosovy mafie

RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

77.?.?.?

Psáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno.

373088

16.11.2019 09:40

Nemáte mozek? Tak mazejte na Letnou. Tam potkáte své blízké

Začnu trochu zeširoka

77.?.?.?

Obávám se že nevědomě v horším případě vědomě stylem po nás potopa slouží právě tomuto. A pouze skopírují k zamyšlení odkazy aby to nebylo rozvláčné a šlo to k podstatě dnes aktuálně možnému procesu.
Jistě i některými vítanému a právě těch s prostředky kteří řadoví lidé nemají a ta hra s důvěřivostí má v historii velmi mnoho neblahých konců a dokonce podotknu že evropa si zažila 2 WW a rozhodně není mimo nenechavé prsty kejklířů/znovu a to bez malování čerta na zeď.
__________________________________
kladivem po koulích
Takto skončila nejbohatší postsovětská republika. Republika, která měla průmysl, suroviny, nejůrodnější půdu a přístup k moři. Končí zotročená, zbídačená a zadlužená. Podobnost s rozkladem ČSSR není vůbec náhodná

34 OdpovězLis 15, 2019 18:56

Dobře, ale je to etalon a výkladní skříň eu a nato.
https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
https://tadesco.org/rada-katastrofa-ukrajina/ Už kdy, no.

Nevím jestli si snad nemyslíte že z nějakých mne neznámých bohulibých důvodů se konqiskadoři či trhlí tržníci zastaví stejnou “industriálku v evropě.
https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

A v diktatuře cestovky €araboafriky čeká někdo něco jiného? Snad vidíte nebo si protřete očit na spírálu podobnou argentinské // K nadpisu zde v bleděmodrém a ten nástup po bodu zlomu bych tedy nechtěl zažít ale vězte že je to oblíbená kratochvíle mnohokrát realizovaná řekněme “experty.
https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

Stále víc nabývám dojmu že se ududkováváte ve výpadech štěků mimoňů atomizovaných s prominutím plytkých štěků imbecilit svých obouchaných eg a foukáte si bebíčka s morálními vulgaritami se hojíte jak pomatení kádrováci zástupným trousením žluče marodů.

A někdy i pocit že školastika slouží k likvidaci rozpoznávacích a rozlišovacích schopnosti, zařazených. blažených do času

3 OdpovězLis 16, 2019 0:42
Z dkazu
https://aeronet.cz/news/video-ukrajinsky-parlament...

374691

18.11.2019 10:33

Nemáte mozek? Tak mazejte na Letnou. Tam potkáte své blízké

RE: Dobře napsaný příspěvek, jen něco tam chybí!

77.?.?.?

To je neznalost ž/Ž problematiky. Na co je ten aeronet dobrý je, že zdůrazňuje že jsou tu minimálně dvě antagonistické skupiny ž/Ž. Kupříkladu ta jedna chce zachovat Izrahell, ta druhá ho chce zničit s tím, že oni sami se někde zachrání.

Což nevylučuje skutečný boj chazarů placených z USA neocony a chazarů (zjednodušeně Zeman+Bureš) podporovaných globalisty, Navíc je potřeba přičíst ten faktor, že jak Zeman tak Bureš mají zájem na zachování funkční ČR, byť každý z jiných důvodů, což je v naprostém kontrastu s tou první obří skupinou která má mobilní kapitál a vily ve Švýcarsku a v tropických daňových rájích a osud ČR je jim ukradený.

374740

22.11.2019 01:15

Národní telekomunikační síť a zlovolný blackout

Možná je upozornil, tedy ty bezkrupulózní "kde tesař nechal díru

77.?.?.?

Každá krize je živá voda na mlýn ziskovců a tedy i v možné variantě si poslouží svépomocí k majetkům. Jak jinak nehledě okolí.

374829

29.12.2019 00:32

Žebříček největších agresorů

RE: Možná, Davide,

Rudolf_K 77.?.?.?

David Dvorak sice popravil Miladu Horakovou, ale Jack Rozparovac byl jeste horsi.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

375583

12.01.2020 19:01

EU přepsala evropské dějiny

Předpokládám že školství zde naplnilo veškeré atributy tvorby bezmozků a obětí

77.?.?.?

Nalejte si čistého vína. Zdejší femademolice systému dělají gender a kariéry v dluhovém systému a platí komunismus všestranně zabezpečených státy nevolníků. S natalitou 8x větší. Myslíte si že za pár dekád bude evropa o původních obyvatelích proxi válkou euromedu €araboafriky pouhé administrativy eu podlokajníků?

375931

Psáno přes TOR/Proxy. Zrušeno

376263

22.01.2020 12:55

Vondrovic air base pro nevítězící US Army

RE: Polarizace v Cesku

Rudolf_K 77.?.?.?

"Nebo nás snad má bránit proti bolševikovi, který zaútočí masivní bytovou výstavbou...? příp. záludně zahájí ofenzívu na poli návratu k potravinové soběstačnosti?"

376309

05.11.2020 09:59

Krok uzamčení

poválečná socialistická ekonomika

77.?.?.?

Není to zvláštní, že po válce jsme byli zcela rozkradení a zničení, přesto se podařilo nastartovat hospodářský rozvoj takovým tempem že do 10 let po měnové reformě tu byly vystavěné přehrady, železnice, silnice, obrovské sídliště, celé nové čtvrti, obrovské továrny kolem kterých vzikaly defacto nové čtvrti a města (kam se hrabe baťův Zlín), vybudovalo se bezplatné zdravotnictví s vysoce kvalifikovanými doktory, lázeňství pro každého (dnes se tam koupou šejkové a západní cizinci) ?

A přitom od roku 1990 jsme de facto v permanentní ekonomické krizi a nekonečné měnové reformě která nám ukuzsuje rok co rok ze životní úrovně, vzduchem lítají stovky miliard až biliony, a přitom je tu nezaměstnanost a bída.

383823

05.11.2020 10:11

Naše děti

a kdo ty děti vychoval ?

77.?.?.?

A kdo ty děti takhle (ne)vychoval ? Celý živost jste svým dětem vštěpovali do hlavy hodnoty poslušného otroka který má dělat to co dělají ostatní a teď se divíte výsledku.
Nechali jste tu vybudovat zlodějskou společnost kde poctivec skončí na ulici, kde je všude plno drog a chlastu, pokleslé zábavy a teď se divíte jaké v tom vyrůstají děti?

Nechali jste tu vybudovat tvrdý kapitalizmus kde dítě bez prachatých rodičů co mu koupí aspoň byt za miliony nemá žádnou šanci na slušný život, a te%d sami chcete soucit a na stáří pohodlí? Když jste zařídili to, že vaše děti si o nějakém důchodu můžou jen nechat zdát. Co důchodu, jen o slušné práci kterou by se uživili si můžou nechat zdát už teď.

Jak jste si ustlali, tak si na stáří lehnete. Za výchovu vašich dětí jste zodpovědní vy sami, že jste je nechali na pospas marxistickým a deviantským ideologiím a světonázorovým proudům. Teď nesete zodpovědnost za vaše čini nebo uza to co jste naopak neudělali.

Když dnes vidím jak VŠ vzdělaní rodiče nechají svoje děti růst jak dříví v lese u debilních agresivních počítačových her a debilizujících smartfounů a sami akorát honí prachy a majetky, tak nechci vidět jaké peklo se jim na stáří vrátí.

383824

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 1

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
26,40 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,38 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 006,15 Kč
1 unce stříbra
523,46 Kč
Bitcoin
415 340,60 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?