Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, lu.bro.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.12.2011 23:52

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Zatím žádná reakce

lu.bro 78.?.?.?

Také se přikláním k názoru, že editor se nechal stáhnout do vířivky keců o potřebě redukce obyvatel. Problémem je hlavně přístup business mechanismů a vidině trvale rostoucího zisku ze strany překupníků, obchodníků a td. Pokud se budeme řídil tím co nám je předkládáno asi bychom jako prvotní měli porovnat kdo má peníze a kdo peníze nemá. Pak zredukovat ty chudé a zadlužené a nechat přežít pouze ty bohaté. Podotýkám, že podle ministra kalouska jsme zadluženi všichni.

Myslím si a je to můj osobní názor, že planeta má dostatek prostředků na to aby uživila všechny kteří zde jsou. Jen by nesměl být prioritou zisk!!! Švýcarsko dováží 4/5 obilí, pro svou potřebu. Dováží ji z indie a tam trpí 200mil obyvatel podvýživou. Proč Indie vyváží, když sama nemá? Podle předkládaných zákonů přírody, by tedy měla Indie přežít a zhynout by měli Švýcaři. Ti mají problém s pěstováním ne? Kolik potravin se denně zešrotuje vyhodí, znehodnotí, kterými by bylo možno nakrmit hladový svět? Proč vyrábíme výrobky s krátkou použitelností? Proč dříve fungovaly automobily několik desetiletí a dnes jsou po několika letech sešrotovány? Ledničky, pračky, myčky...jaká je dnes výdř těchto výrobků? Neumíme? nebo nechceme vyrábět výrobky s dlouhou životností???

Není problém v tom, že by nás planeta neunesla, neuživila. Problém je v tom, že jsme rozežraní, lakomí, sebestřední. A proto bychom asi měli vymřít. Nikoli proto, že bychom ve velkeém počtu zatěžovali planetu.

Nesouhlasíte? Nevadí. Podívejte se na spotřebu energií, paliv, potravin v USA. Kolik tam je obyvatel??? CHcete ulehčit planetě? Musíte vyvraždit USA to bohatě stačí na to aby zbytek světa měl co do huby.... A není to názor proti američanům. Jen jsem si vybral největšího žrouta. Mohla by to být Čína, Indie, ale NENÍ. [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

259809

06.01.2012 23:58

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: u nás se platí dávno

lu.bro 78.?.?.?

Ano ano u nás to už je, ale poplatek je zahrnut již v ceně vyšlechtěného osiva, ale když zasejete své tak ho musíte zaplatit... Takže vlastně platíte autorské poplatky přírodě???

Nechci tady mást veřejnost a nemám ověřeno, že to tak je. Pokud někdo ví ať upřesní... je to ale na ... [bliji] [bliji] [bliji]

260294

20.01.2012 23:31

Obama píše Ahmadínežádovi dopis: pojďme se domluvit

Alibi?

lu.bro 78.?.?.?

Já nevím, vidím v tom alibismus. Nejprve vyhrožují, obviňují Irán, z vývoje nuklearních zbraní a pak pošle dopis pojďme se domluvit???

Myslím, že mají v plné paměti jak se domlouvali s jejich sousedy a jak vyhledávali zbraně hromadného ničení. Nevím často se zde píše o zájmu elit a mezi tyto zájmy likvidace Iránu patří.

Irán zastaví nukleární výzkum a budou volní???

Nevím jak bych reagoval já kdybych byl několikrát obviněn, nařčen a pak chlácholen dopisem....

261431

25.04.2012 22:49

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

78.?.?.?

Ano jak říkáte. Stavět se má dle rozumu a citu. Jako třeba New York nebo ne, jako třeba TESCO, Kafland, OBI, Globus nejlépe na úrodném poli na kterém byla dříve pěstována pšenice, kukuřice, řepka, cukrovka, dnes tam je soustava kanálů a parkoviště. Konečně jsme zabránili těm hnusným komunistům zemědělčit stejně to bylo na hovno, když nebylo maso v obchodech, že? A zajímavé, že spotřeba masa byla v roce 89 90 Kg na hlavu a dnes je 40 Kg na hlavu. Kolik máme vlastních zemědělských podniků???

Až tento systém padne a to nebude dlouho zjistíme, že ti prokletí komunisti by nás nenechali chcípnout hlady, ale ten dnešní humanitární systém....... Nebude možno pokrýt základní lidské potřeby. Co budeme žrát??? Volební lístky? Cenné papíry? Demokratické zákony? Všimli jste si, že když už v ČR přestala fungovat výroba nějaké potraviny nebo suroviny začla se u dovozového zboží zvyšovat cena a snižovat kvalita?

Použijte svuj rozum. Cena paliva poroste, dovoz zkolabuje, náklady na výrobu se zvýší, potraviny se sem nebudou dovážet protože to bude nerentabilní a západní výrobci budou mít problém pokrýt vlastní potřeby. Co budeme dělat my??? Máte někdo v okolí kravín, vepřín, oseté pole pšenicí? Má někdo v okolí mlýn? Má někdo z vás v okolí skleníky na pěstování zeleniny??? Rozhlédli jste se kolem sebe??? Ordinace v růžové zahradě vás nenasytí, hlas československa také né dokonce ani Jarda Jágrů když dá gol tak to Váš žaludek nezaznamená.... Máme tzv. zadní vrátka? Máme jistotu přežití??? Straší se Iránem a atomovými zbraněmi..... Kolik bunkrů je v použitelném stavu? Kolik dětí ve školách se učí nasazovat masku??? To vše ti hnusní krvelační komunisti drželi ve funkčnosti. A mám pocit, že od pádu komunismu se nijak nesnížil počet atomových zbraní. Teda snížil asi tak z 10 raket zrušili 5 protože je začli dělat výkonnější takže tam kde potřebovali hodit 3-4 rakety stačí dnes jedna. Gratuluji demokraté. Máte demokratické právo chcípnout hlady a tohoto práva v budoucnu budete muset využít!!!!

267789

26.04.2012 21:20

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

78.?.?.?

Já nevím kde jste vyčet, že bych chtěl zpět staré časy. Uznávám, že byl bordel i za komunistů, ale ve všem byl určitý systém a řád. Vzděláváním počínaje. A od toho se vše odvozuje. Ostatně důkazem je i to že se pomalu začínají shánět po systémových procesech, které dříve běžně fungovaly. Vše se zreformovalo a teď zjišťují, že by to potřebovali zpět. Viz jednotné maturity, přijímací zkoušky, učební obory při podnicích aby se žáci učili pro určité požadavky podniku a td. To nemůžete popřít i kdybyste se na hlavu stavěl. Stejně tak některé zákony by lid přivítal s otevřenou náručí. Ale Vám toto vyprávět je zbytečné. Je to asi jako bych přesvědčenému soudruhovi ze severní koree tlačil myšlenku kapitalismu. Vy se bohužel neřídíte rozumem, ale pouze emocemi a propagandistickými kecy. Uvědomte si, že toto forum je pro diskusi a pro lidi, kteří nejsou spokojení s režimy, které zde byly a které zde jsou a chtěli by něco nového a ne propagovat současnou vládu. Já jsem toho moc za minulého režimu neprožil, ale vstřebával jsem dost informací od pamětníků a také od lidí, kteří pamatovali dobu před komunismem. A toto je dost důležité pochopit a poznat abyste porozuměl věcem, které se za minulého režimu děly. Bohužel vy se opíráte o informace zveřejněné po r. 89 a omíláte pořád dokola to co dnešní politici chtějí aby se mezi lidmi šířilo. Sám totiž neumíte zhodnotit skutečnosti a vytvořit si vlastní názor.

Ale já se na Vás nezlobím, já to chápu. Podívejte se když jsem chodil na střední školu znal jsem tam jednoho, který měl snad IQ 80 a byl fajn, měl jsem ho rád. I když bylo potřeba se o něho postarat a vlastně ho chránit to se dnes ovšem nenosí dnes byjsme ho měli nechat chcípnout.

Toto píšu hlavně proto, abyste si uvědomil, že mi vlastně nevadíte a Vaše názory chápu. Mrzí mě to, příjde mi to velmi líto, ale chápu co Vás k tomu vede. A nenadávejte ostatním co s Vámi zde diskutují, nehaťte jejich názory, oni to v té propagandě zapomněli říct, ale je to nedemokratické.

267830

14.05.2012 09:33

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

lu.bro 78.?.?.?

No protože v mládí jste žil za komunistů. Ale netrapte se. Možná se vše vrátí a zese budete všechny kolem zdravit čest práci. Jste zrovna takový jaká je vláda tak ještě chvíli vydržet.

268897

22.08.2012 22:19

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

RE: prímá demokracie

78.?.?.?

Nechápu jak někdo může považovat Švýcarsko za vzor. Je to stejné jako srovnávat ČSSR s Francií a Anglií. Trochu bych se zamyslel.

Švýcarsko těží ze svých bank, kdy do nich ukládali všichni hajzli světa své lupy. To přece nemůžete popřít. Od nacistů až po dnešní turbopodnikatele, byly věškeré finance směřovány do Švýcar. V zemědělství je to tak, že mají zemědělství na vysoké úrovni ale 4/5 obilí dovážejí. A dovážají je z Indie kde 200mil lidí trpí hlady. Francie a Anglie ještě v 60 letech měla kolonie po světě ze kterých čerpala výhody a ekonomický růst. To my jsme neměli a jsem jako čech hrdý na to, že jsme žili tak jak jsme žili a nedrancovali jsme cizí země a regiony, naopak jsme ještě často třetím zemím pomáhali.

Takže dle mého názoru může jen hlupák srovnávat vývoj v ČR s vývojem ve Francii a Anglii, a Švajc??? Jo přímá demokracie je super... ale pozavírejte jim banky a počkejme jak se bude přímá demokracie vyvíjet bez financí!!!! Bohužel někdy je potřeba ustoupit a nedemokraticky rozhodnout. Pokud máte prachy,můžete rozhodovat v přímé demokracii a prostě potřebné řešení dokoupit!!!! A my máme co? (takový smajlík tu není) Nechali jsme se rozkrást, rozdupat, zatemnit mysl, a teď si z nás dělají ve světě prdel.

273732

26.08.2012 10:13

Ještě k pochodu bukvic

Věř a víra tvá tě osvobodí!

lu.bro 78.?.?.?

Přečetl jsem si první odstavec a myslím, že nemusím pokračovat.

Protože nechápe, že hesla jako JEŽÍŠ TĚ OSVOBODÍ nebo JEŽÍŠ DÁVÁ NOVÝ ŽIVOT apod.

Ono toto heslo bylo pravděpodobně požíváno při upálení J. Huse, i při upalování jiných "nepohodlných" Nehledě k faktu, že vlastně církev homosexualitu neuznává a nejraději by jí vymýtila, že? Podívejte se na světový vývoj náboženství a zjistíte, že vlastně to křesťanství je jako mor rozlezlé po celém světě a jako mor vyhubilo spousta nevinných lidí a stále se to děje.
http://www.youtube.com/watch?v=2c5Xa5EOfuk
Přidám Vám sem odkaz na misionáře abyste pochopili oč jde.

Tak ANO, křesťané pravděpodobně zastavili obřady obětování bohům u pohanských kmenů aby záhy mohli odebrat jejich děti a šukat je potichu v klášterech.

Jsem věřící ale nénávidím církev... Asi tak bych to uzavřel!!!

273878

26.08.2012 23:03

Ještě k pochodu bukvic

RE: Věř a víra tvá tě osvobodí!

lu.bro 78.?.?.?

Nevím, vím jen to, že v arabském světě žijí křesťané s muslimy v míru. To co popisujete Vy jsou snímky z veřejnoprávních zpravodajství. Mimochodem, Izrael byl vměstnán na Palestinské území rozhodnutím OSN, a žádná arabská země ho neuznala jako samostatný stát. Přesto se roztahuje a stále je na místě. Nedivím se tedy vlně odporu. Je to asi tak. Měli bychom určit první 3 řady lavic v každém kostele, pro homosexuály. A církev by toto měla veřejně akceptovat. A i kdyby to neakceptovala, tak bychom postupem času měli přibírat víc a víc lavic pro homosexuály a omezovat věřící. Tak jak to vlastně dělá Israel. Chtěl bych vidět ty poklidné mše každý den!!!!

273923

26.08.2012 23:04

Ještě k pochodu bukvic

RE: ...pokračování

lu.bro 78.?.?.?

Já jsem si ho koupil, a nevadí mi to.

273924

20.12.2012 22:22

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

lu.bro 78.?.?.?

Dlouho jsem zvažoval zda reagovat. Všiml jste si nadpisu? Pohádka??? účelem bylo něco úplně jiného, než to na co reagujete Vy. Ale Vy asi reagujete správně, protože narozdíl odemne budete určitě Ten inteligent... [chechtot] [chechtot]

No každopádně mi je líto Vašich dětí, pokud nějaké máte. Předpokládám, že takto rozebíráte a analyzujete každou pohádku, kterou jim čtete.

No nic očividně jste nepochopil nic z výše uvedené pohádky a dle Vašeho argumentování si dovoluji tvrdit, že jste ani nepochopil reálný svět. Jste pouze spotřebitel a uznáváte a obhajujete jen to co Vám autorita předloží.

Neodsuzuji Vás, nesnažím se Vás zesměšnit, nesnažím se Vás ponížit..... Jen je mi Vás líto.

Přeji krásné svátky a pohodu celé Vaší rodině.

280920

27.01.2013 14:23

Tak tedy Zeman

RE: další konspirace která vám nevyšla

lu.bro 78.?.?.?

Tak tak, také jsem začal pochybovat. Přečetl jsem si i článek odsuzující zvědavce a obviňujícího V. Stworu ze spolupráce s Israelskou tajnou službou. A vysvětliuje pravý záměr a manipulativní postoj zvědavce. Nicméně, i kdyby to tak bylo patří zvědavec k jednomu ze serverů, které často čtu a díky němu si obohacuji své vlastní pohledy a postoje. Nemůžu tvrdit, že tyto mé názory a postoje jsou správné, ale tak nějak mi pomáhá chápat některé detaily. A teď k věci. Píšete, že Stworovo "proroctví" nevyšlo. No já nevím dnes mě tak napadlo, že vlastně vyšlo. Vyšlo, ale my jsme si toho nevšimli. Vyšlo vlastně dřív než bylo proroctví vyřčeno. Tak trochu jsme již zaslepeni konspiračními teoriemi, že míříme hodně vysoko, ale ony vlastně ty "elity" potřebují podchytit svůj záměr na všech úrovních. Takže si to shrňme. Na Bilderbergu bylo více osobností světové politiky, než jen ti, kteří se měli stát nebo se stali prezidenty. Takže podívejme se zpět v čase a uvědomme si, že po roce 2008 kdy byl Schwarzenberg na bilderbergu se nenápadně zhostil role: Ministra zahraničí, předsedy TOP09, poslanec PČR, Místopředseda vlády ČR. [chechtot] [chechtot] Takže jsme si toho vůbec nevšimli, ale ta hra na volby prezidenta to bylo takové malé divadlo, dávno před tím už jsme byli v pasti. Tyto funkce kumulují daleko více možností než funkce prezidenta. A vzhledem k faktu, že pan Kníže již bude pravděpodobně velmi senilní, dává to šanci mnohým loutkovýv vodičům směřovat knížete, ministra, poslance, předsedu TOP09, místopředsedu vlády tam kam jsme se báli že se po zvolení prezidentem dostane. A on už tam je!!!!! Jen si vyzkoušel jaký má na lid vliv a ověřil si kolik ovcí čítá jeho stádo.!!!! SAKRA ŽE JSEM SI TOHO NEVŠIM DŘÍV!!!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

283715

20.02.2013 19:37

Bolševický převrat (I)

RE: a jaké následky máme dnes?

78.?.?.?

Je, ale mizivá.

285220

20.02.2013 19:42

Bolševický převrat (I)

RE: a jaké následky máme dnes?

78.?.?.?

Asi je to tak, ale přesto mám pocit, že způsob jakým se hospodařilo za socialismu, (pokud pominu zbrojení) se mi jevil jako rozumnější. Pěstovala se široká škála plodin, vyráběly se různé produkty atd. A už i USA si uvědomuje, že je vhodnější pěstovat potraviny lokálně než je dovážet. Takže dle mého pohledu má planeta větší šanci přežít i s lidstvem napalubě v socialistickém nebo sociálním větru v zádech, než když jí bude pohánět kapitalistický megavýkonný turbomotor.

Ale možná mám špatný pohled na svět.

285221

27.03.2013 14:54

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

arab

lu.bro 78.?.?.?

Stačí zkouknoout tento dokument.
http://www.youtube.com/watch?v=5Kz2TJNE1V4

287242

21.07.2013 09:16

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autore Víte, váš článek není ani k smíchu. Ukažte nám tedy, jak se to dělá a založte si firmu a vyplácejte lidem pěk

78.?.?.?

Jestli to nebude tim, ze vy jste medialni ovce a jak mate v nicku jeden velkej mejla. Asi si musite uvedomit, ze dnesni vlady, ods, socane a td jsou vlastne moderni kapitaliste obchodujici se socialismem a politikou. Nema to nic spolecneho s kapitalismem a socialismem. A navic jsem si nevsim ze by clanek hajil socialismus. Spise naopak kapitaliste byli vyzvednuti v tomto clanku. Ale to vam ovcim......

293640

12.09.2013 16:28

Dopis syrskému velvyslanectví

Názory zde uvedené se nemusí nutně shodovat s názory vydavatele Zvědavce.

78.?.?.?

Nicméně se zhodují ve všech detailech a připojujeme se k dopisu!!!

295992

01.01.2014 23:22

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

Absurdistán

lu.bro 78.?.?.?

Podívejte se na US komedii, Idiokracy je to jedna z těch ztřeštěných komedií u kterých bych normálně nevydržel. Až do chvíle, kdy mi došlo, že k tomuto míříme mílovými kroky. Neberte to jako komedii, ale jako předpověď budoucího vývoje.

http://www.youtube.com/watch?v=BBvIweCIgwk

301707

02.01.2014 15:50

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Absurdistán

lu.bro 78.?.?.?

Jak už odkázal pisatel níže. Stáhnout z ulozto.cz. Přeji příjemné sledování a následnou depku. [mrknutí jedním okem]

Ale to přejde. Takový stupidní film, ale otevře oči a pokud se člověk zamyslí tak i pochopí spousty věcí. Gratuluji tvůrcům, myslím, že je zde skryto mnoho pravdy a faktu, stejně jak tomu bylo v zábavě před revolucí. Ale opravdu se nad tím musí divák zamyslet. Bohužel spousta lidí to bude brát pouze jako humor, zábavu a sci-fi. Ale.....

301792

21.03.2014 00:00

Dva kroky vpřed, jeden vzad

No..... a co když je vše jinak?

lu.bro 78.?.?.?

Rusko čelí pravděpodobně tlaku z číny na dodávky plynu a surovin. Pokud jsem dobře pochopil, tím, že dodává plyn do evropy není schopno pokrýt poptávku číny. Ta je pravděpodobně ochotná za plyn platit cennějším platidlem než EU. Tak kdybych byl v pozici ruska celkem by se mi hodil konflikt, který by na mne uvalil sankce a já mohl zastavit nebo omezit dodávky surovin na nejistý trh a zpečetit si vztahy s rostoucí výkonnou ekonomikou v číně a navázat na hospodářskou spolupráci???

Takže stojíme více za ruskem, ale můžeme si paradoxne podřezat větev co? a USA....... no myslím že jejich zájem je také v růstu výkonnosti čínské výroby. Mají tam dost továren, které jim zajišťují levné výrobky co? I USA a RUSKO nejsou přece natolik žhaví spustit jadernou reakci v atmosféře a nad vlastním územím. Každopádně, když evropa příjde o dodávku surovin a tyto dodávky získá čína........... kdo na tom nejvíce vyděla??? Nbude to náhodou USA a RUSKO? Říká se zde, že největším konkurentem USA je EU, tak tím bude konurence zničena né???

307116

26.07.2014 20:17

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: Nechápu proč článek vyšel

lu.bro 78.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]
Ano přesně tak jsem si představoval život ve 21 století.... a vy se ještě rozčilujete, že si někdo stěžuje.... [velký smích]

Jste velmi přizpůsobivý, v podstatě nepotřebujete peníze vůbec, stačí si najít volnou jeskyni a zabydlet se. Vlastne to bude problém, že? Jeskyně jsou již národní památky dotované EU tak pomalu člověk nemá kde chcípnout hlady.

Jo skvělý návod jste zde prezentoval. Ano jde to, ale toto jsme chtěli???????

314094

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?