Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 45 příspěveků, 22 různých jmén: <nic>, *.exe, *exe, 1*, 1+1=2, alpha, b29, baronD., buditel, buk, credo, damien, dorokaadodne, hroch, mela, prorok, protokol1, příjeměsebavim, R2-D2, sunar, š. peres 3, terabajt.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.01.2014 04:34

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Lež má krátké nohy

příjeměsebavim 172.?.?.?


Ministerstvo už ve čtvrtek uvedlo, že bude po Palestincích požadovat vysvětlení, proč v objektu budoucí ambasády v Suchdole našli policisté nelegální zbraně. Podle nepotvrzených informací ČTK mohlo jít až o 70 rychlopalných pušek.

http://zpravy.idnes.cz/vysvetleni-palestinska-amb...

[naštvaný] No tak se podívejte na tu neomalenou židovskou drzost, pane ministře! On si Izrael udělal z našeho výsostného území sklad zbraní aniž by nás o tom informoval. No pochopitelně, když se na ten arzenál náhodou přijde, jak se právě stalo, tak to Tel Aviv pohodlně svede na nás. Pane ministře, dovolte mi apelovat na vaší schopnost logicky uvažovat. Přece si nemyslíte že ty zbraně jsou majetek Palestinského státu. Vždyť sám víte že Palestinský stát neexistuje, tak jak mu může něco patřit, že?

301980

04.01.2014 10:19

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: Trolovia.

š. peres 3 172.?.?.?

>Perestrojka v Európe... za všetkým sú finančné záujmy USA a tie sú plne v réžii Izraela. USA sú vazalom Izraela.
[chechtot]
O jaké finanční zájmy se jedná v případě Nízkých Tater nebo České kotliny? Dyť tam nikdy nic nebylo akorát ovce, slováci, češi a cikáni. A to neperestrojí ze své režisérské sesle ani samotnej pánbu.

301999

04.01.2014 16:00

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: vyšla tím najevo další zlodějna mistra Schwarzenberka

*exe 172.?.?.?

>Palestinské velvyslanectví se muselo stěhovat narychlo...

V budovách měly sídlo například afghánský a palestinský zastupitelský úřad. Bydleli tam zaměstnanci Rádia Svobodná Evropa/Rádia Svoboda (RFE/RL). V roce 2002 domy poškodila povodeň, škoda činila kolem 40 milionů korun.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/cl...

Je téměř prokázáno že se na tom afghánském zastupitelství, což byl víceméně kutloch Al Kajdy, schovával v roce 2002 bin Ladin. Jenže prodavačka v mlíkárně ho poznala a její manžel kontaktoval americké velvyslanectvi. To zahájilo ověřování informace které se protáhlo až do léta. Ale v tom momentu kdy se jednotka zvláštního nasazení chystala zatáhnout síť, přisly ty povodně a bin Ladin vzal za úsvitu roha na nafukovacím lehátku.

302019

06.01.2014 06:21

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

Druhé hodnocení

1+1=2 172.?.?.?

>Skutečností je, že Čečna byla nejen zpacifikována, ale je v podstatě poklidná. Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov předvedl doslova zázrak, když přeměnil válkou zpustošenou „černou díru“ Čečna na prosperující a „skutečně“ poklidnou republiku.

Ano, Čečna se vskutku nalézá ve stadiu poklidné normalizace zrovna tak jako Československo po vojenské intervenci v roce 1968 s tím rozdílem že Alexander Dubček nikdy nepřišel k rozumu a byl tedy nahrazen Gustávem Husákem, který pochopil daleko rychleji než Ramzan Kadyrov že pokračující snaha o kulturní sebeurčení národa by jen více podráždili početnějšího a lépe vyzbrojeného primitiva.

302091

06.01.2014 07:07

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Kdo financuje Palestince?

*.exe 172.?.?.?

Předevšim USA a země ve kterých Palestinká národní správa udržuje zastupitelství na úrovni vyslanectví. Ty příspěvky se ukázaly nedostatečnými, protože se PNS dostala v roce 2012 do vážných finančních potíží. Izrael apeloval na Mezinárodní měnový fond, aby uvolnil částku jedné miliardy dolarů na stabilizování situace, ale MNF to odmitl s obavy před precedentními žádostmi od subjektů, které nejsou plně uznány jako suverénní státy. USA posílá Palestincům kolem 500 milionů ročně. EU a tedy i Česká republika také přispíváji, ale informace o výši příspěvků se veřejnosti nesdělují.

302093

06.01.2014 10:08

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: Kdo financuje Palestince?

*.exe 172.?.?.?

>Nevím kdo posílá kolik Palestincům ročně, ale finanční pomoc jde nejdříve Izraelské vládě, která teprve dle jejího uvážení a po přvedení na jejich národní měnu vyplácí Palestinskou nŕodní správu v šekelích! Palestina je pod protektorátem Izraele.

Kdo vás takhle balamutí? Palestinci se dostali do financních potíží kvůli ničemu jinému než vzrůstající korupci. Ta mezinárodní finanční podpora jde na účet přímo sem
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c6...
Palestinci měli ve fiskálním roce 2013 deficit kolem 1.4 miliardy dolarů. Kdo ale krad jak straka byl Arafat. Oni to Palestinci kolem něho tušili, ale zjistilo se to přesněji v dědickém řízení.

302100

06.01.2014 12:12

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: Kdo financuje Palestince?

*.exe 172.?.?.?

>Palestina je pod protektorátem Izraele. Dlužno dodat, že Hitler zacházel s ČSR slušněji, když si ho vzal pod protektorát.
[zmaten]
Vážně? A můžete mi říct která parlamentní strana vyhrála volby v době trvání Protektorátu Čechy a Morava? Je všeobecně známo že Izrael, USA, Kanada, EU a Japonsko považuje palestinské hnutí Hamas za teroristickou organizaci. Jak je teda možné že Izrael připustí to aby tato strana získala při posledních volbách 44.45% hlasů? Lépe řečeno, proč zlý protektor Izrael vůbec dovolí aby teroristi figurovali na volební kandidátce? Dyť je to nebezpečné i pro ostatní, jak Hamasu občas exploduje munice v trezoru a tak.

302117

07.01.2014 06:20

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

RE: Druhé hodnocení

1+1=2 172.?.?.?

>zajímavé, tvrdíte tedy že za tzv. demokratickými reformami během pražského jara stáli západní tajné služby chtějící vyvolat v regionu nestabilitu?

Žádné takové tvrzení z mého náhledu nevyplývá - to je logická nemožnost. To tvrzení ale existovalo a narodilo se v primitivních mozcích těch kteří tehdá seděli v Kremlu a bylo v některých přpadech adoptováno jako skutečnost Čechy a Slováky, kterým pánbu z nějakého důvodu odepřel schopnost normálně uvažovat. Citát Gustáva Husáka z roku 1968, “Laco, tak sa pozeraj čo nám to ten debil Brežněv urobil,” je sice diagnoza neodborná ale vzhledem k okolostem naprosto postačující.

302173

28.01.2014 08:39

Janukovičův poslední krok by mohl učinit rozdělení Ukrajiny nevyhnutelným

Bože, oroduj za ně

damien 172.?.?.?

>Přesto bude zajímavé pozorovat, jestli bude někdo schopen vyhnout se tomu, co se mě zdá být nevyhnutelným: rozpadu Ukrajiny během několika příštích let, jako důsledek toho, co mohu označit jen jako „ukrajinskou národní sebevraždu“.

Kdepak. Ukrajinci se jistě poučili z národní sebevraždy Československa. Vždyť mají přesné informace o této humanitární a ekonomické tragédii z první ruky od svých nešťastných krajanů kteří uvízli v peklu tohoto rozděleného státu.

303408

03.02.2014 23:42

Práce na hovno

No vida!

příjeměsebavim 172.?.?.?

Autor článku se podle poznámky živí jako profesor antropologie na Londýnské ekonomické škole. Protože antropologie a ekonomie jsou studijní obory které mají pramálo společného, přednášky profesora Graebera určené budoucím manažerům jsou jim hovno platné, což je stav věcí který panu profesorovi zřejmě neunikl. [chechtot]

303951

04.02.2014 12:13

Práce na hovno

RE: No vida!

příjeměsebavim 172.?.?.?

Ekonomickou antropologii považuji víceméně za pavědu, poněvadž jak ekonomie tak antropologie jsou obory velice neexaktní a jejich spojení nemůže přinést nic jiného než haldu spekulativních závěrů, které se nedají dokázat ale ani vyvrátit. Přesněji řečeno ekonomická antropologie je věda na hovno, ale takový závěr nemůže podpořit žádný příbuzný obor jenom sama ekonomická antropologie, což vede ke zvláštní kontradikci, která se v určité míře vyskytuje v Cantorově naivní teorii množin.

303991

05.02.2014 01:22

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Naprostý nesouhlas s autorem

příjeměsebavim 172.?.?.?

V Česku je v průmyslu zaměstnáno ne méně než 40% všech ekonomicky aktivních obyvatel. V Německu, tedy v zemi která je považována za evropský hospodářský “power house” je to 33.4%, tedy méně než v Česku, kde byl dle autora článku průmysl “zničen” což prý ve značné míře přispělo k nezaměstnanosti - která je ale vyšší než v Německu!
Tak co s tím uděláme?

304053

06.02.2014 04:52

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Naprostý nesouhlas s autorem

příjeměsebavim 172.?.?.?

>Je rozdíl mezi zaměstnancem v průmyslu, např. těžebním, který rube suroviny ve firmě cizího vlastníka a ty se prodají za hranice a mezi zaměstnancem místní firmy,která vyrábí špičkové radiolokační zařízení, které nikdo jiný na světě neumí.

Zapoměl jste vysvětlit v čem spočívá takový rozdíl. Vlastně nezapoměl: vy totiž absolutně nemáte šajna o tom co píšete.
Článek se opírá o propozici která říká že průmysl je funkcí nezaměstnanosti. Takže jestli rubáte uhlí nebo pájíte nějaké spojení na radiolokátoru je činnost podobná vzorečku který má na konci dva zlomky se stejným jmenovatelem: výplata. A ti kteří pobírají plat rozhodně netvoří populaci nezaměstnaných.

304156

06.02.2014 12:11

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Naprostý nesouhlas s autorem

příjeměsebavim 172.?.?.?

Neodpovídáte na otázku která se především týkala toho jak vlastnictví firmy ovlivňuje vztah mezi typem průmyslu a nezaměstnaností. Přečtěte si znovu co jste napsal

>Je rozdíl mezi zaměstnancem v průmyslu, např. těžebním, který rube suroviny ve firmě cizího vlastníka a ty se prodají za hranice a mezi zaměstnancem místní firmy,která vyrábí špičkové radiolokační zařízení, které nikdo jiný na světě neumí.

Bez horníka se žádné uhlí nevytěží a tak není co prodat ať už zahraničnímu nebo domácímu odběrateli. Když horník těží uhlí tak je zaměstnaný horník a ne nezaměstnaný horník.
Také by mě zajímaly ty průmyslové technologie co svět nedokázal aplikovat a které byly vymyšleny a uvedeny do provozu jen v Československu. Rád bych slyšel o jaké technologie šlo, jména podniků a počet zaměstnanců.

304186

07.02.2014 00:26

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Naprostý nesouhlas s autorem

příjeměsebavim 172.?.?.?

Takže největší zájem na tom aby se udržela zaměstnanost mají státní firmy, poněvadž je to konec konců stát který musí řešit nezaměstnanost. Státní podniky jsou pochopitelne 100% v českých rukou, takže riziko být propuštěn jako státní zaměstnanec je to nejmenší.

Státní firmy letos propustí tři tisíce lidí, nejvíce pošta
http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/statni-firmy...

Oopsy, hoopsy. LOL.
Ovšem to neni žádná sranda. Kolik lidí musí teda opustit své zaměstnání ve firmách, které vlastní zahraniční vykořisťovatel?! No tak na to já teda nemám nervy. Pryč s tím - nechci ty čísla ani vidět...

Prodeje automobilů zřejmě stále nejdou podle představ firmy Škoda Auto, a tak sáhla k šetření na citelném místě - topení. Díky snížení teploty ve výrobních halách i kancelářích může ušetřit až stovky milionů korun ročně, a nebude tak muset propouštět.
http://ekonomika.idnes.cz/skoda-auto-stahla-topeni...

Hele, Josef, Herr Volskswagen se nechává ptát jestli chceš bejt vyhozenej nebo jestli si chceš voblíct pod montérky svetr. Tak jo, já si to tu píšu: svetr.

304239

07.02.2014 21:41

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Naprostý nesouhlas s autorem

příjeměsebavim 172.?.?.?

>Doufám, že pochopíte, že u soukr. firmy,jakmile půjde zisk dolů, vyplatí se majiteli zabouchnout dveře a jít dále a náklady na nezaměstnané předat státu.

Jako kdybych neuvedl ten příklad ve kterém Škoda Auto nejenom že nezavřela bránu podniku, ale navíc našla způsob jak se vyhnout propouštění. Zavést znovu ty přiblblé bolševické manýry kde ostatní musí živit neschopnou a línou bandu soudruhů jen aby měli práci je to po čem vy a autor článku zřejmě touží. Nedávno ignorantní Tesco ztratilo 2 miliardy dolarů (!) při jejich pokusu ukousnout si něco na americkém trhu. Tak se řetezec prodal jinému provozovateli, poněvadž nikdo není tak dokonale blbej aby odešel z tou největší možnou ztrátou. Takže nezaměstnanost se nekonala. A tak to ve většině případech je.

304282

08.02.2014 02:30

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Naprostý nesouhlas s autorem

příjeměsebavim 172.?.?.?

>Prezentujete vaše názory tak, že vše vidíte v rozmezí komunista/antikomunista.Když vám dojdou argumenty, jste schopen jen takové stupidní konstrukce.

A o čem ještě se tedy historie zmiňuje? Pokud je mi známo, Marx napsal knížku s nadpisem jen o jednom slově: KAPITÁL. A o pár let později existovali jen dva druhy hospodářských systémů: kapitalistický a socialistický. Váš utopistický třetí systém, který se opírá o vizi všelijakých ekonomických dobrodruhů, jako je třeba autor tohoto článku, zřejmě nepronikl do podvědomí veřejnosti a proto tedy “komunista/antikomunista.”
Pochopitelně, když jde o zdroj který se blíží vyčerpání, jako v případě nějakého černouhelného dolu, tak to nemůže jít na špalek - tak blbí ostatní podnikatelé rozhodně nejsou aby investovali do hlušiny. Důl se prostě zavře a permoníci přijdou o práci. Ovšem ta zrušená produkce sníží dodávky uhlí a tak jiný důl může otevřít třetí směnu. Proto se jinde lidi furt někam stěhujou. To že Češi dřepí na zadku, kňouraj a nadávaj na nezaměstnanost je jejich problém a ne problém systému. Proto máme EU aby se bylo kam stěhovat, když se třeba v Ostravě zavře více dolů než zdrávo.

304290

12.02.2014 01:24

Pád ruské vlády v roce 2014?

Rozkol mezi Medvěděvem a Putinem

buk 172.?.?.?

je patrný i z toho že Putin prosadil aby se Bilakova pohřbu zúčastnil ruský velvyslanec na Slovensku Pavel Kuzněcov, i když Medvěděv poukazoval na to že se nikdo z KSČM na ten pohřeb nechystal, jen bývalí představitelé Komunistické strany Československa co se věrně přátelili se Sovětským svazem.
http://zpravy.idnes.cz/v-bratislave-byl-pohreb-vas...

304475

> Pan velkomožný ministr manažerům světových (!) polovodičových firem vzkázal, že o spolupráci s nimi nemá žádný zájem, že TESLA půjde do privatizace, a že si mohou koupit kuponové knížky v kuponové privatizaci! Toto, když manažeři světových firem slyšeli, zůstali úplně zkoprnělí!

To teda byli zkoprnělí bezmezným údivem, poněvadž dobře věděli že kuponové knížky si mohli koupit ze zřejmého důvodu jen občané Československé republiky. On na to Klaus v tom tumlu asi zapoměl. Když mu to jeden z těch světových manažerů telefonicky připomenul, tak se na něj Klaus obořil: “Nepoučujte mě, prosím vás! Československý lid mi svěřil funkci ministra financí, kterou beze zbytku plním,” a bez pozdravu zavěsil. On Klaus nemá rád když ho někdo přistihne že neví.

304487

13.02.2014 02:05

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

Spotřební elektronika

baronD. 172.?.?.?

nebyla před rokem 1989 z většiny dotována státem, takže na cenách se odrážela skutečná produktivita výrobce. Jeden z posledních modelů “komunistické” barevné televize stál 8,500. (Od roku 1986 se do barevných televizorů montovaly doma vyrobené obrazovky a tak se cena poněkud snížila.) Při průměrné hrubé mzdě 3,170 korun v roce 1989 tedy stála barevná televize 2.7 průměrného platu. (Dnes se ta relace pohybuje mezi 0.5 a 0.75.)
Tesla měla mimo jiné problémy s vývojem a produkcí barevných obrazovek a proto se dovážely do roku 1986 barevné obrazovky především ze Sovětského svazu, později z Jugoslávie a také v menší míře i z Japonska.

304558

13.02.2014 08:09

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

Téměř vše o Tesle před 89 a po 89

baronD. 172.?.?.?

je popsáno ZDE.
Akorát se ten krátký úvod nezmiňuje o tom že národní podnik Tesla vznikl spojením šestnácti firem včetně zahraničních v roce 1946. Z toho důvodu byl konkurence schopným, ale výzkum po roce 1948 začal zaostávat a když se objevila ve světe v padesátých letech technologie polovodičů, československá vláda se výslovně postavila proti tomu investovat do jejich výzkumu a produkci asi kvůli tomu že soudruzi v Moskvě neviděli v polovodičích nějakou budoucnost. Ovšem když se polovodiče začali uplatňovat v americké bojové technice, Moskva změnila názor. Tesláci ale na černo polovodiče vyráběli pro svůj vlastní výzkum a potřebu, tak jim to netrvalo dlouho se připojit k technologické civilizaci.

304568

13.02.2014 14:33

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Opět jen bajky a báchorky

sunar 172.?.?.?

>A teraz príklad neskutočného svinstva, ktoré bolo spáchané:
>do roku 1989 sme patrili k svetovej špičke v oblasti zbrojného priemyslu.S kompletným zázemím, ktorý dával prácu vyše 250.000 ľuďom.

Války podporují zaměstnanost kvůli zbrojnímu průmyslu a proto se USA snaží vést různé války jak je to jen možné. Možná že to Putinovi jednou dojde a on se postará o to aby začala další studená válka, která zruší nezaměstnanost v Rusku. V Česku se může zavést 3-letá povinná vojenská služba a to ubere na nezaměstnanosti v řadách mladých co skončí školu a nemohou najít práci. Někdo bude muset tu novou početnou armádu vybavit a udržovat a to dále přispěje k snížení nezaměstnanosti. A odkud se vezmou peníze na výplaty těm kteří se budou podílet na státních zakázkách spojené se zbrojním průmyslem? Ty se prostě vytisknou tak jako to bylo zvykem když byla plná zaměstnanost. Ceny zboží se budou uměle udržovat na přiměřené hodnotě, takže na inflaci si nikdo stěžovat nebude, tak jako to bývávalo. Ale nejdříve musi KSČM vyhrát volby, aby mohlo Česko vystoupit z EU a stát se členem Východnímu hospodářskému souručenství co zavede Putin. Z toho se bude radovat český textilní průmysl, kvůli velké poptávce po nových kabátech.

304589

14.02.2014 00:53

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Opět jen bajky a báchorky

sunar 172.?.?.?

Nevymlouvej se. Když byla studená válka, československý zbrojní průmysl zaměstnával podle tvého odhadu 250 tisíc lidí. Když studená válka skončila, tak všichni mimo tebe pochopili že udržovat armádu a bojovou techniku v početních stavech které byly dány opačnou situaci byla nehorázná blbost. Zbrojní průmysl neprodukuje nic co by se dalo koupit na otevřeném trhu, ale pracovníci ve zbrojním průmyslu na otevřeném trhu nakupují (třeba housky a mlíko) aniž by tam něco dodávali. Následky takové nerovnováhy se projeví v závislosti na druhu hospodářského systému.
Co se týče vývozu zbraní, ty jsou potřeba tam kde se střílí a kde se střílí tam je bordel a sliby že až nepokoje skončí kupující určitě za zbraně zaplatí. Pokud se nejedná o politické zájmy, a Česko není žádná světová velmoc, prodej zbraní do zahraničí je většinou prodělečný podnik. Dyť ten třetí svět měl honičku splácet ČSSR za cukovarnické kombináty a jiná zařízení, jak si bývalý předseda vlády Adamec veřejně posteskl, když mu ta “glasnost” dala příležitost. Nechápu jak můžeš přirovnávat Česko k USA když se jedná o zbrojní průmysl.

304636

14.02.2014 06:50

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

Jiný kraj, jiný mrav

buditel 172.?.?.?

>A jako třešnička na dortu stojí způsob, jakým jsem se o rozsudku dozvěděl. Myslíte, že mi to snad poslali? Že se Ústavní soud obtěžoval desetikačkou na známku nebo odesláním přes datovou schránku? Kde že. Čtenář mě upozornil, že na serveru romea.cz visí článek o usnesení Ústavního soudu v mé kauze. Jak to romea.cz ví a co je jí himlhergot do toho?

Kdyby jste žil v té zemi kterou váš server s oblibou zatracuje na věky věků, tak by jste si rozhodnutí týkající se vaší kauzy okamžite našel online pod nadpisem “Recent decisions,”
http://www.supremecourt.gov/
a nemusel pátrat po tom jestli si z vás server romeo.cz utahuje nebo ne.

Zkuste zaklepat tady a zeptat se.
http://www.usoud.cz/

304644

15.02.2014 06:44

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

Když byl Václav Klaus prezidentem

hroch 172.?.?.?

tak musel řešit žádosti o udělení milosti a zjistil že spousta obviněních byla úplně nesprávná. Potom co si udělal obrázek o stavu justice v republice mu nezbylo nic jiného než vyhlásit amnestii jako úlevu nespravedlivě stíhaným. Ovšem v očích intelektuální spodiny zůstává Klaus nadále nepřítelem republiky číslo 1.

304754

21.02.2014 01:54

Syrský scénář pro Ukrajinu?

Už je to tady!

terabajt 172.?.?.?

V Moskvě se proslýchá že Putin se chystá postavit Janukoviče před tvrdou realitu. Buď se Ukrajina uklidní nebo se ta březnová půjčka nekoná. EU má podobný i když ne tak ultimátní postoj. Takže si Janukovič může vybrat: buď pošle armádu do Kyjeva a nebo vyslance k pánubohu aby udělal zázrak.

305048

21.02.2014 15:51

Syrský scénář pro Ukrajinu?

RE: Už je to tady!

terabajt 172.?.?.?

Tak Janukovič zvolil tu druhou alternativu a je pokoj. Doufám že bude taky pokoj od těch mentálně vybrzděných škrabalů co přirovnávají Ukrajinu ze Sýrií.

305085

23.02.2014 02:37

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

terabajt vidí do budoucnosti

172.?.?.?

http://www.zvedavec.org/showname/305048/5882/1/a/

"Ano, bála jsem se, bála, že bude zase válka," říká stará žena v šátku. "Teď snad nebude, teď jsme snad konečně vyhráli, zázrakem," říká. A když vidí na obrazovce propuštěnou Julii Tymošenkovou, tak se usměje. "Vidíte, další zázrak".
http://zpravy.idnes.cz/reportaz-z-ukrajiny-0l1-/za...

To by mě zajímalo kdo je terabajt. Asi Václav Klaus. Ten dostal na východě čestné doktoráty a tak to tam zná.

305176

23.02.2014 07:33

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

Násilnosti v Kyjevě iniciovala Evropská unie a USA, píše šéf komise KSČM

dorokaadodne 172.?.?.?

Mladý komunista ve svém článku nazvaném Hnědé nebezpečí na Ukrajině upozorňuje na fašistické síly, které jsou podle něj klíčovými složkami opozice.
http://www.lidovky.cz/natirat-celou-opozici-nahned...

"Podle něj?" Kdyby nebylo ideologicky pevně zakotveného Zvědavce a Leninova "Učit se, učit se, učit se!" tak by ten mladý a nezkušený soudruh svou úvahu asi těžko sesumíroval.

305183

24.02.2014 11:04

Protektorátní vláda již úřaduje: Záchranou brzdu proti majetkovým nárokům Sudeťáků posílá do hrobu

RE: Sudeťáci a Němci jsou jedinou možnou spásou zinkajících a pravicujících zbídačených Čechů

b29 172.?.?.?

>V 1918 začal úpadek "Kotliny". Na 40 let byl zažehnán Zlými Rusy, kteří Čechy jakž takž vedli k tomu, aby o "německé rodinné stříbro" jakž takž pečovali. Od 1989 Češi jen kradou, kradou, toonnelují a kradou.

Nějak jste se pozapoměl zmínit o těch letech všeobecné spásy 1939 - 1945; jak tu germán začal hned somrovat, jak žadonil o kožichy a svetry aby je mohl poslat na východní frontu kde Wehrmacht klepal kosu, poněvadž nějakej přiblblej prušáckej lampasák podělal logistiku. Hitler to řekl Němcům jasně: Když si necháte nakopat zadek od těch východních primitivů, tak nemáte na týhle planetě co dělat. Navíc rusomongoloid ke konci války oplodnil půlku germánský +populace a jestli je něco čemu je třeba se vyhnout, tak je to připitomělej zemljankogermán co furt něco v Česku pohledává.

305258

25.02.2014 10:56

Posunuje se Ukrajina k občanské válce a velké konfrontaci velmocí?

RE: Einsteinova rovnice č.1 a č.2

1* 172.?.?.?

1) ?_____E = mc^2

Clue:
c^2 = “see square”
(Which square?)
m = majdan

Solution: ukrainE=mc^2

2) _____E = mc^2

Clue:
Vložený obrázek

Solution: tonguE = mc^2

Výborně! A teď si dáme spetsnaz... chci říci špenát.

305327

26.02.2014 18:31

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

To je víc než válka kontinentů

R2-D2 172.?.?.?

Ruský prezident Vladimir Putin ve středu nařídil provést náhlou komplexní prověrku bojové pohotovosti vojsk v západním a centrálním Rusku. Rozkaz souvisí s vývojem na Ukrajině. Kreml stejný den totiž ohlásil, že přijme opatření, jimiž zajistí bezpečnost své černomořské základny v Sevastopolu. "V souladu s prezidentovým rozkazem byl nečekaně vyhlášen poplach u vojsk Západního vojenského okruhu, jakož i u 2. armády Centrálního vojenského okruhu, velení protivzdušné a kosmické obrany, výsadkových vojsk, bombardovacího a dopravního letectva," uvedl ministr obrany Sergej Šojgu.
http://zpravy.idnes.cz/ruska-armada-putin-0nt-/za...

305406

27.02.2014 09:22

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

Už se na tom pracuje...

mela 172.?.?.?

Co budou vítězové dělat až si rusojazyčný Ukrajinci udělají svůj vlastní Majdan?
http://www.bbc.com/news/world-europe-26364891
No vida. Tihle výtečníci mají zbraně a pokyn k obsazení vládní budovy rozhodně nepřišel z Washingtonu. Dbalí pokynů z Moskvy, tihle se nevzdají bez střelby a to je všechno co Putin potřebuje k tomu, aby dal do pohybu ruské ozbrojené síly s cílem ochránit životy ruskojazyčné populace na Krymu. Takže vítězové z Majdanu budou muset vyjednávat, ale to jim moc nejde. A co bude až začne skupina Moskvou zaplacených a “rozezlených” Tatarů lynčovat krymské Rusi?

305435

28.02.2014 17:33

Hnědá revoluce na Ukrajině

Nevyhnutelná historická analogie

credo 172.?.?.?

Když se mohl Hitler postarat o sudetské Němce, tak neexistuje důvod proč by se právě Putin nemohl postarat stejným způsobem o ukrajinské Rusy.

305521

01.03.2014 08:40

Hnědá revoluce na Ukrajině

Hnědá revoluce???

credo 172.?.?.?

[překvapení] [chechtot]
Tomu může uvěřit akorát člověk který trpí dyslexií která se týká historie. Veškerá podobnost z německým fašismem (hnědá = SA) visí na zastrašení parlamentární opozice a jeji postupné likvidace, což je přesně co se na Ukrajině nedělo. (Nebo snad měli SA něco závažného proti Hindenburgovi?) Zakládajicí italská verze fašismu se také moc nehodí k porovnání protože v Ukrajinské majdanové politice neexistuje Il Duce - místní Benito Mussollini. Solženicin popsal celou situaci velice dobře: Rusové jsou velice hákliví na slovo fašism, tak ho hodně užívej pokud chceš přimět mužika aby vzal na někoho vidle, protože agro-omezenec si nedokáže v hlavě sesumírovat historickou souvislost nebo nesouvislost.
Ludvík XVI taky utíkal před namíchnutou opozicí, ale na rozdíl od Janukoviče to nezvládl. Kdyby se mu ale podařilo dostat se do Rakouska, tak by tam blábolil přesně to co Janukovič v Rusku. Jestli existuje podobenství mezi Francouzkou revolucí a Ukrajinskou revolucí, tak by Putin měl skutečně ochránit ruský disent na Krymu, protože v Kyjeve teď nesedí žádní beránci - to je banda od rány.

305614

01.03.2014 15:21

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”

prorok 172.?.?.?

Skutečný kolaps USA znamená že tam budou panovat hospodářsko-politické poměry jako je tomu tak v dnešním Rusku.

305638

03.03.2014 11:24

Moskva obrací role v Kyjevě

Tvrdá cenzura v Rusku

alpha 172.?.?.?

>Rusko nereagovalo na ukrajinské události během olympijských her v Soči (1). Jeho tisk nadále přinášel sportovní titulky a využíval své sportovce, zatímco se v Kyjevě a v několika provinčních hlavních městech bojovalo.

Něco jako Hitlerovi Olympijské hry v Berlíně roku 1936.

305856

03.03.2014 22:10

Moskva obrací role v Kyjevě

EU na lopatkách

prorok 172.?.?.?

EU chystá všelijaké mítinky aby to nevypadalo že tohle společenství je úplně impotentní v tom aby přinutilo Rusko opustit anexovaný Krym. To co je třeba udělat a k čemu se EU s pomocí USA nikdy neodváží je snižovat spotřebu ruské ropy a plynu až do úplného vypovězení kontraktu s tím že Obama z důvodu ohrožení národní bezpečnosti USA vyžene z NYMEX všechny spekulanty kteří vydělávají miliony prodáváním ropních kontraktů. Cena ropy by se tedy řídila fyzickou nabídkou a poptávkou, jako to bylo v roce 2009, když spekulanti utekli, protože to tenkrát vypadalo na daleko větší hospodářskou krizi než tomu tak skutečně bylo. Cena za barrel spadla pod $40 a Medveděv ječel tak že ho bylo slyšet až do Arizony. A když rus ječí, tak ho opravdu něco bolí. Jenže západ je moc zhejčkanej jak si cpe tlamu za vypučený peníze, takže papaláši v EU můžou tak akorát prskat a nic víc. Navíc bude EU muset pofoukat bebíčko zbytku Ukrajiny a to je bude stát balík.

305906

04.03.2014 13:56

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Ekonomické sankcie

prorok 172.?.?.?

>Viete si predstaviť ten rev, keby rusi vyhlásili, že pozastavujú platnosť autorskoprávnej a patentovej ochrany pre neruské subjekty? Že ruský zákon o ochrane autorských práv a "duševného vlastníctva" sa vzťahuje len na firmy a organizácie, ktoré všetky svoje daňové povinnosti plnia v Ruskej federácii?

Kdyby Evropská telekomunikační komise zablokovala všechny stránky jejíž adresa konci na .ru, tak by se nikdo moc nezlobil. On je rozdíl mezi odmítnutím nabízeného zboží (ropa) a krádeží (copyright), ale ten rozdíl nemůže rus chápat - viz Krym.

305968

04.03.2014 18:32

Moskva obrací role v Kyjevě

Drahý špás

prorok 172.?.?.?

Putinův výlet na Krym smazal v pondělí z akcií na ruských burzách 57 bilion dolarů. Ovšem to není nenávratná ztráta. Škoda že člověk nemůže být na tom správném místě v pravý čas, poněvadž politologové zase zklamali: terabajty keců, ale nikdo neupozornil na to že bude mela na Krymu.

305984

05.03.2014 11:38

Moskva obrací role v Kyjevě

Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

prorok 172.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/rusky-parlament-pripravuje-...

Hahaha. Ale jo. Češi tam stejně nic nemaj, poněvadž dobře vědí že rus akorát chlastá a krade. A kdo bude při hlasování proti je agentem západu a bude poslán na Sibiř. Haha.

306032

06.03.2014 15:14

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Ruský parlament připravuje zákon o zabavení majetku západních firem

prorok 172.?.?.?

>Len zaplatia rovnakou mincou - pokiaľ totiž niekto v rámci takzvaných sankcií niekomu zablokuje či zhabe účty, je to krádež na najvyššej úrovni.

Chybí vám odkaz na článek který popisuje jak parlamenty západních zemí připravují zákon na zablokování ruských bankovních kont v zahraničí. Měl by jste se seznamit s faktem že halucinace netvoří skutkovou podstatu.
Taková akce by byla téměř nemožná, protože ruskojazyčná mafie, třeba ta pražská větev, má své speciální úložny.
Já nevim že se dělá kvůli tomu všemu na západě takový humbug. Dyť jde jen o Krym s rusko-ukrajinskou populací - neboli se jedná o řitní otvor.

306089

07.03.2014 16:30

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

Hra na exekutory

prorok 172.?.?.?

Západní firmy z té situace radost nemají, poněvadž jak si politici začnou navzájem vyhrožovat ekonomickými sankcemi, akcie firem které mají podíl v ruských podnicích klesají, jako třeba v případě British Petroleum, která ztratila přes den v cených papírech 850 milionů. Investoři nemají zájem investovat do firem, které dělají obchod s Ruskem protože se obávají všelijakých finančních svízelů. Exxon Mobil, Royal Dutch Shell a dalším se do Ruska moc nechtelo, ale Putin jim nabídl dost výhodné podmínky pro spolupráci, poněvadž Rusko sice ropu a plyn má, ale technologie těžby a nalézání nových ložisek notně pokulháva za západem. BP má podíl v Rosneft - ruská těžařská firma - v hodnotě 13 miliard dolarů a to investoři nemohou přehlédnout. Ruský parlament sice ohlásil přípravu zákona na zabavení západního majetku jako odvetného opatření proti možným ekonomickým sankcím západu, ale v tom znění - pokud vůbec dojde k hlasování - budou vyjímky. A jedna jistá vyjímka se bude týkat západních těžebních spolecnosti. O to už se Putin postará. Ale spíše ten zákon dá prezidentovi pravomoc rozhodnout o tom komu sebrat majetek a komu ne.

306143

07.03.2014 21:08

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: MMF

prorok 172.?.?.?

No bodejť by Kyjev nesliboval hory doly, když potřebuje peníze. Pokud bude sedět v Kyjevě majdanová vláda, žádné slevy z východu se konat nebudou.
Gazprom splnil výhrůžky. Zrušil Ukrajině slevu na plyn
http://ekonomika.idnes.cz/gazprom-zrusil-ukrajine-...
Jsem zvědav jak bude MMF reagovat na kolabující ekonomii Ukrajiny. Ukrajinci totiž nejsou Řekové - to jsou hoši od rány.

306162

14.03.2014 01:05

Putin promlouvá

Tak to si radši přečtu v originále...

protokol1 172.?.?.?

http://grani.ru/
[překvapení]
Ale copak? Ruská generální prokuratura zablokovala stránky? Ty tam ten Putinův blábol asi pěkně okomentovali, když jim ty stránky soudruzi z prokuratury chutě odpojili ze sítě. [chechtot]

306582

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?