Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, ignorek, petesv.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.03.2013 03:04

Amerika: Nová Saúdská Arábie? (1.část)

RE: Fotografie s ohnem je jasny podvrh-tak to nefunguje priteli!!!

89.?.?.?

Stačí kapka vody, např kondenzát, a ten sporák přestane fungovat vůbec, kvůli té malé dírce. Na druhé straně potrubní voda obsahuje vzduchové bublinky, netřeba dlouholetých studií. Proč by nemohla obsahovat směs plynů? Životu nebezpečné to je, a hlavně kdyby koncentrace plynu v místnosti dosáhla mezi výbušnosti. Záběry kdy hoří uvolněný plyn v koupelně byly i v televizi.

Co dokáže prosakující z porušeného těžbou podloží metan, v nejméně očekávaných místech, třeba ve sklepě by mohli vzpomenout na Ostravsku.

287367

02.04.2013 02:47

Padesát stupňů šedi / temnoty

No a?

petesv 89.?.?.?

To víme už dávno. Hollywood je podnik ve stejných rukou jako 90% amerických novin. Tuto "kulturu" tlačí do světa 100 let. A teď si přečtěte protokoly ještě ráz, kdo je blbej.

Nejsem nejmladší. Stalo se, že úspěšný spisovatel těch "knih" co se prodávají za 30 Kč na nádraží, se mě ptal: No a jak to teda chodí?, potom co napsal tucet "děl". Dej inspiraci a honorář napůl.

Předtím bych mohl myslet, že trochu ví o čem píše. Ne, on jenom utváří, jako jeden z tisíce, ten virtuální, politische correct svět.

287476

02.04.2013 15:28

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Nemám rád podobné články

petesv 89.?.?.?

Jeden starý Němec mi říkal se slzou v oku, že v Drážďanech tekl po ulicích lidský tuk po tom "zásahu". Na jedné straně samozřejmě Němci spáchali genocidu(nikoliv tu, o které je zakázáno pochybovat, ale na Rusech a Slovanech obecně). Ale toto bombardování z vojenského hlediska nemělo žádný význam. Snad jenom to, že Dresden měl patřit do východní zóny, stejně jako Plzeň. Takže jde o válečný zločin jak vyšitý. Kdy tedy budou odsouzeni, aspoň morálně ale tvrdě ti anglosaský parchanti, co nás tu čtvrť století učí o lidských právech, multi-kulti atd? Za použití chemických zbraní v 1968 ve Vietnamu byl odsouzen kdo? Ano, to je přesně ten rok, který tu neustále připomínáme jako "okupaci" a "vpád". Tak si porovnejte tu "zrůdnost" a "nelidskost" - no ale vyjde, že zrůdný a nelidský je vlastně kdo?

287522

02.04.2013 16:27

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Pokud si vzpomínám

petesv 89.?.?.?

Nevím kdo koho znásilňoval, Němci to dělali určitě. Jako každý z řetězu urvaný voják. Vím ale na 100%, že za ruskými vojáky chodily potom ti s červenými nášivkami na čepici, a každého, kdo byl přistižen při násilí na obyvatelstvu, rabování, znásilňování apod. na místě bez soudu popravili, voják-nevoják. Jeden z mých známých v takové rotě sloužil. A bavit se o těch časech moc nechtěl.
Takže kecy o masovém násilí jsou jen dýmokrasovní lži. Čím větší lež, tím spíš projde.

287526

02.04.2013 18:31

Amerika: Nová Saúdská Arábie? (1.část)

RE: Fotografie s ohnem je jasny podvrh-tak to nefunguje priteli!!!

petesv 89.?.?.?

Vždyť já se nehádám o fotce. Každý den tu máme ve schránkách tuny reklamních letáků, kde je všechno ještě lepší, živější, barevnější a žhavější než oheň. Jde pouze o fakt, že ve směsi plynů, jež obsahuje voda z kohoutku, může být i složka hořlavá, jako metan. Fotka na obrázku je samozřejmě patent, ten umělecký.

287533

15.07.2013 23:03

Jak funguje dnešní svět

RE: alfa samec, nebo dolu z kopce

89.?.?.?

oteplování bezesporu existuje: Evropa preferuje buzeranty. Ale z hlediska zeměgule mírné oteplení klimatu byla přechodná etapa.
Teplotní výkyvy jednoznačně souvisí se slunečními cykly. Veškerá lidská aktivita v tomto směru je k smíchu. Jestli spálíte trávu na pozemku, nebo ji necháte v klidu shnít, výsledek je stejný: stejně CO2 i stejné množství energie se uvolní do ovzduší. Jestli lokálně pociťujete velké teplo, nemusí to souviset se Sluncem, ani s Golfským proudem, raději se ohlédněte jestli vás někdo ...
Chystejte si kožichy a sáně. Jeden sluneční cyklus končí, budete si utírat snople pěstí, jak před 500 lety, za malé doby ledové v Evropě.

293373

16.01.2014 14:51

Kauza Džamál: Ukázková ztráta soudnosti

RE: Nikoli

89.?.?.?

Z toho všeho je vidět jen to, že ČTK je politicky korektní žumpa, plná mrtvol politicky korektních sviní. Hlavně si všímejte, jak plynule přejdou do dalšího, jiného režimu.

302671

17.01.2014 15:58

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

89.?.?.?

Kompletně ruská porevoluční vláda 1918 je z židů. To slavné ČK pod vedením polského žida, kompletně židovská organizace. Popravy statisíců "bílých" zajatců kompletně v režii židovských "rudých" komisařů. Pak to propaganda hodila na krk Stalinovi. Ne ne. Něco s tím židovským morem je třeba udělat.

Takhle chodí jeden taky "žid" už 40 let po Paříži, narozen v Litvě za SSSR, a zpívá si "Berlin, Paříž ani Moskva není moje hlavní město, ale Telaviv". A stará židovská kunda, co by snad mohla mít rozum, mu přizvukuje. To nejsou lidé, ale bioroboti.

302724

17.01.2014 16:41

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

89.?.?.?

"Většina židů nejsou sionisté".

To ano, ale kdo je vlastně žid? Určité skupiny se schovávají za to jak za křoví. Už to ani nebaví, dokola vysvětlovat. Je to přesně tak - co jste zasloužili, to taky sklidíte. Nejste lidi, ale blbci.

302726

18.01.2014 04:27

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

petesv 89.?.?.?

Já mám charakter, na rozdíl od tebe. http://cs.wikipedia.org/wiki/Felix_Edmundovi%C4%8D_Dzer%C5%BEinskij

302744

21.01.2014 18:05

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

RE: Nemůže pršet navěky.

89.?.?.?

"To mas tezky - diki narizenim Stalina v 1932 zarvalo na Ukraine 7 milionu lidi hladem."

- Zařvali kvůli těm, kvůli kterým řvali po staletí - chazarům. Nejdřív chazaři vybírali daně na Ukrajině pro polskou šlechtu, a to tak, že mnozí toto řadění zaplatili životem, pak se převlekli za rudé komisary. Výsledek svého řaděni hodili na krk Stalinovi, jako spoustu jiného.

302918

23.01.2014 03:02

Den oživlých mrtvol

RE: Do riti,

petesv 89.?.?.?

Lidi, koukejte na to a šiřte všemožně.
http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/

Další VŘSR, tentokrát na Ukrajině, stejní revolucionáři. Čtěte Klimova, ať chápete voč go.

USA anulovaly víza ukrajinským občanům, spojeným s použitím síly proti demonstrantům. Já bych to na místě činitelů nepřežil. Pokud ovšem zkorumpovaný činitel vlastní něco v USA, to může zamrzet. Úder po kapse nejvíc bolí. Proto by se měly zabavovat majetky havloidům a lidem jako ti z odkazu.

303050

24.01.2014 02:57

Ukrajina dnešních dnů

RE: LEŽ

89.?.?.?

Ukrajině sláva, nemytým chochlům kopání kanálů v Praze a okolí. Ale mnohem lepší by bylo, kdyby sebrali saky a páky a nataše jak jsi ty a valili odsud rovnou do Bruselu, dělat bordel tam.

303163

To teda jde o spiknutí a komu v hlavě zbyla špetka rozumu to musí jasně vidět.
Tímto způsobem zpravodajství o Soči a výkonech ruských sportovců politicky korektní presstitutky se odkopali úplně. Jsou nalezli do všech medií i zpravodajkých agentur po celém světě. Komu patří media nedá moc práce zjistit. Politicky korektní prestituky, díky think-tankům, fondům a stážím v USA to jistí i ve veřejně-právních mediích.
Propagandou zpracovaní blbečci před 1 SV byli schopni řvát na Bělehrad!, dnes poslední skutečné "nezprivatizované" bohatství se nachází v Rusku, a 20 let negativní kampaně má připravit blbečky jít do případné války o toto bohatství v zájmu těch, co vlastní tyto politicky korektní sračkomety, když ten zlý Putin to nedal zadarmo, jak rozdával "demokrat" Jelcin.
Kromě těch, co jim nezbyla špetka rozumu, jsou tu placení diskutéři a politicky korektní prestitutky, kteří toto "nevidí" a zapřou i nos mezi očima.

304477

Jenomže to je všechno čím dál tím větší šunt. Stejně neskutečně hloupé je srovnávat kvalitu obleků z OP Postějov z dnešní "cenově přijatelnou" nabídkou, čs. boty - dnes jsem koupil skvělé kozáčky za 400,- v Deichman a mokrý sníh napadl, musím to asi vyhodit, a rýma k tomu.
A co je úplná na n-tou blbost: ty cetky vůbec brát vážně. Jedině jako hry pro plebs, a korálky pro Indiany. Už viděl jsem bezďaky se dvěma slušnýma soupravami Sony, Panasonic, atd, ale pořád pod mostem. Jo, co bychom za ty soupravy dali, že jo, před 25 lety - no, brácho, menší starší chalupa s pozemkem určitě za ten elektronický v podstatě jedovatý odpad. No, kde je statek, a kde je ta stereo-souprava. Takže náš "kormidelník" prohlásil: jsou to králíkárny. Nevím co bych dal za takovou pražskou garsonku v Londýně čí Paříží, jenomže moc lidi to na vlastní kůži nezkusili, tak věří dál blábolům.

304537

12.02.2014 23:41

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

Toto byl pravý důvod 1 i 2 SV

ignorek 89.?.?.?

Toto byl pravý důvod 1 i 2 SV, kromě bonusů k tomu, že jo. Němci se začali moc kamaradit s Rusy. Kdo chce důkazy, ještě dnes u Potsdami originál ruská dřevěná vesnice. Proč taky ne, suroviny za výrobky, to by platilo i dnes, ale kde je v tom anglo-židovský interes??? To by byla síla, skloubit ruské suroviny s německým průmyslem. Dodnes je tabu v Německu diskutovat otevřeně. Bodejť, okupovaná krajina. Ale ani ostatní demokratické krajiny nejsou na tom líp, nejdřív americký velvyslanec schválí kandidaturu, pak "prostředky" spustí kampaň, předvolební teda, "Volím Karla".

Věřte nebo ne, ale neexistuje žádná sugerovaná nám euroatlantická civilisace. Existuje 3000 let stará talmudská mafie, a žido-anglická civilizace. Během průmyslové revoluce zbankrotovaná anglická šlechta si brala potomky bohatých židů - tzv mesaliance, nerovný sňatek. Rovný - nerovný, ale skoro každá významná anglická šlechtická rodina má i židovské kořeny, teď narozený čerstvý princátko taky má kořeny v Arménii, no já se snad pochčiju blahem, že v Arménii, ale ty správné kořeny!! Přes USA ovládají svět, skoro přesně podle Protokolu, zbývá jen kousek... k naplnění.

Proto taky anglická královna neudělila asyl caru po revoluci v 1918 - vlastnímu vlastně bratrancovi - musel zhebnout v rámci žido-bolševické revoluce!!! To oko na vrcholu pyramidy určitě není její, ale není od toho daleko. Daleko teda je, jak na světelné roky, ale je z "nejbližších."

304546

13.02.2014 02:31

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Snad stoji za pripomenuti

ignorek 89.?.?.?

"A nakonec- tento prumysl vychoval tisice znalcu (jako byl muj otec) a hlavne poskytoval obzivu jejich rodinam."- citace.

Ano, tak to je. Konečně víme, voč go. Ten průmysl poskytoval obživu. Se vší úctou k Vám i tatíkovi.

Loni 1600 sebevražd. Více než 5 denně, dost často sebeupálením. Zajímá mě, ale opravdu, co na to Zajíc s Palachem.

Myslím to vážně. Jak tu probíhají oslavy nebo cotoje tohocotobylo, tak bychom měli připomenout, a to nahlas i tyto obětí sebeupalení, hrdosti a bla bla bla. Teď už ale nevím čeho, že? Měli by raději upálit řídícího důstojníka a byl by klid.

304559

13.02.2014 09:15

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Spotřební elektronika

ignorek 89.?.?.?

Tentok a spousta dalších hejkalů popisuje technický vývoj za 25 let (pro méně chápavé čtvrtstoletí) a pletou do toho státní zřízení... To rovnou taky můžou porovnávat co vše skvělé bylo k dispozici po roce 1938 oproti roku 1913, a jak dobře byla vybavena česká domácnost v 1975 oproti 1950. No jo, dnes ty CRT obrazovky, dokonce i 22 palcové se valí u popelnic, čili zadarmo k dispozici, když podělíme svůj příjem tou nulou za pořízení, tak máme dnes nekonečně velký příjem a nekonečné blaho lidu. Chce se mi zvolat: ať žije Václav Klaus-Havel, abych ušetřil místo.

304573

21.02.2014 16:01

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

RE: Pravicujme v rytmu Divide et Impera

89.?.?.?

Ten bordel v Kyjevě nedělají Ukrajinci ale "západěnci" - tzv. Rusíni ze Zakarpatí. Na část Ukrajiny již brousí zuby Rumunsko, Maďarsko, Polsko. Takže je logické, že zbytek se vrátí tam kam patří. Viset by měli ti pohlupavci co ten "majdan" spustili a jejich fandové.

305087

22.02.2014 01:40

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

Stádo

ignorek 89.?.?.?

Národ je stádo ovcí, kam půjde bača a dominantní beran, tam půjde zbytek. Kličko je německý beran (Adenauerova nadace) židovského původu (Shoda s Leninem a jeho pašováním do Ruska je čistě náhodná). Už mě to unavuje opakovat.

Nechce se mi, ale když stádo jde na porážku, musím i já jako jeden z beranů, jenom to mě sere.

305103

22.02.2014 22:21

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: E. Fjodorov

ignorek 89.?.?.?

Na Zvědavci byl tento příspěvek: /vezkratce/7706/. Dejte si tu práci něco o jejich předpovědích zjistit.

Jsem si jist. Na Ukrajině ti pablbové z EU si to odpálili. Baroso, Ešton, Zaorálek - jeden vedle druhého "myslitelé", "filosofové", "politikové" - no prostě "STÁTNICI", každým coulem ... Jak říkal tchán - ludry. Nesvěřil bych jim ani řízení traktoru, natož něčeho většího. Já říkám - politicky korektní svině. Každý má plné korejtko, takže vo hovno jde, viď? Národ sem, národ tam .

Odpálili si to přímo sami sobě pod prdelí, takhle tak jsou blbí, a tak moc závislí na koloniální mocnosti USA. Tu ovšem ovládají chazařští oligarchové, takže nic nového: ten kousek s I i II světovou jim prošel, je tu náběh na 3 sv.

Doufám, že Putin nechal ruské rakety po jelcinových letech naleštit a jsou včil připravené a naleštěné k odpálení. Ale hlavně, než na NY a podobné cíle, mají mířit na ukryty těch zkurvydětí - Baruchů, Rockefelerů apod. Jedině tak můžeme doufat, že třetí jatka nespustí.

305159

22.02.2014 22:54

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Stádo

ignorek 89.?.?.?

Krásná smyčka, přímo zkrat. Zapoměl jste na druhou půlku, nebo na druhou stranu mince, nebo že nikdy neuvidíte vlastní uši, ani nehryznete si do loktu atd atd... toho je moc, co je třeba pochopit a uznat.

Kyperská zkušenost těm "oligarchům" nic neřekla. V Německu mají v plánu jednorázově zdanit všechny, co mají víc než 100 tis € na účtu. V Americe již dávno jsou v platnosti zákony, které umožňují blokovat účty při podezření na cokoliv, nově skoro všechny zahraniční operace může zpochybnit a napadnout finančák. Tak drží za gule Janukoviče a celou východoevropskou "elitu". Ta "elita je totiž blbší než troky.

Není to konec, ale začátek. Nakonec vše znárodní přibližně tak, že budeme si rovní - kromě těch rovnějších.

Národ, ať jaký je - to je kmen, a ty jsi list na tom stromu. Kdo toto nepochopil, nemá nejmenší šajn o vo čem celá ta historie byla. I kdybys měl cel zlato světa, ještě potřebuješ někoho, kdo bude stát při tobě.

305161

23.02.2014 13:09

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

RE: Bez ohledu na proklamace a s ohledem na Západ měl jednat a pak žvanit...

ignorek 89.?.?.?

Janukovič ani nikdo jiný z těch tzv. "elit" nemůže podniknout nic, vůbec nic proti zájmům západu.

Jde o to, že kradli jak straky, všichni co byli u moci, a nejenom na Ukrajině, ale i u nás, a v celé východní Evropě. Není to žádná elita, ale stádo hovad po kolena od hoven. Nakradené si "uložili" na západě, skupovali nemovitosti atd na západě, děti studují na západě i sami vzhlížejí k západu jako na záchranu, když definitivně zplundrují vlastní zem. Takhle jsou pohlupaví, ty "elity".

Jenomže západ, když jde do tuhého, jednoduše a bez uzardění vyhlašuje "sankce" - zmrazení kont, obstavení majetku, trestní stíhání činitelů za "zločiny proti lidu", kdyby chtěli plnit své ústavní povinnosti. Sankce může vyhlašovat OSN, jinak je to sprosté protizákonné vydírání, demokraty to ovšem ani trochu netrápí.

Takže Janukovič či kdokoliv z této sebranky neudělá nic proti zájmům západu a pro zájmy své zemi.

305211

20.08.2014 03:56

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

89.?.?.?

Mraky. Stačí hledat. Např:
https://www.youtube.com/watch?v=Bip-MqrXBmY

Oficiální historie je kompletně vylhaná bandou pejzatých, co si pomáhají k funkcím ve vědě a jinde na mafiánský způsob už přes 2000 let. Důkazy, artefakty i staré písemnosti jsou ve skutečnosti nelítostně ničeny, pokud odporují oficiálnímu výkladu.

"Čínské" zdi nejspíš byly dvě - jedna vypadá jak nová, po druhé zbyly jen náznaky:

https://www.youtube.com/watch?v=G3uZnNdHfz4

Začněte blekotat, že to není možné, pač je to nemožné.

315801

05.09.2014 22:29

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

ignorek 89.?.?.?

Ne menší, ale veškerou žádnou. V Německu zajišťují i tu bídnou porodnost přistěhovalci. Takže populace se snižuje, přes přítok imigrantů. Anglie už není Anglie ale Pákistán s 5 mil. poláků, z Francie je Arábie. Jenom omezenec pokládá tento stav za znak "vyspělosti". "Civilizovane, rozvinute a bohate krajiny" žijí roky na dluh, a dále je tento stav neúnosný. Nemají prakticky žádné vlastní suroviny, a nakonec i spotřební zboží dovážejí z Číny - proto je neskutečně láká a smolí Rusko. Nestále pletou bič z hoven a praskají s tím. No a mudrci jako jsi ty u toho mlaskají a výskají nadšením.

316823

05.09.2014 23:15

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

ignorek 89.?.?.?

A ty jsi komik. Životopis alkáče, syna válečného zločince, židozednáře, jinak bezcharakterní nicky alias "velkého" dramatika a spisovatele Havla - který velké kulové napsal, mňa mňa že, a jediné co dokázal - tak rozvrátit stát, opravdu číst nemusím. Ještě žijí pamětníci - co s nim seděli v Heřmanicích - a jak tam seděl.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11188-disident-vypravi-o-tom-jak-se-vaclav-havel-valel-opily-ve-zvratkach-a-pusinkoval-se-s-timto-vyznamnym-politikem.aspx

Pamatuji se, ještě před rokem 89, když jsem jednou přišel k Havlům, abych tam vyžebral nějaké peníze na manželku Jana Wunsche. Věrka Novotná zůstala sama, manžel ve vazbě, dostal potom 3 roky kriminálu, ona s kojencem a bez koruny. Od režimu nemohla očekávat pomoc a tak jsem lítal a opět sháněl peníze. Paní Olga Havlová nebyla doma, aby své „malé dítě“, Vašíčka uhlídala od alkoholu. Nu, její Vašíček se tam válel na zemi celý od zvratků a pusinkoval se tam s chlapcem, kterého pak udělal velvyslancem v USA. Opravdu nechutný pohled! Odešel jsem z tohoto bytu a navštívil Václava znovu. Bylo to o týden později. Nedal mi nic. "Ať se sama o sebe postará!" To byla jeho slova. Nevěřil jsem svým vlastním uším. Tohle mi do očí řekl velký bojovník za lidská práva!

316828

05.09.2014 23:57

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU

ignorek 89.?.?.?

Ukrajina je pomocník USA v ekonomické válce proti EU. Jenom EU političtí šašci, plně v zajetí "euroatlantického spojenectví", dosud nepochopili, která bije.

http://www.fondsk.ru/news/2014/09/05/ukraina-v-vojne-usa-protiv-evrosouza-29328.html

I kdyby pochopili, jsou hluboce v análu USA a koryto bližší než cokoliv.

316833

06.09.2014 22:36

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

ignorek 89.?.?.?

Přesně tak!!!

"Jediné, co jim v tom brání, jsou sociální nejistoty."

Odpověděl jste si sám, proč je porodnost na "bohatém" západě skoro nulová. On totiž není bohatý, ale předlužený, a exekutoři za dveřmi.

Západ dluží ponejvíc těm "chudým" - producentům surovin. Takže ani loupeže, podrazy a rabování zbytku světa nestačilo pokrýt žravost západu. Musel se zadlužit a je v nejistotě.

316875

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 5

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 1

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,11 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,09 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 391,53 Kč
1 unce stříbra
533,73 Kč
Bitcoin
251 452,12 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?