Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 146 příspěveků, 1 jméno: Jarmila.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.12.2013 15:49

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

Jarmila 88.?.?.?

Tak s tou hromadnou dopravou s Vámi souhlasím. To je v dnešní době skutečná trýzeň a velké utrpení jezdit MHD- to nám určitě dělají naschvál a promyšleně, přestože za to jejich zasrané MHD musíme platit čím dál víc. Chovají se k nám s neúctou, jako bysme tu dopravu měli zadarmo a oni nám dělali velkou milost, že se můžeme vozit v těch jejich kamerami profízlovaných autobusech a tramvajích. Při každém zavírání dveří velké pištění, že by to zaručeně vyhnalo všechny potkany ze sklepa. Se nedivím, že mladí mají radši sluchátka v uších, aby tenhle šílený zvuk nemuseli poslouchat. Navíc každou chvíli hláška, že chodec nemá přednost před tramvají a že zastávka je na znamení. Zlatej socialismus! Tenkrát mohl člověk jet MHD a třeba hodinu si číst nerušeně knihu. Teď to již nejde- oni si nepřejí, aby člověk v MHD jen tak lelkoval a nedej bože si přemýšlel o kdečem.

Nejvíc mě štve, že existuje organizace ROPID, která je nepostižitelná, může si s MHD v Praze dělat neomezeně co chce, přestože těch pár zmrdů v ROPIDu vůbec nikdo nevolil a vůbec nikdo si jejich škodlivou činnost nepřeje. Je to všechno v dnešní době tak absurdní!

300419

07.12.2013 16:27

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

Jarmila 88.?.?.?

Tak to nevím, jestli je lepší projet Prahu MHD, soudím že nikoliv, když tolik řidičů jezdí v autě do práce zcela sami. Což je samozřejmě neskutečné plýtvání, vždyť kdyby se dohodli třeba se sousedy, mohli by jezdit do práce společně a o náklady by se podělili.

Šmírování mobilu mě netrápí, protože jsem ho v podstatě zahodila. Mám ho v kuchyni na pultě a kdo se dovolá, ten se dovolá a kdo ne, ten má smůlu. S internetem je to horší, jsem na něm drogově závislá.[smích] Ale kdo by šmíroval penzistku- i když samozřejmě ani to nelze vyloučit. Ale ať si šmírujou, já jim to přeju[smích]

Co takhle se odstěhovat do čisté a neobydlené tajgy? [smích]
http://www.youtube.com/watch?v=1GXR5sSVftc

PS: Nechápu, proč jste na mne posledně tak nepřátelsky vyjela? Jsem vůbec nevěděla jak mám na Vás reagovat a tak jsem nereagovala.

300424

28.12.2013 14:47

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

Mýlíte se pane Sašo

Jarmila 88.?.?.?

a to tak, že velmi. Ale nemám sebemenší náladu Vám pane Sašo cokoliv vysvětlovat, to už jste za svůj dlouhý život všechno sám mohl vypozorovat, že pravdu v tomto nemáte ani náhodou. Koneckonců na tohle téma zde na Zvědavci již bylo článků nepočítaně, třeba ten můj, který jsem nazvala: Prý je zamilovanost choroba. Pod ním bylo asi 420 komentářů, kde se kdekdo dohadoval s kdekým, zda teorie o tom, že ženy hledají živitele, tedy jsou to v zásadě vypočítavé kurvy, které hledají pracháče a muži jsou rozsévači, tedy jsou to v zásadě nevěrní promiskuitní kurevníci. Podle mého názoru tuto lež rozšířili po světě zcela účelově vyvolení „vědci“-evolucionisti (čili sociální darvinisti), aby účelově pomohli rozbíjet normální rodiny, kde se ctila oboustranná věrnost.

Sama za sebe mohu říct, že se mi za mlada líbili muži především hezcí, chytří a s velkým smyslem pro humor. Vše ostatní mě nezajímalo, jenom to, zda mě budou mít rádi, jestli mezi námi vznikne láska. Důkazem toho je, že jsem si za muže vzala kluka chudého jako kostelní myš, ačkoliv jsem měla v životě i velmi atraktivní nabídky od bohatých mužů. Jenže ti muži nebyli tak hezcí, chytří a vtipní jako můj muž, s kterým žiji dodnes (37 roků).

301481

29.12.2013 10:06

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Mýlíte se pane Sašo

Jarmila 88.?.?.?

Jste to tak hezky Šalamounsky všechno zaobalil pane Sašo.[smích] Ale Vaše argumenty jsou podobné, jako byste tvrdil, že ženy nejedí kvůli tomu, že mají hlad, ale jedí kvůli tomu, aby měly v těle dostatek živin pro své budoucí děti. Nebo že se nezamilovávají do mužů samy kvůli sobě, kvůli svým libým pocitům a emocím, ale aby někdy v budoucnu získaly hodného tatínka pro své budoucí děti. Zvrhlá teorie, které věříte i Vy sám odjakživa platila na zvrhlou vládnoucí elitu, která se ženila a vdávala po celá staletí výhradně kvůli majetku a postavení, lásku oni nikdy neřešili.

No a kdybychom se už náhodou neviděli, tak Vám přeji do Nového roku 2014 především hodně zdravíčka a duševní pohody. A nám všem běžným občanům hlavně lepší globální vládce. Ideální by bylo, kdyby nás od nich zachránili nějací hodní mimozemštˇani s mnohem vyšší vesmírnou inteligencí. Smetli by tu banksterskou chátru prostě na hnojiště dějin a začal by pro nás pro všechny konečně radostný život plný slunce, které nám momentálně nepřetržitě zakrývají chemtrailsem a chemodekou.

301519

30.12.2013 13:54

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Co je na tom divného nebo špatného?

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste ten samý expert, co podlehl sprosté propagandě řízené „elitou“, stejně jako pan Saša. Správné názory má diskutér s nickem Jirik. Muži a ženy se řídí teorii her, to znamená, že vrána k vráně sedá, rovný rovnýho si hledá. Hloupý bohatý fotbalista si nabrnkne krásnou povrchní modelku, vzdělaný movitý vědec si namluví vzdělanou movitou intelektuálku z dobré rodiny, nadšený zemědělec milující přírodu si namluví nadšenou ekoložku, bezdomovec si namluví bezdomovkyni a společně čelí nepřízní osudu. Není to tak, že mladé dívky pasou po chromých, přestárlých, ošklivých boháčích a teprve když se na ně nedostane, tak si všimnou pohledného mladého kluka.

Ostatně vše již bylo dokonale všemi směry prodiskutováno zde:http://www.zvedavec.org/nazory-3042.htm
Tak nevím, proč člověk zase musí od začátku poučovat opět další nepoučené, o čem je opravdový život a né vymyšlená virtuální realita (propaganda) propagována manipulátory davů, kteří dodržují siónské protokoly.

301592

31.12.2013 09:58

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Co je na tom divného nebo špatného?

Jarmila 88.?.?.?

Až na to pane Brasole, že Vaše úvahy stojí na nepravdivých základech, na nepravdivých kořenech lidské civilizace. Psal jste, že by si žena nic nezačala v pravěku s lovcem bez nohy. Jenže již tenkrát se lidé do sebe zamilovávali (protože již nebyli zvířata, ale lidé s RORUMEM a vznikala u nich první morální pravidla) a žena milovala svého pravěkého partnera, i když přišel o nohu. Vědci zjistili, že již neandertálci se starali o své nemocné členy, léčili je bylinami a nenechali je umřít hlady. Dotyčná žena a její děti nasbíraly tedy o něco víc potravy, ba i jiní členové tlupy (třeba jeho matka) a dotyčný lovec se mohl dál těšit přízni své zamilované partnerky. Ostatně tato přírodní morálka přežila až do dnešních dnů, protože existuje mnoho žen, které se zamilovaly do postižených mužů a pečují o ně s láskou- zdraví svalnatí bohatci je nezajímají. Ani u vdaných žen to není tak, že jakmile jejich muž trvale onemocní, že ho ihned opustí, protože přišly o zdroje. To je přece naprostý nesmysl. To by ten život už ale opravdu za nic nestál, kdyby nastaly takovéhle poměry- i když elita by tuhle morálku velmi ráda nastolila a rozdrobila společnost na singl otroky bez vazeb.

Ve středověku existovala již tuhá morálka, vymyšlený to umělý lidský útvar. Tento umělý útvar již nic neměl společného s chováním původních přírodních národů, nebo s nějakými vrozenými geny. To máte to samé jako s přirozenou přírodní hierarchií versus veskrze umělou lidskou hierarchií. Přírodní hierarchie vznikla evolučně u všech savců, kteří žijí kolektivně a platí tam, že nejchytřejší a nejsilnější samec se stává alfa samcem v tlupě. Ale u lidí je to úplně jinak. Lidé si vytvořili UMĚLOU lidskou hierachii, která s přírodními zákony nemá nic společného. A tak vidíme dnes a denně, že nějací připitomělí mana-žéři, kteří se často dostali k místu protekcí, berou obrovské peníze za to, že komandují své podřízené, kterým nesahají jak po stránce morální, fyzické či chytrostí ani po kotníky.

301627

31.12.2013 15:57

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Co je na tom divného nebo špatného?

Jarmila 88.?.?.?

Ano, v pravěkých tlupách se svým způsobem intrikařilo také- asi takovým způsobem, jakým dokáží intrikovat dnešní šimpanzi. Ovšem v té teorii o tom, že si žena hledá živitele svých budoucích dětí, protože to má ve svých genech, čili ve své přirozenosti, je ohromná trhlina, kterou žádný evolucionista včetně třeba biologa profesora Zrzavého nemůže žádným způsobem schovat a zakrýt. Je to ta okolnost, že prehistorické tlupy se skládaly pouze z matek a jejich dětí, protože otcové neexistovali. Neexistovali proto, jelikož byli neznámí, neb kopuloval v tlupě každý s každým. Matky věděli, kdo je jejich dítě, ale muži v tlupě to nevěděli- děti byly společným majetkem tlupy. Takže kecy o tom, že ženy hledají budoucího živitele jsou tím pádem naprosto bezpředmětné, protože miliony let otcové neexistovali a tudíž neexistovali ani jednotliví živitelé, kteří by si uvázali na krk jedinou ženu. Ještě v 19.století obyvatelé Trobriandských ostrovů neměli tušení o tom, že se muži nějakým způsobem podílí na zplození potomstva. Vše bylo spojeno s menstruačním cyklem. Jakmile žena dostala měsíční cyklus, vědělo se, že za krátko otěhotní.

Při pozorování dnešních poloopic, opic i lidopů vědci zjistili, že 99 procent jsou promiskuitní, nikdo není monogamní. Čili ani v tlupách poloopic, opic a lidoopů otcové netuší, které mládě je jejich. Jen gibboni žijí spolu v páru, ale to není proto, aby si byli věrní (nejsou si věrni), ale aby společně zpěvem ohraničili své území. Chce to pane Brasone číst skutečné zapálené vědce typu Jany Goodallové, která výzkumu šimpanzů věnovala celý svůj život, ne nějaké zapráskané Uzly, kteří na Novinkách s oblibou tvrdí, jak šimpanzice poskytnou sex jenom tomu šimpanzi, který jim podá pomeranč.

Přeji Vám a vlastně i všem zvědavcům veselého Silvestra a ještě veselejší Nový rok 2014.[smích]

301642

04.01.2014 09:46

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Co je na tom divného nebo špatného?

Jarmila 88.?.?.?

Prosím Vás, nevyjadřujte se k věcem, které nemáte nastudovány do hloubky, kde Vaše názory jsou naprosto povrchní a dá se říci, že i hloupé.

Ano správně, i zvířata se zamilovávají, nejen lidi. Ale proč by pražena setrvávala natrvalo s lovcem bez nohy, když jsem zde již před několika dny vysvětlila, že děti v tlupě neměli otce, protože muži v tlupě nevěděli, které konkrétní dítě je jejich? Pokud tedy pravěká žena se přesto starala o lovce bez nohy, tak byla do něj nadále bezmezně zamilovaná, anebo to byla jeho matka. Jinak se o lovce starala celá tlupa a on za to třeba celý den udržoval oheň, aby nevyhasl. Již tenkrát totiž existovala mezi členy tlupy spolupráce.

Alfa samci: Frans de Waal napsal knihu Šimpanzí politika. Tam velmi podrobně popisuje, proč alfa samec musí nutně a zákonitě být vždy nejzdravější, nejsilnější a nejchytřejší. Přečtěte si tu knihu a pak zde nebudete plácat hlouposti. Příroda je neúprosná, platí tam pevné přírodní zákony, které lidé již dávno neznají, neboť žijí veskrze V UMĚLÝCH poměrech vymyšlených lidmi, jaké příroda nezná.

301994

06.01.2014 18:47

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Co je na tom divného nebo špatného?

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak, když alfa samec nevyhovuje samicím a jejich mláďatům, tak se ty rozhořčené samice postaví na stranu jiného samce, který má rád nejen je, ale i jejich mláďata a nedělá blbosti.[smích] Takže si tu zákonitost přírody zopakujme: když je samec nemocný, tak zaleze někam stranou do úkrytu, neboť nemá náladu bojovat s jinými zdravými samci o výsluní v tlupě. Když je fyzicky slabší než ostatní samci, tak se rovněž nepokouší o dominanci v tlupě. No a kdy je málo chytrý, tak nemá šanci tuplem. Chytrost se skládá ze dvou aspektů: samec musí být diplomat k jiným samcům, aby si je naklonil na svou stranu, a také musí být moudrý, to znamená musí si umět naklonit samice a jejich mláďata. Ale nemůže to být jen nějaká diplomatická přetvářka, musí je mít doopravdy rád, aby mu samice stranily, musí to být altruista, ne nějaký pitomý násilník.

Těžko říct, jestli bonobové mají nejideálnější společenství. Orangutani jsou příliš osamělí. Velcí šimpanzi jsou příliš intrikánští. Bonobové se příliš věnují sexu, takže jsou v jakémsi trvalém zajetí svých tělesných vášní a potřeb, jestli se to dá tak nazvat u zvířat. Mě připadá ideální společenství goril, protože jsou mírumilovné, je tam jeden silný samec se svou rodinou, kterou ochraňuje. Je tam klid a pořádek a pokud se v té rodině nějaké samici nelíbí, tak se prostě přidá k nějakému volnému mladému samci a založí novou rodinu.

302138

16.01.2014 18:13

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

RE: Nikdo nevzpomenul na Beslan!

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu co jste o sobě napsal.

Já osobně dodnes Putinovi nevěřím ani nos mezi očima. Mocní tohoto světa si totiž řekli, že si opět budou hrát na zlého a hodného policajta. No a Putin je momentálně ten hodnej. Opilý Jelcin byl ten zlej, ale kupodivu doporučil Putina, aby vládl po něm.

302685

20.01.2014 21:01

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: Lin

Jarmila 88.?.?.?

Mě tohle připadá jako velmi zvláštní- že by si rozumná Lin napsala jako nadpis svého příspěvku svůj nick Lin? Tomu nějak vůbec nerozumím.

302842

23.01.2014 17:14

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Mimo tema - jen pro pana editora

Jarmila 88.?.?.?

To je zajímavé, co píšete. Mně se totiž zde v minulosti na Zvědavci stalo něco podobného. Je to už dávno, takže už si to tak moc nepamatuji. Ale matně si dodnes vzpomínám, že mě pan Stwora i s tehdejší editorkou Mindy obvinili,že píšu pod různými nicky z jednoho počítače. Dušovala jsem se tenkrát, že je to naprosto vyloučeno a přísahala na svou vlastní smrt, že mluvím pravdu, že používám výhradně jen své skutečné jméno Jarmila.Dodnes nechápu, co to mělo znamenat. Asi to, že prostě někdo dovede manipulovat na Zvědavci s IP počítačů. Párkrát jsem na Zvědavci odhalila, že někdo napodobil něčí nick, že třeba tam přidal do nicku nenápadně tečku, nebo mezeru, ale ten případ, kdy je stejná IP adresa u počítače, ale člověk ten příspěvek nepsal,to nevím, jak se to může přihodit.

303111

23.01.2014 18:32

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Únia mužov-co učí Ing. L. Balvín moderní Sokrates

Jarmila 88.?.?.?

To je zajímavé, vždycky když má někdo pod článkem opravdu neskutečně blbej příspěvek, tak to je vždy člověk, který není stálý diskutér Zvědavce. Ten dotyčný vždy zde napíše jeden jediný příspěvek a to poprvé a naposled. Jste pěkné hovado pane a jistě nejen lžete, ale i kradete a Vaše íkve se rovná tykve. [smích] Tolik k provokacím Vašeho typu.

303122

23.01.2014 20:37

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Únia mužov-co učí Ing. L. Balvín moderní Sokrates

Jarmila 88.?.?.?

No jasně. Unia mužov- dva první a doufejme i poslední příspěvky zde na Zvědavci. Jaké vědecké poznatky ty blbe? Si přečti skutečné badatele, třeba mě na mém webu.[smích]
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap7.html

303130

24.01.2014 21:52

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

Jarmila 88.?.?.?

Mně to připadá ,že zde přispívají jen samí zakomplexovaní chlapi včetně pana Stwory. Já totiž kolem sebe v životě vidím úplně jiné lidské příběhy než co se zde popisuje. Žádné zlatokopky, ale obětavé ženské, které se snaží udržet vztah s muži za každou cenu, kteří ale za to vskutku vůbec ani nestojí. Já osobně, tak jako jsem stará, bych dnešní mladé kretény poslala do prdele. Prostě hrůza, co se dnes mladým ženám nabízí. Můj muž sám říká- těm mladým debilům asi chybí vojna nebo co. Nenaučí se pořádku a kázni, takže jsou pak v normálním životě nepoužitelní. Sedí jen furt u počítačů a hrají hry a nedospějí snad ani ve čtyřiceti. Nechají se od žen živit, posluhovat si od nich a obskakovat se- ale na internetu si ještě drze stěžují, jací jsou chudáci. Moje dcera má kamarádku, která se po desetiletém manželství rozvádí. Její manžílek se prosím pěkně zamiloval do jiné, přestože mají spolu dvě děti. O děcka se nestará, jak se zamiloval, visí mu ti synové naprosto u zadku. Když ho žádala o přispění na jejich výživu, tak jí řekl, jestli náhodou nechce pěstí do nosu. A tak matka dvou malých dětí chodí do Tesca v noci plnit regály, aby vůbec nějak s dětmi přežila.

A nemylte se, ženy si rovněž rády zasouloží, nejste vy muži v tom sami. Tak se furt proboha nevytahujte, jací jste borci, když se vám náhodou postaví.

303211

27.01.2014 08:11

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

Jarmila 88.?.?.?

Neberte tu mou kritiku tak vážně a už vůbec to nevztahujete na sebe osobně.[smích] Ta moje kritika mladých mužů byla taky naprosto spontánní, jako odezva na přílišné zdejší nářky na Zvědavci- jako taková chabá protiváha toho jejich věčného lamentování a házení hnoje na ženy. Je to tady na Zvědavci už takovým dlouholetým zvykem kritizovat pouze ženy a z mužů dělat jejich bezbranné oběti, takřka úplné obětní beránky.

Ale na druhou stranu to zde přece jen není tak hrozné, jako to bylo na webu Český svaz mužů, jehož ikona zde na Zvědavci nalevo visí dodnes. Tam se sešla taková parta sprosťáckých misogynů, že postupně svou vulgárností odradili všechny diskutérky. Chvíli tam sprosťáci řádili sami mezi sebou, až web nakonec po zásluze zkrachoval. Tak se přejmenovali na rovnopravnost.cz, ale také tam pod svými štvavými články, namířenými proti všem ženám, nemají žádné diskusní příspěvky- lidi už jim na to dlabou. Jestliže dodnes existují někde nějaké militantní feministky, tak tito pánové, co vedou ten web, se směle mohou nazvat misogynskými makulinisty, úmyslně rozeštvávající obě pohlaví.

Ježíš řekl: Třísku v oku svého bratra vidíš, ale břevno ve svém oku nevidíš. A na tohle jsem chtěla tak trochu poukázat, že mnozí pánové jsou k sobě obrovsky nekritičtí a to velké břevno ve svém oku nevidí.

A na závěr Vám zde dám něco veselého, ať se trochu zasmějete, že i ženy si dovedou ze své hlouposti dělat legraci: http://www.youtube.com/watch?v=CNCABi4q7vo

303323

28.01.2014 16:40

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Libido

Jarmila 88.?.?.?

Proč tak děsně přeháníte? Většina občanů, to znamená 99 procent obyvatelstva nejsou žádní boháči, ani vrcholní fotbalisti, či překrásné, ale povrchní modelky závislé na ferrari, ale úplně a naprosto normální lidi. To znamená, že normální kluk má vždy šanci si najít normální holku- stačí prostě jen chtít a nevysedávat celé noci i dni u počítače při hrách jak idiot. Jednoprocentní „elitu“ nechme žít jejich velmi ubohý život závislý na majetku, kde bohaté superkrásky vyhledávají krásné superboháče- ať si dělají co chtějí pitomci povrchní, ale my normální občané zůstaňme probůh stále normální a neopičme se po nich.

303451

29.01.2014 15:41

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

Jarmila 88.?.?.?

Pánové, vy se tady hádáte o vojně, ale já bych to shrnula asi takto. Vojna v socialismu samozřejmě stála- víte za co. Z mého muže na vojně komunisti nedobrovolně udělali parašutistu a kdo nechtěl dobrovolně skákat z letadla, tak ho kopli nadřízení do zadku a už letěl chtě nechtě do neznáma. Pozitivní vliv tyhle děsně negativní vojenské zážitky ale měly na mého muže takový, že si sakra vážil své rodiny a svého vybudovaného rodinného zázemí a vždy se stejnou měrou podílel na chod domácnosti i péči o děti, protože z vojny už měl povědomí o tom, že rajóny se neumyjí samy od sebe. Což se od dnešních rozmazlených mladých mužích říct nedá. Oni si ani nedovedou umejt sami po sobě své špinavé nádobí, natož aby s něčím jiným své partnerce pomohli.

V dnešní době by nemusela existovat vojna, která má souvislost s válkou, ale mohla by existovat organizace, která by se jmenovala dejme tomu skaut. Tam by se mladí muži mohli hlásit dobrovolně, zavázat se na jeden rok, že budou muset dodržovat předepsanou kázeň a tvrdě cvičit a pěstovat si dokonalou kondičku. Bylo by to normálně placené „zaměstnání“ a pobyt a stravu by samozřejmě měli zdarma.

303539

03.02.2014 15:33

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Odpověď #2

Jarmila 88.?.?.?

Překopírováno odjinud:

CHTĚL TO NĚKDO Z VÁS V ROCE 1989:
- aby bylo 600 000 nezaměstnaných a 30 000 bezdomovců
- aby žilo 1 200 000 lidí na hranici chudoby
- aby voda zdražila na 80 násobek ceny roku 89
- aby plyn zdražil na 15 násobek
- aby elektrika zdražila na 15 násobek
- aby se bytů stavěla polovina a byty zdražily na 50 násobek
- aby uhlí a dříví zdražilo na 15 násobek
- aby Metro zdražilo na 32 násobek
-aby mnohé léky byly zdražené na 100 násobek
- aby se neobdělávalo 7 miliard m 2 zemědělské půdy
- aby masmédia nepřetržitě o všem lhala a mocně manipulovala s veřejným míněním
- aby se vybily 2 miliony kusů skotu a trávu neměl kdo žrát
- aby špičková zdravotní péče byla pro bohaté, pro chudé stačí placebo
- aby se rodilo v průměru každý rok o 50 000 dětí méně
- aby na místo českých dětí K NÁM přicházeli imigranti z Rumunska ,Ukrajiny, Vietnamu, atd.
- aby vzrostla kriminalita o 300 %
- aby stoupl počet vražd i sebevražd o 100%
- aby bylo milion exekucí ročně
- aby se národní podniky předaly za hubičky zahraničním vlastníkům a ti si odváželi 500 miliard výnosů a zisku ročně mimo náš stát
- aby schopní a inteligentní odešli do ciziny
- aby byla rozpoutána skrytá občanská válka a rozeštvávan národ
- aby tady byla gigantická byrokracie a přibylo 50 000 státních úředníků
- abychom měli stejné ceny jako v Německu, ale třetinové platy
- aby nám ukradli vodárny, plynárny, energetiku, doly, pískovny, cementárny, cihelny, ocelárny, banky, obchody či tisíce podniků
- aby tady byla diskriminace větší než tady byla za komunistů
- aby člověk měl strach vyjít sám večer na ulici
- aby se hodně lidí bálo každého dalšího dne
- aby si brali advokáta na kde co ze strachu, že je někdo napálí
- aby si například prodavačky nevydělaly za 8 hodin na bydlení, jídlo, oblečení, poplatky a dopravu do práce
- aby tady bylo desetitisíce narkomanů, gambleři na hracích automatech, prostitutky v příhraničí u hlavních silnic, bezohlednost, pokrytectví a běžně vítězila lež a nenávist.
- aby se na televizi vůbec nedalo koukat jak je surová, pitomá a úpadková
To všechno tu totiž tenkrát n e b y l o, víte? Hlavně vy mladí?!
Ale zato jsme stáli frontu na banány!
….. Oh ta hrůza!!!
Docela by me tedy zajimalo, kdo ten 17. listopad zorganisoval, protože jsem mluvil s mnoha lidmi i v Praze a každý řikal, že tam na náměsti nebyl

A já bych ještě dodala: Není pravda, že jsme něco ztratili a něco získali. Ztratili jsme všechno a nezískali vůbec nic.

303895

04.02.2014 08:02

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

Jarmila 88.?.?.?

Teď to ještě přeložte, ať Vám mohu vynadat.[smích]

Vy chlapi, vy si s tou svou přiblblou nadutostí nedáte a nedáte pokoj. Ty krávy se tam jenom odhalily- ale co Ti placení žoldáci, kteří zabíjejí ukrajinské policisty? Ti jsou přece daleko horší, než nějaké odhalené blbky. Takže znovu musím konstatovat, podívejte se pane Emile napřed do vlastního oka, zda tam nenajdete břevno.

303968

04.02.2014 14:21

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

Jarmila 88.?.?.?

Pane Emile, jindy máte rozumné názory, ale ohledně žen skutečně perlíte.[smích] Sákryš, ženy mého věku také mají vždy při sobě onen „fenomén“, ale zdá se, že již máme po ptákách. Tak co s tím uděláme? To snad abychom si hodily (my postarší ženy) mašli, néé? Už nejsme k ničemu, už jsme ztratily svůj jakýkoliv vliv na běh věcí. Ale naštěstí si házet mašli nemusíme, protože zde dodnes existují muži (jako třeba můj vlastní), kteří na ženách vedle rozdílného těla oceňují i jejich rozdílnou duši, jejich ženský způsob myšlení, jejich citovost i emocionálnost, a nebojím se říct že i jejich rozum, či jejich léty nastřádanou moudrost.

Někdo tady před časem napsal, že kdo na ženách oceňuje pouze jejich mládí, tělo a erotiku (na jejich duši kašle), ten je ve skutečnosti nenávidí. Já s tím souhlasím a za takového týpka považuji i pana Moudrostraka, který se tu furt neustále vychloubá svým harémem mladých žen.[smích]

Tolik tedy k tématu mimo téma. Proto se radši vraťme k článku. Vzpomínám si, že zde na Zvědavci byl kdysi článek i s fotkami o tom, jak byl Francouzi úmyslně srovnán se zemí naprosto supermoderní cukrovar Hrochův Týnec. Takhle západ likvidoval naše prosperující podniky- aby zlikvidoval nežádoucí konkurenci.

Dneska jsem si koupila cukr krystal, údajně český výrobek. Je tam napsáno, že výrobce je Litovelská cukrovarna a.s., založená od roku 1871. Jenže od kdy se cukrovar nazývá cukrovarna? Anebo to není cukrovar, ale je to zase jen nějaká balírna cukru dovezeného z ciziny?

304000

04.02.2014 18:38

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

Jarmila 88.?.?.?

Myslíte to s ženami upřímně- ale doufám, že ne jako kdysi premiér Gross s českým lidem.[smích] „Neformální mocenské páky“ mě nikdy v životě nezajímaly, mě odjakživa jako mladou holku velmi zajímalo, jestli si mě muži váží ohledně mé psychiky. Pokud ne, tak letěli jako špinavé prádlo. A myslím si, že je to problém všech těch mužů, kteří skrytě opovrhují ženami- ale ženy jim to pak dávají sežrat a oni se opět a opět donekonečna diví, proč je ty ženy nechtějí a nemilují.

Ta Vaše kamarádka musela být s prominutím pěkná kráva, pokud řekla, že by se měly ženské po čtyřicítce střílet. Tohle totiž říkávali výhradně muži (nikdy ne ženy) z legrace v socialismu. A věk na odstřel byl tenkrát již po třicítce, což mě tyhle hloupé řeči jako mladou holku stresovaly, přestože to bylo míněno v legraci.

Bohužel tenhle neblahý přístup k ženám má i můj sedmdesátiletý bratr. Proto je taky již dlouhá léta pořád sám jak kůl v plotě a už si ženskou k sobě patrně na dožití nikdy v životě nenajde. Protože on také pořád vidí jen mladé tělo a duše ženy ho nikdy nezajímala (je to správný katolík- ženy přece duši nemají). Je to úplně až směšné, jak on staršími ženami opovrhuje- a já ty jeho stesky musím léta poslouchat. Jak jsou bachraté, jak mají vrásky, jak jsou hnusné a nepřitažlivé, i padesátky jsou pro něj velké fuj- ale sám se asi nedívá do zracadla, jak vypadá on sám.[smích]

Ale už toho opravdu necháme jo?

304020

04.02.2014 21:01

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Co to je parlamentní demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Se vším s Vámi souhlasím, jenom s tím Vencou Peročmajzem nikoliv. Tenhleten proradný pán, co se dodnes tváří jako otec národa, byl odjakživa zastáncem nadnárodních bank, velký přítel tykačů a podobných zjevů. Mezi ty, kteří hájí domácí KFO bych spíš zařadila Zemana a jeho přítele Šloufa.

304033

05.02.2014 07:45

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Co to je parlamentní demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to dobře, to je pravda, že Peročmajz zde vybudoval vrstvu místních miliardářů. Ale já jsem to myslela tak, že on, i ti „čeští“ miliardáři musí za to povinně sloužit nadnárodní KFO. Protože kdyby nechtěli sloužit, tak by skončili. To máte jako se Švancerbergem, vrátili mu majetek, a tak za to bude muset poslouchat na slovo své páničky coby vetchý stařec (stejně jako předtím Havel), až do smrti.

S tím Zemanem, já přesně nevím, co si mám o něm myslet. On také musí nějakého nadnárodního loutkaře poslouchat, také nějakému nadřízenému zednáři musí sloužit, jinak by už tady nebyl. Ale je sympatický tím, že nekrade a vždycky byl ohledně majetku skromný.

304072

05.02.2014 10:01

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

Jarmila 88.?.?.?

A co Sudeťáci? ještě je tak oproti lídlujícím Čechům,(kterými skrytě i veřejně tolik opovrhujete), zbožňujete? Jste fakt machr modrá strako (alias všude byl, všechno zná a všechny krásky měl),to jste jí to nandal. A tak teď můžete i do mně. [velký smích]

304080

05.02.2014 12:54

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

Jarmila 88.?.?.?

Jste se zapomněl podepsat Všeználku, Všudybýlku a Done Chuane. [smích]Jestli Vy jste zvyklý krást, tak já jsem v životě neukradla nikomu ani špendlík. A k volbám už mě samozřejmě nikdy nikdo nedostane, protože to je podvod na entou- což naštěstí nejen já, ale většina lidí už to také dávno vidí.

304095

05.02.2014 20:08

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

Jarmila 88.?.?.?

Jdi už do prdele kreténe a Peace s Tebou.

304131

06.02.2014 09:22

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Odpověď #2

Jarmila 88.?.?.?

Asi takhle: Padesátá léta v socialismu byla jistě otřesná, ale to jsem byla dítě a prožila jsem překrásné dětství uprostřed čarokrásné čisté přírody- což dnešní děti již nemají. V šedesátých letech se začalo vše uvolňovat a lidé byli v zásadě šťastní. Ani sedmdesátá a osmdesátá léta nebyla nijak tragická. Běžní občané se měli v zásadě dobře a všude panovalo všeobecné veselí a dobrá nálada. Nemuseli jsme si dávat pozor na hubu na to co říkáme, běžně jsme komunisty nahlas kritizovali, kudy jsme chodili. Ovšem kdo se přihlásil do podvodné Charty 77 vedené krysou Vasilisou Havlem, tak ten měl skutečně problémy s StB, to máte pravdu. Volit jsme s manželem ze zásady nechodili a nikdo nám za to hlavu neutrhl. Na 1.máje jsem vyrážela do centra Prahy ráda a dobrovolně, protože ty veselé průvody byly zábavné a nabíjely člověka pozitivní jarní energií. Dnes se konají na 1.máje jen samé bojůvky mezi skinhedy a anarchisty, což nic pěkného to není. Ano, v tom máte pravdu, že celá země byla omotaná drátem jak nějaký koncentrák, to se nám také nelíbilo.

Co se týče chudoby, tak za 25 let vývoje by i lidé v socialismu jako celek zbohatli. Tady nejde jenom o bezdomovce. Tady jde o celkovou atmosféru v dnešní společnosti. Všude kam se člověk podívá, tak jen samé špatné zprávy, smrt a zmar. Lidé jsou ustaraní, nejsou bezstarostní a veselí, jako tomu bylo před 25 lety. A to je ta nejhorší špatná zpráva, že široké vrstvy obyvatel ztratily přirozenou radost ze života a prodírají se jen samými starostmi o svou další existenci. Proto ta moje poslední věta, že jsme ztratili všechno a nic jsme nezískali, je zcela na místě.

A to bych k těm bodům mohla přidat ještě tyto další:
- za komunistů jsme nebyli zadlužení,ale tihle mafiáni, přestože rozkradli celé naše národní bohatství, tak ještě celou zemi zadlužili
- rozvrácené školství

304166

06.02.2014 11:04

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Odpověď #2

Jarmila 88.?.?.?

No jistě, samozřejmě, že krásná neporušená příroda- a to zrovna na severní Moravě, konkrétně v Krnově.

Cože? Vy věříte údajům Českého statistického úřadu? Takové zmanipulované mainstreamové kraviny už já dávno nestuduji a pozoruji radši skutečný život kolem sebe a dělám si z toho vlastní statistiku. A ve skutečném životě vidím, že tolik sebevražd, kolik jsem zažila v nové „šťastné době“, trvající od pseudorevoluce 25 let, jsem nezažila za celých 38 let, co jsem prožila v socialismu. I můj vlastní mladší brácha dojel na prohnilý kapitalizmus a i zde na Zvědavci jsme byli svědky toho, když dobrovolně ze zdejšího ráje odešel kvalitní diskutér David Zatřepálek.

Co se bohatnutí týče, tak na konci 89 roku si většina lidí v zásadě žila nad poměry. Bydleli jsme tenkrát s mužem v paneláku, bylo mi 38 let, měli jsme 2 děti, krásně zařízený byt, chatičku se zahrádkou, pěkná dovolená byla samozřejmostí, byli jsme naprosto bez dluhů a měli k dispozici všechny sociální jistoty, nehrozilo nám, že k nám do bytu vtrhnou lupiči (exekutoři) a vybílí nám byt kvůli zapomenutému padesátikorunovému nedoplatku. A dnešní mladí lidé? Je jim třeba 35 let, jsou stále svobodní a bezdětní, buď bydlí stále u rodičů, nebo mají na krku 30 let hypotéku, buď jsou nezaměstnaní, nebo se nepřetržitě třesou strachy o práci, a tak dále, a tak dále- vyjmenovaný seznam kapitalistických hrůz viz.výše.

304178

08.02.2014 09:19

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Tak jako OSVČ se pokusím odpovědět...

Jarmila 88.?.?.?

Toto je velmi kvalitní informace.

Vzpomínám si, jak mafián a zločinec Dlouhý sliboval českému národu, že se musí všechny továrny a podniky rozebrat, aby se pak mohly zcela zmodernizovat a český národ si pak podstatně zvýšil životní úroveň. Místo toho kradli a kradou až do dnešních časů co jen dá.

I to, jak zřídili Konsolidační agenturu, kam házeli na jednu hromadu všechny dluhy vykradených národních podniků, byla obří krádež ve velkém, kterou samozřejmě opět hradili běžní občané. Pamatuji si i příklad z vlastního života. Skupina domluvených zlodějů si koupila hluboko pod cenou palác patřící státu (asi pětkrát menší cena, než jeho skutečná hodnota). Peníze jim na to půjčila banka (běžným občanům by je nepůjčila). Pak na tom domě proinvestovali 110 milionů korun, z čehož zaplatili i tu půjčku bance. Tento 110 milionový dluh hodili do Konsolidační agentury a pak ho vykoupili jako dluh za pouhých 10 milionů. No a tímto způsobem mafiáni postupovali všude. Koneckonců podobnou fintou získal majetek a svůj knižní velkoobchod i odesák Macek. Ale to byla jen taková malá ryba, takový malý zubařský mafiánek.

304298

13.02.2014 19:04

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Opět jen bajky a báchorky pana Vojty IL.

Jarmila 88.?.?.?

Co je lepší, plno údajně „zaostalých továren“ a plná zaměstnanost- nebo vůbec žádné továrny a plno mladých nezaměstnaných? Tady jde o to, že uplynulo celých 25 let a žádné nové moderní továrny se zde nepostavily, jak nám bylo slibováno, ale stali jsme se pouze otrockými montovnami západu.

304610

23.02.2014 19:55

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: Aha

Jarmila 88.?.?.?

No, pane šlak, nejste Vy náhodou inteligentní robot? Mluvíte fakt velmi roboticky a naprosto zmateně- a my normální lidi z masa a kostí, prostě obyčejní smrtelníci, Vám fakt nerozumíme. Požadujte na svých tvůrcích, aby Vás zdokonalili, jo? To už se opravdu nedá pořád do nekonečna luštit, co má ta Vaše umělá inteligence na mysli.

305230

06.03.2014 19:08

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jarmila 88.?.?.?

Předpokládám, že jste již starší ročník. Tyhle Vaše kydy totiž, držte se plotny nebo postele, jsem musela poslouchat celé své mládí. Pak holt není divu, když si člověk založí svůj vlastní web, kde dokazuje, jak jsou muži ve skutečni blbí a primitivní. Neb si obvykle své ego rádi léčí tak, že velmi uboze shazují ženské. Mohl jste totiž tu ženskou odrovnat úplně jinými argumenty než takhle primitivně a hulvátsky- kriple.

306100

06.03.2014 19:14

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jarmila 88.?.?.?

To Vás velectěný misogyne Robote nenapadlo, že to může být ve skutečnosti chlap, který provokuje a vydává se za ženskou? Všimla jsem si, že každý kdo je zde úplně nový je vždy nějakým způsobem provokatér.

306102

06.03.2014 19:20

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jarmila 88.?.?.?

No, další takový blbec. Jako by nestačilo v socialismu věčně poslouchat ty vtipy o slepicích a kuchyni. Vy chlapi jste fakt neskuteční debilové a hovada, když se snažíte věčně zraňovat tu jemnou ženskou duši.

306104

14.03.2014 17:56

Evropská unie se připravuje na sezónu „honu na čarodějnice“

RE: Překlad na 1čku :)

Jarmila 88.?.?.?

O tom jsem nikdy neslyšela, že by v Bruntáli byly zubaté žáby. [vyplazený jazyk]

306651

14.04.2014 15:10

Setkání Světového židovského kongresu Davida de Rothschilda v Paříži

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Jarmila 88.?.?.?

Pane Emile,z toho si nic nedělejte, já jsem rovněž dostala držkovou od pana Stwory za to, že jsem označila Klause za škůdce číslo jedna- ještě většího než byl Havel. Nemám sebemenší tušení z jakého důvodu dodnes pan Vladimír trvá na svém,že Klaus tuto zemi nezničil, ale že jí nějakým způsobem pomohl (nevím jakým, prázdnými kecy se nikdy nic nespraví). Stejně tak je mi záhadou, proč dodnes obdivuje svini Bobošíkovou. Snad je to tím, že žije v Kanadě a nezná zdejší reálie, a taky v některých ohledech je navíc dodnes značně naivní.

308451

02.05.2014 16:54

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

RE: fúrije majdanu

Jarmila 88.?.?.?

No a kam se ty samice v politice hrabou na samce v politice, že. Si zameť před svým vlastním prahem samče. [smích] To zbožňuji, jak chlapi vždy a zásadně vidí chyby jen na straně žen. To samé momentálně dělá i můj muž a já jen musím trpělivě čekat, kdy ho to konečně přejde, kreténa. Fakt, ti chlapi jsou otřesní! Otřesní!!! Dělají ve světě jen samej bordel- to je ten jejich zasranej testosteron a primitivní psychika založená na sexu.

309302

02.05.2014 16:55

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

RE: fúrije majdanu

Jarmila 88.?.?.?

Jo, jsem zapomněla blijící smajlík: [bliji] [bliji]

309303

06.05.2014 08:21

Neschopnost telepatie neomlouvá!

RE: exekuce

Jarmila 88.?.?.?

To buďte moc rád, že s exekutory žádnou zkušenost nemáte. Kdybyste nějakou zkušenost měl, pak už byste je nikdy nechválil.

Moje dcera někdy před deseti lety si přivydělala pár korun na drobné brigádě, že vylepovala plakáty jedné hudební skupině. Dostala za to od policajtů 4 pětistovkové pokuty- ale lidé ze skupiny jí řekli, ať je neplatí, že oni už to s policisty zařídí, že ty pokuty propadnou. Nepropadly. Exekutoři si tiše 5 let počkali, a pak přišlo jako blesk z čistého nebe od soudu rozhodnutí (rozhodnuto bez dceřina vědomí za zavřenými dveřmi), že má za ty čtyři pokuty ( celkem 2000 Kč) zaplatit 22 000 Kč. Tak nám státem posvěcení lapkové pěkně pustili žilou, hezky jsme se prohnuli.

Můj názor je ten, že zákon, který neurčil hranici, dokdy se má pokuta vymáhat, je velmi špatný. Takhle si člověk není jistý , kdy si kdo vzpomene, že někdy před deseti lety člověk někde něco nezaplatil. Za tu dlouhou dobu už kolikrát ani nemá doklady o tom, že ve skutečnsoti to zaplatil. Podle mě by měl stačit rok, nejvýše dva na to, aby se pokuty vymáhaly, pak by to mělo propadnout. A rozhodně by to nemělo dělat tak přemrštěné částky, v celé Evropě prý neexistují tak zlodějské exekutorské poplatky jako u nás. Například v Německu je to prý navýšeno jen o pár korun.

309701

19.05.2014 17:20

Metody Syngenty při umlčování opozice vůči GMO jsou neuvěřitelné

RE: Placení provokatéři i na Zvědavci

Jarmila 88.?.?.?

Máme zde v Česku zrovna aféru, že mainstream varuje, aby si lidi nekupovali cherry rajčata z Maroka, jinak se poserou, poblijou a dostanou křeče. Nevíte náhodou, čím to může být, že mohou mít lidé tak velké potíže z „obyčejných“ rajčat? Já bych si tipla, že to bude tím, že jsou GMO. A proč? Protože mainstream ani hygienici to nijak nevysvětlují a nepíšou příčinu, proč jsou ta rajčata tak nebezpečná.

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pozor-na-rajcata-z...

310300

20.05.2014 08:00

Metody Syngenty při umlčování opozice vůči GMO jsou neuvěřitelné

RE: Naprosto s vámi souhlasím:

Jarmila 88.?.?.?

Nejvíc mě v debilizoru irituje reklama, jak dotyčný debil s úsměvem postřikuje jedem roundapem pampelišku, královnu všech bylin, a nazývá ji plevelem. Pampeliška hyne a víckrát již na tom „ošetřeném“ místě již nic neroste. Skutečně pěkná, vzorová reklama.

Přitom úplně stačí, pokud lidé nechtějí mít na chodníku plevel, aby ty dotyčné zaplevelené místa polili obyčejným octem. Nejméně na půl roku mají vystaráno, ocet plevel spolehlivě spálí a přitom je naprosto ekologický a pro přírodu neškodný. Co mě těší, že octu jistě neodolají ani gmo rostliny, že naštěstí ti pitomci ještě nevymysleli rostlinu, která by odolávala i kyselině.

310336

22.05.2014 15:52

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Vyřešeno

Jarmila 88.?.?.?

No to si opravdu pomůžete vole, teda pardon jééžišmárjá, chtěla jsem říct voliči. Akorát zvýšite statistiku volení, čímž podpoříte zmrdy v jejich legalitě.

310480

22.05.2014 16:14

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Vyřešeno

Jarmila 88.?.?.?

Ještě bych chtěla dodat toto:

To je totiž ten paradox, že ti co nikoho nevolí mají právo nadávat na všechny politiky bez rozdílu. Celá situace je totiž podobná jako za komunistů. Ti co chodili poslušně volit komunisty, tak pak měli držet huby a krok, protože je sami dobrovolně zvolili. Nadávat pak jako špačci po hospodách na komunisty bylo bezpředmětné. No a podobná situaci existuje i dnes. Dejme tomu, že někdo volil mafiána Babiše. Teď zjišťuje, že je Babiš hajzl a dělá pravý opak, než co slibovat. Takže co jako? Měl by nadávat sám na sebe, že Babiše volil a jaká je hloupá trubka. Co se týče ostatních politiků, ty on nevolil, takže smí na ty všechny ostatní politiky nadávat stejně jako nevolič. Čili jaký je rozdíl mezi voličem a nevoličem? Rozdíl je v tom, že nevolič může nadávat na VŠECHNY politiky bez rozdílu, kdežto volič v jednom konkrétním případě nadává sám sobě jaký byl vůl, ale v ostatních případech může nadávat na politiky stejně jako nevolič.[smích]

310481

26.05.2014 07:35

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Vyřešeno

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste babo nepoučitelná. Anebo jste již zapomněla, že jsem zastáncem přímé demokracie, to znamená zastánce především místních referend. Místního refrenda bych se účastnila samozřejmě s radostí, takže mě zde peskujete zcela zbytečně. Co je na místním referendu velmi špatné je to, že musí občané splnit určitou kvótu, jinak je neplatné. Jaký to rozdíl s volbami, kde do EU volilo pouhých 18 procent občanů a přesto jsou platné. Správně by to mělo být tak, že i kdyby přišlo k referendu pouhé procento občanů, že by mělo být platné. Když může 200 zkorumpovaných posraneckých figurek rozhodovat o 10 milionech občanů, proč by v místním referendu třeba 2000 lidí ( což by představovalo 1 procento), nemohlo rozhodnout o místních poměrech?

Co z toho všeho plyne: Že jsou zákony úmyslně nastavené tak, aby občan nikdy nevyhrál. Taky jsem přesvědčena, že volby do EU byly zfalšované, protože tam byly zvoleny přesně ty figurky, které být zvolené měly (třeba teplouš Pospíšil, nebo Telička, Keller, který se již hodně dlouho v mainstreamu zviditelňoval, atd.)

310667

20.06.2014 19:50

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Řekl bych, že by se všichni současní voliči měli pozavírat na psychiatrii.....

Jarmila 88.?.?.?

Si přečtěte jak dopadl předseda pirátské strany, který byl autentický, ne něčí agent. Pak snad jednou konečně pochopíte, že ONI mají zmapované úplně všechno- i tu nejmenší straničku mají pod dokonalou kontrolou. Je z toho jediné východisko- aby 99 procent lidí nešlo k volbám a tím pádem by mafiáni nemohli tvrdit, že jsou v politice legálně, protože byli legálně zvoleni.

312029

20.06.2014 20:02

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

Jarmila 88.?.?.?

Vy nějak Moudrostraku vůbec nechápete, že existují lidi, kteří chtějí jen poctivě pracovat, odvádět perfektní práci, být užiteční celé společnosti, aniž by se museli zúčastňovat VIP večírků a golfů a různě k tomu intrikovat a dělat podrazy. Vy takové lidi nazýváte fachtrotly, ale ve skutečnosti jsou tito lidé, kteří po režimu nežádají nic, jen alespoň trošku snesitelnější podmínky při vytváření hodnot, solí každé země. Nikoliv mana-žéři a podobná havěť.

312030

20.06.2014 20:28

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Řekl bych, že by se všichni současní voliči měli pozavírat na psychiatrii.....

Jarmila 88.?.?.?

Tak samozřejmě že je to kravina, ale kravina taky je, když Vy lidi k volbám nabádáte.

312033

21.06.2014 10:07

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Řekl bych, že by se všichni současní voliči měli pozavírat na psychiatrii.....

Jarmila 88.?.?.?

Předseda pirátské strany Ivan Bartoš se za těch 5 let činnosti ve straně nervově zhroutil, rozpadla se mu rodina, rezignoval na funkci.

Klasika: Jakmile strana získala 14 milionů, byli do jejích řad nasazeni agenti, kteří to tam vzájemně všechno odborně rozeštvali a Bartoše doslova vyštvali. Nový předseda strany je již klasická poslušná loutka mocných.

http://www.lidovky.cz/proc-odstoupil-predseda-bar...

312070

22.06.2014 09:05

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

Jarmila 88.?.?.?

Nesmysly rozhodně neplácám, nesmysly píšete Vy, když srovnáváte věci, které jsou k sobě nesrovnatelné. Drobný živnostník je úplně něco jiného než nějaký podělaný umělec.

Když po pseudorevoluci ptáčky lapali, pěkně jim zpívali. Tehdejší výborné podmínky k podnikání se dnes vůbec nedají srovnat s dnešními otřesnými podmínkami. Vládnoucí mafiáni prostě odírají drobné živnostníky zaživa z kůže až takovým způsobem, že se radši rozhodují mnozí z nich odejít radši do předčasného důchodu i za cenu, že ho budou mít až do smrti trvale zkrácený. Ptala jsem se jedné paní, proč zavírá svůj pěkně vybavený krámek, když do toho všeho vrazila i se svým manželem tolik času a energie. Odpověděla mi, že se jim již vůbec nevyplatí dál ten obchůdek provozovat, protože by ho museli dotovat ze svých důchodů.

312118

13.07.2014 21:45

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

RE: otazka

Jarmila 88.?.?.?

No, já se rovněž domnívám, že jste placený provokatér. Soudný myslící člověk prostě nemůže psát tak jako Vy. Prostě to co se dnes děje je holokaust Palestinců v přímém přenosu a celý svět jen nečinně přihlíží. Respektive musí nečinně přihlížet, protože ty svině jsou dnes tak mocné, že proti nim celý gojimský svět vůbec nic nezmůže. Ale to nevadí, zatím ještě pořád nezískali nesmrtelnost a chcípají úplně stejně jako my všichni běžní lidé. Viz případ Richarda Rockefellera, který se rozplácl ve svém letadýlku a není vyloučeno, že spáchal sebevraždu z toho, že byl až tak moc vyvolený, že mu to chudákovi vystudenovanému lékaři lezlo na mozek.

313218

26.07.2014 08:44

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: pan postižený

Jarmila 88.?.?.?

Má cukrovku a píše o tom jinde.

314063

28.07.2014 19:55

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: co by měl putin dělat

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že Putin je jejich kašpárek. Ani se mi nechce vypisovat, proč si to myslím. Mně je všechno už úplně jedno. Iluminát Albert Pike vypracoval návrh na tři světové války. Je to prostě před námi. Až to všechno v Americe krachne, tak se američtí ilumináti (vlastně ne američtí) svými soukromými tryskáči přesunou z iluminátského letiště v Denveru do Ruska, odkud budou vládnout celému světu ( kde ale již bude o pět miliard lidí méně).

314225

29.07.2014 08:09

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: co by měl putin dělat

Jarmila 88.?.?.?

Jo, ještě mě napadlo, že to nebude 5 miliard lidí,kteří padnou za oběť, ale šest miliard, protože oni ty šestky tak zbožňují.

314253

31.07.2014 20:19

Třetí světová válka již začala

RE: Možná že se karta otočila, vláda USA hodila flintu do žita a válka nebude

Jarmila 88.?.?.?

Hitler že si prohnal hlavu kulí? Prosím Vás, co to plácáte za nesmysly? Ten si pohodlně žil s Braunovou až do přirozené smrti kdesi v jižní Americe.

314519

17.08.2014 16:28

Povolení krást

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Jarmila 88.?.?.?

No, zkuste týden hladovět, a pak si řekneme, kdo zvítězí, zda duch či tělo. Všechny ty kecy o duši jsou zkrátka úplně na hovno. Když jsem se například koukla podrobně na Ivu Adamcovou, zjistila jsem, že je to v zásadě podvodnice. A nakonec to asi zjistila i Orgonet, protože ukončila svůj web o chemtrailsu, což je ohromná škoda, protože to byla velmi chytrá ženská.

315590

17.08.2014 17:30

Povolení krást

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že bych v případě hladu své potomky nesnědla a radši bych zemřela hlady. Ovšem to co říkám, to je všechno jenom teorie a nikoliv praxe. Například je známo, že v době hladomoru na Ukrajině se tyto věci děly, že rodiče snědli své vlastní děti, aby přežili.

Své názory a postoje nepovažuji za jediné správné a poplatné pro každého člověka- jsem pouze realistická , takže si nehraji si na něco, co člověk nikdy nemůže být. Bohové a páté dimenze existence jsou mi ukradené, protože vím, že lidé nikdy nemohou překročit svůj stín, stejně jako třeba šimpanzi nebo gorily a další zvířata, která se narodila do své dimenze.

315594

03.09.2014 10:31

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku?

Jarmila 88.?.?.?

Konečně mi definitivně došlo, že všechny války světa, revoluce i krize jsou uměle vyvolávané a řízené již asi 4000 let finanční oligarchií. Nejen dvě světové války, ale ani občanské války kdekoliv na světě nikdy nebyly spontánní, zezdola vyvolané lidem, ale byly to VŽDY uměle vyvolané a řízené konflikty sezhora za účelem ještě většího zbohatnutí.

Není na místě psát v článku, že USA bojuje proti Rusku. Správné je psát vždy, že americká finanční oligarchie kuje pikle proti ruské finanční oligarchii. Teď jde ještě o to, jestli tyto dvě finanční oligarchie jsou skutečně soupeři, nebo zda jde jenom o předem domluvený boj na oko. Zda hlavním účelem těchto hrátek není spíš vyvolat třetí světovou válku a vymlátit většinu lidstva.

A do toho všeho ta pochybná ebola. Tak jako španělská chřipka, kde zahynulo 10 milionů lidí (víc než v první světové válce) nebyla španělská a ani to nebyla chřipka (protože to byl typ moru vynalezeného v německých laboratořích), tak ebola je pro změnu vynalezena v amerických laboratořích a americká vláda vlastní na ni patent.

Letos je sté výročí od uměle vyvolané první světové války. Stihnou ilumináti do konce roku vyvolat
uměle vyvolanou třetí světovou válku? Teď již vím, že celá historie lidstva byla dokonale zfalšovaná a nikdo z nás neví, co se ve skutečnosti v his-tory vlastně všechno dělo. Všechny starověké knihovny vypálené, jen Vatikán má svou pečlivě hlídanou knihovnu, kam nikoho nepustí.

316667

11.09.2014 15:53

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Každá zkušenost člověka posune

Jarmila 88.?.?.?

Když někdo kopá sám za sebe, tak se nikdy nikam nedostane. A když zlobí moc, tak ho přejede auto a je od něj pokoj.

317249

04.10.2014 09:39

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

RE: A. Bé Bartoš

Jarmila 88.?.?.?

Nepíše se jazykospytec, ale správně je jazykozpytec. [smích]

318512

12.10.2014 15:16

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: ANO, tupost.

Jarmila 88.?.?.?

No ale úplně největší problém není v tom, že lidé nejsou schopni vnímat politický subjekt sám o sobě, ale v tom, že celé slavné volby byly kompletně zfalšované. Naprosto přesně jsem předem věděla, že zvítězí ty figurky, které se tam dostat mají- a taky se tam samozřejmě dostaly.

318940

12.10.2014 19:31

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: ANO, tupost.

Jarmila 88.?.?.?

Tak samozřejmě že na ČSU ty výsledky voleb zcela evidentně falšují. Je tam nějakých 5 zasvěcených lidí a ti si s výsledky voleb dělají co chtějí.

Tuhle mě nedávno zaujmul článek na Novinkách. Tam psali, že statistický průzkum prokázal, že 14 procent lidí se domnívá, že nemoc nebo ztráta zaměstnání může lidi zcela finančně zruinovat. Pak tam Novinky dali na živo průzkum, co si lidé o tom myslí- že mohl kdokoliv, včetně mne kliknout na tři možnosti. A vyšlo najevo, že nikoliv 14 procent lidí, ale celých 64 procent občanů se domnívá, že nemoc nebo ztráta zaměstnání je zcela zruinuje. Toť skutečné smýšlení obyvatelstva oproti umělé statistice všech těch pofiderních agentur placených kdovíkým. Zásluha Novinek byla v tom, že to nechaly tak jak to je, a že to taky v tomto případě nezkreslily. Žijeme prostě v naprostém matrixu, kde se člověk musí spoléhat výhradně jen na své selské myšlení a všechno ostatní tvrdě ignorovat.

318963

12.10.2014 19:43

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: Bursík

Jarmila 88.?.?.?

Co se divíte, volby byly zfalšované.

318965

12.10.2014 19:51

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: ANO, tupost.

Jarmila 88.?.?.?

To jsou neuvěřitelné kydy, že každý národ má takové zastupitele, jaké si zaslouží. Tyhle kydy vymýšlejí právě ty PR agentury, aby oblafly lidi Vašeho typu. Ne! Každý národ má nárok na přímou demokracii, zastupitelská totalita patří dávno na smetiště dějin. To ovšem vládnoucí vrchnost nikdy nemůže připustit, a proto nás všechny balamutí jakousi zastupitelskou demokracií, která ovšem žádnou demokracií není, nýbrž je to totální totalita se vším všudy.

318966

14.10.2014 13:54

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: Ana Líza k videu Pět a půl

Jarmila 88.?.?.?

Neznám jediného "českého" miliardáře, který by ke svým miliardám přišel čestným způsobem, nebo nedej bože svou usilovnou prací. [bliji]

319081

19.10.2014 18:20

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

RE: Je na toto téma vůbec vhodná diskuze?

Jarmila 88.?.?.?

Ten článek je výborně napsaný a není ani tak o homosexualitě jako o tom, jak se rafinovaně a velmi dlouhodobě manipuluje se společností. Zkrátka je to ona známá metoda pomalu krájeného salámu (jedno kolečko pěkně po druhém), aneb pomalu vařená žába.

Na podobné téma zpracovávání veřejného mínění je i tohle půlhodinové video:
http://www.youtube.com/watch?v=m2W-z2cr5KE&feature...
Když ho člověk zhlédne, tak už se nediví, proč je americký lid tak přihlouplý. Vždyť oni jsou těmi dokonalými metodami zpracovávani snad již nejméně 100 let.

319376

08.11.2014 10:17

Soulož do zadku

RE: Každý prostředek k dosažení cíle je pro ně dobrý

Jarmila 88.?.?.?

Anebo k prdelím respektive k řitím. [smích]

320587

08.11.2014 10:35

Soulož do zadku

RE: Nevyzpytatelné jsou cesty našeho pána

Jarmila 88.?.?.?

Já bych k tomu jenom připodotkla, že když může existovat anální a orální sex, tak mohou existovat i jiné druhy sexu. To podle toho, kam se ten úd strčí. Třeba nosní sex- úd je zastrčen do nosní dírky. Ušní sex- úd je zastrčen do ucha. Močový sex- úd je zastrčen do močové roury (tady to někdo zmínil). Stromový sex- úd je zastrčen do stromového otvoru. Úlový sex- úd je zastrčen do úlu. A když se na úl zabouchá, tak platí pořekadlo: Máš-li ho malého nezoufej, strč si ho do úlu a zabouchej.

Platí to i na druhou stranu: Když si žena strčí do vagíny vibrátor, je to vibrátorový sex. Když si tam strčí mrkev, je to mrkvový sex, když okurku, je to okurkový sex, atd.,atd.

320588

18.11.2014 14:59

Mail z Prahy

RE: Dvě technické

Jarmila 88.?.?.?

Také mi to hned zkraje připadlo celé jako sprostá fotomontáž.

Nezanedbatelné nejsou ani reakce diskutérů na Novinkách. Když byla zveřejněna ta fotomontáž, tak diskutéři Novinek (kteří bývají obvykle dosti tupí), tak napsali 1300 příspěvků, kde se jich asi 99 procent zastávali Zemana. Takže je to celé velmi a nadmíru divné. Prostě tajné služby v součinnosti s korporátními presstituty odvedli dobrou mediální masáž.

321252

19.11.2014 09:09

Mail z Prahy

RE: Dvě technické

Jarmila 88.?.?.?

počtěte si zde:
http://orgo-net.blogspot.cz/2014/11/k-dnesni-proti...

321363

19.11.2014 14:15

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Taky jsem si toho všiml

Jarmila 88.?.?.?

No, prý ta kamarádka má IQ 145. To se mi vůbec nezdá, podle mne má IQ tykve, protože pokud neprohlédla dvě velké óbrsvině zednáře Havla i Klause, tak je to prostě velká blbka a nic víc.

On ten Zeman je také podivná figura, ale pořád je přece jen o kus sympatičtější než ti dva.

321399

20.11.2014 14:29

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: v normální restauraci

Jarmila 88.?.?.?

Vaše vyspělé duševno mě fascinuje. Jen tak dál. Ale vidím, že bez toho Vašeho guru Kysuckého se ani po ránu neuprdnete, zkuste proto říct taky něco z vlastní hlavy, pak mě snad potěšíte a dojmete ještě víc. [smích]

321574

20.11.2014 14:48

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Třeba je to jinak...

Jarmila 88.?.?.?

Kloním se rovněž k názoru, že Zeman pouze plní zadání. Pozoruji ho již 26 let, takže mám o něm výborný přehled. Už jen to, jaký byl na oko vždy a odjakživa velký nepřítel Klause. A pak oba šli a udělali spolu oposmlouvu, aby korytáři z levice i pravice nepřišli o svá koryta, čímž ale oba zradili levicové i pravicové voliče.

A co říká pan inženýr tomu, jak se republika změnila od dob, kdy v Technickém magazínu vedl tak odvážné řeči, až se nám obyčejným řadovým občanům tajil dech? Že prý jsme v socialismu ve všem sto let za opicemi. A co jsme jako teď? Teď jsme 200 let za opicemi a pan prezident se tváří já nic, já muzikant a řeší nějaké bezvýznamné undy. Vrtěti psem, to jim vždycky šlo, všem politikům.

321576

23.11.2014 18:41

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Že americká ambasáda něco připravuje proti Zemanovi, se už ví 3 týdny

Jarmila 88.?.?.?

Do pytle proč pořád nadáváte na Pražáky? Cožpak nechápete vy pitomci, že je úplně všechno zmanipulované?

Letos jsme se setkali s přímou nenávistí mimopražských. Jeli jsme na houby. Zastavili jsme na jakémsi parkovišti. Ale když nám místní řekl, že nám nedoporučuje, abychom tam stáli, tak jsme se radši odporoučeli jinam. Nestáli jsme o to, aby nám některý místní nenávistný kretén poškrábal auto mincí. Co to je tohleto? My Pražáci a zejména náplavy jsme v tom naprosto a totálně nevinně.

321812

24.11.2014 15:37

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Že americká ambasáda něco připravuje proti Zemanovi, se už ví 3 týdny

Jarmila 88.?.?.?

Tak samozřejmě, že Olympik vyprodá velkou lucernu. Protože mimopražští jsou velmi chytří a vědí, že VŠICHNI Pražané jsou bohatí a rozežraní a nevědí co s prachama.

Ještě se vrátím k těm pitomcům. Pitomci jsou rovnoměrně rozloženi po celé republice, nezáleží na tom, jestli bydlí ve velkém městě, na maloměstě, nebo na vesnici. Dejme tomu, že pitomců je jedno procento. Takže na vesnici, kde žije 10 000 lidí se sejde na náměstí na demonstraci 100 lidí. Ve městě, kde žije 100 000 lidí se sejde na demonstraci 1 000 lidí. A ve velkoměstě, kde žije 1 000 000 se sejde 10 000 lidí.

Ovšem ve velkoměstě je to vše ještě o něco víc komplikovanější než kdekoliv jinde v republice. Na umělou demonstraci se tam dostaví velké množství tajných agentů, kteří mají v popisu práce se tvářit jako demonstranti. Pak tam je velké množství obyčejných čumilů a procházejících cizinců. No a nakonec se video i fotky v mainstreamu trochu poupraví, aby vše vypadalo jako mohutná demonstrace.

321873

29.11.2014 09:28

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Příliš inteligentní a příliš líní

Jarmila 88.?.?.?

Také jsem mu dala za ten jeho článek pětku, protože je pěkně vědomě zmanipulovaný. Inu mainstreamový pisálek, co od něho člověk může očekávat.

Za všechno může prohnilý, zločinný kapitalistický systém, nikoliv mladí inteligentní lidé čučící doma u rodičů. Pořád jsou tihle mladí lidé víc užiteční, než přebujelá byrokracie, která věčně pracujícím lidem hází klacky pod nohy a bere za svou ničemnou činnost ještě peníze. No a o ničemných poslancích ani nemluvím, to už ví každý co jsou zač.

322205

29.11.2014 11:46

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Příliš inteligentní a příliš líní

Jarmila 88.?.?.?

Máte naprostou pravdu, je to tak jak píšete: korporátní socfašismus. Globální "elita", která vlastní všechny globální korporace i banky žije v socialismu, otroci dole mají fašismus.

A pak nám zde autor vypráví v článku pohádky o líné mládeži, které se nechce pracovat v té blahodárné demokracii.

322219

29.11.2014 16:16

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Příliš inteligentní a příliš líní

Jarmila 88.?.?.?

Možná by bylo dobré, kdybyste mi sdělil proč. Ale jestli Vám tu vadím, tak mohu přestat psát zde úplně- stačí mi to říct na rovinu. Stejně je to zde v poslední době až příliš ponuré, nikde žádný veselý článek na odlehčení jako kdysi.A nikde žádná veselá erotika na odlehčení jako kdysi- prostě jen naprostá bezútěšnost.

322249

29.11.2014 16:51

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Ach jo.

Jarmila 88.?.?.?

Možná by bylo lépe, kdybyste raději mlčel. [bliji]

322254

29.11.2014 17:29

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Systému vadí jen Ti, kteří se od něj vědomě odpojí !!!

Jarmila 88.?.?.?

Pod Váš příspěvek se podepisuji, lépe bych to nenapsala.

322259

30.11.2014 16:24

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Příliš inteligentní a příliš líní

Jarmila 88.?.?.?

Slíbila jsem panu editorovi Stworovi v mailu, že na Zvědavci definitivně končím a již nikdy zde nebudu přispívat. Já nemám zapotřebí ve svých letech, aby mě zde někdo okřikoval a komandoval, jako bych byla nějaký hej počkej, anebo neinformovaný blbec, který neví která bije.

322336

08.01.2015 19:35

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: k Lence Procházkové

Jarmila 88.?.?.?

Poruším svůj slib, že již nikdy na Zvědavci nebudu přispívat, neboť mi to zkrátka nedá- je to prostě silnější než já, neboť jsem prostě jen slabá žena [smích]

Souhlasím s panem Dubem, že Lenka Procházková je pouze řízená opozice. Totiž skutečná opozice končí při automobilové nehodě nebo při leteckém neštěstí jako třeba celá polská vláda, která se vzepřela jednak vakcínám a taky šla uctít památku obětí v Katyni. Takže Lenka Procházková si vyskakuje suverénně až na půdu a nic se neděje- a to je jasný důkaz toho, že je uměle řízená opozice. Kdyby ji alespoň zavřeli na pár dnů do kriminálu jako Havla, tak snad by jí víc lidí uvěřilo. Anebo kdyby ji přejelo auto, tak bych si pak povzdechla a řekla: chudák Lenka, byla to autentická opozice.

Už několik dní přemýšlím nad aktivistou Stanislavem Pencem. Je mi ho velmi líto, protože nějak velmi špatně končí. No, asi byl skutečný odpůrce režimu a ne jen uměle řízená opozice.

324667

07.03.2015 18:19

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Gardasil/Silgard/SUKL/HUKL jsem na ně - dokončeni

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to té paní Žid-lické ze Súklu velmi trefně a moc Vám za to děkuji. Problémem je, že mnozí občané dodnes netuší, jaký póvl dnes v súklu kryje zločiny farmafirem- proto by si to měli lidé vzájemně sdělovat alespoň na internetu. I já jsem měla se Súklem co do činění a i mě se stalo, že jsem dostala nicneříkající odpověď v duchu- všechno je v naprostém pořádku a brambory jsou v řádku.

Jelikož se problém týká mé nejužší rodiny, z toho důvodu zveřejním jen kousek dopisu, který jsem na závěr do súklu napsala:
Dobrý večer paní Ing. Bohumilo Jakubíková,
děkuji Vám za Váš doporučený dopis. Upřímně řečeno, já jsem očekávala Vaši odpověď v podobném duchu, jaký jste mi napsala. [smích] Ono totiž, i kdybyste v tom mnou kritizovaném léku našli něco závadného, tak byste mi to stejně tak jako tak nesdělili, protože byste mi jako laikovi dali do ruky zbraň, s kterou bych se mohla vytasit třeba někde na internetu v internetové diskusi- což je samozřejmě pro vás všechny zainteresované ze SÚKLu nežádoucí.
Ale že nejsou generika vždy pro pacienty to pravé ořechové, přestože byly řádně schváleny SÚKLem, svědčí třeba tyto dva články přímo od ošetřujících lékařů:
http://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2012/10/12....
http://www.mojemedicina.cz/files/leciva/jine-soubo...

328617

12.03.2015 08:46

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Hliník ve vakcínách

Jarmila 88.?.?.?

Nechce se mi věřit pane doktore tomu, že Vy dodnes nevěříte, že by mocní byli až tak nemocní, že by s klidem v tajných laboratořích vyráběli vědomě proti lidstvu různé umělé zvířecí chřipky a eboly. Vzpomínáte si, jak mainstream ( placený slouha mocných) uměle hysterčil a šílel kolem ptačí chřipky? Koupili jsme si tenkrát s manželem dvě krabičky Tamiflu za 2000 Kč. Pěkně jsme se finančně prohnuli, zatímco big pharma si tenkrát na ptačí chřipce celosvětově nebývale namastila kapsy. Nakonec jsme to Tamiflu stejně vyhodili, protože když jsem si přečetla příbalovou informaci, kde se to hemžilo samými jedy, hliníky a rtutí, tak jsem si řekla, že radši risknu tu ptačí chřipku.[smích]

A teď něco veselého pro zasmání:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/far...

328962

13.03.2015 08:18

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Hliník ve vakcínách

Jarmila 88.?.?.?

Tak je možné, že s tou rtutí a hliníkem kecám, protože teď už těžko zjistím, co bylo na tom příbalovém letáku napsáno. Ono od té doby totiž uplynulo již asi 10 let a ten tehdejší příbalový leták v ruce pochopitelně již dávno nemám. Mám jen to, co se mi uchovalo v paměti a v té paměti se mi uchovalo to, že jsem se tenkrát z toho tamiflu přímo zděsila, co všechno v sobě obsahuje a kolik má úděsných vedlejších účinků- od selhání jater až třeba po mrtvici. Prostě celá řada fatálních nebezpečných zdravotních následků po jeho požití.

V dnešním příbalovém letáku tamiflu se již dávno neuvádí, co v něm vlastně všechno je obsažené, protože již farma korporace jsou dávno opatrnější a vše co se dá, to prostě tají.Ale i dnešním tamiflu se uvádí nespočet vedlejších zdravotních komplikací.

Pokud stále nevěříte, co jsou nadnárodní farmaceutické korporace zač (v dnešní době kvůli zisku za jakoukoliv cenu již přímo zločinné), tak snad alespoň uvěříte svému kolegovi MUDr. Matthiasovi Rathovi, který se svými kolegy lékaři na ně podal žalobu do Haagu:
http://www.uspesna-lecba.cz/zaloba-na-farmaucetick...

329069

01.04.2015 17:05

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí: Seru na vás

Jarmila 88.?.?.?

Milý pane, vy máte tedy hodně scestný názor. Napíšu příklad ze života, na kterém se svině Drábek podepsal. Osmatřicetiletá žena, která nemohla s malým dítětem sehnat práci, byla kvůli Drábkovi a jemu podobným lumpům nucena zametat chodníky. To ji tak ponížilo, že se oběsila.

330302

01.04.2015 17:26

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Jarmila 88.?.?.?

Svoboda volby je to nejlepší, co člověku může život dát. Že je většina lidí hloupá a se svojí svobodou neumí nakládat je jejich boj.

Milý pane, tak mi laskavě vysvětlete, co má člověk dělat v této situaci: Jdu si vyřídit nový pas a přímo na místě zjistím, že musím dát své otisky prstů, ač nejsem žádný zločinec. Mám na výběr dvě možnosti. Pošlu je do prdele a nedostanu žádný pas a už si nikde po světě nezacestuji. Nebo jim poslušně ty otisky prstů poskytnu a již jsem v situaci, že zneužívají situace a metodou pomalu krájeného salámu připravují lidi do budoucna na čipování.

To by mě zajímalo, jestli v celé slavné EU vyžadují ty otisky prstů, anebo je to opět jen vlezdoprdelství českých politiků?

330303

01.04.2015 19:48

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Jarmila 88.?.?.?

Moc Vám děkuji za Váš komentář, ani nevíte, jak Vám rozumím. Nezbývá, než nad tím vším, do čeho jsme se dostali, upřímně plakat. [pláč] Někdy si říkám, už abych byla mrtva(vysvobozena),neboť mě nebaví žít v takovémto světě. Přece jsme se původně rodili kvůli tomu, abychom si to tu na světě užívali, pořád se smáli a byli šťastní. Určitě ne proto, abychom dělali smutné otroky pár psychopatickým miliardářům. [bliji]

330320

02.04.2015 16:57

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí: Seru na vás

Jarmila 88.?.?.?

Je to přesně tak jak píšete, že práce někde je a někde není. Ta paní žila v Rýmařově, čili v severomoravském kraji, kde práce prostě není. Zvláště když tam po pseudorevoluci zrušili i velmi prosperující továrnu Hedvu Rýmařov. Ráda jsem tam za sestrou jezdívala, protože tam bylo vždy ve vesnických hospůdkách veselo. Teď tam chcípl pes. Všichni jsou smutní, plouží se jak stíny po náměstí směrem do nedalekého Lídlu a hospůdky jsou beznadějně prázdné.

Vloni dcera té paní, které bylo osmnáct, a která se dala kvůli nadměrnému stresu na drogy, řekla náhle svému kamarádovi: Jdu za mámou a skočila pod auto. Bylo na místě po ní. Prostě samé veselé věci v dnešní kapitalistické době, která ani kapitalistická není. Doufám, že se Havel smaží v pekle a že se tam bude smažit i banksterský zloděj Klaus.

330414

08.04.2015 17:49

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: vaše hloupá fantazie se vám nepovedla

Jarmila 88.?.?.?

Ano? A proč si ten článek přečetlo takřka 17 000 čtenářů? Jste jak Vojta L, který mi nevěří, že si kvůli tomuhle zkur....režimu u nás lidi berou život ve velkém. Je to genocida Čechů. Po té co jsem si přečetla článek o tom, jak se u nás Američani v Plzni chovali v roce 1945 je mi už jasné úplně všechno. Náhle jsou mi jasné i události v roce 1968, natož pak události po pseudorevoluci v roce 1989. Prostě americká kolonie se vším všudy.

330721

19.04.2015 16:34

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Nekde jsem cet zajimavej comment

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se, že jste vůbec nepochopil situaci. Tady jde přece o to, že ty rodiny mají již tak jako tak zničený život. A než zabít manželku a své děti, tak je rozhodně lepší řešení odprásknout ty parchanty, kteří se na těchto zločinech podílejí. Oni si to pak mezi sebou řeknou, že je to velmi riziková činnost a příště si třeba rozmyslí jít někam krást děti. Rozhodně pak jejich řady prořídnou a stát (kdo je to vlastně stát? Snad ne těch pár šašků a komediantů ve vládě, či těch 200 zkorumpovaných kašparů v parlamentu?) bude muset hledat jiné cesty, jak naplnit Sionské protokoly talmudských debilů a psychopatů.

Ten český otec, co se oběsil kvůli nařčení té „odbornice“ to měl udělat úplně jinak. Měl za tou odbornicí jít a rozmlátit ji držku, že by ji nepoznala vlastní matka. Mainstream by pak musel o tom informovat a museli by ho pustit ke slovu, aby se k tomu vyjádřil, protože kdyby ho ke slovu nepustili, tak by muselo být lidem jasné, že je to vše vylhané a podezřelé.

331495

16.05.2015 16:33

Byl jsem v opeře

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

No já nevím, byla jsem v ND třikrát za život a pokaždé to za moc nestálo. Asi jsem příliš velký primitiv nebo co, ale v zásadě mi vyhovuje sledovat všechny ty hodnotné věci z internetu či v TV v teplácích a s flaškou piva či vína v ruce, jak vy říkáte. Prostě pěkně v pohodlí na kanapi.

Poprvé jsme byli v ND na baletu, snad to bylo Lebedinoe ozero. Baletky tam pořád poskakovaly, až jsme z toho nudou usnuli.

Pak jsme byli na něčem, už nevím na čem. Sestra si tenkrát umanula, že naše matka nikdy nebyla v ND a že ten neocenitelný zážitek naživo musí zažít. Ale sehnali jsme lístky jen dva vedle sebe a třetí jinde. Jsem se obětovala a sedla si jinde. Matka byla kuřačka, v ND byl neustále jakýsi průvan a tak matka nedaleko mne neustále do napjatého ticha- bylo to nějaké velké drama, pokašlávala. Slyšela jsem vedle sebe paní říkat: Ježíšmarjá, ať už tu babu odsud někdo vynese.

Potřetí a naposled jsem byla v ND na Aidě. Taky poměrně nuda. Někomu tam strašně páchlo z úst, byla jsem tam s kamarádem a já jsem si říkala, ježišmarjá, snad si on nemyslí, že to páchne z úst mě? Prostě celé ND mě nikdy ničím nezaujalo a tím pádem již nikdy do něj nevkročím a ještě k tomu za takové nekřesťanské prachy. To už jsou lepší takové ty malé scény, kde kontakt diváka s herci je víc intimně propojen.

Jsem si vzpomněla na malou scénu ze socialismu. Zpívala na jevišti Eva Olmerová. Brácha tehdy kouřil, seděl v první řadě a domníval se, že je to kavárna, kde se může kouřit. A tak si při jejím zpěvu zapálil. Kouř se libě nesl tmou a vytvářel ve tmě obrazce při jejím úžasném zpěvu. Nikdo mu tenkrát nic neřekl, asi si pořadatelé uvědomili, že se to k té Olmerce hodí.[smích]

332964

10.06.2015 09:49

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: co delat

Jarmila 88.?.?.?

Nejen stříbrné a zlaté mince, ale jako hotovost může v budoucnu fungovat i výměnný obchod. Tak jako za starých dobrých prehistorických časů. Někdo dá někomu pytel jablek ze zahrádky a ten druhý mu za to dá třeba přebytečné nářadí.

334384

11.06.2015 08:20

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Ty Vaše kecy jsou hrozná demagogie, ani nemíním rozebírat proč, protože mi za to nestojíte. Jenom bych touto cestou chtěla varovat všechny živnostníky, aby se pečlivě zajímali o své budoucí důchody, které pro ně tato zločinná vláda nachystala. Já vím, že většina z nich dře v potu tváře, aby při tolika daních a různých výdajích, trvale spojených s živností, ( byrokratičtí paraziti se činí a vymýšlejí neustále nové finty, jak je ještě víc odrbat) vůbec uživili rodinu a nemají čas studovat, co bude následovat, až nastoupí konečně do tolik oddalovaného důchodu. Přesto na ně apeluji, aby si požádali o výpočet budoucího důchodu, aby byli v obraze, co je čeká. Na rozdíl od zaměstnanců, kteří mají veškeré výhody zaměstnaneckého poměru (placenou dovolenou, placené svátky, placenou nemocenskou, příspěvky na obědy, atd.,atd.) a pak dostanou celkem normální důchod, tak živnostníka po celých těch neskutečných rocích dřiny čeká doslova žebračenka ( 5000 až 9000 Kč za 40 let práce) a nikoliv důchod. Taková je realita po 25 letech od sametového podvodu. Za komunistů by dostali normální důchod, teď dostávají od vládnoucích zločinců nahoře žebračenky.

334476

11.06.2015 11:36

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Ano správně, za komunistů by nebyli živnostníky- a to je to neštěstí dneška, že totiž dnešní drobný živnostník je na tom výrazně hůř než zaměstnanec. Třeba Vás napadne, proč tedy nejde někam radši dělat zaměstnance. On nemůže, kdyby totiž zahodil svou drobnou živnost, byl by z něho další nezaměstnaný na pracáku. Přitom drobní živnostníci jsou krví národa, kteří jako poslední zde platí všechny předepsané daně a dávky, což třeba korporace všeho druhu nedělají, ty si odvádějí zisky do zahraničí. A ještě jsou vláda a posranci tak drzí, že živnostníky pomlouvají a vytvářejí o nich v očích zaměstnanců lživý obraz, aby se obě skupiny vzájemně nesnášely (rozděl a panuj).

Říkáte, že OSVČ dostanou důchod dle toho, kolik odvádí na sociálním pojištění, tak jak všichni ostatní? Milý pane, OSVČ mají nastavené tak nelidské podmínky, že jsou rádi, když vůbec zaplatí tu nejzákladnější nařízenou částku, tedy 4000 Kč měsíčně za VZP a sociální. Za zaměstnance platí pojištění zaměstnavatel, takže zaměstnanec se nemusí vůbec o nic starat. Toho jen zajímá, kolik dostane skutečných peněz na ruku.

Už jsem to psala asi před rokem, co všechno si musí OSVČ sám zaplatit ze svého, než konečně vydělá pár korun na sebe:
musí povinně zaplatit 4000,- VZP plus sociální
musí si koupit auto, aby mohl vozit materiál
musí si platit ze svého benzín a pojištění
musí měsíčně zaplatit 1000 Kč dílnu, kde má materiál
musí si sám platit reklamu, aby získal nějaké zakázky
musí si platit účetní, protože účtnictví nerozumí a nemá na to ani čas, protože musí pořád makat
musí si sám ze svého platit veškerý materiál, nářadí i pracovní oděv
musí si sám předem našetřit na 14 dní dovolené, protože mu nikdo dovolenou ani svátky neproplatí
musí na konci roku platit daně
musí si sám platit i obědy, protože mu nikdo na ně nepřidá ani floka
musí být stále povinně zdravý, protože když onemocní, tak to je konec živnosti
musí si vedle VZP a sociálního zvlášť navíc platit nemocenskou, pokud by chtěl v nemoci brát nějakou tu korunu
musí platit povinně DPH pokud vydělá za rok hrubý výdělek větší než milion

Jistě jsem zapomněla spoustu jiných plateb, ale tenhle výčet je jen tak pro ilustraci, aby lidi viděli, jak si zaměstnanci žijí oproti živnostníkům jako v bavlce. Moje příbuzná od revoluce dřela coby živnostník jako kůň, přinášela státu na těch různých odvodech zlatá vejce, zaměstnávala 2 zaměstnance a dopadlo to tak, že její zaměstnanci dostali důchod 12 000 Kč a ona za 43 let práce 9000 Kč.

334488

11.06.2015 18:18

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Jestliže Vy zaplatíte za měsíc 18 tisíc měsíčně, pak asi vyděláváte nějakých 60 000 měsíčně, čili nejste průměrný zaměstnanec, ale nadrůměrně vydělávající zaměstnanec. A těch 18 000 Kč je konečná částka a nic dalšího neplatíte. Pak se Vám z toho všeho vypočte slušný důchod.

Jenže živnostník to má jinak než Vy. Ten za měsíc zaplatí dvakrát víc než Vy na různých věcech, které jsem již vyjmenovala, takže je nakonec rád, když zmákne alespoň těch povinných 4000 Kč, které ovšem stejně nikdy nečerpá, protože nesmí být nikdy nemocen a pokud ano, tak si pak stejně všechny léky či zubaře platí sám a žije ze svých úspor, nikoliv z nemocenské.

Nevím tedy kdo si jezdí v nových autech, patrně ta hrstka podnikatelů typu Babiše, kteří jsou přisátí na státní rozpočet, nikoliv však drobní živnostníci, kteří už neví, jak by v tomhle mafiánském režimu přežili.

334511

11.06.2015 18:30

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Tak Vy vidíte kolem sebe jenom samé spokojené živnostníky. Já však kolem sebe vidím úplně něco jiného. Dám příklad ze života. Měli jsme zde široko daleko jediný obchůdek, všechny ostatní již dávno zkrachovaly. Byli jsme za to moc rádi, protože věřte tomu, ale je to velmi nemilé, když člověk pro každý rohlík, pivo či brambory musí spěchat dopravou MHD do nejbližšího Tesca, což představuje půl hodiny tam a půl hodiny zpátky.

Ale před dvěma lety manželé, co obchůdek vedli, oznámili, že obchůdek zavřou. Ptala jsem se paní, proč to dělají, vždyť jsou široko daleko velmi oblíbení. Suše mi odvětila, že nemíní náklady obchůdku dotovat ze svého důchodu. Od té doby je obchůdek zavřený a nikdo se do „podnikání“ nehrne. A my musíme kvůli každému pitomému rohlíku cestovat do Tesca. Tolik tedy ke koníčkovému podnikání drobných živnostníků.

334513

12.06.2015 10:53

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Dobře jste to shrnul a já tu současnou situaci shrnu také. Po pseudorevoluci byly zde občanům slibovány hory doly. Zednář a neuvěřitelně proradný týpek Havel vykřikoval, jak jsou trapné ty panelákové králíkárny a že prý u nás zde nikdy nenastane nezaměstnanost a tak dále. Dnes jsou mladí lidé rádi, když si opatří minigarsonku na hypotéku za milion a půl a mohou pracovat 14 hodin denně. Také proradný Klaus sliboval hory doly a prý zanedlouho doženeme a předeženeme Rakousko. A skutečně když po pseudorevoluci začali podnikat živnostníci, dařilo se jim velmi dobře, neboť vězte, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. VZP se platilo dohromady se sociálním a stálo stokorunu. Pak to zdražili na pětistovku, ale pořád to byla brnkačka. Teď lidi na všechny strany jen platí a platí a stále se nedoplatí.

A situace dnes? Zaměstnanci i drobní živnostníci se ocitli na úrovni otroků státu (čili zkorumpované vlády a zkorumpovaných posranců= to je ten jejich slavný stát). Není divu, že ani zaměstnance ani živnostníky taková práce, kde jsou nepřetržitě „státem“ buzerováni a odírání o peníze na všech úrovních, nebaví, což se pochopitelně odráží na jejich kvalitě práce. On když takový drobný živnostník i když odvede dobrou práci, tak kolikrát od zadavatele nedostane zaplaceno třeba půl roku, než se dotyčný uráčí mu zaplatit fakturu. Není potom divu, že příště již hledá cesty, jak všechny ty chytráky přechytračit také.

334563

12.06.2015 18:29

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Nezdá se mi, že bych měla v těhle věcech nějaký zmatek. Jsem obklopena samými drobnými živnostníky, takže vím, o čem mluvím. I já jsem byla drobný živnostník. A jak jsem dopadla? 4700 důchodu za 31 let práce. To neměla ani moje matka, která byla celý život dělnice, když zemřela před 16 lety.

Ale máte pravdu v tom, že Mládek, ač sám parazit, žijící ze státních peněz, pomlouvá záměrně živnostníky, že jsou paraziti- a tím právě rozeštvává zaměstnance a živnostníky. Tak pro něho jsou živnostníci paraziti, přestože nedostanou od státu ani ň, ale o to víc musí odvádět státu čím dál víc všelijakých odvodů. To je pěkná svině ten Mládek.

Vzpomínám si, jak Špidla, který sám později jako eurokomisař pobíral 500 000 měsíčně (prakticky za nic, že), chtěl po živnostnících, aby povinně platili daně 8 500 Kč, ať vydělají či nikoliv. Tenkrát ten blb způsobil, že asi 100 000 drobných živnostníků zahodilo živnosťák včetně mě. Pak to ovšem ihned zrušili, protože viděli, že tudy cesta nevede, jak vysosat z živnostníků co nejvíc peněz. Teď zde máme Babiše, který se domnívá, že uspěje, když zavede virtuální hlášení o transakcích přímo na ministerstvo. Taky ten miliardář spadl z višně. Oni fakt ti lidi žijí v úplně v jiném světě, úplně mimo realitu- prostě kreténi na entou.

334587

15.06.2015 07:51

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Jarmila 88.?.?.?

Ha, ha, ha, tak si po čase povíme, jak dopadne Bureš se svou elektronickou evidencí tržeb. Řeknu to předem. Na pracáku opět přibude nejméně sto tisíc drobných živnostníků, neboť věř, že kde nic není, ani smrt nebere. Když si někdo drobným podnikáním vydělá s bídou 20 000 hrubého (třeba spravuje na šicím stroji lidem oděvy) a z toho dá polovinu na všechny ty povinné poplatky a odvody, tak „s podnikáním“, lépe tedy řečeno živořením, definitivně sekne a přihlásí se radši na ÚP. Teprve pak se z něj stává parazit státu, protože ho stát (to znamená pronikavě inteligentní a prozíravý miliardář Bureš), k takovému jednání vysloveně donutil. Nelze podnikat, když vám stát (tedy Bureš a spol., sami skuteční a opravdoví paraziti státu) neustále házejí klacky pod nohy a snaží se z vás vysosat co se dá, prostě vás dusí a nechtějí vás nechat v klidu žít, tedy si drobně svobodně živořit. [cool]

334711

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 0

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,13 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 144,38 Kč
1 unce stříbra
545,56 Kč
Bitcoin
273 073,65 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?