Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 9 příspěveků, 3 různá jména: A, Aluminiumd, Droan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.01.2014 12:21

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

Kde jste byli Češi?

Aluminiumd 89.?.?.?

Bylo nezčetně mnoho příležitostí v Česku v loňském roce něco s tím udělat. Demonstrovalo se a počty na demonstracích byly směšné. Kde jste byli vy neustáli stěžovači? Pořád jen nadáváte a brečíte, ale když byla možnost se činit místo mluvit, tak po vás Češích ani vidu ani slechu.

302507

24.01.2014 16:01

Ukrajina dnešních dnů

Pane Stwora prosím zveřejněte tohle volání Ukrajinců jako článek a nezveřejnujte ty demagogie

A 89.?.?.?

Všetky médiá klamú – neverte im!


Svetová verejnosť si myslí, že my, obyvatelia Ukrajiny, bojujeme za vstup krajiny do Európskej únie a kvôli tomu sa vrháme s holými hruďami do policajnej streľby, vdychujeme slzný plyn, znášame gumové projektily i skutočné náboje a riskujeme svoje bezcenné životy. Myslia si, že s policajtmi sa tu bijú nejakí provokatéri bohvie odkiaľ. Majú také predstavy, že my tu bojujeme za opozíciu, aby sa Ukrajina odklonila od Ruska a lízala zadok Európe.

NIE !!!!! TO JE LOŽ !!! Pôvodne bola táto revolúcia naplánovaná podľa scenára zo Sýrie a Líbye prostredníctvom falošných zástupcov opozície, ktorí sú financovaní oligarchami. No my, pravicoví i ľavicoví aktivisti, i všetci, ktorí sa postavili za národ, sa usilujeme zadržať iniciatívu nepriateľov ľudstva, našej krajiny a tých, čo sedia vo vláde. My tu nebojujeme ani za vládu, ani za opozíciu!

Nie sme provokatéri, my sme UKRAJINCI. Tu sa bok po boku bijú antifašisti s nacionalistami, obyčajní robotníci so starcami, dokonca aj veľa policajtov v civile. Skutočnými provokatérmi sú kritici volajúci po mierovej revolúcii, hlupáci obhajujúci opozíciu, ktorá nie je o nič lepšia než súčasná vláda – nepriateľ nášho národa. Lenže národ je aj proti vláde, aj proti opozícii. Médiá v rukách malej skupinky medzinárodnej elity vymývajú mozog celému svetu. V skutočnosti tu nebojujeme za nejakú Európsku úniu, práve naopak, vedieme túto vojnu proti cudzincom – oligarchom okupujúciM našu krajinu! U nás nie je ani jeden oligarcha Ukrajinec. Všetci miliardári v našej okupovanej vlasti sú buď Židia, alebo Tatári, občas sa na scéne objaví svoloč typu Janukoviča či Kučmu, ktorí sa zrazu stávajú miliardármi, no svoj kapitál rýchlo prevádzajú do daňových rajov, a tak ľudí nechávajú s holými zadkami. Prezident Janukovič slúži tatárskym oligarchom pod vedením Rinata Achmetova, no my veľmi dobre vidíme, že lídri jeho opozície slúžia židovským oligarchom – Kolomojskému, Ževagovi, Feľdmanovi a ďalším. Táto elita totálne ničí ukrajinský národ všemožnými spôsobmi. Ľudia na celom svete musia pochopiť, že my tu bojujeme proti cudziemu kapitalizmu a vyhubeniu nášho národa. V tejto krajine panuje obrovská sociálna nerovnosť. Tie peniaze, ktoré obyčajný pracujúci človek zarobí za mesiac, utrácajú mažori (deti pohlavárov) za jednu noc s prostitútkami - tými sa stali už skoro všetky naše dievčatá vďaka propagande a vštepovaniu bezduchých hodnôt zo Západu. A k tomu všetkému sa dostali nečestnou cestou. U nás nefungujú podniky, zo všetkých urobili sklady alebo kancelárie, nefunguje tu vlastne nič okrem infraštruktúry elít, všetko sa rozkráda a ničí. Elita rabuje Ukrajinu a jej obyvateľov nepovažuje ani za ľudí. Mažori, deti politikov, z áut strieľajú na okoloidúcich, no nikdy sa im nič nestane, pretože tento štát zaplavila etnická zločinnosť. Policajti sú za vý...

Automaticky kráceno

303187

31.01.2014 20:40

Ukrajina: Destabilizace v běhu

Kotleba čte asi Zvědavce

Droan 89.?.?.?

Pan Kotleba podle mě čte příliš zvědavce, když takhle klopýtnul. Podle mě ted ztratil voliče mezi všemi nacionalisty, kteří jsou v kontaktu s Ukrajinskými a mají přesné informace z první ruky narozdíl od pana Stwory žijícího v Kanadě.

303712

28.02.2014 07:58

Hnědá revoluce na Ukrajině

Nacionalisté

A 89.?.?.?

Nikdy jsem nepochopil, jak je možné, že Češi, kteří neustále nadávají na své politiky, kteří vykradli zemi a jsou zkorumpovaní, jak můžou nadávat na Ukrajince, kteří sesadili svého prezidenta, který měl několik paláců, vozový park, vlastní ZOO a jeho syn se stal miliardářem v tak chudé zemi, kde lidé musí cestovat za podřadnou prací do Česka.

Ukrajinské vlastence Češi nazývají neonacisty, ale když média označují České vlastence bojující proti romské kriminalitě na demonstracích za neonacisty, tak to ti samí Češi označují za ubohé nálepkování ze strany médií a svých vlasteneckých bojovníků se zastávají.

Češi kteří odsuzují násilí na Ukrajině se potom diví, když jich je v Praze 100 000 na demonstraci, že se vůbec nic nezměnilo. Když bylo mnoho demonstrací proti cigánskému násilí, tak se také nic do dnes nezměnilo, ale když v Ostravě udělali jednu násilnou demonstraci v cigánském ghettu v počtu pouhých 1000 lidí, kde bylo mnoho zraněných policistů, tak druhý den se o cigánském problému na Ostravsku věnoval veřejnoprávní zpravodajský kanál od rána do večera, v televizi vystupovali politici a ministr vnitra do pár dnů jel toto bezpečnostní riziko řešit do moravskoslezského kraje s tím, že navýší počet policistů o 200 lidí. A Češi do dnes i přes tuto zkušenost budou dále papouškovat, že násilí nic neřeší. Mimo to můžeme se vrátit do roku 89, kde násilí bylo pouze ze strany státní bezpečnosti a dopadlo to tak, že do dnes nám vládnou komunisté.

305479

28.02.2014 12:43

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

A 89.?.?.?

1)Politik, který se k moci dostane tím, že účelově lže před volbami lidem, ten z morálního hlediska ztrácí legitimitu svého zvolení. Nebo snad máte pocit, že lidem před volbami Janukovič otevřeně řekl, že si z jejich peněz nakoupí paláce, vozový park, ZOO a ze svého syna udělá miliardáře?

2)Banderovci jen s Němci spolupracovali, ale nacisté nebyli. Spolupracovali proto, protože měli stejného nepřítele a tím byli komunisté. Ukrajinci chtěli samostatnost a Němci jim pomáhali tím, že jim dávali zbraně a vybavení. Ke konci války Banderovci přepadávali Německé kolony. Na tom se shodují všichni historikové. Trochu méně věřit komunistické propagandě.

4)To, že násilí nic neřeší je největší propaganda, kterou se podařilo lidem vštěpit do hlavy. Samozřejmě nikdo si nepřeje válku, ani nacionalisté ani kdokoliv jiný, ale násilí je cesta, která začne hýbat ledy. Jak jsem psal výše, vývoj různých událostí v ČR to jasně dokazuje. Pozorně jsem sledoval reakce politiků na různé demonstrace a větší úspěch mělo 1000 násilných lidí v Ostravě, než 100 000 lidí na Václaváku nebo 15 demonstrací v Čechách (Budějovice, Duchcov,...).

305497

13.03.2014 17:07

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

Nacionalisté Ukrajiny

Droan 89.?.?.?

Myslím, že není pochyb o tom, proč Rusko vpadlo na Krym, není ani pochyb o tom, že prvopočátek revoluce spustila opozice podporovaná západem, avšak zdržel bych se urážlivých komentářů shazující bojující Ukrajince v ulicích proti své vládě a také bych byl zdrženlivý ohledně obhajoby prezidenta Janukoviče.
V ulicích Ukrajiny nebojovali žoldáci, to jsou desinformace druhé strany. Jednalo se o nacionalisty a obyčejné lidi.
Je velmi důležité pochopit základní kámen revoluce a to tak, že se seznámíme se všema stranama konfliktu.
Bez pochyby západ chce ukořistit Ukrajinu, Rusko vzdoruje a tak Ukrajina je válečné pole dalšího konfliktu studené války. Nikdo však nepočítal s třetí stranou a tou jsou nacionalisté, kteří svojí nezávislost dokázali nesouhlasem oboustrané dohody opozice a Janukoviče s Ruskem. Plnění této dohody vyžadoval západ i Moskva, ale nacionalisté v ulicích odmítli tuto dohodu respektovat. Dále to dokázali svým postojem proti Kličkovi, když se objevil v ulicích a musel hodně rychle odejít. Oni nejsou spojení se západem a nechodí si pro výplaty na Americkou ambasádu. Západ financuje jinou činnost skrze své opoziční strany, ale lidé v ulicích to nejsou. Tak rozsáhlá akce se nedá utajit, je to nemožné.
Co se týče Janukoviče, tak je s podivem, že právě Češi hájí Janukoviče, přitom oni sami znají jaké to je, když legálně zvolený politik, který oklamal lid, vykrádá státní pokladnu a spravedlnost mu nic neříká. Janukovič je mnohem horší, než Kalousek, Klaus a ostatní.
Svým způsobem si za to Putin může sám, bylo otázkou času, kdy Ukrajinci povstanou, chyběl jen impuls, který dal západ. Nikdo nechce žít v bezpráví a bídě donekonečna.
Každopádně krok Ruska chápu a jsem proti západní intervenci v dění na Ukrajině.
Chtěl jsem tím říct, že nelíbí se mi shazování Ukrajinského lidu, který je nezávislou třetí stranou a stal se prakticky obětí. Přeji Ukrajincům, aby se jim vše povedlo do zdárného konce, protože kdybych si měl vybrat Brusel nebo Moskvu, tak se budu řídit jakou životní úroven mi jedna či druhá strana nabídne. Je to přirozené. Myslím, že nikdo z kritiků Ukrajinské revoluce by nechtěl na Ukrajině žít.

306544

29.05.2014 15:44

Za co bojují polské eskadry smrti na Ukrajině?

Pravý sektor a jeho postoj k Polsku

Droan 89.?.?.?

Já už se v informacích na zvědavci nevyznám. Prvně tu čtu, že Pravý Sektor vychází z ikony Stepana Bandery a ted Pravý Sektor spolupracuje s Poláky, které údajně Bandera vraždil po desítkách tisíc a Poláci vraždili Ukrajince. Potom tu čtu, že Banderovci jsou nacisté, ale když jsem viděl debatu na ČT s předními Českými historiky, tak říkali, že Banderovci po krátké spolupráci bojovali i proti Hitlerovi a Bandera byl v koncentračním táboře uvězněn. Trochu fraška tenhle web.
A další věcí jsou ta přesná čísla obětí [smích] Takový článek bez důkazů si může napsat kdokoliv [smích]

310799

Zajímavé sledovat, jak lidé jsou silně proruští, jiným národům kážou, aby nebyli prozápadní, ale sami se do Ruska nikdo neodstěhujete. Evropa je relativně svobodná, můžete se do Ruska odstěhovat a stát se občany Ruska, když je ten západ tak špatný [smích] Ale ono se pohodlně ze západu Ukrajince kritizuje, jak je Rusko dobré a západ špatný [smích]
No jo, Češi [velký smích]
Sláva Ukrajině

313369

Když někdo napíše, že přispěje, tak reakce pana Stwory na sebe nenechá čekat, když se tu jiný pisatel snaží najít odpověď na otázku o levných serverech, tak reakce pana Stwory nikde. Samozřejmě, že server stojí pár korun i s tak velkou návštěvností a články jsou jen překládané, z toho většinu překládají dobrovolníci pro zvědavec. Když překládá přímo pan Stwora, který je zdatný angličtinář, tak to zabere jen přečtení článku a znovu napsání. Z toho mála článků jen zlomek přeložený panem Stworou, no 20tis měsíčně, to bych taky v Česku bral. Anebo že by se pan Stwora rovným dílem dělil s dalšími přispěvateli a překladateli? [smích]
Taky by mě bavila práce max. pár hodin týdně za 20tis měsíčně z tepla domova. To bych s dalším zaměstnáním měl slušný měsíční příjem.

316512

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?