Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 14 různých jmén: alvin, ArkusTangent, axaMaxa, bandera, JefremJakovlev, Josef Druhota, Ju151, kremlingvista, libuše, matri2x2, minimax, nokija, pardus, sTRADEa.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.11.2013 11:22

Usvědčující důkazy v post-snowdenovském světě

Morfologie americké kriminality

JefremJakovlev 172.?.?.?

Jo, ještě něco. Taky vím že na 22/11/9, Lee Harvey Oswald zastřelil Světové obchodní středisko.

No tak vám děkujeme, pane Snowden. To pro dnešek stačí.

299770

25.11.2013 15:47

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

Nepřizpůsobivé přirovnání

minimax 172.?.?.?

>Ne každý oheň pálí a ne každý rom krade.

A který oheň nepálí? Ten s velice nízkou teplotou hoření?
[oči v sloup]

Co takhle, 'Ne z každého mraku prší a ne každý cikán krade'?

299863

28.11.2013 08:07

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

fakta mluví naopak

alvin 172.?.?.?

Západní Evropa se snaží vyhnout otřesným skutečnostem, které se tak často projevují v postkomunistických zemích, kde se na výchovu dětí tradičně nahlíží jako na nezadatelné právo a úkol rodiny. Například romské děti často vyrůstají v otřesných podmínkách, což nutně vede k následkům které se projeví hned v první třídě sníženým intelektem a zřetelnými prvky sociální nepřizpůsobivosti. V Rusku, hlavně na venkově, je situace ještě horší v kvantitavním smyslu a zdaleka se netýká jen těch sociálních vrstev které se zdají být odděleni stěnou etnického rozdílu.

Politické změny v Evropě které také uvolnili migrační zákony postavili západní Evropu před problém jak řešit východní zaostalost a problémy s tím spojené.

299991

29.11.2013 16:49

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: Ruské dítě

Alvin 172.?.?.?

>Komunismu jsme se zbavili a do stokrát horšího svinstva jsme vlezli

Ten problem tkví v tom že obyvatelé východních zemí, například Česka, vidí Brusel zrovna tak jako cikán učitele občanské výchovy, který ho věčně otravuje tím že ho nabádá aby se učil, nevyrušoval a choval se ve třídě tak jako ostatní žáci.

Populace východní Evropy se prostě nemůže přizpůsobit standartům západní Evropy a je na Bruselu aby to konečně jednou pochopil. Ať si země na západ od Šumavy založí svoji vlastní unii s centrem v Moskvě a stížnostem na EU bude konec.

300054

02.12.2013 14:44

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

ukrajinská anabáze

bandera 172.?.?.?

Vypadá to že v Kyjevě se shromažďují kontrarevoluční elementy aby se pokusily odstěhovat Ukrajinu tam kam nikdy nepatřila, nepatří a patřiti nebude.
http://zpravy.idnes.cz/protesty-na-ukrajine-a-arma...
Ale to se, podobně jako v Československu v roce 1968, ukrajinské kontrarevoluci nepodaří, poněvadž prozíravý soudruh Putin byl kdysi agentem KGB a to byla organizace která si dovedla z takovými ptáčky, jako s těmi kteří terorizují pokojné občany v Kyjevě, dobře poradit.

300176

02.12.2013 21:04

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: ukrajinská anabáze

bandera 172.?.?.?

Na Ukrajině nejde o spor který se týka členství v EU - to je jen kouřová clona. Ve skutečnosti se odehrává jeden z mnoha pogromů, kterými je Ukrajina nechvalně známá. Soudruha Putina nikdo jen tak neošálí, protože jako bývalý agent KGB byl vycvičen k tomu aby se tak nestalo.
http://zpravy.idnes.cz/protesty-na-ukrajine-a-arma...
"Připomíná to spíš pogrom než revoluci," řekl podle agentury Reuters Putin během své návštěvy Arménie.

300199

03.12.2013 20:54

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

když nevíš, tak se zeptej

bandera 172.?.?.?

>Ukrajinský prezident jede do Číny na tři dni!

Ano, tam jsou na takovéto věci na slovo vzatý odborníci, kteří mu jistě poradí. Ale doufejme že jim nepoloží tu trapnou otázku jak se zachovat v tomto případě:
http://9poeticfingers.files.wordpress.com/2011/08/...

300249

04.12.2013 00:02

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

RE: otazka

sTRADEa 172.?.?.?

>mesiac July 2013 Vs July 2012 - celkovy chorvatsky export klesol o 48%
>to vsetko stihla EU pocas prveho mesiaca chorvatskeho clenstva! (nemusim hadam upozornovat, ze napriek dovozu ceny potravin v chorvatsku neklesli)

Fakta mluví jasně a v neprospěch vašeho tvrzení: obchodní rovnováha Chorvatska absolutně nebyla významně a negativně ovlivněna vstupem této země do EU.
http://www.tradingeconomics.com/croatia/balance-of...

Člověk který by consultoval vývoj od července 2012 do prosince 2012 by naopak nabyl dojmu že vstup Chorvatska do EU prospělo exportnímu aktivu nováčka.

300265

04.12.2013 13:57

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

RE: otazka

sTRADEa 172.?.?.?

>Udaje z centralnej banky chorvatska? z jednej z tych "centralnych bank" ktore nemaju pravo vydavat vlastne peniaze? asi ako v tom vtipe: kolko je 2+2? Uctovnik zatvori okna a posepka: A kolko chcete aby to bolo?

Vy taky nemáte právo tisknout peníze. Znamená to že vaše údaje o tom co jste minulý měsíc koupil jsou timto zpochybnitelné?

Tady se můžete podívat na stat která sleduje objem dovozu ze zahraničí v HRK:
http://www.tradingeconomics.com/croatia/imports
(Chorvatský národní statistický úřad nikdy peníze netiskl.)

Chorvati vždycky importovali jidlo daleko víc než vyváželi, ale ten objem nemůze výrazně změnit celkovou import stat.

V tom článku ze kterého jste čerpal a který se týkal zvýšení exportu určitých potravin chybí odkaz na zdroj uvedených informací. Pokud je ten zdroj chorvatského původu, což s největší pravděpodobností je, tak podle vašeho standartu jsou tyto data zpochybnitelné, protože Chorvatsko se stalo vazalem EU a jeho vláda musí manipulovat data tak jak ji Brusel nařídí, zrovna tak jako Chorvatská centrální banka. Jinými slovy, nabrousil jste si dvousečnou zbraň.

A znovu: mluvíte o tom jak jste schopný najít všelijaké protiklady, ale příklad neuvádíte. Takováto a podobná tvrzení má 21. století plný odpadkový koš.

300293

05.12.2013 16:51

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

RE: otazka

pardus 172.?.?.?

>- prvým prezidentom EU, signatárom (a strojcom!) rímskych zmluv zakladajúcich EU a ostatných zmluv, bol nacista, fašista, vysoký pracovník Kaiser Wilhelm inštitútu ktorý dohliadal na rasovú hygienu a vyskum eugeniky - Walter Hallstein, ktorý mal okrem iného na starosti ekonomické a hospodárske usporiadanie sveta po VÍŤAZSTVE Nemecka 2.sv vojne.

Nesmysl. Hallstein byl vystudovaný právník, který později jako profesor přednášel právo a nikdy neměl nic společného s eugenikou. Na to neměl potřebnou kvalifikaci, jako třeba prof. Fischer a další doktoři medicíny kteří se zabývali výzkumem eugeniky za nacistického Německa.

300334

06.12.2013 19:42

Můžeme deamerikanizovat svět?

RE: uroven prekladu

matri2x2 172.?.?.?

>Za ty prachy si prekladatel mohl uvedomit ze otrocky prelozit v posledni vete slovo "matrix" opravdu nebylo vhodne. Copak prekladatel tematu vubec nerozumi?
>(argument ze prachu je na kvalitni preklad malo neberu, napr. ja tu ted delam kvalitni korekci a to uplne zadarmo

Já žádnou "kvalitní korekci" nevidím; žádnou jste neuvedl a to asi z důvodu vyhnout se duchu článku, který hlasitě kritizuje a nabádá k perestroice světa, ale přikládá zcela vágní či spíše směšný návod jak se onoho úkolu zhostit. (Viz "politika Tao" )

300383

07.12.2013 19:15

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

nokija 172.?.?.?

>Šmírování mobilu mě netrápí, protože jsem ho v podstatě zahodila. Mám ho v kuchyni na pultě a kdo se dovolá, ten se dovolá a kdo ne, ten má smůlu.

To dáblíky z finančního oddělení pekla taky netrápí. Hlavně že platíte poplatky za užívání. Mobil musíte mít, nebo si ostatní budou myslet že není nikdo kdo by vám chtěl zavolat - společnost vás prostě odvrhla. Jenže vy jste, jako každý jiný, vyšší savec který jedná podle instinktu který mu diktuje zachovat své místo ve společnosti, protože odvrhnutí znamená smrt.

Satan PhD neni žádnej blbec, který by nevěděl jak je to v těch lidských hlavinkách zapojený.

300433

08.12.2013 20:28

Satanův plán

Satan nikdy neměl na růžích ustláno

libuše 172.?.?.?

v zemích kde panovalo socialistické zřízení, které vynalezli naši východní slovanští bratři, protože nebylo nic moc konzumovat. Satana odpuzují dlouhé fronty na maso, vyje zděšením jak je vidí, a proto je třeba aby naše drahá země skoncovala s EU a KSČM vyhrála volby. Nespoléhejme na tradiční úlevu, protože Satan ošálil římsko-katolickou církev zpěvem o tučných církevních restitucích. Jedině KSČM je schopna vyobcovat Satana z naší drahé vlasti a tak ulevit národu v jeho ďábelském nutkání konzumovat a konzumovat na sekyru. Internet jenž je americký a tedy satanistický vynález musí být zrušen, neb je zavšiven reklamami které úlisným jazykem nabádaji k hříšné konzumaci ďábelského tovaru.

Ježíš Kristus miluje křesťanskou skromnost a poloprázdné obchodní regály budou zvěstovat Spasitelovu vládní koalici z KSČM. Ústřední výbor KSČM spolu s laskavými radami od soudruha Putina a soudruha Lukašenka přemohou Satana spolu s jeho ďábelskou kohortou a národ český se dočká vytoužené spásy pro kterou se všichni vroucně modlíme a volíme. Amen.

300475

09.12.2013 03:22

Satanův plán

RE: Haha

libuše 172.?.?.?

Pekelným Bruselem ovládaná Česká národní banka nemůže úspěšně čelit Satanovi a jeho vilným záměrům. Její nedávná peněžní intervence jejíž cílem bylo oslabit kupní sílu koruny a tímto snížit tempo hříšné konzumace obyvatelstva České republiky se jeví jen jako dobře míněné gesto křesťanské vůle ve srovnání s tím jak s příznakem neřestných démonických sil naložil soudruh Zápotocký v roce 1953, kdy strana a vláda provedla cvičný obchvat Satanova pravého křídla a zasadila mu zdrcujicí úder v podobě měnové reformy. Výměna 50 korun za 1 korunu takto osvobodila dělníky a rolníky od soustavného pokušení obrátit své úspory v materiální statky.

Jen pod rudým praporem střídmosti a růžencem křesťanské skromnosti národ vzkvétati může a v tom nám pomáhej Anežko, svatá ochránkyně česká, i vy soudruhu Filipe. Čest práci ámen - děj se vůle Boží...

jest ďábelské vnuknutí
prežrat se až puknutí
Sodoma, Gomora, Brusel
hříšníky zničit jsem musel

300480

10.12.2013 00:18

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

V duchu tereziánského nevolnictví

Josef Druhota 172.?.?.?

>Pokud vím, volby na Ukrajině dopadly jak dopadly a vše bylo podle všeho v pořádku.

Volby se vyhrávají sliby, ale musí to být chytré sliby aby se lidičky nezačli bouřit, když se vítězné sliby nesplní z důvodu realné neproveditelnosti.

Jen rozený a na slovo vzatý nevolník může poznamenat že volby na Ukrajině dopadly jak dopadly a spokojit se s osudem.

Tak Kyjevané zdemolovali sochu Lenina... No to si teda "pospíšili". Jako by nějak pozapoměli že Lenin sesumíroval ve své syfilitické palici zřizení, které se postaralo o to aby na Ukrajině v letech 1932-1933 vypukl hladomor, který se vším všudy odečet od populace Ukrajiny miliony obyvatel. A ze západu později nepřišlo nic lepšího, když na dveře zaklepal další výtečník, tentokrát Hitler. Ovšem v nejsilnější zemi EU, tedy v Německu je nacistická strana zakázaná. To samé se ale nedá říct o Rusku kde má komunistická strana druhé nejpočetnější zastoupení v Dumě. Takže západ se jeví pod historickou lupou jako lepší zlo. Kde je napsáno že v Rusku jednou nevyhrají komunisti volby? Nikde. A Ukrajinci jsou si toho moc dobře vědomi. No je pravda že Putin je dobře vycvičený KGB agent a že by asi poslal tanky do moskevských ulic kdyby jeho strana propadla ve volbách, ale na to se nedá spoléhat.

300506

10.12.2013 02:38

Krátká aktualizace ohledně událostí na Ukrajině a lepší alternativa pro Rusko

trapná agitka

kremlingvista 172.?.?.?

>Mezitím vešlo ve známost, že prezident Janukovič předložil řadu požadavků, které EU musí akceptovat, než Ukrajina podepíše asociační dohodu, včetně společné modernizace ukrajinského plynovodného systému a přehodnocení postoje EU „u výstavby ekonomicky nejistých zařízení pro přepravu zemního plynu do Evropy, obcházejících Ukrajinu“. Jinými slovy, EU by měla přestat odebírat plyn z Ruska přes plynovody North Stream a South Stream. Ano, tento „pro-ruský“ politik požaduje, aby EU přestala přímo nakupovat ruský plyn.

Nic takového z uvedené premisy nevyplývá. Autor článku by si měl uvědomit ze V. cenová skupina neexistuje, smířit se s touto skutečností a buďto svůj závěr upravit nebo, v lepším případě, přeorientovat se na jinou tématiku.

300515

"Bohatí Ukrajinci se raději obrací na soudy v Londýně než aby nechali mistní soudy rozhodnout o obchodních přích."
http://www.reuters.com/article/2013/06/10/us-ukrai...

Je známo ze zahraniční investory může čekat na Ukrajině velice nepříjemné překvapení v podobě zkorumpované justice. Proto se během posledních let příliv zahraničního kapitálu téměř vytratil ze země a to ovlivňje možnost Ukrajiny stabilizovat svůj statní dluh bez kterého se Ukrajinci težko mohou obejít. Janukovič musi jít somrovat do zemí na východ od Ukrajiny, poněvadz i mentálně postižený Brusel chápe o co Janukovičovi běží.

Z toho že se Ukrajina nikdy nestane členem EU se opravdu mohou radovat Ukrajinští farmáři.

300744

15.12.2013 10:47

Poražen Talibanem se Washington rozhodl zasáhnout proti Rusku a Číně

RE: Rozhodnuto

axaMaxa 172.?.?.?

Nikdo nenutil Janukoviče nebo socdemáky v Česku aby prodávali dluhopisy. Oni mohli zvýšit daně a pokrýt ten pravdoláskařský rozpočet. Jenže když se to dělo ve velkým tak si každej pomláskaval jaký je ten kapitalismus fajnová věc. No a teď když už stát nepotřebuje zacpat lidem huby banánem, jak to bylo zvykem, tak se objevují všelijaké přiblblé rovnice, kterým se ti co si vozí zadek v bavorácích akorát smějou.

Vyhlásí Ukrajina bankrot nebo ne? Když ano tak kdy?

300760

16.12.2013 05:57

Havloidé útočí i na Ukrajině

Kdo ještě?

Ju151 172.?.?.?

A co Poláci? Nikdo nepřijel z Polska podpořit demonstranty v Kyjevě? Hahaha. Oni Poláci i po těch letech nemůžou ten šmejd ukrajinskej ani cejtit. Celou prostituci v Praze 1 má pod palcem ukrajinská mafie, ale tohle by se ve Varšavě stát nemohlo i kdyby tam pánům radním platili za přimhouření oka třikrát víc než v Praze.

300796

18.12.2013 21:14

Havloidé útočí i na Ukrajině

Putin potrestal Česko za vměšování

ArkusTangent 172.?.?.?

Tak nám to ten Kocáb spolu se Schwarzenbergem pěkně zavařili s tou jejich podvratnou cestou do Kyjeva. Jeho Blahorodí Vladimír IV, řečený Putin, hned utáhl kohoutek.

Dodávky ruské ropy do České republiky by měly klesnout o 14 procent na 0,88 milionu tun z 1,025 milionu v letošním čtvrtém čtvrtletí.
http://zpravy.idnes.cz/ukrajinsky-premier-o-dohod...

300974

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 10

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,36 Kč
Euro
27,01 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
25,29 Kč
100 japonských jenů
22,68 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 892,76 Kč
1 unce stříbra
424,37 Kč
Bitcoin
231 855,44 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?