Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 29 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, aaaaa, aanz, Dobrý katolík, Chall, jansmith1984, Kiviss, Mám strach, mik5, MoUdrostrak, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.02.2012 10:03

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Vopice 31.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím pane Satanisto, že pan Vandas již od pohledu působí dojmem velice inteligentního, moudrého, oduševnělého a věrohodného člověka. Také lidé, kteří chodí na jeho demonstrace působí velice dobrým dojmem, myslím, že je to výkvět inteligence. Obdivuji také jejich program, v kterém se chtějí vypořádat s různými buzeranty, feťáky a tmavými. Myslím, že je to dobrý následovník vůdce a alternativa pro většinovou populaci. A také se mi líbí jeho kožený kabát.

262483

16.02.2012 19:18

Podvod Miroslava Kalouska za 114 miliard

RE: nadpis

jansmith1984 31.?.?.?

To je nepřesné, baki, kamaráde. Není dobré ZEVŠEOBECŇOVAT, což je metoda jak dělat nevědomým lidem v hlavách ještě větší guláš než mají. Já jsem například Kalouse ušatého ani HOP09 nevolil a tudíž nadávat směle můžu........[smích]


Na druhou stranu HOP09 a Kalouse (a také ODS, VV a další farizeje) volila spousta naivních pitomců, což je jedna množina těch, kteří nyní (jak správně uvádíš) nemají právo nadávat...[smích]

Druhá množina pitomců je ta, která ve své nasr-nosti a pocitu odboje v Matrixu (s pocitem, jak se Systémem a pokrytci v jeho čele vydrbali) k volebním urnám NEŠLA vůbec...[smích]


OMYL. Systém, jeho lokajové a pokrytci vydrbali s nimi, protože i díky pasivitě a naivnímu pocitu vzdoru těchto na prd-li sedících občanů Kalousové, Nečasové, Vondrové, Schwancové a pod. přečíslili opozici (v Senátu jim to naštěstí nevyšlo) a dostali se k žezlu, dnes jsou pečení vaření v Izraeli a s vysmátou (někteří s křivou) hubou konají jak konají.

Paradoxně tito naší pasivní spoluobčané dnes na netu, po hospodách apod. NADÁVAJÍ NEJVÍCE a vůbec jim nedochází, že pokud by tehdy zvedli prd-l a svůj hlas dali opozici k modré klice (klidně komoušům nebo dnes pirátům), tak by se Kalousek k lizu nikdy nedostal. Modráci a převlečení flanďáci by vládu NESESTAVILI ani kdyby se pos-ali a věci by se vyvíjely jinak.

Neříkám, že pro běžné občany ideálně, ostatně co je na tomto Světě ideální, že...??..[smích], ale za tu SRANDU a menší negativní dopady pro plebs by to rozhodně stálo. Tímto zdravím své oponenty v této věci, milou pí.Jarmilku a hestroye a

Peace se všemi.

jansmith[smích]

263467

01.03.2012 19:44

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

jansmith1984 31.?.?.?

Všechno co píšeš může být pravda, kamaráde, ale také nemusí..[smích]

Samozřejmě, že jsou v té diskuzi i hlasy proti Moorovi (ještě, že péroši neznají Tolleho, určitě by si zgustli i na něm...[smích])

Pointa je ale jinde, a o tom je celá má argumentace s lidmi, kteří ve svém svatém přesvědčení (nebo ve věci účasti ve volbách s pocitem volebního disidenta svou absencí) s vodou často vylévají s vaničky i dítě.


A ta pointa, viz. příspěvek, který jsem vložil, je následující:

---there are better people to attack it seems to me!---


Každopádně nic ve zlém, Kysučane a Peace s tebou i s disidenty,

jansmith[smích]

264414

05.03.2012 21:07

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 31.?.?.?

Paní Jarmilo, nic ve zlém, ale vy se s těmi názory na volby (nota bene v závěsu s vaším pyšným volebním disidentstvím) stále více propracováváte do pozice komika/komičky, vyberte si ....[smích] Ještě chvíli a zařadíte se do sorty hotovsonů, jakým je například kamarád a zdejší akademický teoretik Vojta49.


Něco naznačují reakce pod vaším příspěvkem a pokud jste nečetla mou poslední glosu z jiné debaty, tak ji najdete ve vlákně Přímo diamantový Putin. Přečtete si tam, jak se hrdým nevolením postupně dopracováváte k redukci svého již tak malého důchodu a dalším kosher chuťovkám (které na vás jako naivní volební disidentku chystá Kalousova pravicově trojkoaliční suita) a i když vy si tak nepřipadáte, tak za jakého jste v zásadě pitomce a vůči kosher E/elitám neškodného teoretika a tudíž VÍTANÉHO volebního "odbojáře"...[smích]

Jen více takových jako Vy (kteří stále nechápou, že v situaci, kdy není stanovena minimální volební hranice jsou volby platné takřka bez voličů) a MAJÍ TO V KAPSE nejen BEZ jakékoli NÁMAHY, ale i s křivohubým úsměvem navrch....[smích]


A Peace s vámi, jakož i s kamarády a dalšími volebními disidenty Kysučanem, dubem a hestroyem.

jansmith[smích]

264701

16.03.2012 17:36

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

jansmith1984 31.?.?.?

Uf, jsem zde, kamaráde..[smích] BTW, vždyť na tvé dotazy v různých úrovních vnímání odpovídám stále dokola. Co chceš vlastně slyšet???...[smích]


Situaci s volbami v zemích býv.východního bloku (a dilema jít/nejít) s USraelskými nemůžeme srovnávat.

Tam je polit.ekonom. volební Systém již po celé dekády (minimálně od vraždy Kenedyho) pod taktovkou kosher E/elit a jejich loakajů (těžce tam k vůli tomu investovali) a to u nás ještě neklaplo. Neuplynulo DOSTATEČNĚ času.....


U nás se neoliberální kloaka, se svým "Zisky jsou soukromé, Ztráty veřejné", ještě definitivně neprobojovala.

Ještě pořád máme spousty své půdy a Budvar je rodinné stříbro (které patří státu, tj. eufémisticky občanům) a ještě pořád je mezi politiky a aktivisty dost nepřiposr-ných, kteří nebyli s jarmulkou na hlavě po boku Netanjahua, zaplakat u zdi nářků, atpod.


POINTY proč JÍT volit jsou zhruba 2 (slovy)dvě, hestroyi a mnohokrát jsem to tady na tý točně naznačoval..[smích]


1.
Pokud nemám lepší a ÚČINNĚJŠÍ rešení, jak poměry v zemi změnit k lepšímu, nedokáži prosadit Přímou demokracii (alespoň takovou, jakou mají ve Švajcu) a vadí mi neolib. reformy trojkolky, které mě stále více (TADY a TEĎ, nikoli v Matrixu) ožebračují, tak je pořad lepší ZVEDNOUT prd-l a uvážlivou volbou pro opozici k modrým farizejům sestřelit ty různé usmívající se Kalousky, Nečase, Drábky, Vondry, Přemysly Sobotky, Töpfery atd.

Tak to udělali proti pravicové Gorile nedávno na Slovensku a podle mně i to málo stálo za tu námahu.


Já znám tvé námitky, i vůči Ficovi a jistě mají reálný základ, ale co je na tom Světe dokonalé, kamaráde..[smích] Jak často se podaří velká, ZÁSADNÍ ZMĚNA k lepšímu prosadit INSTANTNĚ?? I malé krůčky nebo tlak na udržení sociálního státu a jakés takés spravedlnosti je lepší, než bezzubé teoretizování a označováni za AGENTA každého a všechny (ala pí.Jarmila & Co.), které běžné občany akorát mate a ROZDĚLUJE.


A za 2.
A to sem tady "na tý točně" až do lehkého bezvědomí taky opakoval[smích]

I kdyby už pro nic jiného (vše je v prd-li, všichni jsou AGENTY a defenestrace je pořád ještě v nedohlednu), tak za tu SRANDU vidět zkřivené huby a rádoby úsměvy těch největších pokrytců, kteří přišli s ostudou (jako na Slovači) o svá křesílka, ta trocha námahy zvednouté prd-le, rozhodně STOJÍ.


Vaše skupina volebních disidetů mé argumenty asi NEČTE nebo pasáže v nich PŘESKAKUJE, protože jinak by to musela už dávno POCHOPIT a ZASMÁT se. Smutné je, opak je pravdou. Dub tady "vytekl", pí.Jarmila, kdyby měla meč a já nebyl "zkurv-ný" anonym, tak ho do mě už zapíchla a mohl bych pokračovat.

Ostatně, přečti si mé eseje v reakcích na ni, viz: "osobnostní profil" volebních disidentů a bojovníků za př.demokracii na Zvědavci ala Chmelár.


Takže tak, starý kamaráde,

a Peace,

jansmith[smích]

265352

24.04.2012 09:41

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

Dobrý katolík 31.?.?.?

Pane Tmo, jelikož sem občas zajdu, nemohl jsem si nevšimnout vašeho hulvátského projevu. Vím, že jste dobrý katolík a jako dobrý katolík byste se neměl chovat jako prase. Tedy, prase je ještě slušné zvíře, proti vám. Jste ubožák a své komplexy si léčíte pořváváním na ostatní. To vám váš farář nevysvětlil, že se nemáte ožírat přes den? Ten chlast vám nedělá dobře, zkuste se s tím trochu mírnit. Takhle byste nešel ani do očistce, natož no nebe. Opravdu byste se měl zamyslet nad způsobem vaší komunikace. Myslím to s vámi, jako kolega katolík, dobře.

267650

03.05.2012 15:27

Za léčebné konopí

RE: Není pravda, že marihuana není návyková

31.?.?.?

K tomu vám můžu říci jen toto. Pokud dítě nemá žádný cíl a své koníčky, ano, může skončit jako životní troska, ale k tomu mu může dopomoci jakákoliv droga a dokonce tak může skončit zcela bez drog, stačí k tomu pocit beznaděje nebo například nešťastné lásky.

Máte pocit, že se po městech potácí jeden ožrala vedle druhého? A přitom většina lidí alkohol požívá. Tak čím to asi je?

>Syna jsme z toho za cenu obrovského úsilí nakonec doufejme dostali, ale jeho tři kamarádi skončili jako naprosté trosky a nejméně jeden dělá úchylům děvku.

Po trávě? Ale prosím vás... To, že nevíte, že už přešli na perník, je jiná věc.

Učil jste svého syna přístupu k drogám? Nebo jste to nechal na okolí?

Doufám, že chápete, kam tím mířím... Mimochodem, v USA kdysi proběhla hurá akce zvaná prohibice. Jestlipak víte, jak to dopadlo? Přestali lidi pít alkohol? Ne. Snížila se zločinnost? Ne. Naopak se vysoce zvýšila.

268224

11.05.2012 08:22

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Vopice 31.?.?.?

Takže teď, když jste starej, tak jste blbej a ještě k tomu pravicovej? Jestli si myslíte, že rozsvícení přijde automaticky s věkem, tak to se ošklivě pletete. Stáří už přináší jen samá negativa. Ztráta schopnosti sebereflexe a schopnosti racionálního pohledu je pouze jejich část... Ne nadarmo se říká že starého psa novým kouskům nenaučíš. [chechtot]

268708

>Nechci malovat čerta na zeď, ale pokud by došlo ke znehodnocení peněz, lidé příjdou o všechno. Elitám zůstanou skutečné hodnoty, které si koupily za natisknuté peníze. Díky vyčerpání či pozastavení základních zdrojů (ropa, voda, potraviny, vypnutí elekřiny), budou důsledky nedozírné. Zvláště ve městech. Zchudlý Svět tak uvidí nějakého viníka, který mu bude ukázán a ochotně se půjde bít za své dřívější „jistoty a bohatství“. Domnívám se, že toto je jeden z dalších způsobů, jak vytvořit otroctví na této Zemi. Pokud se postavíme proti a nevýjde jim to, bude v budoucnu další pokus. Obávám se však, že toto je konečná. Stačí se podívat kolem sebe – chamtivost, zlodějina, neúcta k člověku. Přesně dle známého rozděl a panuj. Sjednocení lidí se neobávám.

Zajimavě napsané, Erwine, kamaráde.... Dobře situaci zhodnotil i ppppp, níže....[smích]


A já bych k tomu výčtu příčin současného kosher marasmu přidal ještě dvě.

Jsou jimi fenomen: ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ (kterým, mimo jiné, E/elity prostřednictvím lokajů v médiích, za pomocí např. eufemismů, deformují vnímání reality "plepsem" ) a dále: POKRYTECTVÍ (které jako nosič matení a kosher "pravd", slouží k brainwashingu zblblého a často naivního "plebsu" nacházejího na nižších úrovních vnímání.

Cílem je Pravdu upozadit nebo pokrytecky překroutit (viz. HHBB-čkova teze, že Pravda není pro všechny).

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

270028

Vidíš, janko a hábečko (nebo kdokoli, kdo se schovává za anonnickem 88.?.?.?), zde se nachází JÁDRO metodologického pudla...[smích] A také schopnost chápat realitu správně... a nepřekrouceně ji předávat dále.....

Vždy totiž záleží na vrstvě nebo chceš-li, janko, na úrovni vnímání, ze které daný problém (jev, úvahu, tvrzení, filozofickou kategorii atd.) posuzuješ/hodnotíš. Ostatně, proč ti to říkám....pro člověka, který rád sam sebe pasuje do role "toho, který ví"...by to neměla být novinka....


Ale k věci. Úroveň, ze které vychází, janko a hábečko, vaše chápání Pravdy, vytváří tvrzení, cituji janka: "pravda je sice pro všechny, ale ne každý si ji vezme. Tudíž platí, že není pro všechny." konec citace...

Úroveň, ze které vychází hodnocení jendysmith generuje tvrzení: "Pravda je pro všechny, bez ohledu na to, jestli ji pochopí - jestli ji přijmou (jestli si ji vezmou)."

Jinými slovy, abychom to přenesli na dobu, ve které žijeme: Pravda by měla být dostupná VŠEM bez ohledu na to jak ji chápou nebo vnímají a bez ohledu na to, jestli si ji (opět cituji) vezmou...[smích]


Vaše chápání Pravdy, přátelé, je inverzní mému, chápe problém od zad-ku a z hlediska chápání Pravdy jako objektivní reality, ve vašem případě vajíčko okusuje zaživa slepici....[smích]


Pravda (objektivní - na nejvyšší úrovni vnímání) je jen jedna.

Riziko hodnocení Pravdy na nižších úrovních vnímání je v tom, že je v nich Pravda často záměrně nebo nevědomě více či méně subjektivizována, tj. v rámci snahy EGA se PROSADIT vzniká více tzv. Pravd, ty se mezi sebou přetahují o to, která je pravdivější, a co je legrační [smích], jejich nositelé si často neuvědomují, že se jim Pravda mezitím transformovala v kosher zmatení....


Tak přátelé a nyní se zamyslete, čí úroveň vnímání PRAVDY rezonuje s objektivní realitou (ať již pod objektivitou chápeme cokoli) a která je pouhou základnou pro Ego. Historie lidské rasy JE O TOM a také o nekončících snahách tzv. V/vyvolených Pravdu pokrytecky překroutit, relativizovat, a co je jádrem pudla: odepřít ji bez ohledu jestli ji přijmou nebo nikoli masám výměnou za kosheristán.


A Peace s nim i s vámi oběma, kamarádi,

jansmith[smích]

270216

10.06.2012 14:53

Exekutor na steroidech

RE: Exekutoři jsou zločinci. Všichni!

aanz 31.?.?.?

Souhlas, je to vpodstatě moderní verze banditů a lapků, s takovými by se ve středověku nemazlili a jejich hlavy by pro výstrahu zavěsili nad městkou bránu.
Problém je bohužel v tom, že po prvních pár úspěšných úlovcích by se tahle sebranka obklopila bandou najatých vrahů a při sebemenší známce odporu by svou oběť navíc k okradení a vyhnání rovnou zabili.
Pak už by to asi chtělo vzít z gruntu všechno tzv. panstvo šmahem, jinak nás tu postupně ta smečka bestií vyhubí.

270459

12.07.2012 16:48

Piráti na internetu

RE: digitalizace

Vopice 31.?.?.?

Ano, jste hifista. Typické "argumenty" hifistů. Jsem si naprosto jistý, že byste nepoznal analogový a digitální záznam. Takže vaše "argumenty" jsou zcela subjektivní, nicméně je podáváte tak, jako univerzální pravdu. Což je samozřejmě úplný nesmysl. Víte vůbec, jaké má parametry gramofon? Že jeho fr. rozsah je do 15 kHz? A jaké má zkreslení reproduktor? Vždy jsem obdivoval hifisty, jak ladí kabely a zesilovače, aby měly zkreslení třeba 0.1% a pak to jde do repráků, které mají zkreslení 5%.

>odborníci vědí že např. film natočený na digitální kameru a medium je dobré protáhnout filmovým materiálem kuli atmosféře, barvám

Opravdu? A jak jste na to propánajána přišel? Vy už jste jak ti paka, co nejdřív něco natočí digitálně, pak to projedou osmistopákem a pak zase zdigitalizují. Víte vůbec, co se při tom procesu stane? Ten signál silně degraduje. Pro někoho (ne pro každého) je takovýto výsledek lepší, proto nakonec dá přednost omezenému frekvenčnímu rozsahu gramofonu.

Tím ovšem nechci obhajovat CD, které jsou ve skutečnosti pouze 14 bitová, což je málo. Ale digitální záznam 24 bitů 96 kHz je prostě zcela dostačující.

Zkrátka, příště tyto věci nevykládejte jako obecnou pravdu, ale vaši čistě soukromou preferenci.

271872

27.07.2012 12:32

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Neotravujte netII.

Vopice 31.?.?.?

Dobře jsi to napsal, soudruhu, dobře, předpokládám, že než jsi převlékl kabát, tak jsi dělal politruka. Na tvé bláboly nemá cenu reagovat, je to taková snůška nesmyslů a propagandy, že použít nějaké argumenty je zbytečné. Navíc ti nejde o pravdu, soudruhu, to je vidět z toho, jaká nenávist s tebou cloume. Ale snaha se cení. Doufám, že jsi se svými bláboly náležitě spokojen, když jsi tomu věnoval tolik času. Čest práci a příště více používej slovo propaganda, aby sis uvědomil, co máš v té své vygumované kebuli.

272555

29.09.2012 19:51

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

židovská franfurktská škola

31.?.?.?

Ve články chybí jedna dosti podstatná věc. Ve franfurtské škole jsou enormě zastoupeni židé, od jejích zakladatelů až po současnost. Ikdyž dnes si na univerzitách, fakultách sociálních věd naklonovali dost svých gojimských kopií, které špinavou práci odvedou za ně. Žid tomu dnes už jen šéfuje.

275857

07.10.2012 21:54

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Mám strach 31.?.?.?

Teď jste mě k smrti vyděsil. Zasadil jsem si na zahradě rybíz. A nevím, jestli jsem tím nezasadil přírodě poslední ránu. Ale jistě máte pravdu, že lidé by měli vyhynout, nebo začít žrát hlínu, protože Země jim není určená. Příroda tu totiž opravdu není pro lidi. Jen pro kočky, psy, prasátka a další tvory.

Ale máte naprostou pravdu, že místo ovocných sadů a permakultury, je lepší rozorat obrovské plochy půdy...

A co vy? Už jste přestal žrát? Nebo jen tak pro radost plácáte naprosté krávoviny?

276705

24.10.2012 10:31

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Dobrý katolík 31.?.?.?

Vážený pane MoudroSStraku. Čtu s nesmírným zájmem vaše příspěvky, v kterých mazaně kombinujete komunistickou propagandu, antisemitismus (přestože jste Žid), a zajímavé slovní obraty, které se dokola a do naprostého zblbnutí opakují.

Jelikož vím, že někteří lidé k vám shlížejí, rád bych vás upozornil na drobné nedostatky ve vaší gramatice, které mají někteří vaši přívrženci tendenci po vás opakovat.

Editor není název, proto je nesmysl použít velké písmeno. Stejně tak, když mluvíte o římském císaři, není důvod používat velkého písmena.

Píši to jen proto, aby se dosáhlo dalšího zkvalitnění vašich zajímavých příspěvků, za které vám velice děkuji.

Se soudružským pozdravem
Dobrý katolík

277716

05.11.2012 11:14

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zase změna?

Chall 31.?.?.?

Mnoha slovy neřečeno vůbec, ale vůbec nic ...

278386

13.11.2012 10:17

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 31.?.?.?

Rozumím. Již vám zcela rozumím. A už také chápu, proč budete volit komunisty. Dobře se pamatuji, jak to tehdy bylo.

>Věcné by od Vás bylo ukázat, jak to u Vás v tom Opičákově či Dubíně vzkvétá jako důsledek ignorování voleb, případně tam pozvat nevěřící zvědavce.

No, spíš byste měl ukázat vy, jak to vzkvétá u vás. No nic. To jste zlehka vynechal.

>To, že je jiná situace než v roce 48 jste asi nepochopil, a že z toho plyne i jiný výsledek, to už vůbec ne. Takže Vaše závěrečné ubezpečování je pouze efektní plk.
>Nehodlám Vám tady dělat rozbory Vašich dalších plkáren...

Chápu. Pravdu máte vy. Ale raději si ji nechte pro své přitakávače. Pro mě to jsou obyčejné plky a já nehodlám dělat jejich rozbor.

>Obávám se, že Zvědavec přestává poskytovat korektní prostor pro diskusi a hledání shody.

Rozumím. Shoda by měla být tedy váš názor. Pokud má někdo jiný, nejedná se již o korektní diskusi.

>Dokud nenabídnete srozumitelnou a přijatelnou alternativu, budu volit komunisty,

Já jsem jí nabídl. Podávat trestní oznámení. Vy ovšem máte svoji pravdu, kterou se již neopovážím napadat, tedy že to udělá někdo za vás. Hodně štěstí, svěřte svůj osud do rukou komunistů.

Děkuji za vaše "podnětné" příspěvky.

278995

26.11.2012 21:14

Smrt Západu a úpadek Východu

Preco zvedavec nejde zo slovenska?

aaaaa 31.?.?.?

Preco zvedavec nejde zo slovenska?

279613

01.12.2012 15:48

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

MoUdrostrak 31.?.?.?

Teda to je síla, jak dokáže propaganda vymývat hlavu!

Amerika je na zločinu postavena. A velká většina "nepotřebných" Američanů je odsouzena k tomu, aby přežívala jen díky páchání zločinu. Tupí pro-ami cizinci tomu říkají "svoboda": prodej drog, orgánů, sexu, porna, zotročených immigrantů...

Amerika zasela i nynější krizi, když "svobodně" produkovala toxické investiční produkty, umožnila predátorům vykrádat pensijní fondy.

Aby střed Manhattanu působil alespoň navenek jako přrozeně působí europská města - a Oslové z celého světa se nebáli utrácet, musí na každém rohu stát 3-5 policajtů! Na každých 5 mil silnice je jeden policajt, co číhá v autě - jinak by se Američané ve škopcích agresivně pozabíjeli.

279811

25.12.2012 21:07

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

jansmith1984 31.?.?.?

Nebyl jsem to já, milá pí.Jarmilo, kdo v minulosti prohlásil něco ve smyslu, že už nemá jendusmithe rád....[smích].. Co se týče přímé demokracie, tak proti té nic nemám ... ba naopak si myslím, že pokud by se to vzalo za správný konec, tak je to cesta, jak za účasti aktivních spoluobčanů (kteří se nebudou chovat jako pasivní ovce a presssstituty uměle desintegrovaní a znechucovaní volební disidenti) natáhnout v rámci stávajících pravidel kosher pokrytcům a politickoekonomickým farizejům huby...[smích]...Mimochodem, když jsme se v počátcích bavili o kandidatuře T.Okamury na prezidenta (ČR - v přímé volbě), tak ste jej tehdy pamatujete? šmahem zatratila a paradoxně ve svatém disidentství přehlédla fakt, že to je jeden z mála (pokud ne jediný) z kandidátů, který přímou volbu z dola nahoru a trestní a hmotnou odpovědnost propaguje...[smích] Ne nadarmo jej věrchuška a lokaj Kubice z volebního kolotoče vyřadili, asi jako ve své době Sládka při volbě Havla za prezidenta nebo Ratha před hlasováním o kosher balíčcích...[velký smích] ... Ale to je už jiný příběh .... i Vy mějte spokojené svátky a do nového roku hodně SIL, váš kamarád jansmith[smích]

281059

14.01.2013 22:06

Zle matičko, zle

Rozbor voleb-opět jinak:

mik5 31.?.?.?

Jsem levicový volič, ovšem ten typ, který nevidí naději v bankovní unii a federativní EU, kde nevolení byrokraté prosazují zájmy majitelů korporací a bank. Prosím, dovolte mi, abych popsal svůj pohled na kandidáty 1. kola.Po mnoha zklamáních vycházím ze zkušenosti, že ať slibují kandidáti cokoli, jejich skutečné činy budou určeny skupinou, ke které patří:
Sobotka - skupina ODS-zkorumpovaná, posluhuje majitelům korporací a bank, jen na oko se tváří jako národní strana, jinak v pohodě schválí ESM a jiné evropské výdobytky+církevní restituce.
Schwarzenberg - skupina TOP09-zkorumpovaná,ultrapravicoví křesťané, posluhující majitelům korporací a bank+mají na svědomí církevní restituce (v podstatě návrat k feudalismu), jsou silně proevropští, prosazují přijetí Eura+mají úzké styky se sudetoněmeckým Landsmanschaftem, který požaduje zrušení Benešových dekretů,právo na návrat, restituce a právo odtrhnout české pohraničí pod záminkou práva na sebeurčení menšin (nikoli národů).K tomuto svému cíli potřebuje SL,aby bylo Česko co nejúžeji provázáno s unií a aby přijalo Euro.
Roithová - skupina KDU-ČSL-pravicoví konzervativní křesťané+to samé, co TOP09.KDU-ČSL spolupracuje se SL zcela nepokrytě.České církve byly za totality financovány německými církevními kruhy napojenými na SL.Podporují církevní restituce.
Fisherová - havloidi-krásná slova, ve skutečnosti ovšem podpora pravicových skupin a jejich cílů a SL.Velká část českých disidentů byla za totality podporována Němci napojenými na SL.Podporuje církevní restituce.
Franz - havloidi - to samé co Fisherová+neznalost hlubších souvislostí.
Dienstbier - ČSSD, zkorumpovaná možná o něco méně než pravice, rozpolcená skupina-část levicová a část pravicová, podporuje církevní restituce v o něco mírnější podobě,stále však hluboce nespravedlivé.Část se účastní akcí německých sociálně-demokratických skupin napojených na SL.Chce co nejužší provázání s unií a přijetí Eura, což hovoří pro podporu zájmů majitelů korporací a bank a SL.
Zeman - SPOZ, zkorumpovaná, pravicová, nesouhlasí s církevními restitucemi, vystupuje proti požadavkům a zájmům SL.Nechce užší provázání s unií a nechce Euro.Nevypočitatelná skupina.
Fisher - pravicový, zkorumpovaný poskok majitelů korporací a bank.Prosazuje federativní EU a Euro.
Bobošíková-Suverenita, pravicová asi zkorumpovaná,protože nekriticky podporuje Václava Klause za všech okolností, nechce užší provázání s unií a nechce Euro. Bobo-celkem slušná práce v Evropském parlamentu, nebojácná.

Volil jsem na konec Bobo jako nejmenší zlo a teď mi nezbývá než jako nejmenší zlo volit Zemana. Možná nás takových bylo víc.

282367

A co se vám na tom nezdá?

288073

31.05.2013 19:03

Hladovka na Guantanamu a Obamovy sliby

RE: Národ Zlodějů sklízí co zasel...

Vopice 31.?.?.?

Hele, možná jsi to ještě nepochopil, ale nemůžeš soudit ostatní podle sebe. A už vůbec nesmíš své vlastnosti vztahovat na celý národ, přestože se nepovažuješ za jeho příslušníka. [chechtot]

Celkově by ses měl nechat přeléčit, tvá paranoia (způsobená zřejmě tím, že čekáš, až si pro tebe přijdou), by se mohla dokonce ještě zhoršit, ty chytráku... [chechtot]

290557

23.10.2013 02:34

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

rozumné, ale trochu nereálné

31.?.?.?

Protože si s tím vytřou pr.... A i kdyby ne, a natruc by řekněme 60% občanů přece jen ustanovilo český sněm, tak ho rozežene policie. Jo kdybychom na naší straně měli ozbrojené složky my...

Stejně si ale myslím že islandská cesta je nejschůdnější, však nás v čr zas až tolik není, a stále ještě se ty bestiální tzv. "elity" neodkopali natolik, aby jim u nás prošlo jen tak vystřílet statisícové davy, týdny obklopující parlament a další vládní budovy s zcela jasnými požadavky typu "odejděte a dluhy si vemte s sebou".

298418

19.11.2013 06:33

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

RE: jen by mne zajimalo

31.?.?.?

Nevim proti cemu se vyhranujete kdyz mate na vec defakto stejny nazor jako ti co uvedli oba prispevky vyse... To co pisete si samozrejme vsichni rozumni lide uz davno uvedomuji.
Zkratka stat by mel byt rizen predevsim lidmi kterym pujde o to poctive resit problemy lidi jez zastupuji a ne jak si na tom "reseni" nahrabat.
Slusni, nezkorumpova(tel)ni lide existuji, ale samozrejme ne v tom soucasnem politickem bahne. Takze nejdriv vykydat, nahradit a zajistit proti opetnemu vyhniti.

299672

06.06.2014 18:56

Aristokracie nebo demokracie?

RE: Slušný občan pokud už si uzurpuje právo kritizovat stát nebo vládu

31.?.?.?

Doufam, ze tento nazor je jen uprimne, byt velmi naivni vyjadreni a ze nejde o pokus o nejakou hlubsi manipulaci (i kdyz podbiziva klicova slova jako "slusny obcan", "potizista" ... ) dost tvrde svedci o opaku. Vubec cele to napadne pripomina jiste "inteligentni" vyroky typu:

... a kdyz se vam nelibi jak pracuji politici, vytvorte si stranu a sami kandidujte

... a kdo nema co skryvat, nemusi se bat kamer v obyvaku

... a kdo chce, praci si vzdycky najde

... a kdo se nediva v televizi na reklamy, jakoby tu televizi ukrad


A taky snad nebylo mysleno, aby si jako ponauceni ctenar vzal: Ano obcanku, starej se hezky o svuj dvorecek, a stat si nechame my... [mrknutí jedním okem] ?
ale kdyz ne to, tak co vlastne? Ze kdo nesbira stary papir, sbira proti nam [smích] ?

Jo a takova ta pozitivni kritika... to bude asi neco podobne logickeho jako humanitarni bombardovani, ze?
aneb kritizuje si jak chcete, ale ne ze budete rikat neco co se nam nelibi.


Bojujete proti drobnym nesvarum a jakymsi remcalum co vzdy z principu nesouhlasi, ale to opravdu neni problem dnesni spolecnosti. Dnesni spolecnost ma problem, ze samo-cizo zvana novoslechta vladne systematicky a schvalne proti lidu, napric politickym spektrem (snad s vyjimkou tzv. "extremistickych" stran) a ten, misto aby ji poslal do ....., jim to ve volbach legitimizuje, protoze uz ani nemysli natoz aby premyslel, ale jen prejima nazory z televize, ktere jim tam implantuje hadejte kdo...

A bylinky, uklizeny dvorecek ani tuna stareho papiru to nespravi, to nanejvys jen podpori falesne zdani normalnosti a o chvilicku oddali krach (ktery tak bude o kousicek hlubsi)

Tento system je svoji PODSTATOU tak protilidovy a tak uz vyhnil, ze nic mimo razne excise toho hnusu uz spolecnost nezachrani.

311166

08.07.2014 19:58

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Hezkééé :-)

Kiviss 31.?.?.?

To jsou "moji" ňuňánci [mrknutí jedním okem]

312937

11.09.2014 15:28

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Výborně!

31.?.?.?

vtipne, zvlaste jak v obou schematech je ten LID projistotu porad dole... [chechtot]

317246

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

je to s dobrovolnými příspěvky na provoz zase velmi špatné. Stalo se už trapným koloritem Zvědavce, že několik dnů před koncem měsíce musím tady psát urgentní prosby v křiklavém červeném rámečku, protože v pokladně chybí velká část potřebné částky.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 1

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 2

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Měnové kurzy

USD
23,25 Kč
Euro
25,24 Kč
Libra
30,04 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,37 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 881,64 Kč
1 unce stříbra
436,70 Kč
Bitcoin
224 571,49 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?