Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.09.2013 20:41

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Země a národ zmrdů

83.?.?.?

Nic ve zlém Romane, ale nelze vinit děti. vnuky a pravnuky, že jejich předci byli desperáti, náplava a odpad. Američani tvoří autentický národ. Multi kulti ideologie, která narušila tavící tyglík asimilace je záležitost posledních 40ti let. To co píšeš v posledním odstavci je právě tak omyl. Propaganda vymývá mozky i tady v ČR a zde není zdaleka tak masivní jako ta americká. Lidé jsou prostě obelháváni a nelze je v každodení honbě za obživou vinit, že nad tím, co jim cpou média do hlavy, nepřemýšlejí a prostě to přijmou. A ten úplný konec (5 planet) tvého příspěvku je eugenickou ideologií nasáklý nesmysl. Alespoň vidíš, že ani ty sám před tím nejsi imunní. Konzum je do značné míry vynucená záležitost. Naše dnešní technologie jsou schopny vyrobit trvanlivé věci, které by přečkaly desetiletí, ale jsou záměrně vyráběny tak, aby se po dvou letech rozpadly a člověk je nucen jít a koupit si tutéž věc znova. Právě tak je to s potravinami. Planeta není vůbec přelidněna, jen je děláno vše proto, aby se k nim značná část lidí vůbec nedostala a chcípla hlady. A paralelně s tím jsou lidi v EU a v USA, Jap. a Austrálii krmeni nesmysly o udržitelném rozvoji, globálním oteplování, obnovitelných zdrojích, miliardové populaci apod., aby až přijde čas, se nikdo nepozastavoval nad tím, že jsou vylidňovány celé světadíly. Válkami, nemocemi, hladem, neplodností, genocidami

295567

26.09.2013 10:19

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

Osobně mám problém hned s prvním odstavcem

83.?.?.?

2. světovou válku nerozpoutali primárně američtí finančníci a průmyslníci. Na WW2 bylo zaděláno v roce 1918 na zámečku barona Rothschielda ve Versailles při podpisu mírových dohod WW1, kde byly na Německo zcela plánovitě uvaleny šílené válečné reparace, které mimo jiné udržovaly v N takovou bídu, že se společnost radikalizovala, takže vzestup někoho, kdo jim dá nejprve pocit výjimečnosti a pak práci a prosperitu, byl snadným scénářem pro rozpoutání další války. To, že se US finančníci a průmyslníci podíleli na financování a zásobování Hitlera je nepochybné (včetně nacistické famílie Bushů), ale v pozadí stál někdo jiný. Oni jen plnili jeho zadání. A stejně tak se běhěm WW2 vražděním židů připravovala půda pro vznik Izraele, který bude přímo nebo nepřímo hybatelem WW3

296837

02.10.2013 20:20

Izraelské tajné zbraně hromadného ničení

Větší letálnost?

83.?.?.?

já vím, že z obsahového hlediska to není podstatné, ale proboha z jakých slov ještě chcete vyrábět šílené anglismy [bliji] ? Já se přimlouvám, abychom větry od nynějška nazývali fartění. Ups právě jsem si fartnul.

297235

03.10.2013 12:10

Izraelské tajné zbraně hromadného ničení

RE: Větší letálnost?

83.?.?.?

Čekal jsem, jak se to vyvrbí. Jsem rád, že to hestroy pojmenoval za mně, byť smrtonosnost zní trochu neohrabaně, smrtící účinek je ale naprosto významově v pořádku. Můžeme jít spokojeně prdět do deky...

297272

08.10.2013 13:01

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

Podstatný je myslím poslední odstavec

83.?.?.?

Zeman mluví jako nějaký představitel militantního sionistického křídla. Ani takový fašoun jako Netanyahu by se nemusel za takováto prohlášení stydět. Je proto docela dobře možné, že se stala ta vzácná výjimka a Zeman nebyl "schválen" na prezidenta a přesto se jím stal, tak teď dělá vše proto, aby dal loutkovodičům najevo svou loajalitu a byl dodatečně přijat do klubu.

297509

16.10.2013 17:17

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Dobrý článek ...ALE

83.?.?.?

a určitě umí svou armádu používat
Ano, ale uvědomme si, že USA jsou válečně úspěšné jen vůči menším zemím - váhají válčit už jen s 60ti miliónovým Iránem. Konfrontace s Čínou + Ruskem by
1. neufinancovali
2. neustáli politicky. Američané neradi vidí přílety letadel s rakvemi jejich hochů, zabalenými do hvězd a pruhů. Válka s velmocemi by takových rakví vyprodukovala tolik, že by národ dříve nebo později vzal D.C. útokem.

297991

16.10.2013 18:24

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Já si myslím...

83.?.?.?

Jestli jsi vílo Amálko tak hezká, jak jsi chytrá, tak si říkám, že bych rád znal tvé telefonní číslo [smích]
Připojuji se k tvému příspěvku.
Krach USA není v zájmu lidstva. Je v zájmu parazita. Protože ten krach způsobí ve světě tolik problémů nikoli parazitovi (ten si všechno hezky zaparkuje v Pekingu nebo Šanghaji eventuálně v Moskvě, která se tváří jako opozice), ale miliardám lidí. Zlikviduje to úplně střední třídu v západních zemích a rozpoutá hladomor v těch chudých. A to je přesně to, co parazit potebuje, protože až začnou lidi naříkat, aby to někdo vyřešil, tak parazit přijde s řešením: celosvětovou oligarchickou vládou. A má nás tam, kam nás 300 let směřuje.

297996

16.10.2013 22:49

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Dobrý článek ...ALE

83.?.?.?

To je samozřejmě možné, ale jedná se o ultimátní řešení a elita by musela zalézt pod zem na hezkých pár let.

298016

18.10.2013 07:10

Máme krátkou paměť

Proboha!

83.?.?.?

Pane Stworo, tohle je nutné?
Mně z toho článku vyplynulo, že autor doporučuje volit KSČM
a to v článku jedinou pozitivně hodnotící větou bez dalšího: "KSČM slibuje majetková přiznání, referenda a vyšetřit privatizace."
To nemůžete myslet vážně, zveřejňovat takovéto zoufalé bláboly. Copak jste do Kanady odešel kvůli lepším ekonomickým podmínkám? To by znamenalo, že, jak říká titulek, máme opravdu krátkou paměť.

298074

22.10.2013 22:39

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Babiš je hrozný průser

83.?.?.?

s tou částí článku souhlasím. Nicméně příčiny problémů státního rozpočtu jsou v článku identifikovány chybně. St. rozpočet nestrádá nízkými korporátními daněmi (klasický levičácký populistický nesmysl - zlé firmy zlí kapitalisti), ale naopak vysokou složenou daňovou kvótou. Ty korp. daně ani nemohou být vysoké, protože firmy si od určité daňové zátěže (jakmile se to vyplatí) najdou legální cestu, jak daně neplatit a nebo odejdou ze země, což je ještě horší, protože odchází i pracovní místa. Obecně volání "zvyšte daně" je špatně. Důvody deficitu jsou jinde: přebujelý stát (tvořící více než 40% HDP), podvázaná spotřeba vysokou složenou daňovou kvótou a tvorba peněz nezávislou centrální bankou. Peníze by měl vytvářet stát a ne si je půjčovat na úrok.
A dále nesouhlasím s hodnocením Ficovy vlády na Slovensku. Fico je těžký průser, který zvyšuje napětí ve společnosti. On je ještě daleko horší korporátní loutka než byl Dzurinda a Radičová. Je horší, protože méně čitelný. Prezentuje se jako zachránce Slovenska a přitom ho drancuje snad ještě hůře než výše jmenovaní.

298407

23.10.2013 19:51

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

83.?.?.?

Předně Babiš není žádný pravičák je to fašista, oligarcha. A fašismus je levicová ideologie. Jeho názory jsou naprosto debilní. Program jsem nečetl a ani nehodlám. Je pro mně naprosto nepřijatelný. K vašemu dotazu.
Celý problém je v tom, že to Kalousek přehnal s DPH. Zadusil spotřebu, dále omezil investice - tedy další složku HDP a ještě přibrzdil růst důchodů a sociálních dávek. To všehcno šlo proti sobě a vyvolalo recesi. Vedlejší státy spotřebu a investice státu nepřiškrtili (neplést si investice se spotřebou a náklady na chod státu). Kdybyste četl pořádně můj příspěvek nebo se nad ním pokusil přemýšlet, tak byste zjistil, že jsem napsal že se firmy placení příliš vysokých daní legálně vyhnou NEBO odejdou. Nedělejte si iluze, že firmy v těchto zemích platí bůhví kolik daní. Čím větší firma tím procentně menší odvody (většinou pomocí off shore struktury). Osobně bych přímé daně zrušil úplně (protože se dají snadno obejít) a příjmy státu bych zajistil pomocí vyšší dph. Té neutečete ani když jste off shore společnost resp. dá se to snadno ošetřit zákonem. A navíc dph je spravedlivá daň. Nakupujete více, tak odvádíte více daní, což by jistě potěšilo nejedno levicové srdíčko, prahnoucí pokud možno po pomstě všemu, co se jen vzdáleně podobá vlastnění nějaké firmy. Jinak si všimněte, co udělal Depardieu, když ten komouš Hollande zavedl tu hloupou milionářskou daň. Teatrálně zahodil francouzské občanství a přijal ruské, aby to všichni viděli, jak snadno se s takovou debilitou dá vyjebat.

298463

23.10.2013 21:23

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

83.?.?.?

Promiňte, ale co má druhý pilíř společného s recesí? To je to o čem se tu vede diskuse

298475

24.10.2013 00:00

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

83.?.?.?

Já s většinou toho co jste napsal souhlasím, jen ten ekonomický rámec není přesný. Firmy přesunuly výroby do Indie a Číny ne aby se chránily před daněmi, ale kvůli snížení nákladů a zvětšení zisku a hodnoty pro akcionáře. Placení daní (resp. neplacení) řeší úplně jinými mechanismy. Tam kde vyrábějí, žádné daně neplatí nebo jen malé, protože výrobní pobočky prodávají těm obchodním téměř za nákladovou cenu (dělal jsem v managemntu cz pobočky jedné mezinárodní firmy, tak o tom trošku něco vím). Všechny velké firmy v USA (IBM, GE...) oficiálně sídlí v Delaware, což je daňový ráj, a ti ostatní na Bahamách nebo Kajmanských ostrovech či Seychellách. To samé platí o EU. Přímé daně platí v podstatě jen živnostníci a zaměstnanci, ne korporace. Navíc nechápu, proč se všichni tak upínají na daně z příjmu, když důležitější položkou je DPH a to všude na světě. Daně z příjmu fyzických a právnických osob jsou vcelku malé procento celkových příjmů státu. Jen populističtí politici furt melou něco o progresivním zdanění, aby ukojili nízké pudy závisti. Ale na ekonomiku státu to má minimální vliv. Místo toho, aby se lidi zajímali proč peníze vznikají s úrokem a stát nemá jejich tvorbu v rukou, tak řeší, jestli sazba pro firmy je vysoká nebo nízká. Úplná podružná kravina, která státní finance nespasí. Náš deficit v roce 2012 byl 105 mld. Obsluha státního dluhu (úroky + proplacení starých dluhopisů) činila 72 mld.

298484

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
417 336,79 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?