Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 11 různých jmén: duch, iggy, Ike, kajake, keny, may, real, rocky, viki, Vladimír P., Vladimír PP.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.10.2013 12:20

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Nevolte kmotra Babiše!! Je to druhý Kalousek. ANO je nová TOP09!!

Vladimír P. 109.?.?.?

Je málo známou skutečností, protože o ní média v ČR neinformují, že Miroslav Kalousek na přání oligarchů a kmotrů typu Bakaly, Kellnera a Komárka v roce 2007 v rámci zavádění tzv. rovné daně také tak zásadně snížil daně korporacím, že přivedl tento stát na mizinu. Tím odsál část kupní síly státu do zahraničí a státní rozpočet pochopitelně výrazně zchudl.

Pak Kalousek postupně zvyšoval DPH a další poplatky obyčejným lidem, čímž ožebračil střední třídu a pro změnu zase zničil domácí kupní sílu obyvatelstva. Výsledkem je, že zchudli občané a dnes nikdo nekupuje, firmy pak nemají zákazníky, propouštějí zaměstnance a celá země upadla do spirály těžké recese.
To vše Kalousek udělal pod záminkou, že snížení daní firmám přinese prosperitu a pracovní příležitosti. VE SKUTEČNOSTI JE VÝSLEDKEM PRAVÝ OPAK!! Díky škrtům v investicích a snížení koupěschopnosti obyvatel,se ČR dostala do nejdelší recese v historii, která trvá už 1,5 roku. V létě 2013 byla česká ekonomika třetí nejhorší v EU, hned po krachujícím Řecku a Kypru!! ČR je v recesi, zatímco v sousedních zemích ekonomika roste. Polsko, Rakousko i Německo mají mnohem vyšší firemní daně než ČR, ale díky tomu si udržely kupní sílu státu i občanů a v krizi prakticky nejsou. Lze tedy říci, že základní příčinou dnešní ekonomické krize v ČR není světová hospodářská krize, ale to, že díky Kalouskovi a ODS přílišný zisk korporací v ČR přivádí tuto zemi na mizinu!!
Jedinou možnou cestou, jak tuto zemi ještě lze vůbec zachránit, je zvýšit daně korporací zpět na úroveň před rokem 2007. Nejde o zvyšování daní lidem, ale o zvýšení daní firmám. S tímto plánem ve svém volebním programu počítá například ČSSD.
A NYNÍ SE V TÉTO SOUVISLOSTI DOSTÁVÁME K BABIŠOVI. Tento oligarcha a kmotr osobně prohlásil, že s plánem ČSSD nesouhlasí a naopak chce korporátní daně dále snižovat (asi hlavně svým firmám)!! To ale přinese jen další zvýšení ožebračování běžných občanů ve prospěch bohatých, jako je on sám. On ale žádný soucit s lidmi nemá. O tom jak nízkými výkupními cenami už roky likviduje české zemědělce, existuje mnoho důkazů.
Úkol kmotra Babiše je tedy jasný. Při současné nízké popularitě ODS a TOP09 má pod populistickými hesly a maskou spasitele získat dostatek hlasů nespokojených voličů, aby pak ve sněmovně ve spolupráci s ODS a Kalouskovou TOP09 zabránil levici ve zvýšení daní korporacím.
Proto NEVOLTE BABIŠE!! Tento člověk je ještě mnohem horší než Kalousek, se kterým se ostatně po volbách spojí. Jejich předvolební distancování je jen na oko, ale mají stejné cíle i plány. Po volbách se spojí a zradí vás, jako to už jednou udělaly Věci veřejné. Nedejte se zase podvést! Volíte-li Babiše, volíte Kalouska!! Volíte-li ANO, volíte TOP09 a ODS!!

298303

22.10.2013 12:48

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Re: Technická připomínka

Vladimír PP 109.?.?.?

Jenom opakujete mantru těch,kteří chtějí co nejnižší daně pro firmy a to, aby veškeré daně platili jen občané. Jenže ti sami provoz státu neutáhnou, což se potvrdilo totální krizí kupní síly v ČR.
ČR tyto vaše moudra od roku 2007 v podstatě dodržuje a výsledkem je to, že je na cestě do pekel. Země, které jdou proti vašim doporučením, prosperují. Není to zvláštní? Kde asi udělal soudruh Kalousek chybu...? Ono nestačí jen papouškovat pravicové poučky, ale také se musíte dívat, co to skutečně s ekonomikou a kupní sílou provádí.Takže doporučuji méně urážek a více skutečných argumentů z reality pane Pravicový papoušku.

298369

23.10.2013 07:16

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

Ike 109.?.?.?

Tyto Vaše poučky jakoby přímo vyšlé z Babišových úst (klasický pravičácký oligarchický a manipulativní podvod, jsou jen účelové lži. Podívejte se na realitu. ČR daně firmám snížilo mnohem více než průměr EU a dopadlo tak, že patří mezi země v nejhorší krizi. Německo, Rakousko a Polsko má korporátní daně mnohem vyšší a firmy z nich neodešly a v krizi nejsou. Jak tohle vysvětlíte?

298433

23.10.2013 07:31

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Nemáme demokracii, ale máme plutokracii.

viki 109.?.?.?

Když vláda nějaké země zapomene na své lidi a místo toho se soustřeďuje na obranu a prosazování zájmů mocných korporací, již žádnou demokracii nemáte.

Místo toho máte plutokracii, kde bohatá elita kontroluje politické procesy a používá zákony k tomu, aby se ještě více obohatila na úkor veřejnosti.

298435

23.10.2013 12:02

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Doporučuji všem přečíst - stojí Babiš za vraždou kmotra Mrázka ?

duch 109.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-...

298451

23.10.2013 14:11

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Kmotr Babiš je úplně stejný typ jako kmotr Mrázek.

rocky 109.?.?.?

Kandidatura oligarchy a kmotra Babiše - to je úplně stejné, jak kdyby kandidoval kmotr Mrázek. Navíc se objevují informace, že Mrázka dal zabít právě Babiš, protože byl jeho konkurentem v boji o SETUZU. Bože, jak hluboko už jsme klesli. A debilní spolu-ovčané ho jdou ještě s nadšeným hýkáním volit, protože jim přece slíbil koblížek. Gott mit uns....

298454

24.10.2013 07:20

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

real 109.?.?.?

Ano Kalousek to přehnal s DPH. Ale proč to udělal? Protože předtím snížil daně korporacím a došlo k zásadnímu výpadku na příjmové straně rozpočtu. Aby udržel 3 procentní hranici zadlužování dle pravidel EU, musel ty peníze sebrat lidem a tím zničil domácí kupní sílu.

Je to válka bohatých proti chudým, kde bohatí si koupí politiky a ti jim sníží daně na úkor ožebračení většiny národa.

Babíš je korporátní fašista, v tom máte pravdu, ale to je představitel korporací a ty rozhodně nejsou levicové.

Stále jste mi nedokázal odpovědět na otázku, proč firmy při mnohem vyšších korporátních daních neodešly z Německa, Rakouska a Polska. A mimochodem tento problém by se dal snadno vyřešit zákonem, že chce-li firma v nějakém státě podnikat, musí tu mít sídlo a musí tu platit daně, jinak nedostane IČ.

298490

24.10.2013 07:48

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Volební taktika ODS a TOP09.

iggy 109.?.?.?

ODS a TOP 09 ve svých volebních heslech hájí nutnost bránit polistopadový vývoj před levicí, případně Babišem, v kampani je jako vždy přítomna antikomunistická složka.
To je stará ohraná písnička, kterou si tyto dvě strany snaží udržet ideologickou a morální nadvládu v české společnosti. Je to trik, který staví na tom, že se společnosti opakovaně a donekonečna tvrdí, že demokracie je, když vládne pravice. V podstatě všichni oponenti jsou alespoň rétoricky označováni za obecnou "hrozbu", i když ve skutečnosti jsou hrozbou jenom pro mocenské pozice ODS a TOP09. Zdá se, že pluralita a volná soutěž stran jsou pro ně také hrozba. Jsme skoro 25 let od konce komunismu a tito politici nám tvrdí, že jejich kolegové, strany, které existují v souladu s českým právním řádem a ústavou a jsou zastoupeny v Evropském parlamentu i základní princip demokracie jako je výměna u vlády, neohrožují jenom je, ale především svobodu a demokracii jako takové. Je to jasný nárok na jakési vlastnění demokracie a projev bytostně nedemokratického myšlení. Tito lidé se pak hájí Masarykem, což je neskutečné.

298491

24.10.2013 10:12

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Chtěl někdo z Vás v roce 1989 aby:

viki 109.?.?.?

CHTĚL NĚKDO Z VÁS V ROCE 1989 ABY:

- v ČR bylo 600 000 nezaměstnaných a 30 000 bezdomovců, kteří se místo do jídelny chodí najíst do kontejnerů s odpadky
- vodu zdražili na 80 násobek ceny roku 89
- plyn zdražili na 15 násobek
- elektřinu zdražili na 15 násobek
- bytů se stavěla polovina a byty zdražili na 50 násobek
- uhlí a dříví zdražilo na 15 násobek
- metro zdražili na 32 násobek
- se neobdělávalo 7 miliard metrů čtverečních zemědělské půdy
- masmédia manipulovala s veřejným míněním
- se vybilo 2 milion kusů skotu a trávu neměl kdo žrát
- zdraví bylo jen pro bohaté
- se rodilo v průměru každý rok o 50 000 dětí méně
- a místo dětí K NÁM přicházeli imigranti z Rumunska, Ukrajiny, Vietnamu, Slovenska, atd.
- vzrostla kriminalita o 300 %
- stoupl počet vražd o 100%
- bylo milion exekucí ročně
- se národní podniky předaly zahraničním vlastníkům a ti si odváželi 500 miliard výnosů a zisku ročně
- schopní a inteligentní emigrovali
- rozpoutali skrytou občanskou válku a rozeštvali národ
- tady byla gigantická byrokracie a přibylo 50 000 státních úředníků
- abychom měli stejné ceny jako v Německu a třetinové platy
- nám ukradli vodárny, plynárny, energetiku, doly, pískovny, cementárny, cihelny, ocelárny, banky, obchody či tisíce podniků
- tady byla diskriminace a totalita větší než tady byla
- člověk měl strach vyjít sám večer na ulici
- se lidé báli každého dalšího dne
- si brali advokáta na kde co ze strachu, že je někdo napálí
- například prodavačky nevydělaly za 8 hodin na bydlení, jídlo, oblečení, poplatky a dopravu do práce.
- tady bylo desetitisíce narkomanů, gambleři na hracích automatech, prostitutky v příhraničí u hlavních silnic
- běžně vítězila bezohlednost, pokrytectví, lež, lichva a korupce.

Pokud ano volte dále ODS, TOP09 a taky Babiše (to je jen nová náhražka profláknuté ODS)!!
ANO je nová ODS a TOP09!! Babiš je nový Kalousek!!

298497

24.10.2013 10:42

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Je demokracie v ČR ohrožena?

may 109.?.?.?

Když vláda nějaké země zapomene na své lidi a místo toho se soustřeďuje na obranu a prosazování zájmů mocných korporací a církve, již žádnou demokracii nemáte. Místo toho máte plutokracii, kde bohatá elita kontroluje politické procesy a používá zákony k tomu, aby se ještě více obohatila na úkor veřejnosti. ODS a TOP09 tedy nejsou demokrati, ale jsou to plutokrati.

Řídit stát jak o firmu znamená, co se nehodí, to se vycucá a vyhodí. ANO je korporátní fašismus.

Závěr: Demokracie v ČR je v současnosti ohrožena plutokracií (ODS a TOP09) a Babišovým korporátním fašismem (ANO).

298500

24.10.2013 10:44

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Je demokracie v ČR ohrožena?

keny 109.?.?.?

Když vláda nějaké země zapomene na své lidi a místo toho se soustřeďuje na obranu a prosazování zájmů mocných korporací a církve, již žádnou demokracii nemáte. Místo toho máte plutokracii, kde bohatá elita kontroluje politické procesy a používá zákony k tomu, aby se ještě více obohatila na úkor veřejnosti. ODS a TOP09 tedy nejsou demokrati, ale jsou to plutokrati.

Řídit stát jak o firmu znamená, co se nehodí, to se vycucá a vyhodí. ANO je korporátní fašismus.

Závěr: Demokracie v ČR je v současnosti ohrožena nikoliv komunismem, ale především plutokracií (ODS a TOP09) a Babišovým korporátním fašismem (ANO).

298501

26.10.2013 09:37

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Nové informace o Babišovi z posledního čísla Reflexu.

kajake 109.?.?.?

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52406/legenda-o-svatem-andrejovi-reflex-odhaluje-zapomenute-informace-o-babisove-zbohatnuti.html

298610

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zvýšené riziko nechrípkových respiračných vírusových infekcií súvisiace s prijatím deaktivovanej vakcíny proti chrípke01.10.20 18:39 Neurčeno 0

Prymula v rauši: V restauracích se budete zapisovat01.10.20 18:22 Česká republika 0

Nikulin dostal v USA 7 let. Nabourání do pošty Clintonové se neprokázalo01.10.20 10:55 Česká republika 0

Připomeňme si chřipku před 25 lety na kterou zemřelo 12000 lidí30.09.20 21:35 Česká republika 8

Prymula zakázal zpívat. Dobrá zpráva: dýchat zatím ještě můžeme30.09.20 10:58 Česká republika 9

Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-1929.09.20 07:27 Neurčeno 13

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 4

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Měnové kurzy

USD
22,86 Kč
Euro
26,86 Kč
Libra
29,49 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
24,90 Kč
100 japonských jenů
21,66 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 667,36 Kč
1 unce stříbra
550,90 Kč
Bitcoin
245 498,21 Kč

Poslední aktualizace: 1.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?