Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 1 jméno: ppppp.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.10.2013 09:37

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

ppppp 95.?.?.?

Od zvírat se asi lišíme tím, že vnímáme svou existenci a svuj vliv na prizpusobení si okolí. Snaha všem vládnout až na obranu pusobí devastačne. Zabezpečuje to vlastní expanzi, nebo využívá expanze slabších proti konkurenci, pričemž ty slabší si troufá pozdeji pohltit.

Bible má spíše historickou hodnotu, než božskou. Všechno už jednou historické lze prohlásit za božské. Zvlášte starý zákon, o kterého zpátečnickou kontroverzi jde, popisuje zpusob, jak se pár lidí určité skupiny vyrovnává s vlastním egem, pokud mají k tomu príležitost.

Sdelení "Bibli seslal Hospodin" je humorné. To bychom mohli víru každého, co neco delá mimo penez, nejak se chová označit jako "seslání". Máme dukazy, že národy úspešne prežili i takové, co Bibli nevlastnily, a nijak zásadne se od jiných neliší. Bibli nelze jednoznačne pričíst príčinný vliv na celou kulturu, která tady je, a existovala i pred Biblí.
Že nekdo napsal Bibli, aby se mohl tím pasovat za vyvoleného, se neliší od diktátora, co napsal knihu a prohlásil za vyvoleného sebe. V té dobe byla kniha mocný nástroj na predávání mezigeneračních informací. Dlouhé bloudení po poušti, strádání a svévolné popírání objektivních pravd nekým ve vedení vyšlechtilo populaci, která je duševne naopak surová, neschopná, a nehledí na následky své činnosti. Proč si tahle skupina lidí neváží práci a považuje ji za neco podradné? To není prímý dusledek toho, že oni jsou predurčeni na premýšlení, čili vyvolení. Jen pohleďme, kam tu naši civilizaci tahají, když se nekterí dostali ke kormidlu. Opet do bloudení, nebo zkázy. Jsou neúspešní, protože práci nectí, nevedí, kam jdou, ale chtejí kormidlovat a mít se dobre. Zameňují pyramidové spekulace a hry za dovednost/úspešnost. Dnes je mnozí napodobují, protože by se jim líbilo být jako oni. Dost špatný vzor. Poznáme je podle ovoce. Ovoce Bible nic moc, primnoho konzumu, nároku a pokrytectví. Potreboval nutne Kristus Bibli, aby prišel v tom tehdejším marazmu na tohle prirovnání? Odrovnali ho nejspíš proto, že na určité úrovni nelhal tolik, jako jiní, v tom vidím určité jeho božství. Lidský Buh a uvedomení se tvoril/o soubežne s duševní vyspelostí národu. Vyvolenost není nic jiného, než forma rasizmu. Je čas na rozumnejší principy. Napríklad takový, že pokud nekdo verí na Boha, nemel by se nad neho zároveň povyšovat (co se práve bežne deje). Pokud chce svobodu, má umet určit svá omezení (svoboda jako dusledek omezení). Jinak na tomhle svete neplatí už ani logika [smích]
Je nás tu proste moc, a Bible si v té dobe nedelala težkou hlavu jak s obranou proti neukáznené invazi sešlých kmenu, tak s ekologií. Klidne Buh ať na ni "sešle" záplaty, nebo jinou, globální verzi [smích]

297684

11.10.2013 19:49

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

ppppp 95.?.?.?

Je asi zbytečná komplikace se o tom bavit, protože mé vety zbytečne rozmazáváte. Ješte ani nevíte, o čem mluvím, a už znáte svou reakci.

Bibli seslal Hospodin, ale jiné knihy už ne. Ty jsou proste z pekla. Pokusy historicky zajistit svou ríši mely i jiné národy.

>za chvíli budete objektivně rozebírat i "hořící keře"

Po tech Jerichových troubách by to neškodilo. Ať je tech záhad méne, a nebereme práci šamanum.

Proste nemuže platit všechno najednou, pravda i lež. Všemohoucí dopuštenost je povedený oxymoron typu humanitárního bombardení.
Vyvolené rízení človeka svobodného. Neexistuje zároveň vyvolený a svobodný (vulí). Možná velký bratr také trpí, že má ve stádu i členy jako vy [smích] Nebo vyvolené, co si delají svou práci hur, než nevyvolené. Tak to už na svete chodí [smích]

297710

13.10.2013 09:10

Homosexualita

Nepríčinná homosexuální agenda

ppppp 95.?.?.?

Ví snad nekdo na základe čeho se mu neco postaví a tak podobne? No tak na základe toho stejného se určuje, zda je, nebo není nekdo homo nebo hetero.
Jiste jde o nejakou emoci, pocit, který aktivuje nejaké fyziologické akční centra.
Jenže se to občas udeje i samo, když je človek sám a nemá žádné predstavy o svém druhu, nebo se tak proste vzbudí. Na základe čeho? Umí snad nekdo určit presnou príčinu, která funguje na základe x faktoru? Jak muže nekdo tvrdit, že je neco vrozené, naprogramované, když to nemá jak doložit, a když se podobné veci pred pubertou proste nedejí?
Dohromady NIKDO to porádne neví, protože je to velmi subjektivní. Proto je celá homosexuální agenda zrejmá a související "odborné" práce samá nevedecká lež, manipulace.
Prakticky všechny proargumenty, co jsem dosud četl jsou logicky nepríčinné.

Je asi zrejmé že ve výsledku jde o nejakou souhru v dospívání, podmínenou společenským chováním. Souhra se dá vždy narušit, ale z bordelu sama nikdy souhra nevznikne. Tolik asi k tomu zda je, nebo není možné narušit další poškozením mechanismu souhry na základe zjištení, že pár individuí došlo k tomu poškození náhodne. Mladí lidé vetšinou prebírají všemožné vzorce chování nezrídka až desítky let po tom, co jsou dospelí, nebývají úplne samostatní a nezávislí.

Implantovat psychickou poruchu sexuality je levnejší, než zbraň, nebo medikamenty, a co je podstatné, šírí se to samo jako virus. Vzorce chování se šírí samy, protože človek je proste společenský tvor, na tom vyrostla jeho úspešnost.
Téhle sexuální agresi se lze bránit nekolika zpusoby.

1. Osvetou, identifikováním falešné tolerance a podsunutí
2. Zákonnou regulací vlivu patologických jedincu ve verejných funkcích
(to, že je politik v nečem nemorální se kritizuje s vyjimkou sexuální orientace, které ale je také nemorální)
3. Identifikováním tech, co se skrývají za ostatní, ale mají velký vliv na formulace zákonu
4. Vytažením podobných lidí z jejich funkcí definováním jejich trestného počínání
5. Dusledným vymýtením zákonu, které umožňují propagaci homosexuality a falešných nároku stavených jako pozitivní diskriminace
6. Blokováním tendenčních sexuálních výchov v základních školách stavejících predčasné sexuální hrátky za životní prioritu za účelem dekadence a zjevné narušení rovnováhy zdravého rustu osobnosti. O tom, co je zdravé nebude rozhodovat nekdo, kdo nikdy nenesl za svá rozhodnutí primerenou odpovednost, zabírá jen nekomu místo a nechá si za svou neúspešnost ješte platit.
Je treba si strukturu zastoupení smerem nahoru a jejich strety zájmu lépe ohlídat. Jinak zustane jen nevýhodná možnost to udelat ručne nebo skončit v pasti.

297754

13.10.2013 10:39

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

ppppp 95.?.?.?

Povšimnete si, že nadpis pana Nohejla, ve kterém je uvedeno "TAK ZVANI zide" se zde nachází více, než 50x.

Zkuste klidne jiný nápad, jak by bylo podle vás jinak možné, že se ve vládním aparátu nachází "stát ve státe", tedy jakási matrioška, které nevadí stret zájmu a toleruje současné členství v mimovládních, nebo nadnárodních organizací pochybného vlivu.

Každého normálního človeka by zajímalo, a dožadoval se diagnózy, proč nám naše zastupitelská, (prímá tohle také nevyreší) nefunguje podle očekávaných predstav, a proč slouží spíše cizím zájmum.

Proč v kreslech vlády sedí lidé, kterí chodí na ruzne bilderbergy, proč se v médiích príliš často prezentuje vrstva lidí, kterí sledují všechno možné, jen ne schopnost organizovat své hospodárství.

Typická ukázka anarchie a neschopnosti se regulovat, organizovat.

297757

13.10.2013 21:13

Homosexualita

RE: Nepríčinná homosexuální agenda

ppppp 95.?.?.?

To, co tvrdíte nemáte čím patrične doložit. Na tak závažnou vec nejaká stranická nebo i odborná práce nestačí, ve vede se požaduje spolehlivá opakovatelnost a príčinnost.

Mozek nemusí být tak pevne zadrátovaný, jak by si to nekdo prál, vlivu je docela dost.

Čím zhrešily zvírata, že jsou také smrtelná, nesmrtelná snad nejaká meduza. Bible je v tomto dobrá akorát pro inspiraci o tom premýšlet. Nebo je to jen obrazní pokus narychlo "vysvetlit" rozdelení pohlaví a spíš nejde o žádný "hrích", ale o nejakou ne zcela na první pohled zrejmou strategickou výhodu prežití, nebo nejakou další kvalitu.

297770

13.10.2013 21:24

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

tuto otázku si kladu nekolik let

ppppp 95.?.?.?

co k zubari radši vubec nechodím. Počítám se mezi ty Maye.

Biznis na tom postavený je docela jiste umelý. Vliv tržního hospodárství regulovaného klidne i legislativou. Z materiálove-technického hlediska pro to není duvod. Naopak skvelý duvod pro vydírání a tiché šábnutí se pojišťoven s výrobními firmami. Není normální, aby nekolik zubu stálo tolik, co auto. Že neslyším reklamy na zubní lízingy bez účasti jazyka.

297771

14.10.2013 08:11

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

RE: Proč něco stojí víc a něco jiného míň?

ppppp 95.?.?.?

Jdete dál, a zeptejte se čím ja dána "vzácnost" Jágra a potreba mít oukej zuby. Čím je dána výška zmluvného pojištení pro auta, a dostanete se k výši zmluvního zdravotního pojištení.
Pak jen kruček k otázce - jak to, že pojišťovna nechce, nebo neumí zaplatit pri dnešních technologiích pár zubu? Copak chirurgové operující bedrový kloub a další také nejsou vzácní odborníci? Jsou snad horší, než zubari? Tam váš argument sotva obstojí. Nikdo tady nemusí ríkat, že za to mužou ONI, ríkejme si klidne MY.
Tak zpet k té pojišťovne. Víte, kolik jsem do ní za tech "pár" let nacpal, a kolik mi z toho bylo proplaceno? Proč není nejaká garance čerpání výšky pojistného? Proč musím vždy doplácet, trebaže jsem jim léta platil a nic nevzal zpet? Odpoveď je jednoduchá. V prípade léku je bežné, že si pacient zaplatí výrobní cenu, a pojišťovny se hrají s vypratými penezi. Zeptejme se pak, zda je to opravdu pojišťování, a zda uvedená činnost nenaplňuje znaky trestního činu podvodu. Nejspíš také nejsou za tím ONI, ale konkrétní kartely, které si drží ceny svých výrobku nahoru, podobne jako je to u hromady dalších vecí v prumyslu, kde je určují nadnárodní kartely, nebo koncerny, které si svou pozici na trhu vynucují a za ni lobují.
Prece mi tu pane Vojto nechcete vykládat pohádku, že zde máme volný trh. Pokud by byl, tak vám klidne dám za pravdu. Neznám kolem sebe opravdu odvetví krome prodávání zeleniny a textilu na trhu, kde by opravdu fungoval volný trh bez výrazných deformací, nebo omezení. Nejste puvodem ze Slušovic? [velký smích]

No a možná jste si také povšiml, že na našich školách se dosti často učí neco, co se pak reálne nepoužívá ani na hony vzdálene.

297799

15.10.2013 06:54

Sociální demokraté v Senátu odstřelili klíčový návrh zákona pro boj proti korupci

RE: Senátoši mají rozum - správné rozhodnutí

ppppp 95.?.?.?

>jaký je rozdíl mezi Němcem a Čechem? Němec je v principu od mala přesvědčen, že pravidla jsou správná věc, aby byl pořádek a proto je třeba je dodržovat.

Není problém tyhle "hriby" najít pešky i za Bílou horou. Nebo i treba na západ za oceánem. Proste existuje vrstva lidí, kterí se snaží zavést hezky vypadající pravidla proto, aby meli náskok pri jejich porušení. Moutení vody je podobne osvedčená maskovací taktika.

297875

15.10.2013 20:18

Homosexualita

RE: Nepríčinná homosexuální agenda

ppppp 95.?.?.?

Jo tak Googlu se zcela jiste nemusíme bát. Na Google je totiž prakticky všechno a Google sám neumí posoudit pravdepodobnost pravdivosti informace, kterou nabízí.
Dovolím si také ríct, že prakticky stejný problém existoval i v dobe, kdy se nevedelo, že nejaký Google vznikne.

Vy zvíratum zjevne nerozumíte, a když, tak z rychlíku. I zvíre totiž vetšinou zjistí svuj omyl a aktivne nevyhledává stejné pohlaví, když mu není nejak umele lidma vnuceno. Klidne v rámci svých hormonu a nahodilého testu, nebo rozcvičky občas "milostne" skočí i na človeka, aniž predem ví, zda jde o dámu, nebo chlapa. Neco takové nejde považovat za homosexualitu, ani za človekozoofílii.

Stejne tak, ta hromada vedcu, co píšou o zvírecí homosexualite zvíratum rozumet proste nechtejí a docela si vymýšlí z kontextu vytržené pitomosti, neváhají za to ješte brát peníze. Píšou to účelove a rychlokvašene od stolu. Dnes není žádný problém najít tisícovku blbých vedcu, v dobe, kdy "není co delat" a titul má skoro každý pelikán. Sleduju ruzná zvírata dost dlouho, aby jsem si za pár desetiletí všiml, zda ze mezi nimi nenacházejí nejaké podezrelé 4%.

297933

15.10.2013 20:57

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

ppppp 95.?.?.?

Vypadá, že jste nejprve reagoval na to, co jste si v rychlosti intuitivne domyslel, a ne na to, co jsem fakticky napsal. Vždyť jsem napsal, aby jste si lépe prečetl mnou citovaný nadpis, ze kterého vybec nevyplývá, že pan Nohejl vystupuje protižidovsky, spíše naopak (tedy nejedná protižidovsky, nerovnáse jedná prožidovsky), a stejne tak je to se mnou. To abych za sebe upresnil. V dalším vašem príspevku se zdá, že určité porozumení toho, co jsem načal bylo nalezeno, i když samozrejme najít odpoveď proč naši volení zástupci nabývají podobu šašku až škodících skrítku, pričemž kormidluje nekdo úplne jiný muže být složitejší. Proč proste akceptujeme formální úrednickou strukturu navíc, a jakoby nechceme vedet, kdo vládne skutečne.
Myslíte fakt, že za to muže víceméne kresťanství? Vždyť ke stejnému chování inklinují i príslušníci jiných náboženství, nebo i bez.

297935

15.10.2013 21:07

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

ppppp 95.?.?.?

>Pletete si anarchii s vlastni blbosti,mel byste vic studovat,nez napadat,odsuzovat, bezpredmetne nazory pisatelu.Jew are not a race but jewish identity is racist-Center for Jewisj Genetics...Zde je ukazka ,ze i padesakrat vyrcena znalost veci se Vas nedotkla,pro Vas je Zeme stale plocha a lide litaji v dabelske masine.

Zdravím, jste si jistý, že jste si muj text prečetl a pochopil správne? Podle mne spíš naopak, omlouvám se, pokud jsem k tomu nejak dopomohl. My jsme v nečem ve sporu, a já neco napadám?

Ale neco zároveň reknu, co me pritom napadlo. Už nemohu porád jen studovat, občas musím i neco uplatňovat. Tak uplatňuju [smích]

297937

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?