Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.09.2013 13:44

USA hrají Monopoly, Rusko hraje šachy

Článek je klasický příklad dezinformace a manipulace

86.?.?.?

Mimo již uvedených důvodů a údajů u předchozích komentátorů hraje svou roli také 8 miliónů Izraelců. Je jich moc na tak malé území a potřebují dobýt další "životní prostor". Lákavý je určitě Libanon, ale také části Syrie a takový Velkoizrael by určitě nebyl marný. A tak místo napadnutí Íránu budou Izraelci "ochotni" spokojit se pouze s Libanonem a částmi Syrie [smích] V očích světové veřejnosti tak budou opět "mírotvorci", protože se vzdali války s Íránem, a sami před sebou košer.

296441

19.09.2013 22:11

Rouhání

Jsou monoteistická náboženství agresívnější

86.?.?.?

v porovnání s polyteistickými? Existuje na to nějaká studie? Všiml si již někdo toho, že organizovanou skupinu lze přinutit k agresivnějším akcím snadněji než neorganizovanou? Židovství (Šulchan Aruch, Protokoly sionských mudrců) je neskutečná sbírka šovinismu vuči nežidům. Tolik pohrdání a nenávisti neobsahuje ani Hitlerův Mein Kampf. Od židovství odvozené křesťanství se co do agresivity od židovství neliší. Ortodoxní církev co by další odvozenina ze židovství je mi co do agresivity velká neznáma. Budhismus co by polyteistické náboženství je mi rovněž co do agresivity také velkou neznámou.

296478

Sám autor studie zdůraznil, že se jedná o korelace. Lidé bez znalosti statistiky se k výsledkům psychologických studii chovají tak jako kdyby to byly Výsledky s velkým V. Psychologie sice za posledních 100 let pokročila, ale stále je to guláš. Na jedné straně se výzkumníci musí chovat tak, že jejich statistické výsledky jsou důležité, aby dostali granty na příští rok, na druhé straně jsou testové situace umělé a v realitě se lidé mohou chovat zcela jinak. Zvláště podezřelé jsou takové výzkumy, které používají freudistické pojmy jako narcismus, id, ego, superego. To jsou prostě freudovské pohádky (hypotézy), kterým nic reálného neodpovídá. Freud si zpočátku, tedy ještě jako lékař, vzal za vzor pro výzkum mozku model fyziky. Přesněji řečeno dynamiku kapalin a představoval si, že v nervech proudí duch sem a tam. Daleko se ale nedostal. Proto tuto materiální a slibnou kolej opustil a vrhl se do pseudovědy, kterou nazval psychoanalýza. Slibnou proto, poněvadž se výzkumníci mohli dopídit toho, že vzruchy proudící v nervech jsou tím reálným, čím by měli začít. Pokud tedy čtete psychologické studie a dozvíte se z nich, že jste takovej nebo makovej, nebo že ti druzí jsou praštění nebo jednička, pak vězte, že čtete chybně. Vždy se jedná o nějaké tendence. Když někoho zavřete na psychiatrii a ten člověk zjistí, že si personál zapisuje každé jeho slovo, pak vyšetřující psychiatr logicky zjistí, že pacient je paranoidní [chechtot] Zvláště pikantní vyšlo porovnání diagnóz ohledně paranoidity u informatiků před a po Snowdenovi. Informatik psychologovi marně vysvětluje, co všeho jsou současné počítače schopny. Psycholog-terapeut a psychiatr to nikdy nepochopí, protože neví co je a co není informace a neznají teorii informace, neví co je počet pravděpodobnosti a statistika, nemají tušení jak takový počítač pracuje. Setkal jsem se dokonce s případem, kdy student psycholgie ve svém referátu tvrdil, že sociální sítě mají vědomí [chechtot] Je-li člověk megabohatý a rozhoduje o miliónech lidí, pak jsou jeho pocity oprávněné a nelze je označit jako narcistické a nárokovat si tak jeho úzdravu. Není to náhodou narcismus, jestliže si někdo nárokuje vydávat "pocit oprávněnosti a narcistického chování" za fakt? Mimochodem, pojem "pocit oprávěnosti" bude asi chybný překlad.

296625

V originálu byl asi pojem "feeling of competence", což by se správně přeložilo jako "pocit kompetence" nebo "pocit povolanosti". Oprávnění někdo někomu vydává. Například oprávnění řídit motorové vozidlo. Člověk nemůže mít pocit oprávněnosti. Naproti tomu se někdo cítí být povolán být umělcem, cítí se "vyvolený", má pocit, že je na základě svého vzdělání, rasy, příslušnosti k bohatým apod. "kompetentní" k řídící pozici ve společnosti.

296630

Tak napůl ucha jsem poslouchal dnešní ČRo Ostrava, když se tam ozvalo něco o tom, že Židé v Maďarsku se cítí ohroženi a mají strach, poněvadž někdo někde (Szeged?) připevnil mýdýlka na synagogu (?). A prý to prokuratůra začala vyšetřovat, poněvadž dostane-li skupina lidí strach, je to důvod k zakročení. Nebylo řečeno, kdo si na to stěžoval a jak. Ale sama zpráva je krásný příklad paranoidity. Někde připevněná mýdýlka normální člověk neasociuje s koncentračním táborem, jak bylo naopak ve zprávě řečeno. Je to poukaz na to, že maďarští Židé jsou pravděpodobně ve svém celku duševně nemocní lidé. K jejich úzdravě povede jedině to, že je zbavíme starostí o peníze, že je zbavíme možnosti poskytovat úvěry.

296632

Cituji: "Psychiatr logicky zjistí, že pacient je paranoidní jen pokud pacient nemá důvod si myslet, že je každé jeho slovo zapisováno a přesto trpí pacient tímto přesvědčením."
Psychiatr nic "logicky nezjistí", protože to byl on, kdo nařídil zdravotnímu personálu zapisovat chování pacienta.
Váš problém je ten, že chcete pana Václava Klause poťouchle označkovat jako narcistickou osobnost. A to jenom proto, že ho nemáte kvůli jeho chybám a podrazům v ekonomice a ve vztahu k českému státu všeobecně rád. Ocejchování politiků psychologicko-psychiatrickými diagnózami nebývá zhusta adekvátní. Například pan Václav Klaus určitě není kleptoman, jak ho charakterizoval pan MUDr. Hnízdo. Pan Václav Klaus byl zloděj. Totéž také v případech tunelování. Porucha je zde v oblasti morální. Morálně se tací lidé s největší pravděposobností chovají tehdy, když si jsou subjektivně jisti, že se jejich krádež nezjistí. Ti otrlejší tehdy, když si budou jisti, že krádež jim projde bez následků.

296648

Za první republiky patřila 1/3 Československa Židům, 1/3 katolíkům a zbytek Němcům. Samozřejmě, že tyto poměry chtěli po 1989 znovu nastolit.

296649

01.10.2013 13:51

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Náš barbarismus?

86.?.?.?

Velmi poučný je film O kapitalismu s láskou
http://www.youtube.com/watch?v=uuLYmzscoSM

297120

01.10.2013 18:21

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Náš barbarismus?

86.?.?.?

Pustil si někdo z vás doporučený film O kapitalismu s láskou?
Na konci je totiž velmi cenný historický dokument. Prezident Roosvelt hovoří rok před svou smrtí před kamerami o záhadných věcech ...
Jo a to s tím dvojníkem: Údajně sám Stalin do konce svého života na smrt Hitlera nevěřil. Pak tu někdo hovořil o tom, že útěk Hitlera je zdokumentován. Může mi onen člověk dodat odkaz? Já znám pouze nějaký filmový dokument, kde se uvádí PRAVDĚPODOBNÁ úniková cesta do Jižní Ameriky.

297137

16.12.2013 01:32

Lidská práva

Tarik Asis

86.?.?.?

Vzpomíná si někdo na iráckého ministra Tarika Asise? Doufám, že jsem to napsala správně. Ten snad jako jediný četl knihy. Goerg Bush prý nečetl vůbec, ani noviny ne, Roosvelt prý četl kovbojky, Sadam Hussein zrovna tak. Na co tedy píšeme tolik článků a knih? Čím více se západ chová podle obchodního práva protlačovaného vojensky, tím více mluví o lidských právech. Nevím kdo to řekl, ale Clintonová prý údajně řekl, že žádné obchodní smlouvy se neprosazují tak snadno jako ty, kdy máte za zády letadlovou loď. Neví někdo, co se stalo s Asisem? Nebyl popraven?

300792

19.12.2013 03:32

A není úniku

Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

86.?.?.?

Podle mých vzpomínek se fluorid začal do zubních past dávat od té doby, co se zjistilo, že určitá skupina obyvatel - byli to cikáni? - je bez zubního kazu. Pátralo a pátralo se, až se prý našel zdroj tohoto pro zubaře nekalého konkurenta.
Byla jím prý studna (nebo pramen?) s vyšším obsahem fluoru oproti okolním zdrojům pitné vody, kterou pili gadžové. Možná, že to tak bylo, kdoví. V našich běžných poměrech to je ale tak, že největším nepřítelem našich zubů je zubní lékař. Ano, čtete dobře, naši zubní lékaři nám při každé návětěvě naše zuby navrtávají tu i onde, aby nám postupně "léčili" naše zdravé zuby, které údajně kontrolují. Každé privátní zubní ordinaci se proto zdaleka vyhněte.

A jeden tip. Pokud někomu vadí fluor, může si v lékárně koupit sprej se 4 % peroxidu vodíku, nastříkat do vody a vypláchnout. Nebo si může pořídit koncentrát Odolu a použít podobným způsobem. Ovšem ne ty plastikové lahve s nápisem Odol.
Firma Odol svůj koncentrát prodává v charakteristické lahvičce s mléčně bílým sklem a s hrdlem zahnutým o 90 stupňů doleva. A samozřejmě s nápisem Odol. Lze také zaručeně použít, jestliže vás zubař začne přesvědčovat, že máte v kořeni zubu hnis a že proti tomu neexistuje lék a jediným možným zásahem je extrakce. Některý privátní zubař vám může dokonce ukázat i rentgenový snímek s vaším hnisem. Nedbejte. Dělají to proto, aby měli kšeft za zubní implantát. Proti tomu postupujete tak, že v lahvičce s koncentrovaným Odolem smočíte kousek vaty a tu pak na pár hodin vložíte mezi dáseň a rty na místo, kde vás to bólí. A za pár hodin je po bolesti a po hnisu. Nejvhodnější je tak postupovat přes noc.
Ještě za komunistů se málokterý zubař pokusil pacientovi chrup poškodit nebo dokonce zničit. V komunistických lékárnách a drogeriích si komunistické obyvatelstvo tento koncentrát mohlo volně koupit. V dnešních českých kapitalistických lékárnách a drogeriích byste tento výrobek těch hnusných komoušů marně hledali. Musíte jet na západ (Německo, Rakousko), abyste si jej mohli za drahé peníze (lahvička asi tak Euro 5) pořídet. Ti ohavní koumouši ji prodávali asi tak za 10 Kč. Hnus.

Už jste si všimli, že starší turisté ze západu mají vesměs vydlabané stoličky? Nebo nějaké náhrady? To za komunistů v takovém masovém měřítku nebývalo. Dnes jdou na to zubaři na západě dokonce tak daleko, že vám ničí dásně nějakou tinkturou, takže vaše dásně se scvrknou a zubní krčky se odhalí, což pochopitelně umožní přístup bakteriim a ničení zubu. K obnaženému krčku pak mohou přiložit na několik sekund nástroj s ultrazvukem a zub se vám do půl ruku bezpečně zlomí. Také je možné onu tinkturu nakapat do vstřikování vrtačky. Halt, zubaři se v ničení zubů zmodernizovali. Jediné způsob jak se tomu bránit, je ničit na oplátku je. Je jich moc a neví, jak by se uživili.

300991

19.12.2013 03:37

A není úniku

Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 2

86.?.?.?

Velmi brzo to zjistili lidi, kteří šli na západ vydělávat. Nebylo to ale jen odpudivě lacinější a úspěšnější československé zubařství, mimochodem svého času na nechutně nejvyšších příčkách úspěšnosti, kterou nám nezáviděli západní zubaři, ale také jistota, že mezi československými zubaři je procentuálně méně sviní. Jenže Všeobecná zdravotní pojišťovna tento podvod, tuším, že za Ratha, zlikvidovala a navrátilcům toto ošklivé zneužívání zubařské zdravotní "péče" zatrhla.

300993

19.12.2013 14:58

A není úniku

RE: zbytečná paranoia

86.?.?.?

Pane Stwora, nařízení Bruselu to není. Fluor se začal dávat do zubních past někdy v 50. nebo 60. letech. Spíše těch 60. Tehdy se v Československu dokonce začala prodávat pasta, která se jmenovala Fluora!

301045

20.12.2013 07:54

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

86.?.?.?

Zubař ve Vídni postupoval tak, že si navlhčil ukazováček něčím hnědým a přiložil ho asi na minutu na moje dolní dásně. Nikdy předtím mi tohle žádný zubař nedělal. Po týdnu jsem zjistila, že se dolní dásně stáhly a obnažili se krčky. Jméno jsem zapomněla a on už tam nedělá. Jiný vídeňský zubař, Michael Silvar, 1150 Wien, Hütteldorferstr. 1 ničí zuby právě oním ultrazvukem. Mluví česky a původem je asi z Moravy. Existují vrtačky s možností přívodu tekutiny a do nádoby si zubař můž přilít co chce. Silvar pracuje v ordinaci sám a bez sestry a může si tak s pacientem dělat co chce, aniž by mu někdo civěl přes rameno.

301108

se ničím neprovinil. Jednal jednak podle nabídky a poptávky, jednak podle 100 zákonů popsaných v Šulchan Aruch. Podle židovských zákonů je všechno v pořádku.

301137

20.12.2013 20:06

A není úniku

Geniálně jednoduchá příprava, ale ...

86.?.?.?

kde získám, nebo si mohu koupit, chloritan sodný a hydrosíran sodný (NAHSO4)? V lékárně? Někde na internetu?

301145

20.12.2013 21:11

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

86.?.?.?

Dásně oteklé nebyly. Byly naprosto zdravé !!!!!!! Přišla jsem tam jen kvůli maličkosti. Ale to bylo již před desetiletími. A pokud jde o zubní vrtačky, tak zřejmě porcujete pacienty s nějakým starším modelem. SILVAR si před pár lety pořídil supermoderní vrtačku, kdo toto možné je !!!!!!! Takže běžte s tou ochranou "zubařů" do prkýnka sama. A aby ji mohl splatit, začal pacientům ničit zuby. Již při vstupu do ordinace mě udivilo, že nikdo nebyl v čekárně. Oni mu totiž postupně odešli a odcházejí pacienti.

301151

22.12.2013 17:32

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

86.?.?.?

Ta vrtačka je asi poháněna hydraulicky, nikoliv přes řemínky jako dříve, jak si eventuelně "baba-Blažková" představuje. Nejsem technicky vzdělaná v oboru zubních vrtaček, takže to nemuhu tvrdit s jistotou. V té hadici vedoucí k vrtací hlavě je třeba nějáká mechanika, třeba spirála. Ale z vrtací hlavy má tu možnost přímo pouštět kapalinu na vyplachování vrtaného místa, aniž by musel sáhnout na další hadici. Ať je to ale hydraulický nebo mechanický pohon, samotné vyplachování je na něm nezávislé a příslušnou nádobu s vyplachovací tekutinou lze doplňovat a to si tam ten zubař může doplnit co chce.

301262

23.12.2013 03:47

A není úniku

ULTRAZVUK

86.?.?.?

Tady v Rakousku to obyvatelé řeší tak, že si jedou nechat zuby spravit v MaďarskA. Já jsem to zkusila v Praze, ale narazila jsem také na jedno prase. Ta zubařka nerozeznala korunku od normálního zubu a navrtala mi korunku. Za 6000 šilinků. Kurva jedna. A TO JSEM JI PROSÍM UKAZOVÁČKEM UKÁZALA, KTERÝ ZUB TO JE. BEZ ROENTGENU ZAČALA VRTAT VEDLEJŠÍ ZUB A BĚHEM 5TI SEKUND ZJISTILA, ŽE NAVRTALA KURUNKU. Kořen se pak zanítil a vypadl i s korunkou, protože to jsem ještě nevěděla, že mohu použít Odol k odstranění zanícení. Silvar se pak tomu jenom potichu pochechtával a sprasil mi zuby ještě více. V polemice s Blažkovou nejde o to jaká to je vrtačka, ale o to, že k NIČENÍ ZUBÚ POUŽÍVAJÍ ZUBAŘI ULTRAZVUK. PRASATA. NAMÍSTO ABY SE STARALI O NÁŠ ZDRAVÝ CHRUP, TAK NÁM JEJ NIČÍ A STARAJÍ SE HLAVNĚ O NAŠE PENÍZE. Silvarovi jsem platila desítky tisíc šilinků, protože jsem se domnívala, že si tak bude vážit pacienta. Výsledek byl, že jsem během dvou let v jeho "péči" přišla o dvanáct zubů.

301285

23.12.2013 04:00

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

86.?.?.?

Vaše blazeované pohrdání - viz rajský plyn - nad neznalostí laika o něčem svědčí. Důsledek chlazení vodou nebo, jak vy říkáte výplachu, je jeden a týž. A právě do té vody k chlazení vrtaného místa může přidávat co chce.

301286

23.12.2013 04:26

A není úniku

RE: Geniálně jednoduchá příprava, ale ...

86.?.?.?

Váš odkaz na zapper je velmi inspirativní. Uvědomila jsem si, že kdysi kdosi dostal Nobelovku za objev příčiny rakoviny. Prý to jsou paraziti. Ale jak objev, tak i jméno toho člověka zapadlo a dnes se o tom hovoří jako o "kontroverzním udělení" Nobelovy ceny. Já si naopak začínám myslet, že na tom jeho objevu něco bylo. Vliv parazitů, prvoků, motolic atd. na člověka lékaři přehlížejí - alespoň mám takový dojem - a jejich veškeré "úsilí" se soustřeďuje na bakterie a viry. Domnívám se, že za správný konec to berou evoluční biologové. Viz například Jaroslav Flegr Toxoplasmóza. "Příčinami" onemocnění jsou kromě bakterií a virů samozřejmě i jiné faktory.

301288

08.01.2014 19:14

Otrávení Pacifiku

RE: Pripada mi to,jako pomsta Japoncu za Hirosimu a Nagasaky.

86.?.?.?

V kráceném příspěvku schází jméno Edward Teller. V roce 1981 se zůčastnil diskuse v rakouské televizi v pořadu Club 2.
Měla to být diskuse o rakouské jaderné elektrárně známé pod jméneme Zwentendorf. Ovšem "vhodně" volenými účastníky se celá diskuse o elektrárně přenesla na atomové zbraně. Hlavně díky projevům Tellera. Mimochodem arogantním - že prý neměl dostatek prostoru se vyjádřit, a že prý odejde apod. Mluvčí bezpečnosti Zwentendorfu Binnert diskusi okomentoval tak, že se o bezpečnosti nehovořilo, nýbrž hlavně o zbraních. Pokud chtěl Teller jaderné elektrice pomocí, tak to provedl tím nejhloupějším způsobem jakým jen mohl.

http://www.youtube.com/watch?v=MqEQTUGKo9g

302234

14.01.2014 16:55

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: Co lze čekat od Izraele

86.?.?.?

Údajní "trpitelé" druhé světové války - Židé - se na přípravě druhé světové války podíleli financováním Hitlera. Podle Davida Irvinga to byly židovské bankovní domy.

302528

03.02.2014 11:08

Ukrajina: Destabilizace v běhu

Bulatov video je podvod

86.?.?.?

Na videu o Bulatovi si několik komentátorů všimlo, že "svědek" je čistě oholen po sedmi dnech údajného "mučení" a na této hladce oholené tváři je "krev". Navíc si asi okolo 55 sekundy všimněte šminky na jeho obličeji. Bílá šminka pod oběma obočíma, světlemodrá šminka pod jeho levým okem. "Zranění" na zátylku připomíná nanesenou barvu. Poranění pravého zevního přenutého boltce je nereálné a rovněž upomíná na nanesenou barvu. Charakter "zaschnutí" údajné krve je nereálný. Takto se krev nesráží, nýbrž zasychá barva. Údajné "zranění" na břiše nebylo vidět, poněvadž bylo překryto tričkem. Oběti násilných činů vždy ukazují svá zranění a nezakrývají je tričkem.
http://www.youtube.com/watch?v=DQ9lS_ABLhU

303867

03.02.2014 11:11

Ukrajina: Destabilizace v běhu

Bulatov video je podvod

86.?.?.?

Na videu o Bulatovi si několik komentátorů všimlo, že "svědek" je čistě oholen po sedmi dnech údajného "mučení" a na této hladce oholené tváři je "krev". Navíc si asi okolo 55 sekundy všimněte šminky na jeho obličeji. Bílá šminka pod oběma obočíma, světlemodrá šminka pod jeho levým okem. "Zranění" na zátylku připomíná nanesenou barvu. Poranění pravého zevního přehnutého boltce je nereálné a rovněž upomíná na nanesenou barvu. Charakter "zaschnutí" údajné krve je nereálný. Takto se krev nesráží, nýbrž zasychá barva. Údajné "zranění" na břiše nebylo vidět, poněvadž bylo překryto tričkem. Oběti násilných činů vždy ukazují svá zranění a nezakrývají je.
http://www.youtube.com/watch?v=DQ9lS_ABLhU

303868

03.02.2014 11:40

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Bulatov video je podvod

86.?.?.?

chybně .... přenutého
správně ... přehnutého

303872

03.02.2014 11:59

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Ukázat německému policajtovi zvednutý prostředníček

86.?.?.?

znamená koledovat si o pokutu. Už nevím kdy se to uzákonilo, ale není to dlouho.

303875

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?