Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 60 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, Adrie, Adrien, AgnesBohemica, fallopiantubesmassacre, Insajdr, kulich, Major Zeman, remcal, tatrman, trocky.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.08.2013 01:18

Několik poznámek k Sýrii

RE: Říše zla 21.století

172.?.?.?

Ale kdepak Sýrie. Exemplární ukázkou církevní tolerance tvoří Česká republika. Kdyby kterýkoli stát ve světě nabídl takovou spoustu peněz všelijakým církvím tak jako se to stalo v ČR, tak ty by se vzájemně povraždily ve snaze utrhnout si ten největší kus. Jenže v ČR se tomu tak nestalo. Ona by se Anežka Česká velice zlobila.

295302

31.08.2013 09:05

Jak Američané falšují informace před útokem na suverénní státy

RE: Tady je nezvratny dukaz,ze ,lidstvo neni pripraveno vkrocit do vesmiru.

Adrien 172.?.?.?

>Vybijeli se neandrtalci mezi sebou, jak se my likvidujeme dnes...?!
Bylo to daleko horší než v našem případě, protože se vybili až do úplného zániku.

295306

31.08.2013 13:02

Jak Američané falšují informace před útokem na suverénní státy

RE: Tady je nezvratny dukaz,ze ,lidstvo neni pripraveno vkrocit do vesmiru.

Adrie 172.?.?.?

>>>.Vybijeli se neandrtalci mezi sebou, jak se my
>>>likvidujeme dnes...?!

>>Bylo to daleko horší než v našem případě, protože se
>>vybili až do úplného zániku.
>Prosim, predlozte dukazy/odkazy. Dekuji dopredu.

Už tu nejsou. Jako ti neandertálci, ne ty důkazy, protože ty důkazy že tu ti neandertálci nejsou tady jsou, když se nepočítá bigfoot.

295316

01.09.2013 02:22

Jak Američané falšují informace před útokem na suverénní státy

RE: Nečekaný vývoj událostí

Insajdr 172.?.?.?

Victoria co lakuje Obamce nehty se zmínila o tom že se jí Michelle svěřila s tím že její manžel, tedy prez Obama, je namíchnutý na Kerryho, který si pustil hubu na špacír - jak prej existují všelijaké důkazy o tom že Assádova armáda použila chemické bojové prostředky proti rebelům. On by teď Obama rád couvnul když nemá dostatečnou zahraniční podporu, která by se projevila ve spolupráci na tom plánovaném útoku. "Kdyby Kerry držel hubu, tak by se z toho dalo vycouvat," stěžoval si Obama. Michelle mu chtěla pomoci a navrhla že by Obama mohl potrestat nejen Assáda ale i ty rebely, protože existují akceptované důkazy o použití sarinu v tom syrském městě, ať už je za tím Assád nebo jeho opozice. Obama se zamyslel a pak řekl, "Zhasni noční lampičku, já musím zejtra brzo vstávat." A pak dodal, "Hele, kdyby se tu objevil Lincoln, tak me vzbuď. Já bych se s ním rád poradil." Ony totiž existují nezvratné důkazy o tom že v Bílém domě straší.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Lincoln%C5%AFv_duch

Druhý den, hned po oběde, zmizely Obamovi ty nejhlubší vrásky z čela. Michelle si toho všimla a zeptala se manžílka jestli přišla dobrá zpráva během oběda ohledně té Sýrie. Obama se ohlédl jestli nikdo neposlouchá a povídá, "Když jsem si šel přidat, tak jsem zaslechl rozhovor mezi kuchařem a jeho pomocníkem, a kuchař řekl že kdyby byl prezidentem, tak by požádal Kongres o schválení toho útoku. A poněvadž Kongres je namíchnutý že jsem ho ignoroval hned ze začátku, tak mi ten souhlas nedá a já jsem z té šlamastiky venku," zubil se Obama. "Co kdyby si vyhodil Kerryho a dal to místo kuchaři?" zeptala se Michelle. "Kdepak, on dobře vaří a mám ho nadoslech," namítl Obama.

295338

Soros a jiní manažeři investičních fondů vydělávají přesně tolik kolik jim je povoleno. Ty jejich platy jdou ze zisku pasivních investorů, a když je někomu proti srsti že si Soros ukrajuje více z jeho zisku než je zapotřebí, tak vezme svoje peníze z toho fondu a dá je tam kde je vrchní manažer skromější. Může si vybrat toho kdo vydělává nejméně, jenže musí znát důvod. On totiž ten "skromný" manažer nemusí být toho nejschopnejšího druhu a jeho fund ztrácí nebo se jen tak udržuje nad vodou. A když ztráci, vaše investice se může nenápadně vytratit též. Nechte rozhodnout investory o tom jestli Soros vydělává hodně nebo málo - jsou to jejich peníze ze kterých Soros bere svůj plat a prémie a ne vaše a rozhodně ne peníze dělnické třídy jako sociální vrstvy.

Ten efekt marxistického zásahu do distribuce majetku je dnes dobře znám. Je to tedy zatrolená situace nemýt žádný _ism v zásobě v případě že se převodovka kapitalismu rozsype.

Co se týče té obrovské částky kterou Soros vlastní: to skoro není možné likvidovat a utratit pro osobní spotřebu. Tak co s tím?
Během 1979 a 2011, Soros poskytl přes $8 miliard na účely spojené s udržovaním lidských práv, veřejného zdraví a vzdělání.
Zdroj: Wikipedie
To je asi 8 miliard-krát více, než kolik přispěla jedna rodina z průměrným platem. Ona taková lidumilná pojistka ale není na škodu, poněvadž Soros to nemá tak jednoduché jako například Petr Kellner, který operuje v komu-kapitalismu, což je jeden z nejblivnějších systémů západního světa. Tímto netvrdím že je Kellner úplná držgrešle; on má své dobročinné momenty - na to jsou důkazy:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/176585<...
[chechtot]

Aby bylo spravedlnosti učinněno zadost: Když bylo Kellnerovi sděleno v roce 2008 že kapitalismus má své obyčeje, tak zakroutil očima, ale pak mávl rukou.
http://www.kellnerfoundation.cz/index.php?page=9

295371

Neproduktivní spekulace určitě ovlivňují cenu komodit. Když se před pár lety začal US market sypat, tak nikdo nevěděl kam daleko to dojde a první kdo začal utíkat byli spekulanti s ropou, protože se očekávala hluboka recese, neli krize, a když se tohle děje tak se moc nevyrábí, a když se moc nevyrábí, není potřeba tolik energie a ropa představuje energii. Takže market s ropou se dostal zpátky do těch starých časů kdy se cena ropy řídila jen fyzickou poptávkou a nabídkou, a cena ropy spadla neuveřitelným způsobem tam kde by normálně byla, kdyby se s ní tvrdě nespekulavalo. V tomto případě výrobní cena určité jednotky ropy, která určila její hodnotu, nebyla tak vzdálená ceně ropy zaznamenou jejím prodejem a to vše k velké nelibosti Putina a OPECu. Když ovšem ropáci zjistili že dělný lid USA laskavě vypomohl bankéřům, tak se spěšně vrátili na svá oblíbená místa v NYMEX a spekulovalo se vesele dál.

Ti spekulanti kteří viděli věci dopředu v tom nejreálnějším aspektu vydělali, protože kupovali (za půjčené peníze) v momentu kdy se většina snažila prodat a ceny se tedy závratně snižovaly (akcie). Obyčejný (ekonomicky) člověk se radoval z podstatně snížené ceny benzínu, ale jen do té doby než zjistil že to co ušetřil u pumpy bude muset poslat bankéřům jako finanční výpomoc z rozhodnutí US Kongresu, protože ani takový finanční expert jako je Henry Paulson dobře nevěděl v jakém rozsahu je globální finanční systém provázán, když se rozhodl potrestat Lehman Brothers a timto kopl do první kostky domina. Takže i ten šek co George Bush poslal Američanům na podporu ekonomie (poptávka stimuluje nabídku a tedy produkci zboží) skončil v zásuvkách bankéřů, tak jak to asi bylo plánováno. Jo, peníze jsou holt oběživo. Hahaha...

Jo, ten Soros... Génius, co vydělal za jeden den miliardu dolarů! To tu ještě nebylo a asi už nebude, poněvadž pan profesor ekonomie a financí Václav Klaus je už přece jenom starší člověk.

295386

03.09.2013 04:56

Amerika totálně zdiskreditována

Je rozhodnuto.

Insajdr 172.?.?.?

Americký Senát, který má demokratickou většinu, Obamovi souhlas k útoku na Sýrii dá, ale na House, kde je to opačně, bude muset znovu zapůsobit John Kerry, který už začal se svým přesvědčováním jehož námětem bylo to že největší přítel USA, tedy Israel, je ohrožen svým sousedem, tedy Assádem, který neváhal použít prostředků které se ani Hitler neopovážil použít v čase největší tísně. To znamená že když volíš proti Obamovi, volíš proti bezpečnosti Izraele a to je horší než biblický hřích.

Kerry také připoměl 74-té výročí vypuknutí 2. světové války a zdůraznil že Adolf Hitler také neváhal napadnout Polsko, když to situace vyžadovala, a podotknul že by si z toho zákonodárci měli vzít příklad a jednomyslně podpořit Obamovo rozhodnutí napadnout Sýrii. Kerry chtěl v tomto smyslu pokračovat, ale když si všiml že si Rep. Boehner ťuká na čelo, tak znovu zdůraznil že sacharin je prudký jed, poděkoval za pozornost a odešel.

Americký úřad pro národní budoucnost v Pasadeně, Kalif. včera vypočítal že House podpoří Obamu rozdílem 18 hlasů. A tato agentura se nikdy za celou dobu své existence nezmýlila. Assád to ví a tak bude muset přestěhovat svůj generální štáb do nějaké mateřské školky v Damašku, protože operace Západní vychřice svobody je na cestě.

295428

03.09.2013 10:07

Progresivní daň je zločin

RE: usilovní blbečkové v honbe za ziskem

Adrien 172.?.?.?

>Základní problém je, že zisky nadnárodních firem opouští tuto zemi, a jejich peníze dále nesytí zdejší trh práce.

Na to soustavně upozorňoval Valter Komárek, ještě než se ta situace stala těžko řešitelným problémem.

295453

05.09.2013 10:05

Připravte se na smrt petrodolaru

Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

Adrien 172.?.?.?

Jakmile narazíte někde na pojem "nekrytá měna" v kterémkoli článku tak přibrzděte. Pokud autor nevysvětlí tento pojem, přestaňte číst, poněvadž je velice pravděpodobné že autor považuje měnu za "krytou," když se tato schovává za stěnu postavenou ze zlatých cihel, a to je příznak toho že autor nemá potřebnou znalost v oboru mezinárodních financí a peněžní politiky tak, aby se s úspěchem pokusil o prognózu na toto téma.

Osud "petrodolaru" závisí na osudu samotného dolaru jako světové rezervní měny. Bohužel, důvody proč se svět usnesl na tom aby se dolar po 2. světové válce stal mezinárodní obchodní měnou jaksi pominuly. Naštěstí pro USA, svět zatím nevytvořil přijatelné podmínky pro novou, stabilnější rezervní měnu, a USA dělají vše možné a někdy i skoro nemožné aby se tomu tak nestalo. Říkalo se že Saddám Hussajn plánoval prodej irácké ropy jen za euro, aby alespoň nějak uškodil svému úhlavnímu nepříteli USA. Netrvalo dlouho a Saddám visel. Spojovat Saddámův konec s tim co bylo naznačeno je pouhá spekulace, ale rozhodně ne úplný nesmysl zvláště když experti z OSN žádné chemické zbraně pod Saddámovou postelí nenašli a USA později připustili že se vskutku vyskytly závažné chyby při hodnocení zpráv poskytnuté všelijakymi špionažními a bezpečnostními agenturami.

Skončí dolar ve své funkci vyhazovem? Asi ne. Spíše bude pomalu degradován z generála na plukovníka, potom majora, kapitána . . . zatímco jiné měně budou přibývat frčky.
"Poručík Dolar!"
"Zde, panesoudruhu generále!"
[překvapení]

295599

05.09.2013 18:53

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a na svou taky)

tatrman 172.?.?.?

>jednoduchá otázka: chcete rychlý (nevyhnutelný) kolaps ekonomickou formou, nebo rychlý kolaps v důsledku globální války?

Jakápak globální válka? Americká 6. flotila má převahu a její lodě jsou lépe rozmístěné:


Vložený obrázek


Taky si myslím že je taktická chyba postavit křizník Moskva příliš na sever od bojiště. Na druhou stranu to ale chápu, poněvadž on stál spoustu peněz, a tak se ruská admiralita o něj strachuje, aby jim ho amíci nepotopili. Světová ekonomická situace není zrovna nejlepší, a tak by trvalo moc dlouho než by si Rusové nastřádali na nový. Proto také Rusové umístili tu svoji protiponorkovou loď úplně na sever co nejdále od amerických ponorek na jihu u pobřeží Egypta. To aby ta jejich loď náhodou nepřišla do neblahého styku s americkým torpédem. Ty to teda vedou... A prej "globální válka."
[oči v sloup]

295624

07.09.2013 11:14

Grázlové v Bruselu

Grázlové v Bruselu

remcal 172.?.?.?

Mám pocit že se jedná o závistivé očerňování jako v tomto případě:

Brusel - Řečníci, které nikdo neposlouchá, řady židlí zející prázdnotou. Takové záběry vídají i čeští diváci, sledují-li přenos z Evropského parlamentu.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropska-unie...

Jaképak židle zející prázdnotou? Tady je důkaz o tom že tomu tak není:

Vložený obrázek

295733

>Rusove navrhnuli genialni reseni, valka nebude...
>Pane Putine a pane Lavrove, skladam klobouk, a klidne si i kleknu.

Ale? To jsou mi noviny. Pokud je mi známo, Kerry si včera zase pustil hubu na špacír a dal Assádovi "mírový návrh."
Sure, he could turn over every single bit of his chemical weapons to the international community in the next week - turn it over, all of it without delay and allow the full and total accounting, but he isn't about to do it and it can't be done."
http://rt.com/usa/kerry-assad-weapons-week-617/

Jenže Kerry nevěděl, že se ta jeho politická fikce zalíbí Rusovi a ten se rozhodne přitlačit na Assáda. Rusové totiž stále bojují za mír; oni holoubkové ze setrvačnosti nevědí jinak. Kdyby nebylo prozíravého mírotvorce soudruha Brežněva, tak by se Československo dostalo po roce 1968 do sféry kapitalistického zlořádu a bůhví jak by toho zlovolný imperialista v USA nekale využil, že?
Musíme si zazpívat: "Póóóóóslednííííí bíííítva vzplááááála..."

295900

11.09.2013 12:15

Přes Sýrii na Kavkaz

Přes Sýrii na Kavkaz

trocky 172.?.?.?

>Intervence v Sýrii, a s tím související nutné rozšíření války na celý Blízký východ, je předehrou útoku islamistů na jih Ruska. Pokud se humanitárním bombarďákům podaří svrhnout Bashara al-Assada, vstoupí do hry s názvem „Přes Sýrii na Kavkaz“ nejen Spojené státy, ale i Katar, Saudská Arábie a také Gruzie.

Článek nebere v úvahu to nejčerstvější ve vývoji syrské krize, jinak by neodhalil skrytý záměr islamistů - záměr který se ale nyní stává neuskutečnitelným z důvodu uveřejněné mírové iniciativy ze strany Ruska, kterou Assád považuje za téméř geniální řešení. V duchu litery onoho návrhu - jenž mimochodem také odvrátí termonukleárni katastrofu jaderné války, kterou se VZ Obama skrytě snaží vyvolat za účelem ochránit petrodolar před souchotěma - Assád umožní OSN evidovat, kontrolovat a neutralizovat všechny svoje chemické zbraně. Ale on chytře ukryje nějakou část tohoto arsenálu před inspekcí a použije ho až se naskytne ta pravá příležitost. Takže kdo jiný než rebelové mohl podniknout takový chemický útok? Aha? Je zřejmé že humanitární bombarďáci v čele s VZ Obamou a aspirujícím VZ Kerrym nebudou mít jinou možnost zareagovat než bombardovat pozice syrských rebelů a takhle se občanská válka proti Assádovi nevyhrává.

295935

12.09.2013 05:24

Ruský šachový tah

táhni střelcem, pryč z vetřelcem; táhni koněm a je po něm

kulich 172.?.?.?

>Rusko hodilo americkému prezidentu Barracku Obamovi záchranný kruh, aby ho zachránilo před jeho vlastní „červenou čárou“.

Nojo, ono se nadarmo neříká co Rus to humanista. Ten když hodí záchranný kruh, tak to je jako požehnání od samotného Pánaboha. Jenže co je to platné když tu Nobelovu cenu míru dostane Kerry a ne Lavrov, poněvadž Kerry na to mírumilovné řešení syrské krize přišel omylem první. VZ Obama už jeden takový metál má a tak se moc nesnažil v tomto ohledu. On totiž není žádný sobec, který myslí jenom sám na sebe.

Když Asád na ten velkorysý mírový návrh přistoupí, tak to může zkomplikovat situaci, ale protože výboři ve Stockholmu dobře vědí že remíza je mírovým řešením, tak tu Nobelovu cenu pro rok 2013 dostanou jak Asád tak Kerry. Možná že si při tom předávání v Oslu vzájemně nafackujou.

295974

12.09.2013 21:59

Ruský šachový tah

RE: šach-mat

kulich 172.?.?.?

>Rusi sa zase nechali oklamať ...

No hlavně že se nenechal oklamat svět, který se občas dostane do styku s internetovým proletariátem, což je snůška hňupů, kteří nemaji nic jiného na práci než ustavičně pozorovat jak moc je v míse, a když tam jejich vlastní pitomostí ubude, tak tu příčinu svedou na "globální sionismus-imperialismus s celým jeho přerostlým područentsvím."

O jaké klamání se tu jedná?

No když Putin rezolutně odmítl nařčení že Asád použil chemické zbraně, tak není potřeba aby je dával pod kontrolu OSN. On si je Asád přece může zodpovědně ohlídat sám jako tomu vždy bylo, ne? Tím že se Putin zahleděl do Kerryho návrhu nepřímo přiznal že Asád ty svoje chemické zbraně použil.

Tohle je vše jasné mnoze pisálků jejichž protiamerické rétorice ubylo na decibelech, poněvadž oni teď čuměj jak telata nemohouce se vzpamatovat z toho co jim tandem system Putin-Lavrov provedl.
[chechtot]

295998

13.09.2013 12:58

Ruský šachový tah

RE: šach-mat

kulich 172.?.?.?

>jo kerryho návrh, a [Putinův] návrh na odzbrojení [Asáda a ne jeho psa] je potvrzením použití zbraní...

No jasně. Putin má vodkou propláchnuty mozek, který mu nedovolil neskočit Kerrymu ne vějičku. Jenže Kerry nepočítal s tím že Asád velice ochotně přikývne, ale bude si klást jisté podmínky, které se Obamově administrativě ale vůbec nehodí.

296049

13.09.2013 13:51

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Demagogie černobílého vidění

Adrien 172.?.?.?

>Následně Kerry prohlásí, že Asad může odvrátit vojenský úder, pokud se vzdá chemických zbraní. Prý to myslel řečnicky. Ale já si to nemyslím. Myslím, že už to takhle (včetně Kerryho prohlášení) domluvili Obama s Putinem na G20, aby to nevypadalo příliš překvapivě.

No jako vtip by to ušlo. Jenže realita se ubírala zcela jiným směrem, jak je patrno z faktů:

“But he [Assad] isn't about to do it, and it can't be done,” Mr. Kerry said.

Kdyby se Obama a Putin dohodli na tom co ruská loutka Asád udělá, tak by Kerry při zveřejnění té dohody nezakončil tak jak se stalo.

296052

13.09.2013 14:29

Francouzi volají: Rusko, zachraň nás!

Češi volají: KSČM, zachraň nás!

kulich 172.?.?.?

Teď když válečný zločinec a první figura globálního kapitalismu Barack Obama otevřel světu oči tím že neomylně ukázal co je vlastně tento krvavý systém za neřád, je nad nebe jasné jak se učenlivý národ český zachová v blízkosti volebních uren.

Volby se konají v říjnu a tak se budou příští generace dětiček učit v dějepisu o Velké říjnové revoluci II zvané také Velká říjnová volební revoluce.

[smích] Zarecitujme si...

Říjnová revoluce
Jan Noha

Rodiče moji neměli kde bydlet.
Boháči měli paláce.
My však už nikdy nepoznáme,
co je to býti bez práce!

V palácích jsou dnes ozdravovny,
pracovny našich závodů.
Z zítra pro chleba si půjdem
ta jako dneska pro vodu!

Kdo tohle všechno způsobil,
kdo podal chudým ruce?
Dělníci spolu s rolníky,
řijnová revoluce.

296057

15.09.2013 19:50

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: To je dobrý vtip,

Adrien 172.?.?.?

>To je dobrý vtip, že chlapec bez technologie, průmyslové a inovační základny , s šílenou skladbou ekonomiky i armády nastupuje.

Jak nastupuje? Harašením zbraní jako Obama a Kerry tím že posílá vojenské loďstvo do středomoří, nebo tím že přijal nekompromisní Kerryho návrh aby Assád byl zbaven všech svých chemických zbraní jednou provždy? Ale podle Putina, Assád přece nic společného s tím chemickým útokem v Ghoutě nemá. Proč se tedy Putin důsledně neopře o svůj názor a neprohlásí že je nutno odebrat syrským rebelům veškeré chemické zbraně? Je to proto že mu to jeho vodkou propláchnuty mozek nedovolí?

Ano, autorovi toho članku je opravdu zapotřebí profesionální lékařské pomoci...
[oči v sloup]

296179

16.09.2013 21:57

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: Slovania dodnes neporazení.

kulich 172.?.?.?

>V celých minulých dejinách Slovania mečom neboli porazení. A nikdy vojensky nenapadli cudzie územia, vždy boli napadnutí neslovanmi.

Aha. A jakpak se z Kyjevské Rusi stal Sovětský svaz? To jako všichni na jihovýchodě byli také Slovani? Žádný Tatar? A co ta rusko-finská válka? Finové jsou také Slovani?
A kdopak byl soudruh Prokop Holý, který za husitských válek podnikal spanilé jízdy do Bavor aby si nakrad co se dalo. Marťan?
Napoleon odtáhl z Ruska zrovna tak jako později Rusové z Afghánistánu. By mě zajímalo na koho si brousíte ten svatý slovanský meč. Radši si udělejte přestávku ve které se seznamte s osudem Slovenského národního povstání, aby se vám ten brousek nahodou nepřehřál.

296227

17.09.2013 17:50

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: Slovania dodnes neporazení.

kulich 172.?.?.?

>Po nástupe Putina, ktorý podrobne pozná fungovanie kapitalizmu, sa Slovania zbavujú stáročia trvajúcej ideologickej poroby a nachádzajú svoju vlastnú stratenú slovanskú morálku fungujúcu na zdravom rozume, humanizme a rozvíjaní spoločnosti ako prostredia pre lepší život jedinca.

Zdravý rozum! Občané, ustupte a nechte promluvit zdravý rozum, ať se konečně dozvíme plnou historickou pravdu...

>Židoboľševická VOSR, vražda Romanovcov, Lenin, Stalin a následný socializmus si nevymysleli Slovania. Bola to agresia USA finančného kapitálu.

No to je teda pecka. Není divu že sovětský lid prohlédl a rozhodl se skoncovat s žido-americkým marxismem-leninismen a nastolil ve své zemi spravedlivý slovanský kapitalismus podle předlohy slovana Jana Ámose Komenského, na který dohlíží velký ochránce světa a přilehlého kosmického prostoru jeho blahorodí gospodin Vladimír Putin - který ale prodává ruskou ropu za žido-americký petrodolar!
Jenže když se nad Tatrou zablýska, tak hrom zdravého slovanského rozumu zaduní mocnou slovanskou pravdou: Petrodolar byl vynalezen ruským carem Petrem Velikým a tedy nemá nic společného z americkým finančním sionismem.

296268

20.09.2013 20:44

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

a kdy konec světa?

kulich 172.?.?.?

>Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou, ...
>Návrat na stejnou výši životní úrovně, jaká panovala před hospodářskou krizí, může trvat až 25 let.

Nojo, to je PhD numerologie postavená výhradně na číslu 25.

A jak dlouho to bude trvat než se přestanou rodit telata místo lidí? To ta studie s "Oxfarm" neříká? Pokud existují v Evropě volební billboardy, tak zůstává situace v tomto ohledu více než neutěšená. Ale přežvýkavcům ta volební buzerace zřejmě nevadí. Bůůůůůh jim to v nebi všechno vynahradí...

296543

21.09.2013 02:23

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Cesta dopředu: Základní příjem

kulich 172.?.?.?

Základní nepodmíněný příjem nebo všeobecný základní příjem (angl. universal basic income) je navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem.[1] Smyslem této dávky by bylo poskytnout základní zajištění živobytí každému, bez ohledu na to zda pracuje, pracovat nemůže, či pracovat nechce.[2] Její zastánci ji navrhují zavést buď na úrovni jednotlivých států, na úrovni Evropské unie,[3] nebo celosvětově.[4]

Jéé, to je krásná myšlenka...
Vidíte? Oni si komančové mysleli ze komunismus, který zaručuje právo na práci, je něco progresívního co zažene chudobu do nenávratna. Ale kdepak. Ta myšlenka dostávat plat i když se někomu makat vůbec nechce a tedy nemaká je vskutku to nejlepší co lidský mozek mohl vymyslet - je to prostě nekonečně super geniální. Už se nemohu dočkat toho až Poslanecká sněmovna a Senát tu myšlenku odhlasuje až do znění Ústavního zákona, který nikdo jiný - ani prezident, ani parlament, ani pánbu - nebude moci nikdy změnit. Sbohem, lopato - hasta la vista, baby.

296560

21.09.2013 21:50

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Cesta dopředu: Základní příjem

kulich 172.?.?.?

>Copak sbohem lopato, ale ten děs a hrůza těch kteří lopatami opovrhují [...]

Já se zeptal odborníka všeználka, kterého nechci jmenovat - toho co nějakou dobu bydlel na Hradě - a ten říkal že ústavním zákonem požehnaný základní příjem závisí na technologickém rozvoji. On nedávno koupil za 5 milionů obraz zvaný Zátiší s lopatou od Bernarda Hasselmana a ten obraz se stal jeho intelektuální inspirací v té otázce základního příjmu i pro ty občany kteří pracovat nechtějí z přirozených důvodů. On se mě Venda - tedy ten dotyčný všeodbornik - zeptal jestli vím jak se začišťuje po bagru. No bodejť bych nevěděl: to se vezme lopata...
No a to je ten problém. Když budou mít lopaťáci ústavně zajištěný základní příjem, tak inženýři budou muset vymyslet samohybné lopaty na dálkové ovládání, jinak se municipální vývoj zastaví kvůli tomu že se nebude moci vykopat kanalizace. On i takový základní průjem není žádná sranda - to se musí řesit tak aby hlavni eurohygienik v Bruselu neomdlel. Takže: nejdříve lopaty samohybky a potom teprve základní příjem.

296599

Piff měl ulovit Václava Klause a zavřít ho do klece ze studijních důvodu. To je případ akademického trouby, kterého v jeho konání poháněl vrozený a bezduzdný narcisismus do té míry že využil politicko-sociálního zmatku v zemi a toho že vyhrál jednu počáteční partiji, až se dostal do pozice ve které jeho počiny přispěly k tomu že se národ český už nikdy nezbaví chronické úplavice.

296608

22.09.2013 09:19

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Chudí

kulich 172.?.?.?

>Nikdo nepřizná, že jde o rasový problém. Diskutuje se o sociálním státu, ale ten pouze lépe ukazuje, že neschopné obyvatelstvo je živeno pracovitou střední třídou. Takže, jak v Evropě narůstají počty převážně Afričanů, tak Evropané chudnou jako celek. Afrika byla vždycky chudá a to proto, že její obyvatelstvo je pod celosvětovým průměrem, jak inteligence, tak co se týče pracovitosti.

V procentech to znamená že do roku 2025 bude žít 2.5% evropské populace na nebo pod hranicí chudoby. Ta špatná věštba se ale Čechů moc netýká, poněvadž už dnes se nalézá v této kondici 8.6% celkové populace. On to Alois Jirásek popletl: pravda je že praotce Čecha a jeho rodinu vykopli z místa co je dnes Kongo a to z rasistických důvodu, poněvadz on byl výrazně světlejší pleti. A taky se mu prej nechtělo moc makat - nedojil kozy a tak.

296613

23.09.2013 00:56

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Chudí

kulich 172.?.?.?

>A přemysl oráč se v tom může hrabat jako v bramborách přejetých kombajnem. [chechtot]

Já nevím, ale komančové by asi nenechali národ takhle zpitomět...
Titulek článku zní: Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou
Já ty reakce čtu a nestačím se divit. Většina pisálků považuje ten vývoj za něco špatného přestože soudobá čísla jasně ukazují že se jedná o značné zlepšení, pokud ta studie je legit. Tady to je černé na bílým:
16.4 % of the population, 80 million people, live below the poverty threshold in the European Union, if fixing the threshold at 60 % of national median income, on the basis of 2010 data (see box).
http://www.inequalitywatch.eu/spip.php?article99

Když se dnes jen v euro zemích dusí pod hranicí chudoby 80 milionů lidí, tak 25 milionů je menší číslo, není? Asi ne, podle všelijakých internetových "myslitelů" co si chutě naběhnou na krerýkoli blábol co se zrovna servíruje. [oči v sloup]

Jo, ten Přemysl Oráč. No tak ten nedostal svou přezdívku kvůli tomu že si tykal s pluhem 24/7; ono se mu začalo říkat "oráč," poněvadž na co sáhl to zvoral. Jeho potomci dohlíželi na tu privatizaci v 90-tých letech - tu privatizaci, která dostale přídomek "zpackaná." Ale ona byla zvoraná, jenže ti Přemyslovi potomci na Hradě a v parlamentu se nechtěli ke svému staročeskému rodu moc hlásit, takže "zpackaná."

296657

23.09.2013 01:38

Studie zjistila, že bohatství dává vzniknout pocitu oprávněnosti a narcistickému chování

RE: Ty medaile s těmi hesly jsou krásné,

kulich 172.?.?.?

Podle studie z CAWC, etymologické kořeny "narcisismu" sahají až do "nacismu." Například nacista Klaus Barbie představuje exemplární linguistický most mezi objema pojmy. On měl teda Klaus pech, poněvadž právě jeho francouzský židi po válce tak tvrdě uháněli, že se v tom tumlu ani neměl čas podívat do zrcadla, aby se ujistil o tom že se kolem jeho hlavy stále formuje aura neomylnosti.

296659

24.09.2013 21:59

Konec francouzského kolonialismu

dejte s tim už pokoj

Adrien 172.?.?.?

>Prezident Putin nedávno v New York Times napsal, že válka v Sýrii je bojem proti státu a mezinárodnímu džihádismu.

No nenapsal, protože slova "mezinárodní džihádism" v onom zmíněném článku neexistují.

Situace se snad vyjasnila, ne? Putin v tom článku odmítá narčení že Assád použil chemické zbraně a proto tedy radostně přijal Kerryho návrh, aby byly veškeré chemické zbraně Assádovi promptně odebrány. (????) Putinovi, zrovna tak jako Lavrovovi, se nepodařilo prodat tu základní verzi že veškeré chemické zbraně by měly zmizet ze Sýrie, aby je NĚKDO zase nepoužil. Milovníci Putina se blamovali a tak mediálně utichli, ale jak vidno, někteří se rozhodli dále pokračovat v bezduché anti-americké propagandě aby řeč nestála.

296769

25.09.2013 03:36

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

znovuzrození vodníků v Čechách

kulich 172.?.?.?

On pánbu tu stonásobně zvýšenou cenu vody nahrazuje svým českým ovečkám tisícinásobně tím že pořádá krásné velké povodně kde je taková voda zadara. Akorát si musíte koupit kbelík vyrobený nějakou nadnárodní firmou, otevřít okno a začít se zásobováním - pokud ovšem nadnárodní kapitalista nepodplatí veřejného činitele aby postavil protipovodňové hráze, aby mu neutíkal zisk. A proto volme KSČM. Soudruzi se v duchu marxisticko-leninské spravedlnosti jistě postarají o to že se žádné protipovodňové hráze stavět nebudou, čímžto nadnárodní kapitalista zkrachuje, a opuštivše zemi, prodá svůj zkrachovaný podnik českému lidu za 1 symbolickou KČ. A voda je zase doma.

296775

25.09.2013 10:54

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

To šrotovaní vlaků

kulich 172.?.?.?

musí připadnout nějaké nadnárodní firmě. Co třeba tito panové z Montany?
http://www.youtube.com/watch?v=dnau5HQsvYg

Nojó. To je klasa. Tak jo. Musíme jim hned zavolat
http://www.steeletc.com/contact.html
aby věděli kam poslat obálku.

Tak to teda ne! Ten šrot musí manipulovat česká ruka aby ubylo nezaměstnanosti v zemi. Nebo snad chcete pane poslanče říci že nemáme svoje experty na staré nebo i nové železo?
http://www.youtube.com/watch?v=YSy-CUC8V7o

296791

25.09.2013 20:52

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: Rozprávky

Adrien 172.?.?.?

>Pre nechápajúcich: Prosím o uvedenie jediného príkladu, kde sa bytosť "poctivý a funkční stát" vyskytovala či vyskytuje.

San Marino.

Prosím o uvedení jediného příkladu který by sejmul ze San Marina cedulku "poctivý a funkční stát."

296805

25.09.2013 21:22

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

RE: Jde o víc než o vodné a stočné, jde o cílenou genocidu Českého národa vládním systémem státních zaměstnanců všech ob

kulich 172.?.?.?

Nemějme obavy, poněvadž ten plán na vyhlazení národa českého za účelem bohatnout na úkor lesních zvířátek určitě zakopne o Spolek pro ochranu lovné zvěře. Z historie také víme že Heydrichův plán vytvořit lepší životní podmínky medvědu brtníkovi ztroskotal v jedné květnové zatáčce v Kobylisich léta páně 1942.

296806

26.09.2013 04:59

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: Rozprávky

kulich 172.?.?.?

>Pri necelých 30 000 dušiach a necelých 62km2 to fungovať aj môže - u nás je tuším a najmenší okres väčší.

A odkdy se jednotka poctivosti vztahuje k plošným mírám? To nám chcete nakukat že menší pšeničné pole je více poctivé než to větší?

Není divu že studenti mají problémy s maturitou. Když si vytáhnou otázku ohledně mezinárodní jednotky se kterou se měří poctivost, tak nevědí. Ona je to popravdě nelehká otázka, poněvadž dnes s tou jednotkou málokdo přijde do styku, zvláště v zemích jako je ČR kam to došlo tak daleko že se šmelí i s vodou.

Tak já vám to teda povím. Moje ségra emigrovala před rokem z Jinonic u Prahy do San Marina a psala že tam panuje mezi lidem velká poctivost. Jak velká? No, jak velká?

Nevíte. No vidíte. Tak abych nenapínal. Mezinárodní jednotkou poctivosti je 1 svatý a San Marino má největší poctivost na světě: 26.654 svatých.

296814

26.09.2013 05:36

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

- - | - -

172.?.?.?

Největší metla lidstva žijícího v 21. stoleti je a bude islám, pokuď se křestaňstvo nevzchopí a nepošle ten islámský mor zpátky tam kam patří.

296816

26.09.2013 09:59

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: - - | - -

kulich 172.?.?.?

Mařko, hoď sebou nebo přijdeme o první jednání.

Lojzíku, asi budeš muset jít beze mě - já mám všechny burky v prádle.

No tak si vezmi šátek.

Šátek? Do Národního divadla, když zrovna hrajou Mohameda? Dyť by mě ukamenovali.

Nojo. To je pravda. Hele nechceš si vzít tu policajní kuklu co mám po dědečkovi. No tu jak v ní honil předsedu vlády Nečase po Strakově koleji? A vůbec, jak si přišla k těm lístkům na Mohameda?

Pepa ibn Saud co troubí z minaretu ve Štěpánské se mě zeptal jestli se nechci podívat do Národniho, teda do toho Perského divadla Ayatolah Chomejního. Dal mi je zadarmo.

296836

26.09.2013 23:22

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

172.?.?.?

Polopravd? Vždyť ten článek je kompletní certifikovaný blábol - bezduchá protiamerická propaganda z mešity, které může naletět jen ta nejspodnější mentální spodina.

296881

27.09.2013 23:47

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

172.?.?.?

>Buďte tak laskav a napište který stát má nejvíce vojenských základen na cizím území.

Uvažujete jako morče. Dejte tu svou otázku do rámce období před 2. světovou válkou a sledujte vývoj. Japonci se s žádným vyhlášením války proti USA neobtěžovali - prostě napadli Pearl Harbor. Hitler, kterému tento schizoidní článek přisuzuje roli pouhého diváka který se do 2. světové války nějak připletl, USA válku vyhlásil, než začal střílet. Američani zvedli hozenou rukavici a po válce se postarali o to aby je všelijaká světová pakáž znovu neobtěžovala.

Dnes se americké vojenské instalace v cizině se dějou jen se souhlasem místních vlád. Ukažte mi jeden případ s odkazem ve kterém zahraniční vláda požádala o zrušení US vojenské základny na svém území a amíci tu žádost prostě ignorovali. Kdyby Husajn nechal Kuwait napokoji zrovna tak jako bin Laden americký vzdušný prostor, tak by se žádné války v Iráku a Afghánistánu nekonaly. Na amíky se musí jinak, ale na to ta mešitová sebranka která se páří s ovcema a kozama může těžko přijít.

296954

28.09.2013 00:20

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Cigani nejsou neprizpusobivi

Adrien 172.?.?.?

Česko a Slovensko nemohou jako členové EU cikánský problém úspěšně řešit, protože jejich ekonomika nepřispívá do EU mísy tak výrazně jako třeba francouzská, kde se Paříž může těm degenům v Bruselu postavit. Cikáni prokazují že pracovat dovedou - postavte video kamery před některé sběrny kovů a ty vám to dosvědčí. Jenže cikáni jsou geneticky podobní neolitickým lovcům kteří šli honit jeleny jen když už z predešlého lovu nic nezbylo. Pravidelnost, plánování a další atributy dnešních evropských kultur jsou cikánům cizí a otravují jim život. Na to žádné prášky nejsou. Můžete je jen přinutit k pseudoadaptaci pod hrozbou trestu. Jenze komančské manýry, trebaže do jiste míry účinné, nejsou pro Brusel absolutně přijatelné.

296955

29.09.2013 00:51

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

172.?.?.?

Právě že nejsou výjimečný národ: Japonec a Němec si začali a dostali pres držku. Ti výjimečně blbí, co se nepoučili z historie, taky dostali přes držku. Afghánci jsou teda namíchnutý, protože jim tam křesťani chčijou na tu jejich Mohamedem zaslíbenou zem, ale na to měli myslet když nechali bin Ladena vegetovat v zemi.

297009

01.10.2013 00:14

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: nicol

kulich 172.?.?.?

> Monsanto je zidovska firma,ale do Israelu nejdou.

Vážně? To je divné protože takový závěr vůbec není zřejmý ze složení představenstva:
http://www.monsanto.com/whoweare/Pages/monsanto-le...
Monsanto je dívčí jméno manželky zakladatele firmy John F. Queeny, irského původu, který firmu založil v roce 1901. Olga Monsanto byla dcera portorikánskeho obchodníka s cukrem, který se jmenoval Emmanuel Mendes de Monsanto. Jestli jsou Queeny nebo Monsanto židovská jména, tak Agrofert je papuanské slovo pro jed. Konec konců, Olga a John
http://www.ultragod.com/toxiclove.jpg
rozhodně postrádají základní židovské rysy:
http://beckyweltoncmp.files.wordpress.com/2010/11/...

297081

01.10.2013 05:45

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

Neboli přesně to, co zednář Albert Pike

kulich 172.?.?.?

>formuloval před 140ti lety.

Zajímavé je že určité pojmy, které Albert Pike používal ve své vizionářské korespondenci, nenašli cestu do podvědomí obyvatelstva až mnohem později, což je příznak toho že falsifikátor oněch dopisů trpěl občasnými záchvaty diletantismu. Například slovo nacismus se poprvé objevilo až v roce 1934, i když mohlo existovat v mluvené formě pár let před tím. Slovo fašismus je o generaci starší: poprvé - co je známo - se objevilo v roce 1921, tedy třicet let po smrti Alfreda Pikeho. Slovo sionismus bylo vynalezeno v roce 1890 Nathanem Birmbauem.

Ovšem to neznamená že je vliv Alberta Pikeho na světové dějiny nulový. Naopak. Zvláště jeho první jméno je spojeno z prvními příznaky podstatných změn. Archiválie nám připominají že bývalý generální tajemník KSČ Milouš Jakeš byl velice znepokojen tím, že městský výbor povolil studentům shromáždit se na Albertově v listopadu 1989. Také se nechal slyšet na sekretariátu strany když nabádal k obezřetnosti: "Podívejte, soudruzi, Albert Pike byl brigádní generál co bojoval na straně Konfederace v americké občanské válce. Já prostě, abych tak řekl, no mě se to nelíbí, víte... ti študáci co mají povoleno to shromáždění na Albertově. Já neříkám jako že nějaká občanská válka u nás vypukne kvůli těm studentům, ale, no prostě, tady může dojít k nějaké konfrontaci v širším slova smyslu, víte? Kdyby si Masaryk nevzal za ženu tu američanku... víte co myslím, jo? Ty vazby."

297086

01.10.2013 10:41

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: nicol

kulich 172.?.?.?

>... vyrabeli i chemikaliji Orange co se pouzival ve Vietnamu s hroznyma nasledkama,...

No vidíte - agent Orange! A pročpak Poslanecká sněmovna překvapila ty nejgeniálnější české politology, kteří tvrdili z naprostou jistotou že poslanci svoje korýtka nikdy neopustí? No proč?

No přece aby se konaly predčasné volby a agent Orange - jak se říká v Tel Avivu ČSSD - mohl vyhrát volby, když ten agent Blue, teda jako ODS, upadl v Tel Avivu v nemilost, a tak se musel předseda ODS Nečas rychle odstranit za pomoci agentky izraelské tajné služby Nagyové. Ale proč?

Tady je odpověď:
1. http://www.monsanto.cz/

2. "Skupina Agrofert miliardáře Andreje Babiše se na českých polích snaží vyšlechtit speciální odrůdu řepky. Spolupracuje s firmou Monsanto, jejíž olej se kvalitativně vyrovná olivovému oleji z dovozu."
http://byznys.ihned.cz/c1-59503340-agrofert-testuj...

Dnes není žádnou tajností že židé způsobili 2. světovou válku. Jenže ten plán Řišského protektora Reinhardta Heydricha na vyhlazení národa českého zkolaboval v jedné ostré zatáčce v Kobylisich v květnu roku 1942. O konečné řešení české otázky se tedy po letech postará Monsanto, Agrofert a jejich olej, jehož konzumace nenávratně poškodí rozmnožovací genetiku tak že národ se nebude moci nadále rozmnožovat. Proč by jinak Andrej Babiš zakládal stranu ANO, která se mermomocí snaží vetřít do Poslanecké sněmovny? ANO znamená ANdrej Olej; AN-O je ve skutečnosti název operace na úplné vyhlazení českého živlu, tak jak si to skrytý vyznavač judaismu a služebník mezinárodního židovstva Adolf Hitler přál.

297108

02.10.2013 09:27

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

kulich 172.?.?.?

On to ten jeho kluk určite poplet u zápisu a omylem dochází do třídy profesora Lumumby, který vyučuje kikongo, lingalu a kiswahili. Není divu že mu kluk nerozumí. Ale to se časem poddá...

Na angličtinu a s ní spojenou výuku na Masarykově univerzitě v Brně bych doporučil profesora Vanderziela:
http://www.muni.cz/phil/people/37043

On má teda pan profesor Vanderziel lehký vlámský přízvuk, ale studenti mu perfektně rozumí, zvláště když se bere vyvraždění indiánu v Kalifornii a pád amerických burz v roce 1929.

>Vzpomněl jsem si při té příležitosti na film Lhář [...]

Tak na ten film jsem si také vzpoměl - hned po přečtení pár odstavců toho článku.

297184

02.10.2013 13:09

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

kulich 172.?.?.?

>Je mimochodem správnou angličtinou BBC newspeak ?

Já to vidím tak, že "správný jazyk" existuje, ale v jiném smyslu. Teda když budete pracovat v BBC jako hlasatel, tak se od vás bude očekávat určitá jazyková konformita s tím co je divák zvyklý slyšet. Ale na druhou stranu, když si chcete třeba zkrátit cestu čtvrtí kam není radno chodit pokud tam nebydlíte, tak musíte odpovědět těm co tam lelkujou na rohu přesně tak jak se v té čtvrti mluví, protože oni jsou velice nervózní a čmuchali střílej, pokud není jasný že si jdete koupit.

No vidíte - kupování... On ten student z toho článku kupoval zajíce v pytli. (A co taková zajíc f pitel?) Já bych teda jako otec o tom jazykovém incidentu pomlčel, že jako můj kluk má poněkud delší vedení (ichfrštééé vedený, president, ja?) když si předem nezjistí kdo mu bude za jeho težce a poctivě vydělané peníze v Masarykově univerzitě cpát anglická slovíčka do hlavy.

297209

03.10.2013 14:32

Proč za mnou Snowden přišel

Snowden prodával informace do zahraničí

kulich 172.?.?.?

a když mu na to jeho zaměstnavatel přišel, tak vzal roha. Prý se stačilo opozdit jen o pět hodin a už by nestihl pláchnout.

Podobný nelegální prodej informací se děje ve světě každých dvacet šest minut. Ale protože Snowden pracoval pro národní bezpečnostní agenturu, tak se na jeho případ vrhli lvi a tygři. Potom se mediálně vyonanovali supové a hyeny. Poté si přišla na své drobná zvěř a teď po olízaných kostech celého případu lezou červení mravenci.

Ale americkému bezpečnostnímu aparátu se podařilo utajit před veřejností ten fakt že ze jména SNOWDEN se dá vytvořit anagram který říká NOW ENDS. Co ale má nyní skončit byl velice těžký oříšek k rozlousknutí. A protože je všeobecně známo že druhá nejvíce vševědoucí bytost hned po Pánubohu je bývalý CZ prezident V. Klaus, tak jej amíci požádali o pomoc. Klaus se na to NOW ENDS podíval a rozšifroval to co jako má nyní končit během pouhé minuty: nOw enDS. Proto také začal pan Klaus nabádat národ český k tomu aby se neobtěžoval volit ODS, poněvadž se asi děje vůle boží.
"Pro ODS to není vůbec příjemná zpráva. Její někdejší zakladatel, exprezident Václav Klaus v rozhovoru pro MF DNES řekl, že nedoporučuje, aby lidé stranu volili."
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-vaclavem-klause...

Škoda za Eddie neutekl do Česka a nepožádal tu o azyl. Příjemně bych se bavil. Ale pud sebezáchovy mu v tom určitě zabránil. Asi měl vidění jak ho jeden vysoký funkcionář TOP 09 veze svázaného na trakaři směrem k americkému velvyslanectví v Praze, kde ho vyměnil za dva rybníky v New Jersey.

297283

04.10.2013 03:04

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Chyba na chybu se vrší

kulich 172.?.?.?

Hledáte někoho?

Jo, hledám.

A koho hledáte?

Bubu. Toho s Konga co tu učí anglicky. Jdu si na něj stěžovat.

Počkejte. Buba...Buba...
http://www.muni.cz/lang/people
Tak bohužel. My tu žádného profesora z Afriky co vyučuje cizí jazyky nemáme.

Opravdu? No to je ještě horší skutečnost. Můj kluk co tu študuje regionálni vývojařinu si stěžuje že Bubovi není rozumět a teď se ukazuje že on ho vlastně vůbec neslyší, protože žádný Buba tady není zaměstnaný jako učitel. No jak se pak má můj synátor něco naučit, že?

297314

04.10.2013 06:09

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Najlepšie riešenie je neriešenie

kulich 172.?.?.?

> Doteraz nekupoval ropu z Iránu kto chcel, to spoločnosti v Európe čakali na dohadovanie sa Obamu a teraz už im povolil nákupy?

No, to se dozvídame věci. Možná že by neškodilo připomenout že obchodní sankce na Irán uvalila Rada bezpečnosti OSN (Rezoluce 1737, 1747, 1803 a 1929) a nikdo, jak Rusové nebo Čína ty sankce nevetoval. Tak co do toho pletete Obamu? Asi z nostalgie, co? Ony ty hlášky v dějepisu pro základní devítileté školy co se tiskl za Gottwalda měly něco do sebe...

Tak jak nám to embargo jde?
http://en.wikipedia.org/wiki/File:IRAN_oil%26gas_p...
[zmaten]
Jak je vidno, těžba přírodního plynu v Iránu láme rekordy. To by mě zajímalo co s tím iránci dělají, když je sužují ty sankce a nemohou s tím kšeftovat. Že by sám Aláh přispěchal svým věrným ovečkám na pomoc? Konec konců, Irán je jeden z mála teokratických státu ve světě, takže taková pomoc zhůry by se dala očekávat.

"Evropské a americké sankce nezasahují do iránského exportu elektřiny, což tvoří mezeru v těchto sankcích a umožnuje Iránu využít svých bohatých zásob přírodního plynu".
http://en.wikipedia.org/wiki/U.S._sanctions_agains...

A je to tady. Neříkal jsem to? ALLAH AKBAR!!!!!!

297318

05.10.2013 01:34

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Navrhuji navštívit ve volném čase

kulich 172.?.?.?

> Tam si už židi rozdělují Prahu a okolí na čtverce spolu s ruskou mafií. "Starej Píče" starý Píčový a nejen on prej už začíná skupovat vhodná místa na stavění nových sídlišť...

Podle toho co píšete si židi rozdělují Prahu ne na čtverce, ale na kosočtverce.

V Praze před válkou stála největší synagoga ve střední Evropě, ale při spojeneckém náletu na Prahu v roce 1945 byla velice těžce poškozena a celá budova se musela strhnout. Ne že by Zeman uvažoval o zvýšení DPH, aby získal fondy na dárek svým nejlepším přátelům, tedy na stavbu nové, větší a vyšší synagogy než byla ta zmíněná; on uvažuje o odklonění určité částky peněz určené pro církevní restituce, poněvadž judaism má také své církve a tudíž své nároky, které vyplývaji z rozhodnutí PS. Jeho úvahu ale obtěžuje fakt že ta synagoga byla zničena v roce 1945, tedy před únorem 1948. Zemanovu záměru ale napomáhá skutečnost že někteří američtí piloti byli ateisté, kteří sympatizovali s myšlenkami Karla Marxe a bombardovaní emauzského kláštera a té synagogy mohl být více úmysl než náhoda. Takže je zcela možné, že ten celý nálet na Prahu, který je historicky považován za navigační chybu, byl cílevědomě naplánován antisemitským, marxismem vykrmeným duchem.

Jenže celá věc má háček. I když se Zemanovi podaří odklonit potřebnou částku z těch církevních restitucí, tak je velice pravděpodobné, že někdo zase odkloní většinu těch peněz určených pro stavbu synagogy a místo ní se postaví nákupní středisko kde se budou prodávat věci za vskutku nekřesťanské peníze.

297373

05.10.2013 10:42

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Navrhuji navštívit ve volném čase

kulich 172.?.?.?

>To je asi vtip..?!
>Je predsa známe, Marx bol vnukom dvoch vysokopostavených rabínov z vrchných európskych bankovo-politických klanov.

Asi to není vtip, poněvadž Marx publikoval v roce 1844 v Paříži "Zur Judenfrage," a někteří odborníci tvrdí že ta druhá část jeho eseje obsahuje neklamné znaky antisemitismu. Můj fotr byl kozel, tak já jsem taky kozel vždy neplatí, zvláště u jedinců kteří dokáží uvažovat sami pro sebe, a jeden z takových případů zahrnuje Marxe.

Bůhví jak si to ti američťí piloti všechno sesumírovali, ale faktem zůstává že při tom náletu na Prahu poškodili katolický kostel, ale pak měli lepší trefu.
http://zpravy.idnes.cz/nejhonosnejsi-synagogu-svet...

Do té vinohradské synagogy se prý mohlo vejít až dva tisíce věřících, ale jestli by se po válce zcela zaplnila není jasné, protože tolik pražských židů tu válku asi nepřežilo. Potom co Stalin zanevřel na Izrael se nedalo vůbec uvažovat o celkové přestavbě, a tak je to na Zemanovi aby postavil novou, lepší, krásnější a ještě prostornější synagogu, aby se měli jeho nejlepší přátelé kde modlit. Někdo by mohl namítnout že ta synagoga v Praze 1 je pro takový účel zcela postačující, ale Zeman hodlá vykopat ten obří průplav Dunaj-Odra-Labe za 200 miliard a na takové zadání jsou nejlepší izraelské firmy. Takže se musí nejdříve postavit velká synagoga, aby se tam všichni ti izraelští stavaři vešli.

297388

06.10.2013 01:55

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: ale ale

kulich 172.?.?.?

To je sice pravda, ale musíme si uvědomit to že děti Izraele už existovali v biblické době - jak to Netyanahu připoměl ve své řeči hned na začátku - a ze všech co tam tenkrát existovali se nejvíce zalíbili Pánubohu právě židi. Takže oni jsou ta nejčistší rasa které Pánbůh svěřil funkci ředitele světových financí. Takže židi nemají moc času na vyjednávání s podřadnou rasou jako jsou arabové, zvláště potom co ti potvrdili svoji méněcenost když v hrubé převaze na Izrael dvakrát zaútočili a pokaždé byli na hlavu poraženi.

Ten poslední případ masivního odporu prokázal arabskou intelektualní nedostatečnost když arabské země zaútočily na Izrael v době židovského církevního svátku, tedy v době kdy Pánbůh přichází navštívit svůj vyvolený národ. Je pravda že izraelské velení bylo zaskočeno tím neočekávaným útokem, jenže Pánbůh všeho nechal, hodil na sebe vojenskou uniformu a zformoval vševědoucí obranu a posléze vševědoucí protiútok. Je jasné že jen nemyslící blb by se odhodlal bojovat proti samotnému Pánubohu s vírou že vyhraje.

297411

06.10.2013 03:04

Dopis zaměstnancům NSA kvůli uzavření úřadu (tzv. Shutdown)

RE: Státy vznikají, fungují, nefungují a zanikají

kulich 172.?.?.?

> USA vznikly odštěpením zámořských kolonií od britského impéria a jak zaniknou není jasné.

Když zánik USA není jasný, tak kterákoliv úvaha v tomto směru je nadbytečná a svědčí o nesouladu v myšlení. Je to asi to samé jako spekulovat nad tím jak zanikne Česká republika, i když v tomto případě vznik ČR může napovědět způsob zániku tohoto státního útvaru. Ale to by se musela dříve rozpadnout EU.

Zajímavé je že nenajdete na internetu žádný článek psaný američanem který by nabádal státní legislatury k vystoupení z Unie, což je opak toho co se děje v Evropě, kde jeden nejmenovaný bývalý prezident považuje členství v EU za vážnou chybu; kde jeden ministr plánuje referendum které má členství v EU potvrdit nebo zrušit; a kde je Brusel neoblíbeným místem pro mnoho lidí kteří to dávaji na internetu najevo. Přesto se někteří zaobírají zánikem USA daleko více než zánikem EU. Takové popírání skutečnosti je příznak čeho?

No, Marečku? Pojďte k tabuli.

Nevíte? Tak to jste mě nepotěšil, ale já vás také nepotěším.

Metelesku blesku, budou volby v Česku.

297412

07.10.2013 05:39

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: ale ale

kulich 172.?.?.?

>Co je ale nejvíc důležitý je to, že židi svou víru a svůj pohled na svět nikomu nevnucujou. To jen ty vymozkovaný musulmani, když budou v přesile, Ti daj vybrat - buď budeš muslim nebo budeš mrtvej.

Tam byl jeden co přežil to střílení v Nairobi - jak tam kladli muslimové tu kontrolní otázku a když tázaný nevěděl tak dostal kuli - teda to olověnou. On říkal že se dva teroristi objevili u stolu hned za ním kde seděl takový menší černoch ve středních letech a oni se ho zeptali jestli zná jméno Mohamedovi matky. A ten černoch povídá: "Mohamed... Mohamed... jo vy myslíte toho zkurvysyna co sesmolil Korán, ne?"

Ti teroristi prej čumeli jak pitomci, ale pak natáhli kvéry, pustili do toho černocha dvě dlouhé dávky a ustřelili mu hlavu. Pak se obrátili na toho svědka, ale ten jak začal zvracet, tak ho napadlo předstírat mdlobu a tím si asi zachránil život, poněvadž ho nechali bejt a šli klást kontrolní otázky někam jinam.

297439

07.10.2013 12:05

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

Co mě zaujalo

kulich 172.?.?.?

Tak mašinfíra co jezdil nebo ještě jezdí pro Rio Tinto měl dvakrát větší plat než prezident České republiky, když se nepočítá ten prezidentský "paušál" který se přidává k základnímu platu na přilepšenou. A proč to tak je? Protože ten australský mašinfíra je zodpovědný za vlak, který má v průměru 236 vagónů, váží kolem 31,000 tun a je 2.4 km dlouhý. Když tohle všechno vykolejí, tak ty náklady spojené se znovuzprovozněním tratě daleko převýší náklady na odstranění následku chyby, kterou český prezident může udělat. Měli jsme po čas kliku v tom že náš bývalý prezident Václav Klaus většinou jen kecal a jeho chyby se děly jen v rámci přemisťování psacích potřeb, ale Miloš Zeman není ze stejného těsta - to je muž činu. Zrovna nedávno si umanul přestěhovat české zastupitelství v Izraeli z Tel Avivu do Jerusaléma a to by mohlo přilákat členy palestinkého osvobozeneckého hnutí a jejich výbušniny do pražského metra.

Plné automatizování nákladní dopravy v západní Austrálii je poněkud snazší než třeba v Evropě nebo v Amerikách protože to je většinou rovina.

Ale proč měli strojvedoucí před poklesem burzovních cen rudy přece jen relativně nadměrný plat?

Tak především australské odbory dokáží obratně vyjednávat a plně se postavit za své, ne jako někteří všiváci v Česku, kteří se nechají podplatit majitelem firmy a pak si ještě troufnou ukázat se na dělnické demonstraci s náramkovými hodinkami v ceně přes 100,000 KČ. Potom se musí brát v úvahu to že Australáci jsou sami k sobě dost vstřícní: Když je hej, všichni až po uklízečku se podělí. Pokud ovšem nastanou krušné časy, tak všichni tu okolnost respektují. Proto se ta vlaková automatizace obešla bez divokých protestů, jako tomu bylo nedávno v Ostravě, kde permoníkům znovu připoměli že se bude zavírat neproduktivní důl.

297454

08.10.2013 03:04

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

Technostratagem

kulich 172.?.?.?

Systémy letmé předávky zboží se take musí přizpůsobit situaci kde boj za spravedlivou světovou víru nabírá na rychlosti. Dole na obrázku vidíme že předávací systém nevyhovuje dnešním normám, protože postrádá zásadní bezpečnostní prvek

Vložený obrázek

čimž je znalost Koránu a relativně laciná nahraditelnost v případě že neprávem utiskovaný jihadista dostane omylem smažené prasečí ocásky. McDonald v Klecanech už najel na robotickou bezpečnostní drive thru obsluhu v rámci akce FýlSejf.

Vložený obrázek

Robotova paměť obsahuje podle chystaného zákona veškerý text Koránu a tak může robot zodpovědět všechny kontrolní otázky a tímto prokázat že je nejenom výkonným robotickým zaměstnancem, ale také uvědomělým muslimem.

297479

08.10.2013 08:42

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

Podivné myšlenky Miloše Zemana

kulich 172.?.?.?

>Opravdu na tuhle zem je snad funkční kletba.

Vy o té klatbě vážně nevíte? Vždyť se poprvé naplnila když si Václav IV, který měl potíže s alkoholismem, dal na hlavu královskou korunu v silně podnapilém stavu, což byl počin takřka proti božímu přikázání, které se vztahovalo na království koruny české. To není z bible vůbec patrné, ale Karel IV to údajně objevil když studoval význam toho biblického pojmu "Nový Jeruzalém." To že existuje souvislost mezi korunovačními klenoty a Novým Jeruzalémem je historický fakt v podobě Kaple svatého kříže na Karlštějně:
Její výzdoba je inspirována popisem Nebeského Jeruzaléma v biblické knize Zjevení (Zj 21, 18 (Kral, ČEP)). Kaple sloužila jako pokladnice korunovačních klenotů, posvátných symbolů středověké Římské říše a od roku 1419 i českého království.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kaple_svat%C3%A9ho_K%...

Opilce Václava IV zanedlouho potom trefil šlak a země se začala zmítat v křečích husitských válek.

Ovšem prezidenti nejsou korunováni ale voleni, ona je jiná doba, takže když Zeman zneuctil české korunovační klenoty tím že na ně zíral vožralej až se kymácel, bylo jasný ze mu Nebesa připomenou Karla IV a korunovační klenoty v Kapli svatého kříže tak že mu do jeho mozkovny navodí nelogickou myšlenku kde jméno "Jeruzalém" figuruje na prvním místě.
http://zpravy.idnes.cz/ambasada-v-jeruzaleme-zeman...

Ta klatba se týká podstatných a nedobrých změn v zemi, takže Zeman musí zakrátko pojmout irelevantní myšlenku která se týká změny v "České republice."
Zkraťme anglický název naší země na Czechii, vyzval Zeman v Izraeli
http://zpravy.idnes.cz/ma-byt-nazev-ceska-czechia-...

Jenže Zeman nemá o nějaké klatbě ani ponětí, ale podle jeho dcery asi něco divného čuje. Ona říkala že ho nedávno viděla v kuchyni jak tam seděl u stolu, srkal becherovku a tupě zíral do jednoho rohu. Ona se ho zeptala jestli se necítí dobře nebo tak nějak, ale Zeman zavrtěl hlavou. Po chvilce si povzdechl a zeptal se skoro sám sebe: "Proč já lezu těm židům tolik do prdele?" Pak se zved, už nic neřek a odšoural se z kuchyně.

Za ty témeř poblité korunovační klenoty je pád ze schodů a zlomený vaz, jenže Zeman není králem, i když by jim rád byl. Takže nic - akorát tytyty.

297491

09.10.2013 06:05

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

Africká anabáze

kulich 172.?.?.?

Není žádné tajemství že se Evropa bude za 300 let velice podobat dnešním USA. V zemich EU to bude za 150 let, poněvadž Brusel v rámci akce Zachraňte Afriku přemístí kolem 137 milionů hladem a nemocemi postižených obyvatel rovníkové Afriky do členských států EU.

V případě Česko-Moravska se ale bude jednat o zapeklitou situaci, poněvadž Brusel slíbí všem členům EU masivní finanční podporu pro počáteční akomodaci afrických imigrantů, kterých do Česka-Moravska přijede podle dohody něco kolem jednoho milionu. Jenže papaláši tu finanční pomoc z velké části rozkradou, a tak se rozjede celosvětová akce Zachraňte českomoravské afričany.

Slováci se ukáží jako největší humanisté té doby tím že otevřou dveře všem afričanům co v Česko-Moravsku umírali hlady, protože ryby a krtci už dávno v české kotlině neexistovali. Takže demografie Česko-Moravska zůstala nezměněna: 10 milionů Romů a 9 milionů původního obyvatelstva.

297542

09.10.2013 07:40

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

Pánbu je za to potrestá

AgnesBohemica 172.?.?.?

>Kolik lidských životů zničili ve Vietnamu, Koreji, Afghánistánu, Iráku, Egyptě, Libyi, Sýrii?

A to autor článku z milosti opoměl ten masakr téměř nezletilých příslušníků některých narychlo zformovaných waffen SS ke konci 2. světové války. Vždyť to byli ještě děti, ale americká generalita je považovala za bojeschopného a nebezpečného nepřítele.

Kdyby v roce 1942 USA nepodlehly svým expansivním teroristickým chtíčům, tak by žádná druhá fronta v Evropě otevřena nebyla a Hitler by se se Stalinem určitě dohodli vědíce že žádný z nich není tak silný, aby se dostal až do Moskvy nebo až do Berlína. Wehrmacht prostě nemohl úspěšně čelit masivním útokům na dvouch frontách. Výsledek je znám a zcela žalostného druhu: místo toho aby dnes Evropa vzkvétala pod myšlenkou nacismu a komunismu, zkomírá pod šílenými ideály bruselismu a to proto že se USA furt do něčeho musely srát.

297548

09.10.2013 12:37

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

Co nám přináší masová imigrace z Afriky?

fallopiantubesmassacre 172.?.?.?

Kdyby se autorka toho článku zeptala komisaře a ne komisařky, tak by její otázka měla smysl, ale takhle se ukazuje že s nejvyšší pravděpodobností autorka článku nikdy nedostala příležitost vykřičet tu odpověď do polštáře.
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

Proč asi maji v Bruselu na starosti imigraci z Afriky většinou ženský? No, proč? Pro slepičí kvoč?
[oči v sloup]

297565

09.10.2013 15:53

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Je to potvrzeno, nejblbější jsou prostí Američané

Major Zeman 172.?.?.?

>I ten Izrael a Židé považují Američany většinou za blbce.

Zajímavé téma...

Amíci zase považují za největší blbce této planety ty, kteří si nechají zabavit od policajtů svoje mobily, přestože se jedná o pouhý dopravní přestupek který se vztahuje na operaci mobilu během řízení vozidla a který se řeší v civilizovaných zemích normální pokutou.
http://zpravy.idnes.cz/policie-nema-pravo-odebrat-...
Národy které nejsou předurčeny k pozvolnému degenerování se vždy postarají o to aby žádnej fízl neměl právo zabavit soukromý majetek bez svolení soudce a pak se z nudy hrabat v soukromých datech, které mobil obsahuje. Jenže já si myslím že v tomto konkrétnim případě nejde tak o blbost jako o vleklou národní bezprizornost, která v Čechistánu panuje od roku 1948.

297575

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 0

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 3

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?