Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 7 příspěveků, 1 jméno: ppppp.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Vy reagujete na muj príspevek, ne já na váš. Takže reč "byla" nejprve o tom, co jsem napsal já a ne vy. Proto vám také neprísluší mi podsouvat neco v duchu na kolik akordu je cikánská muzika. Dovolte abych sám rozlišil, co jsou akordy a co treba kráčející basová linka. Já jsem napsal jen to, že cikány vynášejí do neba často lidi, kterí muziku nemusí náležite rozlišovat a vnímat. Je to má zkušenost, tečka. Typicky mlácení do žochu není nutno trvale považovat za muziku, ale nekterým to stačí. Vám se tento názor akorát nemusí líbit, všechny další dedukce jsou nejspíš mimo mou poznámku. Jsme každý trochu jiný, a asi je nejlepší predpokládat, že slyšících je víc.

Co čech to muzikant je sice tak trochu krávovina, ale o nečem vypovídá, prumerne treba na kytaru hraje v určitém smeru a v určité nepsané kvalite více Čechu, než Slováku. Moje vlastní statistika tak ríká. Jiného muže být jiná.

Já jsem chtel napsat, že je možno nalézt príklady, kdy romská muzika stíní té ostatní, a nemusí jít práve o rádio. Vlezlost totiž nelze uprít asi žádné muzice, to je možná vlastnost na samotné muzice nezávislá. Podléhá vlezlé komerci jako každá jiná, když začne být více o komerci, a taky že to tak je. Neupírejte človeku právo se vyjádrit k tomu, co se mu nelíbí. Mne z toho vašeho textu vyplývá, že proste cikány nedovolíte kritizovat a tím jste neobjektivní. Stejne jak je nekdo citlivý na kritiku svého modelu auta a podobne.

cmi G7 Es7 As B7 ... C7 fmi hdim ?
To zdatnejší muzikant vygeneruje bežne za pochodu. Jsou to v podstate bežné opakující se šablony pro každého, kdo se umí pridat i více než se 4 akordama. Takový I.Mládek banjoband má i složitejší sekvence. Ale zbytečne moc abstrakcí. Je treba si nekde zahrát pro lidi/mezi lidmi a míň o tom mluvit.

294793

24.08.2013 11:37

Olejování válečné mašinérie – od Osla přes letiště Heathrow až po Washington

čo taký Džejár? aj Baťa musel niečo vedieť

ppppp 91.?.?.?

>Ľudia odchovaní boľševickými školami, ktorí 40 rokov boli vyučovaní myslieť na kolektívne blaho nemali skúsenosti a častokrát zlyhali v podnikaní, áno, aj vytunelovali. Aj štátny podnik môže prosperovať, ale za akú cenu, mení sa vláda, menia sa dosadení poskokovia, straty sanujú občania, zodpovedný nie je nikto.

Toto nebude dosť presné. "zodpovedný nie je nikto" totiž nie je automaticky vlastnosť štátu. V Číne si zodpovednosť štátnych úradníkov občas pestujú. Že štát je zlý vlastník šíria tí, čo to zištne tak potrebujú a chystajú sa priživovať. Štát sa príliš nelíši od veľkej firmy, nadnárodného koncernu. Dnes asi iba tým, že ťahá za kratší koniec a je v polohe vazala. Dlhodobé vazalstvo tlmí schopnosť niečo efektívne vlastniť. Nie som za znárodnenie, zoštátnenie, ale potom ani za nadnárodné koncerny a reťazce. Ak je to nevyhnutnosť, tak potom nech sa štát chová ako partner alebo ako účinný kontrolór mantinelov, a nie vazal, čo mu občas niekto omaže lacným medom hubu.

>nezapomínejte na Einsteina. Žid, genius, podle všeho slušný člověk, odmítl presidentskou funkci Izraele.

Nemusel chodiť až tak ďaleko. Úplne by stačilo, keby povedal/uniesol celú pravdu aj o svojej relativite. Že sa tak trochu snažil predbiehať dobu a na bežeckej trati semtam nejaká skratka. Jeho logika nie je úplná. Teória mu síce formálne funguje, ale interpretácie jeho teórií sú stále v spore s definíciou hmotnosti, alebo s mechanizmom vyžiarenia EM vlny (MM experiment nemá príčinne postavenú logiku, a očakáva niečo, čo je v spore s predpokladom, negatívny výsledok experimentu nie je potom príčinnou reakciou na testovanú udalosť, ale len logickým dôsledkom sporného predpokladu). Ďalší problém je v určitej previazanosti definícií dĺžky a času, ktorá na bežné účely postačuje, ale na účely TR už nie. Nová teórie si žiada aj nové definície, nemusí dávať na tých starých správne výsledky.

žid/nežid? Priamo v tom to nebude. Nezastávam sa žiadnej strany a nepoznám náznaky, že ja by som mohol byť žid. Ako čítam diskusiu, tak podľa popisovaných vlastností by som hocktorého šéfa dnešnej slovenskej súkromnej firmy s x zamestnancami mohol považovať za žida, koľkokrát sa chová podobne.
http://www.novinky.cz/kultura/285747-dzejar-zemrel...
Niektoré náboženské nápady bývajú zvrátené, iné sú úspešné. Problém sú skôr invazívno/okupačné vlastnosti niektorých kultúr. Ako baktérie na miske s potravou, či kvasinky vo víne. "Sionskí mudrci" objavili len prírodou objavené, fyziku entropie a úspešnosť jazdy z kopca, je zbytočné to propagovať ako posolstvo, čo súkromne vlastní ktorási strana. Prachsprostá konkurencia, od čistej až po špinavú. Náboženské knihy? Trochu tak alchýmia, v niečom dobrá, v inom nie. O čom by inak bola reč.

294819

> Tam kde si Slovák vystačí se třemi fackami, cikán jich tam "nacpe" jednou tolik. Cikánský způsob harmonizování poměrně dost výrazně ovlivnil harmonické myšlení slovenských lidových muzikantů, zejména ve středním Slovensku.

Toto si nemyslím. Kapel, co umí v bohatejším smyslu slovenské lidovky a nekopíruje cikány zas tak moc nebude, ani se nedostanou tak často na verejnost, jako ti cikáni.
Slyšel jsem aranžmány, kde by i cikáni s tím meli práci. Další vec je, zda to furt jenom plnit listím jako sedmičky pres celý kvintový kruh končící di/ymem. Nejde ani celá písnička plnit treba jakýmsi sólem, je to pak až únavné. Proste nejde furt jenom zrychlovat, nekde jsou optima, jako i v tanci.

Nemyslím si, že by cikáni zásadne ovlivnili harmonizaci. To by museli i tvorbu melodií, protože ty dávají pro to značný prostor. Je hodne dost starých písniček, co si o to koledují už stavbou melodie. Muzika z Moravy a zpet mohla mít stejný vliv. Nevím, co z čeho bylo drív.

Nejde ani brát za vzor seskupení, co nahrají jakési možná až 6fackové cd, pak to všude pouští, ale lidovky v podstate jen przní, protože jim nerozumí. Aby nebylo málo, vymýšlejí jako na pásu nové "lidovky" s nedopečeným textem a nedovarenou muzikou, mávám z toho kalení vody pak halucinace.

Nechtejte po mne, abych zde pitval, který tón aktuálne určuje typ akordu. Chtel jsem tím napsat, že není presná hranice, co už jsou pevné akordy, a co ruzné meziprodukty včetne extrému jako kráčející bas, který v podstate také dokáže zvukove menit typ akordu, ale už to nejde považovat za akord. Vetšinu typu akordu slyším za pochodu.

Slováci a píšťalky... myslím, že ne, píšťalky nevedou, možná jsou o chlup častejší než jinde. Nebral jsem vzorky, soudím podle všech lidí, co jsem doteď slyšel, a znám jejich puvod, a to jsem Slovák na Slovensku, tedy pomer by statisticky mel vyznít opačne. Kytaru jsem vybral proto, že nabyla v poslední dobe na oblíbenosti proti ostatním vercajchum, a má i slušnou tradici. S mým dojmem není nikdo povinen se stotožnit [smích]

294829

25.08.2013 10:27

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

agresívna homoagenda

ppppp 91.?.?.?

http://slovak.ruvr.ru/2013_08_12/Lekarka-v-USA-pos...

Matthewovi Moore postavili pri obyčajnej prehliadke v jednej z
kalifornských kliník diagnózu „homosexuálne správanie“.
Lekárka, meno ktorej sa nenazýva, uviedla diagnózu v zdravotnom zázname Moore a spresnila, že jeho stav je chronický. Zápis bola urobená pod kódom 302.0.Matthew Moore, ktorý je otvorený homosexuál porozprával, že bol šokovaný, keď sa dozvedel, že tento kód znamená „sexuálna úchylka alebo psychická porucha“. Kód sa neodporúča používať od roka 1973


http://www.sme.sk/diskusie/2179604/1/Dvojica-nemec...

Jednoducho cisár je nahý, a za agendou homosexualizmu je konkurenčná skupina, čo kalí vodu, a ženie verejnosť z kopca, aby mohla lepšie loviť. Tupé sliepky zožerú aj polystyrén. Pýtať mená šíriteľov a ich závislosti. Požadovať ich stiahnutie z verejných funkcií, pretože zjavne propagujú menšinový smer pod strechou väčšiny. To ako keby si niekto mal sám sponzorovať svojho bytového zlodeja. Som za zákaz propagácie homosexualizmu, a kľudne aj porna. Na internete sú obe veci, keď niekto bez toho nevie žiť, nech s tým nejde na ulicu kaziť deti, o ktorých sa vie, že všetko najprv opakujú, ako dobré, tak aj zlé. Robia to možno aj do 30 rokov, bez toho, že by si to uvedomovali. Na svojom predošlom štýle sú neskôr závislí. Tak funguje príroda aj psychológia.

294869

26.08.2013 13:32

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

ppppp 91.?.?.?

>The melting point of Aluminum is 660 deg C. while the combustion chamber in a 747 engine is over 1,800 deg C. This combination would cause any aluminum in the fuel supply to vaporize on cumbustion and for a while longer as it exits the engine exhaust as thrust. The vaporized aluminum remains transparent and is not immediately visible as a telltale white streak due to the unavailability of oxygen to allow the aluminum vapor to transform into it’s final stage as “aluminum oxide”.

http://www.kipnews.org/2011/08/10/chemtrails-produ...

Ptákovina je, že hliník se vyparí a není hned po vypuštení z motoru videt. S ohledem na jeho teplotu varu 2519 °C to proste není možné. Není logicky videt ani jeho oxid, když tam proste není.

Možná se TMA jako additivum používá ve vojenských palivech, ale zkuste najít nejakou informaci o tom, že ho používají dopravní letadla, aniž by šlo o link zatížený chemtrailsem.

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&sour...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Benzín

Zkuste proto najít verohodnejší informace o použití TMA v dopravních letounech.

294940

26.08.2013 23:13

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

ppppp 91.?.?.?

To pak máte jednoduché. Když TMA není videt, podobne jako PbO z tetraetylolova, tak proč mluvíme o chemtrails, které videt jsou? Zkuste si lépe prečíst modrý text, na který jsem reagoval, ne já jsem vymyslel pruhledný hliník. Uvedl jsem i zdroj té informace.

Krome toho sám píšete, že produktem rozkladu TMA je i H2O, co myslíte, pre jaké teplote si Al proste vezme z par H2O ten kyslík, když je v tak jemne rozptýleném stavu? Nekdo proste servíruje bludy.

294986

27.08.2013 07:33

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

ppppp 91.?.?.?

Vysvetlujete mi, že já o koze, a jde o trimetylhliník, pritom jsem to psal od začátku jako zkratku, kterou jste vy zjevne v rychlosti nepochopil, a v tom linku je to uvedeno i prímo v nadpisu. V predmetné modré citaci si vymysleli pruzračný hliník, co byl duvod mé kritické reakce, že takové zduvodnení neobstojí. Do toho vpadnete vy a zamotáte do toho málokoncentrované tetraetylolovo, jakobych já nevedel, oč jde. Trochu se uklidnete a tolik nepredjímejte, když se vám nechce pomaleji číst.

Pak jsem nepsal o vás, že servírujete bludy, co je snad zrejmé, kdybych to chtel na vás, tak umím prímo. Zato vy se vyjádrujete s nedostatečným respektem k názoru jiného, posmešne. Taháte ze mne tím príspevek navíc, možná dobre.

Má otázka byla zcela jasná, aby jste uvedl konkrétní informaci o tom, že nekde pridávají do paliva dopravních letadel trimetylhliník.
Mé "bludy" jste mohl konkretizovat, nemusíte ani vy mne učit o samodymivosti a samozápalnosti mnohých látek. Tím spíš, když jste je mel v ruce, proste zapomeňte, že všichni ostatní jsou volové, a venujte se vecné části odpovedi. Nechápete, proč mluvím o reakci hliníka s vodou? To snad zvládá vetšina chemiku už na strední. Vaše jasnovidectví o mém zaplacení si strčte za klobouk. Protože podle této logiky by nemohl existovat dusledný človek bez toho, že by ho nekdo za jeho duslednost platil. Když má nekdo názor odlišný od vašeho, tak je to propaganda. Podobne krátké myšlení bylo i základem pro ne/úspech fašizmu. Zrcadlo pane, a zpet k vybarvené otázce, bez odboček.

Abych byl presnejší. I málo viditelné pevné částice mohou poskytovat kondenzační jádra pro zvýšenou kondenzaci H2O. To však neznamená, že je podstatná vetšina z nich z oxidu hliníku, jinak by H2O kondenzovala obtížne i bez letadel. Možná jsem už jednou nejakou fyzikální chemii četl. Uveďte aspoň 1 nekonspirační zdroj, kde je zrejmé, že do paliv dopravních letadel pridávají TMA, nebo analýzu takového paliva. Pro vás chemika, co si hrál s TMA by to nemel být velký problém. S tím "chlapče" jste úsmevný. Pokud se cítíte starší, tak proč ne méne zbrkle a více k veci.

Z čeho jste vyveštil, že delám antichemtrailspropagandu, když jsem se normálne a opravdu ptal, kde to do paliva pridávají? Paranoja? Nejste schopen slyšet jiného otázku bez svého podtónu človeče?

294997

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 1

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,24 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,44 Kč
1 unce stříbra
518,84 Kč
Bitcoin
415 752,70 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?