Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 10 různých jmén: <nic>, duchař, Erik Sedláček, HHBB, hůl lámající, jansmith1984, Kivis, noname, Petr Křivý, qwaszx.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.08.2008 21:33

Jak uhlídat ženu?

přiznávám svůj podíl viny

85.?.?.?

Já svůj podíl viny na selhávání vztahu se ženami otevřeně přiznávám. Jen já sám můžu za to, že nepoužívám tisíciletími prověřená jednoduchá řešení partnerských krizí a tvrdošijně se držím svých romantických představ o vztazích a ženách coby něžných a cituplných stvořeních. Prostě vrazit ženě pár facek se mi příčí, ačkoliv to vždy fungovalo.(a jak se přesvědčuju kolem sebe, stále to funguje)

167315

05.09.2008 14:20

Mráz přichází z Denveru

JANKOvitá chucpe ezoterika

85.?.?.?

Jak nezevšeobecňovat? ZEVŠEOBECNĚNÍM řady každodenních zážitků vzniká lidská ZKUŠENOST. A ta je základním předpokladem přežití. Jestliže několikrát za sebou potkám tvora s velkými zuby, který se mě pokusí sežrat/pokousat tak mi příště zevšeobecnění "vše co má velké zuby je nebezpečné" zachrání život. Stejně tak ve společnosti. Zevšeobecnění "co je černé, to má zálusk na moji peněženku/mobil/kreditku/... " mě uchrání od přepadení a okradení o peníze (které jsou bohužel nutné pro život) a umožní mi přežít ve společnosti založené na penězích. To není o rasizmu, ale o zkušenosti. Měl bych se snad nechat osobně přepadnout a okrást, abych nebyl "rasista"? A potom teprve bych měl jakože nějaké právo na zkušenost se snědými etniky?
Kdepak. Hlupáci se učí jen z vlastní zkušenosti. Chytrý člověk se dokáže poučit ze zkušenosti druhých lidí a tím si ušetřit spoustu problémů (a zvýšit svoje šance na přežití).
VŠEOBECNĚ se 9 z 10ti cikánů živí kriminální činností. To, který konkrétně, je druhořadé. Podstatné je, že je to právě 9 z 10ti. To je pro člověka s mozkem doposud nevymytým multikulturní chucpe propagandou, pádný důvod, aby se jakémukoliv cikánovi raději vyhnul.

Jestliže shledám, že je prakticky v každé společenské struktuře , která sleduje cíle NWO a usiluje všemi prostředky o rozklad naší tradiční společnosti(klíčové sdělovací prostředky, některé neziskovky a "občanská" sdružení), na vedoucích pozicích skupina židů, tak mě to opravňuje k nedůvěře k nim. A co víc, byl bych hlupák, kdybych si z tohoto stavu věcí nevzal zevšeobecňující ponaučení.
Přílišný soucit a smysl pro vyjímky potvrzující pravidlo, si může dovolit žena, coby strážkyně domácího krbu. Muž, coby strážce a budovatel společnosti si toto dovolit nemůže.

na závěr jedna poznámka k Jankovi:
Žena že řídí společnost? No, možná tak tu naši, a podle toho taky vypadá. Žena, od přírody vybavená silným sociálním cítěním, má "čich" i na drobné změny společenských poměrů, na které okamžitě reaguje.
(mám ještě v paměti mého známého, jehož žena při vysílání seriáu o úžasném životě v příměstském satelitě -Místo nahoře- jej donutila na stará kolena vzít si hypotéku, aby si onu úžasnou řadovou králíkárnu za městem mohli koupit a opustit svůj "nemoderní" byt v blízkosti centra a zeleně)
Drsněji řečeno: žid z médií zavelí (pomocí tzv. módy,trendu), a žena to přijme jako nutnou změnu ve společnosti a přizpůsobí se. Muž je změně trendů podstatně odolnější a má tendence si společnost připůsobovat svým potřebám, než by se on přizpůsoboval společnosti. To žid ví, a proto je jeho sociální útok zaměřen na ženu, která se snáze poddá.

169933

04.03.2009 15:03

Bibi a Evet

RE: Bibi rozdrví Hamas a podobnú pakáž

85.?.?.?

Moc hezká báseň [Velký smích], ale trošku bych ji poopravil. Četl jsem zajímavou konspirativní teorii, že izraelci "zavírají krám" v Palestině (tak se to území jmenovalo, než jej ukradli pro sebe) a provedou hromadný exodus do Vojvodiny v dříve humanitárně rozkošerované Jugoslávii a ty ovce za ně budou pást zbídačení srbové. Depopulaci území pomocí bídy a chudoby už provádějí (srbové jsou nejrychleji vymírající národ v současnosti).Prý tam masivně vykupují pozemky(asi podobně, jako je vykupovali od palestinců [Oči v sloup]). Koneckonců, obří vojenskou základnu Camp Bondsteel na jejich ochranu už postavili (dost blízko na to aby je ochránila, dost daleko na to, aby je nepoškodil radioaktivní spad kdyby se rusové hodně naštvali).
Část jich zřejmě skončí i v latinské americe, kterou už stačili zčásti ekonomicky rozvrátit.(otázka na okraj: nezdá se vám, že ten Chavez má nějak podezřele velký, charakteristicky orlí nos?Pro tamnější populaci dost neobvyklý?)

Tyhle teorie mají ovšem racionální jádro. Po zvěrstvech které prováděli při poslední trestné výpravě proti civilistům v Palestině, je už opustila i ta poslední hrstka lidí z jejich gojimského fanklubu. Vlna protižidovské averze vzrůstá. Sionští mudrci vždycky v historii uměli vyvolat vlnu protižidovských nálad, když potřebovali všechny své židovské ovečky sjednotit a semknout za účelem provedení nějaké velké špinavosti (tak jako byl vznik Izraele po 2.sv.v. díky vyvražďování původních semitských obyvael Palestiny).

185522

19.04.2009 13:47

Erik Sedláček osvobozen

RE: Naciste

Erik Sedláček 85.?.?.?

"Nikdo zde pokud vim netvrdil, ze jste byl majitelem "Posledni generace" jen tady predlozil dukaz z jednoho jejiho vydani, ze jste byl v redakcni rade a ze to posledni cislo jste vydal vy."

Že jsem byl v redakční radě, to netvrdil (natož aby to dokázal) ani ten loutkový soud v Brodě [velký smích] Někdo tu předložil důkaz, že to poslední číslo jsem vydal já? Opravdu? Tak to jsem se asi přehlédl, ať hledám, jak chci, nemůžu ho najít. Můžeš mi ten nezvratný důkaz předložit ještě jednou? Předem děkuji [velký smích]

188787

25.06.2009 23:18

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: židovize, faceSTBook a spol.

85.?.?.?

Mám na vás jednu šťouravou otázku:
Jak poznáte, kteří z těch vašich "nových přátel" jsou skuteční noví přátelé a kteří z nich běží ještě za tepla donést to, co jste s nimi probíral jejich nadřízeným do lóže skotského či jiného ritu? To není paranoia, jen určitá osobní zkušenost.Zkrátka, když člověk začne o kontroverzních věcech mluvit s čím dál větším okruhem lidí, tak vzbudí pozornost těch, u kterých by si to nejmíň přál. Slizkost a rafinovanost voldemortů, jejich posluhovačů a slídilů je vysoká a odlišit je od skutečných přátel je dost obtížné.
Přitom jediná možnost, jak s dnešním světem něco udělat je vytvořit co největší sociální síť spřízněných lidí.A čím větší skupina lidí, tím je větší pravděpodobnost nějakého bonzáka či diverzanta uvnitř.
Jak tenhle rozpor vyřešit?

194015

01.07.2009 22:16

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

85.?.?.?

Asi neumíte číst "mezi řádky". Ono je často důležitější vědět, co nám dotyčný neřekl, než to co nám řekl. I z toho, čemu se dotyčný v komunikaci vyhne, lze udělat zajímavé závěry. A že nemáme přímé důkazy? No to by museli být opravu bandou ignorantů aby nám ty svoje konspirační cíle předložili přímo pod nos. I u soudu můžete dostat 20let na tvrdo na základě více nepřímých důkazů. Takže nepřímé důkazy nejsou k zahození. Pokud získáte určitou indícii ze tří na sobě nezávislých zdrojů, tak ji už můžete brát vážně.
Jinak souhlasím s tím, že je třeba se dostat "k jádru pudla" a nespokojit se s povrchními informacemi tak jako většina lidí. Čím hlouběji, tím líp.
A taky trénovat intuici! Ta je k nezaplacení. Časem dokážete rozlišit i voldemortího agenta od slušného člověka během chvíle a chazařina vám bude smrdět na sto metrů [smích] Tuhle instinktivní schopnost měli ještě naše babičky a dědové. Díky osvícenskému zednářskému "racionalizmu" ji ale v nás školství potlačuje od dětství. Stačí si jen vzpomenout na to co jsme jednou uměli.

194689

19.08.2009 16:41

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Úžasný článek!

jansmith1984 85.?.?.?

K tomu co jsi udo napsal o tom, Viz: "ze dietatu v skole rozkockuju svet na jednotlive casti a zamerne nedaju medzi ne suvis. Je to jednym z mocnych nastrojov vytvarania daneho spolocenskeho stereotypu, existujuceho v podvedomi samotnych ucitelov." bych jen jinými slovy dodal, že to je přesně ten mechanismus, kterým historicky mocné náboženské a jiné E/elity skrze Systém (nejen ve škole, ale plošně) tlačí do podvědomí tzv. běžných lidí (jak se to hodí) ten jeden tzv. oficiální a "správný či tzv. košér" názor a do kterého se nevědomý člověk ovčím přístupem jako do společného koncenzu vnímání reality (až na "rebelující" vyjímky) automaticky zapojuje.

Smyslem snažení nezávislých a řekněme i tzv. duchovních učitelů (a může to být kdokoli, kdo jako Trevor začíná chápat a chce své poznatky sdílet s ostatními) je tento přímou nebo podprahovou výchovou VNUCENÝ společný koncenzus vnímání reality (na faktech a rozkrýváním na první pohled skrytých SOUVISLOSTÍ) nabourávat a tím pomoci těm, kteří ještě nejsou nevratně brainwashed nebo nepatří mezi skalní lokaje nebo obhájce Ovčáků, aby své deformované vnímání reality přehodnotili.

A činí tak aktivně, podotýkám, nejen v zájmu nevědomé populace, ale i v zájmu vlastním s cílem, aby k pozitivní změně došlo dokud není, z různých objektivních důvodů, nevratně pozdě.


jansmith[smích]

198179

15.09.2009 23:58

Děkuji České televizi

RE:

Erik Sedláček 85.?.?.?

Před 20 lety bych byl "nepřítel socialistického zřízení" [smích] Ačkoliv se terminologie postupem času mění, podstata obsahu zůstává stejná. Toto označení od současného režimu a jeho poskoků beru jako výraz uznání [mrknutí jedním okem]

200432

28.12.2009 11:17

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 85.?.?.?

Jasně Médo. Problé je, že urputně rozebírat kdo má jaký PŘÍSTUP nebo na co má kdo COPYRIGHT a vyhýbat se tím debatě o jádru pudla nás k Podstatě také nepřivede.


Každý máme svou pravdu a svůj pohled na věc. Rozdíl je jediný, že někdo za tou svou pravdou jde stylem "Pravda naní pro všechny" a někdo si myslí a koná opak.

Vyber si. Úžasné je, jak nejen starověká inkvizice a tehdejší mocenské struktury, ale i novodobí koniášové a sofisté dokáží i tento výrok v debatách po farizejsku otočit tak, aby vyzněl v jejich prospěch, a to např. tvrzením, že lidi je třeba před Pravdou a určitými fakty CHRÁNIT, protože by je NEPOCHOPILI...[smích]

Nevšiml jsem si, že by tento E/elitami prosazovaný přístup někdy v minulosti vyléčil společnost od pokrytectví, násilí a košér hrabání pod sebe na úkor ostatních, kdy společnost právě pro tyto pokřivené pravdy směřuje dlouhodobě do nowhere.


Nebo je to tak Médo, že Pravda neosvobozuje, nýbrž zotročuje? Co říkáš na to, že bychom si zase po hábečkovsku zafilozofali? Co třeba přidat nějaké bonmoty nebo pokřivená podobenství, která se dají vždy vysvětlit podle potřeby a příslušného dresu diskutéra? Nebo z diskuze s výmluvami utečeme (jak se děje v tvém případě právě nyní) způsobem, kterým na jasná a transparentní tvrzení (nejen k zamyšlení) na Zvědavci obvykle reagují různí sio nebo sofi povýšení diskutéři?


Užij si to a pokud budeš mít odvahu, tak se těším na setkání, dá-li pánbůh, v nějaké jiné debatě.


jansmith[smích]

208193

24.01.2010 11:23

Jak elity ovládají svět

Jak elity ovládají svět?

duchař 85.?.?.?

článek "Jak elity ovládají svět" znamená jediné – tyto "elity" světu nevládnou, z uvedených názorů je to více než zřejmé… [smích]

210443

20.05.2010 11:38

Pozitivní dojmy vyhrají volby

Malou či velkou stranu?

85.?.?.?

Rád bych volil nějakou menší stranu. Ale obávám se, že když nedám hlas ČSSD, tak získají většinu v parlamentu tržní komsomolci, monetární mičurinci a bankovní gambleři (naivní ovčané jim říkají "pravice" ) v podání velké koalice ODS, TOP09, Bursíkovců(SZ),Věcí veřejných a SSO. Občas mi připadá, že tyto strany vznikly jen pro to, aby posbíraly hlasy naštvaných voličů ODS a po volbách je formou koalice k ODS zase připojily. Důsledky by mohly být katastrofální. Došlo by ke zprivatizování zdravotnictví, státních lesů, školství, vězeňství a všeho ostatního, co ještě nebylo zprivatizováno (USA-náš vzor). Daňové zatížení by se přeneslo z korporací a podnikatelů na nízkopříjmové zaměstnance (jako v USA) přičemž těmto nízkopříjmovým skupinám by bylo bráněno ve využívání jimi zafinancovaných státních služeb (různými "regulačními poplatky" ). Důchodci by měli v lékárně plně hrazenou jen kyanidovou kapsli. Došlo by k rozdělení obyvatel na úzkou skupinu bohatých oligarchů a deset milionů nesvéprávných otroků.
Toho se obávám, proto nejsem rozhodnutý jestli volit ČSSD nebodát přednost České pirátské straně (skvělý program, jen málo razantní) či DSSS (jejich program je sice dost extrémní, ale na druhou stranu se jich vládnoucí Mojžíškové bojí jak čert kříže. Viva la demokratura!
http://www.youtube.com/watch?v=vH1Vj5t7Fwo&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=FekcpUMHuxE

ps: Nerad bych svým příspěvkem vyvolal flame pravičáci versus levičáci, to není účelem. Jen jsem měl potřebu vyjádřit svůj názor na volby. Tedy spíš svoji bezradnost a frustraci z voleb [pláč]

219747

25.07.2010 18:07

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

RE: Politicka situace v USA je znacne slozita pro normalniho smrtelnika.

hůl lámající 85.?.?.?

To není pěkné… každý fanda hitlerova bolševického pokusu by měl být zklamán, když mu kopou do jeho jehudy. Mít z toho radost není vůbec lancmančavtsky soudružské. Vůdce a jeho stádo byli ve službách všemocných, židobolševických sionistů a ty úšklebky jsou nesoudružské, takhle ne, mein komrad!

224863

11.07.2011 22:32

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

HHBB 85.?.?.?

Výborně, tak se možná shodneme, že to "nový" vyjadřuje mezník. Pokud by tam to "přídavné jméno" nebylo, byl by to jen "řád". A o to v té diskuzi šlo. Protože je-li očekáván řád "nový", jsme v přechodné fázi (jakýsi binec), který je přirozeně pozůstatkem řádu "starého". Nikde jsem ani v diskuzi nezaznamenal (všechno jsem ale nečetl), že by někdo tvrdil, "žijeme v NWO". Historie zdejších debat spíše svědčí o obavách z příchodu nějakého toho "NWO".
Nakonec zde je to, o čem se bavíme.
V roce 1991 připomenul Bush ideu jednotného světa, kde bude zákon jiný, než zákon džungle (to ja ta vize "nového" ). Bylo to v souvislosti s rozpadem bipolárního světa a započetím operací v arabském světě a růstem významu UN. Hovoří o úspěšném pokračování směrem k této vizi.

247741

13.01.2012 12:26

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: manipulace a lez

Petr Křivý 85.?.?.?

Pochválen buď pán Ježíš Kristus, pane Steve,

vážím si vašich příspěvků, i když mi v nich chybí trochu křesťanské pokory. Vy jste možná ještě nepoznal našeho Pána, ale až ho poznáte, pochopíte, že váš život bylo zatím jen takové plácání do vody. A ty vaše srandičky vás brzy přejdou. Církev svatá totiž není žádná nalejvárna, kde se jistě často vyskytujete.

Zrovna včera jsme na setkání s věřícími řešili podobné lidi, jako jste vy, případně pan anonym, který si myslí, že víra v našeho Pána a bezvýhradné podřízení se nejsvatější papežské stolici, je nějaká legrace.

Proti vám má pan Martin K alespoň jednu velkou výhodu. Věří v našeho spasitele, pana Ježíše Krista. Tato výhoda je ale poněkud znevážena tím, že zřejmě patří k odpadlíkům, kteří se nazývají protestanti. Ti bohužel nemají šanci vejít do Božho království, neboť se vzpírají svaté stolici, jediné instituci, která má výhradní právo komunikovat s Hospodinem.

Jan Hus, do doby, než začal kázat své bludy, byl dobrým katolíkem. Bůh však nemůže vidět, jak jeho ovečky ztrácejí víru v jeho náměstka, svatého otce, proto musel být Hus upálen. Jeho smrt zabránila tisícům, možná miliónům nešťasníků smažit se ve věčném zatracení. Z Bible známe mnoho případů, kdy bylo potřebné zabít, aby ostatní mohli žít.

Musíme si uvědomit, že i přesto, že nám Bůh poslal na zem svého syna, který se narodil bez smilstva nejohavnějšího (Marie a Josef nebyli sezdáni před katolickým knězem, proto jakýkoliv styk by byl považován za smilstvo), nevěřící heretici se mu ze srdce hnusí. Jak byste se zachoval vy, kdybyste stvořil pokolení lidí, kteří by vás nejenže neuctívali, ale také by se klaněli zlatému teleti? Nechal byste to jen tak být? O tom silně pochybuji. Bůh je sice všemohoucí, ale lidi mu v jeho plánech neustále dělají nepořádek.

Ale abych se vrátil k tomu, co píše pan Martin K. Správně píše, že náš Pán nás vede k životu věčnému. Ale zapomíná, že pro heretiky není v Božím království místo. Proto doufám, že se jednoho dne obrátí na jedinou správnou víru a to je římsko-katolictví.

Raději již budu končit, pan Swora si stěžoval, že v databázi zbývá již málo místa a nechci tu býti za tlachala.

Přeji vám, Martinovi K., panu anonymovi i ostatním věřícím zde, hezký den a kajme se, neboť soudný den se již blíží.

A poslouchejme moudrým slovům pátera Halíka, který malé čecháčky správně označil za fašisty, neboť odmítají přijmout dědictví našeho pana prezidenta, váženého dramatika, intelektuála, disidenta a abstinenta, pana Václava Havla, dej mu Pán Bůh lehké odpočinutí. Tedy lásku a pravdu, kterou nahrazují lží a nenávistí. I dnes plivou jedovaté sliny na tohoto velkého humanistu, jehož zásluhou byla zachráněna dekoracie a milióny životů v mnoha zemích.

Petr Křivý

260915

12.02.2012 01:00

Stav veřejnoprávních médií je důvodem k odmítnutí reformy vysokých škol

RE: trochu přehnaná reakce

noname 85.?.?.?

nevim nevim.. me se zda ze tu nekdo mlzi, a ty tisice rozhorcenych akademiku to asi nebudou.. jinak jestli je pravda ten posledni odstavec, tak bych chtel videt ten xicht Tuneldedka az si bude muset podepsat ze uz nebude profesor [velký smích]
Ale az na tento sympaticky vedlejsi efekt je to samozrejme blbost, copak univerzita vlastni mozek toho kdo na ni vyucuje? Asi tezko lze predpokladat ze clovek ktery je z ni vyhozen, napr. komercne uvazujicimi idioty, najednou vse zapomene.

263052

16.05.2012 13:46

Sázka na Zvědavce se vrací

strach?

85.?.?.?

Nechápu čím to je. Kdyby dal každý z těch 15tisíc čtenářů stovku, tak by tady z toho mohl být profi magazín i s placenými externisty.Že by se lidi báli přispívat neanonymně?

269039

15.12.2012 06:06

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Co že to mám dělat?

qwaszx 85.?.?.?

A co se stane když onen vlastník subjektu pokyne ať vypadne?

280612

20.08.2013 22:33

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

indický email

85.?.?.?

A co takhle indický email?

www.imail.com

Nevýhoda je, že nejede přes HTTPS, ale to by při šifrování stejně nevadilo.

294664

27.03.2014 21:34

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

Hrušky a jablka

Kivis 85.?.?.?

1)
Už nebožtík Janota musel přiznat, že ročně "zmizí", je odkloněno, z optimalizováno, prostě ukradeno, ne 100 či 200 miliard, ale rovnou stovky miliard!

2)
Na to, k čemu je státní správa jste tu jasnou a zřetelnou odpověď dostal.

3)
Je v podstatě jedno, jak vysoké daně to jsou! Základem je efektivita vynakládání těchto prostředků.
Viz severské státy.
(Řeč není o extrémech - 0% nebo 100%.)

4)
Hruštičky:
Máme-li věřit masmédiím, úředníků je cca 80 tis. Ne všichni jsou "úředníci" v pravém slova smyslu (policisté, požárníci, učitelé atd.)
Jablíčka:
Úředníkem ale už není takový Hřebíček, Rittig, Bém, Gross, Babiš ...
... a další stovky "optimalizátorů" a "odklaněčů" (grázlů, šmejdů a mafiánů).

5)
Základní kupecké počty:
80000 (úředníků) x 20000 (měsíční plat) x 12 (1 rok) = 19.200.000.000
... a vzpomínáte? Bod 1) = stovky miliard = desítky nemocnic, fabrik, škol, školek ...
... a to KAŽDÝ ROK !!!

BTW.
Cikánů / rómů je dle statistického úřadu 11,5 tis. Tj.:
11500 (cikánů) x 20000 (měsíční plat) x 12 (1 rok)= 2.760.000.000

To máme celkem pouhých 21.960.000.000 Kč.

Nechybí Vám tu nějaká kačka?
Ještě si myslíte, že je problémem úředník, cikán nebo bezdomovec?

307475

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkujeme za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 1

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 010,61 Kč
1 unce stříbra
564,86 Kč
Bitcoin
303 003,88 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?