Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MP.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.07.2011 22:35

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

Podobný bordel znám z Filipín

147.?.?.?

Bych řekl že v některých zemích je možné /skoro/ všechno. Například na Filipínách dokázali otrávit takovýto potok herbicidem, jenom proto aby pochytali a sežrali ryby.

Potok na ostrově Marinduque
Vložený obrázek

Ten jed je tady
Vložený obrázek


Co k tomu dodat?

247676

02.02.2013 16:40

Hoax?

Podle mě je to hoax

147.?.?.?

Zeman se od ostatních zas tolik neliší. O tolik lepší není než ostatní. Za jeho působení se tunelovalo téže a ve velkém. Snadnější bude se s ním dohodnout než organizovat pochybné kampaně. Je to hoax.

284171

16.02.2013 01:55

Jiná genocida

RE: Zakázaný film z doby konce Zlého Boševíííka

147.?.?.?

Chyba je na obou stranách
Chyba je, když je 40ti letý člověk "starý".. a nechtěj ho kvůli věku.
Ale taky na druhé straně, stáří (60 let a víc..) bývávalo spojeno s moudrostí. Říká se, "moudrost stáří". A já tu moudrost stáří marně hledám. Starší generace mi v ničem neporadí, jejich náhled není pro tuto dobu.. Stáří je tu, ale moudrost stáří se někde zapoměla. Místo nadčasového poznání jsou odborníci na slevy v kauflandu. Toho si mám vážit!
Jo.. leckde v Asii je starý člověk uznávaný.. Jestli to není tím, že ta zdravotní péče tam není jako u nás. Dožít se vysokého věku bez doktora a nemocnice nedokaže každý. Jestli to není taky tím, že dnešní medicína udrží při životě kdejaký odpad.., zatím, ono to pokračovat moc dlouho nebude. Sám nevím jak se k tomu všemu postavit..

284959

16.08.2013 20:54

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

Je třeba se učit od profesionálních kriminálníků.

147.?.?.?

(nikoliv ovšem od těch, co jsou ve vládách)..
Takže kromě toho, co už tu bylo napsáno, bych ještě doplnil:
Nepoužívat svou identitu. Používat více smyšlených identit, každou pro jiné služby.
Pokud se zajímám o citlivé informace, nebo pokud s nimi pracuji, tak je dobré používat veřejné wifi (+ změnit si příslušná nastavení, abych nebyl identifikovatelný + zvláštní stroj jen k tomu.)
Používat virtualizaci: mít na stroji několik operačních systémů.
Pokud jde o Email. tak si myslím že jakákoliv banánová republika je dobrá + pochopitelně nepřipojovat se tam napřímo.
Používat mobilní připojení přes anonymní SIM, mobil, kartu i notebook občas měnit.

294505

Tento logický problém by vám pomohlo vyřešit absolvování kurzu parazitologie. Žádné očkování není 100% účinné. Podle druhu nemoci se v populaci vyskytne určité % jedinců kteří i přes očkování onemocní. U některých typů vakcín je toto % dost vysoké.
JENŽE očkovaný jedinec nechrání jen sebe, ale i všechny ostatní kolem. A to tím, že neonemocní a nešíří nákazu dál. Tím se výrazně spomaluje šíření nákaz v populaci. A takové nemoci, jako je černý kašel, záškrt, obrna, už vůbec neznáme. Přesto se proti nim musí očkovat (alespoň donedávna se muselo) jelikož infekční agens nebylo vyhubeno zcela. To u pravých neštovic je situace jiná. Tam se už ani neočkuje, jelikož zárodky pravých neštovic se podařilo vymýtit,právě díky a s pomocí očkování.
Za významné prodloužení střední delky života v Evropě můžeme vděčit očkování, to by si měli antiočko fanatici uvědomit než začnou něco plácat. A víc vzdělání v biologických oborech by taky nebylo naškodu.

294667

23.08.2013 08:12

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

Ano, je to podezřelé

147.?.?.?

Je to podezřelé, jak se o tom píše. Vypadá to na "false flag operation" a to už od samého začátku.

294763

02.11.2013 10:22

Epigenetici: Člověk může změnit svoji DNA

Epigenetika

147.?.?.?

Nějaké přednášky o epigenetice proběly ve Viničné, jednu jsem našel tady:
http://bio.natur.cuni.cz/~flegr/ctvrtky/profil.php?kdo=70

299096

19.07.2014 16:55

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Occhamova břitva opět pokořena...

147.?.?.?

Ano, ve všem souhlasím. Co mi ovšem nejde do hlavy je ten španělský dispečer, viz první odkaz ve zprávě zde: http://www.zvedavec.org/vezkratce/8665/
A to se mi zdá divné. Existuje nějaká historie toho účtu na twitteru? Ví se o této osobě něco? Nebo je to nějaký hoax? Pokud je to hoax, tak by to ukazovalo na povstalce.

313508

07.03.2015 17:50

Úskalí v problematice povinného očkování

Přednáška o očkování od člověka co tomu rozumí

147.?.?.?

Doporučuji všem diskutérům skvělou přednášku o očkování
https://www.youtube.com/watch?v=ApWEj2XJ5pA

328616

31.10.2015 11:41

Epizoda 10. Kdo zorganizoval hladomor v SSSR v letech 1932-1933?

Hodně tendenční článek

147.?.?.?

Jak probíhala kolektivizace v Rusku a její důsledky si lze přečíst v mnoha zdrojích. Tento článek se nám snaží namluvit, že za ten neskutečněj bordel, který v Rusku byl vždycky, nemůže Stalin a jeho pohůnci, ale Západ. Tvrzení, které článek podsouvá, tedy že hladomor v Rusku zorganizoval někdo jiný než Stalin, je, troufám si tvrdit, nepravdivé a článek hodně tendenční. , hodný Britských Listů...

341206

Musím souhlasit. To co pan editor píše je čistě evropská, možná severoamerická záležitost. V jihovýchodní Asii si černoch neškrtne. Bílá=krásná a černá je špinavá, holka která je tmavší je škaredá i kdyby byla modelka.
Co mě zaujalo, jsou emoce které článek doprovází. Je to prezentováno jako tragédie bílého pokolení. Já bych to za takovou tragedii nepovažoval. Není to totiž o bílé rase jako o "bílé kultuře", a jak jsem řekl, v Asii je to přesně opačně. Pro nás chlapy (teda pro některé z nás) je holka z JV Asie atraktivnější než emancipovaná drzá běloška co se neumí chovat. Třeba Filipínky, to je konečná. Kdo žil z Filipínkou, tak ji za Evropanku nevymění, leda za jinou Filipínku.

346235

23.12.2016 00:36

Rusofobie a sinofobie

Jsem rusofob a sinofob

147.?.?.?

Vadí mi nastupující cenzura. Cenzura v Rusku je daleko horší neže kdekoliv v západní Evropě nebo v USA. A cenzura v Číně je horší než v Rusku
Vadí mi nesvoboda. Zatímco Američané mají své Guantanamo, o Ruském Guanamu se ani nedozvíme. A o čínském už vůbec ne.
Vadí mi byrokracie. Založení firmy v USA je jednodušší, než V Rusku, a v Rusku je pravděpodobně jednošušší než v Číně. Pokud je tomu jinak, tak mě prosím opravte.
Uznávám, že v Evropě je bordel. Zatím o tom bordelu můžeme mluvit. Můžou být stejně otevření Rusové k situaci ve své zemi? Obávám se že nikoliv. A o číně se nemá cenu bavit.
Vadí mi hegemonie USA a ten bordel co dělají na středním východě a jinde. Nicméně se obávám, že až USA odejdou ze scény, že budeme se slzou v oku vzpomínat na staré zlaté časy.
Jsem individualista. Euroamerická civilizace je založena na individualismu i když to nese mnoho špatného. Myslíte si, že budete mít nějako cenu až u světového kormidla bude Čína. Rusové mají přísloví: "Отряд не заметил потери бойца" , o vztahu k individuu v čínské kultuře se nemá cenu bavit. Vaše hodnota bude 0 (nula). Tak se na to připravte.
Takže asi tak. Bojím bojím že až USA odejdou ze scény, že nás žádné štěstí nečeká. Radost z toho nemám. Chtěl bych se hluboce mýlit.

354293

02.01.2017 22:42

Berlín - další falešná vlajka

Mě se to nezdá

147.?.?.?

Ať přemýšlím jak přemýšlím, podle mě to nemá logiku. Estabilishment potřebuje aby migranti nedělali bordel, aby se jich sem dalo natahat co nejvíc. Cui bono? Podle mě ten kamion v berlíně nikomu neposloužil. Falešná vlajka to není.

354532

07.12.2018 20:21

Hlavní položka agendy na summitu G20: Sbohem, americké impérium

Já se toho bojím

147.?.?.?

Není to dobrá změna. Čína je pohroma..

Oslavný ton článku nechápu. Uvědomujete si co to bude za průšvih, až Čína Ameriku nahradí?
Bezkonkurenční cenzura a regulace všeho. Ať je Amerika jaká je, proti Číňanům jsou to frajeři. Když se v naší kultuře likvidují nepohodlní, tak o tom aspoň víme. V Číně se mizí beze stopy. Bude to nejen konec svobody jak ji známe, ale i konec individuality.

368247

21.06.2019 00:14

Na přednášce Ludmily Hamplové

Absence kritického myšlení a přírodovědného vzdělání v naší populaci je tragická

MP 147.?.?.?

2) Průměrná délka dožití se oproti minulým obdobím výrazně prodloužila, a to především kvůli očkování a další zdravotní péči v režiji zlých faraceutických koncernů. Doporučuji se podívat na nějaké statistiky.
2) Také je dobré se podívat (=myslím tím podívat se osobně, nemyslím tím podívat se na reportáž v televizi) do některé z rozvojových zemí. A pokud možno mimo resort. Popovídat si s těmi, pro které je zdravotní péče, jak ji známe, nedostupná.
3) Farmaceutické koncerny a různé zájmové organizace mají v mnohém máslo na hlavvě. Případ ptačí chřipky, SARS, prasečí chřipky, jsou toho příkladem.
4) Žádná lečba není bez rizika, což samozřejmě platí i pro očkování. Jde o to posoudit pravděpodobnosti. Bohužel, naše přirozenost není racionální, což mimo jiné vysvětluje naši ochotu k sázení. A také podléhání nepodloženým strachům, zvláště, pokud jsme na hodinách biologie chyběli a v matematice jsme skončili násobilkou, což je případ některých diskutujících tady, soudě podle argumentace jakou zde vidím. Opakuji, iracionalita je pro nás přirozená, jde o to jak s ní umíme zacházet.
5 V důsledku očkování nevíme co je dětská obrna, černý kašel, záškrt, a jak se umírá na tetanus. Když nás pokouše pes, jdeme na vakcinu proti vsteklině, kterou zatím nevyrábí alternativní léčitelé, leč farmaceutické firmy. Kupodivu ani homeopatika na vsteklinu příliš nezabírají, tedy alespoń jsem o tom neslyšel. A vymýcení pravých neštovic na celosvětovové úrovni je jen a pouze důsledkem očkování a související politiky.
6) Očkování má některé nevýhody, o kterých kupodivu se nikde nezmiňujete:
- V důsledku očkování, zejména proti záškrtu, má málokterá z žen možnost prožít smrt svého dítěte v kojeneckém věku. Tyto ženy si pak vytvářejí pseudoproblémy, místo opravdových traumat, která jim chybí.
- V důsledku očkování se dožijí reprodukčního věku i ti jedinci, kteří by podlehli přírodnímu výběru. Genofond populace se tak obohacuje o slabé, neduživé a postižené.
- V populaci se hromadí nadbytek starých lidí, kteří se svého věku dožili jen díky přebujelé zdravotní péči. Stáří je místo s moudrostí spojeno s demencí. V populacích bez lékařské péče se stáří dožili jen silní a zdraví jedinci, kteří si přirozeně zaslouží úctu svého kmene. Také proto, že těch starých zbute málo. Opět doporučuji navštívit méně rozvinuté země a jít mimo resort.
- Lidsvo od svého vzniku čelilo hrozbám jak od zvířat, tak od lidí, a nejrůznějším nemocem. Zvířata jsme vybili, válčit se kvůli jaderným zbraním bojíme a klasické nemoci, na které se umíralo, už skoro neznáme. Chybí nám každodenní potkávání se se smrtí, které tu bylo po generace. Možná by nebylo od věci to očkování na pár let zakázat a vyklidit pole pro homeopatii a alternativní medicínu.
Třeba se to podaří...

Automaticky kráceno

372147

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?