Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: Andrew Siddur.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.08.2013 17:00

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Predikce vývoje telenovely "česká politika"

Andrew Siddur 77.?.?.?

Roste nám tu SPOR - Strana přátel oportunisty Rusnoka, sestávající pro změnu ze členů SPOZ, což jsou povětšinou bezpartijní/bezpáteřní kariéristi, často býv. členové ČSSD, pro které ovšem byla ČSSD moc idealistická a moc si tam nevydělali.
Vulgární, ale vlastně docela přesné vysvětlení zkratky SPOZ zní: Strana přátel opilce Zemana; odmyslíme-li si toho opilce, má to spojení pravdu v tom, že bez Zemana by lidé jako pan Mynář byli NIKÝM. Kancléř Hájek provokoval blbce bystrostí a exaktností, kancléř Mynář provokuje svou blbostí a velkohubostí většinu lidí.

Kalousci ze SPOZ budou zkrátka bojovat proti Kalouskům z ODSTOP09, do toho ještě přibudne pánko Babiš se svými miliardami na kontě a nakoupenými médii.

Pragmatik Andrej Babiš, který nehne brvou, versus čapájevovci ze SPOZ, kteří přišli ke korytům jako slepí k houslím, ale když už tam jsou, tak už se taky honem zakopávají a zavrtávají ve svých pozicích, a hromadí finance na bitvu s Babišem; je s podivem, že se jim to zatím taky docela daří.

Vypadá to, jako by tradiční strany jako ODS nebo ČSSD vůbec neměly být připuštěny k lizu, a to ať bude ČSSD hlasovat pro Rusnoka, nebo proti němu!

Podobný experiment jsme tu už měli. Neškodné Věci Veřejné. Teď tu máme dva takové experimenty, ale daleko houževnatější a nebezpečnější: Babišovce a tzv. "Zemanovce", z nichž většina by ovšem za Zemana ruku do ohně nedala. Spíš to jsou Kalouskovci.

Ani ten Babiš nebude žádné terno, když už od začátku přitahuje Komárky a další mediální pěvce.

Současná nevolená Rusnokova vláda pod (loutko)vedením Zemana mi velmi připomíná tuhle vládu, a to tedy nebylo nic extra. Už jen ta jména a charaktery.

Naprosto to samé nám "vládne" dnes, oportunistou Rusnokem a nešťastným Fischerem počínaje, kariéristickým fanatikem Pecinou pokračuje a proradnou tetkou Benešovou konče.

A bude už jenom hůř, až vypukne boj tohoto divného "panstva" na život a na smrt proti Babišovi!

294076

04.08.2013 20:51

Dönmeh: Tajemství Středního východu o němž se nejvíce šušká (část 2)

RE: No, něco na tom nejspíš bude. Pravý machometán nikdy nepustí jednou dobyté území

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vynikající!

Termíny "Židokřesťanská civilizace" či "judeokřesťanská tradice" skutečně nejsou ničím jiným než marketingovým pojmem posledních let, který má lidi dojmout, nějak pohnout, nebo snad sjednotit proti společnému nepříteli (v českých podmínkách komunisti, DSSS).

Druhým zmíněným termínem se zaklínal i kalouskův politický recyklát známý jako TOP09; pod pláštík "judeokřesťanské tradice" se do jeho novostrany uteklo skrýt (kromě celoživotních idealistů-uctívačů Pražského jara atp.) mnoho lidí, kteří měli v různých dobách vždy ten správný průkaz, až nakonec zjistili, že žádný nepotřebují, že potřebují jenom fráze, které jim zrovna dobře zní, pod kterými by se zamaskovali.

Kandidátka TOP09 tak nechtěně vystihuje nesmyslný pojem "judeokřestanské tradice" naprosto bez příkras a velmi realisticky.

Taky můžete vzít otevřenou lahev sladké limonády, na kterou nalepíte etiketu "Judeokřesťanská tradice" a pak už jenom koukáte, kolik rozličné havěti se topí v tekutině.

294080

04.08.2013 22:05

Dönmeh: Tajemství Středního východu o němž se nejvíce šušká (část 2)

RE: No, něco na tom nejspíš bude. Pravý machometán nikdy nepustí jednou dobyté území

Andrew Siddur 77.?.?.?

Židokřesťanské základy se nejlépe objeví, pokud je dodatečně vytvoříme, podobně jako Rukopisy královedvorský a zelenohorský.

Tak už osmdesát let mnozí poukazují na judaizaci církve. Nikdy jsem osobně příliš nevěděl, co si pod tím představit, naštěstí však žiji v ČR, kde mi to osoby Vlka, Hermana, Duky, Halíka, Malého, Heryána, zkrátka všech veřejně propagovaných představitelů tzv. katolické církve, ale i všech našich politických katolíků (Kalousek, Parkanová, Benda), jakož i všechny jejich názory, rozhovory a činy, které vyvrcholily schválením NEcírkevních NErestitucí, neskonale osvětlily.

Kdepak, chcete-li být správný katolík, musíte umět číst Tanach v hebrejštině, přečíst všechny Halíkovy knihy, nejméně dvakrát ročně poslat svoje děti na poznávací zájezd za civěním do komínů kamsi do Polska, chválit vládu, horovat pro tzv. restituce, a hlavně freneticky bít na poplach před nevýslovnou a neodvratnou hrozbou islamizace a komunismu.

Jistě ne každý chce mít v hlavě dobrovolně takový zmatek, jako ho tam nedobrovolně a od přirození mají naši pravdoláskařsko-ekumeničtí-katolíci, kteří se snaží ustanovit svou ideu jakéhosi židokřesťantví, a prohlásit ji za normu, od které se všechno odvíjí; žel ti slabší podlehnou.

Uvažoval jsem dokonce, jestli to není tak, že kdyby mohli, šířili by ti Malí, Halíkové a Hermani ideu sionismu, ale protože mají – z mně neznámého důvodu – pocit, že nemohou (snad to jejich role, které hrají, vylučují), tak šíří tento podivný koncept židokřesťanství.
Pokud tedy ono židokřesťanství není zaobalený název pro sionismus.

Tohle kdyby ABB rozebral, udělal by mi radost.

294081

08.08.2013 16:48

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Mír a pokoj blízkému i vzdálenému.........

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jen jestli netoužíte po Švýcarsku...

294178

08.08.2013 17:03

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Nicole

Andrew Siddur 77.?.?.?

Půlku Prahy bych jim klidně dal už teď, ať si ji klidně očipujou a spláčou nad výdělkem. [chechtot]

Nevidím na Vašem příspěvku nic k doplnění, tak snad jen, že zmiňovaná teorie hovoří o redukci na 500 milionů obyvatel (500.000k).

Když se nad tou konspirační teorií zamyslím, nezní mi vůbec nelogicky. Slabé elity vychcípají, a těm nejsilnějším bude k pocitu nadřazenosti a potřebám obživy těch 500 milionů obyvatel stačit.

Elitami bude tou dobou jenom Amerika a její bezvýznamné satelity, v první řadě samozřejmě nejvěrnější ČR a Izrael (Kontrolní otázka: jaký bude mezi těmito zeměmi rozdíl? Ano, v Izraeli budou i nadále židi, ale v ČR už nebudou Češi).

Co se stane s Ruskem, nevím, ale určitě něco hrůzostrašného; mám takový dojem, že si bude u Ameriky tak koledovat, až bude vymazáno z mapy.

294179

09.08.2013 19:33

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ernst Röhm
Zajímavá skutečnost.

Podle všeho to vypadá, že Röhm se výhradně z pozice své perverzní osoby činil o to, aby z SA byla armáda buzíků; nebylo to tedy tak, že by SA byla buzerantská již v základu a Röhm k ní přišel jako k hotové věci.

Obecně je zajímavé, jak jsou mocní představitelé totalit ovládáni sexualitou (třeba Felix Dzeržinskij si zase rád zasouložil s mladými holkami), jako by to vždy byla jakási "druhá strana mince" k rozhodnosti a odpovědnosti, kterou byli takoví lidé povinni prokazovat ve svých funkcích.
Než bolševici do svého hnutí přitáhli i ženy, taky to tam muselo vypadat všelijak.

Nakonec i ohledně české vlády – byť jsou v ní zastoupeny i ženy, a povětšinou tam sedí samí strejcové –, se mi zdá, že to občas mezi některými tak slizce jiskří; případně, podíváme-li se zase na ženy, člověk velmi pochybuje o standardnosti jejich orientace.

Potom by zbývalo dořešit, zda je to tak, že prostředí politiky samo o sobě přitahuje všechny menšiny (exhibicionisty, narcisty, sociopaty, teplé, Tatary, ...), nebo je to tak, že se do politiky dostane pár jedinců z každé menšiny, a ti pak na sebe navazují – nějakou aurou, nebo čím – další podobně postižené. Ale toto už určitě bylo někde rozebráno, navíc já se tím snad ani nemíním hlouběji zaobírat.

294211

09.08.2013 20:06

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Andrew Siddur 77.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

294215

10.08.2013 12:30

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

RE: lenže -

Andrew Siddur 77.?.?.?

Přesně tak.

Víra drží pohromadě i paneláky.
(aspoň ve skeči od Monty Pythonů)

A tak nějak to bude fungovat i s celou dnešní ekonomikou.

294226

10.08.2013 19:00

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Príčiny homosexuality... 2

Andrew Siddur 77.?.?.?

1. Vaše originální přezdívka je opravdu velice neanonymní
2. Babráte se v nepodstatnostném moralizování, které je docela příznačné pro takové profesionální osvěžovače života, naváděče ke správnému názoru a entuziasty, kteří velebí plné vozíky v hypermarketech.

294228

10.08.2013 23:30

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: mám obavu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano; být Vámi, dával bych si dobrý pozor.

Možná už po vás jdou pralidi, aby vás domlátili kyjem.

Historie se totiž opakuje, takže čím dávnější, s tím větší pravděpodobností se bude opakovat.

294236

11.08.2013 17:58

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

RE: Američtí expati se kvůli zpřísnění daní houfně vzdávají občanství

Andrew Siddur 77.?.?.?

Je skvostné, jak se média v případě USA bojí použít normální slovo emigranti.

294262

20.08.2013 00:46

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

RE:

Andrew Siddur 77.?.?.?

To je pěkné. Kdo to složil, Šostakovič? A kdy ten uhlazený jakože-cikánský elegán pojedl naposledy slepici/psa nebo kradl v noci parapet?

294637

20.08.2013 19:38

Šašek udělal vtip – a chtějí ho zavřít

RE: JXD je žid

Andrew Siddur 77.?.?.?

A já bláhový si myslel, že na reagování na "% je žid" a nálepkování náckama tu má výhradní právo mtk. [smích]

"Kauza" Doležal má plebsu žijícímu pod jhem médií opět ukázat, že se všem měří stejným metrem, jako je toho jednou za čas zapotřebí, a nikolv že se tedy berou metry "jako doteď dva", jak svého času zpíval Landa v Orlíku, kteréhož Doležal byl tenkrát hlavním ideovým teoretikem (kde ty loňské sněhy jsou); žida bych v tom nehledal.

294660

06.09.2013 01:22

Grázlové v Bruselu

Inu, musí to tak být. Dnešní systém je totiž nejlepší ze všech možných.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Mě trochu zamrazilo tohle:
Miliony pro (skoro) každou stranu.

Vždycky jsem si myslel, že kámoši před volbami založí mraky naoko soupeřících politických stran proto, aby se po volbách neochvějně všichni sešli u jednoho koryta. Tak teď vidím, že to má ještě druhý, prostější důvod.

295639

07.09.2013 13:39

Kváskový chleba

RE: Koulení

Andrew Siddur 77.?.?.?

[smích]
To má politický potenciál.
Dovedu si představit heslo: "Choďte na schůze, bude dobrý chleba!"

295741

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 108 čtenářů částkou 15 955 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 1

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 5

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,98 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,47 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
25,73 Kč
100 japonských jenů
23,20 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
34,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 206,80 Kč
1 unce stříbra
427,60 Kč
Bitcoin
219 219,90 Kč

Poslední aktualizace: 25.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?