Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 5 různých jmén: Mikesh, Mikeš, Miška Kvakin, moskytiéra, Vikina.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.08.2011 01:39

Stanové městečko u New Jersey

Co momentálně hýbe Českem

Mikesh 83.?.?.?

Zatímco Amerika a s ní celý svět se řítí do háje, hlavní momentální starostí, předkládané médii jsou:
Vicekancléř prezidenta Hájek se negativně vyjádřil k taškařici, kterou chtějí v Praze provádět homo. Veškerá média a cca 50% blogerů se převelice ohradila, přičemž celou věc posunuly do roviny, že Hájek nesnáší homouše a na rovině této lži pak "diskutují". Soudím, že 90% obyvatel je to zcela ukradené. Potěšitelné však je, že v diskuzích se už dost lidí odvážilo Hájka podpořit.
Vražda S. Monyové patrně jejím manželem. Smutná událost, sloužící nicméně k primitivnímu genderovému líčení ubohé týrané ženy (mmch velmi úspěšné spisovatelky), která si to nechala líbit celých 11 let. To, že byla vdaná 8 let, diskutujícím nepřekáží, stejně jako skutečnost, že každé manželství má nějaký vývoj, na němž se podílejí oba manželé. Je zde jasný muster - muži jsou násilníci a hovada. Zde se jen málo lidí odvážilo protestovat, že věc bude asi složitější.
Tak o tomhle nyní diskutují Češi, zatímco se na ně valí finanční pohroma.

249943

07.08.2011 15:25

Stanové městečko u New Jersey

RE: Myslim,ze z te zoufale situace nakonec Americane pochopi Nemecko roku 1933.

Mikesh 83.?.?.?

To je velice rozumný názor. A ta závěrečná část zcela platí i pro Česko. Pravda, tady se čestní politici nestřílí, to by Češi nezkousli, tady se dehonestují. Např. se objeví nějaká skoro čarodějnice, co si po deseti letech vzpomněla, že dotyčný politik ji chtěl znásilnit, zapálil Suchánkovic stodolu či vzal desetikorunový úplatek. Média do půl roku omílají a prázdné hlavy, tvořící většinu populace, tomu bezmezně věří. A jaký byl .. čestný politik.

250035

07.08.2011 16:22

Role muže a ženy v rodině

RE: Pro autora

Mikesh 83.?.?.?

Kde takové muže vzít??? Takových je spousta, akorát že většina je už zmatena jinou společenskou situací, rádoby módními trendy a - to hlavně (po vyřazení křesťanství coby hlavního arbitra v otázce morálky a únosného jednání jednotlivce), závěrečným útokem na rodinu jako takovou. Atomizovaným jedincům, žijícím ve společnosti, kde není jasné, co platí a co už ne, kdy se relativizuje úplně všechno, a kde člověk nemá dokonce oporu ani v tom základním, tj. své rodině, se lépe vládne - a to, že směřujeme k novodobému nevolnictví, neřku-li k otrokářství, je dnes už zjevné.
Pravdou je, že mnozí otcové se dětem často nevěnují, stejně tak je pravdou, že jim v tom ženy často brání (negují otcova rozhodnutí, nejsou ochotny se domluvit na společné jednotné výchově, demokracii ve vztahu chápou jako "pravdu mám vždy já" - hm, to se pak fakt špatně komunikuje). A což teprve po rozvodu, v naprosté většině případů zcela zbytečných, vyplývajících z čiré sobeckosti partnerů, kteří nejsou ničím korigováni. K tomu doba - jaké dovednosti a zkušenosti mohou otcové synům předávat? Sekat dřevo, nakosit králíkům nebo aspoň stlouci doma poličku na cokoliv - to už je passé. A navíc kdy, když se otcové často vrací z celodenní honičky domů pozdě večer. Takže jediné, co mohou předávat, je vzor starání se o rodinu. Pochopí to takový synek, kterého si maminka opečovává způsobem, že z něj vychovává mamánka? A vůbec, ocení mužovu práci samotná žena? Pokud ne, jaký muž asi ze synka vyroste? Takže ano, za to, co dnes máte, mohou matky vašich partnerů.

250042

22.10.2011 02:58

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Možná trochu OT

Mikeš 83.?.?.?

Na slovenské JOJce běžel nyní pořad "Mama, ožeň ma". Téměř vždy šlo o synáčky, vychovávané jen matkou. Výsledek ... absolutní katastrofa, a to i při předpokládaném zaujatém výběru tel. štábu, který kvůli show a sledovanosti vybíral nejspíš magory. To, jak se výchova jen matek na těch klucích podepsala, je prostě neuvěřitelné. Ti kluci jsou pro manželství absolutně nepoužitelní, nemluvě o tom, že ty jejich matky jim spolehlivě odeženou každou eventuální nápadnici. I to je jeden z důsledků rozpadu tradiční rodiny.

255746

22.10.2011 15:09

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

Mikeš 83.?.?.?

I když uznávám, že mohou být rodiny s dominantní matkou, kde je otec pátým kolem (kolik takových je?), pořád tam ten otec funguje jako jakýsi vzor, byť jakkoli špatný. I otec, který nemá na děti čas, jsa plně vytížen prací, tvoří jakýsi vzor a nepochybně synovi i dceři jaksi "radí"(že je život hodně variabilní a co rodina, to jiný styl, je jiná). V každém případě i otec subinka poněkud stírá a otupuje agresivní styl matky - tu méně, tu více. Děti, vydané na pospas jenom matkám, jsou obvykle tragické případy, naprosto neschopné se odpoutat od matky (aspoň takto to bylo vidět ve zmíněném pořadu). Obvykle jsou to mamánci, kteří o partnerce mají představu, že pouze nahradí maminku s celým jejím servisem a k tomu dostanou nádavkem ještě sex - teda pokud jim to maminka vůbec dovolí. Výjimku tvoří hoši, kteří mají styk s otcem, resp. si jej ještě pamatují, takoví obvykle dosažením 18. roku od matky rychle zdrhnou.
Nic proti tomu, že mláďata vychovává samice (zvířata bych do toho moc netahal, neprocházejí promyšlenou socializací jako lidé), nicméně mužský vzor chování je pro plnou socializaci dítěte nezbytný.
Jestli je nynější dvougenerační rodina předstupněm k úplné atomizaci na snadno ovladatelné ovcoidní jedince, to nevím, nicméně i takovou rodinu je nutno bránit před nesmysly genderových pokro.

255765

13.01.2013 04:12

Volební divadlo – první kolo

Také se divím

moskytiéra 83.?.?.?

kdo mohl volit "knížete", nicméně má zřejmě výborný PR tým, protože ten se spolehl na spoustu nerozhodnutých voličů, resp. na ty, co se o politiku až tolik nezajímají a rozhodují se až na poslední chvíli, a právě v tu dobu, tedy několik posledních dnů před volbami, vyrazili jeho zbrojnoši do rozhodujícího útoku a zahltili občany jeho plackami a letáky.
Co se týče manipulací s celkovými výsledky, mám tu zkušenost, že to, co vyšlo na malém okrsku, nakonec odpovídalo celostátnímu koncovému stavu (teda aspoň kdysi).
Co se týče dehonestace politiků, co vadili židům, stačí si vzpomenout na Kurta Waldheima a trestání všech Rakušanů za to, že si dovolili si jej zvolit. A vzpomeňme, jak se tehdy moskytneuvěřitelně zachoval Havel na salzburských slavnostech.

282152

16.01.2013 02:05

Amnestován!

To jsem netušil,

moskytiéra 83.?.?.?

že ta bába Tydlitátovic má takový vliv, aby dostala někoho k soudu. Přitom svými články působí zcela kontraproduktivně, protože svou demagogií židům jenom škodí ... všude, kde působila, ji nakonec vyhodili nebo to prostě vzdala sama, protože reakce na ni byla vždy negativní.
Jiná věc je, že některé servery jsou tak prožidovské, že cíleně likvidují každého, kdo se jen o Chazary jen otře, resp. vysloví jisté pochybnosti o některých věcech (např. dotaz, jak je možno technicky provést spálení 20 tisíc osob denně v pouhých deseti pecích je okamžitě smazán jako vulgární příspěvek). Takovému diskutérovi pak mažou cokoliv nevinného a jdou po něm důsledně, i když se jinak právě této problematice vyhýbá; jednou je v evidenci a tak je cíleně likvidován. Úplného mistrovství v tom dosáhl server iDnes, který jednak maže cokoliv, aniž by se z čehokoliv musel zodpovídat a aby se vyhnul obnovování diskutérů pod jiným nickem, zavedl registraci na konkrétní jméno. Tím pádem se nepohodlných diskutérů zbaví natrvalo, někdy i za cenu podvodů.
Takže můžete sice slavit amnestii, ale na již zcela nepokryté cenzuře se bohužel nic nezmění. A těch pár svobodných serverů, jako je tento, na věci moc nezmění, protože sem chodí, na rozdíl od zavedených serverů, jen mimimum lidí.

282486

19.07.2013 23:58

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Pohodlný a líný chlap brečí, Chlap maká

Vikina 83.?.?.?

Madam, ale článek je přece jen asi o něčem jiném, než o pár konkrétnostech kolem nás. Je o trendu a např. to, že se mladí hoši nechtějí ženit (že mnozí z nich dokonce nemají daleko přes dospělost normální pravidelný sex), že přibývá osamělých matek s jedním dítětem, je přece už prokazatelný fakt. To, že ještě pořád existuje mnoho těch, co ještě jedou ve starých genderových kolejích, nic neznamená ... podívejte se, kolik takových je mezi mladými.

293565

20.07.2013 01:12

Kdo zabíjí mužství v Česku

Článek dobrý

Vikina 83.?.?.?

diskuze dost poničená magory. Nakonec nejrozumněji zde píší ty ženské, byť se zbytečně durdí kvůli feministkám. Fakt je ten, že v článku je tohle slovo užito nešťastně. Samoživitelky či programově single ženské nejspíš nemají s feministkami nic společného. Vinu bych dával spíše celé té multi-kulti dekadentní propagandě.

293572

07.12.2014 01:52

Příliš inteligentní a příliš líní

tak svým způsobem

Miška Kvakin 83.?.?.?

dobrý článek, ovšem chybí mi zde rozbor, proč tomu tak je. Zatím je to jen popis situace ... a nezakrývejme si, že mnozí mladí skutečně jsou líní, protože mohou. Za našich let jsme holt museli automaticky nastoupit do hockny, pořídit si babu, děti, byt a makat.
V diskuzi nicméně vidím plno trefných poznámek

322867

Káva pro Zvědavce

12

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 25 čtenářů částkou 3 464 korun, což je 12 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 0

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 0

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 3

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

ODS: Občané ČR nesmí platit za podnikání premiéra Babiše, víme, jak na to dohlédnout06.12.19 10:50 Česká republika 1

Nejvyšší soud se zastal somálské studentky s hidžábem. Česko musí tolerovat náboženský pluralismus06.12.19 10:24 Česká republika 0

Představitelka Havlovy nadace Forum 2000 vyhazovala české vlastence z Česko-německé vládní konference06.12.19 00:49 Německo 0

Cca 300 ilegálních migrantů denně překročí hranice z Turecka do řecké provincie Evros06.12.19 00:02 Řecko 2

Řecká policie zlikvidovala jednu z mnoha nebezpečných skupin, které ve spolupráci s neziskovkami naplňují Řecko migranty05.12.19 23:32 Řecko 0

Turecko se dohodlo s libyjskou vládou a ufiklo řeckým ostrovům teritoriální i exkluzivní ekonomické zóny05.12.19 23:10 Řecko 0

Řecké město Kalamata zrušilo záměr zavést 5G, občané se obávají zdravotních následků05.12.19 22:34 Řecko 2

Jsme palivem pro elitu05.12.19 14:36 Neurčeno 1

Společnost nám nějak fízlovatí už i v lese - udavači likvidují trampské osady04.12.19 03:19 Česká republika 4

Soud EU zamítl českou žalobu proti zbraňové směrnici04.12.19 02:54 Česká republika 3

Pavel Novotný v ruské televizi prosazuje zájmy Německa02.12.19 13:17 Česká republika 13

Babišův ministr Petříček: Přijetí dětí by neohrozilo odmítání kvót na migranty02.12.19 13:01 Česká republika 5

Potichu, ale jistě 02.12.19 00:48 Česká republika 2

Neziskovka z Prahy jednala tajně v Berlíně: Otevřeme migrantům české hranice dokořán01.12.19 21:46 Evropská unie 3

Tři pobodaní v Haagu, dva mrtví v Londýně: černý pátek v EU30.11.19 11:21 Evropská unie 2

Policie chce v Praze testovat sledování obličejů29.11.19 17:09 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,35 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
21,27 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,71 Kč
Ukrajinská hřivna
0,97 Kč
100 rublů
36,26 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 721,52 Kč
1 unce stříbra
382,84 Kč
Bitcoin
173 566,56 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?