Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 5 různých jmén: Mikesh, Mikeš, Miška Kvakin, moskytiéra, Vikina.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.08.2011 01:39

Stanové městečko u New Jersey

Co momentálně hýbe Českem

Mikesh 83.?.?.?

Zatímco Amerika a s ní celý svět se řítí do háje, hlavní momentální starostí, předkládané médii jsou:
Vicekancléř prezidenta Hájek se negativně vyjádřil k taškařici, kterou chtějí v Praze provádět homo. Veškerá média a cca 50% blogerů se převelice ohradila, přičemž celou věc posunuly do roviny, že Hájek nesnáší homouše a na rovině této lži pak "diskutují". Soudím, že 90% obyvatel je to zcela ukradené. Potěšitelné však je, že v diskuzích se už dost lidí odvážilo Hájka podpořit.
Vražda S. Monyové patrně jejím manželem. Smutná událost, sloužící nicméně k primitivnímu genderovému líčení ubohé týrané ženy (mmch velmi úspěšné spisovatelky), která si to nechala líbit celých 11 let. To, že byla vdaná 8 let, diskutujícím nepřekáží, stejně jako skutečnost, že každé manželství má nějaký vývoj, na němž se podílejí oba manželé. Je zde jasný muster - muži jsou násilníci a hovada. Zde se jen málo lidí odvážilo protestovat, že věc bude asi složitější.
Tak o tomhle nyní diskutují Češi, zatímco se na ně valí finanční pohroma.

249943

07.08.2011 15:25

Stanové městečko u New Jersey

RE: Myslim,ze z te zoufale situace nakonec Americane pochopi Nemecko roku 1933.

Mikesh 83.?.?.?

To je velice rozumný názor. A ta závěrečná část zcela platí i pro Česko. Pravda, tady se čestní politici nestřílí, to by Češi nezkousli, tady se dehonestují. Např. se objeví nějaká skoro čarodějnice, co si po deseti letech vzpomněla, že dotyčný politik ji chtěl znásilnit, zapálil Suchánkovic stodolu či vzal desetikorunový úplatek. Média do půl roku omílají a prázdné hlavy, tvořící většinu populace, tomu bezmezně věří. A jaký byl .. čestný politik.

250035

07.08.2011 16:22

Role muže a ženy v rodině

RE: Pro autora

Mikesh 83.?.?.?

Kde takové muže vzít??? Takových je spousta, akorát že většina je už zmatena jinou společenskou situací, rádoby módními trendy a - to hlavně (po vyřazení křesťanství coby hlavního arbitra v otázce morálky a únosného jednání jednotlivce), závěrečným útokem na rodinu jako takovou. Atomizovaným jedincům, žijícím ve společnosti, kde není jasné, co platí a co už ne, kdy se relativizuje úplně všechno, a kde člověk nemá dokonce oporu ani v tom základním, tj. své rodině, se lépe vládne - a to, že směřujeme k novodobému nevolnictví, neřku-li k otrokářství, je dnes už zjevné.
Pravdou je, že mnozí otcové se dětem často nevěnují, stejně tak je pravdou, že jim v tom ženy často brání (negují otcova rozhodnutí, nejsou ochotny se domluvit na společné jednotné výchově, demokracii ve vztahu chápou jako "pravdu mám vždy já" - hm, to se pak fakt špatně komunikuje). A což teprve po rozvodu, v naprosté většině případů zcela zbytečných, vyplývajících z čiré sobeckosti partnerů, kteří nejsou ničím korigováni. K tomu doba - jaké dovednosti a zkušenosti mohou otcové synům předávat? Sekat dřevo, nakosit králíkům nebo aspoň stlouci doma poličku na cokoliv - to už je passé. A navíc kdy, když se otcové často vrací z celodenní honičky domů pozdě večer. Takže jediné, co mohou předávat, je vzor starání se o rodinu. Pochopí to takový synek, kterého si maminka opečovává způsobem, že z něj vychovává mamánka? A vůbec, ocení mužovu práci samotná žena? Pokud ne, jaký muž asi ze synka vyroste? Takže ano, za to, co dnes máte, mohou matky vašich partnerů.

250042

22.10.2011 02:58

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Možná trochu OT

Mikeš 83.?.?.?

Na slovenské JOJce běžel nyní pořad "Mama, ožeň ma". Téměř vždy šlo o synáčky, vychovávané jen matkou. Výsledek ... absolutní katastrofa, a to i při předpokládaném zaujatém výběru tel. štábu, který kvůli show a sledovanosti vybíral nejspíš magory. To, jak se výchova jen matek na těch klucích podepsala, je prostě neuvěřitelné. Ti kluci jsou pro manželství absolutně nepoužitelní, nemluvě o tom, že ty jejich matky jim spolehlivě odeženou každou eventuální nápadnici. I to je jeden z důsledků rozpadu tradiční rodiny.

255746

22.10.2011 15:09

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

Mikeš 83.?.?.?

I když uznávám, že mohou být rodiny s dominantní matkou, kde je otec pátým kolem (kolik takových je?), pořád tam ten otec funguje jako jakýsi vzor, byť jakkoli špatný. I otec, který nemá na děti čas, jsa plně vytížen prací, tvoří jakýsi vzor a nepochybně synovi i dceři jaksi "radí"(že je život hodně variabilní a co rodina, to jiný styl, je jiná). V každém případě i otec subinka poněkud stírá a otupuje agresivní styl matky - tu méně, tu více. Děti, vydané na pospas jenom matkám, jsou obvykle tragické případy, naprosto neschopné se odpoutat od matky (aspoň takto to bylo vidět ve zmíněném pořadu). Obvykle jsou to mamánci, kteří o partnerce mají představu, že pouze nahradí maminku s celým jejím servisem a k tomu dostanou nádavkem ještě sex - teda pokud jim to maminka vůbec dovolí. Výjimku tvoří hoši, kteří mají styk s otcem, resp. si jej ještě pamatují, takoví obvykle dosažením 18. roku od matky rychle zdrhnou.
Nic proti tomu, že mláďata vychovává samice (zvířata bych do toho moc netahal, neprocházejí promyšlenou socializací jako lidé), nicméně mužský vzor chování je pro plnou socializaci dítěte nezbytný.
Jestli je nynější dvougenerační rodina předstupněm k úplné atomizaci na snadno ovladatelné ovcoidní jedince, to nevím, nicméně i takovou rodinu je nutno bránit před nesmysly genderových pokro.

255765

13.01.2013 04:12

Volební divadlo – první kolo

Také se divím

moskytiéra 83.?.?.?

kdo mohl volit "knížete", nicméně má zřejmě výborný PR tým, protože ten se spolehl na spoustu nerozhodnutých voličů, resp. na ty, co se o politiku až tolik nezajímají a rozhodují se až na poslední chvíli, a právě v tu dobu, tedy několik posledních dnů před volbami, vyrazili jeho zbrojnoši do rozhodujícího útoku a zahltili občany jeho plackami a letáky.
Co se týče manipulací s celkovými výsledky, mám tu zkušenost, že to, co vyšlo na malém okrsku, nakonec odpovídalo celostátnímu koncovému stavu (teda aspoň kdysi).
Co se týče dehonestace politiků, co vadili židům, stačí si vzpomenout na Kurta Waldheima a trestání všech Rakušanů za to, že si dovolili si jej zvolit. A vzpomeňme, jak se tehdy moskytneuvěřitelně zachoval Havel na salzburských slavnostech.

282152

16.01.2013 02:05

Amnestován!

To jsem netušil,

moskytiéra 83.?.?.?

že ta bába Tydlitátovic má takový vliv, aby dostala někoho k soudu. Přitom svými články působí zcela kontraproduktivně, protože svou demagogií židům jenom škodí ... všude, kde působila, ji nakonec vyhodili nebo to prostě vzdala sama, protože reakce na ni byla vždy negativní.
Jiná věc je, že některé servery jsou tak prožidovské, že cíleně likvidují každého, kdo se jen o Chazary jen otře, resp. vysloví jisté pochybnosti o některých věcech (např. dotaz, jak je možno technicky provést spálení 20 tisíc osob denně v pouhých deseti pecích je okamžitě smazán jako vulgární příspěvek). Takovému diskutérovi pak mažou cokoliv nevinného a jdou po něm důsledně, i když se jinak právě této problematice vyhýbá; jednou je v evidenci a tak je cíleně likvidován. Úplného mistrovství v tom dosáhl server iDnes, který jednak maže cokoliv, aniž by se z čehokoliv musel zodpovídat a aby se vyhnul obnovování diskutérů pod jiným nickem, zavedl registraci na konkrétní jméno. Tím pádem se nepohodlných diskutérů zbaví natrvalo, někdy i za cenu podvodů.
Takže můžete sice slavit amnestii, ale na již zcela nepokryté cenzuře se bohužel nic nezmění. A těch pár svobodných serverů, jako je tento, na věci moc nezmění, protože sem chodí, na rozdíl od zavedených serverů, jen mimimum lidí.

282486

19.07.2013 23:58

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Pohodlný a líný chlap brečí, Chlap maká

Vikina 83.?.?.?

Madam, ale článek je přece jen asi o něčem jiném, než o pár konkrétnostech kolem nás. Je o trendu a např. to, že se mladí hoši nechtějí ženit (že mnozí z nich dokonce nemají daleko přes dospělost normální pravidelný sex), že přibývá osamělých matek s jedním dítětem, je přece už prokazatelný fakt. To, že ještě pořád existuje mnoho těch, co ještě jedou ve starých genderových kolejích, nic neznamená ... podívejte se, kolik takových je mezi mladými.

293565

20.07.2013 01:12

Kdo zabíjí mužství v Česku

Článek dobrý

Vikina 83.?.?.?

diskuze dost poničená magory. Nakonec nejrozumněji zde píší ty ženské, byť se zbytečně durdí kvůli feministkám. Fakt je ten, že v článku je tohle slovo užito nešťastně. Samoživitelky či programově single ženské nejspíš nemají s feministkami nic společného. Vinu bych dával spíše celé té multi-kulti dekadentní propagandě.

293572

07.12.2014 01:52

Příliš inteligentní a příliš líní

tak svým způsobem

Miška Kvakin 83.?.?.?

dobrý článek, ovšem chybí mi zde rozbor, proč tomu tak je. Zatím je to jen popis situace ... a nezakrývejme si, že mnozí mladí skutečně jsou líní, protože mohou. Za našich let jsme holt museli automaticky nastoupit do hockny, pořídit si babu, děti, byt a makat.
V diskuzi nicméně vidím plno trefných poznámek

322867

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?