Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 31 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.07.2013 00:24

Korupce v přímém přenosu

RE: Korupce je objektivní systémovou součástí kapitalismu ve fázi Ekonomického globálního fašismu...

88.?.?.?

Rusnok je ze strany LIDEM, takže se jede dál ve vyjetých kolejích...kdy už všichni pochopíte, že je jedno jestli je tam Lojza nebo Pepa, tak se mezitím v tichosti v parlamentu schvalují zákony, které jsou mnohdy velice kontroverzní až protidemokratické...nenechte se odvést od pozornosti...to je stejné jako, když Vás okrádají cikáni v tramvaji...nejdřív Vás obestoupí, dělají hluk a chaos a mezitím Vám ukradou peněženku a když to zjistíte, tak dělají povyk, kdežto někde v dáli tiše peláší malý nenápadný klučík, kterého si ani nevšimnete...s Vaší peněženkou..."miluji" lidi, kteří říkaji "hovno je lepší než sračky"

293130

12.07.2013 02:43

Američtí agenti hromadí v Jordánsku zbraně pro srpnový útok

Cvičí AČR arabské teroristy?

88.?.?.?

Nějak mi to vrtá hlavou, co dělá naše protichemicé vojsko na severu Syrských hranic? Mám neblahé intuitivní tušení, že naše armáda (chemici) "učí" arabské teroristy jak vyrobit podomácku sarinovou bombu?!...s cílem hodit to na Asada a rozputat 3. světovou válku? Stali jsme se agresorskou zemí? Hodně otázek a ještě více odpovědí... Dodnes mi v mediích nikdo dostatečně nezodpověděl, proč musí být v Sýrií demokracie amerického "střihu"...ostatně jak se mají Lybijci? Jejich země jistě vzkvétá, když už je tam ta "ropná" demokracie.

293132

26.08.2013 16:45

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: byla to jen otázka času

88.?.?.?

Meloun? Není to ten profesor chemie z fakulty chemicko-technologické v Pardubicích, který byl v 80.-tých letech v Iráku?

294952

26.08.2013 16:58

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

88.?.?.?

..ale on mluví o organokovové sloučenině trimethylaluminiu... Al(CH3)3 ... a ta má nízký bod varu i tání...Vy mluvíte o hliníku (on o voze, Vy o koze)... to je stejné jako když se přidávalo tetraethyl olovo do benzínu ... Pb(C2H5)4 ... a Vy byste mluvil něco o olovu... Tak příště lépe nastudovat!

294954

26.08.2013 17:01

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

88.?.?.?

TMA se spálí na CO2, H2O, Al popř. Al2O3...TMA je přidáván v katalytickém množství...proto nemusí být vidět...ostatně tetraethylolovo, které se přidávalo do benzínu taky nikdo neviděl (ani z výfuku) a jak máme dnes zamořené okolí silnic olovem...

294955

27.08.2013 00:13

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

88.?.?.?

Já o chemtreils nemluvím (jako předřečník) jenom odpovídám o tom, že Vy mluvíte o "koze" a předřečník "o voze" ... pod pojmem chemtreils se myslí spaliny, které vznikají z kovů, které mají negativní vliv na lidské zdraví a životní prostředí... a je jedno jestli je v tom záměr nebo technologická nutnost jako aditiva v palivu... kondenzační čára vzniká zejména tehdy, když je tlaková níže a vzduch je v letových hladinách chladný, čímž kondenzuje pára. Pro mě každá čára na nebi neznamená automaticky nějaké "chemtreils práškování", ale pokud jsou tato aditíva v palivu jako normální součást, pak bych se spíše zabýval nad jejich vlivem na člověka a ekosystém. Bludy tady servírujete zatím pouze Vy. A nepoučujte mě o chemii tetraethylaluminium jsem měl v "ruce" a tato kapalina má nízký bod tání i varu (s ohledem na kerosin)
http://en.wikipedia.org/wiki/Triethylaluminium
TEA(nebo TMA)je hodně pyroforické, samozápalné ...pokud je stabilizováno, pak se dá použít jako aditívum
Nevím co tam meleš chlapče o tom hliníku a vodě...trochu ti nerozumím, ale čemu rozumím, tak to je to, že jsem si všiml, že si tady jednou odpovídal nonstop (už dříve) 3 dny. Tak jsem pochopil, že tvůj (váš?) nick "ppppp" je asi někým dobře zaplacen... kým to radši nebudu rozvádět, ale antichemtreils propaganda Vám moc "nefrčí"...tak ještě jednou a naposled. Chemtreils existuje a je záměrný! Mě jako chemika už nepřesvědčí v tomhle směru nikdo.

294990

04.09.2013 19:36

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Ve skutecnosti je to az prilis jednoduche

88.?.?.?

http://druidova.mysteria.cz/TAJEMNO/VIZE_GEBELIN.h...

295561

21.09.2013 05:02

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

88.?.?.?

Japonsko má přes 200% zadluženosti k HDP, ale má tu výhodu, že "si Japonci dluží většinou sami sobě" (údajně), proto jakmile by se vyhlásilo, že Japonsko nezaplatí své dluhy, tak na tom budou zkrátka špatně pouze staří Japonci, kteří si kupovali (nebo byl za něj kupovány) státní dluhopisy. Vlastně si údajně měli kupovat vlstní prosperitu do budoucna...no asi spáchají "harakiri", ale pořád na tom budou lépe než Řecko, protože nedluží cizině.

http://humanaction.cz/miroslav-hyls-o-tom-dluhu-ja...

296565

21.09.2013 22:55

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

88.?.?.?

Pořád je lepší dlužit vlastním lidem než cizákům...ti totiž diktují podmínky... a samozřejmě to povede k "harakiri", ale bude to jejich cesta řešení problému...nebudou nikomu nic dlužni...což se nedá říct o Řecku, které bude snad brzo rozparcelováno a rozprodáno.

296606

01.10.2013 02:29

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

RE: No, to by bola fatalna chyba. A asi aj posledna...

88.?.?.?

..."ze im na nejakom ludskom zivote (vid. napr. vojnu Iran/Irak), notabene zivote neveriaceho psa, nezalezi"... to Izraeli taky ne, když bílým fosforem (zakázan ženevskými konvencemi) bombardovali Palestince (akce "lité olovo" 2008)(toxicita bílého fosforu je podobná jako Zyklonu B v koncentračních táborech + samovolně hoří = popáleniny)... opravdu "rovný" přístup...nikdo nebrání Izraeli se bránit adekvátním způsobem ani nebrání vlastnit jaderné zbraně, ale hezky pěkně dovolí komisařům mezinárodní agentury pro atomovou bezpečnost nahlédnout do jejich raketovách sil...pokud ne = nadřazená rasa = židovský "fašismus naruby"...mezinárodní pravidla platí i pro židy.

297083

07.10.2013 19:25

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

RE: Výsledkem je tudíž komunismus...

88.?.?.?

...jenomže aby to takhle fungovalo, tak každý člověk musí mít čip... být v evidenci, katalogizován, satelitně dohledán... na tom se teď intenzivně pracuje... každá totalita začíná shromažďováním dat o lidech...to bude krásná doba: všem podle jejich potřeb a zásluh..."krásná" doba, kdy bude mít člověk zapojen čip přimo do neuronů aby viděl "fiktivní" krásu tohoto umělého světa...proč myslíte, že je tolik půjček??? Někdo chce zadlužit lidi? Proč? Aby je donutil příjmout podmínky! Jaké? Třeba vzít si nuceně čip...abyste náhodou před placením neutekl...nebuďte naivní, všechno směřuje ke "krásné" totalitě, kde budete mít(s čipem) na výběr: párem bez masa se sojou, párek bez masa s GMO sojou, párek bez masa s GMO sojou spříchutí masa, párek bez masa s GMO sojou s příchutí slaniny...a ti kteří nebudou chtít čip budou buď VIP nebo teroristi(konspirační teoretici).

297470

01.11.2013 20:58

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Reklama viry, vira v boha,Bible,representace viry i v statnim systemu,ale ,vysledek-zadny.

88.?.?.?

http://litomericky.denik.cz/z-regionu/ustecky-kraj...

druhá fotka v textu...pán s "čapkou"...

299061

06.11.2013 18:55

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: dve Dakoty do Anglie...

88.?.?.?

Akašická knihovna je "hacknutá" používejte pasivní interdimenzionální informační "bojky".

299273

16.11.2013 20:05

Pro Venezuelu připravují ukázkové krveprolití

RE: Koukněte na některé naše politiky - zombie.

88.?.?.?

...zkuste to vyřadit rychlým a silným el-mag. pulsem (to co máte v těle)...možná by stačil i silný neodymový magnet. Každá tato "jemná elektronika" je VŽDY náchylná a zničitelná přes velmi silný elektromagnetický puls...tím se vždy zničí...jinak svého času se dávaly(dávají) lokalizační čipy do zubních plomb nebo vložek.

299616

21.11.2013 17:23

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Byt si myslim, ze biologicka valka je to co se mozna chysta

88.?.?.?

Cílem vakcín není vytvořit imunitu... cílem vakcín je degenerace DNA !!!!! (to platí od 50-tých let do dneška)

299739

22.11.2013 02:28

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

88.?.?.?

A Vás třeba nenapadlo, že očkovací vakcíny mohou být v dnešní době používány jako biologická zbraň ??? Víte, že dnes už existují genetické zbraně, tzn. chemické makromolekuly "šité na míru" určitému člověku nebo geneticky podobné "rase"? Nikdo nepopírá vliv očkování, ale nezdá se Vám, že je toho trochu moc? Jestliže děti dostanou hexavakcínu (my jsme snad dostávali jen základní: proti tetanu, černému kašli atd.), tak mi to nepřipadne normální. V hexavakcíně má být i vakcína proti hepatitidě...(nevím jaký typ, ale jedná se o typ, který dítě rozhodně nemůže "chytit" )...proč taková "převakcinovanost"??? Někdo chce skvalenem a hliníkem ve vakcínách "zdebilnět" mládež už v dětsví??? Proč jsme prodali Galenu Opava Izraelské nandnárodní farmaceutické společnosti????? a hlavně jak hlídá zpravodajská služba vakcíny dovážené ze zahraničí anebo vyrobené u nás zahraniční firmou? Odpovím Vám: NIJAK !!! Sere na to... má svoje prachy jisté a na lidi kašle... Vzpomínáte jak gen. Picek chtěl povinně vakcinovat vojáky? A po pár dnech tu vakcínu likvidovali? Pročpak asi? ....(za "komančů" se takové věci hlídaly na max....dnes? dnes si myslíme, že nic takového nemůže nastat...chyba lávky...naši "spojenci" si z nás dělají "testovací polygon" )

299752

23.11.2013 01:00

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

88.?.?.?

Těchonín se bude zavírat hlavně proto, že Češi jsou až moc dobří...a vidí do karet těm kdo nás chtěli vyvraždit vakcínou...ještě pořád tady máme lidi co nelezou nikomu do... jen by mě zajímalo jestli ještě v Konárovicích u Kolína pracuje ten laborant co na to přišel jako první nebo ho už vyhodili... v té době kdy propukla tato informace o tom, že je vakcína vadná, hledali na pozici někoho nového...

299790

23.11.2013 21:18

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

88.?.?.?

Obraťe se na americké válečné veterány se "syndromem války ze zálivu"...ti Vám všichni rádi řeknou, že to dostali ve vakcině proti antraxu...tato grandiozní akce se utajuje dodnes a veřejnost chce mít klapky na očích...spinkejte dál

299812

25.11.2013 01:52

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

88.?.?.?

Ano mám...je Vám jasné, že přísně tajné projekty Vám nikdo nebude "dokumentovat", natožpak Vám dávat pod nos...a co byste ještě chtěl? Utřít prdelku?....spinkejte dál

299838

25.11.2013 02:11

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Byt si myslim, ze biologicka valka je to co se mozna chysta

88.?.?.?

Je s podivém zajímavé, že HIV virus se ve velkém objevuje právě v 60.-tých letech asi cca po dvou letech po očkování ve střední africe, pravě po očkování...zajímavá shoda příčiny a důsledku. Jednou proběhl v TV (po 1 hod v noci) francouzský dokument, kde francouzští vakcinologové a lékaři přiznávali, že "množili" vakcíny v africe v polních podmínkách na primátech (ledvinách apod.) a ani se neobtěžovali nějak zabezpečit tyto vakcíny a rovnou to "prali" do černochů....říkám to pořád doktoři jsou "BÍLÁ MAFIE"... a pokud píšu, že vakcíny degenerují DNA, tak si zatím stojím...jednak ji degenerují na chemické cestě (adjuvans) a jednak na biologické cestě (viry, bakteriemi, apod.)...ano je problém dostat se k DNA..., ale vždy se nějaký vir dostane k DNA rozmnoží se a získá nové "schopnosti" a stává se "silnějším a rezistentním"...někdy mám takový pocit, že právě vakcinace vytváří odolnější kmeny virů...je to podobné jako s nadužíváním antibiotik v Indii..., kde už je tolik bakterií rezistentích na mnohé antibiotika, že se očekává právě pandemie odtud. ...lidi jsou prostě "prasátka"...zničené životní prostředí přehnojením půd, pesticidy, hormonální antikoncepcí, která už mutuje v řekách ryby a ženské mají rakoviny prsu (příčina-důsledek nadužívání horm.antikonc.), antibiotika ve velkochovech...vítejte v době chemické! Spinkejte dál.

299839

03.12.2013 20:14

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

RE: Tady se myslím bude rozhodovat

88.?.?.?

...a z druhé strany přijede tajně Obama?

300244

04.12.2013 21:45

Kapitulace Íránu

RE: ...

88.?.?.?

Nějaký věcnější komentář by nebyl?

300299

06.12.2013 02:29

Kapitulace Íránu

RE: ...

88.?.?.?

Já mám jiné osobní zkušenosti. Ten pán na první pohled vypadá jako kdyby si to vymýšlel. Osobně bych diskuzi pod takovým videem taky zakázal...né kvůli cenzuře, ale kvůli hloupým komentářům. Každý má možnost si udělat vlastní názor. Vy se 20 let těmito fenomény zajímáte? Tak to jste asi špatný investigativec. Já se o tyto fenomény zajímam 10 let a už jsem viděl a zažil mnoho, asi narozdíl od internetových kecálistů se osobně s některými lidmi stýkám (těch co něco opravdu zažili). Je možné, že se může jednat o záměrnou dezinformaci, nicméně jevy které popisuje jsou mi známy a existují a nejedná se o nějaké "schizofrenní" jevy. Mě jeho komentáře nepřekvapují. Projevy o kterých hovoří jsou známé a prožil jsem je. U mě třeba probíhalo dost časté buzení mobilem v noci (několikrát a neměl jsem jej zapnutý...tedy buzení)...taková "stb" šikana na dálku...nebo mi v noci proletělo letadlo stealth velmi v nízké letové hladině, skoro až nad barákem, ale to souvisí s tím čím se zabývám a co kde píšu. Já jsem si vědom, že jsem různě v diskuzích psal na různé témata (okolo těchto jevů) a vím, že někomu to může opravdu vadit. Mě je celkem jedno co kdo píše a co si myslí, ale vím a prožil jsem svoje. Psát o tom je celkem zbytečné, protože lidé nechtějí slyšet. Spinkejte dál.

300349

12.12.2013 05:52

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Pitomy clanek.

88.?.?.?

Prosíííím nevstupujte do EU! Zachraňte se a nevstupujte!

300610

03.01.2014 07:58

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

RE: Okamžite sa vedelo, že to nebol teroristický čin.

88.?.?.?

Dobrý způsob jak se dostat na ambasádu a nasadit všude štěnice...

301871

14.01.2014 01:34

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

Co lze čekat od Izraele

88.?.?.?

Co lze čekat od Izraele, který se neštítí zabíjet palestince bílým fosforem, který je stejně toxický jak cyklon B v koncentráčních táborech a navíc samozápalný...bohužel.."ismus", se nevyhýbá ani "moudrým a bohem vyvoleným" židům. Je z hrůzou sledovat, jak ti, kteří trpěli za 2. světové války, sami provádějí to co zažívali...Kristus měl pravdu ve všem.

302484

03.02.2014 17:02

Práce na hovno

RE: Jo už

88.?.?.?

Moc se nesmějte..., ti, podle Vás, otroci Vám odsouhlasí, že si každý má vzít čip...a bude totalita jak vyšitá...plebejci zůstanou plebejci!

303905

06.04.2014 19:19

Do světa se vrací válečný stav

RE: blábol

88.?.?.?

Nepoužívejte cizí termity pokud jim dobře nerozumíte. Vystavujete se rizotu, že budete vypadat jako totální decibel. [chechtot]

308034

09.04.2014 23:01

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

RE: Ještě že se pletete

88.?.?.?

Jde mu o zabití a redukci obyvatel, kteří mají ještě "jiskru Boží"...

308231

06.07.2014 13:10

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

RE: Je to mozne

88.?.?.?

Někde jsem četl, že čínská zeď je postavena naopak...jako ochrana vnitrozemi proti vpádům z Čínského území...

312781

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?