Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 365 příspěveků, 26 různých jmén: <nic>, abcd, anonum, anonym, As jako AS, asdf, Ed, Es, F. A. von H., F. A. von Hayek, Honzaaa, jansmith1984, Jiří S., konspir, Mattyyas, Mor, Pete, Pítr, Pítrs, Roman, Url man, xman., xyzz, zedd, zeltom, Zorro.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.12.2008 15:17

Zemský ráj v nedohlednu

autorce děkuji

Es 193.?.?.?

pěkně napsáno!
Jen k tomu Klausovi a kradení majetku, už mě to napadlo před časem:
Myslíte, že kdyby tu byl někdo jiný dopadlo by to v ČR v 90tých letech jinak? Možná Dubček z toho měli ale strach, jak jinak vysvětlit velice podivnou "nehodu", kterou nikdo nevyšetřil, řidič odmítl vypovídat, vrak byl velice brzy zničen... to přece neni konspirace to jsou fakta.

Dopadlo to s průmyslem a bankami jinak na Slovensku, Polsku, Madarsku atd.?? Nemám tolik informací, ale asi to dopadlo v bleděmodrém všude stejně. Byl u toho Klaus? Způsob asi byl trochu jiný, v tom dostali volnou ruku, ale jde o výsledek, a ten je? Nebo to tam dopadlo jinak?
Možná docela dobré téma na nějaký shrnující článek o vývoji v 90letech v těchto zemích...
Klaus je samozřejmě jejich jen se trošku cuká [smích]

M.Dolejší - analyza.wz.cz:
komunistický model byl opuštěn (pro malou výtěžnost) a nahrazen spotřební společností ovládanou s menšími riziky

178545

25.05.2009 11:56

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

jansmith1984 193.?.?.?

Vidím Van Gulde, že můj optimistický pocit, že by se naše vzájemná debata mohla díky tvému JEDNOZNAČNÉMU výroku o válečných zločinech izraelské IDF v Gaze posunout do jiné roviny byl předčasný.

Opět jsi toto jednoduché odsouzení veřejně známých a zbabělých skutků státního terorismu (stejně jako dříve Vojta49) nedokázal a tím má debata na této úrovni s tebou, stejně jako tomu již nějakou dobu je i v případě Vojty49, končí.


Mám zdůvodňovat proč? Myslím, že to nemá smysl, protože tobě podstata rozebíraného problému buď záměrně nebo nevědomě uniká a vlastně to hezky ve své poznámce shrnul před chvíli jean.laroux, kterému děkuji, že ti připomněl to, co bylo v mých předchozích příspěvcích již tak jinými slovy obsaženo.

Tedy licoměrnost sionistického přístupu ke všemu o čem se bavíme a zejména talmudovskou neochotu nějak dospět s protistranou k dohodě. Posledním příkladem je postoj izraelského premiéra Netanjahua, který navzdory nesouhlasu mezinárodního společenství tvrdí, že by mělo být dovoleno rozšíření židovských osad (na OKUPOVANÉM Van Gulde) Západním břehu Jordánu.


Někde v úvodu naší debaty jsi napsal, že ti jsou Židé a Izrael sympatičtí. Víš, co je na tomto tvém vyznání zajímavé??? Že i já jsem v minulosti cítil k Židům a Izreali sympatie (viz. utrpení obyčejných Židů za Hitlera, kterého byly narozdíl od tzv. obyčejných za pomoci kolaborace ušetřeny bohaté židovské bankéřské a polit. špičky), ale vše se začalo postupně měnit po tom, co jsem se začal zajímat o historii a začal zjišťovat, že zkutečnost nejen kolem holokaustu a s tím spojeného vzniku státu Izrael je poněkud jiná, než se mi od dětství snažila vsugerovat oficiální média a propaganda.

Ani proti vzniku státu Izrael bych nebyl, a to ani na území Palestiny, pokud by k jeho založení nebyly použity metody terorismu a násilí na skupině obyvatel (Palestinských gojímech?) a pokud by se špičky Izraele (a ovce v Izraeli, které propagandisticky a strachem ovládají) následně po mnoha desetiletí nedopouštěly nejen na Palestincích dalších zvěrstev a nespravedlností (např. při budování nezákonných osad atd. atd. atd.).

Po létech, kdy jsem načerpal dostatek historických a hlavně nezávislých informací se můj postoj k těmto lidem změnil již jen na soucit, který cítím i k těm, kteří buď s klapkami na očích nebo z důvodů rutinního prosazování propagandistických cílů stále dokola hájí neobhajitelné.


Co je ale důležité Van Gulde? Že čas běží a s ním díky sdílení nezávislých a do oči bijících informací přibývá celosvětově lidí, kteří přestávají podléhat pokrytectví, polopravdám a vyloženým lžím těch, kteří i skrze to co se děje na střed. východě spoza opony manipulují pro své zisky a moc světovou veřejností i Izraelci samotnými. Peace s tebou.

jansmith[smích]

191871

08.07.2009 16:18

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Ruský a americký lid jsou mimo rozhodování o své zemi

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, je to o bourání NĚKÝM historicky přímo nebo podprahově vnucovaného společenského koncenzu, který mají tzv. běžní občané tak kvalitně pod kůží, že jim každé jeho zpochybnění (např. nezávislými zdroji informací) způsobuje velké psychické trauma. Ego to nemá vůbec rádo.[smích]

Naštěstí i díky internetu a webzinům jako je např. tento přibývá v moderní době lidí, kteří odmítnou od jistého okamžiku ovčí optiku a začnou každou nově přicházející oficiální nebo neoficiální informaci podrobovat vnitřnímu auditu (jak píšeš) zdravého rozumu a tím se postupně oddělují od manipulovatelného davu. Lokajům, kterým Systém a jak je pokrytecky (farizejsky) nastavený vyhovuje už obvykle pomoci není. Lidé na této úrovni si málokdy dokáží vlastní kolaboraci přiznat a co je horší museli by přehodnotit svůj přístup k uctívání Zlatého telete, který je primární příčinou jejich kolaborace a který je, když se daří, tak příjemný.

A světoví ovčáci? Ti se s pocitem vyvolenosti baví (vždyť život je jízda, nebo ne?) a sytý hladovému přece neuvěří.


Ano, odpoutat se od všeobecného koncenzu vnímání reality není krok snadný. Jako v Matrixu už nejde vzít obvykle zpátky a život s pravdou (nebo aspoň s tím, co se k ní přibližuje) lehčí nebývá. Právě naopak, protože uctívání koncenzu nevědomé masy a přejímání názoru jiných poskytuje tak příjemné bezpečí stáda a "moudré" autority (politika, kněze, rabína apod.). A když se něco tzv. žvejkne (válka, krize apod.), vždy umožní odmítnou vlastní spoluvinu na vytváření takového společenského koncenzu a ukázat prstem na jiné/jiného.


Odmítnutí tak nekonečně farizejského principu ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ je jedním z prvních kroků, jak voldemorákům narušit jejich informační hegemonii a jak přinejmenším nepatřit mezi zblblé, ale o to více o své jedinečnosti přesvědčené a princip Zevšeobecňování dále přiživující, ovce.

jansmith[smích]

195157

28.07.2009 13:17

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

jansmith1984 193.?.?.?

To s tím mentorem je oboustranné mirdo.

jansmith[smích]

196503

21.08.2009 18:31

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Tak to jsem se s p. Stworou ještě nepotkal

jansmith1984 193.?.?.?

Já bych to čecháčkovství dal radši do uvozovek Občasný čtenáři.

Protože to vsugerovává nevědomé mysli podprahově dojem, že existuje nějaké chování (myšlení), které se tyká pouze Čechů jako takových.

A to není podle mne pravda. Tento termín "čecháčkovství" je řekl bych opět z dílny lidí, kteří se podle hesla rozděl a panuj (a manipuluj) snaží záměrně (nebo jiní nevědomě) podsunout lidem určitého národa pocit viny a sebemrskačství. Ó, jak mi tento ublížený přístup připomíná jednání určité sorty tzv. vyvolených a jejich rabínů, kteří to zastřešují ideologicky např. vůči vlastní populaci v dnešním Izraeli.

Takže ještě jednou. Vlastnost tzv. "čecháčkovství" chápu jako určité virtuální vnímání sama sebe a určitý virtuální přístup k autoritám určité části populace bez ohledu na stát či národnost, kterého jsou součástí a tudíž se nejedná o čecháčkovství (a to ani určité skupiny Čechů), ale jak správně dopřesňuješ pouze o vlezdoprdelnictví obecně.


Za určitých okolností se tak budou chovat a jistě se chovali i někteří Němci, Francouzi, Američané, Taici, Keňani, Japonci a určité skupiny všech ostatních národů Světa na které si vzpomeneš a pokud se tento termín použije vůči skupině obyvatel jednoho národa (zde proti některým Čechům, protože se rozhodně netýká národa celého), potom se jedná o klasické ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ, jak už to zde v debatách bylo v jiných souvislostech několikrát probíráno. Systému vyhovuje, že existují Češi, kteří tuto hru na rozšiřování sebelítosti aktivně převzali a dále ji jako správné ovce nebo lokajové (dokonce v mainstreamu) rozšiřují.

Tím nemyslím přímo tebe, a tak to neber osobně. Kapišto?...[smích]


jansmith[smích]

198355

21.08.2009 19:31

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

jansmith1984 193.?.?.?

To s těmi Schwarzenbergy z obrazárny v ČK zámku jste popsala trefně. Osobně si myslím, že většina historických aristoktatických rodů (v Egyptě faraoni, jinde jiní potentáti...) se cítí (cítila) přesně tak jak popisujete a že skromnost a soucit se svým lidem, pokud měli potřebu jej demonstrovat (hlavně v posledních dekádách) jen většinou pokrytecky hráli/hrají.

Pokud by tomu tak nebylo, nikdy by se nemohli (nejen dnes ale zejména v historii) tak aktivně podílet na tolika zvěrstvech vůči vlastním lidem a v rámci boje o moc, prestiž či obdiv jiných a ZDROJE i vůči lidem jiných národů či etnik, jak se prokazatelně dělo a jak se díky novým informacím stále detailněji přesvědčujeme. Vlastně farizejsky ve velkém naplňovali rčení "bližší košile než kabát" a nejen "jejich" lid mnohokráte (bez toho, aby za obrovského utrpení vůbec pochopil proč a která bije) to pocítil.

Aristokracie se pro zachování vlastního vlivu a prodloužení životního stylu "králů" jen v čase přizpůsobuje novým podmínkám a paradoxně tyto změny mnohokráte sama vytvářela nebo vytvářet pomáhala. Jsou to stejní kolaboranti se Systémem jako jeho tvůrci (pokud jimi přímou nejsou a to je i předmětem debat zde na Zvědavci i jinde) a jsou samozřejmě plně zodpovědni za miserii, kterou tzv. běžní lide historicky, bez ohledu na kontinenty, čas od času zažívají. Vzpomeňme jak jim např. vyhovovala politika kolonialismu/neokolonialismu nebo rozšiřování té správné víry (např ve jménu kříže) a další chuťovky. Samozřejmě, že islámská "vyvolená" aristokracie ve jménu Aláha a jiné aristokracie ve jménu jiných ..áhů v bledě modrém.


Čas a informace, které většinová společnost díky interneru a novým komunikačním vymoženostem dešifrováním pokroucené historie a zatajovaných SOUVISLOSTÍ postupně získává je usvědčuje a pokud se bavíme o konkrétní osobě "knížete", s jeho snahou být stále u lizu (viz. snaha získat zpět odebrané majetky nebo např. účast na jednáních světových E/elit skupiny Bilderberg Group či prosazování pro vlastní lid rizikového zradaru) vše barevně dokresluje.

Samozřejmě, že tito "vyvolení" lidé budou mít stále mezi tzv. běžnými občany díky pokračující mediální masáži (ať již ze staromilectví nebo servilnosti k tzv. autoritám) spousty zastánců. Není náhodou, že podjatý mainstream rád vyzdvihuje jejich zásluhy (čímž netvrdím, že mezi dědičnými aristokraty nebyli v mizivé menšině historicky i altruisté, ale většina těchto tzv. vyvolených skupin či jednotlivců altruisty rozhodně nebyla a jak se dennodenně přesvědčujeme, náš Svět podle toho vypadá).

Závěr? Nejde o to kritizovat nebo hledat nenávistně vyníka. Jde o to pojmenovat SOUVISLOSTI, poučit se a pokud to půjde tak nedovolit, aby se historie za stálého smíchu "vyvolených" opakovala.


jansmith[smích]

198359

21.08.2009 21:29

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

jansmith1984 193.?.?.?

Mirdo, Vojta je vážně "komik" a s každou jeho další reakcí v tomto vlákně stále intenzivněji řeším rébus, v jakém poměru to hraje (a baví se tím) a v jakém poměru své úvahy a dotazy myslí vážně...[smích]


Paní Jarmila mi v předchozím příspěvku odpověděla, že lituje, že se s ním vůbec dala do debaty a já bych ji touto cestou chtěl ujistit, že naopak udělala dobře.

Proč? Protože na jednu stranu v rámci své odpovědi realitě nedotčenému Vojtovi a podle všeho neschopnému si alespoň pozorně prostudovat nabízené články (ale o to radostněji diskutujícímu a proto pravděpodobně i pokládající své "klouzavé" dotazy) mu pí.Jarmila poskytla jistou doplňující informaci/názor (a je na něm, jak s ní naloží). A co je podle mne důležitější, na druhou stranu měli možnost se s touto informací/názorem seznámit a ostatní "info hledající" čtenáři.

A o tom to je. Vojta a další často legrační nebo často záměrně či nevědomě pokrytečtí oponenti jsou pouhými iniciátory koloběhu informací mezi zvědavci a proto není důvod se na tyto notorické oponenty zlobit, ale naopak jim poděkovat. Provzdušňují debatu a navíc jsou pro člověka, který je nad věcí často i zdrojem soucitného pobavení, protože rozhovor s nimi (jako i s "Josephy" nebo nickfree "superanonymními" ajpinami 85.?.?.? může být i humorný.


Přesně v těchto intencích spatřuji i tvůj přístup k debatě s těmito nechápavými nebo naopak agenturně útočními diskutéry a mám pocit, že to je (mimo jiné) přesně ten přístup, který vytváří na Zvědavci zvláštní Spirit, který jiné webziny postrádají a o kterém jsem se zmiňoval v některých svých starších příspěvcích.


Takže pro pí.Jarmilu: úsměv, nenechat se umlčet nebo zatlačit do deprese a v rámci dostupného času jim a dalším paralelním zájemcům s nadhledem a férově předávat zajímavé informace (nebo odkaz na ně), které by je jinak, k jejich škodě, pravděpodobně minuly.


jansmith[smích]

198367

21.08.2009 22:29

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

jansmith1984 193.?.?.?

Víš Jindro, ono to je podle mne úplně jedno, jestli to byl přímo náš "přítel" Joseph nebo někdo jiný.


Smál sem se, když mi jedna 85ka šermovala před očima větami o tom, jak lze použít frekvenční analýzu přes slova či oblíbená spojení a zřejmě tím lustrovat moji osobnost či postoje a rozhodně nemám v úmyslu věnovat svůj čas sondováním, která 85ka je která a jestli odpovídám té správné...[smích]

Já jsem fenomen Joseph použil nejen proto, že sám Joseph "anon" ajpinu 85.?.?.? používal, ale i proto, abych demonstroval styl a matení, které tyto "anon" ajpiny v diskuzích způsobují a vyjádřit tím, že je dobré nick nejen pro vnímání integrity oponenta, ale i pro posloupnost debaty používat.


Nepopírám, že některé 85ky (a dokonce i Joseph občas blahé paměti - proto ta podobnost) měly čas od času zajímavé příspěvky či názory a o to více mě (jak by řekl Vlasta Burian: "při jejich vzdělání"...) rozesmívá jejich snaha se nesmyslně schovávat za "anon" ajpinu, omezovat tím transparentnost diskuze a ještě to omlouvat strachem o bezpečnost vlastní identity či jinými sofistikovanými výmluvami. I takoví "mystici" se našli...[smích]

Ti lidé, pokud nejsou agenturními farizeji a pokud nejsou (jak poznamenal Oracle) zbabělci, rozhodně nepochopili Spirit Zvědavce a s tím související styl zdejších diskuzí a už vůbec jim (kromě vlastní seberealizace) nešlo podle mne o seriozní debatu. Pokud se mýlím, tak sorry, ale zatím mne nikdo nepřesvědčil o opaku.

A reakce opozičních nicků byly to jediné, co jim mělo (či mohlo) otevřít oči. Stalo se? Nestalo se?
Proto i mé napůl ironické: Peace s nimi.


jansmith[smích]

198370

21.08.2009 23:25

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

jansmith1984 193.?.?.?

Mám pocit Atome, že pokud si to co jsi napsal myslel vážně a jen sis nezažertoval, tak jsi podle mne svými úvahami ve věci US radaru tak trochu nebo spíše víc mimo mísu...[smích]

S některými tvými úvahami by se dalo souhlasit, ale protože nemám náladu zde opakovat různými nezávislými autory 1000x poskytnuté informace, snad jen jeden dotaz.

Ty si vážně myslíš, že by nás Rusové chtěli a stálo jim za to nás někdy v budoucnu znovu obsadit a že smyslem té "mírové" US koule v Brdech nebo jiné US základny na našem území je nás proti této potenciální, jak píšeš expanzi, ochránit???? Podotýkám, že nás s tichým mlčením bratrských USA v 68mém neobsadili Rusové, ale konglomerát zvaný SSSR a dalších X států VS. A došlo k tomu možná podobně jako v případě nedávné tiché podpory Saakašviliho v Gruzii.


Ty jsi jako Vojta49 buď komik nebo tě baví dělat ze sebe s odpuštěním exota. Píšeš, že bereš US základnu jako očkování proti ruským kolonizačním choutkám jako bys nevěděl, kolik základen mají "mírové" USA (narozdíl od Ruska, Číny a dalších velmocí) po cele Planetě a jak často a jak intenzivně tyto velmoci v porovanání mezi sebou své vojenské arzenály proti jiným státům použily.

Chlapče, díky za svěží vítr do debaty a Peace s tebou...[smích]


jansmith[smích]

198374

16.10.2009 13:02

Pod terorem trpaslíků

RE: Moje stanovisko k Nietzschemu

jansmith1984 193.?.?.?

Pietro ve svých příspěvcích rozebral Nietzscheho filosofii tak, aby čtenář získal představu o co jde i bez letitého studia jeho prací a za to mu díky.

Já osobně vidím problém "Nietzscheho" a mnoha dalších světových filozofů v tom, že svými úvahami (jakkoli na nich může být mnoho podnětného) Pravdu a Podstatu jen komplikují, místo aby ji zjednodušovali a tím pomáhali lidské rase k rychlejšímu pochopení co je nebo není pro ni dobré.


Pro mne je hlavním důkazem, že filozof POCHOPIL o čem to všechno JE v tom, že své úvahy a svou filozofii spojil s tzv. Dobrem a že podle něj dovedl i SÁM ŽÍT tak, aby byl vzorem pro ostatní hledající. Tedy, aby byl zdrojem nikoli komplikovaného, ale naopak snadno pochopitelného a nezpochybnitelného učení/vědění, které pokud se o něm jen nemluví, ale prakticky APLIKUJE, pomáhá lidem chápat správně realitu ve které žijí a vede je k HARMONII.

Měl by být Zdrojem učení, které je vlastně i jistým druhem VÝCHOVY k opravdové lidskosti a na všech frontách (v rodinách, ve školách, v médiích) dnes a denně usvědčovat tzv. negativní gen z pokrytectví. Usvědčovat Ovčáky (E/elity) z toho, že negativní gen v tzv. běžných lidech od nepaměti cestou svých lokajů naprosto cíleně a systémově (pro MOC a peníze do těch správných kapes) brainwashingem a různými jinými tlaky posilují.


Filozof, který sám nedokáže díky poznatkům, které na základě své inteligence a VHLEDU získal žít harmonicky a nakonec skončí jako Nietzsche vlastním přičiněním tragicky není podle mne důvěryhodným nositelem VĚDĚNÍ.

Je to podle mne jen jeden z dalších falešných vykladačů pohledu na naší realitu, kteří lidské rase na její cestě osobního růstu pomohou vlastně jen tím, že na vlastním příkladu ukáží, že ne vše správně pochopili. Pro moudrého a citlivého člověka, který dokáže přistupovat k sobě, ke svým partnerům (Světu obecně) se soucitem a bez pocitu sebelítosti a sebedůležitosti je taková deformovaná filozofie jen jednou z mnoha do sebe zaměřených propagand.

Nelze brát (jak to napsal o Nietzschem i pietro) věci OSOBNĚ (byť mohl být Nietzsche vnitřně poctivý) a myslet si, že tento přístup mi otevře bránů -POZNÁNÍ-.....[smích]A to je se slovy Forresta Gumpa asi tak všechno, co bych k tomu chtěl říci.


jansmith[smích]

202634

23.10.2009 10:14

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: Otázkou není

jansmith1984 193.?.?.?

Podle mne je také třeba rozlišovat očkování a očkování. Některá očkování prokazatelně pomáhají a negativní a možné vedlejší účinky jsou v porovnání s ochranou před smrtelnými nemocemi zanedbatelné.

S očkováním začali moudří lékaři dávno před tím, než tuto profilaci novodobé košér farmakorporace přetvořily ve výnosný byznys a že to dobrý byznys je dokazuje i to, jak se kolem něj slétají různé lidské myši ve vysokých funkcích, jako např. bývalý ministr obrany USA Rumsfeld ve vztahu k Tamiflu.


Problém je, že nenažrané košér farmakoncerny a jejich vlastnící v pozadí mají snahu prosadit očkování jako povinné i tam, kde to je velice diskutabilní, jako v případě mediálně nafukovaných chřipek jakou je ta ptačí nebo prasečí. Dokonce i reklama na očkování proti te sezónní je pro zisk do těch správných tzv. košér kapes neodbytná a že tato očkování statisticky nic neřeší již reklama pro ovce nezmiňuje.

Dobrý článek na toto téma je zde:
Jaké jsou zkušenosti s účinností očkování proti chřipce?
http://zdravi.doktorka.cz/jake-jsou-zkusenosti-s-u...


O adjuvantech a nebezpečných přísadách bylo již řečeno dost a nechci spekulovat, jestli jsou tam záměrně pro tzv. vyšší cíle?!?! Že to ale smrdí dokumentují i reakce vysokých politiků (vysokých, ale přesto lokajů), kteří očkování doporučují a když už se nechávají demonstrativně proti prasečí chřipce očkovat, tak mají zvlášť ošetřenou vakcinu, která se plebsu nedostane.

Viz. článek tady na Zvědavci: "Německá vláda v čele s Merkelovou dostane jinou vakcínu, než zbytek populace".


Legrační je i to, že pokud to ještě platí, tak česká vláda a kol. se očkování vzdala ve prospěch tzv. potřebnějších. To je bžunda, co?


jansmith[smích]

203036

23.10.2009 10:45

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Myslím že si to uzavřel moudře mtk.

Jinak, to co HHBB, Vojta a další pseudoezoterici nechtějí chápat (a možná záměrně zde často hrají, jak si správně poznamenal piškvorky) je, že samotné studium a sběr informací (byť ty informace jsou často negativní a depresivní) nemohou osobu (která je tzv. vědomá si souvislostí a nad věcí) nijak negativně ovlivnit a tato osoba tudíž tu tzv. chobotnici svou mentální energií nijak neživí. Naopak.

To jsou přesně ti lidé, kteří tady na Zvědavci, ale i jinde POKRYTECTVÍ našeho Světa diskutují. Navíc na faktech a nezpochybnitelných informacích rozkrývají (na první pohled sofistikovaně skryté) VAZBY, které za tím od nepaměti, dle dokázaných a často zamlčovaných historických reálií, stojí.


Ten, kdo svou mentální energií tu pomyslnou, ale v rámci naší reality zároveň velmi reálnou chobotnici živí jsou právě ti nevědomí a brainwashed lidičkové, které by HHBB, Vojta a někteří další zdejší diskutující rádi (možná pouze nevědomě a že si rádi povídají) v té nevědomosti udrželi.

Proč to dělají naznačil někdy dříve i mirda a já jen dodádám: Peace s nimi.


Internet je dobrý nástroj, jen je třeba jej užívat s rozmyslem a nedopustit, aby propaganda a demagogie, která je na něm např. formou mainstreamu Ovčáky a jejich lokaji navěšena člověka ovládla do STRACHU, nenávisti nebo nevědomí. Pokud jej člověk použije na své cestě osobního růstu, ke studiu jiných a poznávání sebe sama, tak je to pro něj ten "boží dar".

Proto s tebou souhlasím, že je škoda, že nikdo na "fiknutý" výklad o latinizaci (kde jak jsi poznamenal se to hemží samým jezuitou, řády a jinými neřády...) nezareagoval a že to neudělal ani "duchovní pastor" a jinotajník HHBB o něčem jasně vypovídá.


jansmith[smích]

203039

18.11.2009 12:48

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

xman. 193.?.?.?

Lidé jsou pořád stejní, problém je v tom, že ve státním podniku neni taková kontrola jako v podniku soukromém - státu ani moc nevadí, že je výroba neefektivní, že je ve ztrátě apod. Krásná ilustrace je třeba ČSA, ze kterých si politické strany udělaly výhodný penězovod. Veřejné ztráty nemají s kapitalismem nic společného, stejně jako virtuální měna nekrytá zlatem nebo uměle vyvolané krize.

Co se týče Izraele - nerad bych se právě zde dopustil generalizace. Strávil jsem dlouhé hodiny debatami se známou, která byla několik let jak v Izraeli tak ve West Bank. Nenávist mezi těmito národy je uměle živena médii a můžeme jenom spekulovat, čí zájem to je. Vždyť ti lidé spolu po staletí žili v relativním klidu. Poslední útok na Gazu byl zločinem agrese a veden naprosto neadekvátními prostředky. Zprávu komise OSN jsem nečetl.

205152

18.11.2009 12:53

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

xman. 193.?.?.?

No samozřejmě, já jsem to ale myslel v tom smyslu, kdy se zaměstnanec dívá na svého zaměstnavatele jako na nějakého otrokáře (takový ten marx-leninský antagonimus). Jenom bych doplinil, že tady celou dobu rozebírám úroveň malých a středních podniků, popř. živnostníků, neřeším tu nadnároní megakorporace.

205153

18.11.2009 13:01

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

xman. 193.?.?.?

Milý pane (děkuji za rozkošné oslovení), úroveň škol (některých¨) jde rapidně dolů, což je v zájmu těch nahoře, o tom žádná. Já se tu jen snažím vysvětlit, že karty jsou rozdány relativně jasně - vysokoškolák prostě v průměru má větší mzdu, pokud se mi nelíbí, že dřu za málo peněz, můžu na tu školu jít, když to stačí jenom odsedět a je to tak jednoduché, že? (mimochodem taková medicína nebo matfyz opravdu jednoduchý není) Kdo se pyšní "titulem" Bc. je stejný intelektuální mrzák jako Jan Ruml.
Čerstvý absolvent má pro manažery větší cenu především proto, že představuje menší mzdový náklad než člověk s 30ti letou praxí, ne pro ten titul.

BTW: Ten, kdo si titul koupil, si jako advokát ani neškrtne, takže take it easy [mrknutí jedním okem]

205154

20.11.2009 15:34

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu Josephe/ne Josephe. Trochu jsem se rozepsal, ale někdy to není naškodu. Přítel HHBB by mohl vyprávět, jak občas kontruji jeho klouzáním nebo bonmotům..[smích][smích]

Každopádně hodně z toho, co bych odpověděl tobě je obsaženo i v mých polemikách s HHBB, a tak věřím, že si z toho univerzální myšlenky vybereš.


Pokud jde o tu tebou zmíněnou debatu, tak jsem ji měl za skončenou, ale uznávám, že by se dala doplnit. Ptáš se, cituji: ("Připustím si aspoň do doby, než dokončím následující otázku, že za tou oponou budou opravdu "ty síly". Jak to potom máte v plánu využít? Vy třeba budete hlavní prokurátor, a mirda hlavní žalobce... Co bude potom následovat?... Jak rozdělíte lidu ty prebendy, kolik zlata připadne na osobu a pod.") a dodávám, že evidentně došlo z tvé strany k nepochopení.


Nejde o to hledat "viníky" mezi E/elitami za účelem nové krvavé revoluce, jak evokuješ použítím výrazu "žalobce" a "prokurátor"...[smích]

Nejsme to ani já ani mirda, kdo ve vláknech podsouvá různé "čistky" (viz. HHBB v jednom z jeho příspěvku) nebo nyní ty se svým žalobcem a prokurátorem. Časy Robespierra jsou minulostí a praktiky té doby stejně prospěly jen těm, kteří v.franc.rev. pro získání MOCI a MAJETKU zosnovali.


Ani mně ani mirdovi nejde o moc či majetek a v podobných debatách jako jsou tyto na Zvědavci se snažíme iluze a virtuální realitu v myšlení nejen tzv. běžných občanů, ale paradoxně i lokajů (byť ty si podle všeho myslíš opak) na logických faktech a dáváním "věcí" do reálných (nikoli virtuálních) SOUVISLOSTÍ narušovat.

A protože vše souvisí se vším, tak do těch PUZZLE, které po jejich složení vytvoří, dáli pánbůh, celkový OBRAZ (a to ať se lidem jako vy líbí nebo ne) patří i tebou zmíněná zvěrstva armád Izraele či USA a v kontextu se vším ostatním to věci a vnímání lidí dopředu naopak POSOUVÁ, nikoli, jak ty se snažíš tvrdit, že opačně.

Samozřejmě, ža farizejům jsou debaty na podobná témata nepříjemná a rádi by je úplně eliminovali (ostatně např. v případě Husa a jeho kritiky církevního pokrytectví se stalo i fyzicky). Proto také sílící snaha tyto námitky nejlépe nálepkou o antisemitismu nebo extrémismu kriminalizovat nebo v případě pokryteckého peněžního a ekonomického systému nálepkou o závidějících "sockách" těm "schopnějším"..[smích]


Vidíš Josephe/ne Josephe jak všechno souvisí se vším?

Takže takto. Doufám, že jsem tě svou odpovědí uspokojil a bylo by od tebe fér, pokud budeš v budoucnu volat po odpovědích i těch diskutujících, kteří se jim často košér způsobem vyhýbají - jako v případě sofisty a bonmotáře HHBB či třeba Vanguarda Ltd. ve věci Gazy a Goldstona. Padni komu padni, co říkáš?[smích]


jansmith[smích]

205356

20.11.2009 15:54

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Škatulkuješ se sám aristokrate. Já jen reaguji na tvé příspěvky a pokud se ti to nelíbí, tak to je asi jediné, co s tím můžeš udělat...[smích]


Doporučuji nebrat věci osobně a snažit se bavit k věci i v případech, které ti neštymujou. Stejně tak je dobré být opatrný i v přejímání těch dogmat (informací) tzv. od "Boha", protože oficiální náboženství a dogmata, která ovcím poskytují je další velká, pokrytecká a hodnotově převrácená žumpa, která tak na první pohled (jak by svým sloganem "vůbec, ale vůbec" řekl jeden nejmenovaný pan profesor) nevypadá.

Pokud máš na mysli jiného "Boha" (a já myslím, že ano), tak také pozor, protože ne vše je opravdu takové jak se tváří a mysl a lidské ego, které je schopno vyfabrikovat cokoli, je velmi sofistikované. Co ti ale budu vykládat, to ty jistě víš....


V jednom jsme nastejno. Ani já jako ty neobdivuji lháře a navíc ani farizeje (pokrytce) nebo např. "klouzače", protože ti jsou podle mne (ať agenturně či z nevědomosti, kterou působí na názorově zranitelné) ještě o něco destruktivnější.


jansmith[smích]

205358

24.11.2009 07:16

Nový evropský prezident chce celoevropské daně

RE: Po důkladné analýze

193.?.?.?

von Star má konkurenci

Vložený obrázek

205590

25.11.2009 20:16

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

jansmith1984 193.?.?.?

Je to tak jak píšeš Lin. Ježíš, pokud vše proběhlo jak se to traduje..[smích], se budhismem nebo nějakou jinou východní naukou pravděpodobně inspirovat musel. Stačilo, aby se seznámil např. s učením tibetského duchovního učitele Milaräpy a bylo to.

Mnoho z toho co hlásal se tomu co Milaräpa zosobňoval blíží a je jasné, proč křesťanští farizejové a oficiálně uznávaní pisatelé křesťanských evangelií a bible jeho životopis a myšlenky VYŽEHLILI tak, aby korespondoval s mocenskými cíli nové víry. Ostatně jak to bylo s M.Magdalénou jsem upozornil prve.

Copak se tento pokrytecký a podjatý přístup neopakuje dodnes, kdy událost, která se stala VČERA je DNES podle potřeby popisována jinak? Co se asi dělo se starověkými (nesepsanými) ústními podáními si můžeme živě představit na oblíbené dětské hře "tichá pošta" a tím, co z prvotní informace na konci řetězu vypadne..[smích] a zejména, pokud informaci bez nějaké kontroly zpětné vazby předávají pokrytci.


Jak sem napsal a jak naznačuje i p.Kramář, tak bible (stejně jako tóra nebo korán) je účelově vypracována "kuchařka" k ovládání plebsu (tím netvrdím, že se v nich nevyskytují i správné myšlenky, protože jinak by se zdiskreditovaly dříve, než by na nich "inkoust" doschl) a pokud se Zvědavec chce dostat pod povrch, musí svou mysl před zahájením úvah na toto téma nejprve uklidnit, oprostit od veškeré propagandy a nevědomých nebo účelově deformovaně podsunutých představ a dogmat.


S tím poměrem Pravdivých myšlenek, polopravd a účelových lží jsem si vzpomněl na svého přítele a oponenta HHBB, který také v debatách dovedl sofistikovaně mnoho (z hlediska určitého chápání CELKU) klouzacích polopravd zabalit do hávu několika nezpochybnitelných pravd tak, jak to ostatně činí i náš úplatný a dobře známý český (i jiný) mainstream... A Peace s ním.

jansmith[smích]

205728

25.11.2009 20:45

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Nevěřím, že na tebe bude mirda reagovat Josephe/neJosephe. Jak již víš a přesto že by sis rád povídal, do šuplíku pro ztrátu času nemluví.


Mně šuplík, pokud z něho něco příliš nesmrdí..[smích] nebo nejsem jinak zaneprázdněn nevadí a tak mám pro tebe jednu informaci ohledně těch superanon ajpin a nicků.

Jsi v tehle věci kopií Vojty49, který se čtením a studiem odpovědí ostatních diskutujících příliš nezatěžuje (a o to raději diskutuje), protože pokud bys dřívější vlákna četl, problematiku superanon ajpin a nicků a jak to definuji bys měl již nastudovanou.


Jde o to, že pokud pisatel používá konzistentně jeden nick, debata je přehledná a to zvláště na webzinu, kde se diskuze archivuje.

Z hlediska bezpečnosti je nick nebo superanon ajpina (např. tvá 85ka) stejně bezpečná a hraní si na schovávanou je tudíž legrační.

Nedivím se, že pro některé diskutéry je problém stát dlouhodobě za svými názory. Nemají rádi, pokud je někdo i po čase chytne za nos (témata rozebírající např. kluky kolem R+R Ltd. jsou jim nepříjemná), a proto se pod různými výmluvami tak rádi schovávají jen za ajpinu, a to přesto, že nick není ve své podstatě nic proti ničemu.

jansmith[smích]


PS:
K ostatním tvým (jak si správně poznamenal) OT připomínkám se vyjadřovat nebudu, možná až se zařadíš mezi skalní nicky a raději pokud budou k "jádru pudla". A Peace s tebou.

205729

17.12.2009 11:14

Ateistický národ v banánové republice

RE: Víru mám, ale vlastní.

jansmith1984 193.?.?.?

Z jistého pohledu jsou dobře formulované a k Podstatě mířící "traktáty" užitečnější, než filozofická mlžení, bonmoty a snadno zneužitelná podobenství, jak nás jimi historicky zásobuje např. z velké části lidskými mozky (egem) vykonstruovaná Bible a další tzv. "svaté" knihy a v nové době v podobném duchu přítel hábečko - což lze doložit historií zdejších diskuzí..[smích]


A pokud se bavíme o Voldemortech a podobných podle něj volovinách, což je pracovní výraz pro různé (zdůrazňuji) Pokrytce, vykuky, košér byznysmany a bojovníky za MÍR, spravedlnost, pravdu, lásku a demokracii, bez ohledu na stranickou příslušnost, upřímné či pokrytecky zastávané náboženství/vyznání (podotýkám, kteří v rozporu s tím co hlásají historicky pro MOC a peníze do těch správných kapes stále dokola iniciují krvavé VÁLEČNÉ konflikty a další chuťovky) a který na Zvědavci již zdomácněl, tak zde se nejedná o nějaké imaginární, cituji HHBB: "bubáky", nýbrž o velmi živé a agilní lidi a skupiny, o jejichž původu by se nemělo pro zachování duševního zdraví podle něj raději otevřeně diskutovat.


Vždyť Pravda není pro všechny, jak jsme byli již dříve poučeni, že?.[smích] a takové snahy navíc k poznávání SOUVISLOSTÍ nemohou pomoci, ale naopak, cituji: "dost duševně uškodit". A jak se stalo v případě Husa, Bruna, Gándhího nebo třeba M.L.Kinga jr. je třeba pamatovat i na to, že mohou způsobit i dosti nepříjemná bebíčka na těle...

Je to tak HHBB? Stále zřetelněji se ukazuje, že tobě jde v podstatě o dobro nás všech diskutujících Zvědavců a navrch o přísun jen bezpečných a pochopitelně kvalitních názorů či informací, viď? A tudíž ti díky..[smích]


jansmith[smích]

207228

20.12.2009 19:32

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

jansmith1984 193.?.?.?

Hezká debat s HHBB mirdo. Jsem rád, že se náš přítel rozmluvil a zase o něco poodhalil svůj způsob uvažování, který rád rozpouští do mlhy matoucího filozofování a podobenství.

Tedy konečně něco hmatatelnějšího, co by mohlo posunout o něco kupředu i vzájemnou debatu o Podstatě.


Přidal bych dovětek, který může být pro čtenáře, nezajíždějícího mimo české weby a diskuze možná zajímavý.

České debaty mohou totiž působit izolovaně od Celku (zahraničních debat) a proto mohou být pro takového čtenáře přitažlivé názory HHBB, který sofistikovaně tlačí diskuzi od bankovních a jiných mafií k různým řádům, lóžím apod.

Proč ne, v podstatě má pravdu, protože i řády mají při dělení světové MOCI i soudobou opodstatněnost a jako s "Katányho" chobotnicí je nutno s nimi počítat. Tzv. E/elity se rekrutují z různých chobotnic, ale stále je třeba (jak to dělá "buňka" kolem Mirdy - tímto zdravím R.Marcinka od SEAL a HAHO: High Altitude High Opening.[smích]) beze strachu a pokrytectví připomínat, KTERÉ jsou v současnosti a PROČ na špici pyramidy a na důkazech je nekompromisně pojmenovávat.


Historie nás poučila, že žádný izolovaný Mesiáš, duchovní učitel nebo čestný politik nikdy nic převratného z celospol. hlediska nezmohl (naopak byl často košér způsoby odstraněn) bez podpory ZDOLA (tímto zdravím přítele Vojtu, se kterým jsme tento fenomén probírali) a tato podpora byla vždy v minulosti natolik SHORA rozdrobena a oslabena (brainwashed lidičky silou, strachem dotlačeni k pasivitě), že byla minim. účinná.

Až naše doba přinesla technologie, které umožňují tzv. obyč. lidem se zájmem o Pravdu (nikoli ovcím) se spojovat a zejména informace sdílet a tento pohyb již není (nebo alespoň doposud nebylo) možno JEDINOU PROPAGANDOU přehlušit, jako tomu běžně docházelo v minulosti.Co tím chci říci? Kdo se pohybuje po diskuzích v zahraničí nejlépe vidí, jaké názory mezi diskutujícími převládají a kam se ubírá hlavní proud. Rozhodně to není k pogromům, kterých se bojí sionisté a ti, kteří mají máslo na hlavě nejvíce (a kterých se obává i HHBB) a ani k jezovitům.

Většinový názor si podle mne uvědomuje a diskutuje viditelnou snahu tzv. E/elit o soustřeďování zneužité MOCI a varuje před nebezpečím něčeho jako NWO či něčeho podobného v bleděmodrém. Tento mozkový trust rozšiřující a probouzející se komunity občanů obrovsky motivovaným a akcelerujícím způsobem analyzuje a syntetizuje informace a názory (viz.SETI) způsobem, který dříve nebo později zrno od plev oddělí.

Už sem o tom psal. Tento pohyb započal, akceleruje a již se nedá legálními způsoby a žádnými voldemortími triky (ó jak krásný eufemizmus pro sviňárny) zastavit a pokud ano, tak jedině tak, že se při tom zahájí odpočet vedoucí ke zničení této naší tragikomické civilizace, jak ji známe.

jansmith[smích]

207575

25.12.2009 13:48

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Je to s tebou legrace mtk a koukám, že Kolokol níže se také přidal.

Líbí se mi tvá snaha nepodléhat demagogii a myslím, že mezi hábečka nepatříš, protože se podle mne neuchyluješ k viditel. klouzání a sofi filozofování. Navíc z toho jak píšeš cítím od počátku jistou férovost a snahu dobrat se Podstaty a to je více, než školometní a bonmoty a podobenstvími proložený projev sofi diskutérů.


Jak to bylo s Adolfovou spřízněností s Rotschilldy se nedovíme a že se na netu "blijí" různé pseudopravdy a demagogie si nemusíme vysvětlovat.

Od toho je zdravý rozum, intuice a schopnost orientovat se v Souvislostech, aby se jeden nenechal zatáhnout do "vířivky" MITOTE. Co se týče R&R Ltd. mafií, tak ať na toto konto tady napíšeš cokoli, tak doložená historická fakta a jejich účast na současném celosvětovém dění neočůráš a nijak v jejich prospěch nevyverbalizuješ.

Nebo je Soros a jeho příslušnost k těmto strukturám chiméra a tento byznysman židovského původu zbohatl poctivou prací ve prospěch CELKU a nikoli spekulacemi? Nebo chceš zpochybňovat účast jeho altruistických nadací na dění v postkom.zemích nebo v Gruzii při podpoře proUS prezidenta Saakašviliho, kde se před krvavou invazí do J.Osetie angažovali nejen američtí, ale i izraelští poradci??

Chceš další příklady ze života, kde se hovoří nikoli o aktivitách lokajů, ale přímo R&R Ltd. špiček?


Rozesmál si mně, svým tvrzením, že, cituji: "vlastnictví bank, médií a "kultury" je past na židy", protože výraz past, kdy si celé dynastie mohou žít životy králů a zároveň ovlivňovat, využívat/zneužívat většinovou populaci, je opravdu na místě...[smích]

Ona vlastně i snaha o opakovaně neúspěšné založení FEDU, byla ze strany R&R Ltd. špiček jen vlastně jezovity podsunutá PAST, jak Óbrboháče, kteří své bohatství globálně koncentrují, za pár dekád jako oběť pro lůzu zlikvidovat?

Ty tomu opravdu věříš? Pokud by tomu opravdu tak bylo, tak tito od Boha k byznysu Vyvolení a extrémně úspěšní jsou vlastně zmatené figurky, které nemají nejlepší styky, nejlepší zpravodajské, politické informace a navíc nevědí která bije...[smích]


Dobrá. Už sem se tě v minulosti zeptal několikrát mtk a zatím bezvýsledně. KDO tedy podle tebe (a když ti info ze života ohledně VLIVU a MOCI R&R Ltd. špiček nestačí) JAK a PROČ to fakticky provádí, že může být v pyramidě ještě výše a nepoznán a tlačí tuto civilizaci do nevyhnutelných sr-ček??

Jsou to tedy hábečkovi jezovité nebo NIKDO takový neexistuje a naše civilizace žádnými mocnými Voldemorty ovládaná není a vše kolem nás nejen ve světové politice se děje tak nějak samovolně a v souladu s Vojtovým přesvědčením jen pod vlivem přírodního výběru??


Jaký výklad Světa ti tedy vyhovuje a předem díky za vyčerpávající odpověď, kde ...NEVÍM... beru jako únik.


jansmith[smích]

207991

28.12.2009 13:38

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Díky mirdo za moudrý příspěvek a jsem rád, že jsi opět sblížil oponenty, kteří pokud nejsou skrytými pokrytci, mají společný zájem na hloubání nad Podstatou, které pochopení by mohlo učinit náš Svět dříve nebo později dobrým místem pro všechny zúčastněné.

Pokud jde o Pravdu, tak můj názor se nezměnil ani po tom, co jsi logicky zdůvodnil, že by s ní mělo být nakládáno po kapkách, aby někoho neož-ala...[smích]


Podle mne (pokud s ní není farizejsky manipulováno), tak naopak jedině plná NÁLOŽ může spícího vyburcovat k tzv. odpojení od Matrixu, potažmo změně myšlení a přístupu k sobě i druhým, které nebude trvat tisíciletí (podle toho, jak funguje brainwashing v režií E/elit, tak možná do radostného nekonečna), ale dojde k němu včas, dokud není definitivně pozdě.

Snaha určité "pravdy" uzákonit a určitá témata direktivně vyškrtnout z myslí či povědomí (debat) většinové populace je evidentní a proto varuji před podobnými sofi tendencemi (byť mohou na první pohled jakkoli bohulibě vypadat) i zde na Zvědavci.


Můj oblíbený Jiddu Krishnamurti nazývá cestu ke ZMĚNĚ "Vnitřní revolucí" (pro rejpaly a sofisty upozorňuji takovou revoluci nezaměňovat s bolševickou a podobnými násilnými převraty..[smích]) a ta přijde do mysli člověka buďto tady a teď nebo se stále odkládá až nepřijde nikdy.

jansmith[smích]

208204

02.01.2010 13:08

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: Proc porad lhat sobe samemu?

jansmith1984 193.?.?.?

Nemyslím si, že tady mtk působí jako "pachatele dobra" Josephe (či 82ko). Ve smyslu, jak podsouváš, tj. podle tebe mimo jiné i přecitlivělostí až hysterií.

Jak jej znám z diskuzí, tak patří spíše k těm zvědavcům, kteří z pozice na propagandě a demagogiích zprofanovaných E/elit, Voldemortů a jejich Lokajů NEZÁVISLÝCH, nejen, že nehlásají zkratkovitá řešení, ale odmítají i veškerá škatulkování, nálepkování a zevšeobecňování.


"Pachatel dobra", jak jej popisuješ, je podle tebe zřejmě někdo, kdo zmateně (byť s dobrými úmysly, místo činů, které přinášejí nezpochybnitelný UŽITEK všem zúčastněným) páchají svým pomýleným "dobrem" naopak chaos a ZLO - a budeš mít z určitého pohledu pravdu.

I takoví po světě existují (vzpomeňme např. iniciátory Velk.Franc.revol. nebo VŘSR, kdy obě revoluce byly E/elitními Voldemorty zneužity k dosažení nadřazenosti a MOCI i proti těm, kterým měly rovnost a spravedlnost přinést), ale tady na Zvědavci mezi probouzejícími se takových hlasatelů "dobra" najdeš minimálně.


Člověk, který se zamýšlí nad SOUVISLOSTMI, diskutuje o nich a pomáhá tím těm nevědomým, kteří si je (nevědomky se ohlížejíce po Pravdě a Podstatě) čtou, pracuje v uvozovkách na jiném dobru, než si představuješ ty. Pomáhá jim tím totiž v tom, aby si ty Souvislosti začali UVĚDOMOVAT a tím se osvobodili z vlivu POKRYTECTVÍ (tj, i "dobra", které se za Dobro pouze maskuje) a k takovým patří (spolu s některými dalšími zde v debatách) i přítel mtk...


Zkus se nad tím zamyslit. A protože se neschovává za superanon ajpinu (např. 82.?.?.?), tak lze snadno dohledat historii jeho příspěvků, pozorně ji pročíst a zamyslet se nad tím, jaké myšlenky a názory (možná i vize) zde on a jemu podobní dlouhodobě vyjadřují.

jansmith[smích]

208599

03.01.2010 20:14

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Jsem zvědav, co vám na váš dotaz po shlédnutí toho videa a projevu pres. Kennedyho "kluci jezovitský" odpoví paní Jarmilo...[smích] Nebo v něm před lidmi Za Oponou nevaroval právě on?


Počítám, že nějakým bonmotem nebo biblickým přirovnáním a nebo nějakou sofi konstrukcí, kdy Kennedyho nechal určitě zastřeli vzduchovkou skrze rozdvojeného Oswalda z několika směrů Fidel Castro nebo bolševik Chruščov nebo že bankovní instituce byly tím, jak ovládaly politiku v době vzniku FEDu ovlivňovány jezovity a R&R Ltd. skupina jen nevědomě a s dolárky v očích plnila jejich zednářské záměry...

Nebo zachovají moudré mlčení, protože "Pravda přeci není pro všechny"??..[smích]


Rád bych uznal, že mají pravdu (rád se nechám poučit), ale zatím se o nic průkazného, kromě klouzání (viz. jejich altruistické krédo výše) nepodělili. Uvidíme co přinese budoucnost.


jansmith[smích]

208730

04.01.2010 12:19

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Taky jsem si s tebou rád vyměnil názory Takyjeden a jasně se ukázalo, že se k "jádru pudla" a bez sofi klouzavého filozofování nebo uklouzavajících bonmotů mohou bavit i oponenti, kteří mají na věc odlišné pohledy.


Z jistého pohledu začíná být ale zřejmé, že naše názory ve své podstatě zase tak rozdílné NEJSOU.

Jestli tě dobře chápu, jde ti o dobrou věc a jsi přesvědčen, že křesťanství je jediné poctivé světové náboženství, které má přivést lidi na planetě Zemi k poznání sebe sama (pro někoho Boha tj. ke SPASENÍ) a tím, jak je toto učení nepřátelsk.vírami tj. slovem, dělohami žen nebo mečem od nepaměti snaha umlčet (viz. podle tebe probíhající dechristianizace), dochází k odsouvání tohoto bohulib.cíle na neurčito a např. k dominanci jiných destruktivních, s křesť. nekompatibilních, vyznání.


A teď k "jádru pudla". Já osobně nemám proti křesťanskému učení (v ryzí podobě, jak jej údajně hlásal Ježíš) vůbec nic a dokonce si myslím (i proto, že se pravděpodobně nechal inspirovat východními naukami), že to bylo na svou dobu učení převratné a posunulo nevědomou lidskou rasu (animálními pudy a instinkty ovládanou) oproti tehdejším poměrům na VYŠŠÍ LEVEL vnímání mezilidských vztahů.


Místo toho, abych rozebíral příklady, upozorním na to, co se dělo poté:


Nejde o to, že byl podle evangelií Pilátem na žádost židovských veleknězů hlasatel SOUCITU Ježíš ukřižován a vznikající křesťanství FARIZEJI (viz. např. obráceným apoštolem Pavlem - Saulem z Tarsu, později svatým a údajně zakladatelem víry..[smích]) krvavě a brutálně POTLAČOVÁNO.

Jde o to, jak byly stěžejní Ježíšovy myšlenky pro benefit na moci E/elit založeného patriarchátů překrouceny právě těmi, které měl za následovníky a jak se v rukou establishmentu staly pokryteckým nástrojem k ovládáni oveček, MOCI a zdrojem majetků pro E/elitní špičky.


Toto STIGMA si Katolickou církví propagované křesťanství (a dalšími odnožemi této víry) nese DODNES (a může si farizejsky tvrdit opak..[smích]) a jedině návrat k PODSTATĚ učení (jak jsem parafrázoval výrazem: REKONFIGURACE) jej může rehabilitovat a začít měnit VĚCI na Planetě pro DOBRO VŠECH zúčastněných.

Že o takový přístup není vedoucími pontifikáty zájem je nabíledni a proto pro mne NENÍ tato víra (způsobem, kterým je jeho vyvolenými špičkami s krvavě pokryteckými ústy i rukami do mozečků oveček po věky vtloukáno) NIC více, než "mrtvý homolka"..[smích]

Podotýkám, že stejně, jako i ostatní ofic.náboženství, která vyznávají jediného Boha: viz. islám, judaizmus apod, byť si uvědomuji, že pro někoho je křesťanská víra jedinou hrází před pohanským zatracením nebo naopak islamizací a jedinou cestou k pokroku lidiček...

jansmith[smích]

208790

04.01.2010 13:01

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Nedivím se Josephe (80ko), že si mé příspěvky, jak píšeš, "rád četl"..[smích]


Taky se skromně..[smích] domnívám, že v nich bývá mnoho zajímavého k zamyšlení. Mimochodem, hodnocení, zda-li si reakce diskutujících vykládám po svém nebo nebo na ně s čistým svědomím a podle svých schopností a férově reaguji bych ponechal na ostatních návštěvnících Zvědavce.


Taky si uvědomuji, že mé občasné ironické použití slovíčka "košér" nebo narážku na pokryteckou koncepci, že "Pravda není pro všechny" některé zdejší ctěné diskutující IRITUJE.

Co mohu ale dělat?, když jak tímto slovíčkem (a jeho odnožemi viz. pokrytectví nebo farizejství) nebo oním rčením o "Pravdě jen pro Vyvolené" je naše tzv. moderní civilizace PROSÁKLA od hlavy až k patě (či od slipů až ke kalhotkám/tangám) a nechci tudíž debatovat o něčem, co nemá s realitou nic společného..[smích]

Jestli řadíš tato slova k těm, jak píšeš, cituji: "voldemortím heslům, kdy 1000 x opakovaná lež se stává pravdou", tak to jsi uhodil hřebíček na hlavičku a jsem rád, že patříš k těm zvědavcům, kteří tyto zprofanovanými E/elitami a pseudoautoritami brainwashing podporující manipulace v debatách připomínají.


Peace s tebou 80ko a věřím, že mi zůstaneš nadále věrný.

jansmith[smích]

208794

04.01.2010 18:19

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavé rozuzlení naší debaty příteli Takyjeden...[smích] Můžeš upřesnit, co tady podle tebe, jak tvrdíš, cituji: "zkouším"?

V několika úvahách jsem ti předložil svůj pohled, který popisuje, jak se cestou zneužitých oficiálních náboženství (po věky, pokrytecky, proti zájmům zblblé a nevědomé většiny) ve jmenu deformované Pravdy a Lásky k bližnímu svému reálně (slovem či násilím pro MOC a peníze do těch správných kapes) praktikuje manipulace a brainwashing mas a jediná tvá reakce je, že to na Takyjednoho zkouším kam až mě pustí a že musíš jít "budovat" rozv.kap.společnost...[smích]


Chápu. Došly argumenty či tvůrčí invence a protože na má nekompromisní a na nic si hrající vyjádření není možno relevantně (mimo bigotních pouček, bonmotů nebo nálepek o fintách) odpovědět, tak vypomůže berlička v podobě narážky na TV Nova, viď? Nebo že by sem zaskočil duch přítele jehovisty Abc?

Uvidíme, jestli se ještě vrátíš a vysvětlíš svá stanoviska a argumenty na diskutované téma nebo po vzoru křesťanských koniášů zmlkneš a necháš za sebou se sepnutými rukami pouze vyvěšený transparent se slovy "Pravda není pro všechny", jak v podobných případech, coby únik, rádi činí někteří zdejší sofisté. Nebudu jmenovat, ale jde např. o mého diskuzního přítele hábebečka a pár dalších...[smích]


Ať je to tak či jinak, taky nic ve zlém, měj se a Peace s tebou.

jansmith[smích]

208816

04.01.2010 22:36

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky tě ještě jednou zdravím kamaráde a vždy se těším, co si od tebe příště přečtu.


Debaty tady na Zvědavci jsou zajímavá škola a vždy si vzpomenu na tvá slova, cituji: "že jsme tady všichni proto, abychom se od sebe učili."

Jak moudré a paradoxně se to týká VŠECH. I těch z nás, kteří sem chodí více méně jen vyventilovat své frustrace či přerostlé ego či zmatky v duši, ale ve své podstatě (pokud nejsou nenapravitelnými koukolíkovými deprivanty) sem chodí, aby hledali odpovědi na chaotický a pokrytecký světě, který je děsí, šokuje nebo naopak skrze voldemortí lokajíky a jimi nabrnkávané animální pudy, instinkty a aktivováním zlozvyků a závislostí běžné populace stále dokola různými způsoby zneužívá a vyčerpává.

Tato materiální a nízkoenergetická (nezaměňovat prosím s nízkoenerg. nebo pasívními stavbami..[smích]) lákadla přinášejí sice skrze vybuzené emoce čas od času nevědomému člověku rozkoš z požitků (drážděním ega), ale ta rozkoš a pocit spokojenosti je KRÁTKÝ a týká se i těch, kteří jsou tzv. za vodou. Většinu času lidé chyceni v Matrixu takovéhoto predátorsky voldemortího Systému ale šťastní a spokojení nejsou, a protože hledají skrze nepokroucenou Pravdu podvědomě (aniž si to na vědomé úrovni uvědomují) Harmonii a Dobro, chodí mnoho z nich i sem a čte, diskutuje a zase čte a zase diskutuje.


A to je dobře a je to také důvod, proč zdejší polemiky neberu jako Boj, ale spíše jako příležitost se UČIT, kdy kromě nadhledu a smyslu pro humor jedině čisté svědomí a schopnost VIDĚT (klidně zpovzdálí) Podstatu pomáhá produkovat myšlenky a názory, které jsou od klouzání a pokrytectví na hony vzdáleny a pokud se skrze ostatní probouzející se lidi šíří dal, tak fakticky a nikoli jen teoreticky mění lidskou společnost k lepšímu.

To je to ZDOLA NAHORU, vysvětlení jehož Podstaty tak "vykolejilo" přítele Vojtu, že jsme na toto téma před časem opakovaně a nevím jestli v jeho případě úspěšně diskutovali.A co se týče Lou Dobbse, tak jej znám ještě z dob, kdy pracoval jako CNN anchor a díky za informaci o jeho manželce. Nedivím se, že Voldemorti zasáhli, protože byl svými informacemi někomu z Vyvolených jistě velmi nepohodlný a to je mafiánský způsob, jak jinak poslat adresátovi zlomenou tužku, koňskou hlavu nebo leklou rybu...

Možná i to bude pro některá zdejší HÁBEČKA..[smích], která mají pocit, že Voldemorti neexistují (že to je podle nich blbost) a odvádějí debaty sofi argumentacemi a pokroucenými bonmoty na scestí znamení, že náš Matrix je více méně takový, jak sem jej popsal výše a JEN zaměřením se na vlastní nitro k jeho pozitivní změně (jako rozjímající, modlící se nebo k pseudoautoritám vzhlížející ovce) nepřispějeme.

jansmith[smích]

208846

05.01.2010 22:24

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Za to já tě hábečko dá-li pánbůh, cituji: "být nenechám" (i když i tobě to samostatně jde pěkně...[smích]). A pokud jde o pokrok tentokráte z tvé strany, tak zatím neregistrovatelný. Uvidíme ale do budoucna, třeba nás tady kolem čeká brzy nějaké příjemné překvapení...


Těším se tedy, co zajímavého z tebe a z tvých souputníků v budoucnu vyleze a doufám, že to nebude jen mlžení nebo v nouzi produkované klouzající bonmoty, předznamenávající, jak už tomu několikrát bylo, opět odchod do "ilegality".


A pokud svůj stín místního sofisty nakonec nepřekročíš, tak by bylo fajn, pokud bys od přítele Médi pro pobavení zdejší komunity alespoň recipročně převzal jeho nový debatní styl, tj. "ód na jendu smithe" (pokud možno také proložený nějakými fotografiemi), protože ten je alespoň vtipný a svým způsobem zábavný a jendovo ego je z něj unešené...[smích] Laťka nastavena Médou je ale vysoko, tak nevím nevím, jak se s tím případně popasuješ a upadnutí do sebelítosti také nic moc.

O tom, že vypovídací hodnota těchto kulturních vložek je na druhou stranu nulová se asi přetahovat nebudeme, ale proč kromě teze, cituji jedno tvé starší vyjádření: "že Pravda není pro všechny" nepřevzít i jiné praktiky mainstreamu a elitních Ovčáků (které vaše kohorta na Zvědavci tak ráda selektivně rozebírá) jakými je mimo jiné i od důležitých informací a Souvislostí odvádějící ZÁBAVA (filozofy po staru nazývána chléb a hry), že??


Tak vzhůru do toho a Peace s vámi přátelé.

jansmith[smích]

208968

05.01.2010 22:53

Nezvaná návštěva

RE: Chápu to správně?

jansmith1984 193.?.?.?

Ne, že by to nebylo jedno Vanguarde, jestli jsi v souvislosti s Papežem napsal "už" nebo "dlouho", ale stejně se tě zeptám na ten tvůj, cituji: "jiný názor", který je, jak jsi napsal, odlišný od místního mainstreamu.


Můžeš se o něj po uveřejnění Goldstonovy zprávy podělit?

Podle mne jde o verbální podporu košér násilí a genocidy, kterou jistá skupina Voldemortů (která se nesmí jmenovat) ve spojení s dalšímu světovými Voldemorty a jejich Lokaji po desítky let praktikuje vůči slabšímu a bezbrannějšímu.


Jinak, že jsi katolík je tvoje věc, ale pokud bigotní, tak to také o něčem vypovídá. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

208973

06.01.2010 10:04

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

To je v poho mtk, smích uzdravuje....[smích][smích] a je to prý i výborné afrodiziakum.


A navíc se člověk může od HHBB místo debaty k tématu alespoň poučit, kolik ještě existuje různých dalších typů smajlíků. Taky dobré.

jansmith[smích]

209031

06.01.2010 19:43

Nezvaná návštěva

RE: Chápu to správně?

jansmith1984 193.?.?.?

To rád slyším Vanguarde, že nejsi bigotní katolík. To je totiž první předpoklad začínat se postupně odpojovat od Matrixu...[smích]


Jinak, jak píšeš, cituji: "TU údajnou "genocidu palestinského národa"" do jakékoli debaty nezatahuji. A pokud ji někde zmíním, tak naprosto cíleně a v návaznosti na světový názor nebo produkované teze oponenta. K čemuž došlo i v tvém případě.

A k tomu Kartágu ti blahopřeji a Peace s tebou.

jansmith[smích]

209074

07.01.2010 20:50

Propaganda

RE: Dotaz na znalce Koukolíkova díla

jansmith1984 193.?.?.?

Co jsem měl příležitost se s knihami MUDr.Koukolíka, videonahrávkami nebo v TV seznámit, tak to byla jedna z prvních věci, která mne u něj zajímala.

Nechť mne na konkrétním příkladě někdo případně opraví, ale mám pocit, že se specifikováním TĚCH, kteří podobné manipulace na profi úrovni používají důsledně vyhýbá a řekl bych, že v rozporu s naším společným přítelem laserem..[smích], pardón, chtěl jsem říci přítelem HHBB, ani nijak nenaznačuje.


Nedivím se. Tyto informace jsou velmi citlivé a pro jisté skupiny velmi nepohodlné a nepříjemné, a to podle mne proto, že patří mezi ty, o kterých se nemá (nesmí?) nahlas hovořit (mohly by spustit nežádoucí lavinu pozornosti) a teď nenarážím na naše "košér" přátele, ale myslím to obecně.

Pokrytectví je podle mne jedním z fenomenů naší civilizace a je to i stěžejním důvodem nedorozumění a marasmu, kterému od nepaměti na základě ovčího syndromu podléhá.


Docela by mne zajímal názor MUDr.Koukolíka na tento fenomen, ale vzhledem k tomu, že jej umístil do balíku s ostatními negativními lidskými vlastnostmi to vypadá, že se na toto téma od něj asi žádné podrobné úvahy nedočkáme.

Pro zajímavost něco z jeho úvodní eseje: „někteří příslušníci našeho druhu byli a snad jsou moudří, i když bývá těžké podle toho, co lidé dělali, dělají a jistě i dělati budou, určit, co to vlastně je. Pojmenovat náš druh s ohledem na tyto zkušenosti Homo sapiens stupidus mi připadá přesnější. Pořadí vlastností je rovněž výrazem slušnosti a dobré víry. Chytrost, moudrost, šlechetnost, velkorysost, laskavost, tvořivost, nevědomost, chamtivost, mazanost, zbabělost, krutost, nadutost, záludnost, pokrytectví i destruktivita jsou rozšířené vlastnosti příslušníků našeho druhu.“

Zdroj:
Homo sapiens stupidus
http://www.virtually.cz/?art=6025

jansmith[smích]

209168

07.01.2010 22:07

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

jansmith1984 193.?.?.?

Pro přítele a sofistu HHBB..[smích]:


Proč by to mělo být jinak příteli?

Třetí stav je v souladu s příkladem pí.Jarmily termín uváděný v souvislosti s Velkou francouzskou revolucí a nikoli jak blahosklonně a navíc opět klouzavě svým odkazovaným výrazem ze středověku "Trojí lid" uvádíš.


K dohledání např. zde:

Tretí stav
http://sk.wikipedia.org/wiki/Tretí_stav

nebo

Velká francouzská revoluce
http://cs.wikipedia.org/wiki/Velká_francouzská_r...A Peace s tebou.

jansmith[smích]

209170

08.01.2010 10:11

Nezvaná návštěva

RE: Katolická Církev se stala pokoncilní sektou!!

jansmith1984 193.?.?.?

Zase je to jinak Médo...[smích]


Na HB jsem se nijak tzv. nezavěsil...[smích] (Je je legrační, že výraz "jako slepice po flusu" tady v jedné z polemik již někdo použil - nevíš náhodou kdo?..[smích]), ale diskutuju s ním, a s tebou, a s mtk, a s dalšími zvědavci proto, že mě interesuje jeho/jejich názor i znalosti, o které by se zde mohl/mohli v případě zájmu s ostatními (nejen se mnou) podělit.

Že jsem v debatách ve vztahu k HHBB možná více neúprosný je proto, že mám pocit, že je to člověk, který by mohl (pokud by neměl zábrany nebo jiný sofi důvod) osazenstvu tohoto webzinu předat mnoho podnětných myšlenek proložených férovými názory, než jak svými náznaky, smajlíky a bonmoty (dle nábo-filo teze, že všechno je marnost - že by vliv přítele Nietzscheho?) činí.

Tlačím na něj (on to nazval, že jej chci umluvit..[smích]) nejen proto, že to generuje legraci - i ty ses přidal..[smích] (a jak jsme onehdá debatili s mtk, smích je výborným nejen léčitelem, ale i afrodiziakem), ale zejména proto, že věřím, že pokud není jen rytířem sofi postavy (mimochodem, který u sebe nemá jen jednoho Sanchu..[smích]), tak že svůj přístup maličko inovuje.


Nestalo se a nakonec to dopadlo tak, že od jisté doby nejsou mé reakce na něj určeny primárně pro něj, i když to tak na první pohled vypadá (je totiž evidentně neprůstřelný a nedotčen sebereflexí - o to více podsouvá egobábovičky), ale jako se stalo i v případě přítele Vojty, obracím se skrze něj častěji na ostatní čtenáře, kteří naše rozhovory příp. monitorují.

Nechci mu křivdit, ale hábečko se zde podle mne vyprofiloval jako nedůvěryhodný, i když velmi sofistikovaný (a o to je to z hlediska tvoření chaosu nebezpečnější) diskutér a mnoho indicií, že to tak je už zaznělo.

Nebudu zdůrazňovat jeho pokrytecké tvrzení, které adoptoval od E/elit a Ovčáků o tom, že Pravda není pro všechny, ale k zamyšlení slouží i jeho snaha orientovat ostatní na "své nitro" (opět rétorika mocných jak skrze náboženství nebo tzv. duchovno ovládnout ovce) bez toho, aby zdůraznil i to "B" a zejména čtenářům, kteří jej mají za hodnověrného popsal, jak si tuto orientaci na své nitro (práci na sobě?) reálně představuje.

Nikdy se na takový dotaz NEVYJÁDŘIL a chová se tak nejen v tomto případě, ale takřka vždy, když by se měl bez úniků a neplodných náznaků nějak KONKRÉTNĚ nebo transparentně podělit o svůj NÁZOR. Není to opět metoda Ovčáků, jak říci hodně, ale ve skutečnosti NIC k věci?


Pokud je toto styl debaty Médo, který tobě vyhovuje, tak dobrá a Shanti s tebou.

Mně ale nikoli a protože jsme tady na Zvědavci, domnívám se, většina proto, abychom se ptali a dopracovávali k odpovědím (nikoli k sofi verbalizování), tak se hábečka (a nejen jej) často se smíchem a srdcem na dlani ptám. A dá-li pánbůh a trpělivost editora, tak to tak bude čas od času pokračovat.


jansmith[smích]

209221

08.01.2010 12:10

Policajné právo na Slovensku

RE: Pane mtk, spletl jste se...

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná poznámka Estomate.


Opět jsi nekompromisně vrátil debatu tam kam patří, tj. mimo osidla ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ a generalizace, které tak rády pro přímé nebo podprahové manipulování s ovcemi používají mocenské E/elity a jejich ke všemu ochotní Lokajové.

Je to pořád dokola. Pořád se nám zde i v mainstreamu někdo snaží tlačit do hlavy, že např. Rusové stojí za zosnováním VŘSR nebo že POUZE ruský národ provedl invazí bratrských vojsk do ČSSR nebo např. že Hitler si na své postavení a válečná tažení vlastně našetřil od dětství v kampeličce nebo že sionisté a jimi prosazované struktury reprezentují semitské Ž/židy.


Co mne zaráží, nikoli překvapuje..[smích], že na tuto židovskou notičku zabrnkal i obvykle soudný (byť občas hábečkovsky naladěný) přítel mtk.

Že by přece tato jistým směrem? orientovaná kohorta (a některé jejich diskuzní reakce, viz. ochranářský přístup k R&R Ltd. Vazbám na to ukazují) zde měla primárně fungovat k tomuto druhu mlžení předurčeném duchu a sofi rétorika to má jen maskovat? Je to důvod, proč jsou zde v jejich hledáčku prioritně "jezovité" či Katolická církev a jiné mocenské voldemortí vazby se bagatelizují nebo vlastně neexistují???

Nebo že by to byla v tomto případě, jako i v případě bombardování Českých průmyslových podniků TĚSNĚ před koncem 2.sv. války americkými nebo britskými soudruhy např. v Plzni, které nevlastnila jako v Ostravě dynastie "R" i ze strany mtk opět jen nějaká navigační chyba???...[smích]


Jinak, krásná to připomínka, jak je to se židy a chazary a pokud bychom se nudili, tak bychom mohli na téma semitů, nesemitů nebo antisemitů pokračovat až do lehkého bezvědomí..[smích]. A díky ti za ni.

jansmith[smích]

209230

08.01.2010 18:50

Propaganda

RE: mimo sebe

jansmith1984 193.?.?.?

Protože rád nazývám věci prav.jmény petarsi, tak tvou, řekl bych, lehce podprahovou "obhajobu" Propagandy zpochybním a protože nechci být příkrý, tak jen dodám, že je podle mne z filoz. a lidsk. hlediska lehce zavádějící.


Máš pravdu v tom, že propagandy se nevědomé a charakterově NE příliš na VÝŠI lidské bytosti notoricky dopouštějí a také, že mohou mít pocit (samozřejmě až potom, co se samy zařadí mezi ty propagandou negat.postižené), že propaganda vzniká mimo ně a oni se na ní nepodílejí.

Podílejí, ale protože si lidé tohoto ražení (mimo jiné NEJEN v této věci) rádi lžou do vlastní kapsy, nepřiznají si to.


Problém ale je, že my se zde (Zvědavec na tento problém v zásadě tak nahlíží) myslím nebavíme o běžné mezilidské "propagandě" (přehánění, drobných lžích a polopravdách), ale o Propagandě řekněme korporátní, tedy vedené Z HORA DOLŮ (tímto přirovnáním zdravím diskuz.přítele Vojtu..[smích]), zaměřenou formou profesionálního brainwashingu (obvykle pro MOC a peníze do těch správných kapes) mocenskými strukturami a jejich Lokaji proti přísl.většinové populace (tj. od dob Franc.revol. tzv. Třetímu stavu a tímto naopak zdravím přít. hábečka.[smích])

Druhý problém, který z prvního vychází je ten, že většinová populace je od narození skrze pokřivenou výchovou a pokrytectví mediálních a dalších pseudoautorit (sofistikovaným vlivem takto dlouhodobě nastaveného Systému) k pokrytectví, tedy jak píšeš k Propagandě podněcována a PROTO se tak ve své většině nevědomě a pro různé benefity chová.

POZOR, nikoli všichni lidé se takto chovají a mám pocit, že i vlivem tohoto webzinu (který nástroje Propagandy, dogmat a demagogií ve svých článcích a diskuzích kriticky POJMENOVÁVÁ) takto probouzejících se lidí, kteří tebou zmíněnou Propag. ke svému životu nepotřebují a mění svůj přístup k vnímání reality, celosvět. přibývá.


To je "B", které by podle mne pro vyvážený pohled MĚLO zaznít!

Máš pravdu, cituji: "že Propaganda, jej "triky" .......atd. sú naším osobnostným rysom", ale v souladu s NĚKTERÝMI tezemi MUDr.Koukolíka by mělo zároveň zaznít, že k těmto deformacím v chování lidských bytostí dochází především z důvodů zneužívání anim.pudů, instink. a negat. emocí lidí a tudíž, že je takové chování výsledkem deformované výchovy a přímého nebo podprahového působení pseudoautorit na chování populace. Tj. genetické predispozice na to mají vliv jen minimální.

Patologických deprivantů je v populaci malé procento, ale učinit z lidí lehké deprivanty, jejíž život je založen na pokrytectví (tedy i osobní Propagandě) lze hromadně jedině skrze nástroje popsané v es. Dr.Koukolíka.

KDO tyto nástroje a PROČ od nepaměti v médiích a jinde používá je námětem debat i zde na Zvědavci, a tak přeji všem koho to zajímá příjemné studium.

jansmith[smích]

209274

09.01.2010 19:17

Propaganda

RE: mimo sebe

jansmith1984 193.?.?.?

U mně Oracle s tou větou, cituji: ("Viete R+R, sionisti, illumináti, jezuiti a spol sú len súkolia v hodinovom stroji tohoto systému, áno sú to spiklenci ktorý si myslia že niečomu vládnu skutočnou mocou." ) uspěl stoprocentně...[smích] příteli mtk.


V podstatě tím bylo jinými slovy řečeno to, co si myslím také (s jednou připomínkou, že Oraclovy "spiklenci" si to podle mne jen nemyslia, ale oni tu skutečnou MOC a vliv, viz. historické událostí, mají) a jediný důvod, proč jsem v debatách s větším důrazem a snahou o rovnováhu opakovaně připomínal R+R špičky byla tendence jednoho zdejšího přítele, kterého není radno tak nějak připomínat ..[smích], jejich vliv bagatelizovat a odsouvat mimo pozornost.

Pokud se tyto bankovní a finanční mafie na špičku pyramidy díky vlivu a podpory ideologie Talmudu, Tóry, Bible, Koránu vzhledem ke způsobu myšlení jisté monoteisticky (tj. na principu zneužitého principu DUALITY) materiálně uvažující náboženské víry v čase postupně NEDOSTALY (a pochybuji, že to zde někdo dokáže na důkazech, nikoli s použitím nevěrohodných náznaků, popřít - pokud ano, sem s těmi důkazy, jsem jedno ucho), tak jsou přesně jak píše Oracle součástí Systému. Systému, kde mohou mít jednotlivé MOCENSKÉ Voldemortí party rozparcelovány sféry vlivu a MOCI podobně, jak to funguje u mafiánských rodin nebo kriminálních gangů.


A Egypt? Také bych se ohlížel tím směrem, ale souběžně s tím bych měl stále na mysli fakt, že judaismus vznikl na pohanských základech a ostatní pozdější mocná světová náboženství na základech judaismu. Co tím chci říci? NIC, jen připomenout přísloví, že ryba smrdí od hlavy a že vodítkem jsou probírané pohanské, egyptské SYMBOLY a Symboliky.

jansmith[smích]

209334

12.01.2010 11:05

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: WW3

jansmith1984 193.?.?.?

Co jsi napsal Datle jsou s prominutím "kecy"...[smích], i když např, v tom, že vládnoucí třída by byla NIC bez poskoků máš jistě pravdu a buď si jist, že si to velmi dobře (navenek to není vidět, ale s vědomím si následků připo-raně) uvědomuje...


Zajímalo by mne, kdo ti natlačil do mozečku ostatní tebou zde prezentované rozumy, ale odpověď je vlastně nasnadě už přečtením zdejšího článku o Propagandě.

Velice se mýlíš v názoru, že není problém v tom, jak jsi napsal, cituji: ("kdo nás vede" ), protože to je v souvislostí se zásadami zneužité a manipulativní "propagandy", skrze rozšiřování demagogií, dogmat a brainwashingu mezi tzv. běžné (a samozřejmě k vůli takovémuto vedení také náležitě nevědomé, tím zblblé a vystrašené) lidské bytosti stěžejním důvodem jejich následovného deformovaného vnímání tzv. reality, uctívání pseudouatorit s jejich pokřivenými vzory chování a z toho vycházejí dle zákona kauzality i důsledky.

Ty jsi napsal a opět cituji: ("ze se nechame a tim padem si nezaslouzime nic vic nez mame") a v jistém smyslu máš pravdu. Problém je, že ten tvůj, jak sem to pracovně nazval "jistý smysl", je náležitě pokroucený (klouže tzv. po povrchu, protože ignoruje důležité souvislosti) a vysvětlení proč tomu tak je, jsem popsal VÝŠE...[smích]


Takže ještě jednou Datle. Většinová populace je od věků přímo nebo podprahově pro MOC a peníze do těch SPRÁVNÝCH kapes manipulována jimi dědičně či jinak nadřazenými (a také podle jejich sebestředného mínění samozřejmě vyvolenými) tzv. E/elitami (zde si můžeš dosadit náboženské, korporátní, bankovní a jiné voldemortí špičky a mafie) a jak toto manipulování s hlásáním o Míru, Pravdě a Lásce k bližnímu svému v praxi probíhá popisuje ve svých esejích i zde zmiňovaný prof.MUDr.F.Koukolík.

Doporučuji ti, aby sis tyto materiály sehnal (možná by ti mohlo stačit i to, co je rozebíráno zde na Zvědavci), POZORNĚ si je prostudoval a až potom, náležitě teoreticky a zejména LIDSKY vybaven (tj. odpoután od virtuální reality ve které po vzoru filmového Matrixu žiješ) se sem vrátil a zkusil se opět zapojit do debaty.

Do té doby Peace s tebou příteli.

jansmith[smích]

209463

12.01.2010 17:13

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: WW3

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá Antoninusi. Zajímavá odpověď a beru ji, i když opět (jako se dělo i v jiných naších minulých polemikách) mám na věci poněkud jiný názor než ty...[smích]


Něco k tomu.

Pokud se bavíme o Avgu a Iráku, tak je jasné, že tam technologická a zbrojařská velmoc USA (plus další spřízněné státy) vojensky tyto země naprosto zdecimovaly a že to některým jednodušším lidem může pod dojmem informací PROvládních mediálních kanálů připadat jako úspěch. Řekl bych ale do času...[smích]

Podobně to bylo i ve Vietnamu, kde si Američané v boji jak říkali s rákosníkama (bez toho, aby se poučili od Britů a Francouzů) také dlouho připadali jako HUHU borci (a jen tak pro pořádek připomínám, že pro dosažení KONEČNÉHO vítězství používali nehumánní kobercová bombardování napalmem a defolianty - Agent Orange), kde opět nejvíce trpěli bezbranní civilisté (vzpomeňme na GAZU), nikoli vojáci.

Proto jsem bombardovací sviňárny z Vietnamu záměrně vztáhnul na děj Avatara, kde přesně stejnou situaci bombardování domorodců z letounů hořlavinami (bojujícími proti high technologiím luky a šípy) Cameron popisuje.


Ty vidíš myšlenku filmu v tom, že naše civilizace není schopna žít v míru a nezničit při tom jiné mírumilovné kultury (uvádíš z historie genocidu US bílých osadníků vůči severoam.indiánům), a to VŠE přesně podle pokryteckého principu voldemortích E/elit a mainstreamu ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ, kdy já vidím myšlenku filmu přesně v souladu s dějem, a to v tom, že genocidu na národech film.planety Pandora neprovádí NAŠE filmová CIVILIZACE jako celek, ale opět konkrétní těžařské KORPORACE, a to pro zisky svých akcionářů.


PROČ to tak vidím?

Protože pozemská civilizace filmových útočníků byla dějově rozdělena na korporátní těžaře a vojáky, kteří byli pro ZISK ochotní původní obyvatele vyvraždit a na skupinu vědců, která se je naopak snažila studovat (učit jazyk) a pochopit a ke konci příběhu se tito vědci (kteří původně kolaborovali se Systémem) postavili v boji proti vlastním HUHU Voldemortům po bok obyvatel Planety. Vzpomínáš??

Opakuji. Nikoli naše civilizace jako CELEK, ale konkrétní lidé - korporace, pro jejich finanční zájmy (nerostné bohatství Pandory) a jejich Lokajové zabíjeli místní a úplně stejně tak tomu bylo ve Vietnamu a nyní v Iráku a Avghanistánu. Vyjadřovat se dále k tvému příměru "své zájmy" a jak je USA a jejich satelity dnes prosazují již raději nebudu.


To je náš primární rozpor v náhledu na film a vlastně i na současnou světovou politiku Antoninusi.

Závěr? Doufám, že se OPRAVDU a nikoli jen (jak píšeš) pár lidí po shlédnutí toho filmu zamyslí. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

209480

13.01.2010 09:09

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: to není dobré..

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu, co jsi popsal bych jenom připomněl Kyklope, že ruskému medvědu se nevysmívali, cituji: "evropané", tj. masa tzv. obyčejných lidí, byť i mnoho z nich se nechá brainwashingem nevědomě zblbnout, ale jak jsi napsal "vysmívali se mu" skrze mainstream jisté mocenské, vládnoucí a mediální špičky (jejich Lokajové), a to je podstatný faktický i podprahový rozdíl.

Princip ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ je silný a odvěký nástroj E/elit a jejich Lokajů, jak manipulovat skrze PROPAGANDU podvědomím většinové populace a tím ji pro MOC a peníze do těch správných tzv. košér kapes nejen okrádat, ale zejména na různé způsoby permanentně zneužívat...

jansmith[smích]

209517

13.01.2010 19:06

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Víš Josephe (nebo kdo férový se za superanon ajpinou 78 skrývá), jako vždy je věc jednodušší než vypadá.


My se tady bavíme o Propagandě, která stylem brainwashingu manipuluje pro něčí zájmy (většinou jak připomínám pro MOC a peníze do těch správných kapes) většinovou populací.

Nebo to chceš nějak popřít?


Tobě ale více leží v žaludku jedna smithů a rád bys jej nějak "ozrcadloval", viď, příteli?..[smích] Proto snaha v souladu s metodami propagandistů a sofistů, kdy se změní bílá v černou nebo naopak udělat z jansmithe někoho, kdo podprahově manipuluje ostatními.

Máš v tom ale bug Josephe..[smích], protože jsme na Zvědavci a tady se pokrytecká propaganda, o které se tady bavíme tak nějak nekoná a pokud se nějaký povětšinou sio-diskutér objeví, s kvikotem hned zase vysublimuje.


To je jedna věc. A pokud tady máme nějak diskutovat, tak hold musíme nazývat věci pravými jmény a někdy si i vytvořit vlastní terminologii, která je zdejším SOUDNÝM a na propagandě a brainwashingu nezávislým čtenářům známa a nijak jimi tudíž nemanipuluje. A pokud sem zaskočí i nějaká nepoučitelná, jak si zmínil, cituji: "ovce", tak to pak jedině Peace s ní.

Evidentně ti leží v žaludku i výrazy jako košér a E/elity, ale buď si jist, že se o žádné eufemismy nejedná (viz. definice tohoto slova), protože nic nezjemňují, ale naopak v podání jansmithe upozorňují na skutečnost, kterou svým významem reprezentují. Zde si můžeš dostudovat co ten výraz Eufemismus znamená: http://cs.wikipedia.org/wiki/Eufemismus.


A slovo "Voldemort", kterým Zvědavce obohatil pokud se nemýlím nick Vaclav Semerad (a díky mu za to) a tvá legrační věta, že by mohlo být chápáno jako pokrytectví??

Tak to by mne tedy opravdu zajímalo, jak to myslíš Josephe a jsem jedno ucho, jak se z toho vyverbalizuješ. Pokud vůbec.

A Peace s tebou.

jansmith[smích]

209553

13.01.2010 22:33

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Víš Josephe (nebo kdo férový se za superanon ajpinou 66 skrývá..[smích]), jeden z pokusů o započetí klouzací debaty je např. zaměřit se na osobu oponenta, tj. zaměřit na to celý příspěvek a kromě sofi filozofování přitom nezapomenout rádoby kultivovaně vykat. Ostatně nejsi zde s tímto přístupem první (samozřejmě pokud nejsi klonem těch minulých pokusníků) a protože má Editor a ostatní čtenáři takové příspěvky jistě rád, tak v tom k obecnému poveselení klidně pokračuj.


A jaký je rozdíl mezi anonymitou pod beze změny používaným JEDNÍM nickem a tzv. super-anon ajpinou BEZ nicku nebo pod různymi nicky zde již bylo podobným diskutérům jako tobě několikrát VYSVĚTLENO a věz, ze RČ nebo IP s tím nemá nic společného.

Mám ti ten rozdíl zde opakovaně zopakovat?..[smích] Nebo se mrkneš do archivu a dohledáš si to?Co se týče tvé legrační starosti o mozek jendy smithe a jak ti záleží na tom, aby rozpoznal, že jej má vymytý, tak odkud vítr fouká lze registrovat v okamžiku, kdy zazní výraz, cituji: "sionistické spiknutí". Rázem jsi odkryl své maskování a zařadil se mezi sofi diskutéry, kteří zejména Vazby a Indicie rozebírané v nezávislých debatách, které ukazují na NEKALÉ (nejen historické, ale i současné, viz. Gaza) PRAKTIKY soinistů a jejich Lokajů neradi vidí.

Je mi jasné, že tě svrběly prsty a moc nechybělo a přidal bys i varování ohledně nebezpečí antisemitismu, ale pravděpodobně sis uvědomil, že by to bylo již moc, a tak ses zdržel. Nebo navrhuješ bavit se raději o jezovitech? Vyhovovalo by ti to příteli?..[smích]


A pokud ti leží na srdci, jak si to popsal, cituji: "ta vlastní terminologie", kterou jsi pokrytecky označil za pokryteckou tak věz, že se jedná o FREE terminologii (není za ni nutno platit žádné tzv. košér poplatky) a tudíž ji zde v různých obměnách používá kromě jansmithe mnoho dalších na propagandě nezávislých Zvědavců. A pokud tě nějak irituje nebo vzrušuje, tak doporučuji ji nečíst nebo zde klidně používej terminologii, která bude vyhovovat jen tobě.

Od toho je svobodná necenzurovaná debata a pokud máš rád cenzuru, tak na to je jediná pomoc, tj. zaskočit na jiné weby, jako např. na ten patřící pí.Tidlidi apod.


Na závěr se dostáváme k termínu "Voldemort". Pokud se chceš pochopením termínu "Voldemort" dostat UPŘÍMNĚ, jak jsi napsal "do obrazu", tak se opět podobně jako v případě rozdílů v anonymitě ponoř do starších příspěvků, kde byl opakovaně v různých obměnách vysvětlen a ukážeš tím nejen, že nejsi pouhý mluvka, ale že dokážeš informace také vyhledat.

A pak zahlas, co jsi zjistil. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

209560

14.01.2010 08:36

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Víš Josephe (nebo kdo férový se za superanon ajpinou 87 skrývá) nevím, zda-li jsou Protokoly Sionských mudrců (které tak čertí sionisty) podvrhem, ale že odrážejí realitu ukazuje i to, že se podle nich určití lidé (jako v tomto případě ty) chovají.


Už ti bylo jasně vysvětleno (a v archivu, který tebe nezajímá to bylo vysvětleno stejně jako princip anonymity fungující z dobrých důvodů na veřejných a zejména na vůči polit.korektnosti nezávislých webzinech, či bylo vysvětleno i to, co si kdo představuje pod pojmem "Voldemort" ) a že osoba diskutujícího, jeho jméno, RČ, krevní skupina nebo číslo ponožek zde v debatách není podstatná ani zajímavá.

Zajímavé jsou myšlenky a názory (zde např. vzhledem k základnímu článku co JE nebo NENÍ Propaganda a jak se projevuje) a tvá snaha stále tlačit diskuzi směrem k rozkrývání osobní identity oponenta a rozpliznout ji v tzv. blbostech už přestává být zábavná, stejně jako styl, který se zde pokoušíš takřka totožným nickem s nickem tvého oponenta ZAVÁDĚT.


Když už debata (někomu nepohodlná) nejde více odklonit nebo úplně zlikvidovat, tak se alespoň ZNEPŘEHLEDNÍ matoucími nicky, kdy se zneužije ten oponenta, přesně jako se o to v souladu se zněním Protokolů (které odhalují farizejství) pokrytecky v přeneseném smyslu pokoušíš i ty.

Nedávno se zde manipulací s nickem Karla z Čech o podobné matení pokoušel jiný farizej a ty jdeš v jeho šlépějích.


To je podle mne 1000x férovější Joseph, který se neumí podepsat (nezvolí si pro přehlednost debaty a zejména pro možnost její archivace ŽÁDNÝ nick), než člověk, který zneužívá nicky svých oponentů a porušuje tím nejen morální zásady, ale podle mne i pravidla tohoto webzinu.

Nebo jsi na tom opravdu tak špatně Josephe, že si neumíš zvolit jeden nezaměnitelný nick určený pro debaty na Zvědavci a ten férově a kontinuálně používat?? Nebo se ti líbí ze sebe v souladu s Protokoly dělat legračně "blbého" a ptát se opakovaně na triviality jako to děláš dotazem, kdo to je všem soudným Zvědavcům známá pí.Tidlidi?

Zkus se na tím vším zamyslet příteli a Peace s tebou.

jansmith[smích]

209574

14.01.2010 14:40

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Saša ti to Josephe celkem bez servítek vysvětlil a já k tomu na závěr jen dodám pár bodů.


Předně, označení Joseph používám (jelikož nechci podobně jako přítel mirda mluvit do prázdného šuplíku) v případě, že se oponent není schopen identifikovat pro transparentnost diskuze žádným nickem, tj. se schovává pouze za superanon ajpinu. Nebo když je vulgární nebo když nick jednou použije a podruhé nikoli. A nyní nově, pokud napodobuje i nicky svých oponentů, jak to košér spůsobem demonstruješ ty.

Paradoxně jsem si toto jméno nevymyslil, ale přesně tak jak popisuji, se zde blahé paměti choval jeden diskutér a možná dnes (pokud se nám nereinkarnoval..[smích] do jiného nicku) ani netuší, že zde jeho sofi pokrytecké chování slouží na věky věkův..[smích] jako odstrašující příklad.


Tvůj další tebou zvolený nick tj. "jansmid" Josephe je dalším důkazem tvých sofi her, kdy ačkoli by ti nemělo (jak říkal Burian, při vašem vzdělání) činit žádný problém si pro férovou debatu zvolit jeden permanentní a nezaměnitelný pseudonym, stále toho nejsi schopen a o to raději bys zde diskutoval.

K tomu si ale najdi někoho jiného, kdo ti bude donekonečna vysvětlovat, co znamená SLUŠNOST a transparentnost ve veřejné diskuzi a do chvíle, než opustíš farizejské (jako v případě zneužívání nicku jansmith) napodobování jiných pseudonymů, jsi pro mne jako někdo s kým budu ochoten ztrácet svůj čas pouze "mrtvý homolka"..[smích]


A pí.Tidlidi? Stále nevíš kdo to je a stále sis ani nebyl schopen dohledat jak jenda smithů definuje pojem "Voldemort" nebo voldemortí Lokaj? Při tvém vzdělání se tomu divím, ale abych ti alespoň s tím prvním pomohl, tak zde se můžeš napojit na myšlenkovou a názorovou energii zakladatelky Ligy proti antisemitismu pí.Tidlidi:http://cs.wikipedia.org/wiki/Věra_Tydlitátová

Příjemné studium (když jsme u té propagandy, která tebe jistě upřímně velmi zajímá) a to zvláště pokud se bavíme o aktivitách a projevech pí.Tidlidi na adresu editora tohoto Webzinu a posledního soudního procesu vyvolaného lidmi kolem této paní, na který se chodíš, jak je vidět nadšeně, zviditelňovat.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

209598

14.01.2010 16:50

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Josephe, nic rozpracovávat nebudu. Informací jsi dostal dost a nic z toho tě nepoučilo..[smích]


Používáš s farizejským úšklebkem opakovaně STEJNÝ nick jako prve bez toho, aby sis sebevědomě a férově ZVOLIL jednou pro vždy od mého NAPROSTO ROZDÍLNÝ a byť ti bylo jednoznačně řečeno, že takhle NE, stále to s dalšími sofi snahami o debatu zkoušíš...[smích]

Tak klidně zkoušej milá reinkarnace Josepha. Já jsem svou dobrou vůli již vrchovatě vyčerpal a jsem zvědav, kolik ostatních čtenářů Zvědavce se po těchto zkušenostech podobně jako já pokusí s šuplíkem jako jsi ty (je vidět, že měl mirda pravdu) v takové debatě pokračovat.


Pokud ale upravíš svůj nick v souladu s výše řečeným, potom se ozvi a probereme jak pí.Tidlidi, tak nástroje Propagandy a brainwashingu mas nebo CO je nebo není nálepkování, které tě jako předpokládám bojovníka za svobodu slova, pravdu a lásku k bližnímu svému a rozkrývání mediální a jiné propagandy tzv. E/elit a jejich Lokajů, se srdcem na dlani (a nikoli viz. zrcadlo Protokolů pokryteckým klouzáním) jistě "upřímně" zajímá.

Do té doby Peace s tebou příteli.


jansmith[smích]

209603

15.01.2010 10:17

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře příteli Takyjeden a na tvém posledním příspěvku se rozloučíme.


Ty si ponecháš myšlenku, že KC (a já dodávám její establishmenty od jejích vzniku) a ostatní světová náboženství (a jejich establishmenty od jejich vzniku) nejsou zprofanované a já si budu myslet (viz. důkazy a historické i současné reálie, které ty nevidíš - nechceš vidět) pravý opak.


To je ta TOLERANCE v praxi, o které ty pouze mluvíš a kterou u mě nevidíš, kdy tím, co jsem napsal výše demonstruji, že jsem možná mnohem tolerantnější než ty a s tebou celá Katolická církev...[smích]


Prve jsem připomněl důležitost integrity a morálních zásad, jakou je např. i myslet, mluvit a konat Pravdu.

Jestli se této zásady jako opravdový křesťan dle učení Ježíšova opravdu držíš nebo to (jako milióny křesťanů i nekřesťanů jen předstíráš) již ponechám na tvém svědomí. Že jsi ale opět úplně VYNECHAL odpověď na můj dotaz týkající se vysvětlení tvé údajné "slovní hříčky", tak to ať chceš nebo nechceš o něčem vypovídá.


Užij si život ve víře příteli, i když podle mne ve víře k pseudoautoritám, která se za křesťanskou víru pouze vydává a Shanti s tebou.

jansmith[smích]

209651

15.01.2010 23:32

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

jansmith1984 193.?.?.?

Tyhle dokumenty jako Ring Of Power X by se měly na Zvědavci okamžitě zakázat.


Všichni rozumní lidé přeci vědí, že nikoli bankovní dynastie a jejich Lokajové, o kterých se tak nějak nesmí kriticky hovořit (a už vůbec ne naznačovat), ale jezovité a maltézští rytíři ovládají banky a globální monetární politiku a půjčují horem dolem za nekřesťanský..[smích] úrok.

Navíc každý přeci ví, že ve válkách za Pravdu, Lásku a v poslední době za demokracii jsou vždy v první bojové linii jako vzor ostatním nasazeny děti a rodinní příslušníci vládnoucích špiček a bankéřských rodů, stejně jako tomu bylo i v případě G.W.Bushe mladšího coby elitního a nejlepšího pilota v peruti, který nasazoval svůj život v boji za svobodu a demokracii v darebáckém Vietnamu, kdy byl několikrát napalmovým útokem z Migů-21FM sestřelen, ale vždy se dokázal po katapultáži pomoci buzoly na zemi zorientovat a s několika průstřely plic a žaludku pěšky, po vzoru legendárního Meresjeva, vrátit na základnu ke krátkému zaléčení a ještě tentýž den k dalšímu bojovému nasazení.


Doufám, že editor podobné dezinformace, jako ty ve zmíněném dokumentu, neprodleně stopne a pošle akcionářům (podle posledních zpráv v ekonomické krizi těžce strádajícího) FEDu omluvný dopis za nactiutrhání a do mezery mezi bloky zdi nářků modlitbu za oživení celosvětového hospodářského růstu.


jansmith[smích]

209686

16.01.2010 14:18

Obdivuju všechny, co v dnešním světě dokáží žít obyčejně poctivý život…

RE: Co nam patri?

jansmith1984 193.?.?.?

To co píšeš baki není přesné, byť sám po přesnosti voláš příteli.


Předně, pojmy jako, cituji: "poctivé žití nebo poctivá práce a pod." jsou sice obecné, ale v každé době znamenají VŽDY to samé. Tj. například žít či pracovat tak, aby život či práce takto vedena a jeho/její výsledky nijak nevybočovaly z Ježíšova konceptu: "nečiň druhému to, co nechceš, aby on činil tobě".

Jen deprivant nechápe nebo nechce chápat o co zde jde a jedině sofi vědec nebo v MITOTE dlící debatér se může pouštět do složitých definic a rozborů, jak kdo tyto pojmy chápe a co vlastně znamenají.


A pokud někdo nechápe tyto morální axiomy podvědomě nebo přímo tak jak jsem popsal výše, je to pro mne buď deprivant nebo farizej a vlastně s úsměvem řečeno i "mrtvý Homolka"(x)...[smích]

Tak je to jednoduché a opět tímto zdravím všechny ty, kteří vidí v životě jednu velkou SLOŽITOST, kdy se opět jen jedná o způsob a schopnost lidského jedince vnímat s čistým svědomím realitu nebo naopak stále dokola podléhat NĚKÝM podsouvané sofi pseudorealitě.

(x)(Pro Vojtu49 jen dovětek v souvislosti s jinou debatou, že z mé strany nejde vůči Homolkovi o nenávist, nýbrž o parafrázovaný citát z jedné velmi úspěšné české komedie).A odbočení od tématu, které není v diskuzích v soulady s tezí, že VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM v zásadě NIC proti NIČEMU?

Přesně jak popsal Rene, je to mnohdy pro rozhovor ohledně chodu Světa, mezilidských vztahů a Podstaty (posledním pojmem zdravím jednoho nejmenovaného spoludebatéra, který jej v mých příspěvcích často blahosklonně, jistě s dobrým úmyslem zlehčoval..[smích]) pro vnímání probuzeného nebo probouzejícího se lidského jedince 100x prospěšnější, než školometské trvání na původním tématu, které už kolikrát stejně směřuje do nowhere.

Je v moci diskutujícího debatu kormidlovat tam, kam si myslí, že by měla směřovat a pokud máš pocit baki, že by se měla striktně a jedině držet původního zadání, tak ti nic nebrání, abys ji k němu inteligentně nebo raději moudře "tlačil"


A zase. Komu může vadit, když se v rámci debaty k tématu otevřou i další navazující souvislosti nebo pro někoho z toho vycházející nepohodlné informace a rád by jejich rozebírání zamezil, či od nich násilným návratem k původnímu tématu odklouzal?


jansmith[smích]

209706

17.01.2010 23:14

Obdivuju všechny, co v dnešním světě dokáží žít obyčejně poctivý život…

RE: Co nam patri?

jansmith1984 193.?.?.?

Tak jsem s Arnoldem Terminátorem zpátky..[smích] Konečně mám po náročném víkendu zase trochu času a pokud o to bude zájem přidám něco do debaty.

Přiznám se, že mě zaujal tvůj pohled na mou, jak jsi to nazval, definici "poctivé žití nebo poctivá práce a pod." baki, kde jsi ji ohodnotil jako křesťanskou.

Že by to tak mohlo vyznít mně při jejím sepisování, na rovinu, vůbec nenapadlo a bral sem ji spíše jako UNIVERZÁLNÍ, bez ohledu na jakékoli náboženství.


Souhlasím, že může znít křesťansky, protože takhle nějak měl údajně mluvit i Ježíš. Pokud je ale pravda, že dříve než nastoupil svou pouť k nastavování zrcadla farizejskému Systému hodně cestoval a pobýval i na východě a jistě se z vých.nauk také inspiroval, tudíž pokud tomu tak bylo, tak potom je všechno provázané a jedno se obohacuje od druhého...


Každopádně máš pravdu, že pokud ji bezvěrec (ateista) nebo příslušník nějaké jiné víry, jiného náboženství chápe odlišně, tak ještě nemusí být ani deprivant ani farizej.

Nejde ale o to jak ji chápe, ale jestli ji v její ryzí formě dodržuje.. Pokud totiž tyto axiomy záměrně porušuje a páchá tím násilí (tj. ve smyslu, kterým tato "definice" odhaluje zlo a pokrytectví), tak potom je jeho pojímání světa bez ohledu na jeho ateismus nebo zastávanou víru či náboženství MIMO princip HARMONIE koncentrované do pojmu Bezpodmínečná LÁSKA (tj. pojem vlastní na základní úrovni všem lidským bytostem) a je opět jen chycen v osidlech EGA a nevědomé lidské Mysli, která je si vždy schopna zdůvodnit cokoli jakkoli tak, aby z jejího pohledu tzv. "dobře bylo".A abych svou úvahu dotáhl do konce, tak pokud ji někdo porušuje a páchá tím násilí (tj. ve smyslu, kterým odhaluje zlo a pokrytectví) bez jakéhokoli zdůvodnění EGA, tak potom se jedná o někoho z malého procenta populace tzv. patolog.deprivantů bez svědomí a humánních hodnot vnímání Světa.


Jednu věc bych ale chtěl zdůraznit. Má definice, byť může znít křesťansky, tak křesťanská není, protože podle mne nijak NEPODPORUJE zneužitý nebo možná špatně pochopený princip DUALITY monoteistických náboženství a naopak (pro někoho třeba oklikou) ukazuje k JEDNOTĚ všech a všeho (HARMONII), tj. k principu, který je na hony vzdálený zprofanovanému a násilnickému monoteismu.

A pokud by tento UNIVERZÁLNÍ PRINCIP lidské bytosti na této Planetě pochopily a BEZ pokrytectví a kompromisů aplikovaly do svých životů, náš Svět by vypadal úplně jinak a troufám si říci, že by fungoval pro DOBRO (Harmonii) VŠECH zúčastněných. Bohužel není zájem a jsme ve smyčče tam, kde v různých souvislostech dlíme při debatách o tzv. E/elitách, Pseudoautoritách (které razí pro MOC a peníze od věků úplně jiné názory) nebo mafiánských Voldemortech, kteří (pokud je možno chamtivost odstupňovat) se nacházejí v jejím posledním patře.

jansmith[smích]

209785

17.01.2010 23:51

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

jansmith1984 193.?.?.?

Víš jaký je rozdíl mezi Grossy, Čunky, Řebíčky, Koženými, Krejčíři či Provody a spol. a tzv. E/elitam (tj. klidně Illumináty, jezovity, mafiánskými Voldemorty atpod.) Vojto?


V tom, že ti první jen využili toho, co jim někdo (SYSTÉM) nabídl. Dostali se tzv. k LIZU a více či někdo z nich méně úspěšně toho využili, zatím co ti druzí jsou tzv. INSIDEŘI, tj. ti, kteří tento Systém vytvořili a v podmínkách, které sviňárny (i těch "kteří jsou ve správnou dobu na správném místě" jen využívají) jej pro MOC a úplně jinou úroveň peněz od nepaměti (za pomoci Propagandy, brainwashingu mas a různých košér manipulací) UDRŽUJÍ v chodu.

Tady nejde o Morálku, jak ji interpretuješ ty, ale o PRINCIP a Podstatu Systému (a tím zdravím jednoho zdejšího nejmenovaného přítele, který si myslí, že lidé jako Voldemorté jsou blud nebo vůbec neexistují...[smích])


Nejde ani o tebou dokola omílanou Nenávist, kdy společně s výše zmíněným nejmenovaným diskuzním kamarádem stále varujete před nespravedlností, která by se cestou pogromů mohla udát na těch, které i ty nazýváš jako ty, kteří se nesmějí jmenovat..[smích]

Stále ti uniká Podstata Vojto, že nejde o Nenávist, ale o Poučení, snahu Pochopit jak věci fungují (od toho je zde internet a nezastupitelná role mnoha na propagandě nezávislých, pro někoho šokujících, dokumentů) a hlavně společně s prací na sobě měnit tento Svět, dokud není pro chamtivost hrstky Óbrboháčů příliš pozdě na místo pro DOBRÉ žití VŠECH zúčastněných.

Lenin říkal Učit se, Učit se, Učit se a já říkám pozorně, bez podjatosti a negativních emocí studovat SOUVISLOSTI, tím se zbavit ovčího syndromu a z toho pramenící pasivity a blahosklonné ignorance - nebo sofi filozofování.


A k tomu nám dopomáhej Bůh, ať už si pod ním kdokoli představuje cokoli.

jansmith[smích]

209786

18.01.2010 10:17

Obdivuju všechny, co v dnešním světě dokáží žít obyčejně poctivý život…

RE: Co nam patri?

jansmith1984 193.?.?.?

Víš baki, hodně z toho co jsi napsal je pravda a není důvod, abych se s tebou o tom přel...[smích]


Pokud se ale zaměříme na Podstatu, tak tvé pojetí Světa a mezilidských vztahů se od mého liší asi stejně, jako se od mého liší to, které v diskuzích upřednostňuje přítel a kamarád Vojta49.

Tedy podle něj lidé (lidské společenství) a vývoj Světa, jak jej známe (a nikoli chápeme..[smích]), je řízen geny a přírodním výběrem, kde silnější požírá slabšího, aby se mohl pářit (dělit) a předat své geny dále...


Ano. Jsme pokračovatelé generací, které s největší pravděpodobnosti vznikly se zvířecích předků a tudíž jsou v nás stále ještě hluboko zakořeněny animální pudy a instinkty. Na tom mimochodem funguje i brainwashing a propaganda.

Jsme ale JIŽ také na odlišnou cestu svobodně vykračující myslící a cítící bytosti, které by se pomalu (raději rychle..[smích]) v zájmu svého přežití měly naučit rozpoznávat co je a co není SPRÁVNÉ, a to bez ohledu na sofi vědecké nebo sofi duchovní poučky autorit, které já nazývám jako pseudoautority.


Lidé nejsou krysy nebo jiné nižší organismy a pokud jsou správně vedeni a mají správné hodnoty (tj. nejsou psychicky rozloženými deprivanty), tak ani když budou 14 dní hladovět, tak se k vůli skývě chleba nepozabíjejí. Naopak, pokud jsou jako lidští jedinci (nikoli v pozicích nevědomých lidských ovcí) na výši a nebudou mít jinou možnost, tak se navzájem nepozabíjejí ani nebudou losovat koho snědí, ale důstojně zahynou.

To je ve zkratce o těch OPRAVDOVÝCH hodnotách, které nemají s profláknutými poučkami různých pseudoautorit nic společného a jakkoli se to zdá zapouzdřenému lidskému mozku nereálné a hledá výmluvy proč to tak nemůže být, tak jde jen a pouze o VYŠŠÍ kvalitu BYTÍ a VNÍMÁNÍ Reality a nejen mezilidských VZTAHŮ jako takových.


Lidský jedinec není něco více z hlediska posuzování ostatních lidí nebo bytostí v Univerzu (tj. jak připomínám nepochopená, zneužitá DUALITA), ale je něco více z hlediska schopnosti naučit se vnímat Svět a jeho SOUVISLOSTI tak, aby výsledky jeho vnímání vedly tam, kde z nich budou mít užitek VŠICHNI ZÚČASTNĚNÍ.


Každý jiný přístup je jen výmluva a do MITOTE uschovaná neschopnost si přiznat pravdu o tom, že vše o čem se tady i jinde bavíme je jen výstup zmatené lidské mysli a nezvládnutého ega.

jansmith[smích]

209818

19.01.2010 10:25

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

jansmith1984 193.?.?.?

Na rozmělňování diskuze jsou tady jiní kanóni 90ko...[smích]

Mrkni se, jak dlouhý příspěvek jsi sem vložil např. ty a kolik je v něm kromě analyzování oponenta faktických informací k debatě.


Napsal jsi, že tě štvu a nedochází ti, že ten pocit v tobě nevytvářím já svými debatními příspěvky, ale způsobuješ si jej sám podléháním sebelítosti a sebedůležitosti. Tobě dokonce vadí nejen CO píšu, ale i styl mého psaní a to už je tedy "riadna" bžunda...[smích]

V jednom máš ale pravdu. Bude tady na Zvědavci kromě tebe několik dalších diskutérů, kteří jsou ze mne pravděpodobně "riadne" na nervy a nemá smysl se rozepisovat z jakých názorových a hodnotových kruhů se asi rekrutují.


Mají ale smůlu. Pokud se s mými názory nevyrovnají (tj. nepochopí princip, že MNĚ tzv. NIKDO NEMŮŽE psychicky ublížit -jinak řečeno rozhodit- pokud to sám vnitřně nedovolím a to je o vyšším levelu vnímání), tak mají možnost mé reakce buď přeskakovat (a to by do doby pochopení výše zmíněného principu mohl být i tvůj případ 90ko) nebo se zakousnout do "dřevěného špalíku" a naopak si je pozorně, bez podjatosti a zbytečných emocí a v klidu prostudovat.

Klidně je číst několikrát znovu a znovu, protože do jisté úrovně schopnosti pozorně vnímat si lidé přečtené po pár sekundách již nepamatují a už vůbec nechápou o čem to bylo. Mají mlhavou představu, velmi často deformovanou a to je asi tak všechno. V diskuzích na veřejných webzinech jsou navíc i tací, kteří přesto, že nezachytili o čem je řeč mají o to větší nutkání debatovat.


A že to s tebou myslím dobře a nemám zájem tě stresovat příteli a kamaráde je i fakt, že jsem tě v úvodu neoslovil pozdravem "Josephe", kterým čas od času oslovuji pisatele kteří jsou nejen bez nicku, ale kteří se projevují vulgárně nebo pokrytecky nebo nepíší k VĚCI. A doufám, že to oceníš...[smích]


Jinak tvou kritiku vnímám a děkuji za ni, protože nejen já jsem dle moudrých mirdových slov zde v debatách tvým učitelem, ale je tomu i naopak.

A Peace s námi všemi.


jansmith[smích]

209906

19.01.2010 17:29

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Humanitni bombardování

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud dovolíte, abych do toho vstoupil přátelé, tak je evidentní, že podle Wiki G.W.Bush mladší do války za Pravdu, Lásku a demokracii ve Vietnamu nenastoupil.

Info.
cz:http://cs.wikipedia.org/wiki/George_W._Bush
angl:http://en.wikipedia.org/wiki/George_W._Bush_milita...

Detaily o tom, že služba u NG tehdy sloužila pro děti bohatých rodičů se zvláštním konexemi k odvážnému úniku před obávaným Vietnamem (kam naopak posílali ovce ovcí) jsou ve zmíněné angl verzi a Bush je tam jmenovitě zmíněn.


Vanguard správně připomíná, že jako skvělého pilota potřebovali Bushe u Národní gardy doma ve státech, aby cvičil ostatní piloty v připravenosti před budoucími leteckých útoku islámských teroristů a přestože se do Vietnamu bez ustání hlásil a mnohokrát se tam vydal i stopem, tak nakonec se pro pocit odpovědnosti a hrdosti ze služby americkému národu vždy do instruktorského křesla se skřípáním zubů vrátil...

Připravoval tím jako instruktor a mimořádně nadané letecké eso vzdušné síly armády USA na útoky z 9/11 a že byli piloti proti této teroristické akci na dvojičky-trojičky/Pentagon pod vedením Bushe mladšího vycvičeni VÝBORNĚ ukazuje fakt, jak úspěšně mrakodrapy a velitelství armády později ochránili a jak letadla teroristů s pokřikem HU HU HU bravurně smetli z oblohy.


jansmith[smích]

209930

22.01.2010 10:49

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

jansmith1984 193.?.?.?

Já vás už dávno beru taková jaká jste paní Jarmilo a bylo mi jasné, že sedíte "u krbu" s dvojkou bílého...[smích] Jste pro mne sympatačka, která sice občas nechodí pro slovo daleko, ale svými názory a zejména svou internetovou knihou jasně patříte mezi lidi, kteří MAJÍ na TO se k věcem vyjadřovat a ostatní by ve vlastním zájmu neměli ve vašem případě sklouzávat k unáhlenému hodnocení.

A vlastně jste se mi postarala taky o příjemnou chvilku, protože jsem se při čtení vašeho příspěvku docela nařechtal..[smích]


Zajímavé bylo, co jste napsala o svém manželovi a pokud to ještě neslyšel, tak by si měl možná poslechnout i následující pořad ČRo-6, kdy to zvláště od 30minuty začíná být pro příznivce oficiální verze vyšetřování z 9/11 výživné.


Je to odkaz pro poslech z internetového prohlížeče, který tady už někdo dříve postnul:

R.Hradil: Lidstvo na rozcesti. Pripravil Milan Hanus.
http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player.p...

jansmith[smích]

210230

22.01.2010 11:34

Jak elity ovládají svět

RE: Elita sveta se boji revoluce, protoze revoluci se sama stala elitou sveta.

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavý a potřebný doplněk na kozorohův příspěvek mirdo a já bych k tomu toku peněz přidal ještě jedno zajímavé jméno, a to je George Soros (alias Schwartz György) maďarský rodák a americký finančník židovského původu.


Proč jej zmiňuji?

Stačí si všimnout, jakým způsobem přišel ke svému bohatství a jak se tento způsob "vydělávání" peněz nápadně podobá tomu jak zbohatl jeden nejmenovaný zakladatel dynastie R&R Ltd.

Další indicií je, jak p.Soros své peníze dále rozmnožuje a k čemu je používá.

Jeho aktivity při podpoře revoluce v Gruzii (Saakašvili a jeho invaze do J.Osetie je výsledkem) nebo na Ukrajině jsou myslím dostatečně popsány a zajímavé jsou i jeho byznys aktivity v Kosovu kde cituji následující odstavec z Wiki: http://cs.wikipedia.org/wiki/George_Soros

(Pro Západ je typické, že „otevřená“ společnost není jen respektování lidských práv a svobody, ale také otevření západní kapitalistické exploataci (využití, vykořisťování, vytěžení). George Soros má dovednost udělat jmění v každé zemi, kterou otevře. V Kosovu utratil 50 milionů dolarů k získání kontroly nad důlním komplexem Trepča, který má obrovské zásoby zlata, stříbra, olova a dalších nerostů, a má hodnotu kolem 5 miliard dolarů. Toto byl modus operandi po celé východní Evropě – zničit zemi a její ekonomiku a potom se přesunout ke koupi cenného státního majetku za směšné ceny.)


Ano. Tok peněz a qui bono? je v podání novodobých voldemortích E/elit oč zde běží (všimněme si, že se o těchto fenoménech a VAZBÁCH tak nějak oficiálně nehovoří/nesmí hovořit) a všechny ostatní spekulace bývají jen zástěrkami (viz jezovité jednoho našeho nejmenovaného přítele a kamaráda) na odpoutání pozornosti.

jansmith[smích]

210233

24.01.2010 10:44

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně zpracovaný souhrn nekompromisních otázek, který vznikl díky na vládě USA nezávislým odborníkům (architektům, specialistům na demolice, bojovým pilotům atd.) postupně v době po prvním šoku z útoků z 9/11 a na které nemá bushova/cheneyho zvláštní komise vyšetřování útoků a jejich LOKAJOVÉ jasnou odpověď a pouze MLŽÍ nebo MLČÍ (mainstream samozřejmě také).

Paradoxně a legračně NEMÁ některé odpovědi VŮBEC..[smích] a proto se o nich ve zprávě ani NEHOVOŘÍ (viz. jak se mohla zřítit budova WTC7 aj.), ale to lidem kolem bushe a kissingera nepřekáží (mimochodem vědí vůbec ovce, které bushovu verzi obhajují, že bushem navrhovaný kissinger byl nucen z komise oficiálně odstoupit pro podjatost???), aby na základě této zprávy zahájili 2 agresivní a pro místní obyvatelstvo dotčených nezávislých států krvavé války ???


Nejen v těchto záležitostech, ale i ve všech ostatních na Zvědavci diskutovaných by měla VŽDY primárně zaznít otázka z bodu č.11 výše zmíněného seznamu, tedy QUO BONO? a jak jinde správně připomenul mirda: sledujme TOK PENĚZ.

Já bych k tomu volně přidal ještě větu z jednoho nejmenovaného filmu, který má probudit ovce v Matrixu: SLEDUJME BÍLÉHO KRÁLÍČKA.


jansmith[smích]

210433

24.01.2010 21:34

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

jansmith1984 193.?.?.?

Ta definice 90ko příteli a kamaráde se dá snadno zpochybnit.


"Pochopit" totiž v žádném případě neznamená "ztotožnit se", byť se ti to podle toho co jsi napsal může zdát výstižné a jasné jako facka.

Ztotožnit se totiž znamená identifikovat se s něčím, souhlasit s tím, shodovat se s tím, zatímco v případě že něco pochopím (tj. chápu proč to tak je nebo jaké mechanismy k tomu vedou) ještě neznamená, že s tím musím i souhlasit, identifikovat se (tj. ztotožnit se).

Můžu být naopak kategoricky proti a to zejména proto, že chápu o co jde (chápu, že se jedná o omyl, lež, pokrytectví apod.).


Význam slov a co nejpřesnější vyjadřování je velmi důležité a jedním důvodem matení a problémů v mezilidské komunikaci je i fakt, že si oponenti významy slov pletou (že je nechápou), tj. že lidé ve vzájemné komunikaci něco říkají, něco jiného myslí a něco dalšího následně konají a na straně příjemce informace to je obdobné.

Může se to nazývat i jako MITOTE, kdy všichni mluví najednou byť stejným jazykem, ale přitom si navzájem nerozumí.

Když se do toho přidá agresivita, arogance a další negativní emoce a animální pudy jako sobecitýda a chamtivost, tak je v mezilidských vztazích na problémy zaděláno. Jsou to projevy, které by měly být pojmenovány a kterých by se probouzející se lidé měli vědomě vystříhat.


jansmith[smích]

210521

24.01.2010 22:42

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

jansmith1984 193.?.?.?

Rozumím jak to ohledně pravdy asi myslíš janko, ale moje pojetí míří jinam, a to právě mimo klišé a obecný konsenzus.


Ty máš pravdu v tom, že již od dob Ježíše si lidé, cituji: "drží svoje" a neradi mění své zvyky a způsob, kterým chápou sebe, Svět, ostatní lidi atd.

Důležité je ale připomenout, že takové chování se netýká všech lidí obecně, ale je pravda, že se tak lidé převážně chovají. A proč se tak chovají? Možná proto, že jsou od přírody pohodlní se zamyslet (myšlení údajně bolí). Jsou pohodlní něco dobrovolně měnit (tedy i svůj evidentně deformovaný způsob myšlení), kdy se podle mne zde ale více jedná o faktor STRACHU z nejistoty ze změny, která by mohla nastat a nabourat rutinu a proto se raději drží JISTOTY.


Tento obecný pohled, ale není úplný, protože takové chování podle mne v lidech převažovat nemusí. Je ale naopak přesně s výkladem pí.Jarmily zakódováno v memech a výchově většinové populace, která je dlouhodobě pod vlivem různých "autorit" v takovém vnímání reality a poslušnosti cíleně cukrem a bičem vedena.

Je to proto, že ti chytřejší (nikoli nutně moudřejší) od prvních chvil (od dob pohanských šamanů a kouzelníků) pochopili, že ovládat myšlení a chování druhých vede k MOCI a VÝHODÁM a jedna z cest jak toho dosáhnout je udržovat tzv. plebs v nevědomosti, strachu, pověrách a závislosti na vrchnosti.

K tomu také slouží v praxi používané a voldemortí vrchností propagované heslo: Pravda není pro všechny.


A má pracovní definice obecné "pravdy" jak ses na ní zeptal? Už jsem ji zde někde v minulosti zmínil a zní jednoduše.

Pravda je podle mne duchovní i materiální odraz DOBRA. Dobra, které ať již verbálně či fyzicky nikomu nijak neubližuje, nikým nijak nemanipuluje, dobra které nemá potřebu nad nikým dominovat a ve kterém se nenachází ani špetka pokrytectví.


Náš svět je od nepaměti v problémech právě proto, že Pravda není běžnému lidu od malička autoritami vštěpována, ale naopak je pro MOC a peníze do těch správných kapes pokřivenou výchovou, náboženskými a jinými mýty, nabrnkáváním animálních pudů, instinktů a závislostí v lidských myslích systematicky zamlžována a deformována. A to všechno s hlásáním vody a pitím vína...[smích]

A jedním z důvodů proč se zde na Zvědavci scházíme je o těchto záležitostech hovořit, POJMENOVAT je a vytvořit si na takové manipulaci (nikoli imaginárních, ale konkrétních manipulátorů) rezistenci, kdy starověcí egyptští mudrci do hebrejštiny kódující spojitost mezi matematikou "skrytého součtu" a latinou.. jsou jen jednou z mnoha kostiček puzzlí vědění. Pozor nikoli ale tou nejdůležitější a kde i samotný Ježíš se přes všechny pravdy, které hlásal dopouštěl ať už vědomě či nevědomě na bližních omylu a možná pokrytectví. Ti po něm to už jen definitivně zazdili.


jansmith[smích]

210532

25.01.2010 11:03

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud bych se měl k vaší debatě vyjádřit přátelé, tak výroky p.Zrzavého (které Vojta zde použil) mi připomínají výroky jiné mediální pseudoautority v jiné oblasti lidského bádání, a to p.Weisse.


Podle mne výklad Světa a mezilidských vztahů jak podle Weisse, tak p.Zrzavého (viz. obsah přiloženého odstavce) úplně pomíjejí rozdíl jankových úrovní vnímání Světa (mezilidských vztahů) a jak by je také mohl nepomíjet, když původci těchto myšlenek jsou buď přímí nebo nevědomí Lokajové Systému, který voldemortí E/elity pro své odvěké parazitování na Většině i za pomoci ochotných lokajských pseudoautorit upřednostňují.

O deformovaném výkladu lidské sexuality se v případě židovsky orientovaného sexuologa a v médiích velmi preferovaného p.Wisse (posledně "zaujal" svým pojednáním o prospěšnosti obřízky) raději ani nebudu vyjadřovat, a to i proto, že na toto téma se tady na Zvědavci už debatovalo.


Pokud se týká p.Zrzavého, tak jeho výklad je přesně v lajně s pojetím voldemortích E/elit, které potřebují nějak vědecky vysvětlit a podprahově v očích ovcí omluvit negativní (dlouhodobě na lidský hodnotový systém destruktivní a i z pohledu práva kriminální) projevy v lidské interakci, kterými jsou mimo jiné právě i korupce a protekce.

Máš pravdu Vojto, že názory p.Zrzavého mohou znít tzv. kacířsky a v tomto smyslu vnímání tomu tak je (i když nikoli jen na první pohled, ale i na všechny ostatní)...[smích], pro pořádek je ale třeba připomenout, že i výraz kacířský je chybný, protože lépe se hodí výraz deformovaný, pomýlený, pokřivený, silně diskutabilní, tendenční atp., každý nechť si doplní své.


Lidská civilizace, byť vznikla dle evoluce podle všeho se zvířecích předků již tyto nižší úrovně vnímání opouští a pokud to nedokáže urychlit a bude nadále pokračovat v intencích, které obhajuje i pseudoautorita p.Zrzavý, tak se díky důsledkům, které z toho vznikají (viz. destruktivní situace na Planetě Zemi) nakonec zlikviduje.

Soutěž, která jde přes mrtvoly, kde je rozhodující ZISK a nebere se v úvahu morální, etický rozměr a Dobro pro Všechny zúčastněné je pokrytecky sobecká a nakonec se společenství, které ji cestou vládnoucích E/elit pro MOC a peníze do těch správných kapes upřednostňuje, pro nedostatek zdrojů a rozložené morální a etické podhoubí společnosti, rozpadne.

Stalo se to mnohokrát v minulosti a nevědomě či podjatě si myslet, že se to už nezopakuje a naopak že stejně od věků deformovaný přístup přivede lidskou rasu k úspěchu jako živočišného druhu či podle někoho vládce Planety je legrační.


jansmith[smích]

210574

25.01.2010 19:16

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

jansmith1984 193.?.?.?

Antoninusi, jsi úžasný a zanícený diskutér, ale jak je vidět i z minulých tvých vstupů zde, jsi povětšinou silně mimo a je jedno, jestli zde kopeš za ten správný tým (který se oficiálně nemá/nesmí jmenovat) nebo jsi pouze v osidlech virtuální reality, která tak úžasně vyhovuje někomu, kdo tahá za mediální i jiné opratě...


Nebudu rozebírat jednotlivé body, protože každý z nich jasně ukazuje, jak je oficiální verze na vodě a podjatá a že může existovat jedině proto, že určité vlivné síly zařídily, aby nebyla na oficiální úrovni podrobena nezávislému rozboru. Dokonce nebýt pozůstalých po obětech útoků a nezávislých odborníků a aktivistů, kteří vyvinuli na bushovu vládu enormní tlak, žádní komise vyšetřování by ustanovena nebyla a celá záležitost by odešla do ztracena. Ostatně tak, jak bylo US establishmentem původně zamýšleno.

Pro ilustraci zmíním pouze jediný bod, který ty popisuješ jako, cituji: ("Pokud myslíte náraz do pentagonu to už byl složitější útok ale stále ne nezvládnutelný."), protože to je přesně ten případ, ze kterého odborníky BOLÍ BRÁNICE doposud.


Přibližovací manévr k Pentagonu byl totiž natolik náročný, že by s ním měli problém i profesionální a vylítaní piloti a pokud to nevíš, tak ani jeden z pilotů atentátníků do takové kategorie nepatřil. Podle doložených důkazů a výpovědi svědků měli tito studenti letectví problémy na živo upilotovat i malou Cessnu a velké stroje zkoušeli ovládat jen několik normohodin v leteckém trenažéru.

Proto také neobstojí úsměvné tvrzení, že komplikovaný manévr s velkým dopravním letounem do Pentagonu mohli tito pilotní nováčkové s naprosto nedostatečným výcvikem zvládnout tak precizně jak byl údajně proveden a to netvrdí žádní laici, ale právě piloti profesionálové, které máš ty zřejmě za ňoumy, kteří nevědí, co říkají.

Dokonce ani silně Pro Systémový Vojta49 tyto provládní teorie zde nezkouší propagovat a to je jasný signál, že tvá snaha je již za hranicí soudnosti komunity, která zde obvykle diskutuje.


A tudíž Peace s tebou příteli a kamaráde...[smích]

Pokud ale své bádání myslíš vážně a rozumíš anglicky, věnuj svou pozornost studiu informací na této webové stránce, která poskytuje údaje právě od profesionálních pilotů a až si obohatíš vědomosti, pak se zde k tomuto tématu můžeš znovu vrátit:

Pilots for 9/11 Truth
http://www.pilotsfor911truth.org/


jansmith[smích]

210606

26.01.2010 17:30

Jak elity ovládají svět

RE: Otevřená společnost

jansmith1984 193.?.?.?

Hezká věta re-inkarnáte, přesně tak by se to dalo popsat.


Nebo třeba i tak, že pokud jsme na informaci duševně, duchovně či jinak připraveni, najednou se před námi rozsvítí jako maják, který nelze přehlédnout. Pokud nejsme, mineme ji bez povšimnutí nebo třeba s despektem jako kapitalista dělnickou třídu...[smích]

A jak se dostat na takovou úroveň? To je na jinou debatu, ale například i zde na Zvědavci tyto informace občas padají a proto všem doporučuji jeho články a zejména debaty pod nimi POZORNĚ, bez podjatosti a negativních emocí studovat.

Nikdy nevíš kdy a jaký bonbón z bonboniéry ochutnáš..[smích]

A vvooo tom to je.


jansmith[smích]

210693

28.01.2010 22:16

Zvrácený svět

RE: Tak nějak

jansmith1984 193.?.?.?

Nějaký nástin řešení této situace?..[smích]

Na vysokofrekvenčních mentálních úrovních rezonuje i v tomto webzinu. V první řadě v myslích lidí zrušit farizejské, od věků voldemortími E/elitami a jejich Lokaji přímo nebo podprahově proklamované heslo, že Pravda není pro všechny!!!

To je první věc.


A jako další věc, či nástin řešení bych viděl přesně to, co se děje díky globální síti (která se tak nějak vymkla faktické kontrole Ovčáků..[smích]) i zde na Zvědavci a na MNOHA dalších místech po celé Planetě, tj. vést necenzurovanou, férovou debatu o tom PROČ je náš Svět takový jaký je a KOMU (viz. nepochopený nebo zneužitý princip DUALITY) to v konečném důsledku na úkor druhého a JAK příjemně prospívá.

Nikoli ale stylem, který věci sofi komplikuje a který klouže od jednoho zmatení ke druhému, ale naopak stylem zdravého rozumu, který v debatách soudných diskutujících pokud ne přímo Podstatu pojmenuje, tak k ní pozornost diskutujících alespoň přitáhne.


Zdá se to někomu jako fráze??..[smích] Dobrá, ale nic lepšího (samozřejmě kromě vědomé práce na sobě, kterou je i shora popsaná činnost) podle mne neexistuje.

Historie lidské rasy jasně dokumentuje, že všechny ostatní pokusy o lepší Svět a zdravé mezilidské vztahy byly vždy nakonec NĚKÝM (chytřejším nebo mocnějším) pro NĚCO (MOC a peníze do těch správných kapes) zneužity a zprofanovány a jediná cesta jak tento odvěký Status quo zlomit je získat odolnost na brainwashingu, studovat bez zbytečných emocí SOUVISLOSTI a VAZBY, které hýbou Světem (politikou, ekonomikou atd.) a přestat být závislý na jakýchkoli přímých či skrytých pseudoautoritách...


Dobrá zpráva je, že všichni ti, kteří z pozice probouzejících se nebo na pokrytecké propagandě nezávislých lidí navštěvují stránky Zvědavce nebo zde dokonce férově a k věci diskutují na tuto STEZKU POZNÁNÍ již nastoupili a to není pro tuto chvíli (viz. Tolleho přítomný okamžik) vůbec málo.

Mohl by to být zároveň vzkaz pro možné pesimisty, že stejně jako je deformovaný, mylně chápaný a např. mainstreamem stále dokola pokrytecky podsouvaný princip ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ, tak je deformovaný i slogan (pro někoho možná vtip) o tom, že pesimista je pouze poučený optimista...[smích]

Pesimista není poučený optimista. Je to pouze v pocitu sebelítosti a strachu dlící člověk, který ještě nepochopil, že jediná autorita, které by měl naslouchat je ON sám, jeho čistého svědomí, zdravá intuice a nezlomný záměr hledat Pravdu. Hned za tím je pochopení, že Svět ve kterém pobýváme si z větší části svým myšlením, záměrem a způsobem jakým chápeme realitu sami vytváříme a Peace s ním.

(My two cents.)


jansmith[smích]

210907

02.02.2010 22:23

Zdivočelá země

RE: Co bylo,bylo

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky napsané daielo, klobouk dolů.

Jedna z mála realitu popisujících reakcí. Bez zbytečných emocí, zášti, lokajského podlézání voldemortím E/elitám nebo ideologického sofi klouzání.

jansmith[smích]

211277

03.02.2010 14:14

Zdivočelá země

RE: ČR tehdy 'ze svého' každoročně darovala???

jansmith1984 193.?.?.?

Výborný příspěvek na téma závisti a nacionalismu mezi Slováky a Čechy orelsi.

Už je načase, aby si diskutující na emotivní téma KDO na KOHO ve federaci doplácel konečně uvědomili, že přihřívají polívčičku těm silám, které od nepaměti využívají nástroj moci, tj. "Divide et impera - Rozděl a panuj". Brnká se na emoce, animální pudy a instinkty a negativní povahové rysy (závist a strach) a je vidět, že u nevědomých spoluobčanů to stále zabírá...[smích]

Takoví diskutující by si měli uvědomit, že Slováci a Češi jsou bratrské národy a nebýt voldemortích deprivantů, nikdy by neřešili KDO a CO a možná by stále byli v jednom společném státě, kde jsou obě národnosti ostatně vzájemnými sňatky tak promíchané, že hledat rozdíly je k smíchu.

jansmith[smích]

211357

05.02.2010 13:20

Spojení mezi Paštuny a ztracenými kmeny izraelskými

Království Chazarů

jansmith1984 193.?.?.?

K zamyšlení:

TISÍCILETÁ VÁLKA MEZI RUSKEM A CHAZARY
Dr. Peter Beter

http://hucek.cz/l_kopecky/history/khazars.htm


jansmith[smích]

211632

08.02.2010 01:07

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Autor má buď krátkou paměť a nebo není duševně zdráv

193.?.?.?

Komunisté jistě byli zločinci, ale srovnání obou režimů je poučné. Zatím co komunisté, jak tvrdíte, vyvraždili 100 miliónů lidí za století, zkorumpovaný kapitalismus dokázal vyvraždit několikanásobně více lidí.

Jen na boj proti, jak již dnes víme, neexistujícímu "globálnímu oteplování" umírá (podle odhadu samotných UN) ročně hladem 18 milionů lidí. To je za 15 let 270 milionů lidí, tedy trojnásobek všech "komunistických" obětí za celé století. A to je jen jeden podvod z mnoha.

Proto článek, který poukazuje na zhoršení situace rozhodně nepostrádá logiku.

211890

09.02.2010 11:28

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Autor má buď krátkou paměť a nebo není duševně zdráv

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá reakce kocoure..[smích]

Já jen pro Vojtu a možná některé další diskutéry přidám zajímavý výklad dvou výrazů, které odhalují POMÝLENOST ovčího pocitu, že něco OPRAVDU vlastním, neboli že to je v tzv. nedotknutelném osobním vlastnictví.


1. Reality.
Slovo reality, které je tak často skloňováno realitkami a vlastníky nemovitostí pochází z angl. slova "royalty" což znamená "královo". Tedy nikoli jak se dle zápisu na katastru domnívá šťastný majitel, ale jak popsal kocour fakticky (v konečném instanci) patří majetek vrchnosti (králi) a pokud nevěříte, zkuste přestat platit daň z nemovitosti apod. a uvidíte co se zanedlouho stane...[smích]

2. Hypotéka.
Slovo hypotéka (anglicky: mortgage) pochází z francouzštiny a znamená to "smlouvu až do smrti". Nezdá se vám to? Tak se zkuste zamyslet nad významem slovíčka "mort"?..[smích]

Samozřejmě, že to tak bankéři, ekonomové a různí finanční poradci oficiálně nepodávají a tahají z rukávů jiné definice, ale pokud se bavíme o Podstatě, tak tomu (jako v případě realit) TAK JE.


Co říkáte přátelé a kamarádi? Není to úžasné v jaké legrační virtuální realitě přežíváme a pokud by zde byl janko, jistě by jak jej znám správně připomněl moc slov a číslovek, kterou nevědomý lidský mozek vůbec neregistruje a přitom je jimi pro MOC a peníze do těch správných košér kapes od nepaměti velmi účinně ovládán.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

212027

10.03.2010 10:23

Kapitola z knihy: Alexander Dubček. Pražské jaro. Sametová revoluce.

Brouk

jansmith1984 193.?.?.?

O tom, JAK a PROČ došlo ke zvolení A.Dubčeka do čela KSČ a jak jeho pasivita a neschopnost řešit problémy v tehdejší společnosti vedla nakonec ke zbytečné okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy (ke které nemuselo údajně vůbec dojít) píše ve své vzpomínkové knize "Paměti a úvahy" (Pražská vydavatelská společnost, 2009) i bývalý předseda federální vlády Lubomír Štrougal.

Leccos se v ní nejen kolem Dubčeka vysvětluje.


jansmith[smích]

214493

13.03.2010 22:43

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

jansmith1984 193.?.?.?

To si snad děláš legraci Choronzone..[smích][smích]


Ty chceš volit stranu nových "lízalistů" (tj. dalších, co se snaží dostat tzv. k lizu..[smích]), kde v republikovém předsednictvu figuruje např. soudruh Jiří Payne???
http://www.svobodni.cz/kdo-jsme/predsednictvo/

Až nyní se naplno projevila dříve skrytá motivace, která tě pudila k plodné diskuzi na těchto stránkách, tedy zpropagovat SSO.

Dobrá příteli a kamaráde, nic proti tomu jen ti připomenu na příkladu p.Payne a mírového zradaru co to jsou za výlupky:Jiří Payne: Američany jsem přesvědčil já, že ČR potřebuje jejich radar.
(autor článku Jan Neoral)

http://www.blisty.cz/art/34334.html

Něco k nahlédnutí:

(To, co jsme se dozvěděli poté, nám všem vyrazilo dech. Někdo položil panu J. Paynemu, bývalému poslanci (ODS) otázku, za koho zde lobbuje. Poslanec už není, ministr není. Pan Payne se označil za poradce a poté sdělil, že tu musí být, on je totiž duchovním otcem celé myšlenky s radarem. Nepochopili jsme to hned a tázali se dál…

A tak konečně vyšla najevo pravda!

Bláhový ten, kdo uvěřil, že akci radar spustily USA, protože usoudily, že je nutno nás ochránit před „darebáckými“ státy. (Pardon, státem. Severní Korea už se mezitím stala jejich partnerem v jednání. A než „kočička vajíčko snese, Beruško“, bude partnerem možná i Írán).

Bláhový ten, kdo uvěřil, že akci spustila v roce 2000 sociální demokracie.

Pan RNDr Jiří Payne, bývalý poslanec ODS, totiž hrdě přiznal před celým sálem - a opakoval to dvakrát - že on došel kdysi k názoru, jako místopředseda sněmovního zahraničního výboru, že Česká republika potřebuje radar a navrhl to v jednání Spojeným státům. Výslovně a hrdě řekl zde do sálu lidem, že to je jeho myšlenka, jeho nápad, a on to začal dotahovat do jednání a nestydí se za to!

Celá vládní suita seděla a nic nenamítala - takže to pro ně nebylo tajemství. Nakonec, kdyby bylo, co by tam pan Payne dělal?)

-----


Tak co Choronzone, přidáš nějakou další agitku?

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

214849

16.03.2010 14:08

Jadrová vojna v Eurázii

Blíží se útok an Irán?

zeltom 193.?.?.?

Článek z Herald Scotland:
http://www.heraldscotland.com/news/world-news/final-destination-iran-1.1013151

215096

19.03.2010 20:34

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

RE: No to zase raz niekto

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, generalizace je jen jedním z účinných nástrojů posilování virtuální reality, kterou běžnou populaci (pro moc a peníze do těch správných tzv. košér kapes) přímo nebo cestou svých Lokajů, mediálních pseudoautorit, POKRYTECKY po dlouhá staletí masírují tzv. E/elity. Jak dalece jde o E/elity ve svém pocitu vyvolenosti morálně zdegenerované nebo E/elity mafiánsky voldemortí ponechám do pléna...[smích]

Co jsi napsal maute je podle mne velmi jasná a hluboká sonda do Podstaty a leccos objasňuje i ve vztahu k dalším (na Zvědavci často probíraným) a nevědomé mysli na první pohled málo patrným SOUVISLOSTEM.


Ve zdejší rubrice "Ve zkratce" je uveden odkaz na Video přednášku profesora Jana Kellera - Arogance financí a řekl bych, že zapadá přesně do tématu.

Jan Keller: Arogance financí (16.3. 2010) - část 1až9
http://www.youtube.com/view_play_list?p=A3A05669C4...


Nejen všem Zvědavcům se širším vhledem, ale zejména diskutérům - přátelům a kamarádům jako Choronzon nebo Vojta49 (a jim názorově blízkým) doporučuji k pečlivému studiu.


jansmith[smích]

215399

20.03.2010 18:22

Peníze na dluh a peníze bez dluhu

RE: Reakce

Mor 193.?.?.?

Píšete naprosto účelové lži, protože za úrokem stojí lichvář, který nikdy žádnou ekonomiku k prosperitě nepřivedl, ale naopak ji dovedl k bankrotu, krachu, krvavé buržoazní nebo komunistické revoluci.Každý úrok totiž hodnotu zboží zdražuje a způsobuje zaplavování hospodářského systému penězi, které postupně ztrácejí svoji směnnou hodnotu.Dříve nebo později se pak obchod mění ze svobodné směny na vynucování a vydírání.Podívejte se kolem sebe, jak se svobodně mění Evropa na zaostalou čínskou provincii...

215454

21.03.2010 18:37

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: jednoduché počty

jansmith1984 193.?.?.?

Vladimíre Bílý, ty budeš dle názorů, které zde už nějakou dobu prezentuješ (pokud nejsi klonem xmana nebo jiných zdejších výlupků, tak o to více) přesně ten případ pomatence nebo lokaje pracujícího za úplatu pro tzv. Systém, jakým se v žargónu říká "užiteční idioti"...[smích]

Nick Řehoř to zhodnotil jasně a já ti jen doporučím, abys sis našel chvilku a pečlivě vyslechl na Zvědavci anoncovanou přednášku prof.Jana Kellera: Arogance financí (plus debatu, která následuje) a zamyslel se nad úvahami, které tam sociolog Keller uvádí na téma tzv. střední třídy, diskrétní elity a jejich vazby na likvidaci sociálního státu.

Jan Keller: Arogance financí 16.3. 2010
http://www.youtube.com/view_play_list?p=A3A05669C4...


Možná ti potom dojde, že patříš s největší pravděpodobností přesně do skupiny (jak se profesor vyjádřil) méně inteligentních (a já dodávám) Lokajů, kteří si myslí, že zrovna JIM omezení sociálního státu prospěje, a kteří pokud jsou mladí mají pocit (protože jsou náležitě sobečtí a brainwashed), že je penzisté zneužívají a že se bez solidarity jako mladí "jurové" obejdou a ještě na tom košér vydělají..[smích]

Nevydělají Vladimíre Černý.[smích] příteli a kamaráde. Naopak. Pouze pomáhají těm v "potravním řetězu" nad nimi k vyšším ziskům a až zjistí, že se mýlili a pomáhali nevědomě bohatým ještě více bohatnout a chudým chudnout, bude i pro ně pozdě.


Ještě jedna poznámka z přednášky, kterou (mimo jiné) J.Keller pronesl:

CITUJI: "Jedinou třídou, která odpovídá definicím Karla Marxe, je "diskrétní elita". Tou společenskou skupinou, která nejlépe odpovídá požadavkům neoliberalismu na individualismus, jsou bezdomovci."


Každopádně je to s lidmi jako ty legrace. A Peace s tebou.


jansmith[smích]


PS:
Zajímavý rozhovor s Prof. PhDr. Janem Kellerem, CSc. je tady:

http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2003010002

(Michel de Montaigne: "Jediný statek, který je spravedlivě rozdělen, je lidský rozum. Nikdo si nestěžuje, že ho má málo.")

215536

23.03.2010 11:33

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: jednoduché počty

jansmith1984 193.?.?.?

Tvoji odpověď beru Vladimíre B...[smích] a oceňuji, že se snažíš (pravděpodobně jako férový člověk) nad problémem zamýšlet a hledat řešení.

Jen mám pocit, že na to (jako řada některých dalších zde diskutujících, viz. přítel a kamarád Choronzon), jdeš cestou nepřesných (byť podmanivě sofistikovaných) čísel, navíc pod vlivem deformované - farizejské logiky, kterou nevědomá lidská mysl v hlavách tzv. diskrétních mocných (právě pro MOC a peníze do těch správných kapes) ve výchově běžné populace staví nad vyšší principy jakými jsou etika, morálka a po tisíciletí (jak sem psal jinde) někým Systémově destruovaná obyčejná lidská sounáležitost.

Bez pochopení principu lidské sounáležitosti, která odmítne pokrytci po věky vnucovaný princip DUALITY se tato tzv. civilizace ve svém egoismu nesmyslně (a s legračně udiveně vypoulenýma očima) podle všech indicií nakonec zničí...[smích]


Zvědavec je ve svých debatách plný zajímavých úvah na různá společenská témata a jedním okruhem je tzv. E/elitami podsouvaná hra na pravici a levici, kterou ovce všech spol.tříd a zejména ta střední, skrze výchovou podporovanou chamtivost tak rády v honbě za zlatým teletem (paradoxně pro konečný benefit těch nad nimi a ZA OPONOU) hrají a to bez toho aby pochopily, že jim někdo už v počátku rozdal falešné karty.


Sociolog a profesor Jan Keller poskytuje mnoho podnětného materiálu k zamyšlení a pokud máš zájem, tak zde jsou na závěr ještě dva:

1. Jan Keller: Blíží se konec světa (2003).
http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2003010002

2. Jan Keller: Dva druhy pravicových voličů (2009).
http://www.blisty.cz/art/51696.html


jansmith[smích]

215690

24.03.2010 11:53

Bachmannová: Bůh prokleje Ameriku, pokud se postaví proti Izraeli

RE: Buh prokleje Ameriku?

jansmith1984 193.?.?.?

Pravda je, že pokud by se voldemortí E/elity (zde mám na myslí R&R Ltd. mafie) rozhodly, tak by USA položily lusknutím prsty. A týká se kterékoli země na Planetě.

Nástroje na to si historicky opatřily a že to jde ve velkém předvedl vůči britské libře i altruista židovského původu (a zřejmě i ekonomického vyznání) G.Sorros.

Vědí, že ve vztahu k US by si tím mohli vypustit rybník, a proto by k tomu podle mne sáhli jen za specifických okolností a až potom, co sebe, své rodiny a spřízněné lokaje zajistí před následky (viz. shromažďování aktiv - např. zlata). Jedním důvodem k takto zásadnímu kroku (a technicky to pro ně není problém, stačí když globálně soustředěným úsilím v bankovní sféře přestanou podporovat US government a ekonomiku) může být i otevřená snaha omezit vliv sionistů ve světě.


Izraelský establishment je (ve věci rozšiřování státu Izrael, viz. sionistická politika, která jede v souladu s Protokoly Sionských mudrců, tj. i pokud se týká prosazování další výstavby nezákonných osad) silný v kramflecích a pochybuji, že by si to Obama neuvědomoval. Buď hraje po farizejsku s NIMI a hádá se pro zachování dekóra jen naoko nebo pokud zastupuje (což je málo pravděpodobné) opoziční zájmy, tak musí postupovat naprosto delikátně a dlouhodobě, protože jinak jej čeká buď osud JFK nebo ohrozí se shora zmíněných důvodů existenci samotného státu USA.

Je otázka jak hodně je pro sionistické (bankovní) parazitické E/elity rozhodující dobré bydlo nebo zdali by se ho vzdaly pro vyšší (náboženské) cíle judaismu (vyvolenosti od Boha) tj. ochotou dojít až k sebezničení při hromadném armagedonu v případě, že tyto cíle (viz. dobudování pouze židovkého Jeruzalému nebo existenci státu Izrael jako takového) někdo/něco zásadně ohrozí.

My two cents.

jansmith[smích]

215759

27.03.2010 19:24

Třetí světová válka již začala

RE: silné podpory křeťanského světa

jansmith1984 193.?.?.?

Z jistého pohledu legrační na tom všem je, že jak křesťanství, tak islám jsou další v řadě vzniklá monoteistická náboženství pocházejících z judaismu.


Jinými slovy:
- křesťanství je starší a islám je mladší dítě jednoho "rodiče", kterým je judaismus a PROČ a JAK (v jakém věkovém rozestupu se tyto děti narodily..[smích]) si v případě zájmu jistě již každý z dostupných zdrojů vyhledá sám.

Ještě jinými slovy:
- chybný a pokrytecký source-code (snadno v "rukách" sofistů zneužitelného DUALISMU), který byl zakladateli (původně z pohanství povstalého judaismu) vložen do "genetické informace" rodiče se přenesl i na dítka (byť v případě křesťanství se Ježíš z Nazaretu ovlivněn východními naukami o částečnou opravu defektního kódu pokusil) a snaha o změnu, v případě Ježíše k náboženství tzv. pro VŠECHNY (hlavně pro chudé a pronásledované), se tudíž nezdařila.

Tato pro někoho z ovčáků oportunistická snaha o rovnoprávnost a osvobození tzv. obyčejných lidiček byla farizeji brzkou likvidací Ježíše a následným uchvácením a pokroucením jeho myšlenek (i skrze falešné apoštoly jakým byl podle mne i Pavel-Saul z Tarsu) umlčena ihned z počátku a dobrá idea nové církve byla posléze klasickým způsobem chamtivými E/elitami zneužita pro ještě sofistikovanější ovládání nevědomých a bezbranně naivních oveček.


Z výše napsaného vyplývá, že Třetí světová válka, která by byla rozpoutána jako globální konflikt mezi idejemi křesťanství a islámu by byla pouze materializací kukaččího source-code, který po tisíciletí vyčkával ve voldemortími E/elitami manipulované mysli nevědomých věřících (pokud k tomu dojde, tak ateisté a ti co to myslí tzv. dobře se pro svou nevědomost, kolaboraci nebo pasivitu s voldemortím Systémem bohužel svezou také), kdy hlavní teze tohoto deprivantského kódu zní, JAK JINAK: "Pravda není pro všechny".

Co kdyby někomu uškodila, že?..[smích]


A jak by se na adresu VŠECH, kteří se v tomto z egoismu (pro MOC a peníze do těch správných kapes) a z nevědomosti, po věky vezou pravděpodobně vyjádřil i Ježíš:

Peace s nimi.


jansmith[smích]

215885

27.03.2010 20:46

Třetí světová válka již začala

Zdroj

Zorro 193.?.?.?

Článek vyšel v ruské pravdě, odkaz na anglický originál zde:
http://english.pravda.ru/world/americas/112718-0/

215889

29.03.2010 10:54

Problém jménem zadluženost

Tohle je bomba - USA omezují tok kapitálu

zeltom 193.?.?.?

Podívejte se na web pana Dvořáka. http://www.pro-investory.cz/
Link má hned na titulní straně.

Vybírám z citátů zákona:
‘(c) INFORMATION REQUIRED TO BE REPORTED ON UNITED STATES ACCOUNTS.—
‘‘(1) IN GENERAL.—The agreement described in subsection (b) shall require the foreign financial institution to report the following with respect to each United States account maintained by such institution:
‘‘(A) The name, address, and TIN of each account holder which is a specified United States person and, in the case of any account holder which is a United States owned foreign entity, the name, address, and TIN of each substantial United States owner of such entity.
‘‘(B) The account number.
‘‘(C) The account balance or value (determined at such time and in such manner as the Secretary may provide).
‘‘(D) Except to the extent provided by the Secretary, the gross receipts and gross withdrawals or payments from the account (determined for such period and in such manner as the Secretary may provide).

215947

29.03.2010 15:56

Třetí světová válka již začala

RE: Máme společnou cestu

jansmith1984 193.?.?.?

Historie nás učí, že dogmat oficiálních náboženství a jiných jediných "pravd"..[smích], které se tvářily jako nezpochybnitelné a ve skutečnosti to byl záměrně nebo nevědomě vytvořený/podsunutý konstrukt (často pokrytecky upravený mýtus) jsou plné "historické hřbitovy", kdy čas a lidská touha po Pravdě tyto pseudopravdy vytvořené zmatenými nebo úplatnými lidskými pseudoautoritami jednu po druhé (občas v klidu, většinou v násilí a bolesti) odhalují a tím postupně posouvají lidskou rasu z nižších na vyšší úrovně vnímání reality.

Každá víra, duchovní nauka nebo náboženství, které má ve svém zdrojovém kódu !CHYBU! (něco pokrytecky hlásá a v rozporu s principy lidské sounáležitosti a rovnosti prosazuje opak - přitom co se s hranou pokorou vymlouvá na lidskou slabost) je "čekatelem" na "ODHALENÍ" a jedině jak může co nejdéle přežít je ostatním vnutit a slovem či násilím rozšiřovat farizejskou propagandu že "Pravda není tzv. pro všechny"...


Nějaký závěr? Ano, možná si lidská rasa za takto historicky rozdaných karet etapou náboženské (virtuální) interpretace svého vzniku a svého vývoje musí projít (stejně jako si většina lidských bytosti musí od jistého věku v dětství projít fází posilující se identifikace s egem), než v ní (obvykle k tomu dochází v okamžiku smrti nebo na základě velmi drsných životních zkušeností) dojde k vnitřnímu pohybu od Ega (a sofi E/elitami zneužité Duality) k Jednotě se Sebou, se Vším a se Všemi a kdo ví, možná tato tísiciletá odbočka při hledání Pravdy (jako v případě vývoje dítěte a ega) nešla přeskočit...!!!?..[smích]

Pokud v této "zkoušce" Pravdy ale lidská rasa na planetě Zemi neobstojí (a vypadá to, že v tomto destruktivním, na závislostech, pokrytectví, chamtivosti a tudíž MOCI nad druhými založeném Systému mnoho času nezbývá), tak si pravděpodobně tuto odbočku v nevědomosti a utrpení opět o "něco" prodlouží.

My two cents.


jansmith[smích]

215959

29.03.2010 21:42

Problém jménem zadluženost

RE: Tohle je bomba - USA omezují tok kapitálu

zeltom 193.?.?.?

Neukazuji, že jsem světový. Pokud se k diskusi v češtině hodí jako doplněk článek v angličtině, dám ho tam. Kdybych našel zajímavý článek v ruštině, dám sem link taky.

215983

04.04.2010 19:17

Problém jménem zadluženost

RE: Víte koho máte volit

jansmith1984 193.?.?.?

Ty jsi vážně nezmar Choronzone, ale alespoň je legrace..[smích]


Už ti zde v debatách bylo různými nicky několikrát na příkladech vysvětleno, že volný trh (jak jej propaguješ ty a neo/liberálové) nikdy neexistoval, neexistuje a pokud se od základu nezmění voldemortí (pokřivenou ideologii liberalismu hlásající) Systém, tak ani existovat do budoucna nemůže.

Prostě a jednoduše to je idea, která patří z jistého pohledu do stejné kategorie jako např. komunismus a oba tyto systémy jsou možné jedině za zásadní změny přístupu, povah a charakterů jak E/elit, tak i tzv. obyč lidí, kteří takové (a jiné) systémy mají naplňovat.


Je to podobné jako se stranou, kterou ty (viz. tvé starší příspěvky) propaguješ -Stranou svobodných občanů (SSO)-, kterou ty vidíš jako jediného schopného kandidáta na vládnutí v ČR, kandidáta, který by vyřešil ekonomické a další problémy pro dobro VŠECH podle tebe nejlépe ze všech konkurentů a přitom nevidíš, že to je kukaččí vejce zprofanované strany s názvem ODS, která se na současném ekonomickém a společenském marasmu (od doby tzv. něžné) svou arogancí, podvody a pokrytectvím nejvíce podepsala.

V naší tehdejší debatě jsem ti nastínil jací výlupkové ve straně SSO (např. Payene-zradar nebo Bednář-bushista - oba nyní v předsednictvu a oba bývalí kovaní ODSáci) působí a buď si jist, že starého psa novým kouskům nenaučíš...[smích]


Mimochodem tehdy, a už je to docela dávno, jsi kategoricky tvrdil, že bývalý poslanec za ODS Payne ve SSO končí, ale jak to vypadá, tak jeho soukmenovci a zvláště ideologický leader p.Mach to ještě asi nezaregistrovali..[smích] Stále si jej totiž drží v republikovém předsednictvu a jejich web stránky to potvrzují viz:
Svobodní občané -předsednictvo

Na co se čeká? Aby mu bylo umožněno domluvit přestup k dalšímu kukaččímu vejci ODS tj. (viz. Kalousek) TOP09???

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216409

10.04.2010 01:19

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

RE: hrůzná realita - cesta do pekel

jansmith1984 193.?.?.?

Já ti rozumím Vojto. Jako "akademik" jsi zastáncem pokroku, ale již nerozlišuješ mezi pokrokem a pokrokem a už vůbec nebereš v úvahu, že VŠE je možno (a s fatálními důsledky pro společnost - dle historie netýká se vyvolených E/elit) zneužít.


Možná bych GMO výzkum podporoval, ale museli by jej provádět důvěryhodné autority uznávaných odborníků, kterým se dá věřit a kteří nejsou zainteresováni na ZISKU z výsledného produktu. Výzkum by musel být pro svou rizikovost organizován mezinárodně a veden velmi obezřetně.

To ale jak víme případ Monsanta rozhodně není a pokud bychom zapátrali do vlastnických struktur, možná bychom se velmi divili, kdo za touto soukromou firmou stojí...[smích]

V takovém byznysu nemůže docházet k omylům a chybám, které hrozí katastrofou jako se dělo např. s košér vakcinami proti prasečí nebo ptačí chřipce, viz. kontaminace nebo incident při převozu hromadnými dopravními prostředky apod.


V souvislosti s GMO a Monsantem mne napadl příklad s bývalým ministrem obrany USA Rumsfeldem (známou to personu z období 9/11, který s celou slavnou USArmy (mimochodem plnou hu hu Top Gunistů ala Tom Cruise) nedokázal ochránit několik baráků před leteckým útokem údajných nožíčkářů, ale ani vteřinu neváhal na jejich základě rozpoutat dvě vylhané korporátní války.

Tento nikdy nepotrestaný bushista je dnes (pokud se svých podílů nevzdal..[smích]) velmi finančně zainteresován např. na byznysu kolem prodeje Tamiflu a dalo by se určitě pokračovat.


Závěr příteli a kamaráde? Pokrok ano, ale nikoli pro MOC (a dle ideí zlatého telete) pro peníze do těch správných tzv. košér kapes. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

216776

10.04.2010 12:07

Smutný konec Mirka Topolánka

RE: Topolánek...

jansmith1984 193.?.?.?

Velmi dobře napsáno leo69. Palec nahoru.


ODS, jeho klon Svobodní/TOP09 a kukaččí vejci VV jsou přesně ty strany, které kážou vodu a chlastají víno (viz. Topolovy notorické lži, Langer nebo Toskánsko, Peyne zradar, Trautnberk-Havel restituce, Kalousek předchozí destruktivní zásahy do ekonomiky atd.atd.)

V závěsu za nimi Bursíkem a Kateřinou jaujau biomasa zdiskreditovaní Zelení a ČSSD (byť má také máslo na hlavě) je v porovnání s těmito mafiánsko korporátními "zpěváky"..[smích] podle mne čistá jako okvětí bílé lilie.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

216827

10.04.2010 23:50

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Lin, žádní trpaslíci..[smích]

I tady bude pravda s největší pravděpodobností jednoduchá a žádná případná antiruská nebo jiná propaganda ji pro přílišnou okatost nemůže překroutit.


Prostě a jednoduše polský pilot polského letounu (i na základě minulých zkušeností se svým huhu prezidentem) nedokázal ze strachu před sankcemi odmítnou nátlak "hlavounů", kteří se nechtěli (pravděpodobně z prestižních důvodů) zpozdit na oficiální akci v Katyni a celkem 4x krát se pokusil o riskantní přistání přesto, že byl letovými dispečery opakovaně varován a odkláněn na náhradní letiště.

Žádné tajné služby nebo trpajzlíci, ale obyčejný lidský faktor, kdy velmi pravděpodobně lidské ego a strach konkrétních osob tuto katastrofickou havárii způsobilo a pochybuji, že výsledek vyšetřování dopadne jinak.

A to i proto, že vyšetřovací komise bude mezinárodní (PL - RU) a pochybuji, že se účastníci nebudou navzájem hlídat.

Uvidíme a Peace se všemi, kteří v tomto zbytečném incidentu zahynuli.


jansmith[smích]

216905

11.04.2010 11:41

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Nebavíme se o tom, jestli Pravdu někdo vlastní nebo nevlastní, Médo. Pravda je jen jedna, i když záleží na tom, z které úrovně vnímání reality na ni shlížíme.

Naopak na naší úrovni vnímání reality jde o to, jestli Pravda (pravdivé informace) JSOU nebo NEJSOU pro VŠECHNY, jestli by Pravda měla být (jak se historicky a sustematicky v režii náboženských a světských pseudoautorit - vyvolených E/elit děje) zastírána nebo odpírána nebo volně dostupná a proč.

jansmith[smích]

216931

11.04.2010 17:39

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Píšeš nesmyslně nejen o monologu mtk, ale už si přitvrdil, cituji viz: "lež jako věž"...[smích]

Tak tedy dovol dotaz. BYL ochotem se HHBB (mimo své konstrukce o jezovitech) bavit i o vazbách R&R Ltd. mafií (Rothschild&Rockefeller Ltd. mafií) na směřování světového finančního systému, vzniku FEDu (následných světových hosp.krizí) a dalších tzv. košér mezinárodních bankovních institucí nebo NEBYL? Pokud ANO, uveď příklad.

To jsou totiž v mé definici (kromě jezovitů a maltézáků, které upřednostňoval on) ty další MOC a PENÍZE shromažďující skupiny.

Nebo jinými slovy příteli a kamaráde: jedná se tedy o tyto MOC a PENÍZE shromažďující skupiny, o kterých se hábečko blahé paměti byl (podle tebe) ochoten bavit??


Ve skutečnosti to probíhalo tak, že každou indicii a pokus o debatu ohledně těchto struktur odmítl (mimochodem struktur stojích i za financováním mnoha světových konfliktů a konečně i za vznikem, nejen směrem k Palestincům, sionisticky zločinného státu Izrael). Vše pravděpodobně v souladu s tezí, že o některých věcech se NEMÁ/NESMÍ kriticky hovořit a je lepší hovor naopak neúnavně tlačit zpět k maltézákům..[smích] A to vše vždy za tvého a Médova vydatného přizvukování. Nebo chceš tvrdit opak?

Ale kdyby jen odmítl nebo zpochybňoval. Jako kamufláž přidával i kouřovou clonu blahosklonných bonmotů a podobenství a už jen chybělo, aby začal jako lokaj vyvolených plácat něco o antisemitismu.


Víš mtk, sofisté svou rétoriku zdokonalují podle potřeby a když neví kudy kam, tak začnou nakonec farizejsky argumentovat tím, že Pravda JE SICE pro všechny, ale až tehdy, až do ni dorostou... A v tomto konkrétním případě a ve tvé režii, se to má týkat bloudícího "jendy"...[smích], viď?

Úžasné. Možná proto mají stejný terminus technikus ve svém repertoáru od nepaměti i světová náboženství a další (voldemortí) E/elity a možná právě proto je náš Svět kontinuálně bez velké naděje na zlepšení takový jaký je.

Tj. plný sofistů a zmatených filozofů, násilí, honby za zlatým teletem, POKRYTECTVÍ a lokajství, kterého jsou mimochodem (jako pilní a často rozverní přispívatelé) svými příspěvky osobně účastní i mnozí diskutéři zde na Zvědavci. Není čas, aby ses podíval do zrcadla, mtk?

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216949

11.04.2010 18:31

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Co to je za protimluv mtk?

Takže podle tebe pravdivé informace JSOU pro VŠECHNY, ale zároveň dle HB týmu (HHBB, Médy, mtk) Pravda pro VŠECHNY NENÍ?


Pochop už konečně rozdíl.

1.
Pokud má být Pravda pro všechny a přitom jsou pravdivé informace běžným lidem odpírány (nebo tzv. košér manipulovány), a ti, kteří je přinášejí perzekuováni a zabíjeni (jako příklad inkviziční vraždy, atentáty na nepohodlné politiky nebo aktivisty, izolace "prostořekých" osob apod.), potom rozhodně PRO VŠECHNY není.

2.
Pravda by měla být dostupna VŠEM bez rozdílu, nehledě na okolnost, jestli k ní už dorostli nebo nedorostli.

3.
O tom, komu má být Pravda předložena a jestli bude pochopena nemůže z pozice vyvolené autority rozhodovat nikdo NAHOŘE.

a konečně za

4.
Filozofické klouzání co JE nebo NENÍ Pravda je jen zástupný problém.


A to vše je přesně to, co se v režii pokryteckých náboženství a voldemortích mocenských E/elit od minulosti do současnosti (pro dosahování MOCI a peněz do těch správných kapes) za souběžného ohlupování mas NEDĚJE.


Pochopil? Pro tebe je to z mé strany kolovrátek, ale je to podle mne jediná možnost, jak ti za stávající situace tato informace (mimo ranou palicí nebo elektošoků..[smích]) možná utkví v mozku.

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216952

11.04.2010 19:50

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Na to se reagovat nedá Médo a naše debata pro tuto chvíli zřejmě končí...[smích]


Pokud bys místo tvrzení, že jsem Obyčejnou nulu nepochopil přidal V ČEM konkrétně, pak by to možné bylo, ale to zase generuje riziko, že bys musel reagovat na nepříjemné protiargumenty. Jednodušší je blahosklonně prohlásit, že Pravda není pro všechny nebo že do ní oponent nedorostl, viď??..[smích]

Nevadí. Už jsme tuto ke vzájemnému konsenzu málo se blížící polemiku jako i v minulosti natáhli AŽ AŽ a tak toho (zvláště proto, že stále dokola, na rozdíl ode mne, zdůrazňuješ NWO) raději necháme.Netěš se ale a společně s tebou i nenapravitelný přítel a kamarád mtk..[smích] Neznamená to, že ti celý tento pokrytecký a pro sofi filozofy vděčný problém Pravdy, která přeci není pro všechny zase někdy v budoucnu v jiné souvislosti nepřipomenu.

A do té doby Peace s vámi oběma přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

216963

11.04.2010 19:51

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

I na toto, stejně jako na jiné tvé tvrzení (že jsem Obyčejnou nulu nepochopil) se reagovat nedá Médo a naše debata pro tuto chvíli zřejmě končí...[smích]


Co jiného odpovědět na zjednodušené tvrzení o údajném nepochopení bez toho, aby bylo jasně řečeno V ČEM nebo nyní o mlácení prázdné slámy než zopakovat to, co jsem ti odpověděl ve zmíněné reakci, a to, že máš ještě jednu únikovou možnost, a to blahosklonně prohlásit, že Pravda není pro všechny nebo že do ní oponent nedorostl, viď??..[smích]

Nevadí. Už jsme tuto ke vzájemnému konsenzu málo se blížící polemiku jako i v minulosti natáhli AŽ AŽ a tak toho (zvláště proto, že stále dokola, na rozdíl ode mne, zdůrazňuješ NWO) raději necháme.


Netěš se ale a společně s tebou i nenapravitelný přítel a kamarád mtk..[smích] Neznamená to, že ti celý tento pokrytecký a pro sofi filozofy vděčný problém Pravdy, která přeci není pro všechny zase někdy v budoucnu v jiné souvislosti nepřipomenu.

A do té doby Peace s vámi oběma přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

216964

11.04.2010 23:14

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

S Médou jsem se již rozloučil a tímto tak činím i s tebou mtk, příteli a kamaráde..[smích]

Vaše reakce na mé se jako v případě hábečka blahé paměti stále zkracují a nedivím se tomu, protože nekompromisní tah na "branku" (míněno snaha nepřipustit, aby se debata odkláněla od Podstaty) musí být bez vhodných argumentů a při nemožnosti použití profláknutých (záchranných) bonmotů stresující.


Mnoho jsme si navzájem vysvětlili (tak 20% k tématu a 80% bohužel stejně jako v minulosti padlo na rozebírání oponenta) a jako v případě Médi ani s tebou jsme se k žádnému rozumnému konsensu nedopracovali.

Pokud se týká mne, tak věřím, že soudný čtenář, který tento "duel" případně monitoroval si z našich myšlenek vybral to SPRÁVNÉ pro něj i tento Svět a že zde přibylo lidí, kteří svou svobodnou a rebelskou duší bytostně nesouhlasí s pokryteckou mlhou, kterou na této Planetě od věků realizují pokrytecké E/elity (a jim podobné a fyzicky či podprahově podřízené ovečky) se zněním: "Pravda není pro všechny". Nebo jiná sofi varianta: Pravda je jen pro ty, co pro ni dorostli...[smích]


Obvinil si mne z mnoha věcí (stejně jako Méda) a nakonec s nefér jednání a jediné, jak na to mohu zareagovat je úsměv..[smích]

Pokud je nefér jednání snaha nikomu nenahrávat mtk, nikoho (i ty co se nemají/nesmí jmenovat) z debaty nevynechávat, tak potom si tomu klidně říkej nefér jednání.


Tento náš rozhovor tudíž ukončím podobným závěrem jako v případě Médi.

Cituji:
(Nevadí. Už jsme tuto ke vzájemnému konsenzu málo se blížící polemiku jako i v minulosti natáhli AŽ AŽ a tak toho raději necháme.

Netěš se ale a společně s tebou i přítel a kamarád Méda..[smích] Neznamená to, že ti celý tento pokrytecký a pro sofi filozofy vděčný problém Pravdy, která přeci není pro všechny zase někdy v budoucnu v jiné souvislosti nepřipomenu.
)


A do té doby Peace s vámi oběma přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

216990

11.04.2010 23:29

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Už sem se s tebou před chvíli rozloučil pod jinou tvou reakcí mtk, a když vidím tvou snahu "zachránit co se dá", tak ještě přidám něco na závěr, příteli a kamaráde...[smích]


Za prvé oceňuji, že se jako Méda neježíš, pokud tě přátelsky oslovuji jako přítele a kamaráda a hádám, že je to proto, že jsi (jako později i Méda) pochopil, jak je to myšleno.

Pokud jde o (jak si napsal), cituji: "židovské spiknutí" a jak mi poslední dobou předhazoval Méda o NWO, tak zde je má pozice jiná než mi oba podsouváte a je zajímavé, že jste to z mých vyjádření (jak říká V.Burian: při vašem vzdělání..[smích]) nevycítili.

Nikde jsem netvrdil, že věřím na židovská spiknutí nebo že se někdo z vyvolených E/elit pokouší o koncept MWO, jak před ním varují jeho odpůrci. Nebo ANO, mtk? Pokud máš pocit, že tomu tak je, jsem zvědav jakými citacemi či tvrzeními to případně doložíš.


Ano, o bankovních a jiných mafiánských strukturách, které se schovávají za dogmaticko-materialistickou ideologii monoteistického judaismu (rodiče to, s chybným source-code, křesťanství i islámu) a v případě státu Izrael o zločinném sionismu, který jej proloboval, se nahlas debatovat nerozpakuji a pokud se ve vláknech najde někdo, kdo tyto pokrytecké a často veřejnosti pečlivě skryté vazby bagatelizuje nebo popírá, tak jej rád a podle mne s nadhledem přesvědčím o tom, že TAKHLE NE..[smích]

Ostatně vaše svatá trojice (HHBB, Méda, mtk) a někteří další diskutéři (Vanguard, xman, přítel a kamarád Joseph, jazman, některé superanon ajpiny apod.) jsou toho důkazem.


Pokrytecká teze, že Pravda není pro všechny je v kontextu odvěkých voldemortích snah, že o některých věcech se NEMÁ nebo ještě lépe NESMÍ hovořit přesně ten případ a tudíž se nemůžeš divit, že sem si s HHBB a později s Médou (i s tebou) dal takovou práci..[smích][smích]

Bylo legrační sledovat jak se kroutíte (bonmoty a blahosklonnost vůči "jendovi" nezabírala) a jak se z této zajímavé filozofické otázky snažíte vyverbalizovat. Zvláště tvá konstrukce, kterou jsi nedávno "obšťasnil" Lin byla z mého pohledu pikantní a to čím argumentuješ výše je jen snaha o pokračování, když únik z debaty jsem vám svou (v tomto směru nekompromisní) argumentací znemožnil.

Přiznali byste totiž, že nemáte argumenty, a tak jsme se dostali až sem.


Bráníte s Médou HHBB jako kvočna kuře (jako by se tento člověk nedokázal obhájit sám) a vydrželo vám to pěkně dlouho po tom, co v souladu s metodami voldemortích E/elit (když nedokáží reagovat na nepříjemné oponenty ani je umlčet) přešel jako ONI do blahosklonného mlčení..[smích]

Nějaký závěr? Na tvůj dotaz, zda-li patříš mezi lokaje voldemortů odpovídám, že nevím. Spíše se domnívám, že nikoli, ale jak je to opravdu si můžeš odpovědět jenom ty sám.

Nashle někdy příště a Peace s tebou, příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216993

12.04.2010 09:36

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

RE: Inženýři

jansmith1984 193.?.?.?

Perfektně sepsaná reakce JPG. Palec nahoru a díky i Renemu, za podobny přístup.


Jiří Koubek, Vojta a další "akademici" a zastánci pokroku ve jmény Zlatého telete (jakým je i GMO výzkum v režii Monsanta aj.) by si měli tyto a další reakce na jejích pomýlené vnímání Světa a vazeb v něm převést do audio formátu, nahrát na portable přehrávač a stále dokola si je (zejména před spaním a ráno po probuzení, kdy mozek přechází do/z hladiny Alfa) přehrávat.

Pokud v tom není jiný důvod, tak nejsou evidentně schopni myšlenky oponentů ve psané formě bez podjatosti pochopit, ale ani jejich smysl aplikovat na svá deformovaná a údajnou (úplatnou) vědou omílána paradigmata.


Po převedení do mn.čísla si dovolím pro oba pány a jim podobným zopakovat poslední tvůj odstavec a Peace s nimi, cituji:

(Vaše argumentace je jednostranně účelová a tudíž pošetilá. Nemoudrá. Svou energii byste měl vynakládat na sebereflexi, ne na to, co tu tak umíněně předvádíte.)


jansmith[smích]

217012

12.04.2010 12:44

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tedy i pro tebe aristokrate. A ustup do strany, abys sis nestál na kabelu..[smích]


Lidé a skupiny, ze kterých ty děláš účelově dementy a neschopáky jsou NEPŘEDSTAVITELNĚ mocní (děkuji pí.Jarmile za laskavý termín "óbrboháči".), ale jejich faktická MOC a vliv úplně na VŠECHNO je stále vzhledem ke komplikovanosti systému a časovému faktoru OMEZENA.

Ukročil sis z kabelu aristokrate? Takže mohu pokračovat??...[smích]


Tito lidé a skupiny (a důkazů je plný internet) jsou faktickými vlastníky globálního mainstreamu (tj. ovládají lokaje v něm pracující a vytvářející veřejné mínění - viz. "Vrtěti psem".) a jediné co ZATÍM nemohou spolehlivě kontrolovat je nová (nečekaně rychle se rozvíjející) komunikační technologie, kterou je internet.

To je také důvod, proč se nezávislé dokumenty (které mtk a někteří další diskutéři ve své tzv. košér osvícenosti tak rádi zpochybňují) objevují v zásadě jen na internetu (tj. opakuji: díky technologii, která se E/elitám vymkla z kontroly).


Pokud by se tedy dokumenty série Zeitgeist, Money As Debt, SiCKO, Engame, USA versus John Lennon, 911 In Plane Site, Press For Truth, Palestine Is Still the Issue, War Made Easy, Who Killed John ONeill, ZERO Investigation Into 911 nebo třeba There is no democracy a MNOHO DALŠÍCH objevovaly pravidelně v mainstreamu (na TV obrazovkách, v oficiální DVD distribuci apod.) potom by to, co tak s hraným smíchem popisuješ, bral jako relevantní variantu.


A nyní jsme u jádra pudla příteli a kamaráde...[smích]

Ptám se. JE MOŽNO tyto dokumenty shlédnout v mainstreamu, který (jak je na faktech doloženo) v podstatě ovládají právě tito lidé a skupiny, ze kterých ty děláš neschopáky (a o kterých se tak nějak NEMÁ/NESMÍ kriticky hovořit) nebo to možné NENÍ???

Z toho vychází fakt, že se občané k nezávislým dokumentům a nezávislým informacím v případě zájmu (pokud netrpí nevratně pasivitou a ovčím syndromem) mohou dostat jedině díky internetu, který oficiální (i neoficiální) mocenské E/elity doposud nemají pod kontrolou. A ejhle, opět jsme se ve smyčče dostali zpět k problému, zda-li JE nebo NENÍ Pravda pro všechny..[smích]

Na dobudování účinné kontroly internetu se ale pracuje viz:

"(Mandelson zahájil útok proti svobodnému internetu v Británii poté, co strávil čtrnáctidenní luxusní dovolenou v rezidence Nata Rothschilda na Korfu s multimilionářem Davidem Geffenem z nahrávací hudební společnosti".) Drakonický zákon proti svobodě internetu


Tak, aristokrate.
Doufám, že data prošla a nyní si na ten kabel můžeš zase stoupnout. Nebo raději už NE?..[smích]

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

217030

18.05.2010 12:32

Nůžky se rozevírají

RE: pokud tohle neco dokazuje,

jansmith1984 193.?.?.?

Když to tady tak sleduju, tak mi nedá, abych za sebe nepoznamenal, že se mi v debatě na téma """úroky & lichváři a svět požírající pokrytectví - Včera Dnes a Zítra"""..[smích] tvé příspěvky příteli HHBB líbí (oceňuji jejich vypovídací hodnotu) a přesto, že jsme se v minulosti několikrát v názorech (např. ve věci vlivu R&R Ltd. mafií na globalizaci a světovou politiku a ekonomiku) střetli, tak nyní mi svými argumenty ohledně úroku a lichvy směrem ke Stanovu "josephismu" promlouváš z duše!


Než se zase vytratím, chtěl bych se ti za své dřívější zbytečné tlaky vůči tvé osobě omluvit a nejen v souvislosti s debatou v tomto vlákně jsem rád, že se nenaplnil pocit Médi Bédi, který tvrdil, že jsem tě ze Zvědavce svou úporností natrvalo vyhnal.

Tehdy jsem mu oponoval, že nelze nikoho vyhnat pokud to sám nepřipustí a dodávám, že vůči člověku, který nepodléhá sebelítosti ani sebedůležitosti to nejde už vůbec.


A bavíme-li se o nějakém příště, tak Peace se všemi v této debatě, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

219599

26.05.2010 19:48

Volby zla

RE: HLAS PROTESTU = DSSS

Jiří S. 193.?.?.?

Souhlasím s Pavlem DSSS je opravdu jediné řešení jak v této zemi něco změnit. Co vyřešíte tím že nepůjdete k volbám? nebo tím že vložíte do obálky bílý lístek nebo napíšete nějaké heslo? Paroubek ani Nečas si to heslo nepřečtou, přečte si to jenom 4 nebo 5 členů volební komise, obyčejných lidí z vašeho města, tak co tím dokážete. Když mi bylo 18-20 let tak sem taky dělal podobné věci ale teď vím že je to sionistům pro smích. Pár neplatných hlasů nic nezmění a vůbec nikoho nezajímá. Řešení není ani volit recesisty (Pirátská strana) nebo šílence (Cibulka). Jedině DSSS chce něco změnit a proto ji ostatní strany tak nenávidí. Když byla DS rozpuštěná, všichni politici zprava i zleva (Paroubek, Topolánek, Filip, Liška, Kalousek) chrochtali blahem. Ale DS se nenechala zastavit a pod novým jménem kandiduje dál, ale bez vaší pomoci to nedokáže.
Pokud by i DSSS byla tajně součástí systému, jak tady přesvědčují někteří konspirační teoretici, tak proč by policie rozháněla jejich pochody a demonstrace a zatýkala jejich účastníky. A proč by mnozí aktivisté byli trestně stíháni za smyšlená obvinění. Proč by Vandas a další funkcionáři byli odsouzeni za své projevy k podmínečným trestům a vysokým pokutám. A proč je Patrik Vondrák (předseda pražské DS) a řada dalších členů strany, včetně osmnáctileté dívky, už půl roku ve vazbě za své politické názory. To Dokazuje že DSSS je skutečná opozice a vládnoucí elita se jich bojí a nenávidí je.
Nebudu vás přesvědčovat o tom že její program je nejlepší, programy stejně nikdo nečte a nejdůležitější není program ale lidé. A DSSS jako jediná strana je složená z lidí, kteří nevstoupili do politiky kvůli penězům a moci, ale proto aby něco změnili. Kandidáti DSSS dělají politiku ve svém volném čase, za svou politickou angažovanost ještě nedostali ani korunu, naopak obětovali spoustu svého volného času a peněz a ještě jim hrozí ztráta práce a dokonce i vězení. Někteří členové DFSSS se za své názory nechají i zavírat. Proto jsem přesvědčen, že kdyby se tito lidé dostali do parlamentu nebo i do vlády tak by nekradli a nebrali úplatky jako politici ostatních stran ale skutečně by hájili zájmy čaského národa a politiku by brali jako poslání pomáhat lidem a ne jako prostředek ke snadnému zbohatnutí.

Na závěr upozorňuji že nejsem člen ani kandidát DSSS ale tato strana je pro mě jasná volba.

220228

10.06.2010 23:24

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

jansmith1984 193.?.?.?

Abych svůj pohled tedy rozvedl, Lin, tak bych měl dodat, že lidé, kteří vymysleli náb.víru judaismus (lidé z masa a kostí, stejně jako ti co sepsali toru, talmud, Starý a Nový zákon, korán atp. a jak jsi správně poznamenala, jejich učení bylo postaveno na pohanských základech a mytologii), tak tito lidé měli v genech schopnosti se přizpůsobovat vnejším podmínkám více, než ti tzv. ostatní.


Ve správnou dobu odvrhli ideu pohanských bohů, protože idea jediného boha je více cool a lépe se pomocí ní ovládají masy a že to funguje, dokazuje pozdější historický vývoj. Navíc doba byla brutální a tak stránku etiky a morálky zabalili do košér podobenství a dále se jejich prosazováním v praxi už nezatěžovali.

S příchodem učení Ježíše z Nazaretu došlo (v řadě) k další změně vnejších podmínek a následovníci původních zakladatelů judaismu (tehdy v osobách farizejů a veleknězů) museli opět konat. Nová víra (Ježíšovo křesťanství) jim totiž likvidovala monopol na vyvolenost, MOC nad ovečkami a co bylo nejméně odpustitelné, kromě pokrytectví nepříjemně kritizovala i jejich model společnosti založené na lichvě a honbě za ZT...

Co následovalo? Jako v minulosti, opět se sofi přizpůsobili a cestou mnoha falešných proroků (viz. zmíněný brutální farizej Saul z Tarsu, později známý coby zakladatel křesťanství, sv.apoštol Pavel) nově vznikající víru infiltrovali.


V případě islámu již neriskovali. Měli jej pod ideovou kontrolou od počátku a hhbb má tudíž pravdu, že se jedná, cituji jeho slova" "o novější verze židů"..[smích]

Co už zde ale "sv.trojice" nezdůrazňuje je fakt, že správně odkloněné a košér deformované křesťanství bylo tehdy, a je do dnešní doby, plně pod kontrolou následovníků těch, kteří jej kdysi (pro MOC a peníze do těch správných kapes z judaismu) vytvořili a tudíž jejich dnešní potomky (novodobé ovčáky u lizu) obhajovat a z těchto lidí, z pozadí ovládající světovou politiku a finančnictví, vytvářet nevinné oběti, které jsou jen tak nějak ve vleku NĚKOHO nad nimi, mi připadá úsměvné...[smích]

Nebo, že by si ideologicko-mocenský nástroj k ovládání mas (oveček) nechali v čase odebrat hochy z židovské KC, různých K řádů či kongregací? A pokud ano, kým tedy? A když to k tomu spělo, proč nijak nereagovali, když měli faktor času i ostatní trumfy (dokonce i Boží vyvolenost a pronikavou inteligenci) na své straně?..[smích]


Dnes a denně můžeme sledovat, jak ve svět.politice a finančnictví oni a jejich lokajové pokrytecky manipulují bližními svými, ale jak tak čtu názory některých zdejších diskutujících, tak bych je nejraději hluboce politoval a když už si od nich nechce ani pes kůrčičku vzít, tak bych jim bobečkům ublíženým nejraději odevzdal i ten základní příjem, který zde propaguje janko.[smích] Mimochodem nic proti němu.

My two cents a Peace s nimi.


jansmith[smích]

221709

16.06.2010 23:24

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsal mtk (a pokud blisty nekecaj, kdy minimálně osvobození od daní asi dezinformace nebude, že?..[smích]) musím dodat, že je dobré zastáncům KC stejně jako advokátům siožidů kromě "A" připomenout i "B".


A totiž, že KC (jeho establishment a nikoli zblblé ovečky) pouze postupně dovedla k dokonalosti "source code", který byl do křesťanství převeden z Judaismu, tj. princip personifikovaného-materialistického Boha, jako nástroj ovládaní vystrašených a nevědomých oveček.

Pro pořádek je dobré zopakovat, že tento "defektní kód - tj.znežití špatně chápaného principu Duality", pomáhal po Ježíšově ukřižování (košér odstranění) do nově vznikající křesťanské nauky vkládat bývalý horlivý farizej, později ideologický tvůrce evangelií nové církve Saul z Tarsu, alias sv.apoštol Pavel a tento kód kromě legalizace pokrytectví také ty správně vyvolené motivuje ke shromažďování majetku - za každou cenu.

Ostatně jak to vypadá v praxi popisují zmíněné Blisty nebo třeba životní "úspěchy" mediálních magnátů p.Murdocha nebo Laudera, či momentálně velmi aktivního finančníka Sorose, tedy dalších "osobností" v řadách R&R Ltd. mafií.


Že šlo o totální odklon od původního Ježíšova (možná védami či chcete-li budhismem ovlivněného) učení a o jeho účelové pokřivení, již snad není nutno připomínat.

Takže, pokud jsou zde zmiňováni tzv. soudruzi z Vatikánu, je dobré se zamyslet nad nedávnou HHBBčkovou větou z jednoho jeho příspěvku, ve které se píše, že společně s islámem jde o, cituji hábečko "novější verze židů"...[smích]

A dodávám: podle ovoce poznáte je a Peace s nimi.


jansmith[smích]

222194

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 1

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?