Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, 54321, HHBB, hjkl, jansmith1984, Mám strach, Náhodný kolemjdoucí, Nevěřící Tomáš, Nikdo, Pepa009, Podporovatel Zvědavce, Vopice, zyzx.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.03.2011 21:50

Jak je to s uskladněním vyhořelého paliva ve Fukušimě - odpověď SÚJB

RE: K tomu, že Japonsko neposkytuje informace

74.?.?.?

>milión jiných věcí se museli udělat průmyslově
Vida, marťani je neudělali a předpokládám, že ani nevymysleli...
Pouze se jednotlivci vzdávají odpovědnosti za to, co vymýšlí a vyrábí ve prospěch čehosi třetího, co bychom mohli nazvat "podělanou civilizací".
A právě ta je mi úplně ukradená, Bartošku, protože, dle mého, neslouží člověku, ale je to právě naopak, pomalu člověka zotročuje, což jste jaksi instinktivně vystihl slovem - "podělaná". A právě proto jsem ochoten se zbavit oněch "civilizačních výdobytků" dřív, než se ony zbaví mne, jako samostatně uvažujícího tvora.
Již chápete skrytý smysl sítě, třeba elektrárenské? Tušíte, co znamená "specializace, kvalifikace, profese" atd.? A Co je to třeba "odcizení práce" a co závislost? A co třeba "energetické zdroje", a proč jsou složkou "civilizace" také "lidské zdroje"?
Nespojujete si tak trochu "pokrok" s "civilizací"? Nebylo by naopak pro člověka dobré zvrátit ten vývoj v jeho prospěch?

BN

240086

17.04.2011 09:37

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

Debilizace, ČR a právní normy

74.?.?.?

Není to obyčejná debilizace? Tahle země má krizi identity. Je to umělý státní útvar bez historických zkušeností na které by bylo možné navázat. A výsledky jsou vidět: hanebná legislativa, krize vlád, justice a vůbec všeho. Nikdo neví co má dělat a jak to dělat správně. Připomíná to banánovou republiku. A ruku v ruce s krizí identity ČR přejímá represivní postoje odkoukané v zahraničí. Nemá dostatek důvtipu stanovit vlastní zákonné normy limitované alespoň určitou snahou o spravedlnost.
Ale na začátek... Ano demogratůru máme, nevymahatelnost práva máme, debilní zákony máme... To stačí. A dál? Komu vadí Zvedavec? Ještě lépe - komu škodí? Copak může někomu škodit blikající monitor?
A jsme na začátku. U debilizace.

242040

09.05.2011 07:25

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

74.?.?.?

kdyby to opravdu tak fungovalo, byl by svet davno raj. zlocinci by se uz sami vycistili jako v rusku a byla by to parada.
ale svet neni tak cernobily, jako legendy rimskych katoliku vyucovane jako dejiny.
proc si to chcete vysvetlovat tou nejblbesi moznou variantou, je prave jejich zasluha, protoze prave rimani krmi svet svymi verzemi dejin od nepameti. i tyhle scestne vymysly, hojne se vyskytujicich treba na webu makowa, jsou jejich "perly". nedrzel jsem jejich spicly v rusku za ruku, ale protoze chodi od nich to co chodi i na web, tak to nuti k zamysleni.
ruske pravoslavi lezelo v krku nejvic prave rimanum, a to zvlast, kdyz se car diky tomu choval na rimu nezavisle. kdyz budete takovou vzpurnou risi chtit potrestat, tak pouzijete ty ukrivdene, treba ruske zidy, a pak nakonec zametete i je.
premyslejte. kdyby se sami pokazde kdyz neco provedou vycistili, jak by asi tak mohli necemu vladnout. [smích]

243778

12.07.2011 21:47

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: a ona je to jako sranda?

HHBB 74.?.?.?

Váš stav mi přišel vážný, nechtěl jsem ho dál necitlivě zlehčovat, abych to snad ještě nezhoršil. Ale i tak mi způsob, jakým jste sepsal poslední odstavec, ty obavy nijak neumírnil.
Ale jak jste přišel na to, že propaguji "individualismus"? Psal to snad smis? Pokud bude přítomen váš "kolektivismus", zcela přirozeně se tu budou potloukat i "individualisté".
A pokuste se civět chvíli jinam, než na Ground Zero (místo jaderné exploze), určitě se vám uleví. [smích]

247814

12.07.2011 21:48

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

74.?.?.?

já ti mám pocit, že mě to snad posiluje, nebo co... [velký smích]

247815

14.07.2011 22:48

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

HHBB 74.?.?.?

Ano, onen řád je udělován za zvláštní zásluhy v katolické věci. Na obrázku je ten pán zachycen v době, kdy se z běžného katolíka stal papežským rytířem. Prostě jen odpověď na tvou palčivou pochybnost ohledně jeho vyznání. Něco se ti nezdá?
A s panem Jemelíkem a Křivým se občas scházíme při kuželkách. Ovšem jsou to niky jejich, proč bych je měl používat?
Asi by se divili... [smích]

247982

19.07.2011 20:07

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 74.?.?.?

>pan kolega HHBB je jen žalostný placený a mizerně vyškolený provokatér
už jsem to tu několikrát slyšel, přišlo mi to k smíchu, ale za zamyšlení určitě stojí, jakému druhu "diskutujících" se toto vůbec může honit hlavou...
...
Když Vám začne haprovat zdraví, věřte především těm lékařům, kteří Vás budou motivovat k tomu, pomoci si sám. Pak Vám teprve budou schopni pomoci případně i oni.
Jinak jste si něco nějak špatně vysvětlil. Zvláštní bylinky jsou velmi ošemetná záležitost a patří do ruky jen zkušeným, rozhodně ne "lidu". Z nich bylo také mnoho účinných látek separováno, či napodobováno. Je tu však rozdíl, látky vždy účinkují v součinnosti, která již byla optimalizována i bez vědců. Proto je pro současné a obvyklé používání léčiv výraz šarlatánství případnější, než pro užívání přírodních látek na základě věkovitých zkušeností.
Ale běžné léčení (i zmiňovaných neduhů) začíná už u jídla, jako léku. Vy jistě konzumujete globální produkty chemického průmyslu, jako příkladná konzumní jendotka "lidstva". Je jen přirozené, že k tomu ještě potřebujete hromady dalších farmaceutických dryjáků. No nekupte to, takovej pokrok. [mrknutí jedním okem]

248391

08.08.2011 07:37

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

74.?.?.?

že jsou nějaké zdroje "nezávslé"... to je spíš přání... [smích]
těžko se takové kontrakty odhadují už jen proto, že v sobě zahrnují strategické výhody, včetně těžebních práv, budoucích kontraktů apod.. sice u toho vyleze nějaké částka za dodané zbraně odhadem, ale rusko vyrábí zbraně podstatně levněji, takže vyjádřeno množstvím by nejspíš figurovalo na prvním místě daleko výrazněji...

250125

04.11.2011 16:15

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

Vopice 74.?.?.?

> Když se kolegové a přátelé upínají ke mě pro radu, tak jim neradím - kdy a CO "půjde nahoru...".

A jak hodně zoufale se upínají pro radu? Klečí na kolenou a prosí: "Moudrý Moudrostraku, jediný mezi všemi, kdo všemu rozumí, pomoz nám, obyčejným smrtelníkům, sestup ze svého oblaku a pomoz ubožákům, neboť jedině ty jsi ten pravý mesiáš, který ví o svých kvalitách a skromnost je mu tím pádem cizí."

>A proto jsem byl "jiný" a míval snadno úspěch tam, kde se jiní mořili a museli tvrdě makat.

A dál pokračují: "Ty, který jsi sestoupil z nebe, ty který víš o světě více než Stvořitel, ukaž nám, jak umět vše a bez jakékoliv námahy. Dej nám alespoň kapku tvé nekonečné moudrosti, tvé neuvěřitelné vzdělanosti a ukaž nám, jak hodná komuniSStická Čína zajišťuje bohatství pro každého svého obyvatele."

Tolik samolibosti a narcismu pohromadě se hned tak nevidí... Vojta49 a MoudroSSSSSStrak jsou svými neoddělitelnými protipóly. [bliji]

256559

07.11.2011 10:41

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: vite jak se pozna, ze vakciny jsou opravdu bezpecne?

jansmith1984 74.?.?.?

Trefná reakce na p.Koubka od duba. Jsem docela zvědav, jak na argument "prasochřipky" (viz. snaha kosher farmafirem zbavit se odpovědnosti, kličkování hl.hyg.Víta nebo vnutit sporná očkování povinně všem) pan Koubek odpoví a jaké argumenty ve jménu Pravdy a lásky k bližnímu svému použije....[smích]

Jedna věc je snaha poctivých vědců bádat a druhá věc je kosher snaha se za každou cenu napakovat nebo (viz. výstupy konsp.teorií) pracovat na zakázku V/vyvolených Elit a jejich lokajů, vše za striktního dodržování hábečkem popularizované pokrytecké teze: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

256714

Taky si myslím že to nebyla náhoda. I když 'dar' v podobě nukleárního tlačítka s nápisem 'overcharge' (místo 'reset') mi jako zvlášť tajemný či skrytý zrovna nepřijde [smích] NWO zkrátka zcela nepokrytě světu ukazuje svoji stávající strategii (eskalace násilí a válečných konfliktů) a současně tím bez skurpulí Putinovi vyhrožuje jadernou válkou v případě že se mu odváží zkřízit plány...

258698

24.01.2012 18:51

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Nevěřící Tomáš 74.?.?.?

Jste dobrý křesťan. Nastavujete druhou tvář a rozdělíte se i o zbytek toho, co máte. Za svobodu se nevyplatí bojovat, vždyť venku je přeci tak krásně. Vpřed zářným zítřkům, které nás čekají. A po nás potopa. Blahoslavení chudí duchem.

261585

27.01.2012 11:59

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

evropský knesset

74.?.?.?

Vzhledem k tomu, jak jsou struktury EU promořené zednáři a sionisty, stejně jako vedení většiny evropských zemí, tak není vůbec překvapivé, že se chovají proUSraelsky a škodí svým vlastním lidem. Kde psychopat vládne, tam se celá země stává jedním velkým blázincem.

261746

20.02.2012 20:40

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 74.?.?.?

Kysučane, kamaráde, jak tě mám rád jako diskutéra a respektuju tvoje názory, tak v této věci vyléváš s vodou z vaničky i dítě....[smích]


V první řadě, nejde o to, komu slouží masmédia, ale o to, jak je využít k rozkrytí pokrytců a otevírání očí nevědomým lidem. O tom je i NET (I nůž je vražedná zbraň, ale zároveň užitečný NASTROJ)..[smích]

Je to stejné chápání, jako chápání pí.Jarmily nebo hestroy ve věci účasti nebo neúčasti ve volbách. Lidé jako vy jsou již tak v osidlech světových konspirací nebo borde-ů ve vlastní zemi (a vlastní nasr-nosti), že už nevnímají PODSTATU a v rámci osidel zevšeobecňování hážou všechno a všechny do jednoho pytle. Svou pasivitu v reálném životě (o reálném životě rád hovoříš i ty) a "kvičení" na netu vydávají za boj v Matrixu a bláhově jsou na sebe ještě pyšní. U voleb to znamená, že nejdou volit a pak se diví, že žezlo převezmou hajz-ové (které odvolí jiní), tj. pokrytci a lokajové, kteří je a jejich spoluobčany nakonec oholí (u nás trojkoalice), místo toho, aby TADY A TEĎ (v reálném životě a nikoli Matrixu) pomohli dostat do vlády a parlamentu lidi, kteří se jich v rámci našeho kosheristánu alespoň nějak v rámci možností zastanou (opozice, Piráti). Příklady tento "Matrixový disent" nevidí, oni se o ně ani nezajímají, oni HLAVNĚ nejdou volit a pak kvičí..[smích]


Jedním z předpokladů pochopení "cvrkotu" je pokora a oslabení vlatního EGA. A to je přesně to, co výše jmenovaným (a s nejvetší pravděpodobností i tobě) brání v nadhledu a rozlišení, jaké vlastní reakce na sviňárny tohoto Světa (v režii E/elit, V/vyvolených nebo kohokoli jiného) mají smysl - nebo jsou už kontraproduktivní...[smích]

A o tom jsou Tolleho promluvy, které ty nevidíš, neznáš a šmahem je zavrhuješ. Michael Moore pracuje jinak - a to jsou ty rozdíly v cestách na vrchol. Moore je nezávislý na E/elitách, i když korporátní kanály ke své práci potřebuje, a pere do Systému JINAK (svými na politické korektnosti nezávislými a hlavně po zatím necenzurovatelném netu šířenými, dokumenty).


Psal jsem prve, že snaha V/vyvolených pokrytců a jejich lokajů je propagandou a manipulacemi dosáhnout toho, aby probouzející NEVĚŘILI těm, kteří jim otevírají oči. A to jakýmkoli způsobem viz. Protokoly Sionských mudrců (a je jedno jestli to jsou padělky nebo ne), protože to podle nich funguje. Sám tu snahu vidíš, píšeš o tom, ale když dojde na věc, tak tomu paradoxně podlehneš taky. V tvém odkazu na Mooreho lži, je pár rádoby důkazů (jako ten devítiprstý maník nebo změna povětrnostních podmínek při reportáži), ale i kdyby to všechno byla pravda, tak pořád jsou Mooreho zásluhy na probouzení obyčejného plepsu (a zejména v USA) větší, než možné nedokonalosti, kterých se jako autor dopouští.

A Peace s ním, s Tolle, s tebou i všemi ostatními,

tvůj kamarád, jansmith[smích]

263737

21.02.2012 10:45

High-Tech podvod v Homs?

RE: Bez úcty k pravde

jansmith1984 74.?.?.?

Já bych se takovému chování novinářů nedivil, Eriko. Kdo pamatuje naše staré polemiky s přítelem a kamarádem HHBB, tak si jistě pamatuje jeho sofistikované konstrukce, mezi které na přední místo patřila perla, cituji: že, Pravda není pro všechny...[smích]

Asi, že by ji nepochopili, že?...[smích]

No, a když takové "moudro" s plnou vážností propaguje tak inteligentní a verbálně nadaný sofistikant, jakým byl (a je) Zvědavec HHBB (vyjímečně tady pod svým starým nickem zaskočí podebatit i dnes), tak se nemůžeme divit, jak k šíření Pravdy přistupují takoví mediální prostituti (to je o tom udržení životní úrovně a hypotéce na krku), jakými je většina současných, pro oficiální zdroje fungujících, žurnalistů, analytiků nebo moderátorů TV/rádio programů (čest vyjímkám).

A i když to jsou šme-di a pokrytci, stejně jako jejich chlebodárci, tak Peace s nimi,

jansmith[smích]

263775

02.03.2012 03:07

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: O co zde vlastně jde ?

hjkl 74.?.?.?

Řekl bych, že problém zneužití lze eliminovat vcelku jednoduchým způsobem:
data z kamer(y) se nahrávají šifrovaně (silná asymetrická šifra, např. AES-256) a každý z komunity jehož se to týká zná část hesla - možná tedy raději s nějakým překryvem, co kdyby zrovna oním zločinem byla vražda jednoho z klíčníků [smích]
V případě přístupu k záznamům si ho spojí, a tak bude zřejmé že bez úplného souhlasu to nepůjde zneužít.Taky vždy poznáte, že se na to někdo díval, protože bude třeba vaše část hesla. Po prohédnutí se může heslo třeba zas změnit.

Ale fakt je, že vzhledem k tomu že kamery jsou stejně na h.... se nemá smysl s tím vůbec takhle s....

264446

15.04.2012 21:17

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

jansmith1984 74.?.?.?

Souhlasím s tebou, djb, dobrý nápad. Kdo má zájem, nechť si do té debaty zaskočí a utvoří vlastní názor.


Peace,

jansmith[smích]

266993

25.04.2012 16:00

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

Náhodný kolemjdoucí 74.?.?.?

Tohle už se netýká jen hulváta a typického křesťana Tma. Tohle už je o úrovni Zvědavce. Tma zřejmě zacinkal pár šesťáky, takže editor blahosklonně, již poněkolikáté toleruje jeho agresivní prasácký způsob vedení diskuse. Již se to tu nejednou řešilo a editor byl nesmírně "překvapen", když mu bylo připomenuto, jakým způsobem soudruh Tmo oslovuje ostatní účastníky diskuse. Takže aby měl editor představu, do jaké žumpy může Zvědavec směřovat, pokud se stane placenou troubou ubožáků typu Tma.

Předesílám, že používám jen výrazivo tohoto typického katolíka.

"Já, Tma, dobrý katolík a poslušný slouha systému zde otevřeně říkám, že ostatní diskutující, kteří nesouhlasí s mými úžasnými a jedinými správnými názory jsou mentálně méněcenní jedinci, blbci, blbá hovada, magoři, závistivé pipinky, co hned po základce šukaly, socky, tupouni, trotlové, co mají v palicích zatemněno, oslové, co tvrdí pičoviny, tupani, co mají jednoduchý mozeček, debilové s mikromozečkem, vadné pipinky s hnusnýma očima, co blábolí, komoušská fanatická hovada, pičusové s blbýma palicema, kreténi, blbové, hurvínci, kašpaři, co mektají, zoufalci, tupci, kteří fetují, pasáčkové, opice, blbánkové s vadnou mozkovnou, chudáci pomatení, amorální hovada...

Toto vše tady Tma napsal ve svých skoro 40 příspěvcích v diskusi pod jedním článkem. Asi musel editorovi opravdu dobře zaplatit, když ho tu nechá plevelit diskusi a sprostě nadávat lidem, kteří mu na rozdíl od něj vykají a i přes jeho katolickou sprostotu dokáží býti morálně daleko nad ním.

A co si o tom myslí tento přesvědčený, typický katolík?

"Pevná a menší přírodní/sportovní prsíčka jsou pro mě jistě lepší než cokoliv jiného. A pokud jde o klíny, tam je při orálu i jinak příjemnější vyholená, než zablemtaná houština... osobně se mi na holou i lépe dívá, se zalíbením, a nepočítám se mezi pedofily... pod 21 let jsem zatím v životě nešel."

Inu, co na to říci? Že jsem se nikdy nemýlil v tom, že katolíci jsou největší chudáci, pokrytci a prasáci, kteří ostatním kážou o morálce od rána do večera, ale sami se chovají jako největší dobytek. Tmo, samozřejmě, jako dobrý pokrytecký katolík, šuká vesele, bez svatby a vůbec mu to nevadí.

A co říci editorovi? Pokud si myslíte, že katolíci typu Tmy přilákají další lidi do diskuse a zvýší kvalitu Zvědavce, dost o tom pochybuji. A něco to vypovídá i o vás. Jo, prachy vládnou světu, jak tu Tma neustále radostně kváká.

267777

18.05.2012 14:20

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: jak to vylepšit

Podporovatel Zvědavce 74.?.?.?

Dobrý den, myslím, že jste to vymyslel dobře. Také si osobně myslím, že finanční problémy Zvědavce vznikají hlavně proto, že není dostatečně vidět prosba o finanční pomoc. Tlačítko Donate bych zvětšil na půl stránky, i s českým popisem, jak píšete.

Potom by se mola udělat třeba nějaká velká blikající ikonka, třeba jako policejní maják, která by byla viditelně umístěna nad každým článkem. Mohlo by tam být třeba napsáno, kolik peněz se má ještě vybrat, například červenou barvou. Opravdu nechápu proč to editora ještě nenapadlo.

Případně by se mohl ten nápis udělat modře, když už se vybere dost. Také by se mohl udělat nějaký graf nebo takový ten "teploměr", kde by bylo vidět, kolik se už vybralo. Také by se mohl každý měsíc napsat nějaký článek o tom, kolik se vybralo a kolik práce udržení Zvědavce vyžaduje. Myslím, že pan Stwora peníze příliš opomíjí a pak se diví, že není na chod Zvědavce.

Také by se mohla využít možnost odečíst dary z daní, když už se jedná o občanské sdružení, tam je to myslím možné.

Další možností je oslovit sponzory, například by mohli sponozorovat určité články apod.

Další možností je prodej například triček s logem Zvědavce, nebo třeba jiné reklamní předměty.

Dále je možné použít google reklamy a jiné adclicky.

Potom by se mohla nechat zpoplatnit diskuse, to by mohlo na některé diskutéry platit.

Nebo by také někteří lidé mohli například překládat články nebo poskytnout server zdarma.

Také by se mohly snížit náklady Zvědavce, aby ho pan Stwora nemusel tolik dotovat.

Nezapomeňme, že pan Stwora bojuje i za nás!

269153

22.05.2012 20:52

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

Mám strach 74.?.?.?

Chtěl jsem se jen zeptat, jestli jste na tohle všechno přišel sám, nebo vás to učí v nějaké organizaci. U nás na oddělení se také dozvídám zajímavé historky, ale tohle jsem ještě nikdy neslyšel. A to tu máme dva Napoleony, Einsteina i Budhu.

O židech už jsem slyšel, ale nikdy jsem nevěděl, jak hodně jsou nebezpeční. Když jsem se s tím dnes svěřil panu doktorovi, s tím, že se v noci bojím, jestli na mě nepřijde zlý žid, řekl, že se můj stav zhoršuje a předepsal silnější léky.

Prosím, napište více, mám opravdový strach. Bojím se také toho LVA, který vylezl zpod pyramidy. Možná ze samotného pekla. Děsíte mě.

269461

Marx byl jen "ghost writer". Jeho dílo je ve skutečnosti kolektivní výtvor "sionských mudrců". Kam komunizmus vkročil, tam v první řadě likvidoval tradiční křesťanskou společnost. O nějakou utlačovanou dělnickou třídu tam vůbec nešlo.

Přečtěte si Rakovského protokoly, ty vám změní pohled na věc.

270453

Dva hlavní ublížení se již rozepsali o svých bolístkách. Kdyby se sepsalo to, co tu za ta léta o svém trápení napsali, bylo by to na tlustou knihu. I když by se možná jednotlivé kapitoly dokola opakovaly.

Nicméně je tu dobře vidět, jak svoji situaci vidí zhrzené ženy, proti tomu, jak to vidí zhrzení muži. A samozřejmě, žádný z nich nenese žádnou opovědnost, protože za to může to druhé pohlaví.

276472

29.10.2012 20:33

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

jansmith1984 74.?.?.?

Hezky jste to napsala, pí.Jarmilo. Beze srandy...


I takové aktivity se počítají, i když s aktivitami, o kterých mluvím já, se ty vaše nedají srovnávat. Jedná se totiž o jiný level, než který mám na mysli já a navíc se jedná o formu protestu, se kterým si radní nebo zainteresování úředníci mohou kdykoli vytřít..víte co...[smích]

Ke změně k lepšímu, po které svou stížností voláte, může dojít jedině za předpokladu, že na ní budou mít struktury, které oslovujete, zájem. Že ale současná věrchuška zájem nemá je evidentní i tím, že jste nucena je na změny k horšímu a problémy, které vám způsobují, upozorňovat.


Stejné je to i na nejvyšší úrovni. Co myslíte, že se stane, když napíšete Nečasovi, Kalousovi, Peak nebo Šláfnbergovi otevřený dopis s čejéčkem, ve kterém si budete stěžovat na nepravosti, které svými politickými rozhodnutími generují (chcete, abych ty průsery vyjmenovával? ). Co se stane, když budete stejným způsobem žádat o nápravu a vyhrožovat, že když jako důchodkyně po zvýšení DPH a zmrazení důchodů nevyžijete a hodíte si to, že oni si to vypijí?...[smích]

Nevypijí, pí.Jarmilo a navíc vás (a dalši občany bez vlivu a z nižších příjmových skupin) mají tito pokrytci a lokajové farizejů tzv. na praku... Nezvládáte to? Jste chronicky nemocná a nemáte na léky? Jste samoživitelka, dlouhodobě nezaměstnaná nebo osamělý důchodce ne-rómského původu? Váš problém. Špatně jste se učila nebo málo snažila a postarejte se jak umíte.


Řeči a psaní protestů jsou k NIČEMU. Pokud ale zvednete prd-l a pomůžete do městského (krajského) zastupitelstva nebo do komor parlamentu nebo prezidentského úřadu zástupcům, kteří kosher praktiky odmítají a jediné, co potřebují aby prosadili svůj program v prospěch běžných lidí je VÁŠ hlas, tak potom TO JE JINÁ... Ostatně, že ty hlasy smysl mají se ukázalo při posledních volbách, kterých jste se vy a další odbojáři hrdinně nezúčastnila...[smích]

A klidně tam pomožte komunistovi, pokud je to slušný člověk a bere se za vaše zájmy, nebo sociálně smýšlejícímu Okamurovi, který se zatím nezkompromitoval a šlape farizejům na pérka... Jak sem napsal prve hestrojovi, 50tá léta se nevrátí a váš strach z rudého nebezpečí a skepse střižená s deziluzí je přesně to, co pravicoví ovčáci pro své čachry potřebují...


Už vám to, pí.Jarmilo a hestroji dochází, přátelé a kamarádi??

Pokud nikoli, tak Peace s vámi a když už kňučíte proti nepravostem Systému, tak alespoň kňučte tišeji a nepřemlouvejte společně s Dolejším k pošetilostem, kterým ve své naivitě a svatém rozhořčení věříte, ostatní zmatené a váhající.


A nic ve zlém,

jansmith[smích]

278091

26.01.2013 21:53

Tak tedy Zeman

Karel vs. Miloš

Pepa009 74.?.?.?

Zajímavé je že jsem těsně po první kole četl někde na webu (kde už nepamatuji), že volby jsou zmanipulované a vyhraje Zeman. Co jsem sledoval po očku zpravodajství tak to vypadalo na Karla. Masáž byla masivní. A pomalu jsem tomu článku přestával věřit. Ale nakonec to dal Zeman a s 9% náskokem. Že by ten článek byla pravda..... .

283588

10.03.2013 01:50

Řecká armáda se připravuje na masové represe

RE: Nadine

54321 74.?.?.?

ano, pro ovecky jsou tyto informace tezko ztravitelne, narusuje jim to jejich vnimani sveta a kognitivni dissonance uz se postara aby si to nejak sami sobe vysvetlily, zvlast to jejich ego pritom pekne pookreje.

Pro ty kdo jsou schopni vydrzet podivat se pravde do oci, i kdyby byla odporna a pokrivena, tak ty gilotiny mate napr. tady :
http://www.remnantofgod.org/guillotines.htm (oficialne-neoficialni vysvetleni je ze pry je to dobre na hummani zabijeni (cti na organ harvest) odsouzencu na smrt, ale proc by jich pak potrebovali tolik?

Koncentraky mate napr. tady:
http://www.freedomfiles.org/war/fema.htm
krasne do toho zapadaji i cistky v armade na zaklade kriteria strileni do US obcanu:
http://theconservativetreehouse.com/2013/01/22/the...

a ty tanky, napr. tady:
http://www.prisonplanet.com/dont-be-alarmed-army-t...

holt si tam v USA musi na to NWO zacit pekne zvykat, aby se pak moc necukali.

286111

30.04.2013 17:06

Historický vznik Evropské unie

RE: Jacob

Vopice 74.?.?.?

Hoši, hoši, takhle se otírat o editorova miláčka, agenta KGB Klause, to se nedělá. Pro editora je to přesto, že zničil Československo (rozdělil ho, zadlužil ho, zničil morálku, kryl korupci a své kumpány z STB, kterým nadělil amnestii), pořád slušný, inteligentní, poctivý člověk a ochránce českého národa, zkrátka vlastenec a nejlepší prezident všech dob.

Takže na Klause neplivat, to se tu netoleruje, jinak přijde DOST a bude zle. [chechtot]

289096

30.04.2013 17:08

Hitler vyhrál válku

RE: Na rozdíl od dnešních absurdních politických somráků a hnusů

Vopice 74.?.?.?

Jasně. Ten, kdo začne kvákat o židech, tak ten umí myslet. To je neuvěřitelná zhovadilost, ale mozkožrout si své oběti nevybírá, jak je vidět dle "inteligence" tohto pisatele.

289097

26.03.2014 20:27

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: EU je živý organismus

Nikdo 74.?.?.?

EU je asi tak živá jako když se zdechlinou hýbou červy. [oči v sloup]

307418

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?