Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.08.2012 18:51

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

"něco VELKÉHO"...co by to asi mohlo být?

Mirda 50.?.?.?

23. prosince 1913 byla protiústavně založena ve Spojených státech Federální rezervní banka. Ropucha se usadila na prameni a to na prameni vydávání peněz. Zkrátka rok 1913 je počátkem postupného a pomalého zániku zdravých principů kapitalismu. "Smlouva" na vydávání peněz soukromou kriminální organizací byla podepsána tehdejší vládou (prez.Woodrow Wilson) na 99 roků a v prosinci tohoto roku by měla smlouva vypršet. To by snad mohlo být to "něco VELKÉHO"?

Zločinci vládnou světu a nikdo jim do hlav nevidí. Nicméně jejich přípava na občanské nepokoje budováním koncentračních táborů, vyzbrojováním vládních úředníků, snahou o zrušení druhého dodatku ústavy o právu vlastnictví osobní zbraně, atd., to všechno nasvědčuje tomu, že strach o vlastní existenci zasáhnul i toho, kdo strach ve společnosti záměrně vyvolává. Strach na ovládání lidí se podle přírodního zákona "akce - reakce" začíná vracet zpět k tomu, kdo jej vyvolal. Karty jsou odhaleny a něco se bude dít a to může být rovněž to "něco VELKÉHO"?

273670

10.01.2013 19:13

A vy jste náčelník Papuánců?

Jak se projevuje hlava státu jinde ?

Mirda 50.?.?.?

Pan Jose Mujica žije na své farmě nedaleko Montevidea, hlavního města Uruguaye. Žije velice skromně. Vlastní traktor, políčko a na každém kroku ho doprovází jeho věrný a chromý pejsek Manuela. V garáži má dvě starší auta, jedním z nich je Volkswagen Brouk. Traktor, auta i domek si opravuje sám. Takový domácí kutil je pan Jose Mujica.

Tento životní styl neobyčejně skromného Jose Mujici není až tak zajímavý. Vždyť takhle žijí miliony lidí, ovšem s tím rozdílem, že pan Mujica je hlavou státu. Prezidentem Uruguaye. Devadesát procent svého prezidentského platu věnuje pan Mujica na charitu, což je v přepočtu 12 tisíc dolarů.

Reportér panu Mujicovi připomíná, že je hodnocen jako nejchudší prezident na světě. „Já nejsem chudý. Žiji spokojeným životem a držím si jenom nejnutnější majetek, jaký potřebuji ke šťastnému životu. Mamon dělá z lidí otroky, kteří se ženou bezhlavě za majetkem”, odpovídá pan Mujica.

Jedním z jeho prezidentských rozhodnutí je zlegalizovat užívání
Marihuany. V odkazu je krátké (čtyřminutové) video v angličtině.

Pan prezident, kterého lze závidět.

282022

17.02.2013 23:17

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Mirda 50.?.?.?

>...to já taky naprosto nechápu prodloužení odchodu do důchodu.
---------
Prodloužením věkové hranice odchodu do důchodu vláda ušetří na vyplácení důchodů. Profi-práce je nedostatek pro mladé, natož pro ty dříve narozené a tak se (ve vládních kruzích) očekává, že vzniklé ekonomické potíže povedou k depresi a to už je jenom krůček k té "jiné genocidě". Tímto tahem vláda už důchody v mnoha případech vyplácet nemusí vůbec. No, není tohle geniální nápad? Už slyším, jak Vojta49 tleská.

285057

14.03.2013 12:53

Netanyahuův násilnický otisk

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Mirda 50.?.?.?

>Mohl byste, pane Nohejl, rozvést Vaši zmínku "ze to byl
>celosvetovy zidovsky kongres jez vyvolal druhou svetovou valku".
>Ráda bych se o tom něco dozvěděla.
---
Pan Nohejl se zatím neozval a jistě promine, že se mu tady zhoupnu na jeho větvi.

Průmyslové zboží Německa bylo v meziválečném období na vysoké technické úrovni a bylo vyváženo do celého světa. Na druhou stranu Německo naopak nebylo soběstačné ve výrobě potravin a snad 60 procent potravinových výrobků Němci dováželi. Dalo by se říct, že pro Německo byl export/import životně důležitý.
24. března 1933 vyhlásil Světový židovský kongres celosvětový bojkot německého zboží. V tehdejším tisku to bylo označeno, jako vyhlášení války Německu a historikové to i označují, jako "první výstřel druhé sv.války".

Bojkot podle očekávání vedl k nedostatku potravin na domácím trhu, což následně vedlo ke zvednutí národnostního cítění (semknutosti) a ke vzniku nacismu. Za zmínku by možná stálo, že dámy byly za módu i potřeby pro domácnost ochotny zaplatit i přemrštěné ceny a poptávka ještě více vzrostla. Kšefty se přece musí hýbat a tak řetězec amerických obchodních domů "Macy" (v židovském vlastnictví) bojkot ignoroval. Stejnou startegii zaujal i Sionistický kongres, když vyparacoval scénář na ekonomicky motivovaný přesun židů z předválečné Evropy do Palestiny tzv. "Havara Agreement", ale to už je jiná kapitola.

286300

>Second generation heavy duty Dodge pick up truck 2002, tenhle je
>dually 4500 heavy duty....
---
Satanisto, máš tam chybu? Typ 4500 se začal vyrábět až v roce 2007
jako model roku 2008.
Zeptej se souseda ještě jednou. On si z tebe utahuje a zcela jistě jenom machruje.

286762

24.04.2013 14:33

Hitler vyhrál válku

RE: a kdo za tim stoji

Mirda 50.?.?.?

>Kdybys přemýšlel hlavou, tak bys věděl, že to je Řím.
----
Takže Řím? Hmm, to už jsem někde slyšel. Proto se říká, že všechny cesty vedou do Říma, ale asi taky z Říma, když se to od tama všechno řídí? Co jde dovnitř, musí i ven. To je naprosto úžasné taková zodpovědnost řídit celou naší planetu. Jenom malý nesmělý dotaz, pane/paní opice. Ten pán, který to tady všechno řídí a který bydlí v Římě, dělá to sám a nebo mu v tom někdo pomáhá? Stejně se jim ten NWO nepovede, ať si Alex Jones říká co chce.

288748

25.04.2013 18:24

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>Biologickým otcom Stalina bol Gruzínsky šľachtic v ktorého
>dome robila Stalinova matka opatrovateľku detí/kojnú...
----
Jiné zdroje uvádějí, že onen šlechtic, Nikolaj Převalský byl průzkumník/cestoval a na své cestě do Tibetu se na nějakou dobu zastavil v hotelu v Gori, kde Stalinova matka pracovala jako pokojská. Slovo dalo slovo a na nového vůdce bylo zaděláno. Aristokrat Převalský se nechtěl vázat a nabídnul Visarionoviči Džugašvilimu velkorysou peněžní částku a ten si matku Stalina vzal za manželku. Džugašvili si za získané peníze pořídil obuvnickou dílnu a zaměstnával (údajně) až třicet pracovníků. Propadl však alkoholu, ztratil vše co získal a nakonec i vlastní život.

Někdo tady v diskuzi už dřive zmiňoval jméno biologického Stalinova otce. Před několika lety jsem zde napsal na toto téma příspěvek a na porovnání jsem uvedl fotografie Stalina a Převalského. Nelze si nepovšimnout tu silnou podobnost. Stalin jakoby tátovi z oka vypadnul. Dalším důkazem by mohla být Stalinova oddaná péče o Převalského hrob.

Bohužel zmiňované fotografie už nejsou funkční, jinak bych to sem přenesl. Jistým zájmovým skupinám se nehodilo do kšeftu zveřejňování skutečné světové historie a proto uvedená webová stránka byla umlčena. Ještě poznámku ke Stalinovu jezuitskému vzdělání. Nevím proč se na tom tady tolik bazíruje? Název vzdělávací instituce přece neznamená, že každý kdo projde jejími branami se automaticky chytne do jejich pařátů? Kdyby Stalin zůstal u jezuitského vyznání, tak by se vyhnul svého pozdějšího utrpení. Stalin si to řádně a patřičně odpykal - byl přece třikrát ženatý.
[velký smích]

288808

25.04.2013 19:04

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>ty jsi pěkně vykutálenej, se "ženou editorem" a "židem
>stalinem" sem přijuchal kdo? já psal pouze o tom, že stalin
>měl striktně katolickou výchovu...
---
Židy do diskuze natahal emtékáčko ,(mtk), pan oracle na to jenom reagoval.

Oracle napsal:

>"Isté kruhy s židovským pôvodom sústredili v rukách
>ekonomickú, nábožensko-ideologickú, súdnu a výkonnú
>moc"


raskolnikov reaguje:

>tak to zní skoro jako tajůplný příběh... eh, jinými slovy,
>bez trvalého převorávání pojmů to nikdy nebude dávat
>smysl, proto to není ani pohádka, ale je to na
>náboženství postavený blábol
----
Proč nás tady takhle pořád natahuješ? Proč tolik tajnůstkářství? A nebo to je to typické hábéčkovské - pravda není pro všechny?
Vyvrať konečně ten oraclův "blábol" a napiš nám, kdo to tady řídí a organizuje. Řím? Vatikán? a nebo někdo jiný?

>tak aby bylo jasno, "to nepovídala jedna pani", ale ten tvůj
>spasitel... že v ortodoxním semináři vyučovali jezuiti není
>jen doměnka (i když by byla oprávněná vzhledem k historii
>jezuitů v rusku) převzatá ze stalinova okolí, ale je o tom i
>doklad....
-----
Hábéčko, proč na tom tolik bazíruješ? Mojí rodiče (máma a táta)
mne jako malého caparta zapsali do hudebky na klavír. Prošel jsem si tím několik roků a teď si představ, žádný virtuózní pianista se ze mne nevyklubal? Ani mne to psychicky nijak neovlivnilo. A takhle to funguje v životě mnoha lidí. Vzdělání (i dokončené) ještě neznamená, že tím dotyčný načuchne.

288810

25.04.2013 20:40

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>víš kdo vychovával třeba fidela, mirdo? můžeš hádat...
>jednou [mrknutí jedním okem]
----
Hádat nemusím. Fidel navštěvoval jezuitskou školu. Na tom ovšem není nic neobvyklého. V 17. a 18. stolení to byli právě jezuité, kteří nejen v Evropě, ale i na "novém kontinentě" zakládali školy, nemocnice a jiné prospěšné instituce. Na tom bych já osobně neviděl nic špatného. My tady v Kanadě taky máme jezuitské školy, které si ponechaly i původní název zakladatelů. Ovšem s jezuity mají společného už jenom ten název. To je vše. Náboženství se tam nevyučuje a ani tam nepřipravují nové politické kádry.

Jako výrostek byl Stalin moskevský kavárenský poflakovač a živil se vykrádáním vagonů. Skutečnost, že se ze Stalina stal politický vůdce spíše svědčí o tom, že za ním stála nějaká vlivná osoba a to by zase potvrzovala "tlačenka" Převalského? Nemyslíš? Je to stejný jako dnes. Nic se tedy nezměnilo - nezáleží na tom, co umíš, ale koho znáš? Takhle si mocenské kruhy vypěstovali Clintona, Obamu a další. Nebyly to jezuitské školy. Tímto bych mohl i odpovědět na příspěvek níže:

>protože je nesrovnatelně podstatnější, než hypotetický potulný otec, či označení instituce, kde se nejen něco učí, ale doslova vychovává...a jak už výše uvedla Lin v bodě 6), je to naopak zásadní
----
Zásadní to může být, ale samozřejmě záleží na metodách vychovávání. Nechci tady probírat metody nátlaku a motivace, ale nátlakem můžeme vyvolat i opačný efekt. Už asi těžko zjistíme, čím byl motivován Stalin, že se rozhodl pro studium na kněze, ale jak už víme, studia stejně nedokončil? Z toho vyplývá, že ho jezuitská škola pro život řádně nepřipravila.
[mrknutí jedním okem]

288817

25.04.2013 22:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>"Nevím, proč se bazíruje na tom, že má někdo "židovské" předky, přestože sám konvertoval ke křesťanství. Předek vyznávající judaismus přece neznamená, že každý, jehož předek byl judaista, se automaticky chytne do jejich pařátů?"
----
S tímto naprosto souhlasím. Já jsem tu židovskou dědičnost nevymyslel. Judaismus je náboženské vyznání a to by se přece dědit nemělo...si myslím?

>Rothschildové konvertovali, a spousta dalších. Takže co dál...
-----
Právě že nekonvertovali. Když byla svatba Evelyna Rothschilda s Lynn Forrestrovou, tak se obřad konal v synagoze a Lynn konvertovala na judaismus. Daniel Senor (matka Slovenka) s Campbell Brown (bývalá TV reportérka na CNN), stejný příběh a Campbell posléze konvertovala na judaismus. Ivanka Trumpová taky před svatbou konvertovala na judaismus. Asi to konvertování bude "nalej-vylej", ale jak je vidět, tak se židovství stalo poslední dobou populárním trendem? A zvláště na to poukazovat. Dříve přinášelo společenské výhody a kariérní postup členství v KSČ.

P.S. Uvedená jména možno dohledat gůglem, jako důkaz, že nekecám.
[smích]

288822

25.04.2013 23:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>těžko mohl stát za stalinem převalský (zemřel, když byl soso ještě děcko), ale tak či onak stalina vychovávala instituce, zvlášť, když je to internát...
----
Tohle jsem nevěděl, že Převalský tak záhy zemřel. Četl jsem o tom Stalinově pečování o jeho hrob, ale to mohl klidně dělat kdykoliv později. Podrobnosti neznám, ale jsou o tom důkazy.

>samozřejmě, že výchova má všelijaké efekty, kdo by to měl
>vědět lépe, než katolíci, kteří se tím zabývají stovky
>let, ostatně psychologie je u jezuitů hlavní předmět, pokud
>k nim vstoupíš do řádu, mirdo, a když to dotáhneš...
----
[chechtot] [chechtot] Ne aby tě napadlo mne tam přihlásit na studia?

>jak jsi vůbec přišel na to, že se na jejich školách mumlá něco z motlitebních knížek?
----
Tuhle poznámku beru jako nepovedenou větní vazbu. Já jsem nic o mumlání nepsal. Náboženská nauka nemusí být žádné mumlání z bible. Až někdy do poloviny minulého století se ve zdejších základních školách před vyučováním modlitba přednášela, ale dnes se to už nenosí. Mají tady ovšem tzv."Sunday School", ale to je záležitost jednotlivých komunit a jejich kostelů.

>jezuiti jsou špička nejen v matematice, ale i v astronomii, a
>třeba ze špičkových jezuitských škol ve franci vzešla
>celá elita francouzské revoluce...
-----
Hábéčko, my dva jsme spolu probrali jezuitská témata už nesčetněkrát a nechci do toho znovu zabřednout. BTW, článek je stejně na jiné téma. Zdravím tímto současně i kamaráda Jendu.
[smích]

288830

26.04.2013 00:14

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

Jen tak pro zajímavost.
Nikolaj Převalský.

Vložený obrázek

Není tohle náhodou Stalinův otec?

288837

28.04.2013 18:06

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný pohled a souvislosti

Mirda 50.?.?.?

>Mohl byste vysvětlit, co to je "skutečné kresťanstvo", co to je "skutečné Ludské kresťanstvo", a co to je "skutečný komunismus"? Ty věci lze někde pozorovat?
----
Pro ty méně chápavé. Opak "skutečného" by byl "předstíraný", tedy předstíraný komunismus. Lze rovněž použít výraz "pseudo", např.pseudo-křesťanský. Ale to jsi mtkáčko jistě věděl? Hlupák nejsi. Ty tady jenom provokuješ, přiznej se.

288989

29.04.2013 05:20

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Mirda 50.?.?.?

Muslimové půjdou tam, kde jsou pro ně dveře dokořán otevřeny. Oni neutekli ze svých domovů, oni byli nalákáni na pozlátko západní tzv. civilizované společnosti. A teď jednu otázku pro Tebe Vojto. Kdo má asi největší zájem na promíchání lidí s úmyslem zničit národnostní svazky? A až to bude patřičně promícháno, rozpoutat nepokoje, čehož jsme byli svědky nedávno ve Francii a teď se to odehrává ve Velké Británii a jinde? Brzy to začne i ve Švédsku. Vím, že odkazy druhých diskutérů Ty osobně ignoruješ, ale tenhle je krátký, tak se o to pokus. Poslechni si paní Barbaru Spectre a všimni si především, jak jí září oči nadšením.

289015

29.04.2013 13:04

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

Mirda 50.?.?.?

Ano, Vojta je pokrytec jako Brno, ale on to nedělá se záškodnickým úmyslem. On si to totiž ani neuvědomuje. Je to více méně trvalá deviace způsobena buď virem slepičí chřipky a nebo to mohou být následky z mládí od častého pohlavkování.
[mrknutí jedním okem]

289034

30.04.2013 05:38

Vazby spojující Washington s čečenskými teroristy

"Upiš se ďáblu, peklem se ti odmění"

Mirda 50.?.?.?

Ruská bezpečnostní agentura (FSB) a diplomacie zaznamenaly další úspěch ve strategii - "jak se zbavit potenciálního teroristy".

FSB oznámí CIA, že Tamerlan navštěvuje v Tbilisi teroristický seminář ve smyslu: "dejte si na něj pozor". Jinými slovy: "my o něm víme". FBI a CIA mlčí. Po delší době oznámí zpět: "odtama nebezpečí nehrozí", ale na další cestu do Gruzie už vystaví Tamerlanovi falešný cestovní pas.

FSB opět informuje CIA o Tamerlanově návštěvě. Falešná identita byla odhalena a Tamerlan se stává pro CIA i FBI nepoužitelné zboží, něco jako děravé boty pro pěší turistiku. Aby se celá záležitost ututlala, tak FBI Tamerlana nastrčila jako (údajného) pachatele bomových atentátů při maratonu v Bostonu a posléze byl (pravděpodobně) zavražděn při policejní přestřelce. Jeho mladší bratr už taky nepromluví. Zařídili to doktoři v izraelské nemocnici, kam byl po objevení a zatčení převezen. Údajně to byl nezdařený pokus o sebevraždu.

Připomeňme si, že Tamerlan Carnaev žil ve Spojených státech na "Zelenou kartu", přitom jeho mladší bratr Džokar už občanství získal. Tady se nezbytně naskýtá otázka - proč Tamerlan občanství neobdržel? Nebyl to náhodou další strategický tah CIA a rovněž i důkaz, že Tamerlan bude po výcviku nasazen do Čečni na organizování ozbrojených nepokojů a případně se stane i šéfem v nové loutkové vládě? A právě proto nemohl být občanem Spojených států, to by přece zavánělo barevnou revolucí.

289066

06.05.2013 04:09

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>Zmiňovaný spor Rockefellerů s Rothschildy je skutečně směšnost nejvyššího kalibru[smích]))
----
Někdy se ovšem chytnou a pak už to stojí zato. Tady třeba Evelyn Rothschild vytýká Rokefellerovi, že vykecal jak provedli 9/11 a jiné zločiny.

289199

07.05.2013 18:09

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

Hábéčko, to všechno, co jsi zde uvedl, je sice pravda, ale pouze částečná. Jsou to "závazná" ustanovení, která se stejně nedodržují a která si (na sebe) vymysleli samotní mafiáni FED-u. Je to jenom med a mrkvička pro veřejnost, aby si lidi mysleli, že kongres má FED pod kontrolou. Ale to ty jistě víš a jenom nám tady ten med řádně roztíráš po papuli, jako třeba v tomto odstavci:

>Co se týká notoricky zmiňovaných subjektů,...tak jsou uváděny jako manipulátoři FEDu bez toho, aniž by byl uveden jakýkoliv podíl (nebo dokonce majoritní) u podílníků FEDu, který by byť jen fiktivní manipulaci umožňoval, přičemž vlastnictví takového balíku musí být zřejmé, aby bylo legální a vůbec možné.
----
Na legálnost a poctivost u podvodníků zapomeň. Ti si vytvořili systém kontroly, který sami ovládají. Nejen u FED-u, ale i jiných nadnárodních korporací existují dva druhy akcií. Jeden druh se obchoduje na veřejné burze (čti - manipuluje) a druhý typ akcií je pro vedení firmy. Vesměs je to desetina burzovní ceny a největší podílník má největší rozhodovací právo. Tyto informace jsou samozřejmě utajeny, takže majitel FED-u je známy jenom ve vnitřních kruzích.

>Co se týká vedení FEDu, tak dle 12 USCA 302, 304, 305 jsou vybíráni členy FEDu do tříd, kdy jedna zastupuje bankovní sektor a druhá nebankovní sektor a třetí (Board of Governors) je vybrána Senátem a jmenována prezidentem.
----
Jistěže. Tak to navenek opravdu vypadá. Ve skutečnosti si FED vybere a prezident schválí.
Přece si do hnízda nevpustí
"nepohodlné šťouraly"?
...to dá rozum.

>je evidentní, že FED je kontrolován především politicky a „mezinárodní bankéři“ skrytě manipulující skrze utajené podíly jsou víceméně fikcí a jedná se většinou o legendy hrající na city věřících.
----
Tak tohle je docela odvážné tvrzení. Zdůvodnění jsem uvedl výše. Další informace z Wikipedie, které zde "cut and paste" uvádíš, nemá ani význam komentovat. To jsou opět ta FED-em vymyšlená stanovení. Snad jenom tohle:

>Kromě předsednictev je činnost FEDu řízena FOMC (Federal Open Market Committee) a ti ...společně rozhodují přímo o tom, „kolik a za kolik“,....tedy není možné to manipulovat třeba jen skrze FED NY.
-----
Jak lze FOMC manipulovat ti objasní kongresman Alan Greyson. Další perla:

>Předmětem častých a celkem logických starostí je i výdělek FEDu, neboť FED je skutečně výdělečný podnik...
----
Klobouk dolů, Hábéčko. Ten tvůj smysl pro humor a sarkasmus nemá konce:

>...A protože podléhá dani...je dělen a obvykle tak, že 97-98% výdělku jde do státní kasy a zbylá 2-3% se rozdělí mezi FED a jeho akcionáře, přičemž na veškeré dividendy připa...

Automaticky kráceno

289281

07.05.2013 18:12

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

- pokračování -

>...A protože podléhá dani...je dělen a obvykle tak, že 97-98% výdělku jde do státní kasy a zbylá 2-3% se rozdělí mezi FED a jeho akcionáře, přičemž na veškeré dividendy připadá necelé 1%.
-----
Hábéčko, jsi opravdu dovedný manipulátor a nebo???? Že bys nevěděl? Proč se asi bývalý kongresman Ron Paul tolik roků domáhal, aby FED zpřístupnil vládě účetní knihy? FED daně neplatí od jeho založení.

289282

08.05.2013 21:03

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>...můj zájem byl upozornit na nebezpečí uvádění se v notorický omyl na podkladě jednoho pojednání asi z konce 80tých let...
----
Koho pojednání a o jáké pojednání se jedná? Když upozorňuješ na nebezpečí, tak sem s tím.

>že jde všelijak manipulovat? no to já přeci vím, a můžeme to vidět i zde, je to dokonce více než časté, no tak jsem si řekl, že to tu někdo musí také občas vrátit na zem... [mrknutí jedním okem]
----
To je od tebe hezký, ale bez tajnůstkářství a bez manipulací. Prahnu po informacích, tak se neupejpej.

>PS.: můžeš mi najít jedinou pasáž, která je "cut and paste", docela by mě to zajímalo, samozřejmě nevylučuju, že jsem se také mohl přehlédnout a údaje třeba prohodit, i za nalezenou chybu bych byl vděčný, hned bych si to opravil... [smích]
----
Byly to zbytečné informace a klidně si kopíruj. Sáhodlouze a dopodrobna jsi zde uvedl ustanovení FED-u a jistě sám víš, že se to stejně nedodržuje, tak proč to sem dáváš?
S tím odváděním daní FED-em do státní pokladny, tak to jsi trochu přestřelil. S tím nemůže souhlasit ani to tvoje vděčné a oddané přitakávadlo (mtk).

289377

08.05.2013 22:02

Izraelské útoky na Sýrii

RE: i v Číně se objevují...

Mirda 50.?.?.?

Nauč se konečně dávat odkazy v klikací formě.

http://www.youtube.com/watch?v=X_aqyBNRgxU

289379

08.05.2013 22:12

Izraelské útoky na Sýrii

RE: i v Číně se objevují...

Mirda 50.?.?.?

>Nauč se konečně dávat odkazy v klikací formě.
----
Teď už chápu. Pořádná blbost, proto se vůbec neobtěžuješ to dávat klikací. Najdi si fohate nějaké jiné hobby, než tento pofiderní smysl pro humor.

289380

09.05.2013 12:56

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

Mirda 50.?.?.?

>...ty se prostě chceš jen hádat, no a na to jsem už odpověděl o kus výš tomu zapálenýmu slovenskýmu anonymu, tak budeme pokračovat možná jindy, až to vydejcháš [smích]
----
Popravdě řečeno, původně jsem na tvůj příspěvek vůbec nechtěl reagovat, ale potom jsem si uvědomil, že tomu někdo ze čtenářů může i uvěřit a bude si myslet, že FED je v podstatě charitativní neziskovka a tak jsem se rozhodl to dát do správné perspektivy.

Dále jsem chtěl zjistit, zda-li začneš lidem opět objasnovat, že je to vlastně Vatikán, kdo nám tady určuje rychlost a směr otáčení naší zeměkoule a Rothschildi jsou jenom jejich poskoci a mopslícisi. Zřejmě se změnou nicku nastala i změna názoru? Proto jiný nick. Je to tak Hábéčko? Ale jak píšeš, pokračovat můžeme jindy.

289409

10.05.2013 06:35

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Mirda 50.?.?.?

Pane, takhle se z diskuze neutíká. Před další poznávací cestou do "svaté země" bych doporučoval nějaké počteníčko, ať máte přehled o jakou demokracii se tam jedná. Můžete se rovněž zapojit do akce poznávání a mapování palestinských vesnic, které byly včetně jejich obyvatel vymazány z mapy. Nikoliv obyvatelé. Ti z mapy vymazáni nebyly. Ti byly vyvražděni včetně žen a dětí a ti rychlejší a schopnější, ti stačili uprchnout do okolních zemí.

Tohle bude pro vás i pro vaši paní manželku jedinečný tématický výlet. Neberte to jako nenávist. Ta není tady. Ta nenávist je tam a já na to jenom poukazuji. A ještě jedna připomínka na uklidnění. Ty akce jsou organizovány smotnými židy žijícími v Izraeli. To jsou ti, kteří touží už konečně žít v míru a bez válek.

289441

10.05.2013 07:00

Izraelské útoky na Sýrii

RE: K tamejsimu problemu

Mirda 50.?.?.?

>Napsal jste, že Ježíš byl pokřtěn na druhé straně řeky. Což beru za 100% ověřené tvrzení.
----
Já jsem zase někde četl, že Ježíš dovedl špacírovat po vodní hladině a tak by na tom snad ani nezáleželo, na kterou stranu řeky si zaběhnul? [smích]

289444

10.05.2013 17:26

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Slovan

Mirda 50.?.?.?

>...Udivuje mne jak Rusko i Čína si tuto hrozbu neuvědomují.
----
Jsem přesvědčen, že si Rusko tuto hrozbu plně uvědomuje. Kdyby Rusko zasáhlo, tak z toho vznikne třetí světová válka. Vojska NATO by ochotně přispěchala Sýrii "na pomoc" a už tu máme celosvětový válečný konflikt. Možná právě na tohle jestřábi čekají?

Podobná situace nastala v r.2008 v Gruzii, kdy Saakašviliho armáda napadla Osetii a Abchazii. Na území Gruzie se to v té době hemžilo americkými a izraelskými "poradci" a při zásahu armády Ruské Federace bylo několik ozbrojených "poradců" zabito. Ostatní se okamžitě stáhli, jinak by z toho byl vojenský střet obou velmocí. Tehdy se Rusům podařilo ukořistit i část americké vojenské techniky.

Je to hra na kočku a myš a pravděpodobně právě proto Rusko nezasáhlo ani v Libyi? Rusové se poučili z války v Afganistánu.

289490

11.05.2013 03:23

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Slovan

Mirda 50.?.?.?

>No a vida, tehdy Rusové zasáhli a dokázali to, co celý svět očekává! A jak se zdá NATO ani US se do války proti Rusku vůbec nehrnulo!
----
To byla tehdy jiná situace. Osetia i Abcházie jsou a byly autonomní republiky na ruském území. Rusové tedy bránili svoje napadené občany. Kdyby se do toho konfliktu tehdy otevřeně zapojila vojska NATO (převážně americká armáda), tak z toho byla třetí světová válka. Proč se tak nestalo o tom můžeme jenom spekulovat.

>Jakmile se dělají ústupky agresorovi - znáte to, s "jídlem roste chuť".
-----
To ano, ale nikdo nemůže zaručit, že se to nezačne mlátit atomovkama a v tomto případě na vítězi už záležet nebude.

289523

11.05.2013 18:00

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

Mirda 50.?.?.?

Doufejme, že si to MoUdro uvědomí a změní styl vyjádřování a nebo raději vypadne z diskuze. Já už ty jeho rádoby MoUdra nečtu. To nejsou diskuzní příspěvky, ale fackování zdravého rozumu. Mozek to odmítá luštit a navíc opakovaný vtip přestává být vtipem a začne unavovat. Raději pokrytecké a demagogické příspěvky Vojty, než tyto MoUdrosračky. Díky dube. Sledujme nyní, zda-li to MoU uzná jako konstruktivní kritiku a omluví se a (změní styl) a nebo na nás vyklopí další pytel MoUdrosraček?

289548

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 27 čtenářů částkou 2 645 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákaz shromažďování platí jen pro někoho - chvilkaři mají výjimku05.06.20 23:12 Česká republika 2

Poskokové a hlupáci ve vládě dále poškozují vztahy s Ruskem, teď vyhostili ruské diplomaty05.06.20 19:33 Česká republika 2

Video: Běloši líbají černochům nohy jako akt pokání05.06.20 18:22 USA 1

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Česká republika 4

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 5

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 13

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Měnové kurzy

USD
23,56 Kč
Euro
26,61 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,42 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
21,50 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 679,56 Kč
1 unce stříbra
410,49 Kč
Bitcoin
226 645,48 Kč

Poslední aktualizace: 6.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?