Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 29 příspěveků, 1 jméno: Andrew Siddur.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.01.2013 13:50

Klausova amnestie dává velkou logiku

Amnestie = poslední Klausův zesměšňující kotrmelec?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tvrďák Fischer milosti i amnestie zruší a nastolí vládu tvrdé pravdolásky.

Poslední události mne skoro navádějí k myšlence, že prezident mohl být k tak olbřímí amnestii někým přemluven nebo dokonce zneužit – ve svůj neprospěch a ve prospěch svého nástupce, kterým podle všeho bude Jan Fischer (nebo podobný paňác).

Ihned se totiž začaly ozývat kritické hlasy ze všech stran, které sílily s tím, jak média pozvolna odhalovala netušený rozsah amnestie. Což by si Klaus dovolil při samém konci své prezidentské kariéry – přes všechny pochybnosti, které o něm můžeme mít – popudit proti sobě většinu lidí v ČR? Což nemá své poradce, kteří by mu v tom zabránili?

Teorii, že někdo Klause – jeho neorientaci v právu – cynicky využil, aby ho na konci prezidentského mandátu srazil na kolena, podporuje i to, že prezident amnestii hájí tím, že evropská unie prý není ráda, že se soudní řízení u nás vlečou. Což je argument věru dost pochybný, chabý, a navíc naprosto zarážející, vzhledem k dosavadnímu skeptickému postoji prezidenta k EU. Najednou takový obrat o 180°? To je ztěží uvěřitelné. Skoro to vypadá, jako by Klausovi někdo nabulíkoval, aby odříkal takovou směšnou obhajobu.

Snad všichni prezidentští kandidáti se nechali slyšet, že se prezident s amnestií zachoval špatně; někteří se hned vytasili s velkohubými prohlášením, že by všechny ty milosti a amnestie hned zakázali. Obzvláště komicky taková kanonáda působí z úst Jana Fischera, který sám sebe (nebo spíš sám od sebe) pasuje do role vůdce pravdolásky. Hned se rýsuje otázka, zda Fischer o Klausově amnestii nesmýšlí tak strašlivě jenom proto – a s ním i valná část občanů ČR -, že ji vyhlásil ten strašlivý Klaus.

Každopádně je teď národ podivně sjednocen. Téměř všichni jsou na jedné lodi proti Klausovi a jeho amnestii. A že na tom křižníku jsou ty lidi i s Fischerem, který dokonce v jednu chvíli vypadá, že tomu snad velí.

Tvrďák Fischer vystřelí z Aurory a zruší amnestie i milosti. V nastalém chaosu a vraždění způsobeném amnestovanými zločinci nastolí vládu tvrdé ruky. K tomu mu dopomáhej Janeček se svou pečlivě pěstovanou imidží rozcuchaného správňáka. Pravdoláska od teď jenom ve tvrďácké podobě, žádné uplakánkovství Táni Fischerové. I ta sluníčkově letní Sommerová se možná přejmenuje na depresivnější zimní Winterovou. K čertu se starým. Nastupuje lepší příští!

281667

16.04.2013 03:30

Cizincem ve vlastní zemi

Inu, stát zmítaný finanční depresí přestává být ušitý na míru většině

Andrew Siddur 77.?.?.?

A začíná být ŠIT na míru menšině.

Protože to není úplně košer, všichni se - i pod vlivem médií, vyřvávajících propagandu, jak je in zbohatnout za každou cenu - tváří jak kyselá prdel, když něco mají udělat za přiměřenou cenu (což může být i zadarmo).

288116

16.04.2013 03:59

Totalita

Třídní výklad je dnes důležitější než kdy jindy

Andrew Siddur 77.?.?.?

Historii musí - obzvláště dnes, v dnešní ekonomicky a politicky svízelné době - vykládat prověřené kádry.

Jedině správný třídní původ zaručí korektní informace vyhovující dobovému bontonu.

Poúnorové dějiny tak nejlíp vykládá člověk, který je historicky židem, v letech "socialistického útlaku" byl katolickým knězem (kdyby v letech 1948-89 vládli katolíci, byl by zase židem, to je jasné) a po listopadovému předání moci se stal módním "judeokřesťanem" - tedy člověkem, velebícím USA, Izrael, Nečasovu vládu, Kalouska, a hrdinné židy, kteří se vzepřeli socialismu. Případně tedy i ty katolíky, když si teď zpolitizované pražské skupinky vydupaly znovuvztyčení Mariánského sloupu.

Nejlepší je, když se sejde celá plejáda takových kádrů.

Tohle si propagandistická sekce ODS uvědomila už někdy před pěti lety, a založila ÚSTR, do kterého deponovala školáckého Žáčka a další archiváře nadané bujnou fantazií.

Jak šly ODS a celý stát do kopru, bylo nutné nasadit do vedení ÚSTRu těžký kalibr, opravdovou vědeckou kapacitu a nezpochybnitelnou autoritu - kněze.

*

No a teď se tenhle ústav defacto ruší. Podle mě proto, že doba už je tak v háji, že šaškové z ÚSTRu už stejně nic nezachrání, a bude pro ně jedině dobře, když pravicující ústav opustí a později zanikne i on.

Že dřív bylo líp, totiž víme i bez ÚSTRu, nemusí nám to sdělovat jeho pracovníci ve svých bájích mezi řádky.

288117

16.04.2013 11:50

Totalita

ÚSTR je vůbec srandovní

Andrew Siddur 77.?.?.?

Přehrabovat se v těch (auto)cenzurovaných zlomcích archivů, když svazky těch dnešních největších ódeesáků, nejnesehnutějších židů a nejodvážnějších katolíků byly už dávno pro jistotu sedmkrát skartovány.

288141

16.04.2013 12:16

Totalita

RE: Příznačné pro polistopadové období je, že ÚSTR obhajuje Nečas, jehož otec byl podle údajů samotného ÚSTR agent STB

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vynikající. Děkuji za odkaz

288145

16.04.2013 13:18

Cizincem ve vlastní zemi

RE: Nalít vodu z kohoutku není nic jednoduchého

Andrew Siddur 77.?.?.?

Když má restaurace potvrzení a povolení na kdesi cosi, proč by si nemohla udělat i papíry na vodu?

Vaří se snad v restauracích bez vody?

Beru to trochu jako apologetiku low-cost rádobyrestaurací, které by klidně uvařily, co najde kuchař cestou do práce na ulici, pokud by na zpracovávání zbytků z popelnic nemusely mít povolení.

288149

16.04.2013 14:52

Kdo je terorista?

RE: venezuela 3

Andrew Siddur 77.?.?.?

Skvělé postřehy.

Co asi bylo ve článku Mf DNES s názvem "Pohrobek autoritáře se ve volbách doplazil k volebnímu vítězství" od Tomáše Nídra, experta to na Latinskou Ameriku?

Inu já to nevím, protože jsem si přečetl jenom titulek.

288151

16.04.2013 16:39

Cizincem ve vlastní zemi

RE: Podnikání

Andrew Siddur 77.?.?.?

To skoro vypadá, jako by snad lidi vedli válku proti podnikatelům a snažili se všechno očurat, aby to měli zadarmo. Opak je pravdou - jsou s nimi na jedné lodi. Ta loď se jmenuje: "Kdo po tobě kamenem, ty po něm taky".

Příčina tohoto stavu je vysoko nad lidmi; jako maják ozařuje temnotou celou zemi. Nejde proto zdola (skrz represivní orgány) lidem říct - lidi, nekraďte, nežidáčkujte, neočurávejte, když mnozí by bez očurávání neměli na chleba.

288159

16.04.2013 16:50

Cizincem ve vlastní zemi

RE: Podnikání

Andrew Siddur 77.?.?.?

Přestože je to jistě otřesná zkušenost, pokud to stále - co do počtu poctivých zákazníků vs. podvnodníků - není 50:50, podle mne si stále ještě nemůžete stěžovat.

Ve společnosti je přirozeně určité procento (10 %?) podvodníků (které snad pozvolna roste a je závislé i na regionech).

Inu v naší "judeokřesťanské" ochlokracii říznuté raným kapitalismem má každý právo se tržně projevit, nejen obchodník. A úspěšné příklady táhnou...

288162

16.04.2013 17:09

Totalita

RE: Opravdu guláš...

Andrew Siddur 77.?.?.?

No, je trochu eklektický a zčásti patetický, ale možná vám takový přijde jenom proto, že jste v MFD a Lidovkách zvyklý číst nekompromisní rezoluce požadující tu vybudování státu po izraelském vzoru, tu ještě tvrdší boj s korupcí, které nedostatek obsahu a snad i smyslu kompenzují údernou rétorikou.

288164

16.04.2013 17:16

Totalita

RE: Příznačné pro polistopadové období je, že ÚSTR obhajuje Nečas, jehož otec byl podle údajů samotného ÚSTR agent STB

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tečka čárka vykřičník, Hitler to byl uličník. Praha, Brno, Paříž, Hitler patří za mříž! [chechtot]

Nikdo nikoho nekádruje.

Proč ale starý šlechetný pán Nečas nemohl v seznamu zůstat - byť uvedení jeho jména nemusí vůbec nic znamenat -, jako sto tisíc dalších lidí? Pochybuji, že osobně požádal o vymazání.

288167

20.04.2013 15:03

Hitler vyhrál válku

Němci, němci, Němci? Nadnárodní kapitál, nadnárodní kapitál, nadnárodní, kapitál!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Nebo byl Hitler taky nadnárodní kapitalista, už fakt nevím.[zmaten]

Papež nám řekne, že prej jo.

288469

20.04.2013 15:37

Hitler vyhrál válku

Je to tam, je to tam!!!

Andrew Siddur 77.?.?.?

zmínka o "německých koncernech", ovládajících naše média.
[chechtot]

A taky tu všechno ovládá Čína - jen se podívejte ze spodní strany na každý výrobek, co je tam napsáno - made in China! Proto nám stojí voda elektrika tolik, proto máme ve vládě nekompetentní sociopaty.

Kdyby za Čínou tolik nestály USA a Rusko, už bychom tam vtrhli! Pod vedením moudrého velitele Kalouska by tam Gazdíkovy divize rozsévaly děs a hrůzu se svým heslem: vzdejte se dobrovolně, nebo budete přidruženi k ČR!

288472

20.04.2013 15:45

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

RE: Vraj dobrý komparz si najali

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdepak, nevydrží. Shodí ho někde potají do moře. A ty, co ho tam shodili, pak po měsíci taky.

288473

20.04.2013 16:22

Hitler vyhrál válku

Situace je dnes taková, jaká panovala, když se Hitler dostal k moci.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Bohudík dnes už jsou hluboce implementovány ochranné mechanismy, které zaručují, že se žádný Hitler k moci nedostane, takže budeme oblažováni euroúředníky i našimi politiky, kvůli kterým lidi ryjí mordou v zemi, věčně.

288476

20.04.2013 16:31

Hitler vyhrál válku

RE: Situace je dnes taková, jaká panovala, když se Hitler dostal k moci.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vlastně se schyluje k jakémusi internacionálnímu socialismu, kdy vlády a korporace celého světa na vás budou vědět všechno. (Nejprve si přišli pro Švýcarsko...)

K tomu jim dopomáhej články bývalých "hrdých pravičáků".

Až si v podobném duchu vylejí srdce Roth s Polaneckým na iDnesáckém blogu, internacionální socialismus s fízlovskou tváří bude dobudován.

288477

20.04.2013 16:45

Hitler vyhrál válku

RE: Situace je dnes taková, jaká panovala, když se Hitler dostal k moci.

Andrew Siddur 77.?.?.?

No, socialismu. To už spíš fašismu. I když se mi samozřejmě příčí spojovat fašismus s něčím takovým jako je ta nomenklaturní sebranka (sebe samou vtipně nazývaná jako "judeokřesťanská") dnešních a budoucích časů.

288479

20.04.2013 20:56

Hitler vyhrál válku

Říká se tomu vývoj

Andrew Siddur 77.?.?.?

>A také ještě dlouho před Válkou jezdila jeho komanda po městech (...)

Kdysi taky pračlověk hledal partnerku s kyjem v ruce.
Dnes tato hledá výši alimentů s právničkou za zády (defacto taky s kyjem v ruce).

288497

22.04.2013 22:34

Hitler vyhrál válku

RE: Pan Vít nám tu historii pěkně zamotal

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vůbec nejbohatší jsou mrtví Srbové, psaly to Albrightová, Thatcherová a Parkanová.

A protože asexuální lesby s dobrým vztahem k Zaslíbené zemi mají společně s buddhistickými gayi s dobrým vztahem k Zaslíbené zemi vždycky tu nejopravdovější pravdu, tak bych to nadřadil nad tu soupisku z byznys.ihned.cz. Ovšem to jenom v případě, pokud ji nenapsal Páral.

288676

22.04.2013 23:21

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

RE: a dodatek...

Andrew Siddur 77.?.?.?

V Americe holt nemají všeskvělou Evropskou unii, po které by všechno hrdě nazývali, jejich oči slzí pro zázrak z pouště.
Po izraelských politicích se tam jmenuje každý druhý toaleťák. Jen ty jednovrstvé ne.

Tak proč by se nemocnice nemohla jmenovat jako synagoga.
Vlastně otázka zní - jak by se v Americe nemocnice mohla nejmenovat jako synagoga.

Není to ironie? Atentátníček vyznávající prý Mohameda je léčen ze zranění, která utrpěl při boji se Satanem, ve špitálu s židovským názvem. Na zlomení odporu vynikající. (Stejně jako na jeho posílení.)

Jestli má židovský název nemocnice šanci v ČR? Jistě ano, ovšem nejprve bude muset být taková nemocnice řádně doprivatizována a vytunelována. Takové se pak pojmenují třeba po Havlovi. Ty které posléze budou ještě jakž takž fungovat, by mohly dostat honosnější název, třeba Eurodeath nebo Hagana. Ovšem jenom v nemocnicích "Havel Nagila" vás po trhání mandlí nepohřbí do masového hrobu.

288679

22.04.2013 23:32

Hitler vyhrál válku

RE: Pan Vít nám tu historii pěkně zamotal

Andrew Siddur 77.?.?.?

(myšlen generátor textu s tématem ekonomiky Páral, jehož počiny jsou k vidění v týdeníku EURO a v MfD, nikoli věhlasný spisovatel)

288680

22.11.2013 15:12

Usvědčující důkazy v post-snowdenovském světě

RE: GIGA PRUSER!!! http://www.facebook.com/home.php#!/martin.ludacka

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, když vaši fotku v tílku olajkuje chlap, to zavání průserem...

299777

26.11.2013 17:09

Oligarchie versus planeta Země

RE: Lidstvu chybí hlavně velcí lidé, kteří by mu dali vizi

Andrew Siddur 77.?.?.?

To už se spíš naštval sovětský blok a instaloval nám sem Havla

299911

02.12.2013 19:25

Domovy seniorů

RE: upresneni ..

Andrew Siddur 77.?.?.?

>Co to je?

Houba...

300193

02.12.2013 22:04

Domovy seniorů

RE: Tak tohle už v Německu vymyslel Hitler a dopadlo to špatně

Andrew Siddur 77.?.?.?

Malé odbočení k heslu "dědeček a babička ujídají chlebíčka". Je velmi zajímavé.
Je zřejmě daleko starší, než se nám různí Steigerwaldi, Navarové a Marjanovičové snaží namluvit, a nevymysleli ho tedy komunisti, aby zastrašili zpovykané starce zvyklé přepychu. Byť heslo samozřejmě mohlo být komunisty použito, což se mi však zdá trochu podivné, vzhledem k tomu, že staří lidé mohli být rádi, že přežili válku, a jistě nebyli nijak nároční.

A na mládež se nadávalo i v roce 1920, kdy v obecní kronice je uvedeno přísloví ""Dědeček a babička -- ujídají krajíčka""-- penze nebyly žádné, grunt se přepsal a povinností nového hospodáře bylo automaticky do konce života živit a šatit rodiče.

ZDROJ

300205

30.09.2014 13:34

Islámský stát je projektem tajné skupiny Obamových poradců

RE: Islámský stát je projektem tajné skupiny Obamových poradců

Andrew Siddur 77.?.?.?

K tomu je takový roztomilý obrázek.

(Pro ty, co nejvládnou jazykem bombometčíků a špiónů: Hlavní rozdíl mezi židy, muslimy a křesťany / Poznej rozdíl, může to zachránit tvůj národ. / Semitské náboženství – ani ve snu.)

Jenom tam chybí čtvrtý ksicht, ateistický (a samozřejmě úplně stejný jako předchozí tři). [smích]

318310

02.10.2014 22:11

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

RE: Národní demokracie kandiduje v koalici s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti

Andrew Siddur 77.?.?.?

Proč nechápat stranu jako rodinu? V ní se přece taky do krve přete o úplných nicotnostech a někdy i zásadních věcech; ryjí do vás sousedi… přesto drží pohromadě.

„Ti slušní“… Mějme skupinu podobně založených voličů. Mějme stranu, kterou by tito mohli volit, nazvěme ji třeba Pravda a Láska (PaL). Extrahujme nyní z mozku každého voliče ideu slušnosti, zhmotněme ji do osoby slušného politika, vhozeného následně do strany PaL. Jak různorodá sebranka se v té straně asi sejde…?

318421

04.10.2014 00:01

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

RE: A. B. Bartoš ??

Andrew Siddur 77.?.?.?

Otestujte si svůj veletoč:

http://www.politicalcompass.org/test

... a poněkud ořezaná česká verze téhož:
http://liblog.alesuv.net/kompas.php

318481

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 27 čtenářů částkou 2 645 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákaz shromažďování platí jen pro někoho - chvilkaři mají výjimku05.06.20 23:12 Česká republika 2

Poskokové a hlupáci ve vládě dále poškozují vztahy s Ruskem, teď vyhostili ruské diplomaty05.06.20 19:33 Česká republika 2

Video: Běloši líbají černochům nohy jako akt pokání05.06.20 18:22 USA 1

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Česká republika 4

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 5

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 13

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Měnové kurzy

USD
23,56 Kč
Euro
26,61 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,42 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
21,50 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 679,56 Kč
1 unce stříbra
410,49 Kč
Bitcoin
226 645,48 Kč

Poslední aktualizace: 6.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?