Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, smutnyklaun.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.03.2013 12:59

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

Na "kurvítkách" funguje celý kapitalismus

smutnyklaun 217.?.?.?

V kapitalismu nelze vyrábět jednoduché a spolehlivé výrobky s dlouhou životností, což by zejména nemajetní spotřebitelé uvítali.Mnozí nostalgicky vzpomínají na životnost výrobků produkovaných "zlými" komunisty, které vydržely dvacet a více let a případné opravy byly směšně levné.Pravda, povrchová úprava nebyla tehdy nic moc a byly ošklivě zabalené, ale většinou vydržely. Nyní se produkují výrobky, které mají mnoho funkcí,(většinu úplně zbytečných), krásný design a navrch několik "kurvítek", jejichž životnost je vymyšlena tak , aby se pokazily co nejdříve po uplynutí záruky.Staří opraváři dobře věděli, že co na autě není, nemůže se pokazit.Oprava a náhradní díly jsou nyní většinou tak drahé, že se nevyplatí porouchané věci opravovat a koupí se nový krám.Že je to mrhání materiálem, energiemi a lidskou prací ? Ano je, ale výrobcům a obchodníkům to přináší tučné zisky, a to je v kapitalismu to nejdůležitější.Přírodní zdroje jsou sice nesmyslně drancovány, peněženky lidí soustavně provětrávány a peníze se rychle přesouvají od spotřebitelů na konta nejbohatších, zatímco ostatním rostou dluhy.Na tomto principu funguje celý kapitalismus. Je to báječný stroj na peníze, ale jen pro bohaté.Nesmí se nikdy zastavit, neboť by rychle skončil.

286449

17.03.2013 21:12

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

smutnyklaun 217.?.?.?

Po uhlovodíkovém mejdanu ( či spíše ještě během něj) nastane velká válka o zbytky uhlovodíků a dalších přírodních zdrojů s fatálními důsledky pro celé lidstvo a život na Zemi.Lidé jsou nepoučitelní.Nevěřím, že by se ta bohatší a sobečtější část lidstva dobrovolně vzdala bohatství, aut, tepla a pohodlí, na které jsou zvyklí.Člověk sice stojí na vrcholu pyramidy živočišné říše, ale mnozí lidé v takzvaných civilizovaných zemích už dávno ztratili pud sebezáchovy a přestali se vnímat jako součást živé přírody.Mocní a bohatí tohoto světa získali dojem, že díky rozvoji výroby, vědy a technologií mohou přírodu i méně bohatou část lidstva jen bezohledně vysávat, měnit k obrazu svému, obcházet nejrůznějšími triky a ignorovat. A to je začátek smutného konce celého lidstva. Těmto "elitám" ještě nedošlo a zřejmě ani nedojde,že to bude i jejich konec.Přežijí možná o něco déle než chudí a nevzdělaní, ale smrt jim budou ještě závidět.Peníze a moc jim úplně zakalily rozum a soudnost.Ale najdou se výjimky.

286534

22.03.2013 17:25

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

Pravda je největší nepřítel bohatých a mocných tohoto světa

217.?.?.?

Proto dělají vše, aby lidé pravdu neznali a ani po ní nepátrali. Masírují moderní otroky vlastněnými médii ze všech stran, svými jedině správnými "pravdami" a pokleslou zábavou, která je odvede od přemýšlení a vypláchne jim dokonale mozek.Reklamou a médii nasměrují nemyslící jedince přesně tam, kam potřebují. Myslící lidé, kteří pro ně nepracují, jsou pro ně nebezpeční, potřebují naivní a poslušné stádo, které bude dělat přesně to, co oni chtějí. Kupovat zbytečné krámy vyráběné jimi vlastněnými firmami, zadlužovat se jako o závod u jimi vlastněných bank, držet ústa a krok, aby nepřišli o práci a makat jako otroci.Se státy je to podobné.Pokud někde vznikne systém a vláda, která se jim nehodí do krámu, koupí si místní opozici, zablokuji tamní ekonomiku, vyvolají náboženské, etnické či jiné konflikty.Dobře ví, že ve srovnání s miliardami otroků je jich nepatrně a pokud chtějí zachovat zdání demokracie a své výsadní postavení, luxusní životní styl a moc ve stále početnějším světě, musí na otroky lstí, hypotékami a mediální masáží.Pokud by lidé začali přemýšlet, zbude jim k udržení současného bezohledného systému, v němž vítězové berou téměř vše,jen násilí. Tím by ale zcela odhalili svoji skutečnou tvář a své hlavní zájmy, jimiž jsou obrovské zisky a neomezená moc nad lidmi i celými státy.Dobře ví,že systém je dlouhodobě bez použití násilí vůči většině a bez vyvolání konfliktů a válek neudržitelný.

286895

22.03.2013 20:27

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

217.?.?.?

Mě zase fascinuje, jak jste mě odhadl, ač jste mě zřejmě nikdy neviděl.Ale neměl bych se divit,suverénní pravicující soukmenovci používají nálepkování často, zejména tehdy, když jim samotným chybí věcné argumenty .Proto si dovolím malá zpřesnění:
1. Opravdu bohatí jsou především bankéři a majitelé nadnárodních společností, někteří obchodníci a vlastníci významných nemovitostí (doufám, že jste fascinován)
2. Mládek není můj, ale svůj (a to hodně)
3. Bezdomovec opravdu nejsem
4. Nejsem cikán ani Ukrajinec, k češství se hlásím, i když nesměle
5. Vznik bohatství pěkně popisuje např. Balzac (toho zřejmě nečtete), ale i prostí lidé už začínají chápat, jak mnozí bohatí k majetku přišli.Alespoň v Česku.
Pokud se považujete za bohatého a bojíte se, že okradená a podvedená "lúza" by mohla chtít zpět to, co jim bylo ukradeno, je to Váš problém. Vzhledem k tomu, že jsem vystudoval přírodní vědy, nepovažuji se ani za hloupého a chudý zatím taky nejsem.Pouze mám na věc poněkud jiný názor než Vy.Zatím Vám vykám,ale zřejmě to není na místě. Ateista rovněž nejsem,proti víře nic nemám, ale církevní instituce považuji za zlo a pokrytecké, neboť se ohánějí Kristem, ale přitom touží po bohatství a moci a vždy sloužily mocným.Pro chudé a bezmocné měly jen slova útěchy a vedly je ke smíření se s bezprávím a nespravedlností.Mluvíte o možném okradení bohatých(kdo jak k bohatství přišel, ví nejlépe sám, ale nemusí být zdaleka ani objektivní ani jediný),ale zcela mlčíte o zjevném okrádání chudých a potřebných. Proč, to asi víte nejlépe sám.

286906

23.03.2013 20:06

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

217.?.?.?

Tuto zemi nerozkradli chudí, ti naopak rozkradený a do zahraničí za hubičky rozprodaný stát financují z toho mála, co jim nejrůznější zbohatlíci a mafiáni ještě nestačili vzít. Pohrdání prostými a chudými lidmi, kteří nekradli, nepodváděli a nelhali, stejně jako odpor k těmto chudákům z těch dvou odstavců doslova čiší.Tolik vyslovených lží a urážek v jednom krátkém blábolu se jen tak nevidí.Znám dost chudých lidí, kterým četné celebrity a elity nesahají z hlediska vyššího principu mravního ani po kotníky. Budeš se divit, ale mnozí opravdu chudí lidé nejsou Romové a žijí tak čestným životem, že bys to ty nemohl pochopit.Věta, že "Češi pracují až když jsou na ulici jinak je v práci neuvidíte" je neuvěřitelnou a nehoráznou drzostí.Buď jsi provokatér nebo jsi měl hodně smutné dětství.

286984

28.03.2013 14:25

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

217.?.?.?

Fakt, že elity zadluženého Západu hrají o čas, je evidentní. Stále větší část bohatství vlastní stále menší počet lidí v exponenciálně rostoucím lidstvu, což vytváří situaci, která není udržitelná demokratickými a nenásilnými způsoby. Než dojde k finančnímu a ekonomickému krachu, snaží se největší banky a korporace skoupit za ničím nekryté peníze( proto to kvantitativní uvolňování) či virtuální peníze vytvořené klávesnicí maximum komodit,dluhopisů, akcií, konkurentů a nemovitostí po celém světě.Spřátelená média do té doby "ovce" oblbnou a zaměstnají pokleslou zábavou a jedině správnými "analýzami" koupených odborníků najdou viníky mezi nevinnými, zatímco skutečné viníky budou oslavovat.Kdy a kde spustí "černý pátek" ví jen ti zasvěcení, tedy nejbohatší a nejmocnější.Řecko a Kypr jsou jen zkušební testy chování veřejnosti v případě krachu. Obávám se, že zbývající čas se nemusí počítat na roky.

287275

29.03.2013 12:45

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

217.?.?.?

B je správně.

287308

30.03.2013 23:00

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

217.?.?.?

Scénáře vývoje světa v případě hluboké světové krize jsou jistě různé.Alespoň trochu pravděpodobná se jeví v takové situaci i velká válka. Obrací totiž pozornost ožebračených a naštvaných chudáků k vnějšímu nepříteli ( stačí něco "efektního" záměrně vyprovokovat či včas neodhalit nebezpečí) a dokonale odvrací pozornost lidí od skutečného původce a příčiny všech krizí: patologické touhy po moci a po bohatství největších "hráčů" současného světa, kteří za své zájmy a zisky posílají do boje výhradně jiné, chudší a hlavně chudé.Je dobře známo, že velká válka sníží přelidněnost světa, zvýší zaměstnanost,výrobu (především ale zbraní), podnítí vědecký výzkum,dokonale se v ní ztratí vnitřní i vnější zadluženost ,uplatní se v ní nové technologie,bude možné ukrást poraženému nepříteli území, vodu, půdu, nerostné suroviny, nemovitosti atd. Co na tom, že to odnesou stamiliony nevinných chudáků, důležité je, že elity se udrží a ještě silně posílí. Toto řešení krize má v současném světě pouze jeden podstatný zádrhel: nedovedu si totiž představit, že by se válčilo jen konvenčními zbraněmi. I největším naivkům musí být jasné,že válčící strany by hned nebo velmi záhy po vypuknutí konfliktu použily i jaderné zbraně, chemické či biologické zbraně či jiné hrůzy (lasery, HAARPy, média),tedy pokud je vlastní nebo je alespoň dokáží ukrást. Tím by se i velmi zkrátila doba válčení (odhaduji tak na hodiny,maximálně na dny). Žít v takovém poválečném světě i jako vítězové válečného konfliktu bude asi hodně nebezpečné a frustrující. To si zřejmě uvědomují i velcí hráči. Proto je svět už téměř 67 let bez velké války. Válčí se jen klasickými zbraněmi, tam či onde, zato skoro pořád.Proto mi jako favoritní následek světové hospodářské a bankovní krize, která na nás již delší čas nepříjemně vykukuje, vychází drastické omezování životní úrovně, občanských práv a svobod, permanentní sledování moderních otroků(fotečkami z družic, e- maily, SMS, kreditními, zdravotními či sociálními kartami atd.- to jsou ty čipy v nás),výrazným zvyšováním nákladů na represivní a sledovací aparát apod. Neděje se to již někde?

287365

03.04.2013 22:46

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

RE: Určitě se nebojí - a Češi o revoluci ani nestojí - milují utahování opasků a sklánění hlavinek

217.?.?.?

Bohužel, máte asi pravdu. Lidé v této zemi jsou příliš naivní,ustrašení a opatrní, než aby vyšli do ulic, i kdyby jim bezohledná vláda a mafie utáhly opasky ještě více než dosud.Tento národní povahový rys je zřejmě způsoben tím, že zdejší lidé byli v minulosti válcováni ze všech světových stran a mají tu přihrbenost již v genech.Budou sice doma a v hospodách brblat a švejkovat, ale na víc se nezmůžou. Kalouskové a kmotři znají své ovečky dobře.Před volbama jim mafie rozdají guláš, média a všehoschopní soukmenovci
zveřejní nějakou špínu na opozici a ovčani jim to zase dají na další čtyři roky.Jediné, co by zdejší Broučky a Kondelíky mohlo, ale ne muselo přimět k významnější akci, by muselo přijít zvenčí(například finanční krach).

287597

04.04.2013 18:54

Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO

Demokracie - realita nebo mýtus?

217.?.?.?

Zásadní problém je v tom, že současné elity světa ovládají a vlastní tak obrovskou část světového bohatství,že určují i vývoj celých států prostřednictvím nastrčených loutek v politice, ve vedení firem a bank a v médiích.Již dlouho představují ultrabohatí skutečné vládce světa.Vyhlášení NWO je již pouhou legalizací skutečného stavu. Lidé přistoupili na společenská a ekonomická pravidla kdysi vytvořená, která mocným přinášejí astronomické zisky a obrovskou moc a současně stále zřetelněji vedou k celosvětové diktatuře a k potlačení práv a svobod zbytku lidstva. Neumím si přestavit, jak promile bohatých dlouhodobě ovládá 7 miliard lidí bez omezení práv a svobod, bez použití násilí,elektronického špiclování,záměrně vyvolaných krizí, konfliktů, revolucí a válek.Proto je třeba s tím vším počítat.Záminky pro tyto akce se najdou vždy. Nevěřím, že lidstvo by v současnosti dokázalo tato jednostranně výhodná pravidla změnit k lepšímu a že by se elity své obrovské moci dobrovolně vzdaly.Je ale evidentní, že současný stav je bez zásadní změny celého systému pro lidstvo cesta do pekel.

287636

08.04.2013 22:21

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

217.?.?.?

Váš rozbor je bohužel spíše zbožným přáním než analýzou vycházející z faktů. Proti přesvědčivým a tragickým číslům nabízíte jen víru, stejně jako náboženství.To, že slavný kapitalismus připomíná umírajícího pacienta na jednotce intenzivní péče už ví každý, kdo nečte jen MF Heute a podobnou propagandu a občas přemýšlí. Finanční deriváty jsou časovaná vodíková bomba děsivého účinku, v podstatě jen účetní trik a gigantické sázky, za nimiž není nic hmatatelného. Nesplatitelné zadlužení většiny vyspělých států je další neřešitelný problém.Signálů o blížícím se krachu rychle přibývá. Odpočítávání odhaduji více na měsíce než na roky.

287846

09.04.2013 18:05

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

217.?.?.?

Čas ukáže, jestli to byla jenom další chřipka současného systému nebo jeho agonie.

287895

18.04.2013 19:12

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Zlatá magie

217.?.?.?

Rychlý propad cen zlata pomocí burzovních triků má sloužit jen k jeho relativně levným a masivním nákupům největšími bankami. Další důkaz toho, že peníze dramaticky ztrácí hodnotu, když i banky jim nevěří. Bankéři nesplatitelně zadlužených zemí Západu nejlépe
ví, že jejich hromady peněz jsou v současnosti kryté již jen strachem z velkého krachu, který je pouze neustále odsouván. Proto se je rychle snaží směnit za jakoukoliv reálnou hodnotu.Zlato je pro ně obzvláště exkluzivní komodita.Má velkou hodnotu v malém objemu,dobře se skladuje a nekoroduje, bude po něm vždy poptávka a na rozdíl od papírových peněz bude směnitelné za cokoliv.

288363

19.04.2013 19:26

Trh s papírovým zlatem kolabuje

RE: Zlatá magie

217.?.?.?

Ekonomie připomíná věštění z křišťálové koule stále více.Oproti technickým a přírodním vědám je to prostě tak.Faktorů je tam ve hře tolik, že to prostě nejde přesně spočítat ani vymodelovat.To ostatně přiznávají i skuteční odborníci v ekonomii.Nejtěžší proměnou je chování lidí.Za neomylného se, na rozdíl od jiných nepovažuji, dokonce bych byl rád, kdyby se můj odhad ukázal jako nesprávný.Zlaté spoření taky neprodávám ,ale odhaduji,že zlato vylétne nahoru během několika měsíců a peníze půjdou stejně rychle dolů. Tento proces je nezvratný, protože peníze dnes nejsou kryté, zadlužení většiny států Západu je prostě nesplatitelné a stále roste. To je fakt, který se nedá ignorovat ani okecat. To že FED. popř. ECB nekryté peníze tiskne po celých vlacích, celý proces jen urychlí.

288422

23.04.2013 20:22

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

Nový nepřítel byl nutný

217.?.?.?

Pád socialistických zemí v Evropě na přelomu osmdesátých a devadesátých let měl i ten důsledek, že zmizel nepřítel, jehož existencí bylo možné zdůvodňovat neustále rostoucí výdaje na zbrojení v USA. Proto bylo potřeba najít nového velkého a významného nepřítele, který navíc nedisponuje jaderným arsenálem. Americkými stratégy byl nalezen v islámských státech. Jednak je muslimů hned po křestanech nejvíce, jednak v zemích, kde panuje toto náboženství, jsou největší naleziště ropy na světě. Navíc boj proti islámským teroristům je výborný důvod pro stále větší omezování práv a svobod obyvatel USA a dalších států, na něž dopadají tíživé následky finanční a hospodářské krize.Tři mouchy jednou ranou.

288722

29.04.2014 19:25

USA a Japonsko si hrají v Asii s ohněm

Bůh není

217.?.?.?

Kdyby totiž byl, musel by mamonem a mocí posedlé západní oligarchy a jejich pokrytecké poradce okamžitě postavit před tribunál a poslat do pekla. Za jejich distingovaným chováním a navenek velkorysými gesty se skrývají nemilosrdní a bezohlední dravci, kteří si za desítky let zvykli, že jim prošly všechny ty pod falešnými záminkami vedené války, organizování státních převratů,náboženských a etnických konfliktů,kruté vykořisťování stamilionů lidí,vykrádání cizích států,intriky, lži a další hanebnosti v nejrůznějších částech světa, a to jen proto, aby bylo ukojeno jejich šílené a chamtivé ego toužící po světovládě. Je ostudou lidstva, že v 21. století dopustí, aby pár stovek či tisíc bezohledných šílenců vlastnilo většinu světa a nemilosrdně rozhodovalo o osudu 7 miliard lidí.

309175

29.04.2014 21:08

Putinovo dilema

US hegemonie končí

217.?.?.?

Jejich světovládné plány berou právě nyní za své.Financováním a organizováním fašistického převratu na Ukrajině odhalily jejich elity skutečné záměry a tvář, udělaly velkou chybu a věřit jejich veskrze loupežnické a pokrytecké politice už můžou jen beznadějní hlupáci.Brzy budou mít problémy doma s ožebračenými, ale stále ještě naivními Amíky, kteří ovšem vlastní dostatek střelných zbraní.300 milionů nasraných lidí do koncentračních táborů FEMA nenacpou.Politici západní Evropy Velkému bratrovi stále ještě poklonkují, ale stačí přivřít kohouty s plynem a s ropou, otočí a kleknou před Ruskem na kolena. Na pohodlí a vysoký životní standard zvyklí západoevropané nechtějí mrznout jako Němci u Stalingradu a jezdit na kolách jako po 2. světové válce. Červený knoflík Amíci taky nezmáčknou, protože jejich elitáři moc dobře ví, že Rusové by z Ameriky udělali rychle radioaktivní a neobyvatelnou poušť. Ještě pár let budou světovládci a jejich poradci zastrašovat, intrikovat a organizovat různé Majdany po celém světě, pak padne dolar jako rezervní měna a svět bude pár let po vzniklé globální krizi volněji dýchat.Bez amerického četníka a loupežníka se nejdříve vzpamatují ty země, které mají suroviny a jsou na strádání zvyklé. A to Amíci už dávno nejsou.

309181

01.05.2014 10:45

Čtvrtá cesta k ruskému Řádu

Je to o lidech

217.?.?.?

Kam v posledních 60 letech vlítli Američani, zůstala jen spoušť, vykradená země a chaos.Vždy to pokrytecky zdůvodnili šířením demokracie, svobody a lidských práv nebo ohrožením amerických zájmů, byť to bylo na druhé straně zeměkoule. Přímé vojenské agrese, organizování převratů, revolucí, sabotáže, ekonomické vydírání a zotročování, popř. další špinavé kousky měly vždy za cíl instalaci poslušných a Americe vděčných loutek a následné vyrabování a podřízení příslušných států. To vše jen proto, aby západní oligarchové ( bankéři,majitelé zbrojařských firem a nadnárodních koncernů ) mohli dále zvyšovat už tak obrovské zisky a tím i moc. To se jim vcelku dařilo, takže z nich vznikli otesánkové, kteří nyní chtějí všechno a všude. Mezitím se ovšem svět změnil. Kdysi chudé země v postavení kolonií se začaly prosazovat ve výrobě materiálních předmětů, následně bohatnout a tím i posilovaly svůj mezinárodní význam, zatímco Amerika a mnohé země západní Evropy si nechtěly špinit ruce "špinavými" výrobami a vsadily na bankovnictví, hi - tech výroby a především služby při stále rostoucím deficitu. V důsledku toho se staly tak zadlužené( důležitou otázkou je, kdo jsou ti věřitelé předluženého Západu ?), že je to prostě nesplatitelné. Rusko, které za Jelcina vypadalo jako další snadná a obrovská kořist západních oligarchů, se za Putina natolik zvedlo, že s ním musí počítat i oligarchové. Bez jeho plynu a ropy většina Evropy rychle zkrachuje a jeho vojenská síla je hodně nepříjemným trnem v oku západních oligarchů. Zatímco stále více agresivní Amerika ztrácí podporu a důvěru soudných lidí po celém světě, Rusko svojí konzistentní a zdrženlivou zahraniční politikou naopak získává stoupence. Vidím to tak, že rozhodující pro další vývoj světa je postoj politiků všech zemí k politice Ameriky. Pokud opustí svůj servilní postoj k její agresivní a dobyvačné politice, a to i za cenu ztráty osobních výhod od amerických boháčů (jsou to stejně jen drobečky z jejich královsky prostřeného stolu ), pak bude Amerika donucena dramaticky změnit své chování ve světě. Chce to od politiků celého světa jen notný kus osobní odvahy, moudrosti a svědomí.

309251

01.05.2014 10:59

Čtvrtá cesta k ruskému Řádu

Ještě o lidech

217.?.?.?

Poučen chováním politiků, domnívám se, že politici k odmítavému postoji k zahraniční politice Ameriky sami nenajdou odvahu. Proto impuls musí přijít zdola, od prostých lidí, kteří odvahou, moudrostí a svědomím disponují ve větší míře než politici.

309252

01.05.2014 14:28

Posun blíže k válce

Buď a nebo

217.?.?.?

Buď lidé v evropských zemích řeknou politikům, že už dále nebudou tolerovat takové politiky, kteří servilně posluhují americkým dravcům,intrikánům, oligarchům a válečníkům nebo se musí připravit na diktaturu a válku. Na tu válku vlastně nemusí, protože ta by postihla prakticky stejně připravené i nepřipravené občany.Ti připravení by ještě záviděli těm nepřipraveným. U médií je to složitější. Dokud budou vlastněna či kontrolována mediálními oligarchy, nemůže být o objektivitě informací řeč, protože vše v nich zveřejněné budou jen manipulace ovcí v zájmu oligarchů.

309259

03.05.2014 08:19

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

Je to jasné

217.?.?.?

Myslícím lidem je už dávno jasné, kdo je největší světový pokrytec,loupežník, intrikán a agresor. Pro prachy a moc udělají oligarchové a jejich poskoci v politice cokoliv. A obelhávané a odrbávané ovce sice bekají, ale nechají se dále manipulovat médii oligarchů,platí jim a snášejí všechny jejich lumpárny dál.Proto oligarchům rychle přibývají miliardy a rostou světovládné ambice, zatímco nevinní kvůli jejich patologické touze po penězích a moci umírají a trpí po celém světě.

309332

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?