Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, kutra.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.09.2010 13:38

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

kutra 80.?.?.?

Je zajimave, jak hodne lidi se citi byt potrefenymi husami. Pripomina mi to obeti brutalniho nasili, ktere v sobe nosi pocit viny. Mozna nam tak dlouho vstepovali, ze si nemuzeme dovolit to a to, protoze se musime starat o socialne slabe, az jsme tomu sami uverili a uz nehledame jine priciny. Takze nas maji, kde chteli.

227345

21.06.2011 11:20

Nevěřím na spontánní revoluce

všechno do sebe děsivě zapadá

kutra 80.?.?.?

experiment s východním komunistickým blokem pod vedením sionistů, který vytvořil zisky ze zbrojení v době studené války, organizované revoluce, které opět všechny sjednotili, ale honem musel být vytvořen jiný nepřítel, aby se lidi báli a tak se vytvořili islámští teroristé, všude se rozmáhá korupce, například u nás Vondra, ze soukromého klubu Rockefelerů Trilaterární komise, který se zřejmě zapletl do korupce ve službách Izraeli, lidé jsou nespokojeni a tak je na čase jim předhodit zářný příklad z Islandu. kde LID vyrazil do ulic a prosadil si, že nemusí platit státní dluhy, perfektní motivace pro ostatní, jen ať je chaos, rozeštvávání skupin lidi proti sobě, států, minorit, ras atd., jen ať je chaos, vypadá to, že nastává čas na to, aby nám nabídli ochranu pod pevnou rukou dobrotivého tatíčka, který nás všechny ochrání. Může to zvrátit Rusko? Ruští oligarchové byli a jsou větví sionistů. Postaví se proti tomu? A co Čína? Je to protiváha a nebo jen iluze protiváhy? Nepřemístili sionisté jen svou základnu z USA do Číny? Proč by jinak čínská vláda například podporovala kšefty Monsanto s geneticky upravenými osivy? A proč by jinak obě země jen občas zaštěkly a nikdy nekously, viz například nedorazily na jednání o napadení Libye? Lidé jsou připraveni na to davově řvát HEIL DOBROTIVÝ TATÍČKU !!!!

246517

01.05.2012 11:46

Pokus o poučení z minulosti

RE: bez moralky to nejde

kutra 80.?.?.?

tatíček Masaryk a dramatik Havel toho měli hodně společného, dokonce i to, že jeden má nádraží a druhý bude mít letiště

268031

11.05.2012 00:40

Ekvádor 2012

RE: Madam promiňte,

kutra 80.?.?.?

S tým nultým poledníkem máte samozřejmě pravdu, jenže bod, kde se kříží 0 poledník s rovníkem leží v moři a v Ekvádoru je nejbližší místo na rovníku od nultého poledníku, které leží na pevnině. A tak byl uměle bod, který se nazývá střed světa, umístěn právě v Ekvádoru. Důvodem je to, že k opravdovému středu země by se nemohli vodit turisti. Ovšem to točení jsem viděla na vlastní oči. V muzeu, které je pod širým nebem, mají zcela obyčejný lavor s otvorem na špunt, napustí vodu a vytáhnou špunt. Dělají to třikrát. Jednou pár metrů na jih, jednou pár metrů na sever a jednou přímo na rovníku. A voda se skutečně vždy točí na jinou stranu a přímo na rovníku se netočí vůbec.

268687

13.05.2012 17:41

Ekvádor 2012

RE: Madam promiňte,

kutra 80.?.?.?

Nechtěla jsem to rozpitvávat do detailů, protože to nepovažuji za tolik důležité, je to nejbližší místo k rovníku, které je z hlediska politické situace vhodné na to, aby se ukazovalo turistům. Afrika byla prý mezinárodními organizacemi nebo organizací odmítnuta jako politicky nestabilní. Ostrovy jsou špatně dostupné a tak byl jako pupek světa schválen Ekvádor. Takto to vysvětlují v muzeu Středu světa. Která mezinárodní organizace a nebo které organizace to schvalovaly opravdu nevím, ani nevím, které osoby k tomuto rozhodnutí dospěly. Nultý poledník je vytvořený lidmi, není vytvořený na základě žádných fyzikálních zákonů a tak to zase lidi upravili tak, aby to sloužilo něčím zájmům. Víme všichni, že to není nic vyjímečného, kolem nás je spousta upravených fakt.

268866

15.05.2012 15:49

Ekvádor 2012

RE: Paní to

kutra 80.?.?.?

Je zajímavé sledovat, jak snadno lidé přijmou ideu, že jsou něco víc, než ti druzí. Staří římané se považovali za dokonalejší než lidé z podrobených národů, Hitlerovi to nedalo moc práce přesvědčit němce, že jsou nadlidi, američané, kteří si nechají vládnout jednou ze svých menšin se cítí být povoláni vládnout ostatním národům, bílí se považují za dokonalejší než barevní, v historii je spousta tragédií způsobených pocitem nadřazenosti. Připadá mi komické, že člen společnosti, která si dobrovolně volí do svého čela lháře a zloděje, kouká spatra na kmenové zřízení. Proč jsme lepší? Proto, že máme dokonalejší zbraně a můžeme tak snáze donutit ostatní, aby dělali to co chceme? Proto, že jsme dobří v tom, dělat na druhé podrazy? Proto, že oceňujeme hodnotu člověka podle jeho majetku? Proto, že používáme lepší technologii? Je spousta přírodních národů, které myslí a jednají jinak než my a ani je nenapadne nutit nás, abychom žili jejich způsobem života. Pokud bychom byli skutečně vyspělí, tolerovali bychom je a nechali jim právo žít po svém. Oni často naši civilizaci znají, ale nerozumí ji a nechtějí s ní mít nic společného.

268969

16.06.2012 18:38

Proč musel jít David Rath do basy

RE: ouha - levicová touha - po moci

kutra 80.?.?.?

na celé situaci je jasně vidět, že kdo chce s vlky žíti, musí s nimi víti a pokud kdokoliv z politické scény se pokusí nesouhlasit s tlaky různých nadnárodních vlivů, tak buď má máslo na hlavě, které se použije na to aby se pěkně rozmazalo a nebo se nějaké to máslo pro tyto účely na hlavu naplácá. Takže členové parlamentu a vlády sice mohou vést své žabomyší války o moc, ale na pokyny shora nemohou reagovat jinak než kýváním. Parlamentní systém západních demokracií je nefunkční a nereformovatelný.

270710

21.07.2012 11:46

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Pane Stworo, jaký je Váš soukromý účet?

kutra 80.?.?.?

Nechce se mi přispívat Vašimi daněmi do státní pokladny.
Na soudu s panem Stworou není vůbec důležité, zda a jaký byl holokaust, na jeho názor se ho u žádného stupně soudu nikdo nikdy neptal, důležité je, zda chceme žít v civilizaci, která respektuje vybraná témata, na která se nesmí diskutovat. Pokud je teď jedno téma, bude za chvíli další a další. A naše vnoučata budou mít povoleno diskutovat jen o sportu a aférkách populárních hvězd. A budou mít mozky tak vymyté, že budou věřit tomu, že žijí v dokonalé demokracii. Pokud se ovšem naši potomci budou chovat jako my a strkat hlavu do písku.

272304

20.01.2013 12:42

A nemají Němci pravdu?

RE: Doplnění

80.?.?.?

přesně tak, většina těch rusů navštěvuje synagogy

282854

11.03.2013 13:31

Venezuela po Chavezovi

Chavez dal svým lidem

kutra 80.?.?.?

pocit sebevědomí a práva na důstojný život. Již nikdy se nemůže vrátit čas zpět. To je památka, která tu po něm zůstane. Lidi, se kterými již po generace od dob španělských dobyvatelů bylo jednáno jako z bezcennou a bezmocnou masou a i jejich historie se překroutila, najednou pochopili, že jsou plnoprávní. To je obrovský potenciál. Kam se na to hrabeme my, změkčilí evropané a nebo severoameričané, kteří si o sobě namlouváme, že jsme vysoce civilizovaní a poslušně zobeme z ruky těm, kteří ničí naše zdraví i životní prostředí z důvodu jejich zisků. My to zase děláme z důvodu našich zisků. Z důvodu svých zisků ochotně ohneme svůj hřbet před kýmkoliv. Věřím, že se budou držet Chavezova odkazu a půjdou si za svou důstojností a svobodou a nedají se uplatit jidášským grošem. Když Obama mluví o spolupráci, je to jako když vlk chce jednat o spolupráci s beránkem. Venezuela má ropu a nadnárodní společnosti ji chtějí zase kupovat za hubičku, jako to bylo před Chavezem a udělají pro to co se dá. Přeji Chavezovi poslední vítězství, aby to jeho lidé ustáli.
Odešel nejlepší politik této doby.

286196

11.03.2013 13:55

Inaugurační projev Miloše Zemana

Tak už máte co jste chtěli

kutra 80.?.?.?

Vy všichni, kteří jste se dali zatáhnout do volebního divadélka. Vy všichni jste za tohle zodpovědní. Vy jste zlegalizovali záměry mocných. Teď ještě, aby mu zvýšili pravomoce, aby ušetřili na lobistech v parlamentu. A nebo ho můžou totálně zdiskreditovat, aby vytvořili ještě větší chaos ve společnosti a pak s Váma sehrát další divadýlko na volbu Velkého Bratra centrálně v Bruselu. Kdy už Vám konečně dojde, že pokud jdete k volbám, volíte jen jestli bláto nebo louže, ale jestli chcete něco změnit, tak se prostě na protest těchto komedí nebudete zůčasňovat a dávat jim to co chtějí - legalizaci. [naštvaný]

286197

11.03.2013 16:22

Česká televize připravila neseriozní diskuzi o přímé demokracii

Přímá demokracie je povolena

kutra 80.?.?.?

jen ve Švýcarsku. Tam je uloženo v bankách skutečné zlato a skutečné peníze. A ty musí být v bezpečí. Obyvatelé nesmí mít důvod k nepokojům, situace tam musí být stabilní. Proto i za válek bylo Švýcarsko prohlášeno neutrální zemí a nikdo se ho nesměl ani dotknout. Protože všechny válečné strany byly financovány ze stejného zdroje, který ochraňuje stabilitu ve Švýcarsku, tak to všichni respektovali a Švýcarsko nechali na pokoji. Kdyby byla přímá demokracie, nepotřebovali bychom centrálu v Bruselu, to naši pánové nedovolí. No a tak ve svém manipulačním prostředku s názvem Česká televize vysílali pořad, kterým divákům udělali jen další zmatek v hlavinkách. To, že by si tam pozvali někoho seriozního, který by vysvětlil, co to přímá demokracie je, to určitě nehrozí.

286203

14.03.2013 15:04

Izrael: de facto člen NATO

šéf

kutra 80.?.?.?

přijel na inspekci

286308

14.03.2013 23:30

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: ...dostat se mi mezi nohy...

kutra 80.?.?.?

jestli jste se nepřehlédl, tak A je bez čárky a je rozdíl mezi starou bÁbou a pěknou bAbou

286332

15.03.2013 22:35

Venezuela po Chavezovi

RE: Hitler a Stalin?

kutra 80.?.?.?

Je to zvláštní přístup, když někdo označuje něčí názor, který je podložený jasným nezvratitelným faktem a logickou úvahou, za naivní.

286412

16.03.2013 22:43

Venezuela po Chavezovi

RE: Hitler a Stalin?

kutra 80.?.?.?

Pane Steven, nepamatuji si, že bychom si tykali a abych pravdu řekla, ani po tom v nejmenším netoužím. Zřejmě jste toho v životě zažil spoustu a je jenom Vaším problémem, kolik jste z toho pochopil. Podle toho co píšete si myslím, že nic moc.

286480

25.03.2013 09:54

Proč má Kypr problém

RE: Proč má svět problém..

kutra 80.?.?.?

Ruskou delegaci s nabídkou pomoci, která byla jistě výhodnější, než ta od EU, poslali zpátky s tím, že chce za babku koupit Kypr, samozřejmě, když si tak pěkně připravili situaci schramstnout Kypr sami, tak to nedovolí nikomu jinému. A vláda prosí o pomoc. To známe, taky tu máme zvací dopis z 1968 s prosbou o pomoc. Přitom otevřeně říkají, že chtějí zachránit ne ekonomickou situaci země, ale bankovní systém. Jediné řešení by myslím bylo, kdyby vyhodili vládu a nechali zemi projít bankrotem. To znamená - dluhy neplatit.

287081

25.03.2013 10:35

Houžvičky

RE: Úchylka

kutra 80.?.?.?

Neustále kritizovat Klause je podle mého názoru něco jako úchylka. V každém případě to svědčí o tom, ať už je Klaus černý nebo bílý a nebo černobílý, je to výrazná osobnost, jinak by takový zájem neupoutal. Pan Stwora otevřel diskusi na téma co je to pravda a zda by si lidé měli navzájem tolerovat své pravdy i když se liší, ale kritici Klause se nedokáží zaměřit na nic jiného než na svou pravdu. Pan Stwora má zase svou pravdu, udržovat Zvědavec v linii, jakou si představuje. Takže když jdu na Zvědavec, vím, jaký typ informací zde najdu a když chci jiný úhel pohledu, jdu na jiný server, kde zase nenajdu články ze Zvědavce. V tom je ta úžasná rozmanitost různých serverů. Veřejnoprávní média by měla uveřejňovat různé úhly pohledu, Zvědavec mezi ně nepatří, je to soukromý server. Buďme rádi, že ještě stále tuto možnost máme. [smích]

287085

29.03.2013 00:30

Proč má Kypr problém

1094 českých firem

kutra 80.?.?.?

mělo na konci roku 2012 mateřskou firmu na Kypru, aby se vyhlo placením daní v Čechách. Kolik asi ruských firem se chovalo obdobně?

287295

31.03.2013 11:07

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Dnes se již všeobecně ví,

kutra 80.?.?.?

že Stalin, Hitler, Churchill, Roosevelt atd. byly jen různá chapadla jedné chobotnice, z historie bychom se měli poučit a zamyslet se nad tím, zda Putin, Obama, Merkelová, Si Ťin-phing atd. nejsou různá chapadla té stejné chobotnice v dnešní době. Tehdy se jim podařilo lidi mezi sebou rozeštvat a pro zisk chobotnice ochotně zabíjet sousedy a položit své životy. Všichni prohráli, jen chobotnice vyhrála. A co dneska?

287381

dodnes nebylo prokázáno, že očkování chrání před nemocemi, na které by mělo chránit.

287382

31.03.2013 17:06

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Dnes se již všeobecně ví,

kutra 80.?.?.?

Známý Rothschildův slogan z 1790 je: Dejte mi možnost vydávat a kontrolovat národní měny a bude mi jedno, kdo dělá zákony. Což v praxi znamená, že kdo vlastní centrální banky, toho musí zákonodárci poslouchat. Žádná evropská, americká, ruská ani čínská centrální banka nepatří vládám příslušných států. Ilumináti vždy vytvářejí a řídí svou vlastní opozici, která křičí a vyhrožuje, ale nikdy neudělá nic, co od ní není žádáno. Přesně jako Rusko a Čína.

287401

Na Vašich odkazech mě zajímalo především, kdo platil výzkum, který přinesl tyto výsledky. Zdroj financování je uveden jen u jednoho, ale jména některých vědců se opakují a tak je možné, že stejný zdroj financoval i ostatní. U tohoto jednoho je uvedeno : Financování: Alfred Sloan Foundation P. Takže kdo to je. Podle wikipedie to byl spoluvlastník, ředitel a president společnosti General Motors, který v roce 1934 založil dobročinnou nadaci Alfred P. Sloan Foundation, která dnes spravuje téměř dvě miliardy dolarů. Je to filantropická nezisková organizace, která ty dvě miliardy dolarů má jen proto, že ji někdo (nějaký filantrop - podnikatel a lidumil) sponzoruje. Jestli Vy takovýmto výsledkům věříte, je to Váš problém. Já tedy ne. Mě to zavání Billem Gatesem a jeho programem na snížení populace.

287426

Otevřel jste tu nejdůležitější otázku - čemu věřit. Pokud výrobce dělá výzkum svého výrobku, nemělo by se tomu říkat výzkum, ale reklama. Je spousta lidí, kteří reklamám věří, jinak by je taky nedělali, já, když vidím reklamu, tak si kladu otázky, kdo tu reklamu udělal a proč, většinou to kdo je výrobce nebo prodejce a proč je udělat kšeft. A je jedno, jestli výrobkem je prášek na praní, nebo lék, nebo očkovací sérum. A farmaceutické výrobky, tak jako mnoho jiných, např. elektronika atd. obsahují tzv. kurvítka. Takže lék na něco pomůže a na něco ublíží, aby se udržel pacient a kšeft. Proto tedy opravdu schváleným lékům nevěřím a držím se tradiční medicíny našich předků. A pokud v budoucnu budu nucena použít chemicky vyrobený lék, udělám si poté detoxikaci. U vakcín je nebezpečí, že v nich není jen "kurvítko", ale může to být i chemická zbraň. Je na každém z nás, zda budeme slepě věřit tomu, co je nám reklamou předkládáno, nebo zda si najdeme různé podklady a podle svého selského rozumu posoudíme, čemu budeme věřit. Můj názor je, že zdravý selský rozum a osobní zkušenosti jsou víc, než výsledky skupiny vědců, placených za to, že dojdou k předem připravenému výsledku. Pokud se chcete něco o očkování dozvědět, můžete si najít film od Anity Petek, kde to srozumitelně vysvětluje. Pokud se skutečně chcete o očkování něco dozvědět, jsem ochotna Vám věnovat svůj čas a najít Vám místa, kde najdete spoustu informací. Jenže, vzhledem k tomu, jak jste nedávno obhajoval očkování proti rakovině děložního čípku, což je podle mě zvrácenost, vznikl ve mě pocit, že Vy o žádná fakta nestojíte, protože jste se zasekl na svém názoru. Nuž, nechte si Vy Váš a já si nechám svůj.

287453

Pane Koubek, doteď jste byl diskutér sice s podivnými názory, ale solidním jednáním, nyní jste se projevil jako člověk, kterému, když dojdou argumenty tak uráží. Svým napadnutím paní Jarmily jste postavil sebe a tím i své názory do světla, které Vám není ke cti. Žijte blaze.

287469

Každý vycházíme ze svých osobních zkušeností. Možná má pan Moudrostrak lepší zkušenosti s doktory než s léčiteli. To se může stát, někdy se šarlatáni vydávají za léčitele. To je jako u doktorů, někteří jsou lékaři, kteří se snaží pomoci a někteří jsou jen studovaní MUDr., kteří slepě věří zmanipulovaným výzkumům farmaceutiků a do nebe volajícím blbostem, ke kterým došli jimi certifikovaní lháři. Já mám své osobní zkušenosti jiné. Znám osobně spoustu lidí, kteří hledali marně pomoc u MUDrů a dneska jsou zdraví jen díky bylinkám, znám osobně dva případy lidí, které páni doktoři poslali domů umřít jako beznadějné případy a dnes jsou po letech v pořádku, znám osobně pět dětí, které se díky bylinkám narodili párům, podle doktorů neplodným, mám štěstí, že znám léčitelku, která je Paní Léčitelka.

287573

03.04.2013 16:37

Země BRICS plánují novou banku, aby obešly Světovou banku a MMF

RE: Sorac ale tohle je dulezitejsi

kutra 80.?.?.?

hezky panáčkuje, tak už je snad jasno těm, kteří se zajíkali radostí při jeho zvolení
http://www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA

287581

04.04.2013 10:44

Padesát stupňů šedi / temnoty

včera jsem byla na slezině osmnácti bab

kutra 80.?.?.?

různých věkových kategorií, pro ty kteří si myslí, že baba je stařenka, upřesňuji, že tam byl zastoupen věk od 20 do 60 a náhle se téma hovoru stočilo na jednu úúúžasnou knížku, zřejmě nejlepší z nejlepších, protože o jiné se tam nemluvilo, která se všem líbila a hlavně nejmladší ročníky z ní byly nadšené. Posléze jsem pochopila, že díky panu Stworovi jsem informovaná o nejdůležitější události, která hýbe naší veřejností. Na otázku k mladším členkám naší párty zda se jim to líbí jako fantazie, nebo zda by to chtěli prožít, jsem se dozvěděla, že by to chtěly prožít. Tak jsem tam dřepěla, civěla a měla pocit, že žiju mezi samými masochisty. Nejen ve smyslu sexuálním, ale všeobecně. Nikdy jsem nepochopila proč už malí kluci si tak rádi hrajou na to jak po sobě střílí a spolu bojujou, mají radost a vzrušení z toho, když jeden druhému, alespoň na oko, ubližuje. Dospělí chlapi milují střílečky v PC hrách a i sport je o vzrušení - vyhrát a porazit slabšího. Ženy zase vzrušuje pozice slabší poražené silnějším. VŽDYŤ NAŠE SPOLEČNOST PO TOM TOUŽÍ. Toužíme o tom, být přemoženi silným a dobývat vítězství. A tak to máme v celé hierarchii našeho pyramidálního systému. Silný dobývá slabšího. A protože nejsilnější energií v naší společnosti jsou peníze, tak samozřejmě bohatší dobývá chudšího. Tuhle stránku, na které teď jsem, navštívilo přes 500 tisíc lidí. Proč ne desetkrát více? Není to proto, že nás vzrušuje být poníženi, pokořeni? Kolik lidí touží po tom být svobodní, nezneužívaní a sobě rovni? Při každých volbách zírám s otevřenou pusou a kladu si otázku: proč lidi dobrovolně chodí a dávají této smečce plné legální právo dělat si s námi co chtějí. Proč lidé chodí volit? Včera se mi vybavila odpověď - možná je to proto, že je vzrušuje být potupeni. Odměnou za to mají své auto, svůj dům, spousta zábavných aktivit, televizi, která jim dává zábavu a možnost žít navyklým životem a nemuset nic měnit. Vždyť je to naprosto stejné, jako v té ukázce, kterou nám pan Stwora ukázal realitu.

287622

Proč by Werner měl být podvodník kvůli tomu, že někdo nedokázal to co on? To myslíte, že kdybych já běžela maraton a umřela na to, což by se při mé kondičce zřejmě stalo, tak všichni výherci maratonu by tím byli podvodníci?

287624

Těžko to vysvětlit lidem, kteří jsou striktně věcní a kteří z principu odmítají přijmout něco, co nechápou. Prokazatelně existují na světě lidé, kteří nejí a žijí z energie z vesmíru. Je to výsledek dlouhé letité práce. Výsledkem je uzdravení všech nemocí a tělo má spoustu energie. Tady je rozhovor s jedním z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q

287642

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?