Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 31 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, pietroo.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Na freeglobe psal nedávno ekonom Jedlička, vydavatel reformy.cz, že ta smlouva byla původně na 20 let a pak už neomezeně. Tedy žádné vypršení smlouvy se v současnosti nekoná. Je to opravdu ubohé, že se musíme tak zásadní informace dovídat tak pokoutním způsobem, sám od sebe by nás o tom ani neinformoval. Musela se ho zeptat redakce freeglobe.cz...to je předpokládám A.Bartoš. Ani o negativech zlaté měny a jejím prinicipielně deflačním charakteru nás samozřejmě neinformuje. To pro mne není odborník, ani Mach, ale jsou to jen ideologové. Ty věci totiž samozřejmě dobře znají. Jestli jim tajně radí i Klaus tak je to fakt bída.

273678

21.08.2012 20:52

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

RE: Ničivá DEFLACE a INFLACE zároveň

pietroo 178.?.?.?

deflace a inflace současně... Ty dvě věci nejsou v rozporu. Ta terminologie není dokonalá. Když spustím hyperinflaci, tak sice nominálně mi na bankovkách přibývají nuly, zdá se, že peněz v systému přibývá, ale ve skutečnosti reálně nastupuje deflace v tom smyslu, že reálně klesají ceny. To lidé často nechápou. Taky jsem si potřeboval udělat pořádek v té terminologické džungli, kterou superodborníci produkují, možná aby jim do toho nikdo neviděl a nekecal a koukal na ně jako na božstva. Když si v hyperinflaci srovnám své příjmy (s přidanými nulami na bankovkách) a výdaje (taky s přidanými nulami) tak zjistím, že mé přijmy ve skutečnosti klesají a tím klesá i poptávka a proto reálně klesají ceny a ten kdo má mnohem víc prostředků než potřebuje k životu (a má je uloženy třeba spíš v nemovitostech než v penězích v bance) tak si koupí za babku třeba spoustu dalších nemovitostí a neuvěřitelně zbohatne a lidé pak myslí, že příčinou byla hyperinflace. Ale stejně by zbohatl i kdyby nastala jen čistá deflace bez toho aby centrální banka spustila hyperinflaci.

273680

28.08.2012 16:23

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

pietroo 178.?.?.?

A kolik procent našich vězňů tvoří Cikáni? Nebude to nakonec těch 40 procent? A budeme považovat i zahájení války za kriminální čin? Rakušani mají dobrý vtip: Víte proč vznikla první světová? Protože jeden Rakušan byl zastřelen. (Sarajevo) A víte proč vznikla druhá světová? Protože jeden Rakušan nebyl zatřelen. (Hitler)

274008

28.08.2012 21:00

Ještě k pochodu bukvic

RE: Vy musíte asi hodně nenávidět čeký národ

pietroo 178.?.?.?

Autor článku nijak nezohlednil, že donedávna byl u českého národa velmi populární jeden rakouský šlechtic, který dokonce kandiduje na prezidenta.

274026

29.08.2012 22:56

Líza

ach jo

pietroo 178.?.?.?

Na jak ubohou pouze technickou úroveň klesla kultura. Březí kočku nechat operovat-sterilizovat? Něco tak zvráceného, to je neuvěřitelné. Chápal bych to kdyby se ta operace odložila. Ale toto? Zvíře jako jen nějaká technika, asi jako počítač, kde je eticky přijatelné naprosto cokoliv? Co když ta kočka umřela právě proto?

274094

29.08.2012 23:02

Líza

RE: ach jo

pietroo 178.?.?.?

Dlouho jsem přemýšlel jestli ten komentář psát, no ale je tam.

274095

O období vlády Stalina a Hitlera si dnes můžeme udělat poměrně dobrou představu. (s výjimkou osudu židovského etnika a počtu obětí ukrajinského hladomoru) Máme otevřené ruské archivy, Hitler nechal spoustu věcí stenografovat... Máme paměti jejich blízkých spolupracovníků, dá se sestavit mozaika. Ale budou mít lidé někdy takové informace o uvažování a jednání rodin Rockefellerů, Rothschildů? Nebo o přesném fungování všech těch klanů kvazizednářského typu, které kontrolují například západní média? Má ruská tajná služba tyto informace? Měla je i za komunistů? Já myslím, že ano. Jsou ty informace někde v archivech zatím tajné? Budou je mít budoucí třeba čínští historici k dispozici až nwo skončí a budou psát o dějinách západu?

275329

27.10.2012 16:49

Z japonského blogera českým prezidentem?

nn

pietroo 178.?.?.?

Na této prezidentské kampani se hezky ukazuje jak mají sionisté média totálně pod kontrolou. Fischera nám cpou horem dolem. A Zeman, pokud chce mít aspoň nějakou šanci, tak musí okatě podporovat Izrael, zabíjení v Iránu, nebo dokonce nadávat svým potenciálním voličům -odpůrcům restitucí církví (katolické a židovské...), že jsou jako "arijský boj". Dělal by někdo z vás takovou předvolební kampaň? Je hloupý? Nadávat potenciálním voličům? Ne, je to stratég, ale musí lézt do zadku sionismu, ať už si soukromě myslí cokoliv,(a co si myslí ví jenom on sám), jinak by ho mediálně zlikvidovali. On je taková gojská dvojka, když nevyjde ten Fischer. Fischer, kterého nedávno přijal v USA dokonce sám velký kápo Kissinger, žijící legenda a spojka mezi rodinami elitářů a politiky. Hezky vidět jak ty židovské sítě fungují, jak mu propagandisticky pomáhají a on ví komu má být zavázán. Před nějakou dobou zase Zemana přijal Blair. Kámoši z Lion clubu.
Co se týká Okamury, zkusili ho mediálně zlikvidovat (že snad neplatil zaměstancům co měl, prostě si něco našli, o Fischerovi samozřejmě mají novináři zákaz hledat a informovat), tím jeho popularita poklesla, teď se jim vrátil ale po senátních volbách. Tak uvidíme jak to budou řešit. Stávající politici se budou pokoušet navazováním osobních vztahů ("slušností" ) otupit jeho radikalitu. Média ho začnou označovat nálepkou "populista".
Proti Okamurovi nic nemám, akorát vlastně se mi nelíbí, když někdo má jako nejvyšší hodnotu "úspěch" a ten měří jen bankovním kontem. A ta křeč že někdo (v dětství) vyvržený chce za každou cenu cosi druhým dokazovat (aby ho brali mezi sebe), že není méněcenný mě taky upřímně řečeno moc nebere. Ale momentálně proti němu nic nemám. Ale nejsem naivka.

277957

28.10.2012 10:56

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Okamura a slepá skvrna politické korektnosti

pietroo 178.?.?.?

Tajemství Okamury je v tom, že v blbákově politické korektnosti, kde nejdůležitější je kdo co říká a ne co věcně říká, si jako Japonec může dovolit říct věty, které by Čech vůbec nesměl a byl by naprosto odvařen jako rasista a už by neměl přístup do veřejného prostoru. Příslušník žluté rasy ale v blbákově politické korektnosti rasistou být z definice nemůže? Vietnamec může říct, že Cikáni ho okrádají, Čech v severních Čechách to nesmí?

"Takže až mi 95% čtenářů řekne, že je třeba židy zplynovat, má to pro mne něco znamenat?

Okamura: Já vám povím, co to znamená. Že tu máme reálný problém, který trápí 95% této republiky. To, že vzbuzuju diskusi na toto téma je naopak obranou proti xenofobii, protože pokud nepojmenujeme problém a neřekneme, že to a to je řešení …potom přijde xenofobie skutečná."

Jinde Okamura: "V čem je například extrémní názor, že Cikáni by si měli založit vlastní stát a že Česká republika by měla podpořit jejich vystěhovalectví do země, odkud pochází jejich prapředci? Téměř všechny evropské vlády podporovaly založení Izraele a Židé sami o něj usilovali. Naopak sionisté bývali a jsou považováni za extrémisty. Je to samozřejmě dané tím, že Židé jsou národem knihy a mají už od starověku opravdu vysoké ambice.“

("Vysoké ambice"...dobře a kulantně řečeno. Chtějí vládnout světu jak to mají napsané v bibli tak je vykopeme do Izraele. Jakýkoliv jiný politik českého původu by mediálně naprosto skončil, kdyby tyto věty řekl.)

277990

Rusové to nebudou mít jednoduché ani v budoucnosti. Budou hrát druhé housle ať už bude hegemonem USA nebo Čína. Číňané je jako sobě rovné brát nebudou a ani to nejde, budou mít desetkrát víc obyvatel, Rusko prochází demografickým úpadkem. Rusové mají smůlu, že nejsou dost velcí, aby mohli hrát roli supervelmoci ani nejsou dost malí, aby byli jen pouhým satelitem. Takže budou stejně jako dnes jen lavírovat mezi Čínou a USA, Evropou. Evropa se podle všeho bude orientovat na Čínu a je možné, že až dále poklesne vliv USA v Evropě, se stane nakonec čínským satelitem. Nebo některé její země, které vystoupí z EU. Možná bude (především německá snaha) lavírovat mezi Ruskem, USA a Čínou, hrát to trochu na všechny strany jako to dnes dělají bývalé ruské republiky ve střední Asii. Závisí to taky od toho, jak se podaří Rothschildům prosadit v Číně. Jak dlouho bude čínská vláda odolávat. Čínské vedení bude mít vždycky problémy s generační výměnou a je to loterie, jací lidé se tam dostanou. A vedoucí nomenklatura musí žít ve schizofrenii: Na jedné straně musí jako potlačovat korupci, kterou by je Rothschildi a cizí bankovní kapitál i místní kapitalisté dostali na kolena a režim by erodoval, na straně druhé jim musí být umožněno si nakrást v řádu miliard, aby byli zahojeni a paradoxně ("Rothschildy" ) "nezkorumpovatelní". Pokud by povolili ten autoritativní režim tak je s nimi konec. Na věčné časy ten režim ale trvat nebude. Problém lidstva je, jestli je schopno se židovskému národu schopno bránit taky jinak než jen autoritativní diktaturou. protože ty těžko mohou trvat donekonečna, jsou dlouhodobě nepřijatelné. Generační výměna čeká i Rusko za pár let a tam je to taky loterie kdo přijde. Rodina Rotschildů to má s generační výměnou jednodušší. Tam asi nepůjde syn proti otci. A i kdyby se zbláznil, tak to strýček zarazí...nebo jiné elitní židovské rodiny by ho odpráskly. Musel by to dělat hodně chytře, aby na ně vyzrál. Předstírat, že kope doleva a přitom by hrál doprava k sebedestrukci. Ale proč by to dělal? I když Gorbačov něco takového dělal. Ale Gorbačov není Rothschild.

279309

26.11.2012 19:24

O kněžích

nn

pietroo 178.?.?.?

říkala mi jedna bývalá studentka teologie, (která je ale dnes dá se říct mistryní jógy), že tam měli profesora, který byl dvacet let za komunistů v base a přednášel jim mimo jiné s nadhledem o tom, že Marx s Engelsem v sociální politice předběhli církev. Říkala mi, že katolíci se tajně považují za jakési nadlidi, a že v jistém smyslu mají pravdu. Protože oni musí každou situaci nějak vyřešit. Nemůže být agresivní, nemůže v kriminále spáchat sebevraždu, nemůže se vysrat na rodiče i kdyby mu třeba v dětství ubližovali... musí prostě každou situaci s "nadhledem" vyřešit, ne od ní utéct. A tak dokonce přežil dvacet let v kriminále a pak přednáší o marxistické filozofii a umí uznat její plusy...
No, musel jsem uznat, že na to žádný nietzschovský nadčlověk asi nemá.

279604

21.01.2013 19:50

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Máme se za co stydět.

pietroo 178.?.?.?

Bombardování Drážďan se odehrálo s největší pravděpodobností proto, aby Němci dostali brutální lekci, výprask, aby na vlastní kůži pocítili to, co dělali druhým. Je možné, že kdyby nedostali takové vlastně nespravedlivé výprasky, že by se nepoučili a ta sebereflexe by nenastala. Po první světové nenastala, bylo potřeba mnohem tvrdšího výprasku. Je taky hodně pravděpodobné, že kdyby Hitler kapituloval už v okamžiku kdy bylo jasné, že Německo nemá šanci...místo aby chtěl vstoupit do dějin sebevražedným hrdinným odporem do poslední chvíle ve stylu germánské mytologie o "soumraku bohů", kdy se bojovalo na celém německém území a přineslo to úplnou destrukci...tak by Němci nepocítili každý Němec na vlastní kůži to utrpení, tak jako to nepocítili v první světové. A ta jejich sebereflexe by nenastala. Bible píše hroznou ale asi v určitých vypjatých okamžicích pravdivou větu: "Jakou měrou měříš, takovou ti bude naměřeno." Měříš nespravedlivě? Bude ti naměřeno nespravedlivě. Ten národ vyznával filozofii džungle. Tak mu bylo odpovězeno na úrovni džungle v jazyce kterému snad rozuměl. Možná by nám ta "nadrasa" měla poděkovat, že se vrátila mezi lidi a přestali být jen technicky dokonalejšími šelmami.
Ve Vídni jsem potkal starou paní a ta se narodila v Sudetech a vyrostla v Bavorsku. Říkala, že sudetští Němci prý byli v Bavorsku lidmi druhé kategorie, jako ti, kteří se přistěhovali, přišli s tím rancem na zádech a Bavoráci tím samozřejmě nadšeni nebyli. Tvrdila že je to dosud, ale nevím co je na tom pravdy, byla psychicky nemocná, moc se s ní bavit nedalo, Bavorsko znám minimálně. Určitě to neměli jednoduché v Bavorsku. V hokeji 2005 tato paní fandila Čechům, bylo mistrovství světa ve Vídni...

283010

22.01.2013 14:49

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

pietroo 178.?.?.?

Byl to obecně sociální problém, ale Němci v Německu jej samozřejmě vnímali i národnostně. U nich pokud vím Hitler do dělníků nestřílel a v Sudetech se do nich střílelo. Je pravda že se střílelo stejně do Čechů, Rusínců, prostě kdekoliv v republice. Kdyby dnes Jeseníky, oblast která je myslím nejchudší v republice byla z 90 procent osídlena Němci jako tomu bylo do konce války, tak bychom tam taky měli najednou národnostní problém, protože by se cítili, že je Češi utlačují a schválně na ně kašlou. Teď tam jsou Češi, Pražáci na ně kašlou možná stejně tak, ale není tam ta nacionální emoce, která by z té oblasti udělala problém.
Jinak soužití Čechů a Němců nebylo ani před vznikem republiky úplně idylické. Teprve nedávno jsem četl v časopisé, které vydává město Olomouc toto: Olomouc byla před sto lety prakticky úplně německé město. Tehdy začaly první pokusné vzlety letadel. Češi měli nějakého letce a ten měl vzlétnout tady na letišti. Němce z vedení města štvalo, že Češi mají něco co oni Němci nemají. Napsali dopis až do Vídně, aby tento vzlet byl zakázán přímo vládou. Vláda to odmítla zakázat. Němci ve vedení města ve vzteku v den, kdy všichni Češi šli na letiště udělali opatření, aby tramvají jezdilo velmi málo. A dokonce ještě přímo před letiště v noci natahali balvany přímo do cesty od tramvaje na letiště. Prostě ubohost. Toto by žádný Čech nikdy neudělal. A takto se chovali de facto v cizí zemi. Všechny ty vyvolenosti národů jsou v podstatě komplexem méněcennosti. Slovani jsou jako naivní důvěřivá holka, co vidí chybu pořád jenom u sebe a nechápe že její milovaný na ni kašle, a že je to jenom oslnivý macho co ji využije a rád ji nemá ani kdyby se rozkrájela, prostě proto že má rád jen sebe.
A za té první republiky prostě Němci neměli důvěru. Dnes v Německu přes kecy o multikulturalismu, kolik je Turků, černochů v policii a armádě, elitních jednotkách? Nevím, neznám to, ale myslím, že minimum. Ve Vídni jsme nikdy nepotkal policistu který by nebyl Rakušan. Prostě jedna věc jsou propagandistické kecy a druhá je bezpečnost státu. A udělat policii a armádu z lidí na které se nemohu spolehnout, kteří nemají motivaci bránit stát, nejsou domácím obyvatelstvem je v případné krizové situaci sebevražda.

283122

24.01.2013 11:18

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kdyz vse shrnem ...

pietroo 178.?.?.?

Ano hlavně takzvaní vzdělaní lidé podporovali radar, podporují Schwarzenberga. Kdo podléhá snadněji propagandě? Mediální propaganda, plus sympatie novinářů patří Schwarzenebergovi a předtím Fischerovi. Kdyby takzvaný hloupý lid této propagandě podléhal snadněji, tak by přece vyhrál Fischer a naprosto jasně Schwarzenberg. A v nedávných podzimních volbách by zvítězila ODS a komunisté by měli hlasů jako Bobošíková. Vzdělaní lidé jsou podle mne velmi často hloupí. Proč? Protože visí ve vakuu. Ti takzvaní obyčejní lidé mají vlastně zdravý selský rozum, mají normální instinkty. Pouze neumí věci často formulovat atd. Zatímco intelektuálové jsou často snobové, kteří budou opakovat sebenesmyslnější fráze, salónně se čepýřit, nemají co říct, a jen přebírají oficiální fráze médií nebo akademie věd, bez toho aby měl odvahu použít vlastní rozum. Velkého bratra bude podle mne milovat spíš intelektuál než normální člověk ve fabrice. Intelektuál si to klidně i vsugeruje, třeba při jointu a ještě se bude cítit jako guru. Jde tam, kam jdou všichni. Manipulátorům typu Grygar stačí, aby pseudointelektuálům řekli: "Vzdělaný člověk má uvažovat tak a tak... A pokud tak neuvažuješ, tak bys měl vrátit diplom." A intelektuál to nekriticky bezmyšlenkovitě přijme, srazí paty jako největší otrok a blb. Intelektuál má stále komplex, že spadne na úroveň obyčejného člověka (třeba finančně), kterým pohrdá. Tak bude opakovat sebenesmyslnější fráze, jen proto, aby měl pocit že patří mezi vzdělané a nepatří mezi lidi ve fabrice.
Politikové právem intelektuály pohrdají. Ačkoliv by se měli počítat k nim, jsou přece také vzdělaní. Jenže na rozdíl od těch běžných intelektuálů nejsou naivní. Ví, že Klaus, Zeman, Schwarzenberg jsou hajzli a podvodníci. A hraje tu divadelní hru spolu s nimi, divadelní hru pro lid a intelektuály. Politik proto pohrdá novináři a takovými těmi spisovateli, umělci atd. Ví že jsou to hloupí naivní lidé. Vezměme si, že po sto letech existence moderní psychologie, snad teprve teď se tu a tam maličko objevuje teze, že politikové jsou bezskrupulózní machiavelisté, "psychopati". Jak to, že to (pseudo)intelektuálům, v tomto případě psychologům, kteří tak rádi mluví o tom co je reálné a co ne, dochází pomaličku až nyní? Já myslím, že to je jasně proto, že intelektuálové jsou snobové a za kritérium a měřítko vzdělanosti považují to nakolik budou uvědoměle opakovat fráze, které jim řekl někdo ve vyšším postavení než oni. Že mají být konformní mediální ideologii, vládě, akademii věd, prostě musí být uvědomělý soudruh. To přece je podstata vzdělanosti a ty chceš patřit mezi vzdělané ne? Rozumí svému oboru, ale na politiku (politologii) buňky nemá. "Alfa samce"(nepřesné) ve vládě považuje za hloupé intelektuály jako je on sám, protože nic kromě sebe si neumí představit.

283342

26.01.2013 23:27

Tak tedy Zeman

Mělo by se

pietroo 178.?.?.?

snad začít uvažovat o trestní zodpovědnosti novinářů, myslím těch šéfů, kteří řídí celou tu organizovanou propagandu v hlavních médiích, a kteří jsou pravděpodobně napojeni na americkou zpravodajskou službu... Ten filtr zpráv a hlavních médií říká qui bono...USA, židé, velké banky... Mrzí mne na Klausovi, že je zbabělec a neřekne jak fungují média doopravdy. Hájkovu knížku jsem nečetl, předpokládám, že jasné objasnění tam také nebude. Klaus jen řekne: "manipulace novinářů"... "pravda a láska zvítězila", ale obávám se že normální člověk nerozumí co tím básník chtěl říct. Přitom za ty roky ty informace mít musí, i kdyby jen soukromě od lidí co řídili BIS, která tyto věci stoprocentně monitoruje, i když jako spřáteleně a sama západním službám pomáhá.. Média předstírají, že jsou svobodná, přitom jsou jen koordinovanou americko židovskou propagandou, silami, které stojí za FEDem... hlavní novináři a šéfové jsou nepochybně kontaktováni kvazilóžemi a tajnými službami USA a Izraele. Případně kariérista se sám nabídne k službám. Žid si spolupráci jistě ještě pokládá za čest (Steigerwald, Olšer...). "Židé učinili svět falešným" (Nietzsche). Tak i Klaus hraje tu jejich hru náznaků.

283633

29.01.2013 20:08

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

178.?.?.?

Jo, akorát nevěřím, že je s jistotou odhalíte v psychotestech pokud on sám nechce. Protože psychopat je natolik inteligentní, že ví co nemá říkat. Nehledě na to, může vystudovat i psychologii (Karadžič, Žantovský, Bém )a pak těch znalostí využívat k manipulaci druhými lidmi. Ale jde je odhalit scannerem mozku, magnetickou rezonancí. Zapínají se mu jiná centra v mozku.
Něco pro obdivovatele Klause: Říkal mi kdysi kamarád, že ve škole rozebírali jeho psychologický profil. Učitel psychologie jim říkal, že podle analýzy jeho pohybů se dá poznat, že je bezcitný. No a ještě něco: tady v Olomouci 1997 byla povodeň, ve čtvrti Černovír lidem popadaly domy. Přijel Klaus a před novináři dal nohu do vody a s úsměvem jim zapózoval. Lidi se naštvali a hnali ho prý...

283951

29.01.2013 20:30

¡No pasarán!

malá námitka

pietroo 178.?.?.?

Námitka k odvolatelnosti politiků: Jako předseda vlády udělám někoho ministrem. S tím, aby přijal nabídku třeba na dostavbu Temelína pro tu a tu konkrétní firmu. On uzavře ty smlouvy, vše potřebné, výběrové řízení. Bokem za to dostane od té firmy půl miliardy. Pak se to lidé nějak možná přes internet dozví... A politika odvolají. No. A ten je v pohodě, má půl miliardy, to byl ten smysl jeho vstupu do politiky. A lidé si myslí jak jim funguje ta demokracie a jsou šťastní. Chci říct, pouhé odvolání politika je malá sankce. I to lze zneužít jako divadýlko pro lid.
Kdysi Jelcin potřeboval přijmout obrovské půjčky od MMF. Aby si nepošramotil imič, tak udělal předsedou vlády velmi mladého člověka, s tím, že má ty půjčky přijmout. On je přijal, jistě za to dostal hezký podíl, no a Jelcin ho pak odvolal a jako to hodil na něho. Tak se vlk nažral, koza zůstala celá, a lidé si říkali jaký je ten Jelcin super a naprosto všichni zúčastnění byli spokojení. Je nutné vymyslet takový systém, pokud to jde, kde ke zneužití nemůže ani dojít.

283958

29.01.2013 20:46

¡No pasarán!

RE: malá námitka

pietroo 178.?.?.?

A taky je zajímavé, že pokud jsou mnohá média, noviny, časopisy... v německých rukou, že jsem nezaznamenal žádnou prosudetskou propagandu za 20 let tohoto režimu. Němci vlastněná média nepíší o utrpení sudetských Němců, ale píší o utrpení židů...
A proč mají ředitelé televize osobní vztahy k havloidům a ne k nehavloidům? Jak se někdo stane ředitelem? Kdyby nebyl havloid tak ho vykopnou. Kdo ho vykopne? Proč je vliv havlovců v TV tak totální? Nevěřím, že všichni ti ředitelé to dělají z přesvědčení. Ani nevěřím, že většina novinářů jsou fanatičtí havlovci. Jaký je vliv nevládních amerických klanů typu Soros a tajných služeb na fungování médií v ČR? Na Britských listech kdosi psal, že ta propaganda v posledních dnech měla rukopis "barevné revoluce".

283959

30.01.2013 15:56

Hříchy proti Duchu rozhodly volby

RE: Analýza

pietroo 178.?.?.?

Ano, ale ono se toho nemluví víc. Každá strana si vybere jen ta fakta, která se jí hodí. Můj děda i babička z matčiny strany se nehlásili k německé národnosti a přesto celou válku prožili v Opavě v Sudetech a nikdo je nevyháněl. Proč? Dočetl jsem se to až v německých knihách, v českých jsem to nenašel. Zůstat mohli Češi, kteří mohli doložit, že žili na území Sudet již v roce 1910 nebo to mohou odvodit od nějakého biologického předka. A samozřejmě jejich rodinní příslušníci. Odejít tedy musely osoby, které tam přišly po vzniku republiky a byli vnímáni jako svého druhu okupanti.
Taky se na české straně vůbec nemluví o tom, že husité se dopouštěli brutální genocidy civilního německého obyvatelstva. Němci se do té doby cítili v českých zemích bezpečně. Od té doby už v nich ten šok přežíval celá staletí. Žižka zabíjel a vypaloval města, ano katolíků, ale už se neřekne celá pravda, že to byla města německá. Oblíbenou kratochvílí husitů například bylo, že přivázali někomu k tělu snop slámy a ten zapálili. A pak sledovali jak ten běhá po poli...
Taky se nemluví o tom, že Beneš, když viděl, že vše je marné, poslal 15.9.1938 tedy dva týdny před Mnichovskou dohodou, ministra Nečase (údajně bez vědomí ostatních členů vlády) do Londýna a Paříže, aby tam oznámil, že je ochoten odstoupit pohraničí. S Benešovou tajnou nabídkou pak odjel Chamberlain za Hitlerem. Historikové v soukromí říkají, že se dá odvodit, že následná česká mobilizace byl vyhlášena jen naoko, aby nebyl národ úplně zdemoralizován.

284005

04.02.2013 10:58

Hoax?

RE: hoax

pietroo 178.?.?.?

Ten Hoschl asi nebude moc inteligentní. Gaussova křivka normálního rozložení znamená, že nutně je polovina obyvatel vždy podprůměrná. Mě by vážně zajímalo, koho tito tak adorovaní lidé Hoschl, Koukolík...vlastně volili? Pokud nikoho fajn, ale obávám se, že kdyby to bylo jen na tomto typu lidí, tak tady je prezidentem Schwarzenberg. Nemohu to dokázat, ale mám velmi vážné podezření.
Čím se za dvacet let projevila tato intelektuální elita? Žvásty o tom, jak je vše mnohovrstevnaté a komplementární? A konkrétní analýzy něčeho, třeba nějakého problému z mnoha pohledů? Možná řešení? Přispívají snad tady na Zvědavci? Povídání o mnohovrstevnatosti...jinými slovy nikdy se takový člověk pro nic nerozhodne, protože vše je přece tak mnohovrstevnaté... Od takových lidí žádnou konkrétní pomoc nehledejme. Ani v Koukolíkově Vzpouře deprivantů jsem žádná možná řešení neviděl, ani položení si té otázky. Ale přiznávám, že je možné, že jsem nějaký odstavec přeskočil.

284265

09.02.2013 23:01

Spletl se Stwora?

RE: Hřebejk

pietroo 178.?.?.?

Ano, taky myslím, pokud někdo vyznává filozofii, kde alfou a omegou je moc, tedy moc židovské pokrevní sekty nad ostatními, tak podle definice deprivant je. Ale neviděl bych to černobíle: To že toužím po moci neznamená že neumím vytvořit hodnoty, protože nikdo nejsme jen jedno já, ale každý má v sobě ať chce nebo ne více já, prolíná se světlo a stín. A je to škála. Věda chce ať je všechno jednoznačné: deprivant je to a to a neumí tvořit hodnoty, nemá žádný cit... Ale tak to není. Proto jim taky tak dlouho trvalo, než si všimli, že deprivanti nejsou jen obyčejní kriminálníci z nejnižších společenských vrstev. Ve skutečnosti člověk, který by neměl žádné deprivantské rysy neexistuje.

284559

09.03.2013 10:35

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

klíčová věta projevu

pietroo 178.?.?.?

je vlastně tato: "Bože, dej mi pokoru, abych se nesnažil ovlivňovat věci, které ovlivnit nemohu." Proto nepojmenování příčin problémů. Problémů ekonomiky, mediální manipulace, zahraniční politika, bezmoc vůči cikánskému teroru. Zemanova předvolební kampaň tedy balamucení lidí skončilo. Už jim nemusí slibovat co nemůže splnit. Prezidentovy pravomoci jsou nula. Je to kladeč věnců. Jakýsi zbytek předvolební kampaně jsou věty o kmotrech. Je to planý žvást a dobře to ví. Žádné zabavování nakradeného majetku parlament neodhlasuje. To dá rozum. Neodhlasoval to ani v době, kdy byl Zeman předsedou vlády. Takže v projevu musel říct něco pro lid. A koho ještě musel uklidnit? No ty za scénou v zahraničí. Židovské klany a sítě. Tak proto tam vsunul ten boj proti neonacismu. Věta o médiích je myslím hodně dobrá, ale opravdu tam chybí ty příčiny současného neuvěřitelného stavu. Zeman ani Klaus nejsou ve skutečnosti osobnosti, které by chtěly situaci společnosti nějak zvrátit. Chtějí jen proplouvat jako svého druhu kariéristé. A sem tam jako něco naznačit. Lidé to hloupí nejsou, ale jsou to vlastně zbabělci. Osobnostně nemají na to být Chávezem,...atd.

286062

10.03.2013 21:23

Česká televize připravila neseriozní diskuzi o přímé demokracii

smích bohů?

pietroo 178.?.?.?

Odpůrci přímé demokracie tvrdí, že je nemožná, protože potřebuje ideální lidi. A že stačí současný zastupitelský systém, jen je třeba jej vylepšit tím, že tam zvolíme ideální lidi.

286156

24.03.2013 09:03

Houžvičky

Stráský už to tedy pro dějiny řekl

pietroo 178.?.?.?

Já myslím, že to bylo ale logicky jasné. Museli bychom hledat hodně bizarní nepravděpodobné hypotézy, kdybychom chtěli aby z toho tehdejší vlády vyšly nějak čistě. Museli bychom tvrdit, že to byli hloupí lidé, kteří byli úplně mimo, kterým se nová situace úplně vymkla a jsou naprosto bezradní a neschopní jakkoliv reagovat.
Bylo jasné, že cílem bylo vytvořit novou vrstvu "kapitalistů", o které se nový režim bude opírat. Všechny kroky k tomu systematicky směřovaly: udělat zákon o topných olejích tak, aby bylo možno okrádat stát v miliardových položkách. Ochromit v této souvislosti vyhláškami činnost Finančního úřadu, celní správy, aby se jen mohli bezmocně koukat. A samozřejmě nenavrhnout žádnou změnu příslušného zákona v parlamentu. Nevím, jak si někdo chce zdůvodnit, jakými argumenty, že to nebyl záměr. Navrhnout tak silně nepravděpodobnou hypotézu, že vláda byli naprostí hlupáci? Anebo předseda vlády je mimo, to dělají jednotliví ministři, on neví která bije?
Nebyly to jen topné oleje. Legálně se umožnilo tzv.tunelování: možnost půjčit si v bance peníze na nějakou firmu...pak si založit její pobočku, tam převést ty peníze, původní firmě nechat jen dluhy, ta zbankrotuje, a já si nechám pobočku s penězi. A udělám z ní samostatnou novou firmu. Banka úvěr odepíše jako nesplatitelný, převede na Konsolidační agenturu, tedy ať to zaplatí daňový poplatník. Pokud by to daňovému poplatníkovi nějak vadilo, že tady něco nehraje, tak mu řeknu že nenávidí a je primitiv.
Další za Klausovy vlády oblíbenou metodou byl obchody s DPH. To dělalo i vedení policie, nebudu říkat ve kterém městě. Prostě vezmu třeba auto Tatra, vyvezu ho do ciziny, tam ho rozložím, pošlu zpátky jako šrot, zase složím, vyvezu... Elegantnější je to s papírem: vyvezu, přebalím, vrátím označený jako sběr, pak to zase přebalím pošlu do ciziny, ale na tom se moc nevydělá. Klíčovou věcí tehdy bylo, aby člověk byl napojen na ty správné struktury. Protože stát mohl sem tam proti nenapojené malé rybě zasáhnout, aby vytvořil iluzi, že funguje jak má. Říkal mi tehdy jeden podnikatel, že zná člověka, který takhle točí peníze Dlouhému. Dlouhý mu dá několik miliónů měsíčně, sám z toho má desetkrát víc. Chtěl taky v něčem takovém jet, ale oni ho mezi sebe nevzali. Celá situace ve státě byla nepochybně monitorována BIS, a zprávy dostával Klaus na stůl. Věděl dobře co se děje. Tak prostě stát funguje. Představa, že předseda vlády je hlupák, který je úplně mimo a neví co se ve státě děje je naivní lidová představa. K nutným vlastnostem člověka, který chce dělat politiku patří i schopnost dělat se hloupým a nechápavým. A vlastnost, že mi musí být skoro jedno co si o mne obyčejní lidé myslí. Užívám si to, že znám tu "ezoteriku" a navenek hraji roli debila.

287013

24.03.2013 09:14

Houžvičky

RE: Stráský už to tedy pro dějiny řekl

pietroo 178.?.?.?

Zapomněl jsem ještě kupónovou privatizaci. Zadání: Potřebuji rychle vytvořit novou vrstvu boháčů. Přímo do ruky jim ty peníze dát nemůžu. Jak to udělám? Tak to udělám oklikou přes kupónovku, aby jim to dali ti lidé vlastně sami. Lidem nakecám, že všichni budou jakoby akcionáři...budou mít kupóny. Ale to ve skutečnosti nechci. Tak to udělám tak, že s těmi kupóny lidé nemohou dělat nic jiného než je prodat privatizačnímu fondu. Nemohou s nimi samostatně obchodovat na burze jako s akciemi. Jsou zcela v rukách fondu. Fond toho využije a řekne jim, že kupóny mají malou hodnotu, nebo jim nakonec nedá nic. Pseudoakcionářům nezbude, než se jich zbavit za nízkou cenu a ještě je rád, že vůbec něco dostal. A majitel fondu je dá na burzu a přes noc se stane miliardářem. Protože jejich cena je samozřejmě několikanásobně vyšší. A v televizi vidí v debatě předsedu vlády dělat se hloupým, smát se a tvářit se jako idiot, mluvit tónem hlasu, který si evidentně dělá z lidí srandu. A mluví o tom, že zákony nejsou potřeba, že to trh sám si všechno udělá... Ve skutečnosti použije stát na to, aby legalizoval a mocensky prosadil reálnou krádež. Na to je mu stát vždycky dobrý.

287014

01.04.2013 13:34

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: oskliva cisla

pietroo 178.?.?.?

Podle Stalinovy vnučky nebyl Stalinův otec Vissarion: "Byl Vissarion pravým Stalinovým otcem? Různí autoři přisuzovali toto otcovství postupně prelátovi, u kterého Stalinova matka nějaký čas pracovala, gruzínskému aristokratovi, jemuž prala prádlo, slavnému ruskému cestovateli Převalskému, který jednou zavítal do Gori a byl podle některých pozorovatelů Stalinovi překvapivě podobný. Podle Stalinovy vnučky byl nejpravděpodobnějším Stalinovým otcem hrabě Egnatašvili. Stalinova matka v jeho rodině uklízela a byla také kojnou hraběcího syna, protože jeho nemocná matka ho kojit nemohla. V každém případě hraběcí rodina mladého Stalina vždy přijímala a podporovala, a když vážně onemocněl, svěřila péči o něho ve městě Rustavi jisté Sofiko. Potomci hraběte nemají žádné pochybnosti: Stalin je dítě z jejich rodiny a jen díky jí mohl začít studovat v církevní škole v Gori a pak v semináři v Tbilisi. Stalin věděl, kdo je jeho pravým otcem, ale uznával Vissarionovo otcovství, aby chránil čest své matky. Alespoň tak to tvrdí Naděžda Stalinová....Podle této Stalinovy vnučky, která se setkala s rodinou Egnatašviliovou, je věc naprosto jasná. Stalin nemohl být Vissarionovým synem. Nemohla pochopit, jak mohou velcí západní historici sdílet názor, že Stalin byl synem ševce Vissariona. Vissarion byl alkoholik a zemřel 1909 při hospodské rvačce. Stalinovi nebyl ještě pět let, když Vissarion od rodiny odešel." (Lilly Marcou: "Stalin, soukromý život" S.12-13.)

287455

02.04.2013 16:28

Padesát stupňů šedi / temnoty

Žena

pietroo 178.?.?.?

má asi více od sebe vzdálen "sen-fantazii" a "uskutečnění, realizaci." Jinými slovy žijí třeba v představách, fantaziích...ale to neznamená, že je chtějí realizovat. Kdyby měly možnost je realizovat tak odpoví "ne". Anebo by to realizovaly jen krátkodobě. A jen jako hru. Já si myslím, že tato vlastnost "ženského mozku" to je jedna z věcí na které musí selhat materialistická představa o lidské přirozenosti, tím i dosavadní představa o principech evolučního vývoje a vlastnostech pohlaví, a materialistická psychologie.
Protože třeba tuto vlastnost "ženského mozku" nemůže principielně vysvětlit. Tato filozofie má tendenci považovat fantazii za "samoúčelnou"...a "samoúčelnou" fantazii interpretuje jen jako důsledek "nemožnosti" se realizovat a má tendenci to úplně eliminovat. Tedy "realizovat to" anebo prohlásit za nemoc. Vlastnosti "ženského mozku" ...tedy že o něčem sní, ale reálně to odmítne, bude mít materialista tendenci vykládat jako nějakou chybu.
Soudobá vládnoucí materialistická filozofie a psychologie, NWO iluminátský pseudofreudismus, tedy chce ženy donutit, aby to "realizovaly". To je jen nutný důsledek podle mne chybné materialistické filozofie, která uznává vlastně jen "vnějšek".

287527

02.04.2013 16:50

Padesát stupňů šedi / temnoty

RE: Žena

pietroo 178.?.?.?

A udělat v hlavách lidí naprostý zmatek. Feminismus-politickou korektnost, které se tváří jako humanismus zkombinovat s kultem násilí. Všechno převrátit, učinit nepřirozeným. Na ženskou se chlap podívat nesmí, to je harašení, musí se dívat třeba na dvojici kluků...

287530

10.04.2013 18:11

Kdo je terorista?

lidstvo zřejmě

pietroo 178.?.?.?

bude muset projít tou fází přelidnění, planeta to nějak přežije a lidstvo už bude po této zkušenosti moudřejší. Elita už elitou není, svět se připravuje na nadvládu Číny.

287964

17.04.2013 09:50

Cizincem ve vlastní zemi

RE: není hlopé měřit práci na hodiny?

pietroo 178.?.?.?

Když jsem bydlel ve Vídni, stará paní 77 let pronajímala v domě několik pokojů. Já jsem bydlel v jednom patře, bydlela tam ještě holka z Grazu, o patro výš bydlel Rakušan. Ten odjel někam na dovolenou. Ale zamknul i co neměl, nikdo neměl klíče od dveří vedoucích na schodiště. V té době jsem tam ani já nebyl. Když jsem přijel, vyprávěla mi majitelka šokovaně a naštvaně, že "Josef zamknul chodbu, musela jsem zavolat sperrdienst, oni ty dveře otevřeli a vyměnili zámek a stálo to 300 euro!" Pak mi "Josef" říkal, že ji tedy vzali pěkně na hůl, že vůbec nemá ponětí co taková věc stojí. Prostě řemeslníci asi viděli starou paní tak ji obrali. Ani nevím jak dlouho ta oprava mohla trvat, čtvrt hodiny?

288237

17.04.2013 10:02

Cizincem ve vlastní zemi

RE: špunt za 4000

pietroo 178.?.?.?

Vtip je v tom, že kdybyste věděl v čem je chyba a sám si třeba koupil tu součástku, tak zase bude dlouho trvat než najdete řemeslníka, který by vám ji namontoval. Protože na tom nemůže trhnout.

288240

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?