Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 1 jméno: ppppp.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.02.2013 15:55

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

ppppp 95.?.?.?

Zajímá me to, rád si prečtu vaši treba i stručnou odpoveď. Neco z toho, co píšete považuji za realistické, neco za možná jednostranné, ale nabídl jste jednoduchou otázku a možná jednoduchou odpoveď, kterou by možná neškodilo napsat.

284584

11.02.2013 18:35

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Janko, Evropan to napsal velmi dobre, a zcela s ním souhlasím.

Nejde o žádné psychotronické zbrane, které v té podobe, v jaké se prezentují neexistují, jejich prípadné projevy by byly lehce technicky zjistitelné. Kdyby byla pravda, co se o tom píše, tak to zjistím prímo na stole, delám elektrotechniku dost poctive od mládí, a nejaký zelenáč a kecal me nesloží. Takže to nejsou psychotronické zbrane, ale prosím opravte si,

jsou to psychologické zbrane.

To je zhruba všechno. Zbytek klidne mužeme rozebírat technické detaily, s tema, co uznávají a vyhodnocují argumenty, a nepapouškují. Pan autor článku tady ne/vedome rozsévá bludy. Nemá primerené technické vzdelání a neumí kriticky reagovat na oblast, kterou propaguje, proto je jeho text jenom propagandou čehosi cizího. Kdyby si koupil aspoň skener em-pole prodávaný za pár tisícovek bežne na trhu, a naučil se s ním trochu delat. Nebo ať si nejprve popovídá s radioamatéry, když chce mluvit o em poli - buď ho budou mít trpelivost nečemu priučit, nebo ho rovnou odeženou. Totéž doporučuji se slušne zeptat ostatním.

Náš negativismus spíše souvisí s rozšírenou infekcí individualismu.

284654

11.02.2013 18:43

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: forum bláznů

ppppp 95.?.?.?

souhlas, dekuju, že na to nemusím reagovat sám, viz také píšu neco níže... navíc ani mm vlnami není jednoduché pusobit na pohybujícího se človeka, který není napojený pres jehlové elektrody, udelat takový hologram je už pro nehybného človeka na hranici technických dovedností, s monstrama 2 parabol, a není možné, aby nebyl detekovatelný i stupidní elektronikou,,,
km vlny nejsou lokalizovatelné, človek nemá rozmery v km, tam si autorí pletou magnetickou indukci pro em pole s indukcí rozptylového, nebo pracovního magnetického pole, toto nejde vubec srovnávat bez ohledu na další podmínky

284655

11.02.2013 18:49

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

já si také myslím, po více časem ustálených dedukcích, že umelé fluoridy do tela nepatrí, a že je to principiálne a reálne mnohem vetší škodlivina, než domnelé "chemtrails" sloužící spíše na pomatení a odvedení pozornosti.

284656

11.02.2013 20:10

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: utopie pohádková, ne

ppppp 95.?.?.?

neházejme ruzne veci na jednu kopu...

"čmeláci používají antigravitační platformu, jinak by se do vzduchu prostě nedostali"

nesmysl, jejich krídla delají práve to, aby tam žádné antigravitace nebylo potreba,

prupovídky o težké huse, nebo čmelákovi vymýšlejí pivní intelektuáli, nikdo normální nikdy nerekl, že tihle živočichové nemohou kvuli své hmotnosti lítat, žádnou seriozní práci z oblasti aerodynamiky včetne historických jsem o tom nečetl. Žukov taky nemel s husou žádný problém, spíše ho inspirovala. Propašovat nesmysl jde všude.

284666

12.02.2013 10:58

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

"ďábel" opet v detailech. Hliník, nebo jeho oxid pouštet pres palivo je volne rečeno neskutečná komplikace, a ve verejné doprave neututlatelná.
Disperze a dýmy jsou ruzné, ale na prachových částicích okamžite a prednostne kondenzuje voda a sníh, a snáší je dolu.
Vztlaková síla je fyzikálne definovaný a konkrétne vymezený pojem. Nehodí se na účely, které jsou mimo toto vymezení.
Radarové vlnení, nebo em tyto dýmy prakticky neutlumí.
Základní problém je, že konspirace míchají nemíchatelné, vezmou data z projektu A, naroubují do situace B, a čekají, co se ujme. Nereálné dedukce. To, že nekde vznikne dým z namletých částic ješte neznamená, že to cílene pouštejí dopravní letouny.

284700

12.02.2013 18:18

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

To ano, možná jde o vážnou kategorii, od které má být odpoutána pozornost fiktivním chemtrailsem. Zvlášte vojenská letadla si se splodinama nedelají potíže, černý dým pripomíná aerosol nekvalitních dieselu. Nevylučuje jak príspevek o ozonové díre, tak významný podíl na globálním znečištení.
Ale lidi chtejí létat, tak platí dane, stejne jako chtejí jezdit, vetšinou chybí prostor se zamyslet, proč, kdy a kvuli čemu.

284733

12.02.2013 18:42

Co s cikány?

RE: Není článek zavádějící a urážející?

ppppp 95.?.?.?

jak souvisí bod 1/ s Cikány?
Cikánka proste jen delala to, co by delala necikánka. Nechápu proč problém negativních pracovních podmínek spojujete výlučne s cikány.
Proč si myslíte, že dobrou vuli na vykonávání nebezpečných prác mají jenom Cikáni. Vždyť tím zavádíte rasizmus.

284736

13.02.2013 16:23

Co s cikány?

RE: Není článek zavádějící a urážející?

ppppp 95.?.?.?

píšete, že podrobneji, ale nejdete k jádru veci:

"U bílého by si to nedovolil, protože bílí mají mnohem větší právní vědomí a skončil by v ťurmě."

Tahle klíčová veta je pouze váš dojem, který uvádíte mylne jako fakt. Právní vedomí totiž nezávisí na barve kuže. To je ten rasismus, o kterém mluvím. Černí mají stejnou možnost ne/dostat se k informacím, jako i bílí. Právní vedomí není nejaká dotace, kterou dostávají výhradne bílí.

284789

13.02.2013 16:36

Reakce na článek "Co s cikány"

RE: pokračování

ppppp 95.?.?.?

Vaše úvaha je príliš fiktivní a proto spíše chybná. Cikáni nekradou víc jen proto, že proste víc nemohou, ne proto, že by neumeli víc, než teď. Príkladem buď Majský na Slovensku. Proste i Cikán se umí učit, prece tu nebudeme pestovat rasismus. Delá to, co bílý. Otázka správnosti je snad dána filosoficky, barvou mozku a ne barvou kuže.

Prý "Tito lidé naopak na rozdíl od nás umí žít! " ... rekl bych, že to by šlo ríct až po zavedení rovných podmínek, a uríznutí dotací.

284793

13.02.2013 22:13

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

To je práve to, že nejde vubec srovnávat olovo v palivu s hliníkem v palivu. Oxid hliníku je na rozdíl od olovnatých sloučenin abrasivum. Samozrejme jsem i já myslel tekutý prídavek organohliníkové sloučeniny do paliva, nic to ale nemení na tom, že produktem je vždy dým oxidu hliníku.

Podobne výrok o tom, jak dým odstíní radarové vlnení postrádá kvantitativní informaci, bez které nemá cenu. Bežné viditelné dýmy ho odstíní jen velmi málo, i když by šlo o ferity. Zmení spíše jen mírne lokalizační vzdálenost. Podobný efekt, dokonce odhaduju, že vetší má studená fronta, linie mraku, tlaková rozhraní, vítr, takže bez čísel se nepohneme dále a neumíme srovnávat.

Podobne bez čísel nemá smysl mluvit o dýmy baria, kolik odstraní rtg, jako dým témer nic, nejde vytáhnout informaci z encyklopedie pro tuhou látku a aplikovat ji pro tak jemnou disperzi jako dým. Výsledkem je úplne jiné chování, nebo nesmysl.

Vztlaková síla je konkrétne vymezený pojem, terminus technicus pro složku kolmou na smer pohybu.

284804

13.02.2013 23:21

Reakce na článek "Co s cikány"

RE: pokračování

ppppp 95.?.?.?

Samozrejme, dejme také konkrétní príklad. Vypestujete brambory a jednoho dne je nemáte. Nebo najednou nejezdíte na kole. Pak zjistíte, že není podstatné, zda nekdo pozde vstává a pozde chodí spát, nebo reči o jakémsi abstraktním rytmu. Deformujete reálnou situaci. Také nikdo černo/bílý neponese do sberny veci označené čárovým kódem malitele. Bílý šroťák také nemuže delat policistu a vyšetrovat všechno na svete, proč to poničili, když ješte včera to bylo ješte nekde na míste. Jak má šroťák zjistit datum zničení medeného plechu ze strechy. To jsou prece pseudoargumenty. Neco jiného je poklop, neco jiného kabely. Bílý šroťák také nakupuje od feťáku. Muže je poslat pryč? Je to také diskriminační. Také chcete rešiť, že šroťák je vlastne odpovedný, za to, že ten feťák krade? Proč omlouváte zlodeje za jejich zlodejiny, snad to má rozlišovat majitel bazaru? To jste dost mimo právo a prezumpci. Když to chcete rešit, tak proč si netroufnete na ty velké zlodeje, a mluvíte tady o tom, že nekterí kradou, protože v podstate musí? To prece nakonec s Cikány vubec nic nemá, lidi na okraji společnosti nejsou jenom cikáni, ty kdo bude omlouvat?

284806

14.02.2013 10:52

Reakce na článek "Co s cikány"

RE: pokračování

ppppp 95.?.?.?

Samozrejme nereším piškvorky, snažil jsem se vyvážit problematický argument, nakolik jsou za chování černých zodpovedni bílí. Vaše argumenty vedly do kruhu, protože bílí by se také mohli odvolávat na černé, že tak delat potrebují. Také nejde všechno zobecnit.

Nebýt zavedeno pojmu "rasismus" v zákone, tak tany nemáme žádné zneužívání podle rasy. Nebýt zavedeno pojmu holokaust v zákone, tak také ne. Pristupovalo by se ke všem lidem po právní stránce stejne.

To, že tyto pojmy, nebo spíše nálepky jsou vpašovány do zákona umele napovídá i skutečnost, že fráze "základní lidská práva" a "rasismus" tvorí maskovaný oxymoron, teda logický protimluv. Nemají co delat spolu jako smysl, myšlenka dokumentu.

Jinak jsem nucený se domnívat, že všichni lidé jsou si zákonem rovni, ale treba Cikáni jsou rovnejší, protože pro ne existuje speciální deklarace. Je prece treba se soustredit na rovnost podmínek, a ne preference.

Vezmime západní svet, moslimy, černochy, hispánce... když jich je pohromade hodne druhu, tak je prestávají logicky rozlišovat, a rasismus v zákone je tak jako tak zbytečný, stačí dodržet princip rovnosti, bez zavádejících a zcestných duplicit, které se stávají predmetem politického vydírání.

284836

14.02.2013 11:21

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Jo, tenhle "patent" je tak k smíchu. Pridejte ješte nejakou ryze takyamerickou muziku. Jdu si zapatentovat, sníh, mraky, nebo husí perí, to má stejný vliv, neli lepší.
Více husí=více chemtrails.
V známé české písničce Jožin z bažin od Mládka se praví "ríkám dej mi precedo létadlo a prášek..."

Tak vážne. Ten patent je s vysokou pravdepodobností účelový plagiát, nikde není v "claimech" reč o koncentracích, ale o kilometrech už ano. Ty grafy jsou stále o ničem.

Pak bezduvodne mícháte IR do ostatního em, tady se nejde bavit na úrovni encyklopedie a delat z toho dalekosáhlé fyzikální závery. Schopnost jakkoli odstínit IR nijak nesouvisí s negativními dusledky pripisovanými chemtrails, ani nijak nesouvisí s obecne nereálným pridáváním organohliníkových sloučenin do paliv. V tom palivu by to dnes docela lehce identifikoval leckdo, koho trochu baví chemie.

284839

14.02.2013 11:52

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Ja tu stále hovorím o jednom, že dopravné lietadlá normálne nechemtrailsujú, je to jednoducho úplne nelogické. Pekné obrázky od microsoftu ukazujte deťom, ktorých prvotne nebude zaujímať obsah. Svoje dojmy tu predstavujete ako fakty. Vaše kvalitné myšlienky bez platných dát sú jednoducho k ničomu, skôr ešte ku škode. Akoby ste prestal pod krásou dojmov kontrolovať ich logiku. Ešte k tomu máte chuť hovoriť menom zvedavca v množnom čísle, je hádam jasné, že aj ja píšem preto, lebo niekto iný šíri škodlivé bludy. takže buď pádne, nemanipulované argumenty, alebo ma neoberajte o príspevok.

Raz hovoríte zástancovia chemtrailsov, že hliník a spol. ide cez palivo, keď sa vám to vyvráti, tak poviete, že cez dýzy, a naopak stále dokola. Mali by ste sa už vzájomne dohodnúť.

Nie je mysliteľné, aby dopravné lietadlá mali nejaké prídavné dýzy, ktorých by si technici nevšimli, rovnako aj hliníkové additíva v palive.

Naučte sa používať aj slovenský a český slovník.
Ovládnutie/zmena/modification počasia je niečo úplne iné, než ovplyvňovanie počasia. Inak to smrdí veľkohubosťou.

Nehovorím tu o tom, keď si to niekto nechá urobiť na zakázku v jednom lietadle, aby tým účelovo postrašil vás aj celý svet. Aj vojenské lietadlá mávajú farebné trysky, tak s týmto nevidím žiadny problém.

284841

14.02.2013 21:43

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Jo, tak já nakonec nevím, že IR patrí do EM. Ponekud jste mou vetu pochopil po svém, stejne jako jiné vety, co čtete chápete po svém, a ne autorovu myšlenku.
Vaší logikou by v mikrovlnce místo magnetronu stačila infražárovka.
RTV vysílači na kopci by místo antén také stačila žárovka. Místo radaru žárovka. Na všechno EM by proste stačila jen ta správná žárovka. Rentgen taky žárovka. Telegrafie taký žárovka, "jako za mlada". To se pak nedivím, kolik by se na to našlo odborníku.

Proste respektujte, že účinky, projevy, zpracování IR a EM obecne nese sebou značné rozdíly, a nedá se to míchat dohromady.

Mezi podobnými patenty je hromada nefunkčních a číhajících na podobnost rešené úlohy. Povinnost prokázat společenskou užitečnost nebo funkčnost patentu byla zrušena nekdy kolem 1.WW, od té doby se mezi patenty objevují i absolutní krávoviny.

284884

16.02.2013 10:46

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Co jiného krome nálepky od vás asi mohu čekat, vaše vyjádrení me celkem pobavilo.
Jakou olovenou oblohu? Olovenou oblohu mám zde i já 400km od Prahy. Je tomu tak už dost desítek let, co pozoruju. Príčina je zimní období, kdy je prevážne zataženo. Popátrejte ve statistikách, zeptejte se starých lidí, kterým funguje pameť.
Kdyby taky ta "olovená obloha" nebyla, tak tady máme sibirské mrazy. [velký smích]
Globálne se zrejme neco oteplilo, a máme proto neco více "olovených" vodních par v ovzduší. To je asi tak všechno.
Pak bežná a letecká doprava, hromada vodních par navíc ze spalování uhlovodíku. Dejte autum stopku a získáte možná pár slunečních dní navíc, ostatní vám to ale neschválí, protože chtejí radši jezdit.
Ale ne nesmysly jako chemtrails, haarp, vždyť jen odvádíte pozornost bokem stejne jako monopolníci.

284966

16.02.2013 16:48

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Zkoušíte uspet "filosoficky", když se vám nedarí technicky, jenomže nestojíte pevne ani logicky. Znám podstatná fyzikální a chemická fakta, spolu s hromadou informací ze kterých nedelám pravidelne guláš, protože jsem si s tím v porovnání s váma dal podstatne vetší práci, a mainstream nebo minorstream me v tomto vubec nezajímá, nerídím se papouškama. Vaše vize a predstavy o technických vecech, ke kterým se vyjádrujete zvyknou utíkat mimo realitu, vyjádrujete se vetšinou k obalu, místo k jádru veci, protože práve vám chybí další reálné informace. Podstatné není, zda me čtete vy, jsou další čtenári, kterým se to naopak muže hodit. Vy me podobne jako jiní konfrontujete s pseudoinformacemi a plagiáty JPP, to je skutečný duvod, proč na to reaguji.

Si prosím uvedomte, že v republice existuje hromada opravdu nezávislých lidí s patričným duševním a prístrojovým vybavením, kterí nepotrebují číst blbosti, ale si to jednoduše overí. Meli by okamžite problémy pri ruzných analýzách, neco takové není možné ututlat.

Radeji se ptejte na jiném míste, kolik tun prachu ročne vznikne opotrebováním pneumatik a brzdových obložení...možností je dost...a prestaňte s nesmyslnými konspiracemi, jinak nabudu dojmu, že tohle náboženství je buď perpetum, nebo placené.

284983

17.02.2013 03:41

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Nač zveličujete. Pokud nekdo umí dát duležitý gól ve fotbale, nebudete mu vyčítat, proč byl tak sebevedomý, ani nejdou z neho delat mistra sveta. Nebo bežte do první ligy, ať si s váma trochu zahrajou, když vám nevyhoví, tak jsou príliš sebevedomí? Když si chcete s nekým kdo tam je jenom tak zakopat, žádáte, aby se z té ligy odhlásil? Jste preglobalizován a místo za humna vidíte jen kamsi do ameriky. Chcete zakázat inženýrovi být inženýrem? Copak jsem se pasoval sám? Zastávám svou profesi. Pokud to nerespektujete, tak zakažte profese i ostatním, kterí se v nich vyznají. Proč bych mel nechat treba architekta mluvit do teorie EM pole, když vidím, že neumí zapojit ani anténu. Jsou snad podle vás školy nanic, když má do všeho kecat každý? Snad každý co studoval "zastaralou" fyziku nemá už vlastní rozum? Kde je jistota, že ti co kolem toho nestudovali, netrénovali to zvládnou lépe? Rozezná ten architekt plot od antény? Težko.
Pokud chcete být lepší, nikdo vám nebrání, dejte se do práce a nepište okecávačky typu "co by bylo, kdyby", "jiste neco mají, protože si platí super tímy"... Proč nenavrhnete na nobelovku ty, kterí hlásají ty nesmysly, podle vás pravdu, vždyť si to zaslouží víc, než já. Tolik napovídá logika. Rešeno v knížce "Kronika mesta Kocourkov" aktuálne stať o zajíci. Nálepkováním maskujete své potíže v technické argumentaci.

285001

17.02.2013 12:08

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

ppppp 95.?.?.?

Jiste. Akorát na aute z písku se neodvezete, a počítač z písku bude zastávat svuj účel pouze na písku. No a samozrejme 1kg mouky na Zemi bude mít stále 1kg i na Mesíci, a "vážit" bude stejne 1kg i na Mesíci, protože vážení je jen porovnávání hmotností, a hmotnost/hmota se premístením neztrácí.

Pouze tíha 1kg mouky bude na Mesíci menší, než na Zemi. Tedy síla, kterou tu mouku musíte udržet, a kterou pusobí na podložku.

Zjevne ani ober-učitelé coby pisatelé knih nepochopili, oč šlo, tak napsali ty nekteré učebnice pro základku špatne. Po nich pak normál-učitelé společne s vetšinou žáku.

Takže pojem váha, vážení a hmotnost nejsou ve sporu, jak bylo naší pedagogikou nabídnuto. Pojem vážení je po správném pochopení definovaný dobre, a není problém používat i pojem váha, pokud si pod tím správne predstavíme hmotnost, a umíme ho odlišit od tíže.
Zapomenutím, nepoužíváním ignorováním pojmu váha se nic nevyreší, protože váha neznamená automaticky tíži. Nikde co vím to tak není napsáno. Problém se reší jen dusledným oddelením pojmu tíže od pojmu hmotnost a váha (protože je napsáno, že vážení je porovnávání hmotností, tak váha je výsledek toho porovnávání, výsledný ekvivalent).
Pak je nutno rozlišovat váhy(prístroje), které fungují správne jenom na Zemi (silomery, mincíre, tenzometry, prakticky všechny s pružinou) a váhy porovnávací, které fungují stejne dobre i na Mesíci (klasické kuchyňské, nebo laboratorní miskové, dvouramenné).
Tolik zatím logika.

Jen pripomenu, že muj nick neznamená 5p, ale docela jinou ríkanku, a když to nekoho provokuje, tak jen dobre [smích] v podstate také uvažujete jen s jednou jedinou správnou bábovičkou [smích])

preju hezkou nedeli

285022

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,24 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
15,37 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
20,97 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 486,39 Kč
1 unce stříbra
431,99 Kč
Bitcoin
222 580,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?