Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, jr222x, nemam, pepicek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.01.2013 19:15

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: co ze?

90.?.?.?

Člověk se občas splete. Vy například jste v těch 5-6 větách udělal minimálně dvě chyby, jaké by neudělal školák ve třetí třídě.

282617

na věc s historickým náhledem.
Zběžně si projděte evropskou a světovou historii za posledních 2000 let.
Uvědomte si, kam asi historicky patří vaše rody. A kam patří rod Schwarzenbergů. Možná zjistíte, že zde panuje (panovala) mírně řečeno, určitá nevraživost...
Ale už jste zapoměli, nebo to bylo spíš zatajeno?
Vaši pra pra pra předci, i když jsou vám teď trochu vzdálení, se musí vzteky obracet v hrobě, když teď sledují, jak český národ dobrovolně volí Karla prezidentem.

člověk, který pohrdá českým právem (restituce)
člověk, který neumí slova naší hymny (možno vidět na youtube)

To se opravdu mezi čechy nenajde nikdo lepší? Smutno je mi.

282620

19.01.2013 13:14

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

90.?.?.?

Když jen blbec volí taková řešení, na která dosáhne, to znamená, že inteligent volí řešení, na která nedosáhne?
Pak se nabízí otázka, jestli inteligent, který volí nerealizovatelná řešení, není tak trochu blbec, zatímco blbec, který volí realizovatelná řešení, není inteligentnější, než ten inteligent.
Pak bychom tu měli inteligentního blbce a blbého inteligenta.
Mimochodem, do jaké skupiny se řadíte Vy?

282786

13.09.2013 16:43

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

Dosud se Rusko chovalo jako předposrané...

pepicek 90.?.?.?

Proč si každej myslí, že jsou Rusové posraný, když se neženou do konfliktu s USA? Neni to spíš realistickej pohled na poměr sil? I když se občas mluví o nějakých S400, že má Rus bůhví co, pořád technologicky zaostávají. Myslim si, že kdyby se do sebe pustili, řekněme jenom na blízkym východě, v nejlepším případě pro Rusy by to dopadlo tak, že si navzájem zničí přítomné loďstvo. Ale spíš by amíci zničili ruský lodě v poměru 2:1. A to by proběhlo během prvních dvou hodin bojů. Zničit danej cíl dneska není žádnej problém, palebná síla je neskutečně velká. I bez taktickejch jadernejch zbraní, natož s nima. A může si Rusko dovolit přijít o 10 velkejch lodí? Nemůže! Něco jinýho je honit partizány po horách a mezi civilama. S tím má problém i US armáda. Ale zničit jasně danej cíl, téměř nepohyblivej, jako je loď, to udělaj s prstem v nose.
Mimochodem, v době války v Iráku kolovala taková zpráva, nevim nakolik je pravdivá, že do oblasti Rusové vyslali ponorku Krasnojarsk, která měla monitorovat situaci a sbírat informace. Když to amíci zjistili tak zapnuli nějakou rušičku a v tý ponorce nefungovala žádná elektronika. Takže nezjistili vůbec nic, ani domu zavolat nemohli.
Jediný čeho se amíci bojí ze strany Ruska je odveta v podobě otevřenýho konfliktu, totální války, to už by bylo jiný kafe, ale oni si určitě uvědomujou, že by to bylo konečný řešení. A ono se jim tady tak špatně nežije, takže proč by to dělali?

296066

13.09.2013 23:02

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Dosud se Rusko chovalo jako předposrané...

pepicek 90.?.?.?

No já jsem to právě myslel tak, že to neni až taková hrozba, amíci dobře vědí, že Rusové do totální války nepůjdou, to by asi žádnej rozumnej politik neudělal. Ztratit tvář v nějaký malý šarvátce je jedna věc, ale riskovat totální zničení Země? Nevěřim.
Spíš bych uvěřil tomu, že se amíci snaží vyprovokovat Rusko k nějakýmu místnímu konfliktu, aby mohli světu ukázat, že jsou stále číslo jedna. Že ani Rusové se jim nemůžou postavit, a proto každý politik udělá, co budou požadovat.
V Sýrii ustoupili jen proto, že zatím neměli absolutně žádnou oporu ve veřejnym mínění po celym světě. A to je pro ně důležitý. Z nějakýho důvodu chtějí vypadat jako ti hodní.

296087

12.02.2014 22:40

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Opět jen bajky a báchorky

jr222x 90.?.?.?

Například TV Oravan, byl osazen vysokonapěťovým násobičem, který obsahoval vn diody. Ve vysokonapěťových obvodech se tranzistory nepoužívají. Ani v budících obvodech (vn trafa) nebyly tranzistory, ale tyristory.

Na televize s elektronkami, kromě obrazovek, si po roce 85 nepamatuji (a výroba skončila určitě mnohem dřív).

Pozdější konstrukce už měly nv násobiče jako součást vn trafa.
V budících obvodech pak tranzistory cca 1500V/10A např. BU508. Ty v Evropě vyráběl asi jen Phillips a prakticky všichni výrobci TV je používali. Téměř žádný výrobce TV si nevyráběl vlastní speciální součástky. Otázka také je, kdy by je Tesla začala vyrábět, kdyby měla příležitost.

K vývoji špičkových přístrojů, Tesla i ostatní podniky, neměly důvod, protože trh nebyl nasycen a pro každý výrobek byl zajištěn odbyt. Kdyby ten požadavek přišel, Tesla by dokázala vyvinout lepší přístroje.

Nelze porovnávat výrobu v prostředí kapitalismu, kde přežití podniku záleží na tom, zda je na špici vývoje, a v socialismu, kde se výroba plánuje podle potřeb trhu, navíc v pětiletkách.
Vývoj ve východní části Evropy byl pomalejší než na západě, o tom není sporu. Ale vůbec si nemyslím, že kvalitu společnosti lze měřit rychlostí vývoje v oblasti spotřebního zboží.

304539

13.02.2014 16:32

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Opět jen bajky a báchorky

jr222x 90.?.?.?

Já se nehádám, uvádím fakta. Nakonec, schema zapojení se dá na netu najít. Předpokládám, že i jiný firmy (západní) tohle zapojení používaly.

304595

13.02.2014 16:54

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Téměř vše o Tesle před 89 a po 89

jr222x 90.?.?.?

Ten lidskej potenciál, kterej tu vždycky byl, je zásadní.
Za socialismu byl dosti tlumenej blbostí některých lidí nahoře. Furt se řešily maličkosti, neskutečně otravný. Ale většinou to bylo řešitelný.

Když přišel 89 tak jsme si mysleli, že se právě tohle zlepší, že nový věci budou mít zelenou, apod...

Bohužel opak je pravdou. Tvůrčí potenciál lidí v týhle zemi je permanentně zašlapávanej do země. Posledních 25 let.

304599

14.02.2014 19:48

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: PR

jr222x 90.?.?.?

Moc Vašemu příspěvku nerozumím.

Připadá mi divné, že ten kdo vládne v pozadí a tahá za nitky, bude podnikat tak hloupé kroky, které povedou k tomu, že je většinová společnost bude nenávidět.

Jakékoliv tajné spolky Bible zakazuje, protože je to "dílo Satanovo".

Mě osobně chování židů připadá jako chování někoho, kdo má obrovský strach. Proto ta hysterie, proto se snaží nacpat do nejvyšších míst, proto se kamarádí s těmi nejsilnějšími, proto tak milují peníze...

304727

22.02.2014 14:40

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: vyvlastneni podle ruskeho zpusobu

jr222x 90.?.?.?

Pro průměrného člověka platí:
Nejdřív žrádlo, potom morálka.
Je to logické. Jde o základní instinkt zachování genetické linie. Nakonec, smrtí jakákoliv morálka končí.

Jinými slovy, bohatší společnost = vyšší morálka
Ale neberte mě za slovo, platí to pro průměrného člověka, nikoliv pro psychopaty.

Dneska existuje naprogramování peníze=žrádlo=přežití. A pokud společnost žije s pocitem, že má nedostatek peněz, který je uměle vyvoláván, pak nečekejte morální chování většiny.

Zvláště, když média běžně přilévají olej do ohně. Morálně pevný člověk je považován za exota a pomatence. Naopak, kurva prodávající se za nejvyšší částky vynášena do nebe.

305135

24.02.2014 20:50

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Nevíte všechno...

jr222x 90.?.?.?

na leva.net někdo napsal:
hlad byl, záměrně vyvolaný hladomor ne. Zemřelo tam tehdy na následky oslabení organizmu dost lidí, ale zdaleka ne tolik, jako se uvádí. Šlo o to, že na Ukrajině je černozem a oralo se voly, koně to nezorají. Při kolektivizaci (což byla tehdy objektivní nutnost pro zvýšení produktivity a mechanizaci zemědělství) tam trockisté rozjeli kampaň, kdy přesvědčili lidi, aby voly zabili a snědli, že když je dají do kolchozu, stejně je někdo zabije a maso zkonfiskuje.
Lidi na to bohužel ve velké míře skočili, populace volů a býků na Ukrajině spadla mezi lety 30-32 asi o 1/2 - 2/3, a asi ve stejném poměru se zmenšila výměra zorané země a výnosy. To byla hlavní příčina, která vyvolala hlad - blbost a krátkozrakost lidí.
Tam, kde se oralo koňmi, žádné problémy s jídlem nebyly. Vláda naopak v těch letech kvóty na Ukrajině snížila, možná někde i úplně zrušila (z hlavy nevím přesná fakta).
Jinak, hlad až hladomor byl na Ukrajině ve staletích předtím alespoň jednou za deset let až do revoluce, teprve po kolektivizaci zmizel natrvalo.
Ještě pro zamyšlení: v USA jsou dodnes zatajeny demografické statistiky 30. let (po Velké krizi r. 29). Nicméně, na jedné univerzitě udělali výzkum podle nepřímých ukazatelů a došli k názoru, že mezi rokem 30 - 40 se počet obyvatel USA snížil o několik milionů. Je pravděpodobné, že ve 30. letech zemřelo hladem a výsledky podvýživy v USA podstatně více lidí, než v Rusku.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnosti-probihala-studena-valka-2-/

305285

Nemá cenu se znepokojovat.
Je statisticky dokázáno, že v každé společnosti je určité procento debilů.

306146

10.03.2014 22:04

Uprostřed ukrajinské krize zahajují USA vojenskou eskalaci ve východní Evropě

RE: a je to tady zase!!!

nemam 90.?.?.?

Na začátku ukrajinské krize jsem si říkal "ještě že tu nemáme ten radar", protože pokud by došlo k nějaké potyčce mezi Rusy a Amíky, byl by to nejspíš jeden z prvních cílů.

A i když nejsem vojenský expert, dovedu si představit, že by ho zničili nějakou taktickou jadernou střelou.

A po pravdě, těžko by jsme si pak mohli na ty zlí Rusi stěžovat. Snad mi to vojenští experti potvrdí, ale byl by zcela logický a nutný krok, z jejich strany - nic osobního.

Myslím, že třeba proti myšlence radaru bojovat všemi prostředky.

306359

11.03.2014 16:33

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: USA už namají žádné zlato

nemam 90.?.?.?

Co konkrétně platili zlatem a komu?

306397

11.03.2014 19:35

Jenom ne strach

RE: A co tak dát ten strach okusit těm mocí opitým?

jr222x 90.?.?.?

Mám dost odlišný názor, pokud se tedy nepletu...
Vůbec se mi nezdá, že by se někdo na Zemi jenom přibližoval obrazu Stvořitele. Neznám takového.

Není správné označit člověka za zvrhávající se experiment. A Stvořitel jej nechce ukončit - pokud ano, nechť se prosím připojí k diskusi.

Člověk byl stvořen jako mocná vesmírná bytost. Jeho tvořivost může být neskutečná. Její hranice neznám.

Zamysleme se prosím nad příběhem ukřižování Ježíše. Pro mne se jedná o symbol víry (ne náboženství).
Ježíš se nechal ukřižovat, přestože tomu mohl lehce zabránit. Proč to neudělal? Proč trpěl bolestí, ale nepoužil svou moc?
Oficiální vysvětlení (pro odpuštění našich hříchů) nechme stranou. Je nesmyslné, o tom není pochyb.

Proč tedy?

Neboť se lidé tak rozhodli. Neexistuje na Zemi síla, která by zabránila vykonat vůli člověka.

Ježíš byl zástupce (ztělesnění) Stvořitele na Zemi. Může existovat jasnější důkaz toho, že lidé mají svobodnou vůli a Stvořitel nepřekazí jejich plány, než tento?

Dokonce i když se lidé rozhodnou zničit Stvořitele (zde na Zemi), On neudělá nic, aby jim v tom bránil.

Jinými slovy, potenciál člověka je prakticky neomezený. Samozřejmě, temná strana se to snaží utajit. Člověk si musí myslet, že je pouhé zrnko písku na poušti, bezvýznamné nic. Nic nemůže ovlivnit a změnit.

Omyl, opak je pravdou. Jenom je třeba ujasnit si, kam chce směřovat. Učinit rozhodnutí a konat.

Pokud Stvořitel do svého díla zasahuje, pak prostřednictvím člověka (dodá odvahu, myšlenku) na jeho žádost.

306413

15.03.2014 08:56

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

nemam 90.?.?.?

"Ked budu dotlaceni k vlastnej vyrobe, moze sa stat ze budes bez prace."

Neboj nebude, ten pán určitě nepracuje v tomto oboru.
Kdyby ano, tak by věděl, že vnitřní části ventilů se nenazývají "dřík". Správný výraz je kuželka a sedlo.

306706

15.03.2014 09:40

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Za naciste lhali -to vime, ale ze to mohou delat demokrate-to ne

nemam 90.?.?.?

Oni lidé zas takoví tupci nejsou. Jsme pod tvrdou psychologickou masáží, a chvilku trvá, než si to většina uvědomí.

Nakonec, všechny ty informace, které uvádíte, a já souhlasím, jste taky nevymyslel sám, ale máte je od jiných lidí.

A počet chápajících je stále větší.

Ohledně Ježíše, chtěl bych upozornit na záměrné zkreslení jeho odkazu. Zamyslete se nad tím, jak nesmyslné je oficiální vysvětlení.
Skutečné poselství spočívá v tom, že člověk je absolutním pánem na Zemi, Stvořitel mu ji dal pod správu. Nejsou zde nad člověkem žádné síly, které by dokázaly změnit jeho vůli. Síly temna mají moc pouze navrhovat určitá řešení, jenž přináší krátkodobá tělesná potěšení. Každé rozhodnutí je však na člověku.
A jak to souvisí s ukřižováním Ježíše?
Ježíš je ztělesněním Boha na Zemi, má moc i znalosti, ví, že bude ukřižován. Mohl by to kdykoliv zastavit. Ale neudělá to z jednoho důvodu. Porušil by svůj slib, že na Zemi je nejvyšším správcem člověk. A tak nebude kazit jeho plány dokonce ani v případě, že se člověk rozhodne Stvořitele zničit. Existuje jasnější důkaz? Stejně člověk může zničit Satana. Ale musí se tak rozhodnout a konat. Každý musí učinit rozhodnutí sám za sebe.

Neštěstím je popletení významu víry a náboženství. Víra je čistě osobní záležitost, vnitřní komunikace se Stvořitelem a hledání pravdy uvnitř sebe sama. Náboženství slouží jako nástroj manipulace.

Obávám se, že 3.SV je pro současnou elitu opravdu jediný způsob, jak zahladit stopy svých zločinů. Jejich stále slábnoucí moc jim nedovolí držet masku donekonečna. Až se odkryje, přijdou o vše...

306708

15.03.2014 15:19

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Rusáci už nedokážou ani pořádnou okupaci

nemam 90.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Je to nuda, to se elitám nemůže líbit. Oni jsou zvyklí na pořádnou akci. A když se člověk nudí, tak mu nezbude, než začít přemýšlet, což docela bolí. Navíc se může začít ozývat svědomí. Brrr, hrozná situace, rychle panáka nebo jinou omamnou látku. A popohnat ovečky do nějaký pořádný akce, ať se je čím bavit.

306721

16.03.2014 09:41

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Za naciste lhali -to vime, ale ze to mohou delat demokrate-to ne

nemam 90.?.?.?

A potřebujete to vědět?
Vlastně odpověď je jednoduchá. Nevím - a neví to nikdo. Jestliže Vám někdo bude tvrdit, že to ví, tak lže.
Můj názor je, že to tak musí být (prozatím) a zapadá to do celkové koncepce.

Podstatnější otázka je KDO JSEM JÁ.

Hledat odpovědi na tyto otázky musí ale každý sám za sebe. Z venku totiž správná odpověď nepřijde.

Jedna z mála jistot, kterou máme je : JÁ JSEM (moje vědomí a pocity existují). Jestli existuje i svět kolem, nebo zda se jedná např. o projekci, a pokud svět existuje, zda je opravdu takový, jak ho vnímám, to už tak jisté není.
Nevím jestli jsem se narodil, protože si to nepamatuji, nevím jestli zemřu, protože do budoucna nevidím... a tak by se dalo pokračovat.

Vím že jsem, vím že dělám rozhodnutí. Vím že mám příjemné i nepříjemné pocity.

306768

16.03.2014 16:37

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: .

nemam 90.?.?.?

Sám jste to vystihl v posledním odstavci. Takže zatím to morální právo mají. A dobře víte, že druhá strana ho již dávno nemá.

Asi také cítíte, kde je pravda.

306791

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
25,91 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,75 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 514,98 Kč
1 unce stříbra
559,10 Kč
Bitcoin
1 239 324,00 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?