Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 106 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, hell.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.03.2012 12:55

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

hell 188.?.?.?

No měli bysme si trochu uvědomit reálie. Neříkám, že v Rusku není korupce ale mluvíme o roku 1998. A to byly časy,kdy nad Ruskem vládly jiné síly než dnes, nebo to tak mělo vypadat. Putina chce většina Ruska právě proto, aby se nevrátilo toto, protože následky této doby, tam jsou ještě dnes cítit.
Co se týče politické korupce. Ukažte mi zemi na Zemi, kde není a já se tam přestěhuji. Platí pravidlo, čím silnější eknomika, tím větší korupce. Je to prostě všude a zvláště tam, kde funguje "demokratické" propojení státu se soukromým kapitálem. V demokracii funguje stát jen jako penězovod od poddaných přes politickou korupci k bohatým.
Berezovskij, Chodorkovskij, Abramovič nenáhodou všichni tři neetničtí Rusové podporovaní USA vystrašení byly. Ale situace je komplikovanější. Komu z makroekonomického hlediska pomůže pronásledování zbohatlíků z předputinovské éry? Pokud chcete v zemi udržet co nejvíce kapitálu, nemůžete tyto lidi všechny zlikvidovat. Jen se s nimi můžetet domluvit na jistých pravidlech. Pro ekonomiku země je to lepší, než když utečenci vyvezou z Ruska nakradený kapitál. Z makroekonomického hlediska je jedno, kdo přerozděluje peníze, zda stát či jednotlivec. Je to zkrátka v zájmu Ruska a nejde vše zařídit ideálně během jednoho dne.

264480

06.03.2012 08:01

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

Ve skutečnosti

hell 188.?.?.?

USA tlačí na Izrael, aby zaútočil první na Írán, protože se jednak bojí USA podobného překvapení, jaký zažil Izrael v Libanonu v roce 2006 a jednak je to součástí plán B při neúspěchu zlomení režimu v Íránu k poslední záchranné alternativě pro USA a to vytvoření války mezi Evropou a Araby.
A ve skutečnosti je Írán tak důležitý, protože s Ruskem má největší zásoby plynu a to 2/3 světových zásob. Za nimi až hodně daleko je Alžír a pak další.
S Ruskem nemohou USA válčit přímo, jen cestou vzájemného hosp. vyčerpávání a USA mnoho času nezbývá. Pokud by porazily Írán mohou dočasně zahltit svět levným plynem, tak aby hosp. zlikvidovali Rusko, které by nemělo časem na obranu. Když toto nevýjde, tak USA nechají rozpoutat ultimátní souboj mezi Evropou a Araby, do kterého šikovně všechny vtlačily i proti jejich vůli.
Obama ve svých projevech loni naznačil Izraeli, že loni vznik Palestiny nepodpoří ale, že si to dovede představit tento rok. Jinými slovy Izrael skrze arabská jara a toto prohlášení dostal ultimátum. Buď letos zaútočí Izrael na Írán a nebo bude v ohnisku budoucí světové války. USA hrají velice zkušeně a velice tvrdě. Ale hraje se vabank.

264734

06.03.2012 11:17

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Ve skutečnosti

hell 188.?.?.?

Ale kam utéct? Není kam. Krysám z USA hlídá krk jejich armáda. Jinde nebude mít kdo a časem se stanou pro jiné politickým obchodním zbožím.
Ale nepodceňujte je. Rusové je dobře vyšachovali ale teď jim to McCain vzkázal, že by na sebe kamarádi z KGB nemuseli být teď tolik pyšní.
USA má málo času ale má dostatek zbraní na to, aby ze sebe udělala vojenskou pevnost, která je ochrání před tím, co rozpoutávají.
Projekt třetí světové je už prakticky rozjet. A není čas na jiný plán. Oni vědí, že když vznikne válka poškozující zájmy všech konkurentů, mají naději. Když bude v plamenech Afrika, Blízký Východ a Evropa, tak Čína nebude mít dostatek surovin a zbrzdí se. Zrovna tak rozmlácená Evropa, která přestává nyní býd výrobnou USA a stává se výrobnou Ruska, nebude moci dodávat do Ruska.
Plán Třetí světové války má pro USA bytostný význam a je jediným možným plánem, který může vrátit USA dominanci ve světě. Pro vedení USA je to doslova otázka života a smrti. Klidně nechají pochcípat miliardu lidí vzájmu vlastního přežití. Oni ten plán uskuteční. V dnešních dnech je vidět, že jdou za tím velice tvrdě a donutili nastoupit tento trend Araby i Evropany proti své vůli. Nikdo to nechce a přesto se tu navzájem zmasakrujeme. A jsou ochotni pro tento plán obětovat i Izrael. Cíleně umožňují předat vládu Islámistům. Cíleně vyzbrojují Arábii a Emiráty.
Válka v Evropě bude probíhat podobně jako válka v Libyi a ani jaderné zbraně Francie a UK tomu nezabrání. Jednak USA daly najevo Britům, že jim je umí deaktivovat a jednak házejte bomby na neadresné teroristy ve Francii na svém území a hlavně Arábie bude mít dříve dvouvrstvý raketový deštník než Evropa.

264747

06.03.2012 13:26

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Ve skutečnosti

hell 188.?.?.?

USA jsou si vědomi komplikací a omezení, které je s tím čekají. Ale pokud si mají zvolit mezi omezením a záchranou či totálním úpadkem, zvolí to první.
USA ale nabízí Evropu Arabům, které do toho natlačily beztak proti jejich vůli a Arabové dostávají zbraně od USA. Proč by nebraly USA potom odtud suroviny zde dále. Hlavním motivem války je zbídačit Evropu, aby nebyla výnosným podnikem pro Rusko a neposilovala tak hlavního mocenského konkurenta USA. Evropa je v novém rozložení sil nucena se obracet pro svůj odbyt na Rusko a jeho spojence a Rusko na ní může vydělávat více než kdykoliv předtím. Dříve byla Evropa rozdělena na dvě množiny. Dnes je z ní jedna množina a USA z ní nemá tolik co dřív na úkor Ruska,které tu už začíná ovládat i Banky a tak penězovodů do Ruska z Evropy přibývá.
Jednoduše byla Evropa americkou výnosnou zavedenou firmou a než, aby byla firmou jejich největšího konkurenta, raději ji nechají vypálit.
A nemusí stačit to, že jsou karty odkryté. To jsou dávno.
Sarközi do Libye taky původně nechtěl. Amíci zařídili proti Francii proto okamžitě štvavou kampaň. Bylo to vidět i v našich médiích, kdy se chvíli před Libyí začalo najednou mluvit o tom, s kým se francoužští představitelé v Africe kamarádili a objímali a ten obraz by z Francouzů udělal příčinu všeho zla a tu náhle Sarközi začal poslouchat jak švýcarské hodinky.
To samé Katar měl původně protiamerickou Al-jazeeru a její vypnutí na tři týdny ze strany USA a výhružka totálním vybombardování z ní udělala arabskou CNN. A nakonec se Katar stal i přes svou mrňavost předním dodavatelem zbraní a žoldáků do Libye.
USA zkrátka má prostředky k tomu, aby s kudlou na krku přiměla všechny okolo nahnat do ringu a rvát se na život a na smrt v zinscenovaných ultimátních soubojích. Je to dobře vidět i na Izraeli, který v zájmu vody, plynu a pohodového rozvoje byl donucen jednat s Moskvou a taky mu je to nyní prd platné.
To, že to vůbec nevadí, že jsou karty odkryté je krásně vidět na prohlášeních ruských a čínských činitelů v otázce vyzbrojování jejich zemí a navyšování vojenských rozpočtů. Vše směřuje k roku 2020. Do té doby můžou USA kličkovat a do té doby se musí jejich problém vyřešit.

264758

05.04.2012 17:06

Družstevnictví a socialismus

RE: třetí cesta, ta, která prý neexistuje...

hell 188.?.?.?

Souhlas a dík za odkaz na skutečně kvalitní článek.
Někdo tu píše něco ve smyslu že Havel byl všivák a prodal naše bohatsví Západu. To je fakt. Ale je možné, že pokud by by na jeho místě byl někdo jako Rohwedder, skončili bychom právě jako Jugoška. Ještě že ty češi, jsou takové zbabělé kurwy.. tomu říkejmě třeba paradox, který nám zachránil krky.

266397

12.04.2012 18:46

2011: Lekce, ze kterých se lidstvo nepoučilo

globalizace byla dokončena?

hell 188.?.?.?

v té kořenové padesátce není jediná ruská korporace... a žeby Číňani dělali pro židy? Jaký by k tomu měli důvod? [cool]

266822

22.04.2012 08:27

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

hell 188.?.?.?

Zajimavý názor. Nevybudovali? Projděte se někdy po ČR. Dnes je bytová výstavba na úrovni 25.000 bytů ročně. Za Husáka to bylo až 120.000,-. Dálniční doprava nebyla potřeba tolik co dnes, přesto se od roku 1970 do 1990 vybudovalo více dálnic, než v letech 1990 až 2010. Vybudovali na území ČSSR tři a půl jaderné elektrárny. Dnes se ještě nedokončila ta zbylá půlka. Vybudovali naprostou většinu tepelných elektráren. Dnes se nebudují žádné. Vybudovali mraky škol a školek, které se dnes prakticky nebudují. Rozmnožili náš národ z 6,5 milionů Čechů v roce 1945 na 10 milionů. Dnes poprvé v dějinách národa vymíráme.
Ukradli? Jejich znárodnění bylo menší než dvě předešlé demokratické. Za Masaryka se znárodnila šlechtě 1/3 republiky. Za Beneše po válce na doporučení Francouzů se znárodnilo 90% průmyslu, neboť patřilo Němcům či kolaborantům. Na komunisty už zůstali jen malí rolníci a drobní živnostníci, kteří to navíc neměli sebrané zdarma. V našem domě za využívání masny platili nájem a za pole pohlcené JZD taky platili. Takže pokud ukradli, tak nejméně ze všech. Zabíjeli v naprosté většině vrahy. To je, myslím, pro udržení pořádku, v pořádku.
Naprostá většina popravených politických vězňů byly popravena za jiný kriminální čin z pravidla vraždu.

267426

02.05.2012 18:43

Pokus o poučení z minulosti

Ano komunismus zašel vnitřním rozkladem ale naplánovaným.

hell 188.?.?.?

Systém se nehroutil. Něco se hroutí, když to bankrotuje. ČSSR rozhodně nebankrotovala, protože měla značné přebytky, jednak jako věřitel u jiných zemí a třeba i na důchodovém účtu, kde byla rezerva na dvě generace.
Komunismus se zhroutil proto,že Rusové si dobře vše z prognostických zpráv spočítali a dostali se do pozice, kdy pro ně kapitalismus byl výhodnější. Navíc to udělali způsobem, kdy Západ měl nabýt dojmu, že díky tomu Rusko ovládne. Rusové to měli ale v režii a páchají pravý opak, toho co se sebou a s nimi Západ zamýšlel.
Naši někteří soudruzi hráli nevědomě hru, kdy se jim líbilo, že mohou lehce zbohatnout, když se domluví na přechodu ke kapitalismu s USA a Rusové tím měli zaručeno, že to tu převezmou kádry, které nejsou dostatečně chytré na to, aby pochopili skutečnou ruskou hru a Rusové vědí, že díky takovým mají situaci ještě lépe pod kontrolou.
Má matka jela 17.11.1989 ráno pravidelný železničním spojem do Mnichova. Nikdo po ni na čáře nechtěl pas, natož vízum. Všem, kteří často tímto spojem cestovali to bylo divné. Někteří takto přes Ženevu cestovali do USA.
A pak si tu někdo věřte na spontání Sametovou revoluci a přechod ke kapitalismu.
Věřím, že je to pro někoho složitější.

268127

03.05.2012 21:45

Pokus o poučení z minulosti

RE: Příčiny pádu socialismu

hell 188.?.?.?

Ano figurkou, která byla podepsána pod pádem socialismu byl Gorbačov ale on byl figurkou ve vyší hře. On nebyl matador typu Chruščov či Brežněv. Svého času byl brán jako "křupan z vesnice" z nějakého státu, kde se chovají ovce. Do čela byl vynesen právě proto, že neměl na špici a nahoru vyjel speciálním výtahem.
Na jednání se Západem je lepší někdo,kdo neví, než nějaký herec. Herec nemusí být dokonale přesvědčivý.
Pád socialismu ve skutečnosti nastartoval Andropov. To je ten génius, který z hrobu prakticky "řídí" dnešní změny ve světě.

268256

20.06.2012 08:44

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

hell 188.?.?.?

Jaké zločiny jejich předků myslíte? To že se se Stalinovi napočítali válečné oběti? Že se během pár desítek let stalo Rusko ze zaostalé země velmocí a suverénním státem? Jaký to zločin!

270829

20.06.2012 19:42

Na správné straně historie

RE: Abych se priznal

hell 188.?.?.?

Vámi zmiňovaný vojenský pakt stačit bude, ale pouze na zajištění suverinity samotných zemí tohoto paktu. Rusko, Čína, Írán klid mít budou, ale pokud Amerika bude chtít rozpoutávat války typu Libye, Syrie kdekoliv kde je to pro konkurenty Ameriky důležité, bude to moct dělat - vyzbrojovat hrdlořezy - jak se jí bude chtít. Takovýmto bojištěm se stane brzy i Evropa. A co myslíte. Hodíme si atomovku na hlavu abychom se zbavili band muslimských fanatiků vybavených po zuby nejlepší vojenskou technikou? A zatímco budou partneři Ruska vyčerpáváni a tím oslabováno i Rusko, Chazaři z Emeriky budou čile bohatnout na obchodu se zbraněmi. Letos už drží Amerika rekordní obrat v obchodu se zbraněmi. Hádejte kam přišli největší zásilky. SAE je správná odpověď. Ti mají dnes vybavení jaké nemá slavné NATO na území celé Evropy. Hezké sny.

270858

21.06.2012 11:00

Libye prosperuje každý den více, díky novému režimu

Libye Prosperuje?

hell 188.?.?.?

Kupní síla Libyjců je v novém režimu třetinová oproti stavu před válkou.
Zde můžete porovnat. Čísla z MMF jsou již za rok 2011 a ze světové banky za rok 2009.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_%28PPP%29_per_capita

Nevím, jestli by se autor cítil v ČR jako v prosperující zemi, kdyby se během roku snížila životní úroveň na úroveň třeba Albánie a ještě s rozmlácenou Prahou.

270884

21.06.2012 11:03

Libye prosperuje každý den více, díky novému režimu

RE: Libye Prosperuje?

hell 188.?.?.?

Myslím to taky ironicky.

270885

05.07.2012 10:54

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Co to je za zhovadilismus? Pojistili svět? Jak? A proč jim tolik vadí jaderný potenciál KLDR, či Íránu?

271534

že američtí židé hází Izrael přes palubu a chtějí ho vmanévrovat do války s Peršany a Araby.

271535

05.07.2012 16:19

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Je to trochu mimo. První věc. Proč tedy Amíci vstoupili do Penemünde dřive jak Rusové, ač to bylo v zóně, která měla být určená Rusům a vykradli tam vše, co viděli a porušili tím mezi mocnostmi dohodu? Pokud by Židé z USA chtěli podporovat Stalina, za kterého v SSSR neměli Židé na růžích ustláno, tak by mu snad to Penemünde nechali ne? Proč přetáhli německé mozky do USA a nepoděli se s Rusy? Otcem raketového výzkumu byl Rus Koroljov a ne někdo jako Werner von Braun. Stalina nepřežil nikdo z Židů, kteří přišli do Ruska pod roužkou revoluce se ujmout pro americký kapitál Ruska. Jde o Trockého, Zinověva a Kameněva. I Lenin sháněl na revoluci prachy až ve Švýcarsku. Do dneška mají američtí Židé problém s tím, že Rusko nechce vrátit židovský majetek kvůli tomuto si vytvořili Jackson-Vanick dodatek k doložce nejvyšších výhod. Když Ukrajina spadla pod západní jho, ihned toto umožnila. Rusko dodnes ne. Rusko dostávalo vojenský materiál z USA i Anglie a bylo to v rámci boje proti Hitlerovi.
Proč se odehrály všechny ty Vietnamy či Angoly, když šlo o to, kdo v těch zemích bude mít vliv. Nebylo by jednodušší, kdyby to Amíci ovládali rovnou, jak se na to těšili po roce 1990? Když už oslavovali, že výhrali svět ale v roce 1999 vystřízlivěli? Proč je Chodorkovskij v lochu, od kterého čekali, že se stane prezidentem, rozparceluje Rusko a předá ho US Židům. Proč Berezovskij a Gusinkyj jsou v exilu v Británii? Proč putinova administrativa podala žalobu na druhou největší investiční společnost světa Bank of New York za vykradení Ruska v hodnotě více jak 500 mld dolarů? Rusko stále stojí jako poslední a nejdůležitější hradba k ovládnutí světa Židy. Kdo z Rusů jezdil kdy na zasedání Bilderbergu? Proč Rusy nechtějí vzít do WTO?
Argumentů je asi milion. Židé neovládají Rusko ale vždy a stále po tom toužili a touží. Jenže je vypekl jak Stalin, tak Andropov s lidmi jako je Putin. Proč by snášeli američtí Židé jako Kissinger zatykače třeba ve Španělsku? Proč se teď hádají, že z toho v Kremlu mají každý den karneval? Proč Rotschild se Sörosem platí všechny ty Sametové a barevné revoluce? Není to zbytečné vyhazování peněz? To, že jim něco dodávali za druhé světové neznamená, že jsou přáteli. Politika je o boji všech se všema proti všem. Hussajn byl taky přítel a pak ho nenáviděli. To samé Tálibán apod.

271544

05.07.2012 17:06

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

a vykonstruovaný proces s Rosenbergovými, není snad ani argument. Jo, špionáž existuje co jsou sand lidi lidma, ale vývoj jaderného programu USA probíhal dost odlišně a Amíci byly zpočátku před Rusy napřed - právě díky ukradeným materiálům z Německa a přetažením německých vědců.

271546

Já tu o nitkách z Izraele nic nepovídám. Židi už židy neobětovaly pro své zájmy poprvé. Viz. 2.světová, vy rozume.

271577

06.07.2012 08:22

Odtajněné dokumenty FBI a CIA potvrzují, že Izrael v 50. letech kradl uran, aby si vyrobil atomovky

RE: Tak, zvani zide z USA pomohli svym zidum v sovetskem svazu

hell 188.?.?.?

Ano? A proč tedy dnes není Rusko amerických židů a proč je Chodorkovskij, Berezovskij tam kde jsou? Moc fantazírujete. Andropov se narodil v nuzných podmínkách a žádná židovská privilegia se jej netýkala. Ano, na Západě si měli myslet že rozpad SSSR řídí oni. Ale kde je Západ dnes? V krizi, ze které si myslí, že se vyseká spálením půlky světa. Jako za 2.sv.

271578

31.07.2012 20:33

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

RE: Mnoho lidi svetovemu deni nevenuje pozornost-nechteji starosti.

hell 188.?.?.?

Většinou dobrý ale finále ne. Dnešní realita je jiná. Překvapuje mě, jak málo lidí si klade otázku proč USA podporují něco z čeho má Izrael obavy. Bije to do očí. Američtí Židé obětovali za WWII v klidu polské Židy a ještě kalkulovali dopředu s jejich smrtí jakožto politickou kartou i po stránce majetkové. Rotschildovy židovské obce se ihned zmocnily židovského majetku, který neměl díky koncentrákům majitele.
Izrael a USA mají dnes odlišnou zahraniční politiku, i když to tak 60 let nebylo a nemá to ani te´d tak vypadat. USA se bojí útoku na Írán. Bojí se, že by je to mohlo překvapit jako Izraelce válečná výprava do Libanonu v roce 2006 a tlačí na izraelské politiky, aby zaútočili na Írán místo nich, i když se před veřejností staví do role " já nic, já muzikant". Dokonce izraelskému vojenskému a rozvědnému vedení se do toho nechce. Jenže Amíci umí donutit ostatní poslouchat. Poslouchají nakonec s kudlou na krku všichni. Arabský bordel je z části vyroben právě jako nůž pro Izrael. Obama řekl letos, že teď by vznik Palestiny nepodpoři, ale že příští rok si to dovede představit. Copak? 60 let likvidují Palestinu a najednou jim ji skoro slíbí?
Kdo zná pozadí, ví, že pro Izrael je to zpráva. Do roka zaútočíte na Írán a nebo krom arabského jara a tím volných hranic z Egypta do Gazy tu budete mít i Palestinu a všude dokola budou všichni řvát Alláh u Akbar. Myslím, že to je pro Izraelce slušná noční můra. Takže se zamyslete proč USA podporují džihádisty a proč z toho Izrael není štastný.

272797

31.07.2012 20:38

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

RE: Posel Boží

hell 188.?.?.?

Nikdy jsem nebyl fandou dvojbarevného vidění světa ale podívejte se někdy do očí Clintonové a Lavrova či Bushe a Putina. Jen to umocní celkový dojem z toho, že nám tu probíhá boj dobra se zlem biblických rozměrů.

272798

01.08.2012 21:01

Izrael načapal Turecko rozpolcené

Vše je jinak

hell 188.?.?.?

Myslím, že Izraelci a Turci si ve skutečnosti změnu režimu v Sýrii nepřejí. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby izraelská rozvědka tajně spolupracovala s Assadovými lidmi. Amíci tlačí na Izrael, aby za ně zaútočil na Írán. Izraelcům se nechce. Obama si prý dovede palestinský stát za rok představit a USA tak s jejich arabským jarem omotávají kolem neposlušného Izraele islámskou smyčku. Pád Assada by bylo utažením oné smyčky.
Inu ve chvíli, kdy se hraje o svět i USA mohou zatlačit na Izrael a ten může odmítnout poslouchat.
Turci nechtějí změnu režimu v Sýrii s ohledem na Rusko a Írán bez jejichž plynu a ropy mohou tak umřít hlady a představa, že všude dokola bude horda wahábistických muslimů řvát Aláh u Akbar se jistě zajídá jak Ankaře tak Tel Avivu o posílené roli Rijádu jakbysmet.
Inu stačí trochu a vše je jinak.

272823

06.08.2012 17:56

Syrská krev leptá novou čáru do písku

RE: Je zde něco divného!

hell 188.?.?.?

Přesně tak. Bábkári v USA tlačí Izrael do útoku na Írán, jelikož se obává stejného osudu jako potkal Izrael ve válečné výpravě na Libanon r.2006, Kdy Hezbollah překvapil Izrael zbraněmi, které u ně nečekal a o kterých nevěděla ani izraelská rozvědka. Tyto zbraně byly dodány z Ruska. Proto USA podporuje ze všech stran kolem Izraele fanatické hrdlořezy a chaos. Pokud Izrael nevlítne do Íránu místo USA, slibuje Obama Izraeli jako návdavek Palestinský stát.

273069

Turecko hraje složitou hru a má nůž pod krkem. Není bláhové. Rusko, Írán a Sýrie jsou jeho nejdůležitější obchodní partneři. Bez Ruska a Íránu jsou bez plynu. Turci ale dostali již před časem výhružku v podobě uznání arménské genocidy, jejím jasné, že v případě neposlušnosti bude Západ podporovat Kurdy a zároveň i islámské "revolucionáře". Turecko poslouchá ze strachu. Tomu jistě pomáhají i jaderné zbraně v Turecku. K nehodě může dojít vždy. Známe případ z Rammsteinu, kdy se americká bomba kutálela po silnici a měla odjištěné tři ze čtyř roznětek. I když hrozba islámským a kurdským terorem je praktičtější a dostatečná.
Vy to furt nechápete. Nikdo nechce válku krom USA a přesto bude celý svět válčit proti sobě jen ne USA v USA.
USA organizují ultimátní souboj. Dají všem nůž na krk a řeknou, že se musíte všichni prát a přežije ten, kdo zabije druhého.
Co se týče F-4. Byla to prověrka reakcí syrské protivzdušné obrany. Syřani obstáli. Následné dementování, že šlo o nehodu bylo právě v zájmu turecko-syrských vztahů, aby se nenechali třetí stranou vyprovokovat.
Všichni teď musí dělat z donucení něco a snažit se to skrytě a tajně podkopávat. Nikdo tam není dementní všichni vědí, že velice snadno mohou být všichni obětí.
I Evropa.
Vzpomeňte si na Al-jazeeru před válkou v Iráku a po. Taky to bylo médium kritizující USA. Během války v Iráku ji Amíci na tři týdny vypnuli a Bush jim dal najevo, že když toho nenechají, že jim to rozmlátí. V té chvíli se z ní stala arabská CNN. Nyní Katar je zavlečen, aby dodával americké zbraně "rebelům".
Mohl bych pokračovat dál.
Ani Francouzi původně nechtěli do Libye ale po nejen mediální kampani, kdy i u nás na Nově se hned valili zprávy, jak se Sarközy objímal s Mubarakem a dalšími a jak všichni francoužští politici se, kdy objímali s kde jakým i lidožroutem z Afriky. V té chvili začali poslouchat taky.
Nikdo do války nechce a všichni vědí, že hrozí. Všichni porobení USA musí poslouchat. USA mají moc je k tomu donutit. Zpráva z USA je taková. Cílem je Rusko. Zařiďte krach Íránu, aby se snížením ceny plynu mohlo hosp. oslabit a porazit Rusko a udělejte to jak chcete a nebo vše otočíme proti vám a vyžerete si to. Dnes už je to možná ve fázi, že ani o ten Írán nejde, protože taková cesta do Ruska je trochu na dlouhou trať. Možná už velká válka není sekundárním plánem v případě krachu prvního ale plánem hlavním a vše ostatní jen záminka k zavlečení všech proti sobě.

274001

Zapomněl jsem na důležitou věc. Amíci nepředávají Turkům zpravodajské informace. Nedůvěřují jim. Vědí, že Turci by to potají mohli předávat Syřanům. Asi vám to příjde šílené ale vůbec bych se nedivil, kdyby nyní i Mosad a izraelská armáda potají předávala informace Syřanům. Izrael ví, že islámská rebelie je tu i jako nůž na krk Izraelcům a nemá zájam, aby se Sýrie proměnila v islámský chálifát s chemickými a biologickými zbraněmi. Obama letos řekl, že vznik Palestiny nepodpoří ale, že si to dovede představit za rok. Vzkaz pro Izraelce. Do roka zaútočíte za nás na Írán a půjde s kůží na trh místo nás a nebo tu budete mít okolo islámistický bordel a to vás zničí.
Další důležitou věcí bylo turecké odmítnutní americké zakázky na nové bojové stíhače F-35. Turci to odmítli s tím, že jim USA nechtějí předat softwarové klíče k nim. Jednoduše chtějí mít Amíci turecká letadla pod svou kontrolou a mít možnost zasahovat do jejich ovládání. Turkům se toto nelíbilo.
Vše je nyní hodně složité a je to období nejvyššího politického umění. Všichni sedí na dvou židlích a manévrují jak mohou. V případě mnohých je to volba mezi smrtí a smrtí. Mohou si vybrat jen tu přijatelnější.

274002

Nepodceňoval bych to. Amíci jsou v tomto dobří. Vědí, že za 7 let bude Čína větším ekonomickým celkem a bude schopna udržet mozky a spolu s celým BRICSem odsunovat Západ na druhou kolej.
Amíci mnoho času před svým kolapsem nemají. V jediném v čem prakticky ještě dominují je zbraňová výroba a zbraňová tech. vyspělost. Mají už jen zhruba těch pár let. Cílem proto je ohrožovat zájmy svých konkurentů. Válkou zmítaná Afrika a Blízký Východ znamená stop surovinám Číně pro její rozvoj. Případně rozmlácená Evropa je stop pro zisky Rusů. Velká válka je naopak start pro obrovský odbyt amerických zbraní.
McCain to vzkázal do Kremlu jasně, když vyrobili tenhle arabskej bordel, tak vyřídil " teď už kluci z KGB jistě na sebe tak pyšní nejsou". Samozřejmě, že v tom je i přiznání toho, že vědí, že Rusové je s pádem SSSR obalamutili ale hlavně, že oni tu hru hrají dál.

274020

Tak se to traduje ale tak to právě není. Rotschild s Rockeffelerem nežijí v Izraeli. To není žádná novinka. Židi klidně využijí či zradí jiné Židy. Zapomněli jste na WWII ? Ti američtí se smrtí polských Židů kalkulovali. Sice Rotschildovi patří v Izraeli mnoho pozemků ale teď jde o impérium. Židi drží židovství jen kvůli věrnosti vyplívající z kolektivní viny. Izrael rozhodně neovládá USA. USA ovládají američtí Židé, kteří pro svou politiku a zájmy využívají jak USA, tak Izraele. Oni nehrajou na národní zájmy ale na své skrz jakékoliv státy.
Oni se teď v USA bojí provést akci v Íránu ze strachu, že by dopadli jako Izraelci v roce 2006 v Libanonu. Ti se museli stáhnout ze dvou překvapivých důvodů. Hizballáh bojoval moderními ruskými raketovými protitankovými zbraněmi a Izrael netušil, že je mají. Nikdo to zkrátka Mosadu a dalším nevykecal. Druhým důvodem byla bojová taktika Hizballáhu. V USA nikdo vlastně neví, jestli v Íránu je nečeká podobné nepříjemné překvapení. Nevědí co tam skutečně je či není. Nemohou si dovolit ztratit gloriolu síly a chtějí, aby následky neúspěchu nesl spíše Izrael než USA. Irák nechali pro útok 13 let v embargu. Írán by byl příliš drahý, velice nejistý a mohlo by to přinést nemilá překvapení.
Otázkou ale dnes už spíš je zdali do toho netlačí (ať teda se tváří, jinak) Izrael právě z toho důvodu, aby řečeno slovy Sibyly. " Blízký Východ vzplál velikým plamenem"

274021

Ještě jednu věc. Ty jsi si nevšiml jedné zajimavé věci? Celá desetiletí měly USA a Izrael stejnou zahraniční politiku. Dnes již to není pravda. Právě naopak. Izrael se nyní bojí americké zahraniční politiky. Izrael není nadšený z rostoucí islámistické síly okolo. S Mubarakem měli od Sadata dohodu. Víme, jak dopadl Sadat a kdo za to mohl. Víme koho Mubarak držel v chládku a že mu USA na to dávaly prachy. Dnes USA naopak Muslimské bratstvo vestavilo do světel médií a pomáhá jim převzít vše od Afriky až po Asii. Toto je krajní nesoulad mezi těmito zeměmi. Kdy USA pomáhá k moci silám, které existenčně ohrožují Izrael. Pokud by to někdo řídil z Izraele skrz USA naschvál, tak by to musel být masochistický sebevrah. Jenže svět ovládá Rotschild a jeho komplicové a ti v Izraeli nežijí.

274022

Máte pravdu ale něco bych upravil.
Amíkům opravdu nevychází hodně věcí. Je to vidět každným dnem. Plány scénáře se prakticky upravují každý den. Je to hodně hektické a je vidět, že jsou již dost nervózní.
Když se mluví o velké válce, jako o ni mluvím já, tak se všem vloudí staré válečné stereotypy. Když bude ve válce svět neznamená to, že Rusko přímo s USA. Tyhle dvě země nemohou s sebou přímo válčit. Arzenál je opravdu odstrašující pro obě země. (i když Amíci se snaží stavět protiraketové základny a radary a nové rakatové základy a snaží se o dohody snižující ruský arzenál, tak aby Rusy dostali do bodu, o kterém si Amíci myslí, že by se mu mohli ubránit bez větších škod ale Rusové nejsou trotli.)
Jenže lidé zapomínají, že právě proto ta válka může postihnout zbytek celého světa. Tyto země budou bojovat zprostředkovaně skrze celý svět. Celý svět může být podobným způsobem ve válce, jak se to děje nyní v Sýrii. Ani Evropa tomu nemusí být ušetřena. Tím, že jsou jaderné zbraně není válka vyloučena všude jinde. Naopak.
Nezapomeňme ale na varování Medvěděva, že světu hrozí, že mohou být ve válkách použity i jaderné zbraně. Rusové v této době nikdy nemluvili do větru. Rusové kvůli odstrašení instalovali nově jaderné zbraně na Kubě a ruské ponorky se nepozorovaně i měsíc brouzdají mexickým zálivem. Dávají Amíkům jasně najevo, že tudy cesta nevede. Amíci volí tedy plán islámistického chaosu pro celý svět. Dnes už ani Amíkům nejde apriori o to, aby si uhájili suroviny pro sebe. Brzezinski má plán pro destabilizaci světa, který vytvoří chaos, v kterém by i jim se těžko zajistil přísun surovin z destabilizovaných zemí ale jde o to hlavně zastavit vliv Číny ve třetím světě a zastavit jí přísun surovin a nechat tak Čínu ve stavu, kdy nemůže dohánět USA. K tomu mají sloužit i různé Kjótské protokoly apod.
Na Rusko nikdo nezaútočí? Ale vždyť se to právě už teď děje. Nikdo to neudělá přímo ale skrz muslimské fanatiky. Už teď se začíná připravovat půda na toto atentáty na "proruské" muslimské představitele, vojáky, policisty v Dagestánu či Tatarstánu.
Bude tu snaha o diverzní akce a hosp. destabilizaci podporou těchto sil. Rusové se na to už připravují. Medvěděv vyhlásil urychlit výrobu zbraní sloužících proti diverzním akcím. Budou chtít udělat z Ruska nové Čečensko. Osobně si myslím, že pro Rusy to jistý problém bude ale ne likvidační. Druhou stranu to bude stát taky náklady, ač přísun živé síly je prakticky neomezený.
Rusy bych nepodceńoval. Hrají své hry zatím velice dobře. Pokud se vám zdají nějaký rozhodnutí naivní, tak tak jen vypadají.
Po roce 1990 se změnila základní věc. Čas je od té doby na straně Ruska, do té doby to bylo naopak a nechávají hrát Amíky. Rusové jen odkopávají míče. Navíc myslí již na budoucnost a budoucí procesy. Je v...

Automaticky kráceno

274046

Je v plánu tribunál v Číně pro západní zločince.
Dodržují úzkostlivě mezinárodní dohody. Amíci je ve hře vabanku porušují, kde mohou.
Ale Rusové se začali bránit. Od minulého měsíce jsou rakety Topol-M s jadernými hlavicemi opět na Kubě. V Kaliningradu a na dalších místech rozmístili Iskandery. Oni nic nevytvářeli dlouho v protiútok. Chtěli přimět Amíky k dohodě. Nabízejí skrze dohody o účasti na svých nerostných surovinách pro západ mír.
USA to ale nepříjmou. Chtějí kontrolovat situaci, aby si zajistili, že se jim v případě slabosti nemůže vrátit nic z toho, co po světě seli. Rusové hru kontrolují a čekají na tahy USA. Toto století má být stoletím plynu. 2/3 má Rusko s Íránem a třetí producent je Alžírsko. Do Íránu posílali Rusové zbraně, které podle dohod mohli. Posílali tam mozky, které tam pomáhali s tím, co tam dodávat nesmí. Čína tam má továrnu na zbraně. Když se do Perského zálivu nakvartýrovali kvůli hrozbě Íránu letadlové lodi, tak si Číňané domluvili letecké cvičení s Turky a používali k tomu íránský vzdušný prostor. Čína i Rusko poslalo své flotily k Sýrii a koukali tam spolu na flotilu NATO. Alžírsko bylo vyzbrojeno už dříve. Je to sice třetí hráč ale jen malý ale přesto choutkám západu odolává. V Tartusu v Sýrii by měl být instalován systém PMU-S 300 favorit k obraně ruského přístavu, který může kontrolovat území většiny Sýrie. Rusové mají připravený i značný případný námořní výsadek. Ale nechtějí se nechat zároveň vyprovokovat k něčemu co by jim pustilo žilou. Zatím sledují, jak si nechává Západ pouštět žilou. Proto jim i pronajímají vzdušný prostor k přepravě do Afghánistánu.

274047

29.08.2012 08:05

Rusko znepokojeno americko-tureckou „operační schůzkou“ o Sýrii

RE: ?ja zajimave..

hell 188.?.?.?

Přesně tak.

274048

Nesmysl. Na to, abyste kontroloval svět musíte mít hrubou sílu a média. Vatikán nemá z toho prvního nic. Izrael trošičku proti USA. A co se týče médií. Kolik špíny vyplouvá v masmédiích na Rotschildy a další? A kolik špíny vyplouvá na Vatikán? Různé pedofilní aféry. Vyhrabané Jidášovo evangelium apod. ?
Svět ovládá ten o kom se nepíše a ti, o kterých se píše, jsou tímto psaním pod kontrolou. A to je jak britská královna, tak Vatikán a všichni další. I Papež jezdil nedávno i do Sýrie z obav, z toho co se chystá. Scházel se s muslimskýma Imámama kvůli tomu, aby nenechávali své lidi zklouznout do sektářského a mezináboženské násilí a co s tím mohli dělat jiného? Jen sledují, jak USA rozjíždí svou velkoválečnou hru a nikdo tomu krom Ruska a Číny není schopen zabránit.

274050

No však. A kde ten Rotschild teda žije v USA či Izraeli? Vládnou západní polokouli z většiny tito Židi ale vládnou jí především z USA.

274051

Ano válka je drahá. Proto USA nutí k vyzbrojování islámistů Katařany, Saudi apod. Teď oni musí ukázat svůj vděk. A tyto země mají peněz zatím dost a Ameriku to nic nestojí. Získává chaos, který bere kšefty Číně a Rusku. Třeba z Egypta do Maroka stavělo Rusko s Čínou železnici. Jde to nyní? V Egyptě mělo Rusko stavět dvě jaderné elektrárny. Jde to nyní? Rusko stavělo po světě desítky reaktorů. USA ani doma nic. Islámským bordelem se trhají smlouvy a znepřístupňují suroviny pro Rusko a Čínu. Kaddáfí měl dohodu s Gazpromem spřaženým s německou firmou.
Prakticky se v Evropě mluvilo o tom, že kolem Evropy se obtáčí smyčka Gazpromu. USA ji vyměnili plynovou za islámistickou.

274052

Rozlišujete pojmy média a masmédia prosím? Kdy naposled ukazovala např. CNN něco skandálního k Rotschildům? Nebo obrázky v The Sunn kde ten špinavec Rotschild bydlí a przní malé chlapečky? IGEM? Suší vám Nova těmito lidmi hlavu, jako třeba Putinem a údajnými podvody ve volbách v Rusku, Putinem utlačovanými "umělkyněmi" z Pussy Riot, či nahým vnukem britské královny?? [oči v sloup]

274069

Rockeffelerové jsou potomci francouzských hugenotů. To je pravda. Plno lidí Rockeffelera za Žida nemá ale je jím. Navíc do Francie utekli již dříve z Německa. Akorát se podivuju tomu vašemu, že USA nevládnou Židi. Nevládnou jim jen Židi ale především oni. Rotschildové jsou sice obecně spojování spíše s Británií ale dají se spíše považovat za světoběžníky a jejich aktivity překračují hranice států.
Všechna západní média přebírají info z Reuters. Reuters ovládají Rotschildové. Mají tak pod palcem vše, co se kde na západě píše.
Americe vládnou peníze a Rotschildi jich mají mnoho i přesto, že ve Forbsu se o nich píše jako o většině starých bankovních rodů jako o marginálních. Možná právě proto, že Forbes ovládají lidé, kteří na sebe neradi upozorňují.
Naši sametovou revoluci jako i jiné barevné platil Rotschild se Sörosem a byl to především zájem USA.
Je pravda, že to není jen o Rotschildech. Je to o více rodinách. Ale Rotschildové v tom mají pravděpodobně nejsilnější roli. O těch se nemluví téměř vůbec. A když tak jen ve spojení s nadacema či vínem. Přitom udělali Beatles, enviromentalismus, parcelovali Blízký Východ, Sametovou revoluci apod.
Docela zajimavou je v tomto fotografie guvernéra Kalifornie Schwarzenegra jak se prochází s tehdy oficiálním mužem planety Buffetem a Rotschildem. Z nonverbální komunikace je patrné, že větší váhu přikládá Rotschildovi, který by měl být proti rychlokvaškovi Buffetovi chudákem. Za dějinami minulého století jsou vidět především jejich stopy. I o Sörosovi slyšíme více.
Ale jedna věc je pravda. Rusům se podařilo Židy rozhádat. Jen si všimněte souboj Murdoch - Söros. Po jednom jde druhý v USA a obráceně v U.K.
Svého času si i Putin kupoval Busche podílem Conoco Philips v Lukoilu.
Západ není jednotný. Často se snaží vytvářet iluze o hádání se Putina s Medvěděvem, kteří na to reagují tím, že si jdou zahrát Bambindton a sami jsou na nože a nejednotní.

274073

Správně. Je velmi nebezpečná. Dochází k největší mocenské změně za tisíc let. To je jasným důvodem k oprávněným obavám. Nehledě na to, že o moc přichází rody, které ji budovaly stovky let a neštítily se při tom ničeho. Vědí, že historii píšou vítězové a že na ně může leccos vyplavat.
Svět je na křižovatce, která v dějinách lidstva nemá obdoby. A nikdy to nedopadlo jinak než konfrontací.

274074

Ano Židi byli často obětními beránky ale často z vůle jiných Židů. Kdo se postaral o ukřižování Ježíše?

274075

Tak když se bavíme o tom, kdo vládne světu, tak trochu zjednodušujeme. Vláda je vždy závislá na více lidech.
Řím nebyl jen o Caesarovi ale on byl tím světovládcem.
A ani Rotschild a spol, abych byl přesnější nevládne celému světu.

274076

Ty očekáváš, že na chod lidstva má vliv někdo, kdo se nedá vygooglovat?
Je plno lidí, kteří o nich píšou. Důležité je ale to co se předkládá těm 96 mainstreamovým procentům
Tak mi vygoogluj, kde Rotschild nyní opravdu žije. Přesnou adresu. Opakuji Rotschild neplní titulky novin, ač by si to jistě zasloužil. O Bilderbergu se taky dlouho nepsalo a přitom si myslím, že jejich scházení by mělo být pro zpravodajství důležitější, než třeba kočička zachráněná hasiči na stromě.
Právě, že moc neluxuji. Věděl jsem o příchodu hosp. krize v roce 2008 s přesností na měsíce před ní. A skoro nikdo o ní nevěděl a ani nepsal. Vím jen o jednom francouzském prognostickém institutu a o P. Roubinim a ještě pár traderech.
No trochu si na to trefil. Masmédia jsou černobílá jako je vidění jejich konzumentů.
Na dobré a zlé hochy nevěřím, i když pohled do očí Lavrova a Clintonové by dával důvod k víře, že jde o boj dobra se zlem.
Ty jsi provokatér.
Na netu je plno lidí co se provokací baví či realizují a pak jsou tam i placení provokatéři.
Já to nebaštím. Světu rozumí, ten kdo ho umí předvídat. Já předvídal mnoho věcí, o kterých se nepsalo. Zrovna tak předvídám, že za 8 let se bude svět zmítat ve světové válce, která postihne i Evropu.
Na výsměch si musíš tedy chvíli počkat.

274079

Dobře. Takže Libyi taky ovládal vesmír a ne Kaddafí. Syrii taky ovláda vesmír a ne Asad. Proč tedy pak USA nebojují s vesmírem?

274081

Však to je i moje řeč.
Nevidím rozpor až na to vyhýbání konspiracím. Konspirace je všude tam, kde je lež a člověku není nic vlastnějšího než lež, takže konspirace je všudypřítomná. Možná bysme Bohu mohli dát jméno konspirace. Doufám, že jsem ho neurazil.
Máš pravdu, že nesledují jediný cíl a nebo jedinou cestu k cíli. Je to jako ve hře v šachy. Cílem je dát soupeři mat a hráč si promýšlí více tahů dopředu s návazností na tahy soupeře. V politice je to stejné. Amíci většinou zabíjí více much jednou ranou,aby to bylo co nejvýhodnější.
Existují i pseudokonspirace ale o těch se většinou alespoň trochu píše.

274160

Ale nemohu souhlasit s tou logikou. Nejít cestou logiky je jít cestou náhody. To je cesta otroka. Ti co hrají světové šachy se řídí logikou. Náhoda by je u moci tak dlouho neudržela. Cestou náhody jde právě většina obyčejných lidí.
Pro mě jít cestou logiky má hmatatelné výsledky, v kterých se to vždy projeví i ve finančním aspektu.
Někdo může dělat věci náhodné, aby někomu zamotal hlavu ale riskuje, že ji zamotá především sobě a po takovém náhodném kroku se nedá předem připravovat další tah. Právě, že musíš jít cestou logiky a najít logické řešení, které nenapadne soupeře.
Všechny přírodní zákony jsou založené na logice.

274161

Tak jsou to od USA dvě mouchy jednou ranou.
Se divím, že ještě někoho nenapadlo, že to tam vyhodili do luftu nejen kvůli Venezuele ale hlavně kvůli Íránu. Na Írán je embargo. Víme všichni. Některé země ho nedodržují. Írán nemá vlastní rafinérie a benzín mu dodává právě Venezuela. Venezuele to způsobí potíže ale ty překoná. Pro Írán a jeho lid to bude možná trochu horší a pro USA v pravou dobu. Chtějí nespokojenost lidu nyní hlavně v této oblasti
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/66054-iranska-auta-budou-jezdit-na-venezuelsky-benzin/

274325

07.09.2012 14:24

Turecko směřuje do problémů

Turecko je ve složité situaci,

hell 188.?.?.?

jak to před časem prohlásil Davutoglu.
Oni jsou do své role vmanévrováni USA. Není to jejich vůle.
Jednak podporovali Palestinu, hrozili Izraeli odpojením plynu a vody, vylepšovali vztahy s Ruskem a Tureceko ctilo jeho zájmy, s Íránem pořádali vojenská cvičení respektivě i s Čínou. Odmítli od USA převzít stíhačky F-35 bez přístupových softwarových klíčů. Vylepšovali vztahy se Sýrií a okolím
To vše se změnilo poté co Francouzi, kteří byli stejně vmanévrováni do Libye začali Turkům vyhrožovat uznáním arménské genocidy a ze strachu, že by USA začala podporovat turecké Kurdy. Nehledě na to, že USA jim už několikrát dali najevo, že tam jsou jejich jaderné zbraně a kdykoliv může dojít k nehodě.
Oni si svou úlohu nevybrali. Vybrali ji jiní, kteří píši pravidla a scénář.
USA organizují ultimátní souboj na život a na smrt, aby tam poštvali proti sobě všechny ty, kteří spolu chtěli kamarádit.
Je z podivem jak to Sibyle královně ze Sáby vychází.
Ta, když před mnoha tisíci lety psala Šalamounovi o dnešku, tak psala, že Západ se bude snažit své mocenské problémy řešit v této době tak, že jeho plánem bude, aby Východ vzplanul největším plamenem.

274546

07.09.2012 14:31

Turecko směřuje do problémů

RE: Otazkou je, jestli nekdo v tehle zone vlivu vubec muze delat co chce

hell 188.?.?.?

Celkem správně až na to, že Rusko a Čína mají na válce v oblasti pramalý motiv oproti USA. Čína s Ruskem vytlačovala z oblasti v hospodářské rovině USA. Proč by válkou ničily tyto země své smlouvy a kontrakty, které se jim tam podařily? Nehledě na to, že Čína tím nebude mít suroviny na dohánění USA.
Naopak USA rádi prodají ty své vojenské novinky, protože to je jediné co je může zachránit. Prodej vlastních zbraní a likvidace čínských a ruských smluv.
Amíci tam nebudovali jaderné elektrárny a železnice jako Rusové a Číňani. Říká se QUi bono a málokdo si dobrovolně zničí výborný bussinnes.

274547

07.09.2012 20:17

Turecko směřuje do problémů

RE: Na stole je vznik Kurdského státu

hell 188.?.?.?

S těmi Kurdy bych to upravil v tom, že je to s nimi jako se všemi zeměmi na blízkém východě. Angláni a Francouzi, když parcelovali Blízký východ a vytvářeli národnostně nelogické země, tak činili záměrně, aby bylo vždy snadné v těchto zemích uplatnit pravidlo "rozděl a panuj". Vždy když ti, které dosadíte k moci se začnou cukat, tak jejich moc nabídnete národnostním či náboženským konkurentům.
Je to praktické využívání moci.
Proto Kurdové, kterých je možná v úhrnu po světě i více jak 30 milionů. Možná jich je až 60 mil, nemají svou zemi a naopak každá tamní země je složena z několika různých entit, které navíc mají svou působnost ve více zemích.
Je to zkrátka starý záměr. Nevzniklo to z nějakého chaosu.

274556

19.09.2012 08:34

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

RE: pohadka o teroristovi

hell 188.?.?.?

Vše je jen součástí uskutečňování plánu velké války mezi Blízkým Východem vzájemně a následně Evropou.

275073

03.10.2012 20:55

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

188.?.?.?

Chtěla bych vědět, jak je možné domácího násilí zneužít u policie, jelikož k tomu aby žena podala trestní oznámení či se oháněla domácím násilím, musí mít potvrzení od lékaře.
Měla jsem tu čest modřiny, podlitiny, zhmožděné čelisti, do černa omlácené uši a hlavu po domácím násilí na vlastní kůži okusit. Toto se nafingovat nedá a věřím, že málokterý doktor je takový blbec, aby to nepoznal.
A pokud mohu k vámi prosazované střídavé péči něco říct, zeptám se: Zkusil jste vy sám, pendlovat mezi dvěma domácnostmi s batůžkem jako cikán alespoň dva měsíce v kuse? Znám názor několika soudců i psychologů /jeden z nich se zabývá domácím násilím na mužích/ a ten zní tak, že většina rodičů, kteří toto chtějí po svých dětech, by po pár měsících skončila v pakárně. A že většinou střídavku po svých dětech chtějí otcové, kteří se do doby než jim jejich bývalá ukázala prostředník o své děti bůhvijak nestarali. To tvrdí lidi, kteří takové případy řeší jako na běžícím páse. Prostě jde o normální šovinisty a ješity, kteří se ve své sebelásce neumí podívat realitě do očí, nic víc. A když začnou hrát na okolí divadla milujících tatínků, hrozně se vztekají, že jim to zas tak moc nikdo nežere. Nicht wahr?

276357

04.10.2012 09:30

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

188.?.?.?

Já mluvím o názorech znalců - nikoliv znalkyň, z oboru psychiatrie, soudců - nikoliv soudkyň.. Jen potvrzujete mé tvrzení o samolibých šovinistech. Můj názor je to také. A jelikož jsem podle dvou certifikovaných psychologických šetření zralá osobnost, budu na něm trvat dál.
Mám opačnou zkušenost s chlapem, který se mě snažil připravit o děti, protože jsem mu nehodlala dále trpět jeho každodenní alkoholové dýchánky občas i s kurvama. Obral mě o peníze ze společného účtu a myslel si že dolezu po kolenou. Měl pocit, že soudci a psychologové jsou také hloupí, stejně jako vy. Podle psychiatra jde o sociopata. Co víc dodat. Jen moje chyba, že jsem to nerozpoznala dříve.
Poté co jsme se s dětmi odstěhovali, syn přestal do měsíce trpět enuresis nocturna a eliminovaly se další jeho potíže s psychikou.
Podle mě,chcete hrát na city s primitivními divadly o šílených matkách, které je primárně zaměřeno tak, aby trestalo i ty ženy, které se snaží sebe a své děti osvobodit od rozmarů rozmazlených maminčiných mazánků a najít tak pro svou rodinu přijatelné podmínky k životu. Chyba je vždy na obou stranách, ale vy na tento složitý problém podáváte pohled pouze jednostrannou optikou.

276430

04.10.2012 19:27

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

188.?.?.?

Neodpověděl jste na otázky: Jak lze nafingovat stopy po domácím násilí, jako jsou podlitiny na celém těle zejména na hlavě, zhmožděné čelisti, monokly a podlité oči krví aby to doktor nepoznal? Protože bez lékařského potvzení, žádné trestní oznámení o domácím násilí podat nelze. Tak zde neserte s divadlama o nějakých procentech agresivních či zneužívajících ženských. Tím nevyvracím, že takové případy neexistují.
Dál chci vědět, proč jste si tolik jistý, že jinou úpravou vztahů, děti o "neprimárního" rodiče PŘICHÁZEJÍ? Proč by proboha měly?? Pokud jste si vybral za partnerku sociopatku, která vám nedovolí se na vaše potomky ani podívat, je to vaše chyba a neste prosím následky svých omylů bez fňukání jiným za ušima.
Já mám zkušenost takovou, že jsem po otci svých dětí vyžadovala a dokonce přes mediátory, aby za svými dětmi začal konečně opravdu jezdit, nejen si stěžovat, že s nimi není - poté co se od nich dobrovolně odstěhoval. Vymlouval se u soudu, že si nechce připadat jakože je jen návštěva a vyžadoval po dětech, aby ony jezdily k němu. A to vidím u většiny otců, kteří střídavku po svých dětech vynucují. Sami na návštěvy neradi, ale děti se trmácet můžou [bliji] Vlastní pohodlí je jim milejší, než to aby jejich děti měly klid a nechyběl jim pocit domova. Ono povznést se nad to, že nejde o to kdo je ve výchově ten primární a neschovát se za bazírováním o vlastních rodičovských právech, chce opravdovou zralost a vědomí co je opravdu v zájmech dítěte.

276500

04.10.2012 21:13

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

188.?.?.?

..a ještě jednu otázku jsem zapomněla zopakovat? Jak dlouho jste sám vydržel mít domov ve formě báglu na zádech a pendloval mezi dvěma domácnostmi, kde v každé fungují jiná pravidla, když toto samé chcete po dětech - jak po maličkých, tak po dospívajících ??
Střídavka přináší výhody v první řadě rodičům, ale ne dětem. Prosazovat ji tak agresivně jak je tomu vidět v poslední době, mohou jen nevyzrála sobecká a sebestředná jelita.

276506

06.10.2012 10:41

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

188.?.?.?

Od začátku je mi jasné, že tento článek s vylhanými údaji má za cíl jediné. Rozvrátit jednotu mezi chlapy a ženskými. Rozdmýchat nenávist, a lidská blbost zas dovolí, aby se lidi rvali ještě více a ještě tvrději. Toto se židům musí skutečně uznat, že umí rozdělit jakoukoliv jednotu mezi lidmi a že jsou v metodě rozděl a panuj víc než úspěšní.
Nikdo si přitom nezjistí nic kolem těch vylhaných údajů, které tzv. střídavkáři tak rádi omílají. Střídavka je prý ve vyspělém civilizovaném západním světě naprosto běžná a úspěšná metoda. Země, které jsou často využívány v argumentaci pro větší rozšíření střídavé péče a prosazování novely zákona o rodině jsou Švédsko a Německo. Není pravdou, že v těchto zemích je střídavka automaticky preferovanou formou úpravy styku. Viz. zde: http://www.jedendomov.cz/stridava-pece-ve-svete/168-pravda-o-stridave-peci-v-eu-5 Malá citace: Společná péče neznamená automatické střídání bydlišť dítěte. Společná péče znamená společnou rodičovskou odpovědnost bez dalších soudních úprav.
Ve všech zemích je možnost rodičovskou odpovědnost rodiči odebrat, v některých včetně ČR je to jen v extrémních případech, jako je trestný čin na dítěti apod. Což vyvrací vaše tvrzení, že vás někdo po ukázání několika modřin může "odstavit" od rodičovských práv, což je dle české jurisdikce http://www.advokatka.net/publikacni-cinnost?clanek=16 nemožné.
JEŠTĚ STÁLE SI NĚKDO MYSLÍ, ŽE JSOU U NÁS OTCOVÉ DISKRIMINOVÁNI?
Nějaké nesmysly o volných azylácích nemá smysl ani komentovat. Zkuste zavolat do prvního azyláku, který najdete v telefonním seznamu a zjistíte, že dříve než (buduli optimistická) za tři měsíce volné místo nenajdete.
Další představy o ekonomických výhodách stát se matkou samoživitelkou, jste vycucal z palce levé či pravé nohy? POkud je tato pozice tolik ekonomicky výhodná, proč je sociální skupina matek samoživitelek nejvíce ohrožena chudobou??
Kde žijete? V komunismu? Ano, tam byly matky samoživitelky chráněny, a přesto počet rozvodů stoupá dnes, v tržním prostředí, kde pracovní síla muže je výrazně lépe hodnocena, než pracovní síla ženy, nemluvě o matkách s malými dětmi. To je naopak skupina, která patří k nejvíce ohroženým dlouhodobou nezaměstnaností. Asi proto, že to feministické lobby ohromně sype.
Přečtěte si něco o zemích, jako Austrálie, kde chtějí automatické preferování střídavky opustit a vrátit se k původním modelům určování péče, jelikož se po několika studiích a šetření vedené úřadem federálního generálního prokurátora zjistilo, že se mnohonásobně začaly množit ty nejhorší případy porozvodových bojů o děti, že děti svěřené do sdílené péče byly problémovější, úzkostlivé až zoufalé, než děti v jiném uspořádání - Logicky: rodiče jež se spolu nemohou shodnou před rozvodem, nejsou schopny s...

Automaticky kráceno

276620

06.10.2012 10:43

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Zneužívání domácího násilí

188.?.?.?

..pokračování:
Logicky: rodiče jež se spolu nemohou shodnou před rozvodem, nejsou schopny shod ani po rozvodu, což se odráží v různých postojích k výchově, což není přínosem pro děti a ni náhodou.
Dalším velmi důležitým závěrem výzkumu bylo to, že neexistuje přímá závislost kvality vztahu dětí s otci na poměru času, které s ním tráví. Toto ovšem musí napadnout každého trochu rozumnějšího člověka, který nebere dítě jako pouhou věc a že tedy je zcela platná námi dlouhodobě prezentovaná úvaha, že kvalita tráveného času zcela zásadně převažuje nad jeho kvantitou.
Dále jen potvrzujete, že sám nechápete, že se jedná o tom, co má být v tak složité situaci jako je rozvod rodičů, přínosem pro dítě, ne pro rodiče. Tím myslím vaši větu:kdo necestuje, jsou právě matky s výlučnou péčí, důkaz viz tisíce rozsudků opatrovnické mafie. Tím opět vyžadujete po dětech aby cestovaly ony a jde vám o prosazování pohodlí rodiče, v tomto případě otce. Dáváte najevo, že jste pouze primitivně zaujatý vůči ženám jako takovým a jste právě tím případem nedospělosti, který není schopen přijat situaci, kdy jeden z rodičů zajišťuje vše co se týká péče (péči jste si automaticky vyložili jako krmení, šatit. Ony ženy nejsou podle vás schopny ničeho víc?) a druhý tuto domácnost podporuje.
Více zde: http://www.jedendomov.cz/stridava-pece-ve-svete/2...

276621

11.10.2012 14:02

Dluhy

Taky nemáte zcela pravdu.

hell 188.?.?.?

Těch 400, co jste platil nájem bylo včetně vody a tepla, nájem v kterém byla suma, kterou se splácelo to pořizovací minimum byla minimální, kdežto splátka na dům se týkala pouze pořizovacích nákladů na něj. S teplem a vodou jste platil jistě víc jak 400,-.
My v roce 1989 jsme platili v družstevním 3+1 528,- Kčs.
Máte ale naprostou pravdu, že toto si dnes může dovolit málokdo. Byty se prakticky rozdávaly zadarmo. Zajimavé, že lidé si to již dnes nepamatují. Na tom je vidět, jak se dají mozky lehce vymýt. A dům si pořídit mohl téměř každý. Práce jistá a půjčky velmi výhodné.

276931

11.10.2012 14:40

Začínají se objevovat rozpory mezi USA a Velkou Británií?

RE: Článok má nesprávne predpoklady aj závery

hell 188.?.?.?

Přesně tak. Skupin je víc. Nenasytných a po moci pachtících je vždy dost a ne každý se chce podřídit.
Britové jsou ve skutečnosti v rozporu s USA už delší dobu. Zaplatili za to velkou daň. Výbuch ropné plošiny v Mexickém zálivu nebyla náhoda. Byl to trest pro Brity za jejich kšefty s Rusy.
Ono, kdo věří na jednotu mezi západní mocí, ať se podívá na úkázkový souboj mezi Murdochem a Sörosem. Jeden pořádá hon na druhého v USA a druhý v Británii.

276933

V politice se s Vámi silní baví jen pokud máte svaly. Jen tak si získáte respekt. Jinak vás přehlíží a ani si vás neváží.
Íránu jde v prvé řadě spíše o prosperitu a nasycené íránce a k tomu je potřeba proud.
Na druhou stranu by jim k tomu stačily i paroplynové elektrárny, když je Írán druhou největší zásobárnou plynu na světě a ve chvíli, kdy se i Německo vzdává jaderných elektráren a buduje paroplynové. Navíc Írán je seizmicky mnohem aktivnější oblastí než Německo a to jak při přírodním zemětřesení či HAARPovém.
Takže patrně Írán o bombu usiluje ale ta je nezbytná k přežití jejich suverenity a svobody v rozhodování o jejich budoucnost.
Strach z bomby ze strany západu je nemístný. Íránská bomba může mít pouze odstrašující charakter. Pokud nějakou bude mít tak nějakou uranovou to se nedá s americkými vodíkovými srovnávat. Jsou až 1000x ničivější.
Problém pro USA je jen v tom, že napadený Írán může ve chvíli, kdy nemá co ztratit vyslat jadernou bombu do vesmíru a elektromagnetický impuls vyřadí elektroniku satelitů. USA příjdou o vojenské oči, svět závislý na přenosu dat přes vesmír zkolabuje a válku by vyhrál ten početnější.
USA sice se snaží zodolňovat elektroniku alespoň vojenských satelitů ale Čína podporuje Írán hrozbou skrz následky takového kroku, kdy pro takový případ má připravenou i nově před asi dvěma lety vybudovanou jednotku 10.000 poštovních vojenských holubů.

277267

Podle vás jsou geofyzikální zbraně nesmyslem, určitě věříte že je nemožné ovlivňovat tektonickou činnost Země. Ono jak by to taky v dnešní době všemožných technických vymožeností mohlo být vůbec možné. Potom toto prosím vysvětlete představitelům 60ti států, které podpsaly v r. 1976 smlouvy o zákazu používání environmentálních zbraní http://www.scribd.com/doc/3436120/UN-1976-Weather... Vysvětlete to taky ruským vědcům, protože poté co platnost smlouvy skončila v roce 2002 ruská Duma připravila memorandum doporučující zákaz tzv. geofyzikálních zbraní. Zatím se k jeho řešení např. USA ani nepřihlásili.
Ovšem patenty vynálezů popisujích skalární technologie, které patří jednomu z největších zbrojních koncernů na světě - BAE Systems, který koupil původního provozovatele HAARP, APTI (původně ARCO Power Technologies, Inc., později Advanced Power Technologies)mluví samy za sebe http://www.patentstorm.us/patents/4686605/fulltext.... Víte, pro někoho je představa že se dá ovlivňovat počasí či hýbat tektonickými deskami nepřijatelná, ale to byla i představa, že naše Země je kulatá, že se dá pohybovat rychlostí větší než 32km/h, či dokonce že je možné létání!!

277316

Skalární či jíné bůh ví co vám nikdo nepotrvdil. Proč by vám to měl někdo potvrzovat? Jste jejich nadřízený nebo majitel?
Já sám nevím přesně zda co je možné ale význam slova možné jiný než nemožné. Nevím, kde se bere jistota ve vás. Zavání to trochu hraním si na Boha.
Ale co mi je divné proč se v Číně půl hodiny před zemětřesením na obloze objevily kruhy v barvách duhy za jasného počasí.
Hodně neobvyklá podíváná a nebojím se říci, že to nemá obdoby.
Podle vás jsou v ruské dumě blázni i přesto, že oni mají přístup k informacím, o kterých vy ani já nemáma ani ponětí.
Podle vás jsou prostě všechny informace veřejné, nikdo nelže a politici či vojenští pracovníci už vůbec.
Vlastně žijeme v krásném pravdomluvném a upřímném ráji.
Není to spíše u vás na psychiatra a nebo jste placený dezinformační diskutér?

277356

A vůbec. Je mi podezřelé, jak bez pořádného argumentu shrnete úmluvy, které vznikly na základech jednání Nixona a Chruščeva a kterým se přidalo na 60 států, jako nejedlé omáčky. Pro někoho omáčky, pro někoho dost zásadní smlouvy, o jejichž ratifikace velmi důrazně nyní stojí právě Rusko a Amerika se k tomu staví více méně jako mrtvý brouk... Shrnout nějaká fakta jako nedůležitá není argumentace a zavání to snahou odklonit se od podstaty tématu.

277357

Fakt to je vo tom to, jo? Aha, a jak mě přesvědčíte, že nejde jen o vámi sknutlovanou konspirační teorii?? Na argumenty neodpovídáte, ale jednu zpovšechňující a nic neříkající teorii za druhou z rukávu tahat problém nemáte.
To, že člověk nad něčím váhá a mluví o nejistotě kázat co je pravda, neznamení že je nejistej. Právě naopak. To si právě pletete jen vy pojmy s dojmy. A stáváte se tak tou vaší maškarou, ať už bohorovnou nebo hovnorovnou.

277384

Světélkování zařízené během půl hodiny po pohledu na seizmografy?
Tak takovou konspirační teorii jsme tu ještě neměli.
To co nazýváte mou nejistotou je jen pokora, že jsou věci, kterým nemusím či nemusíme rozumět a přesto to neznamená, že nejsou.
Obecně "vím, že nic nevím" se bere spíše za projev moudrosti.
Vemte si, že dnes vzduchem létají obrázky do televize. Není to neuvěřitelné? A přes to to funguje. Kdybych vám o takovém vynálezu vyprávěl před víc jak sto lety. Patrně byste to odsekl s tím, že jde o víru v duchy.
O jiných vynálezech nemluvě.
Já co vím je, že technologii, kterou využívá HAARP vlastní zbrojaři.
Já pokud sleduji cestu pravdy, tak sleduji tok peněz, protože to je to co řídí, ovládá a mění svět. Ideály, dezinformace či nečí neomezenost, která si ještě nedove něco představit není určující.
Určující je tok peněz.
Ano mohou to využívat ke špionáži či komunikaci, jak se tak tvrdí.
Taky vím, že loni bylo dvojnásobné množství pojistných událostí způsobených přírodními katastrofami. Ano měli jsme Fukušimu. Jenže předloni to byl trojnásobek proti roku předchozímu. A to taky budí dost podezření. Přirozené by bylo něco v rámci několika desítek či do sta procent. Nyný je to během dvou let o 600%.
Možná někdo ví o fyzice víc než vy a vy to neumíte připustit.
Nehledě na to, že i v izraelských novinách se chlubili už před časem, že v negevské poušti se konaly za spolupráce s USA pokusy s tektonickými zbraněmi.
Když při projektu Manhattan bouchla v Nevadě bomba, tak ani v Las Vegas nevěděli proč jim praskla nějaká okna a taky to neznamenalo, že projekt Manhattan neexistuje.
Vy byste mi tenkrát patrně řekl, že atomová bomba je nesmysl, protože vám ji ještě nikdo nepřiznal.
I atomová bomba byla kdysi duchařinou včetně televize, telefonu apod.
Víte, že vám podobní věřili před pár set lety, že vynález kola už nemůže překonat? Nebo, že člověk nemůže přežít jízdu vlakem, protože se pohybuje rychlostí vyšší než 34 km/hod.
Einstein řekl, že jeho genius je z 99% v jeho představivosti. Vy genius nebudete, vy si nedovedete představit, že by lidstvo mohlo poruzumět novým fyzikálním jevům a máte z vaší jistoty pocit, že lidstvo je patrně opět asi po milionté na vrcholu všeho poznání.
Každá doba se v tomto projevila omezenou právě díky takovým, jako jste vy. Máte prostě pocit, že vaše vědomosti jsou konečné a neměné. Je to hodně omezený pohled.

277405

K tomu světélkování, kdyby i někdo byl toho schopen, tak by se toho snažil využít v agendě propagandy pro, kterou by to patrně využil. Proč to v Číně nevyužili v propagandě proti USA?

277406

19.10.2012 21:43

Kup si maso u českého řezníka!

A čekal tu snad někdo něco jiného? Proč?

hell 188.?.?.?

A co tu lidi chtějí? Cinkali klíčema, protože se jim nelíbilo, že tu byly jedny z nejpřísnějších hygienických a potravinových norem na světě a chtěli svět, kde se na takové normy nehledí.
Všechno je přesně naopak než vás dnes učí. A lidé zkrátka musí platit za důvěru lhářům.
Dnes je z pravdy lež a ze lži pravda. A lidé stále jdou za svými krysaři.
Až pochopí, že doba komunismu byla nejlepším obdobím našeho národa, tak budou mít šanci věci napravit. Do té doby budou stále upadat. Porodnost klesat, děti debilnět, žrádlo bude horší a horší
Lidem to stačí krásně zabalit a nevadí, že jde o šmejd.

277515

08.11.2012 17:39

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

hell 188.?.?.?

Většina národa si v roce 1989 přála Kapitalismus a ten jak má v obsahu svého názvu je vládou kapitálu. Při vládě kapitálu nezůstane nic co má cenu státním, protože kapitál se chce rozmnožovat. Státní zůstanou pouze dluhy. O ty nikdo nestojí.
Je to prostě volba většiny a menšina se s tím musí smířit. Pokud s tímto nidko nepočítal, tak nechápu proč. To jsou základní zákony kapitalismu.

278692

08.11.2012 17:44

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: lenže

hell 188.?.?.?

To je pravda. Kvalitní část Čechů odešla do vyhnanství po Bílé hoře. Do té doby Češi od dob Přemyslovců za něco stáli. A co tu zbylo kvalitního mezi katolíky odešlo během třista let do Vídně a zbyl tu pouze biologický odpad. Slovy Masaryka národ hloupých lidí, námezdních dělníků a lokajů.
Komunisti se to snažili zmařit ale marně. Dnešní Češi dosud nepochopili jaký je rozdíl mezi vládou těch, kteří národ rozmnožují, vzdělávají a mezi vládou těch, který ho vedou k tiché genocidě a degeneraci.
Dříve se stavěli školy, školky, elektrárny a byty. Dnes se staví banky, benzínky a markety. Dříve to co trvalý kapitál tvořilo. Dnes to, co ho co nejrychleji odvádí do zahraničí. A Češi to stále nechápou. Sami si podepsali svůj epitaf.

278695

08.11.2012 19:31

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

hell 188.?.?.?

V roce 1989 nemohli. Mohli jsme se nepodvolit a skončit jako Jugoslávie. Jsme součástí hry těch silnějších ale kdyby možná lidi více stáli za svými režimy v celém poválečném období možná by nakonec Rusové zvolili jinou strategii, než byla předstíraná prohra. Jedním z důvodů přechodu SSSR k Rusku bylo lidem dát, co chtějí, aby poznali kam je to dovede. Kdyby nemuseli řešit lidskou krátkozrakost možná by ta velmocenská hra vypadala dnes jinak. I když důvody ke změně strategie byly především jiné.

278709

08.11.2012 19:37

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

hell 188.?.?.?

Tenhle názor není od věci. Akorát nesouhlasím s tím, že kapitalismus není podporován státním protekcionismem. To není pravda. Právě, to že se nezhroutily trhy v roce 2007 či 2008 bylo právě tím, že kapitalistické státy včetně USA "socialisticky" znárodnily dluhy bank. Nutno dodat, že běžní daňoví američtí poplatníci zaplatili z daní největší historické zisky bankéřů. Paradoxně po jejich největším historickém prodělku. Mají tam holt zvláštní druh odměňování.

278711

09.11.2012 14:34

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

hell 188.?.?.?

S těmi Rusy je to trochu složitější. Byla to změna připravená Andropovem, takže opravdu před Gorbim ale vše bylo trochu jinak, než to mělo vypadat. Ano věděli o tom i ti ruští Židé a lidi, z kterých se stali noví zbohatlíci ale netušili, že záměrem těch, kteří tuto změnu vymysleli a Andropov v tom sehrál klíčovou roli, bylo jen předstírat ústup starých sil. Trvalo to jen deset let. To byla doba, po kterou měly USA a tito noví zbohatlíci věřit, že USA vyhrály dějiny. V roce 1999 se to vše změnilo a rusko si zpět přebírají ty síly, které to v roce 1990 předali těm pár vychcánkům podporovaným z USA. Byla to mistrná geopolitická hra, která natrvalo změnila budoucnost lidstva. Rusové jsou zvyklí hrát vysoké hry, umí je a oběti jim padají do stále stejných pastí.
Toutou hrou získali Rusové na svou stranu čas, který do té doby bojoval proti nim. Teď se musí snažit zachránit druhá strana a Rusové mohou jen přihlížet.

278792

09.11.2012 14:44

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

hell 188.?.?.?

Co se týče Komunistů. Negativa to pro některé mělo ale ta byla marginální ve vztahu k zájmům národa. Nikdy nic nemůže vyhovovat všem. Ale já jsem přesvědčen, že období Komunismu bylo nejlepším obdobím rozvoje našeho národa minimálně od doby smrti Václava III.. Náš národ po roce 1989 nastoupil na cestu zániku v tiché genocidě, kterou mají sociální inženýři v mnoha institucích USA vymyšlenou dokonale. Lidé si zvolili individualismus a nezbývá než se zaměřit sám na sebe a snažit se, aby vlastní geny obstály a smísily se s jinými, které nás pohltí. Náš národ slábne a má velkou šanci zmizet z historie a to nejdéle do 400 let. Pokud USA prohrají svou hru s Ruskem, máme určitou šanci. Ale potenciál našeho národa mu stejně nedovolí rozlet. Leda by ho k tomu někdo donutil ale historie ukazuje, že je to snaha marná.

278793

23.11.2012 08:06

Proč nová válka proti Gaze?

Špatné závěry

188.?.?.?

Vše je jinak. V této chvíli všichni dělají něco jinak, než má vypadat. To je celé. Izrael ve skutečnosti tajně komunikuje s Íránem i Sýrií. Indícií na to můžete získat dost. Loutkovodičem v pozadí jsou USA. Ty nutí, ač prohlašují opak Izrael k útoku na Írán. A všichni donucení předstírají, že hrají americkou kartu a tajně se snaží to podkopávat. Nic jiného jim nezbývá. Ten bezpilotní letoun či rakety Fajr 5 při selháni Iron Dome mají jen dát Izraeli další kličkovací argument. Nikdo v Izraeli nestojí o islámistickou smyčku, kterou USA kolem Izraele motají.
Vy jste si i v našich médiích nevšimli něčeho co bylo 23 let zcela nemožné?
ČT dala v příspěvku slyšet slova palestinských představitelů, za kterými byly fotografie zabitých palestinských dětí a mluvili o masakru a terorismu Izrale. To je něco, co my víme ale média nikdy takhle nemluvila. Vám není ta změna podezřelá? Naše média vždy mluví, tak jak chce Amerika. Do teď se nesmělo slovo Izrael používat se slovem Masakr. A to tu chce někdo věřit, že Izral ovládá USA? To je směšné. USA stojí v pozadí všeho a buď donutí Izrael donutit k útoku an Írán a nebo tu vznikne chálífát od Maroka po Indonésii včetně uznané Palestiny a bude jak po Izrali, tak časem i po křesťanské Evropě. Dobré ráno.

279495

08.12.2012 08:58

Post-imperiální Pax Americana

A není to náhodou tak,

hell 188.?.?.?

že Amíci donutili z těch, kteří by jindy hlasovali opačně, aby hlasovali, tak aby USA zůstaly jediné, kteří to rozhodnou?
Aby Izrael dostal tvrdě na jevo, kdo tu rozhoduje a že stačí jen trošku vůle USA a vznikne pro Izrael nežádoucí Palestina?
USA chtějí po Izraeli jediné. "Zaútoč na Írán". Izraelcům se logicky nechce. (Vím, že média vám to servírují, že je to naopak).
I ti Turci jsou drženi za límec proti Sýrii. Vše je úplně jinak. Clintonová chce rozhádat úplně všechny. Proto nutí jít Turky proti syrským a ruským zájmům, aby se na sebe všichni nasrali.
A co na to Rusové? S přehledem jí vzkázali, že s Turky si v otázce Sýrie nerozumí ale, že mají mnoho krásných společných projektů. A to je to co ona určitě slyšet nechtěla.
Otevřte oči. Vše hodně jinak než to vypadá a má vypadat.

280238

14.01.2013 13:31

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

Nesouhlasím

hell 188.?.?.?

To,že se Západ zachránil vykradením Východu o dvacet let je pravda ale to, že Rotschildové nejsou na vrcholu a že Vatikán má více moci než oni mi příjde jako dezinformace. Vatikán netočí masové filmy a neovládá TV a zpravodajské agentůry. Naopak v dnenší době ti co vládnou těmto masmédiím pořádají hon na Vatikán. Od pedofilních kauz přes různé "Šifry mistra Leonarda" až po odhalování různých Jidášových evangelií. Nyní dochází ke zúčtování s církví. O Rotschildech se psalo v době, kdy byli hodně bohatí ale netolik, aby bylo o nich ticho. Dnes jsou tak bohatí, že si zařídili naprostou anonymitu. Za to o církvi se mluví furt. Takže mi to příjde jako mylný závěr či dezinformace. Rothschildové udělali Beatles, Trockého komunismus, dnešní enviromentalismus a na co všechno si jen vzpomenete. Vatikán není za ničím tak významným.

282308

14.01.2013 13:36

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Nesouhlasím

hell 188.?.?.?

A to z těma volbama je blud. Na co falšovat volby, když oba "otroci", jak tvrdí insider poslouchají stejného pána? Proč by nějaký pán riskoval nějakým falšováním, když by stejně vítězem měl být on.
Jinak uvědomme si, že lepší čeští gauneři než rakouští.

282310

24.01.2013 11:44

Více k pláči, nežli k smíchu

U první kola voleb jsem nebyla.

hell 188.?.?.?

Bojkotovala jsem dnešní establishment, kde jak dnešní vládní strany, tak ČSSD u ústavního soudu zařízli pro ně nepohodlného a nadějného Okamuru, který se vyjadřoval na politika velice věcně a hlavně působil jako sjednocující národní faktor.
Nyní ale půjdu volit Zemana, protože už čistě pragmaticky, i kdyby oba kandidáti byli gauneři, tak makroekonomicky je lepší volit místního, než kandidáta jež český majetek převádí na svého rakouského adoptovaného syna. Takže se dá toto chápat jako potenciál k dalšímu odlivu kapitálu. Nehledě na to, že Zeman žije na staré chalupě a jeho žena, kdesi na sídlišti. Pokud je to takovej zloděj, jak se tvrdí, proč už se neproducíruje kdesi na jachtě?
Ano Zeman je s Klausem namočen do toho co se tu za nich dělo. Zemanova ČKA vyprala Klausovy tunely. Ale pohleďmě na to opět pragmaticky. To, že se staneme členy západního bloku, s tím jsme nic udělat nemohli a bylo jasné, že Západ se na nás vrhne jak supi na mršinu. V tom případě je lepší,když místní kapitál si rozeberou místní "podnikavci", než zahraniční. Jde o to, že když se rozebrané místní statky spotřebovávají v místním trhu, tak se nám nějakým způsobem částečně vrátí. Maďaři museli pod tlakem dluhů předat více svých statků západnímu kapitálu a dnes odvádějí mnohem více dividend na Západ a jsou ve větším srabu.
Dokonce pokud byly po roce 90 je dvě možnosti. Přenechat naše podniky západnímu kapitálu, který o konkurenci nestál a nemít z toho nic a nebo to vytunelovat a investovat a zisky z investic rozpouštět v našem trhu, bylo to možná i z dlouhodobého hlediska lepší, než to nechat místní "prožrat" za laciné zboží z Východu.

283347

27.01.2013 21:32

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim jinak

hell 188.?.?.?

Pane "korutan", mám zájem o název knih ve kterých Solženicin ony vazby popsal. Můžete mi je prosím napsat? Děkuji předem. Hell

283762

28.01.2013 20:13

Tak tedy Zeman

RE: Ja to vidim jinak

hell 188.?.?.?

Ještě jednou díky. Jde bohužel o titul, o který se ehm jaksi mozkopolicie dobře postarala a od. r. 2004 není k dostání. (A to prý komouši likvidovali nepohodlné tituly). Díky netu se to snad dá stáhnout v pdf. To jen tak pro obraz [cool] S pozdravem.

283844

31.01.2013 10:42

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

Tomu není co vytknout.

hell 188.?.?.?

A představme si, že džihádisté budou čím dál tím více vyzbrojování za pomoci USA a budou uchopovat jednu zemi za druhou a nakonec začínou pobíhat po Evropě a likvidovat co se jím zlíbí. Není proti tomu obrany. Atomovku si na hlavu nemůžete hodit, abyste se jich zbavili. A pokud bude hořet Afrika, Střední Východ a Evropa co se stane? Suroviny z Afriky a Blízkého Východu nepůjdou do Asie tak tak bude muset zpomalit a nebude moci dohánět USA. Může na tom vydělat ale Rusko ale když bude hořet i Evropa, tak tratí i Rusko a kam se pak přesunou světová aktiva? No přeci do po zuby ozbrojené pevnosti jménem USA. Jak prosté sledovat, co se teď vytváří za budoucnost.

284057

31.01.2013 10:54

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Tomu není co vytknout.

hell 188.?.?.?

Všimněte si, jak jsou Arabové vyzbrojováni. Pětimilionové Emiráty mají techniku, jak celé Německo. Egypt i přesto, že se stává džihádistickým dostává další stovky stíhaček. Každá sebechudší země této části světa je lépe vyzbrojená jak ČR. Nikdo to nechce a přesto, to budou muset všichni přijmout. V USA se tak rozhodli a mají páky tento ultimátní souboj uspořádat proti vůli samotných aktérů. Kdo nebude chtít, stane se prvním cílem. Kdo nechápe, ať si uvědomí, že Sarközi původně do Libye nechtěl ale najednou se rozjela kampaň proti němu a Francii a musel. Turci Sýrii taky ničit nechtěli, ba naopak a Francouzi s nožem na krku od USA si vymysleli hned výhružku z arménskou genocidou a už poslouchali i Turci. Je to hrozně napínavé, jak se svět nechtěně žene do katastrofy ale kdo jednou sepíše smlouvu s dáblem, musí si uvědomit, že ďábel si vždy veme víc, než dá.

284058

14.02.2013 18:23

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

Toto je jen zlomek hrůz

hell 188.?.?.?

které se v Západním světě skutečně odehrávají. Jeden ze způsobů jak se to dělá shlédněte zde http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=sokujici-prib...
Západ ovládají šílení devianti, kteří se nezastaví před ničím. Kdo byl silný a shlédl snímek Saló aneb 120 dnů Sodomy si myslel, že se dívá na ad absurdum vykonstruovanou fantazii o nacistických Italech. Jak ale později zavražděný Pasolini řekl, nešlo o vyobrazení nacistické společnosti, ale o společnost dnešní moci. Ve filmu byli bankéři, politici...Údajný vrah Pasoliniho po 30ti letech promluvil a sdělil, že šlo o politicky objednanou vraždu. To co Pasolini natočil je skutečnost. Vemte si devianta Sevila. Ten organizoval "párty" pro královskou rodinu. Západu prostě vládnou sadističtí pedofilové. Apokalypsa - řecky Odhalení se blíží a to co ukáže, bude naprosto odporné, jako pravá tvář pekla je.

284862

10.03.2013 11:54

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

Nikdo se nemůže zavděčit všem. To bysme museli být všichni stejní a Češi jsou národem seriálových přiblbel

hell 188.?.?.?

Stwora : Ostrůvky nadprůměrného výkonu alias údernictví. Co je na údernictví špatného? V Rusku se říká, že Češi jsou národ, který neví, co chce. Čechům vadí neaktivní a ze státu živení cikáni a na druhou stranu mají problém s glorifikací poctivé "údernické" práce.
Kmotrovské mafie jsou hlavní ústřední problém, protože ryba smrdí od hlavy. Každému systému vládnou peníze a každý systém je tak systémem padajícího hovna, kde hlavní vliv mají ti nahoře, jejichž rozhodnutí ovlivňuje vše pod nimi. Tuto zemi ovládají kmotrovské mafie navíc podřízené americko-židovské mafii. Systém se tu neobjeví sám od sebe. Systém udávají ti nahoře a těmi jsou u nás kmotrovské mafie.
Akcie na doručitele máte pravdu. Věřme, že je jen opomněl zmínit.
Co se týče neonacistických bojůvek. Zeman možná vidí dopředu. Neonacisti byli v historii ze začátku k smíchu, dokud se někdo z kmotrů nerozhodl je použít jako zbrań a neposkytl jim peníze, které jim pomohli k moci. Možná cití, že sílí choutky zahraničních i zámořských kmotrů si tuto epizodu zopakovat.
To,že nezmínil proč jsou média taková? Zmínit to je téměř aktem sebevraždy. Za taková a podobná prohlášení odhalující pravé hybatele loutkohry bývají hlavy státu bez milosti likvidovány. Pokud chcete dělat politiku, musíte umět být zticha a snažit se být pro kmotry nečitelní. Jinak vás odstaví či odpraví. Politika je složitá. Nemůžete přijít a říct. Udělám to a to co je dobré pro nás, protože co je dobré pro nás, nebývá dobré pro ty, kteří chtějí, aby to bylo hlavě dobré pro ně. Takhle politiku dělat nemůžete. Už takhle se jistě zvedl zájem o Zemana i za hranicemi a bude se sledovat, za koho vlastně bude kopat. Tím se dostávám k tomu proč se nevyjádřil k zahraniční politice. Vyjádřit se tedy se jak se za minulého režimu říkalo vyhranit se by znamenalo jedné straně se natočit zády a druhé skočit k noze. Byl by to právě projev vazalství. Takže zase si Češi stěžují, že jsme servilní ale když se Zeman zachová nevazalsky, tak aby mohl zahraničně politicky a suveréně manévrovat, tak je to zas špatně. Takže milé dámy v přechodu. Ujasněte si co vlastně chcete. Ti, kteří viděli v kampani za zády Zemana šéfa české pobočky Lukoilu patrně tuší, že Zeman nebude servilním jezevčíkem ale pragmatickým hráčem.
Omlouvám se za provokativní tón ale vybral jsem ho proto, abych to donutil někoho číst.

286130

17.03.2013 16:02

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

Boření mýtů a sám šíříte mýty.

hell 188.?.?.?

V roce 1928 nebyla ČSR pátá v životní úrovni na světě a Češi v ní navíc byli hodně hluboko za Němci a Židy, který patřilo z většiny české hospodářství.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_regions_by_pa...
Pro ty co rozumějí číslům.
Ono ve skutečnosti jsme měli k životní úrovni američanů či západoevropanů v té době dál, než dnes natož na konci socialismu. K američanům jsme byli na třetině. Dnes jsme na půlce a na konci socialismu jsme byli na dvou třetinách. A to zdůrazňuji, že bohatství prvorepublikové ČSR bylo navíc v rukách Němců a Židů.
Děkuji narozdíl od vás Bohu za Beneše, že nenechal náš národ vykrvácet a zničit na úkor jiných, kteří by se nám dnes smáli,protože by náš národ patrně téměř zmizel.
Nevíte vůbec o čem mluvíte. Brojíte proti lžím a mýtům a přitom je sám šíříte. Benešů má tato zeme málo. Bohužel jen samé mentální zaostalce proto si nás lžemi každý ochočí jak se mu zachce.

286519

03.01.2014 11:52

Rozdělení Československa

Zaplať pán Bůh za Klause, ač nesnáším ODS.

hell 188.?.?.?

Buďte rádi,že vás vykradl Klaus. Udělal to pragmaticky. Vykradeni bysme byli tak jako tak. Kdyby Klaus nezhasl, tak by nás vykradla cizina a z makroekonimického hlediska je lepší, když vás vykrade někdo místní a peníze bude investovat a utrácet tady něž někdo cizí, kdo všechen nabytý kapitál vyvede do ciziny.
Zajimavé, že přet 15 lety, když někdo řekl nahlas něco negativního o Klausovi, tak byl okamžitě pranýřován. Bylo to tabu. Dnes ti samí lidé co Klause hájili do krve, ho do krve haní. Vše v dikci médií vlastněných zahraničními subjekty potom, co jim na Západě došlo, že Klaus nehraje podle jejich not. Klaus nechal zemi rozkrást ale zachránil část domácího kapitálu pro domácí ruce.

301899

21.01.2014 15:53

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

Nemůže pršet navěky.

hell 188.?.?.?

Bych to tak černě neviděl. Janukovyč to dělá proto, aby ukázal v TV běžným Ukrajincům, co je opozice zač. Banda násilnických fotbalových chuligánů, které vede boxer placený z USA, aby provedl násilný puč demokraticky zvolené vlády na Ukrajině.
Je mi líto těch policajtů. Ti to musí odnést proto, aby bylo divákům jasné s kým se nebudou chtít identifikovat. Ale je to v zájmu Ukrajiny. Ukrajina je neštastná země, vždy se v danou chvíli vrhne na špatnou stranu historie. Nejdřív s fašounama proti Rusům, když bylo jasné, že Hitler je břídil, kterej si natluče držku. Pak je díky jejich kulakům každých deset let trápily hladomory a teď, když Západ odchází zbankrotovaný na smetiště dějin a Rusko se obrozuje k bohatství, se chcou vrhnout na Západ. Jestli tohle někdo na Ukrajině chce, tak je blázen a jen potvrzuje, že osud Ukrajiny je celodějiné neštěstí.

302904

28.01.2014 14:11

Kdo a proč zničil československý průmysl

Nešiřte halucinace

hell 188.?.?.?

Bráníte se lžím a přitom šíříte lži.
Stalin nemohl za náš těžký průmysl. My už byli kovadlinou Rakouska-Uherska a toto zaměření naší země upevnil především Hitler ten udělal z ČSR zemi těžkého průmyslu. Ke konci války výroba našeho těžkého průmyslu představovalo 80% produkce těžkého průmyslu celé Říše. Stalin po druhé světové chtěl vlítnout do Západní Evropy? Tak to je úplná halucinace, byl lidsky i materiálně vyčerpán, potýkal se i poválečným a naštěstí posledním hladomorem. Naše hutě nepotřeboval na to, aby nesmyslně vlítl do Evropy a likvidoval jiné země ale naopak na vybudování SSSR. Na výstavbu všeho od mostu, infrastruktury a měst bylo potřeba především železa a tedy hutí.

303434

29.01.2014 18:43

Důkazy o systematickém vraždění v Sýrii pouhou špičkou ledovce, uvádí podpůrné organizace

Opět dvojí metr. To už je evergreen.

hell 188.?.?.?

No co k tomu říct. Jedna strana tam pošle totální výmazy, kteří lidem za živa řežou hlavy. A ta druhá se proviní tím, že si to nenechá líbit. Kdyby nějaký džihádista uřízl hlavu někomu ve vaší rodině třeba i motorovou pilou, tak mi věřte, že byste vymysleli úplně šílené způsoby odvety, kdyby se vám dotyčný dostal do ruky. Určitě byste si nehráli na humanisty a bylo by vám uprdele, co si za to o vás kdo myslí.

303551

Je to tak. Nejdřív tlačí USA Izrael do napadení Íránu, ač teda světu říkají, že je to naopak a svět jim to věří. Pak tlačí na jedny, aby podpořili Mursího, pak na druhé, ať svrhnou Mursího. Chvíli podporují Sunity v Sýri, aby vraždili Šíty, pak se domluvi s Šíty v Iráku a začnou jim dodávat zbraně proti Sunitům. Navíc nyní uvolnili ruce Íránu, aby z toho zas byli hotovový Saudi.
Mi z toho vychází jediné. Amíci chtějí válku v oblasti za každou cenu a je jim úplně jedno, kdo ji proti komu povede. Jen, aby už byla co nejdřív.

303552

No pokud je páchá na hlavořezech, tak nevím proč by to mělo někomu vadit, co s nima dělá ve věznicích.

303553

03.03.2014 12:27

Hnědá revoluce na Ukrajině

pár dní poté

hell 188.?.?.?

Tak dnes vidíme, že se autor článku hodně spletl.

305861

14.03.2014 12:40

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

Malý jsou zlí, protože na velké nestačí.

hell 188.?.?.?

No však to je normálka, že jedni druhým mohou rozkopávat bábovičky na pískovišti a dělat si co chtějí a druhá strana nesmí ani ceknout. Konečně došlo na situaci, kdy fakani z dobrých rodin zjistí, že ulice na takové jednání není zvyklá. A Vova je kluk z ulice.

306620

17.03.2014 13:05

Další Anschluss na Krymu

A je to tu zase. Goebles se v hrobě směje.

hell 188.?.?.?

Stalin zabil 6-7 milionů lidí. Jsem zvědav, kdy se to zvedne na 10 mil.
Ono toto je dnešní pravda. Když se na to podíváme ale optikou skutečné pravdy, tak je to opět jako vždy zcela jinak.
Stalin naopak hladomory zničil.
V ukrajinských dějinách se opakují s pravidelností hladomory, u kterých umírají miliony každých zhruba deset let a místní kulaci tomu nikdy nebyli schopni zabránit.
Stalin chtěl přetrhnout tuhle nit pravidelných hladomorů a věděl, že mechanizace zemědělství to může zrušit. Kulaci si ale moderní stroje nemohli dovolit.
Stalin proto nařídil kolektivizaci, která by toto umožnila a zajistila jídlo pro všechny.
Kulaci se této kolektivizaci bránili a sami si vzali Ukrajince za rukojmí a byli těmi, co zmáčkli spoušť tím, že vybili veškerý orný dobytek, což později se špatnými klimatickými podmínkami způsobilo největší ukrajinský hladomor.
Takže otázka je, kdo za to může víc. Ano Stalin mohl za rozhodnutí, které mělo hladomory zlikvidovat ale za to, že nakonec nebylo co jíst mohli místní kulaci.
Důležité nakonec bylo, že ke kolektivizaci došlo a od té doby už se žádný hladomor neopakoval, krom toho poválečného, který byl bohužel logickým vyustěním válečných útrap.
Takže jednoho dne se budou dějiny vyučovat tak, že Stalin chtěl uchránit miliony před smrtí hladem ale ti, za kterých se po milionech umíralo zapříčinili ten největší hladomor a smrt milionů lidí. jen proto, že nechtěli přijít o svůj majetek.
Navíc 6-7 milionů to nebylo. To číslo se stále uměle nafukuje, ač je proti všem tehdejším demografickým datům.
Jakému výkladu dějin, kdo bude věřit, ať si rozhodne sám.

306853

17.03.2014 13:11

Další Anschluss na Krymu

RE: A je to tu zase. Goebles se v hrobě směje.

hell 188.?.?.?

Mimochodem doporučuji si sehnat statistická demografická data o vývoji obyvatelstva v Rusku a dalších zemí SSSR ze stalinovy éry a marně budete hledat ty stalinovy zavražděné miliony.
Problém je v tom, že Stalinovy napočítali všechno. Hladomor, za který mohl někdo jiný, mrtvé ve WWII, za kterou mohl někdo jiný.
Neříkám, že Stalin nenechal nikoho popravit. To ne. Za jeho vlády prakticky probíhala světová válka o Rusko ale ty halucinace o 27 milionech,jsou tendenční nesmysl.

306854

23.03.2014 10:24

Juvenilní justice v Norsku

RE: Proč mi to

hell 188.?.?.?

Kdy? Myslíte za Reichu?

307242

27.03.2014 14:03

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

Za Nečase nedošlo k demontáži sociálního systému

hell 188.?.?.?

Ano sebral 800 milionů postiženým ale obratem ruky přidal kolem tří miliard na příspěvky na bydlení, které častěji berou nepřizpůsobivý občané.

307450

27.03.2014 14:06

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: Trochu předčasné hodnocení

hell 188.?.?.?

Úlet kosmonaut v Moskvě? Snad tam neměl poslat Šláfenberga?
Jo asi máte pravdu. Remek je obyčejný chlapík, který netouží jezdit ve Ferrari. Nějací mamonáři by tam byli lepší.
Vědí v Čechách lidé, co vlastně chtějí?
Tak se o nás mluví v Rusku. Jo Češi ? To jsou ti lidé, co neví, co chtějí.

307451

08.04.2014 13:04

Úkoly scientologické brigády

Slováci se asi zbláznili.

hell 188.?.?.?

Ale chce to klid. Fico se chtěl stát prezidentem, protože věděl, že je na to dobrá doba. Jako prezident by si mohl umýt ruce nad tím, co má přijít. Jako premiér by to slíznul a už se nemohl do politiky vrátit. Slovenský HDP roste slušně a víc než náš ale díky nárustu zadlužení,kdy po dlouhých letech, kdy jsme šli ruku v ruce nám Slováci odskočili. Fico věděl, že nastane doba, která by snížila jeho popularitu jakožto premiéra. Ono evropské zěmě nic moc dobrého nečeká a už vůbec nechápu co Slováci čekají od nějakého sektářského oligarchy. Já měl za to, že to jsou přísní Katolíci. Asi chtějí zabít svou církev.

308142

08.04.2014 13:06

Úkoly scientologické brigády

RE: Myslím, že přeháníte s konspiracema, těm jde hlavně o (Vaše) peníze

hell 188.?.?.?

Ano ne vše je špatné. Však Satan na zlo neneláká téměř nikoho ale domnělé dobro láká do pekla celé zástupy.

308143

16.04.2014 13:15

Příštích 24 hodin je pro Ukrajinu klíčových

výborný objektivní příspěvek.

hell 188.?.?.?

.

308577

SSSR neselhal. Jen jeho vedení přešlo na jinou strategii. A to se povedlo.

309027

13.06.2014 20:55

Politické procesy padesátých let

RE: Slansky nevinny...

hell 188.?.?.?

Kameňev alias Rosenfeld a Trockij alias Bronstein s penězi z USA na revoluci v Rusku s cílem ukrást Rusům Rusko. Bolševismus je americký vynález. Ne ruský. Rudá armáda byla zaplacena z amerických dolarů.

311629

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?